Nedjelja 08.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6154Kina - Nigerija - - 0-00-1
6155Rio Ave - Vitoria Guimaraes - - 1-11-1
6156Girona - Rayo Vallecano - - 1-03-1
6158Dundee - Elgin - - 1-01-2
6177Avangard Omsk - Torpedo Nn - - 1-14-2
6178Gruzija - Danska - - 0-00-0
6182V.Azarenka A.Barty - E.Mertens A.Sabalenka - - 0-00-1
6183Santos - Atletico Pr - - 0-11-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1204Agropecuario Argentino - San Martin San Juan - - 0-00-0
1205Ferro Carril Oeste - Mitre Santiago Del Estero - - 0-00-0
1206Platense - Guillermo Brown gosti111-11-2
1208San Martin Tucuman - Deportivo Riestra domaći331-02-0
1209Independiente Rivadavia - Nueva Chicago domaći322-04-1
2737Gimnasia Jujuy - Tigre - - 0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1107San Telmo - Club Atletico Fenix gosti202-14-2
1109Ca San Miguel - Argentino De Quilmes domaći251-11-2
1112Csd Flandria - Cd Uai Urquiza domaći51-12-3
1113Deportivo Armenio - Almirante Brown domaći131-02-0
1114Los Andes - Ca Talleres De Remedios domaći221-01-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1197Villa Mitre De Bahia Blanca - Ca Central Cordoba Se gosti760-01-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1137Argentino De Merlo - Real Pilar Fc gosti240-10-1
1138Deportivo Espanol - Ituzaingo gosti120-20-3
1139General Lamadrid - Deportivo Merlo - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3884Gold Coast Knights Sc - Peninsula Power Fc domaći152-02-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5952Admira Wacker Ii - Ask Ebreichsdorf domaći81-12-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1135Virton - Lokeren domaći451-04-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1554Aurora - Guabira gosti251-11-1

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2768Flamengo Rj - Sc Corinthians Sp gosti360-11-2

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1277Atletico Linense - Desportivo Brasil Sp gosti450-11-1
1282Comercial Sp - Juventus Sp domaći451-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1311Cruzeiro - Gremio gosti181-21-4
1318Botafogo - Atletico Mg domaći451-02-1
1320Santos - Atletico Pr gosti420-11-1
1321Csa Al - Chapecoense Sc domaći401-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5302Coritiba Pr - Atletico Go gosti40-11-2

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2446Nautico Pe - Paysandu Pa gosti250-12-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1306Sao Paulo U20 - Internacional Rs U20 domaći850-02-0

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1412Sokol Brozany - Zapy gosti40-21-5
1414Sokol Hostoun - Fc Pisek gosti560-00-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4229Fc Velke Mezirici - Vyskov domaći820-01-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1359Puerto Montt - Cobreloa gosti500-01-1
1366Nublense - Union San Felipe domaći191-13-1
1372Melipilla - Deportes Valdivia domaći520-02-0
1373Deportes Copiapo - Rangers De Talca domaći520-01-0
6304Santiago Morning - Santiago Wanderers domaći121-12-1

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3003Union La Calera - Universidad Catolica domaći12-12-1
3006Audax Italiano - Union Espanola gosti250-10-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1326Naestved - Fc Roskilde domaći890-01-0
1330Fredericia - Nykobing Fc gosti340-12-2
1331Kolding - Fremad Amager - - 0-00-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1341Jammerbugt Fc - Aarhus Fremad gosti270-10-2
1342Slagelse - B93 Kopenhagen - - 0-00-0
1349Ringkobing - Vejlby Skovbakken Aarhus gosti321-11-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8096Odder - Tarup Paarup gosti420-10-2

EGIPAT KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1256Al Assiouty Sport - El Zamalek gosti520-00-3

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1245Ldu Portoviejo - Ca Porteno domaći710-01-0

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1244Aucas - Ldu Quito - - 0-00-0

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7826Armenija - Bosna I Hercegovina domaći31-14-2
7827Gruzija - Danska - - 0-00-0
7828Finska - Italija gosti590-01-2
7829Svedska - Norveska gosti450-11-1
7830Rumunjska - Malta domaći470-01-0
7831Svicarska - Gibraltar domaći373-04-0
7832Grcka - Lihtenstajn gosti331-01-1
7833Spanjolska - Farski Otoci domaći131-04-0

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1508Tindastoll - Afturelding Fram domaći22-12-1
1514Selfoss - Fylkir domaći31-01-0
1515Stjarnan - Keflavik gosti310-14-1
1529Kr Reykjavik - Thor Ka domaći122-04-0

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5669Thor Akureyri - Fjolnir domaći31-31-7
5670Vikingur Olafsvik - Magni gosti390-11-2
5673Grotta - Afturelding gosti140-30-5

ISLAND 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5676If Vestri - Kfg domaći52-05-0
5683Ir Reykjavik - Umf Vidir domaći371-01-1
5684Kari - Leiknir Faskruosfiroi gosti150-10-2
5695Kf Fjardabyggd - Dalvik Reynir gosti520-01-1
5696Throttur Vogum - Selfoss domaći51-11-4
5736Volsungur - Tindstoll domaći92-14-1

ISLAND 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1512Hottur - Sindri domaći121-03-1
1513Vaengir Jupiters - Fjallabyggdar gosti161-12-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1374As Giana Erminio - Us Pianese gosti190-20-4
1377Pontedera - Olbia gosti112-23-2
1380Pro Patria - Pergolettese domaći321-11-1
1381Alessandria - Renate domaći530-01-0
1382Como - Monza gosti900-00-1
1383Pistoiese - Ac Gozzano gosti180-11-1
1384Pro Vercelli - Albinoleffe domaći211-01-0
1386Siena - Carrarese gosti150-10-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1388Fc Arzignano Valchiampo - Gubbio domaći451-01-1
1389Fermana - Salo gosti140-10-1
1390Virtus Vecomp Verona - Cesena gosti700-00-2
1391Fano - Ravenna gosti90-11-1
1392Rimini - Sud Tirol domaći490-01-1
1393Triestina - Piacenza domaći101-01-3
1394Vis Pesaro - Sambenedettese domaći91-12-1
6500Reggio Audace Fc - Imolese Calcio gosti430-12-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6205Cavese - Vibonese gosti350-11-1
6208Monopoli - Catanzaro gosti520-00-1
6222Reggina - As Bisceglie domaći222-03-0
6224Rende - Ternana gosti191-11-2
6225Rieti - Bari domaći341-01-2
6226Sicula Leonzio - Paganese domaći81-12-2
6227Virtus Francavilla Calcio - Casertana domaći500-01-1
6228Potenza - Catania domaći122-02-0
6229Viterbese - Picerno gosti260-21-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6190Hapoel Afula - Maccabi Achi Nazareth domaći211-01-1
6191Hapoel Ashkelon - Hapoel Petach Tikva gosti90-11-3
6192Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Hapoel Ramat Gan gosti201-22-2
6194Ir Ramat Hasharon - Hapoel Bney Lod domaći381-03-1
6195Sc Kfar Qasem - Ir Rishon Lezion gosti300-10-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1908Dunbeholden Fc - Waterhouse Fc gosti40-10-1
1910Harbour View Fc - Cavaliers Fc domaći550-03-0
1911Humble Lions Fc - Mount Pleasant Fc domaći331-01-1
1912Molynes - Uwi Fc gosti50-13-2
1917Tivoli Gardens - Arnett Gardens Fc gosti800-00-1
1919Vere United Fc - Portmore United domaći131-02-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1516Mito Hollyhock - Kanazawa domaći251-13-1
1525Ehime Fc - Tokushima Vortis gosti740-00-1
1528Fagiano Okayama - Kyoto Ps domaći222-03-0
1566Tokyo Verdy - Renofa Yamaguchi domaći102-04-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1264Ac Nagano Parceiro - Fukushima United domaći141-11-2
1265Yscc Yokohama - Cerezo Osaka U23 domaći510-03-0

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7427Fc Tokyo - Gamba Osaka domaći201-02-1
7428Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale gosti530-02-2
7429Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds gosti280-12-2
7433Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo gosti90-11-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1732Depotivo Pasto - Once Caldas domaći421-01-0
1866Alianza Petrolera - Jaguares D. Cordoba domaći560-01-0
1867Independiente Medellin - Atletico Nacional gosti190-31-4
1896Deportes Tolima - Atletico Huila - - 0-00-0
1897America De Cali - Deportivo Cali domaći500-02-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4233Barranquilla Fc - Orsomarso Sc - - 0-00-0
4234Llaneros - Boca Juniors De Cali domaći820-01-0
4259Deportes Quindio - Valledupar Fc - - 0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5957Cartagines - Limon domaći122-03-0
5958Adr Jicaral - Deportiva Alajuelense gosti390-20-2
6142Universidad De Costa Rica - Santos Dg domaći131-01-2

LITVA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1969Suduva - Fk Panevezys domaći81-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6152Kenija - Uganda gosti230-11-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1537Helmond - Eindhoven domaći850-01-0
1538Roda - Fc Oss domaći32-02-1
1540Almere - Volendam domaći31-01-0

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3103De Treffers - Jong Sparta Rotterdam domaći131-03-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1983Skjervoy - Bodo Glimt 2 gosti32-43-6
1990Skjetten - Melbo gosti570-00-4
2087Tromso 2 - Junkeren domaći131-02-1
2150Leknes - Harstad gosti490-00-1
6298Rommen - Herd domaći550-02-1
6301Molde 2 - Eidsvold gosti130-20-2
6324Norild - Drobak Frogn gosti440-21-2
6325Valerenga 2 - Mjonden 2 domaći510-02-0
6326Vestfossen - Lysekloster gosti420-13-2
6356Fana - Brann 2 gosti590-02-1
6358Melhus - Orkla domaći332-05-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6281Byasen - Arendal domaći41-42-7
6282Levanger - Hodd gosti121-11-2
6283Fredrikstad - Nardo domaći530-03-0
6284Bryne - Kvik Halden domaći62-13-4
6285Fram Larvik - Mjolner gosti101-24-2
6291Senja - Floro gosti211-22-3
6292Alta - Asane gosti330-12-2
6293Asker - Oppsal domaći600-02-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
31221860 Munich Am - Kottern gosti120-12-3
3123Jahn Regensburg Ii - Tsv Schwaben Augsburg domaći92-03-2
3130Schwabmunchen - Hankofen Hailing domaći311-02-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6143Don Bosco Bamberg - Grossbardorf - - 0-00-0

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1450Bsc Hastedt - Sfl Bremerhaven domaći72-02-1
1454Sc Borgfeld - Bts Neustadt domaći141-13-4

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Sv Neuhof - Vfb Ginsheim 1916 domaći22-25-6
3135Bad Vilbel - Fc Eddersheim gosti11-21-4

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
31361. Fc Rielasingen Arlen - Linx domaći22-12-3
3181Sv Oberachern - Freiburger Fc domaći232-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3183Hamburger Sv Iii - Hamm United Fc domaći41-02-0
3184Niendorfer - Buchholz - - 0-00-0
3185Sv Rugenbergen - Wandsbeker Tsv Concordia 1881 gosti301-21-2
3186Fc Teutonia Ottensen 1905 - Viktoria Hamburg domaći451-12-2
3187Union Tornesch - Bramfelder Sv domaći71-12-1

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3188Borussia Freialdenhoven - Wegberg Beeck domaći530-01-4
3190Fc Hurth - 1. Fc Duren domaći530-01-1
3191Sv 1914 Eilendorf - Hennef 05 gosti50-20-2
3192Sv Breinig - Blau Weiss Friesdorf domaći101-22-2
3193Viktoria Arnoldsweiler - Wesseling Urfeld domaći163-04-1
3194Siegburger Sv 04 - Vfl Vichttal gosti210-12-2
3208Spvg Frechen 20 - Fc Pesch gosti41-12-2
3209Fortuna Koln Ii - Sv Deutz 05 gosti680-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1456Bocholt - Cronenberger domaći93-14-1
1457Vfb 03 Hilden - Tvd Velbert 1870 domaći770-01-1
32351.Fc Monheim - Sf Niederwenigern domaći291-03-0
3236Kleve - Sc Union Nettetal gosti440-11-3
3238Kray - Spvg Schonnebeck 1910 gosti370-22-2
3240Ratinger - Velbert - - 0-00-0
3251Sc Velbert - Tus 64 Bosinghoven gosti50-11-1
3252Schwarz Weiss Essen - Straelen gosti860-00-2
3253Turu Dusseldorf - Sportfrunde Baumberg domaći61-04-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1458Gifhorn - Tb Uphusen domaći191-01-1
1462Heeslinger Sc - Sc Spelle Venhaus domaći172-14-2
1463Tus Bersenbruck - Egestorf Langreder domaći232-02-1
1466Vfv Hildesheim - Mtv Wolfenbuttel domaći470-03-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1468Hammer Spvgg - 1. Fc Kaan Marienborn gosti530-00-2
1471Holzwickeder Sc - Sc Preussen Munster Ii gosti320-10-2
1480Rsv Meinerzhagen - Gutersloh domaći52-13-1
1481Sc Paderborn 07 Ii - Tsg Sprockhovel gosti650-00-1
1491Tus Erndtebruck - Asc 09 Dortmund domaći271-04-3
1499Westfalia Herne - Eintracht Rheine gosti40-10-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2554Altona 93 - St Pauli Am gosti161-12-1
2569Eintracht Norderstedt - Rehden domaći870-01-0
2579Havelse - Hamburg Am domaći22-13-2
2590Hansa Luneburg - Heider domaći630-01-1

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1500Sv Todesfelde - Fc Phonix Lubeck gosti760-03-1
1502Eckernforder - Husumer gosti110-21-4
1503Sv Preussen 09 Reinfeld - Sv Frisia 03 gosti310-13-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2140Sporting Cristal - Academia Cantolao domaći690-01-1
2147Union Comercio - Cesar Vallejo - - 0-00-0
2148Alianza Universidad De Huanuco - Universitario De Deportes gosti900-00-1
2149Alianza Lima - Ayacucho Fc domaći421-02-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6893Atletico Grau - Santos Fc Ica gosti900-01-1
6894Cienciano - Cultural Santa Rosa domaći163-03-0
6934Cd Sport Loreto - Deportivo Coopsol gosti311-32-4
6935Union Huaral - Comerciantes Unidos gosti450-12-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1464Zaglebie Sosnowiec - Gks Belchatow gosti620-01-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7004Olimpia Elblag - Znicz Pruszkow gosti110-11-2

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2151Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokol Ostroda gosti131-21-2
2156Swit Nowy Dwor - Pelikan Lowicz domaći900-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2088Rio Ave - Vitoria Guimaraes domaći411-11-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1530Ukrajina U19 - Rumunjska U19 domaći510-01-3

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1535Nizozemska U20 - Njemacka U20 domaći251-01-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2281Farul Constanta - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći381-02-0

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6471Zhfk Yenisey Krasnoyarsk - Torpedo Izhevsk domaći42-12-1
6472Fc Lokomotiv Moscow - Fk Kubanochka Krasnodar domaći460-05-0
6619Cska Moscow - Zvezda 2005 domaći470-02-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7352Tekstilshchik - Baltika Kaliningrad domaći51-01-5
7353Torpedo Moscow - Khimki domaći171-01-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2157Anzhi Makhachkala - Urozhay Krasnodar domaći103-06-1
2184Biolog Novokubansk - Druzhba Maikop gosti30-11-1
2187Krasnodar 3 - Volgar gosti330-10-2
2188Ska Rostov - Alaniya Vladikavkaz domaći91-02-2
2189Spartak Nalchik - Dinamo Stavropol domaći460-01-1
2190Chernomorets Novorossijsk - Mashuk Kmv domaći182-03-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3897Chicago - Houston Dash domaći72-03-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Charleston - Indy Eleven domaći421-01-0
2345Okc Energy Fc - New Mexico United gosti100-21-3
7754Portland Timbers Ii - Los Angeles gosti350-11-2

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1418Jocoro Fc - Cd El Vencedor gosti30-10-3
1447Municipal Limeno - Independiente Fc domaći301-02-3
1449Chalatenango - Cd Fas domaći560-01-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6964Slovan Bratislava 2 - Slavoj Trebisov domaći301-12-1

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Nk Brda - Nk Rogaska V-VV-VV-VV-V

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8445Lesoto - Etiopija gosti510-01-1
8446Tanzanija - Burundi domaći291-11-1
8447Ekvatorska Gvineja - Juzni Sudan domaći710-01-0
8448Sijera Leone - Liberija domaći550-01-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2205Fk Dinamo Vranje - Fk Trajal Krusevac - - 0-00-0
2206Radnicki Pirot - Fk Buducnost Dobanovci domaći102-02-0
2230Smederevo - Novi Pazar domaći840-01-0
2233Zemun - Fk Graficar Beograd domaći431-01-0
2235Metalac Milanovac - Fk Sindelic Beograd domaći43-14-2

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1028Dundee - Elgin domaći181-01-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6761Cdef Logrono - Rayo Vallecano domaći282-04-1
6827Levante - Athletic Bilbao domaći640-02-0
6831Madrid Ccf - Real Betis Balompie domaći900-01-0
6837Valencia Cf - Real Sociedad gosti90-22-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1376Huesca - Sporting Gijon domaći490-01-0
1378Girona - Rayo Vallecano domaći281-03-1
1379Elche - Lugo domaći311-01-1
1385Mirandes - Real Oviedo gosti101-12-1
1411Alcorcon - Real Zaragoza gosti120-20-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1309Cf Rayo Majadahonda - Atletico Baleares domaći351-12-1
1310Sadcf Internacional De Madrid Dsl - Melilla domaći202-05-1
1312Scr Pena Deportiva - Real Madrid Castilla domaći91-02-0
1313Ss Reyes - Ud Ibiza Eivissa gosti390-10-3
1314Las Palmas B - Real Oviedo B domaći361-01-2
1315Fc Coruxo - Racing Ferrol domaći372-02-0
1316Pontevedra - Sporting Gijon B gosti360-12-1
2371Las Rozas Cf - Celta Vigo B domaći520-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1317Barakaldo - Izarra gosti21-21-2
1319Cd Calahorra - Logrones gosti61-11-1
1322Real Valladolid B - Sd Leioa domaći162-03-2
1323Tudelano - Amorebieta - - 0-00-0
1324Cultural Leonesa - Athletic Bilbao B domaći172-15-2
2372Deportivo Alaves B - Unionistas De Salamanca Cf gosti310-12-1
2386Salamanca Cf Uds - Real Union De Irun domaći790-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2640Espanyol B - Ud Cornella gosti191-12-2
2644Badalona - Cd Ebro gosti800-00-1
2645Cf La Nucia - Castellon domaći31-11-1
2646Gimnastic - Fc Andorra gosti400-10-3
2659Sabadell - Valencia B - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2660Cf Cadiz B - Badajoz gosti360-10-2
2661Algeciras - Yeclano Deportivo domaći172-03-2
2662Merida - Rb Linense domaći201-11-1
2663San Fernando - Villarrubia Cf domaći212-03-0
2664Cartagena - Sevilla Atletico gosti390-10-1
2665Talavera - Club Recreativo Granada domaći231-13-2

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6867Arosa Sc - Cd Estradense gosti470-00-2
6868Ud Paiosaco - Cd As Pontes gosti690-00-2
6869Ud Somozas - Racing Club Villalbes gosti810-00-2
6870Compostela - Cd Barco domaći850-01-0
6871Ourense Cf - Rapido De Bouzas domaći34-05-1
6922Cd Guarnizo - Sd Barreda Balompie domaći640-02-0
6928Cd Basconia - Portugalete gosti381-11-1
6929Real Sociedad C - Cd Vitoria - - 0-00-0
6930Sd Gernika Club - Pasaia Ke domaći540-01-0
6954Ce Manresa - Fc Cerdanyola Del Valles gosti360-10-1
7054Cf Peralada - Santfeliuenc Fc gosti330-10-1
7328Elche B - Vilamarxant Cf domaći182-02-1
7330Cf Intercity - Cd Roda gosti22-12-2
7331Recambios Colon Cd - Olimpic De Xativa domaći141-03-1
7339Crevillente Deportivo - Cf Villarreal C domaći101-11-1
7345Silla Cf - Novelda gosti580-00-1
7354Alzira - Paterna Cf domaći371-01-0
7355Ud Beniganim - Atzeneta Ue - - 0-00-0
7356Alcoyano - Atletico Saguntino domaći580-01-0
7365Leganes B - Ad Alcorcon B domaći82-02-2
7366Alcala - Ad Torrejon Cf domaći182-02-0
7367Alcobendas Sport - Cd San Fernando De Henares - - 0-00-0
7368Carabanchel - Parla domaći181-03-0
7369Rayo Vallecano B - Navalcarnero gosti200-20-2
7370Trival Valderas A. - Cd El Alamo domaći660-02-0
7371Cd Mostoles - Sad Villaverde San Andres domaći282-04-0
7372Cf Pozuelo De Alarcon - Flat Earth Fc domaći131-02-1
7392Cd Cristo Atletico - Atletico Bembibre domaći520-03-0
7393Cd Loja - Cd Huetor Vega gosti61-13-2
7394Jaen - Almeria B domaći63-13-1
7395Cd El Ejido 2012 - Cd Huetor Tajar domaći192-33-3
7396Club Polideportivo Almeria - Atletico Malagueno domaći321-11-1
7401Linares - Alhaurin De La Torres Cf domaći322-05-0
7402Udc Torredonjimeno - Velez Cf domaći22-25-2
7403Coria Cf - Cd Pozoblanco domaći33-14-2
7404Real Betis B - Cd Utrera domaći510-01-1
7405Fc Sevilla C - Salerm Puente Genil Fc gosti440-12-1
7406Ca Antoniano - Rota Cd - - 0-00-0
7410Conil Cf - San Roque domaći111-01-1
7582Cd Ferriolense - Sd Formentera gosti70-20-3
7584Cf Soller - Cd Platges De Calvia gosti380-12-3
7585Ibiza Sant Rafel Fc - Sd Portmany - - 0-00-0
7586Ud Poblense - Ce Santanyi domaći411-03-0
7589Ca Tacoronte - Ud Tenerife Sur Ibarra domaći820-01-0
7590Cd Marino - Cd Santa Ursula domaći21-02-0
7593Sfc Minerva - Atletico Pulpileno domaći550-01-1
7594Ucam Murcia Ii - Cd Plus Ultra domaći251-05-0
7595Cda Aguilas Fc - Cap Ciudad De Murcia domaći223-04-0
7596Mazarron - Ed Churra domaći42-14-2
7597Lorca Cf - Real Murcia B domaći82-23-2
7598Los Garres - Fc Cartagena Ii domaći72-03-3
7599Olimpico Totana - Mar Menor Club De Futbol gosti280-20-3
7600Extremadura Ud B - Villanovense gosti470-01-4
7601Cd Calamonte - Jerez De Los Caballeros - - 0-00-0
7631Cacereno - Cf Trujillo domaći101-11-1
7632Moralo Cp - Arroyo Cp domaći820-01-0
7633Up Plasencia - Ud Montijo gosti640-01-1
7672Comillas Cf - Cd Varea domaći101-01-2
7673Cp Calasancio - Cd Arnedo gosti540-00-2
7676Real Zaragoza Da - Sd Borja gosti670-01-1
7677Villanueva Cf - Cd Brea domaći271-01-0
7680Ad Almudevar - Ca Monzon - - 0-00-0
7681Ud Fraga - Cd Belchite 97 gosti900-00-1
7682Cd Illescas - Almansa domaći242-02-0
7683Ud Socuellamos Cf - Cd Manchego Ciudad Real domaći181-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7685Fc Rosengard - Djurgardens If domaći12-03-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Kristianstad - Assyriska Turabdin Ik domaći202-02-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6765Fc Linkoping City - Umea - - 0-00-0
6766Karlstad Bk - Akropolis domaći201-01-2
6767Nykoping - Karlslunds domaći411-04-1
6768Tegs - Gefle If gosti30-20-3
6825Sandvikens - Sylvia domaći500-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7193Vargarda Ik - Ijk Uddevalla domaći335-06-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7218Kvarnsvedens - Taby Fk gosti380-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7684Pitea - Ifk Umea domaći202-05-1

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2264Elazigspor - Sakaryaspor domaći570-01-0
2266Inegolspor - Yeni Corumspor As gosti280-11-2
2267Sariyerspor - Bugsasspor - - 0-00-0
7711Kirsehir Belediye Spor - Kastamonuspor domaći441-01-0
7719Bandirmaspor - Eyupspor domaći31-12-2
7727Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Sivas Belediye Spor - - 0-00-0
7728Ergene Velimese Spor - Utas Usakspor A.S domaći71-02-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2270Fc Balkany Zorya - Avangard Kramatorsk gosti110-20-2
2279Kremin Kreminchuh - Prykarpattya gosti112-33-4
2306Fc Ingulets - Volyn Lutsk - - 0-00-0
2317Rukh Vinnyky - Chernomorets Odessa domaći720-02-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2318Atletico River Plate - Liverpool Montevideo gosti210-11-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3222Villa Teresa - Bella Vista gosti151-11-4
7732Sud America - Deportivo Maldonado domaći720-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7359Dep. La Guaira - Lala Fc domaći322-04-0
7360Deportivo Lara - Carabobo gosti41-11-3
7361Llaneros - Portuguesa domaći421-01-0
7363Zulia Fc - Estudiantes De Merida gosti20-22-4
7364Tachira - Atletico Venezuela domaći620-02-0

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2389Obala Bjelokosti - Juzna Koreja 71-80
2395Tunis - Angola 86-84
2396Venezuela - Rusija 60-69
2423Puerto Rico - Italija 83-83 / 89-94
2454Kina - Nigerija 73-86
2467Iran - Filipini 95-75
2494Poljska - Argentina 65-91
2606Spanjolska - Srbija 81-69

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1926Atlanta Dream - New York Liberty 63-71
1927Dallas Wings - Seattle Storm 64-78
1930Indiana Fever - Connecticut Sun 104-76
1938Los Angeles Sparks - Minnesota Lynx 77-68
1939Phoenix Mercury - Las Vegas Aces 89-98
1943Washington Mystics - Chicago Sky 100-86

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1211Hk Gomel - Metallurg Zhlobin 0-00-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3314Frederikshavn - Roedovre 0-01-0

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1203Coventry Blaze - Sheffield Steelers 0-11-4

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3262Liberec - Lulea 2-24-4
3263Djurgardens If - Gks Tychy 0-02-0
3265Lausanne - Pelicans 0-13-3
3266Adler Mannheim - Vienna Capitals 1-04-0
3286Augsburger Panthers - Belfast Giants 0-03-1
3289Trinec - Yunost Minsk 3-07-2
3312Tappara - Biel 0-01-0
3313Frisk Asker - Kac 0-20-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3828Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 0-01-2
3836Red Star Kunlun - Barys Astana 0-01-0
3877Avangard Omsk - Torpedo Nn 1-14-2
3879Spartak Moscow - Dinamo Minsk 3-24-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6230Molot Perm - Gornyak Uchaly 2-06-1
6245Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 0-02-1
6246Izhstal Izhevsk - Zauralye Kurgan 0-02-1
6248Lada Togliatti - Org 2-07-2
6260Dizel Penza - Krs Peking 4-18-1
6261Hc Rostov - Ska Neva 0-02-4
6262Neftjanik Almetjevsk - Chelyabinsk 1-22-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6197Avto U20 - Belye Medvedi U20 0-03-0
6198Mamonty Yugry U20 - Omskie Yastreby U20 0-02-3
6199Tolpar U20 - Stalnye Lisy U20 0-03-1
6200Krasnaya Armiya U20 - Krylia Sovetov U20 0-11-1
6201Sarmaty Orenburg U20 - S. Barsy Astana U20 2-15-5

RUSIJA VHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6223M Novokuznetsk - Sokol Krasnoyarsk 2-23-2

ATP US OPENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000D.Medvedev - R.Nadal 25-285-73-62-3

CHALLENGER CASSISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088J.Tsonga - D.Sela 12-16-16-02-0

CHALLENGER GENOATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1106L.Sonego - A.Davidovich Fokina 17-146-24-62-1

CHALLENGER NEW HAVENTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8814T.Paul - M.Giron 12-66-36-32-0

CHALLENGER NEW HAVEN (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134U.Arconada - A.Blinkova 6-124-62-60-2

CHALLENGER SHANGHAI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1115A.Kadhe - S.Imai 13-97-66-32-0
1117C.Altamirano - X.Gao 12-26-16-12-0
1119D.Wu - I.Sijsling V-V6-3V-VV-V
1120E.King - F.Sun 8-132-66-70-2
1121J.Grills - S.Sekiguchi 8-156-31-61-2
1122J.Ward - R.Tokuda 12-76-36-42-0
1125L.Castelnuovo - L.Saville 17-205-77-61-2
1128S.Mukund - O.Ayeni 12-56-46-12-0
1132T.Fancutt - H.Bourchier 18-176-36-71-2

WTA HIROSHIMA JAPANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5690D.Kovinic - Z.Diyas 4-122-62-60-2
5692K.Kawa - P.Hon 10-130-66-11-2
5704L.Samsonova - K.Flipkens 10-136-74-60-2
5708V.Lepchenko - V.Kudermetova 6-124-62-60-2
5711A.Van Uytvanck - Y.Bonaventure 12-66-46-22-0

WTA NANCHANG CHINA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1082A.Sutjiadi - J.Fett 6-122-64-60-2
1083E.Webley Smith - G.Olmos 6-131-65-70-2
1084J.Cristian - Z.Sun 12-66-36-32-0

WTA NANCHANG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1085K.Mcphee - G.Arn 12-146-76-70-2
1086Y.Yang - P.Plipuech 10-132-66-11-2
1087U.Radwanska - A.Danilina 12-177-52-61-2

WTA US OPEN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1283V.Azarenka A.Barty - E.Mertens A.Sabalenka 10-145-75-70-2

WTA ZHENGZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040C.Garcia - T.Martincova 17-156-44-62-1
1041C.Paquet - S.Kenin 7-132-65-70-2
1042F.Ferro - Z.Yang 12-56-26-32-0
1043P.Martic - J.Paolini 13-67-56-12-0
1044T.Zidansek - Y.Putintseva 9-171-67-51-2

WTA ZHENGZHOU CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037A.Riske - A.Kerber 18-175-76-42-1
1039B.Schoofs - S.Zheng 7-136-71-60-2
1045Y.Duan - K.Mladenovic 5-122-63-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7959Kif Kolding - Skanderborg 24-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1505If Stjernen Odense - Bjerringbro Fh 19-24
1507Saeby Hk - Dhg Odense 24-37
1521Tms Ringsted - Ringkobing 19-28
7963Skanderborg - Ajax Copenhagen 25-19
7964Aarhus United - Copenhagen Haandbold 22-30

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8099Hc Odense Herrer - Hei Skaering 32-26
8100Fif Kobenhavn - Ik Skovbakken 26-28
8101Hoj Elitehandbold - Roskilde Handbold 40-25
8102Otterup - Tms Ringsted 31-29
8103Tonder - Hc Midtjylland 25-26

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
1257London Gd Handball Club - Ztr Zaporozhye 14-39
1258Hc Lovcen Cetinje - Vojvodina Novi Sad 29-41
1259Dobrogea Sud - Hc Antalyaspor 29-16
1260Hc Spartak Moscow - Malmo 29-30
1262Fh Hafnarfjardar - Hc Vise Bm 29-21
1263Winterthur - Besa Famiglia 34-30

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1271Bruhl - H65 Hoor 19-43
1272Azeryol Handball Club - Lviv 18-23
1273Salerno - Sc Municipal Craiova 17-29
1274Valur - Skuru 24-31

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8805Ibv Vestmannaeyjar - Umf Stjarnan 30-24
8806Afturelding - Ka Akureyri 28-27

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7969Elverum - Runar 33-25
7970Follo - Bsk Nif 24-24
7971St Hallvard - Kolstad Handball 26-38

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7973Aker Topphaandball - Byasen Elite 24-27
7974Oppsal If - Molde Hk 25-26
7975Sola - Fana Haandball Elite 27-31

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7934Frisch Auf Goppingen - Fuchse Berlin 25-28
7935Balingen Weilstetten - Melsungen 36-23
7936Bergischer - Wetzlar 33-30
7937Lemgo - Hannover Burgdorf 26-36
7938Tvb 1898 Stuttgart - Minden 24-24

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8230Vfl Oldenburg - Borussia Dortmund 26-39

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2203Boa Hora Fc - Madeira Sad 26-27

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1961Corona Brasov - Dunarea Braila 28-24

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2944Nexe Nasice - Tatran Presov 24-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2990Alingsas - Savehof 28-23

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7980Suhr Aarau - Kadetten 27-26
7981St Gallen - Amicitia Zurich 28-24

EP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1002Srbija - Turska 0-11-13-2
1968Italija - Poljska 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
4204Perpignan - Colomiers Rugby 34-13

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
5714Brive - Clermont 28-21
5716Toulouse - Racing Metro 92 20-17

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
8725Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 6-10

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1246Baltimore Orioles - Texas Rangers 4-10
1247Cincinnati Reds - Arizona Diamondbacks 4-3
1248Miami Marlins - Kansas City Royals 9-0
1249New York Mets - Philadelphia Phillies 7-10
1252Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays 8-3
1253Atlanta Braves - Washington Nationals 4-9
1254Chicago White Sox - L A Angels 5-1
1255Houston Astros - Seattle Mariners 21-1
1267Oakland Athletics - Detroit Tigers 3-1
1268L A Dodgers - San Francisco Giants 5-0
1269San Diego Padres - Colorado Rockies 2-1
1270Boston Red Sox - New York Yankees 5-10
2800Pittsburgh Pirates - St Louis Cardinals 0-2
2825Milwaukee Brewers - Chicago Cubs 8-5
2832Minnesota Twins - Cleveland Indians 2-5

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2867(+2.5)Carolina Panthers - Los Angeles Rams 27-30
2869(-5.5)Cleveland Browns - Tennessee Titans 13-43
2873(+3.5)Jacksonville Jaguars - Kansas City Chiefs 26-40
2882(+6.5)Miami Dolphins - Baltimore Ravens 10-59
2884(-3.5)Minnesota Vikings - Atlanta Falcons 28-12
2885(-2.5)New York Jets - Buffalo Bills 16-17
2893(-9.5)Philadelphia Eagles - Washington Redskins 32-27
2894(-6.5)Los Angeles Chargers - Indianapolis Colts 24-24
2898(-9.5)Seattle Seahawks - Cincinnati Bengals 21-20
2906(+2.5)Arizona Cardinals - Detroit Lions 24-24
2911(-6.5)Dallas Cowboys - New York Giants 35-17
2912(-1.5)Tampa Bay Buccaneers - San Francisco 49ers 17-31
2913(-5.5)New England Patriots - Pittsburgh Steelers 33-3

RUSIJA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
1293Mfk Norilsky Nickel - Dinamo Samara V-V
1294Ttg-Ugra Yugorsk - Uhta 5-1
1304Fk Novaja Generacija - Mfk Tyumen 3-8

VN ITALIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3271R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3308L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3311N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3359D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3363S.Perez - L.Stroll 1-0
3364K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
3386G.Russell - R.Kubica 1-0
3387C.Sainz - L.Norris 0-1
3388M.Verstappen - A.Albon 0-1
3389S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN ITALIJE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4658A.Albon - A.Albon 1-0
4665V.Bottas - V.Bottas 1-0
4672P.Gasly - P.Gasly 1-0
4674A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
4675R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
4676L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
4677N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
4678R.Kubica - R.Kubica 1-0
4679D.Kvyat - D.Kvyat 0-1
4680C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
4717K.Magnussen - K.Magnussen 0-1
4718L.Norris - L.Norris 1-0
4719S.Perez - S.Perez 1-0
4720K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
4728D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
4731G.Russell - G.Russell 1-0
4732C.Sainz - C.Sainz 0-1
4733L.Stroll - L.Stroll 1-0
4734M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
4747s.vettelzs.vettel - 1-0

TOUR OF BRITAIN ETAPA 2 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1375A.Stokbro - G.Cullaigh 0-1
1387C.Bol - S.Modolo 1-0
1395C.Noppe - M.Walls 0-1
1396C.Swift - T.Benoot 1-0
1397D.Groenewegen - D.Cimolai 0-1
1398J.De Buyst - B.Swift 1-0
1399J.Debusschere - M.Cavendish 0-1
1400M.Van Der Poel - M.Trentin 0-1
1401N.Eekhoff - T.Trondsen 1-0
1402N.Politt - S.Clarke 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 15 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6931A.Valverde - R.Majka 1-0
6932C.Chevrier - S.Pardilla 1-0
6933D.Martinez - O.Rodriguez 0-1
6937F.Bidard - P.Stetina 1-0
6938H.Pernsteiner - W.Kelderman 0-1
6940I.Izagirre - M.Soler 0-1
6941J.Knox - J.E.Chaves 1-0
6942M.A.Lopez - N.Quintana 1-0
6943M.Nieve - S.Higuita 0-1
6944N.Edet - C.F.Hagen 1-0
6945P.Latour - R.Guerreiro 0-1
6946T.Pogacar - P.Roglic 0-1
6947T.G.Hart - W.Poels 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 182327283945
arrow BL Belgija Keno 20/70 1561213141620232629394245515557586165
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1522293840
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 3471323
arrow DA Multi-Daily A 6/99 92735858692
arrow DB Multi-Daily B 6/99 192629436387
arrow DC Multi-Daily C 6/99 384656656672
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2471522232429343541424647505961656669
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 24789181921282932424547515261626566
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 49153336
arrow FK Finska Keno D 20/70 12202223242531334144455154596164676869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 710111320243135404345465255575861626669
arrow FT Finska Keno T 20/70 56111213141921323437394751535557616569
arrow GO Njemačka Keno 20/70 69101112212230363739444549515759616466
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 268233645
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1012131415161724293032333436414546505260
arrow LE Latvija Keno E 20/62 125710161820232930333435373944495559
arrow LM Latvija Keno M 20/62 5791620222534353640424849555657585961
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1315193134
arrow NP New York Pick 10 20/80 410151924262728323337515354606266677075
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 114151924303134414546475260616470727375
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2791215171925294349545657657072747679
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 512181921
arrow RO Rumunjska 6/49 42329434448
arrow SK Slovačka 5/35 6891230
arrow SL Slovenija 7/39 161013212228
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 421252829
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 35102122303738505255576061626373747879