Četvrtak 10.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3139Brazil - Senegal - - 1-11-1
3140Kazahstan - Cipar - - 1-01-2
3145Bjelorusija - Estonija - - 0-00-0
3146Cska Moscow - Bayern Munich - - 0-01-0
3148Austrija - Izrael - - 1-13-1
3149Nizozemska - Sjeverna Irska - - 0-03-1
3152Srbija - Paragvaj - - 0-01-0
3153Real Madrid - Maccabi Tel Aviv - - 0-01-0
3154A.Zverev - A.Rublev - - 0-01-0
3155K.Bertens - A.Van Uytvanck - - 0-01-0

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7506Cs Estudiantes San Luis - Estudiantes domaći71-02-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6177Avai - Vasco Da Gama - - 0-00-0
6178Corinthians - Atletico Pr domaći162-22-2
6191Flamengo - Atletico Mg domaći371-03-1

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1070Millwall U23 - Coventry U23 domaći224-04-1

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8336Kazahstan - Cipar domaći341-01-2
8337Bjelorusija - Estonija - - 0-00-0
8338Austrija - Izrael gosti341-13-1
8339Hrvatska - Madjarska domaći53-03-0
8340Nizozemska - Sjeverna Irska gosti750-03-1
8341Sj. Makedonija - Slovenija domaći500-02-1
8342Rusija - Skotska domaći570-04-0
8343Slovacka - Wales gosti250-11-1
8580Belgija - San Marino domaći286-09-0
8581Latvija - Poljska gosti90-20-3

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1263Beitar Tel Aviv Ramla - Hap Nazareth Illit - - 0-00-0
1264Hapoel Afula - Maccabi Pet Tikva gosti670-00-1
1267Hapoel Bney Lod - Sc Kfar Qasem gosti170-31-5

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7935Waterhouse Fc - Tivoli Gardens gosti280-12-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5049Rionegro Aguilas - La Equidad - - 0-00-0
5053Once Caldas - Atletico Bucaramanga domaći81-03-0
5054Boyaca Patriotas - Atletico Nacional domaći151-11-2
5061Independiente Medellin - Cucuta Deportivo domaći580-03-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6524Guadalupe Fc - Universidad De Costa Rica domaći281-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7961Cf Potros Uaem - Dorados De Sinaloa domaći181-01-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191Brazil - Senegal domaći91-11-1
1196Srbija - Paragvaj domaći900-01-0
1197Venezuela - Bolivija domaći382-04-1
7312Alzir - Demokratska Republika Kongo domaći61-11-1

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7612Fc Hurth - Wesseling Urfeld gosti830-00-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U19NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7326Slovenija U19 - Svicarska U19 gosti140-11-2
7327Ukrajina U19 - Grcka U19 - - 0-00-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7232Italija U20 - Engleska U20 gosti231-22-2
7235Norveska U20 - Francuska U20 gosti40-11-2
7236Njemacka U20 - Poljska U20 gosti13-23-4

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7320Spanjolska U21 - Njemacka U21 domaći101-11-1

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7301Fc Chita - Fk Novosibirsk gosti770-00-1
7302Zenit Irkutsk - Sakhalin Sakhalinsk domaći211-01-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7567El Paso Locomotive Fc - Austin Bold Fc domaći770-01-1

SP KVALIFIKACIJE AFCNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1268Australija - Nepal domaći63-05-0
1269Uzbekistan - Jemen domaći22-05-0
1270Sirija - Maldivi domaći261-02-1
1273Uae - Indonezija domaći411-05-0
1282Vijetnam - Malezija domaći401-01-0
1287Kirgistan - Mjanmar domaći55-07-0
1288Oman - Afganistan domaći272-03-0
1295Irak - Hong Kong domaći371-02-0
1296Jordan - Kuvajt - - 0-00-0
1297Libanon - Turkmenistan domaći51-02-1
1298Saudijska Arabija - Singapur domaći281-03-0

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1528Ceska U21 - Grcka U21 gosti450-11-1
1529Crna Gora U21 - Sj.Makedonija U21 domaći91-21-2
1530Danska U21 - Sjeverna Irska U21 domaći301-02-1
1533Finska U21 - Malta U21 domaći243-04-0
1537Skotska U21 - Litva U21 - - 0-00-0
1538Rumunjska U21 - Ukrajina U21 domaći750-03-0
1540Irska U21 - Italija U21 - - 0-00-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7507Penarol Mar Del Plata - Gimnasia De Comodoro 76-69
7508Quimsa Santiogo Del Estero - Cd Libertad Sunchales 96-75

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2368Crvena Zvezda Beograd - Fenerbahce Ulker 68-56
2369Cska Moscow - Bayern Munich 79-68
2370Asvel Lyon Villeurbanne - Panathinaikos 79-78
2373Real Madrid - Maccabi Tel Aviv 86-85

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7317Goyang Orions - Busan Kt Sonicboom 87-90

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6826Aguacateros De Michoacan - Capitanes Ciudad De Mexico 90-90 / 108-105
6827Angeles De Puebla Bc - Panteras De Aguascalientes 69-102
6828Astros Jalisco - Libertadores De Queretaro 85-75
6829Dorados De Cihuahua - Correcaminos Uat Victoria 103-79
6830Huracanes De Tampico - Lenadores De Durango 95-102
6831Plateros De Fresnillo - Mineros De Zacatecas 70-77
6832Santos De San Luis - Bc Laguneros Comarca 104-85
6833Soles De Mexicali - Abejas De Leon 90-57

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1045Houston Rockets - Toronto Raptors 118-111
1046Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets 111-114
7518Oklahoma City Thunder - New Zealand Breakers 110-84
7519Sacramento Kings - Phoenix Suns 105-88
7520Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 143-123
7521Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 91-111

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1256Inter Bratislava - Bk 04 Ac Lb Snv 95-67

WNBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7319Washington Mystics - Connecticut Sun 89-78

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6835Jesenice - Hc Gherdeina 0-11-2
6840Vienna Capitals Silver - Val Pusteria 0-00-3
6841Hk Sz Olimpija - Red Bull Hockey Juniors 2-04-1
6842Ec Kac Ii - Ek Zeller Eisbaren 2-12-7
6893Wsv Sterzing Vipiteno Broncos - Ehc Bregenzerwald 2-16-2
6894Fassa - Ritten Sport 0-02-5

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7403Hc Dinamo Molodechno - Metallurg Zhlobin 1-22-2
7404Hc Shakhtyor Soligorsk - Hk Gomel 1-02-1
7405Hk Mogilev - Hk Lida 1-02-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1290Slovan Ustecti Lvi - Horacky Fk Trebic 1-21-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6834Cardiff Devils - Dundee Stars 1-18-6

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1543Lukko - Saipa 4-06-3
1544Sport - Kalpa 1-02-1

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7411North Bay Battalion - Oshawa Generals 2-14-5

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1094Ujpest Budapest - Corona Brasov 2-14-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7162Montreal Canadiens - Detroit Red Wings 1-22-4
7163New Jersey Devils - Edmonton Oilers 1-13-3
7164Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks 0-02-1
7165Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning 3-43-7
7166Ottawa Senators - St Louis Blues 2-04-6
7167Nashville Predators - Washington Capitals 1-16-5
7168Winnipeg Jets - Minnesota Wild 0-15-2
7169Chicago Blackhawks - San Jose Sharks 2-24-5
7170Dallas Stars - Calgary Flames 0-02-2
7171Colorado Avalanche - Boston Bruins 1-24-2
7172Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 2-14-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6746Gruner Ishockey - Valerenga 1-12-6
6747Manglerud Star - Narvik Ishockeyklubb 1-23-2
6748Stjernen - Frisk Asker 0-13-6
6749Stavanger - Lillehammer 2-07-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1602Deg Metro Stars - Erc Ingolstadt 0-11-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2884Red Star Kunlun - Neftekhimik 1-01-1
2885M Magnitogorsk - Admiral Vladivostok 1-23-3
2906Lokomotiv Yaroslavl - Sochi 0-01-0
2914Avangard Omsk - Amur Khabarovsk 0-01-0
2916Ska St Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 0-01-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5932Saryarka - Kazzinc Torpedo 0-04-3
5936Hc Tambov - Molot Perm 0-21-3
5947Buran Voronezh - Izhstal Izhevsk 1-14-2
5951Hk Ryazan - Bars Kazan 1-03-0
6203Hc Rostov - Neftjanik Almetjevsk 0-11-5

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7383Vityaz U20 - Almaz U20 0-00-1
7384Riga U20 - Mhk Dynamo U20 0-11-1
7385Kapitan Stupino U20 - Loko Yaroslavl U20 1-22-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2633Farjestads - Leksand 1-26-4
2634Lulea - Brynas 1-04-0
2712Malmo - Skelleftea 0-20-4
2713Orebro - Vaxjo 0-14-1
2732Oskarshamn - Frolunda 0-11-3
2762Rogle - Djurgardens If 1-01-1

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1960H.Hurkacz - S.Tsitsipas 17-175-76-31-2
3185D.Goffin - R.Federer 10-136-74-60-2
3197A.Zverev - A.Rublev 13-66-07-62-0
7321N.Basilashvili - D.Thiem 7-123-64-60-2
7568D.Medvedev - F.Fognini 13-96-37-62-0
7569N.Djokovic - S.Tsitsipas 14-166-35-71-2

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052J.S.Cabal R.Farah - M.Pavic B.Soares 6-124-62-60-2
3157N.Mahut E.Roger Vasselin - F.Auger Aliassime M.Berrettini V-VV-VV-VV-V
6608J.Murray N.Skupski - N.Djokovic F.Krajinovic 12-56-36-22-0
7576N.Mahut E.Roger Vasselin - R.Ram J.Salisbury 27-256-33-62-1

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1057D.King - B.Rola 12-66-46-22-0
1058P.Polansky - N.Kuhn 12-86-46-42-0
1059K.King - D.Kudla 12-56-26-32-0
1060B.Nakashima - J.Duckworth 14-117-67-52-0
3454E.Gomez - C.O Connell 3-121-62-60-2
3478S.Johnson - E.King 12-56-36-22-0
3502T.Daniel - M.Cressy 14-151-67-62-1
5714J.Draper - D.Young 13-96-37-62-0

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7583A.Goransson S.Verbeek - N.Pasha M.Schnur 19-163-66-42-1
7584J.Cerretani K.Lovett - D.Baughman B.Holt 14-202-66-41-2
7585D.King P.Polansky - S.Gonzalez T.C.Huey V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1037A.Hoang - S.Travaglia 13-86-27-62-0
1039J.Sinner - L.Rosol 19-156-77-52-1
1071U.Humbert - J.Vesely 10-134-66-70-2
1073M.Ymer - O.Otte 14-156-31-62-1
3578D.Novak - C.Stebe 13-97-66-32-0
3655G.Mager - H.Laaksonen 7-136-71-60-2
3656M.Copil - P.Lorenzi 15-142-67-62-1
7318A.Muller - M.Bourgue 8-124-64-60-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1062M.Guinard L.Miedler - N.Lammons N.Monroe 20-166-34-62-1
1063S.Arends D.Pel - R.Arneodo H.Nys 20-134-66-32-1
1065R.Ramanathan S.Travaglia - R.Jebavy I.Zelenay 17-230-67-51-2
6540S.Bolelli R.Haase - P.Raja A.Sancic 6-122-64-60-2

CHALLENGER SANTO DOMINGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1044M.Vilella Martinez - A.Tabilo 9-156-30-61-2
1074F.Coria - F.Zeballos 13-97-66-32-0
1076G.Andreozzi - A.Giannessi V-V6-3V-VV-V
1077F.Delbonis - J.Varillas 13-156-33-61-2
2983J.Menezes - G.Clezar 5-123-62-60-2
3690A.Collarini - H.Dellien 8-124-64-60-2
3707F.Gaio - F.Bagnis 8-136-72-60-2
3708T.Monteiro - O.Gutierrez 13-86-37-52-0

CHALLENGER SANTO DOMINGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7582M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - S.Galdos F.Zeballos 12-86-46-42-0

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004K.Mladenovic - D.Vekic 15-93-66-12-1
3198A.Cornet - J.Ostapenko V-V5-7V-VV-V
3207E.Alexandrova - L.Siegemund 15-167-62-62-1
7463A.Pavlyuchenkova - V.Kuzmova 12-146-22-61-2
7464K.Bertens - A.Van Uytvanck 16-124-66-32-1

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053B.Krejcikova K.Siniakova - N.Geuer E.Lechemia 21-167-64-62-1
1054A.Blinkova M.Ninomiya - V.Kuzmova Y.Sizikova 20-214-66-31-2
1055C.Gauff C.Mcnally - L.Siegemund K.Srebotnik 13-107-66-42-0
1221B.Haas X.Knoll - A.Rosolska R.Voracova 14-117-57-62-0

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3289O.Jabeur - Y.Putintseva 14-127-67-62-0
3290Y.Wang - R.Peterson 13-187-64-61-2
6624H.Watson - Q.Wang 12-36-36-02-0
7587M.Linette - H.Watson 18-205-77-61-2
7588V.Kudermetova - D.Yastremska 12-46-46-02-0

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3288C.Mchale Y.Wickmayer - N.Hibino M.Kato V-VV-VV-VV-V
7589N.Hibino M.Kato - Duan Y Y S.Peng 17-176-41-62-1

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6815Sonderjyske - Skanderborg 27-32

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7173Paris Handball - Chambery 32-29

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
7297Kristianstad - Kadetten 24-24

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7287Tatabana - Vaci Kse 37-18

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7174Erlangen - Frisch Auf Goppingen 23-26
7175Kiel - Nordhorn Lingen 31-23
7176Leipzig - Balingen Weilstetten 27-26
7177Tvb 1898 Stuttgart - Lemgo 26-26

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2695Baia Mare - Hc Buzau 36-29
2696Csm Focsani 2007 - Ahc Dunarea Calarasi 2014 22-29

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2201Kaustik Vuor - Taganrog Sfedu 23-25

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2872Boden Handball If - Ik Savehof 19-35
2875Skuru - Gt Soder 35-20

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7300Kralovo Pole Brno - Volejbal Prerov 1-01-13-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7303Hameenlinna - Oriveden Orivesi 1-01-13-1

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7308Sad - Brazil 0-10-20-3
7309Japan - Rusija 1-01-13-1
7807Argentina - Iran 0-11-12-3
7808Poljska - Australija 1-02-03-0
7809Tunis - Brazil 0-10-20-3
7810Italija - Rusija 1-01-11-3

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1577Taranaki - Auckland 11-35

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
7298Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 6-8
7299Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 6-0

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
7473Houston Astros - Tampa Bay Rays 6-1

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
1759(-16.5)New England Patriots - New York Giants 35-14

LIGA PRVAKAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1796Futsal Klub Csikszereda - Ac Sparta Prague 3-7

VN JAPAN - DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3242R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3243L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3249N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3251D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3252S.Perez - L.Stroll 1-0
3253K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3269G.Russell - R.Kubica 1-0
3304C.Sainz - L.Norris 1-0
3313M.Verstappen - A.Albon 0-1
3314S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN JAPAN - KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1910A.Albon - A.Albon 1-0
1911V.Bottas - V.Bottas 1-0
1912P.Gasly - P.Gasly 1-0
1913A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
1914R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
1915L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
1916N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
1917R.Kubica - R.Kubica 1-0
1919D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
1920C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2746K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
2763L.Norris - L.Norris 1-0
2838S.Perez - S.Perez 1-0
2841K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2842D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
2859G.Russell - G.Russell 1-0
2882C.Sainz - C.Sainz 1-0
2894L.Stroll - L.Stroll 1-0
2898M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
2913S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN JAPAN - POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2306R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
2307L.Hamilton - V.Bottas 0-1
2309N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
2310D.Kvyat - P.Gasly 0-1
2320S.Perez - L.Stroll 0-1
2321K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
2322G.Russell - R.Kubica 1-0
2325C.Sainz - L.Norris 1-0
2326M.Verstappen - A.Albon 1-0
2328S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN JAPAN TRENING 1 DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1849R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
1850L.Hamilton - V.Bottas 0-1
1866N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
1867S.Perez - L.Stroll 1-0
1886K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
1904G.Russell - R.Kubica 1-0
1905C.Sainz - L.Norris 1-0
1906M.Verstappen - A.Albon 1-0
1908S.Vettel - C.Leclerc 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 610327488
arrow BL Belgija Keno 20/70 123410172628343537414243455063646769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1516252641
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1619212429
arrow DA Multi-Daily A 6/99 165358798788
arrow DB Multi-Daily B 6/99 61728788494
arrow DC Multi-Daily C 6/99 95058626367
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2371112141618222932344344475556586265
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 25101316212225273334354041434546566164
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 619202123
arrow FK Finska Keno D 20/70 1012151718202122263035364046485354556570
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1013153133373940414347525458606263686970
arrow FT Finska Keno T 20/70 48212729313338414245495051525358626667
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1291217212526283132343536374153666869
arrow IL Illinois 6/52 6921304548
arrow IT Italija 6/90 91229426575
arrow LD Latvija Keno D 20/62 511161924262731343537434446474852565860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 3671317182223252829313337434954606162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3461113141617192025283132374648535660
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 615172637
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 142631323641
arrow NP New York Pick 10 20/80 1012202123243132333437384849525358657179
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1216182831324042475356616468707172767779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3471618222427283031384042506769727578
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2782126
arrow PO Poljska 6/49 25691036
arrow RO Rumunjska 6/49 22130314149
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51124354649
arrow SI Singapur 6/49 41826323445
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 112022262743
arrow TS Turska Super 6/54 51218434649
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 611171831
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 414151622263638394558596070717476777880