Utorak 01.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4660As Monaco - Morabanc Andorra - - 0-01-0
4661Spartak Moscow - Cska Moscow - - 1-23-9
4662Real Madrid - Club Brugge - - 0-22-2
4663Leeds - West Brom - - 1-01-0
4673Galatasaray - Paris St Germain - - 0-00-1
4683Lokomotiv Moscow - Atletico Madrid - - 0-00-2
4688Man City U19 - Dinamo Zagreb U19 - - 2-12-2
4689Fuchse Berlin - Magdeburg - - 0-01-0
6641R.Bautista Agut - S.Querrey - - V-VV-V

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7183Agropecuario Argentino - Deportivo Moron gosti580-00-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1019Lujan - Ferrocarril Midland gosti781-11-2

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1020Fc Ararat Armenia 2 - Sevan Fc domaći411-01-1
1029Fc Ararat Yerevan 2 - Masis Fc domaći222-07-2
1032Fc Lokomotiv Yerevan - Urartu 2 domaći261-02-0

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8210Brisbane Strikers - Melbourne City domaći31-11-5

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1061Sturm Graz Ii - Union Gurten gosti240-11-2

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1081Fk Qarabag 2 - Pfk Neftci Baku 2 domaći500-03-0

AZIJA AFC KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4931Al Ahed - Al Jazeera Club Jordan domaći321-01-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7108Al Sadd - Al Hilal domaći141-21-4

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4228Al Hidd - Al Najma Manama gosti150-11-1
4229East Riffa - Al Ahli Sc Manama domaći301-21-3

BOSNA I HERCEGOVINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8073Fk Zvijezda 09 - Borac Banja Luka gosti210-40-6

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4318Vila Nova - Criciuma domaći500-01-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Ponte Preta U20 - Fluminense Rj U20 gosti520-00-1

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1263Litex Lovech - Fc Cska 1948 domaći740-01-0

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6469Mlada Boleslav - Chrudim gosti560-04-2
6470Jablonec - Brno gosti241-13-2
6471Fk Teplice - Trinec domaći161-12-1
6480Sigma Olomouc - Lisen domaći302-04-2

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8432Ca Independiente De La Chorrera - Deportivo Saprissa gosti560-00-1

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1093Viby - Vanlose domaći510-01-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4348Al Ittihad Al Sakandary - El Gounah domaći451-01-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6698Blackburn - Nottingham Forest domaći630-01-1
6699Hull - Sheffield Wednesday domaći720-01-0
6703Leeds - West Brom domaći381-01-0
6704Middlesbrough - Preston gosti401-11-1
6705Wigan - Birmingham domaći760-01-0
6706Reading - Fulham gosti130-31-4
6707Stoke - Huddersfield gosti820-00-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2454Fc United Of Manchester - South Shields gosti360-10-2
2458Gainsborough - Bamber Bridge domaći93-04-1
2467Grantham - Ashton United gosti30-20-4
2475Hyde United - Mickleover Sports gosti70-12-3
2480Nantwich Town - Matlock Town gosti390-13-1
2482Scarborough Athletic - Basford United domaći271-01-1
2483Witton Albion - Lancaster gosti420-21-3

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6729Walsall - Southampton U21 domaći451-01-0
6731Peterborough - Arsenal U21 domaći660-01-0
6732Burton Albion - Everton U21 gosti60-10-2
6733Crawley Town - Norwich City gosti190-11-2
6734Lincoln City - Manchester United U21 gosti200-10-1
6735Milton Keynes Dons - Fulham U21 domaći500-01-0
6736Morecambe - Wolves U21 gosti231-22-2
6738Rochdale - Bolton gosti450-11-1
6739Southend - Brighton U21 gosti500-00-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1200Fylde - Barnet gosti100-10-4
6782Solihull Moors - Wrexham domaći112-03-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4691Leamington - Hereford gosti510-00-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4804Afc Hornchurch - Folkestone Invicta domaći620-01-0
4805Bishop S Stortford - Potters Bar Town gosti370-11-4
4807Bognor Regis Town - Leatherhead domaći113-15-1
4808Brightlingsea Regent - Enfield gosti500-00-2
4809Cheshunt Fc - Wingate Finchley gosti530-01-0
4810Corinthian Casuals - Horsham domaći141-01-2
4811East Thurrock - Margate domaći451-01-2
4827Merstham - Worthing gosti241-11-3

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7301Maardu Esteve - Nomme Kalju gosti111-21-4

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7330Atalanta U19 - Shakhtar Donetsk U19 gosti251-12-2
7331Lokomotiv Moscow U19 - Atletico Madrid U19 gosti450-12-3
7332Galatasaray U19 - Psg U19 gosti280-21-5
7335Juventus U19 - Bayer Leverkusen U19 domaći163-04-1
7337Real Madrid U19 - Club Brugge U19 domaći142-03-0
7338Crvena Zvezda U19 - Olympiacos U19 gosti280-12-1
7339Man City U19 - Dinamo Zagreb U19 domaći182-12-2
7340Tottenham U19 - Bayern Munich U19 gosti41-21-4

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1041Nk Buje - Rijeka gosti40-50-B

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7484River Plate - Boca Juniors domaći71-02-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5881Seoul E Land Fc - Ansan Police Fc gosti101-11-1
5882Gwangju Fc - Ansan Greeners domaći42-12-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5947Amazulu - Cape Town City Fc domaći101-02-1
5951Chippa United - Bidvest Wits gosti890-00-1
5952Kaizer Chiefs - Golden Arrows domaći271-02-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4320Envigado - Once Caldas domaći41-11-3
4328Rionegro Aguilas - Jaguares D. Cordoba domaći242-03-0
4331Independiente Medellin - Depotivo Pasto gosti111-13-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1051Atalanta - Shakhtar Donetsk domaći281-11-2
1052Real Madrid - Club Brugge gosti90-22-2
1053Crvena Zvezda - Olympiakos Piraeus gosti370-13-1
1054Galatasaray - Paris St Germain gosti520-00-1
1055Juventus - Bayer Leverkusen domaći171-03-0
1056Lokomotiv Moscow - Atletico Madrid gosti480-00-2
1058Manchester City - Dinamo Zagreb domaći660-02-0
1059Tottenham - Bayern Munich domaći121-22-7

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3179Atlas - Zacatepec domaći281-02-0
3197Correcaminos Uat - Chivas gosti550-00-2
3198Puebla - Morelia gosti670-00-1

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2985Rumunjska U19 - Slovacka U19 gosti330-11-1
2986Svicarska U19 - Latvija U19 domaći195-07-0
2987Izrael U19 - Austrija U19 gosti320-10-2

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8331Fc Den Bosch - Jong Sbv Excelsior domaći103-04-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3300Follo - Mjonden 2 domaći890-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1772Petrolul Ploiesti - Dacia Mioveni - - 0-00-0

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6233Al Ittihad Ksa - Al Taawoun domaći42-03-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7323Albacete - Racing Santander - - 0-00-0
7324Extremadura - Elche domaći520-02-0
7328Numancia - Fuenlabrada domaći421-01-0
7333Rayo Vallecano - Alcorcon domaći221-01-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1905Jonkopings Sodra - Mjallby - - 0-00-0
1908Norrby - Gais gosti180-10-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6489Proline Fc - Express Fc gosti191-12-1
6490Bright Stars Fc - Uganda Revenue Authority Fc - - 0-00-0
6491Bul Fc - Maroons Fc domaći191-02-0
6492Kyetume Fc - Uganda Police Fc gosti450-10-1
6493Mbarara Fc - Busoga United Fc domaći162-02-1

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6622Pakhtakor Tashkent - Sogdiyona Jizzax domaći211-03-0
6623Navbahor Namangan - Dinamo Samarqand domaći730-01-0
6624Qizilqum - Lokomotiv Tashkent domaći610-01-1

WALES 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6659Bangor City - Colwyn Bay VV-V0-0V-V

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1288Basket Brno - Swans Gmunden 79-84

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2938Basketbal Olomouc - Bk Breda Weinstein Opava B 103-87

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1580Lietuvos Rytas Vilnius - Lokomotiv Kuban 92-86
1582As Monaco - Morabanc Andorra 82-66
1583Trento - Galatasaray Sk 64-70
1584Ewe Baskets Oldenburg - Asseco Prokom Gdynia 74-78
1587Venezia - Partizan Beograd 63-66

EUROPA KUP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8327Boras - Pinar Karsiyaka 70-77

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6413Angeles De Puebla Bc - Capitanes Ciudad De Mexico 77-85
6414Astros Jalisco - Abejas De Leon 80-75
6415Bc Laguneros Comarca - Correcaminos Uat Victoria 77-84
6416Mineros De Zacatecas - Libertadores De Queretaro 95-92
6462Plateros De Fresnillo - Lenadores De Durango V-V
6472Santos De San Luis - Panteras De Aguascalientes 84-85
6484Dorados De Cihuahua - Fuerza Regia 64-64 / 74-78
6488Soles De Mexicali - Aguacateros De Michoacan 79-80

SLOVENIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6223Calcit Basketball - Kk Slovenske Konjice 74-51
6224Kk Kolpa - Plama Pur 60-64
6225Zagorje - Kk Vojnik 77-81
6227Nova Gorica Mladi - Mesarija Prunk Sezana 75-81
6228Kk Krvavec Meteori - Lthcast Mercator 67-93
6232Akk Branik Maribor - Kk Ljubljana 80-49

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4188Kfum Nassjo - Lf Basket 77-83
4189Wetterbygden Stars - Norrkoping 83-73

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1756Zielona Gora - Zenit Saint Petersburg 67-92

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1604Washington Mystics - Connecticut Sun 87-99

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1751Nikko Kobe Ice Bucks - Daemyung Killer Whales 0-01-0

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8355Karlovy Vary - Kometa Brno 0-03-4

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1708Esbjerg - Aalborg 0-12-2
1710Roedovre - Herlev 2-04-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6660Kalpa - Assat 0-10-3

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1746Grenoble - Briancon 2-09-5
1747Nice Aigles - Chamonix Mont Blanc Pionieers 1-02-2
1748Rouen - Scorpions De Mulhouse 1-11-5
1749Amiens - Angers 0-15-2
1750Gap - Anglet Hormadi Elite 1-01-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7730Red Deer Rebels - Saskatoon Blades 1-02-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1292Sparta Sarpsborg - Lillehammer 1-21-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6629Cracovia - Unia Oswiecim 0-02-2
6632Zaglebie Sosnowiec - Gks Tychy 0-21-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1246Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 2-04-1
1247Salavat Ufa - Torpedo Nn 1-15-1
1248Dinamo Minsk - Sochi 0-01-1
1249Spartak Moscow - Cska Moscow 1-23-9

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4216Kazzinc Torpedo - Hc Tambov 1-25-2
4218Csk Vvs Samara - Gornyak Uchaly 0-10-3
4221Lada Togliatti - Yuzhny Ural Orsk 2-06-3
4222Khimik Voskresensk - Rubin Tyumen 1-01-2
4226Dizel Penza - Chelyabinsk 1-03-2
4227Zvezda Moscow - Yugra 2-14-4

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2308Riga U20 - Taifun U20 0-04-5
2309Org Junior - Sahalinskie Akuly 0-10-8

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1480Liptovsky Mikulas - Poprad 0-24-3
1481Banska Bystrica - Trencin 0-01-1
1491Kosice - Dukla Michalovce 0-03-0
1494Detva - Dvtk Jegesmedvek 0-13-1
1495Nove Zamky - Zvolen 0-12-4
1496Slovan Bratislava - Mac Ujbuda 0-03-0

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6713Brynas - Djurgardens If 2-04-3
6714Hv 71 - Linkopings 2-05-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6724Ambri - Lugano 1-11-2
6725Fr. Gotteron - Bern 1-11-3
6726Scl Tigers - Davos 0-00-0
6727Zsc Lions - Biel 1-15-2
6728Zug - Servette 3-05-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4234Chaux De Fonds - Ehc Winterthur 0-03-1
4237Kloten - Hc Biasca 0-12-2
4238Visp - Olten 0-05-2
4239Gck Lions - Langenthal 0-33-4

ATP PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1762D.Lajovic - S.Tsitsipas 13-166-43-61-2
1763D.Schwartzman - F.Verdasco 15-136-43-62-1
1764D.Thiem - R.Gasquet 12-56-46-12-0
1771N.Basilashvili - G.Pella 13-106-47-62-0
1773R.Bautista Agut - S.Querrey V-V6-7V-VV-V
3664K.Khachanov - J.Chardy 14-127-67-62-0
7733C.Norrie - A.Murray 14-196-77-61-2

ATP PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3660J.S.Cabal R.Farah - J.Murray N.Skupski 6-124-62-60-2
9985F.Auger Aliassime M.Berrettini - K.Khachanov A.Rublev 17-227-62-61-2
9988J.Isner A.Zverev - K.Krawietz A.Mies 21-184-67-52-1

ATP TOKIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039Y.Nishioka - L.Pouille 3-121-62-60-2
1790A.De Minaur - L.Harris 16-193-67-61-2
1796D.Goffin - P.Carreno Busta 14-121-67-62-1
1797D.Shapovalov - M.Kecmanovic 12-86-46-42-0
5635J.Millman - A.Mannarino 16-134-66-32-1
7741R.Albot - Y.Uchiyama 14-187-63-61-2
7742N.Djokovic - G.Soeda 13-86-37-52-0
7743R.Opelka - G.Simon 14-127-67-62-0

ATP TOKIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5634D.Sharan A.Sitak - L.Bambridge B.Mclachlan 12-56-26-32-0

CHALLENGER BARCELONATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064F.Baldi - S.Ehrat 12-66-36-32-0
1065G.Granollers - I.Nedelko 11-156-33-61-2
1070A.Davidovich Fokina - F.Horansky 14-172-66-41-2
1071J.Kovalik - K.Coppejans 14-122-66-32-1
1073R.Molleker - A.Moro Canas 13-67-56-12-0
1074R.Ramanathan - T.Robredo 9-135-74-60-2
1076J.Domingues - S.Caruso 6-122-64-60-2
1077J.Pla Malfeito - P.Lorenzi 13-126-41-62-1
1078R.Carballes Baena - J.Barranco Cosano 12-66-46-22-0
3191E.Lopez Perez - J.Okala 12-76-36-42-0

CHALLENGER BARCELONA SPAINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062I.Cervantes Huegun - M.Andrews 12-36-36-02-0
1063T.Brkic - M.Safwat 3-120-63-60-2

CHALLENGER CAMPINASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1159D.Hidalgo - D.Dutra Da Silva V-V6-4V-VV-V
1186G.Villanueva - F.Romboli 12-46-26-22-0
1187J.Ficovich - F.Mena 12-56-46-12-0
1191J.Menezes - O.Luz 8-124-64-60-2
1193N.Alvarez - J.Jahn 12-66-46-22-0
1194J.Hernandez Fernandez - A.Gonzalez 16-196-77-61-2
1198C.Ugo Carabelli - L.Mayer 10-136-74-60-2
1199T.Bellucci - C.Lindell V-V7-6V-VV-V
6923G.Elias - M.Cuevas 13-77-56-22-0
7057M.Hamou - N.Mejia 12-66-36-32-0

CHALLENGER CAMPINAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4262F.Cerundolo J.P.Ficovich - H.Dellien F.Zeballos 11-146-75-70-2
4266G.Clezar A.Ghem - J.Menezes A.Tabilo 8-135-73-60-2
4268G.Klier Junior T.Seyboth Wild - F.Coria S.Nagal 9-136-73-60-2
4300L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - T.Monteiro P.Sakamoto 19-153-66-32-1

CHALLENGER NUR SULTAN IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2208V.Troicki - T.Gabashvili 6-123-63-60-2
2233V.Durasovic - A.Vatutin 7-123-64-60-2
2249Z.Kolar - E.Donskoy 18-186-76-41-2
2260H.Moriya - C.Ilkel 6-123-63-60-2
2264M.Zverev - Y.Maden 10-177-50-61-2
2267T.Machac - E.Karlovskiy V-V6-2V-VV-V
2270I.Marchenko - M.Viola 12-76-46-32-0
2279J.Rodionov - R.Safiullin 16-136-23-62-1
2280K.Uchida - I.Ivashka 5-121-64-60-2
6364I.Gakhov - J.Karimov 12-76-36-42-0
6365J.Lenz - B.Zhukayev 13-86-27-62-0
8273C.Moutet - S.Danilov 12-26-26-02-0
8274D.Popko - K.Sultanov 9-171-67-51-2
8275I.Gakhov - R.Bemelmans 7-124-63-60-2
8276M.Jaziri - F.Reboul 15-133-66-32-1

CHALLENGER NUR SULTAN II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1244M.Guinard A.Vatutin - M.Elgin D.Istomin 7-131-66-70-2
1256T.Khabibulin V.Manafov - K.Drzewiecki S.Walkow 17-216-46-71-2

CHALLENGER PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4311Hsieh S W B.Strycova - J.Ostapenko D.Yastremska 8-124-64-60-2
8208A.L.Groenefeld D.Schuurs - E.Alexandrova K.Siniakova 17-151-66-32-1
8209S.Peng Y.Wang - Babos T. Mladenovic K. 3-122-61-60-2

WTA PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021A.Kerber - P.Hercog 6-124-62-60-2
1022A.Tomljanovic - A.Riske 13-153-66-31-2
3692B.Andreescu - E.Mertens 13-96-37-62-0
3697J.Brady - M.Keys 14-142-66-42-1
6250S.Zheng - S.Stephens 12-46-36-12-0

WTA PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3666S.Kenin B.Mattek Sands - E.Mertens A.Sabalenka 13-96-37-62-0
3667Chan H C L.Chan - S.Aoyama E.Shibahara 9-135-74-60-2
3668G.Dabrowski Y.Xu - Pliskova Ka Pliskova Kr 8-135-73-60-2
3669J.Goerges A.Sevastova - N.Melichar K.Peschke 9-133-66-70-2

NJEMAČKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3113Fuchse Berlin - Magdeburg 31-30
3115Leipzig - Melsungen 27-30

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4196Madeira Sad - Sporting Clube 22-31

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6701Vojvodina Novi Sad - Motor Zaporoshye 25-22
6702Tatran Presov - Vardar Skopje 22-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3137Barcelona Borges - Granollers 38-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6815Alingsas - Guif 29-26
6816Hk Varberg - Malmo 27-30
6817Redbergslids - Skovde 21-30

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3718Asv Arhus - Nordenskov Uif 0-10-21-3
3719Hvidovre Vk - Amager Vk 1-02-03-1

JUŽNA KOREJA KOVO KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4585Ansan Rush Cash - Daejeon Bluefangs 0-11-13-1

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1236Brazil - Kanada 1-02-03-0
1237Japan - Italija 1-02-03-0
5633Egipat - Iran 0-11-13-1
5792Tunis - Argentina 0-10-21-3
5846Kanada - Rusija 1-02-02-3
5847Italija - Sad 1-01-11-3

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1018Washington Nationals - Milwaukee Brewers 4-3

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2954Asd Sandro Abate - Latina Calcio 5-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2990Ribera Navarra - Barcelona 3-6
3001Cordoba Cf Futsal - Murcia Fs 3-5

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 7101227283742
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 122333744
arrow BL Belgija Keno 20/70 13489101314152122283039464851526062
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 13141619
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 410112022
arrow CO Connecticut 6/44 71523242543
arrow DA Multi-Daily A 6/99 83034555885
arrow DB Multi-Daily B 6/99 103177899198
arrow DC Multi-Daily C 6/99 162030555673
arrow EM Euro Millions 5/50 211184046
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 37101317212426303438404447485458626668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2471013141529323337384445525457586062
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 25182432
arrow FK Finska Keno D 20/70 57151920222728313235373940435657666769
arrow FQ Finska Keno V 20/70 568911203136373941424652535965676870
arrow FT Finska Keno T 20/70 2691718223336394142444648535961636567
arrow GO Njemačka Keno 20/70 17131415222532343539414449515355586070
arrow IT Italija 6/90 115963738489
arrow LD Latvija Keno D 20/62 356715182024262728374042434754555861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4781314171920212631333744454951535459
arrow LM Latvija Keno M 20/62 16111217232730404243454751535657586062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1827293135
arrow NP New York Pick 10 20/80 1117182526283031334142484953545557777980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 247911121324272829303239404648587173
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 23121719243134373843455456586063666774
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 27112127
arrow PO Poljska 6/49 24562048
arrow SB Španjolska Bono 6/49 171824252646
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1017394259
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 18112530
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 5791025263739404146525564667173757980