Utorak 08.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2571Jokerit - Sochi - - 0-12-2
2572Cska Moscow - Amur Khabarovsk - - 0-04-1
2573Darussafaka - Nanterre - - 0-01-0
2574Partizan Beograd - Tofas Bursa - - 0-01-0
2575Sunderland - Grimsby - - 0-03-2
2577Wycombe - Stevenage - - 0-10-1
2579A.Friedsam - B.Bencic - - 0-01-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5027Argentino De Merlo - Deportivo Espanol gosti190-11-1
5028Cdm Leandro N. Alem - Ituzaingo gosti201-12-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1213Centro Espanol - Juventud Unida San Miguel gosti220-21-3
1214Claypole - Puerto Nuevo - - 0-00-0
1215Deportivo Muniz - Ca Lugano gosti750-00-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2452Botafogo Sp - Figueirense - - 0-00-0
2453Coritiba Pr - Guarani Sp domaći221-01-0
2454Operario Pr - Parana Clube Pr gosti450-10-1
5034Atletico Go - Cuiaba domaći371-01-1
5035Criciuma - Brasil De Pelotas domaći81-22-2
5036Vitoria Ba - Oeste Sp domaći331-03-1
5037America Mineiro - Bragantino Sp domaći510-02-0
5042Ponte Preta - Londrina Pr domaći22-13-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2458Ponte Preta U20 - Atletico Pr U20 - - 0-00-0

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1222Brno U19 - Sigma Olomouc U19 domaći12-03-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1167Matlock Town - Scarborough Athletic gosti180-11-2
1168Mickleover Sports - Morpeth Town gosti190-11-1
4343Bamber Bridge - Nantwich Town gosti51-12-2
4344Stafford Rangers - Witton Albion domaći490-01-1
5667Atherton Collieries Afc - Whitby Town V-VV-VV-VV-V
5668Buxton - Grantham domaći43-07-0
5683South Shields - Stalybridge domaći351-02-1
5684Warrington - Lancaster domaći82-12-2

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1524Bowers Pitsea Fc - Canvey Island gosti150-11-1
1525Hereford - Tamworth - - 0-00-0
1528Slough Town - Chippenham gosti420-12-3
1529Wealdstone - Bristol Manor Farm domaći421-04-0
1530Weston Super Mare - Kingstonian gosti181-21-4

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9949Forest Green - Coventry - - 0-00-0
9950Rotherham - Doncaster domaći111-13-2
9951Afc Wimbledon - Leyton Orient domaći31-03-0
9952Cambridge United - Northampton gosti170-10-1
9953Colchester - Tottenham U21 domaći441-01-1
9954Shrewsbury - Newcastle U21 domaći222-03-0
9955Cheltenham - West Ham U21 gosti111-34-3
9956Ipswich - Gillingham domaći82-04-0
9957Mansfield - Crewe domaći181-11-1
9958Newport County - Exeter gosti400-10-2
9959Oldham - Accrington Stanley gosti300-20-3
9960Oxford United - Portsmouth domaći211-12-2
9961Sunderland - Grimsby gosti590-03-2
9962Swindon - Plymouth gosti150-20-3
9963Tranmere - Aston Villa U21 gosti21-12-1
9964Wycombe - Stevenage gosti60-10-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4781Aldershot - Dover Athletic domaći252-04-0
4791Barnet - Bromley domaći101-11-2
4841Barrow - Boreham Wood domaći132-13-1
4842Eastleigh - Maidenhead United domaći261-12-1
4847Ebbsfleet United - Torquay gosti81-22-4
4852Fylde - Chesterfield gosti550-01-3
5029Halifax - Chorley - - 0-00-0
5031Notts County - Dagenham Redbridge domaći241-02-0
5032Solihull Moors - Sutton United domaći201-02-0
5033Wrexham - Harrogate Town domaći61-01-1
5062Yeovil - Woking domaći123-03-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1667Yate Town - Hartley Wintney domaći261-02-1
4175Swindon Supermarine - Blackfield Langley domaći272-03-0

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5894Turska - Slovenija gosti120-51-6
5902Italija - Bosna I Hercegovina domaći32-02-0
5925Bjelorusija - Wales gosti820-00-1
5928Farski Otoci - Norveska gosti80-40-D
5932Finska - Albanija domaći25-08-1
5936Estonija - Kosovo domaći221-11-2
5947Nizozemska - Rusija domaći121-02-0
5951Irska - Ukrajina domaći252-23-2
6551Ceska - Spanjolska gosti70-41-5

EUROPA UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1139Spanjolska U19 - Litva U19 domaći331-02-0
1140Nizozemska U19 - Moldavija U19 domaći272-05-0
1141Latvija U19 - Izrael U19 - - 0-00-0
1144Rumunjska U19 - Srbija U19 gosti320-11-1

EUROPA WOMENS EURO- QUALIFICATIONNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2475Rumunjska - Belgija gosti90-10-1
2481Svicarska - Hrvatska domaći92-02-0
2482Grcka - Njemacka gosti230-20-5
2485Gruzija - Danska gosti140-10-2
2486Kazahstan - Francuska gosti570-00-3
2493Srbija - Austrija gosti120-10-1
2494Svedska - Slovacka domaći263-07-0
2504Ceska - Spanjolska gosti70-41-5
2524Latvija - Island gosti170-30-6

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2580Waterford - Sligo domaći341-02-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5045Envigado - Jaguares D. Cordoba domaći451-02-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6977Atletico Fc - Llaneros gosti400-11-2

MEĐUNARODNE UTAKMICE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1295Srbija U19 - Engleska U19 gosti200-10-6
1296Estonija U19 - Slovenija U19 gosti420-10-5
1297Madarska U19 - Danska U19 - - 0-00-0
1298Moldavija U19 - Wales U19 gosti520-00-3
1299Sjeverna Irska U19 - Norveska U19 gosti60-20-7
1302Albanija U19 - Azerbajdzan U19 gosti720-00-1
1377Ceska U19 - Finska U19 gosti300-20-5
1396Litva U19 - Farski Otoci U19 gosti900-00-1
1397Portugal U19 - Njemacka U19 gosti120-31-4
1398Cipar U19 - Bjelorusija U19 gosti130-20-6
1491Belgija U19 - Svedska U19 domaći451-01-0
1512Bugarska U19 - Hrvatska U19 - - 0-00-0
1521Poljska U19 - Skotska U19 gosti90-10-1
1537Rusija U19 - Italija U19 domaći181-01-0
1538Island U19 - Spanjolska U19 gosti430-10-3
1540Kazahstan U19 - Grcka U19 gosti150-30-8
1541Crna Gora U19 - Ukrajina U19 domaći131-22-3
1542Irska U19 - Nizozemska U19 gosti100-20-6
6537Portugal - Engleska gosti710-00-1
6538Poljska - Brazil gosti90-11-3
6542Cile - Urugvaj gosti440-13-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1599Slovenija U19 - Svicarska U19 domaći222-13-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4553Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Gloria Buzau domaći500-02-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6927Nashville Sc - Louisville City Fc domaći51-02-1
6928Swope Park Rangers - Ottawa Fury Fc gosti450-11-2

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Ballymena - Dollingstown domaći252-06-0
1198Cliftonville - Bangor domaći132-03-2
1205Institute - H W Welders domaći271-03-0
1206Larne - Dundela Fc gosti70-11-3
6610Coleraine - Glentoran domaći600-02-1
6611Dungannon - Linfield gosti50-20-4

SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2697Kf Drenica Skenderaj - Kf Drita gosti390-11-1
2698Kf Gjilani - Kf Dukagjini domaći451-01-0

ŠKOTSKA U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Ross County Fc - Dunfermline Athletic gosti370-10-3
1224Dundee United Fc - Heart Of Midlothian Fc gosti260-11-1

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3033Proline Fc - Busoga United Fc gosti350-10-1
3066Bright Stars Fc - Tooro United Fc - - 0-00-0
3103Bul Fc - Kampala Capital City Authority Fc domaći341-03-0
3108Kyetume Fc - Express Fc gosti440-10-1
3114Onduparaka Fc - Uganda Revenue Authority Fc gosti320-11-2

WALES LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5043Bala Town - Bangor City domaći301-01-1

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3146Gtk Gliwice - Kk Skrljevo 107-69
3147Kk Sencur Kranj - Fortress Lami Ved Kormend 88-68

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2426Ciclista Olimpico De La Banda - Cd Libertad Sunchales 96-79
5871Bahia Basket - Gimnasia De Comodoro 80-86
6109Penarol Mar Del Plata - Boca Juniors 85-65
6192Atenas Cordoba - Ia Central Cordoba 81-77

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1400Darussafaka - Nanterre 72-65
1401Partizan Beograd - Tofas Bursa 93-80
1402Divina Seguros Joventut - Brescia 81-68

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1145Sc Corinthians Paulista - Cd Valdivia V-V
2699Ferro Carril Oeste - Defensor Sporting 73-64

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1199Andros Basket Palermo - Venezia 60-79

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2702Incheon Elephants - Goyang Orions 82-73

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6621Mineros De Zacatecas - Plateros De Fresnillo 86-84

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1225Toronto Raptors - Houston Rockets 134-129
7098Philadelphia 76ers - Guangzhou Longlions 144-86
7099Miami Heat - San Antonio Spurs 107-89
7100Memphis Grizzlies - New Zealand Breakers 108-94
7101Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks 119-104
7102Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 111-106
7103Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 94-105

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2704Feyenoord Basketbal Rotterdam - Groningen 102-93

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7512Legia Warszawa - Wroclawek 87-94

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3221Djurgarden Basket - Lf Basket 84-92
3239Wetterbygden Stars - Sodertelje 88-87

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1392Nizhnyi Novogrod - Kalev 74-76

WNBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6658Connecticut Sun - Washington Mystics 90-86

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1533Zlin - Sparta Prague 0-31-6

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6413Esbjerg - Herlev 0-21-4
6422Roedovre - Frederikshavn 0-10-3
6468Sonderjyske - Odense 0-04-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2612Assat - Kalpa 0-10-1
2613Jukurit - Jyp 1-13-3

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2728Scorpions De Mulhouse - Nice Aigles 2-25-3
2734Amiens - Bordeaux Ghc 1-24-6
2735Angers - Chamonix Mont Blanc Pionieers 2-14-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6707Medicine Hat Tigers - Portland Winter Hawks 0-04-2
6708Prince Albert Raiders - Vancouver Giants 1-14-2
6709Regina Pats - Edmonton Oil Kings 3-03-5

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9678Djurgardens If - Adler Mannheim 3-06-3
9679Frolunda - Cardiff Devils 1-09-2
9680Gks Tychy - Vienna Capitals 0-14-2
9681Hpk - Rungsted 1-02-0
9682Skelleftea - Karpat 1-02-0
9683Frisk Asker - Tappara 1-11-3
9684Augsburger Panthers - Liberec 1-02-2
9685Ehc Munchen - Farjestads 1-02-1
9686Graz 99ers - Mountfield Hk 0-21-2
9687Banska Bystrica - Ambri 0-20-4
9688Bern - Grenoble 1-04-1
9689Belfast Giants - Lulea 0-13-6

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2782Florida Panthers - Carolina Hurricanes 0-43-6
2783New York Islanders - Edmonton Oilers 1-22-5
2784Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets 1-21-4
2785Washington Capitals - Dallas Stars 1-03-3
2786Detroit Red Wings - Anaheim Ducks 0-01-3
2787Nashville Predators - San Jose Sharks 1-05-2
2789Calgary Flames - Los Angeles Kings 0-23-3
2790Vegas Golden Knights - Boston Bruins 2-23-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1555Storhamar - Sparta Sarpsborg 0-01-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1611Unia Oswiecim - Cracovia 2-09-1
1637Stoczniowiec Gdansk - Katowice 0-00-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1269Jokerit - Sochi 0-12-2
1270Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 0-10-4
1273Cska Moscow - Amur Khabarovsk 0-04-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1710M Novokuznetsk - Nomad Nur Sultan 2-04-2
1746Toros Neftekamsk - Hk Dinamo St Petersburg 1-01-2
1747Hk Torpedo Gorkii - Bars Kazan 0-03-0
1748Buran Voronezh - Molot Perm 1-01-3
1749Hc Rostov - Izhstal Izhevsk 1-11-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1578Stalnye Lisy U20 - Omskie Yastreby U20 0-11-3
1579Tolpar U20 - Irbis Kazan U20 0-03-1
1591Altai U20 - Sibirskie Snaipery U20 0-03-1
1635Belye Medvedi U20 - Tyumenskiy Legion U20 1-04-1
1636S. Barsy Astana U20 - Kuznetskie Medvedi U20 1-13-3
1647Avto U20 - Chaika U20 1-12-1
1653Ska Varyagi U20 - Dinamo St Petersburg U20 1-01-3
1666Ladja Togliatti U20 - Mamonty Yugry U20 0-01-3

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2737Karlskrona Hk - Kristianstad 0-13-3

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2884Lugano - Rapperswil 2-06-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2773Ev Zug Academy - Thurgau 1-12-2
2774Kloten - Gck Lions 1-01-0
2775Visp - Chaux De Fonds 3-04-2
2777Hc Biasca - Ehc Winterthur 1-13-4

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053T.Fritz - K.Khachanov 6-122-64-60-2
1058P.Carreno Busta - D.Thiem 9-136-73-60-2
1063D.Goffin - R.Gasquet 12-56-26-32-0
1896G.Monfils - H.Hurkacz 8-132-66-70-2
1897J.Sousa - V.Pospisil 8-133-65-70-2
1898A.Ramos Vinolas - R.Federer 8-132-66-70-2
1899D.Medvedev - C.Norrie 12-46-36-12-0
1900A.Zverev - J.Chardy 14-127-67-62-0
1901N.Djokovic - D.Shapovalov 12-66-36-32-0
2544F.Fognini - A.Murray 16-187-62-62-1
3117F.Auger Aliassime - A.Bublik V-V7-6V-VV-V
6612C.Garin - M.Berrettini 6-123-63-60-2
6613F.Auger Aliassime - S.Tsitsipas 12-146-76-70-2
6614L.Pouille - J.Isner 8-135-73-60-2
6615R.Bautista Agut - R.Opelka 13-96-47-52-0

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1887J.S.Cabal R.Farah - J.Isner S.Querrey 12-46-06-42-0
1888R.Ram J.Salisbury - M.Granollers H.Zeballos 13-97-66-32-0
2942B.Coric R.Hua - L.Kubot M.Melo 9-134-65-70-2
2943F.Auger Aliassime M.Berrettini - N.Mektic F.Skugor 23-176-77-62-1
2944I.Dodig F.Polasek - C.Garin D.Lajovic 12-56-26-32-0
2958J.Chardy F.Martin - H.Hurkacz B.Paire 10-134-66-70-2
2960N.Mahut E.Roger Vasselin - Gong M X Z.Zhang 12-76-46-32-0
2961R.Bopanna D.Shapovalov - K.Khachanov A.Rublev 12-56-16-42-0
2963R.Klaasen M.Venus - W.Koolhof S.Tsitsipas 13-106-47-62-0
2983Rojer J J H.Tecau - D.Schwartzman J.Sousa 13-87-56-32-0
2984X.Gao Z.Li - J.Murray N.Skupski 7-123-64-60-2

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065J.Aragone - M.Cressy 8-136-72-60-2
1070E.Gomez - N.Mejia 12-76-46-32-0
1074R.Quiroz - C.O Connell 7-123-64-60-2
1076T.Daniel - B.Holt 12-56-16-42-0
3578J.Draper - A.Rybakov 15-126-12-62-1
3720K.King - A.Celikbilek 12-76-46-32-0
3878S.Korda - S.Fanselow 13-106-47-62-0
6633F.Corwin - F.Peliwo 12-46-16-32-0
6634S.Verbeek - M.Pervolarakis 6-123-63-60-2
6635E.King - M.Krueger 19-187-55-72-1
6636S.Johnson - M.Mmoh 13-107-66-42-0

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6630H.Hach Verdugo D.Novikov - J.P.Fruttero B.Rola 13-76-17-62-0
6631J.Aragone D.Young - N.Pasha M.Schnur 20-216-34-61-2
6632D.King P.Polansky - B.Nakashima A.Ritschard 13-107-66-42-0

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1146M.Copil - M.Zverev 12-66-36-32-0
1147R.Marcora - S.Travaglia 14-176-76-41-2
1155A.Hoang - S.Stakhovsky 15-136-33-62-1
2691C.Stebe - K.Majchrzak 18-116-76-32-1
2693J.Sinner - T.Lamasine 13-67-56-12-0
2695L.Rosol - G.Barrere 13-87-56-32-0
4143A.Muller - T.Jomby 17-115-76-12-1
4154H.Grenier - D.Masur 14-154-66-31-2
4156L.Miedler - M.Bourgue 10-136-74-60-2
4159R.Roumane - Q.Halys 12-86-46-42-0
4167T.Kamke - R.Ramanathan 16-156-26-71-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6509F.Nielsen A.Qureshi - M.Guinard L.Miedler 19-237-63-61-2
6521R.Jebavy I.Zelenay - L.Bambridge B.Mclachlan 19-126-33-62-1
6541S.Gille J.Vliegen - S.Arends D.Pel 12-186-22-61-2

CHALLENGER SANTO DOMINGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1137A.Tabilo - S.Nagal V-V6-76-0V-V
1138G.Villanueva - H.Dellien 5-122-63-60-2
4176A.Gonzalez - J.Varillas 7-132-65-70-2
4183J.Ficovich - G.Clezar 7-124-63-60-2
4184J.Hernandez Fernandez - M.Chazal 12-46-16-32-0
4239R.Cid Subervi - O.Luz 10-146-23-61-2
6644M.Vilella Martinez - M.Hamou 12-36-26-12-0
6645D.Hidalgo - F.Bagnis 5-123-62-60-2
6646F.Gaio - R.Olivo V-V6-4V-VV-V
6647A.Collarini - N.Alvarez 18-126-76-42-1
6648O.Gutierrez - P.Krstin 13-97-56-42-0
6649T.Monteiro - V.Estrella Burgos 12-46-26-22-0

CHALLENGER SANTO DOMINGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6642S.Galdos F.Zeballos - F.Gaio A.Giannessi 12-46-46-02-0
6643A.Collarini F.Coria - P.Cachin P.Martinez 6-124-62-60-2

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045E.Rybakina - N.Stojanovic 13-87-66-22-0
1046F.Ferro - L.Siegemund 14-182-67-51-2
1051S.Voegele - M.Sakkari V-VV-VV-VV-V
1054Y.Bonaventure - A.Van Uytvanck 5-123-62-60-2
1055A.Friedsam - B.Bencic 14-126-42-62-1
6203B.Strycova - A.Cornet 8-124-64-60-2
6207K.Bertens - A.Pavlyuchenkova V-VV-VV-VV-V
6222K.Mladenovic - K.Siniakova 13-66-17-52-0
6230M.Gasparyan - J.Goerges 6-124-62-60-2
6231P.Hercog - D.Vekic 2-121-61-60-2

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089B.Krejcikova K.Siniakova - K.Flipkens A.Van Uytvanck V-VV-VV-VV-V
1902A.Blinkova M.Ninomiya - M.Gasparyan O.Kalashnikova 21-146-05-72-1
1903B.Haas X.Knoll - H.Carter L.Stefani 17-131-66-02-1
1942F.Ferro J.Teichmann - L.Siegemund K.Srebotnik 3-122-61-60-2

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1246V.Kudermetova - A.Tomljanovic 12-66-46-22-0
2567A.Rodionova - Q.Wang 7-123-64-60-2
2568C.Garcia - Y.Wang 6-124-62-60-2
2570S.Stosur - Y.Putintseva 3-121-62-60-2
6622R.Peterson - X.Wang V-V7-5V-VV-V
6623X.Wang - O.Jabeur 6-124-62-60-2

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6238H.Dart H.Watson - X.Han L.Zhu 12-206-44-61-2
6239K.Y.Ng S.Zheng - D.Jurak D.Krawczyk 2-120-62-60-2
6248N.Hibino M.Kato - K.Bondarenko Rodionova Ar 12-06-06-02-0
6249S.Aoyama E.Shibahara - S.Stosur S.Zhang V-VV-VV-VV-V
6506Duan Y Y S.Peng - X.Wang F.Y.Xun V-VV-VV-VV-V
6508S.Shapatava E.Webley Smith - Wang Yaf Z.Yang 4-122-62-60-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2839Copenhagen Haandbold - Viborg Hk 24-32

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2885Fjolnir - Fram 25-29

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2872Cyeb Budakalasz - Veszprem 24-41
2875Oroshazi - Pick Szeged 30-42

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2906Kwidzyn - Powen Zabrze 19-25

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2916Scm Gloria Buzau - Corona Brasov 23-19
2917Sc Municipal Craiova - Oltchim Rm Valcea 23-27

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3478Brest - Rk Eurofarm Rabotnik 31-22

SRBIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4269Zeleznicar 1949 Nis - Samot 65 32-26

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2918Bm Guadalajara - Barcelona Borges 26-39

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2928Hk Varberg - Redbergslids 24-28

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1240France Avenir 2024 - Sf Paris Saint Cloud 0-10-22-3
1241Pays D Aix Venelles Volley Ball - Volley Ball Nantes 0-11-12-3
1243Racing Club - Mo Mougins Vb 1-02-03-0
1244Rocheville Le Cannet - Terville Florange 1-02-03-2
1247Saint Raphael Var Volley Ball - Beziers Volley 0-10-20-3
1248Vbc Chamalieres - Vandoeuvre Nancy Volley Ball 1-01-11-3
1249Volley Club Marcq Baroeul - Mulhouse 1-01-11-3

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1750Tunis - Kanada 0-11-12-3
1752Italija - Egipat 1-02-03-0
1753Argentina - Brazil 0-10-20-3
1754Poljska - Rusija 0-11-13-1

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1004Spandau 04 - Cn Barceloneta 8-11
1014Szolnoki Dozsa - Sintez Kazan 13-10
3882Pvk Jadran Carine - Jug Dubrovnik 7-12

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2199Juznoafricka Republika - Kanada 66-7
6362Argentina - Sad 47-17

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1060Tampa Bay Rays - Houston Astros 4-1

LIGA PRVAKAFUTSAL

Br. Susret Kraj
5592Barcelona - Tyumen 1-0
5596Kairat Almaty - Kprf 0-3
5597Ayat - Fk Vytis 5-4
5600El Pozo Murcia - Mvfc Berettyoujfalu 5-0
5607Shkupi - Leo Yerevan 2-7
5608Omonia Nicosia - Novo Vrijeme Makarska 2-5

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 5121418353740
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 3656596976
arrow BL Belgija Keno 20/70 1381116182937383940434547485152545664
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1891325
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 13162528
arrow CO Connecticut 6/44 21516193443
arrow DA Multi-Daily A 6/99 313560617172
arrow DB Multi-Daily B 6/99 1511245055
arrow DC Multi-Daily C 6/99 254056626368
arrow EM Euro Millions 5/50 710154449
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 346710111217212226283034404142436069
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1271113222832364547484951565962656769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 29102330
arrow FK Finska Keno D 20/70 123517232937383941445253545759636465
arrow FQ Finska Keno V 20/70 238915171823242529344044475054606465
arrow FT Finska Keno T 20/70 34131719212223262932383942444648626970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 12347101517182335404547566364656670
arrow HO Hong Kong 6/49 132335364347
arrow IT Italija 6/90 253547707987
arrow LD Latvija Keno D 20/62 48121518212425263637394143454647555761
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1456791012182229303335394249525559
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4681118192629303336384243475051545556
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 16121922
arrow NP New York Pick 10 20/80 910141522232427333637525759647172747577
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 915161724272829323537405255565762676871
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 4681117181921232831414449576069717475
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 817182123
arrow PO Poljska 6/49 101123274041
arrow SB Španjolska Bono 6/49 181934363948
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 58101748
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1320212729
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2461314202428293132353738415355606471