Subota 21.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078Villarreal - Real Valladolid - - 0-02-0
1079Bayer Leverkusen - Union Berlin - - 2-02-0
1083Bayern Munich - Fc Koln - - 1-04-0
1084Everton - Sheffield United - - 0-10-2
1085Juventus - Verona - - 1-12-1
1086Zenit St Petersburg - Rubin Kazan - - 0-05-0
1087Granada Cf - Barcelona - - 1-02-0
1097Moreirense - Benfica - - 0-01-2
1098N.Mektic F.Skugor - D.Sharan I.Zelenay - - 0-00-1
1099R.Federer - N.Kyrgios - - 0-01-0

ALBANIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6250Skenderbeu - Teuta domaći201-01-0
6251Kukesi - Kf Tirana domaći171-02-1

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6471A Bou Saada - Mc Saida - - 0-00-0
6472Ol. Medea - Drb Tadjenant domaći480-02-0
6480Om Arzew - Usm El Harrach domaći261-02-1
6484Rc Relizane - Mo Bejaia domaći880-01-0
6485Jsm Bejaia - Jsm Skikda gosti241-11-2
6486Mc El Eulma - Usm Annaba - - 0-00-0
6487Wa Tlemcen - Asm Oran domaći112-02-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9381Estudiantes - Atletico Patronato Parana domaći281-01-0
9382Defensa Y Justicia - Huracan gosti560-00-1
9527San Lorenzo - Boca Juniors gosti450-10-2
9528Atletico Tucuman - Independiente gosti620-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6590Ca Temperley - Ca Estudiantes gosti250-11-2
6591All Boys - Atletico De Rafaela domaći72-12-1
6592Almagro - Chacarita Juniors - - 0-00-0
6593Atletico Atlanta - Guillermo Brown domaći292-12-1
6598Club Villa Dalmine - Deportivo Riestra domaći352-03-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6602San Telmo - Sacachispas Fc domaći690-02-1
6604Csd Flandria - Almirante Brown gosti870-00-1
6607Los Andes - Club Atletico Fenix gosti10-10-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6519Ferrocarril Midland - Deportivo Merlo - - 0-00-0
6520Canuelas Fc - Deportivo Espanol domaći301-11-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6656Alashkert - Gandzasar Kapan domaći381-02-0
6659Fc Yerevan - Banants gosti640-00-1
6660Shirak Gyumri Fc - Fc Ararat Armenia domaći291-01-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9364Admira Wacker - St Polten domaći231-01-1
9365Mattersburg - Sturm Graz domaći101-23-3
9366Wsg Wattens - Rapid Vienna gosti540-00-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1298Fc Liefering - Wacker Innsbruck domaći191-02-2
1371Floridsdorfer Ac - Dornbirn gosti260-10-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9556Wac A - Atsv Wolfsburg domaći790-01-0
9573Union Gurten - Allerheiligen gosti610-00-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1671Wiener Viktoria - Wiener Neustadt domaći32-05-0
1749Sv Leobendorf - Sv Stripfing domaći31-02-3

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9593Sumgayit - Sabah domaći341-01-0
9594Sabayil - Gabala gosti170-11-1

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6665Al Najma Manama - Al Hala domaći92-04-1
6666Busaiteen - Manama Club domaći241-01-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9397Charleroi - St Truiden gosti340-10-3
9398Royal Antwerp - Cercle Brugge domaći201-13-1
9407Waasland - Royal Excel Mouscron gosti320-11-1
9408Genk - Oostende domaći162-13-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4367Virton - Kfco Beerschot Wilrijk domaći251-03-0
4368Westerlo - St Gilloise domaći141-21-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5037Fc Slutsk - Torpedo Zhodino gosti31-11-2
5042Neman Grodno - Fk Dnyapro Mogilev domaći480-01-0
5043Shakhtar Soligorsk - Fc Vitebsk domaći43-04-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2114Always Ready - The Strongest gosti90-22-2
2138Blooming - San Jose Oruro domaći700-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9599Fk Mladost Doboj Kakanj - Sloboda Tuzla domaći381-02-0
9601Fk Tuzla City - Fk Sarajevo domaći91-02-1
9602Borac Banja Luka - Siroki Brijeg gosti310-11-1
9604Zeljeznicar - Radnik Bijeljina domaći650-01-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6751Comercial Sp - Aa Internacional Limeira Sp domaći61-13-2
6754Ec Agua Santa - Nacional Ac Sp domaći231-04-1
6755Juventus Sp - Santo Andre domaći680-01-0
6756Rio Claro - Atletico Linense - - 0-00-0
6759Sao Caetano - Desportivo Brasil Sp domaći900-01-0
6760Xv De Piracicaba - Mirassol Sp domaći111-01-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3625Botafogo - Sao Paulo Sp gosti371-11-2
3627Cruzeiro - Flamengo gosti71-11-2
3632Corinthians - Bahia Ba domaći441-02-1
3647Santos - Gremio gosti550-00-3

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2310Guarani Sp - Parana Clube Pr domaći760-01-0
2311Bragantino Sp - Londrina Pr domaći122-04-1
2325Coritiba Pr - Crb gosti100-20-2
2326Cuiaba - Oeste Sp domaći322-02-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6731Sampaio Correa Ma - Confianca Se domaći690-01-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6141Botev Vratsa - Dunav Ruse - - 0-00-0
6142Slavia Sofia - Levski Sofia gosti730-00-2

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4527Pribram - Mfk Karvina gosti230-10-2
4529Sfc Opava - Slovan Liberec gosti530-01-1
4530Slovacko - Fk Teplice gosti221-11-1
4532Budejovice - Viktoria Plzen gosti180-20-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4489Chrudim - Vlasim domaći61-01-1
4500Dukla Prague - Usti Nad Labem domaći451-03-2
4505Trinec - Viktoria Zizkov domaći142-04-2
4506Lisen - 1.Sk Prostejov domaći261-03-0
4512Slovan Varnsdorf - Pardubice domaći201-11-2
4516Hradec Kralove - Vysehrad domaći431-01-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9644Fc Odra Petrkovice - Unex Unicov domaći332-03-0
9992Fotbal F M - Uhersky Brod domaći101-01-0
9993Hlucin - Vrchovina gosti350-10-2
9994Rosice - Fk Apos Blansko domaći21-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3878Ael Limassol - Doxa Katokopias domaći700-01-0
9380Omonia Nicosia - Apollon Limassol domaći490-01-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7293Vejgaard Bk - Aarhus Fremad gosti130-10-3
7295Vejlby Skovbakken Aarhus - Sydvest gosti530-00-3
7296Frem - Vanlose domaći431-01-1
7297Hillerod - Hik Hellerup gosti150-13-1
7298Middelfart - Brabrand domaći221-01-1
7299Naesby - Thisted domaći11-11-1
7300Skovshoved - Fa 2000 gosti21-21-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7355Fremad Valby - Herlev gosti50-11-1
7358Allerod - Tarnby domaći750-02-0
7364Birkerod - Ledoje Smorum gosti530-00-1
7365Koge Nord Fc - Bk Roskilde domaći422-02-2
7366Taastrup - Ballerup Skovlunde Fodbold gosti490-01-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7367Bk Union - Ishoej If gosti440-11-2
7487Frederikssund Ik - Avedore gosti540-00-1
7488Greve - Karlslunde If domaći131-02-1
7489Kfum Bk Kobenhavn 1899 - B 1908 gosti310-10-2
7490Tarnby Ff - Gvi U21 domaći732-12-1

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2936Otterup - Varde If - - 0-00-0
2959Tarup Paarup - Herning Fremad domaći182-03-2
2960Hedensted If - Sfb Oure Fa domaći172-02-2
2961Oks Odense - Bk Marienlyst - - 0-01-2

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6849Aarhus Fremad 2 - Kjellerup domaći221-12-1
6850Vri - Viby gosti470-01-1
6851Skjold If Saeby - Lyseng - - 0-02-3

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6857Orense Sc - Cd Independiente Juniors - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2990Cd America De Quito - Emelec gosti241-11-2
3006Macara - Delfin Sc domaći221-11-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6635Leicester - Tottenham gosti290-12-1
6636Burnley - Norwich domaći102-02-0
6637Everton - Sheffield United gosti400-10-2
6638Manchester City - Watford domaći15-08-0
6678Newcastle - Brighton - - 0-00-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6555Leeds - Derby domaći201-01-1
6556Birmingham - Preston gosti230-10-1
6557Brentford - Stoke - - 0-00-0
6558Bristol City - Swansea - - 0-00-0
6565Cardiff - Middlesbrough domaći21-01-0
6566Luton - Hull gosti640-00-3
6594Millwall - Qpr gosti560-01-2
6596Nottingham Forest - Barnsley domaći560-01-0
6597Reading - Blackburn gosti80-11-2
6600Sheffield Wednesday - Fulham gosti420-11-1
6603Wigan - Charlton domaći221-02-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1548Accrington Stanley - Blackpool domaći161-01-1
1551Afc Wimbledon - Bristol Rovers domaći201-11-3
1552Bolton - Sunderland domaći500-01-1
1553Doncaster - Peterborough domaći302-02-0
1554Fleetwood - Rochdale gosti81-12-1
1555Gillingham - Ipswich gosti320-10-1
1558Lincoln City - Oxford United gosti50-20-6
1566Milton Keynes Dons - Southend gosti40-10-1
1567Rotherham - Shrewsbury - - 0-00-0
1568Tranmere - Burton Albion gosti660-02-1
1569Wycombe - Portsmouth domaći820-01-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1696Bradford - Carlisle gosti142-13-1
1707Cambridge United - Swindon gosti270-10-1
1708Colchester - Leyton Orient domaći32-12-1
1710Crewe - Salford gosti390-14-1
1714Forest Green - Stevenage - - 0-00-0
1721Grimsby - Macclesfield domaći560-01-0
1730Newport County - Exeter gosti150-11-1
1731Northampton - Crawley Town domaći151-02-2
1759Oldham - Morecambe domaći331-03-1
1760Plymouth - Cheltenham gosti400-10-2
1761Port Vale - Mansfield gosti141-12-2
1762Walsall - Scunthorpe domaći650-01-0

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6866Irlam - York gosti330-10-2
6867Alfreton Town - Kings Lynn gosti181-11-1
6868Biggleswade Town - Ware gosti181-11-2
6869Billericay Town - Basildon United domaći681-01-0
6879Bishop S Stortford - Peterborough Sports Fc gosti80-11-2
6880Bradford Park Avenue - Morpeth Town gosti101-22-4
6881Chester - Altrincham domaći21-01-1
6882Cirencester Town - Chippenham gosti350-12-2
6883Curzon Ashton - Blyth Spartans domaći52-14-4
6884Dulwich Hamlet - Bognor Regis Town domaći22-06-1
6885Farnborough - Wealdstone gosti300-30-5
6886Fc United Of Manchester - Warrington domaći261-11-2
6888Gateshead - Ramsbottom United domaći322-06-0
6889Havant Waterlooville - Taunton Town domaći690-02-1
6890Hereford - Truro City gosti101-25-2
6891Kettering - Sutton Coldfield gosti141-11-1
6892Kidderminster - Stafford Rangers - - 0-00-0
6893Lancaster - Spennymoor domaći150-20-5
6894Lewes - Bowers Pitsea Fc domaći540-01-2
6922Maidstone United - Cheshunt Fc domaći52-04-1
6923Matlock Town - Kidsgrove domaći451-01-2
6924Moneyfields - Whyteleafe gosti440-10-2
6925Oxford City - North Leigh domaći23-07-0
6926Rushall Olympic - Gainsborough domaći181-02-0
6927St Albans - Worthing domaći301-02-2
6928Stamford - Boston Utd gosti60-10-4
6929Swindon Supermarine - Bath City gosti350-40-4
6930Tiverton - Bristol Manor Farm gosti11-22-4
6931Weston Super Mare - Merthyr Town domaći222-02-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9532Aldershot - Wrexham domaći900-01-0
9533Boreham Wood - Stockport domaći203-04-0
9534Bromley - Notts County domaći21-12-1
9535Chorley - Woking domaći81-11-1
9536Ebbsfleet United - Barrow gosti80-10-3
9537Halifax - Barnet domaći122-24-2
9538Hartlepool - Dover Athletic gosti370-10-2
9539Maidenhead United - Harrogate Town gosti91-11-1
9540Solihull Moors - Yeovil gosti580-00-1
9541Sutton United - Chesterfield domaći232-04-0
9542Torquay - Dagenham Redbridge - - 0-00-0
9543Fylde - Eastleigh domaći341-03-1

ENGLESKA PREMIER LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6340Crystal Palace - Watford - - - -
6341Everton - Wolverhampton - - - -
6353Liverpool - Manchester City - - - -
6354Sheffield United - Norwich City - - - -

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8219East Thurrock - Brightlingsea Regent domaći361-02-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3298Bromsgrove Rovers - Kings Langley - - - -

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1003Southampton U23 - Chelsea U23 gosti560-00-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4720Nomme Kalju - Tallinna Kalev domaći133-06-0
4725Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik domaći411-04-0
4728Levadia Tallinn - Trans Narva domaći201-01-0

FARSKI OTOCI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6936Vikingur Gota - Hb Torshavn gosti400-11-3

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4740Honka - Hjk Helsinki gosti320-13-1
4741Kpv - Rops gosti111-14-1
4743Hifk - Seinajoen Jk domaći162-02-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6950Ons Oulu - Tampereen Ilves domaći421-01-1
6951Jypk - Honka gosti10-10-1
6952Tips Vantaa - Hjk Helsinki gosti100-30-6
6953Tps - Ik Myran domaći451-02-0
6954Kuopion Palloseura - Aaland United gosti220-30-4

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9055Jaro - Tpv domaći42-03-1
9056Musa - Ac Oulu gosti380-10-4
9057Mypa - Kooteepee gosti70-12-3
9058Ac Kajaani - Eif gosti510-01-2

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3084Japs - Lahden Reipas domaći211-12-1
3111Nurmijarven Jalkapalloseura - Mp Mikkeli gosti100-21-4
3112Viikingit - Klubi 04 gosti210-11-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4879Vaajakoski - Vifk domaći65-05-0
4881Vps J - Kajha gosti290-10-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4856Fc Espoo - Ilves 2 gosti73-14-1
4857Gnistan - Jazz domaći62-05-1
4868Salpa - Grifk domaći251-01-2
4869Tampere - Espoon Palloseura gosti311-21-2
6937P Iirot - Kapa gosti900-00-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6697Marseille - Montpellier gosti170-11-1
6698Bordeaux - Brest domaći61-22-2
6699Metz - Amiens gosti390-11-2
6700Nice - Dijon gosti221-12-1
6701Nimes Olympique - Toulouse domaći391-01-0
6702Reims - Monaco - - 0-00-0

FRANCUSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6570Amiens - Metz - - - -
6572Bordeaux - Reims - - - -
6573Dijon - Brest - - - -
6575Lyon - Marseille - - - -
6577Nice - Montpellier - - - -
6578Toulouse - Angers Sco - - - -

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7680Caen - Lens gosti300-10-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5299Volos Nps - Ofi Crete domaći750-01-0
5300Asteras Tripolis - Atromitos Athens domaći32-02-1
5301Panetolikos - Aek Athens gosti690-00-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6961Csd Municipal - Deportivo Siquinala gosti121-13-2
8931Xelaju - Deportivo Guastatoya gosti200-11-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1887Slaven Belupo - Gorica domaći291-02-0
1888Nk Varazdin - Dinamo Zagreb domaći620-01-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6806Hrvatski Dragovoljac - Kustosija domaći560-01-1
6811Nk Sesvete - Sibenik gosti860-00-1
9617Cibalia - Hnk Hajduk Ii gosti50-10-4
9618Orijent - Nk Croatia Zmijavci gosti770-01-1
9619Solin - Bijelo Brdo domaći900-01-0
9620Medjimurje - Gnk Dinamo Zagreb Ii domaći361-02-1

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1279Fajr Sepasi Fc - Arman Gohar Sirjan - - 0-00-0
1280Navad Urmia Fc - Ghasghaei Shiraz domaći41-01-0
1282Gol Reyhan Alborz - Damash Gilan Fc domaći520-03-0
1283Mes Rafsanjan Fc - Elmo Adab Tabriz domaći470-01-0
1284Sanat Mes Kerman Fc - Malavan Bandar Anzali Fc domaći71-03-1
1285Baderan Tehran - Sorkhpooshan Pakdasht Fc gosti90-12-2
1286Khosheh Talaei - Rayka Babol Fc gosti331-12-1
1294Sepidrood Rasht Sc - Aluminium Arak - - 0-00-0
1301Esteghlal Khuzestan Fc - Niroye Zamini Tehran domaći271-03-1

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9742Athlone - Galway gosti160-12-2
9743Bray - Drogheda domaći53-04-1
9744Cobh Ramblers - Longford gosti231-11-3
9745Shelbourne - Limerick domaći322-07-0
9746Wexford Youths - Cabinteely Fc gosti710-01-2

ISLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4194Grotta - Haukar Hafnafjordur domaći301-04-0
4195Keflavik - Fjolnir domaći431-01-0
4196Leiknir Reykjavik - Fram Reykjavik gosti171-12-1
4197Thor Akureyri - Magni - - 0-00-0
4198Throttur - Afturelding - - 0-00-0
4200Vikingur Olafsvik - Umf Njardvik domaći43-04-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6608Udinese - Brescia gosti570-00-1
6609Juventus - Verona gosti201-12-1
6610Milan - Inter gosti490-00-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8382Benevento - Cosenza domaći900-01-0
8383Cremonese - Crotone domaći222-12-1
8384Empoli - Cittadella domaći41-01-0
8385Juve Stabia - Ascoli gosti460-01-5
8386Livorno - Pordenone Calcio domaći211-02-1
8387Pescara - Virtus Entella gosti320-11-1
8388Spezia - Perugia gosti62-12-2
8389Chievo - Pisa gosti180-12-2

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6980Ac Milan - Asd Orobica Calcio Bergamo domaći91-04-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4188Bologna U19 - Napoli U19 gosti101-13-2
4189Inter U19 - Fiorentina U19 domaći770-01-0
4192Lazio U19 - Pescara U19 domaći81-02-1
4193Genoa U19 - Sassuolo U19 domaći540-03-0
4487Ascoli U19 - Us Lecce gosti420-13-4
4488Pordenone Calcio - Milan U19 gosti200-10-1
4526Salernitana U19 - Livorno Youth gosti61-21-2
4565Pisa U19 - Cosenza Calcio domaći342-03-1
4701Brescia U19 - Virtus Entella U19 domaći162-04-0
4715Parma Youth - Udinese U19 gosti520-03-2

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6314Inter - Napoli - - - -
6315Lecce - Hellas Verona - - - -
6318Milan - Atalanta - - - -
6319Parma - Udinese - - - -
6321Spal 2013 - Brescia - - - -

ITALIJA SERIE B DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6211Pordenone - Trapani - - - -
6212Pescara - Cremonese - - - -
6213Perugia - Spezia - - - -
6214Livorno - Cosenza - - - -
6215Juve Stabia - Pisa - - - -
6217Empoli - Benevento - - - -
6218Crotone - Cittadella - - - -
6219Ascoli - Salernitana - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4962Pro Vercelli - Ac Gozzano gosti181-11-2
4966Pistoiese - Como domaći251-01-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4927Fc Arzignano Valchiampo - Sud Tirol gosti510-00-1
4928Carpi - Rimini gosti72-12-1
4929Ravenna - Imolese Calcio domaći600-01-0
4930Cesena - Piacenza gosti310-11-1
4931Modena - Salo domaći11-11-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4767Rende - Teramo gosti410-11-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1379Maccabi Netanya - Hap Kfar Saba gosti520-02-2
1399Sectzya Nes Ziona - Bnei Yehuda gosti60-10-1
1400Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem gosti460-00-2
1401Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa domaći371-01-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9856Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama gosti450-11-1
9857Kofu - Albirex Niigata gosti111-11-1
9858V Varen Nagasaki - Kyoto Ps domaći301-01-0
9859Kanazawa - Renofa Yamaguchi domaći81-01-0
9861Mito Hollyhock - Fc Gifu domaći211-01-0
9862Jef United - Tokushima Vortis domaći431-01-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9918Jeju United - Seongnam Ilhwa domaći421-03-0
9919Pohang Steelers - Seoul domaći810-02-1
9920Suwon Bluewings - Sangju Sangmu Fc domaći381-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6227Chippa United - Bloemfontein Celtic - - 0-00-0
6228Polokwane City - Supersport United domaći301-03-1
6232Stellenbosch Fc - Black Leopards domaći421-02-2
6233Mamelodi Sundowns - Maritzburg United domaći391-02-1
6234Bidvest Wits - Orlando Pirates domaći31-14-3

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4144Jdr Stars - Cape Umoya United Fc domaći720-02-0
4158Royal Eagles - Real Kings Fc - - 1-12-2
4161Ts Sporting Fc - Mbombela United Fc gosti750-00-2

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7170Al Rayyan - Al Khor domaći660-02-0
7171Al Wakra - Al Duhail Sc domaći31-22-4

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6993Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty gosti560-00-1
6994Taraz - Atyrau gosti620-02-2

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7002Mathare United Fc - Ulinzi Stars Fc domaći500-02-1
7003Kisumu All Stars Fc - Nzoia Sugar Fc gosti50-10-2
7004Wazito - Leopards Sc gosti770-00-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4400Dalian Yifang - Shenzhen Fc domaći381-02-0
4403Hebei China Fortune - Tianjin Taida domaći231-12-1
4426Shandong Luneng - Shanghai Shenhua gosti71-22-2

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9611Shaanxi Changan - Guizhou Hengfeng domaći401-01-0
9612Sichuan Longfor Fc - Nantong Zhiyun - - 0-00-0
9613Xinjiang Tianshan Leopard - Shanghai Shenxin gosti171-14-3
9614Zhejiang Greentown - Beijing Konggu gosti390-12-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4453Depotivo Pasto - Atletico Nacional domaći31-11-2
4475Boyaca Patriotas - Atletico Huila domaći900-01-0
4476Independiente Medellin - Millionarios gosti200-11-2
4478Rionegro Aguilas - Once Caldas gosti220-11-2
4479America De Cali - Atletico Bucaramanga domaći610-01-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6774Deportivo Saprissa - Santos Dg domaći171-12-2

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7025Al Qadsia - Al Arabi Kw domaći341-02-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7033Spartaks - Fk Liepaja gosti71-14-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7041Spyris Kaunas - Suduva gosti400-10-2

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7046Hamrun Spartans - Sirens Fc domaći282-04-0
7047Hibernians - Senglea Athletic domaći82-02-1
7048Balzan Youths - Valletta gosti270-10-2
7049Sliema Wanderers - Gudja United domaći600-01-1

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7058Mouloudia Club Of Oujda - Fus Rabat gosti51-12-1

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7085Cegledi - Papai Perutz Fc domaći870-01-2
7086Dunaharaszti - Honved gosti40-51-7
7087Erdi - Diosgyor gosti720-00-1
7088Fc Hatvan - Ujpest gosti290-10-2
7089Heviz - Mezokovesd Zsory gosti70-60-6
7094Putnok Vse - Paksi Se gosti170-40-5
7096Salgotarjani Btc - Szolnoki domaći211-02-2
7097Sarvar - Debreceni gosti190-10-3
7099Velence - Szeged gosti430-11-3
7100Debreceni Vsc Ii - Csakvar - - 0-00-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1521Monterrey - Puebla domaći192-03-2
1524Necaxa - Leon gosti190-12-4
1525San Luis - Santos Laguna gosti72-22-3
1528Pachuca - Tijuana domaći73-04-1
1529America Mexico - Queretaro gosti301-12-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7050Zacatepec - Correcaminos Uat gosti91-12-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7063Juventus Fc - Cd Ocotal domaći93-04-0
8556Real Esteli - Diriangen Fc gosti400-13-1
8564Real Madriz - Chinandega Fc gosti720-01-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7433Sparta Rotterdam - Rkc Waalwijk domaći152-04-0
7440Groningen - Fc Zwolle domaći191-02-0
7441Willem - Vvv Venlo domaći221-01-0
7444Vitesse - Fortuna Sittard gosti250-14-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4136Helmond - Fc Oss gosti280-10-2

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1496Gvvv - Excelsior Maassluis gosti191-11-2
1502Aswh - Ijsselmeervogels gosti400-11-3
1505Rijnsburgse Boys - Jong Volendam gosti210-11-1
1507Spakenburg - Jong Sparta Rotterdam gosti500-02-2
1508Kozakken Boys - Hardenberg gosti50-22-4
1512De Treffers - Scheveningen domaći720-01-0
1513Tec - Noordwijk gosti300-11-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2602Nordstrand - Herd gosti270-12-1
2607Arvoll - Spjelkavik gosti410-10-2
2608Rommen - Sunndal domaći470-01-1
2634Grei - Ready gosti520-20-2
2647Halsen If - Lokomotiv Oslo domaći112-14-3
2648Tonsberg - Follo gosti450-10-1
2836Donn - Brodd domaći391-01-0
2929Pors Grenland - Flint domaći123-04-0
2930Bryne 2 - Mandalskameratene domaći451-11-3
2935Staal - Vindbjart gosti160-10-2
2966Vestfossen - Stord gosti12-13-1
2973Fana - Lysekloster domaći41-05-3
3024Vard Haugesund - Fk Fyllingsdalen domaći53-06-1
3025Fk Gjovik Lyn - Nybergsund gosti310-12-1
3026Ranheim 2 - Brumunddal gosti224-15-2
3114Strindheim - Orkla domaći51-12-2
3222Verdal - Tiller domaći231-01-1
7107Aalesund 2 - Lorenskog domaći91-13-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1380Brann - Haugesund - - 0-00-0

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2573Arna Bjornar - Avaldsnes gosti380-20-2
2574Kvinner - Sandviken domaći101-02-0
7081Fart - Roa gosti260-11-1
7082Kolbotn - Stabaek gosti160-13-2
7083Lyn - Klepp domaći221-02-1
7084Valerenga - Trondheims Orn domaći101-03-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9934Kongsvinger - Ullensakerkisa domaći401-01-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Vidar - Kvik Halden gosti180-10-1
2320Levanger - Nardo domaći142-02-0
2353Baerum - Elverum domaći830-01-0
2395Fram Larvik - Oppsal domaći101-04-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6709Bayer Leverkusen - Union Berlin domaći202-02-0
6710Bayern Munich - Fc Koln domaći31-04-0
6711Freiburg - Augsburg domaći231-11-1
6712Hertha Berlin - Paderborn domaći101-02-1
6713Werder Bremen - Rb Leipzig gosti130-20-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1112Turbine Potsdam - Wolfsburg gosti30-10-3

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6424Bayern Munich - Borussia Dortmund - - - -
6428Rb Leipzig - Bayer Leverkusen - - - -
6445Paderborn - Union Berlin - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8013Nurnberg - Karlsruher domaći241-11-1
8014Sandhausen - Bochum gosti580-01-1
8015Stuttgart - Greuther Furth domaći21-02-0
8025Wehen - Arminia Bielefeld domaći41-32-5

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5220Chemnitzer - Cz Jena gosti251-13-2
5249Duisburg - 1860 Munich gosti11-12-1
5254Hallescher - Preussen Munster gosti480-02-2
5255Kaiserslautern - Magdeburg domaći630-01-1
5256Unterhaching - Sonnenhof Grossaspach domaći142-02-0
5257Viktoria Koln - E. Braunschweig - - 0-00-0

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1022Bochum U19 - Borussia M Gladbach U19 gosti310-20-4
1023Fortuna Dusseldorf U19 - Viktoria K Ln domaći41-13-1
1027Wuppertaler U19 - Cologne U19 gosti440-10-1
1030Aachen U19 - Arminia Bielefeld U19 gosti280-20-2
1071Augsburg U19 - Eintracht Frankfurt U19 gosti210-11-4
1073Mainz U19 - Fc Ingolstadt 04 domaći150-11-1
1074Karlsruher U19 - Stuttgart U19 gosti100-11-3
1076Hoffenheim U19 - Freiburg U19 gosti340-10-2
10771. Fc Heidenheim - Greuther Furth U19 domaći122-02-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1453Ingolstadt Am - Kottern domaći560-02-2
1455Fc Deisenhofen - Hankofen Hailing domaći53-03-1
1471Turkspor Augsburg 1972 - Tsv Nordling domaći211-13-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1310Eintracht Bamberg 2010 - Atsv 1898 Erlangen domaći181-03-0
1319Bayern Hof - Tsv Abtswind domaći342-03-2
1321Sand - Don Bosco Bamberg gosti550-00-4
1322Wurzburger - Asv Cham domaći251-02-0
1324Fc Viktoria Kahl - Ammerthal gosti110-51-6
1325Tsv Karlburg - Ansbach gosti380-22-3

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2524Bremer Sv - Leher Ts domaći322-03-3
2527Brinkumer - Sv Hemelingen - - - -
2528Blumenthaler - Habenhauser - - - -

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2621Hessen Kassel - Tus Dietkirchen domaći93-04-0
26291. Hanauer Fc 93 - Fc Eddersheim gosti320-10-3
2630Eintracht Stadtallendorf - Sv Neuhof domaći600-03-1
2631Turk Gucu Friedberg - Sv Rot Weiss Walldorf gosti360-11-1
2632Waldgirmes - Sg Barockstadt Fulda Lehnerz gosti330-20-2
2633Sc Hessen Dreieich - Sv Steinbach 1920 domaći211-13-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3690Spfr. Dorfmerkingen - 1. Goppinger Sv domaći41-11-3
3691Reutlingen - Neckarsulm domaći381-02-1
3771Tsv Ilshofen - Fsv 08 Bissingen gosti570-01-3
3782Sv Oberachern - Sv Sandhausen Ii domaći172-03-1
3788Villingen - Freiburger Fc domaći161-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4739Tus Dassendorf 1948 - Hamm United Fc domaći322-04-0
4882Meiendorfer - Buchholz domaći312-04-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4906Sc Union Nettetal - Tvd Velbert 1870 domaći252-12-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4914Hsc Tundern - Eintracht Northeim domaći221-02-0
4946Mtv Eintracht Celle - Arminia Hannover - - 0-11-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4997Fc Hertha 03 Z. - Brandenburger Sud 05 domaći351-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4998Vfl 05 Hohenstein Ernstthal - Vfl Halle 96 domaći411-01-1
49991. Fc Merseburg - Fsv Martinroda domaći74-06-2
5000Cz Jena Ii - Wacker Nordhausen Ii gosti152-15-2
5001Neugersdorf - Askania Bernburg domaći361-02-1
5027Plauen - Union Sandersdorf domaći451-02-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5028Tus Koblenz - Elversberg Ii - - 1-05-0
5029Rochling Volklingen - Sv Gonsenheim - - 3-04-2
5034Engers - Wormatia Worms gosti91-31-3
5036Fv Diefflen - Tsv Schott Mainz - - 0-31-3
5054Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen - - 0-10-1
5102Mechtersheim - Eintracht Trier domaći142-12-1
5103Pfeddersheim - Sportfreunde Eisbachtaler - - 1-14-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5115Aubstadt - Turkgucu Ataspor Munchen gosti211-11-3
5130Eichstatt - Tsv 1860 Rosenheim domaći141-01-1
5218Greuther Furth Am - Bayreuth domaći550-02-0
5591Heimstetten - Buchbach domaći900-01-0
5597Schalding Heining - Memmingen gosti230-20-3
5617Schweinfurt - Augsberg Am domaći870-01-0
5618Tsv Rain Lach - Illertissen gosti170-11-1
5621Viktoria Aschaffenburg - Vfr Garching domaći161-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5627Heider - St Pauli Am domaći152-02-0
5629Jeddeloh - Hannoverscher Sc domaći121-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5662Bischofswerdaer Fv 1908 - Lichtenberg 47 domaći101-02-0
5663Bsg Chemie Leipzig - Hertha Berlin Am gosti160-21-3
5668Viktoria Berlin - Optik Rathenow - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4696Bahlinger Sc - Fsv Frankfurt gosti440-10-2
4700Offenbacher Kickers - Tus Rot Weiss Koblenz domaći74-04-0
5670Aalen - Tsg Balingen gosti320-11-2
5676Bayern Alzenau - Hoffenheim Am domaći720-01-1
5683Elversberg - Tsv Steinbach 1921 gosti380-10-2
5684Fc Giessen - Saarbrucken gosti640-00-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5692Aachen - Rw Oberhausen domaći850-01-1
5693Borussia Dortmund Amateurs - Sv Rodinghausen gosti150-20-4
5695Sportfreunde Lotte - Sv Lippstadt 08 domaći73-04-0
5696Tus Haltern - Wattenscheid gosti360-30-4
5708Vfb Homberg - Koln Am domaći101-01-1

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5711Tsv Bordesholm - Kropp domaći371-02-1
5714Inter Turkspor Kiel - Sv Frisia 03 - - 1-01-1
5716Oldenburger Sv - Husumer gosti131-23-5

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3836Mirbat Sc - Sohar gosti340-20-4
3846Fanja - Al Seeb domaći42-02-1
3848Saham - Oman Fc domaći51-02-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8503Ca Independiente De La Chorrera - Af Sporting San Miguelito domaći211-02-1
8504Plaza Amador - Costa Del Este Fc domaći480-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7263Deportivo Santani - Club Libertad domaći191-01-0
7264Club Guarani Asuncion - Olimpia domaći261-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6706Sport Boys - Utc De Cajamarca domaći451-04-0
6707Sport Huancayo - Universitario De Deportes gosti890-00-1
6739Union Comercio - Academia Cantolao domaći41-15-2

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3877Atletico Grau - Cultural Santa Rosa domaći153-06-0
3891Cd Sport Loreto - Comerciantes Unidos domaći640-03-0
3892Cienciano - Alianza Atletico domaći181-02-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1323Lks Lodz - Arka Gdynia gosti210-21-4
1327Lechia Gdansk - Korona Kielce domaći361-02-0
1347Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin domaći222-24-4

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1137Stal Mielec - Gks Belchatow domaći51-01-0
1186Chojnice - Radomiak Radom gosti91-31-3
1187Chrobry Glogow - Odra Opole domaći42-03-2
1191Zaglebie Sosnowiec - Jastrzebie gosti180-32-4
1193Sandecja Nowy Sacz - Warta Poznan gosti540-01-2
1198Lks Nieciecza - Miedz Legnica gosti640-00-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1021Garbarnia Krakow - Katowice gosti610-01-3
1024Ks Legionovia Legionowo - Stalowa Wola gosti890-00-1
1026Pogon Siedlce - Blekitni Stargard S. domaći131-23-2
1029Skra Czestochowa - Znicz Pruszkow domaći530-02-1
1035Lech Ii Poznan - Widzew Lodz domaći550-01-2
1041Ks Polkowice - Elana Torun domaći33-03-0
1042Olimpia Elblag - Bytovia Bytow domaći162-12-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4115Pogon Grodzisk Mazowiecki - Ks Ursus Warszawa domaći610-01-0
4116Olimpia Zambrow - Legia Ii Warszawa domaći181-01-3
4117Sokol Aleksandrow Lodzki - Rks Radomsko domaći231-01-0
4122Pogon Ii Szczecin - Radunia Stezyca gosti30-10-4
4125Grom Nowy Staw - Chemik Police gosti370-11-2
4127Polonia Sroda Wielkopolska - Baltyk Gdynia gosti111-21-2
4131Kp Starogard Gdansk - Gornik Konin gosti300-10-2
4143Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno gosti500-00-2
4169Jarota Jaroci - Oks Swit Skolwin Szczecin gosti430-10-1
4170Kks 1925 Kalisz - Baltyk Koszalin domaći570-03-1
4183Jutrzenka Giebultow - Motor Lublin domaći251-01-0
4184Hetman Zamosc - Pulawy gosti91-11-1
4185Avia Swidnik - Biala Podlaska domaći272-04-2
4186Debica - Korona Kielce Ii gosti71-11-1
4187Orleta Radzyn Podlaski - Wisla Sandomierz gosti450-10-1
7118Nielba Wagrowiec - Sokol Kleczew domaći502-02-1
7119Kolobrzeg - Unia Janikowo gosti40-12-3
7120Gornik Zabrze Ii - Pniowek Pawlowice Slaskie domaći141-22-3
7121Mks Piast Zmigrod - Lzs Starowice domaći173-05-0
7122Stal Brzeg - Polonia Bytom gosti20-20-3
7123Kluczbork - Zaglebie Ii Lubin gosti111-11-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1810Belenenses - Rio Ave gosti90-10-2
1813Moreirense - Benfica domaći480-01-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7051Ac Viseu - Sporting Farense domaći480-01-0
7052Chaves - Covilha domaći71-12-3
7053Nacional Madeira - Penafiel gosti301-12-1

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7124Fafe - Vitoria Guimaraes B gosti50-13-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1253Cs Voluntari - Fc Clinceni gosti330-11-2
1254Acs Sepsi - Fc Hermanstadt domaći312-03-0
1255Astra Giurgiu - Dinamo Bucharest gosti160-13-2

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1444Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu domaći122-02-0
1448Sportul Snagov - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc gosti540-00-1
1452Concordia Chiajna - Fc Arges gosti151-11-1
1457Dacia Mioveni - Fc Dunarea Calarasi domaći470-01-1
1458Pandurii Tg.Jiu - Uta Arad gosti150-22-5
1463Politehnica Timisoara - Scolar Resita - - 0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1237Akhmat Grozny - Kryliya Sovetov domaći271-01-1
1239Tambov - Rostov gosti271-12-1
1240Zenit St Petersburg - Rubin Kazan domaći580-05-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5895Nizhny Novgorod - Avangard Kursk domaći201-11-1
5897Spartak 2 Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti100-30-3
5901Chayka Peschanokopskoye - Krasnodar 2 domaći351-01-1
5902Mordovia Saransk - Tekstilshchik domaći201-01-0
5903Torpedo Moscow - Tom Tomsk domaći361-02-1
5906Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd gosti510-02-1
5907Chertanovo Moscow - Shinnik Yaroslavl gosti400-10-1
5910Fakel Worenesch - Khimki gosti120-20-3
7347Torpedo Armavir - Luch Vladivostock - - 0-00-0

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7173Saturn - Dynamo Bryansk gosti50-10-2

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7176Spartak Nalchik - Alaniya Vladikavkaz domaći261-03-0
7177Volgar - Mashuk Kmv domaći371-01-0
7178Krasnodar 3 - Sc Makhachkala gosti550-00-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4287Atlanta United Fc - San Jose Earthquakes domaći41-13-1
4289Vancouver Whitecaps - Columbus Crew gosti180-11-1
4290Fc Cincinnati - Chicago Fire - - 0-00-0
4291New England Revolution - Real Salt Lake - - 0-00-0
4292Houston Dynamo - Orlando City Sc gosti60-12-1
4293Sporting Kansas City - Colorado Rapids domaći32-12-3
4297Los Angeles Fc - Toronto Fc gosti190-11-1
4307Los Angeles Galaxy - Montreal Impact domaći311-02-1

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7772Chicago - Washington Spirit domaći92-03-1
7773Utah Royals Fc - North Carolina Courage gosti300-10-3
7793Reign Fc - Sky Blue Fc gosti770-00-1
7794Portland Thorns Fc - Houston Dash domaći480-01-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7623Charlotte Independence - Swope Park Rangers gosti290-10-3
7624Louisville City Fc - New York Red Bulls Ii gosti204-25-3
7625Tampa Bay Rowdies - Bethlehem Steel Fc domaći204-06-1
7626Memphis 901 Fc - Saint Louis Fc domaći540-01-0
7627Nashville Sc - Pittsburgh Riverhounds - - 0-00-0
7628Tulsa Roughnecks Fc - Orange County Sc gosti900-00-1
7629Rio Grande Valley Fc - Real Monarchs Slc domaći321-03-1
7630El Paso Locomotive Fc - Colorado Springs Switchbacks Fc domaći221-02-0
7631Fresno Fc - Phoenix Rising Fc domaći680-02-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1764Al Ittifaq - Al Faisaly Ksa gosti460-00-1
1766Al Fateh - Al Ahli Jeddah gosti60-20-2
1767Al Ittihad Ksa - Al Hilal gosti151-21-3

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1751Cliftonville - Institute domaći441-01-0
1752Coleraine - Crusaders gosti22-14-2
1753Glenavon - Ballymena gosti111-13-1
1768Glentoran - Warrenpoint domaći51-02-1
1769Larne - Dungannon - - 0-00-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6222Dac 1904 - Ruzomberok gosti440-10-1
6223Nitra - Zemplin Michalovce gosti620-00-2
6224Sered - Zlate Moravce - - 0-00-0
6225Zilina - Pohronie Ziar domaći41-02-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7483Fk Puchov - Samorin domaći372-05-3
7484Kfc Komarno - Banska Bystrica domaći441-01-3
7485Tatran Liptovsky - Dubnica domaći241-11-3

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2683Aluminij - Nk Tabor Sezana domaći212-03-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7179Indija - Radniki Nis gosti120-10-1
7180Cukaricki Belgrade - Mladost Lucani domaći820-01-0
7181Fk Rad - Fk Radnik Surdulica gosti680-00-1
7182Napredak - Fk Tsc Backa Topola gosti210-21-3
7183Spartak Subotica - Javor Ivanjica domaći870-01-0
7184Macva Sabac - Proleter Novi Sad gosti670-00-1
7185Vojvodina Novi Sad - Vozdovac gosti620-01-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3069Livingston - Aberdeen gosti290-10-2
3071Motherwell - Ross County domaći610-01-2
3072St Mirren - Hamilton - - 0-00-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3097Alloa - Ayr United gosti100-41-4
3098Dundee United - Arbroath gosti520-02-1
3100Inverness Caledonian Thistle - Queen Of The South domaći152-02-0
3103Morton - Dundee domaći451-01-0
3117Partick Thistle - Dunfermline gosti230-20-3

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6364Airdrie United - Raith gosti550-00-1
6365East Fife - Dumbarton gosti370-12-2
6366Forfar - Montrose domaći451-02-0
6372Peterhead - Clyde domaći51-11-1
6412Stranraer - Falkirk gosti240-10-3

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6413Albion Rovers - Edinburgh City gosti20-21-3
6414Annan Athletic - Stirling Albion - - 0-00-0
6415Elgin - Cove Rangers gosti30-10-2
6416Queen S Park - Cowdenbeath gosti540-00-3
6422Stenhousemuir - Brechin domaći680-01-0

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7288Caledonian Braves Fc - Rothes Fc gosti160-23-4
7289Cumbernauld Colts Fc - Penicuik Athletic Fc gosti290-31-5
7290Fraserburgh - Bonnyrigg Rose gosti900-00-1
7291Gretna 2008 - Hill Of Beath Hawthorn Fc domaći610-01-0
7292Linlithgow - Huntly domaći600-01-0
7305Nairn County - Clachnacuddin - - 0-00-0
7306Spartans - Deveronvale gosti261-11-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6717Villarreal - Real Valladolid domaći780-02-0
6718Levante - Eibar - - 0-00-0
6719Atletico Madrid - Celta Vigo - - 0-00-0
6720Granada Cf - Barcelona domaći21-02-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6529Athletic Bilbao - Villarreal - - - -
6530Barcelona - Real Madrid - - - -
6532Granada Cf - Mallorca - - - -
6533Leganes - Levante - - - -
6535Real Sociedad - Eibar - - - -

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7277Cadiz - Deportivo La Coruna - - 0-00-0
7278Real Zaragoza - Lugo - - 0-00-0
7279Rayo Vallecano - Almeria domaći480-01-1
7281Albacete - Malaga domaći660-01-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7196Osasuna B - Real Union De Irun domaći83-04-2
7206Up Langreo - Getafe B - - 0-00-0
7216Villarreal B - Barcelona B gosti770-00-1
7217Levante B - Llagostera domaći840-01-0
7238Ucam Murcia - Club Recreativo Granada domaći91-12-1
7239Cordoba - Badajoz gosti20-11-1
8213Fc Coruxo - Ud Ibiza Eivissa - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7904Felanitx - Cd Manacor domaći720-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9562Falkenberg - Ostersunds domaći111-01-0
9563Kalmar - Bk Hacken domaći211-01-1
9564Norrkoping - Orebro domaći432-03-0
9565Gotenborg - Sirius domaći122-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6276Dalkurd - Osters domaći351-02-1
6277Jonkopings Sodra - Norrby gosti230-10-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4285Lindome Gif - Ljungskile domaći191-02-0
4286Tvaakers - Atvidaberg gosti330-11-1
7341Assyriska Turabdin Ik - Utsiktens gosti490-02-1
7342Torns If - Eskilsminne If gosti810-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3660Karlstad Bk - Sylvia domaći850-01-0
3664Nykoping - Rynninge domaći61-13-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7326Ijk Uddevalla - Savedalens If gosti60-21-5
7327Lidkopings Fk - Orebro Syrianska Bk gosti260-22-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7251Pitea - Umea Fc Akademi domaći81-14-1
7265Sandviks Ik - Ostersunds gosti271-12-4

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7135Almeboda Linneryd - Hassleholms If gosti140-11-2
7160Berga - Asarums If Fk domaći91-05-2
7161Ifk Hassleholm - Nassjo domaći54-15-3
7166Ifo Bromolla - Husqvarna domaći292-02-2
7167Nosaby If - Raslatts domaći361-11-1
7168Osterlen Ff - Dalstorps If gosti560-02-1
7169Rappe Goif - Fk Karlskrona gosti300-13-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7307Angelholms - Rosengard gosti210-13-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9020Neuchatel Xamax - Sion gosti371-11-3
9021St Gallen - Servette domaći142-03-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6986Stade Ls Ouchy - Chiasso domaći52-03-0
6987Winterthur - Wil gosti220-10-3
6988Aarau - Schaffhausen gosti142-13-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2205Kasimpasa - Antalyaspor domaći530-03-0
2206Kayserispor - Denizlispor domaći131-01-1
2230Fenerbahce - Ankaragucu gosti161-12-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7395Adana Demirspor - Bursaspor domaći83-04-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1125Fk Lviv - Olimpik Donetsk gosti800-00-1
1127Zorya Lugansk - Illichivec Mariupol - - 0-00-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1028Juventud Piedras - Penarol domaći161-01-1
7451Defensor Sporting - Rampla Juniors domaći451-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7710Carabobo - Aragua domaći451-02-1
7711Estudiantes De Caracas - Academia Puerto Cabello domaći121-01-1
7719Lala Fc - Zamora domaći451-01-0
7727Portuguesa - Tachira gosti420-10-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3926Bala Town - Uwic Cardiff domaći460-01-2
3927Carmarthen - The New Saints domaći82-22-6
4114Penybont - Airbus domaći131-03-1

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1886Kangoeroes Basket Mechelen - Liege 71-59
1904Leuven Bears - Dexia Mons Hainaut 57-65

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2438Bourg - Strasbourg 80-72
9225As Monaco - Gravelines Dunkerque 67-62
9226Boulazac Basket - Le Mans 78-72
9227Chalon Sur Saone - Nanterre 75-73
9228Cholet - Roanne 85-59

ITALIJA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5700Cremona - Sassari 87-87 / 94-101
5701Venezia - Brindisi 78-73

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5702Lietuvos Rytas Vilnius - Pieno Zvaigzdes 95-84
5704Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 80-67
5705Bc Lietkabelis - Prienai 74-61

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7413Angeles De Puebla Bc - Soles De Mexicali 85-113
7414Bc Laguneros Comarca - Fuerza Regia 69-71
7415Mineros De Zacatecas - Lenadores De Durango 92-92 / 98-97
7416Panteras De Aguascalientes - Correcaminos Uat Victoria 94-86
7417Astros Jalisco - Aguacateros De Michoacan 83-90
7418Dorados De Cihuahua - Huracanes De Tampico 85-82

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7421Baerums Defenders - Gimle Bk 87-77
7422Fyllingen Bk - Centrum Tigers Oslo V-V

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7406Phoenix Hagen - Bv Chemnitz 99 85-88
7410Schalke 04 - Nuremberg Falcons Bc 71-81
7411Tbb Trier - Post Sudstadt Karlsruhe 76-78
7412Giants Leverkusen - Eisbaren Bremerhaven 63-74

ŠPANJOLSKA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1001Barcelona - Valencia Basket 71-65
1002Real Madrid - Montakit Fuenlabrada 116-61

AUSTRIJA EBEL 2. FAZAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2156Sapa Fehervar - Dornbirn 0-12-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7596Cardiff Devils - Glasgow Clan 1-12-6
7597Sheffield Steelers - Guildford Flames 1-14-1
7598Fife Flyers - Coventry Blaze 4-26-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7473Hamilton Bulldogs - Erie Otters 2-45-8
7474Saginaw Spirit - Flint Firebirds 1-11-4
7475Windsor Spitfires - Peterborough Petes 0-19-6
7476Marie Greyhounds - North Bay Battalion 1-26-4
7477Barrie Colts - London Knights 1-26-2
7478Owen Sound Attack - Ottawa 67s 1-03-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7479Winnipeg Ice - Brandon Wheat Kings 2-12-4
7480Moose Jaw Warriors - Regina Pats 2-05-3
7481Portland Winter Hawks - Tri City Americans 1-06-1
7482Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings 1-22-4
7575Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 0-00-1
7576Swift Current Broncos - Calgary Hitmen 1-12-2
7577Seattle Thunderbirds - Kamloops Blazers 3-04-1
7578Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes 0-11-3
7579Everett Silvertips - Victoria Royals 1-06-0
7580Kelowna Rockets - Spokane Chiefs 1-03-3

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2570Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins 1-13-1
6938Minnesota Wild - Colorado Avalanche 1-04-3
6939Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs 1-15-3
6940New Jersey Devils - New York Islanders 1-14-3
6941Philadelphia Flyers - New York Rangers 2-04-1
6942Washington Capitals - Carolina Hurricanes 2-03-2
6943Ottawa Senators - Montreal Canadiens 0-00-4
6944Dallas Stars - Florida Panthers 0-10-6
6945Nashville Predators - Tampa Bay Lightning 1-14-4
6946San Jose Sharks - Vegas Golden Knights 0-11-3
6947Chicago Blackhawks - Boston Bruins 1-02-2
6948Arizona Coyotes - Anaheim Ducks 1-03-3
6949Los Angeles Kings - Vancouver Canucks 3-27-5

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6667Stjernen - Lillehammer 0-12-4
6668Valerenga - Narvik Ishockeyklubb 0-03-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9238Nidaros Hockey - Hasle Loren Ishockey 3-15-2
9239Ringerike - Furuset 1-02-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2340Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moscow 1-12-4
2341Salavat Ufa - Neftekhimik 0-02-0
2342M Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 1-01-2
2344Severstal Cherepovets - Torpedo Nn 1-32-4
2345Sochi - Admiral Vladivostok 1-01-1
2347Dinamo Minsk - Jokerit 0-05-0
2348Dynamo Moscow - Dinamo Riga 0-04-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6630Yugra - Toros Neftekamsk 0-02-2
6631Hk Torpedo Gorkii - Lada Togliatti 0-12-2
6634Rubin Tyumen - Neftjanik Almetjevsk 0-21-3
6639Bars Kazan - Csk Vvs Samara 2-05-2
6640Hc Tambov - Buran Voronezh 1-12-2
6641Hk Dinamo St Petersburg - Nomad Nur Sultan 2-07-0
6642Hk Dynamo Tver - M Novokuznetsk 2-14-2
6643Ska Neva - Kazzinc Torpedo 1-12-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9242Brynas - Farjestads 0-11-2
9243Hv 71 - Leksand 1-01-1
9244Linkopings - Rogle 1-22-3
9245Malmo - Lulea 1-04-1
9246Orebro - Frolunda 1-03-4
9247Oskarshamn - Djurgardens If 0-03-2
9248Vaxjo - Skelleftea 0-31-4

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5686Kalmar Hc - Hanhals If 2-13-3
5687Kiruna Aif - Vannas Hc 1-04-1
5688Ostersunds - Sk Lejon 3-16-2
5689Surahammar If - Skovde 0-14-3
5690Pitea - Ornskoldsviks Sk 0-04-1
5691Forshaga If - Grums Ik 0-02-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5736Biel - Scl Tigers 0-12-2
5758Rapperswil - Zsc Lions 0-22-2
5759Servette - Bern 1-14-2
5760Zug - Lugano 1-12-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5846Gck Lions - Visp 1-03-2
5847Sierre - Ehc Winterthur 1-22-5
6139Chaux De Fonds - Olten 1-07-2
6140Kloten - Ajoie 1-14-6
6239Thurgau - Langenthal 2-14-2

ATP CHENGDU KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019K.Majchrzak - M.Purcell 13-86-37-52-0
1020H.Bourchier - J.Duckworth 7-123-64-60-2
8569A.Popyrin - D.Istomin 16-146-33-62-1
8596B.Klahn - L.Harris 13-96-37-62-0
8597L.Saville - J.Jung 6-124-62-60-2
8608K.Majchrzak - J.Duckworth 17-164-67-62-1

ATP METZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031A.Bedene - B.Paire 16-94-66-12-1
1032L.Pouille - J.Tsonga 12-146-76-70-2

ATP METZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004N.Mahut E.Roger Vasselin - S.Arends D.Pel 12-46-36-12-0

ATP ST. PETERSBURG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033B.Coric - J.Sousa 16-133-67-62-1
1034D.Medvedev - E.Gerasimov 14-107-57-52-0

ATP ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1025N.Mektic F.Skugor - D.Sharan I.Zelenay 6-135-71-60-2

ATP ZHUHAI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043R.Hua - H.Laaksonen 6-123-63-60-2
1044D.Dzumhur - A.Bolt 14-146-42-62-1
1060Y.Uchiyama - J.Vesely 19-207-66-71-2

CHALLENGER BIELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1270G.Mager - J.Munar Clar 12-66-46-22-0
1274A.Davidovich Fokina - P.Lorenzi 14-173-66-41-2

CHALLENGER BIELLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1278A.Behar A.Golubev - T.Brkic A.Pavic 10-136-74-60-2

CHALLENGER COLUMBUS IIITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2593P.Polansky - R.Quiroz 14-127-67-62-0
2601E.Gomez - J.Wolf 8-132-66-70-2

CHALLENGER COLUMBUS III PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7915Redlicki Ma J.Whithrow - N.Pasha M.Schnur 13-106-47-62-0

CHALLENGER GLASGOW TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2618A.Muller - R.Ramanathan 14-157-51-62-1
2620E.Ruusuvuori - J.Rodionov 12-46-16-32-0

CHALLENGER SIBIUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1267D.Petrovic - A.Molcan 12-66-36-32-0
1268C.O Connell - J.Sels 16-124-66-42-1

CHALLENGER SIBIU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1303I.Sabanov M.Sabanov - S.Doumbia F.Reboul 17-194-66-31-2

EGZIBICIJA LAVER KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1117A.Zverev - J.Isner 12-227-64-61-2
1121R.Federer - N.Kyrgios 23-196-77-52-1
1122R.Nadal - M.Raonic 13-96-37-62-0

WTA OSAKATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2339A.Kerber - A.Pavlyuchenkova 6-123-63-60-2
7770N.Osaka - A.Pavlyuchenkova 12-56-26-32-0

WTA OSAKA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5047M.Doi N.Hibino - Chan H C L.Chan 14-181-66-21-2

WTA SEOUL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7771K.Muchova - M.Linette 12-26-16-12-0
9623M.Linette - E.Alexandrova 14-127-67-62-0

WTA SEOUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5048H.Carter L.Stefani - L.Pigossi Y.Wang 12-26-06-22-0
5051Pliskova Ka Pliskova Kr - L.Arruabarrena Vecino T.Maria V-VV-VV-VV-V
8012H.Carter L.Stefani - L.Arruabarrena Vecino T.Maria 19-206-76-31-2

WTA TASHKENT UZBEKISTAN QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8917H.Dart - A.Bogdan 15-123-66-32-1
8918J.Cristian - O.Govortsova 11-164-66-41-2

WTA WUHANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6500A.Pavlyuchenkova - S.Kenin 8-132-66-70-2
6504A.Sabalenka - A.Sasnovich 12-36-16-22-0
6505A.Tomljanovic - D.Yastremska 8-136-72-60-2
6506B.Strycova - X.Wang 12-66-46-22-0
6507C.Wozniacki - S.Hsieh 10-187-61-61-2
6508D.Kasatkina - C.Garcia 4-122-62-60-2
6509J.Pegula - P.Hercog 1-120-61-60-2
6511K.Siniakova - E.Mertens 4-124-60-60-2
6515M.Bouzkova - K.Muchova V-VV-VV-VV-V
6559M.Keys - C.Giorgi V-VV-VV-VV-V
6560M.Puig - A.Kerber 18-147-65-72-1
6561P.Martic - K.Mladenovic 12-46-26-22-0
6562S.Peng - G.Muguruza 5-123-62-60-2
6563S.Stosur - A.Anisimova 12-153-66-31-2
6564S.Zhang - S.Stephens 9-135-74-60-2
6588V.Azarenka - D.Vekic V-VV-VV-VV-V
6589V.Williams - D.Collins 11-145-76-70-2

WTA WUHAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8192Q.Tang X.Wang - S.Halep R.Olaru 20-216-76-41-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8459Aon Fivers - Graz 36-26
8460Ulz Schwaz - Ferlach 24-27
8461Barnbach Koflach - Linz 23-32
8462Krems - Sg Westwien 25-22

AUSTRIJA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7436Uhc Hollabrunn - Juri Union Leoben 30-30
7437Union Korneuburg - Stadtwerke 23-25

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
6981Tj Sokol Nove Veseli - Jicin 30-24
6982Lovosice - Kralovo Pole Brno 25-30

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8554Ribe Esbjerg Hh - Mors Thy Handbold 27-22

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8468Eh Aalborg - Team Esbjerg 20-29
8469Odense - Herning Ikast 24-26

FINSKA 1. LIGA PLAY OFFRUKOMET

Br. Susret Kraj
6990Grifk - Drumso Dicken 24-31

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8789Besancon - Joan Of Arc Dijon Handball 25-29
8790Brest Bretagne Handball - Toulon Saint Cyr 27-21
8791Chambray Touraine - Nantes Atlantique Hb 22-37

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1599Rkhm Dubrovnik - Umag 27-27
1604Dubrava - Mrk Sesvete 32-29
1605Gorica - Porec 28-27
1608Vinkovci - Zamet Rijeka 31-24

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7438Valur - Umf Selfoss 27-27

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2702Wisla Plock - Kadetten 27-23
2704Bidasoa - Riihimaen Cocks 34-19
2714Brest - Montpellier 25-27
2715Veszprem - Kiel 31-37
2782Sporting Clube - Tatran Presov 32-24
2783Barcelona Borges - Celje Pivovarna Lasko 45-21

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2305Sokol Pisek - Slovan Dusla Sala 26-25
2307Dhk Banik Most - Zora Olomouc 32-27
2308Hk Zlin - Slavia Prague 22-27

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1754De Ludwigshafen - Erlangen 19-23

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6995Bad Wildungen - Blomberg Lippe 25-26
6996Frisch Auf Goppingen - Ketsch 34-26
6997Mainz - Buxtehuder Sv 29-39
6998Neckarsulmer Sport Union - Vfl Oldenburg 25-31
6999Tus Metzingen - Hsg Bensheim Auerbach 31-26

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2354Hsg Krefeld - Aue 29-30
2370Dormagen Rhineland - Lubbecke 31-24
2371Ferndorf - Djk Rimpar Wolfe 18-21
2373Huttenberg - Coburg 23-22
2386Hsg Konstanz - Bad Schwartau 29-28

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1402Scm Politehnica Timisoara - Dinamo Bucharest 26-28
1403Hc Buzau - Hc Vaslui 22-26
1441Dobrogea Sud - Csm Fagaras 35-23
1442Stiinta Municipal Bacau - Steaua Bucuresti 26-28

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1647Cs Minaur Baia Mare - Rapid Bucharest 37-22
1669Csm Slatina - Cs Magura Cisnadiei 21-28
1672Hcm Slobozia - Sc Municipal Craiova 23-30
1688Oltchim Rm Valcea - Csm Bucuresti 20-19
1689Dunarea Braila - U Cluj 33-25
1750Scm Gloria Buzau - Cs Gloria 2018 Bistrita 25-22

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
7334Taganrog Sfedu - Skif 30-30
7335Hc Spartak Moscow - Sgau Saratov 32-28

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7372Hlohovec - Skp Bratislava 30-24

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2163Bm Sinfin - Granollers 26-29
2164Bm Nava - Bm Guadalajara 27-27
2165Cangas - Puerto Sagunto 28-28
2166Ximenez Puente - Helvetia Anaitasuna 26-33

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8792Hk Varberg - Kristianstad 28-36

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7375H65 Hoor - Onnereds Hk 35-19

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8941Tyreso If - Torslanda Hk 26-30
8952Bodens Bk - Aik Stockholm 20-26

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2932Thun - Tv Endingen 31-22

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7077Nizozemska - Njemacka 0-10-21-3
7078Srbija - Ceska 1-02-03-0
7079Poljska - Spanjolska 1-02-03-0
7080Belgija - Ukrajina 0-11-12-3
8220Rusija - Grcka 1-02-03-0
8221Francuska - Finska 1-02-03-0
8237Slovenija - Bugarska 0-11-13-1

SP 2019 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8251Juzna Koreja - Argentina 1-01-13-1
8252Dominikanska Republika - Kenija 1-02-03-0
8253Kamerun - Nizozemska 0-10-20-3
8254Kina - Brazil 1-01-13-2

NRL PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1670Melbourne Storm - Parramatta Eels 32-0

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5050Francuska - Argentina 23-21
5052Novi Zeland - Juznoafricka Republika 23-13
5061Italija - Namibija 47-22

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1693North Harbour - Otago 15-21
1694Auckland - Wellington 15-34
1695Northland - Bay Of Plenty 22-46

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
8196Orix Buffaloes - Fukuoka Softbank Hawks 5-6
8197Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions 7-5

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
6761New York Yankees - Toronto Blue Jays 7-2
6763Chicago Cubs - St Louis Cardinals 8-9
6764Cincinnati Reds - New York Mets 3-2
6765Detroit Tigers - Chicago White Sox 3-5
6769Miami Marlins - Washington Nationals 4-10
7385Tampa Bay Rays - Boston Red Sox 5-4
7386Baltimore Orioles - Seattle Mariners 6-7
7387Cleveland Indians - Philadelphia Phillies 4-9
7388Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 10-1
7389Minnesota Twins - Kansas City Royals 5-12
7390San Diego Padres - Arizona Diamondbacks 2-4
7391Oakland Athletics - Texas Rangers 12-3
7392L A Dodgers - Colorado Rockies 2-4
7686Houston Astros - L A Angels 4-8
7688Atlanta Braves - San Francisco Giants 8-1

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7026Cybertel Aniene - Asd Sandro Abate 2-3
7027Mantova - Came Dosson 6-2

VN SINGAPUR DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4803R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
5311L.Hamilton - V.Bottas 1-0
5313N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
5314D.Kvyat - P.Gasly 0-1
5318S.Perez - L.Stroll 0-1
5320K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
5361G.Russell - R.Kubica 0-1
5362Sc.Sainz - L.Norris 0-1
5389M.Verstappen - A.Albon 1-0
5498S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN SINGAPUR KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4727A.Albon - A.Albon 1-0
4729V.Bottas - V.Bottas 1-0
4730P.Gasly - P.Gasly 1-0
4732A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
4733R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
4734L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
4735N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
4736R.Kubica - R.Kubica 1-0
4737D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
4738C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
4808K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
4809L.Norris - L.Norris 1-0
4810S.Perez - S.Perez 0-1
4811K.Raikkonen - K.Raikkonen 0-1
4827D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
4844G.Russell - G.Russell 0-1
4853C.Sainz - C.Sainz 1-0
4894L.Stroll - L.Stroll 1-0
4895M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
4896S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN SINGAPUR POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
6241R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
6244L.Hamilton - V.Bottas 1-0
6245N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
6726D.Kvyat - P.Gasly 0-1
6736S.Perez - L.Stroll 1-0
6741K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
6742G.Russell - R.Kubica 1-0
6743C.Sainz - L.Norris 1-0
6744M.Verstappen - A.Albon 1-0
6836S.Vettel - C.Leclerc 0-1
7187R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
7188L.Hamilton - V.Bottas 1-0
7189N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
7190S.Perez - L.Stroll 1-0
7191K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
7192G.Russell - R.Kubica 1-0
7193C.Sainz - L.Norris 1-0
7194M.Verstappen - A.Albon 1-0
7195S.Vettel - C.Leclerc 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 91438404144
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 511133063
arrow BC British Colombia BC49 6/49 348113941
arrow BE Belgija 6/45 31920243344
arrow BL Belgija Keno 20/70 1719202125283236373841444547515354646567
arrow CA Kanada 6/49 124323839
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1516192041
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 512141729
arrow CL Colorado 6/42 1312212336
arrow DA Multi-Daily A 6/99 181920505890
arrow DB Multi-Daily B 6/99 6732608298
arrow DC Multi-Daily C 6/99 81626354085
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 123813141821283438424547495155586061
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 23131418192021263436383940444652626465
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 126818
arrow FK Finska Keno D 20/70 345717182125272841424649556263656769
arrow FL Florida 6/53 203036454951
arrow FQ Finska Keno V 20/70 26151618192426313637384048555861646670
arrow FR Francuska 5/49 815414244
arrow FT Finska Keno T 20/70 117182025283335424547535558596062636668
arrow GE Njemačka 6/49 121416233747
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3691011131517192022262934364344626366
arrow GR Grčka 6/49 111826274448
arrow HU Mađarska 5/90 3559748389
arrow IL Illinois 6/52 7920293348
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 61012232629
arrow IR Irska 6/47 6813152130
arrow IT Italija 6/90 313644475056
arrow LD Latvija Keno D 20/62 26111931323840424446474849505153585960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2381316181923242526313543475052575859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2791114151718222528363841425455566061
arrow LU Louisiana 6/40 111925272940
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 52230323443
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 611242537
arrow MI Michigan Classic 6/47 15681047
arrow MS Missouri 6/44 222432374144
arrow NP New York Pick 10 20/80 12578101217182123242730365556606163
arrow NY New York 6/59 41021283043
arrow OH Ohio Classic 6/49 61019202847
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 91318283542
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 56121318242628293240465052566263657074
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 148910212324253240435254556168727375
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 49161726
arrow PO Poljska 6/49 2310162637
arrow QU Quebec 6/49 31420212329
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 102223293141
arrow SB Španjolska Bono 6/49 21317223237
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 101422262736
arrow SW Švicarska 6/42 51419232840
arrow TE Texas 6/54 22031434554
arrow TU Turska Sayisal 6/49 267233740
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 182332333441
arrow UW SAD Powerball 5/69 19223668
arrow WA Washington 6/49 4612162843
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 47172531
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 249162628
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 123416182231323538395457586163646674