Srijeda 02.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8083Cibalia - Rudes - - 2-02-1
8084Genk - Napoli - - 0-00-0
8115Unicaja Malaga - Buducnost Podgorica - - 0-01-0
8121Rb Leipzig - Lyon - - 0-10-2
8122Zenit St Petersburg - Benfica - - 1-03-1
8123Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators - - 0-15-3
8124Gremio - Flamengo - - 0-01-1
8125P.Hercog - K.Bertens - - 0-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7184Mitre Santiago Del Estero - Barracas Central domaći103-14-2

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8041Central Coast - Adelaide domaći630-01-2

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7109Urawa Red Diamonds - Guangzhou Evergrande domaći191-02-0

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4231Manama Club - Al Hala domaći181-11-1
4232Al Muharraq - Al Shabbab domaći24-25-3

BOSNA I HERCEGOVINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8071Fk Olimpik Sarajevo - Tosk Tesanj domaći112-03-0
8072Fk Tuzla City - Velez Mostar domaći590-01-0
8074Ljubic Prnjavor - Gosk Gabela gosti390-10-2
8075Rudar Prijedor - Rudar Kakanj - - 0-00-0
8076Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla domaći272-02-0
8077Zeljeznicar - Fk Mladost Doboj Kakanj domaći222-06-1
8078Siroki Brijeg - Fk Sarajevo domaći301-13-2

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1200Ferroviaria - Mirassol Sp domaći111-01-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8081Atletico Mg - Vasco Da Gama domaći600-01-2
8082Chapecoense Sc - Corinthians gosti630-00-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1155America Mg U20 - Sport Recife U20 gosti420-10-1
1159Chapecoense U20 - Santos U20 domaći261-13-4
1186Corinthians U20 - Atletico Mineiro U20 domaći451-01-0
1187Coritiba U20 - Bahia U20 - - 0-00-0
1191Flamengo Rj U20 - Atletico Pr U20 gosti371-13-1
1193Internacional Rs U20 - Botafogo U20 domaći232-22-2
1194Vitoria U20 - Sao Paulo U20 domaći51-13-2

ČEŠKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6485Fk Chlumec Nc - Bohemians 1905 domaći21-02-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8236Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol domaći242-03-1

CRNA GORA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8615Bokelj Kotor - Titograd gosti410-11-2
8616Grbalj Radanovici - Iskra Danilovgrad gosti191-13-1
8617Ibar Rozaje - Zeta Golubovci - - 0-00-0
8618Ofk Petrovac - Drezga domaći211-02-0
8619Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica - - 0-00-0
8620Sutjeska Niksic - Lovcen domaći590-04-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2423Hb Koge - Vejle - - 0-00-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1094Hik Hellerup - Silkeborg gosti340-10-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8127Ismaily - Al Masry gosti171-21-3
8128Al Ahly - El Entag El Harby domaći251-04-0

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8610Barcelona Sc - Delfin Sc domaći331-14-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6708Barnsley - Derby domaći131-22-2
6709Brentford - Bristol City domaći640-01-1
6710Cardiff - Qpr domaći112-03-0
6711Charlton - Swansea domaći21-11-2
6712Luton - Millwall gosti600-01-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4844Cray Wanderers - Bowers Pitsea Fc domaći203-03-1

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2194Minsk U19 - Derby County gosti220-10-2
2199Apoel Nicosia U19 - Gabala U19 gosti90-11-1
2200Rennes Stade Fc - Brodarac U19 gosti410-12-1
2201Viitorul Constanta U19 - Nk Domzale U19 - - 0-00-0
2203Ia Akranes - Fci Levadia Tallinn domaći221-04-0
2204Mtk Budapest - Zriniski Mostar U19 gosti520-01-1
2205Elfsborg U19 - Midtjylland U19 gosti210-21-2
2206Sogndal - Fc Honka gosti382-13-1
2208Bohemians Dublin U19 - Paok U19 domaći61-11-1
8594Genk U19 - Napoli U19 domaći510-03-1
8595Zenit U19 - Benfica U19 gosti20-31-7
8596Lille U19 - Chelsea U19 domaći451-02-0
8597Slavia Prague U19 - Borussia Dortmund U19 domaći560-01-0
8598Valencia U19 - Ajax U19 gosti161-33-5
8599Rb Leipzig U19 - Lyon U19 gosti321-11-3
8600Barcelona U19 - Inter U19 gosti280-10-3
8601Liverpool U19 - Salzburg U19 domaći51-14-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2180Deportivo Malacateco - Deportivo Guastatoya domaći850-01-0
2181Csd Municipal - Antigua Gfc domaći311-02-2
2182Deportivo Iztapa - Deportivo Siquinala domaći301-04-0
2183Deportivo Mixco - Santa Lucia Cotzumalguapa Fc gosti210-10-1
2184Deportivo Sanarate - Coban Imperial domaći162-02-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2078Cibalia - Rudes domaći202-02-1
2081Gnk Dinamo Zagreb Ii - Bijelo Brdo domaći111-02-1
2082Hrvatski Dragovoljac - Nk Dubrava gosti230-20-4
2083Nk Sesvete - Nk Croatia Zmijavci domaći122-04-1
2084Solin - Kustosija gosti720-00-1
2085Nk Osijek Ii - Hnk Hajduk Ii - - 0-00-0
2087Orijent - Nk Dugopolje gosti42-23-2
2089Medjimurje - Sibenik gosti120-11-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2187Arema Cronus - Psm Makassar domaći640-02-0

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7485Gremio - Flamengo gosti690-01-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5879Gyeongnam - Jeonbuk Motors gosti670-01-1
5880Ulsan Hyundai - Gangwon domaći490-02-0

JUŽNA KOREJA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8211Sangju Sangmu Fc - Incheon Korail gosti890-01-1
8212Suwon Bluewings - Hwaseong Fc domaći590-01-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5953Black Leopards - Mamelodi Sundowns gosti250-21-2
5955Maritzburg United - Baroka Fc domaći510-01-0
6109Polokwane City - Stellenbosch Fc gosti150-20-2

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2481Nzoia Sugar Fc - Gor Mahia Fc gosti110-20-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1267Alianza Petrolera - Atletico Nacional - - 0-00-0
1279America De Cali - Atletico Huila gosti430-10-1
1280Cucuta Deportivo - Millionarios gosti52-13-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2770Genk - Napoli - - 0-00-0
2771Slavia Prague - Borussia Dortmund gosti350-10-2
2772Barcelona - Inter gosti20-12-1
2787Lille - Chelsea gosti221-11-2
2799Liverpool - Salzburg domaći93-14-3
2824Rb Leipzig - Lyon gosti110-10-2
2827Valencia - Ajax gosti80-20-3
2830Zenit St Petersburg - Benfica domaći221-03-1

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8202Suduva - Palanga domaći321-05-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8203Fus Rabat - Rsb Berkane domaći291-11-1

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4222Far Rabat - Difaa El Jadida gosti230-10-1
4226Hassania Agadir - Sportive De Sale domaći770-01-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3209Queretaro - Cd Mineros De Zacatecas gosti142-12-1
3212San Luis - Unam Pumas gosti130-30-4
9480Toluca - Veracruz domaći540-02-0
9481Fc Juarez - Atlante domaći880-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8787Meksiko - Trinidad-Tobago domaći242-02-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6867Duisburg - Meppen domaći61-31-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2115Sv Kirchanschoring - Turkspor Augsburg 1972 domaći362-02-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1765Baunatal - Eintracht Stadtallendorf domaći840-01-0
1768Vfb Ginsheim 1916 - Bad Vilbel gosti590-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2179Eilenburg - Wacker Nordhausen Ii domaći93-15-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9288Ottawa Fury Fc - Indy Eleven domaći161-01-0
9289El Paso Locomotive Fc - Fresno Fc domaći530-02-1
9290Sacramento Republic Fc - La Galaxy Ii domaći201-12-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7334Cadiz - Huesca domaći550-01-0
7336Mirandes - Lugo gosti710-01-1
7401Ponferradina - Las Palmas gosti250-10-2
7402Tenerife - Real Oviedo gosti250-10-1

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4262Ud Poblense - Cd Teruel gosti140-12-1
4266Prat - Muleno Cf domaći301-01-1
4268Scd Durango - Tropezon domaći710-02-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8421Bangkok United - Chiangmai Fc domaći850-02-0
8427Port - Chainat domaći451-04-0
8428Nakhon Ratchasima - Buriram United gosti201-22-3
8429Samut Prakan City - Muang Thong United gosti81-12-1
8430Suphanburi - Pt Prachuap domaći71-01-1
8431Sukhothai - Ratchaburi domaći401-02-2

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8994Azam Fc - Ndanda Fc domaći332-02-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4552Onduparaka Fc - Wakiso Giants Fc domaći61-01-0
4567Tooro United Fc - Kampala Capital City Authority Fc domaći750-01-0
4568Sc Villa - Vipers Sc - - 0-00-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8602Zulia Fc - Aragua gosti730-00-2

ARGENTINA SUPER 20 PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9033Ca Platense - Argentino Junin 73-64
9034Estudiantes De Concordia - San Martin Corrientes 66-84
9035Gimnasia De Comodoro - Bahia Basket 72-67
9036Ciclista Olimpico De La Banda - Atenas Cordoba 93-86

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8253Team Fog Naestved - Bakken Bears 76-93

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7347Kalev - Valga Korvpallikool 93-67
7348Valmiera - Kk Rapla 68-73
7351Liepajas Lauvas - Ventspils 46-97
7352Vef Riga - Latvijas Universitate 88-58

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4170Maccabi Rishon - Asp Promitheas 55-88
4172Tofas Bursa - Limoges 84-71
4178Kk Cedevita Olimpija - Darussafaka 73-79
4183Ratiopharm Ulm - Virtus Bologna 79-92
4184Brescia - Uniks Kazan 84-75
4185Nanterre - Divina Seguros Joventut 85-78
4186Unicaja Malaga - Buducnost Podgorica 83-70

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6493Arka Gdynia - Botas Sk 84-75
6516Venezia - Dvtk Miskolc 71-61 / 81-68
6521Basket Lattes Montpellier - Olympiakos Pireaus 86-67

EUROPA KUP KVALIFIKACIJEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8328Borisfen Mogilev - Bc Dnipro 76-101
8329Tartu Rock - Kataja Joensuu 78-72
8330Bc Rahoveci - U Bt Cluj Napoca 73-98

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8531Northport Batang Pier - Columbian Dyip 108-114
8532Tnt Katropa - Phoenix Pulse Fuel Masters 123-118

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7571Kaarinan Ura Basket - Pyrinto Tampere 83-86
7572Korihait Uusikaupunki - Lapuan Korikobrat 88-94
7573Ktp Kotka - Kauhajoen Karhu 88-93
7574Lahti Basketball - Bc Nokia 71-87

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6491Kr Reykjavik - Keflavik 80-79
6492Skallagrimur - Haukar 66-72

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8368Gimle Bk - Froya Ambassadors 81-80

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1569Alba Berlin - Rasta Vechta 101-78
7616Telekom Baskets Bonn - Skyliners Frankfurt 77-76

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4187Polski Cukier Torun - Legia Warszawa 79-70

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1593Cb Miraflores - Icl Manresa 79-65

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8547Basket Club Boncourt - Benetton Fribourg 71-87

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1669Chomutov - Ceske Budejovice 0-21-4
1670Vhk Vsetin - Slavia Prague 1-14-5
1671Hc Banik Sokolov - Kadan 4-18-3
1672Hc Frydek Mistek - Benatky Nad Jizerou 0-15-3
1688Hc Rt Torax Poruba - Dukla Jihlava 0-02-1
1692Hc Zubr Prerov - Stadion Litomerice 0-15-2
1693Hk Jestrabi Prostejov - Horacky Fk Trebic 0-11-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1708Esbjerg - Aalborg 0-12-2
1714Sonderjyske - Frederikshavn 0-01-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6662Hpk - Jyp 0-02-1
6663Jukurit - Tps 2-02-1
6664Kookoo - Saipa 0-01-1
6665Pelicans - Ilves 1-12-7

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7579Jokipojat - Sapko 0-14-5
7580Koovee - K Vantaa 1-16-3
7581Tuto - Hermes 2-26-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8548Debreceni Egyetem Ac - Ferencvaros Esmtk 1-12-2
8549Fehervari Titanok - Ujpest Budapest 0-26-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9796Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 0-15-3
9797St Louis Blues - Washington Capitals 2-12-2
9802Edmonton Oilers - Vancouver Canucks 1-03-2
9803Vegas Golden Knights - San Jose Sharks 2-14-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4197Augsburger Panthers - Erc Ingolstadt 0-02-3
4198Bremerhaven Pinguins - Kolner Haie 2-13-3
4200Deg Metro Stars - Adler Mannheim 1-04-4
4201Grizzly Adams Wolfsburg - Straubing Tigers 0-01-3
4204Iserlohn Roosters - Eisbaren Berlin 1-13-1
4214Schwenninger - Ehc Munchen 1-12-4
4215Thomas Sabo Ice Tigers - Krefeld Pinguine 2-04-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8436Bad Nauheim - Esv Kaufbeuren 0-14-2
8437Dresdner Eislowen - Bad Tolz 0-10-4
8438Kassel Huskies - Bietigheim Steelers 1-110-2
8439Lausitzer Fuchse - Landshut Cannibals 1-14-4
8440Bayreuth Tigers - Crimmitschau 1-14-5
8441Heilbronner Falken - Lowen Frankfurt 0-04-1
8442Revensburg Towerstars - Wolfe Freiburg 0-12-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2485Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk 0-11-2
2486Ak Bars Kazan - Ska St Petersburg 0-02-1
2504Neftekhimik - Jokerit 0-01-2
2505Dinamo Riga - Avangard Omsk 0-20-7
2519Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7615Tsen Tou Jilin City - Hk Torpedo Gorkii 0-01-1
7617M Novokuznetsk - Buran Voronezh 0-36-3
7618Molot Perm - Hk Dinamo St Petersburg 0-11-1
7619Izhstal Izhevsk - Ska Neva 0-11-6
7620Neftjanik Almetjevsk - Hk Dynamo Tver 1-02-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8443Stalnye Lisy U20 - Tyumenskiy Legion U20 3-09-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2548Aik - Bofors 1-11-6
2549Bjorkloven - Hc Vita Hasten 1-02-1
2550Karlskrona Hk - Vasteras 2-03-3
2553Mora - Kristianstad 1-03-2
2567Sodertalje - Almtuna Is 1-11-2
2571Timra - Modo 1-13-2
2572Vastervik - Tingsryd 2-13-5

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8444Kiruna If - Bodens Hf 0-12-2
8445Ornskoldsviks Sk - Tegs Sk 1-33-7
8446Pitea - Sk Lejon 1-05-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1499Lausanne - Rapperswil 0-04-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4253Ev Zug Academy - Sierre 0-13-2
4260Thurgau - Ajoie 1-23-2

ATP PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000S.Querrey - D.Schwartzman 19-167-66-72-1
7734A.Rublev - F.Fognini 7-123-64-60-2
7735D.Thiem - Z.Zhang 12-66-36-32-0
7736F.Auger Aliassime - A.Zverev 4-123-61-60-2
7737J.Isner - D.Evans 14-117-67-52-0
7738N.Basilashvili - S.Tsitsipas 11-166-43-61-2

ATP PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7731Gong M X Z.Zhang - L.Kubot M.Melo 6-131-65-70-2
7732I.Dodig F.Polasek - F.Fognini D.Thiem 12-86-46-42-0

ATP TOKIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039Y.Nishioka - L.Pouille 3-121-62-60-2
1040H.Chung - M.Cilic 15-116-43-62-1
7742N.Djokovic - G.Soeda 13-86-37-52-0
7743R.Opelka - G.Simon 14-127-67-62-0
8953J.Thompson - T.Daniel 10-134-66-70-2
8954L.Harris - J.Millman 5-123-62-60-2
8955D.Goffin - D.Shapovalov 14-127-67-62-0

ATP TOKIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3665D.Inglot A.Krajicek - M.Pavic B.Soares 14-127-67-62-0
7739R.Ram J.Salisbury - L.Pouille J.Struff 19-206-34-61-2
8214D.Sharan A.Sitak - N.Mahut E.Roger Vasselin 9-136-73-60-2

CHALLENGER BARCELONATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1079C.Taberner - L.Giustino 12-46-46-02-0
8267D.Munoz De La Nava - J.Munar Clar 5-122-63-60-2
8268F.Gaio - B.Kavcic 12-16-16-02-0
8269I.Cervantes Huegun - P.Martinez 14-176-42-61-2
8270I.Nedelko - A.Giannessi 5-121-64-60-2
8271O.Roca Batalla - S.Diez 7-160-66-41-2
8272P.Sousa - E.Lopez Perez 12-66-36-32-0

CHALLENGER BARCELONA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1034L.Margaroli A.Shamasdin - A.Behar T.Weissborn 6-124-62-60-2
1036R.Jebavy N.Monroe - M.Andrews J.Okala 12-36-26-12-0
1037A.Davidovich Fokina E.Lopez Perez - I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla V-VV-VV-VV-V
1042A.Moro Canas J.Pla Malfeito - N.Cacic H.Podlipnik Castillo 3-120-63-60-2

CHALLENGER CAMPINASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020G.Elias - S.Nagal V-VV-VV-VV-V
1021M.Hamou - T.Monteiro 17-127-54-62-1
1207F.Bagnis - J.Varillas 6-122-64-60-2
1239F.Coria - F.Meligeni Rodrigues Alves 13-86-27-62-0
1240G.Andreozzi - P.Sakamoto V-V4-6V-VV-V
1241H.Dellien - G.Clezar 12-76-36-42-0
1242R.Matos - F.Cerundolo 5-122-63-60-2
1243T.Etcheverry - A.Collarini 8-124-64-60-2
8434G.Villanueva - A.Tabilo 3-120-63-60-2
8435R.Olivo - D.Hidalgo 8-136-72-60-2

CHALLENGER CAMPINAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4298J.Hernandez Fernandez D.Hidalgo - O.Luz R.Matos 10-136-74-60-2
4301M.A.Reyes Varela F.Romboli - R.Olivo M.Zukas 12-76-46-32-0
4305M.Pucinelli De Almeida J.L.Reis Da Silva - S.Galdos L.Mayer 12-146-76-70-2
4306N.Alvarez F.Bagnis - M.Cuevas F.Mena 17-186-23-61-2

CHALLENGER NUR SULTAN IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2270I.Marchenko - M.Viola 12-76-46-32-0
2280K.Uchida - I.Ivashka 5-121-64-60-2
8276M.Jaziri - F.Reboul 15-133-66-32-1
8277D.Istomin - J.Lenz 13-67-56-12-0
8961D.Istomin - R.Bemelmans V-V4-6V-VV-V
8962K.Kravchuk - I.Ivashka 13-111-66-32-1
8963A.Nedovyesov - A.Vatutin 13-176-45-71-2

CHALLENGER NUR SULTAN II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1029D.Molchanov A.Vasilevski - R.Bemelmans Z.Kolar 8-135-73-60-2
1030S.Ayap D.Popko - V.Troicki N.Zimonjic 4-122-62-60-2
1032T.Gabashvili A.Karatsev - Huesler M A M.Zverev 21-155-76-32-1
1033S.Doumbia F.Reboul - H.Heliovaara I.Marchenko 25-266-46-71-2

WTA PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001A.Riske - N.Osaka 4-124-60-60-2
1002C.Wozniacki - K.Siniakova 13-97-56-42-0
1003E.Alexandrova - D.Kasatkina 7-124-63-60-2
3692B.Andreescu - E.Mertens 13-96-37-62-0
8204A.Barty - S.Zheng 18-126-36-72-1
8205B.Bencic - P.Kvitova 6-123-63-60-2
8206P.Hercog - K.Bertens 15-156-76-21-2
8207E.Svitolina - S.Kenin 18-136-36-72-1

WTA PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3667Chan H C L.Chan - S.Aoyama E.Shibahara 9-135-74-60-2
3668G.Dabrowski Y.Xu - Pliskova Ka Pliskova Kr 8-135-73-60-2
3669J.Goerges A.Sevastova - N.Melichar K.Peschke 9-133-66-70-2
8749J.Ostapenko D.Yastremska - N.Melichar K.Peschke 12-46-26-22-0

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
7740Lovosice - Dukla Prague 26-31

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4194Skjern - Ribe Esbjerg Hh 27-29
4195Nordsjaelland - Tvis Holstebro 22-36

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4192Silkeborg - Odense 20-30
4193Team Esbjerg - Copenhagen Haandbold 37-30

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7744Drumso Dicken - Hifk 31-21
7745Riihimaen Cocks - Bk 46 31-32

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7221Hbc Nantes - Tremblay 39-20
7223Istres - Creteil 32-30
7224Ivry - Chambery 28-24
7228Montpellier - Chartres Metropole Handball 29-25
7229Toulouse - Pays Aix Uch 27-27
7230Dunkerque - Saint Raphael 27-25

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7755Csurgoi - Vaci Kse 29-23

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8486Shk Veseli Nad Moravou - Dhk Banik Most 23-32

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8607Drammen - St Hallvard 34-31
8609Naerbo - Elverum 31-29

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7754Gummersbach - Lubbecke 26-19

NJEMAČKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
8487Lemgo - Bergischer 27-24
8488Rhein Neckar Lowen - Frisch Auf Goppingen 29-29
8489Asv Hamm - De Ludwigshafen 24-25
8490Wetzlar - Kiel 25-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8612Kielce - Spr Tarnow 52-30

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8613Dobrogea Sud - Hc Vaslui 25-26
8614Scm Politehnica Timisoara - Csm Focsani 2007 24-23

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
6524Taganrog Sfedu - Viktor Stavropol 24-30
6526St Petersburg - Skif 28-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3223Ademar Leon - Bm Guadalajara 30-21

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1757Savehof - If Hallby 34-24
1758Kristianstad - Ifk Ystad 25-24

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8492St Gallen - Thun 27-25
8493Kriens - Bern 29-26
8494Basel - Winterthur 28-34

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6527Posojilnica Aich Dob - Hypo Niederoesterreich 0-11-13-1
6528Vbc Weiz - Raiffeisen Arbesbach 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6537Puijo Wolley - Polkky Kuusamo 0-10-20-3

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5878Poljska - Japan 1-02-03-1
8495Australija - Brazil 0-10-20-3

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2744Francuska - Sad 33-9
2746Novi Zeland - Kanada 63-0
2761Gruzija - Fidzi 10-45

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1781Counties Manukau - Hawkes Bay 10-22

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
3708Oakland Athletics - Tampa Bay Rays 1-5

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8832Mfk Tyumen - Golden Eagle 8-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 5710121719
arrow AU Austrija 6/45 111516172224
arrow BC British Colombia BC49 6/49 2430364549
arrow BE Belgija 6/45 121730313742
arrow BL Belgija Keno 20/70 16101215161819212225464756576064656669
arrow CA Kanada 6/49 202829414546
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 57121731
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 515172425
arrow CL Colorado 6/42 3511293236
arrow DA Multi-Daily A 6/99 142845518796
arrow DB Multi-Daily B 6/99 264154668797
arrow DC Multi-Daily C 6/99 52533386985
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 146711131922272834374852535457666768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 110121621323536424950515256576061646566
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 27121535
arrow FK Finska Keno D 20/70 39131821242532343839434547485157616369
arrow FL Florida 6/53 31318284447
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2361216172325263135374142495660646769
arrow FR Francuska 5/49 3233353749
arrow FT Finska Keno T 20/70 24131617212227363942434445555659636568
arrow GE Njemačka 6/49 32629313348
arrow GO Njemačka Keno 20/70 3571013161721252731344244535558616469
arrow GR Grčka 6/49 32023414546
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 22829333941
arrow IR Irska 6/47 61016232437
arrow LD Latvija Keno D 20/62 135810252628293135384142444749515359
arrow LE Latvija Keno E 20/62 46111314151719212829303234353747525559
arrow LM Latvija Keno M 20/62 235911161725262831323435394041454659
arrow LU Louisiana 6/40 51219213032
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 82127333447
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 59111825
arrow MI Michigan Classic 6/47 3416263039
arrow MS Missouri 6/44 192932343743
arrow NP New York Pick 10 20/80 5791314162126303337525758616466687274
arrow NY New York 6/59 31721232743
arrow OH Ohio Classic 6/49 11924323440
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 21319263738
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2671019212327282938444653566466707980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 710121316172021223234363845484952565965
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 57172224
arrow QU Quebec 6/49 149141649
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 81618353740
arrow SB Španjolska Bono 6/49 31219202336
arrow SK Slovačka 5/35 411131921
arrow SL Slovenija 7/39 482428303132
arrow SW Švicarska 6/42 182024253339
arrow TE Texas 6/54 92639424749
arrow TK Tennessee Cash 5/35 312202223
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 131520374247
arrow UW SAD Powerball 5/69 48104353
arrow VK Viking Lotto 6/48 71324263346
arrow WA Washington 6/49 2615204547
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 27142629
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 52142444749
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1351213161720273233404447566265697678