Ponedjeljak 07.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2763Ska St Petersburg - Spartak Moscow - - 0-22-2
2838Besiktas Istanbul - Anadolu Efes Istanbul - - 0-00-1
2841Bolton - Blackpool - - 0-00-0
2842Vk Jadran Split - Olympiakos - - 0-00-1
2859A.Murray - J.Londero - - 0-01-0
2882J.Teichmann - A.Petkovic - - 0-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8655Deportivo Riestra - Gimnasia Y Esgrima Mendoza - - 0-00-0
8656Nueva Chicago - Mitre Santiago Del Estero - - 0-00-0
8657Cd Santamarina Tandil - Atletico De Rafaela domaći710-01-1
8658Ferro Carril Oeste - Ca Alvarado domaći750-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8665Ca San Miguel - Club Atletico Fenix - - 0-00-0
8666Club Atletico Acassuso - Ca Defensores Unidos domaći181-11-1
8667Justo Jose De Urquiza - Almirante Brown gosti102-12-1

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Almagro - Talleres domaći431-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8681Cs Dock Sud - Real Pilar Fc domaći421-02-0
8682El Porvenir - Victoriano Arenas gosti620-00-3
8706Ferrocarril Midland - Csd San Martin - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1001Central Ballester - Argentino De Rosario domaći361-01-0
1002Defensores De Cambaceres - Deportivo Paraguayo domaći371-02-1

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1055Antwerp U21 - Lommel Sk domaći352-03-0
1056Kv Oostende U21 - Royal Excel Mouscron U21 gosti81-22-4
1057Royal Charleroi U21 - Kv Kortrijk U21 gosti840-00-1
1058Sporting Lokeren U21 - Waasland Beveren U21 gosti140-10-1
1060Zulte Waregem U21 - Royal Excelsior Virton domaći500-01-0
1085Kvc Westerlo U21 - Kfco Beerschot Wilrijk gosti171-22-4
1086Ksv Roeselare - Cercle Brugge U21 domaći710-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6460Crb - Sport Recife gosti400-11-1
6461Sao Bento - Vila Nova domaći93-03-1

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1096Neftochimik Bourgas - Pirin Blagoevgrad domaći341-01-0

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1099Fk Mlada Boleslav B - Bohemians Praha 1905 B gosti311-18-3

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3209Barnechea - Rangers De Talca gosti150-12-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1762Bolton - Blackpool - - 0-00-0

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1521Gloucester - Whitby Town gosti250-11-3

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7993Kooteepee - Tps gosti720-01-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8367Orleans - Lens domaći291-01-4

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2948Lamia - Panetolikos - - 0-00-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1224Empoli U19 - Napoli U19 domaći351-01-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5538Vicenza - Cesena gosti211-12-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9716Kiryat Shmona - Ashdod domaći132-02-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9970Hapoel Ashkelon - Maccabi Achi Nazareth domaći203-14-2
9971Hapoel Um El Fahem - Ir Ramat Hasharon domaći142-02-0
9972Ir Rishon Lezion - Bnei Sakhnin domaći351-02-0

KENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1573Posta Ranger Fc - Kisumu All Stars Fc domaći510-03-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6890Boca Juniors De Cali - Real Cartagena gosti160-11-2
6932Deportes Quindio - Fortaleza Fc domaći191-01-1

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1574Jong Go Ahead Eagles - Jong De Graafschap domaći560-04-1
1575Jong Nec Nijmegen - Jong Willhelm Ii domaći51-32-3
1576Jong Pec Zwolle - Jong Twente domaći33-13-1
1577Sc Cambuur - Jong Groningen gosti20-20-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1282Mjonden 2 - Ready domaći431-03-3
1284Sunndal - Stabaek 2 domaći590-01-2
1289Rommen - Molde 2 domaći81-22-3
1290Sparta Sarspborg 2 - Eidsvold gosti120-10-1
1291Donn - Start 2 gosti100-20-3
1292Stromsgodset 2 - Vestfossen domaći181-02-0
1293Rosenborg 2 - Ranheim 2 domaći41-03-0
1294Raufoss 2 - Nybergsund gosti80-10-3
1295Junkeren - Ullensaker Kisa 2 domaći411-02-3
1296Skjetten - Tromso 2 gosti770-00-2

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2590Osnabruck - Arminia Bielefeld gosti570-00-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2924Wurzburger Kickers - 1860 Munich domaći231-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8722Burghausen - Turkgucu Ataspor Munchen gosti91-21-2

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5857Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno domaći460-02-0

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1763Penafiel - Braga gosti20-21-3

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3690Cs Voluntari - Chindia Targoviste gosti320-10-1
3711Astra Giurgiu - Fc Hermanstadt - - 0-00-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1298Al Thoqbah Club - Al Tai gosti840-00-1

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1299Greenock Morton Fc - Queen Of The South Fc domaći32-22-2
1301Hamilton Academical Fc - Kilmarnock Fc gosti221-23-2
1302Motherwell Fc - St. Mirren Fc gosti470-02-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9919Krka - Fmp 65-75

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9908San Martin Corrientes - Comunicaciones 75-72

ARGENTINA SUPER 20 PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2696Club Deportivo Hispano Americano - Ca Platense 81-72

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2353Korihait Uusikaupunki - Kaarinan Ura Basket 89-108

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2427Hapoel Eilat - Ironi Naharia 61-63
2480Hapoel Galil Gilboa - Hapoel Beer Sheva 100-73

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2483Levanga Hokkaido - Yokohama B Corsairs 70-70 / 81-75

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1496Detroit Pistons - Orlando Magic 91-115
1499Washington Wizards - New York Knicks 99-104
1500Atlanta Hawks - New Orleans Pelicans 109-133
1502Chicago Bulls - Milwaukee Bucks 112-122

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7511Starogard Gdanski - Spojnia Stargard 75-80

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1491Kfum Umea - Koping Stars 82-84

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9700Besiktas Istanbul - Anadolu Efes Istanbul 68-80

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9001Cska Moscow - Zenit Saint Petersburg 79-82

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2622Anyang Halla - Hk Sakhalin 0-01-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1396Neman Grodno - Hk Mogilev 1-04-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2541Chomutov - Stadion Litomerice 1-12-1
2548Horacky Fk Trebic - Kadan 1-05-3
2549Vhk Vsetin - Ceske Budejovice 0-23-5
2602Hc Banik Sokolov - Benatky Nad Jizerou 1-13-4
2606Hc Frydek Mistek - Dukla Jihlava 1-13-3
2609Hc Havirov Panthers - Slavia Prague 0-01-0
2610Hc Rt Torax Poruba - Hc Zubr Prerov 1-04-1
2611Hk Jestrabi Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 2-15-4

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6486Corona Brasov - Hsc Csikszereda 0-30-4
6487Ujpest Budapest - Cs Progym Gheorgheni 0-21-4

NHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1287Columbus Blue Jackets - Buffalo Sabres 2-04-3
1288Toronto Maple Leafs - St Louis Blues 0-02-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1101Narvik Ishockeyklubb - Stavanger 1-21-8

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2320Admiral Vladivostok - Neftekhimik 1-02-0
2321Sibir Novosibirsk - Dynamo Moscow 1-01-0
2322Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk 0-03-0
2325Salavat Ufa - M Magnitogorsk 0-10-3
2326Dinamo Riga - Vityaz Podolsk 1-01-2
2328Ska St Petersburg - Spartak Moscow 0-22-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2627Gornyak Uchaly - Krs Peking 0-11-3
2628Yuzhny Ural Orsk - Org 0-11-2
2629Rubin Tyumen - Dizel Penza 0-00-4
2630Zauralye Kurgan - Tsen Tou Jilin City 0-04-0
2631Humo Tashkent - Ermak Angarsk 1-05-1
2632Khimik Voskresensk - Sokol Krasnoyarsk 1-01-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1102Amurskie Tigry U20 - Taifun U20 0-33-4
1113Ladja Togliatti U20 - Mamonty Yugry U20 1-04-2
1115Reaktor Nizhnekamsk U20 - Sputnik Almetievsk U20 1-02-0
1117Vityaz U20 - Loko Yaroslavl U20 1-22-6
1121Riga U20 - Ska 1946 U20 0-12-5
1123Kapitan Stupino U20 - Almaz U20 0-02-1
1129Krylia Sovetov U20 - Sahalinskie Akuly 1-12-3
1137Mytishchinskie Atlanty U20 - Spartak Moscow U20 0-12-6

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053T.Fritz - K.Khachanov 6-122-64-60-2
1059A.De Minaur - J.Isner 10-136-74-60-2
1062A.Rublev - B.Coric 13-106-47-62-0
1063D.Goffin - R.Gasquet 12-56-26-32-0
1070G.Monfils - L.Sonego 19-157-56-72-1
1071G.Pella - J.Millman 8-133-65-70-2
1073J.Struff - M.Berrettini 3-122-61-60-2
1074M.Kukushkin - M.Kecmanovic 13-107-66-42-0
1076P.Cuevas - C.Garin 5-121-64-60-2
1077R.Opelka - D.Lajovic 12-76-36-42-0
1078Z.Li - L.Pouille 15-187-64-61-2
1895N.Basilashvili - B.Paire 13-116-41-62-1
3033J.Chardy - K.Edmund 13-106-47-62-0
3066A.Murray - J.Londero 14-112-66-22-1
3114Z.Zhang - P.Carreno Busta 13-143-66-21-2
3117F.Auger Aliassime - A.Bublik V-V7-6V-VV-V

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2941Struff J L F.Verdasco - R.Ram J.Salisbury 6-123-63-60-2
2942B.Coric R.Hua - L.Kubot M.Melo 9-134-65-70-2
2943F.Auger Aliassime M.Berrettini - N.Mektic F.Skugor 23-176-77-62-1
2944I.Dodig F.Polasek - C.Garin D.Lajovic 12-56-26-32-0
2958J.Chardy F.Martin - H.Hurkacz B.Paire 10-134-66-70-2
2959N.Djokovic F.Krajinovic - K.Krawietz A.Mies 19-126-33-62-1
2960N.Mahut E.Roger Vasselin - Gong M X Z.Zhang 12-76-46-32-0
2961R.Bopanna D.Shapovalov - K.Khachanov A.Rublev 12-56-16-42-0
2963R.Klaasen M.Venus - W.Koolhof S.Tsitsipas 13-106-47-62-0
2983Rojer J J H.Tecau - D.Schwartzman J.Sousa 13-87-56-32-0
2984X.Gao Z.Li - J.Murray N.Skupski 7-123-64-60-2

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2671E.King - S.Kirchheimer 18-146-76-32-1
3318A.Ritschard - S.Bangoura 12-86-46-42-0
3387B.Holt - C.Altamirano 12-46-26-22-0
3440B.Nakashima - U.Blanch 12-66-26-42-0
3502C.Sinclair - A.Velotti 17-197-66-71-2
3577E.King - D.Young V-VV-VV-VV-V
3721M.Mmoh - E.Zhu 12-76-46-32-0
3722N.Mejia - E.Leshem 14-112-66-12-1
3771R.Peniston - A.Sarkissian 5-122-63-60-2
3782R.Quiroz - L.Gerch 12-66-36-32-0
3869R.Smith - J.Aragone 10-136-74-60-2
3879Z.Svajda - M.Redlicki 13-87-66-22-0

CHALLENGER FAIRFIELD KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2672D.Novikov - S.Verbeek 8-132-66-70-2
2673M.Redlicki - F.Corwin 13-166-36-71-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1092V.Royer - L.Rosol 8-124-64-60-2
1093L.Vanni - G.Blancaneaux 15-142-67-62-1
1095O.Otte - M.Guinard 12-56-36-22-0
4144C.Stebe - S.Ofner 13-67-56-12-0
4145C.Taberner - E.Lopez Perez 12-66-46-22-0
4151E.Benchetrit - R.Marcora 13-134-66-11-2
4157M.Zverev - J.Ward 13-97-66-32-0
4158R.Haase - M.Janvier 12-66-36-32-0
4161S.Diez - B.Zapata Miralles V-V6-2V-VV-V
4166S.Stakhovsky - C.Lestienne 14-107-57-52-0
4169T.Lamasine - A.Menendez Maceiras 12-56-36-22-0
4174Y.Maden - G.Blancaneaux V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER SANTO DOMINGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1097F.Zeballos - P.Bertran 14-82-66-12-1
1098G.Villanueva - A.Molteni 16-124-66-42-1
4177C.Gomez Herrera - A.Tabilo 8-124-64-60-2
4178G.Moroni - G.Escobar 12-46-36-12-0
4185J.Jahn - M.Hamou V-V6-24-6V-V
4186J.Menezes - P.Sakamoto 13-86-27-62-0
4187J.Olivares - T.Seyboth Wild 7-123-64-60-2
4228N.Alvarez - J.Arconada 12-36-36-02-0
4229N.Hardt - R.Olivo 9-152-66-31-2
4237O.Gutierrez - G.Elias V-V4-66-3V-V
4238P.Cachin - D.Hidalgo 9-136-73-60-2
4305V.Estrella Burgos - M.Arevalo Gonzalez 14-107-57-52-0

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6192V.Kuzmova - J.Grabher 12-66-46-22-0
6194A.Blinkova - K.Kozlova 14-191-67-61-2
6195J.Teichmann - A.Petkovic 2-121-61-60-2

WTA LINZ AUSTRIA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1239M.Doi - J.Paolini 16-114-66-22-1

WTA LINZ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1240T.Korpatsch - C.Gauff 12-66-46-22-0
1243L.Siegemund - T.Martincova 13-67-66-02-0
6235S.Rogers - A.Friedsam 12-163-66-41-2
6236S.Voegele - P.Parmentier 12-86-46-42-0

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1087N.Dzalamidze L.Marozava - N.Geuer E.Lechemia 15-176-14-61-2
1088S.Fichman M.Sanchez - A.Rosolska R.Voracova 12-202-66-41-2

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1231K.Bondarenko - H.Watson 10-134-66-70-2
1232L.Zhu - D.Yastremska 5-122-63-60-2
1236M.Linette - C.Mchale 12-46-36-12-0
1237O.Jabeur - J.Brady 12-66-46-22-0
1242S.Kenin - K.Ahn V-VV-VV-VV-V
1245S.Zheng - Y.Duan 13-87-66-22-0
1246V.Kudermetova - A.Tomljanovic 12-66-46-22-0
1247V.Williams - R.Peterson 12-163-66-41-2
1248Y.Wang - L.Davis 12-46-06-42-0
2553K.Nara - H.Dart 15-103-66-12-1
2564X.Wang - S.Zhang V-VV-VV-VV-V
2565S.Peng - X.You 13-86-27-62-0
2566X.Wang - K.Ahn 13-86-27-62-0
2567A.Rodionova - Q.Wang 7-123-64-60-2

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3313N.Melichar Y.Xu - C.Mchale Y.Wickmayer 6-122-64-60-2
3314X.Jiang Q.Tang - M.Adamczak S.Sanders 14-221-67-61-2
6238H.Dart H.Watson - X.Han L.Zhu 12-206-44-61-2
6239K.Y.Ng S.Zheng - D.Jurak D.Krawczyk 2-120-62-60-2
6248N.Hibino M.Kato - K.Bondarenko Rodionova Ar 12-06-06-02-0
6249S.Aoyama E.Shibahara - S.Stosur S.Zhang V-VV-VV-VV-V
6506Duan Y Y S.Peng - X.Wang F.Y.Xun V-VV-VV-VV-V
6508S.Shapatava E.Webley Smith - Wang Yaf Z.Yang 4-122-62-60-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2529Herning Ikast - Nykobing F. 26-19

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1775Ir Reykjavik - Umf Stjarnan 32-27

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2528Dinamo Bucharest - Stiinta Municipal Bacau 27-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1537Ifk Ystad - Alingsas 28-32
1538Onnereds Hk - Kristianstad 28-26
1540Savehof - Ov Helsingborg 26-23
1541Skovde - Ystads If 21-22

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1548Gt Soder - Lugi 20-28

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8527Odolena Voda - Ceske Budejovice 0-10-20-3

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1003Vk Jadran Split - Olympiakos 8-17

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6251Fukuoka Softbank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles 2-1
6252Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 1-2

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
2345Tampa Bay Rays - Houston Astros 10-3
2347Minnesota Twins - New York Yankees 1-5
3106St Louis Cardinals - Atlanta Braves 5-4
3107Washington Nationals - L A Dodgers 6-1

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1757(-5.5)San Francisco 49ers - Cleveland Browns 31-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 35101213212224253739414446475258666768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 313203039
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 23232631
arrow DA Multi-Daily A 6/99 314364667695
arrow DB Multi-Daily B 6/99 214873789396
arrow DC Multi-Daily C 6/99 151719314892
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 456813161924262832364043475258626368
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1231113171827303238465253555657616267
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 3482029
arrow FK Finska Keno D 20/70 12151823252830323334353637394154636568
arrow FQ Finska Keno V 20/70 6791325383940525455565860616263646667
arrow FR Francuska 5/49 24111935
arrow FT Finska Keno T 20/70 610192026273435414446495051566162656769
arrow GO Njemačka Keno 20/70 920222324273435394041434446485663646768
arrow IL Illinois 6/52 131922253142
arrow LD Latvija Keno D 20/62 3571719222836373839404243445055566162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 68101113141819212224262732363738395157
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3891016172124252729344244454849565961
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1018232735
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 61719293639
arrow NP New York Pick 10 20/80 6891314202324252731353738454656586167
arrow OH Ohio Classic 6/49 131625434448
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 52025273637
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 110151819212430404547495053616268717275
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1341215202227353840414956616263676977
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 716222529
arrow SB Španjolska Bono 6/49 293034373941
arrow SI Singapur 6/49 121326364146
arrow TK Tennessee Cash 5/35 512293133
arrow WA Washington 6/49 101417204145
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 3671530
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 210112122233944475056606263646669757880