Ponedjeljak 30.09.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6595Slovan Liberec - Budejovice - - 2-24-2
6596Dinamo Riga - Ska St Petersburg - - 0-10-3
6597Viking - Mjondalen - - 1-14-1
6598Ostersunds - Djurgarden - - 1-11-2
6616Guingamp - Le Mans - - 1-03-0
6639Aves - Sporting Lisbon - - 0-00-1
6640A.Murray - M.Berrettini - - 0-01-0
6641R.Bautista Agut - S.Querrey - - V-VV-V

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1656Ca Central Cordoba Se - Godoy Cruz domaći870-01-0
1665Colon - Argentinos Jrs domaći291-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5792Ca Brown De Adrogue - Almagro gosti640-01-1
5808Tigre - San Martin Tucuman gosti270-10-1
7181Gimnasia Y Esgrima Mendoza - All Boys - - 0-00-0
7182Ca Estudiantes - Platense gosti110-21-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6228Club Atletico Fenix - Justo Jose De Urquiza gosti440-10-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6251Real Pilar Fc - General Lamadrid gosti680-00-1
6258Victoriano Arenas - Cdm Leandro N. Alem domaći151-01-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6366Yupanqui - Claypole gosti770-00-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7209Fc Lori - Shirak Gyumri Fc - - 0-00-0
7210Fc Ararat Armenia - Pyunik Yerevan gosti61-13-1

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060As Eupen U21 - Ksv Roeselare domaći71-05-1
1061Waasland Beveren U21 - Union Saint Gilloise domaći81-02-0
1062Cercle Brugge U21 - Kv Oostende U21 gosti111-13-1
1063Kv Kortrijk U21 - Zulte Waregem U21 gosti100-21-2
1064Lommel Sk - Kvc Westerlo U21 domaći301-02-2
1065Royal Excelsior Virton - Antwerp U21 domaći31-11-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2527Wilstermann - Guabira domaći371-02-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2602Avai - Bahia Ba gosti250-20-2
2606Fortaleza - Botafogo domaći610-01-0
2607Goias - Cruzeiro domaći620-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6372Guarani Sp - Atletico Go domaći112-02-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9021Fk Arda Kurdzhali - Veliko Tarnovo gosti500-02-1
9022Fc Vitosha Bistrica - Lokomotiv Plovdiv gosti330-12-3

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1280Chernomorets Balchik - Hebar Pazardzhik gosti150-11-1
1282Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Spartak Pleven domaći102-03-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1358Banik Ostrava - Pribram domaći23-03-0
1359Slovan Liberec - Budejovice domaći72-24-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Santiago Wanderers - Barnechea - - 0-00-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7976Horsens - Esbjerg Fb domaći321-01-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2840Independiente Del Valle - Ldu Quito gosti170-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6276Manchester Utd - Arsenal domaći451-01-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1953Carshalton Athletic - Lewes domaći241-11-1
1954Haringey Borough - Kingstonian gosti360-10-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Newcastle U23 - Swansea U23 gosti900-00-1
1288Reading U23 - Stoke U23 gosti170-30-4
1289West Brom U23 - A Villa U23 VVV-VV-V

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1930Bristol City U23 - Colchester U23 gosti31-32-3
1940Leeds U23 - Crewe U23 gosti220-21-2
1941Sheffield United U23 - Burnley U23 gosti60-20-3
1942Wigan U23 - Birmingham U23 gosti300-20-4
1944Bolton U23 - Hull City U23 gosti520-00-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7291Kooteepee - Musa domaći870-01-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1279Guingamp - Le Mans domaći451-03-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9640Parma - Torino domaći22-23-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9728Cremonese - Ascoli domaći201-01-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7110Bologna U19 - Chievo U19 domaći131-03-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3212Juventus U23 - Monza gosti80-31-4

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8219Barranquilla Fc - Deportes Quindio gosti60-10-2

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1689Riga Fc - Bfc Daugavpils domaći680-02-0
1690Rigas Skola - Fs Metta Lu domaći34-16-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9007Jong Az Alkmaar - Den Bosch gosti221-12-2
9008Jong Utrecht - Helmond gosti140-11-1

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1096Jong Dordrecht Fc - Jong Fc Eindhoven domaći141-21-4
1097Jong Go Ahead Eagles - Jong De Graafschap VVV-VV-V
1098Jong Nac Breda - Vvv Venlo domaći650-01-0
1099Jong Roda Jc Kerkrade - Jong Fortuna Sittard domaći13-04-0
1100Jong Sc Heerenveen - Jong Herecles domaći21-01-1
1102Jong Twente - Sc Cambuur gosti40-21-4
1103Jong Vitesse - Jong Pec Zwolle gosti180-20-2
1112Jong Willhelm Ii - Jong Rkc Waalwijk domaći321-12-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1199Sunndal - Sparta Sarspborg 2 gosti41-34-5
1207Herd - Aalesund 2 gosti60-10-3
1239Ready - Valerenga 2 gosti260-10-4
1241Stord - Stromsgodset 2 domaći820-01-0
1243Fk Gjovik Lyn - Ranheim 2 domaći102-15-2
1244Kolstad - Raufoss 2 domaći114-07-1
1808Lillestrom 2 - Honefoss domaći71-06-1
7127Molde 2 - Stabaek 2 domaći111-01-3

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9088Viking - Mjondalen gosti51-14-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9019Skeid - Strommen gosti590-01-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7126Odd Bk 2 - Senja domaći162-06-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7992Hannover - Nurnberg gosti30-30-4

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7993Ingolstadt - Unterhaching - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4585Borussia Dortmund Amateurs - Rw Oberhausen domaći321-02-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6302Sportivo Luqueno - Deportivo Capiata gosti900-00-1
6363Cerro Porteno - Deportivo Santani domaći231-04-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9700Deportivo San Martin - Escuela Municipal Deportivo Binacional gosti70-21-3
9701Ayacucho Fc - Cesar Vallejo domaći840-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8378Zaglebie Lubin - Lks Lodz domaći162-03-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9120Aves - Sporting Lisbon gosti830-00-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2307Poli Iasi - Acs Sepsi domaći700-01-1
2308Universitatea Craiova - Viitorul Constanta gosti72-13-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8532Pfc Sochi - Akhmat Grozny domaći121-02-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8530Krasnodar 2 - Fakel Worenesch - - 0-00-0

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Fc Ufa 2 - Chelyabinsk domaći560-01-0
1286Kamaz - Nosta Novotroitsk gosti110-10-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9560Aluminij - Nk Celje - - 0-00-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8587Javor Ivanjica - Fk Radnik Surdulica - - 0-00-0

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1806Dundee United Fc - Motherwell Fc domaći232-04-1
1807St. Mirren Fc - Queen Of The South Fc domaći64-06-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6508Hammarby - Orebro gosti111-15-1
6509Helsingborg - Kalmar domaći630-02-0
6564Ostersunds - Djurgarden domaći281-11-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6740Frej - Ik Brage gosti110-12-3

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9207Gaziantep Bb - Goztepe domaći580-01-1

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2932Boca Juniors - Penarol Mar Del Plata 74-69
2933Club Deportivo Hispano Americano - Ferro Carril Oeste 75-80
2934Quimsa Santiogo Del Estero - Atenas Cordoba 71-72

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6416Korikouvot Kouvola - Helsinki Seagulls If 81-71

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6415Split Co - Kk Gorica 71-65

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3300Bc Lietkabelis - Keravnos 77-82
3301Antwerp - Sodertelje 68-73

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9854Bayern Munich - Hamburg Towers 111-55

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1592Bc Enisey Krasnoyarsk - Spartak Moscow Region 72-74

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3304Anadolu Efes Istanbul - Ogm Ormanspor 93-82

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3303Cska Moscow - Parma Permsky Kray 89-74

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1751Nikko Kobe Ice Bucks - Daemyung Killer Whales 0-01-0

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6659Hpk - Lukko 0-11-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7249Debreceni Egyetem Ac - Hsc Csikszereda 3-23-6

NHL PREDSEZONAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3670Lausanne - Philadelphia Flyers 3-04-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2233Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk 0-12-2
2249Barys Astana - Red Star Kunlun 0-12-5
2260Ak Bars Kazan - Neftekhimik 0-03-2
2280Avangard Omsk - M Magnitogorsk 1-03-2
2293Dinamo Riga - Ska St Petersburg 0-10-3
2306Dynamo Moscow - Jokerit 0-11-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7271Tsen Tou Jilin City - Bars Kazan 0-13-4
7272Krs Peking - Hk Torpedo Gorkii 3-04-1
7273M Novokuznetsk - Hc Rostov 1-04-1
7274Molot Perm - Ska Neva 1-13-2
7275Izhstal Izhevsk - Hk Dynamo Tver 1-12-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7263Tolpar U20 - Sibirskie Snaipery U20 1-01-1
7264Avto U20 - Kuznetskie Medvedi U20 2-04-0
7265Loko Yaroslavl U20 - Krasnaya Armiya U20 1-02-1
7266Almaz U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 1-02-0
7268Riga U20 - Taifun U20 2-23-4
7269Org Junior - Sahalinskie Akuly 0-32-10
7270Ska 1946 U20 - Kapitan Stupino U20 0-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3690Modo - Karlskrona Hk 1-05-1
3711Vasteras - Sodertalje 0-03-0

ATP PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1761A.Murray - M.Berrettini 14-127-67-62-0
1762D.Lajovic - S.Tsitsipas 13-166-43-61-2
1763D.Schwartzman - F.Verdasco 15-136-43-62-1
1764D.Thiem - R.Gasquet 12-56-46-12-0
1765F.Auger Aliassime - A.Ramos Vinolas 12-76-36-42-0
1766F.Tiafoe - A.Zverev 5-123-62-60-2
1768G.Monfils - J.Isner 14-184-67-61-2
1769K.Edmund - Z.Zhang 16-164-66-31-2
1770M.Kukushkin - F.Fognini 16-174-66-41-2
1771N.Basilashvili - G.Pella 13-106-47-62-0
1773R.Bautista Agut - S.Querrey V-V6-7V-VV-V
5625J.Chardy - M.Cecchinato 19-166-76-32-1
5627C.Garin - C.Norrie V-V6-7V-VV-V
5629D.Evans - Z.Li 12-76-36-42-0

ATP PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3659K.Edmund D.Evans - L.Kubot M.Melo 7-124-63-60-2
9985F.Auger Aliassime M.Berrettini - K.Khachanov A.Rublev 17-227-62-61-2
9987Gong M X Z.Zhang - H.Kontinen J.Peers 20-174-66-42-1
9988J.Isner A.Zverev - K.Krawietz A.Mies 21-184-67-52-1
9989J.S.Cabal R.Farah - W.Koolhof S.Tsitsipas 22-236-30-62-1
9990R.Klaasen M.Venus - I.Dodig F.Polasek 13-211-67-51-2

ATP TOKIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1787Y.Nishioka - J.Sousa 13-87-56-32-0
1789L.Sonego - H.Chung 13-156-33-61-2
1797D.Shapovalov - M.Kecmanovic 12-86-46-42-0
1798J.Thompson - J.Londero 15-126-33-62-1
1813R.Albot - F.Krajinovic 13-86-37-52-0
1842T.Daniel - B.Coric 17-166-44-62-1
1843T.Fritz - R.Opelka 7-123-64-60-2
5636N.Djokovic - A.Popyrin 12-66-46-22-0
5730P.Andujar Alba - G.Simon 4-124-60-60-2
5731Y.Uchiyama - B.Paire 12-46-26-22-0

CHALLENGER BARCELONATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3178A.Pellegrino - J.Domingues V-V1-6V-VV-V
3179C.Berlocq - C.Taberner V-VV-VV-VV-V
3197F.Horansky - R.Bonadio 13-77-56-22-0
3198G.Moroni - J.Kovalik 12-156-32-61-2
3209J.Barranco Cosano - D.Gimeno Traver 12-36-36-02-0
3216J.Choinski - A.Menendez Maceiras V-VV-VV-VV-V
3222M.Eriksson - A.Moro Canas 5-123-62-60-2
3223M.Trungelliti - I.Nedelko V-VV-VV-VV-V
3225O.Roca Batalla - B.Zapata Miralles V-V6-4V-VV-V
3235P.Cachin - T.Robredo 11-177-52-61-2
3236P.Kotov - B.Kavcic 11-170-67-51-2
3237R.Brancaccio - J.Pla Malfeito V-V0-6V-VV-V
3238S.Ehrat - G.Quinzi 12-56-46-12-0

CHALLENGER CAMPINASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6888A.Gonzalez - J.Reis Da Silva 14-107-57-52-0
6889B.Malla - R.Matos V-V5-77-5V-V
6890C.Ugo Carabelli - A.Velotti 12-76-46-32-0
6891F.Meligeni Rodrigues Alves - T.Seyboth Wild 17-115-76-22-1
6932G.Olivieri - C.Lindell 11-146-75-70-2
6933G.Soares Klier - N.Alvarez 5-122-63-60-2
7056J.Correia Passos Do Carmo - G.Clezar 1-121-60-60-2
7077M.Pucinelli De Almeida - T.Etcheverry 7-123-64-60-2
7078M.Zukas - J.Ficovich 5-122-63-60-2
7079O.Gutierrez - J.Varillas 4-122-62-60-2
7080O.Luz - P.Boscardin Dias 13-56-07-52-0
7081P.Sakamoto - P.Toledo Bague 12-46-46-02-0

CHALLENGER CAMPINAS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090D.Dutra Da Silva - N.Rodrigues 12-56-16-42-0
1092W.Leite - F.Romboli 15-164-66-31-2

CHALLENGER NUR SULTAN IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6261I.Marchenko - M.Neuchrist 13-96-47-52-0
6263K.Kravchuk - B.Gojo 15-113-66-12-1
6264M.Huesler - Z.Kolar 13-166-44-61-2
6267A.Dubrivnyy - C.Ilkel 12-133-66-11-2
6277K.Sultanov - S.Doumbia V-VV-VV-VV-V
6280A.Karatsev - T.Machac 7-123-64-60-2
6281D.Kalenichenko - M.Zverev 7-132-65-70-2
6364I.Gakhov - J.Karimov 12-76-36-42-0
6365J.Lenz - B.Zhukayev 13-86-27-62-0

WTA PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021A.Kerber - P.Hercog 6-124-62-60-2
1022A.Tomljanovic - A.Riske 13-153-66-31-2
1087C.Wozniacki - L.Davis 12-46-16-32-0
1088D.Kasatkina - A.Sabalenka 13-106-47-62-0
1113K.Siniakova - J.Ostapenko 12-36-26-12-0
6233S.Halep - E.Alexandrova 5-122-63-60-2
6234E.Svitolina - Y.Wang 14-127-67-62-0
6239B.Bencic - V.Williams 16-143-66-32-1
6241A.Barty - Y.Putintseva 12-66-46-22-0
6244A.Petkovic - N.Osaka 2-122-60-60-2
6245K.Mladenovic - P.Kvitova 8-124-64-60-2
6250S.Zheng - S.Stephens 12-46-36-12-0

WTA PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1290J.Ostapenko D.Yastremska - V.King M.Niculescu 18-146-42-62-1
1299M.Ninomiya Z.Yang - J.Goerges A.Sevastova 8-136-72-60-2
1369S.Peng Y.Wang - M.Adamczak X.Han 13-67-56-12-0
1453V.Kudermetova A.Sasnovich - E.Alexandrova K.Siniakova 5-123-62-60-2
6227Pliskova Ka Pliskova Kr - S.Stosur S.Zhang 13-66-17-52-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4533Aarhus Gf - Sonderjyske 25-28

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4550Ka Akureyri - Ir Reykjavik 27-33
4553Valur - Ibv Vestmannaeyjar 25-27

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4586Powen Zabrze - Wybrzeze Gdansk 29-20

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1240Tiikerit - Valepa 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1945Polkky Kuusamo - Hameenlinna 1-01-13-2

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1230Australija - Egipat 0-11-11-3
1231Sad - Argentina 0-10-22-3
1232Rusija - Iran 1-02-03-1
1234Poljska - Tunis 1-02-03-0

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1525Skotska - Samoa 34-0

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1020Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 3-0

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2284(-3.5)Pittsburgh Steelers - Cincinnati Bengals 27-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 27162022242629323841424649515253546567
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 39182036
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 414202124
arrow DA Multi-Daily A 6/99 51225545864
arrow DB Multi-Daily B 6/99 13444589396
arrow DC Multi-Daily C 6/99 131949555994
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 312161921242930343648495153565861626366
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 79131418202226272930323739464953546168
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 2472933
arrow FK Finska Keno D 20/70 267811131618192526333847596265666870
arrow FQ Finska Keno V 20/70 67131719202127314146484951525358606266
arrow FR Francuska 5/49 223334347
arrow FT Finska Keno T 20/70 419202122252628303539404245495558636466
arrow GO Njemačka Keno 20/70 235610121517203132343643454650606569
arrow HO Hong Kong 6/49 11213151945
arrow IL Illinois 6/52 1924304952
arrow LD Latvija Keno D 20/62 49112527333436373840414346505354555758
arrow LE Latvija Keno E 20/62 313151618192128333536374549505455596162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 713141822252933364042444547484950525660
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 2122283038
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 142226293648
arrow NP New York Pick 10 20/80 2392527343739404548575961626365677380
arrow OH Ohio Classic 6/49 5811212432
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 11718273548
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2381214162033383940475356586873787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1361223242830343640424346526061707276
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 313162127
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1614263347
arrow SI Singapur 6/49 101316384247
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1623252630
arrow WA Washington 6/49 182832384041
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 47141825
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 23151619212324293132334346485570717479