Ponedjeljak 16.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8357Viktoria Plzen - Jablonec - - 1-13-2
8358Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets - - 1-14-3
8359Sarpsborg - Valerenga - - 1-01-0
8360Silkeborg - Odense - - 0-20-3
8361Dynamo Moscow - Fc Ufa - - 0-00-0
8362Lens - Chateauroux - - 0-01-0
8371F.Verdasco - S.Darcis - - 0-01-0
8372N.Mektic F.Skugor - R.Berankis J.Tipsarevic - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6362Mlila - Js Saoura - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6239Aldosivi - Atletico Patronato Parana domaći530-01-1
6241Velez Sarsfield - Atletico Tucuman domaći191-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4341Tigre - Cd Santamarina Tandil domaći620-01-1
9142Deportivo Riestra - Almagro domaći520-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6463Cd Uai Urquiza - Los Andes gosti430-11-2
6464Club Atletico Fenix - Csd Flandria gosti550-01-3

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9138Csd San Martin - El Porvenir - - 0-00-0
9139Ituzaingo - Canuelas Fc - - 0-00-0
9140Victoriano Arenas - Sportivo Italiano domaći82-02-1
9141Cscd Laferrere - Ferrocarril Midland - - 0-00-0

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1112Artsakh Fc - Urartu 2 - - 0-00-0
1113Fc Aragats - Fc Alashkert 2 domaći41-23-3
1114Fc Ararat Armenia 2 - Masis Fc domaći282-13-2
1115Fc Ararat Yerevan 2 - Fc West Armenia gosti61-14-5
1148Fc Lokomotiv Yerevan - Fk Ani Yerevan domaći451-02-0
1149Fc Van - Fc Torpedo Yerevan domaći113-24-3
1150Pyunik Yerevan Fc 2 - Sevan Fc gosti71-42-4
1151Shirak Gyumri Fc 2 - Dilijan Fc domaći281-18-2

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Al Sadd - Al Nasr domaći261-13-1

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1763As Eupen U21 - Antwerp U21 domaći231-02-0
1764Royal Excel Mouscron U21 - Ksv Roeselare -VV-VV-V
1765Rsc Anderlecht U21 - Heverlee Leuven U21 gosti171-15-1
1766Waasland Beveren U21 - Zulte Waregem U21 gosti140-12-3
1767Cercle Brugge U21 - Kv Kortrijk U21 domaći500-05-0
1768Kvc Westerlo U21 - Sporting Lokeren U21 gosti550-10-1
1769Lommel Sk - Union Saint Gilloise domaći11-24-4
1770Royal Excelsior Virton - Royal Charleroi U21 domaći81-32-5
1771Kfco Beerschot Wilrijk - Kv Oostende U21 gosti370-21-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6465Fc Vitebsk - Fc Gomel gosti141-11-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5537Operario Pr - Ponte Preta gosti500-02-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2610Beroe Stara Zagora - Fc Vitosha Bistrica domaći840-01-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6137Viktoria Plzen - Jablonec gosti261-13-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6551Bohemians Praha 1905 B - Liberec U21 gosti240-32-4
6552Fk Mlada Boleslav B - Fk Teplice B gosti212-22-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9458Deportes Valdivia - Santiago Morning domaći680-01-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5866Nea Salamina Famagusta - Olympiakos Nicosia gosti131-13-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1922Silkeborg - Odense gosti150-20-3

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1246El Nacional - Tecnico Universitario domaći171-11-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1062Aston Villa - West Ham - - 0-00-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8607Hitchin - Rushden gosti680-01-1

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2682Manchester Utd - Arsenal Lfc gosti890-00-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8560Everton U23 - Blackburn U23 domaći211-02-1
8561Newcastle U23 - Norwich U23 domaći352-13-2
8562Reading U23 - Swansea U23 domaći123-05-0
8563Stoke U23 - A Villa U23 domaći172-02-0
8570Sunderland U23 - Middlesbrough U23 domaći251-12-3
8571West Ham U23 - West Brom U23 domaći550-02-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1652Lens - Chateauroux domaći560-01-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2481Perspolis - Sanat Naft Abadan Fc domaći570-01-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6363Galway - Limerick domaći660-03-2

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6606Crumlin United - Bohemians gosti150-10-2

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9683Ia Akranes - Grindavik domaći251-01-1
9685Breidablik - Stjarnan gosti380-11-1
9686Valur - Kr Reykjavik gosti40-10-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1198Torino - Lecce gosti350-11-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1371Salernitana - Benevento gosti610-00-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8936Roma U19 - Chievo U19 domaći52-26-3

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5410Bari - Reggina gosti80-11-1

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Ac Crema 1908 - Ac Calvina Sport domaći451-01-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3141Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa gosti140-10-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6459Bnei Sakhnin - Sc Kfar Qasem domaći131-02-1
6460Hapoel Bney Lod - Hapoel Ashkelon domaći590-01-3
6461Hapoel Petach Tikva - Hapoel Um El Fahem gosti660-00-1
6462Hapoel Ramat Gan - Maccabi Pet Tikva gosti740-00-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5311Arnett Gardens Fc - Uwi Fc - - 0-00-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6743Atletico Fc - Deportes Pereira - - 0-00-0
6744Real Cartagena - Bogota Fc domaći490-02-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1584Al Sahel - Al Nasr domaći590-01-0
1587Al Kuwait Sc - Kazma gosti92-13-1

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4726Progres Niedercorn - Rodange 91 domaći451-01-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9753Jong Ajax - Jong Psv Eindhoven domaći51-02-0
9754Jong Az Alkmaar - Nac Breda domaći321-01-2
9755Jong Utrecht - Den Bosch domaći143-05-1
9756Nec Nijmegen - De Graafschap gosti330-11-1

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1442Jong Groningen - Jong Pec Zwolle domaći21-13-1
1443Jong Go Ahead Eagles - Jong Feyenoord - - 0-00-0
1444Jong Rkc Waalwijk - Jong Sbv Excelsior domaći82-06-1
1445Jong Roda Jc Kerkrade - Jong Fc Eindhoven gosti160-14-1
1446Jong Sc Heerenveen - Sc Cambuur domaći84-17-3
1447Jong Twente - Jong Fc Emmen gosti770-00-2
1448Jong Willhelm Ii - Jong Fortuna Sittard gosti211-12-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1379Eidsvold - Stabaek 2 domaći114-04-0
6458Vindbjart - Donn domaći121-04-0
6706Spjelkavik - Molde 2 - - 0-00-0
6707Brann 2 - Sogndal 2 gosti230-11-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6737Sarpsborg - Valerenga domaći441-01-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6456Asane - Odd Bk 2 domaći590-02-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1356St Pauli - Hamburg domaći181-02-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6826Unterhaching - Chemnitzer domaći251-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8934Wattenscheid - Aachen gosti41-21-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8202Real Garcilaso - Sport Huancayo gosti600-00-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1647Cracovia Krakow - Piast Gliwice domaći421-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2204Viitorul Constanta - Gaz Metan Medias domaći161-04-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1133Petrolul Ploiesti - Sportul Snagov domaći301-01-1
2098Petrolul Ploiesti - Sportul Snagov domaći301-01-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7840Dynamo Moscow - Fc Ufa - - 0-00-0
7844Rostov - Akhmat Grozny gosti190-12-1

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1213Motherwell Fc - Hamilton Academical Fc domaći51-02-2
1214Queen Of The South Fc - Kilmarnock Fc gosti300-30-4
1215Ross County Fc - St. Mirren Fc domaći273-04-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7161Athletic Fc - Elfsborg domaći161-02-2
7162Djurgarden - Helsingborg domaći720-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1301Vasteras - Brommapojkarna gosti71-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9573Rosengard - Ifk Malmo gosti71-24-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7687Alanyaspor - Fenerbahce gosti391-13-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9552Hatayspor - Karagumruk - - 0-00-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3238Uwic Cardiff - The New Saints domaći51-01-1

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1759Hc Aviator Baranovichi - Hk Brest 1-34-6
1760Hc Bobruisk - Hc Lokomotiv Orsha 3-13-4
1761Khimik Ska - Hk Vitebsk 3-05-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7344Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 4-09-1
7345Chomutov - Horacky Fk Trebic 1-03-0
7346Dukla Jihlava - Benatky Nad Jizerou 2-04-4
7347Vhk Vsetin - Hc Banik Sokolov 2-13-2
7348Hc Frydek Mistek - Hc Havirov Panthers 0-11-1
7349Hc Rt Torax Poruba - Hk Jestrabi Prostejov 2-19-3
7350Hc Zubr Prerov - Kadan 3-07-0
7351Slavia Prague - Stadion Litomerice 0-12-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1533Ujpest Budapest - Ferencvaros Esmtk 0-25-5
1558Debreceni Egyetem Ac - Cs Progym Gheorgheni 1-13-2

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1611Nashville Predators - Florida Panthers 0-26-3
1613Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins 2-14-4
1632Montreal Canadiens - New Jersey Devils 2-14-2
1633New Jersey Devils - Boston Bruins 0-03-3
1636Philadelphia Flyers - New York Islanders 0-11-3
1650Washington Capitals - Chicago Blackhawks 0-13-3
1655Nashville Predators - Florida Panthers 1-01-0
1657Dallas Stars - St Louis Blues 0-00-2
1658Calgary Flames - Vancouver Canucks 1-02-2
1659Edmonton Oilers - Winnipeg Jets 1-02-0
1661Vancouver Canucks - Calgary Flames 0-23-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1324Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 1-14-3
1325Cska Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3-15-2
1326Dinamo Riga - Amur Khabarovsk 0-03-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8281Zauralye Kurgan - Zvezda Moscow 1-01-2
8282Hc Tambov - Hc Rostov 1-22-2
8324Ska Neva - Krs Peking 3-24-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8210Ska Varyagi U20 - Loko Yaroslavl U20 1-12-6
8211Omskie Yastreby U20 - Sputnik Almetievsk U20 0-01-1
8212Kuznetskie Medvedi U20 - Sarmaty Orenburg U20 1-14-5
8213Stalnye Lisy U20 - Belye Medvedi U20 2-25-5
8214Altai U20 - Tolpar U20 2-03-1
8215S. Barsy Astana U20 - Avto U20 1-12-3
8216Tyumenskiy Legion U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 1-12-3
8217Dinamo St Petersburg U20 - Almaz U20 2-02-2
8218Riga U20 - Amurskie Tigry U20 1-03-1
8219Mhk Dynamo U20 - Krasnaya Armiya U20 1-12-4
8220Mytishchinskie Atlanty U20 - Ska 1946 U20 1-22-3
8221Org Junior - Krylia Sovetov U20 0-12-6

SLOVACKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1762Hc Bratislava - Zilina 0-03-1

ATP METZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1231A.Hoang - C.Stebe 12-56-26-32-0
1232F.Verdasco - S.Darcis 12-46-26-22-0
1250P.Gojowczyk - F.Krajinovic 9-135-74-60-2

ATP METZ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1710Y.Maden - N.Mahut 13-96-37-62-0
1714O.Otte - M.Janvier 14-112-66-32-1

ATP METZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8373R.Lindstedt Struff J L - L.Bambridge B.Mclachlan 13-106-47-62-0

ATP ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016S.Travaglia - A.Mannarino 7-135-72-60-2
1017M.Kukushkin - J.Sinner 13-96-37-62-0

ATP ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000N.Mektic F.Skugor - R.Berankis J.Tipsarevic 12-76-36-42-0

CHALLENGER BIELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8516G.Dambrosi - P.Rondoni V-V0-6V-VV-V
8517O.Roca Batalla - M.Arnaldi 12-36-36-02-0
8518C.Boluda Purkiss - A.Arnaboldi V-V5-7V-VV-V
8519C.Lindell - H.Casanova 7-131-66-70-2
8520P.Cachin - R.Bonadio 11-166-43-61-2
8521D.Gimeno Traver - V.Galovic 8-133-65-70-2
8522P.Heller - J.Correia Passos Do Carmo 13-87-66-22-0
8523T.Bellucci - A.Collarini 6-123-63-60-2
8524G.Moroni - A.Pellegrino V-V6-1V-VV-V
8525J.Jahn - E.Dalla Valle 12-76-36-42-0
8526M.Chazal - Y.Shimizu 12-66-36-32-0

CHALLENGER COLUMBUS IIITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039R.Cash - S.Kirchheimer 7-123-64-60-2
3158C.Gomez Herrera - J.Trotter 6-124-62-60-2
3178D.Nguyen - G.Petit 16-166-76-31-2
3187E.Song - C.Kingsley 12-144-66-21-2
3191E.Zhu - M.Redlicki 17-184-67-51-2
3210F.Corwin - A.Ritschard 11-177-53-61-2
3216J.Boulais - J.Arconada 14-127-67-62-0
3220J.Mcnally - M.Geerts 8-124-64-60-2

CHALLENGER COLUMBUS III KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036E.Clark - H.Hach Verdugo 18-136-26-72-1
1037J.Dunbar - A.Kovacevic 16-114-66-32-1

CHALLENGER GLASGOW TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040L.Johnson - S.Verbeek 14-151-66-32-1
8530L.Johnson - J.Rodionov V-VV-VV-VV-V
8531Q.Robert - V.Durasovic 6-124-62-60-2
8532E.Hoyt - M.Neuchrist 10-134-66-70-2
8547F.Gill - J.Ocleppo 2-122-60-60-2
8548A.Bega - E.Furness 12-153-66-31-2
8549L.Glasspool - R.Balzerani 12-56-36-22-0
8550H.Heliovaara - G.Blancaneaux 11-152-66-31-2
8551M.Martineau - L.Klein 8-136-72-60-2
8552J.Draper - A.Celikbilek 13-187-64-61-2
8553B.Hassan - L.Vanni 5-124-61-60-2
8554M.Whitehouse - A.Escoffier 7-135-72-60-2

CHALLENGER KAOHSIUNG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052T.Gabashvili - C.Altamirano 17-146-35-72-1
8600H.Bourchier - I.Sijsling V-VV-VV-VV-V
8601A.Santillan - Y.Hsu 13-86-37-52-0
8602C.Hsieh - T.Yang 4-122-62-60-2
8603J.Nam - C.Yu V-V4-66-2V-V
8604S.Mukund - G.Oliveira 17-187-63-62-1
8605T.Wu - F.Ferreira Silva 9-136-73-60-2
8606Y.Chung - M.Niesten 7-124-63-60-2

CHALLENGER KAOHSIUNG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1041C.H.Tseng Wu T L - N.S.Balaji V.Vardhan 13-106-47-62-0
1042E.King H.Reese - S.Diez M.Polmans 12-56-26-32-0
1043F.Ferreira Silva T.Gabashvili - Hsieh C P Yang T H 2-121-61-60-2
1044J.Millman S.Puodziunas - T.Matsui Y.Watanuki 19-227-64-61-2
1045J.S.Nam Song M K - Gong M X G.Oliveira 12-56-36-22-0
1046M.Purcell L.Saville - R.Ho Lee K Y 14-191-66-31-2
1050N.V.S.Prashanth B.Tomic - S.Myneni J.Nedunchezhiyan V-VV-VV-VV-V
1051Y.H.Hsu J.Wang - J.P.Fruttero E.Lopez Perez 12-76-46-32-0

CHALLENGER SIBIUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8651P.Nejedly - P.Nouza 12-156-33-61-2
8652A.Bodmer - L.Lokoli 8-135-73-60-2
8653J.Barranco Cosano - F.Ornago 16-143-66-32-1
8654V.Kopriva - P.Torebko 13-86-27-62-0
8728A.Pavlasek - M.Hamou 7-123-64-60-2
8729D.Dima - V.Safranek 6-122-64-60-2
8730P.Toledo Bague - N.Sanchez Izquierdo 3-122-61-60-2
8731J.Okala - J.Varillas 4-121-63-60-2
8732M.Jecan - M.Dembek 13-146-24-61-2
8733U.Ignatik - D.Petrovic 10-136-74-60-2
8734J.Zopp - N.Serdarusic 8-132-66-70-2
8735A.Molcan - V.Cornea 13-76-17-62-0

CHALLENGER SIBIU KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1082J.Pospisil - S.Martos Gornes 13-87-56-32-0
1092M.Sabanov - R.Savin 12-36-26-12-0

WTA GUANGZHOU TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031A.Petkovic - L.Pattinama Kerkhove 19-157-56-72-1
1032K.Zavatska - F.Ferro 18-175-77-62-1
1033M.Frech - N.Stojanovic 11-145-76-70-2
1034T.Zidansek - J.Paolini 12-156-33-61-2
8392O.Jabeur - B.Pera 7-124-63-60-2
8393V.Golubic - S.Kuznetsova V-VV-VV-VV-V
8394M.Bouzkova - F.Xun 15-156-32-62-1
8395S.Stosur - T.Martincova 12-66-26-42-0
8420A.Blinkova - S.Sorribes Tormo V-V2-66-1V-V
8421E.Svitolina - R.Peterson V-VV-VV-VV-V
8422K.Kozlova - S.Zhang 6-122-64-60-2
8423K.Siniakova - E.Rybakina V-V6-1V-VV-V
8424S.Kenin - L.Siegemund 12-66-46-22-0
8425S.Peng - Q.Wang 13-77-56-22-0
8426Y.Duan - S.Zheng 14-197-66-71-2

WTA GUANGZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1024D.Jakupovic J.Moore - A.Guarachi G.Olmos 14-196-25-71-2
1025A.Krunic L.Marozava - N.Dzalamidze E.Rybakina V-VV-VV-VV-V
1026K.Y.Ng S.Zheng - Duan Y Y Z.Yang 4-124-60-60-2
1027Lu J J F.Y.Xun - M.Bouzkova T.Zidansek 3-120-63-60-2
1028S.Peng L.Siegemund - E.Perez S.Santamaria 13-86-37-52-0
1029S.Stosur S.Zhang - K.Christian S.Fichman 15-182-66-21-2
1030X.Jiang Q.Tang - Rodionova Ar Y.Wickmayer 15-206-44-61-2

WTA OSAKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1273D.Vekic - C.Garcia 13-77-56-22-0
1274D.Yastremska - A.Pavlyuchenkova 4-123-61-60-2
1283G.Muguruza - S.Hsieh 13-166-36-71-2
1284K.Mladenovic - M.Doi 3-121-62-60-2
1285M.Keys - D.Kasatkina 12-76-36-42-0
1286Y.Putintseva - P.Martic V-VV-VV-VV-V
6145N.Hibino - V.Flink 9-134-65-70-2

WTA OSAKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8499M.Kato S.Sanders - G.Dabrowski C.Garcia 18-194-66-31-2
8500A.L.Groenefeld D.Schuurs - M.Kobori A.Shimizu 13-76-27-52-0
8501E.Hozumi M.Ninomiya - L.Kichenok A.Riske 20-104-66-42-1
8505M.Adamczak X.Han - Chan H C L.Chan 1-121-60-60-2
8506M.Doi N.Hibino - K.Bertens A.Sevastova V-VV-VV-VV-V
8507N.Melichar K.Peschke - N.Kichenok A.Spears 8-132-66-70-2
8508S.Aoyama E.Shibahara - D.Jurak K.Srebotnik 12-46-36-12-0

WTA SEOUL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1294A.Potapova - N.Han 13-77-66-12-0
1295D.Allertova - K.Flipkens 7-132-65-70-2
1303K.Muchova - A.Van Uytvanck 15-126-43-62-1
1305P.Badosa Gibert - J.Teichmann 12-86-46-42-0
1306S.Voegele - A.Tomljanovic 2-120-62-60-2
3085M.Sakkari - P.Tig V-VV-VV-VV-V
3086P.Hercog - A.Bogdan 10-153-66-31-2
3088P.Hon - M.Buzarnescu 12-76-36-42-0
3095T.Babos - J.Ostapenko 12-66-36-32-0

WTA SEOUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8510K.Flipkens J.Ostapenko - H.Carter L.Stefani 18-213-66-41-2
8511Choi J H Han N L - A.Potapova Y.Sizikova V-VV-VV-VV-V
8512O.Kalashnikova D.Kovinic - L.Pigossi Y.Wang 16-196-34-61-2
8513S.J.Jang N.R.Kim - Begu I C M.Gasparyan 14-216-76-41-2
8514T.Bacsinszky I.Neel - L.Arruabarrena Vecino T.Maria 4-121-63-60-2
8515V.Savinykh E.Silva - Pliskova Ka Pliskova Kr 3-121-62-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9266Sonderjyske - Kif Kolding 36-23

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8976Umf Selfoss - Ir Reykjavik 28-35

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2950Malmo - Ov Helsingborg 33-23
2951Onnereds Hk - Alingsas 22-26

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3387Onnereds Hk - Boden Handball If 26-25

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1104Crna Gora - Ukrajina 1-01-11-3
1105Rumunjska - Grcka 1-01-11-3
1106Austrija - Njemacka 0-10-20-3
1107Rusija - Finska 1-02-03-0
1108Poljska - Ceska 1-02-03-0
1109Bjelorusija - Makedonija 1-01-11-3
1110Spanjolska - Srbija 1-01-11-3
1111Francuska - Bugarska 1-02-03-0

SP 2019 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1094Nizozemska - Brazil 1-02-03-0
1095Japan - Juzna Koreja 1-01-11-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1096Detroit Tigers - Baltimore Orioles 5-2
1098Milwaukee Brewers - San Diego Padres 5-1
1099Minnesota Twins - Chicago White Sox 5-3
1100St Louis Cardinals - Washington Nationals 4-2
1101Colorado Rockies - New York Mets 9-4
1102Arizona Diamondbacks - Miami Marlins 7-5
1103Oakland Athletics - Kansas City Royals 5-6

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
7090(+2.5)New York Jets - Cleveland Browns 03-23

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 58151618192831323738394048525355656770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 916192934
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 612151626
arrow DA Multi-Daily A 6/99 212226363755
arrow DB Multi-Daily B 6/99 313338496588
arrow DC Multi-Daily C 6/99 4533477794
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 24112627313739424345485359606163646769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 4671011121314202325263137445464656670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 113333436
arrow FK Finska Keno D 20/70 15101112232429303137404143475354636869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1416202324262830333439404344465658596164
arrow FR Francuska 5/49 1331323542
arrow FT Finska Keno T 20/70 36111718242630343536444750525559656870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 713172225262728313236374348495063646870
arrow IL Illinois 6/52 31028434447
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3671619252633343640414345525356606162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 7891216182125263133424546474853565861
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1891314171920262731373948505354585962
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 711122429
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 111521233236
arrow NP New York Pick 10 20/80 511151628304549505253575965677072747778
arrow OH Ohio Classic 6/49 31215243240
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 71218304144
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3791020253437383943445055606263727578
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 46102023283335363743445257616264676877
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 24111630
arrow SB Španjolska Bono 6/49 91321254448
arrow SI Singapur 6/49 91729323640
arrow TK Tennessee Cash 5/35 511252729
arrow WA Washington 6/49 4617193645
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 310141920
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 910111522293338394344465162637475777879