Ponedjeljak 09.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2940Ceska - Grcka - - 0-00-1
2941Turska - Novi Zeland - - 0-00-1
2942Severstal Cherepovets - Cska Moscow - - 0-10-4
2943Latvija - Sj Makedonija - - 0-20-2
2951Sjeverna Irska - Njemacka - - 0-00-2
2953Rusija - Kazahstan - - 0-01-0
2958Waterford - Dundalk - - 0-31-3
2967Wales - Bjelorusija - - 1-01-0
2968A.Riske - A.Kerber - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1319Cd Santamarina Tandil - Ca Brown De Adrogue gosti101-12-1
1320Atletico De Rafaela - Quilmes - - 0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2767Justo Jose De Urquiza - Ca Defensores Unidos domaći62-02-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2722Cs Dock Sud - Cscd Laferrere gosti500-00-1
2724Sportivo Italiano - Excursionistas domaći750-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1955Claypole - Ca Lugano - - 0-00-0
1956Cs Barracas - Central Ballester domaći61-12-1
1957Juventud Unida San Miguel - Yupanqui domaći101-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2449Juventude - Imperatriz domaći43-04-0

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1244Cd Clan Juvenil - Cd Independiente Juniors gosti690-00-4
3199Liga De Loja - Cda Santo Domingo domaći111-01-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1360Basford United - Stalybridge domaći550-03-0

ENGLESKA U21 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1246Bristol City U23 - Birmingham City domaći460-01-0
1247Coventry City - Hull City Res. domaći141-02-0
1248Crystal Palace U21 - Leeds United Reserve - - 0-00-0
1252Charlton Athletic - Burnley Fc gosti142-12-3
1253Colchester United - Crewe Alexandra gosti281-11-2
1255Ipswich Town - Nottingham Forest Fc gosti41-21-3
1688Cardiff City - Bolton U21 domaći480-01-0

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Azerbaijan - Hrvatska gosti110-11-1
1071Madjarska - Slovacka gosti400-11-2
1073Latvija - Sj Makedonija gosti140-20-2
1074Sjeverna Irska - Njemacka gosti480-00-2
1076Poljska - Austrija - - 0-00-0
1077Rusija - Kazahstan domaći890-01-0
1078Skotska - Belgija gosti90-30-4
1079Slovenija - Izrael domaći431-03-2
1090Estonija - Nizozemska gosti170-10-4
1092San Marino - Cipar gosti20-20-4

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3117Kooteepee - Jaro gosti450-13-1

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6184Waterford - Dundalk gosti90-31-3

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7058Modena - Padova gosti350-10-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3143Hapoel Akko - Hap Nazareth Illit domaći201-01-0
3144Hapoel Um El Fahem - Beitar Tel Aviv Ramla - - 0-00-0
3145Maccabi Pet Tikva - Bnei Sakhnin gosti400-11-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1910Harbour View Fc - Cavaliers Fc domaći550-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1208Boeun Sangmu Wfc - Seoul City Wfc domaći302-02-0
1210Daejeon Hydro - Hyundai Steel gosti260-11-1
1211Suwon Wfc - Gumi Sportstoto domaći112-22-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1898Boyaca Patriotas - La Equidad domaći381-01-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4260Bogota Fc - Itagui Leones Fc domaći391-03-3
4284Atletico Fc - Tigres Fc gosti220-11-1
4285Deportes Pereira - Club Cortulua domaći451-02-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6153Wales - Bjelorusija domaći171-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1123Alzir - Benin domaći720-01-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1311Sparta Sarspborg 2 - Krakeroy gosti180-12-1
1312Ranheim 2 - Kolstad gosti400-11-4
1313Nybergsund - Kongsvinger 2 gosti121-13-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2269Escuela Municipal Deportivo Binacional - Real Garcilaso gosti140-22-2

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1265Hrvatska U19 - Slovenija U19 domaći63-03-4
1271Bjelorusija U19 - Estonija U19 domaći64-05-0
1272Finska U19 - Slovacka U19 domaći191-02-1
1273Njemacka U19 - Engleska U19 domaći261-01-0
1274Italija U19 - Svicarska U19 domaći21-12-1
1326Danska U19 - Svedska U19 domaći151-01-0
1327Francuska U19 - Rusija U19 domaći152-23-3

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1277Poljska U20 - Portugal U20 gosti570-00-1
1278Ceska U20 - Italija U20 gosti760-00-2
1282Svicarska U20 - Engleska U20 gosti930-00-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Francuska U21 - Ceska U21 gosti361-13-1

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1314Fk Novosibirsk - Dynamo Barnaul gosti610-01-1

SP KVALIFIKACIJE AFCNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7093Guam - Filipini gosti70-21-4

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1394Angola - Gambija domaći411-02-1

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1315Fk Kabel Novi Sad - Kolubara Lazarevac - - 0-00-0
1316Ofk Backa Palanka - Fk Zarkovo gosti20-10-2

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7686Vaxjo Dff - Linkopings domaći830-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1279Oddevold - Utsiktens gosti111-11-1
1280Trollhattan - Skovde gosti120-12-1

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Albanija U21 - Austrija U21 gosti60-20-4
2368Island U21 - Armenija U21 domaći313-06-1
2369Engleska U21 - Kosovo U21 domaći251-02-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1358Fc Metalist 1925 - Fc Minaj gosti101-22-3
1359Obolon Brovar Kiev - Mykolaiv domaći471-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7358Academia Puerto Cabello - Mineros De Guayana gosti630-01-1
7755Zamora - Estudiantes De Caracas domaći32-06-1

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8757Japan - Crna Gora 65-80
8758Dominikanska Republika - Litva 55-74
8759Jordan - Senegal 79-77
8760Ceska - Grcka 77-84
8761Turska - Novi Zeland 101-102
8762Francuska - Australija 98-100
8763Njemacka - Kanada 82-76
8764Sad - Brazil 89-73

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2716Red Star Kunlun - Barys Astana 0-02-3
2717Avtomobilist Yekaterinburg - M Magnitogorsk 1-12-2
2719Neftekhimik - Dinamo Riga 2-04-0
2720Severstal Cherepovets - Cska Moscow 0-10-4
2721Vityaz Podolsk - Dynamo Moscow 2-04-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2725Kazzinc Torpedo - Rubin Tyumen 0-01-2
2728Nomad Nur Sultan - Ermak Angarsk 0-03-2
2732Saryarka - Yugra 1-13-4
2734Khimik Voskresensk - Hk Ryazan 1-02-2
2735Zvezda Moscow - Bars Kazan 1-05-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4269Vityaz U20 - Org Junior 1-05-0
4271Kuznetskie Medvedi U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 2-26-3
4307Sibirskie Snaipery U20 - Sputnik Almetievsk U20 3-05-3
4308Tolpar U20 - Stalnye Lisy U20 0-03-3
4310Ladja Togliatti U20 - Altai U20 1-16-3
4311Avto U20 - Belye Medvedi U20 0-01-1
4331Mamonty Yugry U20 - Omskie Yastreby U20 0-12-3
4333Sarmaty Orenburg U20 - S. Barsy Astana U20 1-23-3
4334Spartak Moscow U20 - Mhk Dynamo U20 2-02-0
4339Dinamo St Petersburg U20 - Taifun U20 1-04-1
4340Kapitan Stupino U20 - Riga U20 2-05-2
4341Mytishchinskie Atlanty U20 - Amurskie Tigry U20 1-06-1
4343Ska Varyagi U20 - Sahalinskie Akuly 1-03-3

CHALLENGER BANJA LUKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1707C.Ugo Carabelli - A.Erler 15-136-43-62-1
1708D.Kalenichenko - J.Berrettini 12-46-36-12-0
1710G.Moroni - N.Malesevic 12-36-36-02-0
1714G.Olivieri - S.Doumbia 14-151-67-52-1
1721G.Radanovic - M.Pecotic 3-120-63-60-2
1731J.Ficovich - V.Safranek 12-133-66-11-2
1750L.Gerch - A.Arnaboldi 8-133-65-70-2
1783M.Zekic - B.Crepatte V-V6-4V-VV-V
1787Y.Shimizu - C.Denolly 14-144-66-21-2
1789Z.Kolar - F.Krolo 12-06-06-02-0

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1796A.Ritschard - R.Olivo 9-136-73-60-2
1798A.Rybakov - M.Redlicki 6-124-62-60-2
1801B.Patael - H.Adams 13-97-56-42-0
1802D.Nguyen - B.Sigouin 12-46-16-32-0
1805D.Novikov - U.Blanch 6-124-62-60-2
1808E.Zhu - R.Peniston 5-122-63-60-2
1809G.Petit - A.Sarkissian 5-123-62-60-2
1810J.Arconada - L.Caruana 14-146-76-11-2
1813J.Wolf - E.Song 7-124-63-60-2
1843O.Kumar - M.Redlicki 4-123-61-60-2
1844R.Smith - F.Peliwo V-VV-VV-VV-V
1845S.Kirchheimer - K.King 12-144-66-21-2

CHALLENGER ISTANBULTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1102D.Yevseyev - G.Blancaneaux 8-136-72-60-2
1105H.Rune - T.Lamasine 4-121-63-60-2
1107M.Jecan - S.Dzhanashia 12-26-26-02-0
1108E.Karlovskiy - A.Setkic 9-133-66-70-2
1109M.Ilhan - M.Turker 12-76-46-32-0
1110A.Golubev - D.Poljak 9-134-65-70-2
1111M.Gengel - S.Danilov 12-26-26-02-0
1112B.Cengiz - S.Carr 12-56-36-22-0
1113L.Miedler - A.Muller 12-86-46-42-0
1116M.Neuchrist - M.Zverev V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER ISTANBUL TURKEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098A.Dubrivnyy - B.Van De Zandschulp 5-123-62-60-2
1099H.Grenier - J.Rodionov 17-126-35-72-1
1100K.Saplin - V.Cornea 1-120-61-60-2

CHALLENGER SEVILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1848A.Molcan - J.Correia Passos Do Carmo 12-46-06-42-0
1849A.Zhurbin - J.Barranco Cosano 8-135-73-60-2
1850B.Bonzi - P.Llamas Ruiz 16-124-66-32-1
1886C.Boluda Purkiss - J.Ocleppo 5-122-63-60-2
1887C.Gomez Herrera - F.Forti 12-76-46-32-0
1888D.Gimeno Traver - P.Toledo Bague 17-144-66-22-1
1895D.Munoz De La Nava - P.Sakamoto 13-156-21-61-2
1901H.Casanova - M.Chazal 5-135-70-60-2
1902J.Samper Montana - R.Brancaccio 5-123-62-60-2
1903M.Hamou - F.Ornago 12-56-46-12-0
1904N.Alvarez - J.Okala 12-66-26-42-0
1905R.Ojeda Lara - E.Esteve Lobato 13-96-37-62-0

CHALLENGER SHANGHAI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1118C.Wang - T.Wang 12-166-44-61-2
1119D.Wu - I.Sijsling V-V6-3V-VV-V
1127M.Niesten - M.Ochi 6-124-62-60-2
1128S.Mukund - O.Ayeni 12-56-46-12-0
1129S.Rawat - R.Hua 8-124-64-60-2
1133Y.He - A.Velotti 12-56-36-22-0
3132C.Wang - Y.Takahashi 8-124-64-60-2
3133K.Nishiwaki - J.Yamasaki 5-123-62-60-2
3134A.Vukic - C.Altamirano 10-134-66-70-2
3135M.Purcell - L.Saville 17-144-67-52-1
3146F.Sun - H.Moriya 11-172-67-51-2
3149P.Gunneswaran - J.Ward 13-106-47-62-0
3150Y.Uchiyama - A.Kadhe 13-97-66-32-0
3188M.Polmans - D.Wu 6-123-63-60-2
3190S.Mukund - T.Ito 8-124-64-60-2
3194Y.He - R.Ortega Olmedo 5-122-63-60-2

CHALLENGER SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3270A.Kadhe N.V.S.Prashanth - E.King H.Reese 16-213-67-51-2
3278A.Wang H.Wu - X.Gao F.Sun 18-223-67-61-2
3283M.Purcell L.Saville - G.Oliveira Y.Uchiyama 16-223-67-61-2
3284R.Hua D.Wu - N.S.Balaji V.Vardhan V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER SZCZECINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1134J.Kovalik - A.Pavlasek 12-56-36-22-0
1135J.Haerteis - M.Perchicot 14-122-66-42-1
1137R.Slobodchikov - C.Lindell 12-66-46-22-0
1138J.Choinski - A.Bega 5-124-61-60-2
1139O.Gutierrez - J.Satral 9-136-73-60-2
1197R.Bonadio - A.Pellegrino 12-56-26-32-0
1199P.Cias - P.Torebko 16-157-53-62-1
1203V.Kopriva - J.Jahn 9-135-74-60-2
1204E.Tyurnev - D.Michalski 6-124-62-60-2
1205I.Gakhov - K.Drzewiecki 13-86-27-62-0

WTA HIROSHIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2965L.Fernandez - N.Hibino 18-207-66-71-2
2966M.Buzarnescu - V.Tomova 12-56-16-42-0
2970L.Siegemund - V.Savinykh 12-56-46-12-0
2971P.Tig - A.Shimizu 12-66-46-22-0
2972Z.Hives - A.Potapova 18-156-76-42-1
2974M.Doi - J.Namigata 17-134-67-52-1
5711A.Van Uytvanck - Y.Bonaventure 12-66-46-22-0
5712C.Mchale - G.Minnen 12-66-26-42-0
5713K.Nara - T.Maria 12-86-46-42-0
5730S.Hsieh - R.Ozaki 15-106-13-62-1
5883S.Sorribes Tormo - S.Cirstea 15-106-23-62-1
5894V.Flink - K.Kucova 12-56-36-22-0

WTA NANCHANG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046D.Jakupovic - S.Errani 12-26-16-12-0
1048M.Niculescu - L.Arruabarrena Vecino V-V6-13-6V-V
1051R.Peterson - F.Xun 12-36-06-32-0
6294G.Olmos - M.Linette 5-123-62-60-2
6299K.Kozlova - G.Arn 12-36-26-12-0
6300A.Danilina - F.Liu 14-153-66-21-2

WTA NANCHANG CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6289J.Cristian - V.Golubic 5-123-62-60-2

WTA ZHENGZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037A.Riske - A.Kerber 18-175-76-42-1
1039B.Schoofs - S.Zheng 7-136-71-60-2
1042F.Ferro - Z.Yang 12-56-26-32-0
1045Y.Duan - K.Mladenovic 5-122-63-60-2
3057A.Cornet - J.Lu 13-77-66-12-0
3060P.Hercog - M.Wang 12-76-36-42-0
3063A.Tomljanovic - L.Pattinama Kerkhove 12-26-26-02-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7960Bjerringbro Silkeborg - Sonderjyske 32-21
7961Skjern - Lemvig 34-27

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7965Tvis Holstebro - Team Esbjerg 19-23
7966Nykobing F. - Viborg Hk 21-26

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3723Fjolnir - Ir Reykjavik 26-33
3724Valur - Fram 20-14

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
4705Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 6-11
4707Tohoku Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes 6-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1256Philadelphia Phillies - Atlanta Braves 2-7
1257Boston Red Sox - New York Yankees 0-5
1258Miami Marlins - Milwaukee Brewers 3-8
1259New York Mets - Arizona Diamondbacks 3-1
1260Houston Astros - Oakland Athletics 15-0
1262San Francisco Giants - Pittsburgh Pirates 4-6
1263L A Angels - Cleveland Indians 2-6
1264San Diego Padres - Chicago Cubs 2-10

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2914(-6.5)New Orleans Saints - Houston Texans 30-28
2920(+1.5)Oakland Raiders - Denver Broncos 24-16

TOUR OF BRITAIN ETAPA 3 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6610A.Kamp - T.Gallopin 0-1
6611B.Swift - C.Barbero 1-0
6612C.Swift - L.Vliegen 0-1
6613D.Groenewegen - C.Bol 1-0
6614J.De Buyst - D.Cimolai 0-1
6634M.Van Der Poel - M.Trentin 1-0
6718S.Modolo - G.Cullaigh 0-1
6719S.Clarke - D.Wyss 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 16 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
6958A.Valverde - P.Roglic 0-1
6959C.Chevrier - S.Pardilla 1-0
6963F.Bidard - P.Stetina 0-1
6965H.Pernsteiner - W.Kelderman 1-0
7003I.Izagirre - M.Soler 0-1
7021J.Knox - K.Frankiny 1-0
7022M.Nieve - S.Higuita 0-1
7047N.Edet - C.F.Hagan 0-1
7048O.Rodriguez - J.E.Chaves 1-0
7049R.Majka - N.Quintana 1-0
7050S.Kuss - J.Fuglsang 0-1
7051T.Pogacar - M.A.Lopez 1-0
7052T.G.Hart - R.Guerriero 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 68151724263339404143455051535758606769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 712232834
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 813141728
arrow DA Multi-Daily A 6/99 71027778496
arrow DB Multi-Daily B 6/99 174161688891
arrow DC Multi-Daily C 6/99 202948666976
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 17101114212223313233353645464849526569
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1491213192025273334434446485460666970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 17192534
arrow FK Finska Keno D 20/70 510111314171920222325273147515255646569
arrow FQ Finska Keno V 20/70 24679111820212230313640435253575865
arrow FR Francuska 5/49 25284244
arrow FT Finska Keno T 20/70 18132427313334363839414751535460646569
arrow GO Njemačka Keno 20/70 25678131415162228343744545659616467
arrow IL Illinois 6/52 31215224347
arrow LD Latvija Keno D 20/62 5891112131419222526293133374346475457
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2671016171819222527383946474956586162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 110111213141922232629313233363849505660
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1114192231
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 91319334346
arrow NP New York Pick 10 20/80 89112633374041465052545557646571727475
arrow OH Ohio Classic 6/49 81223303443
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 52226333947
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 611132428313233404143445256606267687276
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 915171824262729353740425155576166676878
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 416192329
arrow SB Španjolska Bono 6/49 121427414247
arrow SI Singapur 6/49 101925364449
arrow TK Tennessee Cash 5/35 13162634
arrow WA Washington 6/49 31021232743
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 28112330
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3561216172325303136394348545561767880