Srijeda 09.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6552Uniks Kazan - Kk Cedevita Olimpija - - 0-01-0
6555Bahrein - Azerbaijan - - 1-12-3
6556Vendsyssel Ff - Fc Nordsjaelland - - 0-10-2
6559Asseco Prokom Gdynia - Unicaja Malaga - - 0-00-1
6560Saint Raphael - Montpellier - - 0-01-1
6561Gremio - Ceara - - 2-12-1
6562N.Djokovic - D.Shapovalov - - 0-01-0
6563K.Bertens - M.Doi - - 0-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1045Cs Barracas - Yupanqui - - 0-00-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6143Botafogo - Goias domaći321-03-1
6144Csa Al - Internacional domaći660-01-0
6145Fortaleza - Chapecoense Sc domaći500-02-0
6147Bahia Ba - Sao Paulo Sp - - 0-00-0
6149Gremio - Ceara domaći352-12-1
6150Cruzeiro - Fluminense - - 0-00-0
6158Santos - Palmeiras domaći142-02-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1083Bahia U20 - Corinthians U20 domaći191-01-0
1084Botafogo U20 - Santos U20 gosti770-00-2
1085Coritiba U20 - Internacional Rs U20 domaći23-04-1
1089Fluminense Rj U20 - Chapecoense U20 domaći152-03-1
1094Sao Paulo U20 - Gremio U20 domaći303-05-0
1103Vitoria U20 - Palmeiras U20 domaći21-02-0
1590Ituano Fc U20 - Mirassol U20 domaći900-01-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Vendsyssel Ff - Fc Nordsjaelland gosti290-10-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5065Stockport - Hartlepool domaći52-02-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1158Kingstonian - Enfield VVV-VV-V

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1583Crewe U23 - Watford U23 gosti250-21-4
1584Ipswich U23 - Bolton U23 domaći342-06-3

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1512Real Zaragoza - Korona Kielce U19 domaći431-01-0

EUROPA UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1542Njemacka U19 - Andora U19 domaći161-03-0
1555Ceska U19 - San Marino U19 domaći43-06-0
6564Hrvatska U19 - Kazahstan U19 domaći322-03-0
6565Azerbajdzan U19 - Norveska U19 gosti60-10-1
6566Madarska U19 - Gruzija U19 gosti111-12-4
6588Bjelorusija U19 - Skotska U19 gosti121-22-2

FILIPINI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6628Stallion Fc - Green Archers United gosti450-10-1
6629Kaya Fc Iloilo - Mendiola Fc domaći152-15-1

ITALIJA KUP LEGA PRONOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1646Carpi - Carrarese domaći500-02-0
1649Monza - Renate domaći133-14-1
1650Sambenedettese - Fermana gosti170-10-2
1651Sud Tirol - Salo gosti290-10-1
1652Monopoli - Virtus Francavilla Calcio gosti11-13-2
1655Novara - Alessandria gosti650-00-1
1656Potenza - Rende domaći312-04-1
1664Siena - Pontedera domaći271-02-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5878Teramo - Sicula Leonzio domaći451-02-0

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2697Campodarsego - Usd Adriese 1906 gosti42-12-1
2698Ciliverghe Mazzano - Us Folgore Caratese gosti190-21-2
2702Mezzolara Calcio - Asd Savignanese 1932 domaći82-02-1
2704Taranto - Cerignola domaći391-02-0
2728Inveruno - Asd Calcio Brusaporto domaći103-03-2
2734Savoia - Andria domaći241-03-0
5883Ligorna - Usd Lavagnese 1919 domaći252-14-3

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1252Gamba Osaka - Consadole Sapporo domaći740-02-1
1253Kawasaki Frontale - Kashima Antlers gosti101-13-1

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3103Hfx Wanderers Fc - Pacific Fc gosti131-11-1
3106Cavalry Fc - Forge Fc domaći630-02-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5046Alianza Petrolera - Depotivo Pasto domaći131-02-2
5047Deportes Tolima - Millionarios domaći321-02-0
5048America De Cali - U. M. Santa Marta domaći500-02-0
5049Rionegro Aguilas - La Equidad - - 0-00-0
5050Atletico Junior - Deportivo Cali domaći82-03-0
5051Independiente Santa Fe - Atletico Huila - - 0-00-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6515Limon - Herediano domaći111-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1246Leon - Chivas Guadalajara gosti281-13-4

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1186Bahrein - Azerbaijan domaći311-12-3
1187Njemacka - Argentina domaći152-02-2

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Bron Radom - Olimpia Zambrow domaći122-02-2

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7034Espoir Fc - Kiyovu Sports gosti880-00-1
7035Gasogi United - Marines Fc Gisenyi domaći500-01-0
7036Gicumbi Fc - As Muhanga gosti260-10-1
7037Heroes Fc - Etincelles gosti450-20-3
7038Musanze - Police Fc Rwanda - - 0-00-0
7039Sunrise - Mukura - - 0-00-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1212Atlanta United 2 - Bethlehem Steel Fc domaći382-05-2
1213Loudoun United Fc - Saint Louis Fc gosti350-14-3
1214Hartford Athletic - Birmingham Legion Fc domaći560-04-0
1215Real Monarchs Slc - Orange County Sc domaći730-02-0
3209Atlanta United 2 - Bethlehem Steel Fc domaći382-05-2
3211Loudoun United Fc - Saint Louis Fc gosti350-14-3
3212Hartford Athletic - Birmingham Legion Fc domaći560-04-0
3221Real Monarchs Slc - Orange County Sc domaći730-02-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6674Al Khaleej Saihat Fc - Najran Sc domaći42-12-3
6678Al Taqadom Fc - Al Ain Fc gosti220-11-1
6691Hetten Fc - Jeddah Club domaći391-02-1
6692Al Ansar Fc - Al Shoulla Fc gosti740-00-1

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6840Drava - Roltek Dob domaći550-03-1

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6833Fk Zarkovo - Smederevo gosti131-11-2

SRBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1961Proleter Novi Sad - Javor Ivanjica gosti420-12-1
1968Vozdovac - Teleoptik Zemun gosti130-12-2

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1897Idare Genclik - Bodrum Belediyesi Bodrumspor - - 0-00-0
1898Etimesgut Belediyespor - Ankara Demirspor gosti200-11-2
1899Kastamonuspor - Kahramanmaras domaći191-01-0
1902Eyupspor - Ergene Velimese Spor - - 0-00-0
1903Tuzlaspor - Nigde Anadolu Fk domaći640-02-0
1942Sakaryaspor - Sivas Belediye Spor domaći171-01-0
1945Zonguldakspor - Hacettepe - - 0-00-0
1953Inegolspor - Sanliurfaspor domaći62-04-0
1954Kirklarelispor - Sariyerspor - - 0-00-0
1955Manisa Buyuksehir Belediyespor - Anadolu Selcukluspot domaći84-16-2
1956Sancaktepe Belediye - Hekimoglu Trabzon domaći600-04-1
1957Yeni Corumspor As - Bugsasspor gosti530-03-2
1958Tarsus Idman Yurdu - Pendikspor domaći830-01-0
1959Afjet Afyonspor - Gumushane domaći271-03-2

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4718Lihtenstajn U21 - Slovacka U21 gosti80-22-4

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7040Mbarara Fc - Maroons Fc gosti260-11-2
7041Uganda Police Fc - Vipers Sc domaći241-21-3
7042Sc Villa - Wakiso Giants Fc domaći510-02-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6893Atletico River Plate - Plaza Colonia - - 0-00-0
6894Fenix - Ca Boston River gosti340-11-2
6922Progreso - Racing Club Montevideo domaći212-02-1

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1747Yaracuy Fc - Caracas gosti740-00-1
1748Angostura Fc - Monagas gosti900-01-2
1749Dep. La Guaira - Mineros De Guayana - - 0-00-0
1757Deportivo Lara - Zulia Fc - - 0-00-0
1764Trujillanos - Academia Puerto Cabello gosti190-11-2
1770Tachira - Zamora gosti440-10-2

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2203Regatas Corrientes - Comunicaciones 97-89
2204La Union Formosa - Estudiantes De Concordia 97-90

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2187Balgacom Spirou Charleroi - Antwerp 76-100

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1256Bk Pardubice - Nh Ostrava 93-62
1257Bc Kolin - Bk Decin 75-91
1258Bk Opava - Sokol Hradec Kralove 95-68
1259Qanto Svitavy - Cez Nymburk 70-97
1260Usk Prague - Basket Brno 76-59
1262Usti Nad Labem - Bk Olomoucko 89-89 / 100-97

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6527Bakken Bears - Randers Cimbria 89-83
6528Svendborg Rabbits - Team Fog Naestved 77-72

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1046Kk Parnu - Ventspils 76-110
1051Ttu Kk - Valmiera 100-103
1052Vef Riga - Liepajas Lauvas 76-70

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6226Asp Promitheas - As Monaco 74-77
6229Morabanc Andorra - Ratiopharm Ulm 97-78
6234Virtus Bologna - Maccabi Rishon 96-77
6235Lokomotiv Kuban - Venezia 77-63
6236Limoges - Lietuvos Rytas Vilnius 82-61
6237Uniks Kazan - Kk Cedevita Olimpija 80-67
6242Galatasaray Sk - Ewe Baskets Oldenburg 92-79
6243Asseco Prokom Gdynia - Unicaja Malaga 59-66
6246Buducnost Podgorica - Trento 68-77

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1054Kataja Joensuu - Tartu Rock 99-87
1055Bc Dnipro - Borisfen Mogilev 81-71
1059U Bt Cluj Napoca - Bc Rahoveci 91-47
1062Pinar Karsiyaka - Boras 78-58
1063Zorg Leiden - Bc Beroe Sz 92-77 / 108-86

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7310Cd Las Animas - Ferro Carril Oeste 58-75
7311Defensor Sporting - Sc Corinthians Paulista 62-68

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1065Northport Batang Pier - Tnt Katropa 100-103
1071Rain Or Shine - Phoenix Pulse Fuel Masters 84-86

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6247Kaarinan Ura Basket - Lapuan Korikobrat 117-93
6251Kauhajoen Karhu - Bc Nokia 82-82 / 94-102
6252Korikouvot Kouvola - Korihait Uusikaupunki 108-75
6254Ktp Kotka - Salon Vilpas Vikings 78-89
6255Lahti Basketball - Helsinki Seagulls If 84-90

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6225Cibona Zagreb - Zadar 90-71

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6543Haukar - Keflavik 54-65
6548Breidablik - Kr Reykjavik 69-78
6549Skallagrimur - Umf Grindavik 74-59
6550Valur Reykjavik - Snaefell 110-75

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6589Bk Rosa Empoli - Battipaglia 79-54
6590Ragusa - Virtus Pallacanestro Bologna 76-68
6591San Martino Lupari - Asd Basket Costa 82-51
6592Techedge Broni - Lucca 74-82
6593Torino - Schio 42-76
6594Vigarano - Sesto San Giovanni 65-76

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1074Jeonju Kcc Egis - Seoul Thunders 92-79
1077Lg Sakers - Seoul Sk Knights 76-105

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6606Nevezis - Bc Lietkabelis 91-68

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3108Detroit Pistons - Dallas Mavericks 124-117
3114Washington Wizards - Guangzhou Longlions 137-98
3117Atlanta Hawks - Orlando Magic 88-97
3120Charlotte Hornets - Miami Heat 94-108
3121Chicago Bulls - New Orleans Pelicans 125-127
3122Milwaukee Bucks - Utah Jazz 133-99

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2199Giants Leverkusen - Rostock Seawolves 89-85

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1078Bk Iskra Svit - Mbk Handlova 90-81
1079Bk Levicki Patrioti - Inter Bratislava 65-75
1081Bkm Lucenec - Bc Prievidza 78-67
1082Mbk Komarno - Bk 04 Ac Lb Snv 79-73

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2192Kk Primorska - Krka 68-64

SLOVENIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3107Brinox Medvode - Radenska Creativ Sobota 83-63

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1535Karlovy Vary - Litvinov 2-13-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1250Benatky Nad Jizerou - Hk Jestrabi Prostejov 1-22-8
1280Ceske Budejovice - Hc Frydek Mistek 2-13-2
1283Chomutov - Hc Rt Torax Poruba 2-28-3
1284Dukla Jihlava - Hc Havirov Panthers 1-11-3
1285Stadion Litomerice - Kadan 1-04-2
1286Hc Zubr Prerov - Vhk Vsetin 1-02-1
1289Slavia Prague - Hc Banik Sokolov 2-04-0

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1137Hermes - Keupa Ht 0-12-2
1139Hokki - Jokipojat 2-04-1
1140Koovee - Tuto 0-04-1
1141Sapko - Iisalmen Peli Karhut 0-03-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1144Scorpions De Mulhouse - Nice Aigles 0-01-1

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5894Owen Sound Attack - Kitchener Rangers 1-03-3
5902Saginaw Spirit - Peterborough Petes 0-00-4

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7449Moose Jaw Warriors - Edmonton Oil Kings 1-13-3
7450Saskatoon Blades - Vancouver Giants 1-02-1
7451Swift Current Broncos - Portland Winter Hawks 1-22-8
7452Victoria Royals - Everett Silvertips 1-12-3

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9690Trinec - Lausanne 1-01-1
9691Pelicans - Yunost Minsk 1-12-4
9692Kac - Biel 0-23-6
9693Zug - Plzen 0-15-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6769Buffalo Sabres - Montreal Canadiens 1-24-4
6770Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 0-04-0
6771Vancouver Canucks - Los Angeles Kings 2-08-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5043Ringerike - Comet 1-12-3
5052Gjovik Mammuts - Hasle Loren Ishockey 3-16-3
5062Lorenskog - Tonsberg Og Omegn Ihk 0-14-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3068Red Star Kunlun - Neftekhimik 2-02-1
3069Salavat Ufa - Barys Astana 0-11-2
3071Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moscow 0-03-2
3072Torpedo Nn - Vityaz Podolsk 0-14-2
3074Dinamo Riga - Dinamo Minsk 3-13-2
3075Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 1-03-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6719M Novokuznetsk - Nomad Nur Sultan 1-07-2
6720Chelyabinsk - Org 0-17-3
6721Gornyak Uchaly - Tsen Tou Jilin City 1-04-2
6722Yuzhny Ural Orsk - Krs Peking 0-13-3
6723Rubin Tyumen - Lada Togliatti 2-14-4
6724Yugra - Dizel Penza 1-13-2
6725Humo Tashkent - Sokol Krasnoyarsk 1-12-3
6726Hk Dynamo Tver - Zvezda Moscow 0-11-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1206Belye Medvedi U20 - Tyumenskiy Legion U20 1-14-1
1207Stalnye Lisy U20 - Omskie Yastreby U20 0-14-2
1208Altai U20 - Sibirskie Snaipery U20 0-12-2
1209S. Barsy Astana U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-13-4
1210Avto U20 - Chaika U20 1-21-3
1211Ska Varyagi U20 - Dinamo St Petersburg U20 0-10-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2739Bjorkloven - Bofors 1-06-3
2741Modo - Almtuna Is 2-05-0
2744Mora - Tingsryd 1-03-1
2761Sodertalje - Hc Vita Hasten 0-10-2
2767Timra - Vasteras 2-05-2
2768Vastervik - Aik 1-12-3

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1236Boras - Troja Ljungby 1-32-9
1237Halmstad - Morrum Gois Ik 1-01-3
1240Hanhals If - Tyringe Sos 1-32-5
1241Kalmar Hc - Hc Dalen 1-14-3
1242Nybro - Tranas Aif 2-15-2
1243Vimmerby - Kallinge Ronneby If 1-32-7

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1224Ostersunds - Ornskoldsviks Sk 0-05-1
1225Pitea - Kalix Uhc 1-13-2

ŠVEDSKA 3. LIGA ZAPADHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1216Forshaga If - Ifk Kumla 1-04-1
1217Gripen Hc Nykoping - Skovde 1-12-5
1218Grums Ik - Borlange Hf 1-02-1
1219Koping Hc - Malungs If 0-21-6
1220Mariestads Bois - Lindlovens If 1-25-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2781Ajoie - Sierre 2-16-2

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058P.Carreno Busta - D.Thiem 9-136-73-60-2
1901N.Djokovic - D.Shapovalov 12-66-36-32-0
3179F.Fognini - K.Khachanov 13-86-37-52-0
3183R.Bautista Agut - M.Berrettini 10-136-74-60-2
3184N.Djokovic - J.Isner 13-87-56-32-0
6616J.Millman - A.Rublev 2-122-60-60-2
6617D.Goffin - M.Kukushkin V-V6-2V-VV-V
6618D.Medvedev - V.Pospisil 14-117-67-52-0

ATP SHANGHAI CHINATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1960H.Hurkacz - S.Tsitsipas 17-175-76-31-2

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1887J.S.Cabal R.Farah - J.Isner S.Querrey 12-46-06-42-0
2943F.Auger Aliassime M.Berrettini - N.Mektic F.Skugor 23-176-77-62-1
2944I.Dodig F.Polasek - C.Garin D.Lajovic 12-56-26-32-0
3156Rojer J J H.Tecau - I.Dodig F.Polasek 20-236-77-61-2
3178R.Bopanna D.Shapovalov - L.Kubot M.Melo 17-194-66-31-2
6607H.Hurkacz B.Paire - M.Pavic B.Soares 6-131-65-70-2
6608J.Murray N.Skupski - N.Djokovic F.Krajinovic 12-56-36-22-0
6609R.Klaasen M.Venus - H.Kontinen J.Peers 22-166-76-12-1

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014M.Pervolarakis - N.Kuhn 10-144-66-21-2
1030D.King - S.Korda 18-125-76-02-1
1032E.Escobedo - K.King 9-135-74-60-2
1033F.Corwin - J.Duckworth 12-197-65-71-2
1035A.Sarkissian - D.Young 10-146-24-61-2
1036J.Sock - J.Draper 15-166-36-71-2
6637A.Sarkissian - M.Giron V-VV-VV-VV-V
6638A.Velotti - B.Rola 5-121-64-60-2
6639P.Polansky - A.Ritschard 17-146-35-72-1
6640T.Kwiatkowski - B.Nakashima V-VV-VV-VV-V
6641Z.Svajda - D.Kudla 11-151-66-31-2

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3318A.Goransson S.Verbeek - D.Kudla R.Quiroz 12-46-06-42-0
3387M.Krueger A.Lawson - S.Gonzalez T.C.Huey 7-123-64-60-2
3389S.Bangoura M.Mmoh - D.Baughman B.Holt 19-216-46-71-2
3440R.Galloway R.Maytin - J.Cerretani K.Lovett 13-186-24-61-2
3446Redlicki Ma J.Whithrow - E.King H.Reese 10-136-74-60-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1161O.Otte - E.Gulbis V-V2-67-6V-V
1193U.Humbert - R.Haase 12-36-26-12-0
2692C.Taberner - H.Laaksonen 10-136-74-60-2
7088G.Mager - S.Diez 12-36-16-22-0
7089D.Novak - R.Ramanathan 12-66-46-22-0
7090R.Roumane - P.Lorenzi 8-136-72-60-2
7091M.Bourgue - N.Gombos 12-76-36-42-0
7092C.Moutet - A.Muller 12-146-23-61-2
7093D.Masur - J.Vesely 16-164-66-31-2
7094M.Ymer - L.Vanni 18-116-36-72-1

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6516N.Lammons N.Monroe - H.Podlipnik Castillo Weissborn T S 14-127-67-62-0
6519Q.Halys T.Lamasine - J.O Mara K.Skupski 2-120-62-60-2
6520R.Arneodo H.Nys - M.Demoliner M.Middelkoop 13-96-37-62-0
6539R.Ramanathan S.Travaglia - L.Poullain V.Stouff 24-214-66-32-1

CHALLENGER SANTO DOMINGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1040G.Andreozzi - O.Luz 12-76-46-32-0
1042G.Clezar - L.Mayer 14-156-31-62-1
3658J.Varillas - D.Galan 12-56-26-32-0
3665F.Coria - J.Hernandez Fernandez 12-56-46-12-0
6650F.Delbonis - G.Moroni 17-173-67-62-1
6651F.Mena - J.Menezes 8-162-66-41-2
6652F.Zeballos - P.Martinez 14-151-67-52-1
6653T.Seyboth Wild - A.Giannessi 5-121-64-60-2

CHALLENGER SANTO DOMINGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7313T.Monteiro P.Sakamoto - J.Menezes A.Tabilo 13-96-47-52-0
7314O.Luz L.D.Martinez - N.Alvarez R.Cid Subervi 13-76-27-52-0
7315V.Estrella Burgos N.Hardt - F.Bagnis F.Mena 7-131-66-70-2
7316C.Gomez Herrera J.Hernandez Fernandez - G.Andreozzi A.Molteni 19-192-67-52-1

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000K.Kozlova - C.Gauff V-V6-44-6V-V
1001E.Rybakina - A.Friedsam 17-146-35-72-1
1003A.Petkovic - J.Goerges 13-67-66-02-0
1056K.Bertens - M.Doi 13-96-47-52-0
1057T.Korpatsch - J.Ostapenko 4-121-63-60-2
2550A.Pavlyuchenkova - B.Haas 12-66-36-32-0
6204E.Alexandrova - K.Pliskova 15-73-66-02-1

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090K.Christian A.Guarachi - C.Gauff C.Mcnally 5-122-63-60-2
1944V.Kuzmova Y.Sizikova - D.Jakupovic S.Santamaria 12-76-46-32-0
6619B.Krejcikova K.Siniakova - Friedsam A L V.Lepchenko V-VV-VV-VV-V

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6624H.Watson - Q.Wang 12-36-36-02-0
6625M.Linette - K.Nara V-VV-VV-VV-V
6626S.Peng - D.Yastremska 6-122-64-60-2
6627S.Zheng - V.Kudermetova V-VV-VV-VV-V

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3239X.Han L.Zhu - D.Jurak D.Krawczyk 12-46-06-42-0
3287Duan Y Y S.Peng - M.Adamczak S.Sanders 12-56-46-12-0
6620Wang Yaf Z.Yang - S.Aoyama E.Shibahara 23-257-54-61-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6807Bregenz - Graz 25-23
6808Alpha Hard - Ferlach 27-30

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
5619Tj Sokol Nove Veseli - Lovosice 27-26
5620Karvina - Kralovo Pole Brno 30-24

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6813Tvis Holstebro - Aab Handbold 25-27
6814Skjern - Gog 36-32

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2840Team Esbjerg - Horsens Hk 27-21
2870Aarhus United - Ajax Copenhagen 28-15
2871Tvis Holstebro - Herning Ikast 24-30

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5704Roskilde Handbold - Sydhavsoerne 23-31

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6194Chartres Metropole Handball - Istres 25-23
6195Creteil - Hbc Nantes 27-34
6196Pays Aix Uch - Dunkerque 27-24
6197Toulouse - Nimes 32-32
6198Tremblay - Ivry 23-31
6224Saint Raphael - Montpellier 29-29

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6820Bourg De Peage - Brest Bretagne Handball 20-36
6821Metz Handball - Besancon 28-24

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2893Ibv Vestmannaeyjar - Umf Selfoss 29-30
2900Haukar Hafnarfjordur - Fh Hafnarfjardar 29-29

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
5714Flensburg Handewitt - Zagreb Ppd 20-17

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2878Dabas Kc Vse - Csurgoi 25-32

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6826Naerbo - Drammen 26-27
6827Halden Topphandball - Follo 27-18
6828Kolstad Handball - Elverum 30-30

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6829Fana Haandball Elite - Byasen Elite 22-20
6830Follo Hk Damer - Fredrikstad 25-30
6831Tertnes - Storhamar 28-30
6832Vag Handball - Sola 37-27

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6822Blomberg Lippe - Bayer Leverkusen 36-24
6823Borussia Dortmund - Tus Metzingen 35-31
6824Buxtehuder Sv - Vfl Oldenburg 31-24
6825Neckarsulmer Sport Union - Thuringer 21-40

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2911Azoty Pulawy - Piotrkowiann 39-35
2912Wisla Plock - Kielce 27-26

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6834Piotrcovia - Spr Lublin 21-26
6835Zaglebie Lubin - Spr Jks Jaroslaw 33-26

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6841Porto Vitalis - Boavista Fc 34-21
6842Vitoria Fc - Sporting Clube 20-42

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6665Csm Bucuresti - Dobrogea Sud 20-20

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2735Permskie Medvedi - Ugntu Vnzm 28-22
2737Zarja Kaspija - Medvedi 27-32
2773Viktor Stavropol - St Petersburg 26-25
2774Hc Spartak Moscow - Dinamo Chelyabinsk 29-24

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2775Ufa Alisa - Stavropoliye 25-37
2777Zvezda Zvenigorod - Astrakhan 30-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2919Puerto Sagunto - Ademar Leon 23-33
2920Bidasoa - Encantada 28-22

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6925Alingsas - Lugi 24-21
6926If Hallby - Malmo 29-30

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2839Kungalvs Hk - H65 Hoor 27-33

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2941Thun - Kriens 25-20
2958Winterthur - Amicitia Zurich 31-26
2959Bern - Basel 29-23
2961Suhr Aarau - Tv Endingen 31-19

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1521Bk Marienlyst - Vk Vestsjaelland 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7097Kove - Akaa Volley 0-10-21-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7095Partizani Tirana - Jedinstvo Brcko 0-11-13-1
7096Mladost Zagreb - Khimik Yuzhny 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1541Swe Volley Team - Munster 0-10-21-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1578Cop Trencin - Tj Spartak Myjava 0-10-20-3
1579Slavia Svidnik - Vk Spartak Ujs Komarno 1-02-03-2
1580Vk Prievidza - Bystrina Spu Nitra 1-02-03-0
1582Vk Mirad Pu Presov - Mvk Zvolen 1-02-03-0

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1755Sad - Iran 1-01-13-1
1756Japan - Australija 1-02-03-0
7304Argentina - Kanada 1-02-03-0
7305Poljska - Egipat 0-11-13-1
7306Tunis - Iran 0-11-12-3
7307Italija - Australija 1-02-03-0

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1016Osc Budapest - Havk Mladost Zagreb 13-10
1017Club Natacio Terrassa - Wp Club Tbilisi 9-5

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2200Skotska - Rusija 61-0
2201Wales - Fidzi 29-17

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1576Southland - Bay Of Plenty 12-22

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6923Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 4-8
6924Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 5-2

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1061Atlanta Braves - St Louis Cardinals 1-13
1064L A Dodgers - Washington Nationals 3-7

LIGA PRVAKAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1776Sporting Cp - Fc Mostar Sg 5-0
1777Kmf Ekonomac - Kmn Dobovec 0-4
1779Sl Benfica - Mfc Kherson 1-1
1780Araz Naxcivan - Fp Halle Gooik 1-5
1781Mfc Ayat - Fc Barcelona 1-7
1783Fc Vytis - Mfk Tyumen 2-4
1785Murcia Fs - Kairat Almaty 3-2
1787Mvfc Berettyoujfalu - Mfk Kprf 1-5
1790Gerorgians Tbilisi - Ifk Uddevalla Futsal 4-2
1798Mnk Novo Vrijeme Makarska - Leo Futsal Club 5-3
1799Fc Liburn - Toulon Elite Futsal 5-5
1801Hovocubo - Fc Stalitsa Minsk 1-9
1802Italservice Pesarofano - Tsv Weilimdorf 5-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 51421333941
arrow AU Austrija 6/45 3616283342
arrow BC British Colombia BC49 6/49 51016212535
arrow BE Belgija 6/45 111319243441
arrow BL Belgija Keno 20/70 3791215182224273436373955565760626366
arrow CA Kanada 6/49 51418334044
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 718212932
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1517192032
arrow CL Colorado 6/42 131517203639
arrow DA Multi-Daily A 6/99 1318233598
arrow DB Multi-Daily B 6/99 101929525388
arrow DC Multi-Daily C 6/99 94054818796
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 111151623253133343637465051526062656869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 311131420232642434648495052536061636770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 618253233
arrow FK Finska Keno D 20/70 567910111213152130324243454850536068
arrow FL Florida 6/53 51623283040
arrow FQ Finska Keno V 20/70 23141517212533363738495153555657596570
arrow FR Francuska 5/49 1417363944
arrow FT Finska Keno T 20/70 36131416192125303539405459606163646667
arrow GE Njemačka 6/49 21222324045
arrow GO Njemačka Keno 20/70 28111321262930343537383940424952535658
arrow GR Grčka 6/49 13133394248
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 5812203641
arrow IR Irska 6/47 91021273135
arrow LD Latvija Keno D 20/62 157814161927282935363940485057596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 146813141622233337384044485455585960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2891213161819294243474950515355576062
arrow LU Louisiana 6/40 31421223134
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 4513212835
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 39212534
arrow MI Michigan Classic 6/47 162332373843
arrow MS Missouri 6/44 234193336
arrow NP New York Pick 10 20/80 5691124272930353944475152596469717376
arrow NY New York 6/59 81418263338
arrow OH Ohio Classic 6/49 2829333740
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 21213202230
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1291113141719232732354954556466697080
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 614151718263235374042444550536472737780
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 3582122
arrow QU Quebec 6/49 31217182437
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 3827444950
arrow SB Španjolska Bono 6/49 222531343646
arrow SK Slovačka 5/35 617192133
arrow SL Slovenija 7/39 2171823243039
arrow SW Švicarska 6/42 157213439
arrow TE Texas 6/54 141819273341
arrow TK Tennessee Cash 5/35 413192432
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 142240445558
arrow UW SAD Powerball 5/69 518334365
arrow VK Viking Lotto 6/48 81213414245
arrow WA Washington 6/49 238143049
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 14132629
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 346172133
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 24111218303235374044485053596164666769