Četvrtak 05.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5304Turska - Ceska - - 0-00-1
5305Japan - Paragvaj - - 2-02-0
5306Barys Astana - Amur Khabarovsk - - 0-13-2
5307Armenija - Italija - - 1-11-3
5308Farski Otoci - Svedska - - 0-40-4
5309Izrael - Sj Makedonija - - 0-01-1
5310Sjeverna Irska - Luksemburg - - 1-01-0
5311Peru - Ekvador - - 0-00-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4765Crb - Parana Clube Pr domaći241-01-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2454Xv De Piracicaba U20 - Sao Paulo U20 gosti70-10-3
2494Atletico Pr U20 - Coritiba U20 domaći690-01-2

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4694Bosna I Hercegovina - Lihtenstajn domaći111-05-0
4702Gibraltar - Danska gosti60-20-6
4703Norveska - Malta domaći332-02-0
4706Armenija - Italija domaći111-11-3
4707Farski Otoci - Svedska gosti120-40-4
4708Finska - Grcka domaći520-01-0
4709Izrael - Sj Makedonija domaći550-01-1
4710Irska - Svicarska gosti740-01-1
4725Rumunjska - Spanjolska gosti290-11-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6760Leiknir Reykjavik - Keflavik domaći900-01-0
6761Haukar Hafnafjordur - Umf Njardvik domaći113-04-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1260Peru - Ekvador gosti470-00-1
2293Juzna Koreja - Gruzija gosti400-12-2
2390Japan - Paragvaj domaći232-02-0
2411Crna Gora - Madjarska gosti21-12-1
2412Sjeverna Irska - Luksemburg domaći371-01-0
2423Argentina - Cile - - 0-00-0
7331Bermuda - Panama gosti311-21-4
7365Saudijska Arabija - Mali gosti380-11-1

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1345Jong Herecles - Jong Feyenoord gosti30-10-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6737Pors Grenland - Storm Bk gosti30-10-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1039Sola - Egersund domaći351-02-5

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1603Academia Cantolao - Real Garcilaso domaći900-01-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5930Ostrowiec - Sokol Sieniawa domaći431-01-0
6735Sokol Aleksandrow Lodzki - Concordia Elblag domaći192-04-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1112Union Berlin - Chemnitzer domaći470-03-1
1113Borussia Monchengladbach - Wehen domaći291-01-1
6939St Polten - Fc Juniors Oo domaći371-01-0
7323St Truiden - Eupen domaći500-02-3
7324Salzburg - Ried domaći401-03-0
7325Wolfsburg - Hamburg domaći600-01-1
7326Slavia Prague - Chrudim domaći183-05-3
7327Ud Poblense - Mallorca domaći341-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1315Svicarska U19 - Ceska U19 domaći460-02-0
7391Slovenija U19 - Francuska U19 gosti710-00-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3135Njemacka U20 - Ceska U20 domaći231-04-2
3136Engleska U20 - Nizozemska U20 - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1297Francuska U21 - Albanija U21 domaći431-04-0
2998Njemacka U21 - Grcka U21 domaći251-02-0

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6835Ural 2 - Volga Ulyanovsk domaći381-03-0
6836Nosta Novotroitsk - Chelyabinsk gosti220-10-2
6837Fc Ufa 2 - Lada Togliatti gosti81-11-2

SP KVALIFIKACIJE AFCNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1264Sjeverna Koreja - Libanon domaći71-02-0
1265Tajvan - Jordan gosti190-21-2
1267Filipini - Sirija domaći61-22-5
1269Singapur - Jemen domaći271-22-2
1270Tajland - Vijetnam - - 0-00-0
1271Indonezija - Malezija domaći132-12-3
1273Indija - Oman domaći241-01-2
1274Palestina - Uzbekistan domaći600-02-0
1277Tadzikistan - Kirgistan domaći421-01-0
1280Bahrein - Irak domaći91-01-1
1282Kuvajt - Nepal domaći62-07-0
6765Mongolija - Mjanmar domaći171-01-0
6766Kambodza - Hong Kong gosti161-11-1
6767Sri Lanka - Turkmenistan gosti80-10-2
6768Katar - Afganistan domaći44-06-0

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6886Sejseli - Ruanda gosti320-20-3
6934Cad - Sudan gosti130-11-3
6936Somalija - Zimbabve domaći870-01-0

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1041Estonija U21 - Bugarska U21 gosti140-20-4
1042Gruzija U21 - Lihtenstajn U21 domaći302-04-0
1139Andora U21 - Austrija U21 gosti221-21-3
1210Skotska U21 - San Marino U21 domaći212-02-0
1211Portugal U21 - Gibraltar U21 domaći82-04-0

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3390Brazil - Crna Gora 84-73
3392Turska - Ceska 76-91
3393Njemacka - Jordan 96-62
3394Litva - Australija 82-87
3436Grcka - Novi Zeland 103-97
3482Sad - Japan 98-45
3502Dominikanska Republika - Francuska 56-90
3577Kanada - Senegal 82-60

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7801Atlanta Dream - Las Vegas Aces 78-74
7802Los Angeles Sparks - Seattle Storm 102-68

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1337Hk Lida - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-00-2
1343Metallurg Zhlobin - Hk Mogilev 0-10-2
1344Neman Grodno - Hc Dinamo Molodechno 1-25-4

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1568Rungsted - Zug 0-50-5
1569Liberec - Belfast Giants 2-06-1
1577Grenoble - Karpat 1-12-6
1578Ambri - Farjestads 0-02-1
1580Bern - Skelleftea 1-14-4
1582Graz 99ers - Frolunda 1-11-5

LIGA PRVAKA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1567Hpk - Plzen 0-11-1
1575Banska Bystrica - Ehc Munchen 2-22-2
1576Mountfield Hk - Cardiff Devils 2-05-2

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7342Hc Kobra Praha - Slavia Prague 1-23-7
7343Mlada Boleslav - Sparta Prague 0-03-0
7344Dukla Jihlava - Pardubice 0-01-3
7345Dukla Michalovce - Kosice 1-01-3
7346Karlovy Vary - Kassel Huskies 2-05-4
7347Litvinov - Slovan Ustecti Lvi 2-02-1
7348Tps - Kookoo 0-02-2
7349Hc Zubr Prerov - Hc Frydek Mistek 1-13-2
7350Jasterzebie - Hc Havirov Panthers 1-42-6
7351Kadan - Chomutov 1-12-4
7352Kometa Brno - Zlin 0-02-3
7353Stadion Litomerice - Hc Banik Sokolov 0-13-4
7354Vhk Vsetin - Hc Rt Torax Poruba 1-12-2
7355Zvolen - Detva 2-05-1
7356Vaxjo - Malmo 0-26-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1541Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok 2-15-1
1542Barys Astana - Amur Khabarovsk 0-13-2
1543Jokerit - Ak Bars Kazan 0-22-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6344Saryarka - Rubin Tyumen 0-02-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1899Dinamo St Petersburg U20 - Sahalinskie Akuly 0-04-0
1900Kuznetskie Medvedi U20 - Sputnik Almetievsk U20 0-10-2
1901Tolpar U20 - Belye Medvedi U20 0-15-1
1902Ladja Togliatti U20 - S. Barsy Astana U20 3-37-4
1903Avto U20 - Stalnye Lisy U20 0-03-0
1904Krasnaya Armiya U20 - Amurskie Tigry U20 0-01-2
1905Mamonty Yugry U20 - Tyumenskiy Legion U20 1-13-1
1935Sarmaty Orenburg U20 - Altai U20 1-22-4
1938Spartak Moscow U20 - Ska 1946 U20 0-12-2
1939Chaika U20 - Irbis Kazan U20 0-10-2
1943Vityaz U20 - Riga U20 0-01-2
1962Kapitan Stupino U20 - Org Junior 1-111-4
1968Mytishchinskie Atlanty U20 - Krylia Sovetov U20 3-03-1
1969Ska Varyagi U20 - Taifun U20 3-15-4

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040M.Granollers H.Zeballos - K.Krawietz A.Mies 14-127-67-62-0
1046J.S.Cabal R.Farah - J.Murray N.Skupski 14-127-67-62-0

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7003I.Marchenko - D.Sela V-V6-7V-VV-V
7004Y.Maden - L.Rosol V-VV-VV-VV-V
7005A.Nedovyesov - H.Grenier 18-126-36-72-1
7006E.Ruusuvuori - E.Karlovskiy 12-26-16-12-0
7007J.Tsonga - A.Escoffier 13-77-56-22-0
7008S.Giraldo - D.Popko V-VV-VV-VV-V
7009R.Roumane - S.Stakhovsky 12-46-26-22-0
7010D.Masur - M.Ymer 8-132-66-70-2

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1044E.Karlovskiy R.Ramanathan - Q.Halys T.Lamasine 5-123-62-60-2
1045M.Martineau C.Moutet - A.Goransson S.Verbeek V-VV-VV-VV-V
7011A.Golubev A.Nedovyesov - H.Heliovaara J.Rodionov 12-86-46-42-0
7012S.Arends D.Pel - T.Bourcet A.Escoffier 12-56-36-22-0

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065T.Daniel - F.Coria 13-107-66-42-0
1095P.Kohlschreiber - B.Zapata Miralles 14-107-57-52-0
1105L.Sonego - J.Vesely 20-186-77-62-1
1114G.Zeppieri - S.Travaglia 4-122-62-60-2
1115J.Munar Clar - A.Davidovich Fokina 13-166-44-61-2
1117T.Monteiro - G.Mager 16-144-66-42-1
7013G.Andreozzi - F.Baldi 13-86-37-52-0
7014A.Balazs - A.Ramos Vinolas 4-121-63-60-2

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1051T.Brkic A.Pavic - A.Behar G.Escobar 5-124-61-60-2
1052M.Middelkoop I.Zelenay - A.Begemann F.Mergea 19-133-66-12-1
1063A.Balazs F.Romboli - G.Andreozzi A.Molteni 5-123-62-60-2
1064F.Bagnis S.Travaglia - R.Arneodo H.Nys 13-86-37-52-0

CHALLENGER JINANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7589T.Gabashvili - S.Kwon 13-156-33-61-2
7590Z.Zhang - M.Purcell 13-77-66-12-0
7591P.Gunneswaran - G.Soeda 15-166-76-31-2
7592Z.Li - E.Lopez Perez 13-183-67-61-2

CHALLENGER JINAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1107Y.Bai T.Gabashvili - X.Gao R.Hua 4-121-63-60-2
7020J.S.Nam Song M K - M.Purcell L.Saville 12-66-46-22-0
7021M.Ebden D.Sharan - P.Krstin A.Santillan 12-56-16-42-0
7587M.Ebden D.Sharan - S.Myneni J.Nedunchezhiyan 12-66-46-22-0
7588X.Gao R.Hua - J.S.Nam Song M K 4-122-62-60-2

CHALLENGER NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1118A.Seppi - P.Polansky 18-116-76-12-1
1119D.Istomin - M.Giron 15-156-26-71-2
1120S.Bangoura - T.Paul 6-131-65-70-2
1121D.King - B.Schnur 13-146-23-61-2
1122N.Rubin - H.Laaksonen 12-46-26-22-0
1123R.Shane - D.Dzumhur - - - V-V
1124M.Mmoh - E.Gomez 12-136-30-62-1

CHALLENGER NEW HAVEN (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7332A.Blinkova - C.Mchale 13-87-66-22-0
7333N.Gibbs - J.Brady 7-124-63-60-2
7334P.Parmentier - A.Li 17-156-44-62-1
7335U.Arconada - J.Cepelova V-V6-0V-VV-V
7336A.Sharma - V.Flink 13-67-56-12-0
7337V.Lepchenko - L.Davis 10-166-40-61-2
7338H.Watson - S.Sorribes Tormo 16-136-34-62-1

CHALLENGER NEW HAVEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1109M.Daniell T.Huey - D.Molchanov A.Sitak 12-56-36-22-0

CHALLENGER NEW HAVEN PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7053E.Hozumi M.Ninomiya - U.M.Arconada J.Loeb 4-123-61-60-2
7054N.Broady F.Stollar - N.Gibbs H.Watson 13-106-47-62-0
7340Q.Gleason L.Stefani - A.Blinkova O.Kalashnikova 7-123-64-60-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043E.Svitolina - S.Williams 4-123-61-60-2
1050B.Bencic - B.Andreescu 11-146-75-70-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1048V.Azarenka A.Barty - V.Kuzmova A.Sasnovich 12-16-06-12-0

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2398Hbc Nantes - Dunkerque 29-24

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6846De Ludwigshafen - Leipzig 34-27
6847Flensburg Handewitt - Erlangen 24-21

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6849Csm Resita - Stiinta Municipal Bacau 30-37
6850Dobrogea Sud - Potaissa Turda 27-32
6851Hc Buzau - Csm Focsani 2007 23-28
6853Scm Politehnica Timisoara - Baia Mare 26-26
6854Ahc Dunarea Calarasi 2014 - Steaua Bucuresti 28-28
6855Hc Vaslui - Csm Fagaras 28-23

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6032Zvezda Zvenigorod - Lada Togliati 24-36

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6763Bern - Tv Endingen 28-24

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1789South Sydney Rabbitohs - Sydney Roosters 16-10

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
5675Castleford Tigers - Hull Fc 44-12

UNION NPC KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1805Manawatu - Northland 31-25
1806Hawkes Bay - Southland 41-23

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4721Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles 3-2
4757Orix Buffaloes - Saitama Seibu Lions 3-7
4758Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp 1-8
4760Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 2-9
4764Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 2-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1298Cincinnati Reds - Philadelphia Phillies 4-3
1301Cleveland Indians - Chicago White Sox 1-7
1302Kansas City Royals - Detroit Tigers 4-6
1304St Louis Cardinals - San Francisco Giants 10-0
1306Oakland Athletics - L A Angels 10-6
1307Pittsburgh Pirates - Miami Marlins 7-10
1308Boston Red Sox - Minnesota Twins 1-2
1309Milwaukee Brewers - Chicago Cubs 5-10
1310Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays 6-4
1312Atlanta Braves - Washington Nationals 4-2
1313Houston Astros - Seattle Mariners 11-9

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5431(-3.5)Chicago Bears - Green Bay Packers 3-10

VUELTA A ESPANA ETAPA 12 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7090A.Valverde - P.Roglic 1-0
7091C.Chevrier - S.Pardilla 0-1
7092C.Rodriguez - P.Stetina 0-1
7093G.Bouchard - M.Bizkarra 1-0
7094H.Pernsteiner - O.Rodriguez 1-0
7095I.Izagirre - M.Soler 0-1
7096J.Knox - D.Martinez 1-0
7097J.Hansen - J.D.Atapuma 0-1
7132J.Herrada - S.L.Henao 0-1
7133M.Tusveld - D.De La Cruz 1-0
7134M.A.Lopez - N.Quintana 0-1
7135M.Nieve - J.Esteban Chaves 0-1
7160N.Edet - C.F.Hagen 1-0
7161P.Latour - R.Guerreiro 1-0
7162S.Higuita - W.Kelderman 0-1
7163T.Pogacar - R.Majka 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2866777884
arrow BL Belgija Keno 20/70 2561117182122232627343637404450516169
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 114182531
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2351029
arrow DA Multi-Daily A 6/99 3840547893
arrow DB Multi-Daily B 6/99 42125324251
arrow DC Multi-Daily C 6/99 293662667591
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 78111320242532343641454853555758606770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 78101118192027313234364446495259606769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 810131635
arrow FK Finska Keno D 20/70 348911121517242530324042465057616269
arrow FQ Finska Keno V 20/70 45689192026293334353841455758596165
arrow FT Finska Keno T 20/70 48101827303437384041434550515657596268
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4561020212832333542485054575864666970
arrow HO Hong Kong 6/49 3418294144
arrow IL Illinois 6/52 91215424344
arrow IT Italija 6/90 72631345254
arrow LD Latvija Keno D 20/62 124813151621232530323539404247485557
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2561013181924262832424446485355565960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 17121617202427293134353839404658596061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 614252632
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 8910273147
arrow NP New York Pick 10 20/80 2571014151617182125303237414753555868
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 616202223344042465152535659666876787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 59111213183537434752535758616368697378
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 34172429
arrow PO Poljska 6/49 5624434546
arrow RO Rumunjska 6/49 3613213040
arrow SB Španjolska Bono 6/49 235102432
arrow SI Singapur 6/49 171827424748
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 31011131931
arrow TS Turska Super 6/54 22426284651
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1017243031
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 17131428303641464850545559616265737679