Petak 13.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7091Lille - Angers Sco - - 1-02-1
7092Zenit St Petersburg - Arsenal Tula - - 1-03-1
7093Kac - Sapa Fehervar - - 1-05-0
7094Galatasaray - Kasimpasa - - 1-01-0
7096Rayo Vallecano - Racing Santander - - 1-02-0
7098Setubal - Braga - - 0-01-0
7099Ak Bars Kazan - M Magnitogorsk - - 1-02-1
7100E.Rybakina - V.Golubic - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6566Estudiantes Rio Cuarto - Ferro Carril Oeste gosti80-12-1
9479Ca Estudiantes - Deportivo Moron domaći640-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8557Tristan Suarez - Ca Colegiales domaći101-13-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1258Fc Yerevan - Fc Lori gosti940-00-1
1259Banants - Fc Ararat Armenia domaći351-01-1
1260Pyunik Yerevan - Alashkert gosti270-10-3

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8046Amstetten - Vorwarts Steyr domaći111-02-1
8047Austrija Klagenfurt - Austria Lustenau gosti171-13-3
8048Austria Vienna Ii - Ried - - 0-00-0
8049Floridsdorfer Ac - Sv Lafnitz domaći630-01-1
8050Horn - Kapfenberg gosti113-15-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1268Allerheiligen - Sturm Graz Ii domaći181-01-1
1271Atsv Wolfsburg - Uv Vocklamarkt gosti250-11-2
1272Deutschlandsberger Sc - Wac A gosti230-10-1
1273Kalsdorf - Union Gurten gosti620-00-3
1274Sc Weiz - Sv Ried Ii domaći144-05-0
1277Wsc Hertha - Tus Bad Gleichenberg domaći81-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1262Bruck Leitha - Admira Wacker Ii gosti102-24-2
1263Ask Ebreichsdorf - Traiskirchen Fcm domaći51-03-1
1264Asv Drassburg - Rapid Vienna Ii gosti80-41-5
1265Fc Marchfeld Donauauen - Sv Leobendorf domaći281-02-0
1267Wiener Sportklub - Sv Stripfing domaći231-12-1

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8558Ganca - Fk Sumgayit 2 gosti30-11-1
8559Moik Baku - Keshla Fk 2 domaći361-13-2
8560Sabayil 2 - Sabah 2 domaći202-03-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1284Charleroi - Genk domaći262-02-1

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6594Genk - Kaa Gent domaći580-02-0
6595Rsc Anderlecht - Standard Femina De Lige VVV-VV-V

BELGIJA 1.LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4295Club Brugge - Anderlecht - - - -
4296Genk - Standard Liege - - - -
4299Gent - Antwerp - - - -
4456Kortrijk - Zulte Waregem - - - -

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2961Lokeren - Westerlo gosti281-11-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6596Desportivo Brasil Sp - Atletico Linense gosti201-11-1
6597Santo Andre - Aa Internacional Limeira Sp domaći342-02-0
9508Sao Caetano - Rio Claro - - 0-00-0
9509Xv De Piracicaba - Ec Agua Santa - - 0-00-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6691Botafogo Sp - Sao Bento domaći51-01-0
6692Oeste Sp - Operario Pr domaći241-03-0
6693Atletico Go - Bragantino Sp domaći211-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2775Fk Arda Kurdzhali - Botev Vratsa domaći161-02-1
2796Tsarsko Selo Sofia - Lokomotiv Plovdiv gosti190-12-3

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6130Sigma Olomouc - Sfc Opava domaći560-02-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4114Usti Nad Labem - Banik Sokolov domaći81-12-2
4173Vysocina Jihlava - Chrudim domaći102-24-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6756Huachipato - Curico Unido domaći381-02-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1913Sonderjyske - Horsens - - 0-00-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1689Skive - Fredericia gosti61-22-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1325Hik Hellerup - Slagelse - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1208Deportivo Cuenca - Olmedo domaći162-02-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1222Derby - Cardiff domaći61-11-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7101Tottenham U23 - Southampton U23 domaći232-12-2
7102Chelsea U23 - Brighton U23 domaći191-02-1
7128Man Utd U23 - Fulham U23 domaći850-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3085Flora Tallinn - Tallinna Kalev domaći311-05-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1575Hifk - Kpv domaći600-03-1
1576Seinajoen Jk - Vps gosti140-11-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2688Kajha - Pk 37 gosti121-22-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1140Lille - Angers Sco domaći391-02-1
1141Amiens - Lyon domaći71-22-2

FRANCUSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6570Amiens - Metz - - - -
6572Bordeaux - Reims - - - -
6573Dijon - Brest - - - -
6574Lille - St Etienne - - - -
6575Lyon - Marseille - - - -
6576Nantes - Strasbourg - - - -
6577Nice - Montpellier - - - -
6578Toulouse - Angers Sco - - - -

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1596Ajaccio - Orleans - - 0-00-0
1599Fc Chambly Oise - Auxerre gosti590-01-4
1602Guingamp - Nancy domaći41-11-1
1632Le Havre - Paris Fc - - 0-00-0
1633Niort - Grenoble gosti810-00-1
1634Rodez Af - Le Mans domaći22-04-1
1635Sochaux - Valenciennes - - 0-00-0
1646Troyes - Caen domaći351-02-1

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3266Stade Lavallois - Red Star Fc 93 gosti130-10-2
3271Avranches - Lyon Duchere gosti480-02-1
3286Concarneau - Us Quevillaise Rouen Metropole - - 0-00-0
3289Creteil - As Beziers gosti92-13-1
3306Dunkerque - Ajaccio Gfco gosti240-10-1
3308Fc Bastia Borgo - Cholet domaći500-03-2
3309Le Puy Foot 43 Auvergne - Boulogne Sur Mer gosti570-00-2
3310Pau - Fc Bourg Peronnas gosti390-12-1
3311Villefranche - Sporting De Toulon gosti250-12-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5261Dinamo Zagreb - Istra 1961 domaći530-01-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2666Hrvatski Dragovoljac - Bijelo Brdo domaći151-03-0
2671Nk Sesvete - Gnk Dinamo Zagreb Ii domaći202-03-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1032Bhayangkara Fc - Putra Samarinda - - 0-00-0
1033Semen Padang - Pss Sleman gosti830-00-1
1034Arema Cronus - Pusamania Borneo gosti342-22-2
1035Persepar Kalteng Putra - Surabaya gosti141-11-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8819Gol Gohar Sirjan Fc - Pars Jonoubi Jam domaći261-01-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1790Bohemians - Waterford gosti120-11-2
1796St Patrick S - Ucd - - 0-00-0
1797Sligo - Finn Harps domaći213-03-1

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8840Cabinteely Fc - Athlone domaći223-03-1
8841Drogheda - Shelbourne gosti640-01-3
8842Galway - Cobh Ramblers gosti260-17-1
8843Limerick - Wexford Youths domaći22-04-1

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8565Fh Hafnarfjordur - Augnablik domaći81-12-2
8566Fjolnir - Throttur domaći92-03-1
8567Grindavik - Haukar gosti190-10-2
8568Ia Akranes - Afturelding Fram domaći51-02-0
8569Ir Reykjavik - Tindastoll gosti400-20-4

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Pordenone Calcio - Spezia domaći490-01-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8572Pescara U19 - Inter U19 domaći52-12-3

ITALIJA SERIE B DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6211Pordenone - Trapani - - - -
6212Pescara - Cremonese - - - -
6213Perugia - Spezia - - - -
6214Livorno - Cosenza - - - -
6215Juve Stabia - Pisa - - - -
6216Frosinone - Chievo - - - -
6217Empoli - Benevento - - - -
6219Ascoli - Salernitana - - - -

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5731Shimizu S Pulse - Nagoya Grampus gosti141-13-2
5792Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka gosti470-01-2
5793Consadole Sapporo - Vegalta Sendai gosti320-11-3

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3294Al Khor - Al Ahli Doha Sc domaći321-02-3
3295Umm Salal - Al Arabi domaći251-21-5

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande domaći371-03-1
1462Shandong Luneng - Shanghai Sipg domaći183-13-1
1481Shenzhen Fc - Beijing Guoan domaći151-01-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6771Atletico Bucaramanga - Rionegro Aguilas domaći92-02-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3154Atlantas Klaipeda - Suduva gosti220-30-4
3155Vmfd Zalgiris - Fk Panevezys domaći301-05-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8845Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans gosti151-12-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6263Puebla - San Luis gosti21-21-3
6264Veracruz - Cruz Azul - - 0-00-0
6265Tijuana - Tigres gosti320-11-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3177Veracruz Tiburones Rojos - Cruz Azul U20 domaći641-11-1
3178Puebla - Atletico San Luis - - 0-00-0
3179Tijuana U20 - Tigres domaći111-12-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1664Cambuur - Helmond domaći193-05-1
1665De Graafschap - Jong Ajax gosti100-23-2
1666Den Bosch - Nec Nijmegen domaći411-02-2
1667Eindhoven - Roda domaći21-01-1
1668Excelsior - Almere domaći490-04-2
1669Maastricht - Telstar gosti520-01-2
1670Nac Breda - Jong Utrecht - - 0-00-0
1671Volendam - Dordrecht gosti141-11-1
2504Jong Psv Eindhoven - Jong Az Alkmaar gosti40-23-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8871Bergen Nord - Fana gosti160-20-6
8904Bodo Glimt 2 - Floya domaći291-01-2
8905Junkeren - Finnsnes gosti170-12-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1158Fortuna Dusseldorf - Wolfsburg domaći161-11-1

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6423Augsburg - Freiburg - - - -
6424Bayern Munich - Borussia Dortmund - - - -
6425Hoffenheim - Wolfsburg - - - -
6428Rb Leipzig - Bayer Leverkusen - - - -
6430Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt - - - -
6445Paderborn - Union Berlin - - - -
6455Schalke - Werder Bremen - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1347Greuther Furth - Wehen gosti460-02-1
1348Karlsruher - Sandhausen domaći570-01-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6628Magdeburg - Duisburg gosti140-11-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
30671860 Munich Am - Sv Pullach domaći321-01-0
3068Tsv 1880 Wasserburg - Fc Pipinsried gosti580-00-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3103Oberneuland - Bsc Hastedt domaći331-04-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3071Bramfelder Sv - Curslack Neuengamme domaći291-01-3
3072Hamm United Fc - Tus Osdorf 1907 domaći361-02-1
3074Viktoria Hamburg - Barmbek Uhlenhorst gosti121-14-2
3075Fc Suderelbe 1949 - Hamburger Sv Iii gosti73-34-3

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3083Wegberg Beeck - Fc Hurth domaći351-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3084Sv Victoria Seelow - Blau Weiss Berlin domaći431-02-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3086Fsv 63 Luckenwalde - Cz Jena Ii gosti81-14-2
8807Union Sandersdorf - 1. Fc Merseburg gosti250-10-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8808Sportfreunde Eisbachtaler - Engers gosti121-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8781Augsberg Am - Tsv Rain Lach domaći620-02-1
8782Tsv 1860 Rosenheim - Viktoria Aschaffenburg gosti230-10-3
8783Memmingen - Heimstetten domaći690-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8788Weiche Flensburg - Hannover Am domaći810-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8793Lokomotive Leipzig - Berlin Ak 07 gosti221-12-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8794Astoria Walldorf - Ulm domaći21-13-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8795Sc Verl - Borussia Monchengladbach Am domaći173-15-3
8796Sv Lippstadt 08 - Rw Essen domaći121-12-4
8797Vfb Homberg - Fortuna Dusseldorf Am domaći171-22-4
8798Rw Oberhausen - Wuppertaler domaći72-05-1

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Inter Turkspor Kiel - Eckernforder domaći141-03-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1247General Diaz - Sportivo Luqueno domaći192-03-0
1248River Plate Asuncion - Deportivo Santani domaći900-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7247Ayacucho Fc - Sport Boys gosti50-10-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1604Zaglebie Lubin - Wisla Plock domaći143-05-0
1605Jagiellonia - Legia Warsaw - - 0-00-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2882Odra Opole - Sandecja Nowy Sacz gosti51-11-1
2884Stomil Olsztyn - Stal Mielec domaći600-01-0
8931Chojnice - Gks Belchatow domaći92-03-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3196Sokol Kleczew - Pogon Ii Szczecin domaći261-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1660Setubal - Braga domaći740-01-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3235Benfica B - Ac Viseu - - 0-00-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1147Vitoria Guimaraes B - Braga B domaći112-02-0

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1139Estoril U23 - Guimaraes U23 domaći451-03-0
1144Setubal U23 - Belenenses U23 gosti70-20-2
1146Cova Da Piedade U23 - Benfica U23 domaći431-02-2
3292Braga U23 - Rio Ave U23 domaći321-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2166Fc Clinceni - Astra Giurgiu domaći311-11-1
2168Cfr Cluj - Cs Voluntari domaći23-05-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7847Zenit St Petersburg - Arsenal Tula domaći51-03-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8932Fk Dolgoprudny - Znamya Truda domaći72-02-0

SAD LEAGUE ONENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9515Greenville Triumph Sc - Fc Tucson domaći133-04-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9514Houston Dash - Utah Royals Fc domaći271-02-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8593New York Red Bulls Ii - Charlotte Independence domaći151-02-0
8594Loudoun United Fc - Memphis 901 Fc domaći51-01-2
8595Birmingham Legion Fc - Saint Louis Fc gosti420-10-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3710Al Taawoun - Al Adalh Fc domaći311-23-2
3711Damac Fc - Al Ittihad Ksa domaći22-12-1
3712Al Nasr - Al Shabab Ksa - - 0-00-0

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8953Nk Fuzinar Ravne - Nk Brda domaći101-02-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3734Radniki Nis - Vojvodina Novi Sad domaći91-11-2

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3789Fk Sindelic Beograd - Smederevo gosti510-01-3

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2191Arbroath - Partick Thistle domaći141-01-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1212Mallorca - Athletic Bilbao - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6529Athletic Bilbao - Villarreal - - - -
6530Barcelona - Real Madrid - - - -
6531Real Betis - Espanyol - - - -
6532Granada Cf - Mallorca - - - -
6533Leganes - Levante - - - -
6534Osasuna - Real Valladolid - - - -
6535Real Sociedad - Eibar - - - -
6536Valencia - Sevilla - - - -

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2467Rayo Vallecano - Racing Santander domaći171-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7097Sirius - Falkenberg domaći301-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1292Gais - Halmstad domaći690-01-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4588Lidingo - Taby Fk gosti131-12-4

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4592Fk Karlskrona - Almeboda Linneryd gosti430-10-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4595Eslovs - Halmia domaći92-12-2

ŠVICARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4597Grasshoppers - Servette domaći470-01-0
4598Winterthur - St Gallen domaći480-02-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7703Galatasaray - Kasimpasa domaći381-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4599Balikesirspor - Umraniyespor domaći42-02-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9025Express Fc - Sc Villa gosti730-00-1
9026Uganda Revenue Authority Fc - Tooro United Fc domaći480-01-2

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8189Andijon - Sogdiyona Jizzax - - 0-00-0
8217Bukhara - Surkhon Termez gosti470-00-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9045Connahs Quay Nomads - Aberystwyth domaći152-04-1

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6588Telindus Oostende - Limburg United 73-66

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9293Estudiantes - Unicaja Malaga 68-61
9297Fortitudo Bologna - Pistoia 77-79
9298Pesaro - Reggiana 63-90
9299Virtus Bologna - Treviso 61-61 / 76-74
9300Venezia - Trento 65-81
9301Brindisi - Anwil Wloclawek 93-100

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8438Spanjolska - Australija 71-71 / 95-88
8439Argentina - Francuska 80-66

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2320Graz 99ers - Vienna Capitals 0-01-1
2321Innsbruck - Dornbirn 0-11-1
2322Kac - Sapa Fehervar 1-05-0
2325Bolzano - Red Bull Salzburg 0-11-5

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8532Oji Eagles - East Hokkaido Cranes 0-01-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1211Hk Gomel - Hk Lida 2-04-1
1237Hk Mogilev - Hc Dinamo Molodechno 1-04-0
1240Metallurg Zhlobin - Neman Grodno 0-10-4
1241Yunost Minsk - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-01-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2328Trinec - Kladno 1-06-2
2330Karlovy Vary - Zlin 0-12-1
2331Litvinov - Kometa Brno 1-12-1
2332Mlada Boleslav - Pardubice 0-04-1
2333Vitkovice - Olomouc 0-01-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9227Hk Jestrabi Prostejov - Chomutov 1-14-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8643Esbjerg - Herning 1-03-2
8644Aalborg - Odense 1-13-2
8645Herlev - Frederikshavn 2-22-4
8646Roedovre - Rungsted 0-04-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2341Assat - Lukko 0-12-1
2342Ilves - Tappara 2-34-5
2344Jyp - Hpk 1-13-2
2370Kalpa - Jukurit 1-02-2
2371Pelicans - Hifk 0-03-0
2372Saipa - Kookoo 3-15-3

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8647Briancon - Chamonix Mont Blanc Pionieers 0-12-3
8648Rouen - Nice Aigles 0-15-2
8649Scorpions De Mulhouse - Angers 0-00-2
8650Gap - Bordeaux Ghc 3-14-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1524Corona Brasov - Schiller Vasas Hc 3-14-1
1533Ferencvaros Esmtk - Cs Progym Gheorgheni 2-03-1
1535Ujpest Budapest - Hokiklub Budapest 0-01-2
1541Fehervari Titanok - Dab Docler 0-21-7

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4627Augsburger Panthers - Ehc Munchen 0-11-2
4642Deg Metro Stars - Bremerhaven Pinguins 0-00-1
4646Eisbaren Berlin - Grizzly Adams Wolfsburg 1-04-1
4649Kolner Haie - Iserlohn Roosters 1-02-2
4650Schwenninger - Erc Ingolstadt 0-54-10
4651Straubing Tigers - Krefeld Pinguine 1-13-3
4652Thomas Sabo Ice Tigers - Adler Mannheim 1-11-4

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2373Bad Nauheim - Bietigheim Steelers 1-12-2
2386Dresdner Eislowen - Landshut Cannibals 0-01-1
2389Lausitzer Fuchse - Wolfe Freiburg 2-17-3
2390Bayreuth Tigers - Bad Tolz 0-12-2
2395Heilbronner Falken - Crimmitschau 1-12-6
2396Kassel Huskies - Lowen Frankfurt 0-03-2
2397Revensburg Towerstars - Esv Kaufbeuren 1-04-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1134Admiral Vladivostok - Barys Astana 1-03-0
1135Ak Bars Kazan - M Magnitogorsk 1-02-1
1137Torpedo Nn - Jokerit 0-25-5
1206Ska St Petersburg - Cska Moscow 0-10-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9239Kazzinc Torpedo - Yugra 1-01-0
9240Nomad Nur Sultan - Sokol Krasnoyarsk 2-14-3
9241Humo Tashkent - Bars Kazan 2-03-2
9242Khimik Voskresensk - Hk Torpedo Gorkii 1-03-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5000Sahalinskie Akuly - Kapitan Stupino U20 0-12-3
5001Taifun U20 - Vityaz U20 2-34-6
5027Sibirskie Snaipery U20 - Ladja Togliatti U20 0-24-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4660Dukla Michalovce - Liptovsky Mikulas 0-05-1
4661Detva - Trencin 0-01-2
4662Nitra - Mac Ujbuda 1-13-2
4663Poprad - Banska Bystrica 1-12-3
4673Dvtk Jegesmedvek - Zvolen 1-02-1

SLOVACKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5034Skalica - Hk Trnava 1-23-5
5037Nova Ves - Dubnica 0-33-5
5042Hk Levice - Hc Bratislava 2-23-9
5043Mhk Martin - Hc Topolcany 0-14-1
5044Povazska Bystrica - Zilina 0-23-6

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2441Ambri - Zug 0-23-4
2445Bern - Rapperswil 1-06-3
2452Biel - Fr. Gotteron 0-03-1
2453Lugano - Lausanne 2-02-5
2454Scl Tigers - Servette 1-01-3
2458Zsc Lions - Davos 0-16-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9251Ajoie - Gck Lions 1-04-2
9252Ehc Winterthur - Olten 0-02-1
9253Hc Biasca - Sierre 2-14-7
9254Langenthal - Chaux De Fonds 3-04-0
9255Thurgau - Kloten 1-02-2

CHALLENGER BANJA LUKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040F.Mena - T.Griekspoor 13-197-65-71-2
1041D.Popko - P.Krstin 8-124-64-60-2
7436F.Horansky - A.Tabilo 17-106-25-72-1
7437S.Nagal - F.Coria 13-76-27-52-0

CHALLENGER BANJA LUKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042S.Doumbia F.Reboul - N.Malesevic V.Tadic 12-56-46-12-0
1043S.Galdos F.Mena - I.Sabanov M.Sabanov 13-97-66-32-0

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036J.Aragone - U.Blanch V-V6-77-6V-V
1037F.Peliwo - E.Couacaud 6-123-63-60-2
1039M.Mmoh - T.Paul 15-132-67-62-1
5131A.Seppi - N.Rubin 12-46-06-42-0

CHALLENGER CARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8607T.Huey Smith J P - H.Hach Verdugo D.Young 21-195-76-42-1

CHALLENGER ISTANBULTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7438B.Kavcic - N.Kuhn 12-36-36-02-0
7439B.Van De Zandschulp - D.Poljak 12-56-36-22-0
7440D.Istomin - A.Nedovyesov 12-76-36-42-0
7441U.Humbert - R.Bemelmans 19-146-77-52-1

CHALLENGER ISTANBUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1048H.Grenier R.Ramanathan - A.Golubev A.Nedovyesov 6-124-62-60-2
1049M.Gengel L.Rosol - A.Dubrivnyy D.Yevseyev 20-157-63-62-1

CHALLENGER SEVILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1028C.Taberner - I.Cervantes Huegun 15-113-66-22-1
1029J.Munar Clar - G.Garcia Lopez V-VV-VV-VV-V
1030K.Coppejans - A.Davidovich Fokina 3-123-60-60-2
1031C.Alcaraz Garfia - S.Caruso 16-176-46-71-2

CHALLENGER SEVILLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8651B.Bonzi J.Ocleppo - G.Granollers Pujol P.Martinez 7-131-66-70-2
8652K.Coppejans S.Martos Gornes - I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla 13-97-66-32-0

CHALLENGER SHANGHAI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8653P.Gunneswaran - Y.Uchiyama 10-136-74-60-2
8654Y.Sugita - D.Wu 10-134-66-70-2

CHALLENGER SZCZECINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016A.Ramos Vinolas - J.Jahn 13-87-66-22-0
1017R.Carballes Baena - G.Andreozzi 9-134-65-70-2
1018T.Daniel - M.Cecchinato 10-187-62-61-2
1019J.Kovalik - C.Lestienne 12-86-46-42-0

CHALLENGER SZCZECIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8602A.Begemann F.Mergea - G.Andreozzi A.Molteni 9-135-74-60-2
8603M.Middelkoop H.Podlipnik Castillo - J.Lenz F.Romboli 12-46-46-02-0

WTA HIROSHIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7824L.Siegemund - V.Kudermetova 11-163-66-41-2
8499N.Hibino - M.Buzarnescu 16-94-66-02-1
8604M.Doi - V.Kudermetova 12-76-46-32-0

WTA NANCHANG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6809K.Kozlova - N.Stojanovic 15-187-64-61-2
6810L.Zhu - S.Peng 10-134-66-70-2
6811E.Rybakina - V.Golubic 16-156-43-62-1
7838R.Peterson - M.Linette 19-166-36-72-1

WTA NANCHANG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6808X.Wang L.Zhu - D.Jakupovic J.Moore 20-156-24-62-1
7837A.Raina E.Silva - S.Peng S.Zhang 12-222-67-61-2

WTA ZHENGZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5079A.Tomljanovic - S.Zheng 18-126-16-72-1
5084P.Martic - A.Sabalenka 18-167-55-72-1
8605K.Mladenovic - E.Svitolina 16-136-44-62-1
8606Ka Pliskova - A.Tomljanovic 12-56-36-22-0

WTA ZHENGZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6832N.Melichar K.Peschke - A.Rosolska A.Tomljanovic 18-112-66-02-1
6841Y.Wickmayer T.Zidansek - M.Adamczak X.Han 12-56-36-22-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9260Ferlach - Bregenz 26-25

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9262Lemvig - Bjerringbro Silkeborg 35-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2946Randers - Nykobing F. 32-27
2947Copenhagen Haandbold - Eh Aalborg 35-23

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9261Hc Midtjylland - Otterup 32-26

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8179A.C. Paok - Muratpasa Bsk 32-25

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2958Csurgoi - Komloi 19-19
2967Eger Sbs - Oroshazi 27-24

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2975Ftc - Dunaferr 31-23
3006Holding - Gyori Audi Eto 22-28

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3069Shk Veseli Nad Moravou - Ssk Presov 27-25

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8062Aue - Bietigheim Metterzimmern 26-31
8122Lubbecke - Hsg Krefeld 24-19
8123Tusem Essen - Huttenberg 33-28

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1138Csm Fagaras - Csm Bucuresti 24-30

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5757Granollers - Bm Nava 25-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3088Bmc Liberbank Gijon - Bm Porrino 36-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3117Lugi - Ov Helsingborg 26-25
3136Ystads If - Ifk Ystad 24-28

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3145Lindesberg - Rimbo Hk 30-33

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1733Bugarska - Rumunjska 1-02-03-0
2065Makedonija - Turska 0-10-20-3
2078Bjelorusija - Rusija 1-01-11-3
2079Italija - Grcka 0-11-13-1
5143Ceska - Ukrajina 0-10-21-3
5146Srbija - Njemacka 1-02-03-0
5148Estonija - Poljska 0-11-11-3
5149Slovacka - Spanjolska 1-02-03-2
5150Nizozemska - Crna Gora 1-02-03-0
5156Belgija - Austrija 1-02-03-0

PRVENSTVO AZIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2087Australija - Katar 1-02-03-2
2089Kina - Oman 1-01-13-1
2097Kazahstan - Indija 0-10-22-3
2098Tajland - Chinese Taipei 0-11-11-3
2150Iran - Sri Lanka 1-02-03-0
2326Juzna Koreja - Pakistan 1-02-03-0

SP 2019 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2932Sad - Kenija 1-02-03-0
2933Kamerun - Rusija 0-10-20-3
2934Argentina - Nizozemska 0-10-20-3
2940Kina - Juzna Koreja 1-02-03-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEVATERPOLO

Br. Susret Kraj
5637Dinamo Moscow - Sintez Kazan 11-4
5666Club Natacio Terrassa - Steaua Bucharest 12-9
5730Crvena Zvezda Belgrade - Pays D Aix 8-13
5869Osc Budapest - Potsdam 26-4
5870Sabac - Sn Strasbourg 9-12
5952Vouliagmeni - Vk Jadran Split 9-10
6110Csm Oradea - An Brescia 4-16

SP 2019 (JUNIORKE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
6748Brazil - Kanada 7-9
6749Australija - Juznoafricka Republika 16-5

SP U20 (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
6741Grcka - Spanjolska 10-8
6750Sad - Italija 8-9
6842Nizozemska - Kina 8-6
6843Rusija - Madjarska 18-11

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
5737As Beziers Herault - Provence Rugby 22-0
5738Colomiers Rugby - Soyaux Angouleme 22-26
5739Fc Grenoble Rugby - Stade Aurillacois 35-13
5740Montauban - Uson Nevers 26-29
5754Rouen Normandy - Valence Romans Drome 21-17
5755Us Carcassonne - Perpignan 24-22

NRL PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1397Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs 30-6

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
1402Huddersfield Giants - Catalans Dragons 24-22
1403Hull Fc - St Helens 6-22
1405Leeds Rhinos - Warrington Wolves 26-4
1407Salford City Reds - Hull Kingston Rovers 16-16
1408Wakefield Wildcats - London Broncos 19-10

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1750Northland - Canterbury 12-42
1781Taranaki - Bay Of Plenty 17-31
1783Southland - Manawatu 26-31

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
8839Saitama Seibu Lions - Chiba Lotte Marines 4-3
9220Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1-7
9221Saitama Seibu Lions - Chiba Lotte Marines 6-1
9222Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 5-1
9279Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 3-0
9280Hokkaido Nippon Ham Fighters - Fukuoka Softbank Hawks 1-3
9281Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles 3-2
9282Yomiuri Giants - Hiroshima Toyo Carp 5-6

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1112Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates 17-8
1115Washington Nationals - Atlanta Braves 0-5
1118Toronto Blue Jays - New York Yankees 6-5
1119Cleveland Indians - Minnesota Twins V-V
1120Detroit Tigers - Baltimore Orioles 2-6
1121New York Mets - L A Dodgers 2-9
1122Texas Rangers - Oakland Athletics 9-14
1123Kansas City Royals - Houston Astros 1-4
1124St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers 10-0
1125Colorado Rockies - San Diego Padres 10-8
1126Arizona Diamondbacks - Cincinnati Reds 3-4
1127L A Angels - Tampa Bay Rays 4-11
1128Seattle Mariners - Chicago White Sox 7-9
1132San Francisco Giants - Miami Marlins 1-0

CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5871(-5.5)British Columbia Lions - Ottawa Redblacks 29-5

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5048Palma Futsal - Levante Ud Fs 1-2
5051Sala 10 Zaragoza - Peniscola 4-4
5053Cordoba Cf Futsal - Ca Osasuna Magna 1-0
5054Ribera Navarra - Inter Fs 1-4

GP DE QUEBEC DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
9030A.Roux - T.Roosen 0-1
9031B.Mollema - V.Nibali 1-0
9032B.Cosnefroy - M.Valgren 1-0
9033D.Ulissi - T.Wellens 1-0
9034G.Van Avermaet - J.Stuyven 1-0
9035K.Asgreen - M.Mohoric 1-0
9036L.De Plus - J.Vingegaard 0-1
9037M.Hirschi - R.Evenepoel 1-0
9038M.Woods - A.Yates 1-0
9039N.Haas - D.Impey 0-1
9040O.Naesen - S.Vanmarcke 1-0
9041P.Sagan - M.Matthews 0-1
9042R.Costa - D.Martin 1-0
9043S.Colbrelli - J.Alaphilippe 0-1
9044T.J.Slagter - E.Prades 1-0

TOUR OF BRITAIN ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
9193B.Swift - M.Trentin 0-1
9194C.Hamilton - M.Christian 1-0
9195C.Swift - D.Wyss 0-1
9196G.Moscon - P.Sivakov 1-0
9197L.Eriksson - E.Sepulveda 0-1
9198M.Van Der Poel - J.De Buyst 1-0
9199S.Clarke - A.G.Jansen 1-0
9200T.Kangert - M.Donovan 1-0
9201T.Sprengers - M.Holmes 1-0
9202T.Benoot - B.Hermans 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 19 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8940A.Valverde - P.Roglic 1-0
8941C.Fredrik Hagan - R.Majka 1-0
8942C.Venturini - E.Boasson Hagen 1-0
8943D.Smith - O.Doull 1-0
8944F.Gaviria - M.Sarreau 0-1
8945J.Aberasturi - T.Van Der Sande 0-1
8946M.Walscheid - F.Jakobsen 1-0
8947N.Quintana - W.Kelderman 0-1
8948N.Arndt - J.Koch 0-1
8949S.Bennett - P.Gilbert 1-0
8950S.Higuita - R.Guerreiro 0-1
8951T.Pogacar - M.Angel Lopez 1-0
8952Z.Stybar - A.Aranburu 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 245614202634353638404147485052535558
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1017273335
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 116202831
arrow CO Connecticut 6/44 262837394142
arrow DA Multi-Daily A 6/99 157152454
arrow DB Multi-Daily B 6/99 324066678791
arrow DC Multi-Daily C 6/99 62750647291
arrow EM Euro Millions 5/50 112274247
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 410151827293031333435373853555859676970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3571120282933353942434748525458596168
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 78111631
arrow FK Finska Keno D 20/70 12111214151618202831344147525862636568
arrow FQ Finska Keno V 20/70 89142025272836373840475253565859636468
arrow FT Finska Keno T 20/70 57112021232425293336394042434750616466
arrow GO Njemačka Keno 20/70 49101214151718202225323839404556656869
arrow LD Latvija Keno D 20/62 34131720232527293032434451525355596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2581112182223252833384247484954565862
arrow LM Latvija Keno M 20/62 257810202629313236373842445153586062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 79263435
arrow NP New York Pick 10 20/80 24111521253040444553606366686970717274
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1118212426283134353637405255587475767780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 28131517212829435153555760616468727478
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 12131828
arrow SB Španjolska Bono 6/49 121521252734
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1921222425
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 616375962
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 120222526
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3471922233848505255576061626972747678