Subota 07.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8195Brazil - Ceska - - 0-00-1
8196Turska - Crna Gora - - 0-01-0
8197Jokerit - Dinamo Riga - - 2-07-2
8198Corinthians - Ceara - - 2-02-2
8199Island - Moldavija - - 1-03-0
8200Litva - Ukrajina - - 0-20-3
8201Sligo - Ucd - - 2-04-0
8202Tenerife - Las Palmas - - 0-00-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8476Ol. Medea - Mo Bejaia domaći111-01-0
8477Om Arzew - Mc Saida - - 0-00-0
8478Rc Arbaa - Usm Annaba domaći770-01-0
8479Rc Relizane - Usm El Harrach domaći371-03-1
8480Drb Tadjenant - As Khroub domaći51-06-1
8481Jsm Bejaia - Asm Oran gosti330-10-1
8482Mc El Eulma - Jsm Skikda gosti281-11-1
8483Wa Tlemcen - A Bou Saada domaći580-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8466Ca Temperley - Ca Alvarado - - 0-00-0
8467All Boys - Defensores De Belgrano gosti690-00-1
8468Almagro - Sarmiento - - 0-00-0
8469Atletico Atlanta - Estudiantes Rio Cuarto gosti111-21-2
8470Club Villa Dalmine - Gimnasia Y Esgrima Mendoza domaći431-02-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1268Ca Colegiales - Villa San Carlos gosti440-10-1
1269Comunicaciones - Club Atletico Acassuso gosti690-01-1
1270Tristan Suarez - Sacachispas Fc domaći530-02-1

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1126Lanus - Argentinos Jrs domaći72-14-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3881Canuelas Fc - Victoriano Arenas domaći600-02-0
3882Cdm Leandro N. Alem - Csd San Martin domaći740-01-0
3883Ferrocarril Midland - Ca Central Cordoba Rosario domaći580-01-2

AUSTRALIJA NPL VICTORIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8033Heidelberg United - Bentleigh Greens gosti231-11-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8066Sv Ried Ii - Atsv Stadl Paura domaći52-04-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3929Sv Stripfing - Sc Team Wiener Linien domaći352-03-0
8051Wiener Viktoria - Asv Drassburg gosti690-00-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1132Westerlo - Kfco Beerschot Wilrijk domaći381-02-0
1133Oud Heverlee - Roeselare domaći13-04-0

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2735Fc Smolevicy - Naftan Novopolotsk gosti140-12-1
2767Baranovichi - Sputnik Rechica gosti330-10-4
2768Smorgon - Lida - - 0-00-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Ec Agua Santa - Xv De Piracicaba gosti71-22-3
2368Ec Sao Bernardo Sp - Sc Atibaia Sp domaći550-01-0
2369Rio Claro - Sao Caetano gosti750-01-1
2370Aa Internacional Limeira Sp - Santo Andre domaći61-02-1
5953Ec Taubate Sp - Ferroviaria domaći451-03-2
5954Nacional Ac Sp - Mirassol Sp domaći31-11-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1293Corinthians - Ceara domaći222-02-2
1294Vasco Da Gama - Bahia Ba gosti560-00-2
1295Avai - Flamengo gosti110-20-3
1296Fortaleza - Fluminense gosti860-00-1
1303Internacional - Sao Paulo Sp domaći770-01-0
1305Goias - Palmeiras domaći201-01-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5035Botafogo Sp - America Mineiro - - 0-00-0
5299Guarani Sp - Oeste Sp gosti31-22-3
5300Operario Pr - Cuiaba domaći231-02-1
5301Sport Recife - Bragantino Sp domaći231-12-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2397Ypiranga Rs - Confianca Se domaći201-01-1
2427Sampaio Correa Ma - Sao Jose domaći121-03-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3932Botafogo Sp U20 - Gremio Novorizontino U20 domaći251-11-1
4113Ec Sao Bernardo U20 - Palmeiras U20 domaći281-12-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1332Benesov - Sk Slavia Praha B gosti50-14-2
1344Fk Pardubice B - Fk Zbuzany 1953 gosti100-12-2
1357Loko Vltavin - Fc Viktoria Plzen B gosti281-22-4
1395Sk Motorlet Praha - Fk Mas Taborsko domaći201-11-1
1396Domalice - Admira Praha gosti83-24-2
1397Tj Slovan Velvary - Bohemians Praha 1905 B - - 0-00-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4214Dolni Benesov - Banik Ostrava B gosti200-20-4
4215Fotbal F M - Slovacko B domaći361-02-1
4216Hlucin - Uhersky Brod domaći840-01-0
4222Rosice - Unex Unicov domaći12-03-1
4226Sigma Olomouc B - Vrchovina domaći121-01-0
4227Slavia Kromeriz - Fk Apos Blansko - - 0-00-0
4228Viktoria Otrokovice - Fc Fastav Zlin B gosti70-20-4

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6861Deportes La Serena - Cd Santa Cruz gosti250-11-2
6862San Luis De Quillota - Deportes Temuco domaći11-01-1

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3001Cobresal - Universidad De Chile domaći122-13-1
3002Colo Colo - Everton De Vina gosti450-12-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1334Vejgaard Bk - Ab Gladsaxe gosti41-31-5
1335Fa 2000 - Hik Hellerup gosti310-21-3
1336Brabrand - Sydvest domaći252-22-2
1338Frem - Bronshoj domaći161-03-2
1339Middelfart - Thisted gosti111-15-1
1340Skovshoved - Avarta domaći121-11-1

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1329Ballerup Skovlunde Fodbold - Allerod domaći770-01-0
1333Birkerod - Fremad Valby gosti180-20-2
1337Koge Nord Fc - Herlev domaći43-05-3
1343Taastrup - Ledoje Smorum domaći161-01-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8088B 1908 - Bk Union domaći241-13-1
8089Frederikssund Ik - Greve gosti70-12-2
8090Kfum Bk Kobenhavn 1899 - Avedore domaći900-01-0
8091Ishoej If - Gvi U21 - - 0-03-0
8092Tarnby Ff - Karlslunde If - - 0-00-0

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8093Otterup - Hedensted If domaći102-02-2
8094Herning Fremad - Bk Marienlyst gosti111-11-2
8095Oks Odense - Sfb Oure Fa gosti270-10-2

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4231Manta Fc - Cds Santa Rita domaći451-02-0
4232Orense Sc - Gualaceo Sc domaći62-13-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9181Milton Keynes Dons - Afc Wimbledon domaći102-02-1
9182Doncaster - Rotherham gosti370-12-1
9183Bristol Rovers - Accrington Stanley domaći42-23-3
9184Coventry - Blackpool gosti22-23-2
9185Fleetwood - Oxford United domaći151-12-1
9187Tranmere - Gillingham gosti160-22-2
9188Wycombe - Lincoln City domaći52-03-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1002Bradford - Northampton gosti200-12-1
1003Cambridge United - Forest Green gosti780-00-1
1004Carlisle - Exeter gosti360-11-3
1014Cheltenham - Stevenage domaći221-04-2
1015Colchester - Walsall - - 0-00-0
1016Grimsby - Crewe gosti460-00-2
1017Leyton Orient - Swindon gosti230-31-3
1018Macclesfield - Crawley Town domaći211-01-1
1019Mansfield - Scunthorpe domaći311-02-0
1020Morecambe - Salford gosti150-12-2
1021Newport County - Port Vale domaći770-01-0
1022Plymouth - Oldham gosti271-12-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6605Aldershot - Barrow gosti450-11-2
6606Boreham Wood - Dover Athletic domaći32-13-1
6607Bromley - Chesterfield domaći261-02-1
6608Chorley - Stockport domaći52-03-0
6609Ebbsfleet United - Eastleigh domaći381-01-1
6610Halifax - Yeovil gosti40-10-2
6611Maidenhead United - Dagenham Redbridge gosti480-00-1
6612Sutton United - Notts County domaći111-01-1
6613Torquay - Harrogate Town gosti330-14-2
6614Hartlepool - Woking domaći451-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6721Billericay Town - Bath City domaći181-11-1
6722Braintree Town - Dulwich Hamlet gosti190-12-1
6723Chippenham - Tonbridge domaći441-02-1
6724Dartford - Dorking Wanderers gosti122-23-4
6725Eastbourne Borough - Slough Town gosti380-10-2
6726Hampton Richmond - Concord Rangers gosti221-12-3
6727Hemel Hampstead Town - Chelmsford City domaći750-02-0
6728Hungerford Town - St Albans domaći81-01-2
6729Maidstone United - Havant Waterlooville domaći251-02-2
6730Wealdstone - Oxford City domaći830-01-0
6731Weymouth - Welling domaći760-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6519Alfreton Town - Curzon Ashton domaći112-03-2
6520Altrincham - Leamington domaći152-05-0
6521Blyth Spartans - Kidderminster gosti480-01-1
6523Boston Utd - Bradford Park Avenue domaći640-02-1
6524Brackley Town - Telford domaći161-11-1
6526Chester - Guiseley domaći32-03-1
6634Farsley Celtic - Kettering domaći161-03-2
6718Gloucester - Darlington domaći241-12-1
6719Spennymoor - Kings Lynn domaći261-02-2
6720York - Southport gosti91-11-1

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4705Turska - Andorra domaći890-01-0
4844Kosovo - Ceska gosti161-12-1
4853Engleska - Bugarska domaći241-04-0
4894Island - Moldavija domaći311-03-0
4895Litva - Ukrajina gosti70-20-3
4928Francuska - Albanija domaći82-04-1
4930Srbija - Portugal gosti420-12-4

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Legion Tallinn - Elva gosti44-25-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3789Ons Oulu - Tps gosti410-22-3

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3089Eif - Mypa domaći22-12-3

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1569Pepo - Vjs Vantaan Jalkapalloseura domaći193-14-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3222Rovaniemen Palloseura 2 - Jbk gosti102-23-2
3223Vifk - Js Hercules domaći113-14-2

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7329Sligo - Ucd domaći82-04-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1373Novara - Lecco domaći81-03-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1387Carpi - Vicenza domaći500-01-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6204Avellino - Teramo domaći291-02-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1491V Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka domaći690-01-0
1500Yokohama Fc - Kofu domaći81-13-2
1508Albirex Niigata - Jef United domaći52-02-1
1512Fc Gifu - Tochigi Sc - - 0-00-0
1513Kashiwa Reysol - Montedio Yamagata gosti100-23-4
1514Omiya Ardija - Machida Zelvia gosti40-11-1
1515Ryukyu - Kagoshima United domaći141-12-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5883Fc Tokyo U23 - Giravanz Kitakyushu gosti130-10-2
5894Fujieda Myfc - Grulla Morioka domaći311-12-1
5895Sc Sagamihara - Thespa Kusatsu gosti140-10-1
5901Kamatamare Sanuki - Kataller Toyama gosti170-10-2
5902Gainare Tottori - Blaublitz Akita gosti50-41-4
5903Roasso Kumamoto - Gamba Osaka U23 domaći261-01-0
5930Azul Claro Numazu - Vanraure Hachnohe Fc domaći301-11-2

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1543Gangneung City - Gimhae City domaći122-12-1
1545Incheon Korail - Changwon City domaći141-03-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8085Changchun Yatai - Xinjiang Tianshan Leopard gosti151-11-2
8086Nei Mongul Zhongyou - Heilongjiang Lava Spring gosti670-00-2
8087Shanghai Shenxin - Guizhou Hengfeng gosti90-10-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1701Cucuta Deportivo - Atletico Bucaramanga domaći411-02-0
1711Atletico Junior - U. M. Santa Marta domaći900-01-0
1713Rionegro Aguilas - Envigado domaći790-01-1
1729Independiente Santa Fe - Millionarios domaći231-01-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4139Fortaleza Fc - Cd Real San Andres domaći12-03-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5955Herediano - Perez Zeledon domaći550-04-1
5956San Carlos - Guadalupe Fc gosti42-13-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1308Alebrijes De Oaxaca Fc - Toluca gosti241-21-4

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1529Dordrecht - Maastricht gosti31-11-1
1530Telstar - Cambuur gosti250-10-2
1535Go Ahead Eagles - Excelsior domaći191-02-2

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3093Ijsselmeervogels - Tec domaći13-15-1
3094Amsterdam Fc - Hardenberg gosti200-10-1
3095Aswh - Scheveningen domaći132-02-0
3096Katwijk - Gvvv gosti161-22-3
3097Koninklijke Hfc - Excelsior Maassluis gosti170-22-3
3098Kozakken Boys - Spakenburg domaći372-24-2
3099Quick Boys - Jong Volendam domaći171-03-1
3100Rijnsburgse Boys - Noordwijk gosti170-10-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2189Arvoll - Sunndal domaći161-22-2
2190Traeff - Spjelkavik gosti421-12-2
2191Lokomotiv Oslo - Follo domaći840-01-0
2192Halsen If - Ready gosti30-11-3
2194Tonsberg - Frigg domaći351-02-0
2199Grei - Ullern domaći221-01-3
2201Orn Horten - Fk Lyn domaći141-12-1
2205Bryne 2 - Flint domaći11-24-2
2230Brodd - Start 2 gosti201-13-2
2233Donn - Vardeneset domaći132-02-0
2235Staal - Mandalskameratene domaći510-02-0
2238Viking 2 - Vindbjart gosti73-25-2
2317Fk Fyllingsdalen - Fjora domaći123-05-1
2318Fk Gjovik Lyn - Brumunddal gosti680-00-1
2319Strindheim - Steinkjer domaći62-13-2
2345Honefoss - Gjelleraasen If gosti80-11-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2188Odd Bk 2 - Elverum domaći201-12-1
6020Vidar - Brattvaag gosti371-12-2
6025Stordals Blink - Moss domaći132-03-1
6032Baerum - Kjelsas gosti140-11-4
6344Grorud - Sotra Sk domaći620-01-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1901Tsv 1882 Landsberg - Tsv Nordling gosti460-03-1
1902Sv Donaustauf - Ismaning - - 0-00-0
1903Turkspor Augsburg 1972 - Tsv 1880 Wasserburg gosti410-10-1
19041865 Dachau - Sv Pullach domaći431-02-0
1905Fc Pipinsried - Sv Kirchanschoring domaći231-05-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8564Eintracht Bamberg 2010 - Djk Gebenbach domaći153-25-4
8565Seligenporten - Sand gosti350-12-1
8566Wurzburger - Ansbach gosti850-00-1
8567Fc Viktoria Kahl - Atsv 1898 Erlangen domaći251-11-1
8568Tsv Karlburg - Tsv Abtswind - - 0-00-0

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8569Werder Bremen 3 - Sv Hemelingen domaći31-11-1
8570Blumenthaler - Leher Ts domaći222-06-0

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8571Baunatal - Hessen Kassel gosti600-00-1
8572Eintracht Stadtallendorf - Sg Barockstadt Fulda Lehnerz gosti240-11-3
8573Rw Hadamar - Sv Rot Weiss Walldorf domaći112-12-2
8574Waldgirmes - Sv Steinbach 1920 domaći441-02-0
85751. Hanauer Fc 93 - Tus Dietkirchen gosti20-20-2
8576Sc Hessen Dreieich - Fernwald gosti241-13-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1968Sgv Freiberg - Sv Sandhausen Ii gosti42-15-1
1969Spfr. Dorfmerkingen - Pforzheim domaći161-01-1
1990Stuttgart Kickers - 1. Goppinger Sv domaći580-02-0
2150Tsv Ilshofen - Fv Ravensburg gosti540-00-2
2151Villingen - Neckarsulm domaći331-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3182Meiendorfer - Usc Paloma domaći212-12-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8577Braunschweig - Eintracht Northeim domaći111-11-1
8578Hsc Tundern - Kickers Emden gosti270-10-2
8579Sv Atlas Delmenhorst - Ulm Wolfsburg gosti74-16-3
8580Mtv Eintracht Celle - Fc Hagen Uthlede domaći381-02-2

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8586Siegen - Westfalia Rhynern gosti51-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2306Burghausen - Augsberg Am domaći371-03-2
2390Eichstatt - Bayreuth gosti50-10-1
2398Greuther Furth Am - Illertissen gosti230-11-3
2411Schweinfurt - Memmingen domaći41-02-0
2412Turkgucu Ataspor Munchen - Tsv 1860 Rosenheim domaći202-04-1
2453Aubstadt - Nurnberg Am domaći361-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2544Lubeck - Weiche Flensburg domaći810-02-0
2549Werder Bremen Am - Vfb Oldenburg domaći451-03-1
2550Drochtersen Assel - Wolfsburg Am gosti240-20-5
2553Jeddeloh - Holstein Kiel Amateurs domaći13-14-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2608Aalen - Tus Rot Weiss Koblenz - - 0-00-0
2611Bahlinger Sc - Tsv Steinbach 1921 gosti530-01-3
2613Bayern Alzenau - Mainz Am gosti30-10-3
2614Elversberg - Homburg gosti191-22-3
2615Fc Giessen - Astoria Walldorf - - 0-00-0
2786Offenbacher Kickers - Pirmasens - - 0-00-0
2788Saarbrucken - Hoffenheim Am domaći281-0V-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3267Aachen - Sv Rodinghausen gosti121-13-2
3268Bergisch Gladbach - Sv Lippstadt 08 gosti70-51-5
3269Borussia Dortmund Amateurs - Vfb Homberg domaći11-03-0
3270Fortuna Dusseldorf Am - Sc Verl gosti240-10-4
3307Fortuna Koln - Bonner gosti760-00-1
3664Sportfreunde Lotte - Rw Oberhausen gosti630-00-2
3782Tus Haltern - Koln Am domaći191-11-3
3784Wuppertaler - Wattenscheid domaći630-01-2

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8581Sc Weiche Flensburg 08 Ii - Kropp domaći142-12-1
8582Sv Eutin 08 - Lubeck Amateurs domaći251-03-1
8583Tsb Flensburg - Psv Union Neumunster domaći42-05-0
8584Tsv Bordesholm - Inter Turkspor Kiel domaći540-02-1
8585Oldenburger Sv - Sv Eichede gosti10-32-4

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6469Af Sporting San Miguelito - Costa Del Este Fc - - 0-00-0
6470Plaza Amador - Arabe Unido domaći381-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2123Sport Huancayo - Utc De Cajamarca domaći441-02-1
2124Fbc Melgar - Pirata Fc domaći262-03-0
2138Sport Boys - Deportivo Municipal domaći361-02-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6892Los Caimanes - Alianza Atletico domaći41-01-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1458Chojnice - Stomil Olsztyn domaći121-11-3
1462Wigry Suwalki - Puszcza Niepolomice gosti170-12-3
1463Sandecja Nowy Sacz - Jastrzebie domaći510-01-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2184Stal Rzeszow - Katowice domaći241-01-1
6936Blekitni Stargard S. - Gryf Wejherowo domaći490-02-1
6939Skra Czestochowa - Stalowa Wola - - 0-00-0
6952Ks Legionovia Legionowo - Widzew Lodz gosti600-00-2
6953Garbarnia Krakow - Elana Torun - - 0-00-0
6965Bytovia Bytow - Pogon Siedlce gosti250-11-3
7003Gornik Leczna - Resovia Rzeszow gosti720-02-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2940Pogon Grodzisk Mazowiecki - Bron Radom gosti330-10-2
2972Nielba Wagrowiec - Unia Janikowo gosti191-11-4
2973Kp Starogard Gdansk - Gwardia Koszalin domaći451-03-0
2986Kks 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno domaći401-01-0
2987Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice gosti610-00-1
2989Slask Wroclaw Ii - Rekord Bielsko Biala domaći52-02-1

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1555Fc Famalicao - Portimonense U23 gosti60-22-3

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1546Cd Feirense U19 - Nacional Madeira U19 VVV-VV-V

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2206Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Politehnica Timisoara domaći520-02-0
2264Pandurii Tg.Jiu - Gloria Buzau - - 0-00-0
2266Sportul Snagov - Fc Dunarea Calarasi gosti430-10-2
2267Daco Getica Bucuresti - Fc Arges gosti130-10-2
2270Rapid Bucharest - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu gosti151-11-2
2279Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti gosti280-10-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7344Chertanovo Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti91-12-2
7346Nizhny Novgorod - Torpedo Armavir domaći600-01-0
7347Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk domaći351-02-1
7348Spartak 2 Moscow - Krasnodar 2 gosti290-10-3
7349Mordovia Saransk - Luch Vladivostock domaći151-01-2
7350Fakel Worenesch - Yenisey domaći231-11-1
7351Chayka Peschanokopskoye - Rotor Volgograd domaći92-02-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1456Legion Dynamo - Fc Inter Cherkessk gosti420-10-2
1457Fc Alania Vladikavkaz - Sc Makhachkala domaći73-04-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1670New York City Fc - New England Revolution gosti20-12-1
1671Fc Cincinnati - Toronto Fc gosti100-31-5
1672Orlando City Sc - Los Angeles Fc gosti122-12-2
1673Colorado Rapids - Seattle Sounders domaći411-02-0
1674Portland Timbers - Sporting Kansas City gosti650-02-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3891Sky Blue Fc - North Carolina Courage gosti21-11-2
3892Reign Fc - Orlando Pride domaći33-03-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7341Hartford Athletic - Loudoun United Fc domaći55-15-1
7733Carolina Railhawks - Bethlehem Steel Fc domaći92-13-3
7734Charlotte Independence - Tampa Bay Rowdies gosti70-11-3
7735Pittsburgh Riverhounds - Louisville City Fc - - 0-00-0
7736Atlanta United 2 - Ottawa Fury Fc domaći12-13-2
7737Colorado Springs Switchbacks Fc - Austin Bold Fc domaći411-01-1
7738Memphis 901 Fc - Swope Park Rangers gosti352-14-2
7739Rio Grande Valley Fc - Tulsa Roughnecks Fc gosti490-00-1
7740Saint Louis Fc - Nashville Sc domaći770-01-0
7741La Galaxy Ii - Real Monarchs Slc domaći102-03-1
7742Reno 1868 Fc - Fresno Fc gosti230-22-3
7743Las Vegas Lights - El Paso Locomotive Fc gosti520-00-3
7744Phoenix Rising Fc - San Antonio Fc domaći870-01-0
7745Sacramento Republic Fc - Tacoma Defiance domaći132-03-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8471Ballymena - Warrenpoint domaći161-04-0
8472Cliftonville - Linfield gosti560-00-1
8473Coleraine - Dungannon domaći480-05-0
8474Glentoran - Larne gosti331-12-1
8475Institute - Crusaders gosti200-20-6

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6955Ruzomberok 2 - Msk Zilina B gosti130-21-4
6956Fk Puchov - Bardejov domaći62-03-0
6957Kosice - Samorin gosti311-11-1
6958Tatran Liptovsky - Kfc Komarno domaći64-14-1
6959Fk Poprad - Dubnica domaći141-03-2
6963Mfk Skalica - Banska Bystrica domaći112-03-1

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1409Msk Zilina U19 - Spartak Trnava U19 domaći83-04-0
1410Nitra U19 - Zemplin Michalovce U19 domaći12-02-0
1412Ruzomberok U19 - Fk Poprad gosti80-10-1
1414Sport Podbrezova U19 - Senica U19 domaći212-03-0

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1400Nd Gorica - Krsko Posavlje domaći291-02-3
1401Jadran Dekani - Kalcer Radomlje gosti121-11-3
1402Krka - Nk Fuzinar Ravne gosti200-11-2
1403Nd Beltinci - Drava gosti340-10-2
1404Nk Brezice 1919 - Roltek Dob VVV-VV-V
1405Nk Nafta - Nk Bilje domaći261-01-0

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8444Bocvana - Malavi - - 0-00-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1649Forfar - East Fife domaći421-01-2

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1024Airdrie United - Bohemians domaći191-13-2
1025Clyde - Queen Of The South gosti40-13-2
1026Connahs Quay Nomads - Cove Rangers domaći750-01-0
1027Dundee United - Arbroath - - 0-00-0
1029Dunfermline - Alloa domaći291-11-2
1030Formartine Utd - Glenavon gosti130-10-3
1031Inverness Caledonian Thistle - Morton domaći252-03-1
1032Kelty Hearts Fc - Solihull Moors domaći381-01-1
1033Montrose - Partick Thistle gosti20-10-2
1034Raith - Falkirk domaći171-02-0
1035St Mirren U21 - Stirling Albion domaći790-01-0
1036Stenhousemuir - The New Saints domaći490-01-1
1037Wrexham - Ayr United domaći710-01-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1306Sevilla Fc - Ud Granadilla Tenerife Sur domaći233-04-0
1307Sporting De Huelva - Atletico Madrid gosti780-00-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1358Deportivo La Coruna - Albacete gosti760-00-1
1359Malaga - Almeria gosti90-10-1
1366Extremadura - Numancia - - 0-00-0
1372Fuenlabrada - Ponferradina gosti360-11-1
1375Tenerife - Las Palmas - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7021Up Langreo - Atletico Madrid B gosti160-11-2
7022Marino Luanco - Getafe B gosti291-12-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7047Real Sociedad B - Guijuelo domaći361-02-0
7048Club Haro Deportivo - Burgos domaći281-01-1
7049Osasuna B - Arenas Club De Getxo domaći231-04-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7050Olot - Lleida gosti900-00-1
7051Levante B - Hercules domaći91-01-0
7052Prat - Llagostera domaći191-01-2
7053Villarreal B - Orihuela gosti301-12-1
7090Sd Ejea - Barcelona B domaći900-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7091Cordoba - Real Murcia domaći321-01-0
7092Ucam Murcia - Marbella gosti30-12-2
7093Cp Villarrobledo - Rec De Huelva domaći271-02-1
7094Don Benito - Atletico Sanluqueno domaći301-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1272Lindome Gif - Torns If domaći391-03-0
1273Eskilsminne If - Ljungskile gosti160-10-1
1274Lunds - Landskrona gosti120-20-2
1277Tvaakers - Varnamo gosti170-20-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6760Forward - Sollentuna United domaći251-01-3
6763Vasalunds If - Bodens domaći252-02-1
6764Carlstad United - Rynninge gosti171-13-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7163Gauthiod - Lidkopings Fk domaći92-12-2
7164Grebbestads If - Ifk Aamaal domaći391-03-1
7165Ifk Tidaholm - Savedalens If gosti120-30-4
7166Torslanda - Vanersborgs Fk gosti560-00-2
7191Orebro Syrianska Bk - Nordvarmland Ff gosti490-03-2
7192Vanersborgs If - Stenungsunds domaći231-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7194Ifk Mora - Gute gosti320-12-2
7213Sundbyberg Ik - Enkoping Sk gosti320-10-2
7214Kungsangens If - Karlbergs Bk gosti101-31-3
7215Gamla Upsala - Valbo gosti630-00-2
7216Ifk Stocksund - Hudiksvalls domaći104-25-3
7217Lidingo - Skiljebo - - 1-12-4

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7244Friska Viljor - Gottne If domaći730-01-0
7245Lulea - Sandviks Ik domaći77-07-0
7246Skelleftea - Anundsjo domaći153-04-0
7247Timra - Ytterhogdals Ik 1921 gosti80-11-3
7248Ostersunds - Taftea Ik gosti340-20-3

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7249Hittarps Ik - Halmia domaći411-02-1
7250Ullareds Ik - Qviding gosti181-41-6
7251Assyriska Bk - Angelholms domaći650-03-0
7252Ksf Prespa Birlik - Bk Olympic gosti160-41-5
7253Rosengard - Vinbergs If domaći550-01-1
7323Stafsinge If - Eslovs domaći62-02-1
7324Onsala - Ifk Malmo gosti381-13-1

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1265Club A Bizertin - Club S Hammam Lif domaći670-01-1

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Osmaniyespor - Karacabey Belediyespor As gosti400-11-2
1255Altindag Belediyesi Sk - Muglaspor domaći21-23-3
1256Bayrampasa - Golcukspor gosti470-00-1
1257Darica G Birligi - Halide Edip Adivarspor gosti900-00-1
2773Yomraspor - Tokatspor - - 0-00-0
2774Cankaya Fk - Duzcespor - - 0-00-0
2789Catalcaspor - Sultanbeyli Belediyespor gosti410-11-1
2839Kizilcabolukspor - Artvin Hopaspor gosti141-43-5
2840Sile Yildizspor - Silivrispor - - 0-00-0
2843Kemerspor 2003 - Turgutluspor gosti190-21-3
28441877 Alemdag Spor - Ofspor domaći211-01-0
2878Esenler Erokspor - Cizrespor domaći361-03-0
2916Karsiyaka - Kozan Belediyespor gosti71-11-2
2918Kocaelispor - Fethiyespor domaći231-01-0

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1127Ajman Club - Sharjah gosti240-20-5
1128Al Wahda - Baniyas domaći441-01-1
1129Al Nasr Dubai - Al Ahli Uae gosti380-10-2

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1248Express Fc - Onduparaka Fc gosti260-10-2
1249Busoga United Fc - Bright Stars Fc domaći21-03-1
1250Proline Fc - Sc Villa VVV-VV-V
1252Uganda Police Fc - Mbarara Fc - - 0-00-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7357Metropolitanos Fc - Caracas gosti410-11-1
7362Trujillanos - Monagas gosti81-23-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7055Aberystwyth - Airbus gosti160-11-2
7056Barry Town - Caernarfon Town - - 0-00-0
7057Carmarthen - Uwic Cardiff domaći231-12-2
7058Penybont - Bala Town gosti21-51-6

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1687Novi Zeland - Japan 111-81
1789Australija - Dominikanska Republika 82-76
1796Kanada - Jordan 126-71
1805Brazil - Ceska 71-93
1842Turska - Crna Gora 79-74
1843Francuska - Litva 78-75
1844Njemacka - Senegal 89-78
1845Sad - Grcka 69-53

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1346Anyang Halla - Daemyung Killer Whales 3-06-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8531Hc Dinamo Molodechno - Hc Shakhtyor Soligorsk 4-14-1

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3210Guildford Flames - Nottingham Panthers 1-01-3
3211Manchester Storm - Dundee Stars 1-03-1
3221Sheffield Steelers - Coventry Blaze 2-14-6

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8034Banska Bystrica - Farjestads 1-03-3
8035Bern - Karpat 1-01-1
8036Mountfield Hk - Frolunda 2-33-4
8037Hpk - Zug 0-11-3
8038Rungsted - Plzen 1-22-4
8039Graz 99ers - Cardiff Devils 0-12-5
8040Grenoble - Skelleftea 0-11-4
8041Ambri - Ehc Munchen 0-12-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7803Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 0-01-1
7804Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa 0-11-3
7805Jokerit - Dinamo Riga 2-07-2
7806Sochi - Ak Bars Kazan 0-33-6

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8074Nomad Nur Sultan - Rubin Tyumen 1-11-5
8075Saryarka - Ermak Angarsk 1-12-2
8076Hk Torpedo Gorkii - Bars Kazan 0-21-5
8077Zvezda Moscow - Hk Ryazan 1-02-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6196Sibirskie Snaipery U20 - Sputnik Almetievsk U20 1-03-1
8079Ladja Togliatti U20 - Altai U20 1-03-3

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8547L.Rosol - D.Sela 5-123-62-60-2
8548J.Tsonga - M.Ymer 14-117-57-62-0

CHALLENGER CASSIS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1068S.Arends D.Pel - A.Goransson S.Verbeek 21-226-76-41-2

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1069L.Sonego - G.Andreozzi 17-136-25-72-1
8532A.Davidovich Fokina - A.Ramos Vinolas 15-113-66-22-1

CHALLENGER GENOA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1210G.Andreozzi A.Molteni - F.Bagnis S.Travaglia 19-123-66-12-1

CHALLENGER JINANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8530G.Soeda - E.Lopez Perez 17-144-67-62-1

CHALLENGER JINAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1080M.Ebden D.Sharan - J.S.Nam Song M K 22-167-65-72-1

CHALLENGER NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1081D.Dzumhur - M.Giron 14-185-77-51-2
1082N.Rubin - T.Paul 6-130-66-70-2

CHALLENGER NEW HAVEN (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084H.Watson - U.Arconada 10-173-67-51-2
1085L.Davis - A.Blinkova 4-122-62-60-2

CHALLENGER NEW HAVEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1304S.Gille J.Vliegen - R.Galloway N.Lammons 9-135-74-60-2

ITF BAGNERS DE BIGORRE 15ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1325E.Hoyt - T.Jomby 13-87-66-22-0
1327E.Struvay - Y.Mertens 12-86-46-42-0

ITF CURTEA DE ARGES 03A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1466O.G.Simion A.G.Vasilescu - O.S.Corneanu O.Gavrila 20-216-76-41-2

ITF MEN SAO BRAS ALPORTEL SINGLES M ITF POR 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1407S.Freund - J.Tverijonas 12-26-26-02-0

ITF MEN TABARKA SINGLES M ITF TUN 35ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2842T.Etcheverry - I.Lopez Morillo 12-66-26-42-0

ITF MONTREUX 03A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1481O.Danilovic - A.Rame 12-36-06-32-0

ITF OVIEDO 25ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1418J.Hernandez Fernandez - O.Roca Batalla 8-124-64-60-2

ITF PRAG 09A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1449C.Burger - M.Melnikova 14-117-67-52-0

ITF SAO BRAS ALPORTEL 13ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1399F.Cabral L.Johnson - S.Freund N.Moreno De Alboran 18-217-54-61-2
1408F.Gil - L.Johnson 14-117-67-52-0

ITF TRST 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1398J.Varillas - A.Erler 18-126-76-12-1

ITF WOMEN CURTEA DE ARGES SINGLES W ITF ROU 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1471P.Arias Manjon - A.Kladivova 7-132-65-70-2

ITF WOMEN MONTREUX SINGLES W ITF SUI 03ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1480J.Grabher - G.Ce 12-36-16-22-0

ITF WOMEN PRAGUE SINGLES W ITF CZE 09ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1447A.Sanchez - J.Maleckova 4-124-60-60-2

ITF WOMEN SAJUR DOUBLES W ITF ISR 07ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1450A.Barnett C.Simmonds - A.Cazeaux N.L.Nsimba 12-86-46-42-0

ITF WOMEN TABARKA SINGLES W ITF TUN 36ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1499M.Rouvroy - K.Kennel 0-120-60-60-2
1502O.Lancelot - C.Sibille 8-124-64-60-2

ITF WOMEN TRIESTE DOUBLES W ITF ITA 20ATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1454C.Dinu A.Moratelli - D.Galfi V.Grammatikopoulou 20-154-66-12-1

ITF ZAGREB 02A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3212A.Bondar - V.Kan 12-16-06-12-0
3216D.Papamichail - R.Jani 9-134-65-70-2
3220V.Ivakhnenko - M.Chernyshova 7-124-63-60-2
3237C.Buyukakcay - E.Kostova 12-66-26-42-0

US OPEN MJEŠOVITI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7583M.Venus Chan H C - J.Murray B.Mattek Sands 5-122-63-60-2

WTA NANCHANG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1044E.Silva - G.Olmos 7-124-63-60-2
1045J.Cristian - W.Zheng 13-57-56-02-0
1046J.Fourlis - A.Sutjiadi 15-176-45-71-2
1048S.Xu - E.Webley Smith 8-124-64-60-2
1049J.Cako - Z.Sun 1-121-60-60-2
1050K.Mcphee - M.Ayukawa 13-66-17-52-0
1051S.Shapatava - J.Fett 6-124-62-60-2
1052Y.Zhang - G.Arn 4-122-62-60-2
1063S.Guo - A.Danilina 15-155-76-21-2
1065S.Ma - Y.Yang 8-124-64-60-2
1066U.Radwanska - A.Guarachi Mathison 13-87-66-22-0
1067X.Sun - P.Plipuech 6-124-62-60-2

WTA US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001B.Andreescu - S.Williams 13-86-37-52-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7939Barnbach Koflach - Ulz Schwaz 21-23
7956Linz - Ferlach 32-32

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8081Hranice - Kralovo Pole Brno 28-21
8082Dukla Prague - Jicin 29-16
8083Tj Sokol Nove Veseli - Shc Malomerice 30-19
8084Lovosice - Koprivnice 37-33

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7957Nordsjaelland - Aarhus Gf 27-28
7958Gog - Aab Handbold 30-34

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1503Gudme Hk - Hadsten Sports K. 23-19
7962Eh Aalborg - Horsens Hk 22-17

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8098Sydhavsoerne - Ajax Kobenhavn 33-26

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
3109Maccabi Rishon Le Zion - Dragunas 34-28
3110Polva Serviti - Rd Riko Ribnica 26-27
3111Sg Westwien - Achilles Bocholt 25-22
3112Vojvodina Novi Sad - Hc Lovcen Cetinje 38-23
3113Alpha Hard - Ssv Loacker Bozen 28-26
3114Besa Famiglia - Winterthur 24-33
3115Rk Borac - Olympiacos Sfp 25-30

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8104Ogc Nice Handball - Chambray Touraine 31-27
8105Bourg De Peage - Merignac 28-21
8106Joan Of Arc Dijon Handball - Cjf Fleury Les Aubrais 27-31
8107Nantes Atlantique Hb - Paris 92 30-29

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2919Billere Hb Pau Pyrenees - Creteil 28-29
2923Chartres Metropole Handball - Valence Handball 35-25
2924Grand Nancy Metropole Hb - Cavigal Nice 30-26
2935Js Cherbourg Manche Hb - Saran Loiret Handball 28-27
2936Pontault Combault - Selestat 35-29

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8067Rocasa Ace Gran Canaria - Dhk Banik Most 21-28
8068Kastamonu Belediyesi - Zork Jagodina 31-15

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8231Balatonfuredi - Gyongyosi 26-24
8232Csurgoi - Cyeb Budakalasz 25-21
8233Mezokovesdi - Eger Sbs 27-27
8234Oroshazi - Dabas Kc Vse 24-27

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1848Sokol Pisek - Hk Hodonin 27-25
1849Ssk Presov - Zora Olomouc 23-30
1899Slovan Dusla Sala - Iuventa Michalovce 21-25
1900Sokol Poruba - Shk Veseli Nad Moravou 27-25

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7967Fyllingen - Drammen 21-29
7968Oif Arendal - Haslum Hk 29-34

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3880Fyllingen - Aalgaard 20-27
7972Follo Hk Damer - Vag Handball 18-33

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6848Magdeburg - Kiel 32-31
7933Nordhorn Lingen - Rhein Neckar Lowen 17-27

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8226Bad Wildungen - Buxtehuder Sv 29-41
8227Frisch Auf Goppingen - Bbm Bietigheim 26-33
8228Mainz - Thuringer 20-40
8229Hsg Bensheim Auerbach - Ketsch 33-24

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7817Gummersbach - Djk Rimpar Wolfe 25-22
7818Hsg Krefeld - Emsdetten 18-25
7819Coburg - Lubbecke 27-19
7820Ferndorf - Aue 26-22
7821Huttenberg - Bad Schwartau 22-22
7822Hsg Konstanz - Asv Hamm 23-23

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8235Pogon Szczecin - Kielce 21-30
8236Azoty Pulawy - Wybrzeze Gdansk 32-24
8237Chrobry Glogow - Kwidzyn 24-27
8238Piotrkowiann - Wisla Plock 24-33
8239Spr Tarnow - Zaglebie Lubin 27-35
8240Stal Mielec - Mks Kalisz 29-30

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8241Kpr Gminy Kobierzyce - Piotrcovia 21-22
8242Ruch Chorzow - Start Elblag 20-30

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8275Benfica - Sporting Clube 28-30
8276Abc - Fc Gaia 32-26
8277Boavista Fc - Aguas Santas Milaneza 27-29
8278Maia Ismai - Aa Avanca 23-32
8279Sp C Horta - Belenenses 27-38

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6856Csm Bucuresti - Dinamo Bucharest 28-31

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1938Csm Slatina - Oltchim Rm Valcea 23-30
1939Cs Magura Cisnadiei - Hcm Slobozia 33-22
1943U Cluj - Cs Minaur Baia Mare 21-23

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
3440St Petersburg - Kaustik Vuor 33-19
3454Medvedi - Ugntu Vnzm 31-30
3478Skif - Permskie Medvedi 28-26
3482Taganrog Yufu - Zarja Kaspija 24-27
3502Dinamo Viktor - Sgau Saratov 32-30

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2942Motor Zaporoshye - Vardar Skopje 32-31
2943Veszprem - Zagreb Ppd 36-28

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8561Hlohovec - Kosice Crows 26-26
8562Msk Povazska Bystrica - Hkm Sala 35-30
8563Tj Slovan Modra - Topolcany 18-20

SLOVENIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8549Rd Izola - Celje Pivovarna Lasko 21-32
8550Krka - Branik Maribor 27-25
8551Mrd Dobova - Koper 30-27
8552Rd Urbanscape Loka - Rk Gorenje Valenje 27-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5538Bm Benidorm - Ximenez Puente 31-30
5541Bm Sinfin - Bm Huesca 27-22
5580Bm Nava - Recoletas Atletico Valladolid 31-29
5582Cangas - Granollers 36-33
5596Encantada - Puerto Sagunto 32-23
5597Naturhouse La Rioja - Bm Guadalajara 25-23

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8553Bm Porrino - Helvetia Bm 25-24
8554Kh 7 Bm Granollers - Clinicas Rincon Malaga 27-30
8555Akaba Berbera - Baseti Zuazo 23-19
8556Cb Salud Tenerife - Bmc Liberbank Gijon 24-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7976Hk Varberg - Lugi 21-28
7977Ifk Ystad - Ov Helsingborg 24-23
7978If Hallby - Redbergslids 24-30

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7979Kriens - Basel 32-25

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2156Srbija - Italija 1-02-03-1
2157Turska - Poljska 1-02-03-1

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
5704Castres - Begles Bordeaux 32-34
5708Toulon - Lyon Olympique 6-20
5711Montpellier - La Rochelle 30-16
5712Pau - Agen 18-12
5713Stade Francais - Bayonne 33-27

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1801Canterbury Bulldogs - Brisbane Broncos 30-14
1802Gold Coast Titans - St. George Illawarra 16-24
1803Wests Tigers - Cronulla Sharks 8-25
1804Penrith Panthers - Newcastle Knights 54-10

UNION NPC KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1810Bay Of Plenty - Wellington 15-16
1825Auckland - Canterbury 22-32
1826Otago - Taranaki 35-27

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
8720Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions 2-3
8721Hiroshima Toyo Carp - Hanshin Tigers 3-2
8722Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars 5-2
8723Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 9-6
8724Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 2-0

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
8519Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 6-10
8520Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 0-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1094Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks 0-2
1098Miami Marlins - Kansas City Royals 2-7
1099Pittsburgh Pirates - St Louis Cardinals 1-10
1100Chicago White Sox - L A Angels 7-8
1102Houston Astros - Seattle Mariners 2-1
1105Milwaukee Brewers - Chicago Cubs 3-2
1108Minnesota Twins - Cleveland Indians 5-3
1110New York Mets - Philadelphia Phillies 0-5
1111Atlanta Braves - Washington Nationals 5-4
1116San Diego Padres - Colorado Rockies 3-0
1123Oakland Athletics - Detroit Tigers 10-2
1124L A Dodgers - San Francisco Giants 0-1

NOGOMET NA PIJESKU EBSL NAZAREFUTSAL

Br. Susret Kraj
3008Rusija - Svicarska 5-1
3010Ukrajina - Turska 5-5
3086Spanjolska - Bjelorusija 3-2
3090Portugal - Italija 8-6

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1259Mfk Norilsky Nickel - Dinamo Samara 7-4
1260Ttg-Ugra Yugorsk - Uhta 5-0
1263Mfk Kprf - Golden Eagle 5-4
1264Fk Novaja Generacija - Mfk Tyumen 4-3

VN ITALIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3271R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3308L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3311N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3359D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3363S.Perez - L.Stroll 1-0
3364K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3386G.Russell - R.Kubica 1-0
3387C.Sainz - L.Norris 0-1
3388M.Verstappen - A.Albon 0-1
3389S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN ITALIJE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4658A.Albon - A.Albon 1-0
4665V.Bottas - V.Bottas 1-0
4672P.Gasly - P.Gasly 1-0
4674A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
4675R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
4676L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
4677N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
4678R.Kubica - R.Kubica 1-0
4679D.Kvyat - D.Kvyat 0-1
4680C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
4717K.Magnussen - K.Magnussen 0-1
4718L.Norris - L.Norris 1-0
4719S.Perez - S.Perez 1-0
4720K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
4728D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
4731G.Russell - G.Russell 1-0
4732C.Sainz - C.Sainz 0-1
4733L.Stroll - L.Stroll 1-0
4734M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
4747s.vettelzs.vettel - 1-0

VN ITALIJE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4521R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
4522L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4592N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
4646D.Kvyat - P.Gasly 1-0
4651S.Perez - L.Stroll 0-1
4652K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4696G.Russell - R.Kubica 1-0
4701S.Vettel - C.Leclerc 0-1

BRUSSELS CYCLING CLASSIC 2019 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8521P.Ackermann - C.Ewan 0-1
8522T.Merlier - J.Stuyven 0-1
8523A.Kristoff - A.Demare 0-1
8524N.Bonifazio - B.Coquard 0-1
8525Y.Lampaert - N.Terpstra 1-0
8526O.Naesen - M.Cort 1-0
8527T.Merlier - T.Dupont 1-0
8528A.Demare - A.J.Hodeg 1-0

TOUR OF BRITAIN ETAPA 1 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8449A.Stokbro - C.Barbero 1-0
8450C.Swift - T.Gallopin 1-0
8451D.Cimolai - C.Noppe 1-0
8452D.Groenewegen - M.Cavendish 1-0
8459G.Cullaigh - B.Swift 0-1
8460J.De Buyst - C.Bol 1-0
8461J.Debusschere - M.Walls 0-1
8462M.Van Der Poel - M.Trentin 0-1
8463M.Teunissen - L.Norman Hansen 0-1
8464S.Clarke - T.Benoot 1-0
8465T.Van Asbroeck - N.Eekhoff 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 14 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8502A.Valverde - P.Roglic 1-0
8503C.F.Hagen - N.Edet 0-1
8504E.Boasson Hagen - C.Venturini 0-1
8505F.Gaviria - M.Walscheid 0-1
8506J.Degenkolb - H.Haussler 1-0
8507L.Mezgec - J.Aberasturi 0-1
8508M.Sarreau - S.Sajnok 1-0
8509N.Quintana - M.A.Lopez 0-1
8510P.Gilbert - A.Aranburu 1-0
8511S.Bennett - F.Jakobsen 1-0
8512S.Higuita - P.Latour 1-0
8513T.Pogacar - R.Majka 0-1
8514W.Kelderman - H.Pernsteiner 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 101214182237
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 725525374
arrow BC British Colombia BC49 6/49 41118192248
arrow BE Belgija 6/45 21820262739
arrow BL Belgija Keno 20/70 611142023243036383942444759616365686970
arrow CA Kanada 6/49 252837384248
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1017242829
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 416182023
arrow CL Colorado 6/42 5612173739
arrow DA Multi-Daily A 6/99 152843445062
arrow DB Multi-Daily B 6/99 11726738289
arrow DC Multi-Daily C 6/99 4837809296
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 69101418222428293035414243505154585969
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 58111315161718192033394150545860636770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 57162133
arrow FK Finska Keno D 20/70 7891317223032353637383940464750535765
arrow FL Florida 6/53 51320304752
arrow FQ Finska Keno V 20/70 18141617182021252632373850515455565968
arrow FR Francuska 5/49 212162730
arrow FT Finska Keno T 20/70 15131620212227283039464753565962646770
arrow GE Njemačka 6/49 91128293536
arrow GO Njemačka Keno 20/70 311282935384145465355565860616265666870
arrow GR Grčka 6/49 4711202941
arrow HO Hong Kong 6/49 7812254345
arrow HU Mađarska 5/90 410214581
arrow IL Illinois 6/52 242733424344
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 131518263245
arrow IR Irska 6/47 81112253439
arrow IT Italija 6/90 92943667084
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4691013141819212225283643444552555960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1781112141819222930323337384152585961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 34678161730343538414250525356575859
arrow LU Louisiana 6/40 102629303740
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 34591643
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 56173038
arrow MI Michigan Classic 6/47 61527343645
arrow MS Missouri 6/44 569252933
arrow NP New York Pick 10 20/80 45101217192728303241455154576369757779
arrow NY New York 6/59 193144474855
arrow OH Ohio Classic 6/49 51026343544
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 121316353645
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 16111823293234363839415862636566676872
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2691011121619203139404147485860656768
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 35122527
arrow PO Poljska 6/49 128101821
arrow QU Quebec 6/49 127151622
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 91314202333
arrow SB Španjolska Bono 6/49 6923313647
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 253137394449
arrow SW Švicarska 6/42 51112163641
arrow TE Texas 6/54 222331334042
arrow TU Turska Sayisal 6/49 3411151630
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 31327303237
arrow UW SAD Powerball 5/69 1120414256
arrow WA Washington 6/49 237122427
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1217272830
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 152631444649
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 12161819232529313745525368727374777880