Nedjelja 15.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9045Rapid Vienna - Admira Wacker - - 1-05-0
9211Feyenoord - Den Haag - - 3-03-2
9212Hoffenheim - Freiburg - - 0-20-3
9213Hobro - Fc Copenhagen - - 2-12-1
9214Ska St Petersburg - Jokerit - - 0-03-2
9215Nk Osijek - Nk Varazdin - - 2-02-2
9216St Etienne - Toulouse - - 1-22-2
9217Roma - Sassuolo - - 4-04-2
9218Kiel - Kielce - - 0-01-1
9219Boavista - Sporting Lisbon - - 1-01-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8971Mc Oran - Mc Alger gosti340-22-3

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6234Gimnasia Lp - Racing Club gosti360-11-2
6235Banfield - Talleres gosti380-10-1
6236Rosario - Newell S gosti660-01-1
6237Independiente - Lanus domaći241-02-2
6238Boca Juniors - Estudiantes domaći41-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1316Guillermo Brown - Independiente Rivadavia domaći850-01-0
1317Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Atletico De Rafaela gosti290-11-2
1318Mitre Santiago Del Estero - Agropecuario Argentino gosti480-02-1
1319San Martin San Juan - Barracas Central - - 0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1320Argentino De Quilmes - Comunicaciones gosti580-01-1
1321Ca Defensores Unidos - Ca San Miguel gosti770-00-2
1322Sacachispas Fc - Deportivo Armenio gosti290-10-3

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1312Excursionistas - Argentino De Merlo domaći470-03-1
1313Real Pilar Fc - Cdm Leandro N. Alem domaći111-01-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9026Gold Coast Knights Sc - Olympic Fc domaći91-02-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2309Altach - St Polten domaći283-06-0
2310Rapid Vienna - Admira Wacker domaći451-05-0
2311Wolfsberger Ac - Austria Vienna domaći670-03-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3928Fc Juniors Oo - Bw Linz gosti130-20-5

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1365Keshla - Sabayil gosti180-21-2
1366Qarabag - Neftchi domaći311-02-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1289Anderlecht - Royal Antwerp gosti490-01-2
1290Gent - Mechelen domaći293-03-0
1291Royal Excel Mouscron - Kortrijk domaći431-02-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2964Roeselare - Virton VVV-VV-V

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8843Slavia Mozyr - Zvezda Minsk gosti62-12-2
8845Isloch - Shakhtar Soligorsk gosti640-00-1
8866Dinamo Minsk - Fc Slutsk domaći620-02-1

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1376Fc Nfk Minsk - Smorgon domaći500-04-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2550Nacional Potosi - Bolivar gosti510-00-3
2553San Jose Oruro - Club Destroyers domaći114-07-0
2564Guabira - Blooming domaći470-01-1
2565Royal Pari Sion - Oriente Petrolero domaći900-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9221Fk Sarajevo - Fk Zvijezda 09 domaći431-02-0
9222Siroki Brijeg - Fk Tuzla City domaći121-11-3

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1398Juventus Sp - Comercial Sp domaći41-01-1
1399Mirassol Sp - Nacional Ac Sp domaći222-03-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2980Atletico Mg - Internacional gosti290-11-3
2981Atletico Pr - Avai gosti130-10-1
2982Bahia Ba - Fortaleza gosti101-11-1
2983Fluminense - Corinthians domaći401-01-0
2984Gremio - Goias domaći293-03-0
2985Sao Paulo Sp - Csa Al gosti550-01-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Figueirense - Sport Recife gosti160-11-2

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Juventude - Nautico Pe gosti370-12-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6756Santos U20 - Ca Juventus U20 domaći302-03-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2619Dunav Ruse - Slavia Sofia - - 0-00-0
2785Levski Sofia - Cherno More Varna domaći213-03-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6134Mfk Karvina - Bohemians 1905 - - 0-00-0
6135Zlin - Sparta Prague gosti50-20-2
6136Banik Ostrava - Budejovice domaći431-02-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4184Viktoria Zizkov - Hradec Kralove gosti370-21-2
4189Vlasim - Vitkovice domaći121-02-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1525Fc Viktoria Plzen B - Fk Mas Taborsko domaći181-11-1
1528Sk Rakovnik - Benesov gosti181-11-3
1529Stechovice - Sk Motorlet Praha domaći62-03-1
1530Zapy - Fc Hradec Kralove B domaći211-01-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9240Banik Ostrava B - Fc Velke Mezirici domaći83-14-2
9241Fk Apos Blansko - Sigma Olomouc B domaći62-03-1
9242Slovacko B - Viktoria Otrokovice - - 0-00-0
9251Unex Unicov - Hlucin - - 0-00-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6761Universidad De Concepcion - Colo Colo domaći41-03-1
6765Cobresal - Everton De Vina gosti222-12-1
6766Universidad Catolica - O Higgins - - 0-00-0
6767Union La Calera - Antofagasta gosti51-22-3

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1512San Luis De Quillota - Rangers De Talca domaći81-23-2
1513Deportes Temuco - Puerto Montt gosti610-00-1
1514Cobreloa - Nublense domaći271-11-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5733Aek Larnaca - Omonia Nicosia domaći401-12-2
5734Doxa Katokopias - Ethnikos Achnas gosti390-11-1
5735En Paralimniou - Anorthosis Famagusta gosti450-11-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1914Aarhus Gf - Aalborg domaći62-03-0
1915Esbjerg Fb - Randers Fc gosti450-10-3
1916Lyngby - Midtjylland gosti290-10-3
1920Hobro - Fc Copenhagen domaći42-12-1
1921Brondby If - Fc Nordsjaelland domaći322-04-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1692Fc Roskilde - Nykobing Fc domaći112-03-1
1693Hb Koge - Naestved domaći281-11-1
1694Vejle - Hvidovre domaći580-03-0
1695Vendsyssel Ff - Kolding domaći172-02-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1394Thisted - Vejgaard Bk domaći212-04-0
1395Holbaek B I - Frem gosti360-11-2
1404Sydvest - Jammerbugt Fc - - 0-00-0

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1589Cd Independiente Juniors - Orense Sc gosti301-11-3
1593Cda Santo Domingo - Manta Fc domaći151-12-1
1594Ca Porteno - Liga De Loja domaći890-01-0
1596Gualaceo Sc - Ldu Portoviejo - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1244Guayaquil City Fc - Universidad Catolica gosti50-12-1
1245Emelec - Ldu Quito domaći151-11-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060Bournemouth - Everton domaći231-13-1
1061Watford - Arsenal gosti210-22-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1236Huddersfield - Sheffield Wednesday gosti100-10-2
1239Barnsley - Leeds gosti840-00-2

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2672Everton Lfc - Bristol City Women domaći442-02-0
2673Reading Lfc - Manchester City Lfc gosti300-10-2
2676Brighton Hove Albion Lfc - Chelsea Lfc domaći840-01-1
2678Tottenham Hotspur - Liverpool Lfc domaći451-01-0
2681West Ham United Lfc - Birmingham City Lfc domaći261-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9474Maardu Esteve - Tartu Jk Tammeka gosti580-00-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Hb Torshavn - Skala domaći102-03-0
1288Vikingur Gota - Ab Argir gosti181-11-1
1604Nsi Runavik - B36 Torshavn gosti70-20-3

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1578Inter Turku - Mariehamn domaći620-02-0
1580Ilves - Honka gosti110-10-2
1582Kups - Hjk Helsinki domaći361-01-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9667Grifk - Kaapo gosti142-13-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1153Nantes - Reims domaći690-01-0
1154St Etienne - Toulouse gosti151-22-2
1155Monaco - Marseille domaći172-23-4

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2716Xanthi - Asteras Tripolis domaći191-02-1
2717Panionios - Larissa domaći560-01-0
2719Aris - Panathinaikos domaći202-04-0
2720Aek Athens - Lamia domaći372-02-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2445Deportivo Iztapa - Deportivo Mixco domaći231-02-1
2452Deportivo Guastatoya - Csd Comunicaciones domaći11-03-1

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8332Lobos Upnfm - Cd Motagua gosti870-00-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5397Nk Osijek - Nk Varazdin domaći262-02-2
5409Rijeka - Hajduk Split domaći311-01-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8564Rudes - Nk Croatia Zmijavci domaći202-03-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9687Jakarta - Psis Semarang domaći451-02-1
9688Jayapura - Lamongan domaći401-02-0
9689Perseru Badak Lampung Fc - Psm Makassar gosti370-11-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2453Naft Masjed Soleyman Fc - Esteghlal Tehran gosti160-11-1
2454Saipa - Fc Nassaji Mazandaran domaći302-04-3
2475Shahin Bushehr Fc - Peykan domaći810-01-1
2480Zobahan - Tractor Sazi Tabriz Fc - - 0-00-0

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2482Ghasghaei Shiraz - Fajr Sepasi Fc gosti170-20-2
2483Rayka Babol Fc - Gol Reyhan Alborz domaći321-01-1
2612Aluminium Arak - Esteghlal Khuzestan Fc domaći51-01-0
2666Arman Gohar Sirjan - Baderan Tehran domaći401-02-2
2671Malavan Bandar Anzali Fc - Khosheh Talaei gosti260-12-3
2688Niroye Zamini Tehran - Navad Urmia Fc gosti530-01-1
2697Sorkhpooshan Pakdasht Fc - Mes Rafsanjan Fc gosti410-22-3
2698Damash Gilan Fc - Sanat Mes Kerman Fc - - 0-00-0
2699Elmo Adab Tabriz - Sepidrood Rasht Sc gosti720-00-2

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9683Ia Akranes - Grindavik domaći251-01-1
9684Ka Akureyri - Hk Kopavogs domaći71-01-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1172Brescia - Bologna domaći103-13-4
1174Genoa - Atalanta gosti640-01-2
1194Parma - Cagliari gosti230-21-3
1195Roma - Sassuolo domaći124-04-2
1196Spal 2013 - Lazio gosti170-12-1
1202Verona - Milan gosti680-00-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368Cosenza - Pescara gosti300-11-2
1369Crotone - Empoli - - 0-00-0
1370Pisa - Cremonese domaći321-04-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1587Sassuolo U19 - Ss Lazio Roma U19 gosti371-12-3
1588Fiorentina U19 - Bologna U19 gosti82-16-3

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -
6312Fiorentina - Sampdoria - - - -
6313Genoa - Cagliari - - - -
6314Inter - Napoli - - - -
6315Lecce - Hellas Verona - - - -
6318Milan - Atalanta - - - -
6319Parma - Udinese - - - -
6320Roma - Lazio - - - -
6321Spal 2013 - Brescia - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3771Albinoleffe - Us Pianese - - 0-00-0
3782Carrarese - Pistoiese gosti60-12-1
3788Lecco - Siena gosti140-20-2
3897Olbia - Alessandria gosti40-10-3
4233Pontedera - Novara - - 0-00-0
4234Ac Gozzano - As Giana Erminio domaći560-01-1
4259Juventus U23 - Pro Patria gosti401-12-2
4269Pergolettese - Arezzo gosti490-01-1
4271Renate - Como gosti350-12-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4691Imolese Calcio - Modena gosti260-10-1
4693Piacenza - Fermana gosti530-00-1
4695Sambenedettese - Fc Arzignano Valchiampo gosti220-12-1
4696Sud Tirol - Reggio Audace Fc gosti400-10-3
4700Cesena - Triestina domaći71-03-2
4701Padova - Carpi - - 0-00-0
4705Ravenna - Vis Pesaro domaći460-02-1
4707Salo - Virtus Vecomp Verona domaći331-02-1
4844Vicenza - Rimini domaći780-02-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5313Catania - Viterbese domaći500-01-0
5314Paganese - Virtus Francavilla Calcio domaći790-02-2
5318Teramo - Cavese domaći281-02-0
5320Ternana - Monopoli gosti480-00-2
5361As Bisceglie - Potenza gosti380-20-3
5362Catanzaro - Sicula Leonzio domaći620-03-1
5389Picerno - Avellino gosti51-22-3
5396Vibonese - Rende domaći152-03-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3139Bnei Yehuda - Maccabi Netanya - - 0-00-0
3140Ashdod - Hapoel Beer Sheva domaći21-12-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2784Portmore United - Dunbeholden Fc gosti450-10-1
2786Mount Pleasant Fc - Tivoli Gardens domaći860-01-0
2789Cavaliers Fc - Humble Lions Fc gosti420-11-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1308Yokohama Fc - Omiya Ardija - - 0-00-0
1309Kagoshima United - Montedio Yamagata gosti110-30-3

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9705Blaublitz Akita - Kamatamare Sanuki domaći162-05-0
9706Ac Nagano Parceiro - Fujieda Myfc - - 0-00-0
9707Gamba Osaka U23 - Yscc Yokohama gosti290-10-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6209Gangwon - Jeju United domaći202-02-0
6220Seoul - Incheon United gosti270-13-1
6221Seongnam Ilhwa - Suwon Bluewings - - 0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6754Black Leopards - Baroka Fc gosti330-10-2
6755Bloemfontein Celtic - Stellenbosch Fc gosti340-12-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9015Jomo Cosmos - Real Kings Fc gosti100-11-2
9018Ajax Cape Town - Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc gosti122-13-2

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2949Al Duhail Sc - Al Rayyan domaći660-01-1

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9733Kenya Commercial Bank - Kisumu All Stars Fc - - 0-00-0
9734Leopards Sc - Kariobangi Sharks - - 0-00-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1558Shanghai Shenhua - Tianjin Taida gosti120-20-3
1560Wuhan Zall - Dalian Yifang domaći660-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6831Jaguares D. Cordoba - America De Cali gosti310-12-2
6837Millionarios - Depotivo Pasto gosti341-12-1
6838Envigado - Independiente Medellin gosti21-12-4
6839Atletico Huila - Atletico Junior gosti150-11-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6738Tigres Fc - Deportes Quindio gosti350-10-2
6739Boca Juniors De Cali - Boyaca Chico domaći21-12-2
6740Cd Real San Andres - Llaneros gosti50-10-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6466San Carlos - Herediano domaći460-01-0

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2870Al Qadsia - Al Tadhamon domaći171-03-0
7359Yarmouk - Al Shabab Kuwait gosti360-11-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9735Rigas Skola - Spartaks domaći54-06-0

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2946Asante Kotoko - Es Sahel domaći41-02-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9736Gudja United - St Lucia Fc gosti420-11-1
9737Valletta - Floriana gosti470-01-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9746Ca Youssoufia Berrechid - Cr Khemis Zemamra gosti150-11-2
9747Rapide Oued Zem - Mouloudia Club Of Oujda - - 0-00-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3121Dunakanyar - Tiszakecske Fc - - 0-00-0
3123Bfc Siofok - Budaorsi domaći700-02-0
3124Gyirmot - Dorogi Fc domaći91-21-2
3136Mtk Budapest - Kazincbaricika Bsc domaći361-01-0
3137Nyiregyhaza - Vasas gosti820-00-2
3143Szolnoki - Gyor gosti40-10-2
3145Szombathelyi Haladas - Soroksar gosti200-10-1
3147Ujbuda - Ajkai Fc gosti91-11-3
3148Szeged - Csakvar domaći233-05-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1310Santos Laguna - Pachuca gosti31-22-2
6279Toluca - Morelia gosti720-00-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7100Universidad Guadalajara - Club Celaya domaći181-02-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2871Fc Sfintul Gheorghe - Fc Dinamo Auto domaći750-01-0
2872Fc Milsami - Csf Speranta Nisporeni - - 0-00-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9761Cd Ocotal - Cd Walter Ferretti domaći291-01-2
9762Chinandega Fc - Real Esteli gosti61-21-4

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1590Fc Zwolle - Rkc Waalwijk domaći261-26-2
1591Feyenoord - Den Haag domaći63-03-2
1592Heracles - Willem domaći172-14-1
1595Fortuna Sittard - Twente gosti160-22-3

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6774Jong Sparta Rotterdam - Tec gosti112-13-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2878Steinkjer - Raufoss 2 gosti540-03-1
2882Kongsvinger 2 - Verdal gosti72-12-2
2885Gjelleraasen If - Skjervoy gosti100-11-1
2893Melbo - Honefoss domaći32-23-3
8926Sunndal - Nordstrand gosti160-22-4
8929Fk Lyn - Norild domaći192-14-2
8931Madla - Pors Grenland domaći470-04-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6630Bodo Glimt - Stabaek domaći41-23-3
6631Haugesund - Mjondalen - - 0-00-0
6732Molde - Tromso domaći451-03-0
6733Stromsgodset - Ranheim domaći560-01-0
6734Viking - Odd Bk domaći91-02-0
6735Kristiansund - Brann domaći131-01-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2348Jerv - Raufoss domaći251-01-0
2349Kfum Oslo - Skeid domaći51-12-1
2350Nest Sotra - Tromsdalen domaći271-02-0
2351Strommen - Start - - 0-00-0
2352Ham Kam - Ullensakerkisa domaći590-02-0
2353Sandnes Ulf - Notodden domaći780-01-0
2354Sogndal - Sandefjord domaći381-01-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8871Brattvaag - Stordals Blink gosti210-20-3
8904Egersund - Levanger gosti40-21-3
8916Hodd - Bryne domaći72-02-1
8917Kvik Halden - Sola domaći342-04-0
8918Moss - Vidar domaći351-02-1
8919Arendal - Fredrikstad gosti181-12-1
8921Mjolner - Alta - - 0-00-0
8923Sotra Sk - Fram Larvik gosti160-10-2
8924Elverum - Senja domaći191-01-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1168Hoffenheim - Freiburg gosti110-20-3
1171Paderborn - Schalke domaći81-11-5

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1353Aue - Osnabruck domaći401-01-0
1354Bochum - Dynamo Dresden gosti470-02-2
1355Darmstadt - Nurnberg domaći61-23-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6823Ingolstadt - Hallescher domaći500-02-3
6824E. Braunschweig - Hansa Rostock gosti31-21-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8565Jahn Regensburg Ii - Tsv 1882 Landsberg gosti520-00-1

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2389Sfl Bremerhaven - Werder Bremen 3 gosti123-14-1
9775Sv Hemelingen - Esc Geestemunde gosti101-11-3
9776Habenhauser - Sc Borgfeld gosti620-00-1
9777Leher Ts - Schwachhausen gosti600-00-1
9778Union 60 Bremen - Brinkumer domaći62-22-4

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2347Sv Rot Weiss Walldorf - Eintracht Stadtallendorf gosti340-21-2
9772Fc Eddersheim - Sc Hessen Dreieich domaći82-02-0
9773Sv Neuhof - Rw Hadamar gosti80-10-2
9774Vfb Ginsheim 1916 - Hessen Kassel gosti72-13-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8932Usc Paloma - Fc Teutonia Ottensen 1905 domaći241-21-3
8940Buchholz - Sv Rugenbergen gosti431-21-2
8941Tsv Sasel 1925 - Union Tornesch domaći253-05-0
8942Wandsbeker Tsv Concordia 1881 - Meiendorfer gosti340-12-1

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
89481. Fc Duren - Sv Breinig gosti142-14-1
8949Hennef 05 - Fortuna Koln Ii domaći353-03-2
8950Blau Weiss Friesdorf - Sv 1914 Eilendorf domaći251-03-0
8951Wesseling Urfeld - Borussia Freialdenhoven gosti420-11-4
8952Fc Pesch - Viktoria Arnoldsweiler domaći590-03-2
8953Sv Deutz 05 - Siegburger Sv 04 gosti810-00-1
8954Vfl Vichttal - Spvg Frechen 20 gosti250-10-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8955Cronenberger - Schwarz Weiss Essen gosti330-13-1
8956Sf Niederwenigern - Ratinger domaći231-11-5
8957Sportfrunde Baumberg - Sc Union Nettetal domaći451-01-1
8958Spvg Schonnebeck 1910 - 1.Fc Monheim domaći91-22-2
8959Straelen - Kray domaći182-04-0
8960Turu Dusseldorf - Sc Velbert domaći101-12-1
8961Tus 64 Bosinghoven - Bocholt gosti280-12-1
8962Tvd Velbert 1870 - Kleve gosti770-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9779Eintracht Northeim - Heeslinger Sc gosti340-11-2
9780Arminia Hannover - Tus Bersenbruck gosti280-10-2
9781Egestorf Langreder - Mtv Eintracht Celle domaći511-01-0
9782Fc Hagen Uthlede - Braunschweig gosti220-11-3
9783Sc Spelle Venhaus - Hsc Tundern domaći82-06-0
9784Tb Uphusen - Sv Atlas Delmenhorst gosti60-20-3
9785Ulm Wolfsburg - Vfl Oldenburg domaći41-03-3

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
89631. Fc Lok Stendal - Charlottenburger Fc Hertha 06 domaći91-01-1
8967Fc Strausberg - Msv Pampow gosti21-41-6
8968Ludwigsfelder - Neustrelitz domaći92-03-0
8969Staaken - Fc Hertha 03 Z. gosti120-21-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8970Askania Bernburg - Fc International Leipzig gosti900-00-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9786Elversberg Ii - Hassia Bingen gosti120-10-2
9787Sv Gonsenheim - Fv Diefflen gosti32-12-2

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
23901. Fc Kaan Marienborn - Siegen gosti300-11-3
2395Asc 09 Dortmund - Rot Weiss Ahlen gosti30-20-2
2396Eintracht Rheine - Holzwickeder Sc gosti221-12-4
2397Gutersloh - Tus Erndtebruck domaći82-12-1
2411Sc Preussen Munster Ii - Sc Paderborn 07 Ii gosti230-23-2
2412Sc Wiedenbruck 2000 - Hammer Spvgg gosti50-12-2
2422Tsg Sprockhovel - Rsv Meinerzhagen gosti150-10-2
2423Westfalia Rhynern - Sv Schermbeck domaći62-02-0
9672Tus Ennepetal - Westfalia Herne gosti190-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9668Nurnberg Am - Greuther Furth Am gosti142-15-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2342Hannoverscher Sc - Drochtersen Assel domaći570-01-0
9669Holstein Kiel Amateurs - Altona 93 domaći122-04-2
9670St Pauli Am - Hansa Luneburg gosti650-00-1
9671Vfb Oldenburg - Eintracht Norderstedt domaći32-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2344Germania Halberstadt - Bischofswerdaer Fv 1908 gosti191-12-1
9766Altglienicke - Bsg Chemie Leipzig gosti31-13-2
9767Energie Cottbus - Meuselwitz gosti250-13-2
9768Lichtenberg 47 - Babelsberg - - 0-00-0
9769Union Furstenwalde - Viktoria Berlin domaći590-02-2
9770Rw Erfurt - Bfc Dynamo gosti50-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9771Mainz Am - Fc Giessen domaći141-01-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8569Schalke Am - Fortuna Koln domaći51-01-0

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Sv Eichede - Sv Todesfelde gosti270-11-1
2372Sv Frisia 03 - Tsv Bordesholm domaći351-01-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2916Al Rustaq - Mirbat Sc domaći441-03-0
2918Oman Fc - Al Suwaiq domaći800-01-0
2919Sohar - Al Arouba domaći660-02-0
6588Muscat - Saham gosti50-11-3

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2921Af Sporting San Miguelito - Alianza gosti30-11-1
2922Costa Del Este Fc - Ca Independiente De La Chorrera domaći470-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8914Nacional Par - Deportivo Capiata domaći600-03-0
8915Olimpia - Sportivo San Lorenzo domaći32-14-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7251Carlos Mannucci - Union Comercio gosti52-12-1
7252Deportivo Municipal - Sporting Cristal gosti790-00-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9763Alianza Atletico - Union Huaral domaći101-02-0
9764Comerciantes Unidos - Cienciano domaći560-02-1
9765Cultural Santa Rosa - Cd Sport Loreto gosti600-00-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1613Pogon Szczecin - Lks Lodz domaći640-01-0
1636Gornik Zabrze - Slask Wroclaw - - 0-00-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2955Miedz Legnica - Olimpia Grudziadz gosti121-22-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2935Gryf Wejherowo - Olimpia Elblag domaći151-11-4

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2932Baltyk Koszalin - Jarota Jaroci domaći161-01-0
2933Baltyk Gdynia - Gwardia Koszalin gosti480-00-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1650Santa Clara - Moreirense domaći451-02-0
1655Boavista - Sporting Lisbon domaći71-01-1
1657Maritimo - Belenenses gosti100-21-3
1658Portimonense - Porto gosti250-22-3
1659Rio Ave - Tondela gosti51-22-4

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3278Academica - Nacional Madeira gosti260-11-2
3283Covilha - Leixoes gosti470-02-3
3284Casa Pia - Oliveirense gosti370-11-3
3285Penafiel - Cd Mafra domaći261-12-1

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2937Ac Marinhense - Sporting Clube Ideal gosti530-01-2
2938Alverca - Fabril Barreiro domaći234-17-1
2939Berco Sc - Sc Maria Fonte domaći261-11-1
2940Cf Os Armacenenses - Sintrense gosti80-21-3
2941Fc Pedras Rubras - Amarante Fc gosti181-13-2
2942Gondomar - Trofense domaći801-01-0
2943Oliveirense - Maritimo B - - 0-00-0
2944Real Sporte - Oriental gosti380-11-1
2945Sacavenense - Lusitano Gc domaći201-01-0
2947Gd Fontinhas - Castelo Branco gosti150-21-2
2948Leca - Valadares Gaia Fc domaći780-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2200Poli Iasi - Fc Hermanstadt - - 0-00-0
2202Universitatea Craiova - Fcsb gosti880-00-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7841Fk Krasnodar - Kryliya Sovetov gosti121-14-2
7842Orenburg - Rubin Kazan domaći490-02-1
7846Tambov - Cska Moscow gosti840-00-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3307Torpedo Armavir - Chertanovo Moscow domaći331-01-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2958Fc Khimki M - Fc Zorkij Krasnogorsk gosti351-11-5

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2975Fc Zvezda Perm - Volga Ulyanovsk gosti211-12-1
3067Lada Universitet - Zenit Izhevsk domaći270-01-0
3068Lada Togliatti - Tyumen domaći51-01-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2954Torpedo Vladimir - Fc Kazanka Moscow domaći51-12-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3264Portland Timbers - Washington Dc United gosti250-10-1
3267Toronto Fc - Colorado Rapids domaći82-13-2
3268Minnesota United - Real Salt Lake gosti171-13-1
3269Seattle Sounders - New York Red Bull domaći22-14-2
4600Los Angeles Galaxy - Sporting Kansas City gosti241-17-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3221Sacramento Republic Fc - Rio Grande Valley Fc gosti51-12-1
3223Austin Bold Fc - Reno 1868 Fc gosti201-21-2

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1634Cd Fas - Jocoro Fc domaći101-21-2
1635Independiente Fc - Alianza gosti460-01-1

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7020Slovan Bratislava - Trnava domaći201-02-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5079Triglav - Domzale domaći241-12-3
5084Olimpija Ljubljana - Nk Celje domaći381-02-2
5143Mura - Nk Tabor Sezana domaći770-01-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8938Fk Tsc Backa Topola - Macva Sabac - - 0-00-0
8939Mladost Lucani - Spartak Subotica domaći381-02-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Eibar - Espanyol domaći580-01-2
1218Alaves - Sevilla gosti370-10-1
1219Celta Vigo - Granada Cf gosti450-10-2
1220Real Valladolid - Osasuna domaći650-01-1
1221Real Betis - Getafe gosti150-11-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2485Albacete - Tenerife gosti10-20-4
2486Real Oviedo - Elche gosti150-10-2
2493Real Zaragoza - Extremadura domaći121-03-1
2494Lugo - Fuenlabrada domaći92-02-0
2503Sporting Gijon - Deportivo La Coruna domaći51-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3295Getafe B - Scr Pena Deportiva gosti780-00-1
3306Atletico Baleares - Ss Reyes domaći111-13-2
3308Atletico Madrid B - Las Palmas B domaći222-04-0
3309Celta Vigo B - Marino Luanco gosti900-00-2
3310Melilla - Las Rozas Cf - - 0-00-0
3311Real Oviedo B - Cf Rayo Majadahonda domaći61-12-2
3710Sporting Gijon B - Fc Coruxo gosti670-00-1
3711Ud Ibiza Eivissa - Pontevedra domaći421-02-1
3712Racing Ferrol - Sadcf Internacional De Madrid Dsl domaći91-01-1
3810Unionistas De Salamanca Cf - Club Haro Deportivo domaći342-02-1
3826Burgos - Cd Calahorra gosti180-10-1
3828Logrones - Cultural Leonesa domaći162-13-2
3831Real Union De Irun - Tudelano gosti370-11-2
4114Cd Ebro - Gimnastic gosti580-00-2
4173Fc Andorra - Sd Ejea domaći490-03-0
4506Lleida - Espanyol B domaći381-02-1
4512Castellon - Olot domaći730-01-0
4588Hercules - Sabadell gosti490-00-2
4592Ud Cornella - Badalona domaći391-01-0
4649Club Recreativo Granada - Cp Villarrobledo domaći720-02-1
4650Sevilla Atletico - Cf Cadiz B gosti50-00-1
4651Marbella - Merida domaći41-13-2
4652Atletico Sanluqueno - Cartagena gosti680-00-1
4660Real Murcia - San Fernando gosti450-11-2
4661Yeclano Deportivo - Cordoba domaći421-02-2
4662Badajoz - Algeciras domaći540-02-1
4663Rb Linense - Don Benito domaći151-01-0
4673Rec De Huelva - Ucam Murcia domaći201-01-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9788Ce Manresa - Santfeliuenc Fc domaći810-02-0
9789Cf Pobla De Mafumet - Fc Vilafranca domaći541-01-0
9790San Cristobal Cp - Ua Horta gosti441-12-2
9791Hospitalet - Ue Sants domaći221-03-0
9792Terrassa - Ec Granollers domaći151-01-0
9793Sant Andreu - Fc Cerdanyola Del Valles domaći530-01-1
9794Cf Villarreal C - Fc J. Espanol De San Vicente domaći62-04-0
9795Paterna Cf - Elche B gosti340-10-1
9796Olimpic De Xativa - Crevillente Deportivo VV-VV-VV-V
9797Cd Roda - Ud Beniganim domaći42-12-1
9798Ad Alcorcon B - Carabanchel gosti221-11-2
9799Ad Torrejon Cf - Trival Valderas A. gosti40-10-1
9800Cd San Fernando De Henares - Dav Santa Ana domaći83-06-1
9801Ed Moratalaz - Cf Pozuelo De Alarcon gosti131-11-1
9802Parla - Ad Union Adarve gosti70-20-3
9803Sad Villaverde San Andres - Alcala - - 0-00-0
9804Atletico De Pinto - Leganes B gosti310-11-2
9805Flat Earth Fc - Cd Mostoles - - 0-00-0
9806Navalcarnero - Alcobendas Sport domaći191-02-1
9807Cd Cristo Atletico - Atletico Tordesillas domaći381-02-2
9808Cd Numancia B - Atletico Astorga Fc domaći101-02-0
9809Ud Santa Marta - Sd Almazan gosti70-20-2
9810Atl Mancha Real - Club Polideportivo Almeria gosti131-11-1
9811Atletico Malagueno - Cd El Ejido 2012 domaći212-03-3
9812Cd Torreperogil - Ud Maracena domaći431-01-0
9813El Palo - Cd Loja domaći273-14-2

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7134Bk Hacken - Aik Stockholm gosti260-11-2
7135Hammarby - Gotenborg domaći23-16-2
7160Malmo - Norrkoping domaći560-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1299Ik Brage - Dalkurd domaći201-13-1
1300Norrby - Varberg domaći341-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4585Landskrona - Oddevold domaći251-01-0
4586Ljungskile - Tvaakers domaći600-01-0
4587Oskarshamn - Varnamo gosti90-10-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4448Umea - Karlstad Bk gosti700-01-2
4449Akropolis - Fc Linkoping City - - 0-00-0
4485Forward - Bodens gosti361-21-3
4500Gefle If - Nykoping gosti670-01-2
4505Sylvia - Tegs domaći371-03-1

ŠVICARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1252Stade Nyonnais - Thun gosti390-10-1
1267Bellinzona - Neuchatel Xamax gosti330-11-2
1268Fc Bassecourt - Rapperswil gosti60-10-3
1269Aarau - Sion gosti221-11-2
1272Wohlen - Luzern gosti540-00-4

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2773Chiangrai United - Trat Fc domaći411-03-1
2774Ptt Rayong Fc - Suphanburi domaći610-02-0
2775Chainat Fc - Sukhothai domaći451-01-0
2777Pt Prachuap - Chiangmai Fc domaći231-02-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7688Ankaragucu - Yeni Malatyaspor gosti270-30-4
7693Caykur Rizespor - Goztepe - - 0-00-0
7694Denizlispor - Konyaspor gosti540-00-1
7710Trabzonspor - Genclerbirligi domaći171-12-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1216Bursaspor - Osmanlispor Fk domaći272-03-1
1223Istanbulspor - Giresunspor domaći510-02-1
1224Adanaspor - Adana Demirspor - - 0-00-0
1225Menemen Belediyespor - Akhisar Bld Spor gosti850-00-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2923Dinamo Kiev - Desna Chernigov gosti400-11-2
2924Kolos Kovalivka - Fk Lviv domaći870-01-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1031Volyn Lutsk - Fc Balkany Zorya gosti150-22-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1254Danubio - Cerro Largo gosti130-11-2
1255Plaza Colonia - Ca Boston River domaći570-01-0
1256Progreso - Rampla Juniors domaći82-12-2
1257Nacional De Football - Liverpool Montevideo domaći43-14-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3192Bella Vista - Rentistas domaći341-01-0
3196Central Espanol - Ca Atenas De San Carlos domaći820-01-0
3207Deportivo Maldonado - Villa Teresa domaći411-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9814Caracas - Monagas domaći540-01-0
9815Deportivo Lara - Lala Fc domaći540-02-0
9816Llaneros - Dep. La Guaira domaći880-01-0
9817Zulia Fc - Mineros De Guayana domaći232-04-1
9818Aragua - Estudiantes De Caracas domaći540-03-0
9819Tachira - Carabobo gosti291-12-2
9820Academia Puerto Cabello - Atletico Venezuela domaći242-02-1
9821Zamora - Portuguesa domaći252-03-1

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9698Excelsior Brussels - Kangoeroes Basket Mechelen 61-74

SP 2019KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1017Francuska - Australija 67-59
1018Argentina - Spanjolska 75-95

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9622Los Angeles Sparks - Seattle Storm 92-69
9623Las Vegas Aces - Chicago Sky 93-92

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1240Dornbirn - Red Bull Salzburg 0-20-5
1241Orli Znojmo - Graz 99ers 0-33-6
8566Sapa Fehervar - Black Wings Linz 1-01-0
8567Vienna Capitals - Kac 0-02-2
8568Vsv - Bolzano 2-17-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1258Kladno - Mountfield Hk 0-32-5
1259Liberec - Sparta Prague 2-67-7
1260Plzen - Litvinov 1-02-0
1262Kometa Brno - Trinec 1-01-1
1263Olomouc - Mlada Boleslav 0-11-1
1264Pardubice - Karlovy Vary 1-42-5
1265Zlin - Vitkovice 0-02-3

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1348Angers - Rouen 0-03-0

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1367Dab Docler - Cs Progym Gheorgheni 4-14-2
1372Hsc Csikszereda - Corona Brasov 1-13-3
1373Debreceni Egyetem Ac - Fehervari Titanok 1-03-2

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1377Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes 2-26-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1374Furuset - Haugesund 2-16-6
1375Nidaros Hockey - Gjovik Mammuts 1-33-6

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1397Bremerhaven Pinguins - Eisbaren Berlin 2-05-0
1402Grizzly Adams Wolfsburg - Schwenninger 2-15-3
1403Ehc Munchen - Deg Metro Stars 2-13-2
1405Iserlohn Roosters - Straubing Tigers 0-02-2
1407Krefeld Pinguine - Augsburger Panthers 2-13-3
1408Adler Mannheim - Kolner Haie 0-01-1
1409Erc Ingolstadt - Thomas Sabo Ice Tigers 0-31-5

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1410Lowen Frankfurt - Heilbronner Falken 2-05-3
1455Bietigheim Steelers - Kassel Huskies 1-14-2
1462Crimmitschau - Bayreuth Tigers 2-23-6
1481Bad Tolz - Dresdner Eislowen 1-05-4
1524Esv Kaufbeuren - Bad Nauheim 2-06-3
1533Wolfe Freiburg - Revensburg Towerstars 1-03-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4960Jasterzebie - Unia Oswiecim 0-14-2
4961Katowice - Naprzod Janov 3-07-0
4962Torun - Lotos Pkh Gdansk 0-02-2
4966Podhale Nowy Targ - Zaglebie Sosnowiec 0-12-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2079Red Star Kunlun - Traktor Chelyabinsk 0-02-1
2080Ska St Petersburg - Jokerit 0-03-2
2081Torpedo Nn - Avangard Omsk 1-03-0
2087Dinamo Minsk - M Magnitogorsk 0-03-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1327Kazzinc Torpedo - Sokol Krasnoyarsk 1-22-2
1347Hk Ryazan - Dizel Penza 0-00-0
1350Humo Tashkent - Hk Torpedo Gorkii 0-01-1
1351Hk Dynamo Tver - Saryarka 0-00-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1359Tyumenskiy Legion U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 1-22-8
1360Dinamo St Petersburg U20 - Almaz U20 0-00-3
1361Irbis Kazan U20 - Mamonty Yugry U20 2-02-0
1362Mytishchinskie Atlanty U20 - Ska 1946 U20 0-10-5
1363Ska Varyagi U20 - Loko Yaroslavl U20 0-21-5
1364S. Barsy Astana U20 - Avto U20 0-20-3

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2097Nove Zamky - Kosice 0-11-2
2098Banska Bystrica - Detva 2-05-2
2150Liptovsky Mikulas - Slovan Bratislava 0-11-3
2166Zvolen - Poprad 2-03-2
2168Dukla Michalovce - Nitra 1-23-2
2191Mac Ujbuda - Dvtk Jegesmedvek 2-05-3

ATP METZ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1145M.Granollers - A.Olivetti 12-66-46-22-0
1148Y.Maden - M.Guinard 12-46-06-42-0
1152H.Mayot - A.Menendez Maceiras 15-166-33-61-2
1159M.Bachinger - L.Miedler 16-134-66-42-1
1160J.Lenz - C.Lestienne 17-144-66-32-1
1161T.Lamasine - N.Mahut 9-134-65-70-2
1165M.Zverev - M.Janvier V-V6-7V-VV-V
1166O.Otte - A.Dubrivnyy 13-97-66-32-0

ATP ST PETERSBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9740A.Vasilenko - M.Viola 11-172-67-51-2
9741E.Gulbis - A.Weintraub 12-16-16-02-0
9742R.Safiullin - V.Troicki V-VV-VV-VV-V
9743E.Gerasimov - A.Tabilo 12-46-06-42-0
9744I.Ivashka - E.Tyurnev 12-36-16-22-0
9745A.Nedovyesov - A.Vatutin 14-146-13-61-2

ATP ST. PETERSBURG RUSSIA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9738D.Dzumhur - A.Karatsev 13-96-37-62-0
9739E.Karlovskiy - L.Rosol 14-154-66-31-2

CHALLENGER BANJA LUKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1227T.Griekspoor - S.Nagal 12-56-26-32-0

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1226A.Seppi - M.Mmoh 18-126-26-72-1

CHALLENGER ISTANBULTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1214U.Humbert - D.Istomin 12-46-26-22-0

CHALLENGER KAOHSIUNG CHINESE TAIPEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8572J.Grills - E.King 12-154-66-31-2
8593R.Noguchi - C.Lo 12-46-26-22-0
8594J.Ward - K.Uchida 14-124-66-01-2
8595S.Myneni - M.Purcell 10-156-31-61-2
8598R.Ho - S.Sekiguchi 9-136-73-60-2
8599S.Imai - R.Tokuda 7-123-64-60-2

CHALLENGER SEVILLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1215J.Munar Clar - A.Davidovich Fokina 10-146-22-61-2

CHALLENGER SZCZECINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1213G.Andreozzi - J.Kovalik 13-187-62-61-2

WTA GUANGZHOU TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8391A.Krunic - A.Sasnovich 12-66-46-22-0

WTA NANCHANG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1167E.Rybakina - R.Peterson 2-122-60-60-2

WTA NANCHANG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1208X.Wang L.Zhu - S.Peng S.Zhang 13-86-27-62-0

WTA OSAKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1273D.Vekic - C.Garcia 13-77-56-22-0
1274D.Yastremska - A.Pavlyuchenkova 4-123-61-60-2
1277E.Mertens - A.Sevastova V-VV-VV-VV-V
1283G.Muguruza - S.Hsieh 13-166-36-71-2
1284K.Mladenovic - M.Doi 3-121-62-60-2
1285M.Keys - D.Kasatkina 12-76-36-42-0
1286Y.Putintseva - P.Martic V-VV-VV-VV-V
6131A.Riske - N.Gibbs 7-124-63-60-2
6132A.Cornet - V.Tomova 11-166-43-61-2
6133X.Han - C.Giorgi 7-136-71-60-2
6144M.Puig - Z.Diyas 3-120-63-60-2

WTA OSAKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8499M.Kato S.Sanders - G.Dabrowski C.Garcia 18-194-66-31-2

WTA SEOUL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1294A.Potapova - N.Han 13-77-66-12-0
1295D.Allertova - K.Flipkens 7-132-65-70-2
1296I.Begu - M.Linette 5-121-64-60-2
1297J.Choi - Kr Pliskova 5-121-64-60-2
1298K.Ahn - T.Bacsinszky 12-06-06-02-0
1303K.Muchova - A.Van Uytvanck 15-126-43-62-1
1304M.Gasparyan - T.Maria 13-97-56-42-0
1305P.Badosa Gibert - J.Teichmann 12-86-46-42-0
1306S.Voegele - A.Tomljanovic 2-120-62-60-2
1307Y.Bonaventure - J.Pegula 17-135-76-22-1
3083G.Minnen - E.Alexandrova 7-124-63-60-2
3084D.Lao - Y.Wang 10-134-66-70-2

WTA SEOUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8509G.Minnen A.Van Uytvanck - A.Danilina U.Eikeri 12-46-36-12-0
8510K.Flipkens J.Ostapenko - H.Carter L.Stefani 18-213-66-41-2

WTA ZHENGZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1173Ka Pliskova - P.Martic 12-56-36-22-0

WTA ZHENGZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1191N.Melichar K.Peschke - Y.Wickmayer T.Zidansek 13-76-17-62-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8556Sg Westwien - Ulz Schwaz 31-19

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
6806Zubri - Lovosice 28-26

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9264Fredericia Hk - Ribe Esbjerg Hh 29-29
9265Skanderborg - Nordsjaelland 29-24

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2841Dhg Odense - Tms Ringsted 27-30
2842Ringkobing - Rodovre Hk 37-21
2953Herning Ikast - Skanderborg 26-16

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2328Roskilde Handbold - Hc Odense Herrer 21-35
2330Hei Skaering - Tonder 16-26

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2840Slavia Prague - Zrk Kumanovo 31-24

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9227Brest Bretagne Handball - Ogc Nice Handball 23-22

INTERNATIONAL EHF CUP WOMENRUKOMET

Br. Susret Kraj
2839Muratpasa Bsk - A.C. Paok 24-24

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8972Ka Akureyri - Haukar Hafnarfjordur 23-26
8973Fram - Ibv Vestmannaeyjar 23-27
8974Hk Kopavogs - Fjolnir 25-27
8975Fh Hafnarfjardar - Valur 26-23
8976Umf Selfoss - Ir Reykjavik 28-35
8977Umf Stjarnan - Afturelding 22-30

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
6205Celje Pivovarna Lasko - Flensburg Handewitt 24-25
6208Kristianstad - Gog 24-33
6222Rk Eurofarm Rabotnik - Sporting Clube 29-30
6223Veszprem - Motor Zaporoshye 40-28
6224Elverum - Aab Handbold 24-34
6225Kiel - Kielce 30-30

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9252Msk Dunajska Streda - Sokol Pisek 27-35
9253Hk Zlin - Dhk Banik Most 22-34

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2458Bsk Nif - Oif Arendal 34-27
2467Haslum Hk - Fyllingen 28-28
2504Naerbo - St Hallvard 37-28

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2961Storhamar - Aker Topphaandball 40-20
2962Vag Handball - Tertnes 36-31
9662Volda - Fjellhamar 24-21
9663Charlottenlund Sk - Fyllingen 27-23
9664Aalgaard - Larvik 25-29
9665Flint - Haslum Il 30-24
9666Raelingen Hk - Grane Arendal 34-30

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3312Hannover Burgdorf - Bergischer 30-24
3313Erlangen - Lemgo 26-26
3314Fuchse Berlin - Tvb 1898 Stuttgart 36-27
3318Leipzig - Frisch Auf Goppingen 26-25
3359Wetzlar - Nordhorn Lingen 34-27

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2370Blomberg Lippe - Frisch Auf Goppingen 24-20

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8131Djk Rimpar Wolfe - Dormagen Rhineland 24-23
8157Hamburg - Asv Hamm 26-32

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5865Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow 28-26
5867Mks Kalisz - Pogon Szczecin 26-29
5868Wybrzeze Gdansk - Piotrkowiann 29-23

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3006Dinamo Bucharest - Dobrogea Sud 29-27
3065Baia Mare - Ahc Dunarea Calarasi 2014 29-25
3066Csm Focsani 2007 - Hc Vaslui 25-21

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1599U Cluj - Oltchim Rm Valcea 23-34
1602Cs Magura Cisnadiei - Dunarea Braila 25-26

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3099Rocasa Ace Gran Canaria - Cb Salud Tenerife 32-22

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3144Savehof - Redbergslids 25-28

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3262Vasterasirsta Hf - Lugi 21-27
3263Skovde Hf - Heid 18-29
3265Ik Savehof - Skuru 31-20

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3241Alstermo If - Aranas 28-25

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2325Amicitia Zurich - Kriens 20-29
2326Winterthur - Suhr Aarau 25-17

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1051Rumunjska - Italija 0-10-21-3
1052Spanjolska - Belgija 0-10-20-3
1053Nizozemska - Poljska 0-10-20-3
1054Bjelorusija - Finska 0-10-23-2
1055Portugal - Francuska 0-10-20-3
1056Srbija - Slovacka 1-02-03-0
1057Ceska - Estonija 1-02-03-0
1058Turska - Slovenija 0-10-20-3

PRVENSTVO AZIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1109Indija - Oman 0-11-13-1
1111Katar - Sri Lanka 1-02-03-0
1112Chinese Taipei - Japan 0-10-21-3
1113Hong Kong China - Tajland 1-01-11-3
1114Kina - Kazahstan 1-02-03-0
1115Iran - Australija 1-01-11-3

SP 2019 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1118Brazil - Argentina 1-02-03-0
1120Rusija - Japan 1-01-13-2

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEVATERPOLO

Br. Susret Kraj
2373Crvena Zvezda Belgrade - Vouliagmeni 3-8
2386Club Natacio Terrassa - Sn Strasbourg 13-6

SP U20 (ŽENE)VATERPOLO

Br. Susret Kraj
2426Kina - Madjarska 7-12
2427Sad - Spanjolska 9-10
2438Italija - Grcka 9-8
2441Nizozemska - Rusija 5-11

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
5756Biarritz - Us Oyonnax 30-12

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
5712Agen - Montpellier 29-10
5713Toulon - Racing Metro 92 32-29

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1392Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars 2-6
1393Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows 7-8

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1414Philadelphia Phillies - Boston Red Sox 3-6
1447Cleveland Indians - Minnesota Twins 7-5
1449Detroit Tigers - Baltimore Orioles 2-8
1450Washington Nationals - Atlanta Braves 7-0
1456Kansas City Royals - Houston Astros 3-12
1457St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers 6-7
1458Colorado Rockies - San Diego Padres 10-5
1463San Francisco Giants - Miami Marlins 2-1
1464L A Angels - Tampa Bay Rays 6-4
1466Arizona Diamondbacks - Cincinnati Reds 1-3
1468Seattle Mariners - Chicago White Sox 11-10
1500New York Mets - L A Dodgers 2-3

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
6604(-12.5)Baltimore Ravens - Arizona Cardinals 23-17
6728(-1.5)Cincinnati Bengals - San Francisco 49ers 17-41
6729(-3.5)Green Bay Packers - Minnesota Vikings 21-16
6730(-8.5)Houston Texans - Jacksonville Jaguars 13-12
6731(+19.5)Miami Dolphins - New England Patriots 0-43
6760(+1.5)New York Giants - Buffalo Bills 14-28
6763(-4.5)Pittsburgh Steelers - Seattle Seahawks 26-28
6764(-3.5)Tennessee Titans - Indianapolis Colts 17-19
6769(+5.5)Washington Redskins - Dallas Cowboys 21-31
6833(+7.5)Oakland Raiders - Kansas City Chiefs 10-28
6834(+2.5)Denver Broncos - Chicago Bears 14-16
6835(-2.5)Los Angeles Rams - New Orleans Saints 27-9
6836(+1.5)Atlanta Falcons - Philadelphia Eagles 24-20

RUSIJA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
2782Golden Eagle - Fk Novaja Generacija 2-1
2783Mfk Tyumen - Mfk Sinara 2-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8842Futsal Cartagena - Fc Barcelona 3-7

GP DE MONTREAL DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1121B.Mollema - M.Valgren 0-1
1122B.Cosnefroy - O.Naesen 1-0
1123D.Ulissi - J.Alaphilippe 1-0
1124K.Asgreen - M.Mohoric 1-0
1125L.De Plus - J.Vingegaard 1-0
1126M.Matthews - S.Colbrelli 1-0
1127M.Woods - A.Yates 1-0
1128P.Sagan - G.Van Avermaet 0-1
1129R.Costa - S.Vanmarcke 1-0
1132T.Wellens - E.Prades 1-0
1142T.Roosen - J.Stuyven 1-0
1143T.J.Slagter - A.Bettiol 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 21 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1032C.Venturini - E.Boasson Hagen 0-1
1033C.Barthe - T.Van Der Sande 0-1
1034D.Touze - D.Smith 0-1
1035E.Battaglin - H.Haussler 1-0
1036F.Gaviria - J.Degenkolb 0-1
1037J.Koch - J.S.Molano 0-1
1039J.J.Rojas Gil - O.Fraile 0-1
1040M.Sarreau - S.Sajnok 0-1
1041M.Walscheid - J.Aberasturi 0-1
1042N.Arndt - S.Archbold 1-0
1043O.Doull - L.Owen 1-0
1044P.Gilbert - Z.Stybar 0-1
1045S.Bennett - F.Jakobsen 0-1
1046T.Pogacar - M.A.Lopez 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 1615272940
arrow BL Belgija Keno 20/70 34689101213202326283439424446506167
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 516182137
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 812182124
arrow DA Multi-Daily A 6/99 3644456383
arrow DB Multi-Daily B 6/99 133739406366
arrow DC Multi-Daily C 6/99 182028404987
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1581317182023252831323951525356626570
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 810172127282930354042434447525460626367
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1016212935
arrow FK Finska Keno D 20/70 5791415222733374243454753545657656668
arrow FQ Finska Keno V 20/70 24171920212426293135384046475052686970
arrow FT Finska Keno T 20/70 110112425262730313236374142455155626369
arrow GO Njemačka Keno 20/70 59131922284142434445485051545658606469
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 131620333441
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1481417192022293033383941434651555759
arrow LE Latvija Keno E 20/62 5672227303134373839434748495154555859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 268911121415182527323335374041485358
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1314153539
arrow NP New York Pick 10 20/80 910121320212224274347515259606162656980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 4891820323536445051565867687477787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 57121318212743455056576667707273757778
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 510162527
arrow RO Rumunjska 6/49 81025273945
arrow SK Slovačka 5/35 1417182122
arrow SL Slovenija 7/39 13151724262736
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 815172226
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 612152628293336414346484953546869717279