Nedjelja 22.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094West Ham - Manchester Utd - - 1-02-0
1095Lecce - Napoli - - 0-21-4
1096A.Bedene - J.Tsonga - - 0-00-1
1097Valencia - Leganes - - 1-11-1
1098Ska St Petersburg - Vityaz Podolsk - - 0-12-4
1099Hajduk Split - Inter Zapresic - - 1-03-1
1100Arsenal - Aston Villa - - 0-13-2
1101Club Brugge - Anderlecht - - 1-12-1
1102Paris Handball - Pick Szeged - - 0-01-0
1103Lazio - Parma - - 1-02-0
8381West Ham - Manchester Utd - - 1-02-0
8396Lecce - Napoli - - 0-21-4
8397A.Bedene - J.Tsonga - - 0-00-1
8398Valencia - Leganes - - 1-11-1
8399Ska St Petersburg - Vityaz Podolsk - - 0-12-4
8400Hajduk Split - Inter Zapresic - - 1-03-1
8401Arsenal - Aston Villa - - 0-13-2
8402Club Brugge - Anderlecht - - 1-12-1
8404Paris Handball - Pick Szeged - - 0-01-0
8405Lazio - Parma - - 1-02-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9529Newell S - Aldosivi domaći31-02-0
9530Godoy Cruz - Banfield gosti370-10-2
9531Lanus - Colon domaći43-03-2
9544Racing Club - Arsenal Sarandi domaći261-02-1
9545River Plate - Velez Sarsfield gosti380-11-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1649Deportivo Moron - San Martin San Juan domaći151-01-1
1650Estudiantes Rio Cuarto - Mitre Santiago Del Estero - - 0-00-0
1651San Martin Tucuman - Ca Brown De Adrogue domaći312-02-0
4592Independiente Rivadavia - Ca Alvarado domaći42-13-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1669Ca San Miguel - Ca Talleres De Remedios gosti450-11-2
1670Ca Colegiales - Club Atletico Acassuso gosti92-13-3
1671Comunicaciones - Ca Defensores Unidos domaći101-02-0
1672Deportivo Armenio - Tristan Suarez gosti320-10-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2344Berazategui - Cscd Laferrere gosti32-46-4
2345General Lamadrid - Csd San Martin domaći700-01-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1689Deportivo Muniz - Central Ballester gosti390-10-1
4587Centro Espanol - Puerto Nuevo domaći181-01-0
4588Defensores De Cambaceres - Yupanqui gosti221-12-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1231Fc Lori - Ararat gosti100-11-4
1234Pyunik Yerevan - Fc Noah gosti271-11-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9367Austria Vienna - Altach domaći610-02-0
9368Hartberg - Wolfsberger Ac gosti650-00-2
9378Lask - Salzburg domaći42-12-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4987Vorwarts Steyr - Austria Vienna Ii - - 0-00-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1215Neftchi - Keshla - - 0-00-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9409Standard Liege - Eupen domaći62-03-0
9410Club Brugge - Anderlecht gosti51-12-1
9431Zulte Waregem - Gent domaći121-12-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4369Oud Heverlee - Lommel domaći820-01-0

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5044Zvezda Minsk - Isloch gosti120-11-2
5045Fc Gomel - Dinamo Minsk gosti630-00-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2140Club Destroyers - Aurora domaći630-01-0
2147Real Potosi - Nacional Potosi gosti50-21-4
2150Bolivar - Sport Boys domaći201-02-0
2157Wilstermann - Royal Pari Sion domaći131-01-0
2178Oriente Petrolero - Guabira - - 1-11-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1207Fk Zvijezda 09 - Velez Mostar gosti590-01-2
1213Zrinjski Mostar - Nk Celik Zenica domaći162-03-0

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4646Ferroviaria - Sc Corinthians Sp domaći11-11-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3648Internacional - Chapecoense Sc domaći860-01-0
3651Csa Al - Ceara domaći640-01-0
3654Fortaleza - Palmeiras gosti480-00-1
3655Vasco Da Gama - Atletico Pr gosti490-01-1
3656Goias - Fluminense domaći121-03-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1125Nautico Pe - Juventude domaći172-02-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2564Palmeiras U20 - Flamengo Rj U20 domaći111-01-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6143Lokomotiv Plovdiv - Beroe Stara Zagora domaći282-03-0
6148Ludogorets - Fk Arda Kurdzhali domaći351-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4533Mlada Boleslav - Banik Ostrava domaći61-02-0
4534Sparta Prague - Slavia Prague gosti190-10-3

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9651Fk Pribram B - Fc Pisek domaći22-12-2
9652Fc Hradec Kralove B - Fk Pardubice B - - 0-00-0
9653Fk Chlumec Nc - Zapy gosti140-21-2
9654Liberec U21 - Fk Prepere gosti51-21-4
9655Fk Teplice B - Bohemians Praha 1905 B domaći41-41-6
9669Karlovy Vary - Sk Slavia Praha B domaći61-01-2
9679Fk Mas Taborsko - Stechovice gosti360-13-2
9682Sokol Brozany - Fk Zbuzany 1953 gosti690-01-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9609Fc Velke Mezirici - Fc Fastav Zlin B domaći331-01-0
9616Sigma Olomouc B - Vyskov gosti170-11-1
9650Slovacko B - Znojmo domaći352-02-3

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3879Anorthosis Famagusta - Pafos domaći321-02-0
3880Ethnikos Achnas - Nea Salamina Famagusta domaći510-02-0

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8610Fk Mladost Ljeskopolje - Kom Podgorica domaći131-14-2
8611Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica domaći431-02-2
8612Rudar Pljevlja - Ofk Petrovac domaći33-04-0
8613Titograd - Zeta Golubovci gosti890-00-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9478Hobro - Sonderjyske gosti410-11-1
9479Fc Nordsjaelland - Aalborg domaći232-02-1
9480Silkeborg - Lyngby gosti192-12-3
9481Esbjerg Fb - Brondby If domaći132-13-1
9482Fc Copenhagen - Midtjylland - - 0-00-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3223Naestved - Viborg domaći251-12-2
3238Fredericia - Fremad Amager gosti430-21-2
3267Nykobing Fc - Vendsyssel Ff gosti60-20-3
3268Kolding - Skive domaći72-04-2

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7294Jammerbugt Fc - Dalum domaći321-03-0
7301Avarta - Holbaek B I gosti291-12-2
7302Slagelse - Bronshoj gosti670-00-1
7303Ab Gladsaxe - Ringkobing gosti171-11-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1760Aswan Fc - Misr Lel Makasa gosti302-12-3
1761El Entag El Harby - Fc Masr domaći232-03-0
1762Wadi Degla - Tanta gosti880-00-1
1764Al Masry - Haras El Hodood gosti730-01-1

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2371Manta Fc - Cda Santo Domingo - - 0-00-0
2373Cd Clan Juvenil - Cds Santa Rita domaći451-01-0
2386Ldu Portoviejo - Gualaceo Sc gosti320-10-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3065Ldu Quito - Mushuc Runa Sc domaći371-04-0
3066Fuerza Amarilla Sc - El Nacional gosti210-30-4
3067Barcelona Sc - Aucas domaći122-02-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6691Crystal Palace - Wolves domaći460-01-1
6692West Ham - Manchester Utd domaći441-02-0
6693Arsenal - Aston Villa gosti200-13-2
6694Chelsea - Liverpool gosti140-21-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6605West Brom - Huddersfield gosti161-24-2

ENGLESKA PREMIER LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6339Chelsea - Manchester Utd - - - -

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9282Swansea U23 - Sunderland U23 domaći451-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9280Fc Kuressaare - Maardu Esteve domaći780-01-0
9281Tartu Jk Tammeka - Flora Tallinn gosti80-11-6

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1888B36 Torshavn - If Fuglajordur domaći64-17-2
1901Ab Argir - Klaksvik gosti10-20-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4744Ilves - Inter Turku domaći900-01-0
4745Mariehamn - Kups gosti630-00-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9260Vjs Vantaan Jalkapalloseura - Jippo - - 0-00-0
9261Miki Mikkeli - Kiffen domaći461-04-1

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9263Gbk - Js Hercules gosti221-13-1
9268Ols Oulu - Jbk gosti70-21-5
9279Pk 37 - Kerho 07 domaći22-02-3

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9262Honka 2 - Kaapo gosti171-21-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6703Rennes - Lille gosti460-01-1
6704Angers Sco - St Etienne gosti340-14-1
6705Lyon - Paris St Germain gosti870-00-1

FRANCUSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6574Lille - St Etienne - - - -

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5302Larissa - Xanthi domaći351-03-0
5308Paok - Aris gosti41-12-2
5309Lamia - Panionios domaći690-01-1
5310Panathinaikos - Olympiakos Piraeus gosti360-11-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2925Antigua Gfc - Csd Comunicaciones domaći271-11-2
2926Deportivo Malacateco - Santa Lucia Cotzumalguapa Fc domaći510-02-0
2927Deportivo Iztapa - Coban Imperial - - 0-00-0
2928Deportivo Mixco - Deportivo Sanarate gosti230-11-2

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2929Cd Real Sociedad - Real De Minas gosti90-20-2
2930Cd Motagua - Lobos Upnfm domaći182-03-1
2931Cd Platense - Cd Marathon gosti450-10-4
5668Real Cd Espana - Olimpia Cd gosti160-20-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1895Hajduk Split - Inter Zapresic domaći411-03-1
1896Istra 1961 - Rijeka gosti60-20-3

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6823Nk Osijek Ii - Nk Dubrava gosti200-10-1
6824Rudes - Nk Dugopolje domaći331-02-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2079Esteghlal Tehran - Perspolis gosti810-00-1

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6966Fylkir - Stjarnan domaći500-01-4
6967Grindavik - Valur gosti151-12-2
6968Hk Kopavogs - Ia Akranes domaći560-01-1
6977Ibv Vestmannaeyjar - Breidablik gosti231-11-1
6978Kr Reykjavik - Fh Hafnarfjordur gosti102-13-2
6979Vikingur Reykjavik - Ka Akureyri gosti380-12-3

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6611Sassuolo - Spal 2013 domaći262-03-0
6612Bologna - Roma gosti490-01-2
6613Lecce - Napoli gosti280-21-4
6614Sampdoria - Torino domaći560-01-0
6615Atalanta - Fiorentina gosti240-12-2
6616Lazio - Parma domaći81-02-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8390Trapani - Salernitana gosti720-00-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2078Fiorentina Women Fc - As Roma gosti420-10-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1245Atalanta U19 - Juventus U19 domaći211-05-0
1246Chievo U19 - Sampdoria U19 gosti720-00-1

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -
6312Fiorentina - Sampdoria - - - -
6320Roma - Lazio - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5030Arezzo - Albinoleffe gosti540-00-1
5031Renate - Olbia domaći620-02-0
5032Siena - Pro Patria gosti900-00-1
5033Us Pianese - Alessandria gosti130-10-1
5035Juventus U23 - Pontedera gosti730-01-1
5079Lecco - Monza gosti180-10-3
5084Novara - Pergolettese - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4932Fermana - Sambenedettese gosti121-11-1
4933Gubbio - Vicenza gosti190-20-3
4934Virtus Vecomp Verona - Triestina domaći103-13-2
4960Vis Pesaro - Padova gosti360-10-2
4961Fano - Reggio Audace Fc - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4779Monopoli - Catania domaći161-14-2
4792Picerno - Casertana gosti330-11-1
4793Rieti - Potenza domaći411-01-1
4794Sicula Leonzio - Ternana gosti400-11-2
4795Viterbese - Catanzaro domaći52-02-1
4804Avellino - As Bisceglie gosti510-00-1
4805Reggina - Vibonese domaći111-02-0
4806Virtus Francavilla Calcio - Bari domaći740-01-0
4807Cavese - Paganese domaći590-01-0

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1247Turris - Citta Di Anagni domaći191-02-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8757Hap Raanana - Ashdod domaći411-01-1
8758Hapoel Haifa - Hapoel Hadera gosti390-11-2

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2080Humble Lions Fc - Waterhouse Fc - - 0-00-0
2098Molynes - Arnett Gardens Fc domaći191-02-1
2115Tivoli Gardens - Cavaliers Fc domaći790-02-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9863Kashiwa Reysol - Ehime Fc gosti450-12-1
9864Machida Zelvia - Yokohama Fc - - 0-00-0
9865Omiya Ardija - Tokyo Verdy domaći221-02-0
9866Tochigi Sc - Kagoshima United domaći52-03-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9921Incheon United - Daegu Fc gosti770-01-1
9922Ulsan Hyundai - Gangwon - - - -
9923Gyeongnam - Jeonbuk Motors - - - -

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8620Fc Anyang - Seoul E Land Fc domaći92-05-2
8621Ansan Greeners - Bucheon Fc domaći161-11-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6235Baroka Fc - Highlands Park gosti650-01-2
6236Cape Town City Fc - Golden Arrows domaći520-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4159Steenberg United - Moroka Swallows domaći112-12-1
4166Richards Bay Fc - Free State Stars domaći71-02-0
4167Ts Galaxy Fc - Ajax Cape Town domaći121-01-0
4168University Of Pretoria - Uthongathi Fc gosti250-10-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8627Shakhter Karagandy - Tobol Kostanay gosti890-00-1
8628Zhetysu Taldykorgan - Fc Astana gosti80-12-1
8629Ordabasy Shymkent - Aktobe domaći152-04-1

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8622Posta Ranger Fc - Western Stima Fc gosti290-10-1
8623Kakamega Homeboyz - Kariobangi Sharks domaći211-03-0
8624Sofapaka Fc - Chemelil Sugar Fc domaći281-04-0
8625Sony Sugar Fc - Bandari Fc gosti110-10-1
8626Zoo Fc - Tusker Football Club domaći600-01-2

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4448Tianjin Quanjian - Beijing Guoan gosti40-20-3
4449Shanghai Sipg - Henan Jianye domaći451-02-1
4450Guangzhou Evergrande - Wuhan Zall gosti600-00-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1073Changchun Yatai - Qingdao Huanghai domaći81-11-1
1074Liaoning Whowin - Heilongjiang Lava Spring domaći81-32-4
1076Shijazhuang Ever Bright - Meizhou Meixian Techand gosti220-10-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4483Independiente Santa Fe - Envigado domaći242-03-0
4484Cucuta Deportivo - Deportivo Cali gosti21-21-4
4485Alianza Petrolera - U. M. Santa Marta domaći401-01-0
4486Atletico Junior - Jaguares D. Cordoba domaći361-03-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9686Tigres Fc - Fortaleza Fc gosti71-13-2
9687Orsomarso Sc - Boyaca Chico domaći152-24-4
9688Valledupar Fc - Llaneros gosti560-00-2
9689Atletico Fc - Barranquilla Fc - - 0-00-0
9694Cd Real San Andres - Bogota Fc gosti540-00-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4700Herediano - Deportiva Alajuelense gosti670-00-1
4701San Carlos - Cartagines gosti280-22-4
9683Universidad De Costa Rica - Adr Jicaral gosti101-11-2
9684Limon - Ad Municipal Grecia domaći21-01-0
9685Perez Zeledon - Guadalupe Fc gosti250-10-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8617Al Tadhamon - Al Sahel domaći231-02-0
8618Kazma - Yarmouk domaći81-02-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7034Fs Metta Lu - Ventspils domaći252-03-3
7035Valmiera - Riga Fc gosti380-10-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1750St Lucia Fc - Tarxien Rainbows domaći131-12-1
1751Floriana - Gzira United - - 0-00-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8566Raja Beni Mellal - Moghreb Tetouan gosti160-10-2
8567Khouribga - Hassania Agadir - - 0-00-0
8568Ittihad Tanger - Difaa El Jadida - - 0-00-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Zalaegerszeg - Ferencvaros domaći441-01-2

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8923Esmtk Budapest - Gyor gosti71-21-3
8924Gyongyosi - Szombathelyi Haladas gosti670-00-3
8925Taksony Se - Nyiregyhaza gosti70-10-2
8929Thse Szabadkikoto - Tiszakecske Fc gosti90-10-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5496Unam Pumas - Cruz Azul gosti490-01-1
5497Fc Juarez - Veracruz domaći242-02-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1636Club Celaya - Cf Potros Uaem domaći141-02-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8565Managua Fc - Art Municipal Jalapa - - - -

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7445Heerenveen - Utrecht gosti181-11-1
7446Emmen - Feyenoord gosti32-23-3
7447Den Haag - Az Alkmaar gosti750-00-1
7448Psv Eindhoven - Ajax gosti630-01-1

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1546Amsterdam Fc - Koninklijke Hfc - - 0-00-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1604Finnsnes - Gjelleraasen If gosti130-21-3
1605Floya - Junkeren domaći34-16-1
1608Honefoss - Harstad domaći161-02-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1392Lillestrom - Kristiansund domaći441-01-1
1393Odd Bk - Sarpsborg domaći292-03-0
1394Ranheim - Bodo Glimt domaći291-01-1
1395Tromso - Stromsgodset gosti860-00-1
1396Valerenga - Viking gosti50-20-4
1397Mjondalen - Rosenborg domaći61-11-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9935Ham Kam - Start domaći202-04-0
9936Jerv - Tromsdalen domaći271-01-0
9937Kfum Oslo - Sandefjord domaći241-23-3
9938Nest Sotra - Skeid domaći152-12-1
9939Strommen - Sogndal domaći620-02-0
9940Aalesund - Notodden domaći41-13-1
9941Sandnes Ulf - Raufoss domaći291-03-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2322Byasen - Egersund gosti670-00-1
2328Sola - Hodd gosti750-00-1
2330Stordals Blink - Arendal domaći243-04-0
2331Fredrikstad - Brattvaag gosti40-23-2
2332Bryne - Moss gosti440-10-1
2401Senja - Asane gosti220-10-2
2441Alta - Kjelsas domaći71-02-1
2505Asker - Sotra Sk domaći271-02-0
2519Grorud - Mjolner domaći540-02-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6714Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf gosti60-12-1
6715Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund gosti111-12-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1541Fcr 2001 Duisburg - Sc Frieburg gosti710-00-1
1542Jena - Fc Koln domaći101-12-2
1748Bayer 04 Leverkusen - Frankfurt gosti81-21-3
1749Sc Sand - Bayern Munich gosti120-10-5

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6430Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8026Dynamo Dresden - Jahn Regensburg gosti270-12-1
8030Hamburg - Aue domaći182-04-0
8031Osnabruck - St Pauli domaći121-11-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5258Hansa Rostock - Zwickau domaći21-01-1
5259Bayern Munich Am - Ingolstadt domaći151-12-1

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1399Energie Cottbus U19 - St. Pauli U19 gosti320-10-5
1400Union Berlin U19 - Rb Leipzig U19 domaći381-01-0
1458Borussia Dortmund U19 - Bayer Leverkusen U19 domaći184-06-1
1462Schalke U19 - Duisburg U19 domaći850-01-0
1463Preussen Munster U19 - Oberhausen U19 gosti710-00-1
1468Kaiserslautern U19 - Offenbacher Fc Kickers 1901 domaći341-02-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
89551860 Munich Am - Sv Kirchanschoring domaći371-01-0
8956Schwabmunchen - Sv Pullach domaći451-03-1
8957Sv Donaustauf - Jahn Regensburg Ii gosti371-11-3

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1515Esc Geestemunde - Sfl Bremerhaven gosti290-10-3
1516Schwachhausen - Bts Neustadt domaći43-04-0
1530Bsc Hastedt - Werder Bremen 3 domaći184-04-0
1533Sc Borgfeld - Union 60 Bremen domaći570-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8960Sgv Freiberg - Stuttgart Kickers domaći311-01-3
8961Stuttgart Amateurs - Linx domaći153-06-0
89621. Fc Rielasingen Arlen - Fv Ravensburg domaći72-13-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8970Niendorfer - Sv Rugenbergen domaći82-06-1
8971Fc Teutonia Ottensen 1905 - Wandsbeker Tsv Concordia 1881 domaći171-03-0
8972Union Tornesch - Viktoria Hamburg gosti81-22-2

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9060Borussia Freialdenhoven - Fc Pesch gosti490-03-2
9061Hennef 05 - Blau Weiss Friesdorf gosti60-11-1
9231Sv 1914 Eilendorf - 1. Fc Duren domaći311-02-2
9232Viktoria Arnoldsweiler - Vfl Vichttal gosti320-12-3
9233Spvg Frechen 20 - Sv Deutz 05 gosti281-13-1
9234Fortuna Koln Ii - Siegburger Sv 04 gosti290-11-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1552Ratinger - Spvg Schonnebeck 1910 - - 0-00-0
1553Sc Velbert - Sportfrunde Baumberg gosti500-00-2
89771.Fc Monheim - Straelen domaći610-01-0
8981Bocholt - Turu Dusseldorf domaći322-03-2
9015Kleve - Velbert domaći201-04-1
9018Kray - Cronenberger domaći195-07-1
9026Schwarz Weiss Essen - Tus 64 Bosinghoven gosti510-00-3
9059Vfb 03 Hilden - Sf Niederwenigern domaći590-05-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1576Fc Hagen Uthlede - Egestorf Langreder gosti130-50-9
1577Gifhorn - Kickers Emden domaći101-12-2
1578Tus Bersenbruck - Ulm Wolfsburg domaći51-11-1
8973Braunschweig - Heeslinger Sc gosti150-31-3
8974Vfv Hildesheim - Sc Spelle Venhaus domaći212-13-1
8975Sv Atlas Delmenhorst - Mtv Wolfenbuttel domaći163-15-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1579Neustrelitz - Torgelower Greif domaći231-01-0
1580Charlottenburger Fc Hertha 06 - Ludwigsfelder - - 0-00-0
1582Greifswalder - Staaken gosti41-13-2
1583Sc Tasmania 1900 Berlin - Fc Strausberg gosti11-11-2
1584Sv Victoria Seelow - 1. Fc Lok Stendal domaći550-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8958Einheit Rudolstadt - Fsv 63 Luckenwalde domaći411-01-0
8959Fc International Leipzig - Vfb 1921 Krieschow domaći113-05-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9240Kaiserslautern Am - Fv Dudenhofen domaći520-03-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1595Sv Schermbeck - 1. Fc Kaan Marienborn gosti100-12-1
1596Tus Erndtebruck - Tsg Sprockhovel - - 0-00-0
1602Westfalia Herne - Westfalia Rhynern domaći560-01-1
8963Holzwickeder Sc - Tus Ennepetal domaći221-13-2
8967Sc Paderborn 07 Ii - Rsv Meinerzhagen domaći391-14-1
8968Sc Preussen Munster Ii - Eintracht Rheine domaći490-02-0
8969Siegen - Sc Wiedenbruck 2000 gosti290-20-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8932Eintracht Norderstedt - Hamburg Am gosti420-10-2
8935Drochtersen Assel - Weiche Flensburg domaći381-01-2
8938Hansa Luneburg - Holstein Kiel Amateurs gosti91-12-1
8939Altona 93 - Wolfsburg Am gosti150-14-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8942Bfc Dynamo - Lokomotive Leipzig - - 0-00-0
8948Meuselwitz - Auerbach domaći251-05-1
8949Union Furstenwalde - Germania Halberstadt domaći271-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8951Freiburg Am - Astoria Walldorf gosti151-12-2
8953Ulm - Mainz Am gosti490-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8954Fortuna Dusseldorf Am - Borussia Monchengladbach Am domaći81-11-3

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1603Sv Preussen 09 Reinfeld - Lubeck Amateurs domaći71-13-2

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2116Cd Universitario - San Francisco gosti201-12-2
2117Arabe Unido - Tauro gosti10-22-5
5761Alianza - Atletico Chiriqui domaći71-11-3

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7272Sol De America - General Diaz domaći650-01-0
7273Cerro Porteno - Sportivo Luqueno gosti151-11-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6737Sporting Cristal - Ayacucho Fc domaći451-01-0
6740Alianza Universidad De Huanuco - Deportivo San Martin domaći760-01-1
6753Alianza Lima - Real Garcilaso domaći550-01-0
6766Fbc Melgar - Carlos Mannucci gosti600-00-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2118Union Huaral - Los Caimanes gosti63-14-1
3897Juan Aurich - Deportivo Coopsol domaći241-03-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1348Wisla Plock - Wisla Krakow domaći161-12-1
1350Pogon Szczecin - Gornik Zabrze domaći241-01-1
1351Cracovia Krakow - Legia Warsaw gosti330-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1199Bielsko Biala - Gks Tychy domaći291-02-2
1200Olimpia Grudziadz - Puszcza Niepolomice domaći910-01-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1045Stal Rzeszow - Resovia Rzeszow gosti150-11-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4118Pelikan Lowicz - Concordia Elblag domaći72-04-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1842Gil Vicente - Boavista - - 0-00-0
1843Setubal - Portimonense - - 0-00-0
1846Tondela - Vitoria Guimaraes gosti211-31-3
1847Porto - Santa Clara domaći152-02-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1747Leixoes - Benfica B domaći900-01-0
7125Cd Mafra - Varzim domaći361-01-1
7126Cova Piedade - Casa Pia gosti830-00-1
7127Academica - Feirense gosti810-01-1
7134Vilafranquense - Estoril gosti201-21-4

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1690Castelo Branco - Anadia domaći61-01-1
1692Cf Os Armacenenses - Real Sporte gosti190-11-2
1693Cfc Cf Canelas 2010 - Ginasio Figueirense domaći152-04-1
1696Coimbroes - Lusitano Fc Vildemoinhos gosti211-21-2
1707Espinho - Fc Pedras Rubras gosti520-01-1
1708Lusitania Lourosa - Vila Real domaći171-02-0
1710Sportivo De Loures - Sintra Football gosti31-23-4
1714Trofense - Sanjoanense - - 0-00-0
1721Valadares Gaia Fc - Ad Castro Daire domaći312-02-0
1730Maritimo B - Braganca gosti42-13-2
1731Vizela - Berco Sc domaći201-02-1
1733Praiense - Caldas gosti730-00-1
1746Felgueiras - Gondomar gosti311-11-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1256Fc Botosani - Chindia Targoviste gosti330-20-3
1258Fcsb - Cfr Cluj - - 0-00-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1464Rapid Bucharest - Gloria Buzau gosti101-13-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1241Orenburg - Lokomotiv Moscow gosti100-12-3
1242Dynamo Moscow - Pfc Sochi gosti310-12-3
1243Arsenal Tula - Ural Ekaterinburg domaći251-01-1
1244Cska Moscow - Fk Krasnodar domaći323-03-2

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1249Fc Zorkij Krasnogorsk - Zvezda Ryazan - - 0-00-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1250Rodina Moscow - Luki Energiya V.Luki gosti440-11-1

SAD LEAGUE ONENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1688Forward Madison Fc - North Texas Sc domaći241-01-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4308Portland Timbers - Minnesota United - - 0-00-0
4310Dallas Burns - New York City Fc gosti10-11-1
4311New York Red Bull - Philadelphia Union domaći321-02-0
4312Washington Dc United - Seattle Sounders domaći141-02-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7632Charleston - North Carolina Fc domaći441-02-1
7673Ottawa Fury Fc - Hartford Athletic domaći23-04-1
7795Austin Bold Fc - Las Vegas Lights domaći212-14-1
7796Okc Energy Fc - Sacramento Republic Fc - - 0-00-0

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1772Once Municipal - Santa Tecla gosti31-32-3
1773Independiente Fc - Sonsonate Fc gosti220-11-1
1780Municipal Limeno - Cd Fas gosti10-11-2
1781Cd El Vencedor - Alianza domaći381-02-0

SJ. MAKEDONIJA 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1609Makedonija Gp - Renova gosti500-00-1
1611Vardar Skopje - Sileks Kratovo domaći223-03-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6226As Trencin - Slovan Bratislava gosti251-22-4

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2684Rudar Velenje - Domzale gosti110-32-3
2685Triglav - Maribor gosti400-11-3
2709Mura - Nk Celje domaći860-01-0
2712Olimpija Ljubljana - Nk Bravo domaći33-03-1

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1647Koper - Drava gosti720-01-1

SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2608Kf Drita - Kf Trepca 89 gosti270-11-1
2610Kf Dukagjini - Kf Feronikeli gosti540-00-2
2613Fc Prishtina - Kf Gjilani domaći131-02-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3074St Johnstone - Rangers gosti470-00-4
3075Celtic - Kilmarnock gosti331-13-1
3082Hibernian - Hearts domaći470-01-2

ŠKOTSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2165Stirling University - Rangers Lfc domaći261-11-4
2166Hibernian - Celtic Lfc domaći102-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6721Getafe - Mallorca domaći72-04-2
6722Espanyol - Real Sociedad gosti180-21-3
6723Valencia - Leganes domaći211-11-1
6724Athletic Bilbao - Alaves domaći381-02-0
6725Sevilla - Real Madrid gosti640-00-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6536Valencia - Sevilla - - - -

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7266Extremadura - Huesca gosti220-10-1
7267Tenerife - Fuenlabrada gosti780-00-1
7282Ponferradina - Real Oviedo gosti550-02-1
7338Girona - Las Palmas domaći640-01-0
7339Numancia - Elche domaći21-11-1
7340Sporting Gijon - Racing Santander domaći401-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7197Deportivo Alaves B - Izarra domaći401-04-0
7198Club Haro Deportivo - Guijuelo domaći780-01-0
7199Salamanca Cf Uds - Logrones gosti120-10-2
7200Tudelano - Athletic Bilbao B gosti40-20-3
7201Real Valladolid B - Barakaldo domaći112-03-1
7202Cd Calahorra - Unionistas De Salamanca Cf domaći61-01-1
7203Real Sociedad B - Sd Leioa domaći121-24-3
7204Arenas Club De Getxo - Amorebieta domaći470-01-1
7205Cultural Leonesa - Burgos domaći112-04-0
7207Scr Pena Deportiva - Celta Vigo B gosti133-13-4
7208Cf Rayo Majadahonda - Atletico Madrid B domaći301-01-0
7209Internacional De Madrid Boadilla - Las Rozas Cf domaći101-12-1
7210Marino Luanco - Melilla - - 0-00-0
7211Pontevedra - Atletico Baleares gosti880-00-1
7212Las Palmas B - Real Madrid Castilla - - 0-00-0
7213Racing Ferrol - Sporting Gijon B - - 0-00-0
7218Gimnastic - Ud Cornella gosti51-22-2
7219Prat - Fc Andorra gosti900-00-1
7220Sd Ejea - Cd Ebro domaći341-01-1
7221Badalona - Lleida domaći421-01-1
7222Olot - Valencia B domaći261-01-0
7223Sabadell - Cf La Nucia domaći441-01-0
7234Espanyol B - Castellon - - 0-00-0
7237Hercules - Orihuela gosti201-21-3
7240Cp Villarrobledo - Villarrubia Cf gosti71-12-1
7241Atletico Sanluqueno - Rb Linense domaći261-01-0
7242Merida - Rec De Huelva gosti900-00-1
7243San Fernando - Yeclano Deportivo domaći900-01-0
7244Algeciras - Sevilla Atletico domaći650-03-0
7245Cartagena - Cf Cadiz B domaći830-01-0
7246Don Benito - Marbella gosti70-11-1
7250Talavera - Real Murcia domaći151-11-2

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7797Arosa Sc - Silva Sd domaći431-02-2
7798Ud Paiosaco - Racing Club Villalbes domaći261-13-1
7799Compostela - Rc Deportivo Fabril domaći690-02-0
7800Coria Cf - Salerm Puente Genil Fc gosti830-00-1
7803Real Betis B - Ub Lebrijana domaći62-05-0
7804Fc Sevilla C - Los Barrios domaći460-01-0
7805Cd Ciudad De Lucena - San Roque domaći251-01-0
7905Constancia - Sd Portmany domaći261-13-1
7906Mallorca B - Cd Platges De Calvia domaći262-02-0
7907Cd Marino - Cd Atletico Paso - - 0-00-0
7908Tenerife B - Cd Santa Ursula domaći830-01-0
7909Lorca Deportiva - Cd Plus Ultra domaći441-03-0
7910Sfc Minerva - Mar Menor Club De Futbol gosti540-01-1
7911Lorca Cf - Deportiva Minera domaći451-02-2
7912Ucam Murcia Ii - Estrella Grana El Palmar Cf gosti110-12-1
7913Los Garres - Cap Ciudad De Murcia domaći102-03-1
7914Mazarron - Fc Cartagena Ii domaći770-01-0
8131Cacereno - Cd Diocesano gosti181-11-1
8157Cd Calamonte - Arroyo Cp gosti670-00-1
8190Up Plasencia - Jerez De Los Caballeros domaći451-01-2
8191Moralo Cp - Ad Llerenense domaći251-01-1
8193Sd Logrones - Oyonesa domaći92-03-2
8194Comillas Cf - Club Deportivo Alberite domaći470-03-0
8195Yague Cf - Casalarreina Cf gosti760-00-1
8228Cuarte Cd - Illueca Cf gosti270-11-1
8239Cd Brea - Utebo Fc domaći361-01-0
8240Cd Teruel - Cf Calamocha domaći451-04-0
8241Sarinena - Ud Fraga domaći382-02-0
8242Conquense - Cd Illescas domaći251-11-1
8243Guadalajara - Cd Quintanar Del Rey domaći141-01-0
8244Cd Madridejos - Cd Azuqueca gosti90-10-3
8245Cd Manchego Ciudad Real - Toledo domaći480-01-0
8246Cd Villacanas - La Solana gosti160-00-1
8247La Roda - Cd Tarancon gosti580-01-1
8248Cd Covadonga - Condal Club domaći123-04-2
8249Cd Mosconia - Cd Praviano domaći431-01-1
8250Rayo Cantabria - Cd Laredo gosti360-11-3
8263Gimnastica Torrelavega - Sd Torina domaći630-02-0
8264Cd Cayon - Selaya Fc gosti121-11-2
8346Real Sociedad C - Sd Beasain - - 0-00-0
8347Santutxu Fc - Sd Balmaseda Fc gosti30-10-2
8348Jd Somorrostro - Tolosa Cf gosti830-00-2
8349Portugalete - Sestao River domaći322-04-1
8350Sd Deusto - Cd Santurtzi Ke gosti190-10-1
8351Sodupe Uc - Scd Durango - - 0-00-0
8352Fc Cerdanyola Del Valles - Ce Banyoles domaći301-11-1
8353Ua Horta - Ce Manresa gosti260-12-1
8354Ue Castelldefels - San Cristobal Cp domaći381-03-0
8355Cf Pobla De Mafumet - Igualada Cf domaći112-03-0
8356Ue Sants - Sant Andreu domaći92-02-4
8363Ue Vilassar De Mar - Terrassa - - 0-00-0
8364Elche B - Novelda domaći451-04-0
8365Cf Intercity - Paterna Cf - - 0-00-0
8366Recambios Colon Cd - Crevillente Deportivo domaći301-01-2
8367Silla Cf - Hercules Cf B gosti770-01-1
8368Alcoyano - Cd Roda domaći182-04-0
8369Club Deportivo Eldense - Cf Villarreal C gosti500-00-2
8370Alzira - Cd Acero - - 0-00-0
8406Ad Union Adarve - Ad Alcorcon B domaći322-13-1
8407Alcobendas Sport - Cd El Alamo gosti250-11-1
8408Carabanchel - Atletico De Pinto gosti150-11-1
8409Rayo Vallecano B - Ad Torrejon Cf domaći490-02-1
8410Trival Valderas A. - Sad Villaverde San Andres domaći680-01-0
8411Cd Mostoles - Alcala gosti11-13-2
8412Cf Pozuelo De Alarcon - Parla gosti650-00-1
8413Dav Santa Ana - Navalcarnero domaći301-01-1
8414Leganes B - Cd San Fernando De Henares domaći311-04-0
8415Flat Earth Fc - Ed Moratalaz domaći361-01-2
8416Cd Loja - Cd Torreperogil domaći322-04-0
8417Club Polideportivo Almeria - Alhaurin De La Torres Cf gosti151-33-4
8496Ud Maracena - Velez Cf gosti150-11-1
8497Cd El Ejido 2012 - Atl Mancha Real domaći540-01-0
8498Antequera - Cd Huetor Tajar domaći161-01-0
8502Udc Torredonjimeno - Atletico Malagueno domaći131-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9566Hammarby - Aik Stockholm domaći301-02-1
9567Elfsborg - Malmo gosti620-00-3
9568Helsingborg - Athletic Fc domaći121-02-1

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1378Fc Rosengard - Kif Orebro domaći162-03-1
1379Pitea - Linkopings domaći520-01-0
1380Eskilstuna United Dff - Vittsjo domaći371-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6279Mjallby - Brommapojkarna gosti590-00-2
6290Vasteras - Degerfors domaći800-01-0
6302Halmstad - Trelleborgs Ff domaći252-03-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7343Kristianstad - Oskarshamn gosti71-11-2
7360Oddevold - Lunds gosti250-20-3
7361Trollhattan - Landskrona gosti540-00-1
7362Varnamo - Skovde gosti10-12-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3665Umea - Forward domaći171-12-1
3670Bodens - Gefle If gosti420-11-2
3671Fc Linkoping City - Tegs domaći52-03-0
3849Carlstad United - Akropolis gosti140-10-3
3872Sandvikens - Karlslunds gosti331-12-1
3882Vasalunds If - Sollentuna United domaći61-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7328Vargarda Ik - Vanersborgs If gosti340-15-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7337Gute - Ifk Stocksund domaći42-43-4

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7315Vinbergs If - Ullareds Ik domaći900-01-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9022Lugano - Luzern domaći41-11-1
9023Young Boys - Basel gosti50-11-1
9024Zurich - Thun domaći411-02-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6989Vaduz - Lausanne gosti211-11-2

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7377Buriram United - Chainat domaći790-01-0
7378Chiangmai Fc - Port gosti720-00-2
7379Nakhon Ratchasima - Samut Prakan City gosti640-04-1
7380Trat Fc - Pt Prachuap - - 0-00-0

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2173Police Tero Fc - Sisaket gosti900-00-1
2177Udon Thani Fc - Ayutthaya United Fc gosti21-11-2
2205Kasetsart Fc - Nongbua Pitchaya Fc domaći22-22-2
2206Thailand Honda Fc - Mof Customs United Fc gosti41-11-2

TUNIS 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2230Egs Gafsa - As Djerba gosti71-11-1
2305Hammam Sousse - Club Menzel Bouzelfa gosti71-11-2
2307Jendouba Sport - As Oued Ellil domaći22-02-0
2308Rejiche - Avenir S Marsa gosti450-10-1
2310Ss Sfaxien - As Kasserine gosti530-01-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232Caykur Rizespor - Gaziantep Bb gosti120-21-2
2233Genclerbirligi - Alanyaspor domaći451-01-1
2235Yeni Malatyaspor - Galatasaray gosti230-11-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7396Giresunspor - Karagumruk gosti510-01-1
7397Eskisehirspor - Menemen Belediyespor domaći590-03-0
7398Akhisar Bld Spor - Hatayspor domaći162-13-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7423Desna Chernigov - Shakhtar Donetsk gosti220-10-1
7424Vorskla Poltava - Dinamo Kiev gosti90-30-5
7425Kolos Kovalivka - Olexandria domaći451-01-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Fc Ingulets - Mykolaiv domaći321-13-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1280Atletico River Plate - Ca Boston River gosti90-21-4
1282Cerro - Danubio gosti900-00-1
1283Fenix - Montevideo Wanderers gosti13-13-3
1284Plaza Colonia - Cerro Largo domaći660-01-0
1285Progreso - Liverpool Montevideo domaći600-02-1
1286Nacional De Football - Racing Club Montevideo domaći81-03-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2534Sud America - Ca Atenas De San Carlos - - 0-00-0
2541Cerrito - Bella Vista domaći221-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7758Dep. La Guaira - Deportivo Lara domaći32-13-1
7759Atletico Venezuela - Trujillanos domaći241-01-2
7760Llaneros - Metropolitanos Fc gosti241-12-2
7762Mineros De Guayana - Caracas - - 0-00-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4138Barry Town - Newi Cefn Druids domaći411-01-0

ZAMBIJA 1. LIGA ZAMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2347Lusaka Dynamos - Napsa Stars gosti450-10-1
2348Nkana Fc - Mufulira Wanderers gosti60-12-3

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7399Bc Vysocina - Basket Opava 2010 94-61
7400Bcm Orli Prostejov - Sa Brno 91-84
7401Sk Up Olomouc - Bk Snakes Ostrava 92-79

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7402Bakken Bears - Copenhagen Basketball 104-75

ENGLESKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8265Plymouth Raiders - London City Royals 87-89
8266Sheffield Sharks - Manchester Giants 95-61
8267Cheshire Phoenix - Leicester Riders 63-75
8334Glasgow Rocks - Newcastle Eagles 86-90

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8344Rain Or Shine - Columbian Dyip 96-90
8345Barangay Ginebra - Alaska Aces 102-83

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9229Asvel Lyon Villeurbanne - Limoges 94-84

ITALIJA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4569Cremona - Brindisi 84-87
4570Sassari - Venezia 69-69 / 83-80

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9230Siauliai - Zalgiris Kaunas 63-94

ŠPANJOLSKA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1117Real Madrid - Barcelona 89-79

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7426Las Vegas Aces - Washington Mystics 92-75
7427Los Angeles Sparks - Connecticut Sun 56-78

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4571Hk Sz Olimpija - Feldkirch 0-14-3

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7454Graz 99ers - Bolzano 3-06-2
7455Kac - Red Bull Salzburg 0-04-4
7456Orli Znojmo - Vsv 2-13-1
7457Sapa Fehervar - Innsbruck 2-16-6
7458Vienna Capitals - Dornbirn 3-04-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7467Bjelorusija U18 - Bjelorusija U20 1-02-2
7468Hk Mogilev - Yunost Minsk 0-10-1
7469Hc Lokomotiv Orsha - Hc Bobruisk 0-01-2
7470Hk Brest - Hc Aviator Baranovichi 0-00-3
7471Metallurg Zhlobin - Hk Gomel 0-01-3
7472Hc Shakhtyor Soligorsk - Hc Dinamo Molodechno 0-02-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7581Trinec - Litvinov 1-03-2
7582Kladno - Vitkovice 0-02-2
7583Liberec - Mlada Boleslav 0-14-3
7584Plzen - Zlin 2-25-4
7585Kometa Brno - Sparta Prague 1-02-0
7586Olomouc - Karlovy Vary 2-03-2
7587Pardubice - Mountfield Hk 0-11-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7599Angers - Grenoble 1-23-3
7600Bordeaux Ghc - Anglet Hormadi Elite 1-02-3
7601Briancon - Scorpions De Mulhouse 1-11-3
7602Chamonix Mont Blanc Pionieers - Rouen 1-23-6
7603Nice Aigles - Gap 0-11-4

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6498Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels 1-04-1
6499Portland Winter Hawks - Kamloops Blazers 2-14-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7608Dab Docler - Fehervari Titanok 2-08-1
7609Ferencvaros Esmtk - Corona Brasov 1-14-1

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4585Colorado Avalanche - Minnesota Wild 1-12-2
4586Winnipeg Jets - Calgary Flames 1-04-1
7610St Louis Blues - Columbus Blue Jackets 1-15-3
7611Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins 0-12-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6673Frisk Asker - Sparta Sarpsborg 3-04-1
6674Gruner Ishockey - Stavanger 0-31-7
6695Storhamar - Manglerud Star 3-07-4

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9241Gjovik Mammuts - Tonsberg Og Omegn Ihk 0-12-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6696Bremerhaven Pinguins - Adler Mannheim 2-04-4
6708Grizzly Adams Wolfsburg - Erc Ingolstadt 0-02-0
6716Krefeld Pinguine - Iserlohn Roosters 1-03-1
6727Thomas Sabo Ice Tigers - Kolner Haie 1-04-0
6728Ehc Munchen - Eisbaren Berlin 1-04-2
6729Schwenninger - Augsburger Panthers 1-23-3
6730Straubing Tigers - Deg Metro Stars 0-02-3

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6732Bietigheim Steelers - Bayreuth Tigers 0-04-1
6733Crimmitschau - Bad Nauheim 2-23-4
6734Wolfe Freiburg - Dresdner Eislowen 1-17-1
6735Bad Tolz - Revensburg Towerstars 2-13-3
6738Esv Kaufbeuren - Heilbronner Falken 1-12-8
6749Lowen Frankfurt - Lausitzer Fuchse 0-13-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6661Gks Tychy - Podhale Nowy Targ 0-15-3
6662Zaglebie Sosnowiec - Lotos Pkh Gdansk 3-04-3
6663Naprzod Janov - Torun 0-21-8
6664Cracovia - Katowice 1-12-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2349Avangard Omsk - Red Star Kunlun 1-15-2
2350Ska St Petersburg - Vityaz Podolsk 0-12-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6644Org - Krs Peking 0-02-1
6645Chelyabinsk - Zvezda Moscow 0-11-3
6646Ermak Angarsk - Molot Perm 2-05-2
6647Gornyak Uchaly - Humo Tashkent 1-03-2
6648Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 2-03-0
6649Yuzhny Ural Orsk - Khimik Voskresensk 0-10-5

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6650Nove Zamky - Trencin 1-12-4
6651Detva - Dukla Michalovce 0-20-4
6652Kosice - Zvolen 1-04-2
6653Poprad - Nitra 2-05-0
6654Slovan Bratislava - Banska Bystrica 0-21-3
6655Dvtk Jegesmedvek - Liptovsky Mikulas 0-03-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5634Timra - Sodertalje 0-12-2
5636Tingsryd - Hc Vita Hasten 1-06-4
5637Almtuna Is - Aik 1-12-3
5661Mora - Karlskrona Hk 0-00-1

ATP CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2964B.Klahn - J.Jung 17-154-66-32-1
7816C.Garin - K.Edmund 12-56-36-22-0
7817D.Evans - Y.Bai 17-156-34-62-1
7818D.Lajovic - J.Londero 16-126-24-62-1
7819H.Chung - J.Sousa 13-136-13-61-2
7820P.Carreno Busta - R.Albot 12-76-36-42-0
7821R.Berankis - D.Shapovalov 7-124-63-60-2
7841T.Fritz - A.Bublik 16-186-45-71-2
7842V.Pospisil - J.Thompson 14-163-66-31-2
7846Z.Li - E.Gerasimov 11-166-42-61-2

ATP METZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8609A.Bedene - J.Tsonga 16-197-66-71-2

ATP METZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1026N.Mahut E.Roger Vasselin - R.Lindstedt Struff J L 16-196-26-71-2

ATP ST. PETERSBURG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8614D.Medvedev - B.Coric 12-46-36-12-0

ATP ST. PETERSBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1027D.Sharan I.Zelenay - M.Berrettini S.Bolelli 19-176-33-62-1

ATP ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7889A.De Minaur - J.Millman 12-46-16-32-0
7890A.Mannarino - Z.Zhang 14-117-67-52-0
7891C.Ruud - M.Kecmanovic V-V2-6V-VV-V
7892N.Kyrgios - A.Seppi 7-136-71-60-2
7893P.Gojowczyk - C.Norrie 5-121-64-60-2
7894S.Johnson - P.Andujar Alba 9-146-22-61-2
7895T.Sandgren - A.Murray 11-183-67-61-2
7896Y.Nishioka - A.Ramos Vinolas 3-122-61-60-2

ATP ZHUHAI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1030D.Dzumhur - B.Schnur 12-46-26-22-0

CHALLENGER BIELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8615P.Lorenzi - G.Mager 12-190-67-61-2

CHALLENGER GLASGOW TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8616A.Muller - E.Ruusuvuori 4-123-61-60-2

CHALLENGER GLASGOW PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065J.Murray Smith J P - R.Bemelmans D.Masur 17-206-43-61-2

CHALLENGER KAOHSIUNG TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8011M.Polmans - J.Millman 6-124-62-60-2

CHALLENGER SIBIUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8619C.O Connell - D.Petrovic 6-124-62-60-2

EGZIBICIJA LAVER KUPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1239R.Federer - J.Isner 13-106-47-62-0
1240A.Zverev - M.Raonic 19-146-43-62-1

EXHIBITION LAVER CUP SINGLES MATCHESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1237R.Nadal - N.Kyrgios V-VV-VV-VV-V

WTA SEOUL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7771K.Muchova - M.Linette 12-26-16-12-0

WTA SEOUL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8012H.Carter L.Stefani - L.Arruabarrena Vecino T.Maria 19-206-76-31-2

WTA TASHKENTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8759A.Amanmuradova - Y.Bonaventure 4-123-61-60-2
8760J.Paolini - Kr Pliskova 8-124-64-60-2
8761K.Bondarenko - G.Minnen 4-122-62-60-2
8762K.Flipkens - T.Babos 7-132-65-70-2
8800K.Kawa - V.Diatchenko 13-87-56-32-0
8801K.Zavatska - J.Ostapenko V-V6-3V-VV-V
8802N.Abduraimova - M.Niculescu 6-131-65-70-2
8803P.Parmentier - A.Krunic 12-36-16-22-0
8823S.Cirstea - D.Allertova 12-56-16-42-0
8903S.Sharipova - D.Kovinic 9-170-67-51-2
8913S.Voegele - M.Gasparyan 14-164-66-41-2
8916V.Kuzmova - F.Di Lorenzo 13-97-66-32-0

WTA TASHKENT UZBEKISTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7514H.Dart - A.Kalinskaya 8-124-64-60-2
7515T.Martincova - I.Begu 18-156-76-42-1

WTA TASHKENT UZBEKISTAN QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8919L.Samsonova - V.Flink 13-86-37-52-0
8921T.Martincova - C.Paquet 13-77-66-12-0

WTA WUHANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1057E.Rybakina - L.Zhu 15-117-52-62-1
1060A.Sevastova - C.Mchale 12-166-43-61-2
1061K.Kozlova - A.Riske 12-166-43-61-2
1062S.Kuznetsova - Y.Putintseva V-V6-1V-VV-V
1063V.Kudermetova - E.Alexandrova 17-125-76-32-1
1064Y.Wang - L.Davis V-V4-66-4V-V
3084B.Pera - K.Bertens 12-156-34-61-2
6500A.Pavlyuchenkova - S.Kenin 8-132-66-70-2
6506B.Strycova - X.Wang 12-66-46-22-0
6507C.Wozniacki - S.Hsieh 10-187-61-61-2
6508D.Kasatkina - C.Garcia 4-122-62-60-2
6511K.Siniakova - E.Mertens 4-124-60-60-2
6515M.Bouzkova - K.Muchova V-VV-VV-VV-V
6559M.Keys - C.Giorgi V-VV-VV-VV-V
6560M.Puig - A.Kerber 18-147-65-72-1
6561P.Martic - K.Mladenovic 12-46-26-22-0
6562S.Peng - G.Muguruza 5-123-62-60-2
6563S.Stosur - A.Anisimova 12-153-66-31-2
6564S.Zhang - S.Stephens 9-135-74-60-2
6588V.Azarenka - D.Vekic V-VV-VV-VV-V

WTA WUHAN CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3071P.Kvitova - P.Hercog 13-97-66-32-0
3072A.Sabalenka - D.Collins 12-16-16-02-0

WTA WUHAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033A.Blinkova R.Voracova - K.Christian J.Moore 13-67-56-12-0
1034C.Garcia B.Mattek Sands - D.Jurak M.J.Martinez Sanchez 12-56-16-42-0
1035Chan H C L.Chan - A.Riske K.Srebotnik 12-56-36-22-0
1036D.Kasatkina A.Tomljanovic - S.Kenin A.Sasnovich 9-136-73-60-2
1037E.Perez A.Rosolska - N.Kichenok A.Spears 7-123-64-60-2
1039K.Bertens L.Pattinama Kerkhove - Y.Duan V.Kudermetova 18-206-35-71-2
1040M.Ninomiya Z.Yang - S.Aoyama E.Shibahara 12-86-46-42-0
1041O.Kalashnikova V.King - M.Adamczak X.Han 20-197-53-62-1
1042S.Peng Y.Wang - L.Kichenok D.Krawczyk 13-214-67-51-2
1043S.Sanders D.Yastremska - N.Melichar K.Peschke 5-124-61-60-2
1044S.Stosur S.Zhang - E.Alexandrova K.Siniakova 13-86-37-52-0

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
6983Karvina - Koprivnice 32-29
6984Plzen - Shc Malomerice 38-16
6985Frydek Mistek - Zubri 22-25

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8470Skanderborg - Silkeborg 28-31
8471Tvis Holstebro - Randers 17-23
8552Aarhus United - Viborg Hk 25-23
8553Nykobing F. - Ajax Copenhagen 22-18

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8560Tonder - Roskilde Handbold 28-29
8738Otterup - Hei Skaering 25-21
8739Hc Odense Herrer - Hoj Elitehandbold 39-22
8740Ik Skovbakken - Odder Handbold 31-26

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7439Fjolnir - Ka Akureyri 25-32
7449Haukar Hafnarfjordur - Umf Stjarnan 23-20
7450Afturelding - Fram 25-23

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
2784Gog - Medvedi 38-31
2786Aab Handbold - Zagreb Ppd 30-20
2789Vardar Skopje - Porto Vitalis 32-27
2893Paris Handball - Pick Szeged 30-25
2921Kielce - Motor Zaporoshye 33-26

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2309Msk Dunajska Streda - Sporta Hlohovec 33-26

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7353Halden Topphandball - Haslum Hk 31-30
7354Kolstad Handball - Naerbo 23-22
7356Oif Arendal - Follo 32-24
7357St Hallvard - Elverum 23-32
7359Runar - Drammen 26-31

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1755Magdeburg - Rhein Neckar Lowen 28-32
1756Flensburg Handewitt - Leipzig 30-22
1757Lemgo - Fuchse Berlin 26-31
1758Nordhorn Lingen - Melsungen 24-31

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7000Thuringer - Borussia Dortmund 25-26
7001Bayer Leverkusen - Bbm Bietigheim 21-29

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2389Hc Elbflorenz 2006 - Tusem Essen 33-33

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1796Csm Bucuresti - Csm Focsani 2007 24-24
1797Csm Resita - Baia Mare 22-26
1809Ahc Dunarea Calarasi 2014 - Potaissa Turda 30-21

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2168Encantada - Naturhouse La Rioja 35-28

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8976Skanela If - Rp Linkoping 31-19

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2933Suhr Aarau - Bern 25-25
2934Winterthur - St Gallen 32-29

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8238Italija - Turska 1-02-03-0

SP 2019 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8255Rusija - Srbija 1-01-13-1
8256Japan - Sad 0-11-12-3

SVJETSKI KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5676Juzna Koreja - Nizozemska 0-11-11-3
5683Dominikanska Republika - Brazil 0-11-11-3
5684Kamerun - Srbija 0-10-20-3
5686Kina - Sad 1-02-03-0

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5062Irska - Skotska 27-3
5065Engleska - Tonga 35-3

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5690Orix Buffaloes - Fukuoka Softbank Hawks 0-8
5691Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions 3-5
5692Chiba Lotte Marines - Hokkaido Nippon Ham Fighters 6-1
5693Hiroshima Toyo Carp - Chunichi Dragons 4-3
8198Chiba Lotte Marines - Hokkaido Nippon Ham Fighters 4-0
8199Hanshin Tigers - Yokohama Dena Baystars 3-0
8200Hiroshima Toyo Carp - Chunichi Dragons V-V
8201Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 10-3

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1078Baltimore Orioles - Seattle Mariners 2-1
1079New York Yankees - Toronto Blue Jays 8-3
1081Cincinnati Reds - New York Mets 3-6
1082Detroit Tigers - Chicago White Sox 6-3
1083Miami Marlins - Washington Nationals 5-3
1084Tampa Bay Rays - Boston Red Sox 4-7
1085Atlanta Braves - San Francisco Giants 1-4
1086Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 4-3
1087Minnesota Twins - Kansas City Royals 12-8
1088Chicago Cubs - St Louis Cardinals 2-3
1089Oakland Athletics - Texas Rangers 3-8
1090L A Dodgers - Colorado Rockies 7-4
1092San Diego Padres - Arizona Diamondbacks 6-4
1093Cleveland Indians - Philadelphia Phillies 10-1
5700Houston Astros - L A Angels 13-5

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1774(-5.5)Buffalo Bills - Cincinnati Bengals 21-17
1775(-20.5)Dallas Cowboys - Miami Dolphins 31-6
1776(-7.5)Green Bay Packers - Denver Broncos 27-16
1777(-1.5)Indianapolis Colts - Atlanta Falcons 27-24
1779(-6.5)Kansas City Chiefs - Baltimore Ravens 33-28
1787(-8.5)Minnesota Vikings - Oakland Raiders 34-14
1789(-17.5)New England Patriots - New York Jets 30-14
1799(-7.5)Philadelphia Eagles - Detroit Lions 24-27
1801(+2.5)Arizona Cardinals - Carolina Panthers 20-38
1802(-5.5)Tampa Bay Buccaneers - New York Giants 31-32
1805(-3.5)Los Angeles Chargers - Houston Texans 20-27
1806(-6.5)San Francisco 49ers - Pittsburgh Steelers 24-20
1807(-4.5)Seattle Seahawks - New Orleans Saints 27-33
1808(+3.5)Cleveland Browns - Los Angeles Rams 13-20

VN SINGAPUR DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4803R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
5311L.Hamilton - V.Bottas 1-0
5314D.Kvyat - P.Gasly 0-1
5318S.Perez - L.Stroll 0-1
5320K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
5361G.Russell - R.Kubica 0-1
5362Sc.Sainz - L.Norris 0-1
5389M.Verstappen - A.Albon 1-0
5498S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN SINGAPUR KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4727A.Albon - A.Albon 1-0
4729V.Bottas - V.Bottas 1-0
4730P.Gasly - P.Gasly 1-0
4732A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
4733R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
4734L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
4735N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
4736R.Kubica - R.Kubica 1-0
4737D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
4738C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
4808K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
4809L.Norris - L.Norris 1-0
4810S.Perez - S.Perez 0-1
4811K.Raikkonen - K.Raikkonen 0-1
4827D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
4844G.Russell - G.Russell 0-1
4853C.Sainz - C.Sainz 1-0
4894L.Stroll - L.Stroll 1-0
4895M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
4896S.Vettel - S.Vettel 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 31423253241
arrow BL Belgija Keno 20/70 5781417181920232629303235434546526467
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 720223339
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 412152931
arrow DA Multi-Daily A 6/99 113137687398
arrow DB Multi-Daily B 6/99 52545628188
arrow DC Multi-Daily C 6/99 123144483
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4691116172022232439424445475558666870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 56789131618232425293134404446474952
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 24212432
arrow FK Finska Keno D 20/70 1281214172122252831334243495260666769
arrow FQ Finska Keno V 20/70 67111415162021262835364549525860646668
arrow FT Finska Keno T 20/70 611202426363741424344454852535659656869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 28101315222633374144474850525364656768
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 192324263942
arrow HO Hong Kong 6/49 32839404244
arrow LD Latvija Keno D 20/62 910111519202326363839404749535455575861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 13579101723282930323943495154555961
arrow LM Latvija Keno M 20/62 23478102223252730333539404347505158
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1529303334
arrow NP New York Pick 10 20/80 912192426323340414250525558636668697276
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 28111517253334444849505260616269707477
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 49111415242830313243465661646567687178
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 114222530
arrow RO Rumunjska 6/49 172024252729
arrow SK Slovačka 5/35 246924
arrow SL Slovenija 7/39 10223033343536
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 813192529
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 58131620222425263240445052586671757679