Subota 05.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1507Hajduk Split - Nk Varazdin - - 1-02-0
1535West Brom - Cardiff - - 2-04-2
1537Real Madrid - Granada Cf - - 2-04-2
1570Ska St Petersburg - Traktor Chelyabinsk - - 1-21-2
1575Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - - 1-01-0
1576Paris St Germain - Angers Sco - - 2-04-0
1577Schalke - Koln - - 0-01-1
1578Valencia - Alaves - - 1-02-1
1579Genclerbirligi - Galatasaray - - 0-00-0
1635N.Osaka - C.Wozniacki - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1016Nc Magra - Mc Alger - - 0-00-0
1017Mc Oran - Usm Alger domaći202-04-0
1019Aso Chlef - Usm Bel Abbes gosti110-10-1
8496Us Biskra - Ca Constantine domaći421-02-1

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8750Jsm Bejaia - Usm Annaba domaći81-02-0
8751Mc El Eulma - As Khroub domaći151-02-0
8752Wa Tlemcen - Mc Saida domaći121-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6867Argentinos Jrs - Arsenal Sarandi gosti81-12-1
7109Godoy Cruz - Gimnasia Lp gosti21-22-4
7183San Lorenzo - Ca Central Cordoba Se gosti320-11-4
7221Estudiantes - Huracan - - 0-00-0
7223Racing Club - Aldosivi domaći341-02-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078Club Villa Dalmine - Ca Brown De Adrogue domaći191-11-2
8497Platense - San Martin San Juan gosti220-10-1
8649Sarmiento - Chacarita Juniors gosti570-05-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1495San Telmo - Deportivo Armenio gosti450-13-1
1496Comunicaciones - Cd Uai Urquiza gosti270-10-3

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8676Ca Central Cordoba Rosario - Deportivo Merlo - - 0-00-0
8679Sportivo Italiano - Canuelas Fc gosti600-01-1

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1588Fc Ararat Armenia - Alashkert domaći311-02-0
1589Fc Lori - Pyunik Yerevan domaći301-12-2
1590Banants - Shirak Gyumri Fc domaći281-02-2

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7232Admira Wacker - Wsg Wattens gosti113-13-1
7237Mattersburg - Rapid Vienna domaći281-12-3
7240Salzburg - Altach domaći53-06-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8398Grazer Ak - Austria Vienna Ii gosti110-22-3
8402Sv Lafnitz - Dornbirn domaći740-01-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8484Union Gurten - Deutschlandsberger Sc domaći141-11-1
8485Wac A - Atsv Stadl Paura domaći371-04-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8482Wiener Viktoria - Bruck Leitha gosti180-22-2
8483Sv Leobendorf - Mattersburg Ii gosti540-00-3

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1264Eupen - Mechelen gosti440-10-2
1268Waasland - Oostende gosti152-13-1
1269Zulte Waregem - Cercle Brugge domaći132-06-0
1270Kortrijk - St Truiden domaći153-04-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4314Oud Heverlee - Lokeren gosti72-22-3
4316Westerlo - Virton gosti720-00-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7962Fc Slutsk - Bate Borisov gosti100-10-3
7963Shakhtar Soligorsk - Torpedo Zhodino domaći121-03-0
7964Neman Grodno - Dinamo Brest gosti800-00-1

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6593Always Ready - Royal Pari Sion gosti52-13-2
6594Blooming - Nacional Potosi domaći411-04-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7965Fk Tuzla City - Fk Zvijezda 09 domaći530-03-0
7966Nk Celik Zenica - Siroki Brijeg domaći900-02-0
7967Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla gosti92-23-2
7968Zrinjski Mostar - Fk Sarajevo - - 0-00-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7969Sao Caetano - Ferroviaria domaći880-01-0
7970Xv De Piracicaba - Comercial Sp domaći161-03-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1034Sao Paulo Sp - Fortaleza domaći141-12-1
1035Vasco Da Gama - Santos gosti500-00-1
1036Bahia Ba - Atletico Pr gosti570-01-2
1037Gremio - Corinthians - - 0-00-0
1039Cruzeiro - Internacional gosti100-11-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6422Botafogo Sp - Ponte Preta domaći33-04-1
6456Parana Clube Pr - Coritiba Pr domaći112-02-0
6458Cuiaba - Londrina Pr gosti390-10-1
6459Operario Pr - Brasil De Pelotas domaći331-01-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1122Botev Vratsa - Botev Plovdiv domaći670-03-0
1125Veliko Tarnovo - Lokomotiv Plovdiv gosti40-30-5
1128Cska Sofia - Fc Vitosha Bistrica domaći43-04-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2332Banik Ostrava - Zlin domaći204-04-0
2344Pribram - Sigma Olomouc - - 0-00-0
2345Sfc Opava - Fk Teplice gosti860-00-1
2347Sparta Prague - Mfk Karvina domaći141-04-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2390Chrudim - Brno domaći161-11-4
2395Dukla Prague - 1.Sk Prostejov domaći131-01-0
2396Trinec - Vitkovice domaći102-13-2
2397Hradec Kralove - Pardubice domaći141-01-0
2398Lisen - Usti Nad Labem gosti20-21-3

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7616Benesov - Domalice domaći560-02-1
7617Fk Jablonec B - Fk Prepere domaći221-01-0
7618Sk Motorlet Praha - Sk Slavia Praha B gosti221-12-1
7619Kraluv Dvur - Fc Viktoria Plzen B - - 0-00-0
7620Tj Slovan Velvary - Zapy domaći480-02-0
7730Usti N Orlici - Fk Pardubice B domaći111-01-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6646Antofagasta - O Higgins domaći570-03-1
6647Colo Colo - Universidad De Chile gosti120-13-2
6648Universidad De Concepcion - Union Espanola domaći251-11-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7971Cd Santa Cruz - Puerto Montt domaći421-02-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1232Nea Salamina Famagusta - Ael Limassol domaći161-13-2
2306Pafos - Omonia Nicosia gosti640-02-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7251Hobro - Aalborg gosti200-10-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2427Hvidovre - Naestved domaći31-03-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8254Jammerbugt Fc - Vejlby Skovbakken Aarhus - - 0-00-0
8255Vanlose - B93 Kopenhagen gosti120-11-1
8256Vejgaard Bk - Dalum gosti450-10-1
8257Fa 2000 - Bronshoj domaći352-02-0
8258Aarhus Fremad - Ab Gladsaxe gosti340-11-3
8259Middelfart - Ringkobing domaći21-11-1
8260Naesby - Brabrand - - 0-00-0
8261Skovshoved - Frem gosti410-10-4

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7021Ballerup Skovlunde Fodbold - Birkerod domaći123-05-3
7022Ledoje Smorum - Herlev - - 0-03-2
7023Tarnby - Koge Nord Fc - - 0-01-3
7024Bk Roskilde - Fremad Valby domaći312-03-1
7025Taastrup - Allerod domaći460-01-3

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 2NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7026Avedore - Karlslunde If gosti60-12-4
7027B 1908 - Frederikssund Ik gosti330-11-1
7028Gvi U21 - Greve - - 0-01-0
7080Kfum Bk Kobenhavn 1899 - Bk Union - - 0-04-0
7081Ishoej If - Tarnby Ff domaći32-25-3

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 3NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7085Kolding B - Tarup Paarup gosti870-00-1
7111Herning Fremad - Oks Odense gosti201-13-2
7184Odder - Otterup - - 0-02-7
7231Varde If - Sfb Oure Fa - - 0-01-3

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6488Aswan Fc - Al Ahly gosti80-21-5
6493El Entag El Harby - Al Moqawloon Al Arab gosti910-00-1
6516Wadi Degla - Ismaily gosti710-00-1
6521Al Masry - Al Ittihad Al Sakandary gosti450-10-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6666Brighton - Tottenham domaći32-03-0
6667Burnley - Everton domaći720-01-0
6668Liverpool - Leicester domaći401-02-1
6673Norwich - Aston Villa gosti140-21-5
6674Watford - Sheffield United - - 0-00-0
6678West Ham - Crystal Palace domaći540-01-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8382Fulham - Charlton gosti410-12-2
8383Bristol City - Reading domaći121-01-0
8384Derby - Luton domaći111-02-0
8385Huddersfield - Hull domaći680-03-0
8386Millwall - Leeds domaći162-02-1
8387Nottingham Forest - Brentford domaći560-01-0
8388Preston - Barnsley domaći311-15-1
8389Qpr - Blackburn domaći301-04-2
8390Sheffield Wednesday - Wigan domaći570-01-0
8391Swansea - Stoke domaći11-11-2
8392West Brom - Cardiff domaći202-04-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6742Accrington Stanley - Oxford United gosti280-12-2
6743Afc Wimbledon - Rochdale domaći23-03-2
6744Doncaster - Portsmouth gosti600-01-2
6745Fleetwood - Ipswich gosti580-00-1
6746Gillingham - Southend domaći431-03-1
6748Lincoln City - Sunderland domaći181-02-0
6749Milton Keynes Dons - Burton Albion gosti320-10-3
6750Rotherham - Coventry domaći132-04-0
6751Tranmere - Shrewsbury gosti200-10-1
6752Wycombe - Peterborough gosti100-23-3

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6753Bradford - Swindon domaći690-02-1
6754Cambridge United - Macclesfield domaći131-02-2
6756Colchester - Stevenage gosti170-13-1
6759Crewe - Exeter gosti20-11-1
6760Forest Green - Crawley Town domaći241-03-1
6763Grimsby - Mansfield gosti900-00-1
6766Newport County - Carlisle domaći900-01-0
6767Northampton - Leyton Orient gosti570-00-1
6769Oldham - Cheltenham domaći91-01-1
6772Plymouth - Scunthorpe gosti71-12-2
6773Port Vale - Morecambe gosti180-13-1
6774Walsall - Salford gosti210-10-3

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8996Bamber Bridge - Witton Albion gosti270-11-1
8997Mickleover Sports - Scarborough Athletic domaći241-01-0
8998Radcliffe Borough - Hyde United domaći181-03-0
8999South Shields - Atherton Collieries Afc domaći312-03-0
9000Stalybridge - Fc United Of Manchester domaći31-02-3

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1656Halesowen - Altrincham gosti720-00-2
1657Abbey Rangers - Whyteleafe gosti590-00-2
1658Ashton United - Spennymoor gosti52-22-6
1665Belper Town - Rushall Olympic domaći91-02-1
1692Billericay Town - Bath City gosti113-14-2
1693Blackfield Langley - Dartford gosti160-21-4
1708Brackley Town - Warrington domaći301-02-0
1710Bristol Manor Farm - Wealdstone - - 0-00-0
1714Buxton - York domaći111-01-2
1746Canvey Island - Bowers Pitsea Fc gosti690-01-1
1748Chichester City Fc - Enfield domaći860-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6803Boreham Wood - Solihull Moors domaći900-01-0
6804Bromley - Barrow gosti360-11-2
6805Chesterfield - Eastleigh domaći151-11-2
6806Chorley - Aldershot - - 0-00-0
6807Dagenham Redbridge - Barnet domaći401-11-1
6808Dover Athletic - Notts County domaći351-12-2
6809Hartlepool - Yeovil domaći470-02-1
6810Maidenhead United - Halifax gosti10-10-1
6811Sutton United - Stockport - - 0-00-0
6812Torquay - Fylde domaći81-02-1
6813Woking - Wrexham gosti480-01-1
6814Harrogate Town - Ebbsfleet United domaći401-02-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1061Folkestone Invicta - Brightlingsea Regent domaći202-13-2
1062Horsham - Afc Hornchurch domaći800-01-0
1079Leatherhead - Cheshunt Fc domaći312-03-0
1094Worthing - East Thurrock gosti142-12-3

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7324Yate Town - Truro City gosti180-20-3
8980Gosport Borough - Metropolitan Police gosti130-12-1
8981Merthyr Town - Wimbourne domaći62-03-1
8982Swindon Supermarine - Chesham United domaći61-02-1
8983Taunton Town - Farnborough gosti220-13-1
8984Tiverton - Dorchester gosti130-12-1
8988Biggleswade Town - Redditch domaći381-03-1
8989Needham Market Fc - Banbury United gosti860-00-1
8990Rushden - Bromsgrove Rovers gosti112-32-8
8991St Ives Town - Nuneaton domaći740-02-0

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6888Njemacka - Ukrajina domaći74-08-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7972Fc Kuressaare - Viljandi Tulevik gosti54-14-1
7973Maardu Esteve - Tallinna Kalev domaći351-02-2
7974Flora Tallinn - Trans Narva domaći540-01-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7977Elva - Rakvere Tarvas domaći22-02-0

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6203Eb Streymur - B36 Torshavn gosti20-20-4
6237Vikingur Gota - Klaksvik VVV-VV-V

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7990Ac Kajaani - Fc Haka domaći261-01-2
7991Musa - Eif domaći391-01-0
7992Ac Oulu - Jaro gosti11-14-1

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7978Miki Mikkeli - Mp Mikkeli gosti590-00-1
7979Pepo - Japs gosti23-24-2

FINSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7986Jbk - Sc Kufu domaći84-36-6
7987Ols Oulu - Kajha gosti270-12-1
7988Vaajakoski - Gbk domaći143-05-1
7989Vps J - Vifk gosti510-00-2

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7980Fc Espoo - Kapa domaći351-12-2
7981Gnistan - Espoon Palloseura domaći71-14-3
7982Grifk - Ilves 2 domaći362-03-1
7983P Iirot - Kaapo gosti123-13-2
7984Salpa - Jazz gosti340-22-2
7985Tampere - Honka 2 domaći91-02-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7090Paris St Germain - Angers Sco domaći132-04-0
7091Brest - Metz domaći112-02-0
7092Dijon - Strasbourg domaći381-01-0
7096Montpellier - Monaco domaći312-03-1
7102Nantes - Nice domaći860-01-0
7103Toulouse - Bordeaux gosti10-21-3

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8366Auxerre - Le Havre domaći142-02-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2930Panathinaikos - Xanthi gosti900-00-1
2931Larissa - Aek Athens - - 0-00-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8747Deportivo Iztapa - Deportivo Guastatoya gosti91-12-1
8748Csd Municipal - Xelaju domaći590-02-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4333Dinamo Zagreb - Slaven Belupo domaći51-01-0
4334Nk Osijek - Gorica gosti540-02-1
4335Hajduk Split - Nk Varazdin domaći211-02-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6202Nk Dugopolje - Hrvatski Dragovoljac domaći261-02-1
9831Sibenik - Gnk Dinamo Zagreb Ii domaći231-12-1
9832Kustosija - Medjimurje - - 0-00-0
9833Nk Dubrava - Nk Sesvete gosti220-10-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7994Persepar Kalteng Putra - Barito Putera domaći580-01-1
7995Perseru Badak Lampung Fc - Semen Padang gosti880-00-1
7996Madura United - Bandung gosti31-12-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7568Sligo - Shamrock Rovers - - 0-00-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7113Spal 2013 - Parma domaći311-01-0
7115Verona - Sampdoria domaći91-02-0
7116Genoa - Milan domaći411-01-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7285Cosenza - Venezia domaći201-01-1
7286Crotone - Virtus Entella domaći272-03-1
7287Livorno - Chievo domaći53-13-4
7288Pordenone Calcio - Empoli domaći152-02-0
7289Spezia - Benevento gosti870-00-1
7290Trapani - Juve Stabia domaći201-01-2

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7997Roma U19 - Bologna U19 domaći91-02-0
7998Atalanta U19 - Pescara U19 domaći62-05-2
7999Cagliari U19 - Sassuolo U19 gosti81-24-2
8000Torino U19 - Fiorentina U19 domaći31-11-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5311Como - As Giana Erminio gosti580-02-1
5312Novara - Pro Vercelli gosti10-10-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5383Vis Pesaro - Fermana gosti160-11-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8451Teramo - Rieti domaći490-01-1

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1085Adriese - Asd Cjarlins Muzane gosti240-11-2
1086Team Nuova Florida - Ostia Mare gosti100-21-3

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9710Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera - - 0-00-0
9711Sectzya Nes Ziona - Maccabi Haifa gosti650-00-3
9712Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva gosti450-10-3

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2266Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe domaći52-16-2
2267Cerezo Osaka - Kashima Antlers gosti60-10-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8785Avispa Fukuoka - Ryukyu gosti900-00-1
8786V Varen Nagasaki - Machida Zelvia domaći91-03-2
9096Kanazawa - Kofu gosti282-12-3
9097Kyoto Ps - Ehime Fc domaći341-02-2
9098Mito Hollyhock - Omiya Ardija domaći212-02-3
9099Tochigi Sc - Tokushima Vortis domaći411-01-1
9100Yokohama Fc - Kashiwa Reysol domaći900-01-0
9101Jef United - Montedio Yamagata gosti350-11-4

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6239Highlands Park - Supersport United gosti450-10-1

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9031Al Sadd - Al Rayyan gosti251-22-4

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8001Okzhetpes Kokshetau - Taraz domaći202-12-3
8002Zhetysu Taldykorgan - Irtysh Pavlodar gosti80-12-1
8003Kairat Almaty - Aktobe domaći42-06-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6715Atletico Huila - Envigado - - 0-00-0
6716Jaguares D. Cordoba - Once Caldas domaći41-12-1
6717Cucuta Deportivo - Alianza Petrolera domaći101-01-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6254Barranquilla Fc - Deportes Pereira domaći331-01-1
6255Orsomarso Sc - Club Cortulua domaći321-21-2
6268Tigres Fc - Boyaca Chico gosti610-01-1
6284Valledupar Fc - Bogota Fc domaći61-11-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8380Perez Zeledon - Santos Dg domaći281-02-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8372Puerto Golfito Fc - Ad Juventud Escazucena gosti121-1V-V
8373Aserri Fc - Puntarenas domaći550-01-0
8374Curridabat Fc - Municipal Garabito domaći620-02-0
8375Deportivo Cartagena Guanacaste - Municipal Liberia gosti142-12-3
8376Carmelita - Ad Santa Rosa domaći072-02-1
8377Futbol Consultants Desamparados - Ad Municipal Santa Ana gosti230-21-2
8378Sporting San Jose - Cs Uruguay De Coronado domaći191-03-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8005Fk Jelgava - Spartaks domaći152-05-2
8006Fk Liepaja - Fs Metta Lu domaći242-02-1
8007Bfc Daugavpils - Ventspils gosti51-11-1
8008Valmiera - Rigas Skola gosti250-11-3

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6238Suduva - Fk Panevezys domaći132-13-1
8009Spyris Kaunas - Vmfd Zalgiris gosti241-11-2
8010Atlantas Klaipeda - Fk Riteriai gosti450-12-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6824Balzan Youths - Gudja United domaći600-01-0
6830St Lucia Fc - Senglea Athletic - - 0-00-0
6831Hibernians - Birkirkara gosti370-10-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2958Ujpest - Mezokovesd Zsory gosti430-11-2
2959Varda - Zalaegerszeg gosti260-23-3
2960Diosgyor - Puskas Akademia domaći770-01-1
2961Paksi Se - Kaposvar gosti350-12-1
2963Fehervar - Debreceni domaći91-12-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3067Tijuana - Atlas gosti421-12-2
3071Leon - Veracruz gosti830-01-1
3072Cruz Azul - America Mexico domaći161-25-2
3097Chivas - Unam Pumas domaći371-01-1
3098Tigres - Santos Laguna domaći112-04-0

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8371Engleska - Brazil gosti490-01-2
8749Japan - Kanada domaći61-04-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9980Juventus Fc - Managua Fc domaći111-01-1
9981Real Madriz - Real Esteli domaći81-12-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7297Heracles - Emmen domaći311-02-0
7298Sparta Rotterdam - Twente domaći480-02-1
7299Vitesse - Utrecht domaći91-12-1
7305Heerenveen - Fc Zwolle domaći451-01-0

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8471Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam gosti310-11-2
8472Gvvv - Ijsselmeervogels gosti100-20-3
8473Aswh - Jong Volendam domaći52-25-2
8474Rijnsburgse Boys - Quick Boys domaći61-13-1
8475Spakenburg - Noordwijk domaći680-02-1
8476Katwijk - Amsterdam Fc gosti311-11-2
8477Kozakken Boys - Koninklijke Hfc gosti590-00-2
8478De Treffers - Hardenberg gosti230-11-1
8479Tec - Scheveningen gosti480-01-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2480Nordstrand - Traeff domaći144-07-0
2602Drobak Frogn - Follo gosti70-10-1
2606Frigg - Fk Lyn domaći630-02-2
2712Ullern - Orn Horten - - 0-00-0
2983Grei - Norild domaći372-02-1
3117Bryne 2 - Storm Bk gosti431-13-3
3157Flint - Viking 2 gosti131-22-5
3158Madla - Mandalskameratene gosti370-20-4
3163Vardeneset - Vindbjart gosti140-31-5
3184Steinkjer - Fk Gjovik Lyn gosti50-41-5
3185Strindheim - Kolstad domaći41-15-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7311Odd Bk - Valerenga gosti560-01-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1002Jerv - Start gosti20-31-7

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1503Levanger - Stordals Blink gosti31-21-3
1637Baerum - Grorud gosti760-01-1
8290Fram Larvik - Floro gosti230-11-1
8291Asane - Kjelsas domaći151-03-0
8292Asker - Elverum domaći660-01-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3118Bayer Leverkusen - Rb Leipzig domaći660-01-1
3119Bayern Munich - Hoffenheim gosti540-01-2
3120Freiburg - Borussia Dortmund gosti200-12-2
3121Paderborn - Mainz gosti91-21-2
3122Schalke - Koln domaći710-01-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6832Dynamo Dresden - Hannover gosti720-00-2
6833Hamburg - Greuther Furth domaći490-02-0
6836Sandhausen - Aue gosti52-12-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6869Hallescher - Zwickau gosti360-11-1
6871Hansa Rostock - Meppen domaći92-02-1
6879Kaiserslautern - Cz Jena gosti61-13-1
6880Sonnenhof Grossaspach - Ingolstadt domaći171-31-5
6881Unterhaching - Preussen Munster domaći82-02-2
6882Viktoria Koln - Waldhof Mannheim gosti142-22-2

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8711Curslack Neuengamme - Usc Paloma domaći490-01-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8209Aubstadt - Tsv 1860 Rosenheim domaći441-02-0
8211Greuther Furth Am - Eichstatt domaći341-02-0
8212Heimstetten - Illertissen gosti290-31-4
8214Tsv Rain Lach - Bayreuth domaći81-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8253Heider - Wolfsburg Am gosti120-30-5
8267Jeddeloh - Rehden gosti70-31-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8330Babelsberg - Rw Erfurt domaći191-01-1
8368Viktoria Berlin - Meuselwitz VVV-VV-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8434Fortuna Koln - Bergisch Gladbach domaći560-02-1
8435Rw Oberhausen - Vfb Homberg domaći391-03-1
8436Sv Lippstadt 08 - Tus Haltern - - 0-00-0
8437Sv Rodinghausen - Fortuna Dusseldorf Am domaći113-03-1
8438Schalke Am - Wuppertaler domaći241-03-0
8439Wattenscheid - Koln Am gosti610-02-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1843Deportivo Capiata - Cerro Porteno gosti52-23-2
1852Olimpia - Nacional Par domaći141-03-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1554Academia Cantolao - Ayacucho Fc domaći51-11-2
1555Escuela Municipal Deportivo Binacional - Carlos Mannucci domaći83-04-0
1558Alianza Lima - Pirata Fc domaći131-03-2

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9985Cd Sport Loreto - Los Caimanes gosti91-15-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7317Lech Poznan - Wisla Krakow domaći401-04-0
7318Pogon Szczecin - Rakow Czestochowa domaći21-21-2
7319Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin gosti90-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9072Wigry Suwalki - Radomiak Radom gosti340-21-4
9073Chrobry Glogow - Warta Poznan - - 0-00-0
9074Bielsko Biala - Gks Belchatow domaći540-04-0
9075Chojnice - Odra Opole gosti30-21-2
9076Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz domaći171-03-1
9077Lks Nieciecza - Gks Tychy gosti22-34-3

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8553Mlks Znicz Biala Piska - Legia Ii Warszawa domaći93-05-0
8554Olimpia Zambrow - Lechia Tomaszow Mazowiecki domaći700-02-1
8602Pogon Grodzisk Mazowiecki - Mks Kaczkan Huragan Morag gosti510-00-1
8610Sokol Aleksandrow Lodzki - Polonia Warszawa domaći231-02-0
8615Concordia Elblag - Sokol Ostroda - - 0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9039Aves - Tondela gosti770-00-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3187Academica - Benfica B domaći381-01-0
3188Nacional Madeira - Porto B domaći22-14-1

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1750Covilha - Setubal gosti360-11-1
1757Pacos Ferreira - Maritimo domaći191-01-1
1758Portimonense - Rio Ave gosti320-11-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3577Gaz Metan Medias - Fc Clinceni domaći710-02-1
3578Fcsb - Dinamo Bucharest gosti91-11-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4308Dacia Mioveni - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc domaći122-03-0
4310Daco Getica Bucuresti - Fc Dunarea Calarasi domaći301-12-3
4343Farul Constanta - Sportul Snagov domaći900-01-0
4344Pandurii Tg.Jiu - Petrolul Ploiesti gosti480-00-1
4345Scolar Resita - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu gosti111-31-7
4346Politehnica Timisoara - Fc Arges domaći181-03-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4586Fc Ufa - Akhmat Grozny gosti90-10-1
5499Orenburg - Dynamo Moscow domaći610-02-0
5500Rubin Kazan - Tambov domaći272-02-1
5570Pfc Sochi - Kryliya Sovetov gosti40-10-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5903Luch Vladivostock - Avangard Kursk gosti312-12-2
5906Ska Khabarovsk - Khimki gosti311-11-1
5907Chertanovo Moscow - Spartak 2 Moscow gosti560-02-2
5910Nizhny Novgorod - Yenisey domaći31-21-3
6134Fakel Worenesch - Tom Tomsk - - 0-00-0
6135Mordovia Saransk - Rotor Volgograd gosti620-00-1
6141Torpedo Armavir - Tekstilshchik domaći372-02-0
6142Baltika Kaliningrad - Krasnodar 2 domaći142-14-1
6207Chayka Peschanokopskoye - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti20-10-2
6222Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl domaći301-02-0

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9948Orlando Pride - Washington Spirit gosti50-10-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9930Hartford Athletic - Swope Park Rangers domaći570-02-2
9931Indy Eleven - Memphis 901 Fc domaći132-03-0
9932North Carolina Fc - New York Red Bulls Ii domaći71-02-0
9933Pittsburgh Riverhounds - Atlanta United 2 domaći451-01-1
9934Birmingham Legion Fc - Charleston - - 0-00-0
9935Colorado Springs Switchbacks Fc - La Galaxy Ii domaći292-02-0
9936Tulsa Roughnecks Fc - Sacramento Republic Fc gosti132-22-3
9937Saint Louis Fc - Louisville City Fc gosti120-10-1
9938Reno 1868 Fc - El Paso Locomotive Fc - - 0-00-0
9939New Mexico United - Rio Grande Valley Fc gosti401-11-1
9940Orange County Sc - Okc Energy Fc domaći530-02-0
9941Portland Timbers Ii - Phoenix Rising Fc gosti41-23-5
9942Fresno Fc - Tacoma Defiance gosti310-11-4
9943Las Vegas Lights - San Antonio Fc domaći83-14-2

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8943Al Ittifaq - Al Hilal gosti201-11-4
8944Al Adalh Fc - Al Shabab Ksa gosti630-00-1
8945Al Fayha - Al Ahli Jeddah gosti260-20-3
8946Al Taawoun - Abha Club domaći900-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1003Al Batin - Ohod Saudi Fc domaći151-01-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9837Carrick Rangers - Coleraine gosti121-21-4
9838Institute - Ballymena domaći181-01-1
9839Warrenpoint - Dungannon gosti300-24-3

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7195Trnava - Dac 1904 gosti50-11-2
7196Nitra - Senica gosti110-21-4
7199Pohronie Ziar - Zemplin Michalovce gosti71-12-2
7200Zilina - Sered domaći11-01-0

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1056Fk Poprad - Msk Zilina B gosti450-10-1
4228Banska Bystrica - Dubnica gosti171-13-3
4229Kfc Komarno - Petrzalka - - 0-00-0
4234Kosice - Fk Puchov - - 0-00-0
4237Slovan Bratislava 2 - Ruzomberok 2 - - 0-00-0
4238Tatran Liptovsky - Slavoj Trebisov gosti510-01-1
4239Mfk Skalica - Bardejov domaći22-03-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1057Nk Bravo - Nk Celje domaći31-02-2
1058Domzale - Nk Tabor Sezana domaći361-01-0
1059Maribor - Mura - - 0-00-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1022Cukaricki Belgrade - Javor Ivanjica domaći131-02-0
1033Fk Rad - Proleter Novi Sad gosti220-11-1
1040Fk Radnik Surdulica - Fk Tsc Backa Topola domaći520-01-0
1046Macva Sabac - Radniki Nis gosti630-00-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7178Aberdeen - Hibernian gosti480-01-1
7190Hearts - Kilmarnock gosti420-10-1
7191Motherwell - St Mirren domaći391-02-0
7192Ross County - St Johnstone domaći101-12-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7165Ayr United - Inverness Caledonian Thistle gosti310-10-2
7166Dundee - Arbroath domaći381-02-0
7171Morton - Dunfermline gosti870-01-1
7172Partick Thistle - Queen Of The South gosti600-00-1

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5883Clyde - Montrose gosti410-20-2
5894Dumbarton - Forfar domaći113-03-1
5895East Fife - Stranraer domaći171-01-1
5897Peterhead - Airdrie United gosti41-11-2
5901Raith - Falkirk gosti30-22-2

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7173Albion Rovers - Elgin gosti340-21-3
7174Brechin - Stirling Albion domaći470-01-1
7175Cowdenbeath - Edinburgh City domaći441-01-0
7176Queen S Park - Annan Athletic gosti180-21-2
7177Stenhousemuir - Cove Rangers gosti33-13-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7129Leganes - Levante gosti450-11-2
7130Real Madrid - Granada Cf domaći22-04-2
7131Valencia - Alaves domaći271-02-1
7132Osasuna - Villarreal gosti50-12-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9002Lugo - Las Palmas gosti830-00-2
9003Elche - Rayo Vallecano domaći660-01-1
9004Ponferradina - Mirandes domaći351-02-0
9005Tenerife - Extremadura gosti81-11-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5683Deportivo Alaves B - Barakaldo domaći830-01-0
5684Amorebieta - Real Union De Irun gosti180-11-4
5686Real Valladolid B - Real Sociedad B domaći550-02-1
5687Arenas Club De Getxo - Athletic Bilbao B gosti530-01-2
5688Espanyol B - Cf La Nucia domaći102-12-1
5689Cultural Leonesa - Guijuelo domaći262-13-1
5690Levante B - Fc Andorra gosti430-11-1
5696Orihuela - Llagostera gosti410-10-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6251Sundsvall - Norrkoping domaći163-04-4
6258Aik Stockholm - Orebro domaći540-02-0
6259Sirius - Helsingborg domaći431-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4390Varberg - Vasteras domaći490-04-0
4392Mjallby - Osters gosti321-13-2
4394Degerfors - Brommapojkarna domaći141-02-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5955Eskilsminne If - Lindome Gif domaći401-01-0
6191Torns If - Utsiktens domaći500-02-0
6192Tvaakers - Kristianstad domaći401-02-1
6194Atvidaberg - Ljungskile gosti130-11-1
6195Trollhattan - Oskarshamn gosti470-00-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5699Sandvikens - Bodens gosti61-12-2
5700Rynninge - Gefle If gosti740-00-1
5701Sylvia - Vasalunds If domaći41-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8047Gauthiod - Ijk Uddevalla domaći45-09-0
8048Grebbestads If - Vargarda Ik domaći292-04-0
8049Ifk Tidaholm - Lidkopings Fk gosti320-11-1
8050Torslanda - Stenungsunds gosti60-13-2
8051Orebro Syrianska Bk - Vanersborgs If domaći372-04-0
8052Savedalens If - Nordvarmland Ff gosti81-21-6

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8055Sundbyberg Ik - Kungsangens If domaći75-06-0

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8191Friska Viljor - Pitea domaći173-16-1
8192Sandviks Ik - Gottne If gosti630-00-1
8193Skelleftea - Umea Fc Akademi gosti700-00-1
8194Taftea Ik - Anundsjo domaći174-16-1
8195Timra - Ifk Umea domaći15-19-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6149Neuchatel Xamax - Servette gosti150-22-2
6150Thun - Luzern gosti510-00-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6665Chiasso - Schaffhausen gosti530-00-1
6708Grasshoppers - Wil domaći43-03-0
6709Kriens - Aarau gosti650-02-3

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6277Kasimpasa - Konyaspor gosti211-31-4
6280Goztepe - Kayserispor domaći73-04-0
6281Genclerbirligi - Galatasaray - - 0-00-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8022Giresunspor - Akhisar Bld Spor domaći101-01-0
8023Eskisehirspor - Karagumruk gosti190-21-3
8024Istanbulspor - Kecioerengucu gosti530-01-1
8025Balikesirspor - Boluspor domaći261-13-2

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6506Vorskla Poltava - Illichivec Mariupol gosti570-01-1
6508Desna Chernigov - Olimpik Donetsk domaći900-01-0
6509Fk Lviv - Zorya Lugansk - - 0-00-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1200Ca Boston River - Nacional De Football gosti420-10-2
1207Cerro Largo - Rampla Juniors domaći144-05-1
1231Danubio - Atletico River Plate domaći71-11-1
1267Racing Club Montevideo - Fenix domaći94-14-1
1279Montevideo Wanderers - Progreso gosti420-10-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3208Caracas - Estudiantes De Caracas gosti121-22-2
3210Metropolitanos Fc - Mineros De Guayana domaći41-02-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Airbus - Uwic Cardiff gosti300-11-1
1198Carmarthen - Connahs Quay Nomads domaći121-11-2
1199Newtown - Barry Town gosti161-32-3

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9803Igokea Laktasi - Partizan Beograd 73-75
9805Cibona Zagreb - Mornar 88-92

ARGENTINA SUPER 20 PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9906Cd Libertad Sunchales - Ciclista Olimpico De La Banda 71-86

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1568Illawarra Hawks - Brisbane Bullets 81-90
3878Perth Wildcats - Melbourne United 94-93

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5847Antwerp - Leuven Bears 84-60
5878Kangoeroes Basket Mechelen - Limburg United 73-78

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1282Pyrinto Tampere - Korikouvot Kouvola 69-94

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9824As Monaco - Roanne 71-65
9825Le Mans - Chalon Sur Saone 88-80
9826Orleans Loiret - Pau Orthez 88-87

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3879Ago Rethymnon - Peristeri 60-79
3880Asp Promitheas - Ao Ionikos Nikaias 87-80
3881Panionios - Ifaistos Limnou 69-83
7447Paok - Gs Ermis Agias Larisas 87-61
7448Iraklis - Aris 82-66

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1185Vrijednosnice Osijek - Kk Hermes Analitica 72-71
1187Zabok - Split Co 85-74
1191Kk Gorica - Alkar Sinj 91-74
1243Kk Skrljevo - Dubrava 80-83
1258Sonik Puntamika - Gkk Sibenik 58-76

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5807Trento - Sassari 73-76
5857Brindisi - Brescia 88-78

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8491Schio - Bk Rosa Empoli 73-57
8547Venezia - Torino 81-64
8550Lucca - Ragusa 54-73
8551Sesto San Giovanni - Andros Basket Palermo 70-57

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8518Urania Milano - San Severo 81-82

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1360Hapoel Unet Holon - Hapoel Tel Aviv 89-75
1361Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem 81-93

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9921Shimane Susanoo Magic - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 63-66
9922Kyoto Hannarizu - Shiga Lake Stars 72-69
9923Sun Rockers Shibuya - Chiba Jets 83-78
9924Toyama Grouses - San En Neo Phoenix 88-71
9925Akita Northern Happinets - Osaka Evessa 70-77
9926Ryukyu Golden Kings Okinawa - Aisin Seahorses Mikawa 80-76

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9928Rizing Fukuoka Bb - Hiroshima Dragonflies 84-88
9929Yamagata Wyverns - Ehime Orange Vikings 81-71

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9109Busan Kt Sonicboom - Seoul Sk Knights 80-88
9110Wonju Dongbu Priory - Jeonju Kcc Egis 86-82

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8413Pieno Zvaigzdes - Bc Dzukija Alytus 79-75
8415Neptunas Klaipeda - Siauliai 90-94
8416Prienai - Nevezis 79-77

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9709Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 101-123
9717San Antonio Spurs - Orlando Magic 89-125

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1571Phantoms Braunschweig - Ratiopharm Ulm 94-88
1572S.Oliver Baskets Wurzburg - Bg Gottingen 90-75
1573Enbw Ludwigsburg - Telekom Baskets Bonn 94-80
1574Rasta Vechta - Ewe Baskets Oldenburg 68-73

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7492Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Torun 80-97
7493Gtk Gliwice - Wilki Morskie Szczecin 79-81
7510Mks Dabrowa Gornicza - Slask Wroclaw 98-94

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7513Rio Natura Monbus - Bilbao Basket 73-73 / 98-96
7514Ucam Murcia - Tecnyconta Zaragoza 89-73
7515Divina Seguros Joventut - Cb Miraflores 74-82
7516Iberostar Tenerife - Real Madrid 71-76

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8519Leche Rio Breogan - Oviedo Bc 72-54
8520Marin Peixegalego - Caceres Patrimonio De La Humanidad 64-75

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1499Tofas Bursa - Sigortam.Net Itu Bb 123-80
1500Galatasaray Sk - Bahcesehir Koleji 85-76
1502Darussafaka - Bursaspor Durmazlar 63-81

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9813Minsk 2006 - Lokomotiv Kuban 80-88
9814Nizhnyi Novogrod - Parma Permsky Kray 105-99

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9872Laval Rocket - Cleveland Monsters 0-01-4
9873Toronto Marlies - Belleville Senators 2-04-1
9874Hartford Wolf Pack - Charlotte Checkers 2-15-3
9875Hershey Bears - Wilkes Barre Scranton Penguins 2-23-4
9876Binghamton Devils - Utica Comets 1-03-4
9877Lehigh Valley Phantoms - Providence Bruins 0-10-3
9878Springfield Thunderbirds - Bridgeport Sound Tigers 1-15-1
9879Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins 1-35-8
9880Texas Stars - Manitoba Moose 1-23-5
9881Colorado Eagles - Stockton Heat 0-12-4
9882Bakersfield Condors - Ontario Reign 0-12-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8039Jesenice - Vienna Capitals Silver 1-15-2
8040Ek Zeller Eisbaren - Feldkirch 0-33-6
8042Steel Wings Linz - Cortina 1-02-2
8043Ec Die Adler Kitzbuhel - Asiago 0-11-2
8044Ehc Bregenzerwald - Hk Sz Olimpija 0-11-1
8045Lustenau - Hc Gherdeina 0-00-2
8046Ritten Sport - Wsv Sterzing Vipiteno Broncos 2-16-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6662Hk Lida - Hk Mogilev 3-06-1
6664Metallurg Zhlobin - Hc Dinamo Molodechno 2-13-2
6822Hk Gomel - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-03-1
6823Neman Grodno - Yunost Minsk 1-02-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1661Kladno - Liberec 1-25-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8446Slovan Ustecti Lvi - Hc Banik Sokolov 0-14-2
8486Benatky Nad Jizerou - Hc Havirov Panthers 0-04-1
8487Ceske Budejovice - Hc Rt Torax Poruba 0-02-2
8488Hc Zubr Prerov - Chomutov 1-12-1
8489Kadan - Hk Jestrabi Prostejov 1-22-3
8490Slavia Prague - Hc Frydek Mistek 0-12-1
8492Stadion Litomerice - Horacky Fk Trebic 1-04-0
8493Dukla Jihlava - Vhk Vsetin 1-12-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7530Cardiff Devils - Manchester Storm 1-03-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7531Assat - Hpk 2-15-3
8011Jyp - Ilves 2-16-4
8012Kookoo - Hifk 0-01-1
8013Lukko - Tps 2-15-1
8014Pelicans - Kalpa 0-13-3
8015Saipa - Karpat 0-10-2
8016Tappara - Jukurit 1-05-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8017Hermes - Hokki 3-010-1
8018Iisalmen Peli Karhut - Sapko 1-22-6
8019Jokipojat - Tuto 0-12-2
8020K Vantaa - Kettera 0-24-5
8021Roki - Heki 1-13-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8037Corona Brasov - Dab Docler 3-09-2
8038Hokiklub Budapest - Cs Progym Gheorgheni 0-01-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8321Buffalo Sabres - New Jersey Devils 2-07-2
8324Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 0-04-3
8329Ottawa Senators - New York Rangers 1-11-4
8358Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 2-15-5
8359Washington Capitals - Carolina Hurricanes 1-02-2
8360Nashville Predators - Detroit Red Wings 0-23-5
8361St Louis Blues - Dallas Stars 1-13-2
8362Arizona Coyotes - Boston Bruins 0-10-1
8363Colorado Avalanche - Minnesota Wild 2-14-2
8364Anaheim Ducks - San Jose Sharks 1-03-1
8365Calgary Flames - Vancouver Canucks 1-03-0
8369Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 2-36-5

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8053Stjernen - Gruner Ishockey 2-03-0
8054Valerenga - Storhamar 0-01-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4340Admiral Vladivostok - Red Star Kunlun 0-02-1
4341Sibir Novosibirsk - Neftekhimik 3-14-2
4350Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Moscow 1-11-4
4352M Magnitogorsk - Torpedo Nn 1-12-2
4368Cska Moscow - Dinamo Riga 1-16-1
4382Ska St Petersburg - Traktor Chelyabinsk 1-21-2
4384Vityaz Podolsk - Spartak Moscow 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9703Gornyak Uchaly - Org 1-04-1
9704Humo Tashkent - Yugra 0-01-3
9705Zauralye Kurgan - Krs Peking 0-00-0
9706Csk Vvs Samara - Chelyabinsk 0-11-1
9707Khimik Voskresensk - Ermak Angarsk 1-15-2
9708Zvezda Moscow - Sokol Krasnoyarsk 1-12-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8196Belye Medvedi U20 - Omskie Yastreby U20 1-12-2
8197Altai U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-03-1
8198S. Barsy Astana U20 - Sibirskie Snaipery U20 2-27-5
8199Amurskie Tigry U20 - Taifun U20 0-11-4

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3887Brynas - Hv 71 0-31-4
3888Farjestads - Oskarshamn 7-012-0
3891Leksand - Vaxjo 0-11-3
3892Linkopings - Malmo 1-11-1
3897Frolunda - Rogle 0-01-2
3926Lulea - Djurgardens If 0-01-3
3927Orebro - Skelleftea 2-05-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8284Fr. Gotteron - Rapperswil 2-04-1
8285Lausanne - Ambri 0-03-1
8286Scl Tigers - Lugano 0-23-3
8287Servette - Davos 2-25-6
8288Zug - Biel 0-02-2

ATP PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000S.Tsitsipas - A.Zverev 13-107-66-42-0
7569D.Thiem - K.Khachanov 16-172-67-62-1

ATP PEKING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6758J.Murray N.Skupski - I.Dodig F.Polasek 8-124-64-60-2

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8723N.Basilashvili - R.Albot 16-104-66-12-1
8724J.Sousa - F.Krajinovic 15-162-66-42-1
8725F.Verdasco - T.Fritz 17-196-77-61-2

ATP SHANGHAI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2984A.Bublik - G.Oliveira 12-86-46-42-0
3002A.Karatsev - J.Chardy 4-124-60-60-2
3003P.Carreno Busta - D.Wu 14-127-67-62-0
3032R.Hua - T.Fabbiano 12-166-30-61-2
3033P.Gojowczyk - Y.Nishioka 12-143-66-21-2
8712M.Cecchinato - D.Dzumhur 13-87-56-32-0
8713V.Pospisil - M.Granollers 14-117-57-62-0
8714J.Londero - B.Klahn 13-106-47-62-0
8715C.Norrie - T.Fabbiano 12-86-46-42-0
8716D.Evans - J.Chardy 14-146-24-61-2
8717A.Bublik - Y.Nishioka 12-56-36-22-0
8718P.Carreno Busta - D.Koepfer 12-46-36-12-0

ATP TOKIOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8500N.Djokovic - J.Millman 12-56-36-22-0

ATP TOKIO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1159N.Mektic F.Skugor - L.Pouille J.Struff 14-127-67-62-0

CHALLENGER BARCELONATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1103J.Kovalik - A.Giannessi 13-96-37-62-0
1112S.Caruso - J.Munar Clar 13-96-47-52-0

CHALLENGER BARCELONA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004S.Martos Gorne R.Ramanathan - S.Bolelli D.Vega Hernandez 9-134-65-70-2

CHALLENGER CAMPINASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1172S.Nagal - J.Ficovich 5-124-61-60-2
1636J.Varillas - F.Coria 12-46-06-42-0

CHALLENGER CAMPINAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014M.A.Reyes Varela F.Romboli - L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves 23-206-77-62-1
6777H.Dellien F.Zeballos - S.Galdos L.Mayer V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER NUR SULTAN IITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1174Y.Maden - T.Machac V-VV-VV-VV-V
8509Y.Maden - I.Marchenko 13-166-44-61-2

CHALLENGER NUR SULTAN II PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020H.Heliovaara I.Marchenko - K.Drzewiecki S.Walkow 12-86-46-42-0

WTA PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001N.Osaka - C.Wozniacki 12-66-46-22-0

WTA TIANJIN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1077N.Hibino - F.Liu 12-56-26-32-0
8798N.Melichar - K.Nara 8-124-64-60-2
8799S.Ma - Q.Zheng 14-131-66-22-1
8800Y.Wickmayer - X.You 10-136-74-60-2
8801F.Xun - N.Kostic 13-97-56-42-0
8802X.Gao - X.Wang 7-123-64-60-2
8803X.Wang - Y.Yang 12-26-26-02-0
8804N.Hibino - A.Rodionova 14-166-33-61-2
8805Y.Zhang - E.Liang V-V6-2V-VV-V

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8397Barnbach Koflach - Sg Westwien 24-31
8410Graz - Linz 29-35

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4144Gog - Skanderborg 29-27
4145Kif Kolding - Fredericia Hk 26-34

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7532Randers - Aarhus United 29-29
7545Viborg Hk - Eh Aalborg 28-16
7546Ajax Copenhagen - Tvis Holstebro 26-24

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4154Fif Kobenhavn - Odder Handbold 25-24

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
8452Malmo - Umf Selfoss 33-27
8459Dobrogea Sud - Csurgoi 22-24
8460Azoty Pulawy - Esch 31-28
8461Powen Zabrze - Maccabi Rishon Le Zion 29-26
8462Vojvodina Novi Sad - Ademar Leon 20-28
8463Hc Butel Skopje - Ztr Zaporozhye 18-14
8464Alpha Hard - Skjern 25-26
8465Pays Aix Uch - Porec 38-26
8466Rd Riko Ribnica - Ska Minsk 33-33
8467Achilles Bocholt - Thun 34-33
8480Benfica - Dubrava 29-28

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8448Joan Of Arc Dijon Handball - Chambray Touraine 27-21
8449Nantes Atlantique Hb - Ogc Nice Handball 29-17

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8445Gorica - Bjelovar 25-25
8447Rkhm Dubrovnik - Vinkovci 27-30

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6158Rostov Don - Spr Lublin 31-21
6177Buducnost T Mobile - Brest Bretagne Handball 32-35
6178Vag Handball - Ftc 31-22

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1797Magdeburg - Frisch Auf Goppingen 30-21
1798De Ludwigshafen - Tvb 1898 Stuttgart 23-27
1806Nordhorn Lingen - Leipzig 33-30

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4161Asv Hamm - Bad Schwartau 31-24
4169Eisenach - Tusem Essen 30-26
4305Ferndorf - Hsg Krefeld 28-23
4768Huttenberg - Djk Rimpar Wolfe 22-23
4781Hsg Konstanz - Aue 30-27

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5300U Cluj - Csm Slatina 22-23
5301Rapid Bucharest - Hcm Slobozia 18-17
5306Cs Gloria 2018 Bistrita - Cs Minaur Baia Mare 21-22

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8468Motor Zaporoshye - Nexe Nasice 33-31
8469Zagreb Ppd - Rk Eurofarm Rabotnik 24-23
8470Veszprem - Brest 32-23

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3235Bm Benidorm - Recoletas Atletico Valladolid 26-27
3236Bm Sinfin - Puerto Sagunto 30-29
3237Bm Nava - Naturhouse La Rioja 27-31
3238Encantada - Cangas 32-23
3244Ximenez Puente - Bm Huesca 25-24

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8277Skara Hf - Skuru 30-30
8328Vasterasirsta Hf - Heid 22-25

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8273Tyreso If - Karra 29-30
8274Hif Karlskrona - Alstermo If 24-25
8275Torslanda Hk - Aik Stockholm 31-34
8276Bodens Bk - Lindesberg 23-37

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8481Amicitia Zurich - Kadetten 19-35

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8522Dukla Liberec - Usti Nad Labem 0-11-13-1
8523Kladno - Praha 0-11-12-3
8524Vk Karlovarsko - Fatra Zlin 1-02-03-0
8525Black Volley Beskydy - Brno 1-02-03-1

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8528Tj Ostrava - Vk Up Olomouc 0-10-20-3
8529Tj Sokol Frydek Mistek - Vk Dukla Liberec 1-01-11-3
8530Tj Sokol Sternberk - Kralovo Pole Brno 0-11-12-3
8552Volejbal Brno - Pvk Olymp Praha 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
6850Cc Napoli - Savona 8-8
6851Ortigia - Sc Quinto 7-6
6853Rn Florentia - Pro Recco 3-21
6854Pallanuoto Trieste - Ss Lazio 13-11
6855Rari Nantes Salerno - Brixia Leonessa 4-13
6856Roma Nuoto - Posillipo 13-12
6858Teli Mar - Sm Verona 9-10

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2763Engleska - Argentina 39-10

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1805Waikato - Taranaki 38-19

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
7126Southern Kings - Munster 20-31
7181Cardiff Blues - Edinburgh 11-19
7182Central Cheetahs - Ulster 63-26
7301Zebre - Newport Gwent Dragons 28-52
7323Connacht - Benneton Treviso 41-5

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
9718Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles 6-4
9719Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 6-4

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
5713New York Yankees - Minnesota Twins 8-2
5793Houston Astros - Tampa Bay Rays 3-1

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2354Mnk Olmissum - Afc Universitas 0-1
2365Mnk Crnica - Uspinjaca Zagreb 4-2

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
2454Todis Lido Di Ostia - Cdm Futsal Genova 3-5
2458Italservice Pesarofano - Petrarca Padova 6-0
2467Acqua E Sapone - Latina Calcio 4-1
2475Came Dosson - Cybertel Aniene 7-7

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6498Ca Osasuna - Futsal Cartagena 3-1
6499Fs Valdepenas - Cordoba Cf Futsal 4-1
6500Inter Fs - Cd Burela Fs 7-2

GIRO DELL EMILIA DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
1521A.Valverde - E.Bernal 1-0
1524B.Mollema - J.E.Chaves 1-0
1540D.Gaudu - V.Nibali 0-1
1541D.Rosa - I.R.Sosa 1-0
1567G.Moscon - D.Teuns 1-0
1580G.Visconti - G.Brambilla 0-1
1582J.Fuglsang - J.Haig 1-0
1583M.Woods - D.Ulissi 1-0
1584P.Latour - G.Martin 1-0
1587S.Higuita - D.Martin 1-0

TOUR DE EUROMETROPOLE H2HBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8300J.Stuyven - O.Naesen 1-0
8301J.Alvaro - N.Bonifazio V-V
8302F.Senechal - K.Asgreen V-V
8303T.Dupont - H.Hofstetter 1-0
8307R.Jans - T.Van Asbroeck 0-1
8308P.Vakoc - D.De Bont 0-1
8313A.Capiot - R.Barbier 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 151621323343
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 13495780
arrow BC British Colombia BC49 6/49 179212847
arrow BE Belgija 6/45 21421303840
arrow BL Belgija Keno 20/70 1891013152324333738404650555657616869
arrow CA Kanada 6/49 141535384246
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 17123341
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 27101319
arrow CL Colorado 6/42 31019202435
arrow DA Multi-Daily A 6/99 131761667491
arrow DB Multi-Daily B 6/99 184156597192
arrow DC Multi-Daily C 6/99 61262669098
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 46101517182042435152535457606162646670
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 136820252627283335424352535658596670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 812202125
arrow FK Finska Keno D 20/70 137910131417182526303234394447515460
arrow FL Florida 6/53 141720214352
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2361115161921222324253442445052586470
arrow FR Francuska 5/49 216303138
arrow FT Finska Keno T 20/70 19102122232533353839424647485056576570
arrow GE Njemačka 6/49 81727364749
arrow GO Njemačka Keno 20/70 47111920222425273235363945465455576770
arrow GR Grčka 6/49 137144548
arrow HU Mađarska 5/90 1433607883
arrow IL Illinois 6/52 91618212533
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 12454042
arrow IR Irska 6/47 182129354143
arrow IT Italija 6/90 203852586872
arrow LD Latvija Keno D 20/62 4571012172025262933364448515456585961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 412131922242628323342444647495051535661
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2681014161820242729373844454650545761
arrow LU Louisiana 6/40 32532333637
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 2517313547
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1011121323
arrow MI Michigan Classic 6/47 152426273544
arrow MS Missouri 6/44 11015293839
arrow NP New York Pick 10 20/80 717232829303437454649505663666871757980
arrow NY New York 6/59 92232455459
arrow OH Ohio Classic 6/49 41115304448
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 242528293239
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 210152123283031394043525356606164707677
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1217192023252633363738434552556163707375
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 35101422
arrow PO Poljska 6/49 4920272931
arrow QU Quebec 6/49 1216243238
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 21223242543
arrow SB Španjolska Bono 6/49 5916303649
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 2721243042
arrow SW Švicarska 6/42 1912202342
arrow TE Texas 6/54 61018243237
arrow TU Turska Sayisal 6/49 61923242734
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 4812133234
arrow UW SAD Powerball 5/69 614365154
arrow WA Washington 6/49 222324263442
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 514232628
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 111721324349
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 346924273338404245475562646569727677