Petak 06.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7496Kina - Juzna Koreja - - 0-01-0
7497Cipar - Kazahstan - - 1-11-1
7498Wales U21 - Belgija U21 - - 1-01-0
7499Avangard Omsk - Severstal Cherepovets - - 1-01-5
7500Cska Moscow - Neftekhimik - - 1-02-2
7501Turska U21 - Engleska U21 - - 1-11-3
7502Wales - Azerbaijan - - 1-02-1
7503Sad - Meksiko - - 0-10-3

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1063Barracas Central - Ca Estudiantes gosti121-13-4
1064Deportivo Moron - Belgrano domaći321-01-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1095El Porvenir - Lujan domaći61-01-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8031Adelaide Comets Fc - Ne Metro Stars Sc domaći351-04-0

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8032Avondale Fc - Oakleigh Cannons domaći91-02-0

AUSTRALIJA TASMANIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1134South Hobart Fc - Devonport City Sc domaći121-02-0
1138Hobart Zebras Fc - Riverside Olympic Fc gosti61-26-2
1139Kingborough Lions United Fc - Glenorchy Knights Fc domaći172-13-2
1197Olympia Fc - Launceston City Fc domaći153-05-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2326Fc Wels - Allerheiligen gosti230-21-3
2368Gleisdorf 1919 - Wsc Hertha gosti170-22-3
2369Sc Weiz - Kalsdorf domaći291-01-1
2370Tus Bad Gleichenberg - Atsv Wolfsburg domaći12-13-1
2371Uv Vocklamarkt - Deutschlandsberger Sc domaći800-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2386Mattersburg Ii - Bruck Leitha gosti60-21-2
2389Neusiedl - Fc Mauerwerk domaći221-02-1
2395Sv Leobendorf - Wiener Sportklub gosti100-41-6
2396Traiskirchen Fcm - Wiener Neustadt domaći242-03-0

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1240Rsc Anderlecht - Genk gosti410-12-1
1241Standard Femina De Lige - Club Brugge domaći33-05-2
1242Oud Heverlee Leuven - Kaa Gent domaći181-11-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1131Lommel - St Gilloise domaći231-12-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4766Sao Bento - Figueirense - - 0-00-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8073Barnechea - Deportes Magallanes gosti140-10-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1325Hvidovre - Skive gosti261-14-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1322Hillerod - Vanlose gosti70-20-4
1327Naesby - Dalum gosti170-11-3
1332Fc Helsingor - Holbaek B I domaći83-05-0

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1324Tarnby - Bk Roskilde gosti610-00-1

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1344Kolding B - Varde If gosti22-23-5

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1259Silkeborg Kfum - Kjellerup gosti90-41-6

ENGLESKA U21 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1543Millwall - Sheffield United domaći820-01-0
1545Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday U23 gosti340-12-2

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4704San Marino - Belgija gosti430-10-4
4726Austrija - Latvija domaći72-06-0
4727Cipar - Kazahstan gosti21-11-1
4729Estonija - Bjelorusija gosti480-01-2
4730Njemacka - Nizozemska domaći91-02-4
4746Skotska - Rusija domaći101-11-2
4750Slovacka - Hrvatska gosti450-10-4
4756Slovenija - Poljska domaći351-02-0
4780Wales - Azerbaijan domaći261-02-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3008Fc Haka - Musa domaći182-04-0
3010Tps - Ac Kajaani domaći332-03-0
3086Tpv - Ac Oulu domaći221-02-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6619Sporting De Toulon - Pau - - 0-00-0
6620Ajaccio Gfco - Le Puy Foot 43 Auvergne domaći231-02-0
6621As Beziers - Stade Lavallois domaći42-12-2
6622Boulogne Sur Mer - Fc Bastia Borgo domaći52-12-1
6623Cholet - Avranches gosti430-11-2
6624Fc Bourg Peronnas - Dunkerque domaći371-01-0
6625Lyon Duchere - Concarneau gosti241-11-1
6626Red Star Fc 93 - Villefranche gosti20-20-2
6627Us Quevillaise Rouen Metropole - Creteil gosti120-10-3

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1982Dundalk - Cork City domaći780-01-0
1983Finn Harps - St Patrick S domaći311-01-2

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7328Galway - Shamrock Rovers domaći341-01-2

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3836Throttur - Fh Hafnarfjordur domaći42-02-0
3877Ir Reykjavik - Grindavik domaći740-01-0
3878Augnablik - Ia Akranes domaći21-02-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1972Throttur - Fram Reykjavik gosti290-11-2

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5940Santos Laguna U20 - Fc Juarez domaći690-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1106Kostarika - Urugvaj gosti420-11-2
1262Brazil - Kolumbija domaći191-22-2
2426Sad - Meksiko gosti210-10-3
7441Maroko - Burkina Faso gosti710-01-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6827Ingolstadt Am - Fc Deisenhofen domaći61-03-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1846Ammerthal - Asv Cham - - 0-00-0
7371Eltersdorf - Djk Vilzing domaći21-21-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7366Oberneuland - Bremer Sv gosti81-13-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1962Turk Gucu Friedberg - Viktoria Griesheim - - 0-00-0

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6831Nottingen - Fsv 08 Bissingen domaći202-22-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7377Curslack Neuengamme - Fc Suderelbe 1949 domaći840-01-1
7378Barmbek Uhlenhorst - Tsv Sasel 1925 domaći191-02-2
7379Tus Osdorf 1907 - Tus Dassendorf 1948 gosti430-21-3

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7372Rot Weiss Ahlen - Sc Wiedenbruck 2000 domaći101-01-1
7373Sv Schermbeck - Tus Ennepetal - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2284Tsv Rain Lach - Buchbach - - 0-00-0
2293Heimstetten - Vfr Garching gosti90-33-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2606Ulm - Tsg Balingen gosti131-21-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3240Borussia Monchengladbach Am - Schalke Am domaći202-14-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2087Carlos Mannucci - Deportivo San Martin domaći301-01-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1457Chrobry Glogow - Radomiak Radom gosti170-10-2

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3918Ukrajina U19 - Rumunjska U19 gosti31-22-2
3925Crna Gora U19 - Madarska U19 gosti130-20-2
3928Italija U19 - Nizozemska U19 domaći41-02-2

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3929Hrvatska U20 - Francuska U20 domaći660-01-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3932Danska U21 - Madarska U21 - - 0-00-0
3933Italija U21 - Moldavija U21 domaći341-04-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2205Dacia Mioveni - Metaloglobus Bucuresti domaći341-12-2

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7848Ryazan Vdv - Chertanovo Moscow domaći520-01-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7343Ska Khabarovsk - Avangard Kursk domaći490-01-0

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7355Rotor Volgograd Ii - Kvant Obninsk domaći121-11-1
7356Dynamo Bryansk - Metallurg Lipetsk domaći141-02-0
7391Fc Zorkij Krasnogorsk - Khimik Arsenal Tula gosti100-11-2
7593Sokol Saratov - Fc Strogino Moscow gosti41-11-1
7594Salyut Energia Belgorod - Zvezda Ryazan gosti850-00-1
7595Saturn - Kaluga domaći132-13-3

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7825Fc Zvezda Perm - Tyumen - - 0-00-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7834Fk Kolomna - Zenit St Petersburg Ii gosti870-10-1
7835Znamya Truda - Fc Murom domaći201-02-2
7836Fc Kazanka Moscow - Fk Dolgoprudny domaći81-11-2
7837Leningradets - Torpedo Vladimir gosti230-12-4
7838Pskov 747 - Luki Energiya V.Luki - - 0-00-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3885Utah Royals Fc - Portland Thorns Fc domaći361-01-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6954Sport Podbrezova - Petrzalka domaći331-02-0

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6937Komori - Togo gosti340-11-1
6938Gambija - Angola gosti320-10-1

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1023Waterford - Heart Of Midlothian U21 domaći271-03-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1357Racing Santander - Cadiz gosti340-11-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7330Oskarshamn - Atvidaberg domaći222-14-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7339Umea Fc Akademi - Kramfors Alliansen domaći251-02-1

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7436Al Dhafra - Al Khaleej Khor Fakkan - - 0-00-0
7437Al Wasl - Fujairah Fc gosti690-00-1
7438Al Jazeera Uae - Al Ain gosti390-10-3

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1243Kazahstan U21 - Spanjolska U21 gosti280-10-1
1244Latvija U21 - Poljska U21 gosti270-10-1
1245Ukrajina U21 - Finska U21 gosti180-10-2
1246Ceska U21 - Litva U21 domaći161-02-0
1247Rusija U21 - Srbija U21 domaći201-01-0
1248Wales U21 - Belgija U21 domaći31-01-0
1249Azerbajdzan U21 - Slovacka U21 domaći71-02-1
1263Island U21 - Luksemburg U21 domaći480-03-0
1268Norveska U21 - Cipar U21 domaći191-02-1
1272Turska U21 - Engleska U21 gosti41-12-3
1278Crna Gora U21 - Farski Otoci U21 domaći193-03-0
1279Sjeverna Irska U21 - Malta U21 - - 0-00-0
8080Irska U21 - Armenija U21 domaći311-01-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4113Wakiso Giants Fc - Tooro United Fc domaći630-01-0
4114Uganda Revenue Authority Fc - Kyetume Fc - - 0-00-0

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2319Srbija - Puerto Rico 90-47
2325Spanjolska - Italija 67-60
5588Angola - Iran 62-71
5589Nigerija - Obala Bjelokosti 83-66
5590Poljska - Rusija 79-74
5607Argentina - Venezuela 87-67
5608Kina - Juzna Koreja 77-73
5629Tunis - Filipini 86-67

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8557New York Liberty - Indiana Fever 81-86
8558Washington Mystics - Dallas Wings 86-73
8559Connecticut Sun - Chicago Sky 94-94 / 104-109
8560Phoenix Mercury - Minnesota Lynx 69-83

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1255Hc Aviator Baranovichi - Khimik Ska 0-21-6
1256Hc Bobruisk - Bjelorusija U18 1-04-0
1257Hc Lokomotiv Orsha - Bjelorusija U20 1-12-1
1258Pinskie Jastreby - Hk Vitebsk 0-03-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1264Sonderjyske - Herning 0-11-2
5807Roedovre - Odense 2-02-2
5808Aalborg - Herlev 1-04-1

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1570Augsburger Panthers - Lulea 1-14-4
1571Tappara - Kac 2-28-3
1572Trinec - Pelicans 0-25-3
1573Frisk Asker - Biel 0-02-3
1574Lausanne - Yunost Minsk 1-03-2
1587Djurgardens If - Vienna Capitals 1-13-6
1593Adler Mannheim - Gks Tychy 4-05-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1546Orli Znojmo - Dresdner Eislowen 2-14-1
1548Trencin - Olomouc 3-03-4
1551Red Bull Salzburg - Slovan Bratislava 3-06-0
1552Leksand - Aik 0-12-4
1553Orebro - Hv 71 1-14-2
1567Rogle - Oskarshamn 2-05-1
1568Bayreuth Tigers - Thomas Sabo Ice Tigers 0-13-4
8052Kalpa - Sport 1-05-0
8053Tabor - Hc Klatovy 4-05-1
8054Bofors - Mora 1-02-2
8055Kallinge Ronneby If - Karlskrona Hk 0-12-5
8056Kloten - Frankfurt Lions 3-14-6
8057Lustenau - Landshut Cannibals 0-23-4
8058Servette - Deg Metro Stars 0-00-5
8059Innsbruck - Straubing Tigers 0-12-4
8060Esv Kaufbeuren - Erc Ingolstadt 2-32-5
8061Iserlohn Roosters - Grizzly Adams Wolfsburg 0-21-5
8062Krefeld Pinguine - Kolner Haie 1-01-2
8063Thurgau - Bietigheim Steelers 1-02-2
8064Zsc Lions - Lugano 1-14-2
8065Rapperswil - Dornbirn 1-02-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1499Avtomobilist Yekaterinburg - Ska St Petersburg 0-05-2
1502M Magnitogorsk - Vityaz Podolsk 0-10-2
1503Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nn 1-03-4
1505Avangard Omsk - Severstal Cherepovets 1-01-5
1506Cska Moscow - Neftekhimik 1-02-2
1507Dynamo Moscow - Spartak Moscow 1-12-2
1521Sochi - Dinamo Minsk 1-15-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7807M Novokuznetsk - Yugra 1-15-5
7811Buran Voronezh - Hc Tambov 1-01-1
7812Dizel Penza - Org 0-00-3
7813Hk Dinamo St Petersburg - Ska Neva 1-12-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1265Dinamo St Petersburg U20 - Sahalinskie Akuly 3-05-1
1267Spartak Moscow U20 - Ska 1946 U20 0-20-9
1269Krasnaya Armiya U20 - Amurskie Tigry U20 2-04-0
1273Kapitan Stupino U20 - Org Junior 0-17-1
1274Mytishchinskie Atlanty U20 - Krylia Sovetov U20 1-11-2
1277Ska Varyagi U20 - Taifun U20 0-11-4
8078Kuznetskie Medvedi U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 0-21-5

RUSIJA MHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1270Chaika U20 - Irbis Kazan U20 0-22-4
1271Vityaz U20 - Riga U20 1-12-3

RUSIJA VHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7808Molot Perm - Zauralye Kurgan 0-13-4
7809Izhstal Izhevsk - Gornyak Uchaly 0-11-1
7810Lada Togliatti - Csk Vvs Samara 0-03-0

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1047M.Berrettini - R.Nadal 11-196-74-60-3
1850D.Medvedev - G.Dimitrov 19-137-66-43-0

ATP US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000J.S.Cabal R.Farah - M.Granollers H.Zeballos 13-96-47-52-0

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039D.Popko - M.Ymer 8-124-64-60-2
7584L.Rosol - E.Ruusuvuori 13-76-27-52-0
7585D.Sela - A.Nedovyesov 12-86-46-42-0
7586J.Tsonga - R.Roumane 13-97-66-32-0

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1204S.Arends D.Pel - Q.Halys T.Lamasine 14-117-67-52-0
1206A.Golubev A.Nedovyesov - A.Goransson S.Verbeek 5-123-62-60-2

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040A.Davidovich Fokina - T.Daniel 12-86-46-42-0
1041T.Monteiro - A.Ramos Vinolas 6-122-64-60-2
1042P.Kohlschreiber - G.Andreozzi 9-136-73-60-2

CHALLENGER GENOA ITALYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8225L.Sonego - S.Travaglia 12-66-26-42-0

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1207M.Middelkoop I.Zelenay - A.Behar G.Escobar 6-123-63-60-2

CHALLENGER JINANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8529Z.Zhang - S.Kwon 12-76-46-32-0

CHALLENGER JINAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7587M.Ebden D.Sharan - S.Myneni J.Nedunchezhiyan 12-66-46-22-0
7588X.Gao R.Hua - J.S.Nam Song M K 4-122-62-60-2

CHALLENGER NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1044B.Klahn - T.Paul 8-124-64-60-2
1045M.Giron - B.Schnur 12-56-36-22-0
1051A.Seppi - N.Rubin 12-146-76-70-2
1052M.Mmoh - D.Dzumhur 9-156-32-61-2

CHALLENGER NEW HAVEN (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1253D.Lao - H.Watson 10-136-74-60-2

CHALLENGER NEW HAVEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2789S.Gille J.Vliegen - N.Monroe M.Reid 12-36-06-32-0
2998R.Galloway N.Lammons - T.Paul P.Polansky 12-86-46-42-0

CHALLENGER NEW HAVEN PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1237U.M.Arconada J.Loeb - N.Broady F.Stollar 25-226-35-72-1

ITF BAGNERS DE BIGORRE 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3130E.Struvay - H.Jebens 12-66-26-42-0
3135Y.Mertens - A.Reymond 15-133-66-32-1
3136T.Jomby - A.Cornut Chauvinc 13-97-66-32-0

ITF MARBELLA 18A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3880S.Mendez - M.Sherif 7-135-72-60-2

ITF MEN OVIEDO SINGLES M ITF ESP 25ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3209J.Hernandez Fernandez - O.Luz 12-56-26-32-0

ITF MONTREUX 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3882C.Perrin - G.Ce 15-195-77-61-2
3883A.Rame - M.Osaka 12-46-06-42-0
3884O.Danilovic - S.Waltert 16-96-24-62-1

ITF OVIEDO 25ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3210O.Roca Batalla - R.Cid Subervi 12-56-16-42-0

ITF TRIESTE 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3207T.Kocevar Desman - A.Erler 1-121-60-60-2
3208M.Barrios Vera - J.Varillas 4-123-61-60-2

ITF TRIESTE 20A PAOVI ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3828C.Dinu A.Moratelli - S.Bandecchi E.Cocciaretto 13-106-47-62-0

ITF WOMEN TRIESTE DOUBLES W ITF ITA 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3792C.Ferrando T.Pieri - D.Galfi V.Grammatikopoulou 16-194-66-31-2

ITF ZAGREB 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3212A.Bondar - V.Kan 12-16-06-12-0
3216D.Papamichail - R.Jani 9-134-65-70-2
3220V.Ivakhnenko - M.Chernyshova 7-124-63-60-2
3237C.Buyukakcay - E.Kostova 12-66-26-42-0

ITF ZAGREB 02A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3788A.Hesse D.Seguel - A.Fomina V.Ivakhnenko 22-186-46-72-1
3789A.Bondar P.Ormaechea - E.Cascino S.B.Grey 12-36-26-12-0

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1049E.Mertens A.Sabalenka - C.Dolehide V.King 16-134-66-32-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7367Graz - Krems 24-28

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7368Ribe Esbjerg Hh - Tvis Holstebro 30-26
7369Mors Thy Handbold - Fredericia Hk 34-29

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7370Odense - Randers 27-23

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8097Skive - Odder Handbold 38-37

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7392Toulon Saint Cyr - Metz Handball 28-35

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
7374Limoges Hand 87 - Massy Essonne 23-24
7375Cesson - Esshb Strasbourg 27-28
7376Dijon Bourgogne - Grand Besancon Doubs Handball 26-26

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7823Pick Szeged - Komloi 37-21
7824Vaci Kse - Ftc Budapest 21-24

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1847Hk Sokol Gabor Banovce Nad Bebravou - Hk Zlin 18-26

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7814Bietigheim Metterzimmern - Tusem Essen 28-33
7815Dormagen Rhineland - Eisenach 34-24
7816Hc Elbflorenz 2006 - Hamburg 28-33

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1906Rapid Bucharest - Cs Gloria 2018 Bistrita 20-24
1935Csm Bucuresti - Scm Gloria Buzau 28-21

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5537Barcelona Borges - Helvetia Anaitasuna 42-25
5600Ademar Leon - Bidasoa 27-33

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7405Elche - Mecalia Atletico Guardes 21-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7406Kristianstad - Ystads If 25-23
7410Savehof - Guif 27-22
7411Skovde - Onnereds Hk 33-25

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1790Parramatta Eels - Manly Sea Eagles 32-16
1797Melbourne Storm - North Queensland Cowboys 24-16
1799Canberra Raiders - Novi Zeland 20-24

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
5676Hull Kingston Rovers - London Broncos 16-20
5683Leeds Rhinos - Salford City Reds 12-20
5684St Helens - Huddersfield Giants 48-6
5695Warrington Wolves - Wakefield Wildcats 23-16
5696Wigan Warriors - Catalans Dragons 46-12

UNION NPC KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1807Counties Manukau - Tasman 0-36
1808North Harbour - Waikato 38-36

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
8515Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars 8-3
8516Hiroshima Toyo Carp - Hanshin Tigers 3-7
8517Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 8-7
8518Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions 5-3

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
7596Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars 8-4
7597Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 2-0
7598Hiroshima Toyo Carp - Hanshin Tigers 6-3
7599Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 6-2
7600Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions 4-5
7601Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 5-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1107Baltimore Orioles - Texas Rangers 6-7
1109Pittsburgh Pirates - St Louis Cardinals 9-4
1112Boston Red Sox - New York Yankees 6-1
1113Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks 5-7
1114Miami Marlins - Kansas City Royals 0-3
1115New York Mets - Philadelphia Phillies 5-4
1117Atlanta Braves - Washington Nationals 4-3
1118Chicago White Sox - L A Angels 4-5
1119Milwaukee Brewers - Chicago Cubs 7-1
1120Minnesota Twins - Cleveland Indians 2-6
1121Oakland Athletics - Detroit Tigers 4-5
1122L A Dodgers - San Francisco Giants 4-5
1125San Diego Padres - Colorado Rockies 2-3

VN ITALIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3271R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3308L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3311N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3359D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3364K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3386G.Russell - R.Kubica 1-0
3388M.Verstappen - A.Albon 0-1
3389S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN ITALIJE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4658A.Albon - A.Albon 1-0
4665V.Bottas - V.Bottas 1-0
4672P.Gasly - P.Gasly 1-0
4674A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
4675R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
4676L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
4677N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
4678R.Kubica - R.Kubica 1-0
4679D.Kvyat - D.Kvyat 0-1
4680C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
4717K.Magnussen - K.Magnussen 0-1
4718L.Norris - L.Norris 1-0
4719S.Perez - S.Perez 1-0
4720K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
4728D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
4731G.Russell - G.Russell 1-0
4732C.Sainz - C.Sainz 0-1
4733L.Stroll - L.Stroll 1-0
4734M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
4747s.vettelzs.vettel - 1-0

VN ITALIJE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4521R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
4522L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4592N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
4646D.Kvyat - P.Gasly 1-0
4652K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4696G.Russell - R.Kubica 1-0
4701S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN ITALIJE TRENING 1 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3211R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
3221L.Hamilton - V.Bottas 1-0
3222N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3223S.Perez - L.Stroll 0-1
3238K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3263G.Russell - R.Kubica 0-1
3265C.Sainz - L.Norris 1-0
3266S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 13 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7735A.Valverde - P.Roglic 0-1
7736C.Chevrier - S.Pardilla 0-1
7737D.Martinez - O.Rodriguez 0-1
7738G.Bouchard - S.L.Henao 0-1
7739Lh.Pernsteiner - W.Kelderman 0-1
7740I.Izagirre - M.Soler 0-1
7741J.Hansen - J.D.Atapuma 0-1
7742J.Herrada - W.Poels 1-0
7743M.A.Lopez - N.Quintana 0-1
7744M.Nieve - J.E.Chaves 1-0
7745N.Edet - C.F.Hagan 1-0
7754N.Eg - P.Stetina 1-0
7755P.Latour - T.Geoghegan Hart 1-0
7756S.Higuita - J.Knox 0-1
7757T.Pogacar - R.Majka 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 45101416182021253034374044525556596068
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 214152038
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 13242831
arrow CO Connecticut 6/44 61013161842
arrow DA Multi-Daily A 6/99 52329596173
arrow DB Multi-Daily B 6/99 5727293270
arrow DC Multi-Daily C 6/99 144355768789
arrow EM Euro Millions 5/50 1013224048
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2381011222428313840424651525357596669
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3491015202127283033353839434452556067
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 6891819
arrow FK Finska Keno D 20/70 38131619232530333441424850616264686970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 3571517192123242633343742444953545662
arrow FT Finska Keno T 20/70 1261012171826284143444851526166676869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 315252930323738394043495153555659606768
arrow LD Latvija Keno D 20/62 46121416192022343539404142444548495162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1671417192426293032373839414748515860
arrow LM Latvija Keno M 20/62 247814172125272831343536394649535459
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1319222633
arrow NP New York Pick 10 20/80 346914172027323435364452545666697880
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1891019202426273841434651525664677479
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2351718212225283357586061697274757778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 16242527
arrow SB Španjolska Bono 6/49 71416204049
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1011242628
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 411131931
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 2362730
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 123714212731414951536264687173747980