Subota 14.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9323Liverpool - Newcastle - - 2-13-1
9324Srbija - Ceska - - 0-01-0
9345Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen - - 1-04-0
9346Tottenham - Crystal Palace - - 4-04-0
9355Montpellier - Vardar Skopje - - 0-00-1
9364Paris St Germain - Strasbourg - - 0-01-0
9365Napoli - Sampdoria - - 1-02-0
9366Real Sociedad - Atletico Madrid - - 0-02-0
9367Inter - Udinese - - 1-01-0
9368Psv Eindhoven - Vitesse - - 2-05-0

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1267Bandari Fc - Us Ben Guerdane domaći700-02-0
1268As Kigali - Proline Fc gosti470-01-1
1269Ashanti Gold Fc - Rsb Berkane domaći162-03-2
1271Al Ittihad Tripoli - Hassania Agadir gosti340-11-1
1272Al Assiouty Sport - Belouizdad gosti650-01-1

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8978Mo Bejaia - Rc Arbaa domaći361-02-1
8979As Khroub - Ol. Medea domaći92-02-0
8980Drb Tadjenant - Wa Tlemcen domaći31-12-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6229Arsenal Sarandi - Union De Santa Fe domaći42-04-1
6230Ca Central Cordoba Se - Defensa Y Justicia gosti670-01-2
6231Godoy Cruz - Argentinos Jrs gosti90-10-1
6232Colon - San Lorenzo domaći301-02-1
6233Huracan - River Plate gosti190-30-4

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8981Quilmes - All Boys domaći301-13-1
9480Ca Alvarado - Platense domaći560-02-0
9481Ca Brown De Adrogue - Instituto Cordoba gosti450-10-3
9482Defensores De Belgrano - Gimnasia Jujuy domaći181-23-2
9503Sarmiento - Club Villa Dalmine domaći880-01-0
9504Nueva Chicago - Atletico Atlanta domaći182-02-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9505Almirante Brown - San Telmo domaći920-01-0
9506Club Atletico Acassuso - Villa San Carlos domaći451-02-2
9507Ca Talleres De Remedios - Justo Jose De Urquiza gosti11-11-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9025Ca Central Cordoba Rosario - Berazategui domaći480-02-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8598Shirak Gyumri Fc - Gandzasar Kapan - - 0-00-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2305Mattersburg - Wsg Wattens gosti180-10-2
2307Salzburg - Hartberg domaći232-17-2
2308Sturm Graz - Lask gosti760-00-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3918Wacker Innsbruck - Grazer Ak domaći500-02-0
3925Dornbirn - Fc Liefering gosti362-12-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2943Wiener Neustadt - Neusiedl gosti430-11-2
2945Sc Team Wiener Linien - Mattersburg Ii gosti410-12-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1361Sumgayit - Zira Fk gosti51-11-2
1396Sabah - Gabala gosti470-00-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Oostende - Standard Liege gosti211-11-4
1286Eupen - Zulte Waregem gosti450-11-1
1287St Truiden - Waasland gosti620-01-1
1288Cercle Brugge - Club Brugge gosti320-10-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2962St Gilloise - Oud Heverlee domaći540-01-1
2963Kfco Beerschot Wilrijk - Lommel domaći590-02-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8599Torpedo Zhodino - Neman Grodno domaći411-01-0
8600Dinamo Brest - Fc Minsk domaći650-03-0
8601Bate Borisov - Gorodeya gosti460-02-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2544The Strongest - Real Potosi domaći131-16-2
2548Aurora - Always Ready gosti510-01-1
2549Sport Boys - Wilstermann gosti190-11-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9220Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka domaći92-13-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9239Ferroviaria - Ec Taubate Sp domaći241-02-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2976Flamengo - Santos domaći441-01-0
2977Chapecoense Sc - Vasco Da Gama gosti450-11-2
2978Palmeiras - Cruzeiro domaći451-01-0
2979Ceara - Botafogo - - 0-00-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6694Londrina Pr - Coritiba Pr gosti140-12-1
6695Vitoria Ba - Guarani Sp gosti250-10-1
6696Parana Clube Pr - Cuiaba - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9510Confianca Se - Sampaio Correa Ma gosti210-10-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2612Botev Plovdiv - Cska Sofia gosti750-00-1
2790Ludogorets - Veliko Tarnovo domaći470-02-0

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7826Chernomorets Pomorie - Lokomotiv Sofia domaći81-21-3
7827Chernomorets Balchik - Kariana Erden domaći800-01-0
7837Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Botev Galabovo domaći92-03-2
7838Pfc Montana - Spartak Pleven VV-VV-VV-V
7847Pirin Blagoevgrad - Spartak Varna gosti110-12-2
8046Litex Lovech - Neftochimik Bourgas domaći590-01-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6131Mlada Boleslav - Pribram domaći103-06-0
6132Slovan Liberec - Fk Teplice gosti31-11-1
6133Slavia Prague - Slovacko domaći192-03-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3187Brno - Lisen domaći231-02-0
4174Pardubice - Dukla Prague domaći202-13-1
4175Vysehrad - Trinec domaći281-01-2
41831.Sk Prostejov - Slovan Varnsdorf domaći122-03-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8062Uhersky Brod - Fc Odra Petrkovice domaći281-03-2
8064Vrchovina - Rosice gosti380-10-1
8122Vyskov - Slavia Kromeriz gosti410-10-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6757Palestino - Coquimbo Unido domaći470-02-0
6758Municipal Iquique - Audax Italiano gosti420-11-3
6759Union Espanola - Universidad De Chile gosti490-01-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7440Deportes Magallanes - Melipilla gosti470-01-2
7441Union San Felipe - Deportes Copiapo - - 0-00-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5729Apoel Nicosia - Ael Limassol domaći52-03-0
5732Apollon Limassol - Pafos gosti141-13-2

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8783Grbalj Radanovici - Zeta Golubovci - - 0-00-0
8788Rudar Pljevlja - Fk Mladost Ljeskopolje domaći162-02-1
8793Sutjeska Niksic - Ofk Petrovac domaći690-03-0
8794Iskra Danilovgrad - Kom Podgorica gosti680-00-2
8795Titograd - Buducnost Podgorica domaći451-02-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1690Fremad Amager - Viborg domaći131-01-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1326Vanlose - Avarta domaći520-01-0
1327Vejlby Skovbakken Aarhus - Naesby gosti330-10-2
1358Fa 2000 - Hillerod domaći143-13-1
1359Aarhus Fremad - Middelfart domaći441-02-0
1360Brabrand - Ab Gladsaxe domaći31-34-4
1373Dalum - Ringkobing domaći251-03-3
1392B93 Kopenhagen - Skovshoved - - 0-00-0
1393Bronshoj - Fc Helsingor domaći21-02-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1209Mushuc Runa Sc - Fuerza Amarilla Sc domaći431-03-0
1210Delfin Sc - Barcelona Sc gosti281-21-2
1243Aucas - Cd America De Quito domaći700-03-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1053Liverpool - Newcastle gosti72-13-1
1054Brighton - Burnley domaći510-01-1
1055Manchester Utd - Leicester domaći81-01-0
1056Sheffield United - Southampton gosti660-00-1
1057Tottenham - Crystal Palace domaći104-04-0
1058Wolves - Chelsea gosti310-32-5
1059Norwich - Manchester City domaći182-13-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Fulham - West Brom domaći490-01-1
1224Blackburn - Millwall domaći181-02-0
1225Charlton - Birmingham gosti520-00-1
1226Hull - Wigan gosti82-12-2
1227Middlesbrough - Reading domaći600-01-0
1230Preston - Brentford domaći41-02-0
1231Qpr - Luton domaći33-13-2
1232Stoke - Bristol City domaći41-01-2
1234Swansea - Nottingham Forest gosti460-00-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2773Accrington Stanley - Sunderland domaći51-31-3
2774Afc Wimbledon - Shrewsbury domaći311-01-1
2777Blackpool - Milton Keynes Dons gosti50-10-3
2781Burton Albion - Coventry - - 0-00-0
2782Gillingham - Wycombe domaći600-02-0
2783Ipswich - Doncaster - - 0-00-0
2784Lincoln City - Bristol Rovers gosti660-00-1
2786Oxford United - Tranmere domaći231-03-0
2789Peterborough - Rochdale domaći183-06-0
2797Rotherham - Bolton gosti43-16-1
2798Southend - Fleetwood domaći171-23-3

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2836Crawley Town - Mansfield domaći530-01-0
2839Crewe - Cambridge United gosti120-12-3
2840Exeter - Leyton Orient domaći411-12-2
2841Forest Green - Colchester domaći311-01-0
2842Northampton - Newport County domaći51-02-0
2843Oldham - Grimsby domaći191-02-2
2844Port Vale - Plymouth domaći760-01-0
2862Salford - Cheltenham gosti320-10-2
2870Scunthorpe - Morecambe domaći253-03-0
2871Stevenage - Carlisle domaći251-12-3
2872Swindon - Macclesfield domaći372-03-0
2878Walsall - Bradford gosti830-00-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6886Bamber Bridge - Basford United domaći291-01-3
6953Lancaster - Grantham gosti91-13-3
6954Matlock Town - South Shields gosti460-01-2
6961Mickleover Sports - Ashton United gosti40-10-1
6962Morpeth Town - Buxton domaći750-02-1
6966Nantwich Town - Scarborough Athletic gosti180-23-2
6967Radcliffe Borough - Warrington domaći191-01-1
6968Stafford Rangers - Fc United Of Manchester - - 0-00-0
6977Stalybridge - Atherton Collieries gosti30-21-2
6978Whitby Town - Hyde United domaći710-02-0
6979Witton Albion - Gainsborough domaći620-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2916Barnet - Maidenhead United domaći660-01-0
2918Barrow - Solihull Moors domaći72-03-0
2919Chesterfield - Torquay domaći121-01-0
2921Dagenham Redbridge - Hartlepool domaći241-03-1
2922Dover Athletic - Chorley domaći201-01-1
2923Eastleigh - Bromley gosti630-01-1
2924Harrogate Town - Boreham Wood - - 0-00-0
2935Notts County - Halifax domaći580-01-0
2936Stockport - Aldershot gosti300-21-2
2937Woking - Ebbsfleet United domaći81-02-2
2938Yeovil - Fylde domaći52-03-2
2939Wrexham - Sutton United gosti630-01-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1414Bath City - Eastbourne Borough domaći251-02-2
1447Chelmsford City - Chippenham gosti350-23-3
1449Concord Rangers - Dartford gosti40-20-2
1450Dorking Wanderers - Maidstone United gosti82-13-1
1456Dulwich Hamlet - Hungerford Town domaći142-02-3
1457Havant Waterlooville - Braintree Town gosti41-21-3
1458Oxford City - Billericay Town gosti111-22-2
1463Slough Town - Hampton Richmond domaći72-13-1
1464St Albans - Weymouth gosti331-21-4
1466Tonbridge - Hemel Hampstead Town gosti480-00-2
1468Welling - Wealdstone gosti690-01-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6775Bradford Park Avenue - Spennymoor domaći101-01-1
6776Curzon Ashton - Brackley Town gosti70-10-4
6777Darlington - York gosti590-00-2
6778Gateshead - Boston Utd domaći540-03-0
6779Guiseley - Hereford domaći91-03-0
6780Kettering - Alfreton Town domaći12-12-1
6781Kidderminster - Altrincham domaći111-02-0
6782Kings Lynn - Gloucester domaći31-12-2
6803Leamington - Farsley Celtic gosti390-10-3
6804Southport - Blyth Spartans domaći660-02-0
6805Telford - Chester gosti110-21-3

ENGLESKA PREMIER LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6337Bournemouth - Southampton - - - -
6338Brighton - Aston Villa - - - -
6339Chelsea - Manchester Utd - - - -
6340Crystal Palace - Watford - - - -
6341Everton - Wolverhampton - - - -
6352Leicester - West Ham - - - -
6353Liverpool - Manchester City - - - -
6354Sheffield United - Norwich City - - - -

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6812Brightlingsea Regent - Horsham gosti70-30-4
6813Carshalton Athletic - Afc Hornchurch gosti151-21-4
6814Cheshunt Fc - Margate domaći211-01-2
6815Cray Wanderers - Haringey Borough gosti340-11-1
6816East Thurrock - Bognor Regis Town domaći302-03-0
6817Enfield - Corinthian Casuals domaći182-13-1
6818Folkestone Invicta - Bishop S Stortford domaći770-01-0
6821Kingstonian - Bowers Pitsea Fc - - 0-00-0
6828Lewes - Potters Bar Town gosti321-13-3
6829Wingate Finchley - Merstham gosti70-20-4
6830Worthing - Leatherhead domaći32-25-5

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7351Alvechurch - Peterborough Sports Fc domaći570-02-2
7352Banbury United - Hitchin - - 0-00-0
7353Biggleswade Town - Nuneaton domaći191-02-0
7354Coalville Town - Stratford Town Fc gosti170-11-1
7355Kings Langley - Hednesford gosti510-00-2
7356Lowestoft Town - Bromsgrove Rovers gosti760-00-1
7357Needham Market Fc - Barwell gosti450-12-3
7427Rushall Olympic - St Ives Town gosti252-34-3
7428Rushden - Royston Town gosti450-11-1
7429Stourbridge - Leiston gosti122-15-1
7433Tamworth - Redditch domaći133-03-0
7445Beaconsfield Town - Wimbourne gosti220-20-4
7446Blackfield Langley - Farnborough domaći311-02-0
7447Hartley Wintney - Tiverton domaći191-11-4
7448Hayes Yeading United - Yate Town domaći301-02-1
7449Hendon - Dorchester domaći91-01-3
7569Merthyr Town - Chesham United domaći131-11-3
7570Poole Town - Harrow Borough domaći41-03-1
7571Salisbury - Metropolitan Police gosti161-21-3
7572Taunton Town - Swindon Supermarine domaći111-01-1
7573Truro City - Gosport Borough domaći900-01-0
7574Walton Casuals - Weston Super Mare gosti251-12-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9471Fc Kuressaare - Paide Linnameeskond gosti620-00-3
9472Levadia Tallinn - Viljandi Tulevik domaći520-01-1
9473Nomme Kalju - Trans Narva domaći341-12-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1577Lahti - Rops domaći431-03-0

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6116Ac Kajaani - Kooteepee domaći113-24-5
6144Ac Oulu - Tps - - 0-00-0
6145Eif - Tpv domaći490-01-0
6146Jaro - Fc Haka gosti120-21-3
6147Mypa - Musa gosti81-13-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5102Klubi 04 - Lahden Reipas domaći112-04-3
5103Viikingit - Miki Mikkeli domaći451-01-0
5115Jippo - Nurmijarven Jalkapalloseura gosti260-11-3
5130Kiffen - Vjs Vantaan Jalkapalloseura gosti230-11-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3225Vifk - Gbk domaći860-01-0
5636Kerho 07 - Vaajakoski gosti260-12-2
6109Sc Kufu - Vps J domaći151-02-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5133Jazz - P Iirot gosti390-20-2
5134Espoon Palloseura - Honka 2 gosti710-01-1
5135Ilves 2 - Gnistan gosti121-21-7
5142Kapa - Tampere domaći151-03-1
5634Salpa - Fc Espoo domaći650-02-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1142Paris St Germain - Strasbourg domaći900-01-0
1143Bordeaux - Metz domaći72-02-0
1145Brest - Rennes - - 0-00-0
1148Dijon - Nimes Olympique - - 0-00-0
1152Montpellier - Nice gosti341-12-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1651Clermont Foot - Lorient gosti30-20-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2697Atromitos Athens - Paok gosti171-22-3
2698Ofi Crete - Panetolikos domaći540-03-1
2699Olympiakos Piraeus - Volos Nps domaći121-05-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6811Antigua Gfc - Deportivo Siquinala domaći311-01-0
6832Csd Municipal - Coban Imperial gosti291-23-2
9673Deportivo Malacateco - Deportivo Sanarate domaći411-02-0
9674Xelaju - Santa Lucia Cotzumalguapa Fc domaći351-01-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7094Real De Minas - Cd Real Sociedad domaći21-02-1
9682Cd Vida - Cd Honduras Progreso domaći72-03-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5328Inter Zapresic - Slaven Belupo domaći470-03-1
5383Gorica - Lokomotiva Zagreb - - 0-00-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8561Cibalia - Nk Dugopolje gosti180-30-3
8562Orijent - Sibenik domaći251-01-0
8563Solin - Medjimurje domaći331-03-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7101Machine Sazi Tabriz - Padideh Shahre Khodrou Khorasan Fc gosti260-10-1
7102Foolad Khuzestan Fc - Foolad Mobarake Sepahan - - 0-00-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8844Longford - Bray domaći101-11-2

IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3107Derry City - Dundalk domaći31-12-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1632Afturelding - Vikingur Olafsvik gosti660-00-1
1633Fjolnir - Leiknir Reykjavik domaći770-01-1
1634Fram Reykjavik - Thor Akureyri domaći241-03-0
1635Haukar Hafnafjordur - Keflavik domaći123-03-1
1646Magni - Throttur domaći182-03-1
1660Umf Njardvik - Grotta domaći321-11-2

ISLAND KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9378Fh Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik gosti580-00-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1173Fiorentina - Juventus - - 0-00-0
1191Inter - Udinese domaći441-01-0
1193Napoli - Sampdoria domaći131-02-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1362Ascoli - Livorno domaći431-02-0
1363Cittadella - Trapani domaći460-02-0
1364Perugia - Juve Stabia - - 0-00-0
1365Virtus Entella - Frosinone domaći900-01-0
1367Venezia - Chievo gosti440-10-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5148Juventus U19 - Empoli U19 domaći251-03-0
5149Cagliari U19 - Genoa U19 gosti181-11-1
5150Sampdoria U19 - Atalanta U19 gosti101-32-3

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3770Monza - Pro Vercelli domaći720-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4690Gubbio - Fano domaći281-01-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5312Casertana - Rieti domaći66-16-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3121Maccabi Haifa - Kiryat Shmona domaći490-02-0
3123Hapoel Hadera - Hap Raanana domaći421-04-0
3124Hapoel Tel Aviv - Sectzya Nes Ziona domaći431-01-1
3137Hap Kfar Saba - Maccabi Tel Aviv gosti370-10-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5846Oita Trinita - Shonan Bellmare domaći422-02-1
5847Gamba Osaka - Sagan Tosu domaći840-01-0
5879Kashima Antlers - Fc Tokyo domaći21-02-0
5880Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata domaći222-02-0
5881Vissel Kobe - Matsumoto Yamaga domaći131-02-1
5882Yokohama Marinos - Sanfrecce Hiroshima domaći670-03-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1283Jef United - Mito Hollyhock gosti311-12-1
1294Kanazawa - Ryukyu domaći221-12-2
1295Kofu - Kashiwa Reysol gosti470-01-1
1296Albirex Niigata - Tokyo Verdy gosti520-01-1
1303Fagiano Okayama - Fc Gifu domaći251-02-0
1304Kyoto Ps - Machida Zelvia domaći620-02-0
1305Renofa Yamaguchi - Ehime Fc domaći122-12-1
1306Tochigi Sc - Avispa Fukuoka gosti90-10-1
1307Tokushima Vortis - V Varen Nagasaki domaći550-01-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9700Gainare Tottori - Sc Sagamihara domaći191-02-0
9701Vanraure Hachnohe Fc - Roasso Kumamoto gosti610-01-2
9702Kataller Toyama - Grulla Morioka domaći142-05-0
9703Azul Claro Numazu - Cerezo Osaka U23 domaći231-04-0
9704Fukushima United - Giravanz Kitakyushu gosti670-01-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6203Gyeongnam - Ulsan Hyundai domaći92-23-3
6206Daegu Fc - Pohang Steelers - - 0-00-0
6207Jeonbuk Motors - Sangju Sangmu Fc domaći421-02-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1129Orlando Pirates - Chippa United domaći550-02-1
6752Kaizer Chiefs - Polokwane City gosti160-10-1
6753Supersport United - Cape Town City Fc domaći52-23-3

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9013Cape Umoya United Fc - University Of Pretoria gosti690-00-1
9014Free State Stars - Ts Sporting Fc domaći600-01-1
9016Moroka Swallows - Royal Eagles gosti350-13-2
9017Uthongathi Fc - Steenberg United domaći152-05-1
9019Jdr Stars - Mbombela United Fc domaći152-03-1

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1665Fc Petropavlovsk - Fc Ekibastuz domaći114-07-0
1666Fk Baikonur - Akademia Ontustyk - - 0-00-0
1667Aktobe - Fc Temirtau gosti31-22-3
1668Kairat Zhastar - Fc Altay domaći600-02-0
1669Kyran Shymkent - Zhetysu B domaći401-01-1
1670Akzhaiyk Uralsk - Maktaaral gosti530-00-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1500Guangzhou R F Fc - Tianjin Quanjian gosti181-12-1
1542Henan Jianye - Hebei China Fortune domaći112-04-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5305Guizhou Hengfeng - Sichuan Longfor Fc gosti131-11-2
5306Liaoning Whowin - Changchun Yatai gosti41-11-2
5307Qingdao Huanghai - Meizhou Hakka domaći41-01-0
5541Shanghai Shenxin - Beijing Konggu gosti110-21-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6772U. M. Santa Marta - Deportes Tolima gosti170-11-2
6773Once Caldas - Independiente Santa Fe gosti650-00-1
6825La Equidad - Boyaca Patriotas domaći281-01-0
6827Atletico Nacional - Cucuta Deportivo domaći12-12-3

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6598Itagui Leones Fc - Club Cortulua domaći800-01-0
6599Orsomarso Sc - Fortaleza Fc domaći372-02-0
6727Valledupar Fc - Barranquilla Fc domaći900-01-0

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7128Al Salmiyah - Al Arabi Kw domaći351-03-3

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1913Ventspils - Fk Jelgava domaći131-01-1
2002Bfc Daugavpils - Valmiera gosti41-12-2
2065Riga Fc - Fs Metta Lu domaći361-05-0

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2796Green Eagles - Primeiro De Agosto gosti290-11-2
2882Young Africans Sc - Zesco United domaći251-01-1
2884Generation Foot - El Zamalek domaći121-02-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9475Gzira United - Sliema Wanderers domaći291-01-1
9476Sirens Fc - Hibernians domaći91-02-1
9477Birkirkara - Balzan Youths gosti62-13-3
9478Senglea Athletic - Mosta gosti181-12-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8808Olympic Safi - Khouribga domaći101-01-1
8813Moghreb Tetouan - Far Rabat domaći161-02-0
8814Fus Rabat - Ittihad Tanger domaći630-01-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1537Diosgyor - Zalaegerszeg domaći381-01-0
1538Honved - Fehervar gosti820-00-1
1540Puskas Akademia - Kaposvar domaći470-02-0
1543Ujpest - Debreceni gosti230-13-2
1545Varda - Mezokovesd Zsory gosti120-11-2
1573Paksi Se - Ferencvaros gosti330-30-4

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6267Monterrey - Necaxa gosti360-10-2
6268Chivas - Atlas domaći630-01-0
6276Leon - Fc Juarez gosti400-13-1
6277America Mexico - Unam Pumas domaći780-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7096Alebrijes De Oaxaca Fc - Zacatepec gosti450-12-1
7097Cafetaleros De Tapachula - Loros Universidad gosti750-01-1
7099Cimarrones De Sonora Fc - Venados gosti230-12-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9758Art Municipal Jalapa - Diriangen Fc - - 0-00-0
9759Juventus Fc - Real Madriz domaći460-03-0
9760Las Sabanas Cf - Managua Fc domaći253-14-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1579Ajax - Heerenveen domaći142-14-1
1583Az Alkmaar - Sparta Rotterdam gosti34-15-1
1584Vvv Venlo - Groningen domaći121-12-1
1588Psv Eindhoven - Vitesse domaći182-05-0
1589Utrecht - Emmen domaći381-03-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1672Fc Oss - Go Ahead Eagles domaći231-01-2

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6628Hardenberg - Spakenburg domaći331-06-1
6678Noordwijk - Aswh domaći233-05-1
6745Scheveningen - Koninklijke Hfc - - 0-00-0
6746Ijsselmeervogels - Rijnsburgse Boys gosti370-11-1
6747Jong Volendam - Amsterdam Fc domaći94-34-6
6768Quick Boys - Kozakken Boys gosti330-10-2
6770Gvvv - De Treffers gosti51-22-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8925Herd - Arvoll domaći251-01-0
8927Drobak Frogn - Grei gosti80-10-3
8928Follo - Halsen If gosti80-15-0
8930Flint - Flekkeroy domaći191-11-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6516Rosenborg - Lillestrom domaći251-03-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2347Kongsvinger - Aalesund domaći750-01-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6887Nardo - Byasen domaći42-12-1
7095Floro - Baerum gosti141-13-3
7129Kjelsas - Asker gosti760-01-2
7130Oppsal - Grorud gosti490-01-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1159Augsburg - Eintracht Frankfurt domaći352-02-1
1160Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen domaći281-04-0
1161Fc Koln - Borussia Monchengladbach gosti140-10-1
1165Mainz - Hertha Berlin domaći401-02-1
1166Union Berlin - Werder Bremen gosti51-11-2
1167Rb Leipzig - Bayern Munich gosti31-11-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1350Hannover - Arminia Bielefeld gosti320-10-2
1351Heidenheim - Holstein Kiel domaći32-03-0
1352Jahn Regensburg - Stuttgart gosti240-12-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
66291860 Munich - Cz Jena domaći162-03-1
6736Meppen - Kaiserslautern domaći33-16-1
6762Preussen Munster - Viktoria Koln gosti80-22-3
6819Sonnenhof Grossaspach - Bayern Munich Am gosti240-22-2
6820Waldhof Mannheim - Wurzburger Kickers domaći121-11-2
6822Zwickau - Uerdingen gosti320-11-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8439Tsv Nordling - Sv Donaustauf - - 0-01-4
8557Tsv Schwaben Augsburg - Fc Deisenhofen - - 0-01-4
8558Hankofen Hailing - Ingolstadt Am - - 0-12-1
8560Kottern - Schwabmunchen - - 0-11-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8218Ansbach - Seligenporten - - 0-00-2
8219Djk Vilzing - Fc Viktoria Kahl gosti52-14-1
8220Asv Cham - Eintracht Bamberg 2010 - - 0-00-0
8222Atsv 1898 Erlangen - Ammerthal - - 2-12-4
8227Djk Gebenbach - Wurzburger - - 0-01-0
8228Grossbardorf - Bayern Hof - - 0-22-2
8436Sand - Tsv Karlburg - - 1-05-0
8437Tsv Abtswind - Don Bosco Bamberg - - 0-00-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8500Fernwald - 1. Hanauer Fc 93 gosti420-11-3
8501Sg Barockstadt Fulda Lehnerz - Turk Gucu Friedberg domaći470-03-0
8502Sv Steinbach 1920 - Bad Vilbel domaći103-23-3
8503Tus Dietkirchen - Baunatal gosti51-11-2
8504Viktoria Griesheim - Waldgirmes gosti32-23-5

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
85051. Goppinger Sv - Stuttgart Amateurs domaći302-02-0
8506Fsv 08 Bissingen - Sv Oberachern - - 0-05-3
8507Fv Ravensburg - Villingen - - 0-01-1
8508Pforzheim - Sgv Freiberg domaći750-01-0
8509Stuttgart Kickers - Spfr. Dorfmerkingen domaći82-15-1
8510Sv Sandhausen Ii - Nottingen - - 0-01-3
8511Freiburger Fc - Tsv Ilshofen gosti181-21-4
8512Linx - Reutlingen domaći171-03-0
8513Neckarsulm - 1. Fc Rielasingen Arlen - - 3-04-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8514Tus Dassendorf 1948 - Niendorfer domaći282-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8515Velbert - Vfb 03 Hilden - - 0-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8516Kickers Emden - Vfv Hildesheim - - 0-11-2
8517Mtv Wolfenbuttel - Gifhorn - - 0-30-4

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8524Brandenburger Sud 05 - Tennis Borussia Berlin gosti450-10-2
8525Hansa Rostock Ii - Greifswalder domaći72-14-1
8526Torgelower Greif - Sc Tasmania 1900 Berlin domaći161-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
85271919 Grimma - Einheit Rudolstadt gosti470-00-3
8528Fsv Martinroda - Vfl 05 Hohenstein Ernstthal gosti62-12-2
8529Vfb 1921 Krieschow - Plauen domaći480-02-1
8530Vfl Halle 96 - Eilenburg - - 0-00-0
8531Wacker Nordhausen Ii - Neugersdorf - - 0-03-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8547Eintracht Trier - Tus Koblenz domaći142-13-2
8548Tsv Schott Mainz - Hertha Wiesbach domaći113-15-1
8549Arminia Ludwigshafen - Pfeddersheim - - 0-00-3
8550Fc Karbach - Kaiserslautern Am - - 0-00-4
8551Wormatia Worms - Mechtersheim - - 0-03-2
8552Fv Dudenhofen - Rochling Volklingen - - 3-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8605Heider - Havelse gosti10-10-1
8643Rehden - Lubeck domaći900-01-0
8644Wolfsburg Am - Jeddeloh domaći121-01-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6565Al Nahda - Bahla Club gosti220-22-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8912Club Libertad - Cerro Porteno domaći272-02-1
8913Sol De America - Club Guarani Asuncion gosti450-10-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7248Pirata Fc - Alianza Universidad De Huanuco - - 0-00-0
7249Deportivo San Martin - Fbc Melgar gosti600-01-1
7250Utc De Cajamarca - Alianza Lima domaći221-11-1
8200Academia Cantolao - Cesar Vallejo domaći431-01-0
8201Universitario De Deportes - Escuela Municipal Deportivo Binacional domaći181-02-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9513Deportivo Coopsol - Atletico Grau - - 0-00-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1608Rakow Czestochowa - Arka Gdynia domaći311-02-0
1609Lechia Gdansk - Lech Poznan domaći232-12-1
1611Korona Kielce - Wisla Krakow gosti380-11-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2885Radomiak Radom - Zaglebie Sosnowiec domaći281-02-1
2893Gks Tychy - Wigry Suwalki domaći151-02-1
2944Puszcza Niepolomice - Bielsko Biala gosti190-10-1
2952Jastrzebie - Chrobry Glogow domaći820-01-0
2954Lks Nieciecza - Warta Poznan domaći470-01-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1653Benfica - Gil Vicente domaći451-02-0
1656Famalicao - Pacos Ferreira domaći61-04-2
1661Vitoria Guimaraes - Aves domaći112-15-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3236Estoril - Porto B domaći371-02-1
3238Varzim - Cova Piedade gosti261-12-1
3240Feirense - Chaves domaći121-01-0
3270Sporting Farense - Vilafranquense domaći33-03-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2169Chindia Targoviste - Acs Sepsi - - 0-00-0
2170Dinamo Bucharest - Fc Botosani domaći580-01-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7843Pfc Sochi - Lokomotiv Moscow gosti200-10-1
7845Spartak Moscow - Ural Ekaterinburg domaći121-01-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3297Luch Vladivostock - Nizhny Novgorod - - 0-00-0
3298Yenisey - Baltika Kaliningrad domaći341-02-2
3299Tom Tomsk - Spartak 2 Moscow gosti160-12-2
3300Neftekhimik Nizhnekamsk - Shinnik Yaroslavl gosti520-02-2
3301Tekstilshchik - Ska Khabarovsk domaći331-03-1
3302Avangard Kursk - Mordovia Saransk domaći191-12-2
3303Rotor Volgograd - Fakel Worenesch domaći670-02-0
3304Khimki - Chayka Peschanokopskoye domaći301-01-0
3305Torpedo Moscow - Krasnodar 2 domaći411-02-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9560Kaluga - Dynamo Bryansk gosti800-01-1
9561Fc Strogino Moscow - Rotor Volgograd Ii domaći51-01-0
9562Metallurg Lipetsk - Salyut Energia Belgorod domaći700-02-0
9563Zvezda Ryazan - Ararat Moscow gosti340-12-3

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9599Alaniya Vladikavkaz - Legion Dynamo domaći600-01-1
9600Dinamo Stavropol - Fc Alania Vladikavkaz gosti41-21-3
9601Fc Inter Cherkessk - Spartak Nalchik domaći121-12-2
9602Druzhba Maikop - Ska Rostov gosti150-12-3
9603Urozhay Krasnodar - Biolog Novokubansk domaći191-01-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9619Zenit St Petersburg Ii - Rodina Moscow domaći331-01-0
9620Zvezda St Petersburg - Fk Olimp Khimki gosti650-00-1
9621Fc Murom - Pskov 747 domaći121-03-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3242New York City Fc - San Jose Earthquakes gosti202-12-1
3243Chicago Fire - Dallas Burns domaći74-04-0
3244Atlanta United Fc - Columbus Crew domaći191-01-3
3248Montreal Impact - Fc Cincinnati gosti10-10-1
3249Orlando City Sc - New England Revolution gosti151-33-3
3250Philadelphia Union - Los Angeles Fc domaći31-11-1
3254Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo domaći540-02-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8596Real Monarchs Slc - Portland Timbers Ii domaći222-15-1
8597Swope Park Rangers - North Carolina Fc domaći580-01-0

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9254Cd El Vencedor - Santa Tecla domaći281-01-1
9255Once Municipal - Chalatenango gosti460-00-3

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8570Tampines Rovers - Balestier Khalsa domaći62-23-3
8571Brunei Dpmm - Warriors Fc domaći321-03-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1099Institute - Larne gosti160-31-4
1101Ballymena - Coleraine gosti91-11-1
1102Crusaders - Glenavon gosti11-13-2
1103Dungannon - Cliftonville gosti450-10-4
1104Linfield - Glentoran domaći870-01-0
1105Warrenpoint - Carrick Rangers gosti180-20-3

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7011Pohronie Ziar - Nitra gosti120-20-3
7012Ruzomberok - Sered domaći281-01-1
7013Senica - Dac 1904 gosti530-00-1
7014Zemplin Michalovce - As Trencin domaći152-02-1
7019Zlate Moravce - Zilina - - 0-00-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8920Maribor - Aluminij domaći530-02-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8933Crvena Zvezda - Indija gosti350-12-1
8934Fk Radnik Surdulica - Napredak gosti91-21-4
8935Javor Ivanjica - Fk Rad domaći251-03-0
8936Vozdovac - Cukaricki Belgrade gosti340-12-2
8937Proleter Novi Sad - Partizan Belgrade gosti560-00-3

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7005Hamilton - Celtic gosti40-10-1
7006Aberdeen - St Johnstone domaći281-11-1
7007Hearts - Motherwell gosti200-12-3
7008Kilmarnock - Hibernian domaći560-02-0
7009Rangers - Livingston gosti470-03-1
7010Ross County - St Mirren domaći620-02-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2192Ayr United - Dundee United domaći91-02-0
2194Dundee - Alloa domaći22-12-1
2199Dunfermline - Inverness Caledonian Thistle gosti870-00-1
2201Queen Of The South - Morton domaći171-01-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3147Clyde - Stranraer domaći303-06-1
3148Dumbarton - Airdrie United gosti440-10-1
3182Falkirk - Forfar domaći142-03-0
3207Montrose - East Fife gosti410-11-3
3210Raith - Peterhead domaći72-04-0

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3211Brechin - Cove Rangers domaći32-42-4
3212Edinburgh City - Annan Athletic domaći261-04-0
3216Queen S Park - Albion Rovers gosti220-11-1
3220Stenhousemuir - Cowdenbeath gosti200-10-3
3221Stirling Albion - Elgin domaći111-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1213Real Madrid - Levante domaći253-03-2
1214Leganes - Villarreal gosti260-20-3
1215Real Sociedad - Atletico Madrid domaći580-02-0
1216Barcelona - Valencia domaći22-15-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2475Mirandes - Malaga gosti530-01-1
2480Numancia - Huesca domaći800-01-0
2481Las Palmas - Almeria gosti220-10-3
2482Cadiz - Girona domaći311-02-0
2483Ponferradina - Alcorcon domaći411-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8828Amorebieta - Osasuna B domaći441-01-0
8829Arenas Club De Getxo - Real Valladolid B gosti480-00-3
8830Athletic Bilbao B - Salamanca Cf Uds domaći181-04-0
8831Barcelona B - Prat domaći391-12-2
8832Guijuelo - Deportivo Alaves B domaći11-01-0
8833Llagostera - Villarreal B gosti320-10-3
8834Sd Leioa - Barakaldo domaći381-11-3
8835Valencia B - Cf La Nucia - - 0-00-0
8836Izarra - Real Sociedad B gosti390-11-1
8837Real Madrid Castilla - Up Langreo - - 0-00-0
8838Villarrubia Cf - Talavera domaći411-01-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7132Orebro - Sundsvall - - 0-00-0
7133Ostersunds - Kalmar domaći391-01-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1297Orgryte - Trelleborgs Ff gosti370-10-1
1298Osters - Jonkopings Sodra gosti260-10-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4521Eskilsminne If - Assyriska Turabdin Ik domaći221-02-0
4522Lunds - Kristianstad domaći91-03-1
4567Skovde - Lindome Gif gosti20-10-2
4568Utsiktens - Trollhattan domaći102-04-0
4580Atvidaberg - Torns If gosti570-01-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4387Rynninge - Sandvikens domaći62-34-3
4392Karlslunds - Vasalunds If domaći52-03-4
4427Sollentuna United - Carlstad United gosti61-31-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Savedalens If - Vanersborgs Fk domaći31-02-1
1001Gauthiod - Vargarda Ik gosti350-12-1
1002Ifk Tidaholm - Ifk Aamaal domaći282-12-1
1003Vanersborgs If - Ijk Uddevalla domaći490-01-0
1004Orebro Syrianska Bk - Stenungsunds domaći201-12-1
1014Torslanda - Nordvarmland Ff gosti460-05-1
1015Grebbestads If - Lidkopings Fk gosti560-02-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Hudiksvalls - Gute domaći181-03-1
1022Sundbyberg Ik - Karlbergs Bk gosti100-10-1
1023Kungsangens If - Valbo domaći690-02-0
1024Ifk Mora - Enkoping Sk domaći122-13-2
1025Ifk Stocksund - Skiljebo gosti440-10-3
1026Kvarnsvedens - Gamla Upsala domaći101-12-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1044Taftea Ik - Sandviks Ik gosti120-22-2
1045Umea Fc Akademi - Ifk Umea - - 0-00-0
1046Friska Viljor - Ytterhogdals Ik 1921 gosti42-14-5
1047Skelleftea - Kramfors Alliansen domaći72-03-0
1087Lulea - Anundsjo domaći421-04-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1088Nassjo - Berga domaći341-01-2
1089Hassleholms If - Osterlen Ff gosti90-10-1
1090Husqvarna - Ifk Hassleholm domaći540-01-0
1092Raslatts - Ifo Bromolla domaći162-05-0
1093Asarums If Fk - Rappe Goif domaći132-03-2
1094Dalstorps If - Nosaby If gosti311-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1095Hittarps Ik - Vinbergs If gosti50-10-3
1096Ullareds Ik - Angelholms domaći31-11-2
1097Stafsinge If - Qviding gosti310-10-2
1098Onsala - Bk Olympic gosti630-00-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7689Antalyaspor - Kayserispor domaći21-12-2
7690Basaksehir - Sivasspor gosti390-11-1
7709Gaziantep Bb - Besiktas domaći81-03-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8822Kecioerengucu - Buyuksehir Belediye Erzurumspor domaći500-01-0
8823Altinordu Fk - Eskisehirspor domaći81-04-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9027Olexandria - Sc Dnipro 1 domaći540-02-0
9028Karpaty Lviv - Vorskla Poltava gosti410-12-1
9029Shakhtar Donetsk - Zorya Lugansk gosti91-24-3

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3145Opfk Cherkashchyna - Rukh Vinnyky gosti310-21-6
3154Girnik Sport - Mfc Metalurh Zaporizhya domaći580-01-0
3155Mykolaiv - Kremin Kreminchuh domaći164-06-2
3156Chernomorets Odessa - Obolon Brovar Kiev gosti730-00-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1249Atletico River Plate - Montevideo Wanderers domaći63-03-1
1250Cerro - Racing Club Montevideo domaći660-01-0
1252Fenix - Juventud Piedras domaći231-12-2
1253Penarol - Defensor Sporting domaći381-01-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3075Albion Fc - Sud America - - 0-00-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8188Metropolitanos Fc - Estudiantes De Merida domaći530-02-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1106Hai Phong Fc - K. Khanh Hoa gosti201-11-1
1107Quang Nam Fc - Shb Da Nang gosti320-11-4
1108Sai Gon Fc - Hoang Anh Gia Lai domaći231-03-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9046Airbus - Barry Town gosti100-10-1
9047Caernarfon Town - Penybont domaći22-23-2
9048Newi Cefn Druids - Carmarthen domaći141-23-3
9049Newtown - Bala Town domaći840-01-0
9050Uwic Cardiff - The New Saints domaći51-01-1

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5156Aalstar - Leuven Bears 86-68

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9675Khimky Moscow - Hapoel Jerusalem 94-60
9676Panathinaikos - Unics Kazan 94-76
9677Zaragoza - Real Madrid 72-63
9678U Banca Transilvania - Fenerbahce 66-67
9679Virtus Roma - Varese 76-84
9680Cedevita Zagreb - Cremona 89-77
9681Baskonia - Bilbao Basket 66-55
9690Sassari - Olimpia Milano 60-73
9691Brose Bamberg - Ludwigsburg 82-93
9692Cantu - Brescia 84-72

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1109Sad - Poljska 87-74
1111Srbija - Ceska 90-81

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1671Hk Sz Olimpija - Ec Kac Ii 0-00-1
1689Ec Die Adler Kitzbuhel - Hc Gherdeina 1-02-1
1733Ehc Bregenzerwald - Cortina 0-22-7
1750Ek Zeller Eisbaren - Red Bull Hockey Juniors 1-11-4
1790Feldkirch - Val Pusteria 2-03-0
1796Lustenau - Ritten Sport 3-04-4
1797Asiago - Fassa 1-01-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2339Mountfield Hk - Liberec 1-13-6

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9228Slovan Ustecti Lvi - Dukla Jihlava 0-02-3
9229Benatky Nad Jizerou - Slavia Prague 1-03-1
9230Hc Banik Sokolov - Hc Rt Torax Poruba 1-23-5
9231Hc Havirov Panthers - Vhk Vsetin 0-02-0
9232Kadan - Ceske Budejovice 1-41-7
9233Stadion Litomerice - Hc Frydek Mistek 0-12-2
9234Horacky Fk Trebic - Hc Zubr Prerov 2-04-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8572Coventry Blaze - Fife Flyers 0-11-4
8602Dundee Stars - Nottingham Panthers 0-21-5

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1273Jukurit - Pelicans 1-23-4
1274Kalpa - Hifk 0-11-2
1277Karpat - Sport 1-13-1
1284Lukko - Ilves 1-04-2
1292Tappara - Jyp 1-23-3
1325Tps - Assat 0-11-3
1347Kookoo - Saipa 4-05-1

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2078Hk Zemgale Llu - Hs Riga 1-04-1

LATVIJA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2076Hk Prizma - Hk Liepaja 2-43-5
2077Hk Mogo - Hk Olimp Riga 2-12-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1605Hsc Csikszereda - Schiller Vasas Hc 1-06-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3731Manglerud Star - Stavanger 0-21-8
3867Stjernen - Sparta Sarpsborg 1-34-6
3868Storhamar - Lillehammer 0-02-2
3869Frisk Asker - Valerenga 1-03-0
3870Gruner Ishockey - Narvik Ishockeyklubb 0-15-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4654Hasle Loren Ishockey - Comet 1-03-3
4946Nidaros Hockey - Gjovik Mammuts 0-03-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4967Red Star Kunlun - Traktor Chelyabinsk 0-11-2
4970Salavat Ufa - Amur Khabarovsk 2-13-2
4987Neftekhimik - Avtomobilist Yekaterinburg 1-23-5
4997Severstal Cherepovets - Dynamo Moscow 2-02-2
4998Spartak Moscow - Sochi 0-00-1
4999Vityaz Podolsk - Sibir Novosibirsk 0-12-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8518M Novokuznetsk - Ermak Angarsk 0-12-2
8519Toros Neftekamsk - Chelyabinsk 0-11-2
8520Csk Vvs Samara - Tsen Tou Jilin City 0-13-3
8521Buran Voronezh - Hc Rostov 2-05-0
8522Hc Tambov - Hk Dinamo St Petersburg 0-01-1
8523Neftjanik Almetjevsk - Yuzhny Ural Orsk 1-13-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5028Irbis Kazan U20 - Mamonty Yugry U20 1-03-2
5029Mhk Dynamo U20 - Krasnaya Armiya U20 0-12-3

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2411Frolunda - Brynas 0-22-5
2412Leksand - Malmo 1-25-2
2422Skelleftea - Oskarshamn 0-14-4
2423Djurgardens If - Linkopings 0-14-2
2426Farjestads - Orebro 2-24-6
2427Lulea - Vaxjo 1-03-1
2438Rogle - Hv 71 4-04-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5045Rapperswil - Ambri 1-03-0
5046Servette - Biel 2-12-4
5047Zug - Zsc Lions 0-14-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8946Chaux De Fonds - Ajoie 0-14-6
8947Kloten - Visp 1-01-3

ŠVICARSKA 2. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8943Gck Lions - Ehc Winterthur 1-17-4
8944Olten - Langenthal 2-16-3
8945Sierre - Thurgau 2-13-3

CHALLENGER BANJA LUKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1086S.Galdos F.Mena - S.Doumbia F.Reboul 9-133-66-70-2

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1081J.Aragone - M.Mmoh 10-166-42-61-2
1082A.Seppi - E.Couacaud 17-164-67-62-1

CHALLENGER CARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8607T.Huey Smith J P - H.Hach Verdugo D.Young 21-195-76-42-1
8642S.Bangoura M.Mmoh - K.Lovett T.Paul V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER ISTANBULTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1071B.Van De Zandschulp - D.Istomin 12-153-66-31-2
1074U.Humbert - B.Kavcic 12-36-26-12-0

CHALLENGER ISTANBUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076M.Gengel L.Rosol - A.Golubev A.Nedovyesov V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER SEVILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1078J.Munar Clar - C.Taberner 12-56-16-42-0
1079A.Davidovich Fokina - S.Caruso 12-36-16-22-0

CHALLENGER SHANGHAI TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8797Y.Uchiyama - D.Wu 13-106-47-62-0

CHALLENGER SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8807X.Gao F.Sun - M.Polmans S.Puodziunas 18-172-66-42-1

CHALLENGER SZCZECINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065A.Ramos Vinolas - G.Andreozzi 10-143-66-21-2
1070J.Kovalik - M.Cecchinato 13-77-66-12-0

CHALLENGER SZCZECIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8796M.Middelkoop H.Podlipnik Castillo - G.Andreozzi A.Molteni 7-124-63-60-2

WTA GUANGZHOU CHINA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9629J.Paolini - E.Liang 17-156-45-72-1
9630S.Xu - A.Rodionova 2-121-61-60-2
9631V.Lepchenko - M.Frech V-V2-6V-VV-V
9632A.Raina - S.Vickery 12-56-36-22-0
9633L.Zhu - F.Xun V-VV-VV-VV-V
9634N.Kostic - D.Jakupovic 4-122-62-60-2
9635X.Wang - L.Pattinama Kerkhove V-VV-VV-VV-V

WTA GUANGZHOU CHINA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9748K.Zavatska - X.Wang 18-126-76-12-1
9749T.Martincova - J.Lu 12-36-26-12-0
9750M.Frech - A.Raina 12-26-16-12-0
9751F.Xun - A.Rodionova 17-146-24-62-1
9752J.Paolini - D.Jakupovic 16-114-66-12-1

WTA HIROSHIMA JAPANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9757N.Hibino - M.Doi 12-56-36-22-0

WTA HIROSHIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1110C.Mchale V.Savinykh - M.Doi N.Hibino 14-196-34-61-2

WTA NANCHANG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1114S.Peng - E.Rybakina 9-151-66-31-2

WTA NANCHANG CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113R.Peterson - N.Stojanovic 12-46-36-12-0

WTA ZHENGZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9648P.Martic - K.Mladenovic 12-36-06-32-0

WTA ZHENGZHOU CHINA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1116N.Melichar K.Peschke - D.Krawczyk E.Perez 22-206-44-62-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8553Alpha Hard - Graz 32-30
8554Barnbach Koflach - Aon Fivers 23-32
8555Krems - Linz 33-30

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
9289Shc Malomerice - Hranice 19-25
9290Dukla Prague - Tj Sokol Nove Veseli 30-28
9291Kralovo Pole Brno - Plzen 26-30
9292Koprivnice - Frydek Mistek 37-16

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9263Tvis Holstebro - Skjern 22-22

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2948Viborg Hk - Tvis Holstebro 28-19
2949Horsens Hk - Silkeborg 27-33
2950Team Esbjerg - Aarhus United 29-22
2951Ajax Copenhagen - Odense 21-33

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9316Ajax Kobenhavn - Ik Skovbakken 27-27
9317Hoj Elitehandbold - Fif Kobenhavn 26-22
9318Odder Handbold - Sydhavsoerne 30-23

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2372Bourg De Peage - Chambray Touraine 27-26
2373Joan Of Arc Dijon Handball - Merignac 33-26
2386Toulon Saint Cyr - Cjf Fleury Les Aubrais 24-21
2389Metz Handball - Paris 92 34-21

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8972Ka Akureyri - Haukar Hafnarfjordur 23-26

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
6248Medvedi - Wisla Plock 25-23
6249Montpellier - Vardar Skopje 31-33
6250Pick Szeged - Barcelona Borges 31-28
6251Tatran Presov - Bidasoa 23-25
6252Porto Vitalis - Brest 27-25
6253Zagreb Ppd - Paris Handball 29-37

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2390Dabas Kc Vse - Balatonfuredi 27-27
2395Ftc Budapest - Tatabana 32-31
2396Gyongyosi - Cyeb Budakalasz 35-29

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2397Bekescsaba - Mosonmagyarovari Kcse 25-27
2441Erd Hc - Mtk Budapest 36-24
2445Szent Istvan Se - Szombathelyi Kka 24-28
2452Vaci - Dvsc 26-30

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2453Hk Hodonin - Slovan Dusla Sala 26-27

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9320Drammen - Halden Topphandball 41-23

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2666Molde Hk - Follo Hk Damer 27-19

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2332Buxtehuder Sv - Bayer Leverkusen 22-24
2333Ketsch - Tus Metzingen 24-35
2341Bbm Bietigheim - Bad Wildungen 30-28
2342Neckarsulmer Su - Mainz 30-21
2344Borussia Dortmund - Hsg Bensheim Auerbach 28-24

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8127Bad Schwartau - Hc Elbflorenz 2006 23-24
8128Emsdetten - Ferndorf 22-23
8129Coburg - Gummersbach 31-26
8130Eisenach - Hsg Konstanz 27-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2671Kpr Gminy Kobierzyce - Zaglebie Lubin 27-26
2688Piotrcovia - Start Elblag 21-24
2775Spr Jks Jaroslaw - Energa Koszalin 25-24
5856Kwidzyn - Azoty Pulawy 22-28
5863Opole - Spr Tarnow 29-22

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2947Fc Gaia - Sp C Horta 37-30
2958Madeira Sad - Maia Ismai 27-35
2961Aa Avanca - Benfica 27-33
2967Aguas Santas Milaneza - Boa Hora Fc 25-27
2975Vitoria Fc - Boavista Fc 24-21

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9312Potaissa Turda - Scm Politehnica Timisoara 32-24
9313Steaua Bucuresti - Csm Resita 36-35
9314Stiinta Municipal Bacau - Hc Buzau 29-28

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1535Rapid Bucharest - Scm Gloria Buzau 27-31
1541Sc Municipal Craiova - Cs Minaur Baia Mare 17-22
1575Cs Gloria 2018 Bistrita - Zalau 24-23
1576Csm Bucuresti - Hcm Slobozia 27-21
1596Corona Brasov - Csm Slatina 31-22

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
3067Sgau Saratov - St Petersburg 28-34
3068Kaustik Vuor - Hc Spartak Moscow 24-27
3069Zarja Kaspija - Skif 18-26

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3071Kosice Crows - Msk Povazska Bystrica 31-28
3072Skp Bratislava - Tj Slovan Modra 32-16
3074Topolcany - Hlohovec 24-24

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5758Bm Guadalajara - Cangas 29-22
5759Puerto Sagunto - Naturhouse La Rioja 19-36
5760Helvetia Anaitasuna - Bm Benidorm 25-26
5761Recoletas Atletico Valladolid - Bm Sinfin 29-23
5807Ximenez Puente - Encantada 25-29
5808Bm Huesca - Ademar Leon 24-27

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3095Baseti Zuazo - Elche 25-26
3097Clinicas Rincon Malaga - Aula Valladolid 33-26
3098Mecalia Atletico Guardes - Kh 7 Bm Granollers 26-30

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3143Skovde - If Hallby 34-25

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3251Gt Soder - H65 Hoor 14-34
3253Skara Hf - Kungalvs Hk 22-21

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3162Karra - Bodens Bk 31-24
3165Aik Stockholm - Hammarby 29-28
3223Kungalvs Hk - Skanela If 27-25
3237Rp Linkoping - Tyreso If 21-23
3239Torslanda Hk - Hif Karlskrona 28-28

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2321Kadetten - St Gallen 40-32
2322Tv Endingen - Basel 30-30

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1019Ukrajina - Nizozemska 0-10-20-3
1020Grcka - Francuska 0-10-20-3
1027Makedonija - Rusija 0-10-20-3
1028Njemacka - Belgija 0-10-22-3
1029Estonija - Crna Gora 0-10-20-3
1030Slovacka - Austrija 0-11-13-1
1032Slovenija - Finska 1-02-03-1
1033Bugarska - Portugal 1-01-13-1

PRVENSTVO AZIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3158Kuvajt - Juzna Koreja 0-10-20-3
3178Pakistan - Indonezija 1-02-03-2
3191Katar - Iran 0-10-20-3
3192Sri Lanka - Australija 0-10-20-3

PRVENSTVO JUŽNE AMERIKEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3722Cile - Venezuela 1-02-03-0
3730Brazil - Argentina 0-10-23-2
3734Ekvador - Bolivija 0-11-13-1
3789Peru - Kolumbija 1-01-13-2

SP 2019 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2941Srbija - Brazil 0-11-12-3
2942Dominikanska Republika - Japan 0-10-21-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4595An Brescia - Cn Barcelona 12-6
4597Club Natacio Terrassa - Sabac 12-5
4598Potsdam - Dinamo Moscow 9-17
4599Crvena Zvezda Belgrade - Vk Jadran Split 9-14
4627Sn Strasbourg - Steaua Bucharest 9-7
4642Osc Budapest - Sintez Kazan 14-6
4646Aix En Provence Natation - Vouliagmeni 10-13

SP U20 (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
5037Kanada - Australija 5-14
5042Sad - Kina 16-10
5043Italija - Nizozemska 8-11
5044Rusija - Grcka 16-9

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
5627La Rochelle - Toulouse 28-13
5629Bayonne - Castres 27-17
5661Clermont - Pau 28-37
5662Lyon Olympique - Brive 59-3
5663Begles Bordeaux - Stade Francais 52-3

NRL PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1398Melbourne Storm - Canberra Raiders 10-12
1399Manly Sea Eagles - Cronulla Sharks 28-16
1400Parramatta Eels - Brisbane Broncos 58-0

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1785Counties Manukau - Auckland 13-28
1787Wellington - Otago 54-24
1789Tasman - North Harbour 21-17

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
9283Yokohama Dena Baystars - Tokyo Yakult Swallows 7-4

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1138Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates 14-1
1139Toronto Blue Jays - New York Yankees 3-13
1140Washington Nationals - Atlanta Braves 1-10
1141Detroit Tigers - Baltimore Orioles 8-4
1144Philadelphia Phillies - Boston Red Sox 1-2
1146New York Mets - L A Dodgers 3-0
1147Kansas City Royals - Houston Astros 1-6
1158St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers 2-5
1206Texas Rangers - Oakland Athletics 6-8
1211Arizona Diamondbacks - Cincinnati Reds 1-0
1212Colorado Rockies - San Diego Padres 11-10
1222San Francisco Giants - Miami Marlins 2-4
1237Seattle Mariners - Chicago White Sox 2-1

CFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
5872(-6.5)Calgary Stampeders - Hamilton Tiger Cats 19-18
5874(-6.5)Saskatchewan Roughriders - Montreal Alouettes 27-25

EP U19FUTSAL

Br. Susret Kraj
1016Hrvatska U19 - Spanjolska U19 1-6

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8819Jaen Paraiso Interior - Fs Valdepenas 3-3
8840Burela Fs - Fs Garcia 1-3
8841O Parrulo Fs - Murcia Fs 3-2

TOUR OF BRITAIN ETAPA 8 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
9587C.Noppe - B.Vallee 0-1
9588D.Wyss - C.Swift 1-0
9589D.Cimolai - M.Walls 1-0
9590D.Groenewegen - C.Bol 0-1
9592G.Cullaigh - J.Debusschere 1-0
9595J.De Buyst - M.Trentin 0-1
9596M.Van Der Poel - B.Swift 1-0
9597S.Modolo - M.Cavendish 1-0
9598T.Trondsen - N.Eekhoff 0-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 20 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
9546B.Oconnor - B.King 1-0
9547C.F.Hagan - L.Meintjes 1-0
9548D.Teuns - J.E.Chaves 1-0
9549G.Bouchard - M.Bizkarra 0-1
9550H.Pernsteiner - O.Rodriguez 1-0
9551J.Fuglsang - M.Soler 0-1
9552J.Knox - W.Kelderman 0-1
9553K.Frankiny - M.Nieve 0-1
9554M.A.Lopez - R.Majka 0-1
9555N.Eg - P.Stetina 0-1
9556P.Roglic - A.Valverde 0-1
9557R.Guerreiro - S.Higuita 0-1
9558T.Pogacar - N.Quintana 1-0
9559T.G.Hart - W.Poels 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 1224293237
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 915162439
arrow BC British Colombia BC49 6/49 131518212845
arrow BE Belgija 6/45 132328324041
arrow BL Belgija Keno 20/70 34121314151819202225283039404549586163
arrow CA Kanada 6/49 61328293543
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 913141519
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 78102331
arrow CL Colorado 6/42 369152631
arrow DA Multi-Daily A 6/99 113373748490
arrow DB Multi-Daily B 6/99 5931376190
arrow DC Multi-Daily C 6/99 132838719197
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2361415192025283234374445474852536170
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 156912141518192223283439454853546268
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 724293136
arrow FK Finska Keno D 20/70 125810232427333538465155606367686970
arrow FL Florida 6/53 41417313945
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1462223252629363738465153555859646768
arrow FR Francuska 5/49 1819232628
arrow FT Finska Keno T 20/70 210111213181925313238414346505253606670
arrow GE Njemačka 6/49 162426313443
arrow GO Njemačka Keno 20/70 235911212526303536414346505155626370
arrow GR Grčka 6/49 81011343537
arrow HO Hong Kong 6/49 147121928
arrow HU Mađarska 5/90 4062637583
arrow IL Illinois 6/52 1312161937
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 152628323638
arrow IR Irska 6/47 162124303143
arrow IT Italija 6/90 1710405259
arrow LD Latvija Keno D 20/62 518202122242627282932354143454751535458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 5891421262732333537394244474851525459
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4691113171829333436394146505355565859
arrow LU Louisiana 6/40 3813182334
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 142535414449
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 710132032
arrow MI Michigan Classic 6/47 81230383943
arrow MS Missouri 6/44 3816193242
arrow NP New York Pick 10 20/80 2791011131729333537384247505459697276
arrow NY New York 6/59 1914222425
arrow OH Ohio Classic 6/49 82024263641
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 31420262833
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 13458141718212329323944495054616878
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3481719232427313241424860636669757879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 23121317
arrow PO Poljska 6/49 111315263149
arrow QU Quebec 6/49 71335404149
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 42527283747
arrow SB Španjolska Bono 6/49 5911121932
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 163234364546
arrow SW Švicarska 6/42 111415212632
arrow TE Texas 6/54 1324283141
arrow TU Turska Sayisal 6/49 1612151926
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 61014192643
arrow UW SAD Powerball 5/69 1127313667
arrow WA Washington 6/49 212427293135
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1318212330
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 111819264647
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 312202122242731343738414446485171727377