Utorak 10.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1573Kuvajt - Australija - - 0-30-3
1574Belgija U21 - Bosna I Hercegovina U21 - - 0-00-0
1587Ska St Petersburg - Sibir Novosibirsk - - 0-04-2
1593Moldavija - Turska - - 0-10-4
1594Irska - Bugarska - - 0-03-1
1603Ukrajina - Nigerija - - 0-22-2
1688Albanija - Island - - 1-04-2
1780Brazil - Peru - - 0-00-1
3151Kuvajt - Australija - - V-VV-V
3152Belgija U21 - Bosna I Hercegovina U21 - - V-VV-V
3157Ska St Petersburg - Sibir Novosibirsk - - V-VV-V
3163Moldavija - Turska - - V-VV-V
3164Irska - Bugarska - - V-VV-V
3166Ukrajina - Nigerija - - V-VV-V
3167Ukrajina - Nigerija - - V-VV-V
3168Albanija - Island - - V-VV-V

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2767Justo Jose De Urquiza - Ca Defensores Unidos domaći62-02-1

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1696Colon - Atletico Tucuman domaći490-01-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2722Cs Dock Sud - Cscd Laferrere gosti500-00-1
2724Sportivo Italiano - Excursionistas domaći750-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1955Claypole - Ca Lugano - - 0-00-0
1956Cs Barracas - Central Ballester domaći61-12-1
1957Juventud Unida San Miguel - Yupanqui domaći101-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7092Palmeiras - Fluminense domaći91-03-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Crb - Brasil De Pelotas domaći192-03-1
3071America Mineiro - Criciuma domaći202-02-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3732Sk Rakovnik - Domalice domaći11-01-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1447Hlucin - Vitkovice domaći63-14-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1237Middelfart - Skive gosti60-10-2
1240Varde If - Thisted gosti51-13-4
1241B 1908 - Hvidovre gosti61-52-5
1242Vendsyssel Ff - Vejle domaći201-01-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1417Ashton United - Morpeth Town VVV-VV-V
1451Atherton Collieries - Witton Albion VVV-VV-V
1452Buxton - Bamber Bridge domaći331-01-1
1453Fc United Of Manchester - Whitby Town VVV-VV-V
1494Gainsborough - Radcliffe Borough VVV-VV-V
1495Grantham - Mickleover Sports domaći151-01-1
1496Hyde United - Nantwich Town domaći451-02-0
1524Scarborough Athletic - Matlock Town VVV-VV-V
1533South Shields - Lancaster VVV-VV-V
1541Warrington - Stafford Rangers VVV-VV-V

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5959Shepton Mallet - Tavistock gosti100-11-2
5960Atherton Collieries - Fc United Of Manchester gosti780-00-1
5961Horsham - Metropolitan Police gosti81-13-2
6016Marske United - Scarborough Athletic domaći41-11-2
6019Redditch - Sutton Coldfield domaći211-11-3
6020Worthing - Hastings United gosti150-12-2
6025Ossett United - Thornaby domaći212-06-0

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6290Grimsby - Macclesfield - - 0-00-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2969Spennymoor - Blyth Spartans domaći152-05-0

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1003Albanija - Island domaći321-04-2
1004Luksemburg - Srbija gosti360-11-3
1014Moldavija - Turska gosti370-10-4
1015Crna Gora - Ceska gosti540-00-3
1019Litva - Portugal gosti71-11-5
1089Engleska - Kosovo gosti15-15-3
1095Francuska - Andorra domaći181-03-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3252Ilves 2 - Tampere domaći710-01-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4298Boyaca Chico - Real Cartagena domaći441-05-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6841Herediano - Universidad De Costa Rica - - 0-00-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1790Tunis - Obala Bjelokosti gosti470-01-2
1797Maroko - Niger domaći211-01-0
3118Jordan - Paragvaj domaći422-02-4
3119Ukrajina - Nigerija gosti40-22-2
3120Irska - Bugarska domaći560-03-1
3121Ekvador - Bolivija domaći490-03-0
3137Sad - Urugvaj gosti500-01-1
3139Kolumbija - Venezuela - - 0-00-0
3140Honduras - Cile gosti190-12-1
3141Argentina - Meksiko domaći174-04-0
3142Brazil - Peru gosti850-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3740Lichtenberg 47 - Optik Rathenow gosti800-00-1

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1314Sportivo Luqueno - Nacional Par domaći21-02-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5582Gwarek Tarnowskie Gory - Polonia Bytom domaći111-11-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2554Acs Vedita Colonesti Ms - Universitatea Craiova domaći520-01-1
2569Cs Crisul Chisineu Cris - Uta Arad domaći111-11-3
2579Cs Sanatate Cluj - Asf Comuna Recea domaći331-03-1
2590Csc Ghiroda Si Giarmata Vii - Ripensia Timisoara domaći341-01-3
2606Csm Flacara Moreni - Dacia Mioveni gosti250-21-2
2640Foresta Suceava - Bacau gosti300-12-1
2644Gloria Popesti Leordeni - Afc Turris Oltul Turnu Magurele gosti280-21-2

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Volga Ulyanovsk - Lada Universitet gosti10-10-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Zenit St Petersburg Ii - Veles domaći71-03-3

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5587Al Jeel - Al Nahda Fc Ksa domaći780-01-0
5591Al Khaleej Saihat Fc - Al Nojoom Fc domaći201-02-1
5592Al Qadisiyah - Al Kawkab domaći740-01-0
5596Al Batin - Al Ain Fc - - 0-00-0
5597Hetten Fc - Al Jabalain Fc gosti170-10-3

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1649Brunei Dpmm - Albirex Niigata domaći670-02-0

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1249Msk Fomat Martin - Ruzomberok gosti130-10-2
1252Pezinok - Senica gosti50-40-6
1253Slavia Tu Kosice - Zemplin Michalovce domaći161-11-1

SP KVALIFIKACIJE AFCNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Kambodza - Bahrein gosti780-00-1
1084Hong Kong - Iran gosti230-10-2
1085Mjanmar - Japan gosti160-20-2
1086Sri Lanka - Sjeverna Koreja gosti670-00-1
1087Maldivi - Kina gosti330-20-5
1088Katar - Indija - - 0-00-0
7094Mongolija - Tadzikistan gosti810-00-1
7095Tajvan - Nepal gosti40-10-2
7096Kambodza - Bahrein gosti780-00-1
7098Singapur - Palestina domaći42-12-1
7099Hong Kong - Iran gosti230-10-2
7100Mjanmar - Japan gosti160-20-2
7101Indonezija - Tajland gosti560-00-3
7102Malezija - Uae domaći11-11-2
7128Afganistan - Banglades domaći271-01-0
7130Turkmenistan - Juzna Koreja gosti130-10-2
7163Kuvajt - Australija gosti70-30-3
7164Jemen - Saudijska Arabija domaći82-12-2

SP KVALIFIKACIJE CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1392Malavi - Bocvana domaći810-01-0
1393Zimbabve - Somalija domaći770-03-1
1395Sudan - Cad - - 0-00-0
1396Namibija - Eritreja domaći251-02-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2459Kars 36 Spor - Pazarspor - - 0-00-0
2460Yeni Orduspor Kulubu - Fatsa Belediyespor gosti400-10-2
24611877 Alemdag Spor - Catalcaspor domaći520-02-0
2463Kemerspor 2003 - Karaman Belediyespor domaći780-02-0
2464Icel Idmanyurdu Spor - Serik Belediyespor domaći520-01-0

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1414North Macedonia U21 - Farski Otoci U21 gosti193-17-1
1450Grcka U21 - Litva U21 domaći800-01-0
1456Belgija U21 - Bosna I Hercegovina U21 - - 0-00-0
1457Finska U21 - Sjeverna Irska U21 domaći41-11-1
1458Kazahstan U21 - Izrael U21 gosti21-11-2
1463Wales U21 - Njemacka U21 gosti190-41-5
1464Svedska U21 - Irska U21 domaći191-01-3
1466Bjelorusija U21 - Portugal U21 gosti680-00-2
1502Nizozemska U21 - Cipar U21 gosti103-15-1
1503Italija U21 - Luksemburg U21 domaći92-05-0
1899Poljska U21 - Estonija U21 domaći61-04-0
1923Lihtenstajn U21 - Svicarska U21 gosti400-10-5
2312Ukrajina U21 - Malta U21 domaći173-04-0
2313Azerbajdzan U21 - Gruzija U21 gosti450-10-3
2314Danska U21 - Rumunjska U21 domaći31-02-1
2315Srbija U21 - Latvija U21 gosti100-11-1
2316Bugarska U21 - Rusija U21 - - 0-00-0
2317Hrvatska U21 - Skotska U21 domaći101-01-2
2318Spanjolska U21 - Crna Gora U21 domaći32-02-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3446Mbarara Fc - Express Fc domaći431-12-3
3480Tooro United Fc - Maroons Fc gosti80-10-2
3481Sc Villa - Uganda Police Fc domaći321-01-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1543Connahs Quay Nomads - Newi Cefn Druids domaći331-01-0
1545The New Saints - Newtown domaći172-02-1

WALES 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1211Colwyn Bay - Llanrhaedr Ym Mochnant gosti370-11-1

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7090Argentina - Srbija 97-87
7091Spanjolska - Poljska 90-78

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1468Hk Brest - Hc Aviator Baranovichi 0-13-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1471Herlev - Esbjerg 0-12-2
1480Herning - Rungsted 1-12-2
1491Odense - Sonderjyske 0-02-1

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1499Briancon - Amiens 2-34-5

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5867Hk Prizma - Hc Kurbads 1-24-10

PRIJATELJSKE UTAKMICEHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1449Vaxjo - Rogle 1-04-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4255Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk 0-02-1
4258Lokomotiv Yaroslavl - Sochi 0-02-1
4262Ska St Petersburg - Sibir Novosibirsk 0-04-2
4266Spartak Moscow - Avangard Omsk 0-02-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1505Toros Neftekamsk - Gornyak Uchaly 0-04-1
1507Molot Perm - Yuzhny Ural Orsk 1-01-0
1508Csk Vvs Samara - Org 2-25-2
1512Izhstal Izhevsk - Chelyabinsk 0-13-2
1513Lada Togliatti - Krs Peking 0-03-2
1514Hc Tambov - Hk Dynamo Tver 1-14-1
1515Neftjanik Almetjevsk - Zauralye Kurgan 1-03-2
1516Buran Voronezh - Ska Neva 0-14-4
1521Dizel Penza - Tsen Tou Jilin City 3-06-0
1525Hc Rostov - Hk Dinamo St Petersburg 0-01-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1315Spartak Moscow U20 - Mhk Dynamo U20 0-02-0
1316Krasnaya Armiya U20 - Krylia Sovetov U20 0-06-0
1321Vityaz U20 - Org Junior 2-08-0
1326Dinamo St Petersburg U20 - Taifun U20 1-04-1
1327Kapitan Stupino U20 - Riga U20 1-22-3
1358Mytishchinskie Atlanty U20 - Amurskie Tigry U20 1-35-3
1359Ska Varyagi U20 - Sahalinskie Akuly 1-02-1

ŠVICARSKA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1528Ev Zug Academy - Bern 0-01-2
1529Kloten - Rapperswil 0-10-3
1530Visp - Chaux De Fonds 2-06-3
1535Ehc Winterthur - Zsc Lions 0-20-9
1537Gck Lions - Scl Tigers 0-10-4
1538Ehc Wiki Munsingen - Ajoie 1-42-8
1540Thurgau - Zug 0-10-6
5907Hc Valais Chablais - Fr. Gotteron 0-51-9

CHALLENGER BANJA LUKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1707C.Ugo Carabelli - A.Erler 15-136-43-62-1
1714G.Olivieri - S.Doumbia 14-151-67-52-1
1730I.Nedelko - M.Zukas 13-66-17-52-0
1733J.Sels - G.Clezar 5-122-63-60-2
1781M.Miladinovic - T.Etcheverry 18-156-25-72-1
1785R.Balzerani - M.Geerts 13-77-66-12-0
4806F.Reboul - J.Pla Malfeito 13-97-66-32-0
4807M.Sabanov - N.Serdarusic 16-96-14-62-1
4808C.Denolly - A.Collarini V-VV-VV-VV-V
4809F.Horansky - B.Crepatte 12-36-16-22-0
4810V.Safranek - F.Coria 8-156-31-61-2
4811D.Petrovic - D.Kalenichenko 17-176-35-71-2
4827M.Pecotic - C.O Connell 18-166-35-72-1
4845Z.Kolar - F.Baldi 12-66-46-22-0

CHALLENGER BANJA LUKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3073C.Berlocq R.Dutra Silva - G.Moroni J.Pla Malfeito 17-161-66-32-1
3087Q.Gao A.Sancic - S.Doumbia F.Reboul 11-146-75-70-2

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1022F.Peliwo - D.Galan 14-161-67-62-1
1024M.Torpegaard - M.Redlicki 18-136-46-72-1
1029D.Young - R.Olivo 12-76-46-32-0
1030J.Aragone - C.Farren 13-86-27-62-0
1031L.Broady - P.Chrysochos 12-36-36-02-0
1032L.Caruana - C.Eubanks 6-131-65-70-2
1035A.Sarkissian - M.Mmoh 13-187-56-71-2
1036B.Fratangelo - M.Redlicki 12-76-46-32-0
1040N.Rubin - E.Song 12-66-36-32-0
1799B.Nakashima - T.Babelis 12-56-36-22-0
1842N.Mejia - S.Bangoura 17-164-67-62-1
6739K.King - E.Couacaud 3-121-62-60-2

CHALLENGER CARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3096K.Lovett T.Paul - N.Lammons A.Lawson 12-76-36-42-0
3099R.Galloway M.Redlicki - T.Huey Smith J P 15-193-66-31-2

CHALLENGER ISTANBULTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4747H.Grenier - S.Arends 12-56-26-32-0
4757U.Humbert - M.Gengel 12-36-16-22-0
4758Y.Mertens - E.Hoyt 17-185-76-41-2
4760F.Jianu - B.Kavcic V-V7-63-6V-V
4803G.Blancaneaux - L.Rosol 12-152-66-31-2
4804M.Janvier - B.Van De Zandschulp 12-136-14-61-2
4805L.Miedler - J.Clarke 13-86-37-52-0

CHALLENGER ISTANBUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046A.Golubev A.Nedovyesov - V.V.Cornea Jecan M A 13-76-27-52-0
1048M.Copil U.Humbert - M.Elgin D.Istomin 19-237-63-61-2

CHALLENGER ISTANBUL TURKEYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4734A.Lazov - R.Roumane 12-155-76-21-2
4741N.Kuhn - V.Cornea 12-66-26-42-0
4742R.Bemelmans - M.Jecan 13-76-27-52-0

CHALLENGER SEVILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1082K.Coppejans - C.Gomez Herrera 14-141-66-22-1
1090M.Hamou - S.Caruso 3-120-63-60-2
1092D.Gimeno Traver - C.Taberner 2-122-60-60-2
1098V.Galovic - M.Chazal 12-86-46-42-0
1099J.Ocleppo - T.Robredo 14-117-67-52-0
1852C.Alcaraz Garfia - R.Noguchi 12-56-16-42-0
1900F.Gil - I.Cervantes Huegun 3-123-60-60-2
4896D.Vega Hernandez - L.Lokoli 8-133-65-70-2
4927G.Granollers - O.Roca Batalla 1-120-61-60-2
4929P.Lorenzi - N.Alvarez 13-87-56-32-0

CHALLENGER SHANGHAI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3188M.Polmans - D.Wu 6-123-63-60-2
3190S.Mukund - T.Ito 8-124-64-60-2
3194Y.He - R.Ortega Olmedo 5-122-63-60-2
3196H.Bourchier - Y.Sugita 6-123-63-60-2
3197S.Sekiguchi - S.Myneni 17-154-66-32-1
3198T.Wang - G.Oliveira 14-187-63-61-2
5570J.Yamasaki - E.Lopez Perez 12-154-66-31-2
5571K.Uchida - Y.Takahashi 17-124-67-62-1
5580M.Ochi - A.Harris 14-176-42-61-2
5581S.Diez - R.Hua 13-87-56-32-0

CHALLENGER SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3105J.P.Fruttero T.Matsui - A.Harris A.Santillan 12-86-46-42-0
3122S.Diez T.Gabashvili - S.Myneni D.Sharan 9-135-74-60-2
3123E.Lopez Perez J.Nedunchezhiyan - Ratiwatana Sa Ratiwatana So 10-136-74-60-2
3124M.Polmans S.Puodziunas - S.Sekiguchi Y.Sugita 12-86-46-42-0
3270A.Kadhe N.V.S.Prashanth - E.King H.Reese 16-213-67-51-2
3278A.Wang H.Wu - X.Gao F.Sun 18-223-67-61-2
3283M.Purcell L.Saville - G.Oliveira Y.Uchiyama 16-223-67-61-2
3284R.Hua D.Wu - N.S.Balaji V.Vardhan V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER SZCZECINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1109D.Masur - P.Galus 13-96-37-62-0
1114K.Zuk - A.Vavassori V-VV-VV-VV-V
1115R.Slobodchikov - T.Bellucci 7-124-63-60-2
1116L.Giustino - J.Kovalik 14-197-66-71-2
1117A.Ramos Vinolas - J.Haerteis 12-66-26-42-0
1118P.Cias - A.Giannessi 12-26-26-02-0
1197R.Bonadio - A.Pellegrino 12-56-26-32-0
1203V.Kopriva - J.Jahn 9-135-74-60-2
1204E.Tyurnev - D.Michalski 6-124-62-60-2
1205I.Gakhov - K.Drzewiecki 13-86-27-62-0
3128E.Dalla Valle - P.Nejedly 10-151-66-31-2
3129F.Kolasinski - L.Wessels 13-86-37-52-0
3130J.Lenz - N.Sanchez Izquierdo 12-66-26-42-0
3131J.Varillas - M.Guinard 8-132-66-70-2

WTA HIROSHIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2974M.Doi - J.Namigata 17-134-67-52-1
2975A.Van Uytvanck - K.Flipkens 15-116-23-62-1
3193L.Siegemund - P.Tig 18-146-25-72-1
3723N.Hibino - Z.Diyas V-V6-1V-VV-V
3724S.Hsieh - P.Hon 15-171-67-62-1
3727C.Mchale - V.Kudermetova 8-136-72-60-2
5713K.Nara - T.Maria 12-86-46-42-0

WTA HIROSHIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6743M.Kato S.Sanders - M.Buzarnescu K.Srebotnik 12-76-46-32-0
6744M.Doi N.Hibino - K.Flipkens A.Van Uytvanck 19-173-66-42-1
6745E.Hozumi M.Ninomiya - O.Kalashnikova D.Kovinic 12-76-36-42-0
6746H.Kaji J.Namigata - P.Hon T.Maria 13-77-56-22-0

WTA NANCHANG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1047E.Rybakina - A.Raina 16-116-24-62-1
1049N.Stojanovic - Y.Wang 12-66-26-42-0
1050P.Badosa Gibert - S.Peng 6-124-62-60-2
1052S.Stosur - A.Rodionova 13-97-66-32-0
1063S.Voegele - Kr Pliskova 8-135-73-60-2
1064S.Zhang - A.Krunic 12-66-36-32-0
1065X.Gao - X.Wang 12-187-50-61-2
3024F.Liu - M.Linette 5-122-63-60-2
3025K.Kozlova - D.Jakupovic 12-46-26-22-0
3026L.Arruabarrena Vecino - V.Golubic 9-136-10-61-2
6302K.Zavatska - J.Fett 13-156-76-21-2
6303L.Zhu - P.Plipuech 12-46-26-22-0

WTA NANCHANG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4732D.Jakupovic J.Moore - X.L.Sun W.Zheng 12-76-46-32-0
4733X.Jiang Q.Tang - V.Golubic R.Peterson 18-166-22-62-1

WTA ZHANGZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3030N.Melichar K.Peschke - P.H.Chen Hsieh Y C 12-56-26-32-0
3032D.Jurak A.Riske - F.Ferro C.Paquet 12-26-16-12-0
3033K.Christian S.Fichman - A.Rosolska A.Tomljanovic 10-136-74-60-2
3055L.Kerkhove B.Schoofs - Duan Y Y S.Zheng 18-186-42-62-1
3056Y.Wickmayer T.Zidansek - S.Aoyama Z.Yang 12-16-16-02-0

WTA ZHENGHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3027H.Guo Y.Yuan - S.Kenin A.Muhammad 5-122-63-60-2

WTA ZHENGZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037A.Riske - A.Kerber 18-175-76-42-1
1039B.Schoofs - S.Zheng 7-136-71-60-2
3063A.Tomljanovic - L.Pattinama Kerkhove 12-26-26-02-0
3064X.You - J.Ostapenko 11-123-66-01-2
3065Y.Putintseva - E.Svitolina 13-166-31-61-2
3154A.Cornet - S.Kenin 6-124-62-60-2
3155C.Garcia - K.Mladenovic 7-135-72-60-2
3156K.Bertens - A.Tomljanovic 10-134-66-70-2
3158Ka Pliskova - P.Hercog 13-86-37-52-0
3161P.Martic - F.Ferro 15-93-66-12-1

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3208Silkeborg - Herning Ikast 35-26

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3363Pick Szeged - Vaci Kse 39-23
3364Veszprem - Tatabana 33-22

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3388Iuventa Michalovce - Sokol Poruba 31-21

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3389Wisla Plock - Stal Mielec 38-22

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1783Lada Togliati - Cska Moscow 30-27

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3708Ov Helsingborg - Kristianstad 20-24

PRVENSTVO JUŽNE AMERIKEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8016Venezuela - Peru 1-01-12-3
8017Argentina - Kolumbija 1-02-03-0
8018Cile - Bolivija 1-02-03-0
8019Brazil - Ekvador 1-02-03-0

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
3171Hanshin Tigers - Tokyo Yakult Swallows 4-5
3172Hiroshima Toyo Carp - Chunichi Dragons 3-0
3173Hokkaido Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines 2-10
3174Yokohama Dena Baystars - Yomiuri Giants 2-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1120Baltimore Orioles - L A Dodgers 3-7
1121Philadelphia Phillies - Atlanta Braves 6-5
1122Miami Marlins - Milwaukee Brewers 3-4
1125New York Mets - Arizona Diamondbacks 3-2
1128Minnesota Twins - Washington Nationals 5-0
1132Texas Rangers - Tampa Bay Rays 3-5
1133Chicago White Sox - Kansas City Royals 7-3
1206Houston Astros - Oakland Athletics 7-21
1207Colorado Rockies - St Louis Cardinals 2-1
1208San Francisco Giants - Pittsburgh Pirates 5-4
1209San Diego Padres - Chicago Cubs 9-8
1210Seattle Mariners - Cincinnati Reds 4-3

TOUR OF BRITAIN ETAPA 4 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4195A.Kamp - T.Gallopin 1-0
4196B.Swift - D.Wyss 1-0
4197C.Verona - E.Sepulveda 1-0
4198C.Hamilton - M.Cherel 0-1
4200E.Dunbar - P.Sivakov 0-1
4201L.Vliegen - N.Politt 0-1
4204M.Christian - M.Donovan 1-0
4221M.Van Der Poel - M.Trentin 1-0
4229M.Teunissen - A.Grondahl Jansen 0-1
4232S.Clarke - T.Benoot 1-0
4300T.Sprengers - M.Holmes 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 12141723262835
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 210174160
arrow BL Belgija Keno 20/70 135716273235363940424447505863666769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 322262733
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 25142032
arrow CO Connecticut 6/44 252627303344
arrow DA Multi-Daily A 6/99 143049535469
arrow DB Multi-Daily B 6/99 42238505395
arrow DC Multi-Daily C 6/99 81656727698
arrow EM Euro Millions 5/50 322253049
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 89101821222425333940414650576062646870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1417202123253233344152545557585962646769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 2472526
arrow FK Finska Keno D 20/70 23467121617222526272830353742454770
arrow FQ Finska Keno V 20/70 356910132223253133344244505254565862
arrow FT Finska Keno T 20/70 3591215182122252735374449505458606569
arrow GO Njemačka Keno 20/70 59101215161819272831333542436162636568
arrow HO Hong Kong 6/49 111213284349
arrow IT Italija 6/90 151621495083
arrow LD Latvija Keno D 20/62 69111216171920233338394043495153545660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 38101525263334353743464853545557585961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 48121618253135363840444748505253585962
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 414263435
arrow NP New York Pick 10 20/80 1418212930363941454951575861687174757680
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 310111626293041434454636467686971737477
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 35152128333940414344454850555663657380
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 310131925
arrow PO Poljska 6/49 31117293334
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21316174449
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 3447485055
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1018212331
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1381418212226283337404146505254576163