Srijeda 04.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6016Venezuela - Kina - - 0-01-0
6019Traktor Chelyabinsk - Ska St Petersburg - - 0-13-3
6020B.Andreescu - E.Mertens - - 0-01-0
6021Dynamo Moscow - Dinamo Minsk - - 0-13-2
6024Kolding - Randers Fc - - 0-10-4
6025Atletico Pr - Gremio - - 1-02-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1849Atletico Tucuman - Boca Unidos domaći570-02-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2306Excursionistas - Real Pilar Fc gosti231-12-1

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1299Atletico Pr - Gremio domaći171-02-0
1300Internacional - Cruzeiro domaći401-03-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6627Ec Agua Santa - Mirassol Sp gosti180-11-2
6628Juventus Sp - Aa Internacional Limeira Sp domaći441-01-0
6629Rio Claro - Desportivo Brasil Sp domaći52-12-1
6630Ferroviaria - Ec Sao Bernardo Sp - - 0-00-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5569Chapecoense U20 - Flamengo Rj U20 gosti480-01-3
5570Cruzeiro U20 - Atletico Mineiro U20 domaći172-03-0
5571Fluminense Rj U20 - Botafogo U20 gosti112-22-3
5607Gremio U20 - Palmeiras U20 gosti290-12-1
5729Sport Recife U20 - Bahia U20 domaći52-02-0
5730America Mg U20 - Vasco De Gama U20 gosti40-20-3

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1319Admira Praha - Hradec Kralove domaći181-01-2
1324Sokol Hostoun - Vysocina Jihlava domaći21-41-6

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1867Dolni Benesov - Znojmo gosti900-00-1
1896Fc Velke Mezirici - Slovacko B gosti60-10-1
1897Rosice - Hlucin - - 0-00-0
1898Slavia Kromeriz - Fotbal F M domaći123-04-2
1899Vyskov - Vrchovina gosti380-20-2

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5895Deportes Valdivia - Union Espanola gosti550-00-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1343Avarta - Frem gosti270-12-1
1344Brabrand - Fredericia gosti91-11-4
1345Kolding - Randers Fc gosti10-20-4
1346Slagelse - Ab Gladsaxe gosti200-11-2

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1494Newport County - West Ham U21 gosti14-14-5

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9198Dagenham Redbridge - Bromley domaći21-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1560Havant Waterlooville - Hungerford Town domaći72-13-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1524Darlington - Blyth Spartans gosti121-12-1

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2307Paide Linnameeskond - Pohja Tallinn Jk Volta domaći44-0D-0
2308Tallinna Jk Legion Ii - Tartu Jk Tammeka gosti850-00-1

GRČKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2785Episkopi Fc - Ethnikos Piraeus domaći411-02-0

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9386Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima gosti31-23-2
9388Gamba Osaka - Fc Tokyo domaći391-01-0
9397Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus domaći151-02-0
9398Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers gosti350-32-3

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6501Changwon City - Busan Tc - - 0-00-0
6502Gangneung City - Incheon Korail gosti390-10-3
6503Gimhae City - Mokpo City domaći850-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1314U. M. Santa Marta - Millionarios gosti310-12-1
1316Atletico Huila - Cucuta Deportivo gosti320-11-1
1317La Equidad - Depotivo Pasto - - 0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2786Deportiva Alajuelense - San Carlos domaći141-01-0
2788Perez Zeledon - Ad Municipal Grecia domaći321-01-1
2789Santos Dg - Herediano domaći480-01-1
5940Limon - Adr Jicaral domaći291-01-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Cd Mineros De Zacatecas - Tijuana domaći62-12-3
1842Necaxa - Club Celaya - - 0-00-0
1843Venados - Fc Juarez domaći121-01-2
1844Chivas - Correcaminos Uat gosti860-00-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6136Hankofen Hailing - Jahn Regensburg Ii gosti490-02-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6150Bocholt - Velbert domaći181-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6131Hertha Berlin Am - Wacker Nordhausen gosti230-10-2

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Deportivo Coopsol - Universitario De Deportes gosti170-11-1
1602Sport Huancayo - Deportivo Municipal domaći381-04-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2461Rekord Bielsko Biala - Ruch Chorzow gosti320-30-3

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Schaffhausen - Zurich domaći221-01-1
2325St Pauli - Aalborg gosti320-10-2
2326Austria Vienna - Austrija Klagenfurt domaći660-02-0
2368Alcorcon - Leganes - - 0-00-0
2369Racing Ferrol - Deportivo La Coruna domaći490-01-1
2370Rec De Huelva - Osasuna gosti800-00-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4712Indy Eleven - New York Red Bulls Ii domaći830-01-0
4713Atlanta United 2 - Birmingham Legion Fc gosti30-20-5
4714Saint Louis Fc - Ottawa Fury Fc domaći800-01-0
4715El Paso Locomotive Fc - Tulsa Roughnecks Fc gosti410-12-2
4716Real Monarchs Slc - Las Vegas Lights gosti91-12-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2453Al Nahda Fc Ksa - Al Tai gosti540-00-2
2454Al Kawkab - Al Jeel gosti600-02-2
2459Al Taqadom Fc - Al Ansar Fc domaći480-03-0
2460Al Ain Fc - Hetten Fc domaći232-02-1
2467Ohod Saudi Fc - Jeddah Club domaći31-11-1

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6626Tj Pramen Kovacova - Slavoj Trebisov gosti120-10-3

SP KVALIFIKACIJE AFCNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6764Guam - Maldivi gosti260-10-1

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2796Eritreja - Namibija gosti500-01-2
2797Mauricijus - Mozambik gosti90-10-1
2798Dzibuti - Svaziland domaći451-02-1
2800Sveti Toma I Prinsipe - Gvineja Bisau gosti850-00-1
6335Burundi - Tanzanija domaći810-01-1
6336Etiopija - Lesoto - - 0-00-0
6342Juzni Sudan - Ekvatorska Gvineja gosti350-11-1
6343Liberija - Sijera Leone domaći181-03-1

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2607Fk Buducnost Dobanovci - Zemun domaći41-01-1
2608Fk Graficar Beograd - Novi Pazar domaći680-01-0
2609Fk Sindelic Beograd - Radnicki - - 0-00-0
2610Fk Zarkovo - Fk Dinamo Vranje - - 0-00-0
2612Fk Zlatibor - Ofk Backa Palanka domaći480-01-0
2619Fk Trajal Krusevac - Fk Kabel Novi Sad gosti360-11-1
2775Metalac Milanovac - Smederevo gosti70-10-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1968Proline Fc - Onduparaka Fc domaći740-01-0
1969Uganda Police Fc - Bul Fc gosti130-10-2
1990Sc Villa - Mbarara Fc domaći362-03-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1900Girnik Sport - Fc Metalist 1925 domaći381-01-2
1901Avangard Kramatorsk - Fc Ingulets domaći111-02-1
1902Fc Minaj - Fc Balkany Zorya domaći142-02-1
1903Opfk Cherkashchyna - Agrobiznes Volochisk domaći361-11-2
1904Mfc Metalurh Zaporizhya - Rukh Vinnyky gosti410-10-1
1905Prykarpattya - Obolon Brovar Kiev gosti560-00-2
1935Mykolaiv - Chernomorets Odessa - - 0-00-0
1938Volyn Lutsk - Kremin Kreminchuh domaći292-03-0

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6732Estudiantes De Caracas - Atletico Venezuela - - 0-00-0
6733Llaneros De Guanare - Cd Lara gosti151-11-1
6734Trujillanos - Portuguesa Fc domaći750-01-0

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6625Conwy United - Bangor City gosti810-00-1

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6473Angola - Filipini 73-73 / 84-81
6474Obala Bjelokosti - Poljska 63-80
6475Puerto Rico - Tunis 67-64
6476Juzna Koreja - Nigerija 66-108
6477Italija - Srbija 77-92
6478Venezuela - Kina 72-59
6479Rusija - Argentina 61-69
6512Spanjolska - Iran 73-65

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1292Connecticut Sun - Dallas Wings 102-72

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1962Kristianstad - Rogle 0-02-2
1972Oskarshamn - Karlskrona Hk 2-02-3
6514Tingsryd - Nybro 0-13-1
6516Tranas Aif - Hc Vita Hasten 2-24-5
6517Vasteras - Bofors 0-03-3
6518Manchester Storm - Coventry Blaze 1-34-7

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5220Red Star Kunlun - Salavat Ufa 0-10-2
5254Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Podolsk 1-13-2
5255M Magnitogorsk - Severstal Cherepovets 0-14-2
5256Traktor Chelyabinsk - Ska St Petersburg 0-13-3
5257Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 1-02-5
5258Dinamo Riga - Torpedo Nn 0-03-0
5260Dynamo Moscow - Dinamo Minsk 0-13-2
5261Sochi - Neftekhimik 0-03-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1553Avto U20 - Stalnye Lisy U20 0-02-2
1554Loko Yaroslavl U20 - Almaz U20 0-33-3
1555Kuznetskie Medvedi U20 - Sputnik Almetievsk U20 2-14-4
1558Sibirskie Snaipery U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 0-03-0
1646Tolpar U20 - Belye Medvedi U20 2-13-3
1651Ladja Togliatti U20 - S. Barsy Astana U20 0-12-1
1652Mamonty Yugry U20 - Tyumenskiy Legion U20 2-06-0
1687Sarmaty Orenburg U20 - Altai U20 0-02-1

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000D.Schwartzman - R.Nadal 11-194-65-70-3
1001M.Berrettini - G.Monfils 25-233-66-33-2

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3239J.Murray N.Skupski - J.Sock J.Withrow 17-134-66-12-1
3240J.S.Cabal R.Farah - L.Bambridge B.Mclachlan 12-86-46-42-0

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1122E.Karlovskiy - A.Hoang 13-96-47-52-0
1123H.Grenier - C.Moutet 12-56-36-22-0
1124I.Ivashka - I.Marchenko 10-136-74-60-2
1126M.Jaziri - S.Giraldo V-VV-VV-VV-V
1127Q.Halys - R.Roumane 11-156-31-61-2
1129T.Lamasine - S.Stakhovsky 13-156-26-71-2
1130T.Machac - L.Rosol 6-122-64-60-2
1943A.Arnaboldi - M.Ymer 7-123-64-60-2
5948E.Ruusuvuori - T.Seyboth Wild 12-66-36-32-0
5959R.Ramanathan - D.Masur 5-123-62-60-2
5960Y.Maden - M.Huesler 16-157-53-62-1
5961A.Escoffier - J.Clarke 12-76-46-32-0

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1329A.Golubev A.Nedovyesov - V.Durasovic M.Huesler 12-86-46-42-0
1333H.Heliovaara J.Rodionov - R.Gonzales A.Siljestrom 13-106-47-62-0
1337S.Arends D.Pel - M.Eriksson D.Popko 14-107-57-52-0

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1246A.Tabilo - J.Vesely 6-135-71-60-2
1247F.Baldi - R.Carballes Baena 14-137-61-62-1
1248F.Coria - M.Cecchinato 16-167-63-62-1
1249F.Gaio - A.Ramos Vinolas 12-164-66-41-2
1263P.Kohlschreiber - L.Musetti 12-86-46-42-0
1866A.Balazs - A.Molcan 15-123-66-32-1

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1701A.Begemann F.Mergea - A.Giannessi G.Mager 13-56-07-52-0
1711F.Baldi S.Caruso - G.Andreozzi A.Molteni 2-121-61-60-2
1713K.Coppejans T.Monteiro - F.Bagnis S.Travaglia 7-123-64-60-2
1729M.Middelkoop I.Zelenay - F.Neis D.Vega Hernandez 12-46-36-12-0
1732R.Dutra Silva R.Jebavy - T.Brkic A.Pavic 13-186-23-61-2

CHALLENGER JINANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1138E.Lopez Perez - J.Ward 13-97-66-32-0
1279Y.He - S.Kwon 6-124-62-60-2
7022D.Wu - G.Soeda 3-122-61-60-2
7047Z.Zhang - C.Tseng 12-76-46-32-0
7048A.Santillan - S.Kwon 10-136-74-60-2
7049M.Purcell - F.Ferreira Silva 14-132-66-42-1
7050T.Ito - T.Gabashvili 8-135-73-60-2
7051J.Duckworth - Z.Li 9-136-73-60-2
7052P.Gunneswaran - T.Wu 13-106-47-62-0

CHALLENGER JINAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1118F.Sun D.Wu - M.Purcell L.Saville 8-136-72-60-2
1119S.Myneni J.Nedunchezhiyan - S.Imai T.Matsui 12-76-46-32-0
1120N.S.Balaji V.Vardhan - H.Moriya G.Oliveira 19-206-36-71-2
1121Y.Jin Z.Li - Y.Bai T.Gabashvili 4-122-62-60-2
7019S.Myneni J.Nedunchezhiyan - H.Moriya G.Oliveira 13-77-56-22-0

CHALLENGER NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1197D.Galan - E.Gomez 3-123-60-60-2
1199P.Chrysochos - D.Dzumhur 5-123-62-60-2
1203T.Kwiatkowski - T.Paul 10-136-74-60-2
1204D.King - M.Arevalo Gonzalez 15-126-43-62-1
1205D.Kudla - M.Mmoh 5-135-70-60-2
1206J.Aragone - B.Schnur 7-135-72-60-2
1207M.Torpegaard - S.Bangoura 13-176-76-41-2
1208J.Smith - H.Laaksonen 12-146-76-70-2
1209A.Seppi - R.Smith 13-97-66-32-0
1210E.Zhu - P.Polansky 7-124-63-60-2
1211S.Kirchheimer - C.Eubanks 10-136-74-60-2
1237B.Klahn - U.Blanch 19-197-65-72-1
1240D.Istomin - D.Young 12-76-46-32-0
1241E.Couacaud - N.Rubin 9-126-02-61-2
1242J.Mcnally - M.Giron 12-146-76-70-2
1297M.Krueger - R.Shane 7-123-64-60-2

CHALLENGER NEW HAVEN (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2123A.Li - A.Bolsova Zadoinov 14-122-66-42-1
2124Q.Gleason - J.Brady 7-132-65-70-2
2138A.Sharma - E.Perez 12-86-46-42-0
2140P.Parmentier - C.Harrison 13-97-56-42-0
2147V.Savinykh - C.Mchale 7-136-71-60-2
2148V.Lepchenko - L.Arruabarrena Vecino 16-116-14-62-1
2149S.Chang - L.Davis 11-132-66-11-2
2151H.Watson - A.Friedsam 12-76-46-32-0
2156M.Gasparyan - D.Lao V-VV-VV-VV-V
2157V.Cepede Royg - F.Di Lorenzo 13-97-66-32-0
3659A.Blinkova - M.Hibi 17-125-76-32-1
3664J.Loeb - S.Sorribes Tormo 4-121-63-60-2
3665T.Maria - U.Arconada 4-122-62-60-2
3666W.Osuigwe - N.Gibbs 4-121-63-60-2

CHALLENGER NEW HAVEN PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5731V.Duval Harrison Ca - M.Sanchez A.Sharma 23-216-44-62-1
5894V.Babic R.Van Der Hoek - N.Dzalamidze V.Savinykh 5-122-63-60-2

ITF MONTREUX 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2389C.Perrin - K.Zimmermann 12-56-36-22-0

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3307M.Venus Chan H C - I.Dodig L.Chan 14-117-67-52-0
6834S.Stosur R.Ram - J.Murray B.Mattek Sands 4-123-61-60-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1298B.Bencic - D.Vekic 13-97-66-32-0
1596B.Andreescu - E.Mertens 15-113-66-22-1

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3310C.Dolehide V.King - L.Kichenok J.Ostapenko 13-107-66-42-0
5328G.Dabrowski Y.Xu - V.Kuzmova A.Sasnovich 12-146-23-61-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2269Alpha Hard - Barnbach Koflach 30-25

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2309Team Esbjerg - Nykobing F. 27-21
2310Ajax Copenhagen - Silkeborg 28-25
2311Eh Aalborg - Aarhus United 23-28

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2371Chartres Metropole Handball - Pays Aix Uch 25-29
2372Chambery - Tremblay 33-25
2386Istres - Paris Handball 25-35
2395Ivry - Nimes 26-32
2396Montpellier - Creteil 36-25
2397Toulouse - Saint Raphael 33-32

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4722Brest Bretagne Handball - Besancon 29-25

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5608Dvsc - Holding 30-22

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2464Kolstad Handball - Follo 34-23
2475Runar - Naerbo 34-25
2480Halden Topphandball - Elverum 27-28

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2482Tertnes - Gjerpen 28-18
2483Fredrikstad - Storhamar 16-27

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5383Fuchse Berlin - Minden 25-29
5397Hannover Burgdorf - Balingen Weilstetten 31-23
5409Magdeburg - Nordhorn Lingen 39-27
5410Melsungen - Lemgo 26-23

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4723Belenenses - Fc Gaia 46-28
4724Madeira Sad - Boavista Fc 32-25
4741Sporting Clube - Maia Ismai 38-24
4742Benfica - Abc 29-22
4808Aguas Santas Milaneza - Porto Vitalis 32-37
4845Vitoria Fc - Sp C Horta 28-31

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1283Sc Municipal Craiova - Zalau 27-26

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2302Tatran Presov - Motor Zaporoshye 24-25
2303Rk Eurofarm Rabotnik - Hc Spartak Moscow 34-29

ŠPANJOLSKA SUPER KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2494Encantada - Barcelona Borges 22-33

ŠVICARSKA 1. LIGA PLAY OUTRUKOMET

Br. Susret Kraj
6762Thun - Winterthur 24-25

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1632Srbija - Bugarska 1-02-03-0
1633Italija - Rusija 0-11-13-1
1634Turska - Nizozemska 1-02-03-0
1635Poljska - Njemacka 0-11-13-2

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6109Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles 5-1
6110Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions 2-10
6116Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp 11-7
6118Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 7-5
6119Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 4-8
6120Chiba Lotte Marines - Hokkaido Nippon Ham Fighters 4-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1244Washington Nationals - New York Mets 4-8
1250Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies 8-5
1252Pittsburgh Pirates - Miami Marlins 6-5
1253Boston Red Sox - Minnesota Twins 6-2
1254Cleveland Indians - Chicago White Sox 8-6
1255St Louis Cardinals - San Francisco Giants 8-9
1256Kansas City Royals - Detroit Tigers 5-4
1257Arizona Diamondbacks - San Diego Padres 4-1
1258Oakland Athletics - L A Angels 4-0
1259L A Dodgers - Colorado Rockies 7-3

VUELTA A ESPANA ETAPA 11 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6610D.Smith - E.Battaglin 0-1
6611E.Boasson Hagen - L.Mezgec 1-0
6612W.Kelderman - J.E.Chaves 1-0
6613H.Pernsteiner - M.Nieve 1-0
6614J.Herrada - S.L.Henao 1-0
6615M.Tusveld - D.De La Cruz 1-0
6616M.A.Lopez - N.Quintana 0-1
6617N.Edet - C.F.Hagen 0-1
6618N.Arndt - J.Koch 1-0
6619P.Bevin - Q.Jauregui 0-1
6620P.Gilbert - T.Van Der Sande 0-1
6621P.Roglic - A.Valverde 1-0
6622S.Higuita - D.Teuns 0-1
6623Z.Stybar - A.Aranburu 0-1
6624T.De Gendt - V.Conti 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 101218203841
arrow AU Austrija 6/45 2611273242
arrow BC British Colombia BC49 6/49 92729474849
arrow BE Belgija 6/45 111517353644
arrow BL Belgija Keno 20/70 3461323242728303233343641444755566268
arrow CA Kanada 6/49 145172129
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1126304041
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 67142832
arrow CL Colorado 6/42 82427293538
arrow DA Multi-Daily A 6/99 31944698190
arrow DB Multi-Daily B 6/99 253638519193
arrow DC Multi-Daily C 6/99 158253039
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 345917192227283542464954555661626670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 14568101821222434404655566266686970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 46172934
arrow FK Finska Keno D 20/70 511141618212425262830333536475355596169
arrow FL Florida 6/53 41525354650
arrow FQ Finska Keno V 20/70 110162427303437414243454748585962646570
arrow FR Francuska 5/49 2472535
arrow FT Finska Keno T 20/70 411121820263133344249515457585962636769
arrow GE Njemačka 6/49 272829343642
arrow GO Njemačka Keno 20/70 356712152325282936435355566166676970
arrow GR Grčka 6/49 91418253845
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 249101639
arrow IR Irska 6/47 72227304142
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3691121222324273035424344484954555762
arrow LE Latvija Keno E 20/62 710141721222324313437394649515455585961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2691213172022232832343536384244515261
arrow LU Louisiana 6/40 2519212829
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1315172847
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 56143536
arrow MI Michigan Classic 6/47 169253844
arrow MS Missouri 6/44 21213272937
arrow NP New York Pick 10 20/80 811182022262832343742434755566263677073
arrow NY New York 6/59 82037515359
arrow OH Ohio Classic 6/49 122437414248
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 6811212747
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1112131617182021232834353843487476787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 89101819253537454849515556576064667074
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1417181927
arrow QU Quebec 6/49 143038444749
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 11421404244
arrow SB Španjolska Bono 6/49 72225394546
arrow SK Slovačka 5/35 45132634
arrow SL Slovenija 7/39 23610131626
arrow SW Švicarska 6/42 41021253038
arrow TE Texas 6/54 42636374550
arrow TK Tennessee Cash 5/35 217202432
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 111332404549
arrow UW SAD Powerball 5/69 48305259
arrow VK Viking Lotto 6/48 3511183040
arrow WA Washington 6/49 1910161720
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 210131415
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 72331424344
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 111161718202223293538444648566163646579