Petak 04.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7347Valencia Basket - Cska Moscow - - 0-00-1
7348Stuttgart - Wehen - - 1-21-2
7351Fc Nordsjaelland - Lyngby - - 1-01-1
7352S.Querrey - A.Zverev - - 0-00-1
7357Fenerbahce - Antalyaspor - - 0-10-1
7359Lorient - Ajaccio - - 0-00-0
7360Groningen - Rkc Waalwijk - - 2-03-0
7361Birmingham - Middlesbrough - - 1-02-1
7388Asvel Lyon Villeurbanne - Olympiakos Piraeus - - 0-01-0
7389D.Goffin - H.Chung - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6204Newell S - Banfield - - 0-00-0
6413Atletico Tucuman - Talleres domaći391-02-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9827Atletico Atlanta - Belgrano domaći84-14-2
9828Estudiantes Rio Cuarto - Guillermo Brown domaći281-03-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1507Csd Flandria - Tristan Suarez domaći111-02-0
1508Los Andes - Sacachispas Fc domaći371-01-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8393Fc Juniors Oo - Austrija Klagenfurt gosti280-10-2
8394Floridsdorfer Ac - Amstetten gosti500-00-2
8395Horn - Bw Linz domaći121-22-4
8396Ried - Vorwarts Steyr domaći850-01-0
8397Wacker Innsbruck - Kapfenberg gosti270-11-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7480Allerheiligen - Usv Weindorf St. Anna Am Aigen gosti380-11-2
7481Fc Wels - Wsc Hertha gosti171-41-6
7482Gleisdorf 1919 - Kalsdorf domaći63-04-0
7484Tus Bad Gleichenberg - Sv Ried Ii gosti130-21-4
7489Uv Vocklamarkt - Sc Weiz domaći331-14-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7525Traiskirchen Fcm - Wiener Sportklub domaći251-21-3
7526Neusiedl - Sc Team Wiener Linien gosti40-30-4
7527Rapid Vienna Ii - Ask Ebreichsdorf - - 0-00-0
7528Asv Drassburg - Fc Mauerwerk domaći32-25-2

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4233Busaiteen - Al Riffa domaći171-03-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1258Charleroi - Anderlecht gosti121-11-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4312Lommel - Roeselare domaći152-02-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6414Gorodeya - Fc Minsk domaći91-01-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6598San Jose Oruro - The Strongest domaći490-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6303Figueirense - Oeste Sp gosti71-21-2
6362Sao Bento - Bragantino Sp gosti440-10-3

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6541Ferroviaria U20 - Sao Caetano U20 gosti160-11-2
6542Sao Bernardo U20 - Red Bull Brasil U20 domaći142-12-5

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Slavia Sofia - Tsarsko Selo Sofia domaći331-01-0
1121Cherno More Varna - Beroe Stara Zagora domaći381-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2330Slovacko - Slovan Liberec domaći22-13-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2389Vysocina Jihlava - Banik Sokolov gosti41-13-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7551Huachipato - Union La Calera domaći301-01-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6624San Luis De Quillota - Deportes La Serena gosti140-20-3

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2281Aek Larnaca - Ethnikos Achnas gosti302-15-1

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7291Alki Oroklini - Aris Limassol domaći730-01-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7250Fc Nordsjaelland - Lyngby domaći231-01-1

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7084Bk Marienlyst - Hedensted If gosti540-00-2

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7020Silkeborg Kfum - Holstebro domaći510-01-2

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6485Smouha - Enppi domaći191-12-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8381Birmingham - Middlesbrough domaći331-02-1

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6765Turska - Estonija - - 0-00-0
6771Danska - Bosna I Hercegovina domaći131-02-0
6775Litva - Svicarska gosti350-10-3
6818Malta - Italija gosti690-00-2
6820Bjelorusija - Norveska domaći181-31-7
6821Albanija - Portugal gosti160-10-1
6822Latvija - Slovacka domaći31-11-2
6823Slovenija - Nizozemska domaći111-12-4
6824Madjarska - Svedska gosti130-10-5
6870Spanjolska - Azerbaijan domaći82-04-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7083Amiens - Marseille domaći112-13-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8358Caen - Chateauroux domaći600-01-1
8359Guingamp - Rodez Af domaći122-14-1
8360Le Mans - Fc Chambly Oise domaći800-01-0
8361Lorient - Ajaccio - - 0-00-0
8362Nancy - Niort gosti410-12-1
8363Paris Fc - Troyes domaći51-01-0
8364Sochaux - Clermont Foot domaći61-04-0
8365Valenciennes - Grenoble gosti390-10-2

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9103Ajaccio Gfco - Cholet domaći411-11-1
9104As Beziers - Fc Bastia Borgo domaći211-11-1
9105Dunkerque - Stade Lavallois domaći590-01-2
9106Fc Bourg Peronnas - Creteil - - 0-00-0
9107Lyon Duchere - Boulogne Sur Mer domaći41-02-0
9108Pau - Villefranche gosti41-11-1
9109Red Star Fc 93 - Avranches domaći421-02-0
9110Sporting De Toulon - Concarneau gosti150-10-1
9111Us Quevillaise Rouen Metropole - Le Puy Foot 43 Auvergne domaći342-03-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4332Istra 1961 - Inter Zapresic gosti70-12-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7330Esteghlal Tehran - Gol Gohar Sirjan Fc domaći61-12-1
7331Peykan - Naft Masjed Soleyman Fc domaći411-12-3
7332Fc Nassaji Mazandaran - Machine Sazi Tabriz - - 0-00-0
7341Foolad Mobarake Sepahan - Zobahan domaći510-02-0
7342Sanat Naft Abadan Fc - Saipa domaći690-01-0
7345Shahin Bushehr Fc - Foolad Khuzestan Fc gosti570-00-1
7426Padideh Shahre Khodrou Khorasan Fc - Perspolis domaći900-01-0
7427Tractor Sazi Tabriz Fc - Pars Jonoubi Jam domaći251-01-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6528Bohemians - Cork City domaći470-01-0
6537Dundalk - Derry City domaći640-01-0
6538St Patrick S - Waterford gosti60-10-2
6662Finn Harps - Ucd - - 0-00-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9694Cabinteely Fc - Longford - - 0-00-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7284Perugia - Pisa domaći331-01-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3627Sampdoria U19 - Lazio U19 gosti381-12-1

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -
6313Genoa - Cagliari - - - -
6314Inter - Napoli - - - -
6315Lecce - Hellas Verona - - - -
6318Milan - Atalanta - - - -
6320Roma - Lazio - - - -
6321Spal 2013 - Brescia - - - -

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9717Hap Nazareth Illit - Hapoel Ramat Gan domaći101-12-1
9718Hapoel Akko - Beitar Tel Aviv Ramla gosti351-11-1
9719Hapoel Katamon Jerusalem Fc - Hapoel Afula - 3H1-02-1
9720Maccabi Pet Tikva - Hapoel Bney Lod domaći152-03-1
9721Sc Kfar Qasem - Hapoel Petach Tikva domaći251-02-2

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2238Gamba Osaka - Consadole Sapporo domaći570-05-0
2248Jubilo Iwata - Yokohama Marinos gosti300-10-2
2249Nagoya Grampus - Oita Trinita gosti520-01-1
2260Sagan Tosu - Fc Tokyo gosti490-02-1
2264Vegalta Sendai - Matsumoto Yamaga gosti20-10-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8783Albirex Niigata - Kagoshima United domaći183-06-0
8784Tokyo Verdy - Fagiano Okayama domaći41-01-2

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9029Al Shahaniya - Umm Salal domaći271-11-1
9030Al Khor - Al Arabi domaći371-01-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Morelia - Necaxa domaći232-02-3

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7296Groningen - Rkc Waalwijk domaći212-03-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8292Cambuur - Excelsior domaći233-04-0
8300De Graafschap - Almere - - 0-00-0
8301Den Bosch - Fc Oss domaći71-04-0
8302Dordrecht - Jong Utrecht gosti40-22-5
8303Go Ahead Eagles - Jong Az Alkmaar domaći211-01-1
8307Helmond - Maastricht gosti130-13-1
8308Jong Ajax - Eindhoven domaći233-06-0
8313Jong Psv Eindhoven - Volendam gosti171-13-1
8321Nac Breda - Nec Nijmegen domaći680-01-0
8324Telstar - Roda gosti510-01-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7310Mjondalen - Stromsgodset domaći520-01-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3117Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf gosti322-13-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6830Darmstadt - Karlsruher domaći71-11-1
6831Stuttgart - Wehen gosti31-21-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6868Uerdingen - Magdeburg - - 0-00-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8441Sv Gonsenheim - Tsv Schott Mainz domaći411-01-1
8442Hertha Wiesbach - Wormatia Worms gosti51-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8236Hannover Am - Hamburg Am VVV-VV-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8329Germania Halberstadt - Lichtenberg 47 domaći161-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8432Sc Verl - Sportfreunde Lotte domaći301-01-1

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1535Oman Fc - Al Nassr Fc domaći241-01-0
1537Bahla Club - Dhofar domaći51-01-0
1538Al Nahda - Al Rustaq gosti110-11-2
1540Mirbat Sc - Al Seeb domaći201-01-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1789Club Guarani Asuncion - Club Libertad gosti680-01-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1553Sport Huancayo - Deportivo San Martin - - 0-00-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7162Wisla Plock - Arka Gdynia domaći292-04-1
7163Slask Wroclaw - Jagiellonia domaći570-01-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9070Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice domaći161-01-0
9071Stal Mielec - Jastrzebie domaći181-13-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8552Swit Nowy Dwor - Bron Radom domaći301-02-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1747Chaves - Santa Clara domaći510-01-0

PORTUGAL U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9840Benfica U19 - Belenenses U19 domaći102-04-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3304Fc Botosani - Acs Sepsi gosti540-01-1
3305Universitatea Craiova - Poli Iasi gosti700-01-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8941Al Fateh - Al Raed gosti292-12-2
8942Al Ittihad Ksa - Al Hazem domaći61-11-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1001Al Qadisiyah - Al Jabalain Fc gosti260-12-1
1002Najran Sc - Al Ansar Fc - - 0-00-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9834Crusaders - Linfield domaći490-01-0
9835Glentoran - Cliftonville gosti840-00-1
9836Larne - Glenavon domaći113-06-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4227Sport Podbrezova - Samorin domaći700-01-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3161Fk Dinamo Vranje - Novi Pazar - - 0-00-0
3162Radnicki - Fk Buducnost Dobanovci domaći231-01-0
3163Ofk Backa Palanka - Fk Graficar Beograd gosti540-02-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7164Alloa - Dundee United domaći181-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7128Real Betis - Eibar gosti340-11-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9001Alcorcon - Albacete gosti670-00-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6664Lausanne - Winterthur - - 0-00-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6267Fenerbahce - Antalyaspor gosti60-10-1
6276Yeni Malatyaspor - Denizlispor domaći282-05-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6663Altay Izmir - Bursaspor domaći92-12-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8810Ajman Club - Al Wasl domaći211-01-0
8811Fujairah Fc - Al Khaleej Khor Fakkan gosti51-12-1
8812Baniyas - Al Wahda gosti212-14-3

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7570Express Fc - Uganda Police Fc domaći163-25-3

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8409Ca Atenas De San Carlos - Villa Teresa domaći211-01-2

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3208Caracas - Estudiantes De Caracas gosti121-22-2
3209Tachira - Llaneros domaći152-04-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1155Caernarfon Town - The New Saints domaći710-01-0
1187Penybont - Aberystwyth gosti560-01-1
1191Newi Cefn Druids - Bala Town gosti100-30-3

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1018Mega Bemax - Kk Cedevita Olimpija 63-87

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1567Cairns Taipans - Sydney Kings 71-79

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8410Dexia Mons Hainaut - Balgacom Spirou Charleroi 78-58
8411Liege - Telindus Oostende 60-90

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8412Cez Nymburk - Bk Pardubice 88-52

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7390Bk Breda Weinstein Opava B - Bk Snakes Ostrava 73-77
7391Lokomotiva Plzen - Sokol Prazsky 101-68
7401Liberec - Baketball Polabi 91-98
7402Sa Brno - Zlin 74-86
7415Basket Kosire - Basket Jindrichuv Hradec 53-107
7416Bcm Orli Prostejov - Basket Opava 2010 97-92
7417Bk Synthesia Pardubice - Novy Jicin 65-72
7418Slavoj Bk Litomerice - Sokol Vysehrad 77-65
7422Usk Prague B - Sokol Pisek 78-89

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1575Zalgiris Kaunas - Baskonia 58-70
1576Anadolu Efes Istanbul - Barcelona 64-74
1577Alba Berlin - Zenit Saint Petersburg 85-65
1578Asvel Lyon Villeurbanne - Olympiakos Piraeus 82-63
1579Valencia Basket - Cska Moscow 71-96

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7469Meralco Bolts - Alaska Aces 101-75
7470Magnolia Hotshots - Rain Or Shine 69-68
7479San Miguel Beermen - Nlex Road Warriors 98-94

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1769Bc Nokia - Ktp Kotka 72-85
1779Helsinki Seagulls If - Kataja Joensuu 89-80

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4320Champ. Chalons Reims - Bourg 79-81
4328Dijon - Nanterre 84-80
4329Gravelines Dunkerque - Boulazac Basket 95-95 / 108-106
4330Le Portel - Strasbourg 72-103

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7467Thor Porlakshofn - Stjarnan 80-92
7468Kr Reykjavik - Umf Grindavik 89-77

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7523Sacramento Kings - Indiana Pacers 118-118 / 131-132

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1570Hamburg Towers - Mitteldeutscher Bc 83-104

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7490Asseco Prokom Gdynia - Trefel Sopot 87-66

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9818Boras - Wetterbygden Stars 88-84
9822Koping Stars - Djurgarden Basket 92-78
9823Jamtland - Lf Basket 94-98

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1374Rochester Americans - Syracuse Crunch 0-02-2
1375Laval Rocket - Cleveland Monsters 1-12-3
1376Iowa Wild - Rockford Icehogs 0-03-2
1377San Antonio Rampage - Manitoba Moose 1-02-1
1378Texas Stars - Tucson Roadrunners 0-10-2
1379Colorado Eagles - Stockton Heat 0-12-5
1380Bakersfield Condors - San Diego Gulls 2-02-1
1392Ontario Reign - San Jose Barracuda 2-05-0

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1635Orli Znojmo - Kac 2-03-3
1636Black Wings Linz - Bolzano 1-12-5
1637Graz 99ers - Dornbirn 0-03-1
1646Vienna Capitals - Sapa Fehervar 4-06-1
1647Vsv - Innsbruck 1-06-6

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3211Nikko Kobe Ice Bucks - Oji Eagles 1-06-3
3212Anyang Halla - Hk Sakhalin 1-03-0

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1657Mlada Boleslav - Litvinov 0-05-1
1658Zlin - Pardubice 2-24-3
1659Mountfield Hk - Kometa Brno 1-22-3
1660Olomouc - Plzen 0-20-4

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6191Frederikshavn - Esbjerg 4-07-1
6192Herlev - Aalborg 0-02-2
6194Herning - Sonderjyske 1-04-1
6195Odense - Roedovre 0-21-3

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3157Belfast Giants - Guildford Flames 2-02-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3158Kalpa - Sport 1-03-3
6196Hifk - Pelicans 0-20-3
6197Ilves - Hpk 0-15-2
6198Tps - Lukko 1-01-3

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3164Hokki - Heki 1-05-1
3165Kettera - Tuto 2-14-1
3166Keupa Ht - Koovee 3-06-1
3182Roki - Iisalmen Peli Karhut 3-14-5
3183Sapko - K Vantaa 0-33-7

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6199Chamonix Mont Blanc Pionieers - Amiens 1-03-3
6200Scorpions De Mulhouse - Grenoble 2-22-5
6201Bordeaux Ghc - Nice Aigles 1-13-2
6202Angers - Gap 0-04-1
6203Anglet Hormadi Elite - Rouen 2-12-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3193Corona Brasov - Debreceni Egyetem Ac 1-03-1
3194Hsc Csikszereda - Dab Docler 1-05-3
3196Schiller Vasas Hc - Ferencvaros Esmtk 1-01-6
3199Ujpest Budapest - Hokiklub Budapest 1-15-1
3207Fehervari Titanok - Cs Progym Gheorgheni 2-14-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5029Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs 0-11-4
5031New Jersey Devils - Winnipeg Jets 1-04-4
5032New York Islanders - Washington Capitals 1-11-2
5033San Jose Sharks - Vegas Golden Knights 0-21-5
9821Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks 1-14-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3220Narvik Ishockeyklubb - Lillehammer 0-01-5

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5793Adler Mannheim - Grizzly Adams Wolfsburg 1-25-2
5846Augsburger Panthers - Eisbaren Berlin 0-11-2
5847Deg Metro Stars - Krefeld Pinguine 0-11-1
5878Erc Ingolstadt - Bremerhaven Pinguins 1-13-3
5880Kolner Haie - Ehc Munchen 0-20-3
5953Straubing Tigers - Schwenninger 2-05-0
5955Thomas Sabo Ice Tigers - Iserlohn Roosters 1-11-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3184Bad Nauheim - Kassel Huskies 0-20-5
3185Esv Kaufbeuren - Wolfe Freiburg 0-03-2
3186Lowen Frankfurt - Landshut Cannibals 3-08-0
3187Bietigheim Steelers - Dresdner Eislowen 1-04-1
3188Crimmitschau - Bad Tolz 2-24-3
3190Heilbronner Falken - Bayreuth Tigers 3-24-3
3192Revensburg Towerstars - Lausitzer Fuchse 1-15-5

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9695Jasterzebie - Katowice V-VV-V
9696Lotos Pkh Gdansk - Gks Tychy 1-05-3
9697Torun - Cracovia 1-14-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4338Salavat Ufa - Severstal Cherepovets 0-03-1
4339Sochi - Avangard Omsk 0-23-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5714M Novokuznetsk - Hc Tambov 1-34-3
9698Nomad Nur Sultan - Saryarka 0-01-2
9699Toros Neftekamsk - Hk Dynamo Tver 0-11-1
9700Izhstal Izhevsk - Hk Dinamo St Petersburg 1-51-8
9701Bars Kazan - Hk Ryazan 1-06-1
9702Neftjanik Almetjevsk - Ska Neva 0-02-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3872Stalnye Lisy U20 - Tyumenskiy Legion U20 2-15-1
3877Belye Medvedi U20 - Omskie Yastreby U20 1-11-3
3883Avto U20 - Irbis Kazan U20 0-11-4
3884Sarmaty Orenburg U20 - Mamonty Yugry U20 0-01-1
4331S. Barsy Astana U20 - Sibirskie Snaipery U20 2-13-7
4336Tolpar U20 - Chaika U20 0-12-4
4337Altai U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-15-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5704Dukla Michalovce - Nove Zamky 2-04-1
5705Kosice - Dvtk Jegesmedvek 1-12-2
5708Detva - Liptovsky Mikulas 0-06-2
5711Nitra - Slovan Bratislava 0-03-3
5712Zvolen - Banska Bystrica 2-23-4
5713Mac Ujbuda - Trencin 0-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5690Aik - Timra 4-14-3
5696Almtuna Is - Karlskrona Hk 0-12-4
5698Bofors - Vastervik 3-09-1
5699Hc Vita Hasten - Mora 0-11-2
5700Kristianstad - Sodertalje 2-33-4
5701Tingsryd - Bjorkloven 0-00-3
5702Vasteras - Modo 1-03-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5053Ambri - Fr. Gotteron 1-04-0
5054Bern - Scl Tigers 1-03-3
5061Biel - Lausanne 0-02-1
5062Lugano - Zsc Lions 1-13-1
5065Rapperswil - Servette 1-02-0

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5683Ev Zug Academy - Chaux De Fonds 2-04-4
5684Kloten - Sierre 0-07-0
5686Olten - Thurgau 1-26-2
5687Visp - Ehc Winterthur 3-09-2
5688Ajoie - Langenthal 0-10-3
5689Hc Biasca - Gck Lions 2-04-5

ATP PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000S.Querrey - A.Zverev 8-136-72-60-2
6762J.Isner - S.Tsitsipas 9-136-73-60-2

ATP PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6757K.Khachanov A.Rublev - L.Kubot M.Melo 10-145-75-70-2
6758J.Murray N.Skupski - I.Dodig F.Polasek 8-124-64-60-2

ATP TOKIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6770D.Goffin - H.Chung 12-46-26-22-0
7575R.Opelka - J.Millman 9-133-66-70-2
9829N.Djokovic - D.Goffin 12-76-36-42-0

ATP TOKIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095D.Inglot A.Krajicek - N.Mahut E.Roger Vasselin 9-134-65-70-2
1159N.Mektic F.Skugor - L.Pouille J.Struff 14-127-67-62-0

CHALLENGER BARCELONATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014M.Safwat - J.Munar Clar 15-184-67-61-2
1016A.Giannessi - F.Baldi 17-85-76-02-1
1017J.Kovalik - C.Taberner 15-136-12-62-1
1020P.Sousa - S.Caruso 5-121-64-60-2

CHALLENGER CAMPINASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1160F.Cerundolo - S.Nagal 11-146-75-70-2
1161N.Alvarez - J.Ficovich 4-121-63-60-2
1165J.Varillas - D.Hidalgo 12-36-16-22-0
1166F.Coria - T.Bellucci 13-106-47-62-0

CHALLENGER CAMPINAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6776F.Coria S.Nagal - O.Luz R.Matos V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER NUR SULTAN IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7615T.Machac - A.Vatutin 12-56-46-12-0

CHALLENGER NUR SULTAN II KAZAKHSTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1173I.Marchenko - R.Bemelmans 14-161-67-62-1

CHALLENGER NUR SULTAN II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1115R.Bemelmans Z.Kolar - H.Heliovaara I.Marchenko 16-203-66-41-2
1167C.Moutet - Y.Maden 7-123-64-60-2

WTA PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7336D.Kasatkina - C.Wozniacki 9-133-66-70-2
7733B.Andreescu - N.Osaka 14-177-53-61-2
9830A.Barty - K.Bertens 16-156-33-62-1

WTA PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6780J.Ostapenko D.Yastremska - Pliskova Ka Pliskova Kr 20-164-66-42-1
6781S.Kenin B.Mattek Sands - S.Aoyama E.Shibahara 12-56-46-12-0

WTA TIANJIN CHINA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021N.Melichar - J.Jaksic domaći292-02-0
1032Q.Tang - Q.Zheng 7-124-63-60-2
1043X.Han - S.Ma V-VV-VV-VV-V
1063E.Webley Smith - Y.Yang 13-164-66-41-2
1064S.Xu - X.You 1-120-61-60-2
1065G.Dabrowski - X.Wang 6-122-64-60-2
1070X.Gao - Z.Bai 12-46-36-12-0
1071Y.Yuan - N.Kostic 12-153-66-31-2
1073A.Shimizu - E.Liang 10-156-32-61-2
1074H.Guo - Y.Zhang 7-132-65-70-2
1076H.Kaji - A.Rodionova 9-156-31-61-2
1077N.Hibino - F.Liu 12-56-26-32-0
1081M.Wang - K.Nara 2-120-62-60-2
1082X.Wang - Z.Sun 14-117-67-52-0
1083Y.Wickmayer - S.Shapatava 12-26-16-12-0
1084F.Xun - X.Jiang 13-77-66-12-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7524Ulz Schwaz - Krems 27-26

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7529Aab Handbold - Lemvig 28-27
7530Bjerringbro Silkeborg - Mors Thy Handbold 30-21

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7531Horsens Hk - Skanderborg 25-21

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4151Otterup - Hoj Elitehandbold 22-25

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2712Ajax Kobenhavn - Tms Ringsted 26-31
2713Sonderjyske - Gudme Hk 28-28

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
4848Hapoel Ashdod - Plzen 21-26

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7548Toulon Saint Cyr - Paris 92 18-25

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
7547Js Cherbourg Manche Hb - Saint Raphael 29-29

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6109Oltchim Rm Valcea - Bbm Bietigheim 34-27

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6462Kisvarda - Vaci 24-24

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7549Hk Hodonin - Ssk Presov 23-26

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6415Dormagen Rhineland - Coburg 29-36
6416Hc Elbflorenz 2006 - Emsdetten 29-28

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6472Steaua Bucuresti - Baia Mare 27-29
6484Hc Buzau - Csm Bucuresti 31-25

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5299Corona Brasov - Cs Magura Cisnadiei 31-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3225Helvetia Anaitasuna - Bidasoa 28-28

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1955Onnereds Hk - Redbergslids 31-29

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2732Rimbo Hk - Skanela If 29-32

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1019Hurrikaani Loimaa - Team Lakkapaa 1-02-03-0
9709Loimu - Etta 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4116Lp Vampula - Liigaploki 1-01-12-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1029Racing Club - Pays D Aix Venelles Volley Ball 1-02-03-1
1030Volley Ball Nantes - Terville Florange 1-02-03-0

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1521Brazil - Egipat 1-01-13-1
1524Japan - Tunis 1-02-03-0

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
5667Jug Dubrovnik - Pvk Jadran Carine 9-6
5668Vk Jadran Split - Vk Primorac Kotor 20-16

ENGLESKA SUPER LIGA PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1760Wigan Warriors - Salford City Reds 4-28

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1284Australija - Urugvaj 45-10
2762Juznoafricka Republika - Italija 49-3

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1801Bay Of Plenty - Manawatu 46-10
1802Otago - Canterbury 25-35

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
7077Glasgow Warriors - Llanelli Scarlets 21-25
7108Leinster - Neath Swansea Ospreys 53-5

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
1591Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles 3-5
1655Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 1-1

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1170Atlanta Braves - St Louis Cardinals 3-0
1171New York Yankees - Minnesota Twins 10-4

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2352Mnk Split Tommy - Mnk Vrgorac 3-5
2353Futsal Dinamo - Mnk Square 3-4

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6996Signor Prestito Cmb - Real Futsal Arzignano 7-1
6997Asd Meta - Asd Sandro Abate 0-3
6998Real Rieti - Mantova 5-3

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6237Mfk Sinara - Mfk Norilsky Nickel 3-0
6238Fk Novaja Generacija - Ttg-Ugra Yugorsk 4-7

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6492Murcia Fs - Palma Futsal 1-1
6494Sala 10 Zaragoza - O Parrulo Fs 2-4
6495Fc Barcelona - Jaen Paraiso Interior 3-1
6496Levante Ud Fs - Fs Garcia 4-0
6497Peniscola - Ribera Navarra Fs 4-4

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 348913152527293032445159606162666768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1124282941
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 818192831
arrow CO Connecticut 6/44 1317242535
arrow DA Multi-Daily A 6/99 121326538593
arrow DB Multi-Daily B 6/99 223444537478
arrow DC Multi-Daily C 6/99 82948779495
arrow EM Euro Millions 5/50 69354144
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4891617232428313638424350545859636465
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 237810121420212628313339404143505768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 715242935
arrow FK Finska Keno D 20/70 1235781116212226313234404352626367
arrow FQ Finska Keno V 20/70 36121519202631353641434449525758646668
arrow FT Finska Keno T 20/70 1114171920222733373942434954555963646668
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1213141521232526273233363942435459606267
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2391113212730313335363840424447515561
arrow LE Latvija Keno E 20/62 357816232832343539414748555657596162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1261015232628323536374142434648495258
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 825293039
arrow NP New York Pick 10 20/80 1220232736384144464849535556586067717577
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 710131625303538414249515253546068737980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1012161720212227404748495556585962646678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 312161930
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101113223544
arrow TK Tennessee Cash 5/35 14142031
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1138444870
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 24151926
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 78101116192627283132405960636675767778