Srijeda 25.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8793Psv Eindhoven - Groningen - - 2-03-1
8794Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga - - 1-04-0
8800Lille - Strasbourg - - 1-02-0
8801Benfica - Vitoria Guimaraes - - 0-00-0
8823Milton Keynes Dons - Liverpool - - 0-10-2
8903Fiorentina - Sampdoria - - 1-02-1
8905Napoli - Cagliari - - 0-00-1
8914Real Madrid - Osasuna - - 1-02-0
8916Porto - Santa Clara - - 1-01-0
8937G.Monfils - C.Norrie - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9227Barracas Central - Agropecuario Argentino domaći850-01-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9620Ca Estudiantes - Real Pilar Fc gosti90-11-1

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1508Fk Ani Yerevan - Fc Ararat Yerevan 2 gosti340-10-1
1512Masis Fc - Fc Lokomotiv Yerevan gosti101-32-7
1513Urartu 2 - Fc Ararat Armenia 2 gosti730-00-1

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Austrija Klagenfurt - Sturm Graz gosti71-12-2
1289Wsg Wattens - Austria Vienna domaći102-15-2
1291Vorwarts Steyr - Ried gosti40-23-4
1292Wsc Hertha - Altach gosti60-21-4
1293Rapid Vienna - Salzburg gosti510-01-1
8407Wiener Viktoria - Lask gosti130-11-4
8408Atsv Wolfsburg - Wolfsberger Ac gosti150-20-6

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9529Hanoi T And T - April Twenty Five gosti192-12-2

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8929Zulte Waregem - Fc Duffel gosti81-14-2
8931Eendracht Aalst - Gent gosti90-10-4
8932Francs Borains - Club Brugge gosti710-00-3
8938Kfc Mandel United - Oostende gosti90-10-2
8939Royal Cappellen - Eupen - - 0-00-0
8941Rupel Boom - Charleroi gosti311-12-3
8942Seraing - Kortrijk gosti231-21-3
8948St Gilloise - R Cs Verlaine domaći341-03-0
8949Dessel Sport - Royal Excel Mouscron gosti120-10-1
8950St Truiden - Oud Heverlee - - 0-00-0
8951Kfco Beerschot Wilrijk - Anderlecht gosti311-12-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8211Slavia Mozyr - Fc Vitebsk gosti460-00-1
8216Gorodeya - Shakhtar Soligorsk - - 0-00-0
8217Dinamo Brest - Bate Borisov domaći460-01-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8042Nacional Potosi - Always Ready gosti51-23-2
8076Royal Pari Sion - Bolivar gosti81-12-1
8369The Strongest - Club Destroyers domaći441-04-0
8414Sport Boys - Real Potosi domaći103-06-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8483Radnik Bijeljina - Nk Celik Zenica domaći32-12-1
8484Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar gosti420-10-3
8485Velez Mostar - Fk Tuzla City gosti390-12-1
8486Fk Sarajevo - Borac Banja Luka domaći870-01-0
8487Siroki Brijeg - Fk Mladost Doboj Kakanj gosti51-23-2
8488Zeljeznicar - Fk Zvijezda 09 domaći203-06-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7871Ceara - Cruzeiro - - 0-00-0
8781Bahia Ba - Botafogo domaći241-02-0
8963Flamengo - Internacional domaći201-03-1
8967Sao Paulo Sp - Goias gosti160-10-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8812Parana Clube Pr - Ponte Preta domaći600-01-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1940Atletico Pr U20 - Chapecoense U20 domaći81-02-0
1941Botafogo U20 - Ponte Preta U20 domaći234-04-0
1942Fluminense Rj U20 - Coritiba U20 domaći12-03-1
1944Sao Paulo U20 - America Mg U20 gosti31-13-2
1945Sport Recife U20 - Gremio U20 domaći222-03-0
1946Palmeiras U20 - Corinthians U20 gosti60-10-1
1950Atletico Mineiro U20 - Internacional Rs U20 domaći580-01-1
1959Mirassol U20 - Santos U20 - - 0-00-0

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8082Litex Lovech - Pfc Montana domaći141-03-0
8178Neftochimik Bourgas - Ludogorets domaći121-01-4

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9244Domalice - Dukla Prague gosti430-11-3
9245Loko Vltavin - Budejovice gosti41-21-4
9246Mfk Karvina - Viktoria Zizkov gosti430-10-2
9247Vysocina Jihlava - Sparta Prague gosti131-11-2
9248Slovan Liberec - 1.Sk Prostejov domaći242-03-1
9249Banik Ostrava - Hradec Kralove domaći61-02-0

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8831Waterhouse Fc - Cd Motagua gosti660-00-2

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1373Avarta - Fredericia gosti272-22-4
1375Vejgaard Bk - Aalborg gosti460-00-6
1376Ab Gladsaxe - Viborg gosti10-11-1
1379Hvidovre - Sonderjyske gosti240-22-2
1380Hb Koge - Nykobing Fc domaći790-01-0
1392Skive - Brondby If gosti530-01-1
8435Hillerod - Fc Copenhagen gosti730-01-1
8436Bk Marienlyst - Esbjerg Fb gosti81-12-5

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8265Barcelona Sc - El Nacional - - 0-00-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7983Fleetwood - Fc Liverpool U21 domaći760-01-1

ENGLESKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2097Brighton - Aston Villa gosti220-21-3
2124Burton Albion - Bournemouth domaći141-02-0
2202Oxford United - West Ham domaći550-04-0
2249Sheffield United - Sunderland gosti90-10-1
2266Wolves - Reading domaći271-01-1
4553Chelsea - Grimsby domaći43-17-1
4554Milton Keynes Dons - Liverpool gosti410-10-2
4559Manchester Utd - Rochdale domaći680-01-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8638Gosport Borough - Poole Town gosti430-10-2

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9261Flora Tallinn - Viljandi Tulevik domaći52-03-0

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Fc Kuressaare - Trans Narva gosti41-21-3

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1280Skala - Vikingur Gota gosti850-00-1
8517Eb Streymur - Hb Torshavn domaći700-01-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6769Amiens - Bordeaux domaći21-21-3
6774Brest - Lyon domaći281-12-2
6806Lille - Strasbourg domaći431-02-0
6811Montpellier - Nimes Olympique domaći311-01-0
6813Nantes - Rennes domaći770-01-0
6814St Etienne - Metz gosti180-10-1
6815Toulouse - Angers Sco gosti880-00-2
6816Paris St Germain - Reims gosti290-10-2

FRANCUSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6570Amiens - Metz - - - -
6572Bordeaux - Reims - - - -
6574Lille - St Etienne - - - -
6576Nantes - Strasbourg - - - -
6578Toulouse - Angers Sco - - - -

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9232Belisce - Rnk Split - - 0-00-0
9233Bijelo Brdo - Cibalia domaći171-01-0
9234Jadran Porec - Inter Zapresic gosti221-23-7
9235Nk Udarnik Kurilovec - Istra 1961 domaći32-12-2
9236Slavonija - Sibenik gosti151-31-5
9238Zagora - Nk Zadar domaći421-01-1
9239Nk Varazdin - Rudes domaći32-04-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7551Roma - Atalanta gosti710-00-2
7552Fiorentina - Sampdoria domaći311-02-1
7553Genoa - Bologna - - 0-00-0
7554Inter - Lazio domaći231-01-0
7555Napoli - Cagliari gosti870-00-1
7556Parma - Sassuolo domaći900-01-0
7557Spal 2013 - Lecce gosti111-11-3

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4767Trapani - Cremonese - - 0-00-0
4856Salernitana - Chievo gosti291-11-1

ITALIJA PRIMAVERA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Juve Stabia U19 - Lecce U19 gosti510-01-2
1034Trapani U19 - Lazio U19 gosti710-00-2
1035Brescia U19 - Spezia U19 domaći171-11-3
1036Napoli U19 - Cosenza U19 gosti170-11-1
1037Parma U19 - Cremonese U19 gosti141-11-2
1042Perugia U19 - Salernitana U19 gosti310-11-1
1044Sampdoria U19 - Milan U19 gosti260-12-2
1057Sassuolo U19 - Pisa U19 domaći261-02-0
1060Spal U19 - Verona U19 gosti262-33-3

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -
6312Fiorentina - Sampdoria - - - -
6313Genoa - Cagliari - - - -
6314Inter - Napoli - - - -
6318Milan - Atalanta - - - -
6320Roma - Lazio - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8046Ac Gozzano - Novara gosti90-11-2
8047Como - Arezzo - - 0-00-0
8048Pistoiese - Renate - - 0-00-0
8049Pro Patria - Us Pianese domaći11-02-0
8050Albinoleffe - Juventus U23 gosti550-01-1
8051Monza - Siena gosti240-10-2
8052Pergolettese - Lecco gosti220-11-2
8053Pontedera - Pro Vercelli domaći91-01-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8679Rimini - Gubbio domaći51-11-1
8680Salo - Fano gosti320-21-3
8681Sambenedettese - Modena domaći171-11-1
8706Sud Tirol - Fermana domaći102-03-0
8707Vicenza - Vis Pesaro - - 0-00-0
8708Imolese Calcio - Virtus Vecomp Verona domaći211-21-3
8709Padova - Cesena domaći71-01-0
8710Piacenza - Ravenna domaći141-03-1
8711Reggio Audace Fc - Carpi domaći171-02-0
8712Triestina - Fc Arzignano Valchiampo domaći262-03-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8747Ternana - Reggina gosti460-01-1
8748Vibonese - Picerno domaći42-03-1
8749As Bisceglie - Casertana - - 0-00-0
8750Avellino - Virtus Francavilla Calcio gosti390-10-1
8757Paganese - Rende gosti151-15-1
8758Teramo - Viterbese domaći590-01-1
8777Bari - Monopoli domaći351-11-1
8778Catania - Cavese domaći192-04-0
8779Catanzaro - Rieti domaći151-02-0
8780Potenza - Sicula Leonzio - - 0-00-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9297Hap Kfar Saba - Sectzya Nes Ziona gosti21-11-1
9298Maccabi Haifa - Maccabi Netanya domaći212-03-0

JAPAN CARSKI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8630Kashima Antlers - Yokohama Marinos domaći133-14-1
8729Urawa Red Diamonds - Honda Fc gosti820-00-2

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1731Independiente Del Valle - Corinthians gosti290-12-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9311Jeonbuk Motors - Daegu Fc gosti430-10-2
9312Sangju Sangmu Fc - Incheon United gosti70-32-3
9313Seongnam Ilhwa - Gangwon domaći371-01-0
9314Seoul - Gyeongnam domaći181-01-1
9315Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai gosti500-00-2

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1112Toronto Fc - Montreal Impact domaći700-01-0

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8734Atyrau - Fc Astana gosti130-41-4

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9023Depotivo Pasto - Independiente Medellin gosti400-11-2
9024Deportivo Cali - Deportes Tolima gosti120-12-1

LATVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Fk Karosta - Fk Jelgava gosti60-20-5

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8667Biik Kazygurt - Rsc Anderlecht domaći271-02-0
8668Fc Barcelona - Juventus Fc domaći322-02-1
8669Bayern Munich - Kopparbergs Goteborg gosti800-00-1
8728Twente - Skn St. Polten gosti61-11-2
9266Slavia Prague - Hibernian domaći52-15-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7261Palanga - Fk Riteriai domaći31-21-3

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9551Petange - F91 Dudelange domaći211-02-0

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9366Tas Tihad Casablanca - Olympique Dcheira gosti11-11-1
9367Union Touarga - Ittihad Khemisset gosti300-10-1
9368Chabab Atlas Khenifra - Cr Khemis Zemamra domaći640-02-1
9369Rapide Oued Zem - Crs Salmi domaći202-02-0
9378Moghreb Tetouan - Racing Athletique Du Casablanca domaći460-01-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8134Santos Laguna - Veracruz domaći181-05-0
8158Fc Juarez - America Mexico domaći111-01-1
8159Cruz Azul - Monterrey domaći670-01-1
8190Tijuana - Morelia domaći162-13-2

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9531Cruz Azul U20 - Monterrey U20 gosti220-10-2
9552Tijuana U20 - Monarcas Morelia domaći162-13-2

MOLDAVIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1514Fc Codru Lozova - Csf Speranta Nisporeni gosti70-12-2
1515Sheriff Tiraspol - Fc Dinamo Auto domaći790-01-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9564Managua Fc - Real Esteli gosti80-30-3

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5704Psv Eindhoven - Groningen domaći122-03-1
5705Ajax - Fortuna Sittard domaći500-05-0

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9046Arna Bjornar - Roa domaći62-12-2
9047Klepp - Fart domaći292-04-0

NORVEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8350Ranheim - Fram Larvik domaći412-03-0
8351Mjondalen - Haugesund gosti180-11-3

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9286Offenbacher Fc Kickers 1901 - Eintracht Frankfurt U19 gosti180-32-6

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9293Hannover Am - Hannoverscher Sc domaći341-02-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8009Borussia Monchengladbach Am - Fortuna Koln gosti230-10-2
8010Rw Oberhausen - Tus Haltern gosti142-13-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9565Club Libertad - Deportivo Capiata domaći480-02-0
9566Olimpia - Sol De America domaći530-02-0

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1528Deportivo Coopsol - Atletico Grau domaći431-01-3
9568Sport Huancayo - Academia Cantolao domaći182-02-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9300Motor Lublin - Biala Podlaska gosti181-14-1

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8390Stal Rzeszow - Pogon Szczecin gosti710-00-1
8391Garbarnia Krakow - Bytovia Bytow gosti460-01-2
8392Chelmianka Chelm - Znicz Pruszkow domaći271-01-1
8393Hutnik Krakow - Resovia Rzeszow domaći301-11-1
9111Katowice - Warta Poznan - - 0-00-0
9478Polonia Sroda Wielkopolska - Gornik Zabrze gosti20-30-6
9479Blekitni Stargard S. - Wisla Krakow domaći261-02-1
9480Chemik Bydgoszcz - Wisla Plock gosti600-00-1
9481Chemik Police - Stalowa Wola gosti90-20-4
9482Elana Torun - Radomiak Radom gosti10-11-2
9504Gryf Slupsk - Gornik Leczna gosti111-31-3
9507Rekord Bielsko Biala - Concordia Elblag domaći550-02-1
9510Cracovia Krakow - Jagiellonia domaći162-14-2
9513Jastrzebie - Lks Nieciecza domaći870-01-0
9524Gks Belchatow - Gks Tychy gosti700-00-2
9525Pogon Siedlce - Bielsko Biala domaći241-01-0
9526Olimpia Grudziadz - Stal Mielec gosti210-10-3
9527Chojnice - Rakow Czestochowa gosti720-00-1
9528Puszcza Niepolomice - Legia Warsaw gosti410-10-2

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2173Gil Vicente - Portimonense gosti450-11-2
2177Benfica - Vitoria Guimaraes - - 0-00-0
2205Porto - Santa Clara domaći451-01-0

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1295Chindia Targoviste - Fc Hermanstadt gosti880-00-1
1296Acs Industria Galda - Petrolul Ploiesti gosti320-10-1
1302Cs Faurei - Dacia Mioveni domaći470-01-5
2310Scolar Resita - Universitatea Craiova gosti300-10-1
2311Fc Botosani - Cfr Cluj domaći371-02-2
8040Cs Faurei - Dacia Mioveni domaći470-01-5

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1257Yenisey - Zenit St Petersburg domaći141-01-2
4649Luch Vladivostock - Dynamo Moscow domaći201-01-0
4650Ska Khabarovsk - Akhmat Grozny gosti750-01-1
4651Tom Tomsk - Tambov domaći282-04-0
4652Shinnik Yaroslavl - Pfc Sochi - - 0-00-0
4660Chayka Peschanokopskoye - Fc Ufa gosti360-10-1
4661Fc Alania Vladikavkaz - Cska Moscow gosti21-21-3
4662Kamaz - Spartak Moscow gosti211-11-2
4663Mordovia Saransk - Rostov gosti510-00-2
4673Chernomorets Novorossijsk - Ural Ekaterinburg gosti530-00-2
4683Chertanovo Moscow - Orenburg - - 0-00-0
4688Fakel Worenesch - Arsenal Tula gosti221-11-2
4689Khimki - Rubin Kazan domaći71-03-0
4691Nizhny Novgorod - Fk Krasnodar domaći770-01-0
4693Torpedo Moscow - Kryliya Sovetov domaći362-02-0
4695Baltika Kaliningrad - Lokomotiv Moscow gosti310-11-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9095New York City Fc - Atlanta United Fc domaći143-04-1
9096Minnesota United - Sporting Kansas City gosti70-12-1
9097Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy gosti500-01-2
9098Los Angeles Fc - Houston Dynamo domaći231-13-1
9099Portland Timbers - New England Revolution domaći490-02-2
9100San Jose Earthquakes - Philadelphia Union domaći351-01-2

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8013Houston Dash - Washington Spirit - - 0-00-0
8014Reign Fc - Utah Royals Fc domaći401-02-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9215Loudoun United Fc - Swope Park Rangers domaći102-14-1
9216Tulsa Roughnecks Fc - San Antonio Fc domaći23-34-3
9624Atlanta United 2 - Indy Eleven domaći241-12-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9121Al Khaleej Saihat Fc - Ohod Saudi Fc gosti250-11-3
9122Al Bukayriyah Fc - Al Kawkab domaći341-05-0
9123Al Tai - Al Jabalain Fc gosti210-11-1
9124Hetten Fc - Al Thoqbah Club gosti250-12-5

SINGAPUR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1672Albirex Niigata - Houngang United gosti291-11-2
1689Brunei Dpmm - Geylang United gosti370-11-1
1694Home United - Balestier Khalsa gosti361-11-3
1696Tampines Rovers - Warriors Fc gosti70-11-3

SLOVAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9385Dunajska Luzna - Petrzalka gosti350-10-3
9386Kosice - As Trencin domaći291-02-2
9387Msk Spisske Podhradie - Fk Poprad gosti210-10-3
9397Slavoj Trebisov - Zlate Moravce domaći201-11-2
9398Tj Mladost Kalsa - Ruzomberok gosti171-32-6
9407Tj Spartak Vysoka Nad Kysucou - Sered gosti250-20-4

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9089Nk Bravo - Mura gosti141-13-3
9090Domzale - Olimpija Ljubljana gosti161-21-4
9091Maribor - Rudar Velenje domaći183-05-0

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9159Jadran Dekani - Nd Gorica gosti540-00-2
9160Kalcer Radomlje - Drava gosti342-23-2
9161Krka - Nk Brda domaći121-13-1
9162Krsko Posavlje - Nd Beltinci domaći201-01-1
9163Nk Bilje - Nk Dravograd domaći52-12-1
9164Nk Fuzinar Ravne - Nk Nafta domaći451-01-1
9165Nk Rogaska - Nk Brezice 1919 domaći710-01-0
9166Roltek Dob - Koper gosti81-11-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9141Javor Ivanjica - Partizan Belgrade gosti260-10-2
9142Vozdovac - Crvena Zvezda gosti111-21-3

SRBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1708Fk Bratstvo Prigrevica - Mladost Lucani gosti110-21-3
1710Fk Sindelic Beograd - Zemun - - 0-00-0
1714Indija - Fk Dinamo Vranje domaći252-02-0
1721Napredak - Fk Tsc Backa Topola gosti320-11-1
1730Ofk Belgrade - Fk Rad domaći62-13-2
1746Ofk Backa Palanka - Radnicki domaći740-01-0
1747Macva Sabac - Metalac Milanovac domaći341-01-0
1748Spartak Subotica - Novi Pazar domaći341-02-0

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1260Hearts - Aberdeen gosti121-22-2
1262Celtic - Partick Thistle domaći151-05-0
1263Kilmarnock - Hibernian - - 0-00-0
1267Livingston - Rangers gosti40-10-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7521Leganes - Athletic Bilbao gosti590-01-1
7522Mallorca - Atletico Madrid gosti260-10-2
7523Valencia - Getafe gosti13-13-3
7524Real Madrid - Osasuna domaći361-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2573Aik Stockholm - Gotenborg domaći201-01-0
2574Bk Hacken - Elfsborg gosti191-11-2
2593Orebro - Ostersunds domaći610-02-0
2601Sirius - Hammarby gosti530-01-3

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6485Brommapojkarna - Frej gosti60-20-3
6486Norrby - Vasteras domaći441-01-0
6487Osters - Halmstad domaći91-01-0
6496Trelleborgs Ff - Mjallby gosti50-30-3

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8615Basel - Zurich domaći91-04-0
8616Sion - St Gallen gosti430-11-2
8617Thun - Young Boys gosti480-01-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9178Lausanne - Grasshoppers domaći361-02-1
9179Wil - Vaduz domaći152-04-1

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9180Khonkaen Fc - Police Tero Fc gosti520-01-2
9181Udon Thani Fc - Lampang Fc domaći900-01-0
9182Army United - Chiangmai United domaći800-01-0
9183Ayutthaya United Fc - Bg Pathum United gosti400-13-3
9184Navy - Kasetsart Fc gosti180-11-1
9185Rayong Fc - Thailand Honda Fc domaći211-03-2
9186Sisaket - Samut Sakhon Fc domaći92-04-0
9187Mof Customs United Fc - Air Force United gosti301-11-2
9188Ubon United - Nongbua Pitchaya Fc - - 0-00-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9196Manastir - Stade Tunisien domaći171-01-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9197Hacettepe - Denizlispor gosti80-10-4
9408Elazigspor - Tepecik Belediye gosti640-00-1
9409Hekimoglu Trabzon - Adana Demirspor - - 0-00-0
9410Kemerspor 2003 - Sariyerspor gosti430-12-2
9431Bandirmaspor - Etimesgut Belediyespor domaći101-01-1
9432Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Erbaaspor domaći201-03-0
9433Ergene Velimese Spor - Eyupspor gosti380-21-4
9434Kirklarelispor - 1954 Kelkit Belediyespor domaći790-01-0
9443Manisa Futbol Kulubu - Elazig Belediyespor Fk domaći291-02-1
9444Menemen Belediyespor - Kirsehir Belediye Spor domaći500-02-1
9453Pendikspor - Turgutluspor gosti520-00-3
9454Silivrispor - Kastamonuspor gosti191-11-2
9455Tuzlaspor - Nazilli Belediyespor domaći222-12-1
9456Istanbulspor - Pazarspor gosti50-12-2
9457Kahramanmaras - Karagumruk gosti580-01-4
9458Diyarbakirspor - Eskisehirspor gosti180-12-1
9461Afjet Afyonspor - Bayrampasa gosti580-00-1
9462Tarsus Idman Yurdu - Darica G Birligi domaći42-04-0
9471Goztepe - Yokogawa Musashino domaći460-03-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8670Illichivec Mariupol - Dinamo Kiev gosti900-00-1

UKRAJINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9208Kremin Kreminchuh - Olimpik Donetsk domaći91-22-3
9209Mykolaiv - Chernomorets Odessa domaći780-01-0
9210Agrobiznes Volochisk - Sc Dnipro 1 gosti190-21-3
9211Fc Minaj - Volyn Lutsk domaći850-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1578Aragua - Portuguesa domaći850-01-0
1635Deportivo Lara - Llaneros domaći620-02-0
1665Trujillanos - Estudiantes De Caracas gosti371-11-2
1666Zulia Fc - Atletico Venezuela domaći500-02-0
1667Zamora - Dep. La Guaira gosti900-00-1
1668Academia Puerto Cabello - Carabobo gosti130-12-1
1669Tachira - Lala Fc domaći43-06-0

ZIMBABVE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1670Bulawayo Chiefs Fc - Highlanders Fc gosti220-21-3
1671Chicken Inn Fc - Herentals Fc domaći222-04-1

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8191Ciclista Olimpico De La Banda - Quimsa Santiogo Del Estero 96-95

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2916Svendborg Rabbits - Randers Cimbria 74-89

EUROLIGA KVALIFIKACIJE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9294Olympiakos Pireaus - Basket Lattes Montpellier 63-66
9295Dvtk Miskolc - Venezia 85-75

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9288Tnt Katropa - Blackwater Elite 135-107
9291San Miguel Beermen - Phoenix Pulse Fuel Masters 130-119

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9287Asvel Lyon Villeurbanne - Boulazac Basket 78-69

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7845Brescia - Reggio Emilia 90-82
7847Trento - Pistoia 88-75
7848Virtus Bologna - Virtus Roma 74-67

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8837Siauliai - Juventus Utena 60-86
8838Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes 81-47
9009Neptunas Klaipeda - Bc Alytaus Dzukija 74-67

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4349Mitteldeutscher Bc - Enbw Ludwigsburg 87-89
7858Bg Gottingen - Phantoms Braunschweig 77-96

POLJSKA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9292Wroclawek - Stal Ostrow Wielkopolski 95-66

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8923Icl Manresa - Unicaja Malaga 79-69
8924Iberostar Tenerife - Bilbao Basket 67-81

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2917Blancos De Rueda Valladolid - Marin Peixegalego 82-66

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2918Djurgarden Basket - Jamtland 108-102

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2481Khimki - Zielona Gora 79-75

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2919Bjelorusija U20 - Hc Lokomotiv Orsha 0-00-2
2920Hk Vitebsk - Pinskie Jastreby 0-22-4
2922Khimik Ska - Hc Aviator Baranovichi 0-02-0
8218Hc Dinamo Molodechno - Neman Grodno 2-16-3
8240Hc Shakhtyor Soligorsk - Hk Lida 3-16-1
8241Hk Mogilev - Hk Gomel 1-12-4
8244Yunost Minsk - Metallurg Zhlobin 0-12-1

BJELORUSIJA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8237Bjelorusija U18 - Hc Bobruisk 0-11-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8245Ceske Budejovice - Stadion Litomerice 0-22-6
8246Chomutov - Slavia Prague 2-05-0
8247Vhk Vsetin - Slovan Ustecti Lvi 2-03-1
8249Hc Banik Sokolov - Hk Jestrabi Prostejov 1-53-9
8250Hc Frydek Mistek - Kadan 4-08-0
8264Hc Havirov Panthers - Horacky Fk Trebic 1-01-3
8356Hc Rt Torax Poruba - Benatky Nad Jizerou 1-05-1
8368Hc Zubr Prerov - Dukla Jihlava 0-01-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4355Ilves - Kalpa 2-27-4
4356Kookoo - Tps 1-22-7
4357Lukko - Jyp 1-03-1
4358Saipa - Pelicans 0-02-5

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1397Hc Kurbads - Hk Liepaja 0-12-2
1399Hk Dinaburga Daugapils - Hk Olimp Riga 0-20-5
1400Hk Mogo - Hs Riga 0-00-2
1451Hk Zemgale Llu - Hk Prizma 1-06-2

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1285Boston Bruins - New Jersey Devils 1-02-0
1297Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets 1-13-3
1308Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings 1-14-2
1309Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 2-03-0
1312Nashville Predators - Carolina Hurricanes 0-03-0
1313Chicago Blackhawks - Washington Capitals 0-20-6
1314Anaheim Ducks - Los Angeles Kings 1-02-0
1315Vancouver Canucks - Ottawa Senators 2-12-6
1317Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche 0-11-4

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2936Ringerike - Gjovik Mammuts 0-04-2
2937Furuset - Hasle Loren Ishockey 1-11-6

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3303M Magnitogorsk - Barys Astana 0-11-3
3304Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 0-40-6
3305Jokerit - Cska Moscow 0-21-5
3386Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 1-04-0

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1951Krs Peking - Hk Ryazan 1-01-0
8472Nomad Nur Sultan - Hc Rostov 1-11-2
8473Saryarka - Buran Voronezh 2-04-0
8474Dizel Penza - Zauralye Kurgan 0-00-1
8475Hk Dinamo St Petersburg - M Novokuznetsk 1-04-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9316Tolpar U20 - Kuznetskie Medvedi U20 2-16-3
9317Avto U20 - Sibirskie Snaipery U20 0-00-0
9318Sarmaty Orenburg U20 - Omskie Yastreby U20 1-01-1
9319Spartak Moscow U20 - Ska Varyagi U20 1-03-0
9320Sputnik Almetievsk U20 - Irbis Kazan U20 0-02-1
9321Reaktor Nizhnekamsk U20 - Chaika U20 2-13-3
9322Almaz U20 - Krasnaya Armiya U20 0-10-3
9323Mhk Dynamo U20 - Kapitan Stupino U20 0-05-2
9324Mytishchinskie Atlanty U20 - Loko Yaroslavl U20 0-11-5
9345Ska 1946 U20 - Vityaz U20 3-05-2

SLOVACKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4347Nova Ves - Povazska Bystrica 1-03-2
4348Dubnica - Skalica 1-05-2
4351Zilina - Hk Trnava 3-15-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8476Almtuna Is - Vastervik 1-01-1
8477Hc Vita Hasten - Bofors 2-04-0
8478Karlskrona Hk - Sodertalje 2-04-1
8479Kristianstad - Aik 1-02-0
8480Modo - Mora 2-17-1
8481Tingsryd - Timra 0-02-3
8482Vasteras - Bjorkloven 0-02-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8033Ehc Winterthur - Kloten 0-21-7

ATP CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029B.Paire - P.Carreno Busta 3-66-33-61-2
1030D.Lajovic - L.Harris 6-123-63-60-2
1031F.Verdasco - C.Garin 3-66-33-61-2
1032J.Isner - E.Gerasimov 19-207-66-71-2
4569A.Bublik - J.Thompson 13-96-47-52-0
4570J.Sousa - F.Auger Aliassime 18-156-46-72-1
7821R.Berankis - D.Shapovalov 7-124-63-60-2
7841T.Fritz - A.Bublik 16-186-45-71-2
8399D.Evans - G.Dimitrov 10-145-75-70-2
8610B.Klahn - D.Shapovalov 15-166-33-61-2
9705B.Paire - P.Carreno Busta 12-153-66-31-2
9707F.Verdasco - C.Garin 12-153-66-31-2

ATP CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2955R.Albot J.Sousa - A.Bublik B.Paire 12-26-16-12-0
2956T.Fritz N.Monroe - R.Berankis M.Fucsovics 12-56-46-12-0
2957X.Gao Z.Li - D.Shapovalov J.Thompson 19-127-52-62-1
9346J.Erlich F.Martin - K.Edmund D.Evans 19-176-43-62-1

ATP ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061A.De Minaur - A.Murray 16-124-66-22-1
6817G.Monfils - C.Norrie 17-145-76-32-1
7515M.Kecmanovic - A.Ramos Vinolas 9-136-73-60-2
7516P.Andujar Alba - R.Bautista Agut 10-145-75-70-2
7892N.Kyrgios - A.Seppi 7-136-71-60-2
8400D.Wu - B.Coric 6-123-63-60-2
8401S.Tsitsipas - A.Mannarino V-V6-35-7V-V
8759A.Seppi - Z.Zhang 18-187-64-62-1
8760D.Dzumhur - S.Kwon 13-87-66-22-0

ATP ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2982D.Molchanov Qureshi A U H - D.Koepfer S.Kwon 9-135-74-60-2
2984D.Wu Zhang Zh - M.Daniell P.Oswald 3-122-61-60-2
3026Rojer J J H.Tecau - N.Kyrgios M.Reid 19-166-33-62-1
8828G.Oliveira A.Vasilevski - L.Bambridge B.Mclachlan 22-186-76-32-1
8829M.Demoliner M.Middelkoop - M.Daniell P.Oswald 23-196-77-52-1
9355S.Gille J.Vliegen - Gong M X Z.Zhang 12-76-36-42-0

CHALLENGER BUENOS AIRESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040F.Cerundolo - M.Hamou 12-36-26-12-0
1041G.Andreozzi - G.Olivieri 15-157-62-62-1
1043M.Descotte - C.Lindell 8-124-64-60-2
1045P.Toledo Bague - A.Collarini 9-134-65-70-2
1046T.Tirante - T.Monteiro 3-121-62-60-2
9459F.Diaz Acosta - R.Olivo 17-137-54-62-1
9460J.Varillas - H.Dellien 12-66-46-22-0
9662L.Mayer - F.Zeballos 13-67-56-12-0

CHALLENGER BUENOS AIRES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6826F.Bagnis R.Olivo - M.A.Reyes Varela F.Romboli 19-216-33-61-2
6827F.Coria S.Nagal - T.Monteiro P.Sakamoto 12-36-16-22-0
6829J.P.Ficovich C.Ugo Carabelli - H.Dellien F.Zeballos 19-224-67-61-2
6830L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - S.Galdos J.P.Varillas 22-217-65-72-1
6832O.Luz J.L.Magalhaes Hueb De Menezes - M.Cuevas F.Mena 21-154-67-62-1
6833R.Matos T.Seyboth Wild - M.Estevez J.Hernandez Fernandez 17-196-33-61-2

CHALLENGER FIRENCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062A.Pellegrino - K.Coppejans 5-124-61-60-2
1063S.Caruso - S.Napolitano 13-153-66-31-2
9532B.Rola - O.Roca Batalla 19-166-76-42-1
9533C.Taberner - A.Martin V-V6-4V-VV-V
9534F.Baldi - F.Horansky V-V6-7V-VV-V
9535M.Trungelliti - N.Milojevic 12-66-46-22-0
9536M.Safwat - L.Giustino 14-126-32-62-1
9537M.Vilella Martinez - M.Klizan V-V6-76-3V-V
9538P.Martinez - R.Brancaccio 12-187-63-61-2
9539P.Lorenzi - E.Benchetrit 18-106-76-12-1
9540E.Dalla Valle - P.Sousa 15-175-76-41-2
9541F.Gaio - I.Cervantes Huegun 13-87-66-22-0
9542J.Okala - A.Giannessi 3-123-60-60-2
9543P.Kohlschreiber - G.Quinzi 12-46-26-22-0
9544L.Musetti - J.Munar Clar 4-121-63-60-2
9545R.Haase - J.Barranco Cosano 12-76-36-42-0

CHALLENGER FIRENCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8470A.Arnaboldi R.Bonadio - S.Ehrat M.Eriksson V-VV-VV-VV-V
8471R.Balzerani G.Zeppieri - E.Dalla Valle G.M.Moroni 7-131-66-70-2
9381I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla - L.Margaroli A.Shamasdin 8-132-66-70-2
9382S.Bolelli D.Vega Hernandez - T.Draganja M.Safwat 13-76-17-62-0
9383F.Baldi A.Pellegrino - K.Coppejans S.Martos Gornes V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER ORLEANSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089A.Bedene - C.Lestienne 16-156-43-62-1
1090J.Tsonga - S.Darcis 12-76-36-42-0
1092M.Bourgue - C.Moutet 11-145-76-70-2
1093M.Copil - T.Lamasine 5-124-61-60-2
1094S.Stakhovsky - U.Humbert 18-174-67-52-1
9472G.Barrere - R.Ramanathan 13-97-56-42-0
9473Y.Maden - R.Bemelmans 18-184-67-62-1
9474H.Nys - E.Gulbis 12-66-46-22-0
9475V.Durasovic - M.Jaziri 11-136-13-61-2

CHALLENGER ORLEANS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6934A.Behar R.Ramanathan - M.Janvier S.Robert 21-193-66-32-1
6941N.Lammons A.Sancic - R.Arneodo H.Nys 12-146-76-70-2
6942R.Bemelmans N.Zimonjic - R.Junaid P.Raja 21-184-67-62-1
6943R.Marcora S.Travaglia - A.Begemann J.Lenz 7-123-64-60-2
9384A.Menendez Maceiras S.Stakhovsky - G.Blancaneaux A.Muller 12-46-06-42-0

CHALLENGER TIBURONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1128J.Aragone - E.Couacaud 4-123-61-60-2
1194M.Redlicki - M.Giron 9-134-65-70-2
1198U.Blanch - D.King 17-166-26-71-2
9553H.Gaston - D.Galan 15-133-66-32-1
9554M.Mmoh - B.Nakashima 14-177-53-61-2
9555T.Kokkinakis - E.Leshem 12-46-46-02-0
9556M.Arevalo Gonzalez - C.Eubanks 8-124-64-60-2
9557P.Polansky - S.Bangoura 5-121-64-60-2
9558R.Quiroz - D.Kudla 12-56-36-22-0
9559M.Cressy - J.Wolf 12-56-16-42-0
9560T.Paul - B.Holt 17-125-76-32-1

CHALLENGER TIBURON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1097A.Goransson S.Verbeek - N.Pasha M.Schnur 17-223-67-61-2
1098H.Hach Verdugo D.Novikov - A.Lawson J.Withrow 19-216-33-61-2
1100U.Blanch M.Redlicki - Aragone Jc D.King 9-133-66-70-2
9550N.Barrientos D.E.Galan - R.Galloway R.Maytin 7-123-64-60-2

WTA TASHKENTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7509K.Kawa - Kr Pliskova 15-165-76-31-2
7510P.Parmentier - T.Babos 14-132-66-42-1
7511S.Cirstea - Y.Bonaventure 16-143-66-32-1
8869A.Kalinskaya - K.Zavatska 2-120-62-60-2
8870S.Cirstea - D.Kovinic 18-137-55-72-1

WTA TASHKENT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020K.Bondarenko A.Krunic - S.Fichman T.Maria 6-123-63-60-2
8499G.Minnen A.Van Uytvanck - D.Jakupovic S.Santamaria V-VV-VV-VV-V
8502O.Govortsova V.Savinykh - H.Carter L.Stefani 5-123-62-60-2
8506A.Kalinskaya V.Kuzmova - H.Dart D.Kovinic V-VV-VV-VV-V

WTA WUHANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5683P.Kvitova - S.Stephens 12-66-36-32-0
6153A.Barty - P.Martic 16-157-63-62-1
8521Q.Wang - A.Riske 3-122-61-60-2
9379P.Martic - V.Kudermetova 12-46-36-12-0
9380D.Yastremska - Ka Pliskova 12-56-16-42-0

WTA WUHAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4595M.Ninomiya Z.Yang - N.Melichar K.Peschke 22-176-46-72-1
7514S.Stosur S.Zhang - C.Garcia B.Mattek Sands 10-134-66-70-2
9364S.Kenin A.Sasnovich - A.L.Groenefeld D.Schuurs 20-214-66-31-2
9365L.Kichenok D.Krawczyk - E.Mertens A.Sabalenka 4-121-63-60-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9189Bregenz - Sg Westwien 26-25

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
9194Plzen - Tj Sokol Nove Veseli 31-23

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7038Lemvig - Nordsjaelland 25-27
7039Sonderjyske - Aab Handbold 22-29

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3601Rumunjska - Ukrajina 27-24
3602Hrvatska - Island 29-8
3603Crna Gora - Italija 41-17
3606Srbija - Svicarska 35-23
3607Rusija - Slovacka 34-15
3608Njemacka - Bjelorusija 40-30
3609Madjarska - Litva 33-19
3610Francuska - Turska 38-17
3611Ceska - Portugal 31-20
3612Poljska - Farski Otoci 28-16

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9195Bk 46 - Hifk 31-20

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1649Chartres Metropole Handball - Hbc Nantes 28-38
1650Creteil - Dunkerque 20-27
1651Paris Handball - Toulouse 34-28
1652Pays Aix Uch - Istres 31-23
1653Saint Raphael - Ivry 28-31
1655Tremblay - Montpellier 25-26

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
7204Dinamo Bucharest - Gog 35-28
7205Riihimaen Cocks - Tatran Presov 29-27
7207Kiel - Brest 31-23

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4427Tatabana - Pick Szeged 28-34

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1464Haslum Il - Foerde Il 33-25

NJEMAČKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
9296Tvb 1898 Stuttgart - Erlangen 30-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6992Azoty Pulawy - Spr Tarnow 28-18
7054Wybrzeze Gdansk - Pogon Szczecin 31-27

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
4448Dinamo Chelyabinsk - Taganrog Sfedu 30-20
4449Zarja Kaspija - St Petersburg 21-27
4450Kaustik Vuor - Ugntu Vnzm 25-32
4475Viktor Stavropol - Skif 28-26

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4476Nove Zamke - Hlohovec 23-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7222Bidasoa - Ximenez Puente 26-19

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9299Hammarby - Kungalvs Hk 34-27

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9301Kadetten - Basel 31-19

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1960Sintez Kazan - An Brescia 10-7
1961Vouliagmeni - Osc Budapest 6-7
1968Csm Oradea - Club Natacio Terrassa 5-6
1969Sn Strasbourg - Vk Jadran Split 7-16

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
9199Chunichi Dragons - Tokyo Yakult Swallows 12-0

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1207Arizona Diamondbacks - St Louis Cardinals 9-7
1230Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers 2-9
1232Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 4-2
1239Washington Nationals - Philadelphia Phillies 5-2
1246Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles 3-2
1248New York Mets - Miami Marlins 10-3
1249Texas Rangers - Boston Red Sox 3-10
1256Chicago White Sox - Cleveland Indians 8-3
1258Kansas City Royals - Atlanta Braves 2-10
1264L A Angels - Oakland Athletics 2-3
1273Seattle Mariners - Houston Astros 0-3
9601Detroit Tigers - Minnesota Twins 1-5
9602Tampa Bay Rays - New York Yankees 4-0
9604San Francisco Giants - Colorado Rockies 2-1
9704San Diego Padres - L A Dodgers 4-6

SP KRONOMETAR DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8782A.Dowsett - J.Van Emden 1-0
8783B.Jungels - C.Haga 0-1
8784D.Van Baarle - L.Craddock 0-1
8785E.Affini - S.Kung 0-1
8786F.Ganna - Y.Lampaert 1-0
8787J.Tratnik - C.Imhof 0-1
8788K.Asgreen - P.Bevin 0-1
8789M.Brandle - B.Thomas 0-1
8790M.Toft Madsen - L.Durbridge 0-1
8791N.Oliveira - J.Castroviejo 1-0
8792P.Latour - J.Barta 1-0
8795P.Roglic - R.Evenepoel 0-1
8796R.Dennis - V.Campenaerts 1-0
8798T.Martin - V.Kiryienka 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 91319213341
arrow AU Austrija 6/45 51421262938
arrow BC British Colombia BC49 6/49 82628374147
arrow BE Belgija 6/45 61018273139
arrow BL Belgija Keno 20/70 137913151619272932333539444748545864
arrow CA Kanada 6/49 162528293947
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 417213235
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 914151621
arrow CL Colorado 6/42 81034363839
arrow DA Multi-Daily A 6/99 202225556584
arrow DB Multi-Daily B 6/99 122431535474
arrow DC Multi-Daily C 6/99 31728325966
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 56151628293234363739435254565759666869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 810162122253038394147505253575861656769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 37253236
arrow FK Finska Keno D 20/70 2461216171922252630313348495964656668
arrow FL Florida 6/53 51425324952
arrow FQ Finska Keno V 20/70 35111516232527282936384144525562646569
arrow FR Francuska 5/49 17152226
arrow FT Finska Keno T 20/70 378910192123283234355053555661636669
arrow GE Njemačka 6/49 5715233337
arrow GO Njemačka Keno 20/70 24121314172023374546515354555860636670
arrow GR Grčka 6/49 41321243845
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 4612133943
arrow IR Irska 6/47 11317263035
arrow LD Latvija Keno D 20/62 414152024263134354044454650545556585961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3681315192627293334354142444950525660
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1241011121524252632343739404247506062
arrow LU Louisiana 6/40 111516272832
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 91012133443
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 2324353739
arrow MI Michigan Classic 6/47 21619243843
arrow MS Missouri 6/44 121819283242
arrow NP New York Pick 10 20/80 18131619252628373941515455596667687475
arrow NY New York 6/59 72427385558
arrow OH Ohio Classic 6/49 152527333543
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 4812193840
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 811131415172026313244475760626667697374
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 268918222324353945495253586062667478
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 715162426
arrow QU Quebec 6/49 11339414249
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 12561049
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4525394041
arrow SK Slovačka 5/35 1123293132
arrow SL Slovenija 7/39 371215222733
arrow SW Švicarska 6/42 21521353641
arrow TE Texas 6/54 5926384144
arrow TK Tennessee Cash 5/35 2691426
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 3416394352
arrow UW SAD Powerball 5/69 3743444553
arrow VK Viking Lotto 6/48 31112172540
arrow WA Washington 6/49 152936394749
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 13162027
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 4910313239
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 37121419263031343738455051545761757880