Petak 20.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8973Fc Ufa - Spartak Moscow - - 1-01-0
8974Sundsvall - Djurgarden - - 1-31-4
8975Cska Sofia - Tsarsko Selo Sofia - - 0-03-0
8977Ademar Leon - Recoletas Atletico Valladolid - - 0-01-0
8981Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk - - 1-02-3
9015Waterford - Dundalk - - 0-10-1
9018Frosinone - Venezia - - 0-01-1
9026S.Tsitsipas - T.Fritz - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4967Union De Santa Fe - Rosario - - 0-00-0
4970Argentinos Jrs - Ca Central Cordoba Se domaći470-03-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9547Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago gosti141-12-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5115Cdm Leandro N. Alem - Excursionistas gosti250-10-2
5130El Porvenir - Real Pilar Fc gosti220-10-3

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1456Dilijan Fc - Bkma Yerevan domaći111-03-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Ried - Fc Juniors Oo domaći161-13-1
1268Austria Lustenau - Bw Linz domaći162-12-1
1269Grazer Ak - Austrija Klagenfurt domaći221-11-2
1270Kapfenberg - Amstetten gosti640-01-1
1278Sv Lafnitz - Horn domaći152-22-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5618Fc Wels - Deutschlandsberger Sc gosti360-11-2
5621Gleisdorf 1919 - Sc Weiz domaći312-03-1
5627Sturm Graz Ii - Usv Weindorf St. Anna Am Aigen domaći191-02-1
5629Tus Bad Gleichenberg - Atsv Stadl Paura domaći34-19-2
5634Uv Vocklamarkt - Wsc Hertha domaći580-03-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5636Traiskirchen Fcm - Bruck Leitha gosti300-10-1
5637Mattersburg Ii - Wiener Sportklub domaći182-12-4
5661Neusiedl - Ask Ebreichsdorf gosti130-10-3
5662Rapid Vienna Ii - Fc Mauerwerk gosti11-11-1
5663Fc Marchfeld Donauauen - Asv Drassburg domaći570-04-1
5668Admira Wacker Ii - Sc Team Wiener Linien gosti260-11-1

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4999Fk Qarabag 2 - Sabayil 2 domaći480-02-3
5000Pfk Zaqatala - Zira Fk 2 gosti840-00-1
5001Sabah 2 - Qarabag Lokbatan domaći451-02-0

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5708Al Hidd - East Riffa - 840-01-0
5711Al Shabbab - Al Ahli Sc Manama gosti230-30-4

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9388Kortrijk - Mechelen domaći391-02-3

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9597Genk - Standard Femina De Lige domaći132-13-4
9598Kaa Gent - Club Brugge domaći152-05-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4565Lokeren - Roeselare domaći312-02-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5029Fc Minsk - Slavia Mozyr domaći580-01-0
5034Gorodeya - Dinamo Brest gosti140-11-3

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7162Criciuma - Atletico Go gosti100-10-1
7252Sport Recife - America Mineiro gosti480-00-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9608Ituano Fc U20 - Ca Juventus U20 domaći22-03-1
9609Red Bull Brasil U20 - Sao Caetano U20 domaći332-03-0
9610Xv De Piracicaba U20 - Ec Sao Bernardo U20 gosti520-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6139Cherno More Varna - Botev Plovdiv domaći490-02-0
6140Cska Sofia - Tsarsko Selo Sofia domaći480-03-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4526Bohemians 1905 - Zlin gosti51-22-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4487Vitkovice - Banik Sokolov domaći52-04-0
4488Vysocina Jihlava - Brno domaći451-03-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7305Viktoria Otrokovice - Dolni Benesov domaći82-06-1
7344Slavia Kromeriz - Banik Ostrava B gosti410-10-2

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7349Opava U19 - Pardubice U19 gosti171-13-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3877Olympiakos Nicosia - Aek Larnaca gosti161-22-2

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2928Anagennisi Derynia - Onisilos Sotira - - 0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9477Odense - Aarhus Gf gosti280-11-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3222Hvidovre - Hb Koge gosti360-12-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2984Tecnico Universitario - Guayaquil City Fc gosti42-24-4

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6634Southampton - Bournemouth gosti100-21-3

ENGLESKA PREMIER LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6337Bournemouth - Southampton - - - -

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8708Brighton U23 - Everton U23 gosti20-11-2
8709Fulham U23 - Reading U23 domaći64-15-4
8710Leicester City U23 - Liverpool U23 gosti102-12-2
8711Middlesbrough U23 - West Ham U23 gosti221-23-4
8712Norwich U23 - Stoke U23 gosti560-00-2
8713Wolves U23 - Arsenal U23 gosti10-12-2

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4701Hull City Res. - Leeds United Reserve gosti91-12-1
4720Watford Fc - Bristol City U23 domaći52-02-1
4725Barnsley Fc - Wigan Res. gosti90-11-4

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4739Vps - Lahti domaći451-01-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6695Strasbourg - Nantes gosti280-12-1

FRANCUSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6576Nantes - Strasbourg - - - -

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7368Auxerre - Troyes gosti41-11-2
7369Chateauroux - Grenoble domaći441-01-1
7371Le Mans - Ajaccio domaći470-02-4
7428Nancy - Fc Chambly Oise domaći41-03-0
7673Orleans - Le Havre domaći171-12-2
7675Paris Fc - Clermont Foot gosti260-20-2
7676Sochaux - Guingamp domaći342-13-1
7677Valenciennes - Niort gosti31-11-1

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4169Sporting De Toulon - Stade Lavallois gosti680-00-1
4170Ajaccio Gfco - Boulogne Sur Mer - - 0-00-0
4174As Beziers - Concarneau domaći351-01-0
4175Cholet - Le Puy Foot 43 Auvergne gosti12-12-1
4183Dunkerque - Pau gosti121-14-1
4215Fc Bourg Peronnas - Villefranche domaći381-02-0
4216Lyon Duchere - Fc Bastia Borgo - - 0-00-0
4218Red Star Fc 93 - Creteil - - 0-00-0
4231Us Quevillaise Rouen Metropole - Avranches gosti500-00-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1886Lokomotiva Zagreb - Nk Osijek gosti71-12-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1771Lamongan - Arema Cronus domaći191-02-0
3666Psis Semarang - Surabaya gosti290-20-4

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9683Tractor Sazi Tabriz Fc - Gol Gohar Sirjan Fc domaći590-01-0
9684Padideh Shahre Khodrou Khorasan Fc - Foolad Khuzestan Fc gosti900-00-1
9685Fc Nassaji Mazandaran - Shahin Bushehr Fc domaći520-02-0
9686Foolad Mobarake Sepahan - Naft Masjed Soleyman Fc - - 0-00-0
9687Pars Jonoubi Jam - Saipa domaći81-03-2
9688Peykan - Machine Sazi Tabriz domaći42-16-2
9689Sanat Naft Abadan Fc - Zobahan domaći221-01-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9694Cork City - Finn Harps - - 0-00-0
9695Derry City - Bohemians - - 0-00-0
9696Waterford - Dundalk gosti380-10-1
9697Shamrock Rovers - St Patrick S - - 0-00-0
9780Ucd - Sligo gosti330-20-2

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9680Vikingur Reykjavik - Thor Ka gosti410-10-1
9681Afturelding Fram - Fh Hafnarfjordur gosti760-00-1
9682Augnablik - Fjolnir - - 0-00-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6607Cagliari - Genoa domaći460-03-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8381Frosinone - Venezia gosti540-01-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9823Empoli U19 - Cagliari U19 domaći101-21-2

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6313Genoa - Cagliari - - - -

ITALIJA SERIE B DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6210Venezia - Entella - - - -
6216Frosinone - Chievo - - - -

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1101Al Sailiya Sc - Katar domaći890-01-0

KAZAHSTAN 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9871Fc Altay - Fc Astana Youth domaći33-03-0
9872Fc Ekibastuz - Kyran Shymkent domaći62-14-2
9873Zhetysu B - Fk Baikonur domaći221-01-1
9874Akademia Ontustyk - Kairat Zhastar gosti290-10-1
9875Fc Temirtau - Fc Petropavlovsk gosti280-11-2
9876Kaspyi Aktau - Akzhaiyk Uralsk domaći680-01-1
9877Maktaaral - Aktobe domaći72-02-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4398Chongqing Lifan - Jiangsu Suning gosti550-01-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4452Deportes Tolima - La Equidad gosti900-00-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4997Mosta - Birkirkara domaći181-01-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1515Morelia - Chivas domaći361-01-0
1516Atlas - Toluca gosti410-10-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9928Dorados De Sinaloa - Cafetaleros De Tapachula domaći401-02-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9933Fc Sfintul Gheorghe - Fc Milsami domaći251-03-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6957Cd Walter Ferretti - Las Sabanas Cf domaći341-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7429Twente - Heracles domaći51-22-3

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4115Almere - Jong Az Alkmaar domaći191-12-1
4116De Graafschap - Eindhoven domaći162-04-0
4117Den Bosch - Maastricht domaći351-04-0
4118Dordrecht - Nec Nijmegen domaći451-02-0
4122Go Ahead Eagles - Jong Ajax domaći11-01-1
4125Nac Breda - Excelsior domaći620-02-1
4127Roda - Jong Utrecht gosti20-11-3
4131Telstar - Volendam gosti510-01-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6708Schalke - Mainz domaći361-02-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9679Hoffenheim - Essen Schonebeck domaći44-07-0

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6455Schalke - Werder Bremen - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8011Heidenheim - Darmstadt domaći590-01-0
8012Holstein Kiel - Hannover gosti430-11-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5218Wurzburger Kickers - Meppen domaći133-13-2

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4882Wolfsburg U19 - Hannover 96 U19 gosti161-21-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3024Fc Pipinsried - Ismaning domaći610-03-1
3025Tsv 1882 Landsberg - Tsv Schwaben Augsburg domaći105-06-0
3026Tsv 1880 Wasserburg - 1865 Dachau gosti142-13-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3271Eltersdorf - Grossbardorf domaći52-04-1
3286Seligenporten - Djk Gebenbach domaći32-02-1

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4906Oberneuland - Aumund Vegesack domaći83-05-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2966Bad Vilbel - Viktoria Griesheim gosti800-00-1
2973Rw Hadamar - Vfb Ginsheim 1916 domaći181-04-0
4728Baunatal - Fernwald gosti30-20-4

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2898Nottingen - Pforzheim gosti170-30-3

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2796Curslack Neuengamme - Tsv Sasel 1925 gosti220-11-2
2797Barmbek Uhlenhorst - Usc Paloma gosti231-13-2
2798Tus Osdorf 1907 - Fc Suderelbe 1949 gosti760-00-2
2836Hamburger Sv Iii - Bramfelder Sv gosti102-12-2

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2633Sv Breinig - Wegberg Beeck gosti650-00-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2609Vfl Oldenburg - Tb Uphusen domaći301-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2581Msv Pampow - Hansa Rostock Ii domaći451-02-0
2607Tennis Borussia Berlin - Blau Weiss Berlin domaći640-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2580Eilenburg - 1919 Grimma domaći251-02-4

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2577Rot Weiss Ahlen - Gutersloh gosti450-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9280Burghausen - Nurnberg Am domaći441-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9281Hannover Am - Rehden gosti440-10-2
9282Havelse - Werder Bremen Am domaći12-12-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4914Babelsberg - Altglienicke gosti90-40-4
9654Berlin Ak 07 - Energie Cottbus gosti251-12-2
9655Wacker Nordhausen - Rw Erfurt domaći500-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2575Homburg - Pirmasens gosti100-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2572Bergisch Gladbach - Schalke Am gosti280-10-3
2573Fortuna Koln - Sc Verl gosti260-20-2
2574Rw Essen - Bonner domaći271-14-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6251Al Arouba - Dhofar - - 0-00-0
6749Al Suwaiq - Al Nahda domaći251-01-2
6750Bahla Club - Al Rustaq - - 0-00-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Deportivo Capiata - River Plate Asuncion gosti450-10-1
7262Sportivo San Lorenzo - Nacional Par gosti190-10-3

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6595Escuela Municipal Deportivo Binacional - Pirata Fc domaći131-02-0
6606Cesar Vallejo - Deportivo Municipal domaći102-03-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1321Piast Gliwice - Rakow Czestochowa gosti60-12-1
1322Lech Poznan - Jagiellonia gosti221-11-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1122Wigry Suwalki - Stomil Olsztyn - - 0-00-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1020Gornik Leczna - Gryf Wejherowo domaći321-01-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3788Podhale Nowy Targ - Lks Wolczanka Wolka Pelkinska gosti121-11-2
7274Swit Nowy Dwor - Sokol Ostroda gosti760-00-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1809Pacos Ferreira - Aves gosti260-12-1

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1085Estoril U23 - Cova Da Piedade U23 domaći780-01-0
1086Guimaraes U23 - Fc Famalicao gosti101-22-2
1087Rio Ave U23 - Aves U23 domaći71-11-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1252Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova gosti61-22-3

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1443U Cluj - Petrolul Ploiesti domaći510-04-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1236Fc Ufa - Spartak Moscow domaći131-01-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7346Ska Khabarovsk - Yenisey domaći351-02-0

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1356Sakhalin Sakhalinsk - Fk Novosibirsk domaći133-03-2
1449Zenit Irkutsk - Irtysh Omsk gosti441-11-3

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1310Kamaz - Lada Togliatti domaći401-04-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1635Fk Tambov U21 - Rostov U21 domaći441-01-1
1637Akhmat Grozny U21 - Kryliya Sovetov U21 domaći411-13-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1647Al Adalh Fc - Abha Club domaći41-12-1
1688Al Fayha - Al Wehda gosti780-00-1
1750Al Nasr - Al Hazem gosti160-10-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7350Kosice - Ruzomberok 2 domaći411-05-0
7351Sport Podbrezova - Bardejov domaći261-12-1
7449Fk Poprad - Slavoj Trebisov domaći590-02-0
7482Mfk Skalica - Petrzalka domaći630-02-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7304Fk Sindelic Beograd - Fk Zlatibor domaći281-02-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6716Osasuna - Real Betis - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6531Real Betis - Espanyol - - - -
6534Osasuna - Real Valladolid - - - -

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9669Mirandes - Alcorcon domaći32-12-2

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9561Sundsvall - Djurgarden gosti91-31-4

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6267Frej - Gais domaći121-01-0
6268Orgryte - Ik Brage domaći292-03-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4143Kriens - Grasshoppers domaći81-01-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2204Goztepe - Konyaspor domaći760-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5027Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Adanaspor gosti151-12-1
5028Istanbulspor - Balikesirspor gosti50-22-2

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Al Ain - Al Ittihad Kalba domaći81-13-2
2320Fujairah Fc - Al Wahda domaći820-01-0
2322Al Nasr Dubai - Al Wasl - - 0-00-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7363Sc Dnipro 1 - Karpaty Lviv domaći271-02-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3891Hoang Anh Gia Lai - Hai Phong Fc domaći161-15-1
3892Than Quang Ninh - Quang Nam Fc gosti80-11-1
3897Tp Ho Chi Minh - Sai Gon Fc domaći371-04-1
3918Viettel Fc - B. Binh Duong gosti170-12-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3925Aberystwyth - Caernarfon Town gosti201-22-3
3928Newtown - Connahs Quay Nomads domaći451-01-1

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5670Balgacom Spirou Charleroi - Aalstar 77-85
5760Limburg United - Excelsior Brussels 86-86 / 104-99

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5759Northport Batang Pier - Rain Or Shine 99-94

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5591Champ. Chalons Reims - Pau Orthez 83-88
5597Dijon - Le Portel 88-85
5617Paris Levallois - Orleans Loiret 93-87

IZRAEL LIGA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6250Hapoel Tel Aviv - Maccabi Ashdod 111-92

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2441Csm Csu Oradea - Falco Kc Szombathely 86-77 / 96-90
2452Benetton Fribourg - Inter Bratislava 89-50
5793Balkan Botevgrad - Sodertelje 82-74
5807Kyiv Basket - Kapfenberg Bulls 73-63
5808Minsk 2006 - Karhu Basket Kauhajoki 68-67
5846Bakken Bears - Keravnos 69-94
5847Legia Warszawa - Kb Prishtina 67-69

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9236Libertadores De Queretaro - Abejas De Leon 89-80

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5736Artland Dragons - Walter Tigers Tubingen 59-74

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5761Vienna Capitals Silver - Hk Sz Olimpija 1-02-0

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1399Innsbruck - Orli Znojmo 0-12-3
1400Red Bull Salzburg - Black Wings Linz 1-14-4
1402Vsv - Vienna Capitals 1-12-1
1403Bolzano - Kac 0-03-0

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1081Nikko Kobe Ice Bucks - Hk Sakhalin 0-20-3
1082Oji Eagles - Anyang Halla 1-14-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2182Karlovy Vary - Kladno 4-07-4
2183Litvinov - Pardubice 0-11-2
2184Mlada Boleslav - Kometa Brno 0-02-2
2185Vitkovice - Liberec 1-04-4
2186Zlin - Olomouc 1-01-4
2187Mountfield Hk - Plzen 3-26-5

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1030Esbjerg - Sonderjyske 1-04-4
1031Aalborg - Rungsted 2-15-2
1032Frederikshavn - Odense 1-02-0
1033Herlev - Herning 3-15-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1034Hifk - Hpk 0-32-4
1036Ilves - Karpat 0-11-3
1037Jukurit - Kookoo 1-03-2
1039Kalpa - Jyp 2-15-2
1040Lukko - Tappara 0-01-4
1043Pelicans - Tps 0-02-2
1044Saipa - Sport 1-04-1

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1060Grenoble - Amiens 1-04-6
1061Rouen - Angers 2-06-2
1062Scorpions De Mulhouse - Bordeaux Ghc 0-00-4
1065Anglet Hormadi Elite - Chamonix Mont Blanc Pionieers 1-03-1
1070Gap - Briancon 1-03-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2524Cs Progym Gheorgheni - Hokiklub Budapest 0-01-1
2527Hsc Csikszereda - Ujpest Budapest 1-13-3
2528Dab Docler - Debreceni Egyetem Ac 1-04-1
2529Fehervari Titanok - Ferencvaros Esmtk 0-00-5
2532Schiller Vasas Hc - Corona Brasov 1-14-3

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2533New Jersey Devils - New York Rangers 3-04-2
2534Tampa Bay Lightning - Nashville Predators 0-13-1
2541Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres 1-03-0
2564Detroit Red Wings - New York Islanders 1-03-3
2565Winnipeg Jets - St Louis Blues 1-23-3
2568Edmonton Oilers - Calgary Flames 1-26-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9600Lillehammer - Gruner Ishockey 4-08-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2188Adler Mannheim - Ehc Munchen 1-12-7
2189Augsburger Panthers - Deg Metro Stars 1-23-3
2190Eisbaren Berlin - Kolner Haie 0-02-2
2200Erc Ingolstadt - Krefeld Pinguine 2-24-5
2201Iserlohn Roosters - Schwenninger 0-01-4
2203Straubing Tigers - Bremerhaven Pinguins 2-04-4

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1071Bad Nauheim - Lowen Frankfurt 2-56-6
1073Dresdner Eislowen - Esv Kaufbeuren 0-01-1
1074Kassel Huskies - Crimmitschau 2-14-2
1076Lausitzer Fuchse - Bad Tolz 1-02-2
1077Bayreuth Tigers - Wolfe Freiburg 0-10-2
1078Heilbronner Falken - Landshut Cannibals 3-03-1
1079Revensburg Towerstars - Bietigheim Steelers 1-12-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1084Torun - Zaglebie Sosnowiec 1-25-4
1097Katowice - Gks Tychy 0-14-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2332Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 0-02-1
2333Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 0-02-0
2339Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk 1-02-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1106Tsen Tou Jilin City - Krs Peking 0-14-4
1107Gornyak Uchaly - Khimik Voskresensk 0-03-2
1108Yuzhny Ural Orsk - Zvezda Moscow 0-13-4
1109Zauralye Kurgan - Humo Tashkent 0-03-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1751Omskie Yastreby U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 0-04-0
1752Altai U20 - Avto U20 1-13-3
1753S. Barsy Astana U20 - Tolpar U20 0-01-5
1927Krasnaya Armiya U20 - Ska 1946 U20 1-02-2
1930Tyumenskiy Legion U20 - Sputnik Almetievsk U20 1-11-3
1988Dinamo St Petersburg U20 - Loko Yaroslavl U20 0-12-2
2100Riga U20 - Krylia Sovetov U20 0-34-4
2112Org Junior - Amurskie Tigry U20 0-11-4
2113Ska Varyagi U20 - Almaz U20 0-11-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1102Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 1-02-1
1103Banska Bystrica - Kosice 1-12-3
1104Dukla Michalovce - Poprad 1-13-3
1105Mac Ujbuda - Detva 2-14-2
1110Nitra - Dvtk Jegesmedvek 0-22-2
1112Trencin - Slovan Bratislava 0-10-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8334Almtuna Is - Bofors 1-12-5
8351Hc Vita Hasten - Timra 0-03-4
8352Karlskrona Hk - Bjorkloven 1-21-5
8353Kristianstad - Tingsryd 1-03-3
8354Modo - Vastervik 2-23-3
8355Sodertalje - Mora 0-11-1
8356Vasteras - Aik 1-05-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1113Ambri - Servette 1-02-2
1115Bern - Biel 0-11-1
1117Scl Tigers - Zug 2-15-3
1121Zsc Lions - Lausanne 1-05-0

ATP METZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1022J.Tsonga - N.Basilashvili V-V5-76-3V-V
1127P.Carreno Busta - A.Bedene 9-134-65-70-2
1128F.Krajinovic - L.Pouille 13-176-45-71-2
1274B.Paire - G.Barrere 13-107-66-42-0

ATP METZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1003S.Gonzalez Qureshi A U H - R.Lindstedt Struff J L 10-134-66-70-2

ATP ST. PETERSBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1027D.Medvedev - A.Rublev 13-96-47-52-0
1129C.Ruud - B.Coric 14-166-35-71-2
1155M.Kukushkin - J.Sousa 8-136-72-60-2
1158M.Berrettini - E.Gerasimov 12-146-76-70-2

ATP ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1023M.Berrettini S.Bolelli - S.Gille J.Vliegen 14-107-57-52-0

CHALLENGER BIELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1245G.Mager - T.Robredo 18-96-16-72-1
1246P.Lorenzi - A.Collarini 17-125-76-42-1
1247A.Davidovich Fokina - A.Giannessi 12-36-26-12-0
1249T.Daniel - J.Munar Clar 8-136-72-60-2

CHALLENGER BIELLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8800C.Berlocq P.Cachin - T.Brkic A.Pavic 3-122-61-60-2
8801E.Esteve Lobato O.Roca Batalla - A.Behar A.Golubev 6-123-63-60-2

CHALLENGER COLUMBUS IIITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1250E.Gomez - E.Couacaud 14-117-57-62-0
1257R.Quiroz - M.Torpegaard 14-127-67-62-0
1260T.Kwiatkowski - P.Polansky 16-134-66-01-2
1262J.Wolf - G.Petit 16-114-66-42-1

CHALLENGER COLUMBUS III PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8802A.Lawson D.Young - Redlicki Ma J.Whithrow 15-176-06-71-2
8803E.Couacaud T.Huey - N.Pasha M.Schnur 14-196-33-61-2

CHALLENGER GLASGOW TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1263A.Muller - N.Kuhn 16-153-67-52-1
1264R.Marcora - J.Rodionov 4-122-62-60-2
1265D.Masur - R.Ramanathan 11-145-76-70-2
1267T.Kamke - E.Ruusuvuori 3-122-61-60-2

CHALLENGER GLASGOW PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9615N.Kuhn J.Rodionov - R.Bemelmans D.Masur V-VV-VV-VV-V
9616J.Murray Smith J P - A.Celikbilek C.Ilkel 12-76-36-42-0

CHALLENGER KAOHSIUNG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1328F.Ferreira Silva - A.Bolt 13-106-47-62-0
7354J.Vesely - J.Millman 7-136-71-60-2

CHALLENGER KAOHSIUNG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1325E.King H.Reese - C.H.Tseng Wu T L 20-173-67-62-1
1326Y.H.Hsu J.Wang - J.S.Nam Song M K 15-192-66-31-2
9268S.Myneni J.Nedunchezhiyan - Hsieh C P Yang T H 4-122-62-60-2

CHALLENGER SIBIUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1378C.O Connell - V.Kopriva 13-87-56-32-0
1379D.Petrovic - L.Lokoli 13-106-47-62-0
1401A.Molcan - B.Rola 18-156-46-72-1

CHALLENGER SIBIU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1453S.Doumbia F.Reboul - P.Martinez S.Martos Gornes 22-176-36-72-1
1455I.Sabanov M.Sabanov - P.Nouza V.Safranek 19-202-67-62-1

CHALLENGER SIBIU ROMANIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1377J.Sels - V.Safranek 12-46-26-22-0

EGZIBICIJA LAVER KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098D.Thiem - D.Shapovalov 24-226-45-72-1
1099F.Fognini - J.Sock 7-131-66-70-2
1100S.Tsitsipas - T.Fritz 17-156-21-62-1

EGZIBICIJA LAVER KUP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1125R.Federer A.Zverev - D.Shapovalov J.Sock 13-86-37-52-0

WTA GUANGZHOU TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1304V.Golubic - S.Stosur 13-156-26-71-2
1307A.Blinkova - S.Kenin 13-176-76-41-2
9621S.Kenin - S.Stosur 18-136-76-42-1

WTA GUANGZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1159A.Guarachi G.Olmos - A.Krunic L.Marozava 13-97-66-32-0
1194S.Peng L.Siegemund - Duan Y Y Z.Yang 12-46-46-02-0

WTA OSAKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3759N.Osaka - Y.Putintseva 12-86-46-42-0
3770C.Giorgi - E.Mertens 7-124-63-60-2

WTA OSAKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5047M.Doi N.Hibino - Chan H C L.Chan 14-181-66-21-2

WTA SEOUL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7238K.Flipkens - M.Linette 5-122-63-60-2
9622Y.Wang - K.Muchova 10-136-74-60-2
9623M.Linette - E.Alexandrova 14-127-67-62-0

WTA SEOUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5048H.Carter L.Stefani - L.Pigossi Y.Wang 12-26-06-22-0
5051Pliskova Ka Pliskova Kr - L.Arruabarrena Vecino T.Maria V-VV-VV-VV-V

WTA WUHAN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1605F.Ferro - X.Han 12-146-24-61-2
1609O.Jabeur - P.Tig V-VV-VV-VV-V
1611V.Kudermetova - Y.Wickmayer 13-97-66-32-0
1634T.Zidansek - W.Osuigwe 13-121-66-42-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1768Alpha Hard - Bregenz 26-22

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1796Nordsjaelland - Sonderjyske 23-29
1797Kif Kolding - Lemvig 23-23
1911Skjern - Fredericia Hk 29-25

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1790Copenhagen Haandbold - Horsens Hk 38-25

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1769Fif Kobenhavn - Ajax Kobenhavn 28-26
1770Skive - Hc Midtjylland 29-26

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2151Ogc Nice Handball - Bourg De Peage 25-17
2191Paris 92 - Cjf Fleury Les Aubrais 26-14

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8467Varazdin - Bjelovar 23-24

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2179Ssk Presov - Iuventa Michalovce 17-28
2180Sokol Poruba - Hk Hodonin 30-15
2181Hk Sokol Gabor Banovce Nad Bebravou - Shk Veseli Nad Moravou 21-42

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2328Asv Hamm - Emsdetten 29-17
2331Bietigheim Metterzimmern - Eisenach 25-25
2353Gummersbach - Hamburg 29-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2634Piotrkowiann - Kwidzyn 32-20

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2647Zalau - Corona Brasov 25-28

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8228Viktor Stavropol - Zarja Kaspija 31-20

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2162Ademar Leon - Recoletas Atletico Valladolid 34-31

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1471Lugi - Malmo 26-24
2505Onnereds Hk - Savehof 21-23

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1018Boden Handball If - Skovde Hf 19-22
1019Kungalvs Hk - Gt Soder 23-16

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1992Rimbo Hk - Kungalvs Hk 28-27

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2930Basel - Amicitia Zurich 19-24

ENGLESKA SUPER LIGA PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1672Wigan Warriors - Salford City Reds 18-12

NRL PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1669South Sydney Rabbitohs - Manly Sea Eagles 34-26

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5036Japan - Rusija 30-10
5049Australija - Fidzi 39-21

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1689Hawkes Bay - Taranaki 35-17
1690Waikato - Tasman 26-35
1692Southland - Counties Manukau 42-14

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
9650Fukuoka Softbank Hawks - Hokkaido Nippon Ham Fighters 1-0
9651Orix Buffaloes - Chiba Lotte Marines 11-8
9652Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles 5-3
9653Yokohama Dena Baystars - Yomiuri Giants 4-9

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1462Chicago Cubs - St Louis Cardinals 1-2
1468Cincinnati Reds - New York Mets 1-8
1491Cleveland Indians - Philadelphia Phillies 5-2
1499Detroit Tigers - Chicago White Sox 1-10
1500Miami Marlins - Washington Nationals 4-6
1503Tampa Bay Rays - Boston Red Sox 5-4
1530Atlanta Braves - San Francisco Giants 6-0
1533Houston Astros - L A Angels 6-4
1535Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 10-1
1577Oakland Athletics - Texas Rangers 8-0
1589L A Dodgers - Colorado Rockies 12-5
1596San Diego Padres - Arizona Diamondbacks 0-9

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
9605Asd Meta - Real Rieti 3-2
9606Feldi Eboli - Todis Lido Di Ostia 3-2
9607Cdm Futsal Genova - Italservice Pesarofano 2-6

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2962Levante Ud Fs - Cordoba Cf Futsal 2-3
2982Barcelona - Zaragoza 4-1
2983Peniscola - Parrulo Ferrol 3-2

VN SINGAPUR DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4803R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
5311L.Hamilton - V.Bottas 1-0
5313N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
5314D.Kvyat - P.Gasly 0-1
5318S.Perez - L.Stroll 0-1
5320K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
5361G.Russell - R.Kubica 0-1
5362Sc.Sainz - L.Norris 0-1
5389M.Verstappen - A.Albon 1-0
5498S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN SINGAPUR KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4727A.Albon - A.Albon 1-0
4729V.Bottas - V.Bottas 1-0
4730P.Gasly - P.Gasly 1-0
4732A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
4733R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
4734L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
4735N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
4736R.Kubica - R.Kubica 1-0
4737D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
4738C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
4808K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
4809L.Norris - L.Norris 1-0
4810S.Perez - S.Perez 0-1
4811K.Raikkonen - K.Raikkonen 0-1
4827D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
4844G.Russell - G.Russell 0-1
4853C.Sainz - C.Sainz 1-0
4894L.Stroll - L.Stroll 1-0
4895M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
4896S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN SINGAPUR POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
6241R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
6244L.Hamilton - V.Bottas 1-0
6245N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
6726D.Kvyat - P.Gasly 0-1
6736S.Perez - L.Stroll 1-0
6741K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
6742G.Russell - R.Kubica 1-0
6743C.Sainz - L.Norris 1-0
6744M.Verstappen - A.Albon 1-0
6836S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN SINGAPUR TRENING 1 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
7685R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
7686L.Hamilton - V.Bottas 1-0
7711N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
7719D.Kvyat - P.Gasly 1-0
7727S.Perez - L.Stroll 0-1
7758K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
7814C.Sainz - L.Norris 1-0
7815M.Verstappen - A.Albon 1-0
7816S.Vettel - C.Leclerc 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 59202126303233343537394147495457636566
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 25363741
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 716182529
arrow CO Connecticut 6/44 269142834
arrow DA Multi-Daily A 6/99 105460718791
arrow DB Multi-Daily B 6/99 293952587172
arrow DC Multi-Daily C 6/99 323351648788
arrow EM Euro Millions 5/50 821253850
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2671225273234353742445556606162636468
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 23468121317192324272936375051535863
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1023252831
arrow FK Finska Keno D 20/70 7891012212227313637444750525356575863
arrow FQ Finska Keno V 20/70 4561419222325262933384142444952626466
arrow FT Finska Keno T 20/70 39101314232735363839404151565758596870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1271214192530394142434445475362636869
arrow LD Latvija Keno D 20/62 35121416202526323436394346475152535455
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3781011131425333741434446474850525455
arrow LM Latvija Keno M 20/62 516202324252829303335374850525455566062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1823303136
arrow NP New York Pick 10 20/80 49141519202526324142495358616367697378
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1261013192226283133354246484955727479
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 456810111821283032424650566062666878
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1351223
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1610112243
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1013182729
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 2324424853
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1417182229
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 512202122232529324044454850525859647376