Petak 27.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7293Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava - - 1-04-0
7295Torpedo Nn - Cska Moscow - - 0-00-3
7296Basaksehir - Caykur Rizespor - - 2-05-0
7297Dinamo Bucharest - Cs Voluntari - - 0-02-1
7298Le Havre - Chateauroux - - 0-00-1
7299Fulham - Wigan - - 0-02-0
7300Rio Natura Monbus - Barcelona - - 0-00-1
7333P.Carreno Busta - C.Garin - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1514Aldosivi - Union De Santa Fe gosti210-11-2
1515Atletico Patronato Parana - Lanus domaći61-01-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1920Atletico De Rafaela - Gimnasia Jujuy domaći351-02-0
7120Nueva Chicago - Estudiantes Rio Cuarto domaći820-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1919Ca Talleres De Remedios - Comunicaciones domaći211-03-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1908Excursionistas - El Porvenir gosti160-10-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1914Deportivo Paraguayo - Centro Espanol gosti80-20-3

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2325Gandzasar Kapan - Fc Yerevan domaći211-02-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5261Amstetten - Fc Juniors Oo gosti41-21-2
5302Austria Vienna Ii - Floridsdorfer Ac domaći22-04-1
5304Horn - Austria Lustenau gosti30-22-4
5305Kapfenberg - Fc Liefering gosti170-20-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9802Deutschlandsberger Sc - Sturm Graz Ii - - 0-00-0
9803Kalsdorf - Allerheiligen - - 0-00-0
9804Sc Weiz - Tus Bad Gleichenberg gosti362-13-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9794Bruck Leitha - Neusiedl domaći81-01-4
9795Asv Drassburg - Sv Leobendorf domaći680-01-0
9796Fc Mauerwerk - Fc Marchfeld Donauauen gosti250-20-4
9797Wiener Sportklub - Admira Wacker Ii domaći111-03-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7207Qarabag - Sumgayit domaći451-02-0

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9783Al Hidd - Al Ahli Sc Manama domaći840-01-0
9784East Riffa - Busaiteen domaći101-12-1
9785Al Shabbab - Al Najma Manama domaći870-01-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7860Roeselare - Westerlo gosti490-00-2

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2326Kfco Beerschot Wilrijk - Sporting Lokeren U21 gosti12-12-4

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6830Fc Minsk - Zvezda Minsk domaći51-21-6
6831Fk Dnyapro Mogilev - Fc Slutsk domaći700-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2618Brasil De Pelotas - Guarani Sp - - 0-00-0
2620Atletico Go - Figueirense domaći42-02-0
7195Londrina Pr - Vila Nova gosti500-00-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2691Ca Juventus U20 - Ituano Fc U20 gosti530-02-2
2692Guarani Fc U20 - Botafogo Sp U20 gosti700-01-2
2693Sao Bernardo U20 - Ferroviaria U20 domaći71-03-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8976Tsarsko Selo Sofia - Cherno More Varna domaći490-01-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1350Fk Teplice - Bohemians 1905 domaći800-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8492Usti Nad Labem - Vitkovice gosti190-11-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6717Znojmo - Viktoria Otrokovice domaći441-03-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2728Zlin U19 - Hradec Kralove U19 domaći241-12-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1077Everton De Vina - Universidad De Concepcion domaći870-01-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7090Deportes La Serena - Deportes Copiapo - - 0-00-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7883Aek Larnaca - Apollon Limassol - - 0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7966Lyngby - Hobro domaći271-02-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8238Fc Helsingor - Frem domaći201-01-1
8239Hik Hellerup - Vanlose gosti770-01-2

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7110Herlev - Allerod gosti150-11-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7281Fc Masr - Aswan Fc - - 0-00-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2781Deportivo Cuenca - Fuerza Amarilla Sc domaći172-03-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4869Fulham - Wigan domaći470-02-0
4879Stoke - Nottingham Forest domaći101-12-3

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4967Blackpool - Lincoln City domaći112-12-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2916Fulham U23 - Middlesbrough U23 domaći211-32-4
2919Brighton U23 - Tottenham U23 gosti281-14-1
2920Everton U23 - Man City U23 gosti210-12-2
2921Man Utd U23 - Norwich U23 domaći411-02-0
2922Wolves U23 - Southampton U23 gosti281-11-2

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3252Nottingham Forest U23 - Barnsley U23 domaći102-05-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9073Kups - Ilves domaći480-02-0
9074Seinajoen Jk - Kpv gosti240-20-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369Tps - Jaro domaći480-01-1

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7287Honka 2 - Grifk gosti111-11-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1247Ajaccio - Valenciennes domaći322-02-0
1250Clermont Foot - Nancy gosti72-22-2
1257Fc Chambly Oise - Lorient gosti590-00-1
1259Grenoble - Caen domaći181-01-0
1260Le Havre - Chateauroux gosti900-00-1
1262Niort - Auxerre domaći171-02-2
1263Rodez Af - Sochaux gosti200-10-2
1267Troyes - Orleans domaći161-11-2

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7160Villefranche - Dunkerque - - 0-00-0
7161Avranches - As Beziers gosti140-11-1
7162Boulogne Sur Mer - Cholet domaći81-11-2
7163Concarneau - Red Star Fc 93 domaći71-12-1
7166Creteil - Sporting De Toulon gosti170-11-1
7167Fc Bastia Borgo - Us Quevillaise Rouen Metropole domaći351-03-2
7168Le Puy Foot 43 Auvergne - Lyon Duchere gosti210-21-2
7169Pau - Ajaccio Gfco domaći222-04-0
7170Stade Lavallois - Fc Bourg Peronnas gosti500-00-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1322Lokomotiva Zagreb - Dinamo Zagreb gosti100-10-4

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7444Tira Persikabo - Semen Padang gosti240-11-1
7483Pusamania Borneo - Jakarta domaći660-01-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7498Derry City - Cork City domaći412-04-0

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7501Bohemians - Shamrock Rovers gosti50-10-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9719Pescara - Crotone gosti170-10-3

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7635Bnei Sakhnin - Hap Nazareth Illit domaći221-01-2
7636Hapoel Afula - Hapoel Um El Fahem gosti240-11-3
7637Hapoel Bney Lod - Hapoel Katamon Jerusalem Fc gosti60-40-4
7638Hapoel Ramat Gan - Hapoel Akko domaći451-01-0
7639Ir Ramat Hasharon - Hapoel Ashkelon domaći162-03-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8046Cerezo Osaka - Gamba Osaka domaći82-03-1
8047Sagan Tosu - Urawa Red Diamonds gosti60-23-3
8048Kashima Antlers - Consadole Sapporo gosti110-11-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9478Albirex Niigata - Mito Hollyhock domaći51-03-0
9479Kashiwa Reysol - Tokyo Verdy domaći312-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8464Daegu Fc - Jeju United gosti450-12-2
8465Ulsan Hyundai - Seongnam Ilhwa domaći640-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8459Maritzburg United - Chippa United domaći421-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1710Cape Umoya United Fc - Steenberg United gosti110-12-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7873Atletico Huila - Rionegro Aguilas gosti540-01-1

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1283Mamelodi Sundowns - Cote Dor Fc domaći96-0B-1
1286Esperance Sportive De Tunis - Elect Sport Fc gosti360-12-1
5142Kampala Capital City Authority Fc - Petro Luanda gosti370-11-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9311Tarxien Rainbows - Sliema Wanderers gosti430-11-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8187Difaa El Jadida - Mouloudia Club Of Oujda - - 0-00-0

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9194Ittihad Tanger - Fus Rabat - - 0-00-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Puebla - Leon domaći391-02-1
1034Atlas - Queretaro domaći321-02-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4705Cd Mineros De Zacatecas - Cafetaleros De Tapachula domaći361-01-1
4707Correcaminos Uat - Cimarrones De Sonora Fc domaći81-02-0
4708Atlante - Universidad Guadalajara domaći192-02-1
8059Cf Potros Uaem - Loros Universidad gosti41-11-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8736Emmen - Den Haag domaći161-03-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8999Almere - Dordrecht gosti51-23-2
9000Eindhoven - Telstar domaći322-04-1
9001Excelsior - Jong Psv Eindhoven domaći54-05-2
9002Fc Oss - Nac Breda gosti900-00-1
9003Maastricht - Jong Ajax gosti370-11-4
9004Nec Nijmegen - Go Ahead Eagles gosti151-23-3
9005Roda - De Graafschap gosti220-11-1
9006Volendam - Cambuur gosti140-30-4

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8010Bodo Glimt 2 - Finnsnes gosti201-11-1
8033Ullensaker Kisa 2 - Floya gosti660-00-2
8043Orkla - Rosenborg 2 gosti111-31-6
8355Vindbjart - Flekkeroy gosti280-20-5

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5730Union Berlin - Eintracht Frankfurt gosti480-01-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9530Bayer 04 Leverkusen - Sc Sand gosti250-11-2

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6430Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt - - - -
6445Paderborn - Union Berlin - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5249Arminia Bielefeld - Stuttgart gosti900-00-1
5254Wehen - Osnabruck domaći231-02-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5591Magdeburg - Wurzburger Kickers domaći401-03-0

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3254Stuttgart U19 - Bayern Munich U19 gosti120-21-4

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9527Tsv 1880 Wasserburg - 1860 Munich Am domaći152-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7286Fsv 08 Bissingen - Villingen domaći351-03-3

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4176Viktoria Hamburg - Curslack Neuengamme domaći540-03-1
7292Bramfelder Sv - Tus Osdorf 1907 gosti91-11-3

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4229Wegberg Beeck - Sv 1914 Eilendorf domaći63-13-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4255Fsv 63 Luckenwalde - Eilenburg domaći62-14-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7334Eintracht Trier - Engers domaći41-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7822Augsberg Am - Heimstetten gosti61-12-3
7823Illertissen - Schweinfurt gosti290-10-3
7824Tsv 1860 Rosenheim - Vfr Garching gosti71-12-1
7825Memmingen - Viktoria Aschaffenburg gosti80-31-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9532Rehden - Drochtersen Assel gosti450-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4307Lokomotive Leipzig - Wacker Nordhausen domaći181-14-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7486Astoria Walldorf - Aalen domaći880-01-0
7487Tsv Steinbach 1921 - Homburg gosti10-11-2
7488Tsg Balingen - Bahlinger Sc gosti610-00-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9693Real Garcilaso - Sport Boys domaći241-04-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8367Korona Kielce - Slask Wroclaw domaći790-01-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9302Sandecja Nowy Sacz - Chrobry Glogow domaći42-03-2

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8358Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie gosti530-00-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9112Boavista - Tondela - - 0-00-0

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8368Estoril U23 - Setubal U23 domaći203-03-2

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8366Vizela - Porto U19 gosti500-02-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2230Dinamo Bucharest - Cs Voluntari domaći510-02-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2608Fk Csikszereda Miercurea Ciuc - U Cluj domaći650-01-1

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8477Lokomotiv Moscow U21 - Zenit U21 domaći221-02-0
8478Rostov U21 - Dinamo Moscow U21 domaći61-21-3
8479Kryliya Sovetov U21 - Fk Tambov U21 gosti900-00-1

SAD LEAGUE ONENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6812Toronto Fc Ii - South Georgia Tormenta Fc domaći231-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8480Al Shabab Ksa - Al Ittihad Ksa gosti210-11-2
8481Al Ahli Jeddah - Al Nasr - - 0-00-0
8482Al Wehda - Al Fateh domaći151-02-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6642Dubnica - Kfc Komarno domaći51-04-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2682Queen Of The South - Dundee domaći61-11-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9645Villarreal - Real Betis domaći391-05-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9167Las Palmas - Albacete domaći312-03-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8612Umea Fc Akademi - Friska Viljor gosti60-32-7

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8629Angelholms - Eslovs - - 0-00-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8623Winterthur - Schaffhausen gosti231-13-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8630Port - Nakhon Ratchasima domaći222-03-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9094Basaksehir - Caykur Rizespor domaći192-05-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6749Al Ahli Uae - Fujairah Fc domaći62-15-1
6752Al Khaleej Khor Fakkan - Hatta Sc domaći460-01-1
6753Al Wahda - Al Jazeera Uae gosti101-13-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8671Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava domaći321-04-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8635Prykarpattya - Fc Metalist 1925 domaći122-22-3

UKRAJINA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8636Karpaty D Lviv - Kolos Kovalivka domaći850-02-0
8637Pfc D Oleksandria - Fc Lviv domaći201-11-3

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8729Bala Town - Aberystwyth domaći131-02-0
8730Caernarfon Town - Newtown domaći550-01-0

ABA LIGA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7510Cedevita Olimpija - Fmp 88-88 / 101-92
7511Buducnost Podgorica - Cibona Zagreb 77-71

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8741Balgacom Spirou Charleroi - Dexia Mons Hainaut 58-64
8742Excelsior Brussels - Liege 77-62

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3263Sokol Vysehrad - Lokomotiva Plzen 68-63
3264Zlin - Bcm Orli Prostejov 94-73
3265Sokol Prazsky - Liberec 87-66
3670Basket Opava 2010 - Bk Synthesia Pardubice 79-75

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7496Vaerlose - Horsens Ic 73-93
7497Ebaa - Team Fog Naestved 68-82

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7508Tallinna Kalev Tlu - Kk Rapla 76-84
7509Bk Ogre - Bk Jurmala 76-76 / 85-83

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9528Nlex Road Warriors - Meralco Bolts 105-99
9529Magnolia Hotshots - Northport Batang Pier 96-80

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7499Helsinki Seagulls If - Kaarinan Ura Basket 97-80
7500Lapuan Korikobrat - Ktp Kotka 90-80

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8739Roanne - Orleans Loiret 82-81

ITALIJA LNP SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7335Scafati - Torino 75-77
7336Tortona - Udinese 78-67

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8823Ehime Orange Vikings - Nishinomiya Storks 80-86

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6748Fuerza Regia - Plateros De Fresnillo 70-70 / 85-79

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8220Gtk Gliwice - Mks Dabrowa Gornicza 83-83 / 102-105

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3897Wkk Wroclaw - Kolobrzeg 102-82

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8227Baskonia - Estudiantes 105-82
8228Rio Natura Monbus - Barcelona 86-92
8233Divina Seguros Joventut - Real Madrid 69-88
8234Ucam Murcia - Real Betis Energia Plus 90-78

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3918Lucentum Alicante - Real Canoe Nc 99-96
3925Caceres Patrimonio De La Humanidad - Cb Penas Huesca 63-71
3928Chocolates Trapa Palencia - Club Melilla Baloncesto 69-81

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9316Boras - Koping Stars 90-91
9317Lf Basket - Wetterbygden Stars 100-59
9318Norrkoping - Kfum Umea 92-68

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4118Bc Dnipro - Kharkivski Sokoly 95-57

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7987Dornbirn - Orli Znojmo 0-31-3
7988Innsbruck - Kac 0-00-1
7989Red Bull Salzburg - Graz 99ers 1-03-1
7990Vsv - Sapa Fehervar 0-03-1
7991Bolzano - Vienna Capitals 0-01-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2927Hc Dinamo Molodechno - Hk Lida 0-00-1
2928Hc Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno 1-32-3
2929Hk Mogilev - Metallurg Zhlobin 2-14-2
2930Yunost Minsk - Hk Gomel 1-01-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2633Litvinov - Liberec 0-04-5
2640Mlada Boleslav - Trinec 3-24-3
2644Vitkovice - Kometa Brno 0-20-3
2666Zlin - Kladno 1-11-2
2671Mountfield Hk - Sparta Prague 0-04-2
2672Olomouc - Pardubice 1-13-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2923Aalborg - Roedovre 0-14-1
2924Frederikshavn - Rungsted 1-12-3
2932Herlev - Sonderjyske 0-12-3
2935Odense - Herning 1-01-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2960Jukurit - Hpk 0-24-3
2961Jyp - Assat 2-06-1
2982Lukko - Hifk 0-02-2
2983Pelicans - Sport 0-33-5
2984Tps - Tappara 1-32-7

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2931Iisalmen Peli Karhut - Jokipojat 1-04-1
2933K Vantaa - Tuto 0-00-3
2934Kettera - Keupa Ht 1-15-5
2936Koovee - Hermes 1-06-2
2937Roki - Hokki 0-12-2
2951Sapko - Heki 0-02-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2985Briancon - Rouen 0-02-2
2986Scorpions De Mulhouse - Anglet Hormadi Elite 1-12-5
2987Amiens - Gap 1-03-1
2990Bordeaux Ghc - Grenoble 0-22-6
3001Angers - Nice Aigles 1-25-5

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3074Corona Brasov - Fehervari Titanok 0-04-1
3075Dab Docler - Schiller Vasas Hc 2-16-4
3082Debreceni Egyetem Ac - Ujpest Budapest 2-23-4
3088Ferencvaros Esmtk - Hsc Csikszereda 1-14-4

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9462Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils 0-10-2
9471Carolina Hurricanes - Nashville Predators 0-01-1
9472Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs 1-03-3
9473St Louis Blues - Washington Capitals 1-24-3
9474Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings 0-22-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4382Sparta Sarpsborg - Narvik Ishockeyklubb 0-02-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7996Augsburger Panthers - Straubing Tigers 1-34-5
7997Bremerhaven Pinguins - Iserlohn Roosters 0-01-1
7998Deg Metro Stars - Thomas Sabo Ice Tigers 1-03-0
7999Kolner Haie - Grizzly Adams Wolfsburg 1-04-2
8003Schwenninger - Krefeld Pinguine 2-05-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3006Bad Nauheim - Bayreuth Tigers 1-14-2
3026Dresdner Eislowen - Crimmitschau 2-15-3
3032Esv Kaufbeuren - Bad Tolz 0-22-3
3033Lausitzer Fuchse - Kassel Huskies 1-12-5
3055Bietigheim Steelers - Landshut Cannibals 0-03-3
3065Heilbronner Falken - Wolfe Freiburg 2-26-3
3066Revensburg Towerstars - Lowen Frankfurt 1-33-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3248Jasterzebie - Gks Tychy 1-12-6
3249Podhale Nowy Targ - Cracovia 0-13-5
3250Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 1-04-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2573Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 1-11-2
2574Torpedo Nn - Cska Moscow 0-00-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6871Org - Hk Torpedo Gorkii 0-03-1
7179Kazzinc Torpedo - Hc Rostov 3-25-4
7180Nomad Nur Sultan - Buran Voronezh 0-02-1
7181Saryarka - Hc Tambov 1-02-1
7182Lada Togliatti - Zauralye Kurgan 1-11-4
7183Dizel Penza - Gornyak Uchaly 1-12-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7096Amurskie Tigry U20 - Krylia Sovetov U20 1-12-4
7187Reaktor Nizhnekamsk U20 - Irbis Kazan U20 2-26-4
7188Riga U20 - Sahalinskie Akuly 2-02-1
7189Org Junior - Taifun U20 0-26-7

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3089Banska Bystrica - Nove Zamky 0-10-2
3090Nitra - Detva 1-33-5
3091Trencin - Liptovsky Mikulas 2-16-4
3092Dvtk Jegesmedvek - Poprad 1-12-3
3093Slovan Bratislava - Zvolen 1-04-1
3094Mac Ujbuda - Kosice 2-05-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3095Bjorkloven - Almtuna Is 2-03-2
3099Bofors - Tingsryd 0-05-3
3104Karlskrona Hk - Timra 0-12-4
3106Mora - Vasteras 1-11-2
3107Sodertalje - Modo 3-06-2
3108Vastervik - Kristianstad 0-00-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3291Ambri - Biel 0-03-1
3292Bern - Lausanne 1-32-5
3294Lugano - Servette 1-01-1
3297Scl Tigers - Zsc Lions 1-14-6

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3299Ajoie - Hc Biasca 0-12-2

ATP BEIJING CHINA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1917F.Dancevic - J.Chardy 6-4 - - -
1983D.Evans - J.Cui 12-46-36-12-0
2528P.Cuevas - D.Wu 12-56-16-42-0
2529C.Norrie - Y.He 12-36-26-12-0

ATP CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6885L.Harris - J.Sousa 18-146-76-32-1
6886P.Carreno Busta - C.Garin 13-77-56-22-0
7079E.Gerasimov - D.Shapovalov 13-154-66-31-2
7694A.Bublik - L.Harris 13-107-66-42-0

ATP CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7080I.Dodig F.Polasek - J.Erlich F.Martin 17-212-67-51-2

ATP TOKIO KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1367J.Millman - B.Klahn 0-10-23-2 -
1372N.Jarry - M.Granollers 9-131-66-11-2
1374Y.Uchiyama - S.Johnson 12-66-36-32-0
1378P.Andujar Alba - B.Schnur 12-06-06-02-0
1466T.Fabbiano - J.Duckworth 5-122-63-60-2
1499T.Ito - P.Gojowczyk 17-125-76-12-1
1500Y.Watanuki - A.Popyrin 11-166-41-61-2
1512H.Laaksonen - S.Kwon 8-136-72-60-2

ATP ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1290A.De Minaur - B.Coric 16-126-24-62-1
6888A.Mannarino - D.Dzumhur 12-56-16-42-0
6889A.Seppi - R.Bautista Agut 4-122-62-60-2

ATP ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7082D.Koepfer S.Kwon - S.Gille J.Vliegen 7-124-63-60-2
7083M.Demoliner M.Middelkoop - G.Oliveira A.Vasilevski 13-97-66-32-0

CHALLENGER BUENOS AIRESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1297A.Collarini - T.Monteiro 12-166-31-61-2
1302S.Nagal - F.Cerundolo 16-136-34-62-1
6280A.Velotti - F.Bagnis 9-133-66-70-2
6281L.Mayer - J.Ficovich 19-146-16-72-1

CHALLENGER BUENOS AIRES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4138H.Dellien F.Zeballos - M.A.Reyes Varela F.Romboli 19-173-66-32-1

CHALLENGER FIRENCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1596M.Trungelliti - M.Vilella Martinez 17-154-66-32-1
1599P.Kohlschreiber - R.Brancaccio 12-56-46-12-0
1604M.Safwat - R.Haase 16-94-66-12-1
1605K.Coppejans - P.Sousa 8-132-66-70-2

CHALLENGER FIRENCA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045P.Sousa M.Vervoort - L.Margaroli A.Shamasdin 3-121-62-60-2
1046G.Granollers Pujol P.Martinez - K.Coppejans S.Martos Gornes 13-66-07-62-0
1453S.Bolelli D.Vega Hernandez - S.Ehrat M.Eriksson 21-235-77-51-2

CHALLENGER ORLEANSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1666T.Lamasine - S.Stakhovsky 13-107-66-42-0
1667G.Barrere - M.Janvier 17-144-67-62-1
1668J.Tsonga - A.Hoang 18-126-26-72-1
1669A.Bedene - M.Ymer 10-136-74-60-2

CHALLENGER ORLEANS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1071A.Begemann J.Lenz - S.Arends D.Pel 22-196-76-42-1
1073A.Menendez Maceiras S.Stakhovsky - R.Arneodo H.Nys 10-134-66-70-2

CHALLENGER TIBURONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6415T.Kokkinakis - M.Cressy 12-66-46-22-0
6461E.Gomez - S.Bangoura 13-116-31-62-1
6462B.Nakashima - T.Kwiatkowski 17-155-76-11-2
6472T.Paul - G.Escobar 14-166-41-62-1

CHALLENGER TIBURON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4145J.P.Frutero D.Kudla - R.Galloway R.Maytin 16-217-53-61-2
4146M.Arevalo H.Reese - Aragone Jc D.King 19-223-67-51-2

WTA PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9623B.Bencic - S.Hsieh 13-77-56-22-0
9624S.Zheng - M.Puig 17-154-66-32-1
9625D.Vekic - K.Bertens 13-166-31-61-2
9626K.Siniakova - X.Wang 12-46-26-22-0

WTA PEKING KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7905J.Brady - K.Kozlova 16-126-24-62-1
7907R.Peterson - M.Doi 18-106-16-72-1
7908Y.Yuan - B.Pera 3-122-61-60-2
7909A.Blinkova - Z.Diyas 13-76-27-52-0
7910M.Linette - H.Watson 12-36-26-12-0
7911L.Davis - A.Potapova 12-46-36-12-0
7915M.Bouzkova - A.Petkovic V-V5-7V-VV-V
7916T.Zidansek - C.Mchale 11-145-76-70-2
8185C.Mchale - X.You 12-36-36-02-0
8186M.Bouzkova - Y.Zhang 16-144-66-42-1

WTA TASHKENTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7078Kr Pliskova - A.Van Uytvanck 8-133-65-70-2

WTA TASHKENT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6890H.Dart D.Kovinic - H.Carter L.Stefani 4-121-63-60-2
6892D.Jakupovic S.Santamaria - S.Fichman T.Maria 12-56-26-32-0

WTA WUHANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6893A.Barty - A.Sabalenka 9-135-74-60-2
8391A.Riske - P.Kvitova 14-107-57-52-0

WTA WUHAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8390A.L.Groenefeld D.Schuurs - E.Mertens A.Sabalenka 3-122-61-60-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3671Linz - Aon Fivers 26-34

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3691Tvis Holstebro - Kif Kolding 38-30

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3690Hei Skaering - Skive 18-23

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7206Hifk - Grifk 35-23

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3782Umf Stjarnan - Fjolnir 24-24

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3771Vaci Kse - Komloi 22-28

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7226Bad Schwartau - Bietigheim Metterzimmern 29-22
7227Tusem Essen - Hsg Konstanz 32-21

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4384Zaglebie Lubin - Piotrkowiann 29-26

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7223Granollers - Ademar Leon 32-33
7234Bm Huesca - Bm Benidorm 27-25
7237Naturhouse La Rioja - Cangas 38-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4448Redbergslids - Guif 29-29

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4427Karra - Torslanda Hk 30-23

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1299Srbija - Francuska 0-11-13-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2328Akaa Volley - Etta 0-11-13-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2330Lp Salo - Lp Kangasala 1-01-13-1

SVJETSKI KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1366Rusija - Sad 1-01-12-3

EUROPA KUPVATERPOLO

Br. Susret Kraj
8000Solaris Sibenik - Cc Ortigia 10-12
8001Ce Mediterrani - Mvlc Miskolc 12-15
8002Zf Eger - Cercle Nageurs Noiseens 14-17
8009Cn Mataro - Montpellier 8-6

ENGLESKA PREMIERSHIP RAGBI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2712Bristol Shoguns - Gloucester 20-17
2725Leicester Tigers - Exeter Chiefs 27-7

ENGLESKA SUPER LIGA PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
9691St Helens - Wigan Warriors 40-10

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
6693Canberra Raiders - South Sydney Rabbitohs 16-10

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1516Argentina - Tonga 28-12

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6663Tasman - Auckland 40-0
6665Bay Of Plenty - Hawkes Bay 51-24
6673Wellington - Northland 57-36

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
2841Central Cheetahs - Glasgow Warriors 48-14
2842Ulster - Neath Swansea Ospreys 38-14

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1915Hiroshima Toyo Carp - Chunichi Dragons 1-4
1916Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 1-5

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
2173Chicago White Sox - Detroit Tigers V-V
2177Philadelphia Phillies - Miami Marlins 5-4
2192Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds 6-5
2194Washington Nationals - Cleveland Indians 8-2
2199Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays 2-6
2202Boston Red Sox - Baltimore Orioles 1-4
2205New York Mets - Atlanta Braves 4-2
2206Texas Rangers - New York Yankees 7-14
2249Kansas City Royals - Minnesota Twins 2-6
2260Arizona Diamondbacks - San Diego Padres 6-3
2280L A Angels - Houston Astros 0-4
2319Seattle Mariners - Oakland Athletics 4-3
2321San Francisco Giants - L A Dodgers 2-9

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4476Burela Fs - Levante Dominicos 1-1
4478Palma Futsal - Fs Valdepenas 2-1

VN RUSIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8404R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
8405L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8406N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
8410S.Perez - L.Stroll 1-0
8411K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
8412G.Russell - R.Kubica 0-1
8413C.Sainz - L.Norris 1-0
8415M.Verstappen - A.Albon 1-0
8418S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN RUSIJE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1781A.Albon - A.Albon 1-0
1799V.Bottas - V.Bottas 1-0
1801P.Gasly - P.Gasly 1-0
1802A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
1805R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
1806L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
1807N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
1808R.Kubica - R.Kubica 0-1
1809D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
1810C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2100K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
2112L.Norris - L.Norris 1-0
2113S.Perez - S.Perez 1-0
2115K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2116D.Ricciardo - D.Ricciardo 0-1
2117G.Russell - G.Russell 0-1
2150C.Sainz - C.Sainz 1-0
2151L.Stroll - L.Stroll 1-0
2157M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
2162S.Vettel - S.Vettel 0-1

VN RUSIJE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8361R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
8362L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8363N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
8365S.Perez - L.Stroll 1-0
8373K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
8375G.Russell - R.Kubica 1-0
8379C.Sainz - L.Norris 1-0
8380M.Verstappen - A.Albon 1-0
8381S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN RUSIJE TRENING 1 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8268R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
8269L.Hamilton - V.Bottas 0-1
8271N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
8272D.Kvyat - P.Gasly 0-1
8274S.Perez - L.Stroll 1-0
8275K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
8276G.Russell - R.Kubica 1-0
8277C.Sainz - L.Norris 1-0
8278M.Verstappen - A.Albon 1-0
8279S.Vettel - C.Leclerc 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1461213161826323539495152535466676970
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1516252741
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 314151719
arrow CO Connecticut 6/44 131617263843
arrow DA Multi-Daily A 6/99 3530497381
arrow DB Multi-Daily B 6/99 51119426790
arrow DC Multi-Daily C 6/99 214157798999
arrow EM Euro Millions 5/50 2437414346
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 29111218202123242634384051525758616568
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 59101518202425283031323738425154646870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 58152125
arrow FK Finska Keno D 20/70 816171821252627313236444552575960626364
arrow FQ Finska Keno V 20/70 912131419283032373941454649535556586369
arrow FT Finska Keno T 20/70 24578151719252729314043455254686970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 37121519293132343639434546495859626367
arrow LD Latvija Keno D 20/62 27131620223031333435384047495153555758
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1451621222325293031374043474850515355
arrow LM Latvija Keno M 20/62 56789121416202124252932414446515562
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1725272832
arrow NP New York Pick 10 20/80 257810111619243335374148495563697578
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 28101230354044454849565760616369707578
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 413202124263031333640424452535468697077
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 14132326
arrow SB Španjolska Bono 6/49 178253037
arrow TK Tennessee Cash 5/35 89173234
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1220314345
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 614242529
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 125911151619243437545759606365667176