Nedjelja 06.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8777Fiorentina - Udinese - - 0-01-0
8778Borussia Monchengladbach - Augsburg - - 4-05-1
8779Club Brugge - Gent - - 2-04-0
8780Arsenal - Bournemouth - - 1-01-0
8781Roma - Cagliari - - 1-11-1
8782Wolfsburg - Union Berlin - - 0-01-0
8787St Gallen - Basel - - 0-00-0
8788Real Valladolid - Atletico Madrid - - 0-00-0
8789Buducnost Podgorica - Zadar - - 0-01-0
8790Flensburg Handewitt - Fuchse Berlin - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8511Na Hussein Dey - Mlila gosti620-01-1
8512Bordj Bou Arreridj - Js Saoura domaći21-11-2
8513Js Kabylie - Es Setif domaći790-01-0
8514Paradou Ac - Belouizdad - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7224Velez Sarsfield - Independiente domaći281-02-0
7228Lanus - Rosario domaći570-01-1
7229Union De Santa Fe - Colon domaći550-01-0
7230River Plate - Atletico Patronato Parana domaći590-02-0
7334Defensa Y Justicia - Boca Juniors gosti190-10-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8650Deportivo Moron - Barracas Central domaći191-01-0
8651San Martin Tucuman - Defensores De Belgrano - - 0-00-0
8652Ca Temperley - Agropecuario Argentino - - 0-00-0
8653Gimnasia Jujuy - All Boys - - 0-00-0
8654Independiente Rivadavia - Ca Estudiantes gosti330-10-2

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8663Villa San Carlos - Ca Talleres De Remedios gosti500-00-1
8664Ca Colegiales - Argentino De Quilmes gosti790-00-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8680General Lamadrid - Excursionistas domaći480-02-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1798Fc Noah - Gandzasar Kapan domaći142-02-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7235Austria Vienna - Sturm Graz domaći820-01-0
7236Hartberg - Lask domaći550-01-2
7241Wolfsberger Ac - St Polten domaći122-04-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8403Austria Lustenau - Fc Liefering domaći12-13-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1001Admira Wacker Ii - Sv Stripfing - - 0-00-0
8483Sv Leobendorf - Mattersburg Ii gosti540-00-3

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1057Zira Fk - Gabala gosti640-01-1
1058Qarabag - Sabah domaći171-02-0

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1273Club Brugge - Gent domaći112-04-0
1274Royal Antwerp - Standard Liege domaći231-02-2
1278Genk - Royal Excel Mouscron gosti500-02-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4315St Gilloise - Kfco Beerschot Wilrijk gosti470-01-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8555Isloch - Dinamo Minsk gosti300-11-1
8556Zvezda Minsk - Fc Vitebsk domaći201-02-0
8557Fc Gomel - Fk Dnyapro Mogilev - - 0-00-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6595Guabira - Aurora domaći301-03-1
6596Real Potosi - Oriente Petrolero gosti810-00-1
6597Bolivar - Wilstermann gosti310-11-1
6599Club Destroyers - Sport Boys domaći51-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8569Fk Mladost Doboj Kakanj - Velez Mostar domaći162-02-2
8570Borac Banja Luka - Zeljeznicar domaći91-03-0

BRAZIL COPA VERDENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8975Paysandu Pa - Remo domaći590-03-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1174Ec Sao Bernardo Sp - Atletico Linense domaći42-25-2
1185Mirassol Sp - Santo Andre domaći231-12-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1041Chapecoense Sc - Flamengo gosti350-10-1
1042Botafogo - Fluminense gosti350-10-1
1044Ceara - Goias gosti270-10-1
1045Palmeiras - Atletico Mg gosti450-11-1
1054Csa Al - Avai domaći141-03-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7550Sampaio Correa Ma - Nautico Pe domaći141-02-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1172Gremio U20 - Cruzeiro U20 domaći51-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1129Fk Arda Kurdzhali - Dunav Ruse gosti450-10-2
1158Ludogorets - Levski Sofia domaći161-02-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2348Budejovice - Bohemians 1905 domaći181-03-2
2349Mlada Boleslav - Viktoria Plzen gosti290-12-1
2350Jablonec - Slavia Prague gosti700-00-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2401Viktoria Zizkov - Vysehrad domaći301-01-0
2411Slovan Varnsdorf - Vlasim gosti110-12-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1200Sokol Hostoun - Loko Vltavin gosti50-10-2
1207Stechovice - Sparta Prague B gosti140-10-3
6999Fk Pribram B - Sk Rakovnik domaći102-04-0
7000Fc Hradec Kralove B - Fk Zbuzany 1953 domaći163-13-3
7001Fk Chlumec Nc - Sokol Brozany domaći252-05-1
7002Liberec U21 - Zivanice gosti61-21-4
7004Karlovy Vary - Admira Praha gosti142-24-3

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6649Municipal Iquique - Everton De Vina - - 0-00-0
6650Palestino - Curico Unido gosti232-24-2
6651Universidad Catolica - Cobresal domaći102-05-0
6652Coquimbo Unido - Audax Italiano domaći600-01-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191Deportes Magallanes - Santiago Wanderers gosti490-00-2
1194Cobreloa - Deportes Valdivia domaći690-02-1
1198Melipilla - Union San Felipe gosti410-10-2
1199Deportes Copiapo - Santiago Morning domaći261-01-0

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1234Apollon Limassol - Olympiakos Nicosia domaći151-03-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7253Esbjerg Fb - Sonderjyske gosti590-01-2
7254Silkeborg - Midtjylland gosti310-11-2
7255Brondby If - Fc Copenhagen domaći62-13-1
7256Odense - Horsens domaći122-03-0
7257Randers Fc - Aarhus Gf domaći530-02-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2438Fc Roskilde - Viborg gosti40-20-2
2441Hb Koge - Skive gosti880-00-2
2445Nykobing Fc - Fremad Amager gosti51-22-2
2446Vejle - Vendsyssel Ff domaći870-01-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8262Hillerod - Avarta gosti250-20-3
8263Holbaek B I - Hik Hellerup gosti300-11-2
8264Slagelse - Fc Helsingor gosti21-21-3
8265Thisted - Sydvest domaći500-03-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6523El Gounah - Misr Lel Makasa domaći411-01-0
6524Haras El Hodood - Tanta domaći371-11-1
6526Talaea El Gaish - Al Assiouty Sport gosti650-02-2
6527El Zamalek - Fc Masr domaći151-11-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6693Arsenal - Bournemouth domaći91-01-0
6694Manchester City - Wolves gosti800-00-2
6695Southampton - Chelsea gosti171-31-4
6697Newcastle - Manchester Utd domaći720-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7975Paide Linnameeskond - Nomme Kalju gosti100-10-1
7976Levadia Tallinn - Tartu Jk Tammeka domaći540-01-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7276Hjk Helsinki - Inter Turku gosti490-00-1
7277Kups - Honka domaći441-01-1
7278Lahti - Kpv domaći311-01-4
7279Mariehamn - Ilves domaći560-02-2
7281Rops - Seinajoen Jk domaći111-01-0
7283Vps - Hifk domaći221-02-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7104Lille - Nimes Olympique domaći121-12-2
7105Rennes - Reims gosti490-00-1
7106St Etienne - Lyon domaći900-01-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2935Volos Nps - Atromitos Athens domaći72-22-3
2936Asteras Tripolis - Paok gosti330-11-2
2937Ofi Crete - Panionios gosti91-14-1
2946Aris - Olympiakos Piraeus domaći71-21-2

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1374Coban Imperial - Csd Comunicaciones domaći61-01-1
1375Deportivo Sanarate - Santa Lucia Cotzumalguapa Fc domaći302-03-0
1376Deportivo Malacateco - Antigua Gfc domaći122-12-1
1377Deportivo Mixco - Deportivo Siquinala - - 0-00-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1397Cd Real Sociedad - Cd Vida gosti111-21-3
1398Cd Motagua - Olimpia Cd gosti291-11-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4347Rijeka - Lokomotiva Zagreb domaći451-01-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1186Bijelo Brdo - Cibalia domaći321-01-1
1193Nk Croatia Zmijavci - Solin domaći131-12-1
1239Rudes - Nk Osijek Ii domaći900-01-0
1240Orijent - Hnk Hajduk Ii gosti770-00-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7118Fiorentina - Udinese domaći720-01-0
7120Atalanta - Lecce domaći352-03-1
7121Bologna - Lazio domaći212-22-2
7123Roma - Cagliari gosti261-11-1
7124Torino - Napoli - - 0-00-0
7125Inter - Juventus gosti41-11-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7292Cremonese - Cittadella gosti20-10-2
7293Salernitana - Frosinone domaći311-01-1
7295Ascoli - Pescara gosti880-00-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5313Ac Gozzano - Carrarese gosti121-11-1
5314Pistoiese - Olbia domaći211-12-1
5318Pro Patria - Lecco domaći101-01-0
5320Us Pianese - Juventus U23 gosti710-00-1
5328Alessandria - Pontedera gosti700-00-2
5361Arezzo - Monza gosti30-40-4
5362Pergolettese - Renate gosti170-10-1
9032Albinoleffe - Siena gosti100-10-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5389Reggio Audace Fc - Gubbio gosti380-11-1
5410Sambenedettese - Piacenza gosti261-14-2
5426Sud Tirol - Modena gosti152-24-3
5496Triestina - Ravenna gosti900-00-1
5497Carpi - Salo domaći321-01-0
5498Imolese Calcio - Fano gosti850-00-1
5525Padova - Fc Arzignano Valchiampo domaći451-02-0
5537Rimini - Virtus Vecomp Verona gosti530-01-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5541Avellino - Rende - - 0-00-0
5565Bari - Cavese domaći182-04-0
5566Potenza - Viterbese domaći331-03-0
5569Ternana - Catania gosti161-13-2
5571As Bisceglie - Picerno domaći92-12-2
5580Catanzaro - Virtus Francavilla Calcio gosti331-13-1
5581Paganese - Reggina gosti120-11-1
5585Sicula Leonzio - Monopoli gosti191-11-2
5591Vibonese - Casertana domaći242-13-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9713Bnei Yehuda - Hap Kfar Saba gosti60-10-1
9714Hap Raanana - Hapoel Tel Aviv domaći231-12-2
9715Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem gosti190-30-3

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2284Urawa Red Diamonds - Shimizu S Pulse gosti191-12-1
2308Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale gosti150-40-5

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9102Fc Gifu - Renofa Yamaguchi domaći431-01-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8004Ordabasy Shymkent - Fc Astana gosti150-11-1

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1571Kakamega Homeboyz - Tusker Football Club gosti291-11-3
1572Sofapaka Fc - Bandari Fc domaći51-02-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6718Depotivo Pasto - Deportes Tolima - - 0-00-0
6719Millionarios - Boyaca Patriotas - - 0-00-0
6720Atletico Nacional - Atletico Junior gosti790-00-1
6721U. M. Santa Marta - Rionegro Aguilas domaći431-01-1
6722Deportivo Cali - America De Cali gosti181-13-2
6723La Equidad - Independiente Santa Fe gosti560-00-3
6724Atletico Bucaramanga - Independiente Medellin gosti111-12-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6285Cd Real San Andres - Itagui Leones Fc domaći102-03-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8381Deportivo Saprissa - Deportiva Alajuelense gosti142-22-5
8393Universidad De Costa Rica - Ad Municipal Grecia gosti351-12-1
8394Limon - Guadalupe Fc domaći91-02-1
8395Herediano - Cartagines domaći510-03-0
8396San Carlos - Adr Jicaral gosti560-02-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8379Ad Cofutpa - Ad Guanacasteca domaći311-01-1

LUKSEMBURG 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1574Progres Niedercorn - Us Mondorf Les Bains domaći21-02-2
1575Racing Union - Fola Esch gosti120-12-2

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1756Floriana - Tarxien Rainbows gosti231-12-1
1757Hamrun Spartans - Mosta gosti220-10-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1577Far Rabat - Olympic Safi - - 0-00-0
1578Hassania Agadir - Rsb Berkane gosti500-00-1
1579Difaa El Jadida - Wydad Casablanca gosti210-10-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2964Honved - Ferencvaros - - 0-00-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1499Budaorsi - Gyor domaći241-12-2
1500Dunakanyar - Mtk Budapest domaći51-11-3
1502Kazincbaricika Bsc - Szombathelyi Haladas gosti50-10-1
1503Bfc Siofok - Ajkai Fc gosti220-12-2
1507Csakvar - Dorogi Fc domaći460-02-1
1508Gyirmot - Tiszakecske Fc domaći451-01-0
1513Szeged - Bekescsaba domaći201-01-0
1514Szolnoki - Soroksar domaći331-01-2
1515Ujbuda - Nyiregyhaza domaći161-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3100Toluca - Puebla gosti490-01-1
3103Fc Juarez - San Luis gosti211-11-2
3108Queretaro - Monterrey gosti112-12-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1576Universidad Guadalajara - Cf Potros Uaem domaći152-03-2

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3207Cd Ocotal - Diriangen Fc domaći121-01-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7306Den Haag - Ajax gosti100-10-2
7307Fortuna Sittard - Feyenoord domaći23-14-2
7308Psv Eindhoven - Vvv Venlo domaći610-04-1
7309Willem - Az Alkmaar gosti221-11-1

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1690Floya - Gjelleraasen If domaći231-11-3
1692Honefoss - Skjervoy domaći193-06-0
9998Valerenga 2 - Halsen If domaći55-06-0
9999Pors Grenland - Staal domaći431-01-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1348Brann - Molde - - 0-00-0
7312Haugesund - Rosenborg domaći540-02-1
7313Lillestrom - Bodo Glimt - - 0-00-0
7314Ranheim - Sarpsborg gosti290-10-2
7315Stabaek - Viking - - 0-00-0
7316Tromso - Kristiansund domaći43-05-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1018Ham Kam - Skeid gosti250-12-1
1029Kfum Oslo - Tromsdalen domaći81-01-1
1030Strommen - Nest Sotra gosti490-00-2
1121Aalesund - Raufoss domaći82-03-1
1155Kongsvinger - Sandefjord gosti101-22-3
1165Notodden - Ullensakerkisa - - 0-00-0
1168Sandnes Ulf - Sogndal gosti510-00-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1505Arendal - Brattvaag gosti360-12-3
1591Alta - Odd Bk 2 domaći152-04-1
1635Oppsal - Mjolner domaći780-02-0
1636Sotra Sk - Senja gosti840-00-1
9994Egersund - Kvik Halden gosti280-20-3
9995Nardo - Hodd gosti630-00-2
9996Byasen - Bryne domaći202-03-0
9997Fredrikstad - Moss gosti750-00-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3123Borussia Monchengladbach - Augsburg domaći24-05-1
3124Wolfsburg - Union Berlin domaći690-01-0
3136Eintracht Frankfurt - Werder Bremen gosti270-12-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6837Heidenheim - Bochum gosti71-22-3
6857Holstein Kiel - Jahn Regensburg domaći161-11-2
6866Nurnberg - St Pauli gosti230-11-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6883Bayern Munich Am - E. Braunschweig domaći151-02-0
6887Chemnitzer - Duisburg domaći560-03-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Hessen Kassel - Fc Eddersheim gosti250-11-2
12701. Hanauer Fc 93 - Viktoria Griesheim domaći42-12-3
1282Turk Gucu Friedberg - Rw Hadamar gosti530-00-3

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1284Villingen - Sv Sandhausen Ii domaći770-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9701Niendorfer - Meiendorfer domaći83-04-3
9702Fc Teutonia Ottensen 1905 - Sv Rugenbergen domaći860-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369Fc Hurth - Vfl Vichttal gosti150-10-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
97201.Fc Monheim - Tus 64 Bosinghoven domaći381-01-0
9721Ratinger - Cronenberger gosti230-21-2
9759Schwarz Weiss Essen - Sc Velbert domaći790-02-0
9760Sc Union Nettetal - Sf Niederwenigern domaći182-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1299Gifhorn - Eintracht Northeim gosti360-11-1

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1291Holzwickeder Sc - 1. Fc Kaan Marienborn domaći51-02-1
1292Siegen - Gutersloh gosti131-11-3
1298Westfalia Herne - Sc Wiedenbruck 2000 gosti240-10-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8719Schalding Heining - Augsberg Am - - 0-00-0
8720Schweinfurt - Nurnberg Am gosti530-00-2
8721Viktoria Aschaffenburg - Buchbach domaći203-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1250Hansa Luneburg - Hannoverscher Sc domaći181-12-1
8268Altona 93 - Weiche Flensburg domaći111-01-1
8269Drochtersen Assel - Vfb Oldenburg domaći53-05-1
8270Havelse - Eintracht Norderstedt gosti900-00-1
8271Lubeck - Werder Bremen Am gosti261-12-1
8272St Pauli Am - Holstein Kiel Amateurs gosti760-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8421Bsg Chemie Leipzig - Lokomotive Leipzig domaći291-02-0
8427Berlin Ak 07 - Optik Rathenow gosti320-11-1
8428Bfc Dynamo - Auerbach domaći122-02-0
8429Bischofswerdaer Fv 1908 - Hertha Berlin Am gosti42-42-7
8430Union Furstenwalde - Altglienicke gosti410-11-2
8431Wacker Nordhausen - Energie Cottbus gosti41-21-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8440Bonner - Aachen domaći510-02-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1866General Diaz - Deportivo Santani gosti410-10-1
1867Sol De America - River Plate Asuncion domaći880-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1560Sporting Cristal - Real Garcilaso domaći112-03-0
1569Union Comercio - Deportivo Municipal gosti590-02-1
1592Alianza Universidad De Huanuco - Fbc Melgar gosti160-12-1
1593Sport Boys - Universitario De Deportes - - 0-00-0
1594Cesar Vallejo - Utc De Cajamarca - - 0-00-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9986Atletico Grau - Alianza Atletico domaći451-03-1
9987Cienciano - Union Huaral - - 0-00-0
9988Juan Aurich - Comerciantes Unidos - - 0-00-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7320Lks Lodz - Korona Kielce domaći282-14-1
7321Cracovia Krakow - Gornik Zabrze gosti131-11-1
7322Piast Gliwice - Legia Warsaw domaći570-02-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9078Olimpia Grudziadz - Stomil Olsztyn domaći41-01-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8625Pelikan Lowicz - Rks Radomsko gosti510-02-3
8626Ks Wasilkow - Unia Skierniewice gosti480-01-2
9982Hetman Zamosc - Korona Kielce Ii gosti290-12-3
9983Krasnik - Siarka Tarnobrzeg - - 0-00-0
9984Pogon Ii Szczecin - Baltyk Gdynia domaći411-03-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9974Caldas - Leiria gosti111-21-3
9975Vitoria Guimaraes B - Vizela domaći560-01-0
9976Ac Marinhense - Torreense gosti160-11-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3670Viitorul Constanta - Cfr Cluj domaći272-03-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4533U Cluj - Ripensia Timisoara gosti260-11-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5625Ural Ekaterinburg - Zenit St Petersburg gosti30-21-3
5626Lokomotiv Moscow - Arsenal Tula domaći92-12-1
5627Cska Moscow - Rostov gosti110-21-3
5629Fk Krasnodar - Spartak Moscow domaći32-12-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1848Atlanta United Fc - New England Revolution domaći31-13-1
1849Dallas Burns - Sporting Kansas City domaći92-06-0
1850Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy gosti91-14-2
1905Los Angeles Fc - Colorado Rapids domaći282-13-1
1908Montreal Impact - New York Red Bull domaći232-03-0
1924Orlando City Sc - Chicago Fire domaći51-12-5
1925Philadelphia Union - New York City Fc gosti70-21-2
1926Portland Timbers - San Jose Earthquakes domaći291-13-1
1927Seattle Sounders - Minnesota United domaći291-01-0
1930Toronto Fc - Columbus Crew domaći580-01-0
1940Vancouver Whitecaps - Real Salt Lake gosti280-10-1
1941Washington Dc United - Fc Cincinnati - - 0-00-0

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1213Alianza - Once Municipal domaći91-02-1
1214Independiente Fc - Cd El Vencedor gosti160-21-2
1215Municipal Limeno - Chalatenango gosti210-11-3

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7204As Trencin - Zlate Moravce domaći221-12-2
7205Ruzomberok - Slovan Bratislava domaći391-01-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060Triglav - Olimpija Ljubljana domaći101-02-3
1097Rudar Velenje - Aluminij domaći231-01-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1051Indija - Mladost Lucani gosti70-10-2
1052Napredak - Crvena Zvezda gosti900-00-1
1053Partizan Belgrade - Vozdovac gosti280-11-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6234Livingston - Celtic domaći470-02-0
7193Rangers - Hamilton domaći72-05-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7133Mallorca - Espanyol domaći371-02-0
7134Celta Vigo - Athletic Bilbao domaći740-01-0
7135Real Valladolid - Atletico Madrid - - 0-00-0
7160Real Sociedad - Getafe domaći51-01-2
7161Barcelona - Sevilla domaći273-04-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9006Fuenlabrada - Sporting Gijon domaći590-02-0
9007Real Oviedo - Numancia domaći171-01-1
9008Real Zaragoza - Cadiz gosti570-00-2
9009Deportivo La Coruna - Almeria - - 0-00-0
9010Huesca - Malaga domaći142-02-0
9011Racing Santander - Girona gosti50-10-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8753Cf Rayo Majadahonda - Getafe B domaći690-02-0
8754Internacional De Madrid Boadilla - Marino Luanco domaći530-01-0
8755Las Palmas B - Celta Vigo B - - 0-00-0
8756Racing Ferrol - Atletico Baleares gosti540-00-3
8757Scr Pena Deportiva - Las Rozas Cf domaći312-12-1
8758Sporting Gijon B - Ud Ibiza Eivissa gosti540-00-2
8759Ss Reyes - Real Madrid Castilla domaći710-01-1
8760Up Langreo - Melilla gosti660-00-1
8761Pontevedra - Atletico Madrid B gosti130-31-5
8762Fc Coruxo - Real Oviedo B domaći101-01-0
8791Osasuna B - Logrones gosti770-00-1
8792Cd Calahorra - Izarra domaći351-01-0
8793Club Haro Deportivo - Sd Leioa - - 0-00-0
8794Salamanca Cf Uds - Unionistas De Salamanca Cf domaći860-02-0
8795Tudelano - Burgos gosti210-12-2
8806Gimnastic - Castellon gosti690-01-1
8808Prat - Ud Cornella domaći640-01-2
8809Sd Ejea - Lleida - - 0-00-0
8810Villarreal B - Cd Ebro domaći620-01-1
8811Badalona - Valencia B gosti420-11-2
8812Sabadell - Olot domaći421-01-1
8941Hercules - Barcelona B domaći172-04-1
9029Cp Villarrobledo - Yeclano Deportivo domaći191-01-1
9030Ucam Murcia - Real Murcia - - 0-00-0
9070Rb Linense - Marbella gosti61-11-1
9071Atletico Sanluqueno - Rec De Huelva gosti600-01-1
9085Cartagena - Algeciras domaći680-02-0
9103Cordoba - Cf Cadiz B domaći900-01-0
9104Don Benito - Club Recreativo Granada domaći291-03-0
9105Merida - Villarrubia Cf gosti150-21-3
9106San Fernando - Sevilla Atletico domaći201-11-2
9107Talavera - Badajoz gosti450-10-2

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2621Xerez Deportivo Fc - San Roque domaći530-02-1
3118Ca River Ebro - Cd Varea gosti70-11-2
9770Mallorca B - Sd Formentera domaći72-13-1
9771Binisalem - Ud Poblense gosti640-00-3
9772Cf Soller - Ce Esporles domaći451-01-0
9870Cd Buzanada - Cd Union Puerto Del Rosario domaći600-01-0
9871Cd Marino - Santa Brigida domaći401-03-0
9884Sfc Minerva - Ed Churra domaći470-02-1
9885Lorca Deportiva - Estrella Grana El Palmar Cf gosti450-12-2
9886Olimpico Totana - Fc Cartagena Ii domaći680-02-0
9887Mazarron - Cap Ciudad De Murcia - - 0-00-0
9888Ucam Murcia Ii - Real Murcia B - - 0-00-0
9889Cda Aguilas Fc - Los Garres gosti480-02-2
9890Cacereno - Olivenza Fc domaći203-04-0
9891Cd Calamonte - Ad Llerenense gosti180-11-2
9892Cuarte Cd - Ad Almudevar domaći72-13-1
9893Cd Binefar - Ud Fraga domaći351-13-2
9894Gimnastica Torrelavega - Ad Siete Villas domaći341-02-1
9895Ud Samano - Selaya Fc gosti61-12-1
9896Santutxu Fc - Cd Santurtzi Ke - - 0-00-0
9897Cd Ariznabarra - Sd Gernika Club gosti730-00-2
9898Elche B - Hercules Cf B - - 0-00-0
9899Ud Beniganim - Novelda gosti420-10-3
9900Cf Intercity - Cd Acero domaći91-01-1
9901Recambios Colon Cd - Fc J. Espanol De San Vicente domaći301-01-0
9902Atletico Saguntino - Vilamarxant Cf gosti40-10-3
9903Silla Cf - Olimpic De Xativa gosti40-10-1
9904Alzira - Cf Villarreal C domaći181-12-1
9905Club Deportivo Eldense - Crevillente Deportivo gosti410-11-1
9911Ad Union Adarve - Cd San Fernando De Henares domaći550-01-0
9912Alcobendas Sport - Sad Villaverde San Andres domaći760-01-0
9913Carabanchel - Navalcarnero domaći391-11-1
9914Ed Moratalaz - Parla - - 0-00-0
9915Cd Mostoles - Trival Valderas A. gosti140-10-3
9916Cf Pozuelo De Alarcon - Atletico De Pinto domaći65-35-4
9917Rayo Vallecano B - Alcala gosti51-11-1
9918Leganes B - Cd El Alamo gosti520-02-2

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6260Bk Hacken - Ostersunds domaći391-01-1
6261Djurgarden - Hammarby gosti530-01-2
6262Kalmar - Athletic Fc - - 0-00-0
6263Elfsborg - Falkenberg domaći21-04-0
6264Malmo - Gotenborg domaći620-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4395Dalkurd - Frej domaći71-01-1
4396Halmstad - Norrby domaći381-03-0
4479Jonkopings Sodra - Gais gosti540-01-2
4521Trelleborgs Ff - Ik Brage domaći510-02-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6199Varnamo - Lunds domaći83-03-1
6200Oddevold - Assyriska Turabdin Ik gosti600-00-1
6201Skovde - Landskrona gosti360-11-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5702Nykoping - Tegs domaći61-11-1
5705Umea - Karlslunds gosti161-13-3
5708Akropolis - Forward domaći42-02-1
5711Karlstad Bk - Carlstad United gosti90-21-2
5712Fc Linkoping City - Sollentuna United domaći301-04-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6152Sion - Lugano gosti780-01-2
6153St Gallen - Basel - - 0-00-0
6154Zurich - Young Boys gosti220-10-4

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6710Vaduz - Stade Ls Ouchy domaći441-03-2

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9989Young Africans Sc - Coastal Union Fc domaći510-01-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6286Sivasspor - Ankaragucu gosti151-13-1
6290Besiktas - Alanyaspor domaći520-02-0
6366Caykur Rizespor - Trabzonspor domaći231-01-2
6412Gaziantep Bb - Basaksehir gosti131-11-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8026Umraniyespor - Adanaspor domaći121-02-1
8027Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Altinordu Fk domaći431-01-0
8028Osmanlispor Fk - Hatayspor gosti450-10-1
8029Adana Demirspor - Menemen Belediyespor gosti360-10-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6564Sc Dnipro 1 - Shakhtar Donetsk gosti40-10-2
6589Kolos Kovalivka - Dinamo Kiev gosti560-00-4

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1241Plaza Colonia - Cerro domaći610-01-0
1280Juventud Piedras - Defensor Sporting gosti90-11-3
1283Liverpool Montevideo - Penarol domaći870-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8587Trujillanos - Portuguesa domaći431-01-1
8588Zulia Fc - Carabobo domaći61-11-2
8589Aragua - Dep. La Guaira - - 0-00-0
8590Academia Puerto Cabello - Lala Fc gosti300-10-1
8591Zamora - Deportivo Lara domaći411-01-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9806Buducnost Podgorica - Zadar 93-80
9807Crvena Zvezda Beograd - Kk Primorska 90-64

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1637Bahia Basket - Boca Juniors 72-68
1646Argentino Junin - Obras Sanitarias 83-76
9907Atenas Cordoba - Quimsa Santiogo Del Estero 71-88

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1360Arkadia Traiskirchen - Basketclubs Vienna 88-76
1361Ubsc Graz - Bk Dukes Klosterneuburg 79-84

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8942Bc Vysocina - Basketbal Olomouc 72-86

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1365Horsens Ic - Bk Amager 109-48

ENGLESKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2352Cheshire Phoenix - Newcastle Eagles 92-100

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1657Alaska Aces - Magnolia Hotshots 90-95
9944Phoenix Pulse Fuel Masters - Meralco Bolts 94-111

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8952Kataja Joensuu - Salon Vilpas Vikings 76-78
8960Kauhajoen Karhu - Lahti Basketball 84-92

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8515Paris Levallois - Limoges 95-95 / 108-106
8517Asvel Lyon Villeurbanne - Cholet 85-76

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3882Aek Athens - Kolossos 93-69
7449Gs Lavriou - Panathinaikos 81-112

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5863Virtus Roma - Cremona 97-94
5866Varese - Bologna 83-60
5869Cantu - Reggio Emilia 75-92
5870Treviso - Pistoia 87-72
5871Virtus Bologna - Venezia 75-70
8963Milano - Trieste 88-73

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9920Battipaglia - San Martino Lupari 59-71

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1658Torino - Biella 79-71
1659Trapani - Treviglio 74-61
1660Agrigento - Casale Monferrato 79-70
1661Bergamo - Scafati 65-63
1665Caselpusterlengo - Mantova 66-81
1669Ferrara - Orzinuovi 78-77
1671Imola - Montegranaro 73-80
1672Roseto - Udinese 74-87
1688Verona - Caserta 85-64
1689Forli - Ravenna 70-76

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9108Maccabi Rishon - Maccabi Tel Aviv 66-81

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9927Brave Thunders Kanagawa - Tochigi Brex 75-69

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9111Anyang Kgc - Lg Sakers 82-74
9676Incheon Elephants - Seoul Thunders 79-78

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8418Lietuvos Rytas Vilnius - Juventus Utena 86-65
8419Zalgiris Kaunas - Bc Lietkabelis 96-69

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1647Correcaminos Uat Victoria - Plateros De Fresnillo 78-60
1651Fuerza Regia - Huracanes De Tampico 86-69
1652Lenadores De Durango - Dorados De Cihuahua 77-88
1655Mineros De Zacatecas - Bc Laguneros Comarca 93-79
1656Soles De Mexicali - Capitanes Ciudad De Mexico 69-68

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7424Crailsheim Merlins - Bbc Bayreuth 83-76
7425Skyliners Frankfurt - Bayern Munich 77-81
7446Brose Baskets Bamberg - Alba Berlin 74-78

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1380Rosa Radom - Wikana Start Lublin 66-77

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7517Icl Manresa - Herbalife Gran Canaria 74-75
7518Montakit Fuenlabrada - Estudiantes 93-85
7519Valencia Basket - Real Betis Energia Plus 95-72
7520Baskonia - Unicaja Malaga 77-78
7521Morabanc Andorra - Barcelona 86-84

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9945Gipuzkoa Basket - Leyma Basquet Coruna 77-67
9946Iberojet Palma - Chocolates Trapa Palencia 79-80
9947Club Ourense Baloncesto Sad - Tau Castello 82-65

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9677Mark Basket - Alvik Bbk 67-98

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9694Pinar Karsiyaka - Buyukcekmece Basketbol 80-59
9696Afyon Belediyespor - Turk Telekom 78-82
9697Ogm Ormanspor - Banvitspor 81-86
9699Fenerbahce Ulker - Gaziantep Basketbol 84-75

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9815Enisey Krasnoyarsk - Khimki 86-106
9816Avtodor Saratov - Zielona Gora 86-89
9817Uniks Kazan - Bc Astana 81-72

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2505Connecticut Sun - Washington Mystics 81-94

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2894Hartford Wolf Pack - Bridgeport Sound Tigers 3-23-3
2898Springfield Thunderbirds - Charlotte Checkers 0-22-4
2913Iowa Wild - Milwaukee Admirals 1-15-2
2914San Antonio Rampage - Tucson Roadrunners 0-15-2
2915Hershey Bears - Providence Bruins 0-11-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1751Lustenau - Hk Sz Olimpija 0-01-3
9769Val Pusteria - Fassa 1-13-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5880Kac - Graz 99ers 3-15-1
5953Vienna Capitals - Red Bull Salzburg 0-21-4
9764Dornbirn - Black Wings Linz 1-12-3
9765Innsbruck - Bolzano 1-12-2
9766Sapa Fehervar - Orli Znojmo 1-22-6

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7489Trinec - Karlovy Vary 2-23-3
7524Liberec - Olomouc 0-02-0
7525Plzen - Vitkovice 2-14-1
7526Kometa Brno - Zlin 0-30-7
7527Litvinov - Mountfield Hk 1-26-5
7528Pardubice - Kladno 1-03-2
7529Mlada Boleslav - Sparta Prague 0-01-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9767Rungsted - Herning 2-03-2
9768Esbjerg - Frederikshavn 0-06-1

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1495Manchester Storm - Glasgow Clan 0-11-4

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9761Grenoble - Anglet Hormadi Elite 2-05-1
9762Gap - Rouen 1-13-2
9763Nice Aigles - Briancon 2-06-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9804Hsc Csikszereda - Debreceni Egyetem Ac 0-00-3
9808Schiller Vasas Hc - Fehervari Titanok 0-13-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1285Detroit Red Wings - Dallas Stars 0-24-3
1286New York Islanders - Winnipeg Jets 0-04-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8030Eisbaren Berlin - Straubing Tigers 1-15-2
8031Erc Ingolstadt - Kolner Haie 1-03-1
8032Grizzly Adams Wolfsburg - Deg Metro Stars 0-12-3
8033Iserlohn Roosters - Augsburger Panthers 3-05-3
8034Krefeld Pinguine - Adler Mannheim 1-11-4
8035Bremerhaven Pinguins - Ehc Munchen 0-01-2
8036Schwenninger - Thomas Sabo Ice Tigers 1-33-5

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9809Bayreuth Tigers - Revensburg Towerstars 0-11-4
9810Dresdner Eislowen - Bad Nauheim 2-16-2
9811Lausitzer Fuchse - Bietigheim Steelers 1-13-2
9812Bad Tolz - Lowen Frankfurt 1-02-5
9818Kassel Huskies - Heilbronner Falken 3-07-1
9819Wolfe Freiburg - Crimmitschau 0-04-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9820Gks Tychy - Unia Oswiecim 1-04-0
9821Katowice - Torun 3-03-1
9822Podhale Nowy Targ - Jasterzebie 5-25-5
9823Cracovia - Lotos Pkh Gdansk 1-02-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8056Barys Astana - Severstal Cherepovets 2-05-1
8057Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk 1-02-1
8058Sochi - Amur Khabarovsk 0-01-2
8059Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan 0-02-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8060Hc Rostov - Molot Perm 0-13-3
8061Kazzinc Torpedo - Saryarka 0-11-1
8062Hk Torpedo Gorkii - Hk Ryazan 0-00-1
8063Toros Neftekamsk - Ska Neva 2-13-5
8064Neftjanik Almetjevsk - Hk Dinamo St Petersburg 0-12-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8200Avto U20 - Irbis Kazan U20 1-13-1
8201Kapitan Stupino U20 - Almaz U20 1-03-6
8215Vityaz U20 - Loko Yaroslavl U20 2-13-7
9834Krylia Sovetov U20 - Sahalinskie Akuly 1-03-2
9835Mytishchinskie Atlanty U20 - Spartak Moscow U20 1-03-3
9836Reaktor Nizhnekamsk U20 - Sputnik Almetievsk U20 1-02-0
9840Riga U20 - Ska 1946 U20 0-11-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8251Nitra - Nove Zamky 0-04-0
8252Liptovsky Mikulas - Zvolen 1-22-6
8279Mac Ujbuda - Banska Bystrica 1-12-5
8281Poprad - Kosice 0-02-2
8282Trencin - Dukla Michalovce 0-03-0
8283Dvtk Jegesmedvek - Slovan Bratislava 0-02-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9869Kristianstad - Bjorkloven 0-02-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8289Zsc Lions - Bern 0-12-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1399Gck Lions - Ev Zug Academy 1-02-4
1453Ehc Winterthur - Ajoie 0-21-7
1480Langenthal - Hc Biasca 0-03-1
1481Thurgau - Visp 0-20-7
1491Chaux De Fonds - Kloten 0-25-4
1494Sierre - Olten 0-11-3

ATP PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9883D.Thiem - S.Tsitsipas 15-113-66-42-1

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059A.De Minaur - J.Isner 10-136-74-60-2
1061A.Ramos Vinolas - M.Cilic 12-86-46-42-0
1062A.Rublev - B.Coric 13-106-47-62-0
1063D.Goffin - R.Gasquet 12-56-26-32-0
1064F.Fognini - S.Querrey 12-66-46-22-0
1065F.Tiafoe - D.Shapovalov 6-124-62-60-2
1070G.Monfils - L.Sonego 19-157-56-72-1
1071G.Pella - J.Millman 8-133-65-70-2
1073J.Struff - M.Berrettini 3-122-61-60-2
1074M.Kukushkin - M.Kecmanovic 13-107-66-42-0
1076P.Cuevas - C.Garin 5-121-64-60-2
1077R.Opelka - D.Lajovic 12-76-36-42-0
1078Z.Li - L.Pouille 15-187-64-61-2
3002C.Norrie - G.Simon 13-77-56-22-0
3003M.Cecchinato - B.Paire 7-132-65-70-2
3032V.Pospisil - D.Schwartzman 13-87-66-22-0
8725F.Verdasco - T.Fritz 17-196-77-61-2
8746H.Hurkacz - Z.Zhang 13-107-66-42-0

ATP SHANGHAI KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8717A.Bublik - Y.Nishioka 12-56-36-22-0
8718P.Carreno Busta - D.Koepfer 12-46-36-12-0

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2930J.S.Cabal R.Farah - O.Marach J.Melzer 12-66-36-32-0
2931R.Albot N.Basilashvili - M.Granollers H.Zeballos 5-122-63-60-2

CHALLENGER BARCELONA SPAINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1249J.Kovalik - S.Caruso 6-124-62-60-2

CHALLENGER CAMPINASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1253J.Ficovich - J.Varillas 14-156-26-71-2

CHALLENGER CAMPINAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1252M.A.Reyes Varela F.Romboli - O.Luz R.Matos 19-227-64-61-2

WTA LINZ AUSTRIA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1218A.Bolsova Zadoinov - S.Voegele 13-133-66-11-2
1219K.Flipkens - S.Rogers 5-123-62-60-2
1221M.Doi - M.Klaffner 15-106-33-62-1

WTA LINZ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1220D.Allertova - Y.Bonaventure 2-122-60-60-2
1222M.Antonitsch - J.Paolini 3-121-62-60-2
1223A.Rus - T.Korpatsch 12-163-66-41-2
1224L.Samsonova - C.Gauff 11-187-62-61-2
1225L.Siegemund - K.Juvan 13-86-37-52-0
1226T.Martincova - D.Kovinic 13-97-66-32-0

WTA PEKINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8796A.Barty - N.Osaka 11-156-33-61-2

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1227A.Sharma - Y.Putintseva 12-141-66-11-2
1230C.Garcia - A.Potapova 14-102-66-22-1
1231K.Bondarenko - H.Watson 10-134-66-70-2
1244S.Stosur - Z.Yang 15-137-52-62-1
1247V.Williams - R.Peterson 12-163-66-41-2
1248Y.Wang - L.Davis 12-46-06-42-0

WTA TIANJIN KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8805Y.Zhang - E.Liang V-V6-2V-VV-V

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3313N.Melichar Y.Xu - C.Mchale Y.Wickmayer 6-122-64-60-2
3314X.Jiang Q.Tang - M.Adamczak S.Sanders 14-221-67-61-2

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
1516Frydek Mistek - Shc Malomerice 29-25

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4155Sydhavsoerne - Hei Skaering 29-23

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8450Cjf Fleury Les Aubrais - Merignac 40-25

FRANCUSKA LIGA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
1524Grand Nancy Metropole Hb - Nimes 26-33

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1773Hk Kopavogs - Ka Akureyri 24-28

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6182Team Esbjerg - Csm Bucuresti 22-24
6183Gyori Audi Eto - Ik Savehof 35-23
6184Krim Mercator - Dhk Banik Most 29-31
6190Metz Handball - Podravka 40-26

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1521Hk Zlin - Msk Dunajska Streda 29-21

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1846Bsk Nif - Halden Topphandball 31-29
1847Follo - Fyllingen 30-26
1955Haslum Hk - Runar 24-23

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1801Flint - Raelingen Hk 32-24
1802Foerde Il - Grane Arendal 21-30
1806Aalgaard - Skrim Kongsberg 23-20
1844Larvik - Charlottenlund Sk 38-25
1845Volda - Haslum Il 30-29
2140Fredrikstad - Oppsal If 21-21
2170Follo Hk Damer - Gjerpen 27-25
2173Byasen Elite - Tertnes 28-23
2177Molde Hk - Fana Haandball Elite 25-23
2180Sola - Aker Topphaandball 24-30

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1780Notteroy - Sandnes Hk 34-24
1787Lfh09 - Lillestroem Th 27-33
1789Sandejford - Kristiansand 26-33
1797Sk Falk - Fjellhammer 22-26

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1807Flensburg Handewitt - Fuchse Berlin 27-23
1808Balingen Weilstetten - Erlangen 30-32
1809Bergischer - Minden 26-23
1810Lemgo - Kiel 27-30
1813Melsungen - Hannover Burgdorf 31-25
1842Rhein Neckar Lowen - Wetzlar 29-26

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4785Bietigheim Metterzimmern - Hamburg 23-23

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2181Stal Mielec - Zaglebie Lubin 27-25

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2185Boa Hora Fc - Fc Gaia 36-32

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1535Lugi - Guif 29-27

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1546H65 Hoor - Boden Handball If 34-24

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2186Aranas - Rp Linkoping 36-22

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8526Pribram - Ostrava 1-02-02-3

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2187Amager Vk - Vk Vestsjaelland 1-02-03-2
2192Ishoj Volley - Asv Arhus 0-10-21-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1552Hurrikaani Loimaa - Savo Volley 1-01-13-1
1553Karelian Hurmos - Tiikerit 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1693Olbia - Club Italia 0-10-21-3
1708Cda Talmassons - Cutrofiano Volley 0-10-21-3
1710Eurospin Ford Sara Pinerolo - Exacer Montale 1-02-03-0
1714Futura Volley Giovani Busto Arsizio - Barricalla Collegno 0-10-20-3
1746Givova Baronissi - Cmc Olimpia Ravenna 0-10-20-3
1747Lpm Bam Mondovi - Helvia Recina Macerata 1-02-03-1
1748Sigel Marsala - Sorella Ramonda Ipag 1-02-03-1
1749Trentino - Volley Group Roma 1-02-03-0
1750Vc Martignacco - Soverato 0-10-21-3

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1567Argentina - Japan 0-10-21-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1570Perpignan - Soyaux Angouleme 48-10

NRL PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1774Sydney Roosters - Canberra Raiders 14-8

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
2194Washington Nationals - L A Dodgers 4-10
5846St Louis Cardinals - Atlanta Braves 1-3

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1887(-3.5)Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens 23-26
1895(-3.5)Carolina Panthers - Jacksonville Jaguars 34-27
1896(-4.5)Cincinnati Bengals - Arizona Cardinals 23-26
1897(-4.5)Houston Texans - Atlanta Falcons 53-32
1898(-5.5)New Orleans Saints - Tampa Bay Buccaneers 31-24
1899(+4.5)New York Giants - Minnesota Vikings 10-28
1900(+5.5)Oakland Raiders - Chicago Bears 24-21
1901(-13.5)Philadelphia Eagles - New York Jets 31-6
1902(-2.5)Tennessee Titans - Buffalo Bills 7-14
1903(+14.5)Washington Redskins - New England Patriots 7-33
1904(-4.5)Los Angeles Chargers - Denver Broncos 13-20
1906(-3.5)Dallas Cowboys - Green Bay Packers 24-34
1910(-9.5)Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts 13-19

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 102931324445
arrow BL Belgija Keno 20/70 467913162024252829353942435160626467
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 721243340
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 17152025
arrow DA Multi-Daily A 6/99 323450777896
arrow DB Multi-Daily B 6/99 617173778491
arrow DC Multi-Daily C 6/99 1461707179
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 4671013272930434445474849525356596568
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 315172021222425283035415054565761656669
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 25132329
arrow FK Finska Keno D 20/70 314171821252930313844454752575859606465
arrow FQ Finska Keno V 20/70 135710142325262829303135414655566369
arrow FT Finska Keno T 20/70 457911161926283031334247495355606164
arrow GO Njemačka Keno 20/70 67111213151720212427343943444547545767
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 4814224144
arrow LD Latvija Keno D 20/62 678912162124252628383940424547505960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 356911121617182430353639414345495254
arrow LM Latvija Keno M 20/62 167810141517232629303135384345555960
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1217232538
arrow NP New York Pick 10 20/80 910142831333543465160616263687076787980
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 912172022232527293436375253585961646672
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 45131418283335404446505354576871727475
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 216171926
arrow RO Rumunjska 6/49 61019293845
arrow SK Slovačka 5/35 19153134
arrow SL Slovenija 7/39 17811202738
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 416202830
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 410132024273031324344454647576162646975