Subota 28.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6763Lyon - Nantes - - 0-00-1
6766Juventus - Spal 2013 - - 1-02-0
6767Chelsea - Brighton - - 0-02-0
6772Tottenham - Southampton - - 2-12-1
6773Pick Szeged - Flensburg Handewitt - - 0-01-1
6782Sampdoria - Inter - - 0-21-3
6803Everton - Manchester City - - 1-11-3
6804Borussia Dortmund - Werder Bremen - - 2-12-2
6805Slaven Belupo - Nk Osijek - - 0-30-4
6807Partizan Beograd - Kk Primorska - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7190Mlila - Mc Magra domaći540-01-1
7191Ca Constantine - Na Hussein Dey domaći800-01-0
7192Es Setif - Us Biskra domaći21-02-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1609Arsenal Sarandi - Estudiantes domaći192-03-0
1611Gimnasia Lp - River Plate gosti220-10-2
1635Boca Juniors - Newell S domaći311-01-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1045Chacarita Juniors - Club Villa Dalmine domaći760-01-0
1046Defensores De Belgrano - Instituto Cordoba gosti310-11-1
1247Quilmes - Cd Santamarina Tandil - - 0-00-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1250Almirante Brown - Los Andes domaći11-01-0
1257Tristan Suarez - San Telmo gosti840-00-2
1259Deportivo Armenio - Ca Colegiales domaći451-01-1
1260Sacachispas Fc - Csd Flandria domaći391-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2325Deportivo Merlo - Berazategui domaći630-01-0

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1213Salzburg - Austria Vienna gosti32-14-1
1214St Polten - Lask gosti70-20-3
1215Wolfsberger Ac - Wsg Wattens domaći490-02-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5306Dornbirn - Grazer Ak domaći361-03-1
5307Wacker Innsbruck - Sv Lafnitz gosti360-10-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9805Sv Ried Ii - Gleisdorf 1919 domaći201-01-2
9806Wsc Hertha - Wac A domaći133-14-1
9807Usv Weindorf St. Anna Am Aigen - Union Gurten gosti390-10-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9798Sv Stripfing - Mattersburg Ii domaći900-01-0
9799Ask Ebreichsdorf - Wiener Viktoria domaći34-16-1
9800Sc Team Wiener Linien - Traiskirchen Fcm domaći590-01-0
9801Wiener Neustadt - Rapid Vienna Ii gosti490-00-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3263Gabala - Neftchi gosti600-00-3

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7863Cercle Brugge - Eupen domaći121-01-2
7864Mechelen - Club Brugge gosti190-10-5
7865Gent - Kortrijk domaći580-02-0
7866Royal Excel Mouscron - Zulte Waregem domaći31-02-2
7867St Truiden - Genk gosti140-1V-V

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2331Club Brugge - Genk gosti310-10-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7859Kfco Beerschot Wilrijk - Oud Heverlee gosti200-11-2
7861St Gilloise - Virton gosti51-12-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6832Torpedo Zhodino - Fc Gomel domaći61-02-0
6833Bate Borisov - Neman Grodno domaći271-01-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2493Always Ready - Sport Boys gosti160-12-1
2494Nacional Potosi - Club Destroyers gosti290-14-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7251Nk Celik Zenica - Sloboda Tuzla - - 0-00-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2575Flamengo - Sao Paulo Sp - - 0-00-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2622Criciuma - Botafogo Sp domaći121-02-0
2625Coritiba Pr - America Mineiro domaći291-02-1
2627Ponte Preta - Cuiaba domaći53-03-0
2628Oeste Sp - Parana Clube Pr gosti221-11-1
2638Sport Recife - Operario Pr domaći441-03-1
2639Crb - Sao Bento domaći480-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8977Levski Sofia - Botev Vratsa domaći122-03-1

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4967Pirin Blagoevgrad - Pfc Montana domaći311-01-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1351Sigma Olomouc - Slovacko gosti250-12-2
1352Zlin - Jablonec gosti260-10-1
1353Slavia Prague - Mlada Boleslav domaći141-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8489Banik Sokolov - Dukla Prague gosti310-12-3
8490Pardubice - Lisen domaći211-02-0
84911.Sk Prostejov - Chrudim domaći151-01-1
8494Vysehrad - Slovan Varnsdorf domaći12-13-1
8497Brno - Hradec Kralove domaći351-02-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7265Fc Pisek - Sk Motorlet Praha domaći102-03-0
7268Loko Vltavin - Benesov domaći451-02-0
7269Fk Prepere - Fk Teplice B gosti120-14-1
7270Domalice - Kraluv Dvur domaći361-14-2
7271Fk Pardubice B - Fk Chlumec Nc gosti121-21-3
7274Sk Slavia Praha B - Fk Pribram B gosti282-12-1
7275Zivanice - Tj Slovan Velvary domaći122-04-3

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7276Dolni Benesov - Fc Velke Mezirici - - 0-00-0
7277Uhersky Brod - Slovacko B gosti80-12-1
7278Vrchovina - Fc Odra Petrkovice - - 0-00-0
7279Vyskov - Rosice gosti90-12-1

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2732Sparta Prague U19 - Mlada Boleslav U19 domaći66-0B-0
2734Viktoria Plzen U19 - Slovacko U19 domaći221-14-1
2735Meteor Praha U19 - Opava U19 gosti71-11-1
2737Fk Pribram U19 - Banik Ostrava U19 domaći51-12-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Coquimbo Unido - Antofagasta gosti540-01-1
1289Universidad De Chile - Palestino gosti22-22-3
1291Curico Unido - Universidad Catolica domaći91-21-4
1292Union Espanola - Municipal Iquique domaći341-04-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5730Santiago Morning - Nublense domaći411-01-1
6415Union San Felipe - San Luis De Quillota domaći361-01-0
6461Puerto Montt - Deportes Magallanes domaći31-01-1

CIPAR SUPER KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1463Apoel Nicosia - Ael Limassol domaći261-01-0

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6259Fk Mladost Ljeskopolje - Ofk Petrovac domaći560-01-0
6260Iskra Danilovgrad - Grbalj Radanovici - - 0-01-0
6261Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica gosti110-30-3
6262Sutjeska Niksic - Titograd gosti540-01-1
6263Zeta Golubovci - Kom Podgorica - - 0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7967Fc Copenhagen - Silkeborg domaći74-04-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7936Viborg - Kolding gosti700-01-2
7937Skive - Nykobing Fc domaći152-13-3

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8242Aarhus Fremad - Thisted - - 0-00-0
8243Brabrand - Jammerbugt Fc gosti261-13-1
8248Dalum - Middelfart gosti480-00-1
8251Sydvest - Vejgaard Bk domaći32-03-1
8256B93 Kopenhagen - Fa 2000 domaći281-01-1
8257Bronshoj - Skovshoved domaći650-01-0

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2761Avedore - Greve domaći232-02-1
2762B 1908 - Tarnby Ff gosti400-10-3
2763Gvi U21 - Frederikssund Ik domaći650-01-0
2767Ishoej If - Kfum Bk Kobenhavn 1899 domaći173-05-0

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2769Sfb Oure Fa - Tarup Paarup domaći171-01-0
2773Herning Fremad - Kolding B domaći91-01-0
2774Odder - Oks Odense gosti102-15-1
2775Varde If - Hedensted If domaći21-33-3

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7281Fc Masr - Aswan Fc - - 0-00-0
7283Al Moqawloon Al Arab - Smouha gosti321-12-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2784Mushuc Runa Sc - Universidad Catolica domaći211-11-1
2785Aucas - Macara - - 0-00-0
2786Guayaquil City Fc - Barcelona Sc gosti160-20-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6234Sheffield United - Liverpool gosti700-00-1
6239Aston Villa - Burnley domaći331-02-2
6241Bournemouth - West Ham gosti101-12-2
6244Chelsea - Brighton domaći500-02-0
6245Crystal Palace - Norwich domaći211-02-0
6250Tottenham - Southampton domaći242-12-1
6251Wolves - Watford domaći181-02-0
6267Everton - Manchester City gosti241-11-3

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4881Qpr - West Brom gosti540-00-2
4882Blackburn - Luton gosti171-11-2
4914Charlton - Leeds domaći321-01-0
4927Derby - Birmingham domaći21-03-2
4928Huddersfield - Millwall domaći241-11-1
4929Hull - Cardiff domaći441-02-2
4930Middlesbrough - Sheffield Wednesday gosti51-41-4
4931Preston - Bristol City gosti291-23-3
4962Swansea - Reading domaći121-01-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4970Bristol Rovers - Rotherham domaći480-01-0
4997Coventry - Doncaster gosti410-11-1
4998Ipswich - Tranmere domaći351-14-1
4999Oxford United - Gillingham domaći103-03-0
5000Peterborough - Afc Wimbledon domaći292-03-2
5001Portsmouth - Bolton domaći660-01-0
5027Rochdale - Wycombe gosti160-20-3
5028Shrewsbury - Fleetwood gosti360-10-3
5029Southend - Accrington Stanley gosti520-00-1
5034Sunderland - Milton Keynes Dons domaći242-02-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5036Carlisle - Oldham domaći31-01-0
5037Cheltenham - Crewe domaći91-11-1
5042Crawley Town - Walsall gosti141-32-3
5043Exeter - Grimsby gosti230-11-3
5046Leyton Orient - Port Vale domaći41-23-3
5047Macclesfield - Colchester domaći131-11-1
5048Mansfield - Plymouth gosti130-10-1
5049Morecambe - Northampton gosti210-22-2
5050Salford - Forest Green gosti30-30-4
5051Scunthorpe - Bradford domaći131-01-1
5052Stevenage - Cambridge United domaći91-01-1
5054Swindon - Newport County gosti380-10-2

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8280Atherton Collieries Afc - Basford United VVV-VV-V
8281Buxton - South Shields domaći381-11-2
8282Fc United Of Manchester - Bamber Bridge domaći580-01-0
8283Gainsborough - Mickleover Sports gosti151-12-2
8284Grantham - Radcliffe Borough domaći222-04-0
8285Hyde United - Ashton United gosti82-23-3
8286Morpeth Town - Stafford Rangers gosti91-11-1
8287Nantwich Town - Lancaster domaći63-13-2
8288Scarborough Athletic - Warrington gosti201-11-1
8359Whitby Town - Matlock Town gosti450-10-3
8360Witton Albion - Stalybridge gosti560-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1086Barnet - Solihull Moors - - 0-00-0
1087Barrow - Maidenhead United domaći361-02-0
1088Chesterfield - Aldershot gosti111-12-1
1101Dagenham Redbridge - Chorley - - 0-00-0
1113Eastleigh - Hartlepool gosti110-11-1
1115Harrogate Town - Sutton United domaći351-02-0
1117Notts County - Fylde domaći191-02-0
1121Stockport - Torquay gosti190-40-4
1122Woking - Boreham Wood domaći111-11-2
1137Wrexham - Ebbsfleet United domaći630-01-0
1155Yeovil - Bromley gosti221-13-1
1195Dover Athletic - Halifax gosti110-10-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8382Billericay Town - Dorking Wanderers domaći650-02-2
8383Braintree Town - Oxford City domaći351-01-0
8384Chippenham - Dulwich Hamlet domaći61-12-2
8385Dartford - Slough Town domaći362-12-3
8386Eastbourne Borough - Chelmsford City gosti120-20-4
8387Hampton Richmond - Tonbridge domaći940-01-0
8388Hemel Hampstead Town - Bath City gosti321-12-1
8389Hungerford Town - Welling gosti450-11-2
8395Maidstone United - St Albans domaći222-04-0
8402Wealdstone - Havant Waterlooville domaći111-21-4
8403Weymouth - Concord Rangers domaći131-03-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9289Alfreton Town - Darlington domaći31-01-2
9290Altrincham - Gateshead VVV-VV-V
9388Blyth Spartans - Telford domaći101-03-1
9477Boston Utd - Southport domaći421-02-0
9561Brackley Town - Bradford Park Avenue domaći184-08-0
9591Chester - Leamington gosti111-13-3
9597Farsley Celtic - Curzon Ashton gosti690-02-1
9598Gloucester - Guiseley gosti61-13-1
9600Hereford - Kettering domaći670-01-0
9603Spennymoor - Kidderminster gosti250-12-1
9608York - Kings Lynn domaći221-03-0

ENGLESKA PREMIER LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6337Bournemouth - Southampton - - - -
6339Chelsea - Manchester Utd - - - -
6340Crystal Palace - Watford - - - -
6341Everton - Wolverhampton - - - -
6353Liverpool - Manchester City - - - -
6354Sheffield United - Norwich City - - - -

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6643Afc Hornchurch - Bishop S Stortford domaći292-04-0
6656Bognor Regis Town - Haringey Borough domaći311-02-0
6659Brightlingsea Regent - Lewes domaći142-02-3
6660Carshalton Athletic - Margate domaći790-01-0
6666Cheshunt Fc - Horsham gosti600-00-1
6667Corinthian Casuals - Potters Bar Town - - 0-00-0
6668Cray Wanderers - East Thurrock gosti460-01-1
6678Enfield - Merstham domaći251-02-0
6697Leatherhead - Bowers Pitsea Fc domaći131-01-0
6698Wingate Finchley - Folkestone Invicta domaći610-01-1
6699Worthing - Kingstonian domaći71-02-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8503Alvechurch - Biggleswade Town gosti890-01-1
8504Banbury United - Coalville Town domaći61-01-1
8505Bromsgrove Rovers - Needham Market Fc gosti670-00-1
8507Hednesford - Rushden gosti60-11-1
8508Hitchin - Stratford Town Fc domaći31-02-0
8547Kings Langley - Stourbridge gosti391-21-4
8548Nuneaton - Barwell gosti153-13-1
8549Peterborough Sports Fc - Leiston domaći65-08-1
8550Redditch - St Ives Town gosti540-00-1
8551Royston Town - Tamworth gosti161-11-2
8609Rushall Olympic - Lowestoft Town domaći72-14-1
8639Beaconsfield Town - Blackfield Langley domaći141-02-0
8640Chesham United - Yate Town gosti162-24-2
8641Dorchester - Swindon Supermarine gosti340-11-1
8642Farnborough - Tiverton gosti200-40-7
8643Harrow Borough - Gosport Borough gosti320-20-2
8644Hendon - Poole Town gosti250-11-3
8645Metropolitan Police - Taunton Town gosti570-01-1
8646Salisbury - Hartley Wintney domaći72-02-0
8682Truro City - Hayes Yeading United domaći162-03-0
8732Walton Casuals - Merthyr Town gosti510-02-1
8733Wimbourne - Weston Super Mare domaći520-02-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2925Leicester City U23 - Chelsea U23 domaći62-02-2
2926Arsenal U23 - Liverpool U23 gosti301-22-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7284Lootus Kohtla Jarve - Flora Tallinn Ii gosti320-11-2
7285Rakvere Tarvas - Parnu Jk Vaprus gosti40-10-5

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1284Hjk Helsinki - Mariehamn domaći540-03-0
9075Inter Turku - Honka gosti110-10-1
9076Rops - Vps domaći610-02-1
9077Lahti - Hifk domaći61-02-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7288Ac Oulu - Mypa gosti70-11-1
7289Eif - Fc Haka gosti50-32-4
7290Tpv - Ac Kajaani domaći111-13-4

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7199Japs - Klubi 04 gosti71-23-5
7200Jippo - Miki Mikkeli - - 0-00-0
7208Kiffen - Viikingit gosti580-00-3
7221Lahden Reipas - Pepo gosti160-12-2
7228Mp Mikkeli - Vjs Vantaan Jalkapalloseura domaći21-03-0

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7246Gbk - Jbk gosti20-12-2
7250Sc Kufu - Ols Oulu gosti173-14-3
7263Vifk - Pk 37 domaći530-03-0
7264Js Hercules - Vaajakoski gosti81-22-4
7266Kajha - Rovaniemen Palloseura 2 - - 0-00-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7229Espoon Palloseura - P Iirot domaći61-34-4
7243Jazz - Fc Espoo domaći181-13-2
7244Kapa - Gnistan gosti540-00-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9709Lyon - Nantes gosti590-00-1
9710Bordeaux - Paris St Germain gosti700-00-1
9711Angers Sco - Amiens gosti130-11-1
9712Metz - Toulouse domaći41-02-2
9713Monaco - Brest domaći261-04-1
9714Nice - Lille domaći131-11-1
9715Reims - Dijon domaći171-11-2

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1278Lens - Paris Fc domaći92-02-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8021Aris - Larissa domaći112-22-3
8022Olympiakos Piraeus - Lamia domaći620-02-0
8023Atromitos Athens - Panetolikos domaći31-02-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1324Nk Varazdin - Rijeka gosti120-20-2
1325Slaven Belupo - Nk Osijek gosti250-30-4

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Hnk Hajduk Ii - Rudes gosti560-02-2
1653Sibenik - Solin domaći840-01-0
1655Kustosija - Nk Sesvete domaći580-01-0
1670Nk Dubrava - Orijent gosti290-10-1
1708Nk Dugopolje - Nk Osijek Ii gosti310-11-4

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5062Barito Putera - Surabaya domaći650-01-0

ISLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7267Breidablik - Kr Reykjavik gosti240-21-2
7282Fh Hafnarfjordur - Grindavik domaći161-03-0
7294Ia Akranes - Vikingur Reykjavik domaći131-21-5
7301Ka Akureyri - Fylkir gosti12-14-2
7302Stjarnan - Ibv Vestmannaeyjar domaći391-03-2
7303Valur - Hk Kopavogs domaći172-02-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9631Juventus - Spal 2013 domaći451-02-0
9632Sampdoria - Inter gosti200-21-3
9633Sassuolo - Atalanta gosti60-41-4

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9720Frosinone - Cosenza domaći241-01-1
9721Juve Stabia - Cittadella gosti640-00-1
9722Venezia - Pisa gosti321-11-1
9723Empoli - Perugia domaći102-03-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7120Juventus U19 - Cagliari U19 gosti30-10-2
7128Napoli U19 - Inter U19 gosti190-10-1
7129Genoa U19 - Torino U19 domaći500-01-0
7160Lecce U19 - Pisa U19 gosti201-13-1
7161Pordenone U19 - Spezia U19 domaći131-02-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3179Siena - Pistoiese gosti140-22-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7831Piacenza - Carpi domaći322-12-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7985Picerno - Bari gosti440-10-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9675Hapoel Hadera - Kiryat Shmona gosti261-12-2
9676Ashdod - Hapoel Haifa gosti470-01-1
9677Hapoel Tel Aviv - Bnei Yehuda gosti450-11-1
9678Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv gosti450-10-4
9679Hapoel Beer Sheva - Hap Raanana domaći401-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8049Kawasaki Frontale - Vissel Kobe gosti440-11-2
8050Oita Trinita - Jubilo Iwata gosti650-01-2
8051Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus domaći331-11-1
8052Vegalta Sendai - Yokohama Marinos gosti210-11-1
8053Matsumoto Yamaga - Fc Tokyo - - 0-00-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9480Ehime Fc - Tochigi Sc domaći361-03-2
9481Kagoshima United - Kyoto Ps gosti170-10-1
9482Omiya Ardija - V Varen Nagasaki domaći161-03-0
9504Renofa Yamaguchi - Avispa Fukuoka domaći820-02-0
9507Tokushima Vortis - Kanazawa domaći351-02-0
9510Montedio Yamagata - Kofu gosti900-00-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8466Jeonbuk Motors - Suwon Bluewings domaći111-02-0
8470Gangwon - Incheon United domaći232-02-2
8471Seoul - Sangju Sangmu Fc gosti230-11-2

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4284Gwangju Fc - Seoul E Land Fc domaći92-03-1
4285Suwon City - Ansan Police Fc domaći131-02-2
4286Daejeon Citizen - Ansan Greeners - - 0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8460Golden Arrows - Stellenbosch Fc domaći112-02-2
8461Kaizer Chiefs - Baroka Fc domaći401-01-0
8462Supersport United - Amazulu domaći401-01-0
9599Orlando Pirates - Cape Town City Fc gosti72-23-3

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1714Ajax Cape Town - Royal Eagles gosti71-12-1
1721Mbombela United Fc - Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc - - 0-00-0
1730Moroka Swallows - Ts Galaxy Fc VVV-VV-V
1746Ts Sporting Fc - Jdr Stars - - 0-00-0
1748Uthongathi Fc - Free State Stars gosti330-10-3

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4269Irtysh Pavlodar - Shakhter Karagandy gosti150-24-2
4271Tobol Kostanay - Zhetysu Taldykorgan - - 0-00-0

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4733Qingdao Huanghai - Liaoning Whowin gosti430-13-1
4734Shanghai Shenxin - Zhejiang Greentown gosti121-21-2
4735Shijazhuang Ever Bright - Meizhou Hakka domaći341-01-0
4736Nantong Zhiyun - Shaanxi Changan domaći21-03-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7874Depotivo Pasto - Cucuta Deportivo domaći470-02-1
7875Jaguares D. Cordoba - Independiente Santa Fe gosti80-10-3
7876Once Caldas - Independiente Medellin domaći161-01-1
7877Atletico Bucaramanga - Envigado domaći21-22-3
7878Deportivo Cali - Boyaca Patriotas domaći460-03-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8196Fortaleza Fc - Atletico Fc gosti270-11-1
8197Itagui Leones Fc - Boca Juniors De Cali domaći61-22-2
8198Bogota Fc - Orsomarso Sc domaći211-12-1
8200Llaneros - Tigres Fc gosti170-21-3

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1362Ud Do Songo - Fc Platinum domaći112-02-4
1363Al Ahly - Cano Sport Academy domaći81-04-0
1364Raja Casablanca - Al Nasr Sc Benghazi domaći81-11-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4586Fk Panevezys - Spyris Kaunas gosti90-13-3

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4592Birkirkara - Valletta gosti101-12-2
4595Gudja United - Floriana gosti410-20-2
4600Senglea Athletic - Hamrun Spartans gosti101-11-3
4627Sirens Fc - St Lucia Fc domaći101-13-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1910Zalaegerszeg - Paksi Se gosti92-13-1
1977Debreceni - Puskas Akademia gosti100-21-2
1992Kaposvar - Diosgyor domaći201-02-0
2002Mezokovesd Zsory - Honved gosti340-11-2
2065Fehervar - Ujpest gosti810-00-2

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1035Pachuca - Cruz Azul domaći291-02-0
1036Monterrey - Tigres gosti690-00-2
1037Necaxa - Fc Juarez - - 0-00-0
1039America Mexico - Chivas domaći182-04-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8740Vvv Venlo - Heerenveen gosti80-20-3
8751Ajax - Groningen domaći760-02-0
8752Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam - - 0-00-0

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7314Excelsior Maassluis - Tec - - 0-00-0
7324Noordwijk - Kozakken Boys gosti100-22-5
7333Scheveningen - Rijnsburgse Boys domaći51-12-5
7334Jong Volendam - Spakenburg gosti470-01-1
7335Hardenberg - Katwijk gosti670-01-2
7336Ijsselmeervogels - Amsterdam Fc gosti141-15-1
7401Jong Sparta Rotterdam - Gvvv gosti30-10-1
7402Koninklijke Hfc - Aswh domaći212-04-1
7426Quick Boys - De Treffers gosti280-10-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7056Lorenskog - Traeff domaći460-02-0
7092Ullern - Frigg gosti42-23-2
7102Madla - Donn domaći101-04-1
7110Fjora - Vard Haugesund gosti410-12-2
7115Steinkjer - Verdal gosti590-00-1
7116Harstad - Skjervoy domaći690-03-0
8356Flint - Vardeneset domaći352-06-2
8357Mandalskameratene - Pors Grenland domaći401-01-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9079Rosenborg - Brann - - 0-00-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9010Start - Sandnes Ulf gosti430-13-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4716Kvik Halden - Levanger domaći41-02-1
4717Moss - Byasen gosti700-00-1
4718Brattvaag - Bryne domaći101-04-0
5031Asane - Baerum domaći193-06-1
5032Floro - Alta domaći281-01-0
5033Kjelsas - Grorud domaći362-04-0
5035Sotra Sk - Oppsal gosti70-10-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5731Augsburg - Bayer Leverkusen gosti340-10-3
5757Hoffenheim - Borussia Monchengladbach gosti430-10-3
5792Mainz - Wolfsburg gosti90-10-1
5878Paderborn - Bayern Munich gosti150-12-3
6134Rb Leipzig - Schalke gosti290-21-3
6135Borussia Dortmund - Werder Bremen gosti72-12-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9531Essen Schonebeck - Turbine Potsdam domaći441-02-0

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6424Bayern Munich - Borussia Dortmund - - - -
6428Rb Leipzig - Bayer Leverkusen - - - -
6455Schalke - Werder Bremen - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5255Bochum - Darmstadt domaći102-12-2
5256Jahn Regensburg - Hamburg domaći291-02-2
5257Karlsruher - Heidenheim domaći211-01-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
55971860 Munich - Kaiserslautern domaći71-03-1
5617Cz Jena - Duisburg domaći590-01-2
5618E. Braunschweig - Hallescher domaći261-01-1
5621Preussen Munster - Bayern Munich Am gosti40-41-4
5627Sonnenhof Grossaspach - Chemnitzer domaći101-02-0
5629Zwickau - Viktoria Koln domaći63-04-0

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3262Werder Bremen 3 - Esc Geestemunde gosti13-23-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3932Viktoria Griesheim - Sc Hessen Dreieich gosti450-12-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4157Stuttgart Kickers - Nottingen gosti530-01-3

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2728Blau Weiss Berlin - Fc Hertha 03 Z. gosti170-20-3
3300Brandenburger Sud 05 - Greifswalder gosti170-20-2
3301Ludwigsfelder - Sv Victoria Seelow domaći171-21-3
3302Torgelower Greif - Fc Strausberg domaći291-02-3
4231Hansa Rostock Ii - Sc Tasmania 1900 Berlin domaći640-03-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1846Wacker Nordhausen Ii - Einheit Rudolstadt domaći650-02-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7826Turkgucu Ataspor Munchen - Greuther Furth Am domaći31-02-0
7827Bayreuth - Burghausen - - 0-00-0
7828Eichstatt - Aubstadt gosti231-12-2
7829Nurnberg Am - Tsv Rain Lach gosti510-01-2
7830Buchbach - Schalding Heining domaći840-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9533Hamburg Am - Lubeck gosti102-22-3
9534Wolfsburg Am - Hansa Luneburg domaći153-03-0
9535Weiche Flensburg - Jeddeloh gosti130-12-1
9536Werder Bremen Am - Eintracht Norderstedt domaći451-01-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4313Energie Cottbus - Bfc Dynamo domaći73-06-0
4329Hertha Berlin Am - Babelsberg gosti480-03-3
4330Optik Rathenow - Meuselwitz domaći600-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7489Bayern Alzenau - Fc Giessen domaći291-12-2
7490Saarbrucken - Ulm domaći132-02-1
7492Tus Rot Weiss Koblenz - Elversberg gosti140-21-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4484Aachen - Sv Lippstadt 08 domaći142-03-1
4485Koln Am - Sv Rodinghausen domaći171-01-0
4486Sportfreunde Lotte - Schalke Am domaći460-02-1
4527Vfb Homberg - Wattenscheid gosti330-11-1
4550Wuppertaler - Bonner gosti360-21-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6284River Plate Asuncion - Club Guarani Asuncion gosti900-00-1
6285Nacional Par - Sol De America - - 0-00-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9694Pirata Fc - Sport Huancayo domaći81-02-1
9695Utc De Cajamarca - Sporting Cristal gosti540-01-1
9696Carlos Mannucci - Alianza Universidad De Huanuco - - 0-00-0
9697Fbc Melgar - Union Comercio domaći31-01-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5061Los Caimanes - Cienciano domaći302-12-3

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8370Rakow Czestochowa - Wisla Plock domaći421-01-2
8371Legia Warsaw - Lechia Gdansk domaći121-11-2
8374Gornik Zabrze - Lech Poznan gosti241-21-3

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9303Radomiak Radom - Stal Mielec domaći201-02-0
9304Gks Tychy - Olimpia Grudziadz domaći101-02-3
9305Stomil Olsztyn - Bielsko Biala domaći820-01-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1397Resovia Rzeszow - Ks Legionovia Legionowo domaći161-03-0
1398Garbarnia Krakow - Stalowa Wola gosti200-21-3
1399Gryf Wejherowo - Skra Czestochowa domaći121-02-1
1400Katowice - Lech Ii Poznan domaći750-02-0
1451Widzew Lodz - Ks Polkowice domaći720-01-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9113Maritimo - Moreirense gosti790-02-1
9114Benfica - Setubal domaći640-01-0
9115Famalicao - Belenenses gosti450-13-1

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6258Rabo De Peixe - Ac Viseu gosti960-00-1
6496Berco Sc - Feirense gosti750-01-3
6589Cd Carcao - Vilafranquense gosti100-20-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232Fc Hermanstadt - Fc Botosani gosti470-00-1
2233Chindia Targoviste - Astra Giurgiu domaći830-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1366Scolar Resita - Farul Constanta domaći181-12-1
2610Fc Dunarea Calarasi - Pandurii Tg.Jiu domaći223-04-0
2612Gloria Buzau - Concordia Chiajna gosti410-12-1
2619Uta Arad - Daco Getica Bucuresti domaći122-06-0
2621Fc Arges - Afc Turris Oltul Turnu Magurele gosti61-13-2
2629Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - Politehnica Timisoara gosti140-21-4

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5808Kryliya Sovetov - Tambov domaći730-02-0
5846Rostov - Dynamo Moscow domaći252-03-0
5847Lokomotiv Moscow - Zenit St Petersburg domaći480-01-0

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6646Fc Khimki M - Rotor Volgograd Ii gosti191-31-4
6647Kaluga - Ararat Moscow gosti380-11-2
6648Khimik Arsenal Tula - Kvant Obninsk domaći231-02-0
6649Dynamo Bryansk - Salyut Energia Belgorod domaći61-01-1
6650Fc Strogino Moscow - Saturn domaći202-03-1

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6831Dynamo Barnaul - Irtysh Omsk domaći41-01-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6662Biolog Novokubansk - Ska Rostov gosti310-22-3
6663Dinamo Stavropol - Krasnodar 3 domaći351-03-0
6664Sc Makhachkala - Volgar gosti480-00-3
6693Druzhba Maikop - Spartak Nalchik gosti380-11-1
6695Urozhay Krasnodar - Legion Dynamo gosti251-11-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6616Veles - Znamya Truda domaći381-03-0
6639Zenit St Petersburg Ii - Leningradets - - 0-00-0
6644Zvezda St Petersburg - Fc Kazanka Moscow domaći123-03-1
6645Fk Kolomna - Rodina Moscow - - 0-00-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2633Charlotte Independence - Hartford Athletic domaći600-04-0
2640Louisville City Fc - Tampa Bay Rowdies domaći351-02-2
2644North Carolina Fc - Ottawa Fury Fc gosti40-13-1
2666Pittsburgh Riverhounds - Indy Eleven domaći162-03-0
2671Loudoun United Fc - Nashville Sc gosti190-10-2
2672Colorado Springs Switchbacks Fc - Las Vegas Lights gosti550-01-3
2682Memphis 901 Fc - Bethlehem Steel Fc domaći74-05-0
2690Rio Grande Valley Fc - Orange County Sc domaći710-02-0
2691Saint Louis Fc - Atlanta United 2 domaći670-01-1
2692San Antonio Fc - Fresno Fc domaći171-02-1
2693Reno 1868 Fc - Real Monarchs Slc domaći291-11-2
2709New Mexico United - Phoenix Rising Fc domaći41-02-2
2712La Galaxy Ii - Okc Energy Fc gosti72-15-1
2725Tacoma Defiance - Tulsa Roughnecks Fc gosti600-01-1
2841Sacramento Republic Fc - El Paso Locomotive Fc domaći131-01-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6808Al Faisaly Ksa - Al Adalh Fc gosti340-13-1
6809Al Hazem - Damac Fc domaći52-04-0
6810Al Raed - Al Fayha domaći201-02-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9666Ballymena - Cliftonville gosti230-12-1
9667Coleraine - Larne - - 0-00-0
9668Crusaders - Glentoran domaći91-05-2
9669Dungannon - Carrick Rangers domaći252-02-1
9670Linfield - Glenavon domaći44-07-0
9671Warrenpoint - Institute gosti121-31-3

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6413Sered - As Trencin gosti450-11-1
6414Senica - Pohronie Ziar domaći860-01-0
6416Slovan Bratislava - Nitra domaći392-05-0
6422Zemplin Michalovce - Ruzomberok gosti900-00-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6640Banska Bystrica - Kosice domaći123-13-1
6641Bardejov - Fk Poprad domaći291-01-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9552Olimpija Ljubljana - Maribor gosti11-22-4
9557Mura - Domzale domaći281-03-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8517Radniki Nis - Partizan Belgrade domaći111-21-4
8518Crvena Zvezda - Macva Sabac domaći83-03-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6277Hibernian - Celtic domaći81-11-1
6364Hamilton - Livingston gosti151-12-1
6365Kilmarnock - Ross County - - 0-00-0
6366Rangers - Aberdeen domaći202-05-0
6372St Johnstone - Motherwell gosti420-10-1
6412St Mirren - Hearts - - 0-00-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5903Arbroath - Ayr United gosti120-30-3
5906Dundee United - Morton domaći13-06-0
5907Dunfermline - Alloa gosti500-01-1
5910Inverness Caledonian Thistle - Partick Thistle gosti101-11-3

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6141Airdrie United - Stranraer gosti80-22-2
6142Dumbarton - Clyde domaći421-01-2
6222Falkirk - East Fife - - 0-00-0
6223Forfar - Raith domaći451-01-2
6224Montrose - Peterhead domaći133-14-3

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6225Brechin - Elgin domaći470-02-1
6227Cove Rangers - Annan Athletic domaći301-03-0
6228Cowdenbeath - Albion Rovers domaći371-01-0
6232Edinburgh City - Queen S Park domaći570-02-1
6233Stirling Albion - Stenhousemuir gosti320-11-1

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6713Clachnacuddin - Nairn County domaći221-02-1
6718Deveronvale - Spartans gosti211-11-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9646Athletic Bilbao - Valencia gosti270-10-1
9647Getafe - Barcelona gosti410-10-2
9648Granada Cf - Leganes domaći281-01-0
9649Atletico Madrid - Real Madrid - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2930Ud Granadilla Tenerife Sur - Levante gosti630-00-1
2931Espanyol - Real Sociedad gosti650-00-1
2935Rayo Vallecano - Sporting De Huelva domaći510-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9168Fuenlabrada - Rayo Vallecano gosti100-12-2
9169Alcorcon - Extremadura gosti600-00-2
9170Huesca - Girona domaći431-01-0
9171Elche - Ponferradina domaći41-01-0
9172Racing Santander - Numancia - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6888Atletico Madrid B - Ss Reyes domaći520-04-0
6889Real Madrid Castilla - Cf Rayo Majadahonda domaći53-03-1
6890Sporting Gijon B - Internacional De Madrid Boadilla domaći171-01-0
7077Real Union De Irun - Arenas Club De Getxo domaći371-01-1
7078Amorebieta - Real Valladolid B domaći31-01-0
7079Sd Leioa - Deportivo Alaves B domaći341-02-0
7080Unionistas De Salamanca Cf - Cultural Leonesa domaći441-01-2
7081Athletic Bilbao B - Osasuna B domaći153-05-0
7123Valencia B - Espanyol B gosti640-01-1
7131Lleida - Gimnastic domaći251-01-0
7135Llagostera - Hercules gosti142-12-1
8079Cf Cadiz B - Algeciras domaći61-02-2
8080Villarrubia Cf - Ucam Murcia - - 0-00-0
8082Sevilla Atletico - Cordoba gosti181-12-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8613Orgryte - Brommapojkarna gosti71-13-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8588Lunds - Assyriska Turabdin Ik - - 0-03-0
8589Oskarshamn - Eskilsminne If gosti102-22-4
8590Utsiktens - Lindome Gif domaći291-03-0
8592Atvidaberg - Trollhattan gosti590-00-2
8596Kristianstad - Oddevold domaći291-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8483Forward - Sylvia domaći92-12-3
8484Gefle If - Fc Linkoping City gosti530-00-2
8485Karlslunds - Karlstad Bk domaći321-02-1
8486Sollentuna United - Sandvikens domaći231-13-1

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1866Stenungsunds - Ifk Tidaholm gosti81-22-2
1867Vanersborgs If - Grebbestads If domaći111-01-3
1886Ijk Uddevalla - Ifk Aamaal gosti320-10-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7323Karlbergs Bk - Ifk Stocksund domaći880-01-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7328Ifk Umea - Gottne If domaći121-11-3

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1888Almeboda Linneryd - Husqvarna gosti80-20-3
1895Rappe Goif - Raslatts domaći351-14-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1919Onsala - Ullareds Ik gosti130-10-3
2230Vinbergs If - Halmia domaći301-02-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7321St Gallen - Thun domaći232-04-0
7322Young Boys - Sion gosti82-13-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7319Stade Ls Ouchy - Kriens domaći32-12-1
7320Grasshoppers - Chiasso domaći63-13-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9200Denizlispor - Kasimpasa gosti670-00-1
9201Alanyaspor - Sivasspor gosti10-11-1
9202Galatasaray - Fenerbahce - - 0-00-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7315Kecioerengucu - Umraniyespor domaći261-01-1
7316Boluspor - Istanbulspor gosti40-11-2
7317Adanaspor - Altay Izmir domaći112-23-3
7318Bursaspor - Buyuksehir Belediye Erzurumspor domaći141-01-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6590Karpaty Lviv - Kolos Kovalivka gosti81-21-2
8672Olexandria - Fk Lviv domaći351-02-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Ca Boston River - Nacional De Football V-VV-VV-VV-V
1001Cerro Largo - Rampla Juniors V-VV-VV-VV-V
1002Racing Club Montevideo - Fenix V-VV-VV-VV-V
1003Montevideo Wanderers - Progreso V-VV-VV-VV-V

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4879Carabobo - Trujillanos gosti360-22-3
4894Estudiantes De Caracas - Zulia Fc gosti131-12-5
4895Portuguesa - Academia Puerto Cabello - - 0-00-0
4896Lala Fc - Aragua gosti590-00-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8731Airbus - Carmarthen domaći221-01-0
8734The New Saints - Barry Town gosti240-10-1
8737Uwic Cardiff - Newi Cefn Druids VVV-VV-V

ABA LIGA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2322Partizan Beograd - Kk Primorska 91-77
7166Buducnost Podgorica - Olimpija Ljubljana 75-103

ARGENTINA SUPER 20 PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7545Ia Central Cordoba - Cd Libertad Sunchales 104-64
7610San Martin Corrientes - La Union Formosa 90-68

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7130Basketclubs Vienna - Wbc Kraftwerk Wels 73-80
7132Vienna D.C. Timberwolves - Swans Gmunden 49-94
7133Oberwart Gunners - Kapfenberg Bulls 63-62

BELGIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6722Telindus Oostende - Kangoeroes Basket Mechelen 95-73

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9562Bk Amager - Bms Herlev Wolfpack 66-89

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7165Valga Korvpallikool - Tartu Rock 84-90

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4869Phoenix Pulse Fuel Masters - Barangay Ginebra 103-101

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7162Kataja Joensuu - Bc Nokia 79-72
7163Salon Vilpas Vikings - Korikouvot Kouvola 95-77
7164Pyrinto Tampere - Korihait Uusikaupunki 87-78

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6723Boulazac Basket - Dijon 68-78
6724Chalon Sur Saone - As Monaco 56-80
6725Cholet - Paris Levallois 74-86
6726Le Mans - Champ. Chalons Reims 63-72
6727Limoges - Le Portel 66-65
6728Pau Orthez - Bourg 87-93
6729Strasbourg - Asvel Lyon Villeurbanne 88-89

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6731Ao Ionikos Nikaias - Gs Lavriou 90-94
6732Ifaistos Limnou - Ago Rethymnon 66-50
6733Kolossos - Panionios 89-61
6734Peristeri - Iraklis 75-59
6735Gs Ermis Agias Larisas - Asp Promitheas 69-96
6736Panathinaikos - Aek Athens 89-68

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4827Alkar Sinj - Sonik Puntamika 102-89
4844Dubrava - Zabok 84-106
4845Gkk Sibenik - Kk Hermes Analitica 75-62

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6738Reggio Emilia - Trento 76-86

IZRAEL LIGA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4709Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem 83-84

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6745Pieno Zvaigzdes - Siauliai 88-84
6746Lietuvos Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 85-75

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7620Correcaminos Uat Victoria - Mineros De Zacatecas 90-95
7621Capitanes Ciudad De Mexico - Astros Jalisco 82-79
7622Aguacateros De Michoacan - Angeles De Puebla Bc 83-73
7635Lenadores De Durango - Bc Laguneros Comarca 106-71
7636Abejas De Leon - Santos De San Luis 88-80
7637Huracanes De Tampico - Soles De Mexicali 74-66
7638Panteras De Aguascalientes - Libertadores De Queretaro 100-74

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7235Feyenoord Basketbal Rotterdam - Zorg Leiden 79-82
7236Apollo Amsterdam - Basketball Academie Limburg 59-76

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4642Alba Berlin - S.Oliver Baskets Wurzburg 92-81
4646Ratiopharm Ulm - Rasta Vechta 88-71
4654Enbw Ludwigsburg - Phantoms Braunschweig 87-90
4690Mitteldeutscher Bc - Bbc Bayreuth 91-79

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8221Spojnia Stargard - Asseco Prokom Gdynia 65-76
8224Trefel Sopot - Wilki Morskie Szczecin 90-77

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9683Morabanc Andorra - Montakit Fuenlabrada 79-69
9684Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 80-88

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7681Cb Almansa - Club Ourense Baloncesto Sad 67-78
7759Cb Granada - Gipuzkoa Basket 68-58
7760Tau Castello - Leche Rio Breogan 68-91

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7237Jamtland - Kfum Nassjo 81-82

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7247Lugano Tigers - Ensa Union Neuchatel 82-87
7248Bbc Nyon - Bbc Monthey 61-76
7249Lions De Geneve - Sam Basket Massagno 87-84
7253Swiss Central Basket - Starwings Basket 66-74

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9672Buyukcekmece Basketbol - Darussafaka 85-92
9673Turk Telekom - Galatasaray Sk 78-66

TURSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9674Banvitspor - Pinar Karsiyaka 57-89

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1282Enisey Krasnoyarsk - Cska Moscow 80-71

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3270Vienna Capitals Silver - Cortina 0-11-3
3291Hk Sz Olimpija - Hc Gherdeina 1-03-3
3292Steel Wings Linz - Red Bull Hockey Juniors 1-11-7
3294Ek Zeller Eisbaren - Jesenice 6-110-3
3297Wsv Sterzing Vipiteno Broncos - Feldkirch 2-010-2
3299Ritten Sport - Ehc Bregenzerwald 2-17-5
3670Val Pusteria - Lustenau 0-11-2
3671Asiago - Ec Kac Ii 0-04-1
3691Fassa - Ec Die Adler Kitzbuhel 2-07-5

AUSTRIJA EBEL 2. FAZAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3253Innsbruck - Vienna Capitals 1-12-2
3254Red Bull Salzburg - Orli Znojmo 0-33-3

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2673Karlovy Vary - Plzen 0-10-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7171Slavia Prague - Hc Rt Torax Poruba 1-06-2
7172Slovan Ustecti Lvi - Hc Frydek Mistek 2-14-2
7173Benatky Nad Jizerou - Vhk Vsetin 1-02-3
7174Ceske Budejovice - Hc Zubr Prerov 0-03-2
7175Kadan - Hc Havirov Panthers 0-31-4
7176Stadion Litomerice - Hk Jestrabi Prostejov 1-06-1
7177Dukla Jihlava - Chomutov 2-04-0
7178Horacky Fk Trebic - Hc Banik Sokolov 1-04-2

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7312Dundee Stars - Guildford Flames 2-16-2
7313Nottingham Panthers - Glasgow Clan 1-12-4

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2916Assat - Tps 0-00-1
2923Hifk - Tappara 0-01-2
2924Kalpa - Kookoo 0-01-1
2927Karpat - Ilves 5-05-0
2928Saipa - Jukurit 1-12-2
2929Sport - Jyp 0-12-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3026Heki - Iisalmen Peli Karhut 0-13-3
3032Hokki - Roki 1-06-2
3033Jokipojat - Kettera 0-01-1
3055Keupa Ht - Hermes 2-04-3
3065Koovee - Sapko 2-37-3
3066Tuto - K Vantaa 2-18-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7997Erie Otters - Windsor Spitfires 3-16-3
7998Flint Firebirds - Niagara Icedogs 2-12-2
7999Hamilton Bulldogs - London Knights 2-33-7
8003Saginaw Spirit - Marie Greyhounds 3-24-6
8010Barrie Colts - Mississauga Steelheads 3-07-3
8033Owen Sound Attack - Guelph Storm 1-03-2

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8043Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings 0-13-2
8187Prince Albert Raiders - Winnipeg Ice 1-02-2
8220Red Deer Rebels - Calgary Hitmen 1-21-5
8227Medicine Hat Tigers - Swift Current Broncos 3-010-1
8228Kamloops Blazers - Vancouver Giants 1-16-2
8229Kelowna Rockets - Everett Silvertips 1-05-1
8230Spokane Chiefs - Tri City Americans 0-00-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7254Cs Progym Gheorgheni - Fehervari Titanok 1-03-1

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9475Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres 0-02-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3918Gruner Ishockey - Storhamar 0-20-9
3925Stjernen - Manglerud Star 0-14-2
3928Valerenga - Stavanger 0-11-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3771Gjovik Mammuts - Ringerike 0-10-8
3782Hasle Loren Ishockey - Furuset 4-26-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7111Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 1-03-0
7118Jokerit - Avtomobilist Yekaterinburg 2-14-2
7121Ak Bars Kazan - Red Star Kunlun 1-05-0
7124Avangard Omsk - Spartak Moscow 0-13-3
7125Neftekhimik - Dinamo Minsk 2-14-4
7126Severstal Cherepovets - Salavat Ufa 2-04-3
7127Ska St Petersburg - Dynamo Moscow 1-04-1
7134Vityaz Podolsk - M Magnitogorsk 1-12-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6887Ermak Angarsk - Toros Neftekamsk 0-11-4
6891Sokol Krasnoyarsk - Neftjanik Almetjevsk 1-12-1
6923Tsen Tou Jilin City - Hk Ryazan 3-13-4
6932Krs Peking - Bars Kazan 0-13-1
6933Molot Perm - Hk Dynamo Tver 0-00-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7103Stalnye Lisy U20 - Altai U20 1-04-2
7104Belye Medvedi U20 - S. Barsy Astana U20 1-05-1
7105Ska 1946 U20 - Kapitan Stupino U20 1-04-2
7106Sputnik Almetievsk U20 - Chaika U20 0-02-2
7108Ladja Togliatti U20 - Omskie Yastreby U20 1-12-11
7109Sarmaty Orenburg U20 - Tyumenskiy Legion U20 1-23-4
9002Amurskie Tigry U20 - Krylia Sovetov U20 1-23-3

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3108Malmo - Orebro 1-04-1
3248Oskarshamn - Lulea 1-22-4
3249Rogle - Leksand 1-25-3
3250Frolunda - Farjestads 1-15-2
3251Hv 71 - Skelleftea 0-01-3
3252Linkopings - Vaxjo 1-13-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4138Biel - Lugano 1-23-3
4145Lausanne - Davos 0-11-7
4176Rapperswil - Scl Tigers 0-01-2
4255Servette - Fr. Gotteron 0-02-2
4307Zsc Lions - Ambri 2-15-3
4382Zug - Bern 2-05-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4427Gck Lions - Thurgau 0-03-4
4448Langenthal - Visp 2-06-2
4727Olten - Kloten 0-00-2
4729Sierre - Chaux De Fonds 1-32-5
4730Ehc Winterthur - Ev Zug Academy 0-13-6

ATP CHENGDUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1081D.Shapovalov - P.Carreno Busta 7-123-64-60-2

ATP CHENGDU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7703N.Cacic D.Lajovic - T.Fritz N.Monroe 12-86-46-42-0

ATP PEKING KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2532M.Fucsovics - B.Tomic V-VV-VV-VV-V
2533D.Dzumhur - R.Berankis 18-116-36-72-1
2534J.Jung - D.Koepfer 14-183-67-61-2
2541V.Pospisil - A.Seppi 12-76-36-42-0
9996B.Tomic - J.Chardy V-VV-VV-VV-V
9997C.Norrie - D.Dzumhur 13-131-66-32-1
9998P.Cuevas - D.Koepfer 12-56-26-32-0
9999D.Evans - V.Pospisil 15-133-66-32-1

ATP ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1365A.De Minaur - R.Bautista Agut 12-46-26-22-0
7904A.Mannarino - A.Ramos Vinolas 16-76-04-62-1

ATP ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7083M.Demoliner M.Middelkoop - G.Oliveira A.Vasilevski 13-97-66-32-0

CHALLENGER BUENOS AIRESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1605T.Monteiro - S.Nagal 1-120-61-60-2
7113F.Bagnis - L.Mayer 15-116-23-62-1

CHALLENGER FIRENCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1669M.Safwat - M.Trungelliti 9-156-33-61-2
1710P.Kohlschreiber - P.Sousa 8-133-65-70-2

CHALLENGER ORLEANSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1847G.Barrere - T.Lamasine 12-76-46-32-0
1850J.Tsonga - M.Ymer 10-136-74-60-2

CHALLENGER ORLEANS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1608J.O Mara K.Skupski - H.Podlipnik Castillo Weissborn T S 17-196-26-71-2

CHALLENGER TIBURONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1852T.Kwiatkowski - T.Kokkinakis 9-146-22-61-2
7114T.Paul - E.Gomez 13-76-17-62-0

WTA PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9625D.Vekic - K.Bertens 13-166-31-61-2
9627J.Ostapenko - Ka Pliskova 17-167-53-62-1
9628P.Hercog - J.Goerges 19-176-77-62-1
9629D.Kasatkina - S.Peng 14-142-66-42-1
9630G.Muguruza - S.Kenin 8-140-66-21-2
9641A.Kerber - S.Zhang 13-126-21-62-1
9642A.Pavlyuchenkova - V.Kudermetova 16-126-03-62-1
9643B.Andreescu - A.Sasnovich 14-96-22-62-1
9644B.Strycova - V.Williams 14-173-66-41-2
9655C.Garcia - D.Yastremska 2-121-61-60-2
9656D.Collins - K.Mladenovic 5-123-62-60-2
9657E.Mertens - P.Martic 12-56-26-32-0
9658E.Svitolina - A.Sevastova 18-106-76-12-1
9659J.Pegula - N.Osaka 9-133-66-70-2
9660K.Muchova - M.Keys 10-134-66-70-2
9664Q.Wang - A.Tomljanovic V-V7-5V-VV-V
9665X.Wang - Y.Wang 3-121-62-60-2

WTA PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1262A.Rosolska S.Sanders - S.Stosur S.Zhang 17-206-43-61-2
1263A.L.Groenefeld D.Schuurs - N.Kichenok A.Spears 12-56-16-42-0
1267Chan H C L.Chan - Duan Y Y S.Zheng 12-26-16-12-0
1286J.Brady K.Srebotnik - N.Melichar K.Peschke 8-132-66-70-2
1290J.Ostapenko D.Yastremska - V.King M.Niculescu 18-146-42-62-1
1297K.Bondarenko A.Krunic - D.Jurak M.J.Martinez Sanchez 19-205-76-31-2
1299M.Ninomiya Z.Yang - J.Goerges A.Sevastova 8-136-72-60-2
1302Pliskova Ka Pliskova Kr - L.Kichenok D.Krawczyk 12-66-46-22-0
1322S.Aoyama E.Shibahara - A.Blinkova R.Voracova 12-86-46-42-0
1350S.Kenin B.Mattek Sands - R.Olaru A.Riske 21-125-76-12-1
1369S.Peng Y.Wang - M.Adamczak X.Han 13-67-56-12-0
1453V.Kudermetova A.Sasnovich - E.Alexandrova K.Siniakova 5-123-62-60-2

WTA TASHKENTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6264A.Van Uytvanck - S.Cirstea 16-126-24-62-1

WTA TASHKENT PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1604H.Carter L.Stefani - D.Jakupovic S.Santamaria 13-96-37-62-0

WTA WUHANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3305A.Sabalenka - A.Riske 15-106-33-62-1

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8617Bregenz - Barnbach Koflach 24-29
8620Ferlach - Krems 27-30
8621Graz - Ulz Schwaz 27-24

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2678Shc Malomerice - Lovosice 21-33
2681Dukla Prague - Plzen 23-27
2684Kralovo Pole Brno - Frydek Mistek 25-20
2685Tj Sokol Nove Veseli - Hranice 24-17
2688Jicin - Koprivnice 25-29
2689Zubri - Karvina 24-21

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7193Fredericia Hk - Bjerringbro Silkeborg 32-36

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7196Hc Midtjylland - Sydhavsoerne 36-30
7204Hoj Elitehandbold - Tonder 26-30
7205Tms Ringsted - Ik Skovbakken 31-26

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7530Portugal - Svedska 19-38
7531Sj. Makedonija - Ceska 29-37
7532Ukrajina - Poljska 26-27

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
7255Istres - Pays Aix Uch 28-24

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7256Doukas - Olympiacos Sfp 25-29
7257Ionikos - Aesx Pylaias 20-22
7272Aeropos Edessas - Aris Nikaias 24-21
7273Diomidis Argous - Paok 24-25

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4738Zamet Rijeka - Mrk Sesvete 29-28
4744Porec - Dubrava 29-29
4745Umag - Gorica 29-27
4779Bjelovar - Rkhm Dubrovnik 36-34

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2611Fram - Haukar Hafnarfjordur 22-24
2614Umf Selfoss - Hk Kopavogs 29-25

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
7209Elverum - Paris Handball 22-25
7210Pick Szeged - Flensburg Handewitt 24-24
7211Porto Vitalis - Kielce 33-30
7212Zagreb Ppd - Barcelona Borges 19-36

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7287Balatonfuredi - Eger Sbs 32-25
7293Cyeb Budakalasz - Dabas Kc Vse 20-23
7295Gyongyosi - Csurgoi 30-24
7296Mezokovesdi - Ftc Budapest 21-27

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4792Aue - Gummersbach 21-32
4793Lubbecke - Ferndorf 21-24
4794Coburg - Hsg Krefeld 32-20
4795Djk Rimpar Wolfe - Hc Elbflorenz 2006 25-22
4803Eisenach - Asv Hamm 29-24

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7230Kwidzyn - Stal Mielec 30-24
7231Chrobry Glogow - Azoty Pulawy 27-25
7232Mks Kalisz - Opole 25-27

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7307Aguas Santas Milaneza - Benfica 21-30
7308Belenenses - Boa Hora Fc 26-27
7309Aa Avanca - Abc 21-21
7310Fc Gaia - Boavista Fc 34-28
7311Vitoria Fc - Maia Ismai 22-25

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2573Steaua Bucuresti - Hc Buzau 26-21
2574Csm Fagaras - Scm Politehnica Timisoara 28-28
2593Csm Focsani 2007 - Dobrogea Sud 23-20
2601Hc Vaslui - Csm Bucuresti 22-27

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9529Tatran Presov - Vojvodina Novi Sad 22-18

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7305Skp Bratislava - Msk Povazska Bystrica 24-39
7306Topolcany - Hkm Sala 26-32

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7240Puerto Sagunto - Bm Nava 25-25
7241Helvetia Anaitasuna - Encantada 24-27
7242Bm Guadalajara - Bm Sinfin 28-28

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4449Alingsas - Skovde 24-27
4450If Hallby - Onnereds Hk 29-32

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7297Alstermo If - Bodens Bk 33-27
7298Lindesberg - Hammarby 23-30
7299Rp Linkoping - Rimbo Hk 32-35

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4806Thun - Suhr Aarau 26-23
4807Tv Endingen - Amicitia Zurich 23-23
4808Bern - St Gallen 26-29

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
6642Budva - Mladost 8-16
6717Jadran Hn - Partizan 10-8
6752Sabac - Jadran Split 10-12
6753Primorac - Mornar 9-7

NRL LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
6694Sydney Roosters - Melbourne Storm 14-6

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1319Japan - Irska 19-12
1521Juznoafricka Republika - Namibija 57-3
1524Gruzija - Urugvaj 33-7

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
6674Canterbury - Counties Manukau 38-5
6691Otago - Waikato 45-35
6692Manawatu - North Harbour 16-29

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
2859Munster - Newport Gwent Dragons 39-9
2882Southern Kings - Cardiff Blues 27-31
2884Benneton Treviso - Leinster 27-32
2885Llanelli Scarlets - Connacht 18-10
2894Edinburgh - Zebre 50-15

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
1896Boston Red Sox - Baltimore Orioles 4-9
1897Kansas City Royals - Minnesota Twins 3-4
1898Chicago White Sox - Detroit Tigers 7-1
1899Philadelphia Phillies - Miami Marlins 9-3
1900New York Mets - Atlanta Braves 3-0
1901St Louis Cardinals - Chicago Cubs 6-8
1906Arizona Diamondbacks - San Diego Padres 6-5
1914Colorado Rockies - Milwaukee Brewers 3-2

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4906Uspinjaca Zagreb - Mnk Square 3-3
4932Mnk Novo Vrijeme Makarska - Futsal Dinamo 5-2
4933Afc Universitas - Mnk Crnica 2-3

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7206Todis Lido Di Ostia - Asd Meta 4-3
7207Italservice Pesarofano - Mantova 4-4
7223Acqua E Sapone - Petrarca Padova 7-4
7224Came Dosson - Futsal Arzignano 7-2

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5249Mfk Kprf - Yugorsk 2-2
5254Fk Novaja Generacija - Mfk Norilsky Nickel 2-2

RUSIJA 1. LIGA PLAY OFFFUTSAL

Br. Susret Kraj
5142Mfk Sinara - Golden Eagle 2-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4533Cordoba - Inter Movistar 2-3
4553O Parrulo Ferrol - Fc Barcelona 4-6
4554Aspil Vidal Ribera - El Pozo Murcia 0-2
4559Santa Coloma - Cs Osasuna Magna 0-5
4649Jaen Paraiso Interior - Peniscola 3-0

VN RUSIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8404R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
8405L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8406N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
8410S.Perez - L.Stroll 1-0
8411K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
8412G.Russell - R.Kubica 0-1
8413C.Sainz - L.Norris 1-0
8415M.Verstappen - A.Albon 1-0
8418S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN RUSIJE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1781A.Albon - A.Albon 1-0
1799V.Bottas - V.Bottas 1-0
1801P.Gasly - P.Gasly 1-0
1802A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
1805R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
1806L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
1807N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
1808R.Kubica - R.Kubica 0-1
1809D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
1810C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2100K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
2112L.Norris - L.Norris 1-0
2113S.Perez - S.Perez 1-0
2115K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2116D.Ricciardo - D.Ricciardo 0-1
2117G.Russell - G.Russell 0-1
2150C.Sainz - C.Sainz 1-0
2151L.Stroll - L.Stroll 1-0
2157M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
2162S.Vettel - S.Vettel 0-1

VN RUSIJE POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8361R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
8362L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8363N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
8364D.Kvyat - P.Gasly 0-1
8365S.Perez - L.Stroll 1-0
8373K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
8375G.Russell - R.Kubica 1-0
8379C.Sainz - L.Norris 1-0
8380M.Verstappen - A.Albon 1-0
8381S.Vettel - C.Leclerc 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 22026313942
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 5576828485
arrow BC British Colombia BC49 6/49 111819394147
arrow BE Belgija 6/45 3717222938
arrow BL Belgija Keno 20/70 1015172021222526313336454649505658636466
arrow CA Kanada 6/49 14572140
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 78252838
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 15293132
arrow CL Colorado 6/42 91319333639
arrow DA Multi-Daily A 6/99 404151687695
arrow DB Multi-Daily B 6/99 545568818889
arrow DC Multi-Daily C 6/99 72527323658
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 23121315202123252629313841495154596267
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 37111214182631363839414246485354596368
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 23172135
arrow FK Finska Keno D 20/70 5671011121421303839454851545961646567
arrow FL Florida 6/53 112746495051
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1116172427283034353738404248495154646869
arrow FR Francuska 5/49 1215181940
arrow FT Finska Keno T 20/70 25151620242630333637434849535460626870
arrow GE Njemačka 6/49 132427304344
arrow GO Njemačka Keno 20/70 710111215242932333436434448505152565969
arrow GR Grčka 6/49 11427434749
arrow HU Mađarska 5/90 1431394171
arrow IL Illinois 6/52 111722253035
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 11521293642
arrow IR Irska 6/47 21022273839
arrow IT Italija 6/90 374966757782
arrow LD Latvija Keno D 20/62 247815222325272832333435384647505660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 34589111315172128324546485254555762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 267814151621223132394243454647515859
arrow LU Louisiana 6/40 2611323538
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 62739414243
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 811212738
arrow MI Michigan Classic 6/47 41022254143
arrow MS Missouri 6/44 268242740
arrow NP New York Pick 10 20/80 19112223242526313234364046474862656872
arrow NY New York 6/59 11329384659
arrow OH Ohio Classic 6/49 11315212836
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 141822232940
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 111161721283034374045485357626768757679
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 711132021222530404350535764676870717879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 620222627
arrow PO Poljska 6/49 61020323548
arrow QU Quebec 6/49 61217182634
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 31724284246
arrow SB Španjolska Bono 6/49 253143444849
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 101521224243
arrow SW Švicarska 6/42 71215162631
arrow TE Texas 6/54 161839454954
arrow TU Turska Sayisal 6/49 31315172832
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 21921232942
arrow UW SAD Powerball 5/69 1523345155
arrow WA Washington 6/49 267151647
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 3451122
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 132730404144
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 45121920222630343538394152596266697273