Petak 11.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7556Jokerit - Dinamo Minsk - - 1-03-2
7557Zenit Saint Petersburg - Barcelona - - 0-00-1
7558Milano - Zalgiris Kaunas - - 0-01-0
7559Andorra - Moldavija - - 0-01-0
7560Turska - Albanija - - 0-01-0
7561Bohemians - Dundalk - - 1-02-1
7562Rayo Vallecano - Tenerife - - 1-12-1
7563Urugvaj - Peru - - 1-01-0
7564K.Bertens - C.Gauff - - 0-00-1
7565M.Berrettini - D.Thiem - - 0-01-0

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1018Adelaide - Sydney gosti221-22-3
1019Western Sydney Wanderers Fc - Central Coast gosti361-12-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3318Atsv Wolfsburg - Union Gurten domaći21-11-1
3387Deutschlandsberger Sc - Allerheiligen gosti22-23-4
3389Gleisdorf 1919 - Tus Bad Gleichenberg gosti410-11-2
3440Kalsdorf - Usv Weindorf St. Anna Am Aigen gosti470-01-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3611Bruck Leitha - Rapid Vienna Ii domaći61-11-2
3612Mattersburg Ii - Admira Wacker Ii domaći51-02-1
3613Ask Ebreichsdorf - Fc Marchfeld Donauauen - - 0-00-0
3616Fc Mauerwerk - Sv Leobendorf domaći720-02-0
3617Wiener Neustadt - Asv Drassburg gosti202-12-6
3623Wiener Sportklub - Neusiedl domaći381-02-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2438Kfco Beerschot Wilrijk - Westerlo gosti120-11-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7845Brasil De Pelotas - Botafogo Sp domaći231-01-0
7846Sport Recife - Sao Bento domaći520-02-0
7847Vila Nova - Atletico Go gosti330-11-1
7848Cuiaba - Vitoria Ba domaći271-01-3
7849Guarani Sp - Crb domaći730-01-0
7850Oeste Sp - Ponte Preta gosti660-01-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7926Fc Pisek - Stechovice domaći740-01-0

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7586Universidad De Chile - Cobresal domaći92-04-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2533Kolding - Nykobing Fc domaći42-03-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1588Fc Helsingor - Skovshoved domaći45-07-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7927Fredericia - Silkeborg domaći82-13-3

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3608Barnsley U23 - Birmingham U23 domaći103-05-2
3609Qpr U23 - Charlton U23 gosti51-23-3

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8344Andorra - Moldavija domaći630-01-0
8345Ceska - Engleska gosti51-12-1
8352Island - Francuska gosti660-00-1
8353Crna Gora - Bugarska - - 0-00-0
8354Turska - Albanija domaći900-01-0
8582Portugal - Luksemburg domaći161-03-0
8583Ukrajina - Litva domaći291-02-0

EUROPA UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1770Izrael U19 - Moldavija U19 domaći570-02-0
7522Srbija U19 - Litva U19 domaći65-08-0
7523Spanjolska U19 - Rumunjska U19 domaći111-01-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7928Gnistan - Ilves 2 gosti13-15-3

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3722Khosheh Talaei - Arman Gohar Sirjan domaći92-04-1
3723Baderan Tehran - Aluminium Arak gosti900-00-1
3730Gol Reyhan Alborz - Sanat Mes Kerman Fc domaći121-01-1
3788Mes Rafsanjan Fc - Damash Gilan Fc domaći61-04-0
3789Navad Urmia Fc - Malavan Bandar Anzali Fc domaći42-02-0
3792Esteghlal Khuzestan Fc - Ghasghaei Shiraz gosti570-01-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2581Bohemians - Dundalk domaći281-02-1
7532Cork City - Ucd domaći341-03-2
7545Shamrock Rovers - Finn Harps domaći790-01-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7754Longford - Cabinteely Fc gosti181-11-1

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1078Hapoel Ashkelon - Hapoel Um El Fahem gosti170-10-1
1079Hapoel Petach Tikva - Hapoel Akko gosti231-13-1
1081Hapoel Ramat Gan - Ir Rishon Lezion gosti50-10-1
1082Ir Ramat Hasharon - Hapoel Katamon Jerusalem Fc gosti310-10-2
1083Maccabi Achi Nazareth - Bnei Sakhnin domaći201-11-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6596Renofa Yamaguchi - Kyoto Ps domaći790-01-0

KATAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7111Al Sadd - Al Wakra gosti351-31-5
7112Al Ahli Doha Sc - Umm Salal domaći510-02-0
7113Al Shahaniya - Al Rayyan gosti190-10-3

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1589Deportiva Alajuelense - Ad Municipal Grecia domaći620-01-0
6526Santos Dg - San Carlos gosti261-11-3

KUVAJT FEDERATION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2370Al Jahra - Kazma domaći52-03-3
2373Al Salibikhaet - Al Nasr gosti290-20-2
2633Al Qadsia - Al Fehaheel domaći490-01-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1200Urugvaj - Peru domaći171-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3140Maroko - Libija domaći201-11-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9977Maastricht - Cambuur - - 0-00-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7929Tsv 1880 Wasserburg - Ingolstadt Am domaći82-15-1

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2713Oberneuland - Bts Neustadt domaći24-07-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7931Bramfelder Sv - Hamm United Fc gosti91-22-3
7932Viktoria Hamburg - Tus Osdorf 1907 gosti72-25-3
7933Fc Suderelbe 1949 - Niendorfer domaći221-32-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7625Buchbach - Vfr Garching gosti390-11-1
7626Tsv 1860 Rosenheim - Memmingen gosti360-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7635Hoffenheim Am - Tsv Steinbach 1921 domaći251-12-2
7636Astoria Walldorf - Offenbacher Kickers domaći470-02-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7934Rw Essen - Fortuna Koln gosti210-10-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7789Utc De Cajamarca - Academia Cantolao gosti181-11-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6654Stomil Olsztyn - Lks Nieciecza gosti480-01-1
6655Sandecja Nowy Sacz - Chojnice gosti33-24-4

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3149Wacker Innsbruck - Vaduz gosti310-11-3
8115Cagliari - Pogon Szczecin gosti50-13-1

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3145Slovenija U21 - Engleska U21 gosti390-12-2
3146Madarska U21 - Hrvatska U21 gosti91-11-4

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8476Portland Timbers Ii - San Antonio Fc gosti61-33-4

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7290Stenhousemuir - Waterford gosti241-13-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2709Rayo Vallecano - Tenerife gosti251-12-1

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191Al Khaleej Khor Fakkan - Al Ittihad Kalba - - 0-00-0
1196Baniyas - Ajman Club gosti42-13-3
1212Al Ain - Al Nasr Dubai domaći142-03-1

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7509Armenija U21 - Luksemburg U21 domaći560-02-0
7510Moldavija U21 - Wales U21 gosti241-12-1
7511Rusija U21 - Poljska U21 gosti101-22-2
7512Bjelorusija U21 - Norveska U21 domaći580-01-1
7513Bugarska U21 - Srbija U21 gosti870-00-1
7514Estonija U21 - Latvija U21 domaći112-12-1
7515Nizozemska U21 - Portugal U21 domaći81-14-2
7516Svicarska U21 - Gruzija U21 domaći570-02-1
7517Austrija U21 - Turska U21 domaći102-03-0

UGANDA SUPER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4178Kampala Capital City Authority Fc - Onduparaka Fc domaći331-04-0
4183Tooro United Fc - Bul Fc domaći381-01-2

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1084Kremin Kreminchuh - Fc Ingulets gosti740-00-3
1094Prykarpattya - Mfc Metalurh Zaporizhya gosti41-12-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7566Newi Cefn Druids - Newtown gosti20-21-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1232Fmp - Mega Bemax 98-79

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6838Argentino Junin - Club Deportivo Hispano Americano 84-83
6839Ca Platense - Obras Sanitarias 81-88
6840Ciclista Olimpico De La Banda - Ia Central Cordoba 82-84
6841San Martin Corrientes - Estudiantes De Concordia 70-64
6842La Union Formosa - Comunicaciones 102-99

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2963Brisbane Bullets - Cairns Taipans 90-74
2984Perth Wildcats - Illawarra Hawks 103-76
3033Sydney Kings - Adelaide 36ers 102-80

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1790Adelaide Lightning - Sydney Uni Flames 89-79

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6843Limburg United - Liege 93-57

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7613Basketbal Olomouc - Bk Synthesia Pardubice 89-85
7614Lokomotiva Plzen - Slavoj Bk Litomerice 71-72
7615Sokol Vysehrad - Usk Prague B 65-68
7616Sokol Prazsky - Baketball Polabi 79-79

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6844Ebaa - Horsens Ic 78-115
6845Vaerlose - Bms Herlev Wolfpack 96-93

ENGLESKA BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1802Leicester Riders - Cheshire Phoenix 58-66
1921Sheffield Sharks - Glasgow Rocks 84-68
2194Bristol Flyers - Plymouth Raiders 92-72
2201Worcester Wolves - London City Royals 65-67

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2204Rsk Rakvere Tarvas - Tallinna Kalev Tlu 80-76

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2390Khimki - Baskonia 79-76
2395Zenit Saint Petersburg - Barcelona 63-87
2396Anadolu Efes Istanbul - Alba Berlin 95-95 / 106-105
2397Olympiakos Piraeus - Valencia Basket 89-63
2398Milano - Zalgiris Kaunas 85-81

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7637Columbian Dyip - Blackwater Elite 102-90
7638Magnolia Hotshots - S2an Miguel Beermen 89-90

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7524Bourg - Orleans Loiret 90-79
7525Roanne - Gravelines Dunkerque 81-109

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7617Aix Maurienne Savoie Basket - Lille Metropole 79-79 / 94-93
7618Asc Denain Voltaire Ph - Ja Vichy Clermont 71-63
7619Provence Basket - Paris Basketball 68-70
7620Saint Chamond - Ujap Quimper 29 77-65
7621Saint Quentin - Bc Gries Oberhoffen 96-89
7622Alm Evreux Basket - Ada Blois Basket 41 76-104
7623Antibes Sharks - Sluc Nancy 71-92
7624Rouen - Poitiers 87-59

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7610Gkk Sibenik - Kk Gorica 58-82
7611Zadar - Vrijednosnice Osijek 114-72

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7627Thor Ak Akureyri - Fjolnir 69-94

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7630Hapoel Unet Holon - Maccabi Ashdod 103-86

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7117Shiga Lake Stars - Tochigi Brex 71-84
7118Levanga Hokkaido - Shimane Susanoo Magic 75-53
7631Levanga Hokkaido - Shimane Susanoo Magic 75-71
7632Yokohama B Corsairs - Akita Northern Happinets 75-60

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7669Ehime Orange Vikings - Sendai 89ers 75-84
7670Kumamoto Vorters - Bambitious Nara 81-92
7671Rizing Fukuoka Bb - Koshigaya Alphas 80-88

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8411Ehime Orange Vikings - Sendai 89ers 70-70 / 79-85
8412Hiroshima Dragonflies - Fighting Eagles Nagoya 79-71
8413Kumamoto Vorters - Bambitious Nara 101-70
8415Rizing Fukuoka Bb - Koshigaya Alphas 88-72

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2203Jeonju Kcc Egis - Lg Sakers 81-59
8449Wonju Dongbu Priory - Seoul Sk Knights 81-73

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7120Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers 109-105
7121Indiana Pacers - Chicago Bulls 105-87
7122Orlando Magic - Boston Celtics 75-100
7123Charlotte Hornets - Philadelphia 76ers 87-100
7124New York Knicks - Washington Wizards 99-115
7125New Orleans Pelicans - Utah Jazz 128-127
7126Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks 111-118

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7390Giessen 46ers - Hamburg Towers 75-79

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1204Polski Cukier Torun - Zielona Gora 92-82

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7639Jamalex Polonia 1912 Leszno - Ask Doral Nysa Klodzko 79-64

RUMUNJSKA 1. LIGA PLAY OUTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6885Csm Sighetu Marmatiei - Csm Galati 65-106
6886Csm Medias - Csm Focsani 96-81

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7086Zlatorog Lasko - Kk Sencur Kranj 66-93

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2233Blancos De Rueda Valladolid - Club Melilla Baloncesto 78-70
2235Lucentum Alicante - Iberojet Palma 74-75
2248Tau Castello - Caprabo Lleida 68-64
2249Caceres Patrimonio De La Humanidad - Real Canoe Nc 79-57
2260Chocolates Trapa Palencia - Leche Rio Breogan 90-76

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7087Sodertelje - Kfum Umea 84-83
7104Jamtland - Norrkoping 90-78

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7109Kharkivski Sokoly - Sk Prometey 70-81

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7936Belleville Senators - Binghamton Devils 1-21-2
7937Charlotte Checkers - Bridgeport Sound Tigers 1-12-4
7938Cleveland Monsters - Syracuse Crunch 0-11-2
7939Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals 0-21-4
7956Lehigh Valley Phantoms - Wilkes Barre Scranton Penguins 2-04-1
7957Iowa Wild - Texas Stars 0-14-4
7958Manitoba Moose - Toronto Marlies 1-22-3
7959Ontario Reign - Colorado Eagles 0-03-3
7960San Jose Barracuda - San Diego Gulls 3-05-1

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1226Orli Znojmo - Vienna Capitals 0-12-3
1227Black Wings Linz - Sapa Fehervar 1-04-0
1230Graz 99ers - Innsbruck 2-15-5
1231Red Bull Salzburg - Vsv 2-13-3
1234Bolzano - Dornbirn 1-05-2

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8158Oji Eagles - Hk Sakhalin 1-03-5

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1239Pardubice - Liberec 1-13-2
1546Vitkovice - Sparta Prague 0-01-5
1551Zlin - Trinec 1-12-5
1552Kladno - Plzen 0-27-5
1553Mountfield Hk - Mlada Boleslav 0-02-0

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1112Frederikshavn - Herlev 2-17-3
1122Herning - Esbjerg 1-11-4
1125Odense - Aalborg 0-21-4
1128Rungsted - Roedovre 3-29-5

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1085Jukurit - Karpat 0-10-4
1089Jyp - Pelicans 1-12-1
1090Tappara - Assat 0-11-1
1545Kookoo - Ilves 0-12-1
1548Tps - Hpk 1-02-4

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7755Heki - Koovee 2-24-5
7756Iisalmen Peli Karhut - Hokki 2-02-2
7757Jokipojat - Keupa Ht 3-23-4
7758K Vantaa - Roki 0-13-3
7759Sapko - Kettera 0-12-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7476Briancon - Amiens V-VV-V
7477Rouen - Grenoble 2-23-3
7478Gap - Chamonix Mont Blanc Pionieers 2-05-1

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6847Erie Otters - Hamilton Bulldogs 0-11-4
6848Kingston Frontenacs - Niagara Icedogs 2-23-3
6849Ottawa 67s - Mississauga Steelheads 1-16-1
6850Sarnia Sting - Peterborough Petes 1-23-6
6851Sudbury Wolves - Oshawa Generals 2-04-5
6853Guelph Storm - Marie Greyhounds 1-11-7
6854Kitchener Rangers - Windsor Spitfires 3-03-1
6855London Knights - Owen Sound Attack 0-34-4

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6860Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades 1-11-2
6861Moose Jaw Warriors - Vancouver Giants 1-11-4
6862Prince Albert Raiders - Lethbridge Hurricanes 1-14-2
6863Red Deer Rebels - Portland Winter Hawks 0-20-5
6864Spokane Chiefs - Prince George Cougars 0-11-3
6865Tri City Americans - Victoria Royals 0-13-3
6866Everett Silvertips - Kamloops Blazers 1-01-3
6867Seattle Thunderbirds - Kelowna Rockets 1-03-8

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7784Cs Progym Gheorgheni - Schiller Vasas Hc 1-02-4
7785Hsc Csikszereda - Ferencvaros Esmtk 1-05-2
7786Hokiklub Budapest - Debreceni Egyetem Ac 1-13-6

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8278Buffalo Sabres - Florida Panthers 0-02-2
8279Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks 0-01-2
8280Carolina Hurricanes - New York Islanders 2-15-2

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1603Bremerhaven Pinguins - Schwenninger 1-03-1
1604Ehc Munchen - Grizzly Adams Wolfsburg 1-03-2
1605Eisbaren Berlin - Krefeld Pinguine 3-06-2
1608Kolner Haie - Augsburger Panthers 0-01-3
1609Thomas Sabo Ice Tigers - Straubing Tigers 1-03-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7774Bad Nauheim - Heilbronner Falken 1-31-7
7775Dresdner Eislowen - Lausitzer Fuchse 1-24-6
7776Esv Kaufbeuren - Crimmitschau 3-05-2
7777Lowen Frankfurt - Bayreuth Tigers 0-13-3
7778Bietigheim Steelers - Bad Tolz 3-29-5
7779Revensburg Towerstars - Kassel Huskies 2-15-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2917Sibir Novosibirsk - Barys Astana 0-00-2
2918Jokerit - Dinamo Minsk 1-03-2
2928Ak Bars Kazan - Cska Moscow 0-12-5
2931Torpedo Nn - Salavat Ufa 0-11-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1219Chelyabinsk - Krs Peking 2-12-4
1220Yuzhny Ural Orsk - Tsen Tou Jilin City 2-23-3
1222Rubin Tyumen - Csk Vvs Samara 0-00-0
1223Yugra - Lada Togliatti 0-01-0
1224Hk Dynamo Tver - Khimik Voskresensk 0-10-1
1225Ska Neva - Zvezda Moscow 2-03-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7787Krasnaya Armiya U20 - Spartak Moscow U20 0-12-3
7788Krylia Sovetov U20 - Taifun U20 1-13-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6488Banska Bystrica - Dukla Michalovce 0-01-1
6491Kosice - Detva 0-01-4
6493Trencin - Nitra 0-23-2
6498Zvolen - Mac Ujbuda 2-15-1
6499Nove Zamky - Dvtk Jegesmedvek 2-04-6
6500Slovan Bratislava - Poprad 0-01-1

SLOVACKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6492Hk Trnava - Skalica 1-02-6
6494Dubnica - Nova Ves 1-14-3
6495Hc Topolcany - Mhk Martin 2-04-1
6496Hk Levice - Hc Bratislava 0-01-4
6497Zilina - Povazska Bystrica 0-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7485Aik - Bjorkloven 0-10-2
7489Hc Vita Hasten - Karlskrona Hk 1-02-3
7490Kristianstad - Modo 1-12-3
7492Tingsryd - Sodertalje 2-03-3
7493Vasteras - Almtuna Is 0-22-5

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2769Fr. Gotteron - Biel 0-21-4
2770Rapperswil - Bern 0-34-4
2771Servette - Scl Tigers 4-16-3
2772Zug - Ambri 2-05-1

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7570A.Zverev - R.Federer 18-136-36-72-1
7575M.Berrettini - D.Thiem 13-107-66-42-0

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7354N.Mahut E.Roger Vasselin - L.Kubot M.Melo 6-122-64-60-2
7355M.Pavic B.Soares - J.Murray N.Skupski 13-97-56-42-0
7577I.Dodig F.Polasek - L.Kubot M.Melo 10-134-66-70-2
7578R.Klaasen M.Venus - J.Murray N.Skupski 9-133-66-70-2

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7357P.Polansky - K.King 9-133-66-70-2
7358C.O Connell - J.Draper 12-56-26-32-0
7359T.Daniel - B.Nakashima 12-146-76-70-2
7360S.Johnson - D.King 12-26-16-12-0

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1268M.Copil - J.Sinner 11-156-31-61-2
1269M.Bourgue - D.Novak 13-96-37-62-0
1270J.Vesely - H.Laaksonen 12-56-26-32-0
1273M.Ymer - A.Hoang 12-76-36-42-0

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1256P.Raja A.Sancic - J.O Mara K.Skupski 7-123-64-60-2
1263S.Arends D.Pel - M.Guinard L.Miedler 13-97-56-42-0

CHALLENGER SANTO DOMINGO DOMINICAN REPUBLICTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8321J.Varillas - F.Bagnis 12-66-36-32-0
8324T.Monteiro - A.Tabilo 12-56-36-22-0
8326F.Coria - G.Clezar 12-56-26-32-0
8327A.Giannessi - H.Dellien 4-123-61-60-2

CHALLENGER SANTO DOMINGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8308T.Monteiro P.Sakamoto - A.Behar G.Escobar 8-124-64-60-2
8313F.Bagnis F.Mena - C.Gomez Herrera J.Hernandez Fernandez 12-66-36-32-0

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1213V.Kuzmova - A.Petkovic 5-124-61-60-2
1214K.Bertens - C.Gauff 10-136-74-60-2
1215E.Alexandrova - K.Mladenovic 12-66-26-42-0
1221J.Ostapenko - E.Rybakina 13-67-56-12-0

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1158B.Krejcikova K.Siniakova - V.Kuzmova Y.Sizikova 12-66-26-42-0

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7362O.Jabeur - R.Peterson 15-136-04-61-2
7363V.Kudermetova - H.Watson 5-121-64-60-2
7587M.Linette - H.Watson 18-205-77-61-2
7588V.Kudermetova - D.Yastremska 12-46-46-02-0

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7590X.Han L.Zhu - S.Aoyama E.Shibahara 12-201-66-41-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7906Ulz Schwaz - Linz 30-26

CHALLENGE KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
3712H71 - Branik Maribor 25-24

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7907Lemvig - Aarhus Gf 19-26

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3720Slavia Prague - Odense 25-34

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1945Csm Bucuresti - Rostov Don 23-23

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7914Balatonfuredi - Ftc Budapest 29-25

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7909Emsdetten - Gummersbach 26-25
7910Tusem Essen - Asv Hamm 28-21
7911Djk Rimpar Wolfe - Bietigheim Metterzimmern 23-26
7912Hamburg - Hsg Konstanz 32-25
7913Hsg Krefeld - Dormagen Rhineland 30-26

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2264Csm Fagaras - Csm Resita 26-19

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3721Lada Togliati - Stavropoliye 39-29

SRBIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7353Rk Kikinda - Rk Vojput 23-23

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2921Naturhouse La Rioja - Bm Sinfin 30-24
2922Granollers - Bm Benidorm 25-29

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7917Mecalia Atletico Guardes - Rocasa Ace Gran Canaria 25-18

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2919Ov Helsingborg - Onnereds Hk 34-31

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2839Rimbo Hk - Tyreso If 31-26

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7930Liigaploki - Polkky Kuusamo 0-11-13-2

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4185Montpellier - Arago De Sete 1-01-11-3
4186Nice - Rennes 0-10-23-2
5046Tourcoing - Stade Poitevin Poitiers 1-01-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1291Developres Rzeszow - Legionovia Legionowo 1-02-03-1

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6207Zarechie Odintsovo - L. St Petersburg 1-02-03-0

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5936Sport Kosice - Vk Mirad Pu Presov 1-01-13-2

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7811Sad - Kanada 0-11-13-2
7812Japan - Egipat 1-01-13-2

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6150Orebro - Lindesberg 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1257As Beziers Herault - Rouen Normandy 18-12
1258Provence Rugby - Colomiers Rugby 24-23
1259Soyaux Angouleme - Fc Grenoble Rugby 3-28
1260Stade Aurillacois - Perpignan 28-41
1262Uson Nevers - Rugby Club Vannes 26-10
1280Us Oyonnax - Us Carcassonne 28-12

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
2202Australija - Gruzija 27-8

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1592Hawkes Bay - Tasman 28-47
1593Manawatu - Counties Manukau 33-17
1594Wellington - Waikato 39-21

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
1285Central Cheetahs - Munster 40-16
1286Leinster - Edinburgh 40-14
1289Newport Gwent Dragons - Connacht 14-38

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
7794Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 0-7

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1282St Louis Cardinals - Washington Nationals 0-2

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7502Afc Universitas - Mnk Split Tommy 3-2
7503Mnk Square - Mnk Crnica 6-5
7504Uspinjaca Zagreb - Mnk Olmissum 1-3

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
8274Real Futsal Arzignano - Real Rieti 3-7
8275Latina - Came Dosson 4-6
8276Petrarca Padova - Signor Prestito Cmb 1-1
8277Cdm Futsal Genova - Feldi Eboli 1-6

LIGA PRVAKAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3627Tyumen - Ayat 8-3
3648Kprf - El Pozo Murcia 6-5
3651Fk Vytis - Fc Barcelona 0-8
3654Mvfc Berettyoujfalu - Kairat Almaty 0-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3655Ca Osasuna Magna - Levante Dominicos 4-1
3656Palma Futsal - Peniscola 2-1
3665Burela Fs - Fs Valdepenas 1-4
3708Jaen Paraiso Interior - Sala 10 Zaragoza 2-0
7496Osasuna - Levante Ud Fs 4-1
7497Palma Futsal - Peniscola 2-1
7498Cd Burela Fs - Fc Valdepenas 1-4
7499Jaen Paraiso Interior - Sala 10 Zaragoza 2-0

VN JAPAN - DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3242R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3243L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3249N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3251D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3252S.Perez - L.Stroll 1-0
3253K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3269G.Russell - R.Kubica 1-0
3304C.Sainz - L.Norris 1-0
3313M.Verstappen - A.Albon 0-1
3314S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN JAPAN - KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1910A.Albon - A.Albon 1-0
1911V.Bottas - V.Bottas 1-0
1912P.Gasly - P.Gasly 1-0
1913A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
1914R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
1915L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
1916N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
1917R.Kubica - R.Kubica 1-0
1919D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
1920C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2746K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
2763L.Norris - L.Norris 1-0
2838S.Perez - S.Perez 1-0
2841K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2842D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
2859G.Russell - G.Russell 1-0
2882C.Sainz - C.Sainz 1-0
2894L.Stroll - L.Stroll 1-0
2898M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
2913S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN JAPAN - POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2306R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
2307L.Hamilton - V.Bottas 0-1
2309N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
2310D.Kvyat - P.Gasly 0-1
2320S.Perez - L.Stroll 0-1
2321K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
2322G.Russell - R.Kubica 1-0
2325C.Sainz - L.Norris 1-0
2326M.Verstappen - A.Albon 1-0
2328S.Vettel - C.Leclerc 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 26121316193036373841444749545961636465
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 815283034
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 514182732
arrow CO Connecticut 6/44 91019293339
arrow DA Multi-Daily A 6/99 3625278093
arrow DB Multi-Daily B 6/99 43949628797
arrow DC Multi-Daily C 6/99 123553849092
arrow EM Euro Millions 5/50 214194245
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 256811131724323435383945465152616370
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 234813141527333646475254556163656970
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 111192629
arrow FK Finska Keno D 20/70 13121318202930323740424548525558626567
arrow FQ Finska Keno V 20/70 67161720212327282933353739424346495268
arrow FT Finska Keno T 20/70 222262731343637383940434749535460656669
arrow GO Njemačka Keno 20/70 24162124293839414346475358616364666768
arrow LD Latvija Keno D 20/62 38111213163132333440414347485456575859
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2561016172528293031323436384047525461
arrow LM Latvija Keno M 20/62 78111314202426293437404143444756596061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1422262738
arrow NP New York Pick 10 20/80 124815161827333538444650555765707376
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 14142334394145555659606267717273757778
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 49131719202328323738394856575861627577
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 24192528
arrow SB Španjolska Bono 6/49 121618353944
arrow TK Tennessee Cash 5/35 56252630
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1422303760
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 68232526
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 5681519212728294045606568737576777880