Nedjelja 29.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1304Napoli - Brescia - - 2-02-1
1305Anderlecht - Waasland - - 0-00-0
1306Fc Zwolle - Psv Eindhoven - - 0-10-4
1307Q.Wang - A.Tomljanovic - - V-VV-V
1319Lecce - Roma - - 0-00-1
1324Lazio - Genoa - - 2-04-0
1325Inter Zapresic - Gorica - - 0-10-2
1347Feyenoord - Twente - - 2-15-1
1351Motor Zaporoshye - Vardar Skopje - - 0-00-1
1352Rio Ave - Porto - - 0-10-1

AFRIKA CAF KUP KONFEDERACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2188Al Masry - Malindi Sc domaći41-13-1
2189Us Ben Guerdane - Bandari Fc domaći52-02-1
2190Djoliba Ac - Maranatha gosti840-01-1
2191Belouizdad - Al Assiouty Sport gosti560-00-1
2192Cs Sfaxien - Paradou Ac - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1637Banfield - San Lorenzo gosti50-10-1
1646Huracan - Atletico Tucuman - - 0-00-0
1647Velez Sarsfield - Defensa Y Justicia gosti580-00-1
1649Rosario - Racing Club domaći141-11-1
1652Independiente - Talleres domaći342-03-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5497Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste domaći201-02-0
5498Deportivo Riestra - Sarmiento domaći341-02-2
5499Belgrano - Independiente Rivadavia gosti20-22-2
5500San Martin San Juan - Ca Temperley gosti390-11-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5525Argentino De Quilmes - Club Atletico Acassuso domaći162-02-1
5537Ca Defensores Unidos - Villa San Carlos gosti150-11-1
5591Cd Uai Urquiza - Ca San Miguel domaći292-04-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5597Csd San Martin - Cs Dock Sud gosti730-00-2
5617Cscd Laferrere - Ca Central Cordoba Rosario gosti281-12-1
5618Deportivo Espanol - Sportivo Italiano - - 0-00-0
5621Ituzaingo - Argentino De Merlo gosti340-21-4

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5631Ca Atlas - Cs Barracas - - 0-00-0
5632Ca Lugano - Central Ballester - - 0-00-0
5633Puerto Nuevo - Defensores De Cambaceres gosti51-11-5

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1231Altach - Mattersburg gosti630-00-2
1234Sturm Graz - Admira Wacker domaći181-04-1
1236Rapid Vienna - Hartberg domaći171-13-3

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5308Austrija Klagenfurt - Vorwarts Steyr domaći71-01-1
5309Bw Linz - Ried domaći91-02-3

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3264Sabah - Sabayil domaći780-03-0
3266Keshla - Zira Fk domaći530-02-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7868Anderlecht - Waasland - - 0-00-0
7869Standard Liege - Charleroi gosti450-11-1
7870Oostende - Royal Antwerp gosti150-11-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7862Lommel - Lokeren gosti71-11-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7184Slavia Mozyr - Gorodeya gosti810-00-1
7185Fc Vitebsk - Isloch domaći640-02-0
7186Dinamo Minsk - Shakhtar Soligorsk gosti270-11-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2504Royal Pari Sion - Real Potosi domaći61-01-0
2505The Strongest - Blooming domaći62-06-1
2519Aurora - San Jose Oruro gosti61-21-6
2524Oriente Petrolero - Bolivar gosti341-12-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7252Fk Mladost Doboj Kakanj - Fk Sarajevo gosti100-20-3
7261Zrinjski Mostar - Siroki Brijeg gosti171-11-3
7262Borac Banja Luka - Velez Mostar domaći161-13-1

BRAZIL COPA VERDENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2924Remo - Paysandu Pa - - 0-00-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2577Corinthians - Vasco Da Gama domaći590-01-0
2579Fluminense - Gremio domaći71-02-1
2580Internacional - Palmeiras domaći281-01-1
2581Santos - Csa Al domaći351-02-0
2590Atletico Mg - Ceara gosti430-12-1
2592Atletico Pr - Chapecoense Sc gosti310-11-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2676Bragantino Sp - Vitoria Ba domaći790-02-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3305Nautico Pe - Sampaio Correa Ma domaći281-13-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3712Ec Sao Bernardo U20 - Xv De Piracicaba U20 - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9015Botev Plovdiv - Slavia Sofia gosti250-10-1
9018Dunav Ruse - Ludogorets gosti230-10-1
9020Beroe Stara Zagora - Cska Sofia domaći311-02-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1354Mfk Karvina - Sfc Opava domaći71-01-1
1355Viktoria Plzen - Sparta Prague domaći460-01-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8493Vlasim - Trinec gosti260-10-2
8498Viktoria Zizkov - Vysocina Jihlava domaći680-01-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5084Sokol Brozany - Fc Hradec Kralove B gosti100-30-4
5103Zapy - Usti N Orlici gosti142-24-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1293Audax Italiano - Colo Colo domaći41-22-4
1295Cobresal - Huachipato domaći381-11-1
1296O Higgins - Union La Calera domaći381-03-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7968Aarhus Gf - Fc Nordsjaelland domaći61-13-1
7969Aalborg - Randers Fc gosti280-10-3
7970Midtjylland - Odense gosti600-00-1
7975Sonderjyske - Brondby If domaći331-02-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7938Fremad Amager - Fc Roskilde gosti210-12-1
7939Naestved - Vejle gosti42-22-3
7956Fredericia - Hvidovre domaći142-13-2
7957Vendsyssel Ff - Hb Koge gosti301-12-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8258Avarta - Slagelse domaći610-01-0
8259Holbaek B I - Hillerod gosti82-13-1
8260Ringkobing - Naesby gosti211-21-3
8263Ab Gladsaxe - Vejlby Skovbakken Aarhus gosti90-32-3

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2768Karlslunde If - Bk Union - - 0-01-0

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2777Bk Marienlyst - Otterup - - 0-01-4

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2789El Nacional - Cd America De Quito gosti430-10-1
2790Delfin Sc - Tecnico Universitario gosti332-14-2
2839Emelec - Olmedo domaći23-03-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6268Leicester - Newcastle domaći161-05-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4966Barnsley - Brentford domaći21-11-3

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5130Birmingham City Lfc - Reading Lfc VVV-VV-V
5218West Ham United Lfc - Tottenham Hotspur gosti350-10-2
6761Bristol City Women - Chelsea Lfc gosti20-30-4
8509Everton Lfc - Manchester City Lfc gosti70-10-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2885West Ham U23 - Sunderland U23 domaći33-14-2
2894Derby U23 - Blackburn U23 domaći411-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7197Trans Narva - Paide Linnameeskond gosti700-00-1
7198Tartu Jk Tammeka - Fc Kuressaare domaći352-04-0

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3302B36 Torshavn - Hb Torshavn gosti340-12-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1910Kaapo - Tampere domaći402-03-1
7245Ilves 2 - Salpa gosti250-11-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9716Strasbourg - Montpellier domaći251-01-0
9717Nimes Olympique - St Etienne gosti690-00-1
9718Marseille - Rennes gosti190-11-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8024Ofi Crete - Asteras Tripolis gosti510-03-1
8025Xanthi - Volos Nps domaći401-03-1
8026Panionios - Panathinaikos gosti200-10-1
8027Aek Athens - Paok gosti160-12-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6644Csd Comunicaciones - Deportivo Sanarate gosti191-12-1
6645Antigua Gfc - Xelaju domaći251-11-3
6646Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Deportivo Iztapa gosti41-12-2
6647Deportivo Guastatoya - Csd Municipal domaći11-12-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1326Inter Zapresic - Gorica gosti310-10-2
1327Istra 1961 - Hajduk Split gosti340-11-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1733Bijelo Brdo - Medjimurje domaći42-03-1
1915Gnk Dinamo Zagreb Ii - Cibalia domaći131-02-0
1916Nk Croatia Zmijavci - Hrvatski Dragovoljac domaći51-14-1

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7502Sligo - Dundalk gosti890-00-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9634Napoli - Brescia domaći132-02-1
9635Lazio - Genoa domaći72-04-0
9636Lecce - Roma gosti560-00-1
9637Udinese - Bologna domaći271-01-0
9638Cagliari - Verona domaći291-01-1
9639Milan - Fiorentina gosti140-11-3

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9724Benevento - Virtus Entella domaći201-01-1
9725Chievo - Pordenone Calcio gosti100-11-1
9726Spezia - Trapani gosti191-32-4
9727Livorno - Salernitana domaći191-12-3

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2309Pescara U19 - Sampdoria U19 domaći193-03-0
2319Lazio U19 - Empoli U19 - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3182Olbia - Como gosti31-11-1
3185Pro Vercelli - Pergolettese - - 0-00-0
3186Us Pianese - Ac Gozzano gosti460-01-1
3187Arezzo - Pro Patria domaći251-13-1
3193As Giana Erminio - Pontedera gosti80-11-3
3194Lecco - Alessandria gosti450-10-2
3208Novara - Albinoleffe domaći630-01-0
3211Renate - Carrarese - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7832Fano - Sud Tirol gosti690-00-2
7833Fermana - Padova gosti480-01-2
7834Gubbio - Salo - - 0-00-0
7835Ravenna - Sambenedettese gosti160-10-2
7836Vis Pesaro - Triestina domaći131-11-2
7841Cesena - Imolese Calcio domaći151-01-0
7842Fc Arzignano Valchiampo - Reggio Audace Fc - - 0-00-0
7845Modena - Rimini domaći172-14-2
7847Virtus Vecomp Verona - Vicenza gosti261-11-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2956Casertana - Catanzaro domaći172-02-1
7848Cavese - Avellino domaći520-02-0
7858Reggina - Catania domaći21-01-0
7892Sicula Leonzio - As Bisceglie domaći341-02-1
7920Virtus Francavilla Calcio - Ternana gosti220-11-2
7977Monopoli - Teramo domaći22-02-0
7982Rende - Potenza gosti30-10-1
7983Rieti - Paganese gosti200-11-2
7984Viterbese - Vibonese domaći221-02-2

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2321Ac Vigasio - Asd Villafranca Veronese domaći750-01-0
2322Asd Cjarlins Muzane - Luparense Fc gosti150-22-3
2325Avezzano Calcio - Ssd Jesina Calcio domaći530-01-0
2326Calcio Montebelluna 1919 - Chions 1972 gosti230-10-2
2328Delta Calcio Rovigo - Adriese gosti100-21-3
2331Este - Asd Cartigliano domaći600-01-0
2386Gsd Ambrosiana - Chioggia gosti540-01-3
2493Progresso Zola Predosa - Ac Calvina Sport domaći620-01-0

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6589Dunbeholden Fc - Molynes gosti330-10-1
6590Portmore United - Humble Lions Fc domaći181-02-0
6592Vere United Fc - Harbour View Fc domaći221-01-1
6593Mount Pleasant Fc - Arnett Gardens Fc gosti111-12-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8058Shonan Bellmare - Shimizu S Pulse gosti250-40-6

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9513Machida Zelvia - Ryukyu - - 0-00-0
9524Fagiano Okayama - Jef United - - 0-00-0
9525Fc Gifu - Yokohama Fc gosti100-11-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8476Gyeongnam - Pohang Steelers gosti310-10-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4308Bucheon Fc - Busan I Park gosti30-10-2
4310Jeonnam Dragons - Fc Anyang domaći11-02-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8467Black Leopards - Bloemfontein Celtic domaći91-01-0
8468Highlands Park - Polokwane City domaći231-02-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1749Jomo Cosmos - Richards Bay Fc gosti710-00-1
1750Real Kings Fc - University Of Pretoria gosti232-13-3

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3117Atyrau - Okzhetpes Kokshetau gosti262-12-2
3158Aktobe - Taraz gosti380-12-2
3165Fc Astana - Kaisar Kyzylorda domaći142-03-0
3166Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent domaći412-04-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4737Heilongjiang Lava Spring - Beijing Konggu gosti441-12-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7879U. M. Santa Marta - Atletico Junior gosti51-11-1
7880La Equidad - America De Cali domaći182-23-3
7881Atletico Nacional - Deportes Tolima domaći311-01-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8201Club Cortulua - Cd Real San Andres domaći660-01-0
8202Deportes Pereira - Real Cartagena - - 0-00-0
8213Boyaca Chico - Valledupar Fc domaći850-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1592Cartagines - Universidad De Costa Rica domaći43-24-3
1593Deportiva Alajuelense - Perez Zeledon gosti191-11-1
1594Ad Municipal Grecia - San Carlos domaći600-01-1
1599Adr Jicaral - Herediano gosti450-11-2
6496Santos Dg - Limon gosti240-11-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6422Al Nasr - Al Kuwait Sc gosti240-20-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1672Valmiera - Ventspils domaći590-02-0
1688Fk Liepaja - Fk Jelgava domaći470-03-1

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2194Gor Mahia Fc - Usm Alger gosti40-20-2
2199Es Sahel - Asante Kotoko domaći251-03-0
2200Al Hilal - Enyimba domaći480-01-0
2202El Zamalek - Generation Foot VVV-VV-V
2205Wydad Casablanca - Fc Nouadhibou domaći134-04-1

LITVA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1692Banga Gargzdai - Suduva gosti210-10-4

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1710Mosta - Hibernians gosti230-11-2
1714Gzira United - Balzan Youths domaći750-02-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1731Rapide Oued Zem - Khouribga gosti780-00-1
1746Moghreb Tetouan - Cr Khemis Zemamra domaći770-01-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5689Ferencvaros - Varda domaći860-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1040Unam Pumas - Santos Laguna domaći680-02-0
1650San Luis - Tijuana gosti510-02-3
1651Veracruz - Toluca domaći740-01-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5757Club Celaya - Venados gosti600-00-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8753Rkc Waalwijk - Vitesse gosti170-11-2
8754Fc Zwolle - Psv Eindhoven gosti390-10-4
8755Utrecht - Willem domaći870-02-0
8756Az Alkmaar - Heracles domaći550-02-0
8761Feyenoord - Twente domaći62-15-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4962Fk Lyn - Grei domaći281-03-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9080Kristiansund - Haugesund domaći111-02-2
9083Molde - Lillestrom gosti380-12-1
9084Sarpsborg - Stabaek - - 0-00-0
9085Stromsgodset - Odd Bk gosti111-22-3
9086Valerenga - Ranheim domaći620-01-1
9087Bodo Glimt - Tromso domaći22-04-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9011Sandefjord - Ham Kam domaći690-02-0
9012Notodden - Jerv domaći281-01-1
9013Raufoss - Kfum Oslo domaći520-01-0
9014Sogndal - Nest Sotra gosti610-00-1
9016Tromsdalen - Kongsvinger gosti140-11-3
9017Ullensakerkisa - Aalesund gosti130-12-2

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4719Vidar - Stordals Blink domaći351-21-7
4857Nardo - Egersund domaći41-32-6
4868Arendal - Sola domaći381-04-1
4946Hodd - Fredrikstad gosti201-11-2
5044Mjolner - Asker gosti410-11-4
5045Elverum - Fram Larvik gosti261-11-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6139Fortuna Dusseldorf - Freiburg domaći421-11-2
6140Fc Koln - Hertha Berlin gosti230-10-4

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2629Sc Frieburg - Hoffenheim gosti41-31-5

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5299Aue - Dynamo Dresden gosti183-14-1
5300Greuther Furth - Holstein Kiel gosti270-10-3
5301St Pauli - Sandhausen domaći82-02-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5662Waldhof Mannheim - Hansa Rostock gosti480-01-1
5663Meppen - Uerdingen gosti40-11-2

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2632Pforzheim - Sv Oberachern gosti50-11-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2647Usc Paloma - Union Tornesch gosti140-10-2
2648Buchholz - Fc Teutonia Ottensen 1905 VVV-VV-V

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2689Wesseling Urfeld - Sv Breinig domaći143-13-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1666Neustrelitz - Charlottenburger Fc Hertha 06 domaći321-03-0
16671. Fc Lok Stendal - Tennis Borussia Berlin domaći12-12-2
1668Staaken - Msv Pampow domaći321-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2702Fsv Martinroda - Plauen domaći460-02-3

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2737Elversberg Ii - Mechtersheim domaći391-01-0

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
27391. Fc Kaan Marienborn - Westfalia Herne gosti580-00-2
2741Tsg Sprockhovel - Rot Weiss Ahlen domaći332-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9539St Pauli Am - Havelse domaći441-01-0
9542Hannoverscher Sc - Altona 93 gosti270-12-2
9543Vfb Oldenburg - Hannover Am gosti270-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4331Altglienicke - Bischofswerdaer Fv 1908 domaći192-05-0
4332Auerbach - Berlin Ak 07 gosti72-13-2
4333Germania Halberstadt - Viktoria Berlin gosti510-00-1
4334Lichtenberg 47 - Union Furstenwalde gosti560-00-1
4335Rw Erfurt - Bsg Chemie Leipzig - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7493Fsv Frankfurt - Offenbacher Kickers - - 0-00-0
7494Hoffenheim Am - Pirmasens domaći302-02-2
7495Mainz Am - Freiburg Am domaći191-13-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4566Borussia Monchengladbach Am - Bergisch Gladbach domaći64-06-0
4569Fortuna Dusseldorf Am - Fortuna Koln domaći111-11-1
4570Rw Essen - Sc Verl gosti51-21-4

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6286Olimpia - General Diaz domaći460-02-0
6290Club Libertad - Sportivo San Lorenzo domaći162-03-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9698Deportivo Municipal - Academia Cantolao domaći431-11-3
9699Universitario De Deportes - Alianza Lima domaći241-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8372Jagiellonia - Pogon Szczecin domaći411-02-3
8376Arka Gdynia - Piast Gliwice - - 0-00-0
8377Wisla Krakow - Cracovia Krakow gosti730-00-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9306Warta Poznan - Miedz Legnica domaći830-02-1
9307Gks Belchatow - Wigry Suwalki domaći451-03-0
9308Puszcza Niepolomice - Lks Nieciecza gosti680-00-3
9309Chojnice - Jastrzebie gosti31-13-1
9310Odra Opole - Zaglebie Sosnowiec gosti320-11-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Elana Torun - Pogon Siedlce domaći291-12-1
1458Znicz Pruszkow - Stal Rzeszow domaći131-12-2
1462Blekitni Stargard S. - Olimpia Elblag domaći261-02-1
1464Bytovia Bytow - Gornik Leczna domaći72-12-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1588Lechia Tomaszow Mazowiecki - Ks Wasilkow gosti81-21-3
1589Unia Skierniewice - Concordia Elblag gosti30-21-3
1590Legia Ii Warszawa - Pogon Grodzisk Mazowiecki domaći401-02-2
1591Bron Radom - Sokol Aleksandrow Lodzki - - 0-00-0
4808Polonia Sroda Wielkopolska - Pogon Ii Szczecin domaći810-02-0
4810Radunia Stezyca - Nielba Wagrowiec domaći570-03-0
4827Chemik Police - Kolobrzeg gosti90-10-4
4929Chelmianka Chelm - Lks Wolczanka Wolka Pelkinska gosti71-21-4
4930Hutnik Krakow - Debica - - 0-00-0
4931Sokol Sieniawa - Motor Lublin - - 0-00-0
4932Wisla Sandomierz - Avia Swidnik gosti560-00-2

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9116Santa Clara - Gil Vicente domaći860-01-0
9117Vitoria Guimaraes - Pacos Ferreira domaći900-01-0
9118Portimonense - Braga gosti330-10-1
9119Rio Ave - Porto gosti120-10-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2235Fc Clinceni - Fcsb gosti120-10-3
2305Cfr Cluj - Gaz Metan Medias domaći202-03-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2630Ripensia Timisoara - Sportul Snagov gosti100-13-1
2631Metaloglobus Bucuresti - Rapid Bucharest - - 0-00-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5895Ural Ekaterinburg - Cska Moscow gosti170-10-3
5897Rubin Kazan - Fc Ufa - - 0-00-0
5901Spartak Moscow - Orenburg gosti450-11-2
5902Fk Krasnodar - Arsenal Tula domaći381-02-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8511Luch Vladivostock - Chertanovo Moscow gosti330-10-1
8512Tom Tomsk - Chayka Peschanokopskoye domaći211-13-1
8513Yenisey - Mordovia Saransk domaći131-12-1
8514Shinnik Yaroslavl - Spartak 2 Moscow domaći32-23-2
8515Avangard Kursk - Torpedo Armavir gosti141-12-1
8526Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Moscow domaći810-01-0
8527Tekstilshchik - Nizhny Novgorod gosti110-10-2
8528Rotor Volgograd - Ska Khabarovsk domaći114-35-3
8529Khimki - Baltika Kaliningrad gosti540-00-1

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6886Sakhalin Sakhalinsk - Fc Chita domaći11-01-1
7055Fk Novosibirsk - Zenit Irkutsk domaći451-02-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9973Fc Inter Cherkessk - Chernomorets Novorossijsk gosti151-43-5

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9977Tyumen - Volga Ulyanovsk gosti130-10-1
9978Fc Zvezda Perm - Akron Tolyatti domaći161-11-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9976Torpedo Vladimir - Fc Murom - - 0-00-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9974Krasnodar U21 - Arsenal Tula U21 gosti50-40-4
9975Fc Sochi U21 - Akhmat Grozny U21 domaći82-02-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2330Chicago Fire - Toronto Fc gosti590-02-2
2332Columbus Crew - Philadelphia Union domaći690-02-0
2344Fc Cincinnati - Orlando City Sc domaći391-01-1
2345Montreal Impact - Atlanta United Fc gosti530-01-1
2544New England Revolution - New York City Fc domaći660-02-0
2548New York Red Bull - Washington Dc United - - 0-00-0
2549Colorado Rapids - Dallas Burns domaći102-03-0
2550Los Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps gosti201-23-4
2553Minnesota United - Los Angeles Fc gosti700-01-1
2567Real Salt Lake - Houston Dynamo domaći11-12-1
2571San Jose Earthquakes - Seattle Sounders gosti900-00-1
2572Sporting Kansas City - Portland Timbers gosti291-12-2

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9972Portland Timbers Ii - Austin Bold Fc domaći251-01-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6469Dac 1904 - Zilina domaći221-01-0
6470Zlate Moravce - Trnava gosti50-31-3

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4807Slavoj Trebisov - Mfk Skalica gosti450-21-4

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9558Nk Tabor Sezana - Nk Bravo domaći500-03-1
9559Rudar Velenje - Triglav domaći281-01-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8519Fk Tsc Backa Topola - Fk Rad domaći21-02-0
8520Mladost Lucani - Vojvodina Novi Sad gosti121-11-2
8521Proleter Novi Sad - Napredak domaći91-02-0
8531Spartak Subotica - Cukaricki Belgrade gosti470-00-1
8565Vozdovac - Indija domaći31-04-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9650Espanyol - Real Valladolid gosti260-10-2
9651Eibar - Celta Vigo domaći470-02-0
9652Alaves - Mallorca domaći760-02-0
9653Levante - Osasuna domaći41-01-1
9654Sevilla - Real Sociedad gosti41-13-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2767Atletico Madrid - Cdef Logrono domaći401-02-0
2932Athletic Bilbao - Deportivo Abanca gosti440-10-2
2933Real Betis Balompie - Valencia Cf domaći211-01-0
2934Cd Tacon - Madrid Ccf gosti30-21-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9173Malaga - Sporting Gijon - - 0-00-0
9174Almeria - Cadiz gosti680-01-2
9175Real Oviedo - Real Zaragoza domaći21-12-2
9176Deportivo La Coruna - Mirandes gosti490-01-1
9177Lugo - Tenerife gosti101-21-4

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6892Getafe B - Las Palmas B gosti380-10-1
6893Melilla - Scr Pena Deportiva gosti50-22-2
7051Atletico Baleares - Fc Coruxo domaći152-02-0
7052Celta Vigo B - Up Langreo gosti810-00-1
7053Las Rozas Cf - Marino Luanco domaći401-01-0
7054Real Oviedo B - Pontevedra gosti790-00-1
7058Ud Ibiza Eivissa - Racing Ferrol domaći720-02-0
7082Burgos - Salamanca Cf Uds domaći810-01-0
7086Barakaldo - Real Sociedad B gosti300-20-5
7087Guijuelo - Cd Calahorra - - 0-00-0
7088Izarra - Club Haro Deportivo gosti600-00-2
7094Logrones - Tudelano domaći232-04-0
7444Cd Ebro - Prat domaći211-11-1
7483Fc Andorra - Villarreal B - - 0-00-0
7872Barcelona B - Levante B domaći700-02-0
8060Castellon - Badalona domaći121-03-1
8061Orihuela - Sabadell domaći51-01-1
8078Cf La Nucia - Olot domaći52-12-1
8083Club Recreativo Granada - Merida gosti510-00-2
8115Real Murcia - Cp Villarrobledo domaći151-03-0
8121Yeclano Deportivo - Talavera domaći670-02-0
8131Badajoz - San Fernando domaći101-11-2
8133Marbella - Atletico Sanluqueno domaći21-01-1
8160Rb Linense - Cartagena gosti470-00-1
8176Rec De Huelva - Don Benito domaći780-02-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Conquense - Cd Madridejos domaći720-02-0
1034Toledo - Cd Villacanas domaći500-01-0
1115Sd Lenense - Real Avilies domaći61-11-1
1117Caudal Deportivo - Cd Covadonga domaći204-06-2
1122Cf Vimenor - Ud Samano gosti131-12-1
1298Cd Santurtzi Ke - Portugalete domaći91-21-3
1301Cd San Ignacio - Cd Ariznabarra domaći321-03-0
1353Ce Europa - Fc Cerdanyola Del Valles domaći381-04-0
1356Hospitalet - Ua Horta domaći211-24-4
1362Ec Granollers - Ue Vilassar De Mar domaći830-02-0
1363Sant Andreu - Santfeliuenc Fc domaći281-01-0
1364Terrassa - Figueres gosti520-02-1
1366Cf Villarreal C - Silla Cf domaći191-12-2
1367Paterna Cf - Ud Beniganim gosti30-21-2
1371Olimpic De Xativa - Club Deportivo Eldense gosti280-11-1
1372Cd Roda - Atletico Saguntino gosti310-11-1
1378Ad Alcorcon B - Cf Pozuelo De Alarcon domaći331-02-0
1397Ad Torrejon Cf - Alcobendas Sport - - 0-00-0
1398Cd El Alamo - Dav Santa Ana gosti410-10-2
1399Parla - Flat Earth Fc domaći61-11-1
1400Sad Villaverde San Andres - Rayo Vallecano B domaći361-02-0
1401Navalcarnero - Leganes B - - - A
1402Cd Bupolsa - Real Burgos domaći21-13-2
1403Cd Cristo Atletico - Sd Almazan - - 0-00-0
1412La Baneza Cf - Gimnastica Segoviana gosti30-20-4
1451Zamora - Real Avila Cf gosti92-14-1
1463Alhaurin De La Torres Cf - Cd El Ejido 2012 gosti390-11-1
1466Velez Cf - Cd Loja domaći11-14-2
1480Atletico Malagueno - Antequera gosti420-12-2
2925Los Barrios - Cd Ciudad De Lucena domaći381-02-0
2926Xerez - Conil Cf gosti81-12-1
2947Cd Quintanar Del Rey - Almansa domaći11-03-0
9980Cd Gerena - Ca Antoniano gosti190-10-2
9981Cd Pozoblanco - Rota Cd gosti360-21-4
9982Cd Utrera - Fc Sevilla C domaći21-01-0
9983Cordoba Cf B - Real Betis B gosti110-11-3
9992Cd Llosetense - Ud Poblense gosti620-01-5
9993Cd Platges De Calvia - Binisalem gosti60-12-1
9994Santa Catalina Atletico - Mallorca B gosti530-01-2
9995Ud Alcudia - Cd Ferriolense gosti51-31-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6495Elfsborg - Aik Stockholm gosti750-01-1
6497Gotenborg - Bk Hacken - - 0-00-0
6504Sundsvall - Sirius gosti560-02-1
6505Athletic Fc - Malmo gosti820-00-1
6506Falkenberg - Norrkoping gosti380-10-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8614Dalkurd - Trelleborgs Ff gosti311-13-2
8615Halmstad - Varberg domaći352-03-2
8616Vasteras - Osters gosti680-01-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8597Landskrona - Torns If domaći122-03-0
8602Ljungskile - Varnamo domaći451-03-0
8611Skovde - Tvaakers gosti122-32-3

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8487Tegs - Rynninge domaći112-03-0
8488Akropolis - Umea domaći111-02-1
8499Carlstad United - Vasalunds If gosti360-14-3
8502Bodens - Nykoping gosti300-11-1

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1904Assyriska Bk - Rosengard domaći900-01-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7226Basel - Luzern domaći281-03-0
7227Lugano - Neuchatel Xamax gosti270-10-1
7234Servette - Zurich gosti330-10-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3244Wil - Lausanne gosti170-22-2
3248Vaduz - Aarau domaći62-15-2

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4554Club S Hammam Lif - Cs Chebba gosti120-21-2
4559Stade Tunisien - Es Metlaoui domaći730-01-0
4565Club Afrique - Manastir gosti290-10-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9203Konyaspor - Kayserispor gosti91-12-1
9204Ankaragucu - Genclerbirligi domaći560-02-1
9205Antalyaspor - Yeni Malatyaspor domaći381-03-0
9206Trabzonspor - Besiktas domaći312-04-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1774Hatayspor - Eskisehirspor domaći580-01-0
1775Karagumruk - Akhisar Bld Spor gosti181-32-3
1776Balikesirspor - Giresunspor domaći172-02-0
1777Menemen Belediyespor - Osmanlispor Fk gosti70-11-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9212Illichivec Mariupol - Desna Chernigov gosti200-20-4
9213Dinamo Kiev - Sc Dnipro 1 domaći301-02-0
9214Olimpik Donetsk - Zorya Lugansk gosti400-10-5

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2842Fc Minaj - Opfk Cherkashchyna domaći111-13-1
2859Mykolaiv - Fc Balkany Zorya gosti430-11-2
2882Chernomorets Odessa - Fc Ingulets gosti280-10-3
2884Volyn Lutsk - Agrobiznes Volochisk gosti220-12-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1004Danubio - Atletico River Plate VVV-VV-V
1014Juventud Piedras - Defensor Sporting VVV-VV-V
1016Liverpool Montevideo - Penarol VVV-VV-V
1017Plaza Colonia - Cerro VVV-VV-V

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1844Dep. La Guaira - Tachira gosti340-10-1
1845Atletico Venezuela - Caracas gosti240-10-2
1846Deportivo Lara - Metropolitanos Fc domaći451-01-0
1847Llaneros - Zamora domaći341-01-0
1848Mineros De Guayana - Monagas domaći451-02-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8738Connahs Quay Nomads - Penybont domaći121-03-1

ABA LIGA SUPERKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2634Cedevita Olimpija - Partizan Beograd 77-99

AMERIČKI KUP PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6462Brazil - Puerto Rico 95-66
6472Kanada - Sad 46-67

ARGENTINA SUPER 20 PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6412Ca San Lorenzo De Almagro - Penarol Mar Del Plata 89-84
6413Obras Sanitarias - Ca Platense 89-86
6414Regatas Corrientes - Estudiantes De Concordia 96-78

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3251Bk Dukes Klosterneuburg - Arkadia Traiskirchen 87-51
3252Ubc St Polten - Ubsc Graz 95-72

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7611Novy Jicin - Bc Vysocina 82-91

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3270Alaska Aces - San Miguel Beermen 83-109

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6730Nanterre - Gravelines Dunkerque 98-80

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6737Aris - Paok 70-70 / 85-82

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3253Cibona Zagreb - Vrijednosnice Osijek 101-97
3254Zadar - Kk Skrljevo 104-74

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7464Milano - Brescia 65-73
7465Virtus Roma - Brindisi 63-87
7466Sassari - Pesaro 99-79
7486Pistoia - Virtus Bologna 78-88
7487Bologna - Venezia 89-82
7488Cremona - Treviso 89-87
7496Trieste - Varese 62-92

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3294Mornar - Benfica 71-82
3297Polski Cukier Torun - Karhu Basket Kauhajoki 70-58
3299San Pablo Burgos - Kyiv Basket 96-62
9680Nizhnyi Novogrod - Legia Warszawa 78-63
9681Telekom Baskets Bonn - Benetton Fribourg 80-72
9682Ventspils - Falco Kc Szombathely 55-73

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6747Prienai - Bc Alytaus Dzukija 88-72

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3262Den Helder Suns - Landstede Basketball Zwolle 78-92
3263Lasaulec Aris Leeuwarden - Shoeters Den Bosch 60-85

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7617Skyliners Frankfurt - Bg Gottingen 74-79
7618Giessen 46ers - Brose Baskets Bamberg 66-72

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7639Stal Ostrow Wielkopolski - Astoria Bydgoszcz 80-80 / 88-94
7646Wikana Start Lublin - Zielona Gora 84-79
7647Wroclawek - Starogard Gdanski 110-72

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7762Bilbao Basket - Valencia Basket 83-79
7783Estudiantes - Herbalife Gran Canaria 82-78
7795Real Betis Energia Plus - Divina Seguros Joventut 95-88
7796Tecnyconta Zaragoza - Rio Natura Monbus 96-64
7797Barcelona - Baskonia 80-80 / 95-87
7798Real Madrid - Ucam Murcia 97-69

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3292Avenida - Stadium Casablanca 74-45

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6594Leyma Basquet Coruna - Caprabo Lleida 65-82

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7799Bursaspor Durmazlar - Tofas Bursa 80-76
7804Gaziantep Basketbol - Afyon Belediyespor 78-71
7805Bahcesehir Koleji - Besiktas Istanbul 75-80
7822Sigortam.Net Itu Bb - Fenerbahce Ulker 57-90

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7619Kalev - Khimki 63-86

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7326Washington Mystics - Connecticut Sun 95-86

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7988Dornbirn - Vsv 1-44-8
7989Kac - Black Wings Linz 0-22-4
7990Sapa Fehervar - Graz 99ers 2-03-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7991Hc Aviator Baranovichi - Bjelorusija U20 1-12-1
7996Yunost Minsk - Neman Grodno 0-02-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8231Plzen - Mlada Boleslav 0-01-4
8232Trinec - Mountfield Hk 2-04-0
8233Kladno - Olomouc 0-23-3
8238Liberec - Zlin 3-06-4
8239Pardubice - Vitkovice 0-02-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8358Sonderjyske - Aalborg 0-12-2
8366Roedovre - Esbjerg 1-11-3
8367Herning - Frederikshavn 0-24-6
8368Rungsted - Herlev 1-23-6

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6650Coventry Blaze - Manchester Storm 3-26-4
6656Guildford Flames - Dundee Stars 3-07-1

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8390Grenoble - Gap 0-05-0
8459Anglet Hormadi Elite - Amiens 1-13-4

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7242Saginaw Spirit - Niagara Icedogs 0-03-0
7243Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 0-04-1

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7244Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers 1-02-0
7246Edmonton Oil Kings - Lethbridge Hurricanes 0-12-5
7247Regina Pats - Winnipeg Ice 1-22-5
7248Vancouver Giants - Kelowna Rockets 0-04-0

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8736Cs Progym Gheorgheni - Corona Brasov 1-44-9
8739Ferencvaros Esmtk - Dab Docler 0-01-3
8741Hokiklub Budapest - Hsc Csikszereda 1-01-4
8742Ujpest Budapest - Schiller Vasas Hc 1-03-3

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3531Carolina Hurricanes - Washington Capitals 1-23-4
3535Eisbaren Berlin - Chicago Blackhawks 0-11-3
3541Minnesota Wild - Winnipeg Jets 1-14-4
3577Columbus Blue Jackets - St Louis Blues V-VV-V
3578Vegas Golden Knights - San Jose Sharks 1-05-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4118Frisk Asker - Narvik Ishockeyklubb 2-26-4

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3897Nidaros Hockey - Tonsberg Og Omegn Ihk 2-08-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8479Krefeld Pinguine - Bremerhaven Pinguins 0-01-2
8480Ehc Munchen - Thomas Sabo Ice Tigers 1-04-1
8481Erc Ingolstadt - Adler Mannheim 0-01-2
8482Grizzly Adams Wolfsburg - Augsburger Panthers 1-22-3
8492Straubing Tigers - Kolner Haie 2-16-2
8623Iserlohn Roosters - Deg Metro Stars 0-12-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8629Bayreuth Tigers - Lausitzer Fuchse 0-13-5
8635Crimmitschau - Revensburg Towerstars 0-00-5
8637Bad Tolz - Heilbronner Falken 2-15-5
8671Kassel Huskies - Dresdner Eislowen 1-16-3
8729Lowen Frankfurt - Esv Kaufbeuren 0-13-2
8730Wolfe Freiburg - Bietigheim Steelers 0-02-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8823Gks Tychy - Torun 3-06-1
8976Katowice - Podhale Nowy Targ 0-04-1
8999Cracovia - Jasterzebie 1-12-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9000Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 0-02-1
9001Torpedo Nn - Sochi 1-14-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9311Nomad Nur Sultan - Hc Tambov 0-01-0
9316Csk Vvs Samara - Zauralye Kurgan 0-03-2
9317Lada Togliatti - Gornyak Uchaly 1-12-2
9318Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk 2-03-4
9530Zvezda Moscow - Rubin Tyumen 3-03-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9003Belye Medvedi U20 - S. Barsy Astana U20 2-05-1
9004Avto U20 - Kuznetskie Medvedi U20 1-04-3
9005Stalnye Lisy U20 - Altai U20 0-02-1
9006Tolpar U20 - Sibirskie Snaipery U20 1-15-2
9073Ladja Togliatti U20 - Omskie Yastreby U20 1-03-1
9074Loko Yaroslavl U20 - Krasnaya Armiya U20 0-01-3
9094Mhk Dynamo U20 - Vityaz U20 0-22-5
9112Reaktor Nizhnekamsk U20 - Irbis Kazan U20 1-01-1
9167Spartak Moscow U20 - Dinamo St Petersburg U20 0-12-3
9194Almaz U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 3-08-3
9302Sarmaty Orenburg U20 - Tyumenskiy Legion U20 2-22-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9532Nitra - Kosice 0-50-9
9567Nove Zamky - Mac Ujbuda 1-07-4
9605Dukla Michalovce - Slovan Bratislava 1-14-3
9612Liptovsky Mikulas - Banska Bystrica 1-31-5
9621Poprad - Detva 0-02-2
9645Trencin - Zvolen 1-13-6

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9661Hc Vita Hasten - Vastervik 2-03-2
9663Mora - Almtuna Is 0-11-1
9691Bofors - Timra 1-12-2
9693Tingsryd - Aik 0-13-1

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9705Gripen Hc Nykoping - Grums Ik 2-07-4
9706Hanvikens Sk - Hammarby Hockey If 0-12-2
9707Hudiksvalls - Vasby 1-12-2
9708Koping Hc - Lindlovens If 0-13-6
9719Lindens Hockey - Malungs If 0-14-2
9783Nybro - Hanhals If 2-04-0
9784Segeltorps If - Huddinge 4-05-4
9785Sollentuna Hc - Enkopings Sk Hk 0-12-3
9794Vannas Hc - Sk Lejon 3-18-2
9795Wings Arlanda Hc - Vallentuna 1-01-4

ATP CHENGDU CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1779P.Carreno Busta - A.Bublik 19-176-76-42-1

ATP PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1761A.Murray - M.Berrettini 14-127-67-62-0
1762D.Lajovic - S.Tsitsipas 13-166-43-61-2
1763D.Schwartzman - F.Verdasco 15-136-43-62-1
1764D.Thiem - R.Gasquet 12-56-46-12-0
1765F.Auger Aliassime - A.Ramos Vinolas 12-76-36-42-0
1766F.Tiafoe - A.Zverev 5-123-62-60-2
1767G.Dimitrov - A.Rublev 7-132-65-70-2
1768G.Monfils - J.Isner 14-184-67-61-2
1769K.Edmund - Z.Zhang 16-164-66-31-2
1770M.Kukushkin - F.Fognini 16-174-66-41-2
1771N.Basilashvili - G.Pella 13-106-47-62-0
1773R.Bautista Agut - S.Querrey V-V6-7V-VV-V
5625J.Chardy - M.Cecchinato 19-166-76-32-1
5626K.Khachanov - P.Cuevas 13-86-27-62-0

ATP PEKING KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9999D.Evans - V.Pospisil 15-133-66-32-1

ATP PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9985F.Auger Aliassime M.Berrettini - K.Khachanov A.Rublev 17-227-62-61-2
9986G.Pella D.S.Schwartzman - J.Murray N.Skupski 10-134-66-70-2
9987Gong M X Z.Zhang - H.Kontinen J.Peers 20-174-66-42-1
9988J.Isner A.Zverev - K.Krawietz A.Mies 21-184-67-52-1
9989J.S.Cabal R.Farah - W.Koolhof S.Tsitsipas 22-236-30-62-1
9990R.Klaasen M.Venus - I.Dodig F.Polasek 13-211-67-51-2
9991X.Gao R.Hua - F.Fognini D.Thiem 9-134-65-70-2

ATP PEKING PAROVI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9984R.Lindstedt S.Querrey - K.Edmund D.Evans 7-135-72-60-2

ATP TOKIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1780J.Struff - G.Soeda 15-176-46-71-2
1783H.Hurkacz - L.Pouille 7-124-63-60-2
1785Y.Sugita - M.Cilic 8-124-64-60-2
1787Y.Nishioka - J.Sousa 13-87-56-32-0

ATP ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1721A.Mannarino - A.De Minaur 10-136-74-60-2

ATP ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1747S.Gille J.Vliegen - M.Demoliner M.Middelkoop 14-127-67-62-0

CHALLENGER BUENOS AIRESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3240F.Bagnis - S.Nagal 6-124-62-60-2

CHALLENGER BUENOS AIRES PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3239G.Andreozzi A.Molteni - H.Dellien F.Zeballos 22-106-76-22-1

CHALLENGER FIRENCATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3241P.Sousa - M.Trungelliti 5-122-63-60-2

CHALLENGER NUR SULTAN IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6260V.Durasovic - D.Tashbulatov 12-46-46-02-0
6261I.Marchenko - M.Neuchrist 13-96-47-52-0
6262V.Manafov - H.Grenier 15-126-33-62-1

CHALLENGER NUR SULTAN II KAZAKHSTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6259A.Iakovlev - K.Uchida 2-120-62-60-2

CHALLENGER NUR SULTAN II KAZAKHSTAN QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7211F.Reboul - S.Ayap 12-46-16-32-0
7212S.Danilov - O.Ayeni 17-164-67-62-1

CHALLENGER ORLEANSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3243M.Ymer - G.Barrere 13-86-37-52-0

CHALLENGER ORLEANS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3242H.Podlipnik Castillo Weissborn T S - R.Arneodo H.Nys 11-227-63-61-2

CHALLENGER TIBURONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3250T.Paul - T.Kokkinakis 19-167-56-72-1

CHALLENGER TIBURON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3249Aragone Jc D.King - R.Galloway R.Maytin 7-132-65-70-2

WTA PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077J.Teichmann - A.Petkovic 9-136-73-60-2
1081E.Alexandrova - B.Pera 17-135-76-22-1
1086M.Linette - S.Stephens 8-135-73-60-2
1087C.Wozniacki - L.Davis 12-46-16-32-0
1088D.Kasatkina - A.Sabalenka 13-106-47-62-0
1101J.Brady - A.Anisimova 19-166-77-62-1
1113K.Siniakova - J.Ostapenko 12-36-26-12-0
6232D.Yastremska - K.Bertens 9-136-73-60-2
9641A.Kerber - S.Zhang 13-126-21-62-1
9642A.Pavlyuchenkova - V.Kudermetova 16-126-03-62-1
9643B.Andreescu - A.Sasnovich 14-96-22-62-1
9655C.Garcia - D.Yastremska 2-121-61-60-2
9657E.Mertens - P.Martic 12-56-26-32-0
9658E.Svitolina - A.Sevastova 18-106-76-12-1
9660K.Muchova - M.Keys 10-134-66-70-2
9664Q.Wang - A.Tomljanovic V-V7-5V-VV-V

WTA PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1263A.L.Groenefeld D.Schuurs - N.Kichenok A.Spears 12-56-16-42-0
1267Chan H C L.Chan - Duan Y Y S.Zheng 12-26-16-12-0
1286J.Brady K.Srebotnik - N.Melichar K.Peschke 8-132-66-70-2
1290J.Ostapenko D.Yastremska - V.King M.Niculescu 18-146-42-62-1
1299M.Ninomiya Z.Yang - J.Goerges A.Sevastova 8-136-72-60-2
1302Pliskova Ka Pliskova Kr - L.Kichenok D.Krawczyk 12-66-46-22-0
1322S.Aoyama E.Shibahara - A.Blinkova R.Voracova 12-86-46-42-0
1350S.Kenin B.Mattek Sands - R.Olaru A.Riske 21-125-76-12-1
1369S.Peng Y.Wang - M.Adamczak X.Han 13-67-56-12-0
1453V.Kudermetova A.Sasnovich - E.Alexandrova K.Siniakova 5-123-62-60-2
6225G.Dabrowski Y.Xu - D.Jurak M.J.Martinez Sanchez 13-86-37-52-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8622Sg Westwien - Alpha Hard 27-24

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7194Ribe Esbjerg Hh - Gog 25-29

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7823Odder Handbold - Ajax Kobenhavn 25-33
7824Hc Odense Herrer - Fif Kobenhavn 28-23
7825Roskilde Handbold - Otterup 30-35

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1268Bjelorusija - Slovenija 29-31
1269Litva - Crna Gora 24-32
1270Grcka - Nizozemska 18-43
1274Farski Otoci - Rumunjska 20-25
1278Italija - Madjarska 10-30
1282Slovacka - Srbija 26-27
1283Svicarska - Rusija 26-35
1284Turska - Hrvatska 21-30
1287Island - Francuska 17-23
1289Kosovo - Njemacka 15-34
1294Austrija - Spanjolska 22-28

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2615Fh Hafnarfjardar - Afturelding 25-24

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
7213Bidasoa - Rk Eurofarm Rabotnik 26-25
7214Celje Pivovarna Lasko - Aab Handbold 28-29
7215Motor Zaporoshye - Vardar Skopje 30-31
7218Wisla Plock - Kristianstad 36-29
7219Kadetten - Medvedi 32-23
7220Montpellier - Veszprem 23-18

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7966Fyllingen - Oif Arendal 28-25

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7216Frisch Auf Goppingen - Tvb 1898 Stuttgart 31-22
7217Erlangen - Nordhorn Lingen 26-25
7222Fuchse Berlin - De Ludwigshafen 29-19
7225Minden - Lemgo 33-31

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4804Emsdetten - Dormagen Rhineland 27-30
4805Hamburg - Huttenberg 28-24

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2608Dinamo Bucharest - Ahc Dunarea Calarasi 2014 27-25
2609Baia Mare - Stiinta Municipal Bacau 28-27
7987Potaissa Turda - Csm Resita 33-28

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7300Skanela If - Tyreso If 31-29
7304Aik Stockholm - Hif Karlskrona 29-29

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4809Winterthur - Kriens 33-31

AUSTRIJA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4853Wesser Graz - Raiffeisen Arbesbach 0-10-22-3

EP 2019ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2206Srbija - Slovenija 0-11-13-1

SP 2019 (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2230Kamerun - Kenija 0-10-21-3
2232Japan - Nizozemska 1-02-03-1

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1887Australija - Wales 25-29

MLBBASEBALL

Br. Susret Kraj
5846Boston Red Sox - Baltimore Orioles 5-4
5847Philadelphia Phillies - Miami Marlins 3-4
5878Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds 1-3
5903San Francisco Giants - L A Dodgers 0-9
5906Texas Rangers - New York Yankees 6-1
5907L A Angels - Houston Astros 5-8
5910Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays 8-3
6134Arizona Diamondbacks - San Diego Padres 1-0
6135Chicago White Sox - Detroit Tigers 5-3
6141Colorado Rockies - Milwaukee Brewers 4-3
6142New York Mets - Atlanta Braves 7-6
6222Seattle Mariners - Oakland Athletics 3-1
6223Kansas City Royals - Minnesota Twins 5-4
6224St Louis Cardinals - Chicago Cubs 9-0
6741Washington Nationals - Cleveland Indians 8-2

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2078(-4.5)Atlanta Falcons - Tennessee Titans 10-24
2081(-6.5)Baltimore Ravens - Cleveland Browns 25-40
2082(+6.5)Buffalo Bills - New England Patriots 10-16
2084(-3.5)Houston Texans - Carolina Panthers 10-16
2085(-6.5)Indianapolis Colts - Oakland Raiders 24-31
2087(+15.5)Miami Dolphins - Los Angeles Chargers 10-30
2089(-2.5)New York Giants - Washington Redskins 24-3
2264(+5.5)Arizona Cardinals - Seattle Seahawks 10-27
2267(-9.5)Los Angeles Rams - Tampa Bay Buccaneers 40-55
2270(-1.5)Chicago Bears - Minnesota Vikings 16-6
2279(-3.5)Denver Broncos - Jacksonville Jaguars 24-26
2281(+2.5)New Orleans Saints - Dallas Cowboys 12-10

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
4650Cartagena - Sala 10 Zaragoza 2-3

VN RUSIJE DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8404R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
8405L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8406N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
8409D.Kvyat - P.Gasly 1-0
8410S.Perez - L.Stroll 1-0
8411K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
8412G.Russell - R.Kubica 0-1
8413C.Sainz - L.Norris 1-0
8415M.Verstappen - A.Albon 1-0
8418S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN RUSIJE KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1781A.Albon - A.Albon 1-0
1799V.Bottas - V.Bottas 1-0
1801P.Gasly - P.Gasly 1-0
1802A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
1805R.Grosjean - R.Grosjean 0-1
1806L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
1807N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
1808R.Kubica - R.Kubica 0-1
1809D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
1810C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2100K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
2112L.Norris - L.Norris 1-0
2113S.Perez - S.Perez 1-0
2115K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2116D.Ricciardo - D.Ricciardo 0-1
2117G.Russell - G.Russell 0-1
2150C.Sainz - C.Sainz 1-0
2151L.Stroll - L.Stroll 1-0
2157M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
2162S.Vettel - S.Vettel 0-1

SP CESTOVNA UTRKA DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
7167P.Sagan - M.Van Der Poel 1-0
7168A.Kristoff - J.Degenkolb 1-0
7169A.Yates - T.Pogacar 0-1
7170B.Jungels - P.Roglic V-V
7179B.Swift - D.Impey 1-0
7180D.Ulissi - G.Visconti V-V
7181G.Van Avermaet - A.Valverde 1-0
7182G.Moscon - D.Teuns 1-0
7183J.Alaphilippe - A.Lutsenko 1-0
7187L.Craddock - A.Amador 0-1
7188M.Matthews - M.Trentin 0-1
7189M.Valgren - J.Fuglsang 1-0
7201M.Hirschi - K.Asgreen 1-0
7202M.Woods - R.Majka V-V
7203M.Teunissen - A.G.Jansen 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 3418192832
arrow BL Belgija Keno 20/70 113142025263037384042465052585960646568
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 29103134
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2123242729
arrow DA Multi-Daily A 6/99 111640437695
arrow DB Multi-Daily B 6/99 102129303257
arrow DC Multi-Daily C 6/99 112333367492
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2581112202234353637394243454652616568
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 914181920222433353943454750525359616466
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1117202732
arrow FK Finska Keno D 20/70 13459121326333637404849525359606669
arrow FQ Finska Keno V 20/70 24121517192526283146485054575860656870
arrow FT Finska Keno T 20/70 46101920222436383940454953545560656670
arrow GO Njemačka Keno 20/70 110111315192532383941475053606263656670
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 51418202638
arrow HO Hong Kong 6/49 237101848
arrow LD Latvija Keno D 20/62 168915161721272930323335374245515662
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1581314192223283334424344454648525556
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1351015182829323538394243444951555862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 414182533
arrow NP New York Pick 10 20/80 256711202225262832414546536268727476
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 4671323434647486162636769717275767778
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2581317252631344448505260616467737480
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 24141626
arrow RO Rumunjska 6/49 101426404348
arrow SK Slovačka 5/35 312253031
arrow SL Slovenija 7/39 35711132636
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 414152930
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 812141523262734363942485363686973767780