Utorak 17.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4350Urawa Red Diamonds - Shanghai Sipg - - 1-01-1
4351Salavat Ufa - Red Star Kunlun - - 0-03-2
4352Inter - Slavia Prague - - 0-01-1
4355Ajax - Lille - - 1-03-0
4356Salzburg - Genk - - 5-16-2
4357J.Lenz - P.Carreno Busta - - 0-00-1
4358I.Ivashka - A.Rublev - - 0-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3287Chacarita Juniors - San Martin Tucuman domaći151-12-2

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1059Ca Lugano - Cs Barracas gosti90-11-2
1062Yupanqui - Centro Espanol domaći530-01-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4347Fc Lori - Banants gosti82-12-1
4348Alashkert - Fc Yerevan domaći102-05-1
4349Gandzasar Kapan - Pyunik Yerevan gosti120-11-2

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6244Adelaide - Newcastle Jets domaći421-01-0
6245Hume City - Central Coast gosti900-00-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6190Wac A - Usv Weindorf St. Anna Am Aigen domaći33-04-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6150Fc Mauerwerk - Wiener Viktoria domaći241-02-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1134Urawa Red Diamonds - Shanghai Sipg domaći391-01-1
1135Al Hilal - Al Ittihad Ksa gosti101-13-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3658Sao Bento - Vitoria Ba domaći71-02-0
5565Vila Nova - Botafogo Sp gosti210-20-2

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1771Fk Pribram U19 - Sparta Prague U19 gosti20-22-3
1780Opava U19 - Brno U19 gosti510-00-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1646Bristol Rovers - Gillingham domaći391-01-1
1649Coventry - Afc Wimbledon gosti81-12-1
1651Doncaster - Blackpool gosti900-00-1
1653Milton Keynes Dons - Ipswich gosti120-10-1
1656Portsmouth - Burton Albion gosti31-22-2
1660Rochdale - Lincoln City domaći131-01-1
1664Shrewsbury - Southend domaći192-14-3
1665Sunderland - Rotherham domaći11-01-1
1666Tranmere - Peterborough gosti540-02-2
1667Wycombe - Accrington Stanley gosti400-11-1
1668Bolton - Oxford United - - 0-00-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1750Carlisle - Forest Green - - 0-00-0
1781Cheltenham - Bradford gosti510-03-2
1783Crawley Town - Plymouth domaći81-02-2
1785Exeter - Port Vale domaći810-02-0
1790Leyton Orient - Crewe gosti321-11-2
1796Macclesfield - Newport County gosti11-11-1
1797Mansfield - Cambridge United gosti740-00-4
1913Morecambe - Walsall gosti40-10-1
2002Salford - Grimsby domaći211-01-0
2065Scunthorpe - Oldham gosti620-02-2
2076Stevenage - Northampton gosti560-00-1
2077Swindon - Colchester gosti450-10-3

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2321Barnet - Aldershot domaći470-02-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8559Hereford - Gateshead gosti620-02-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1766Bishop S Stortford - Cray Wanderers gosti251-31-5
1768Bognor Regis Town - Cheshunt Fc gosti330-11-2
1769Horsham - Wingate Finchley domaći42-02-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8643Barwell - Tamworth gosti210-21-2
8644Bromsgrove Rovers - Rushall Olympic gosti440-11-1
8645Hednesford - Banbury United domaći451-02-0
8646Leiston - Biggleswade Town gosti300-20-4
8647Nuneaton - Stourbridge domaći42-04-0
8648Redditch - Coalville Town gosti121-12-3
8649St Ives Town - Kings Langley gosti61-12-1
8650Stratford Town Fc - Alvechurch domaći21-02-0
8870Chesham United - Hayes Yeading United domaći271-23-2
8898Dorchester - Taunton Town domaći301-12-2
8901Harrow Borough - Beaconsfield Town domaći181-01-2
8902Metropolitan Police - Walton Casuals gosti430-10-3
8903Weston Super Mare - Salisbury domaći132-13-3
8905Wimbourne - Truro City gosti330-12-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4705Viljandi Tulevik - Nomme Kalju gosti410-10-3
4707Tallinna Kalev - Fc Kuressaare domaći91-12-1

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5313Ajax U19 - Losc Lille domaći43-04-0
5314Chelsea U19 - Valencia U19 gosti92-23-3
5318Inter U19 - Slavia Prague U19 domaći291-04-0
5320Napoli U19 - Liverpool U19 domaći291-01-1
5361Lyon U19 - Zenit U19 gosti450-14-2
5362Benfica U19 - Rb Leipzig U19 domaći151-02-1
5389Borussia Dortmund U19 - Barcelona U19 gosti30-12-1
8343Salzburg U19 - Krc Genk domaći321-01-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5730Daejeon Citizen - Busan I Park - - 0-00-0
5731Seoul E Land Fc - Jeonnam Dragons domaći51-02-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1110Highlands Park - Polokwane City - - 0-00-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6840Deportivo Cali - Alianza Petrolera gosti510-00-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3612Deportiva Alajuelense - Limon domaći261-02-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4147Inter - Slavia Prague gosti630-01-1
4148Lyon - Zenit St Petersburg gosti410-11-1
4150Ajax - Lille domaći181-03-0
4151Benfica - Rb Leipzig gosti690-01-2
4154Borussia Dortmund - Barcelona - - 0-00-0
4155Chelsea - Valencia gosti740-00-1
4156Napoli - Liverpool domaći820-02-0
4157Salzburg - Genk domaći25-16-2

LITVA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8495Suduva - Vmfd Zalgiris domaći52-12-2

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1232Jong De Graafschap - Jong Herecles gosti490-00-2
1245Fc Den Bosch - Vvv Venlo gosti82-13-2
1250Jong Nac Breda - Jong Nec Nijmegen domaći331-02-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1164Ullern - Valerenga 2 gosti340-10-2
5878Lorenskog - Sparta Sarspborg 2 domaći251-13-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3616Saarbrucken - Hoffenheim Am - - 0-00-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6134Dhofar - Fanja domaći71-12-1
6135Al Seeb - Al Nassr Fc - - 0-00-0

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6156Deportivo Santani - River Plate Asuncion domaći401-01-0

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6202Fc Chita - Irtysh Omsk gosti600-00-1
6204Zenit Irkutsk - Dynamo Barnaul gosti250-10-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1109North Carolina Courage - Houston Dash domaći870-01-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1798Nashville Sc - Birmingham Legion Fc domaći900-01-0
1844Tacoma Defiance - Real Monarchs Slc gosti10-11-4

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5498Al Nahda Fc Ksa - Al Qadisiyah gosti150-11-2
5499Al Nojoom Fc - Hetten Fc gosti230-11-1
5500Al Mujazzal Fc - Al Jeel domaći560-02-1
5525Al Jabalain Fc - Al Batin domaći201-12-2

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5621Ballinamallard United - Linfield domaći51-23-3

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6209Ftc Filakovo - Dac 1904 - - 0-00-0

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1132Greenock Morton Fc - Dundee United Fc domaći74-07-0
1133Heart Of Midlothian Fc - Dunfermline Athletic domaći301-13-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6726Almeria - Girona domaći131-03-1
6736Malaga - Rayo Vallecano domaći71-01-1
6741Racing Santander - Mirandes domaći232-04-0
6742Alcorcon - Cadiz domaći451-03-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1302Degerfors - Mjallby domaći132-02-1

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2988Karhu Basket Kauhajoki - Minsk 2006 93-86
2989Inter Bratislava - Benetton Fribourg 82-67
2994Keravnos - Bakken Bears 86-95
2995Benfica - Groningen 95-65
2996Falco Kc Szombathely - Csm Csu Oradea 71-62
2997Sodertelje - Balkan Botevgrad 79-64
2999Kapfenberg Bulls - Kyiv Basket 66-66
3000Kb Prishtina - Legia Warszawa 79-81

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1763Connecticut Sun - Los Angeles Sparks 84-75
1765Washington Mystics - Las Vegas Aces 97-95

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1845Hc Dinamo Molodechno - Yunost Minsk 0-12-5
1922Hc Shakhtyor Soligorsk - Hk Mogilev 2-07-0
2098Hk Lida - Metallurg Zhlobin 0-16-2
2151Neman Grodno - Hk Gomel 0-02-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1441Vitkovice - Trinec 0-14-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7352Frederikshavn - Aalborg 0-12-4
7353Herning - Roedovre 0-10-3
7354Odense - Esbjerg 1-02-2
7355Rungsted - Sonderjyske 1-02-5

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1481Chamonix Mont Blanc Pionieers - Scorpions De Mulhouse 1-13-3
1494Nice Aigles - Grenoble 2-12-2
1512Amiens - Rouen 0-02-2
1513Bordeaux Ghc - Briancon 2-04-1
1514Angers - Anglet Hormadi Elite 2-05-2

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2505Columbus Blue Jackets - Buffalo Sabres 1-04-1
2519New York Islanders - Philadelphia Flyers 0-12-2
2524Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes 0-10-3
2527Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks 1-05-3
2528Minnesota Wild - Dallas Stars 0-11-1
2529Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights 0-10-5
2532Arizona Coyotes - Los Angeles Kings 0-11-4
2533San Jose Sharks - Anaheim Ducks 2-03-4
2534Vancouver Canucks - Edmonton Oilers 1-04-2
2541Los Angeles Kings - Arizona Coyotes 0-20-5

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7428Stavanger - Storhamar 2-14-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1560Gks Tychy - Cracovia 1-25-2
1578Naprzod Janov - Podhale Nowy Targ 0-20-8
1580Unia Oswiecim - Torun 2-03-2
1582Zaglebie Sosnowiec - Jasterzebie 0-10-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8030Barys Astana - Spartak Moscow 0-03-0
8031Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk 1-12-2
8032Salavat Ufa - Red Star Kunlun 0-03-2
8033Torpedo Nn - Neftekhimik 2-03-0
8034Dynamo Moscow - Admiral Vladivostok 0-14-2
8035Sochi - Ska St Petersburg 0-10-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1905Rubin Tyumen - Molot Perm 2-05-1
1906Yugra - Izhstal Izhevsk 1-03-2
1908Bars Kazan - Dizel Penza 1-04-1
1910Hk Dynamo Tver - Nomad Nur Sultan 0-02-2
1911Hk Ryazan - Lada Togliatti 0-11-3
1912Ska Neva - Saryarka 1-02-1
2372Toros Neftekamsk - Neftjanik Almetjevsk 1-12-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7525Sibirskie Snaipery U20 - Sarmaty Orenburg U20 1-03-1
7916Stalnye Lisy U20 - Belye Medvedi U20 0-11-1
7917Altai U20 - Tolpar U20 3-14-4
7918Riga U20 - Amurskie Tigry U20 0-13-1
7919Org Junior - Krylia Sovetov U20 0-43-5

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8326Kosice - Trencin 2-13-2
8327Detva - Zvolen 1-25-6
8328Nitra - Liptovsky Mikulas 1-06-0
8329Poprad - Mac Ujbuda 2-05-5
8330Dvtk Jegesmedvek - Dukla Michalovce 2-14-1
8331Slovan Bratislava - Nove Zamky 2-16-7

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1588Hv 71 - Frolunda 1-13-2
1589Linkopings - Brynas 0-23-3
1590Malmo - Rogle 1-23-4
1591Orebro - Lulea 0-02-1
1592Oskarshamn - Leksand 0-14-1
1593Skelleftea - Farjestads 1-03-1
1595Vaxjo - Djurgardens If 3-33-5

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1602Bern - Ambri 1-04-1
1603Biel - Rapperswil 0-00-0
1604Lugano - Davos 0-02-3
1605Scl Tigers - Fr. Gotteron 1-23-2
1608Servette - Zsc Lions 0-03-0
1609Zug - Lausanne 1-45-6

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2396Olten - Gck Lions 4-07-1
2401Ajoie - Ev Zug Academy 2-28-3
2423Ehc Winterthur - Thurgau 0-03-0
2426Hc Biasca - Chaux De Fonds 1-07-3
2427Langenthal - Kloten 0-11-3

ATP METZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1230A.Bedene - R.Roumane 12-86-46-42-0
1234G.Barrere - H.Hurkacz 12-46-26-22-0
1247J.Struff - P.Herbert 10-136-74-60-2
1249P.Andujar Alba - J.Tsonga 9-156-31-61-2
6152M.Granollers - R.Gasquet 16-176-46-71-2
6153L.Sonego - O.Otte 13-86-27-62-0
6154J.Lenz - P.Carreno Busta 2-121-61-60-2

ATP METZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8374D.Added A.Olivetti - R.Arneodo B.Paire 14-117-67-52-0
8376G.Simon M.Zverev - J.Erlich F.Martin 20-187-53-62-1
8377J.O Mara K.Skupski - M.Copil U.Humbert 10-134-66-70-2
8378L.Pouille M.Reid - S.Arends D.Pel 19-174-66-01-2

ATP ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019D.Sela - R.Berankis 3-123-60-60-2
1020J.Sousa - J.Kovalik 12-56-26-32-0
1021R.Carballes Baena - M.Klizan 13-76-27-52-0
6177J.Tipsarevic - D.Dzumhur V-V5-76-3V-V
6178L.Rosol - E.Gerasimov 7-135-72-60-2
6182E.Donskoy - M.Viola 12-36-26-12-0
6183I.Ivashka - A.Rublev 10-166-40-61-2

ATP ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001A.Bublik M.Kukushkin - A.Mannarino H.Nys 9-136-73-60-2
1015N.Monroe A.Vasilevski - E.Donskoy K.Kravchuk 12-56-36-22-0
6158J.Kovalik H.Podlipnik Castillo - S.Gille J.Vliegen 8-124-64-60-2

CHALLENGER BIELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064G.Quinzi - O.Gutierrez 11-132-66-11-2
1065R.Brancaccio - F.Romboli 12-56-36-22-0
1070G.Dambrosi - A.Giannessi 8-124-64-60-2
1071M.Trungelliti - H.Casanova 17-145-76-32-1
1073G.Mager - O.Roca Batalla 12-76-46-32-0
1074P.Lorenzi - A.Arnaboldi 13-86-37-52-0
1076R.Bonadio - C.Berlocq 2-121-61-60-2
1077P.Heller - F.Baldi 16-153-66-42-1
1078A.Collarini - L.Giustino 18-167-65-72-1
8527D.Munoz De La Nava - S.Ehrat 18-175-76-42-1
8528M.Eriksson - F.Arnaboldi 13-106-47-62-0

CHALLENGER BIELLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035M.Chazal V.Galovic - G.M.Moroni M.Vilella Martinez 14-222-67-61-2
1036D.Gimeno Traver D.Munoz De La Nava - C.Berlocq P.Cachin 5-123-62-60-2
1037S.Ehrat M.Eriksson - T.Brkic A.Pavic 6-122-64-60-2

CHALLENGER COLUMBUS IIITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113J.Boulais - F.Peliwo 7-136-71-60-2
1114G.Petit - M.Cressy 14-127-67-62-0
1115L.Broady - M.Redlicki 13-87-66-22-0
1117S.Kirchheimer - E.Couacaud 11-156-25-71-2
3162C.Sinclair - A.Erler 11-145-76-70-2
3165D.Hidalgo - K.Seelig 7-136-71-60-2
3179D.Novikov - S.Bangoura 12-146-76-70-2
3182E.Leshem - R.Peniston 12-46-16-32-0
3211G.Brymer - B.Sigouin 5-124-61-60-2
3212G.Escobar - M.Tikhomirov 17-126-14-62-1
6837M.Redlicki - M.Geerts 9-135-74-60-2

CHALLENGER GLASGOW TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1142H.Grenier - K.Drzewiecki 12-173-67-51-2
1143R.Marcora - L.Johnson 13-67-66-02-0
1148E.Furness - D.Masur 7-124-63-60-2
1149M.Jaziri - J.Ocleppo 13-97-66-32-0
1150J.Mridha - H.Wendelken 13-97-66-32-0
1151L.Glasspool - N.Kuhn 13-156-34-61-2
1152G.Blancaneaux - J.Rodionov 14-146-24-61-2
1153J.Haerteis - S.Duncan 12-66-36-32-0
1154M.Neuchrist - A.Muller 11-166-44-61-2
8555A.Rinderknech - A.Mchugh 13-97-66-32-0
8558T.Machac - B.Van De Zandschulp 7-124-63-60-2

CHALLENGER GLASGOW PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1123R.Bemelmans D.Masur - A.Goransson S.Verbeek 13-107-66-42-0
1124J.Ocleppo R.Ortega Olmedo - Q.Halys M.Martineau 11-146-75-70-2
1125M.Gengel R.Ramanathan - S.Clayton L.Glasspool 14-117-57-62-0

CHALLENGER KAOHSIUNG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1191K.Lee - C.Tseng 5-122-63-60-2
1194S.Sekiguchi - P.Gunneswaran 5-123-62-60-2
1195H.Moriya - K.Uchida 12-66-46-22-0
8604S.Mukund - G.Oliveira 17-187-63-62-1

CHALLENGER KAOHSIUNG CHINESE TAIPEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8216K.Majchrzak - H.Bourchier 12-86-46-42-0
8217L.Saville - S.Diez 11-156-34-61-2
8218A.Santillan - Y.Uchiyama 9-136-73-60-2
8219C.Tsai - J.Nam 5-124-61-60-2
8220A.Bolt - M.Niesten 13-97-56-42-0
8221M.Polmans - S.Mukund 12-56-46-12-0
8237F.Ferreira Silva - Y.Watanuki 14-157-61-62-1
8238T.Yang - A.Harris 9-136-73-60-2

CHALLENGER KAOHSIUNG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1041C.H.Tseng Wu T L - N.S.Balaji V.Vardhan 13-106-47-62-0
1042E.King H.Reese - S.Diez M.Polmans 12-56-26-32-0
1043F.Ferreira Silva T.Gabashvili - Hsieh C P Yang T H 2-121-61-60-2
1044J.Millman S.Puodziunas - T.Matsui Y.Watanuki 19-227-64-61-2
1045J.S.Nam Song M K - Gong M X G.Oliveira 12-56-36-22-0
1046M.Purcell L.Saville - R.Ho Lee K Y 14-191-66-31-2
1050N.V.S.Prashanth B.Tomic - S.Myneni J.Nedunchezhiyan V-VV-VV-VV-V
1051Y.H.Hsu J.Wang - J.P.Fruttero E.Lopez Perez 12-76-46-32-0

CHALLENGER SIBIUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1263F.Arguello - V.Kopriva 6-135-71-60-2
1274M.Hamou - C.O Connell 15-197-66-71-2
1277V.Safranek - R.Molleker 12-76-36-42-0
1296R.Haase - D.Petrovic 5-123-62-60-2
1297J.Varillas - J.Domingues 12-66-36-32-0
8737S.Doumbia - Z.Kolar 6-124-62-60-2

CHALLENGER SIBIU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1056I.Sabanov M.Sabanov - A.Barbu P.Grigoriu 12-56-26-32-0
1057J.Barranco Cosano A.Merino - D.Popko P.Torebko 12-66-46-22-0
1058M.Dembek D.Dima - P.Martinez S.Martos Gornes 7-135-72-60-2
1061Z.Kolar N.Serdarusic - V.V.Cornea Jecan M A 20-227-55-71-2

WTA GUANGZHOU TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016E.Svitolina - D.Jakupovic 12-66-36-32-0
1017B.Pera - S.Stosur 16-144-66-11-2
1031A.Petkovic - L.Pattinama Kerkhove 19-157-56-72-1
1033M.Frech - N.Stojanovic 11-145-76-70-2
1034T.Zidansek - J.Paolini 12-156-33-61-2
5591S.Kenin - K.Zavatska 12-66-46-22-0
8422K.Kozlova - S.Zhang 6-122-64-60-2
8423K.Siniakova - E.Rybakina V-V6-1V-VV-V
8424S.Kenin - L.Siegemund 12-66-46-22-0
8425S.Peng - Q.Wang 13-77-56-22-0

WTA GUANGZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025A.Krunic L.Marozava - N.Dzalamidze E.Rybakina V-VV-VV-VV-V
1026K.Y.Ng S.Zheng - Duan Y Y Z.Yang 4-124-60-60-2
1027Lu J J F.Y.Xun - M.Bouzkova T.Zidansek 3-120-63-60-2
1028S.Peng L.Siegemund - E.Perez S.Santamaria 13-86-37-52-0
1029S.Stosur S.Zhang - K.Christian S.Fichman 15-182-66-21-2
1030X.Jiang Q.Tang - Rodionova Ar Y.Wickmayer 15-206-44-61-2

WTA OSAKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1284K.Mladenovic - M.Doi 3-121-62-60-2
5618M.Keys - Z.Diyas 17-115-76-02-1
5866S.Hsieh - E.Mertens 11-133-66-11-2
6191A.Pavlyuchenkova - K.Bertens 13-66-17-52-0
6192N.Gibbs - A.Kerber 6-122-64-60-2
6194N.Osaka - V.Tomova 13-87-56-32-0
6195S.Stephens - C.Giorgi 3-120-63-60-2

WTA OSAKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4723M.Doi N.Hibino - F.Di Lorenzo K.Kawa 12-76-46-32-0
4724A.Rosolska D.Yastremska - Hsieh S W Hsieh Y C 1993 4-124-60-60-2
8500A.L.Groenefeld D.Schuurs - M.Kobori A.Shimizu 13-76-27-52-0
8506M.Doi N.Hibino - K.Bertens A.Sevastova V-VV-VV-VV-V
8507N.Melichar K.Peschke - N.Kichenok A.Spears 8-132-66-70-2
8508S.Aoyama E.Shibahara - D.Jurak K.Srebotnik 12-46-36-12-0

WTA SEOUL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1024D.Kovinic - P.Tig 16-164-66-31-2
6131A.Potapova - M.Linette 11-145-76-70-2
6132Y.Bonaventure - Y.Wang 9-166-43-61-2
6133A.Bogdan - K.Ahn 16-136-04-61-2
6137M.Gasparyan - K.Flipkens 8-133-65-70-2
6144Kr Pliskova - E.Alexandrova 13-156-33-61-2

WTA SEOUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023H.Carter L.Stefani - G.Minnen A.Van Uytvanck 23-206-35-72-1
8511Choi J H Han N L - A.Potapova Y.Sizikova V-VV-VV-VV-V
8512O.Kalashnikova D.Kovinic - L.Pigossi Y.Wang 16-196-34-61-2
8513S.J.Jang N.R.Kim - Begu I C M.Gasparyan 14-216-76-41-2
8514T.Bacsinszky I.Neel - L.Arruabarrena Vecino T.Maria 4-121-63-60-2
8515V.Savinykh E.Silva - Pliskova Ka Pliskova Kr 3-121-62-60-2

DANSKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3055Nykobing F. - Copenhagen Haandbold 23-27
3056Odense - Viborg Hk 24-24

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8268Pogon Szczecin - Wisla Plock 23-28

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3269Brest - Hc Spartak Moscow 35-24

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2080Barcelona Borges - Bm Huesca 49-26

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3482Ystads If - Hk Varberg 31-26

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1537Grcka - Portugal 1-01-11-3
1538Crna Gora - Poljska 0-10-20-3
1540Austrija - Spanjolska 0-11-12-3
1541Slovenija - Makedonija 0-10-21-3
1542Italija - Bugarska 0-11-13-1
1543Estonija - Nizozemska 1-01-11-3
1545Slovacka - Belgija 0-10-20-3
1546Turska - Bjelorusija 1-02-03-1

PRVENSTVO AZIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1572Indonezija - Hong Kong China 1-02-03-0
1573Katar - Oman 1-02-03-0
1579Australija - Indija 1-02-03-0
1584Tajland - Kuvajt 1-02-03-0
1587Kina - Iran 0-10-20-3
1594Japan - Pakistan 1-02-03-0

SP 2019 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1596Srbija - Argentina 1-01-13-1
1599Rusija - Juzna Koreja 1-02-03-0
1634Sad - Nizozemska 1-02-03-0
1635Kina - Dominikanska Republika 1-02-03-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1468New York Yankees - L A Angels 8-0
1471Pittsburgh Pirates - Seattle Mariners 0-6
1480Boston Red Sox - San Francisco Giants 6-7
1491Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 4-5
1495Milwaukee Brewers - San Diego Padres 3-1
1496Minnesota Twins - Chicago White Sox 9-8
1499St Louis Cardinals - Washington Nationals 2-6
1500Chicago Cubs - Cincinnati Reds 2-4
1502Houston Astros - Texas Rangers 4-1
1503Colorado Rockies - New York Mets 1-6
1505Arizona Diamondbacks - Miami Marlins 6-12
1533Oakland Athletics - Kansas City Royals 2-1
1535L A Dodgers - Tampa Bay Rays 7-5

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 3141728303640
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1732396672
arrow BL Belgija Keno 20/70 815192028293031324144465154586364656970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 211283841
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 415232931
arrow CO Connecticut 6/44 71012153343
arrow DA Multi-Daily A 6/99 303480859192
arrow DB Multi-Daily B 6/99 42358729092
arrow DC Multi-Daily C 6/99 273969738393
arrow EM Euro Millions 5/50 2237434445
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3681114182425293233374849545657585968
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 35131415172123273031353843475154555763
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1517202130
arrow FK Finska Keno D 20/70 911151618242528294143454852555658606470
arrow FQ Finska Keno V 20/70 48151618232830323537405357586061636570
arrow FT Finska Keno T 20/70 59101516171922283031324454566264656669
arrow GO Njemačka Keno 20/70 314252831323639414246474951525660616668
arrow HO Hong Kong 6/49 122022263036
arrow IT Italija 6/90 91826436079
arrow LD Latvija Keno D 20/62 610112021222526283336384146485457585960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 413161726283435394144464951525455565759
arrow LM Latvija Keno M 20/62 245812141920242732424345474951535861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1618283339
arrow NP New York Pick 10 20/80 2561922273335384041515356636469707277
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2581718262734374145484951525365697278
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 514172224272832333444575864656668707179
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1113142228
arrow PO Poljska 6/49 333538394149
arrow SB Španjolska Bono 6/49 367101531
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1215305065
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 2381520
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 56141621262729313643454849515354566971