Srijeda 18.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4845Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl - - 1-12-3
5410Huesca - Albacete - - 0-10-1
5538Bayer Leverkusen - Lokomotiv Moscow - - 1-21-2
5569Bayern Munich - Crvena Zvezda - - 1-03-0
5570Shakhtar Donetsk - Manchester City - - 0-20-3
5571Deportivo La Coruna - Numancia - - 0-13-3
5580B.Paire - R.Gasquet - - 0-01-0
5581A.Blinkova - A.Krunic - - 0-01-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4340Talleres - Banfield - - 0-00-0
7920Godoy Cruz - River Plate gosti220-10-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1058Fc Noah - Shirak Gyumri Fc - - 0-00-0
1059Fc Ararat Armenia - Ararat domaći660-01-0

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6246Brisbane Strikers - Moreland Zebras domaći272-03-2
6247Melbourne City - Western Sydney Wanderers Fc domaći272-03-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1137Kashima Antlers - Guangzhou Evergrande gosti400-11-1

BOSNA I HERCEGOVINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1653Bratstvo Gracanica - Velez Mostar domaći31-22-3
1655Buducnost Banovici - Siroki Brijeg gosti500-01-1
1656Fk Krupa - Fk Tuzla City - - 0-00-0
1657Fk Tekstilac Derventa - Zeljeznicar gosti210-20-3
1658Gosk Gabela - Radnik Bijeljina domaći101-11-1
1659Jedinstvo Bihac - Fk Mladost Doboj Kakanj domaći530-01-2
1660Kozara Gradiska - Sloboda Tuzla domaći371-01-1
1661Modrica Maksima - Fk Zvijezda 09 gosti110-20-3
1664Nk Zvijezda Gradacac - Zrinjski Mostar gosti150-20-4
1665Orasje - Borac Banja Luka gosti20-20-4
1666Rudar Kakanj - Nk Celik Zenica domaći301-03-0
1667Rudar Prijedor - Slavia Sarajevo domaći152-14-1
1668Sloga Ljubuski - Fk Sarajevo domaći122-12-4

BRAZIL COPA VERDENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9053Bragantino Clube Para - Paysandu Pa domaći101-01-1
9054Goias - Cuiaba domaći610-01-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8115Internacional - Atletico Pr gosti241-11-2

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2401Sc Atibaia Sp - Ec Taubate Sp domaći102-02-0
9045Desportivo Brasil Sp - Rio Claro domaći451-02-0
9050Ec Sao Bernardo Sp - Ferroviaria gosti860-00-1
9051Nacional Ac Sp - Xv De Piracicaba gosti140-10-3
9052Santo Andre - Comercial Sp - - 0-00-0
9548Aa Internacional Limeira Sp - Juventus Sp domaći261-01-0
9549Atletico Linense - Sao Caetano - - 0-00-0
9550Mirassol Sp - Ec Agua Santa domaći61-13-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2593Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 domaći42-02-0
9556Cruzeiro U20 - Internacional Rs U20 domaći171-12-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4525Fk Teplice - Mlada Boleslav domaći42-02-0

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4360Kom Podgorica - Rudar Pljevlja domaći203-05-0
4600Ofk Petrovac - Iskra Danilovgrad gosti70-10-1
4709Zeta Golubovci - Fk Mladost Ljeskopolje domaći520-01-0
5566Grbalj Radanovici - Titograd gosti770-00-2

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8906Tiverton - Merthyr Town domaći161-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3598Maardu Esteve - Paide Linnameeskond gosti201-12-4
3610Trans Narva - Tartu Jk Tammeka domaći91-13-2
3611Flora Tallinn - Levadia Tallinn gosti71-12-1

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1065Shakhtar Donetsk U19 - Man City U19 gosti181-21-3
1070Atletico Madrid U19 - Juventus U19 gosti190-20-4
1071Bayer Leverkusen U19 - Lokomotiv Moscow U19 domaći42-02-2
1073Olympiacos U19 - Tottenham U19 gosti101-11-1
1074Club Brugge U19 - Galatasaray U19 domaći63-13-2
1076Dinamo Zagreb U19 - Atalanta U19 domaći490-01-0
1077Bayern Munich U19 - Crvena Zvezda U19 - - 0-00-0
1078Psg U19 - Real Madrid U19 domaći431-01-2

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3882Nsi Runavik - Klaksvik gosti830-00-1

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6767Kaya Fc Iloilo - Ceres Negros Fc gosti150-20-2
6826Mendiola Fc - Stallion Fc - - 0-00-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1785Deportivo Siquinala - Xelaju gosti291-12-2
1790Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Csd Municipal domaći231-01-0
1796Deportivo Guastatoya - Antigua Gfc domaći341-02-1
1797Deportivo Sanarate - Deportivo Iztapa gosti450-12-1
7682Coban Imperial - Deportivo Malacateco domaći162-03-0
7683Csd Comunicaciones - Deportivo Mixco domaći33-14-2

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2608Cd Marathon - Cd Real Sociedad - - 0-00-0
8000Real De Minas - Cd Vida domaći810-01-0
8001Cd Motagua - Cd Honduras Progreso domaći72-02-1
8002Lobos Upnfm - Real Cd Espana gosti450-11-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9055Nk Dubrava - Rudes gosti270-12-2
9056Bijelo Brdo - Nk Sesvete domaći540-01-2
9057Kustosija - Orijent gosti111-21-2
9058Nk Croatia Zmijavci - Nk Osijek Ii gosti820-00-1
9059Nk Dugopolje - Hnk Hajduk Ii domaći251-02-2
9060Medjimurje - Cibalia domaći470-03-0
9061Sibenik - Hrvatski Dragovoljac domaći271-02-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2373Barito Putera - Bhayangkara Fc gosti260-21-4
2386Pusamania Borneo - Madura United gosti70-12-1
2395Bandung - Semen Padang domaći201-01-1

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4728Fh Hafnarfjordur - Ibv Vestmannaeyjar domaći254-16-4
4731Fylkir - Vikingur Reykjavik domaći101-03-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8418Arezzo - Juventus U23 domaći41-21-2

JAPAN CARSKI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1589Kofu - Hosei Football Lab domaći271-01-1
2790Jubilo Iwata - Shimizu S Pulse domaći640-01-1
2796Sagan Tosu - Cerezo Osaka domaći201-04-2
2797Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita gosti340-11-1
2798V Varen Nagasaki - Vegalta Sendai domaći470-02-1
2836Vissel Kobe - Kawasaki Frontale domaći382-03-2

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8270Corinthians - Independiente Del Valle gosti440-10-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1371Fc Anyang - Suwon City gosti470-00-2
1377Gwangju Fc - Bucheon Fc domaći550-01-0
1378Ansan Police Fc - Ansan Greeners gosti880-01-1

JUŽNA KOREJA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1379Hwaseong Fc - Suwon Bluewings domaći241-01-0
1401Incheon Korail - Sangju Sangmu Fc gosti760-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1111Mamelodi Sundowns - Supersport United gosti120-10-2

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1508Montreal Impact - Toronto Fc domaći171-01-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4303Bandari Fc - Zoo Fc gosti150-23-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2151Fortaleza Fc - Valledupar Fc - - 0-00-0
3670Barranquilla Fc - Tigres Fc gosti710-01-1
3671Boyaca Chico - Cd Real San Andres domaći900-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3849Ad Municipal Grecia - Herediano gosti180-22-2
3872Universidad De Costa Rica - San Carlos gosti260-11-1
7272Guadalupe Fc - Santos Dg domaći191-02-4
7273Cartagines - Adr Jicaral - - 0-00-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1234Riga Fc - Ventspils - - 0-00-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4158Club Brugge - Galatasaray - - 0-00-0
4159Olympiakos Piraeus - Tottenham gosti261-22-2
4161Atletico Madrid - Juventus gosti480-02-2
4166Bayer Leverkusen - Lokomotiv Moscow gosti161-21-2
4167Bayern Munich - Crvena Zvezda domaći341-03-0
4168Dinamo Zagreb - Atalanta domaći103-04-0
4169Paris St Germain - Real Madrid domaći142-03-0
4170Shakhtar Donetsk - Manchester City gosti240-20-3

LITVA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2622Banga Gargzdai - Palanga domaći870-02-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3883Bekescsaba - Szombathelyi Haladas domaći251-12-2
3884Budaorsi - Szeged gosti330-10-3
3885Dorogi Fc - Bfc Siofok gosti180-10-2
3887Kazincbaricika Bsc - Dunakanyar domaći680-02-1
3888Soroksar - Gyirmot gosti330-20-4
3891Tiszakecske Fc - Ujbuda domaći52-12-3
3892Vasas - Mtk Budapest gosti700-01-4
3926Csakvar - Szolnoki gosti670-00-1
3927Gyor - Nyiregyhaza gosti162-13-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1198Tromsdalen - Sandnes Ulf gosti50-11-4
1199Aalesund - Kfum Oslo gosti441-12-1
1200Notodden - Kongsvinger domaći281-02-0
1207Sandefjord - Strommen domaći92-02-0
1213Skeid - Sogndal gosti151-22-2
1214Start - Nest Sotra domaći112-02-0
1215Ullensakerkisa - Jerv domaći391-01-0
1231Raufoss - Ham Kam domaći580-01-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3613Heimstetten - Eichstatt domaći11-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3617Freiburg Am - Fsv Frankfurt domaći81-04-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1637Wisla Plock - Legia Warsaw domaći401-01-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6196Olimpia Grudziadz - Lks Nieciecza domaći401-01-0
6197Stal Mielec - Gks Tychy gosti80-11-2
6198Bielsko Biala - Miedz Legnica domaći451-02-1
6199Warta Poznan - Odra Opole domaći331-03-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1577Lech Ii Poznan - Ks Polkowice gosti290-10-3

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Ruch Chorzow - Zaglebie Ii Lubin domaći740-01-0
6838Ruch Zdzieszowice - Kluczbork gosti330-13-2

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1546Sporting Lisbon U19 - Vitoria Setubal U19 domaći153-14-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1155Fc Cincinnati - Atlanta United Fc gosti590-00-2
1158Portland Timbers - New York Red Bull gosti30-10-2
1159Seattle Sounders - Dallas Burns - - 0-00-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2613Reign Fc - Utah Royals Fc VVV-VV-V

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2614Ottawa Fury Fc - Tampa Bay Rowdies domaći900-01-0
2615Atlanta United 2 - Charleston domaći101-13-1
2618Bethlehem Steel Fc - Loudoun United Fc gosti31-25-2
2620Saint Louis Fc - New York Red Bulls Ii domaći31-02-0
2621Fresno Fc - Rio Grande Valley Fc domaći63-05-0

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1296Cd Aguila - Independiente Fc domaći590-01-0
1297Cd El Vencedor - Municipal Limeno domaći860-01-0
1302Jocoro Fc - Once Municipal domaći540-01-0
9601Santa Tecla - Cd Fas gosti230-13-1
9602Isidro Metapan - Alianza domaći211-01-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8977Al Thoqbah Club - Al Khaleej Saihat Fc gosti860-01-1
8981Al Kawkab - Al Taqadom Fc domaći451-02-1
9015Al Ain Fc - Al Tai domaći71-01-0
9018Al Ansar Fc - Al Bukayriyah Fc gosti570-00-1
9026Jeddah Club - Najran Sc gosti151-11-2

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3025Albirex Niigata - Balestier Khalsa domaći191-02-0
3026Geylang United - Warriors Fc domaći53-24-3
3032Home United - Young Lions gosti140-30-3
3033Brunei Dpmm - Tampines Rovers gosti170-10-1

SJ. MAKEDONIJA 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4715Fc Struga Trim Lum - Akademija Pandev - - 0-00-0
4716Rabotnicki Skopje - Makedonija Gp domaći630-01-0
4717Renova - Skendija Tetovo gosti860-00-2
4718Shkupi - Vardar Skopje gosti110-11-2
4719Sileks Kratovo - Fk Borec domaći192-03-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9574Trnava - Senica - - 0-00-0

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7348Sk Novohrad Lucenec - Kfc Komarno gosti400-10-1
7349Trencianske - Nove Mesto gosti150-10-2

SLOVAČKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1513Slovan Bratislava U19 - Spartak Trnava U19 domaći580-01-0

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8972Nk Brda - Domzale gosti420-10-3
8973Triglav - Mura gosti160-31-3
8974Koper - Maribor domaći91-13-2
8975Aluminij - Nk Tabor Sezana domaći570-01-0

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6752Ballymena - Glasgow Rangers U21 gosti870-00-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6746Huesca - Albacete gosti40-10-1
6747Lugo - Ponferradina domaći322-02-2
6748Deportivo La Coruna - Numancia gosti130-13-3

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6363Real Zaragoza Da - Cuarte Cd gosti392-12-1
6456Cd Valdefierro - Sd Borja gosti450-10-1
6458Utebo Fc - Cd Belchite 97 gosti880-01-1
6459Villanueva Cf - Sarinena gosti280-10-2
6460Ud Fraga - Robres Cd gosti82-12-2
6461Atletico Ibanes - La Roda domaći54-04-0
6462Cd Quintanar Del Rey - Cd Villacanas gosti351-13-1
6463Calvo Sotelo Puertollano - Almansa domaći291-01-0
6464Cd Azuqueca - Conquense domaći550-02-2
6465Cd Tarancon - Cd Pedroneras - - 0-00-0
6466Toledo - Cd Torrijos domaći600-03-0
6551Almagro Cf - Cd Madridejos gosti450-12-1
6552Cd Illescas - Albacete Balompie B gosti191-12-1
8971Cf Calamocha - Cd Binefar gosti340-12-2

ŠVICARSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8952Basel Amateurs - Bavois domaći351-04-0

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7486Mbeya City Fc - Young Africans Sc V-VV-VV-VV-V
8950Polisi Tanzania Fc - Azam Fc V-VV-VV-VV-V

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8915Juventud Piedras - Progreso gosti230-11-2
8926Racing Club Montevideo - Atletico River Plate domaći271-11-1
8934Cerro Largo - Defensor Sporting gosti40-31-4
8936Rampla Juniors - Penarol gosti390-21-2

ZIMBABVE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1273Harare City - Caps United Fc gosti70-10-1
1274Yadah Fc - Bulawayo Chiefs Fc gosti500-20-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3659Benatky Nad Jizerou - Ceske Budejovice 3-24-4
3660Horacky Fk Trebic - Hc Rt Torax Poruba 0-22-4
3664Stadion Litomerice - Hc Havirov Panthers 1-21-5
3665Hc Banik Sokolov - Hc Frydek Mistek 1-04-2
3666Hk Jestrabi Prostejov - Vhk Vsetin 0-03-1
3667Kadan - Chomutov 1-23-3
3668Slavia Prague - Dukla Jihlava 2-02-1
3669Slovan Ustecti Lvi - Hc Zubr Prerov 1-01-7

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1449Assat - Tappara 0-10-5
1450Hifk - Jyp 2-04-2
1451Hpk - Saipa 2-03-2
1453Ilves - Tps 0-12-4
1455Karpat - Jukurit 0-11-1
1456Kookoo - Sport 0-12-7
1462Pelicans - Lukko 0-01-1

LATVIJA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7304Hc Kurbads - Hk Zemgale Llu 1-13-1
7305Hk Dinaburga Daugapils - Hk Liepaja 0-11-6
7352Hk Mogo - Hk Prizma 2-04-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2249Hokiklub Budapest - Fehervari Titanok 0-01-2
2330Schiller Vasas Hc - Ferencvaros Esmtk 0-11-6

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1911Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 0-02-0
1912Montreal Canadiens - Florida Panthers 1-14-3
1913New York Rangers - New Jersey Devils 0-23-4
1922Washington Capitals - St Louis Blues 0-13-2
1955Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs 2-04-3
1956Winnipeg Jets - Minnesota Wild 2-04-1
1957Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings 0-12-1
1972Calgary Flames - San Jose Sharks 2-16-4

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1295Comet - Hasle Loren Ishockey 1-17-3
7285Lorenskog - Ringerike 1-23-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8036Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk 1-01-1
8037Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk 0-00-0
8038Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 1-12-3
8039Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets 0-04-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1914Tsen Tou Jilin City - Org 0-11-3
1915Gornyak Uchaly - Zvezda Moscow 0-11-2
1916Zauralye Kurgan - Khimik Voskresensk 0-03-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7526Taifun U20 - Kapitan Stupino U20 0-14-2
7527Sahalinskie Akuly - Vityaz U20 0-02-1
7528Kuznetskie Medvedi U20 - Ladja Togliatti U20 2-14-2
7529Tyumenskiy Legion U20 - Sputnik Almetievsk U20 0-31-5
7530Chaika U20 - Mamonty Yugry U20 1-03-1
7531Ska Varyagi U20 - Almaz U20 0-03-3

SLOVACKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7354Dubnica - Povazska Bystrica 1-13-2
7355Hc Topolcany - Nova Ves 2-04-2
7358Hk Levice - Skalica 0-02-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8333Aik - Hc Vita Hasten 0-11-2

ŠVEDSKA 3. LIGA ISTOKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8672Enkopings Sk Hk - Vasby 0-12-4
8673Hammarby Hockey If - Segeltorps If 1-25-8
8674Sollentuna Hc - Stromsbro If 2-03-3
8675Vallentuna - Hudiksvalls 0-10-5
8676Wings Arlanda Hc - Hanvikens Sk 3-08-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8679Hanhals If - Halmstad 0-11-4
8680Kallinge Ronneby If - Morrum Gois Ik 2-23-3
8681Nybro - Boras 1-13-2
8682Tranas Aif - Hc Dalen 0-02-1
8706Tyringe Sos - Troja Ljungby 0-20-7
8707Vimmerby - Kalmar Hc 1-23-5

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7364Kalix Uhc - Kiruna If 2-15-2
7365Ornskoldsviks Sk - Bodens Hf 0-21-3
7366Pitea - Ostersunds 0-02-3
7367Tegs Sk - Sk Lejon 0-02-2

ŠVEDSKA 3. LIGA ZAPADHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8708Borlange Hf - Malungs If 3-28-2
8709Gripen Hc Nykoping - Koping Hc 1-12-2
8710Grums Ik - Lindens Hockey 0-13-1
8711Lindlovens If - Surahammar If 0-03-0
8712Mariestads Bois - Forshaga If 0-03-0
8713Skovde - Ifk Kumla 4-08-1

ŠVICARSKA 2. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2683Visp - Sierre 1-01-3

ATP METZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000F.Verdasco - F.Krajinovic 13-156-34-61-2
1248M.Copil - G.Simon 7-123-64-60-2
6155U.Humbert - Y.Maden 15-184-67-61-2
7885A.Hoang - G.Barrere 14-166-36-71-2
7886B.Paire - R.Gasquet 15-133-66-32-1

ATP METZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001G.Simon M.Zverev - R.Lindstedt Struff J L 20-237-66-71-2
1015M.Copil U.Humbert - S.Arends D.Pel 15-227-63-61-2
8375D.Molchanov A.Sitak - S.Gonzalez Qureshi A U H 20-226-45-71-2
8379N.Mahut E.Roger Vasselin - T.Lamasine Tsonga J W 12-66-26-42-0
8380P.Raja M.A.Reyes Varela - G.Granollers M.Granollers 7-123-64-60-2

ATP ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016M.Kukushkin - D.Dzumhur 13-87-66-22-0
1018C.Ruud - A.Bublik 18-136-76-42-1
1019E.Gerasimov - A.Mannarino 12-46-36-12-0
1022S.Caruso - T.Fabbiano 14-122-66-32-1
6184A.Vatutin - M.Fucsovics 6-135-71-60-2

ATP ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1002E.Karlovskiy A.Rublev - R.Carballes Baena A.Molteni 11-227-62-61-2
1003F.Nielsen T.Puetz - M.Fucsovics S.Travaglia 12-86-46-42-0
1004M.Berrettini S.Bolelli - R.Jebavy P.Oswald 12-46-26-22-0
1014M.Demoliner M.Middelkoop - D.Sharan I.Zelenay 13-196-32-61-2

CHALLENGER BIELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1079A.Davidovich Fokina - J.Jahn 14-107-57-52-0
1081E.Esteve Lobato - A.Martin 9-136-73-60-2
1082G.Moroni - J.Munar Clar 7-135-72-60-2
1083M.Chazal - E.Benchetrit 13-153-66-31-2
1084V.Galovic - F.Gaio 8-124-64-60-2
6831M.Vilella Martinez - R.Brancaccio 12-56-16-42-0
6833T.Robredo - O.Gutierrez 12-16-06-12-0
6834T.Daniel - D.Munoz De La Nava 12-76-36-42-0
6835S.Napolitano - M.Eriksson 12-86-46-42-0

CHALLENGER BIELLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039A.Begemann F.Mergea - A.Behar A.Golubev 6-124-62-60-2
1040E.Esteve Lobato O.Roca Batalla - A.Arnaboldi F.Arnaboldi 22-116-76-12-1
1052R.Brancaccio E.Dalla Valle - L.Margaroli A.Shamasdin 16-193-66-31-2

CHALLENGER COLUMBUS IIITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1027B.Sigouin - R.Olivo 12-36-16-22-0
1030M.Mmoh - E.Leshem 14-117-57-62-0
1031K.Seelig - J.Wolf 5-123-62-60-2
1032R.Smith - R.Shane 16-144-66-42-1
1033S.Bangoura - P.Polansky 9-136-73-60-2
1034E.Gomez - B.Patael 13-96-37-62-0
1035A.Erler - M.Torpegaard 10-182-67-61-2
1121J.Trotter - R.Quiroz 6-124-62-60-2
1122R.Cid Subervi - A.Ritschard 5-124-61-60-2
1750D.Young - G.Escobar 18-106-26-72-1

CHALLENGER COLUMBUS III USA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7274E.Couacaud T.Huey - D.Hidalgo L.D.Martinez 12-46-26-22-0
7275R.Galloway R.Maytin - F.Peliwo R.Smith 19-227-64-61-2

CHALLENGER GLASGOW TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036M.Basic - K.Drzewiecki 12-76-46-32-0
1037J.Haerteis - T.Kamke 7-123-64-60-2
1043R.Ortega Olmedo - B.Van De Zandschulp 0-120-60-60-2
1056Q.Halys - A.Rinderknech - 7-6V-VV-V
6839A.Celikbilek - R.Ramanathan 6-124-62-60-2
7161C.Ilkel - L.Vanni 18-96-76-22-1
7162J.Mridha - E.Ruusuvuori 14-175-76-41-2
7252M.Bourgue - L.Klein 17-177-53-62-1
7344R.Bemelmans - A.Escoffier 8-124-64-60-2
7345V.Durasovic - J.Smith 12-56-16-42-0

CHALLENGER GLASGOW PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1127J.Murray Smith J P - M.Tutu D.Wright 12-66-46-22-0
1128K.Drzewiecki S.Walkow - L.Johnson M.Whitehouse 19-123-66-32-1
7276R.Gonzales A.Siljestrom - N.Lammons A.Sancic 10-134-66-70-2

CHALLENGER KAOHSIUNG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062J.Vesely - T.Gabashvili 13-77-66-12-0
1063E.Lopez Perez - P.Gunneswaran 18-165-77-52-1
1064H.Moriya - J.Millman 8-132-66-70-2
8237F.Ferreira Silva - Y.Watanuki 14-157-61-62-1
8271C.Tseng - G.Soeda 5-122-63-60-2
8272R.Tokuda - J.Jung 5-122-63-60-2

CHALLENGER KAOHSIUNG CHINESE TAIPEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9530J.Nam - A.Harris 12-46-26-22-0
9531M.Polmans - G.Soeda 14-151-67-62-1
9544Y.Sugita - S.Diez 6-122-64-60-2
9545K.Majchrzak - F.Ferreira Silva 11-146-75-70-2

CHALLENGER KAOHSIUNG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1041C.H.Tseng Wu T L - N.S.Balaji V.Vardhan 13-106-47-62-0
1042E.King H.Reese - S.Diez M.Polmans 12-56-26-32-0
1044J.Millman S.Puodziunas - T.Matsui Y.Watanuki 19-227-64-61-2
1045J.S.Nam Song M K - Gong M X G.Oliveira 12-56-36-22-0
1046M.Purcell L.Saville - R.Ho Lee K Y 14-191-66-31-2
1051Y.H.Hsu J.Wang - J.P.Fruttero E.Lopez Perez 12-76-46-32-0
1061A.Bolt J.Grills - S.Myneni J.Nedunchezhiyan 18-206-44-61-2

CHALLENGER SIBIUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1298B.Zapata Miralles - N.Sanchez Izquierdo 6-122-64-60-2
1301L.Lokoli - A.Balazs V-VV-VV-VV-V
1304N.Milojevic - A.Molcan 11-177-51-61-2
1307P.Krstin - M.Dembek 12-66-46-22-0
1310P.Sousa - P.Nouza 12-46-36-12-0
1319T.Griekspoor - N.Serdarusic 7-123-64-60-2
8391F.Jianu - F.Horansky 13-97-66-32-0
8392F.Reboul - B.Rola 12-163-66-41-2
8393P.Martinez - J.Sels 6-124-62-60-2
8394Z.Kolar - D.Popko 12-36-16-22-0

CHALLENGER SIBIU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053F.Arguello S.Galdos - P.Sousa M.Vervoort 7-136-71-60-2
1054F.C.Jianu N.Sanchez Izquierdo - S.Doumbia F.Reboul 4-123-61-60-2
1055F.Ornago J.P.Varillas - C.O Connell D.Petrovic 17-193-66-31-2
1060V.Kopriva J.Pospisil - F.Coria B.Zapata Miralles V-VV-VV-VV-V

WTA GUANGZHOU TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5597K.Siniakova - V.Golubic 11-176-45-71-2
5617A.Blinkova - A.Krunic 13-76-27-52-0
7971J.Paolini - S.Zheng 17-167-53-62-1
7972A.Petkovic - S.Zhang 9-135-74-60-2
7973N.Stojanovic - S.Peng 15-127-62-62-1
7974E.Svitolina - M.Bouzkova V-V4-6V-VV-V

WTA GUANGZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026K.Y.Ng S.Zheng - Duan Y Y Z.Yang 4-124-60-60-2
1028S.Peng L.Siegemund - E.Perez S.Santamaria 13-86-37-52-0
1029S.Stosur S.Zhang - K.Christian S.Fichman 15-182-66-21-2

WTA OSAKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5951D.Vekic - M.Doi 9-136-73-60-2
5953V.Flink - Y.Putintseva 2-121-61-60-2
6191A.Pavlyuchenkova - K.Bertens 13-66-17-52-0
6194N.Osaka - V.Tomova 13-87-56-32-0
6195S.Stephens - C.Giorgi 3-120-63-60-2

WTA OSAKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4724A.Rosolska D.Yastremska - Hsieh S W Hsieh Y C 1993 4-124-60-60-2
4725G.Dabrowski C.Garcia - Chan H C L.Chan 16-202-66-41-2
9253N.Kichenok A.Spears - E.Hozumi M.Ninomiya 21-182-66-12-1
9254A.L.Groenefeld D.Schuurs - Hsieh S W Hsieh Y C 1993 8-133-65-70-2
9255M.Doi N.Hibino - S.Aoyama E.Shibahara 12-76-46-32-0

WTA SEOUL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6144Kr Pliskova - E.Alexandrova 13-156-33-61-2
6237K.Muchova - T.Babos 12-56-26-32-0
6238P.Hon - A.Tomljanovic 17-116-35-72-1
6362P.Tig - P.Badosa Gibert 6-124-62-60-2

WTA SEOUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023H.Carter L.Stefani - G.Minnen A.Van Uytvanck 23-206-35-72-1
4720L.Arruabarrena Vecino T.Maria - C.Lister R.Voracova 12-56-26-32-0
7235Pliskova Ka Pliskova Kr - Begu I C M.Gasparyan 12-66-36-32-0
8511Choi J H Han N L - A.Potapova Y.Sizikova V-VV-VV-VV-V
8512O.Kalashnikova D.Kovinic - L.Pigossi Y.Wang 16-196-34-61-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3001Bregenz - Krems 25-32
3002Linz - Alpha Hard 23-27
3003Sg Westwien - Ferlach 26-23
3008Graz - Barnbach Koflach 31-24
3010Aon Fivers - Ulz Schwaz 28-24

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
3024Jicin - Karvina 23-23

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7921Gog - Aarhus Gf 33-30
8084Aab Handbold - Skanderborg 26-26

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3158Chartres Metropole Handball - Paris Handball 30-36
3178Istres - Tremblay 24-23
3191Ivry - Pays Aix Uch 23-23
3197Nimes - Creteil 29-35
3198Toulouse - Dunkerque 31-28
3209Montpellier - Chambery 28-27

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1325Nantes Atlantique Hb - Besancon 27-21

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2690Dinamo Bucharest - Kristianstad 28-25
2691Flensburg Handewitt - Elverum 26-19
2693Savehof - Rk Eurofarm Rabotnik 25-24

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7532Dvsc - Bekescsaba 32-30
7545Gyori Audi Eto - Vaci 33-24

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1125Sporta Hlohovec - Slavia Prague 21-25

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3288Byasen Elite - Oppsal If 30-27
3290Gjerpen - Fana Haandball Elite 35-26
3291Sola - Fredrikstad 26-29
3387Tertnes - Molde Hk 32-27

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1326Energa Koszalin - Kpr Gminy Kobierzyce 23-26
1328Ruch Chorzow - Spr Jks Jaroslaw 20-29
1356Start Elblag - Spr Lublin 21-30
1412Zaglebie Lubin - Piotrcovia 31-18
8269Opole - Kielce 18-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2124Bm Benidorm - Bidasoa 18-22

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3502Guif - Skovde 28-24
3577If Hallby - Alingsas 27-30

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2609Lugi - Skara Hf 24-20

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2191Kriens - Kadetten 30-24

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1186Portugal - Rumunjska 0-11-11-3
1187Ukrajina - Estonija 1-02-03-0
1191Njemacka - Slovacka 1-02-03-0
1193Slovenija - Rusija 0-10-20-3
1194Nizozemska - Ceska 0-11-12-3
1195Belgija - Srbija 0-10-20-3
1230Finska - Turska 1-01-13-2
1232Francuska - Italija 1-01-13-1

SP 2019 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1647Kenija - Brazil 0-10-20-3
1652Kamerun - Japan 0-10-20-3

SVJETSKI KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9178Nizozemska - Srbija 1-02-02-3
9179Dominikanska Republika - Rusija 0-10-22-3
9180Argentina - Kenija 1-02-03-0
9181Juzna Koreja - Kamerun 1-02-03-0

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
7487Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 3-1
7488Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles 2-6
7489Hanshin Tigers - Tokyo Yakult Swallows 3-2
7490Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes 5-0
7491Yokohama Dena Baystars - Hiroshima Toyo Carp V-V

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1085St Louis Cardinals - Washington Nationals 5-1
1086Colorado Rockies - New York Mets 4-7
1087Oakland Athletics - Kansas City Royals 1-0
1088Arizona Diamondbacks - Miami Marlins 5-4
1089New York Yankees - L A Angels 2-3
1090Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 10-11
1092Pittsburgh Pirates - Seattle Mariners 1-4
1093Boston Red Sox - San Francisco Giants 3-11
1094Cleveland Indians - Detroit Tigers 2-1
1095Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 1-4
1096Milwaukee Brewers - San Diego Padres 1-2
1098Minnesota Twins - Chicago White Sox 1-3
1099Chicago Cubs - Cincinnati Reds 2-3
1100Houston Astros - Texas Rangers 3-2
1101L A Dodgers - Tampa Bay Rays 7-8

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 32324283941
arrow AU Austrija 6/45 121421253233
arrow BC British Colombia BC49 6/49 121625344148
arrow BE Belgija 6/45 91113203135
arrow BL Belgija Keno 20/70 410161821252629333943485155606465666869
arrow CA Kanada 6/49 31015234547
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 47123241
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 216192429
arrow CL Colorado 6/42 41314293441
arrow DA Multi-Daily A 6/99 12243507781
arrow DB Multi-Daily B 6/99 103840417783
arrow DC Multi-Daily C 6/99 52428527693
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4681022252628293435394149535460616264
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2791013141618223233343536455255565969
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 111173032
arrow FK Finska Keno D 20/70 246910172021233034363948505354626768
arrow FL Florida 6/53 192324284445
arrow FQ Finska Keno V 20/70 12589132122232831323436424856586469
arrow FR Francuska 5/49 3561636
arrow FT Finska Keno T 20/70 17121421242529303436373941475154596669
arrow GE Njemačka 6/49 182434444648
arrow GO Njemačka Keno 20/70 4671014171820262729323337384554555667
arrow GR Grčka 6/49 142534364647
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 61120222831
arrow IR Irska 6/47 81317293437
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3681011121314212425272837455156606162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2391718192026313438394144465052565960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 135811121314171819212628303537394460
arrow LU Louisiana 6/40 1917193335
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 3522294247
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 517182334
arrow MI Michigan Classic 6/47 21718244344
arrow MS Missouri 6/44 111518232438
arrow NP New York Pick 10 20/80 25161819203238404344474854646567687578
arrow NY New York 6/59 81821232956
arrow OH Ohio Classic 6/49 182630364245
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 111419293748
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 214222730323435384748515963666769707377
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 217182729303839404353545557586066697780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1116172628
arrow QU Quebec 6/49 4618212337
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 202139495052
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101822323440
arrow SK Slovačka 5/35 2891317
arrow SL Slovenija 7/39 18253031363739
arrow SW Švicarska 6/42 3712172440
arrow TE Texas 6/54 32426294550
arrow TK Tennessee Cash 5/35 819242833
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 12528343957
arrow UW SAD Powerball 5/69 1419394751
arrow VK Viking Lotto 6/48 11819323841
arrow WA Washington 6/49 71731323649
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 45111220
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 93237414548
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 19111314173033353642444546495559737479