Četvrtak 19.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9092Cska Moscow - Admiral Vladivostok - - 0-04-0
9093Cfr Cluj - Lazio - - 1-12-1
9094Getafe - Trabzonspor - - 1-01-0
9095Qarabag - Sevilla - - 0-00-3
9096Borussia Monchengladbach - Wolfsberger Ac - - 0-30-4
9097Espanyol - Ferencvaros - - 0-11-1
9098Manchester Utd - Fc Astana - - 0-01-0
9099Roma - Basaksehir - - 1-04-0
9100Wolfsburg - Olexandria - - 2-03-1
9101M. Fucsovics - B.Coric - - 0-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4946Gimnasia Jujuy - Quilmes - - 0-00-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9240Cs Estudiantes San Luis - Barracas Central domaći760-02-0

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7164Agsu - Pfk Neftci Baku 2 gosti110-30-3
7165Fk Sumgayit 2 - Moik Baku - - 0-00-0
7224Turan Tovuz - Ganca domaći610-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7161Brasil De Pelotas - Figueirense domaći172-12-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9573Fluminense Rj U20 - America Mg U20 domaći31-01-0
9591Bahia U20 - Ponte Preta U20 domaći31-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3216Vejle - Fc Roskilde domaći451-02-0
3221Viborg - Vendsyssel Ff domaći41-01-1

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2311Kolding B - Odder gosti110-20-5

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7360Legion Tallinn - Flora Tallinn Ii domaći211-01-2
7361Parnu Jk Vaprus - Elva gosti740-00-1
7362Tammeka Tartu Ii - Lootus Kohtla Jarve domaći22-02-0
7363Fci Levadia Tallinn U21 - Jk Tallinna Kalev U21 gosti83-16-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4768Apoel Nicosia - F91 Dudelange gosti360-13-4
4781Basel - Fk Krasnodar domaći92-05-0
4785Cfr Cluj - Lazio gosti251-12-1
4791Dinamo Kiev - Malmo domaći840-01-0
4841Eintracht Frankfurt - Arsenal gosti380-10-3
4842Fc Copenhagen - Lugano domaći500-01-0
4847Getafe - Trabzonspor domaći181-01-0
4848Lask - Rosenborg domaći451-01-0
4852Psv Eindhoven - Sporting Lisbon domaći202-13-2
4856Qarabag - Sevilla gosti620-00-3
4857Rennes - Celtic domaći381-01-1
4868Standard Liege - Vitoria Guimaraes domaći660-02-0
4869Borussia Monchengladbach - Wolfsberger Ac gosti130-30-4
4879Espanyol - Ferencvaros gosti100-11-1
4881Gent - St Etienne domaći22-13-2
4882Ludogorets - Cska Moscow gosti110-15-1
4906Manchester Utd - Fc Astana domaći730-01-0
4908Partizan Belgrade - Az Alkmaar gosti121-12-2
4909Porto - Young Boys domaći82-12-1
4910Rangers - Feyenoord domaći231-01-0
4912Roma - Basaksehir domaći421-04-0
4914Slovan Bratislava - Besiktas domaći141-24-2
4925Wolfsburg - Olexandria domaći202-03-1
4926Wolves - Braga gosti710-00-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6202Fc Haka - Tps gosti330-11-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1904Pepo - Sudet domaći113-18-1

GIBRALTAR PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2309Boca Juniors Gibraltar Fc - Lynx Fc gosti51-21-3

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9603Cd Platense - Olimpia Cd gosti520-02-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1767Jakarta - Putra Samarinda gosti730-00-1
1768Pss Sleman - Jayapura gosti450-11-1
1769Perseru Badak Lampung Fc - Persepar Kalteng Putra gosti720-02-1
1770Psm Makassar - Tira Persikabo domaći391-02-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1609Maccabi Pet Tikva - Beitar Tel Aviv Ramla domaći490-03-0
1611Sc Kfar Qasem - Hapoel Ramat Gan - - 0-00-0

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3932Colon - Atletico Mg gosti360-12-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3664Al Arabi - Al Shahaniya domaći11-02-1
3665Al Gharrafa - Al Ahli Doha Sc gosti110-13-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3690Bogota Fc - Boca Juniors De Cali domaći12-02-0
3691Llaneros - Orsomarso Sc domaći172-02-0
3836Deportes Quindio - Atletico Fc gosti160-20-4
3846Deportes Pereira - Itagui Leones Fc gosti780-01-1
3848Club Cortulua - Real Cartagena domaći640-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4998Perez Zeledon - Deportivo Saprissa gosti120-10-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9928Dorados De Sinaloa - Cafetaleros De Tapachula domaći401-02-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3660Vardeneset - Madla domaći262-13-1

PARAGVAJ KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1301Atyra Fc - Sol De America gosti50-20-2

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9615Belenenses U23 - Braga U23 - - 0-00-0
9616Leixoes Sc - Sporting Lisbon U23 gosti80-21-2

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9623Ufa U21 - Spartak Moscow U21 domaći321-11-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9644Damac Fc - Al Shabab Ksa domaći271-11-1

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8976Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje gosti790-00-1

SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3440Kf Feronikeli - Kf Flamurtari domaći391-02-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6749Elche - Tenerife domaći81-01-1
6750Real Oviedo - Extremadura gosti700-01-1
6751Las Palmas - Sporting Gijon domaći620-01-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2077Binisalem - Cd Llosetense domaći141-01-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7281Al Jazeera Uae - Al Dhafra domaći431-02-0
7282Hatta Sc - Al Ahli Uae gosti50-10-3
7283Baniyas - Ajman Club gosti430-12-2
7284Sharjah - Al Khaleej Khor Fakkan domaći181-02-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6204Ca Boston River - Cerro gosti22-12-2
6209Danubio - Plaza Colonia gosti800-00-1
6239Montevideo Wanderers - Nacional De Football gosti100-10-1
8941Liverpool Montevideo - Fenix domaći131-01-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7279Song Lam Nghe An - Hanoi T And T gosti540-00-1

IZRAEL LIGA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1927Maccabi Rishon - Ironi Naharia 70-73
1930Ironi Ness Ziona - Maccabi Haifa 90-68
1988Hapoel Beer Sheva - Hapoel Galil Gilboa 91-72

PRIJATELJSKE UTAKMICEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1926Alba Berlin - Khimki 85-66
5669Baskonia - Iberostar Tenerife 78-75
5670Morabanc Andorra - Tecnyconta Zaragoza 90-93
5673Caceres Patrimonio De La Humanidad - Club Melilla Baloncesto 96-81
5675Treviso - Fenerbahce Ulker 58-71

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5714Connecticut Sun - Los Angeles Sparks 94-68
5716Washington Mystics - Las Vegas Aces 103-91

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2305Red Bull Hockey Juniors - Ec Kac Ii 2-03-4
2307Ritten Sport - Asiago 3-010-5
2308Wsv Sterzing Vipiteno Broncos - Lustenau 2-13-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1020Neman Grodno - Metallurg Zhlobin 1-04-0
1022Hc Aviator Baranovichi - Bjelorusija U20 1-23-3
1023Hc Dinamo Molodechno - Hk Mogilev 3-16-4
1026Hc Lokomotiv Orsha - Pinskie Jastreby 1-14-3
1027Hc Shakhtyor Soligorsk - Yunost Minsk 0-12-2
1028Hk Brest - Khimik Ska 1-01-1
1029Hk Lida - Hk Gomel 1-05-0

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2157Sparta Prague - Trinec 0-14-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2519Niagara Icedogs - Sudbury Wolves 3-26-3

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1207Montreal Canadiens - Florida Panthers 1-14-4
1213Philadelphia Flyers - Boston Bruins 1-11-3
1214Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 1-04-1
1215Colorado Avalanche - Dallas Stars 1-01-2
1231Edmonton Oilers - Vancouver Canucks 1-21-6
1234Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights 0-02-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9597Manglerud Star - Frisk Asker 0-01-2
9598Narvik Ishockeyklubb - Stjernen 0-02-0
9599Sparta Sarpsborg - Valerenga 0-00-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1530Thomas Sabo Ice Tigers - Grizzly Adams Wolfsburg 0-02-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2632Avtomobilist Yekaterinburg - Red Star Kunlun 1-24-4
2634M Magnitogorsk - Spartak Moscow 3-04-3
2647Salavat Ufa - Avangard Omsk 1-22-5
2648Ak Bars Kazan - Neftekhimik 2-04-1
2656Cska Moscow - Admiral Vladivostok 0-04-0
2657Dynamo Moscow - Ska St Petersburg 0-00-2
2658Sochi - Torpedo Nn 1-05-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2684Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk 2-03-1
2685Yugra - Molot Perm 2-03-3
2709Bars Kazan - Lada Togliatti 1-11-3
2712Hk Torpedo Gorkii - Dizel Penza 0-21-3
2713Hk Dynamo Tver - Kazzinc Torpedo 0-01-1
2739Hk Ryazan - Csk Vvs Samara 0-11-1
2741Ska Neva - Nomad Nur Sultan 1-15-2
2744Hc Rostov - Buran Voronezh 1-03-1
2746Hk Dinamo St Petersburg - Saryarka 1-02-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9604Taifun U20 - Kapitan Stupino U20 0-11-3
9605Sahalinskie Akuly - Vityaz U20 0-11-2
9606Chaika U20 - Mamonty Yugry U20 1-01-4
9607Dinamo St Petersburg U20 - Loko Yaroslavl U20 3-14-2
9608Mhk Dynamo U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 1-04-2
9609Omskie Yastreby U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 0-02-1
9610Kuznetskie Medvedi U20 - Ladja Togliatti U20 2-14-6
9611Sibirskie Snaipery U20 - Sarmaty Orenburg U20 3-06-3
9612Altai U20 - Avto U20 1-02-2
9613S. Barsy Astana U20 - Tolpar U20 1-22-4
9614Krasnaya Armiya U20 - Ska 1946 U20 0-02-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9617Djurgardens If - Orebro 2-14-2
9618Farjestads - Vaxjo 0-24-2
9619Frolunda - Linkopings 2-04-0
9620Leksand - Skelleftea 0-03-2
9621Lulea - Hv 71 0-22-2
9622Rogle - Oskarshamn 0-00-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2310Ev Zug Academy - Hc Biasca 0-10-2

ATP METZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7684P.Herbert - J.Tsonga 7-123-64-60-2
9153A.Bedene - G.Simon 13-87-66-22-0
9154Y.Maden - N.Basilashvili 8-132-66-70-2

ATP METZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1248G.Granollers M.Granollers - S.Gonzalez Qureshi A U H 9-136-73-60-2
9091N.Mahut E.Roger Vasselin - D.Added A.Olivetti 12-56-46-12-0

ATP ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021D.Medvedev - E.Donskoy 13-87-56-32-0
1024M.Berrettini - R.Carballes Baena 12-36-16-22-0
1025R.Berankis - A.Rublev 12-184-67-61-2
9273M.Fucsovics - B.Coric V-V7-65-7V-V
9274C.Ruud - S.Caruso 12-76-36-42-0
9275J.Sousa - K.Khachanov 13-107-66-42-0

ATP ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1295F.Nielsen T.Puetz - M.Berrettini S.Bolelli 17-204-66-41-2
1298D.Sharan I.Zelenay - R.Carballes Baena A.Molteni 22-177-55-72-1
9241N.Mektic F.Skugor - N.Monroe A.Vasilevski 12-66-46-22-0
9242A.Mannarino H.Nys - S.Gille J.Vliegen 8-124-64-60-2

CHALLENGER BIELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8160G.Mager - P.Heller 13-106-47-62-0
8176M.Trungelliti - A.Giannessi 7-136-71-60-2
8177P.Lorenzi - C.Berlocq 12-76-46-32-0
9379M.Vilella Martinez - A.Collarini 13-187-64-61-2
9380T.Robredo - A.Martin 16-157-63-62-1
9381A.Davidovich Fokina - E.Benchetrit 12-46-26-22-0
9382T.Daniel - F.Gaio 16-157-63-62-1

CHALLENGER BIELLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9256A.Behar A.Golubev - M.Arnaldi G.Felline 12-26-16-12-0
9257F.Romboli D.Vega Hernandez - E.Esteve Lobato O.Roca Batalla 9-133-66-70-2
9258G.M.Moroni M.Vilella Martinez - T.Brkic A.Pavic 4-123-61-60-2
9259C.Berlocq P.Cachin - L.Margaroli A.Shamasdin 21-204-67-62-1

CHALLENGER COLUMBUS IIITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1533D.Young - R.Quiroz 15-177-54-61-2
1535R.Smith - P.Polansky 8-124-64-60-2
1577M.Mmoh - J.Wolf 4-122-62-60-2
1589A.Ritschard - G.Petit 14-154-66-31-2
1596M.Geerts - M.Torpegaard 9-133-66-70-2
1766L.Broady - E.Couacaud 6-124-62-60-2

CHALLENGER COLUMBUS III PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5053E.Couacaud T.Huey - H.Hach Verdugo D.Novikov 13-107-66-42-0
5054Redlicki Ma J.Whithrow - L.Broady C.Gomez Herrera 12-56-36-22-0
5102J.Cerretani M.Cressy - N.Pasha M.Schnur 22-257-65-71-2
5103F.Peliwo R.Smith - A.Lawson D.Young 7-123-64-60-2

CHALLENGER GLASGOW TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1057M.Jaziri - A.Muller 4-123-61-60-2
1634B.Van De Zandschulp - R.Ramanathan 5-124-61-60-2
1635A.Escoffier - T.Kamke 4-122-62-60-2
1637Q.Halys - D.Masur 12-146-76-70-2
9527M.Basic - N.Kuhn 7-123-64-60-2
9528M.Bourgue - J.Rodionov 14-184-67-61-2
9529C.Ilkel - E.Ruusuvuori 5-123-62-60-2

CHALLENGER GLASGOW PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1129N.Kuhn J.Rodionov - G.Blancaneaux A.Rinderknech V-VV-VV-VV-V
1449A.Celikbilek C.Ilkel - H.Heliovaara E.Ruusuvuori 14-127-67-62-0
1450K.Drzewiecki S.Walkow - M.Gengel R.Ramanathan 13-194-66-31-2
1451Q.Halys M.Martineau - N.Lammons A.Sancic 6-124-62-60-2

CHALLENGER KAOHSIUNG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064H.Moriya - J.Millman 8-132-66-70-2
7352J.Nam - M.Polmans 11-156-31-61-2
7353S.Diez - E.Lopez Perez 13-96-37-62-0
9546J.Vesely - Y.Uchiyama 13-77-56-22-0
9547A.Bolt - J.Jung 18-177-54-62-1

CHALLENGER KAOHSIUNG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1041C.H.Tseng Wu T L - N.S.Balaji V.Vardhan 13-106-47-62-0
1042E.King H.Reese - S.Diez M.Polmans 12-56-26-32-0
1045J.S.Nam Song M K - Gong M X G.Oliveira 12-56-36-22-0
1319R.Ho Lee K Y - T.Matsui Y.Watanuki 22-156-46-72-1
9268S.Myneni J.Nedunchezhiyan - Hsieh C P Yang T H 4-122-62-60-2

CHALLENGER SIBIUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1647J.Sels - Z.Kolar 12-86-46-42-0
8395D.Petrovic - J.Varillas 13-97-66-32-0
8419V.Kopriva - F.Coria 18-145-76-22-1
9551A.Molcan - F.Jianu 15-162-66-42-1
9552N.Sanchez Izquierdo - L.Lokoli 9-134-65-70-2
9553N.Serdarusic - V.Safranek 3-121-62-60-2
9554P.Sousa - C.O Connell 5-124-61-60-2
9555P.Krstin - B.Rola 8-151-66-31-2

CHALLENGER SIBIU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7277I.Sabanov M.Sabanov - C.O Connell D.Petrovic 23-186-77-62-1
7278J.Barranco Cosano A.Merino - P.Martinez S.Martos Gornes 6-124-62-60-2
9593P.Sousa M.Vervoort - P.Nouza V.Safranek 8-124-64-60-2
9594V.V.Cornea Jecan M A - S.Doumbia F.Reboul 20-237-53-61-2

WTA GUANGZHOU TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9285S.Stosur - N.Stojanovic 13-86-27-62-0
9286V.Golubic - S.Zhang 15-136-33-62-1
9287M.Bouzkova - A.Blinkova 4-123-61-60-2
9288S.Kenin - J.Paolini 13-67-56-12-0

WTA GUANGZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9245Rodionova Ar Y.Wickmayer - Duan Y Y Z.Yang 7-124-63-60-2
9246A.Bai E.Lechemia - S.Peng L.Siegemund 3-121-62-60-2
9247K.Christian S.Fichman - A.Guarachi G.Olmos 3-122-61-60-2
9248A.Krunic L.Marozava - M.Bouzkova T.Zidansek 12-66-36-32-0

WTA OSAKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3751M.Doi - A.Pavlyuchenkova 4-122-62-60-2
3759N.Osaka - Y.Putintseva 12-86-46-42-0
6191A.Pavlyuchenkova - K.Bertens 13-66-17-52-0
7234M.Keys - A.Kerber V-V4-66-4V-V

WTA OSAKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5046Hsieh S W Hsieh Y C 1993 - N.Kichenok A.Spears 18-177-61-62-1
5047M.Doi N.Hibino - Chan H C L.Chan 14-181-66-21-2
9255M.Doi N.Hibino - S.Aoyama E.Shibahara 12-76-46-32-0

WTA SEOUL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3771K.Muchova - P.Hon 12-66-36-32-0
3782P.Badosa Gibert - Y.Wang 4-121-63-60-2
7237K.Ahn - E.Alexandrova 15-187-64-61-2
7238K.Flipkens - M.Linette 5-122-63-60-2

WTA SEOUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4720L.Arruabarrena Vecino T.Maria - C.Lister R.Voracova 12-56-26-32-0
7235Pliskova Ka Pliskova Kr - Begu I C M.Gasparyan 12-66-36-32-0
7236L.Pigossi Y.Wang - Choi J H Han N L 12-66-36-32-0

WTA WUHAN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1495K.Nara - X.Wang 5-123-62-60-2
1496L.Davis - L.Pattinama Kerkhove 5-121-64-60-2
1502R.Peterson - H.Watson 6-124-62-60-2
1505S.Vickery - K.Kozlova 12-66-26-42-0
1508E.Perez - J.Teichmann 15-93-66-02-1
1513N.Gibbs - B.Pera 13-107-66-42-0
1546S.Kuznetsova - Q.Zheng 12-66-26-42-0
1599J.Brady - Y.Yuan 13-87-66-22-0
1604C.Mchale - A.Petkovic 13-56-07-52-0
1605F.Ferro - X.Han 12-146-24-61-2
1608C.Tauson - Z.Diyas 12-144-66-21-2

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3141Sydhavsoerne - Tms Ringsted 18-32

DANSKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3083Team Esbjerg - Herning Ikast 25-26
3084Aarhus United - Tvis Holstebro 21-22

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3210Hbc Nantes - Saint Raphael 28-22

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1749Balingen Weilstetten - Wetzlar 33-34
1751Bergischer - Kiel 29-34
1752Frisch Auf Goppingen - Minden 26-23
1753Tvb 1898 Stuttgart - Hannover Burgdorf 23-28

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2610Heid - Ik Savehof 23-23
2611Skuru - Vasterasirsta Hf 31-17

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2629Aranas - Lindesberg 29-28
2630Hammarby - Alstermo If 29-21
2631Hif Karlskrona - Karra 27-33

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1453Ceska - Crna Gora 0-11-12-3
1455Spanjolska - Njemacka 1-02-03-1
1456Poljska - Ukrajina 1-02-03-0
2571Srbija - Austrija 1-02-03-0

SVJETSKI KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9182Brazil - Sad 0-10-20-3
9183Japan - Kina 0-10-20-3

ENGLESKA SUPER LIGA PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1671Warrington Wolves - Castleford Tigers 12-14

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1688Canterbury - Manawatu 29-32

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
9087Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2-1
9088Fukuoka Softbank Hawks - Orix Buffaloes 4-3
9089Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 2-0
9090Chiba Lotte Marines - Tohoku Rakuten Golden Eagles 0-2

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1003Atlanta Braves - Philadelphia Phillies 5-4
1004Boston Red Sox - San Francisco Giants 5-4
1014Milwaukee Brewers - San Diego Padres 5-1
1015Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 4-8
1016Cleveland Indians - Detroit Tigers 7-0
1017Minnesota Twins - Kansas City Royals 8-5
9283Pittsburgh Pirates - Seattle Mariners 5-6
9289New York Yankees - L A Angels 9-1
9290Chicago Cubs - St Louis Cardinals 4-5

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1773(+2.5)Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans 20-7

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1627757988
arrow BL Belgija Keno 20/70 24131416262728293136404446474951525862
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 59182737
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 348923
arrow DA Multi-Daily A 6/99 192648606290
arrow DB Multi-Daily B 6/99 202541557299
arrow DC Multi-Daily C 6/99 152757699496
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1491018272930343940414546495051616670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 114151723242635394041444546475355636670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 35143132
arrow FK Finska Keno D 20/70 46111719252627323639424346485455575865
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1291321222627293438405055565861646870
arrow FT Finska Keno T 20/70 4561418202430383942464851535761626467
arrow GO Njemačka Keno 20/70 136911243742444547495255575960676870
arrow HO Hong Kong 6/49 81734394244
arrow IL Illinois 6/52 51214243248
arrow IT Italija 6/90 385053566576
arrow LD Latvija Keno D 20/62 34151620232425263233394041454852555960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12389121415161825282930314348535961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 25131621293032333842464850525354565762
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 28183139
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 1921334145
arrow NP New York Pick 10 20/80 2361315172325282931363747495053566880
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 3691012131525303350525556606667697175
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 67101214262732353744505661636570737980
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 89192427
arrow PO Poljska 6/49 1530313549
arrow RO Rumunjska 6/49 51819274347
arrow SB Španjolska Bono 6/49 112230364249
arrow SI Singapur 6/49 142224314547
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 102029303341
arrow TS Turska Super 6/54 71519204954
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 2361827
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 910131416182529303241444649545567737578