Utorak 24.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7958Dijon - Marseille - - 0-00-0
7959Djurgarden - Falkenberg - - 0-01-0
7960Colchester - Tottenham - - 0-00-0
7961Luton - Leicester - - 0-20-4
7962Sheffield Wednesday - Everton - - 0-20-2
7963Barcelona - Villarreal - - 2-12-1
7964A.Anisimova - Ka Pliskova - - 0-00-1
7965T.Sandgren - A.Murray - - 0-00-1

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7786Mc Magra - Ca Constantine gosti141-11-2
7787Paradou Ac - Aso Chlef domaći331-01-0
7788Js Kabylie - Belouizdad - - - A
7789Bordj Bou Arreridj - Mlila gosti160-22-2
7790Us Biskra - Usm Bel Abbes gosti30-21-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8199Instituto Cordoba - Tigre domaći201-03-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8200Justo Jose De Urquiza - Cd Uai Urquiza domaći191-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8191Cs Barracas - Argentino De Rosario domaći650-01-0

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1249Austria Lustenau - Floridsdorfer Ac domaći41-11-1
1256Grazer Ak - Wacker Innsbruck gosti130-21-2
1258Ask Ebreichsdorf - Admira Wacker domaći142-02-1
1264Gleisdorf 1919 - Fc Juniors Oo domaći740-03-0
1280Union Gurten - Horn domaći680-02-0
1282Amstetten - Bw Linz gosti390-11-1
1283Fc Marchfeld Donauauen - Kapfenberg gosti190-21-2
1284Usv Weindorf St. Anna Am Aigen - Dornbirn domaći81-02-0
1285St Polten - Mattersburg domaći560-02-1

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9078Al Jazeera Club Jordan - Al Ahed - - 0-00-0

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8925Cercle Brugge - Rus Rebecquoise gosti100-10-1
8926Ronse - Genk gosti580-00-3
8936Waasland - Westerlo gosti333-13-4

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8799Botafogo Sp - Operario Pr domaći301-01-1
8804Guarani Sp - Criciuma domaći770-01-0
8805Londrina Pr - Sport Recife gosti121-11-2
8806America Mineiro - Brasil De Pelotas domaći152-02-0
8808Oeste Sp - Sao Bento gosti102-12-1
8809Vila Nova - Crb gosti250-12-2
8810Figueirense - Bragantino Sp gosti320-20-3
8811Vitoria Ba - Atletico Go - - 0-00-0

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7258Kariana Erden - Tsarsko Selo Sofia domaći62-03-0
7259Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Cska Sofia gosti200-10-3

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7933Banik Sokolov - Sfc Opava gosti550-00-1
7934Benesov - Slovacko domaći351-11-3
7935Slovan Varnsdorf - Zlin gosti171-11-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8434Otterup - Odense gosti50-10-2

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7977Delfin Sc - Cd Independiente Juniors domaći830-01-0
9254Emelec - Tecnico Universitario domaći570-02-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1495Ashton United - Whitby Town gosti270-10-1
1496Matlock Town - Atherton Collieries Afc domaći41-11-1
1499Mickleover Sports - Nantwich Town V-VV-VV-VV-V
1500Radcliffe Borough - Scarborough Athletic V-VV-VV-VV-V
1502South Shields - Gainsborough domaći421-02-0
1503Stalybridge - Grantham gosti401-13-2
1505Warrington - Fc United Of Manchester gosti650-00-1

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9055Blyth Spartans - Curzon Ashton domaći470-01-0
9056Ossett United - Colne gosti190-20-4
9057Stafford Rangers - Kidderminster domaći282-03-0
9058Sutton Coldfield - Kettering gosti102-12-1
9060Witton Albion - Belper Town - - 0-00-0
9067Worthing - St Albans gosti260-31-3

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7978Bradford - Man City U21 domaći211-11-2
7979Bristol Rovers - Chelsea U21 gosti310-12-1
7980Carlisle - Wolves U21 gosti192-22-4
7981Macclesfield - Port Vale domaći161-12-3
7982Scunthorpe - Leicester City U21 gosti870-01-1

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2081Arsenal - Nottingham Forest domaći311-05-0
2082Colchester - Tottenham - - 0-00-0
2083Crawley Town - Stoke gosti231-11-1
2084Luton - Leicester gosti340-20-4
2085Portsmouth - Southampton gosti210-20-4
2087Sheffield Wednesday - Everton gosti60-20-2
2089Watford - Swansea domaći281-12-1
4552Preston - Manchester City gosti190-30-3

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2932Aldershot - Yeovil gosti81-21-3
2935Boreham Wood - Notts County gosti420-11-2
2936Bromley - Woking domaći381-01-0
2937Chorley - Barrow domaći241-21-3
2938Ebbsfleet United - Barnet domaći332-03-0
2939Fylde - Wrexham gosti71-23-2
2940Halifax - Harrogate Town gosti870-00-1
2941Hartlepool - Chesterfield domaći91-11-1
2942Maidenhead United - Dover Athletic gosti190-11-2
2943Solihull Moors - Stockport domaći520-02-0
2944Sutton United - Dagenham Redbridge gosti430-20-2
2945Torquay - Eastleigh domaći351-02-3

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5102Kings Langley - Hitchin domaći171-03-1

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5115Manchester Utd - Liverpool Lfc - - 0-02-0

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9072Coventry U23 - Cardiff U23 V-VV-VV-VV-V

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7984Tallinna Kalev - Nomme Kalju domaći31-02-3

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7986Rovaniemen Palloseura 2 - Sc Kufu domaći580-01-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6764Dijon - Marseille - - 0-00-0
6765Monaco - Nice domaći291-03-1

FRANCUSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6573Dijon - Brest - - - -
6575Lyon - Marseille - - - -
6577Nice - Montpellier - - - -

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1312Hrvace - Slaven Belupo domaći141-11-2
1313Nk Karlovac - Dinamo Zagreb gosti80-40-7
1314Nk Vuteks Sloga Vukovar - Nk Osijek gosti150-20-8
1315Oriolik - Lokomotiva Zagreb gosti510-00-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8035Arema Cronus - Pss Sleman domaći262-04-0
8040Persepar Kalteng Putra - Psis Semarang - - 0-00-0
8041Madura United - Lamongan domaći291-02-1
8042Surabaya - Putra Samarinda domaći341-01-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7549Verona - Udinese - - 0-00-0
7550Brescia - Juventus domaći41-11-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4715Ascoli - Spezia domaći42-03-0
4720Cittadella - Pescara domaći21-02-1
4725Cosenza - Livorno gosti520-01-1
4728Crotone - Juve Stabia domaći900-02-0
4739Perugia - Frosinone gosti22-13-1
4740Pisa - Empoli gosti401-12-3
4741Pordenone Calcio - Benevento gosti121-11-1
4743Virtus Entella - Venezia gosti30-10-2

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6315Lecce - Hellas Verona - - - -
6319Parma - Udinese - - - -
6321Spal 2013 - Brescia - - - -

ITALIJA SERIE B DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6210Venezia - Entella - - - -
6211Pordenone - Trapani - - - -
6212Pescara - Cremonese - - - -
6213Perugia - Spezia - - - -
6214Livorno - Cosenza - - - -
6215Juve Stabia - Pisa - - - -
6216Frosinone - Chievo - - - -
6217Empoli - Benevento - - - -
6218Crotone - Cittadella - - - -
6219Ascoli - Salernitana - - - -

IZRAEL TOTO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8817Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem gosti870-00-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8500Pohang Steelers - Jeju United domaći570-02-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1920Amazulu - Kaizer Chiefs gosti840-00-2

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8469Al Sailiya Sc - Al Sadd gosti80-11-3

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7260Fk Panevezys - Suduva domaći41-32-7

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8830Wydad Casablanca - Far Rabat gosti500-01-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8083Queretaro - Necaxa gosti630-01-2
8121Tigres - Puebla gosti830-00-1
8131Chivas - Pachuca gosti181-12-4
8133Leon - Atlas gosti170-11-1

MOLDAVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8828Zimbru Chisinau - Fc Petrocub domaći451-01-2
8829Fc Milsami - Fc Sfintul Gheorghe gosti740-00-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8004Bad Vilbel - Baunatal gosti130-21-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8005Sc Verl - Bergisch Gladbach domaći101-03-0
8006Bonner - Sportfreunde Lotte domaći490-04-1
8007Sv Lippstadt 08 - Wuppertaler gosti200-11-1
8008Sv Rodinghausen - Vfb Homberg domaći381-02-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8366River Plate Asuncion - Sportivo San Lorenzo - - 0-00-0
9048Nacional Par - Club Guarani Asuncion gosti300-20-2

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8379Gryf Wejherowo - Lechia Gdansk domaći32-02-3
8381Stal Brzeg - Olimpia Elblag gosti140-11-2
8382Zaglebie Ii Lubin - Miedz Legnica domaći82-02-2
8383Stilon Gorzow Wielkopolski - Olimpia Zambrow domaći143-15-1
8384Legia Ii Warszawa - Wigry Suwalki domaći620-02-0
8385Ruch Chorzow - Stomil Olsztyn gosti180-12-2
8386Chrobry Glogow - Lech Poznan gosti750-00-2
8387Korona Kielce - Zaglebie Lubin gosti670-00-1
8388Ostrowiec - Sandecja Nowy Sacz domaći291-21-3
8389Widzew Lodz - Slask Wroclaw domaći850-02-0

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8409Cova Da Piedade U23 - Guimaraes U23 domaći301-02-0
8410Maritimo U23 - Leixoes Sc domaći12-04-1
8411Academica U23 - Estoril U23 - - 0-00-0
8412Braga U23 - Feirense U23 domaći412-03-1
8413Sporting Lisbon U23 - Rio Ave U23 domaći111-01-0
8415Setubal U23 - Benfica U23 domaći31-11-1

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1195Acs Flacara Horezu - Astra Giurgiu gosti440-10-2
1230Afc Metalul Buzau - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći451-01-0
1232Foresta Suceava - Gaz Metan Medias gosti82-12-1
1248Uta Arad - Dinamo Bucharest gosti141-11-3
1273Concordia Chiajna - Cs Voluntari domaći21-22-3
1297Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Fc Clinceni gosti380-12-3
2309U Craiova 1948 Sa - U Cluj domaći72-12-2

SAD LEAGUE ONENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9219Fc Tucson - Greenville Triumph Sc gosti40-22-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7985Memphis 901 Fc - Pittsburgh Riverhounds gosti150-10-1

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8609Kfc Komarno - Nitra gosti300-10-2
8610Mfk B Bystrica - Pohronie Ziar gosti71-31-5

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7518Real Valladolid - Granada Cf domaći121-11-1
7519Real Betis - Levante gosti71-13-1
7520Barcelona - Villarreal domaći62-12-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2568Djurgarden - Falkenberg domaći540-01-0
2570Kalmar - Sundsvall gosti430-10-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6471Gais - Orgryte - - 0-00-0
6480Varberg - Jonkopings Sodra - - 0-00-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8243Chiasso - Winterthur gosti560-00-2
8248Aarau - Stade Ls Ouchy gosti41-11-1
8251Schaffhausen - Kriens gosti380-10-2

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8624Club A Bizertin - As Soliman gosti580-02-1
8625Cs Chebba - Club Afrique gosti510-00-2
8626Kairouanaise - Cs Sfaxien gosti111-22-3
8627Us Tataouine - Us Ben Guerdane gosti250-10-1
8628Esperance Sportive De Tunis - Club S Hammam Lif domaći41-02-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1746Payasspor - Boluspor - - 0-00-0
17471877 Alemdag Spor - Sancaktepe Belediye gosti90-10-3
1748Esenler Erokspor - Usakspor domaći720-01-0
1765Somaspor Sk - Kecioerengucu gosti420-11-2
8638Yeni Corumspor As - Kasimpasa gosti600-00-1
8639Edirnespor - Buyuksehir Belediye Erzurumspor domaći151-11-1
8640Karacabey Belediyespor As - Umraniyespor domaći470-02-0
8641Muglaspor - Bursaspor gosti540-01-3
8642Altinordu Fk - Anadolu Selcukluspot - - 0-00-0
8643Sanliurfaspor - Erzincan Refahiyespor - - 0-00-0
8644Adanaspor - Fethiyespor gosti81-11-1
8645Osmanlispor Fk - Icel Idmanyurdu Spor domaći520-01-1
8646Kocaelispor - Sivas Belediye Spor gosti30-10-1

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8831Briton Ferry - Carmarthen gosti450-10-2
8832Stm Sports - Haverfordwest County V-VV-VV-VV-V
8833Bangor City - The New Saints domaći520-01-1
8834Caernarfon Town - Prestatyn gosti130-21-4
8835Flint Town - Airbus domaći91-02-1
8836Uwic Cardiff - Aberystwyth gosti380-10-1

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1471Pesaro - Bologna 72-80

IZRAEL LIGA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7840Hapoel Unet Holon - Ironi Naharia 77-88
7843Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv 87-67

LITVA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4351Prienai - Lietuvos Rytas Vilnius 78-87

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4345Ratiopharm Ulm - Rasta Vechta 84-62
4347Bbc Bayreuth - Brose Baskets Bamberg 75-78
4348Giessen 46ers - Crailsheim Merlins 92-108

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7844Montakit Fuenlabrada - Cb Miraflores 76-87

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8531Las Vegas Aces - Washington Mystics 90-94

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2632Trinec - Olomouc 1-17-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7592Herning - Aalborg 0-02-2
7593Odense - Herlev 1-32-5
7594Rungsted - Esbjerg 0-05-2
7595Sonderjyske - Roedovre 1-26-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4352Tappara - Karpat 0-13-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4360Grenoble - Chamonix Mont Blanc Pionieers 0-06-0
4369Nice Aigles - Amiens 1-01-1
4382Rouen - Bordeaux Ghc 0-02-0
4383Anglet Hormadi Elite - Briancon 1-03-1
4384Gap - Scorpions De Mulhouse 0-00-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6638Hokiklub Budapest - Ferencvaros Esmtk 1-21-9

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1316Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 1-16-3
1320New York Rangers - New York Islanders 0-03-1
1328St Louis Blues - Dallas Stars 0-11-2
1348Calgary Flames - Winnipeg Jets 0-02-0
1360Edmonton Oilers - Arizona Coyotes 0-12-4
1398Anaheim Ducks - San Jose Sharks 2-04-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4721Lillehammer - Frisk Asker 1-12-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1708Podhale Nowy Targ - Kadra Pzhl U23 3-06-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4722Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok 1-03-2
4723Torpedo Nn - Dinamo Minsk 1-13-3
4724Spartak Moscow - Salavat Ufa 0-02-4
4726Vityaz Podolsk - Avtomobilist Yekaterinburg 0-00-0

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6143Ermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 0-12-2
6145Sokol Krasnoyarsk - Molot Perm 0-00-6
6148Chelyabinsk - Khimik Voskresensk 2-04-2
6150Yuzhny Ural Orsk - Humo Tashkent 1-13-2
8011Org - Hk Ryazan 0-04-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5666Stalnye Lisy U20 - S. Barsy Astana U20 0-01-1
5667Belye Medvedi U20 - Altai U20 1-02-0
5670Ladja Togliatti U20 - Tyumenskiy Legion U20 1-06-0
5712Sarmaty Orenburg U20 - Omskie Yastreby U20 1-06-2
5713Sputnik Almetievsk U20 - Irbis Kazan U20 0-03-2
5714Reaktor Nizhnekamsk U20 - Chaika U20 0-10-6

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8012Banska Bystrica - Dvtk Jegesmedvek 0-02-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1155Leksand - Brynas 3-05-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8015Ambri - Scl Tigers 0-02-0
8016Biel - Davos 0-02-1
8017Lugano - Bern 2-04-2
8018Rapperswil - Zug 1-03-3
8019Zsc Lions - Fr. Gotteron 1-04-1
8020Lausanne - Servette 1-13-5

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8028Chaux De Fonds - Gck Lions 2-05-2
8029Olten - Ev Zug Academy 0-01-0
8030Visp - Ajoie 1-12-2
8031Hc Biasca - Thurgau 0-12-4
8032Langenthal - Sierre 2-04-1

ATP CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2966M.Fucsovics - K.Majchrzak V-VV-VV-VV-V
7819H.Chung - J.Sousa 13-136-13-61-2
7821R.Berankis - D.Shapovalov 7-124-63-60-2
7841T.Fritz - A.Bublik 16-186-45-71-2
7842V.Pospisil - J.Thompson 14-163-66-31-2
7846Z.Li - E.Gerasimov 11-166-42-61-2
8399D.Evans - G.Dimitrov 10-145-75-70-2

ATP CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2950F.Sun Wang Aor - D.Inglot A.Krajicek 15-161-66-01-2
2951I.Dodig F.Polasek - R.Jebavy I.Zelenay 12-86-46-42-0
2952J.Erlich F.Martin - C.Garin J.I.Londero 20-144-66-32-1
2953K.Edmund D.Evans - Hsieh C P C.Rungkat 13-96-47-52-0
2954N.Cacic D.Lajovic - S.Gonzalez R.Lindstedt 22-176-76-42-1
2955R.Albot J.Sousa - A.Bublik B.Paire 12-26-16-12-0
2956T.Fritz N.Monroe - R.Berankis M.Fucsovics 12-56-46-12-0
2957X.Gao Z.Li - D.Shapovalov J.Thompson 19-127-52-62-1

ATP ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014D.Dzumhur - M.Cecchinato 17-135-76-42-1
1016S.Kwon - L.Pouille 13-87-66-22-0
7889A.De Minaur - J.Millman 12-46-16-32-0
7892N.Kyrgios - A.Seppi 7-136-71-60-2
7895T.Sandgren - A.Murray 11-183-67-61-2

ATP ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2982D.Molchanov Qureshi A U H - D.Koepfer S.Kwon 9-135-74-60-2
2983D.Sharan A.Sitak - L.Bambridge B.Mclachlan 10-136-74-60-2
2984D.Wu Zhang Zh - M.Daniell P.Oswald 3-122-61-60-2
3024Gong M X Z.Zhang - T.Fabbiano A.Seppi 23-215-77-52-1
3026Rojer J J H.Tecau - N.Kyrgios M.Reid 19-166-33-62-1
3069S.Gille J.Vliegen - M.Kecmanovic J.Nedunchezhiyan 20-154-66-32-1

CHALLENGER BUENOS AIRESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1022F.Zeballos - G.Villanueva 12-56-46-12-0
1023J.Varillas - T.Farjat 12-56-26-32-0
1024C.Ugo Carabelli - F.Coria 12-86-46-42-0
1031S.Nagal - P.Sakamoto 18-146-76-42-1
1032F.Mena - F.Meligeni Rodrigues Alves 8-136-72-60-2
1033H.Casanova - J.Hernandez Fernandez 7-135-72-60-2
1034N.Alvarez - T.Seyboth Wild 8-124-64-60-2
1039M.Cuevas - F.Bagnis 6-124-62-60-2
6610M.Kestelboim - F.Diaz Acosta 15-183-67-51-2
8730J.Menezes - J.Ficovich 16-166-25-71-2
8731F.Delbonis - A.Velotti 7-124-63-60-2

CHALLENGER BUENOS AIRES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6828G.Andreozzi A.Molteni - F.Cerundolo M.F.Descotte 13-97-66-32-0
6831M.Kestelboim M.Zukas - S.Baez J.M.Cerundolo 19-216-76-41-2

CHALLENGER FIRENCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1086L.Musetti - B.Bonzi 13-106-47-62-0
1087R.Balzerani - J.Barranco Cosano 7-124-63-60-2
1088J.Okala - S.Ehrat 12-76-36-42-0
6926O.Roca Batalla - N.Serdarusic 12-56-36-22-0
6927B.Kavcic - E.Dalla Valle 4-121-63-60-2
6928P.Cachin - M.Safwat 2-121-61-60-2
6929R.Bonadio - I.Cervantes Huegun 14-156-25-71-2
6930A.Pellegrino - M.Eriksson 13-97-66-32-0
6931G.Moroni - C.Taberner 12-146-76-70-2
6936D.Gimeno Traver - M.Vilella Martinez 8-136-72-60-2
6937F.Horansky - A.Arnaboldi V-V6-1V-VV-V
6950G.Quinzi - D.Popko V-V6-3V-VV-V
6951S.Napolitano - C.Alcaraz Garfia 13-111-66-42-1
6952C.Berlocq - J.Barranco Cosano V-VV-VV-VV-V
6953G.Zeppieri - E.Benchetrit 8-124-64-60-2
6954A.Molcan - R.Brancaccio 14-156-76-21-2
6957J.Sels - M.Trungelliti 4-123-61-60-2

CHALLENGER FIRENCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1057G.Granollers Pujol P.Martinez - J.Barranco Cosano D.Gimeno Traver 19-183-66-42-1

CHALLENGER ORLEANSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7325A.Muller - R.Ramanathan 8-124-64-60-2
7327R.Bemelmans - M.Basic 13-97-66-32-0
8495H.Nys - A.Menendez Maceiras 12-56-16-42-0
8496V.Durasovic - J.Lenz 13-96-37-62-0
8954E.Donskoy - C.Stebe 13-107-66-42-0
8956I.Ivashka - M.Ymer 9-136-73-60-2
8957M.Janvier - S.Travaglia 12-56-36-22-0
8958A.Hoang - L.Vanni 12-56-26-32-0
8959Z.Kolar - N.Gombos 3-120-63-60-2
8960D.Novak - R.Roumane 17-176-35-71-2
8961L.Miedler - J.Sinner 8-136-72-60-2

CHALLENGER ORLEANS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6938H.Podlipnik Castillo Weissborn T S - G.Barrere Q.Halys 12-66-36-32-0
6939J.O Mara K.Skupski - E.Donskoy I.Ivashka 12-76-36-42-0
6940M.Copil L.Rosol - S.Arends D.Pel 8-124-64-60-2

CHALLENGER TIBURONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1101M.Krueger - G.Escobar 9-136-73-60-2
1102R.Peniston - M.Torpegaard 13-166-44-61-2
1103E.Gomez - M.Pervolarakis 17-115-76-02-1
1125T.Kwiatkowski - C.Gomez Herrera 12-86-46-42-0
1129A.Sarkissian - J.Wolf 17-197-66-71-2
1137E.Leshem - O.Crawford 18-156-76-42-1
1199H.Gaston - E.Song 15-143-66-42-1
1200M.Redlicki - B.Nakashima 6-123-63-60-2
1207O.Styler - R.Quiroz 14-156-34-61-2
8732E.Zhu - M.Arevalo Gonzalez 7-123-64-60-2
8733S.Bangoura - M.Geerts 13-96-47-52-0

CHALLENGER TIBURON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095G.Escobar R.Quiroz - C.Eubanks M.Krueger 13-227-64-61-2
1096T.Paul P.Polansky - J.Cerretani M.Cressy 1-120-61-60-2

WTA TASHKENTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7508D.Kovinic - M.Gasparyan 13-97-56-42-0
7517T.Maria - O.Govortsova 13-77-66-12-0
8510T.Maria - A.Kalinskaya 13-166-35-71-2
8516A.Van Uytvanck - M.Niculescu 12-36-26-12-0
8759A.Amanmuradova - Y.Bonaventure 4-123-61-60-2
8802N.Abduraimova - M.Niculescu 6-131-65-70-2
8934T.Martincova - K.Zavatska 8-124-64-60-2
8935V.Kuzmova - G.Minnen 18-165-76-32-1

WTA TASHKENT KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6817G.Monfils - C.Norrie 17-145-76-32-1
7515M.Kecmanovic - A.Ramos Vinolas 9-136-73-60-2
7516P.Andujar Alba - R.Bautista Agut 10-145-75-70-2
8400D.Wu - B.Coric 6-123-63-60-2
8401S.Tsitsipas - A.Mannarino V-V6-35-7V-V

WTA TASHKENT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017A.Kalinskaya V.Kuzmova - L.Samsonova K.Zavatska 13-97-56-42-0
1018H.Carter L.Stefani - Y.Bonaventure M.Kato 12-26-16-12-0
1019H.Dart D.Kovinic - N.Broady R.Van Der Hoek 12-56-26-32-0
1020K.Bondarenko A.Krunic - S.Fichman T.Maria 6-123-63-60-2
1021V.Diatchenko S.Sharipova - G.Minnen A.Van Uytvanck 21-237-66-71-2

WTA WUHANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029A.Barty - C.Garcia 16-114-66-42-1
3084B.Pera - K.Bertens 12-156-34-61-2
5683P.Kvitova - S.Stephens 12-66-36-32-0
5684S.Halep - E.Rybakina V-VV-VV-VV-V
6820A.Anisimova - Ka Pliskova 6-123-63-60-2
6821C.Mchale - D.Yastremska 9-133-66-70-2
6824V.Kudermetova - B.Bencic 14-132-66-32-1
8404E.Mertens - S.Kenin 16-176-44-61-2
8405G.Muguruza - E.Svitolina 7-135-72-60-2
8406Q.Wang - M.Bouzkova 12-66-36-32-0
8518S.Kuznetsova - E.Svitolina 6-124-62-60-2
8519A.Barty - S.Kenin 13-86-37-52-0
8520A.Sabalenka - K.Bertens 13-76-17-62-0

WTA WUHAN CHINA DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7514S.Stosur S.Zhang - C.Garcia B.Mattek Sands 10-134-66-70-2

WTA WUHAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1035Chan H C L.Chan - A.Riske K.Srebotnik 12-56-36-22-0
1036D.Kasatkina A.Tomljanovic - S.Kenin A.Sasnovich 9-136-73-60-2
1042S.Peng Y.Wang - L.Kichenok D.Krawczyk 13-214-67-51-2
1044S.Stosur S.Zhang - E.Alexandrova K.Siniakova 13-86-37-52-0
1237O.Kalashnikova V.King - N.Melichar K.Peschke 6-135-71-60-2
7512Chan H C L.Chan - A.Blinkova R.Voracova 12-56-36-22-0
7513Hsieh S W B.Strycova - N.Kichenok A.Spears 21-214-66-21-2
8416S.Halep R.Olaru - Y.Duan V.Kudermetova V-VV-VV-VV-V

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8043Aon Fivers - Alpha Hard 26-28

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7037Skanderborg - Aarhus Gf 24-33

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8235Wisla Plock - Powen Zabrze 25-20

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8236Sp C Horta - Porto Vitalis 27-37

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1710Vardar Skopje - Nexe Nasice 27-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7221Recoletas Atletico Valladolid - Barcelona Borges 27-39

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1507Guif - Onnereds Hk 29-23

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1468Francuska - Italija 1-02-03-0
2634Srbija - Ukrajina 0-11-13-2

SVJETSKI KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8507Rusija - Nizozemska 1-02-03-0
8508Japan - Brazil 0-10-20-3

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1317Rusija - Samoa 9-34
1845Fidzi - Urugvaj 27-30

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
8547Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars 1-7
8548Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 5-0
8549Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters 1-3
8550Tohoku Rakuten Golden Eagles - Fukuoka Softbank Hawks 4-2
8551Chiba Lotte Marines - Saitama Seibu Lions 4-12

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1241Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers 2-4
1243Detroit Tigers - Minnesota Twins 2-4
1244Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 9-2
1245Washington Nationals - Philadelphia Phillies 6-5
1247Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles 4-11
1250New York Mets - Miami Marlins 5-4
1259Chicago White Sox - Cleveland Indians 0-11
1286Kansas City Royals - Atlanta Braves 9-6
1299Arizona Diamondbacks - St Louis Cardinals 3-2
1300San Francisco Giants - Colorado Rockies 5-8
1310L A Angels - Oakland Athletics 3-2
1311San Diego Padres - L A Dodgers 3-6
1707Seattle Mariners - Houston Astros 0-3
9198Texas Rangers - Boston Red Sox 10-12

SP KRONOMETAR DUEL (ŽENE)BICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8359A.Neben - M.Reusser 1-0
8360A.V.Vleuton - C.Dygart 0-1
8361H.Simmonds - P.Mathiesen 0-1
8362K.Canuel - V.Heine 1-0
8363L.Brand - L.Thomas 0-1
8364L.N.Hansen - A.Barnes 0-1
8365L.Klein - A.Van Der Breggen 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 12172426363845
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 3763656785
arrow BL Belgija Keno 20/70 12458192627353638424649525864656769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 819262941
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 35112023
arrow CO Connecticut 6/44 51826373842
arrow DA Multi-Daily A 6/99 305284868893
arrow DB Multi-Daily B 6/99 294044495881
arrow DC Multi-Daily C 6/99 92534415878
arrow EM Euro Millions 5/50 233424748
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 412131519262730323639424551535456585963
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 27111519222527303440414243516065676870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 710172026
arrow FK Finska Keno D 20/70 111141516272829323538464749515253575962
arrow FQ Finska Keno V 20/70 136715162325263037454748515356575965
arrow FT Finska Keno T 20/70 412151617223132333435394454555761626570
arrow GO Njemačka Keno 20/70 68212528303335363940445154596162636669
arrow HO Hong Kong 6/49 61744454649
arrow IT Italija 6/90 74555608189
arrow LD Latvija Keno D 20/62 110121317212223252729343942444548515354
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4571113192833404243444648515455565762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 24101113151617181925263233354045465662
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 116172431
arrow NP New York Pick 10 20/80 69101418202433444856616264677071757679
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 17111521222439424650545963666770777880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1781314161930313338486264656770717578
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 313252830
arrow PO Poljska 6/49 1314171835
arrow SB Španjolska Bono 6/49 42428343745
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 614244246
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 4681213
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 314151619283134364951525357616465717377