Ponedjeljak 23.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7503Jablonec - Sigma Olomouc - - 1-12-2
7504Stabaek - Molde - - 0-01-2
7505Braga - Maritimo - - 0-12-2
7506Dundalk - Shamrock Rovers - - 2-03-2
7507Lorient - Rodez Af - - 0-02-1
7508Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan - - 2-14-2
7509A.Mannarino - Z.Zhang - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7647Na Hussein Dey - Es Setif domaći43-04-3

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9546Talleres - Gimnasia Lp domaći111-02-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7853Sarmiento - Gimnasia Y Esgrima Mendoza gosti360-14-1
7854Cd Santamarina Tandil - Defensores De Belgrano gosti11-11-2
7855Platense - Belgrano domaći221-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1022Argentino De Merlo - Victoriano Arenas domaći102-05-1
1023Cs Dock Sud - Lujan - - 0-00-0
1024Sportivo Italiano - Ituzaingo domaći510-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Claypole - Ca Atlas gosti320-10-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7648Zira Fk - Qarabag gosti120-31-3

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1299Antwerp U21 - Waasland Beveren U21 domaći441-01-2
1300Krc Genk U21 - Club Brugge U21 domaći530-04-0
1308Kv Oostende U21 - Royal Excelsior Virton domaći490-03-2
1309Royal Charleroi U21 - Cercle Brugge U21 VVV-VV-V
1310Rsc Anderlecht U21 - Kaa Gent U21 gosti143-23-2
1311Sporting Lokeren U21 - Lommel Sk gosti31-43-6
1312Zulte Waregem U21 - As Eupen U21 gosti470-00-2
1313Heverlee Leuven U21 - Standard Liege U21 gosti700-00-1
1314Kv Kortrijk U21 - Royal Excel Mouscron U21 gosti121-12-1
1315Union Saint Gilloise - Kvc Westerlo U21 domaći331-11-1
1316Y.R. Kv Mechelen U21 - St. Truiden U21 domaći53-06-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7233Avai - Atletico Mg domaći271-01-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6149Veliko Tarnovo - Fc Vitosha Bistrica domaći421-01-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4550Jablonec - Sigma Olomouc domaći191-12-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3881En Paralimniou - Apoel Nicosia gosti220-12-3

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4704Randers Fc - Horsens gosti122-12-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4857Smouha - Al Ahly gosti100-10-1
4868El Zamalek - Al Ittihad Al Sakandary domaći61-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3083Universidad Catolica - Deportivo Cuenca domaći161-02-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1695West Brom U23 - Newcastle U23 domaći500-02-1
1696A Villa U23 - Man Utd U23 domaći144-04-1
1710Blackburn U23 - Tottenham U23 domaći221-04-0

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1657Colchester U23 - Millwall U23 gosti151-13-1
1658Crewe U23 - Sheffield Wednesday U23 gosti11-13-1
1659Qpr U23 - Crystal Palace U23 gosti11-13-1
1660Birmingham U23 - Sheffield United U23 domaći760-01-1
1661Burnley U23 - Nottingham Forest U23 domaći271-01-1
1664Ipswich U23 - Charlton U23 domaći11-31-3

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1714Flora Tallinn Ii - Elva domaći263-05-1
1730Tammeka Tartu Ii - Welco Elekter gosti210-10-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7681Lorient - Rodez Af domaći460-02-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5696Jakarta - Barito Putera domaći530-01-0
5698Semen Padang - Psm Makassar domaći451-02-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4527Dundalk - Shamrock Rovers domaći282-03-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3888Torino U19 - Roma U19 gosti370-23-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5143As Giana Erminio - Carrarese gosti380-11-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5701Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv domaći321-03-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5702Hapoel Ashkelon - Hapoel Afula domaći71-12-1
6980Hapoel Um El Fahem - Hapoel Bney Lod domaći221-03-1
6981Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Hapoel Petach Tikva domaći560-01-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8076Uwi Fc - Mount Pleasant Fc - - 0-00-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9860Ryukyu - Montedio Yamagata domaći301-03-3

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5793Ansan Police Fc - Jeonnam Dragons domaći790-01-0
5807Busan I Park - Gwangju Fc domaći192-03-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9695Real Cartagena - Itagui Leones Fc gosti670-00-1
9696Boca Juniors De Cali - Club Cortulua domaći451-03-2
9697Deportes Quindio - Deportes Pereira gosti151-11-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4137Jong Psv Eindhoven - Cambuur gosti660-00-1

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1765Jong Feyenoord - Jong Sc Heerenveen gosti121-13-3
1774Jong Sbv Excelsior - Jong Willhelm Ii gosti200-10-2
1775Vvv Venlo - Jong Roda Jc Kerkrade domaći23-15-2
5711Jong Fc Emmen - Jong Vitesse gosti190-32-4
5716Jong Fc Eindhoven - Jong Nac Breda gosti310-11-3
5736Jong Herecles - Jong Go Ahead Eagles gosti410-11-1
5758Jong Nec Nijmegen - Jong Dordrecht Fc domaći42-24-4

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1776Sparta Sarspborg 2 - Molde 2 domaći112-13-2
1799Mjonden 2 - Ullern domaći63-04-2
1809Valerenga 2 - Fk Lyn domaći202-13-3
1810Viking 2 - Start 2 - - 0-00-0
1813Raufoss 2 - Kongsvinger 2 domaći241-04-3
1842Tromso 2 - Ullensaker Kisa 2 gosti630-01-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1398Stabaek - Molde gosti530-01-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5759Odd Bk 2 - Floro gosti81-22-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9575Wolfsburg - Hoffenheim gosti61-11-1

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6425Hoffenheim - Wolfsburg - - - -

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5260Uerdingen - Waldhof Mannheim gosti480-00-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8940Lubeck - Vfb Oldenburg domaći111-13-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1848Braga - Maritimo gosti320-12-2
1849Sporting Lisbon - Famalicao domaći251-01-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1259Viitorul Constanta - Poli Iasi gosti390-12-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1466Farul Constanta - Ripensia Timisoara domaći121-01-0

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2676Kvant Obninsk - Fc Strogino Moscow gosti230-10-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4566Carrick Rangers - Linfield gosti450-10-3

SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1746Kf Ballkani - Kf Vushtrria domaći161-15-2
1747Kf Ferizaj - Kf Drenica Skenderaj gosti450-10-1
1748Kf Flamurtari - Kf Llapi gosti120-21-5

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Besiktas - Basaksehir gosti550-01-1
2248Sivasspor - Trabzonspor gosti31-12-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7761Monagas - Estudiantes De Merida gosti201-12-2

AUSTRIJA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5220Kapfenberg Bulls - Swans Gmunden 68-60

IZRAEL LIGA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7837Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 76-86
7839Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 95-70

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9235Bc Alytaus Dzukija - Nevezis 68-62

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6519Benatky Nad Jizerou - Chomutov 0-10-4
6520Dukla Jihlava - Ceske Budejovice 0-12-3
6555Horacky Fk Trebic - Hc Frydek Mistek 1-14-1
6556Stadion Litomerice - Hc Banik Sokolov 1-05-3
6557Hk Jestrabi Prostejov - Hc Havirov Panthers 1-11-4
6558Kadan - Vhk Vsetin 1-22-7
6565Slavia Prague - Hc Zubr Prerov 0-03-0
6566Slovan Ustecti Lvi - Hc Rt Torax Poruba 0-02-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4718Schiller Vasas Hc - Debreceni Egyetem Ac 1-33-8
4719Fehervari Titanok - Corona Brasov 0-44-5

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6152Boston Bruins - Philadelphia Flyers 1-13-3
6153Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 0-00-3
6154New York Islanders - Detroit Red Wings 2-02-2
6158Vancouver Canucks - Ottawa Senators 3-16-4
6177Los Angeles Kings - Anaheim Ducks 1-03-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2351Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 2-14-2
2352Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik 0-11-2
2365Severstal Cherepovets - Dinamo Riga 1-06-1
2368Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 0-31-4
2369Ska St Petersburg - Cska Moscow 1-12-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2320Saryarka - Hc Rostov 3-06-0
2333Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 2-02-2
2339Yugra - Neftjanik Almetjevsk 1-03-2
2340Hk Torpedo Gorkii - Csk Vvs Samara 1-02-6
2341Ska Neva - M Novokuznetsk 2-04-4
2342Hk Dinamo St Petersburg - Kazzinc Torpedo 2-13-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2353Bjorkloven - Modo 0-02-2
2354Bofors - Kristianstad 2-15-3
2370Vastervik - Vasteras 0-13-2

ATP CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2965A.Popyrin - F.Verdasco 7-132-65-70-2
2966M.Fucsovics - K.Majchrzak V-VV-VV-VV-V
7817D.Evans - Y.Bai 17-156-34-62-1
7818D.Lajovic - J.Londero 16-126-24-62-1
7819H.Chung - J.Sousa 13-136-13-61-2
7820P.Carreno Busta - R.Albot 12-76-36-42-0
7821R.Berankis - D.Shapovalov 7-124-63-60-2
7841T.Fritz - A.Bublik 16-186-45-71-2
7842V.Pospisil - J.Thompson 14-163-66-31-2
7846Z.Li - E.Gerasimov 11-166-42-61-2

ATP CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2950F.Sun Wang Aor - D.Inglot A.Krajicek 15-161-66-01-2
2951I.Dodig F.Polasek - R.Jebavy I.Zelenay 12-86-46-42-0
2952J.Erlich F.Martin - C.Garin J.I.Londero 20-144-66-32-1
2953K.Edmund D.Evans - Hsieh C P C.Rungkat 13-96-47-52-0
2954N.Cacic D.Lajovic - S.Gonzalez R.Lindstedt 22-176-76-42-1
2955R.Albot J.Sousa - A.Bublik B.Paire 12-26-16-12-0
2956T.Fritz N.Monroe - R.Berankis M.Fucsovics 12-56-46-12-0
2957X.Gao Z.Li - D.Shapovalov J.Thompson 19-127-52-62-1

ATP ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1016S.Kwon - L.Pouille 13-87-66-22-0
7646T.Ito - D.Wu 14-166-33-61-2
7889A.De Minaur - J.Millman 12-46-16-32-0
7890A.Mannarino - Z.Zhang 14-117-67-52-0
7892N.Kyrgios - A.Seppi 7-136-71-60-2
7895T.Sandgren - A.Murray 11-183-67-61-2

ATP ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2973M.Cecchinato C.Ruud - G.Oliveira A.Vasilevski 12-146-76-70-2
2982D.Molchanov Qureshi A U H - D.Koepfer S.Kwon 9-135-74-60-2
2983D.Sharan A.Sitak - L.Bambridge B.Mclachlan 10-136-74-60-2
2984D.Wu Zhang Zh - M.Daniell P.Oswald 3-122-61-60-2
3024Gong M X Z.Zhang - T.Fabbiano A.Seppi 23-215-77-52-1
3025M.Demoliner M.Middelkoop - C.Norrie A.Ramos Vinolas 13-86-37-52-0
3026Rojer J J H.Tecau - N.Kyrgios M.Reid 19-166-33-62-1
3069S.Gille J.Vliegen - M.Kecmanovic J.Nedunchezhiyan 20-154-66-32-1

CHALLENGER BUENOS AIRESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6601B.Malla - M.Cuevas 10-136-74-60-2
6602G.Clezar - H.Casanova 4-121-63-60-2
6603G.Elias - F.Meligeni Rodrigues Alves V-V4-6V-VV-V
6606G.Olivieri - O.Gutierrez 12-86-46-42-0
6608J.Correia Passos Do Carmo - P.Toledo Bague 2-122-60-60-2
6609M.Estevez - A.Velotti 2-120-62-60-2
6630M.Zukas - C.Ugo Carabelli 14-176-46-71-2
6631N.Alvarez - J.Cerundolo 12-36-36-02-0
6634O.Luz - J.Ficovich 8-132-66-70-2
6635R.Burruchaga - C.Lindell 6-124-62-60-2
6636S.Baez - P.Sakamoto 15-197-62-61-2
6637T.Etcheverry - M.Hamou 9-133-66-70-2
6638T.Tirante - R.Matos 13-96-47-52-0

CHALLENGER BUENOS AIRES KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031A.Huertas Del Pino Cordova - T.Farjat 6-124-62-60-2
1045F.Zeballos - S.Rodriguez Taverna 17-134-66-22-1

CHALLENGER FIRENCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6926O.Roca Batalla - N.Serdarusic 12-56-36-22-0
6927B.Kavcic - E.Dalla Valle 4-121-63-60-2
6928P.Cachin - M.Safwat 2-121-61-60-2
6929R.Bonadio - I.Cervantes Huegun 14-156-25-71-2
6930A.Pellegrino - M.Eriksson 13-97-66-32-0
6931G.Moroni - C.Taberner 12-146-76-70-2
6936D.Gimeno Traver - M.Vilella Martinez 8-136-72-60-2
6937F.Horansky - A.Arnaboldi V-V6-1V-VV-V
6950G.Quinzi - D.Popko V-V6-3V-VV-V
6951S.Napolitano - C.Alcaraz Garfia 13-111-66-42-1
6952C.Berlocq - J.Barranco Cosano V-VV-VV-VV-V
6953G.Zeppieri - E.Benchetrit 8-124-64-60-2

CHALLENGER FIRENCA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1057B.Bonzi - K.Kivattsev 13-107-66-42-0
1065J.Okala - R.Balzerani 15-113-66-42-1

CHALLENGER ORLEANSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7304C.Stebe - V.Galovic V-V6-2V-VV-V
7305R.Roumane - R.Safiullin 12-76-36-42-0
7306M.Janvier - N.Kuhn 12-66-26-42-0
7307Q.Halys - Z.Kolar 8-124-64-60-2
7308G.Blancaneaux - L.Vanni 9-135-74-60-2
7309O.Otte - L.Miedler 9-136-73-60-2
7310E.Karlovskiy - I.Ivashka 10-136-74-60-2
7311L.Rosol - S.Darcis 8-132-66-70-2
7312C.Lestienne - A.Karatsev 15-126-33-62-1
7313S.Stakhovsky - A.Cornut Chauvinc 13-97-56-42-0
7314M.Bourgue - R.Marcora 12-56-26-32-0
7324T.Lamasine - T.Kamke 12-46-36-12-0

CHALLENGER ORLEANS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1098H.Nys - V.Royer 17-134-66-12-1
1099V.Durasovic - S.Robert 12-56-26-32-0

CHALLENGER TIBURONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1100A.Ritschard - R.Peniston 4-120-64-60-2
1101C.Gomez Herrera - S.Fanselow 16-126-44-62-1
1102E.Nava - U.Blanch 5-122-63-60-2
1103R.Smith - G.Escobar 10-152-66-31-2
1113F.Peliwo - M.Redlicki 13-173-67-51-2
1115J.Aragone - C.Altamirano 13-86-27-62-0
1117M.Pervolarakis - C.Sinclair 13-96-37-62-0
1121B.Holt - R.Sarmiento 18-146-46-72-1
1122D.Young - R.Shane 12-26-16-12-0

CHALLENGER TIBURON KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6944B.Patael - E.Zhu 11-154-66-31-2
6945E.King - M.Geerts 6-122-64-60-2

WTA TASHKENTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7515T.Martincova - I.Begu 18-156-76-42-1
7516A.Van Uytvanck - L.Samsonova 12-16-06-12-0
7517T.Maria - O.Govortsova 13-77-66-12-0
8759A.Amanmuradova - Y.Bonaventure 4-123-61-60-2
8762K.Flipkens - T.Babos 7-132-65-70-2
8801K.Zavatska - J.Ostapenko V-V6-3V-VV-V
8916V.Kuzmova - F.Di Lorenzo 13-97-66-32-0

WTA TASHKENT KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014D.Dzumhur - M.Cecchinato 17-135-76-42-1
1015D.Koepfer - Z.Zhang 7-135-72-60-2
7891C.Ruud - M.Kecmanovic V-V2-6V-VV-V
7894S.Johnson - P.Andujar Alba 9-146-22-61-2

WTA TASHKENT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017A.Kalinskaya V.Kuzmova - L.Samsonova K.Zavatska 13-97-56-42-0
1018H.Carter L.Stefani - Y.Bonaventure M.Kato 12-26-16-12-0
1019H.Dart D.Kovinic - N.Broady R.Van Der Hoek 12-56-26-32-0
1020K.Bondarenko A.Krunic - S.Fichman T.Maria 6-123-63-60-2
1021V.Diatchenko S.Sharipova - G.Minnen A.Van Uytvanck 21-237-66-71-2
6818F.Di Lorenzo K.Kawa - Begu I C L.Marozava 7-124-63-60-2
7512C.Lister Y.Sizikova - O.Govortsova V.Savinykh 7-124-63-60-2
7513N.Abduraimova A.Amanmuradova - D.Jakupovic S.Santamaria 3-123-60-60-2

WTA WUHANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029A.Barty - C.Garcia 16-114-66-42-1
1030S.Halep - B.Strycova 12-56-36-22-0
3071P.Kvitova - P.Hercog 13-97-66-32-0
3072A.Sabalenka - D.Collins 12-16-16-02-0
3084B.Pera - K.Bertens 12-156-34-61-2
6500A.Pavlyuchenkova - S.Kenin 8-132-66-70-2
6511K.Siniakova - E.Mertens 4-124-60-60-2
6515M.Bouzkova - K.Muchova V-VV-VV-VV-V
6560M.Puig - A.Kerber 18-147-65-72-1
6562S.Peng - G.Muguruza 5-123-62-60-2
6821C.Mchale - D.Yastremska 9-133-66-70-2
6822E.Rybakina - O.Jabeur 18-106-16-72-1
6823R.Peterson - P.Martic 7-150-66-31-2
6824V.Kudermetova - B.Bencic 14-132-66-32-1
6825Y.Wang - S.Stephens 9-152-66-31-2
8402S.Hsieh - S.Kuznetsova 8-132-66-70-2
8403A.Riske - M.Puig 15-152-67-62-1
8404E.Mertens - S.Kenin 16-176-44-61-2
8405G.Muguruza - E.Svitolina 7-135-72-60-2

WTA WUHAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033A.Blinkova R.Voracova - K.Christian J.Moore 13-67-56-12-0
1034C.Garcia B.Mattek Sands - D.Jurak M.J.Martinez Sanchez 12-56-16-42-0
1035Chan H C L.Chan - A.Riske K.Srebotnik 12-56-36-22-0
1036D.Kasatkina A.Tomljanovic - S.Kenin A.Sasnovich 9-136-73-60-2
1037E.Perez A.Rosolska - N.Kichenok A.Spears 7-123-64-60-2
1039K.Bertens L.Pattinama Kerkhove - Y.Duan V.Kudermetova 18-206-35-71-2
1040M.Ninomiya Z.Yang - S.Aoyama E.Shibahara 12-86-46-42-0
1041O.Kalashnikova V.King - M.Adamczak X.Han 20-197-53-62-1
1042S.Peng Y.Wang - L.Kichenok D.Krawczyk 13-214-67-51-2
1043S.Sanders D.Yastremska - N.Melichar K.Peschke 5-124-61-60-2
1044S.Stosur S.Zhang - E.Alexandrova K.Siniakova 13-86-37-52-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8557Bjerringbro Silkeborg - Tvis Holstebro 29-29

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7510Ibv Vestmannaeyjar - Fh Hafnarfjardar 23-22
7511Ir Reykjavik - Hk Kopavogs 27-25

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7202Rk Eurofarm Rabotnik - Metaloplastika 32-21

SEHA LIGA FINAL FOURRUKOMET

Br. Susret Kraj
7201Beijing Sports University - Vojvodina Novi Sad 21-28

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7452Ifk Ystad - Malmo 21-28
7453Skovde - Savehof 26-26
8793Ov Helsingborg - Ystads If 25-39
8794Redbergslids - Alingsas 28-29

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2620Rusija - Slovenija 0-10-21-3

SVJETSKI KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5687Rusija - Argentina 1-02-03-0
5688Japan - Kenija 1-02-03-0
8501Juzna Koreja - Srbija 1-02-03-1
8503Dominikanska Republika - Sad 0-10-20-3
8504Kamerun - Argentina 1-02-02-3
8505Kina - Kenija 1-02-03-0

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
5069Wales - Gruzija 43-14

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
5695Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants 5-9

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1000Washington Nationals - Philadelphia Phillies 7-2
1001Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles 11-10
1002New York Mets - Miami Marlins 4-8
1003Tampa Bay Rays - Boston Red Sox 7-4
1004Arizona Diamondbacks - St Louis Cardinals 7-9

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 136910111216192431363941454851545662
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 919222627
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1891526
arrow DA Multi-Daily A 6/99 171957585985
arrow DB Multi-Daily B 6/99 128081889596
arrow DC Multi-Daily C 6/99 101752677699
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1681317182030313539404344495256586870
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 38111516242627303738424344465758616670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 67111432
arrow FK Finska Keno D 20/70 1261619212327303942434546535560616263
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1391223242531323334353840425153566465
arrow FR Francuska 5/49 2029343642
arrow FT Finska Keno T 20/70 12468101517232425293138424346485258
arrow GO Njemačka Keno 20/70 35789111721232930333940444748566069
arrow IL Illinois 6/52 222425333752
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4891013181920273435394144485152575861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1112131417262835373944454654575859606162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 710121718202332384143454750515356585960
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 218242528
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 8912353947
arrow NP New York Pick 10 20/80 4581219252628334248495256576668737475
arrow OH Ohio Classic 6/49 1913384549
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 81417373840
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 46111723333639475157596263677275767880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 358916172730313435374044465058627176
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 914152325
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101315203040
arrow SI Singapur 6/49 91025294144
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1791623
arrow WA Washington 6/49 192024303639
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 414192123
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 78101618202731323346536166677071727980