Četvrtak 26.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9569Malmo - Helsingborg - - 3-03-0
9570Luzern - Neuchatel Xamax - - 0-01-0
9571Celta Vigo - Espanyol - - 0-01-1
9572Standard Liege - Lommel - - 1-02-1
9573Treviso - Milano - - 0-00-1
9574Real Sociedad - Alaves - - 3-03-0
9575Hannover Burgdorf - Flensburg Handewitt - - 0-01-0
9593A.Riske - E.Svitolina - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7119Ca Alvarado - Atletico Atlanta gosti141-11-2

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9621Defensa Y Justicia - Independiente gosti450-10-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9657Pyunik Yerevan - Fc Lori domaći111-03-1

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9658Sabayil 2 - Pfk Zaqatala - - 0-00-0
9659Pfk Neftci Baku 2 - Sabah 2 domaći201-11-2
9660Qarabag Lokbatan - Fk Qarabag 2 gosti450-10-1

BELGIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8952Royal Antwerp - Lokeren gosti12-12-2
8953Standard Liege - Lommel domaći161-02-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8077Guabira - San Jose Oruro domaći371-12-1
8078Aurora - Blooming gosti200-10-1
8079Oriente Petrolero - Wilstermann domaći570-01-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1466Palmeiras - Csa Al domaći64-06-2
1533Gremio - Avai domaći44-06-1
1553Atletico Pr - Fortaleza gosti112-14-1
8971Fluminense - Santos gosti401-11-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6755Cruzeiro U20 - Vitoria U20 domaći31-03-1

BUGARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6720Chernomorets Pomorie - Beroe Stara Zagora gosti260-10-2
6726Hebar Pazardzhik - Fk Arda Kurdzhali gosti370-10-2
6736Chernomorets Balchik - Fc Vitosha Bistrica gosti10-30-4
7228Botev Galabovo - Veliko Tarnovo domaći660-02-1
7229Fc Cska 1948 - Dunav Ruse domaći21-12-1

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1393Vejlby Skovbakken Aarhus - Aarhus Gf domaći381-01-1
1394Fc Roskilde - Randers Fc gosti160-11-2
1395Fremad Amager - Midtjylland domaći660-01-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8266Haras El Hodood - Wadi Degla gosti160-22-2
8267Enppi - Talaea El Gaish domaći161-01-1

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8419Watford U23 - Wigan U23 domaći311-11-4

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1368Welco Elekter - Legion Tallinn gosti190-12-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1370Perspolis - Foolad Mobarake Sepahan gosti810-00-2
1373Machine Sazi Tabriz - Shahin Bushehr Fc domaći22-14-2
1375Foolad Khuzestan Fc - Peykan - - 0-00-0
1376Zobahan - Esteghlal Tehran gosti670-02-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7558Torino - Milan gosti190-12-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8054Carrarese - Olbia domaći181-04-2
8055Alessandria - As Giana Erminio domaći23-04-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8960Beitar Tel Aviv Ramla - Sc Kfar Qasem gosti200-11-2
8961Hapoel Petach Tikva - Maccabi Pet Tikva gosti610-00-2
9078Maccabi Achi Nazareth - Ir Rishon Lezion gosti21-23-2

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1733Atletico Mg - Colon domaći391-02-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1672Changnyeong Wfc - Seoul City Wfc - - 0-00-0
1689Daejeon Hydro - Gumi Sportstoto domaći51-12-2
1694Suwon Wfc - Hwacheon Kspo Fc gosti281-22-2

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9594Umm Salal - Al Wakra domaći91-02-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4696Shanghai Shenhua - Shenzhen Fc gosti231-12-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7872Millionarios - Alianza Petrolera domaći282-02-1

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Atletico Madrid - Zfk Spartak gosti560-01-1
1082Glasgow City Lfc - Chertanovo Moscow gosti32-14-1
8917Brondby - Pitea domaći720-01-1
8918Sparta Prague - Breidablik gosti550-00-1
8919Zurich - Wfc Minsk gosti101-11-3
8921Arsenal Lfc - Fiorentina Women Fc domaći431-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8192Toluca - San Luis domaći451-03-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1392Deportivo Toluca - Atletico San Luis domaći510-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5708Feyenoord - Az Alkmaar gosti390-10-3

NORVEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8352Kfum Oslo - Odd Bk gosti311-22-5
8353Aalesund - Viking domaći111-11-1

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1396Taraji Wadi Al Nes - Ahli Qalqilya domaći31-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1022General Diaz - Cerro Porteno gosti480-02-2
9567Sportivo Luqueno - Deportivo Santani gosti660-00-1

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1468Unia Skierniewice - Piast Gliwice gosti50-11-1
1471Odra Opole - Arka Gdynia domaći900-01-0
1507Zaglebie Sosnowiec - Lks Lodz gosti210-10-3

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2206Sporting Lisbon - Rio Ave gosti321-11-2

RUMUNJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Cs Sanatate Cluj - Viitorul Constanta domaći131-01-0
2322Ripensia Timisoara - Acs Sepsi gosti101-31-4
2325Fc Rapid - Poli Iasi gosti660-00-1
2326Metaloglobus Bucuresti - Fcsb gosti140-20-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1019Abha Club - Al Ittifaq domaći900-01-0
1020Al Hilal - Al Taawoun gosti41-12-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9092Triglav - Aluminij domaći810-01-0
9093Nk Celje - Nk Tabor Sezana domaći211-02-0

SRBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1765Fk Trajal Krusevac - Fk Radnik Surdulica domaći121-22-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7546Eibar - Sevilla gosti110-23-2
7547Celta Vigo - Espanyol gosti480-01-1
7548Real Sociedad - Alaves domaći193-03-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2602Malmo - Helsingborg domaći133-03-0
2607Norrkoping - Athletic Fc domaći73-04-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6497Ik Brage - Degerfors gosti610-01-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8618Luzern - Neuchatel Xamax domaći690-01-0
8619Servette - Lugano - - 0-00-0

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1093Kirikkale B Y K Anadoluspor - Gaziantep Bb gosti430-10-4
9614Hatayspor - Siirt Il Ozel Idaresi Spor gosti860-00-1
9615Genclerbirligi - Osmaniyespor domaći131-02-0
9616Akhisar Bld Spor - Idare Genclik - - 0-00-0
9617Sakaryaspor - 1074 Cankirispor gosti540-01-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9610Al Dhafra - Baniyas domaći361-01-1
9611Al Ittihad Kalba - Sharjah gosti171-21-3
9612Ajman Club - Al Nasr Dubai gosti231-13-1
9613Al Wasl - Al Ain domaći151-11-3

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9605Estudiantes De Merida - Mineros De Guayana domaći81-01-0
9606Metropolitanos Fc - Monagas gosti151-12-1

ABA LIGA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1094Partizan Beograd - Mega Bemax 86-73
1095Crvena Zvezda Beograd - Kk Primorska 82-88

ARGENTINA SUPER 20KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7051Argentino Junin - Ca Platense 75-79
7052Penarol Mar Del Plata - Bahia Basket 60-68
7053Atenas Cordoba - Cd Libertad Sunchales 87-77
7054Gimnasia De Comodoro - Ca San Lorenzo De Almagro 86-75
7058Regatas Corrientes - La Union Formosa 95-76

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7849Brindisi - Cantu 64-69
7850Treviso - Milano 53-75
7851Varese - Sassari 52-74
7852Venezia - Trieste 78-73

IZRAEL LIGA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1283Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona 94-88
1286Maccabi Tel Aviv - Ironi Naharia 76-65

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6700Karhu Basket Kauhajoki - Polski Cukier Torun 93-82
6701Falco Kc Szombathely - Ventspils 75-69
6702Keravnos - Bc Lietkabelis 55-71
6709Kyiv Basket - San Pablo Burgos 83-86
6710Sodertelje - Antwerp 60-82
6711Benetton Fribourg - Telekom Baskets Bonn 66-80
6712Legia Warszawa - Nizhnyi Novogrod 61-74
6713Benfica - Mornar 68-96

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7094Aguacateros De Michoacan - Angeles De Puebla Bc 94-94 / 118-113
7097Correcaminos Uat Victoria - Mineros De Zacatecas 69-94
7099Abejas De Leon - Santos De San Luis 68-65
7100Huracanes De Tampico - Soles De Mexicali 77-88
7107Lenadores De Durango - Bc Laguneros Comarca 79-69
7112Panteras De Aguascalientes - Libertadores De Queretaro 100-85
7117Capitanes Ciudad De Mexico - Astros Jalisco 96-80

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4350Ewe Baskets Oldenburg - S.Oliver Baskets Wurzburg 90-82

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8193Slask Wroclaw - Rosa Radom 111-95

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8225Valencia Basket - Morabanc Andorra 89-68
8226Herbalife Gran Canaria - Tecnyconta Zaragoza 73-79

TURSKA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1096Anadolu Efes Istanbul - Fenerbahce Ulker 79-74

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2124Hk Sz Olimpija - Ritten Sport 0-03-2
2173Red Bull Hockey Juniors - Val Pusteria 1-22-5
2177Ec Kac Ii - Asiago 1-13-3

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2202East Hokkaido Cranes - Anyang Halla 0-20-6
2249Tohoku Free Blades - Hk Sakhalin 0-22-5

BJELORUSIJA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1696Bjelorusija U20 - Hc Bobruisk 0-21-4
1707Hk Vitebsk - Hc Aviator Baranovichi 0-11-2
1708Khimik Ska - Pinskie Jastreby 1-01-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7122Niagara Icedogs - Oshawa Generals 1-03-3
7123North Bay Battalion - Kitchener Rangers 1-02-2
7131Windsor Spitfires - Erie Otters 0-12-1
7135Barrie Colts - Owen Sound Attack 0-30-10

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3300Detroit Red Wings - St Louis Blues 1-04-1
3301Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 1-02-4
3302New York Rangers - Philadelphia Flyers 1-01-1
3303Winnipeg Jets - Edmonton Oilers 1-13-5
3304Dallas Stars - Minnesota Wild 0-01-2
3305Vancouver Canucks - Arizona Coyotes 2-12-4
3318San Jose Sharks - Calgary Flames 0-04-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4352Storhamar - Frisk Asker 0-11-3
4359Lillehammer - Valerenga 0-12-2
4360Manglerud Star - Gruner Ishockey 0-03-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7994Adler Mannheim - Eisbaren Berlin 2-14-1
7995Erc Ingolstadt - Ehc Munchen 1-14-7

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1770Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok 1-01-2
1771Neftekhimik - Red Star Kunlun 1-13-3
1773Severstal Cherepovets - Dinamo Minsk 0-02-2
1920Ska St Petersburg - Salavat Ufa 1-04-1
1924Sochi - Dynamo Moscow 1-23-4
1925Spartak Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 0-01-0

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1952Ermak Angarsk - Neftjanik Almetjevsk 2-22-3
1953Org - Bars Kazan 0-02-1
1954Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 0-01-1
1958Chelyabinsk - Humo Tashkent 0-01-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2919Almaz U20 - Krasnaya Armiya U20 0-14-2
2920Spartak Moscow U20 - Ska Varyagi U20 2-04-3
2921Stalnye Lisy U20 - S. Barsy Astana U20 3-35-4
2922Tolpar U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-01-2
2925Belye Medvedi U20 - Altai U20 0-01-1
2926Ladja Togliatti U20 - Tyumenskiy Legion U20 0-03-0
2927Avto U20 - Sibirskie Snaipery U20 1-22-4
2933Riga U20 - Sahalinskie Akuly 1-14-3
2934Mhk Dynamo U20 - Kapitan Stupino U20 1-06-3
2936Mytishchinskie Atlanty U20 - Loko Yaroslavl U20 0-21-5
2937Org Junior - Taifun U20 1-22-5
2951Ska 1946 U20 - Vityaz U20 0-01-1

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1158Djurgardens If - Hv 71 0-01-1
1159Farjestads - Malmo 0-03-3
1186Lulea - Linkopings 3-14-1
1187Orebro - Rogle 1-12-2
1191Skelleftea - Frolunda 1-11-6
1193Vaxjo - Oskarshamn 1-03-2

ATP CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1030D.Lajovic - L.Harris 6-123-63-60-2
1032J.Isner - E.Gerasimov 19-207-66-71-2
4569A.Bublik - J.Thompson 13-96-47-52-0
6884A.Bublik - G.Dimitrov 19-195-77-62-1
6885L.Harris - J.Sousa 18-146-76-32-1
9706D.Lajovic - L.Harris 6-123-63-60-2
9708J.Isner - E.Gerasimov 19-207-66-71-2

ATP CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2956T.Fritz N.Monroe - R.Berankis M.Fucsovics 12-56-46-12-0
2957X.Gao Z.Li - D.Shapovalov J.Thompson 19-127-52-62-1
7080I.Dodig F.Polasek - J.Erlich F.Martin 17-212-67-51-2
7081T.Fritz N.Monroe - D.Inglot A.Krajicek 13-87-66-22-0
8628I.Dodig F.Polasek - R.Albot J.Sousa 12-76-46-32-0
9346J.Erlich F.Martin - K.Edmund D.Evans 19-176-43-62-1

ATP ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1061A.De Minaur - A.Murray 16-124-66-22-1
6888A.Mannarino - D.Dzumhur 12-56-16-42-0
7516P.Andujar Alba - R.Bautista Agut 10-145-75-70-2
8400D.Wu - B.Coric 6-123-63-60-2
8401S.Tsitsipas - A.Mannarino V-V6-35-7V-V
9661G.Monfils - A.Ramos Vinolas 9-135-74-60-2

ATP ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7082D.Koepfer S.Kwon - S.Gille J.Vliegen 7-124-63-60-2
7083M.Demoliner M.Middelkoop - G.Oliveira A.Vasilevski 13-97-66-32-0
8829M.Demoliner M.Middelkoop - M.Daniell P.Oswald 23-196-77-52-1
8830Rojer J J H.Tecau - D.Koepfer S.Kwon 15-174-66-11-2

CHALLENGER BUENOS AIRESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1042C.Lindell - T.Monteiro 12-146-76-70-2
1043F.Cerundolo - J.Varillas 13-97-66-32-0
1044L.Mayer - F.Diaz Acosta 13-97-66-32-0
7089G.Andreozzi - A.Collarini 8-124-64-60-2
9663A.Velotti - T.Seyboth Wild 14-157-61-62-1
9664F.Meligeni Rodrigues Alves - F.Bagnis 5-124-61-60-2
9665J.Ficovich - C.Ugo Carabelli 13-97-56-42-0
9666S.Nagal - J.Hernandez Fernandez 15-136-33-62-1

CHALLENGER BUENOS AIRES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7090M.Estevez J.Hernandez Fernandez - H.Dellien F.Zeballos 4-123-61-60-2

CHALLENGER FIRENCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060R.Haase - J.Munar Clar 14-121-66-12-1
1062A.Pellegrino - K.Coppejans 5-124-61-60-2
1063S.Caruso - S.Napolitano 13-153-66-31-2
7084R.Brancaccio - C.Taberner 16-163-67-62-1
7085S.Napolitano - K.Coppejans 11-166-42-61-2
9540E.Dalla Valle - P.Sousa 15-175-76-41-2
9541F.Gaio - I.Cervantes Huegun 13-87-66-22-0
9682F.Horansky - M.Vilella Martinez 2-121-61-60-2
9683P.Lorenzi - M.Trungelliti 16-194-67-61-2
9684B.Rola - M.Safwat 15-174-67-51-2
9685P.Kohlschreiber - A.Giannessi 16-134-66-42-1

CHALLENGER FIRENCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045P.Sousa M.Vervoort - L.Margaroli A.Shamasdin 3-121-62-60-2
1046G.Granollers Pujol P.Martinez - K.Coppejans S.Martos Gornes 13-66-07-62-0
1057E.Dalla Valle G.M.Moroni - T.Brkic A.Pavic 21-245-77-61-2
9382S.Bolelli D.Vega Hernandez - T.Draganja M.Safwat 13-76-17-62-0
9383F.Baldi A.Pellegrino - K.Coppejans S.Martos Gornes V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER ORLEANSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064R.Roumane - M.Janvier 10-134-66-70-2
1074A.Hoang - C.Moutet 12-36-26-12-0
1076A.Bedene - J.Sinner 16-146-44-62-1
9476E.Donskoy - M.Ymer 5-123-62-60-2
9686G.Barrere - M.Jaziri 12-56-36-22-0
9687T.Lamasine - N.Gombos 18-126-76-32-1
9688Y.Maden - S.Stakhovsky 14-187-63-61-2
9689J.Tsonga - H.Nys 12-46-26-22-0

CHALLENGER ORLEANS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9702H.Podlipnik Castillo Weissborn T S - R.Bemelmans N.Zimonjic 12-76-36-42-0
9703J.O Mara K.Skupski - A.Behar R.Ramanathan 12-76-36-42-0

CHALLENGER TIBURONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1083M.Cressy - R.Quiroz 17-125-76-22-1
1084B.Nakashima - C.Eubanks 14-117-67-52-0
1089S.Bangoura - D.King 13-101-66-42-1
1090T.Kokkinakis - E.Couacaud 13-67-56-12-0
1092T.Kwiatkowski - M.Giron 17-164-67-62-1
7086T.Paul - H.Gaston 13-77-66-12-0
9562E.Gomez - E.Escobedo 15-147-62-62-1
9563G.Escobar - M.Torpegaard 13-106-47-62-0

CHALLENGER TIBURON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1081M.Arevalo H.Reese - S.Bangoura E.King 12-76-36-42-0
1099J.P.Frutero D.Kudla - H.Johnson Y.Johnson 19-173-66-42-1
7087N.Pasha M.Schnur - J.Cerretani M.Cressy 12-76-36-42-0
7088C.Eubanks M.Krueger - A.Lawson J.Withrow 10-134-66-70-2

WTA PEKING KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8060H.Watson - P.Badosa Gibert 12-76-36-42-0
8061J.Brady - S.Xu 12-36-06-32-0
8080M.Linette - K.Ahn 12-36-26-12-0
8082O.Jabeur - Y.Yuan 7-124-63-60-2
8083S.Ma - B.Pera 6-124-62-60-2
8115A.Sharma - A.Potapova 7-124-63-60-2
8121N.Gibbs - M.Doi 10-152-66-31-2
8131R.Peterson - F.Xun 13-97-66-32-0
8133X.Gao - K.Kozlova 4-123-61-60-2
8160X.Han - A.Petkovic 2-121-61-60-2
8176A.Blinkova - L.Zhu 12-66-46-22-0
8177L.Davis - M.Niculescu 16-136-34-62-1
8178T.Babos - Z.Diyas 5-121-64-60-2
8184T.Zidansek - S.Stosur 17-146-24-62-1

WTA TASHKENTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7077K.Zavatska - S.Cirstea 3-120-63-60-2
8898V.Kuzmova - Kr Pliskova 7-123-64-60-2
8901A.Van Uytvanck - P.Parmentier 12-66-26-42-0

WTA TASHKENT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8506A.Kalinskaya V.Kuzmova - H.Dart D.Kovinic V-VV-VV-VV-V
9549S.Fichman T.Maria - Begu I C L.Marozava 13-97-56-42-0

WTA WUHANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6154A.Riske - E.Svitolina 12-46-16-32-0
6158E.Rybakina - A.Sabalenka 10-133-66-11-2
8833P.Kvitova - D.Yastremska 12-66-26-42-0

WTA WUHAN CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6893A.Barty - A.Sabalenka 9-135-74-60-2

WTA WUHAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8369Y.Duan V.Kudermetova - M.Ninomiya Z.Yang 12-46-36-12-0
8844Chan H C L.Chan - A.L.Groenefeld D.Schuurs 2-121-61-60-2
8867N.Kichenok A.Spears - Y.Duan V.Kudermetova 10-134-66-70-2
8868C.Garcia B.Mattek Sands - E.Mertens A.Sabalenka 8-135-73-60-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7042Mors Thy Handbold - Skjern 28-25

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6953Slovenija - Kosovo 32-23
6954Svedska - Sj. Makedonija 35-26
6957Nizozemska - Austrija 32-24
7037Spanjolska - Grcka 33-18

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1656Chambery - Nimes 28-28

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
7208Savehof - Sporting Clube 29-24

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9068Hannover Burgdorf - Flensburg Handewitt 23-22
9069Leipzig - Bergischer 35-32
9070Melsungen - Rhein Neckar Lowen 31-26
9071Wetzlar - Magdeburg 29-28

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
3670Permskie Medvedi - Hc Spartak Moscow 28-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7933Lugi - Ifk Ystad 23-27
7934Ov Helsingborg - Hk Varberg 22-17

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1495Tj Sokol Frydek Mistek - Tj Sokol Sternberk 0-11-13-2
1496Vk Up Olomouc - Pvk Olymp Praha 1-02-03-0
1502Tj Ostrava - Volejbal Brno 0-11-12-3
1503Vk Dukla Liberec - Prostejov 0-11-11-3

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1505Vk Vestsjaelland - Hvidovre Vk 1-02-03-1

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7221Poljska - Slovenija 0-11-11-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1512Team Lakkapaa - Tiikerit 1-01-11-3
1513Valepa - Hurrikaani Loimaa 0-11-11-3

JUZNA KOREJA KUP ZENEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9692Gs Caltex Seoul Kixx Vt - Gyeongbuk Gimcheon Hi Pass 1-02-03-2

SVJETSKI KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1362Juzna Koreja - Kenija 1-02-03-0
1363Dominikanska Republika - Argentina 1-02-03-0
1364Kamerun - Brazil 0-10-20-3
1365Kina - Nizozemska 1-02-03-1

ENGLESKA SUPER LIGA PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
9690Salford City Reds - Castleford Tigers 22-0

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1318Engleska - Sad 45-7
1886Italija - Kanada 48-7

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6662Taranaki - Southland 19-0

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
9607Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 4-1
9609Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions 7-1

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1653San Francisco Giants - Colorado Rockies 8-3
1655Chicago White Sox - Cleveland Indians 8-0
1670Seattle Mariners - Oakland Athletics 1-3
9808San Diego Padres - L A Dodgers 0-1
9809Washington Nationals - Philadelphia Phillies 6-3
9810Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 9-5
9811New York Mets - Miami Marlins 2-4
9812L A Angels - Houston Astros 4-3

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1983(-3.5)Green Bay Packers - Philadelphia Eagles 27-34

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 47283789
arrow BL Belgija Keno 20/70 456813152324253038434546505154586066
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 611233032
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 613152930
arrow DA Multi-Daily A 6/99 193435515797
arrow DB Multi-Daily B 6/99 13151606884
arrow DC Multi-Daily C 6/99 61149707781
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 13101112131617182022252730384849505670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 234912141617203236424655566061626870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1121242931
arrow FK Finska Keno D 20/70 345613152527293942454651535560616365
arrow FQ Finska Keno V 20/70 123910161822253144454751525455586368
arrow FT Finska Keno T 20/70 89162225262729313436373943465053586163
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1591214172232363739424748495457586570
arrow HO Hong Kong 6/49 2311202746
arrow IL Illinois 6/52 2819293252
arrow IT Italija 6/90 172042448390
arrow LD Latvija Keno D 20/62 26101112151619202122232840454649525360
arrow LE Latvija Keno E 20/62 138911141627283336373839404650546062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 49122325262829313236374243485153586062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 717202535
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 121931323337
arrow NP New York Pick 10 20/80 67111822283034363845464751586465767778
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 511131519222425353738434547505557586376
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 712141719222429323740484958626364727476
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 717182224
arrow PO Poljska 6/49 4824273033
arrow RO Rumunjska 6/49 222737404345
arrow SB Španjolska Bono 6/49 182024424749
arrow SI Singapur 6/49 91930343546
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 101628373940
arrow TS Turska Super 6/54 268414650
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 46212331
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 59111218202333444950515455596268727378