Srijeda 11.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7351Australija - Ceska - - V-VV-V
7352Nk Osijek Ii - Kustosija - - 1-02-0
7353Severstal Cherepovets - Jokerit - - 1-11-4
7354Riihimaen Cocks - Savehof - - 0-00-1
7355Fremad Amager - Lyngby - - 0-01-1
7356Paris Handball - Hbc Nantes - - 0-01-0
7357R.Haase - G.Moroni - - 0-00-1
7359Ka Pliskova - P.Hercog - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3153Mlila - Mc Oran domaći520-02-1

BRAZIL COPA VERDENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1260Goias - Luverdense Mt domaći231-04-2
8122Cuiaba - Costa Rica Ec domaći61-02-1
8123Paysandu Pa - Bragantino Clube Para domaći590-01-1

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5870Atletico Pr - Internacional domaći580-01-0

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6886Opava U19 - Sigma Olomouc U19 - - 1-22-3

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1243Fremad Amager - Lyngby domaći570-01-1

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1258Biggleswade Town - St Neots Town domaći171-02-0
1259Sunderland Rca - Dunston Uts gosti100-40-5
6953Lewes - Leatherhead domaći51-22-2
6954Northwich Victoria - Lancaster gosti500-01-2

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5667Rochdale - Man City U21 gosti310-10-2

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5569Air Force Fc - Global Fc domaći431-04-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6204Nk Osijek Ii - Kustosija domaći271-02-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1721Perseru Badak Lampung Fc - Lamongan gosti270-11-1
1730Psm Makassar - Psis Semarang gosti630-00-1
1731Jayapura - Jakarta domaći660-02-0

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1255Chioggia - Asd Cjarlins Muzane domaći560-02-0
1256Luparense Fc - Asd San Luigi Calcio gosti341-11-1
1257Ac Belluno 1905 - Tamai gosti290-12-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3162Deportes Tolima - Atletico Nacional gosti400-11-1
3165Independiente Medellin - Once Caldas domaći940-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6842Adr Jicaral - Ad Municipal Grecia domaći161-02-0
6843Limon - Perez Zeledon domaći710-01-1
7371Deportivo Saprissa - San Carlos domaći82-03-1

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1471Wfc Minsk - Zurich domaći211-01-0
1480Chertanovo Moscow - Glasgow City Lfc gosti110-10-1
1491Kopparbergs Goteborg - Bayern Munich gosti750-01-2
1499Skn St. Polten - Twente gosti100-32-4
1502Juventus Fc - Fc Barcelona gosti390-10-2
1503Hibernian - Slavia Prague domaći21-31-4
1505Breidablik - Sparta Prague gosti31-23-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1798Stabaek 2 - Lorenskog domaći11-31-4

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5538Sotra Sk - Elverum gosti320-11-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3734Ingolstadt Am - Jahn Regensburg Ii domaći422-06-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3737Fc Hagen Uthlede - Vfl Oldenburg gosti760-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3738Eintracht Norderstedt - Hannoverscher Sc domaći161-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3751Babelsberg - Wacker Nordhausen gosti310-12-2
3759Germania Halberstadt - Bsg Chemie Leipzig domaći163-03-3

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7368Club Libertad - Fernando De La Mora gosti62-13-2
7369Olimpia - Cristobal Colon Nemby - - 0-00-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5585Ks Row 1964 Rybnik - Stal Brzeg domaći92-02-0

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3176Acs Flacara Horezu - Fc Arges domaći261-02-1
3177Afc Metalul Buzau - Csm Focsani - - 0-00-0
3178Cs Faurei - Farul Constanta gosti151-12-1
3179Csc Sanmartin - U Cluj gosti111-11-2
3180Fc Rasnov - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc - - 0-00-0
3181Industria Galda - Avantul Reghin domaći42-14-3
3183Scolar Resita - Politehnica Timisoara domaći381-01-0
3184Sportul Snagov - Petrolul Ploiesti gosti530-00-1
3185Tunari - Metaloglobus Bucuresti gosti540-00-2
3186Fc Rapid - Fc Dunarea Calarasi domaći32-03-0
7449Csa Steaua Bucuresti - Concordia Chiajna domaći820-01-1

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1249Chelyabinsk - Akron Tolyatti domaći451-01-0
1250Lada Togliatti - Nosta Novotroitsk gosti150-20-3
1252Zenit Izhevsk - Ural 2 domaći301-01-0
1253Tyumen - Fc Ufa 2 domaći292-12-2
1254Kamaz - Fc Zvezda Perm domaći241-01-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3223New York City Fc - Toronto Fc domaći61-11-1
3237Houston Dynamo - Minnesota United domaći372-02-0
3239Colorado Rapids - Los Angeles Galaxy domaći790-02-1
3241Real Salt Lake - San Jose Earthquakes domaći750-01-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8227Orlando Pride - Chicago gosti950-00-1
8228Portland Thorns Fc - North Carolina Courage - - 0-30-6

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1003Indy Eleven - Ottawa Fury Fc domaći61-02-0
1004Swope Park Rangers - Charleston - - 0-00-0
1014Austin Bold Fc - Sacramento Republic Fc gosti231-21-2
1015Las Vegas Lights - Phoenix Rising Fc gosti620-00-1

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6887Once Municipal - Sonsonate Fc domaći21-12-3

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5591Al Khaleej Saihat Fc - Al Nojoom Fc domaći201-02-1
5617Al Shoulla Fc - Al Thoqbah Club domaći670-01-1
5618Najran Sc - Ohod Saudi Fc gosti790-00-1
5619Al Taqadom Fc - Al Bukayriyah Fc gosti370-20-4
5631Al Tai - Al Mujazzal Fc domaći560-03-0
5632Al Ansar Fc - Jeddah Club domaći22-03-0

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7091Dunajska Luzna - Lokomotiva Devinska Nova Ves domaći85-07-0
7093Fk Kechnec - Tj Mladost Kalsa gosti460-01-1
7094Osfk Sarisske Michalany - Kosice gosti400-10-2
7095Sk Novohrad Lucenec - Kfc Komarno VVV-VV-V
7096Tatran Krasno Nad Kysucou - Trnava gosti200-30-4
7098Tatran Presov - Fk Poprad gosti230-10-2
7099Tj Druzstevnik Besenov - Fk Slovan Levice domaći361-02-0
7100Tj Druzstevnik Jacovce - Mfk Aleksince domaći271-02-0
7101Tj Druzstevnik Radimov - Tj Slavoj Boleraz domaći540-01-0
7102Tj Spartak Vysoka Nad Kysucou - Fk Puchov - - 0-00-0
7128Vranov - Bardejov domaći560-01-1

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1246Kalcer Radomlje - Nd Gorica gosti232-22-2
1247Nk Tolmin - Nk Celje gosti170-20-6
1248Nk Nafta - Krsko Posavlje domaći101-02-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Agrispor 1970 - Artvin Hopaspor domaći311-02-2
10881954 Kelkit Belediyespor - Ofspor domaći550-01-0
1089Batman Petrolspor - Mardin Buyuksehir Basak Spor gosti181-11-3
1090Cizrespor - Diyarbakirspor domaći690-01-1
1092Gorelespor - Yomraspor domaći211-03-0
1094Sanliurfa Karakopru Belediye Spor - Siirt Il Ozel Idaresi Spor gosti30-11-2
10951074 Cankirispor - Kastamonu Ozel Idare Koy Hizmetleri domaći133-15-2
1098Altindag Belediyesi Sk - Yokogawa Musashino gosti440-11-2
1099Cankaya Fk - Kirikkale B Y K Anadoluspor gosti150-11-4
1109Erzin Belediyespor - Kilis Bld Spor domaći341-03-1
1111Kozan Belediyespor - Payasspor gosti370-20-3
1112Nevsehir Belediye Spor - Osmaniyespor gosti500-00-1
1113Tokatspor - Erbaaspor gosti790-00-2
1114Bayrampasa - Bigaspor gosti91-14-1
1123Duzcespor - Darica G Birligi gosti580-00-2
1124Maltepespor - Esenler Erokspor domaći131-21-3
1126Manisaspor - Turgutluspor gosti200-11-2
1127Sile Yildizspor - Karacabey Belediyespor As domaći111-01-1
1129Silivrispor - Bursa Yildirim Spor - - 0-00-0
1134Tavsanli Linyitspor - Somaspor Sk gosti280-10-1
1135Tepecik Belediye - Halide Edip Adivarspor domaći500-01-0
1137Fethiyespor - Kizilcabolukspor domaći391-03-2
8052Ci Group Buca - Nazilli Belediyespor gosti401-12-2

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1844Bright Stars Fc - Wakiso Giants Fc gosti40-11-1
1845Bul Fc - Busoga United Fc gosti720-00-3

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5633Carabobo - Zamora gosti290-12-2
5634Dep. La Guaira - Metropolitanos Fc gosti330-10-1
5636Monagas - Zulia Fc gosti71-12-2
5637Portuguesa - Deportivo Lara domaći920-01-0
6109Estudiantes De Merida - Caracas gosti80-21-2
6110Lala Fc - Llaneros gosti350-10-4
6116Atletico Venezuela - Aragua domaći500-01-1

WALES 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8237Conwy United - Prestatyn gosti210-30-7
8238Gresford - Llanfair United domaći361-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8180Cez Nymburk - Stal Ostrow Wielkopolski 71-60
8181Olimpija Ljubljana - Ratiopharm Ulm 69-64
8182Anadolu Efes Istanbul - Zalgiris Kaunas 88-88 / 100-98
8183Artland Dragons - Eisbaren Bremerhaven 66-70
8184Asc Denain Voltaire Ph - Bc Orchies 89-64
8185Trieste - Lokomotiv Kuban 92-91
8186Chocolates Trapa Palencia - C. Ourense Baloncesto Sad 96-78
8187Lucentum Alicante - Cb Granada 70-72

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3169Sad - Francuska 79-89
3170Australija - Ceska 82-70

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8188Chicago Sky - Phoenix Mercury 105-76
8189Seattle Storm - Minnesota Lynx 84-74

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1409Hk Gomel - Neman Grodno 1-03-3
1410Hk Mogilev - Hc Shakhtyor Soligorsk 2-32-6
1411Metallurg Zhlobin - Hk Lida 2-12-2
1412Yunost Minsk - Hc Dinamo Molodechno 1-11-4

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1548Benatky Nad Jizerou - Stadion Litomerice 0-00-4
1551Ceske Budejovice - Horacky Fk Trebic 0-13-2
1552Chomutov - Hc Banik Sokolov 1-14-1
1553Dukla Jihlava - Kadan 2-03-1
1554Vhk Vsetin - Hc Frydek Mistek 2-13-3
1555Hc Rt Torax Poruba - Hc Havirov Panthers 1-04-2
1566Hc Zubr Prerov - Hk Jestrabi Prostejov 3-13-2
1569Slavia Prague - Slovan Ustecti Lvi 0-11-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8158Lotos Pkh Gdansk - Kadra Pzhl U23 0-09-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1567Amur Khabarovsk - Barys Astana 0-01-3
1568Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk 1-01-3
1570Neftekhimik - M Magnitogorsk 1-03-0
1571Severstal Cherepovets - Jokerit 1-11-4
1572Torpedo Nn - Cska Moscow 0-11-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5878Kazzinc Torpedo - Ermak Angarsk 0-23-2
5895Nomad Nur Sultan - Yugra 0-21-5
5901Saryarka - Sokol Krasnoyarsk 0-10-3
5902Humo Tashkent - Hk Ryazan 0-05-0
7922Khimik Voskresensk - Bars Kazan 1-13-3
7923Zvezda Moscow - Hk Torpedo Gorkii 0-02-1

SLOVACKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8159Skalica - Mhk Martin 1-01-3
8160Hk Trnava - Hc Bratislava 1-22-5
8176Dubnica - Hc Topolcany 1-04-3
8177Zilina - Nova Ves 1-12-3
8178Hk Levice - Povazska Bystrica 1-03-0

CHALLENGER BANJA LUKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000A.Arnaboldi - C.Berlocq 12-146-76-70-2
1020R.Haase - G.Moroni 5-121-64-60-2
4845Z.Kolar - F.Baldi 12-66-46-22-0
8076A.Tabilo - M.Sabanov 12-26-26-02-0
8077C.Ugo Carabelli - F.Mena 7-124-63-60-2
8078P.Krstin - R.Balzerani 12-66-26-42-0
8079S.Nagal - I.Nedelko 13-96-37-62-0
8080F.Reboul - T.Griekspoor 14-175-76-41-2
8081G.Olivieri - D.Popko 3-122-61-60-2
8082R.Dutra Silva - G.Clezar 4-123-61-60-2
8083N.Milojevic - M.Miladinovic 4-122-62-60-2

CHALLENGER BANJA LUKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3074F.Coria M.Zukas - A.Arnaboldi F.Baldi 7-123-64-60-2
3075I.Sabanov M.Sabanov - C.O Connell D.Petrovic 14-117-67-52-0
3083L.Gerch M.Radojkovic - S.Galdos F.Mena 4-122-62-60-2
3084N.Malesevic V.Tadic - R.Gonzales A.Siljestrom 13-87-56-32-0
3091T.Draganja L.Margaroli - D.Popko A.Tabilo 12-76-46-32-0

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036B.Fratangelo - M.Redlicki 12-76-46-32-0
1041B.Patael - M.Giron V-V2-67-5V-V
1043M.Krueger - D.Nguyen 12-153-66-31-2
1044R.Peniston - T.Paul 10-134-66-70-2
6740C.Langmo - U.Blanch 6-123-63-60-2
8056J.Aragone - P.Polansky 13-107-66-42-0
8058N.Mejia - J.Smith 9-134-65-70-2
8059T.Kwiatkowski - B.Nakashima 10-136-74-60-2
8060A.Seppi - L.Broady 13-97-66-32-0

CHALLENGER CARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3093E.Couacaud R.Olivo - M.Kiger J.Peck 20-116-34-62-1
3094H.Hach Verdugo D.Young - F.Peliwo P.Polansky 14-127-67-62-0
3095J.Cerretani D.Novikov - T.Kwiatkowski N.Rubin 12-56-46-12-0
3098N.Monroe M.Reid - N.Pasha M.Schnur 7-132-65-70-2
3099R.Galloway M.Redlicki - T.Huey Smith J P 15-193-66-31-2
3100S.Bangoura M.Mmoh - J.Aragone J.Withrow 19-116-03-62-1

CHALLENGER ISTANBULTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1074A.Nedovyesov - B.Cengiz 12-56-16-42-0
1076A.Setkic - R.Marcora 2-121-61-60-2
1077D.Istomin - M.Zverev V-V6-76-2V-V
1078M.Ilhan - R.Ramanathan 4-122-62-60-2
1079R.Safiullin - D.Poljak 12-154-66-31-2
1081T.Lamasine - M.Viola 5-124-61-60-2
8024M.Copil - R.Roumane 12-116-30-62-1

CHALLENGER ISTANBUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1051A.Setkic M.Turker - L.Miedler Weissborn T S 2-121-61-60-2
1070G.Blancaneaux A.Muller - M.Janvier Y.Mertens 13-87-56-32-0
1071R.Bemelmans N.Zimonjic - R.Junaid P.Raja 8-124-64-60-2
1073S.Clayton E.Hoyt - J.Clarke J.Rodionov V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER SEVILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019A.Menendez Maceiras - I.Cervantes Huegun 11-146-75-70-2
1021P.Martinez - O.Roca Batalla 12-16-06-12-0
1022C.Alcaraz Garfia - Y.Hanfmann 14-127-67-62-0
1100A.Molcan - F.Gaio 16-114-66-32-1
1102B.Bonzi - A.Davidovich Fokina 7-136-71-60-2
1105M.Vilella Martinez - J.Barranco Cosano 14-127-67-62-0
1106P.Cachin - P.Sakamoto 6-124-62-60-2
1107R.Brancaccio - B.Zapata Miralles 10-136-74-60-2
1108R.Ojeda Lara - G.Garcia Lopez 8-135-73-60-2
8126J.Munar Clar - L.Lokoli 12-46-26-22-0

CHALLENGER SEVILLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6727D.Gimeno Traver R.Ojeda Lara - B.Bonzi J.Ocleppo 7-131-66-70-2
6738I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla - H.Casanova P.Sakamoto 21-174-67-52-1
8124C.Boluda Purkiss J.Correia - G.Granollers Pujol P.Martinez 5-123-62-60-2
8125F.Gaio P.Lorenzi - M.Hamou J.Okala 12-76-46-32-0

CHALLENGER SHANGHAI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023A.Santillan - T.Gabashvili 12-36-26-12-0
1024C.Altamirano - T.Ito 13-96-37-62-0
1025D.Wu - R.Ortega Olmedo 18-146-15-72-1
1026M.Purcell - H.Moriya 13-176-46-71-2
8127A.Santillan - A.Harris V-V6-2V-VV-V
8128P.Gunneswaran - G.Oliveira 12-76-36-42-0
8129K.Uchida - Y.Sugita 9-136-73-60-2
8130S.Diez - E.Lopez Perez 9-134-65-70-2
8131Y.Uchiyama - S.Sekiguchi 12-76-46-32-0

CHALLENGER SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3123E.Lopez Perez J.Nedunchezhiyan - Ratiwatana Sa Ratiwatana So 10-136-74-60-2
3124M.Polmans S.Puodziunas - S.Sekiguchi Y.Sugita 12-86-46-42-0
3278A.Wang H.Wu - X.Gao F.Sun 18-223-67-61-2
3283M.Purcell L.Saville - G.Oliveira Y.Uchiyama 16-223-67-61-2
3284R.Hua D.Wu - N.S.Balaji V.Vardhan V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER SZCZECINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1049A.Bega - E.Benchetrit 5-122-63-60-2
1050R.Molleker - J.Jahn 7-124-63-60-2
1052A.Vatutin - J.Lenz 12-46-36-12-0
1063C.Lestienne - D.Masur 12-56-26-32-0
1064K.Zuk - G.Mager 10-136-74-60-2
1065M.Guinard - M.Cecchinato 8-124-64-60-2
1082R.Bonadio - P.Kohlschreiber 12-130-66-42-1
1083F.Kolasinski - F.Arguello 10-134-66-70-2
1084T.Daniel - P.Nejedly 12-46-26-22-0
1085F.Bagnis - D.Michalski 17-187-54-61-2
1086I.Gakhov - G.Andreozzi 3-122-61-60-2
1115R.Slobodchikov - T.Bellucci 7-124-63-60-2
1116L.Giustino - J.Kovalik 14-197-66-71-2
1117A.Ramos Vinolas - J.Haerteis 12-66-26-42-0
1118P.Cias - A.Giannessi 12-26-26-02-0
1119R.Carballes Baena - J.Satral 12-76-46-32-0

CHALLENGER SZCZECIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8020R.Jebavy A.Pavlasek - S.Bolelli A.Pellegrino 5-122-63-60-2
8021E.Benchetrit M.Guinard - D.Masur R.Molleker V-VV-VV-VV-V
8022F.Bagnis A.Giannessi - G.Andreozzi A.Molteni 4-121-63-60-2
8023M.Middelkoop H.Podlipnik Castillo - K.Drzewiecki M.Smola 22-204-66-42-1
8132A.Begemann F.Mergea - F.Arguello R.Carballes Baena 21-186-45-72-1
8133D.Kossek M.Kowalczyk - T.Daniel L.Giustino 12-36-26-12-0
8134J.Zielinski K.Zuk - I.Gakhov V.Kopriva 13-87-66-22-0

WTA HIROSHIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2975A.Van Uytvanck - K.Flipkens 15-116-23-62-1
3730S.Sorribes Tormo - V.Flink 12-46-36-12-0
6741M.Buzarnescu - K.Nara 14-117-67-52-0
6742M.Doi - Z.Hives 13-106-11-62-1

WTA HIROSHIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6744M.Doi N.Hibino - K.Flipkens A.Van Uytvanck 19-173-66-42-1
6745E.Hozumi M.Ninomiya - O.Kalashnikova D.Kovinic 12-76-36-42-0
6746H.Kaji J.Namigata - P.Hon T.Maria 13-77-56-22-0
7815A.Potapova Y.Sizikova - H.Kaji J.Namigata 5-123-62-60-2
7816H.Carter E.Shibahara - M.Kato S.Sanders 9-135-74-60-2
7823E.Hozumi M.Ninomiya - C.Mchale V.Savinykh 7-135-72-60-2

WTA NANCHANG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3024F.Liu - M.Linette 5-122-63-60-2
3025K.Kozlova - D.Jakupovic 12-46-26-22-0
3026L.Arruabarrena Vecino - V.Golubic 9-136-10-61-2
3731S.Stosur - N.Stojanovic 7-124-63-60-2
6747R.Peterson - J.Fett 13-107-66-42-0
6748E.Rybakina - X.Wang 13-87-66-22-0
6749S.Peng - Kr Pliskova 12-136-30-62-1
6750S.Zhang - L.Zhu V-V0-6V-VV-V

WTA NANCHANG CHINA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001A.Raina E.Silva - P.Plipuech F.Y.Xun 12-66-36-32-0

WTA NANCHANG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1002D.Jakupovic J.Moore - S.Shapatava E.Webley Smith 12-76-46-32-0
2988A.Danilina E.Lechemia - A.Guarachi G.Olmos 20-166-34-62-1
3002A.Rodionova S.Santamaria - N.Dzalamidze E.Rybakina 20-84-66-02-1
3003B.Gumulya R.Van Der Hoek - S.Peng S.Zhang 8-136-72-60-2

WTA ZHENGZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3065Y.Putintseva - E.Svitolina 13-166-31-61-2
3154A.Cornet - S.Kenin 6-124-62-60-2
3155C.Garcia - K.Mladenovic 7-135-72-60-2
3156K.Bertens - A.Tomljanovic 10-134-66-70-2
3158Ka Pliskova - P.Hercog 13-86-37-52-0
6768J.Ostapenko - A.Sabalenka 3-121-62-60-2
6770S.Zheng - A.Riske 13-87-56-32-0

WTA ZHENGZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3032D.Jurak A.Riske - F.Ferro C.Paquet 12-26-16-12-0
3055L.Kerkhove B.Schoofs - Duan Y Y S.Zheng 18-186-42-62-1
3056Y.Wickmayer T.Zidansek - S.Aoyama Z.Yang 12-16-16-02-0

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
5664Plzen - Zubri 36-27

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5665Mors Thy Handbold - Gog 23-29

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3209Creteil - Chartres Metropole Handball 26-27
3222Dunkerque - Ivry 26-22
3235Nimes - Montpellier 25-24
3236Saint Raphael - Istres 29-33
3238Tremblay - Toulouse 31-22
3240Paris Handball - Hbc Nantes 32-29

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5953Besancon - Bourg De Peage 26-20
5954Chambray Touraine - Brest Bretagne Handball 26-31
5955Cjf Fleury Les Aubrais - Metz Handball 27-38
5956Merignac - Nantes Atlantique Hb 31-40
5957Ogc Nice Handball - Toulon Saint Cyr 20-18
5958Paris 92 - Joan Of Arc Dijon Handball 25-22

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6032Fh Hafnarfjardar - Umf Selfoss 30-32
6033Haukar Hafnarfjordur - Hk Kopavogs 28-24

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
3386Riihimaen Cocks - Savehof 25-30

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6021Bayer Leverkusen - Neckarsulmer Su 24-16
6024Tus Metzingen - Blomberg Lippe 27-29

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7793Kielce - Powen Zabrze 34-24

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6226Belenenses - Porto Vitalis 27-34
6227Sporting Clube - Abc 30-26

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1262Cs Gloria 2018 Bistrita - Corona Brasov 19-24
1263Zalau - Rapid Bucharest 26-20
1264Cs Minaur Baia Mare - Csm Bucuresti 24-30
1267Dunarea Braila - Csm Slatina 34-21
1274Hcm Slobozia - U Cluj 21-18
1278Scm Gloria Buzau - Sc Municipal Craiova 23-18

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6228Bidasoa - Barcelona Borges 23-26

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6242Aula Valladolid - Rocasa Ace Gran Canaria 20-26
6243Helvetia Bm - Akaba Berbera 20-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3710Guif - If Hallby 26-33
3721Ifk Ystad - Hk Varberg 27-15
3722Redbergslids - Skovde V-V

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
7569Hanshin Tigers - Tokyo Yakult Swallows 10-3
7570Hiroshima Toyo Carp - Chunichi Dragons 2-3
7571Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles 1-3
7572Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 4-1
7573Yokohama Dena Baystars - Yomiuri Giants 10-4
7574Chiba Lotte Marines - Orix Buffaloes 6-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1138Detroit Tigers - New York Yankees V-V
1139Baltimore Orioles - L A Dodgers 7-3
1197Philadelphia Phillies - Atlanta Braves 1-3
1199Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 8-0
1203Miami Marlins - Milwaukee Brewers 5-7
1204New York Mets - Arizona Diamondbacks 9-0
1205Minnesota Twins - Washington Nationals 2-6
1211Chicago White Sox - Kansas City Royals 6-8
1237Colorado Rockies - St Louis Cardinals 2-1
1240San Francisco Giants - Pittsburgh Pirates 3-6
1241San Diego Padres - Chicago Cubs 4-0
1242Seattle Mariners - Cincinnati Reds 5-3
8589Texas Rangers - Tampa Bay Rays 10-9
8590L A Angels - Cleveland Indians 3-4
8591Houston Astros - Oakland Athletics 3-5

TOUR OF BRITAIN ETAPA 5 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7826A.Kamp - T.Gallopin 1-0
7827B.Vallee - M.Walls 0-1
7828C.Bol - M.Cavendish 1-0
7829D.Groenewegen - D.Cimolai 1-0
7830G.Cullaigh - J.Debusschere 1-0
7831J.De Buyst - B.Swift 1-0
7832M.Van Der Poel - M.Trentin 0-1
7833N.Eekhoff - T.Trondsen 0-1
7835S.Modolo - C.Noppe 0-1
7849S.Clarke - D.Wyss 0-1
7850T.Benoot - B.Hermans 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 17 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
4715A.Valverde - P.Roglic 1-0
4716C.F.Hagen - N.Edet 1-0
4717C.Venturini - T.Van Der Sande 0-1
4718F.Gaviria - M.Walscheid 0-1
4719J.Aberasturi - J.Degenkolb 0-1
4720M.Sarreau - E.Boasson Hagen 0-1
4721M.Richeze - J.Koch 0-1
4722N.Quintana - R.Majka 1-0
4723P.Gilbert - Z.Stybar 1-0
4724S.Bennett - F.Jakobsen 1-0
4725S.Higuita - R.Guerreiro 1-0
4728T.Pogacar - M.A.Lopez 0-1
4731W.Kelderman - H.Pernsteiner 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 51623283132
arrow AU Austrija 6/45 5713152330
arrow BC British Colombia BC49 6/49 11217333537
arrow BE Belgija 6/45 111218242934
arrow BL Belgija Keno 20/70 2591013151617232631333643455458596070
arrow CA Kanada 6/49 2427364549
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 310122337
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 18172632
arrow CL Colorado 6/42 92328294142
arrow DA Multi-Daily A 6/99 33448548990
arrow DB Multi-Daily B 6/99 303739535596
arrow DC Multi-Daily C 6/99 24142658297
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 23568101218212930333951525354555764
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 35101317272833354044454648576365666869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 315202434
arrow FK Finska Keno D 20/70 114151623303235364146505253545658626769
arrow FL Florida 6/53 193133394348
arrow FQ Finska Keno V 20/70 345613141627283234374045515456576267
arrow FR Francuska 5/49 614192735
arrow FT Finska Keno T 20/70 110111522252732363739424448505355575869
arrow GE Njemačka 6/49 3817283842
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2581013141621222527285254576064676869
arrow GR Grčka 6/49 11129434448
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 1712233542
arrow IR Irska 6/47 21524334142
arrow LD Latvija Keno D 20/62 14141516232630313236373946555758596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 78101314151625262831344042434748505162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 378913141618212736373844454649505557
arrow LU Louisiana 6/40 111923263438
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 2912364748
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 27121323
arrow MI Michigan Classic 6/47 569103644
arrow MS Missouri 6/44 62428333839
arrow NP New York Pick 10 20/80 1571315192830333436435354586668717678
arrow NY New York 6/59 2910355859
arrow OH Ohio Classic 6/49 1421303244
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 128172433
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 316313638394041495455575960616267687780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 414242729404243465152535962646769717980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 710131920
arrow QU Quebec 6/49 2615384246
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 51032353649
arrow SB Španjolska Bono 6/49 61426404146
arrow SK Slovačka 5/35 817213435
arrow SL Slovenija 7/39 6161728303238
arrow SW Švicarska 6/42 111521232437
arrow TE Texas 6/54 81112303149
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1322232832
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 4926353853
arrow UW SAD Powerball 5/69 617245357
arrow VK Viking Lotto 6/48 71222313245
arrow WA Washington 6/49 5818212440
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 2692325
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 91416293031
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 812222324253031414547555960626671757780