Subota 12.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7173Sporting Gijon - Alcorcon - - 0-31-3
7174Farski Otoci - Rumunjska - - 0-00-3
7175Kielce - Montpellier - - 0-00-1
7176Mornar - Igokea Laktasi - - 0-01-0
7177Unicaja Malaga - Divina Seguros Joventut - - 0-01-0
7185Italija - Grcka - - 0-02-0
7186Lihtenstajn - Armenija - - 0-11-1
7187Team1-Team2 - Team1-Team2 - - - -

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1103Belouizdad - Us Biskra domaći42-13-2
1112Aso Chlef - Js Kabylie domaći221-01-0
1122Mc Alger - Usm Alger VVV-VV-V
1125Js Saoura - Paradou Ac domaći870-01-0

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6959Usm Annaba - A Bou Saada domaći860-01-0
6961As Khroub - Om Arzew domaći670-01-0
6962Drb Tadjenant - Mc El Eulma gosti350-10-1
6963Mo Bejaia - Jsm Bejaia VVV-VV-V

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6987Tigre - Club Villa Dalmine domaći670-01-0
6988Ca Estudiantes - Atletico Atlanta VVV-VV-V
6989Belgrano - Ferro Carril Oeste gosti101-12-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7004Victoriano Arenas - General Lamadrid gosti840-00-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1020Melbourne Victory - Melbourne City - - 0-00-0
1021Wellington - Western United Fc gosti340-10-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3446Sv Ried Ii - Uv Vocklamarkt domaći51-04-0
3610Atsv Stadl Paura - Fc Wels domaći610-01-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3624Sv Stripfing - Traiskirchen Fcm gosti51-12-1
3625Sc Team Wiener Linien - Wiener Viktoria - - 0-00-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2441Roeselare - Oud Heverlee domaći233-03-1
2445Virton - Lommel domaći880-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7813Goias - Csa Al domaći441-01-0
7814Fluminense - Bahia Ba domaći202-02-0
7815Palmeiras - Botafogo domaći151-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7851Bragantino Sp - Parana Clube Pr domaći361-02-0
7852Coritiba Pr - Criciuma domaći780-01-0
7853Londrina Pr - Operario Pr gosti560-01-2
7854Figueirense - America Mineiro gosti420-12-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7019Vasco De Gama U20 - Atletico Mineiro U20 gosti181-12-1
7020Sport Recife U20 - Cruzeiro U20 domaći91-22-2

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1222Fk Pardubice B - Tj Slovan Velvary domaći540-03-1
1223Fk Zbuzany 1953 - Bohemians Praha 1905 B domaći22-33-3
1224Loko Vltavin - Karlovy Vary domaći92-03-0
1225Fk Prepere - Fk Mlada Boleslav B domaći221-03-1
1226Kraluv Dvur - Benesov gosti91-14-1
1227Sk Rakovnik - Sk Motorlet Praha gosti90-30-4
1230Domalice - Sokol Hostoun domaći72-13-2
1231Zivanice - Fk Teplice B gosti430-11-1

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1268Fk Apos Blansko - Fotbal F M domaći151-01-0
1269Dolni Benesov - Sigma Olomouc B gosti40-43-4
1270Uhersky Brod - Viktoria Otrokovice domaći640-05-0
1273Vrchovina - Slovacko B domaći162-02-0
1280Vyskov - Fc Odra Petrkovice domaći101-12-2

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1260Zlin U19 - Opava U19 gosti301-12-3
1262Meteor Praha U19 - Budejovice U19 domaći152-03-2
1263Brno U19 - Mlada Boleslav U19 domaći121-12-1
1264Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19 gosti350-20-5
1267Fk Pribram U19 - Mfk Karvina U19 gosti210-14-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7509Santiago Morning - Barnechea domaći451-02-0
7510Puerto Montt - Melipilla domaći21-21-3
7511Deportes Copiapo - San Luis De Quillota - - 0-00-0

ČILE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2467Everton De Vina - Colo Colo domaći271-01-2
7519Union Espanola - Audax Italiano domaći251-12-1
7520Universidad Catolica - Union La Calera domaći381-02-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2532Skive - Hvidovre gosti450-12-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7328Hik Hellerup - Fa 2000 domaći540-02-0
7329Vejlby Skovbakken Aarhus - Thisted domaći900-01-0
7330Dalum - Naesby - - 0-00-0
7331Frem - Hillerod domaći151-01-0
7332Middelfart - Vejgaard Bk domaći192-02-0
7333Sydvest - Brabrand gosti91-21-4
7334B93 Kopenhagen - Slagelse domaći291-02-1
7335Bronshoj - Holbaek B I - - 0-00-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4345Blackpool - Rotherham gosti510-01-2
4346Bristol Rovers - Milton Keynes Dons domaći500-01-0
4348Oxford United - Doncaster domaći451-03-0
4350Peterborough - Lincoln City domaći820-02-0
4352Portsmouth - Gillingham - - 0-00-0
4368Rochdale - Accrington Stanley domaći401-02-1
4382Southend - Afc Wimbledon gosti51-21-4

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4384Carlisle - Crewe gosti70-22-4
4386Cheltenham - Newport County VVV-VV-V
4387Crawley Town - Colchester gosti350-12-1
4390Exeter - Forest Green domaći111-01-0
4392Leyton Orient - Walsall gosti210-13-1
4394Macclesfield - Port Vale gosti121-12-1
4522Mansfield - Oldham domaći313-16-1
4525Morecambe - Bradford gosti470-01-2
4534Salford - Cambridge United domaći770-01-0
4550Scunthorpe - Northampton domaći123-03-0
4586Stevenage - Grimsby domaći172-02-1
4768Swindon - Plymouth domaći451-01-1

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7694Fc United Of Manchester - Buxton domaći125-07-0
7703Gainsborough - Atherton Collieries Afc gosti40-10-2
7709Grantham - Hyde United domaći151-02-2
7710Lancaster - Ashton United domaći142-03-0
7711Matlock Town - Mickleover Sports domaći42-13-1
7719Morpeth Town - Basford United domaći451-01-1
7727Nantwich Town - Radcliffe Borough gosti800-00-1
7728Scarborough Athletic - Stafford Rangers domaći211-01-1
7729Stalybridge - Bamber Bridge domaći31-23-2
7730Whitby Town - Warrington gosti780-00-1
7731Witton Albion - South Shields domaći341-03-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5069Aldershot - Hartlepool gosti40-10-3
5079Barnet - Woking gosti150-12-2
5084Barrow - Dover Athletic VVV-VV-V
5300Eastleigh - Chorley - - 0-00-0
5301Ebbsfleet United - Maidenhead United domaći191-11-2
5306Fylde - Sutton United VVV-VV-V
5311Halifax - Boreham Wood gosti440-10-2
5312Notts County - Torquay domaći81-02-0
5383Stockport - Dagenham Redbridge VVV-VV-V
5499Yeovil - Harrogate Town gosti710-01-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3210Bath City - Maidstone United gosti760-01-1
3223Chelmsford City - Wealdstone gosti170-11-3
3235Concord Rangers - Chippenham gosti810-00-1
3236Dorking Wanderers - Hungerford Town domaći361-01-0
3237Dulwich Hamlet - Weymouth domaći211-12-2
3238Havant Waterlooville - Hemel Hampstead Town domaći810-01-2
3244Oxford City - Dartford gosti350-10-1
3248Slough Town - Billericay Town domaći272-03-1
3250St Albans - Eastbourne Borough domaći51-21-3
3284Tonbridge - Braintree Town domaći213-05-1
3285Welling - Hampton Richmond gosti760-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3927Bradford Park Avenue - Hereford domaći92-13-2
3928Curzon Ashton - Blyth Spartans gosti750-00-1
3932Darlington - Boston Utd domaći72-12-1
3933Gateshead - Gloucester domaći171-01-0
4113Guiseley - Altrincham domaći61-01-1
4114Kettering - Spennymoor gosti60-10-2
4115Kings Lynn - Chester domaći21-02-2
4137Leamington - Alfreton Town gosti80-10-1
4138Southport - Brackley Town domaći650-01-0
4139Telford - York gosti580-01-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7364Afc Hornchurch - Bowers Pitsea Fc gosti450-12-1
7365Bishop S Stortford - Horsham domaći730-02-0
7366Bognor Regis Town - Potters Bar Town gosti540-00-4
7367Brightlingsea Regent - Wingate Finchley gosti130-11-1
7368Carshalton Athletic - Kingstonian gosti220-12-2
7369Cheshunt Fc - Worthing domaći231-01-2
7370Corinthian Casuals - Folkestone Invicta gosti340-10-1
7371Cray Wanderers - Enfield gosti21-23-5
7372East Thurrock - Lewes domaći351-01-0
7373Haringey Borough - Margate domaći451-01-0
7374Merstham - Leatherhead gosti151-31-4

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7595Barwell - Leiston domaći63-05-0
7596Biggleswade Town - Tamworth domaći121-12-1
7597Hednesford - Royston Town domaći102-14-1
7598Hitchin - Bromsgrove Rovers gosti181-12-2
7599Kings Langley - Rushall Olympic domaći73-04-0
7600Needham Market Fc - Alvechurch domaći520-01-1
7601Nuneaton - Redditch domaći640-03-0
7602Rushden - Coalville Town gosti600-00-3
7603St Ives Town - Peterborough Sports Fc gosti10-10-3
7604Stourbridge - Banbury United gosti530-01-1
7605Stratford Town Fc - Lowestoft Town gosti10-10-3
7672Gosport Borough - Chesham United domaći111-12-1
7673Harrow Borough - Truro City gosti230-11-2
7680Hartley Wintney - Walton Casuals domaći670-01-0
7681Hendon - Salisbury gosti220-20-3
7684Merthyr Town - Blackfield Langley domaći52-02-0
7686Poole Town - Beaconsfield Town VVV-VV-V
7687Swindon Supermarine - Farnborough gosti91-23-2
7688Taunton Town - Hayes Yeading United domaći441-02-1
7689Weston Super Mare - Dorchester domaći64-06-0
7690Wimbourne - Tiverton gosti330-10-3
7693Yate Town - Metropolitan Police domaći900-01-0

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1521Manchester City Lfc - Birmingham City Lfc domaći291-03-0

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8399Gruzija - Irska - - 0-00-0
8400Bosna I Hercegovina - Finska domaći292-04-1
8401Danska - Svicarska domaći840-01-0
8407Farski Otoci - Rumunjska gosti740-00-3
8408Italija - Grcka domaći630-02-0
8414Norveska - Spanjolska gosti470-01-1
8584Lihtenstajn - Armenija gosti190-11-1
8585Malta - Svedska gosti110-10-4

EUROPA UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1540Njemacka U19 - Bjelorusija U19 domaći64-19-2
1541Skotska U19 - Andora U19 domaći530-02-0
1542Gruzija U19 - Kazahstan U19 domaći402-03-1
1543Ceska U19 - Azerbajdzan U19 domaći42-04-0
1544Hrvatska U19 - Madarska U19 domaći530-02-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7910Cd Marathon - Cd Platense domaći53-03-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2638Padova - Ravenna gosti580-01-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2676Reggina - Catanzaro domaći870-01-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6599Ryukyu - Tokyo Verdy gosti250-31-5
6600V Varen Nagasaki - Jef United gosti690-00-2
6602Tokushima Vortis - Fagiano Okayama gosti50-12-1
6603Ehime Fc - Albirex Niigata gosti420-10-1
6604Machida Zelvia - Kagoshima United - - 0-00-0

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8470Consadole Sapporo - Gamba Osaka domaći770-01-0

KANADA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7478York 9 Fc - Forge Fc domaći221-04-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Herediano - Deportivo Saprissa domaći431-04-0

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1219Curridabat Fc - Ad Municipal Santa Ana gosti50-11-3
1220Ad Juventud Escazucena - Sporting San Jose - - 0-00-0

KUVAJT FEDERATION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2976Al Sahel - Al Arabi Kw gosti81-11-1
2977Khaitan Sc - Al Salmiyah gosti500-01-3
2978Al Shabab Kuwait - Al Kuwait Sc gosti240-10-2
2979Burgan Sc - Al Tadhamon domaći311-01-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5148Veracruz - Toluca gosti700-00-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1202Kolumbija - Cile - - 0-00-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9978Fc Oss - Telstar domaći192-12-2
9979Roda - Helmond domaći141-04-0

NIZOZEMSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1546Amsterdam Fc - Aswh domaći131-04-0
1548Noordwijk - Excelsior Maassluis gosti300-11-3
1551Scheveningen - Gvvv gosti850-00-1
1552Ijsselmeervogels - Spakenburg domaći291-02-2
1553Hardenberg - Rijnsburgse Boys domaći63-23-3
1555Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys domaći71-01-0
1576Jong Volendam - De Treffers gosti400-10-1
1577Koninklijke Hfc - Quick Boys domaći191-01-0
1578Tec - Katwijk domaći450-01-0

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1605Lorenskog - Sunndal domaći103-03-1
1651Lokomotiv Oslo - Drobak Frogn domaći42-02-1
1652Halsen If - Frigg domaći302-02-0
1653Ready - Ullern gosti100-10-2
1655Follo - Valerenga 2 - - 0L-00-0
1656Orn Horten - Grei gosti191-12-2
1721Brodd - Pors Grenland domaći72-04-0
1730Storm Bk - Vardeneset gosti120-12-2
1731Start 2 - Madla domaći441-02-2
1733Viking 2 - Donn domaći42-05-0
1747Staal - Flekkeroy gosti60-11-3
1751Stord - Os gosti620-01-1
1752Fjora - Fana domaći321-13-1
1753Fk Fyllingsdalen - Djerv 1919 domaći431-01-1
1754Bergen Nord - Valdres Fk domaći204-08-0
1755Ranheim 2 - Tiller gosti271-11-3
1756Melhus - Raufoss 2 gosti470-02-2
1757Nybergsund - Strindheim gosti370-10-1
1759Orkla - Verdal domaći261-03-0

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1579Kvik Halden - Byasen domaći181-13-1
1580Moss - Arendal gosti880-01-1
1590Floro - Asane domaći850-01-0
1591Grorud - Asker gosti350-11-2
1599Kjelsas - Oppsal domaći171-03-0

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8364Ismaning - Schwabmunchen gosti300-13-3
8365Sv Pullach - Hankofen Hailing domaći61-01-1
8366Tsv 1882 Landsberg - Fc Pipinsried domaći81-31-5
8367Sv Donaustauf - Turkspor Augsburg 1972 gosti40-11-1
8368Sv Kirchanschoring - Fc Deisenhofen domaći590-01-1
8369Tsv Nordling - 1860 Munich Am domaći91-01-2
8370Tsv Schwaben Augsburg - Kottern gosti150-20-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2696Djk Gebenbach - Bayern Hof domaći31-11-3
8343Eintracht Bamberg 2010 - Wurzburger domaći32-13-3
8346Ansbach - Eltersdorf - - 0-00-0
8347Asv Cham - Don Bosco Bamberg domaći133-13-1
8348Atsv 1898 Erlangen - Tsv Karlburg domaći283-05-0
8349Fc Viktoria Kahl - Grossbardorf gosti890-01-1
8350Sand - Djk Vilzing gosti250-10-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2732Bremer Sv - Habenhauser gosti151-13-1
2762Aumund Vegesack - Leher Ts domaći391-02-1
8382Brinkumer - Werder Bremen 3 gosti500-02-1
8383Blumenthaler - Sv Hemelingen gosti132-32-4

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8398Eintracht Stadtallendorf - Turk Gucu Friedberg domaći191-01-0
8402Hessen Kassel - Sv Steinbach 1920 domaći81-02-0
8403Sg Barockstadt Fulda Lehnerz - 1. Hanauer Fc 93 gosti21-11-2
8404Rw Hadamar - Waldgirmes domaći570-02-0
8405Viktoria Griesheim - Baunatal gosti270-11-4

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
74011. Goppinger Sv - Neckarsulm gosti270-21-2
7402Fsv 08 Bissingen - Reutlingen gosti450-10-3
7404Fv Ravensburg - Linx domaći222-13-2
7405Pforzheim - Villingen gosti700-00-1
7449Sgv Freiberg - Nottingen domaći720-01-0
7450Spfr. Dorfmerkingen - Sv Oberachern gosti240-10-4
7451Stuttgart Kickers - Tsv Ilshofen domaći241-02-2
7452Sv Sandhausen Ii - 1. Fc Rielasingen Arlen gosti190-20-2
7463Freiburger Fc - Stuttgart Amateurs gosti301-11-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8448Meiendorfer - Fc Teutonia Ottensen 1905 domaći112-02-3

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7464Hsc Tundern - Vfv Hildesheim gosti430-10-3
7583Kickers Emden - Tus Bersenbruck VVV-VV-V
7612Ulm Wolfsburg - Egestorf Langreder gosti281-12-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8075Eintracht Trier - Hertha Wiesbach domaći810-04-0
8076Fc Karbach - Engers domaći381-03-3
8077Arminia Ludwigshafen - Sv Gonsenheim domaći361-12-1
8078Hassia Bingen - Tus Koblenz gosti231-11-4
8079Kaiserslautern Am - Mechtersheim domaći740-02-0
8080Sportfreunde Eisbachtaler - Rochling Volklingen gosti310-10-4
8081Wormatia Worms - Fv Diefflen domaći101-04-1
8082Fv Dudenhofen - Tsv Schott Mainz domaći590-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8083Aubstadt - Greuther Furth Am domaći460-02-0
8084Augsberg Am - Viktoria Aschaffenburg domaći92-22-3
8115Bayreuth - Schweinfurt domaći241-03-1
8121Eichstatt - Burghausen domaći122-02-1
8122Illertissen - Schalding Heining domaći470-02-1
8123Nurnberg Am - Heimstetten domaći172-13-1
8124Turkgucu Ataspor Munchen - Tsv Rain Lach domaći181-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8125Hamburg Am - Drochtersen Assel domaći441-01-0
8126Wolfsburg Am - St Pauli Am gosti71-15-1
8127Weiche Flensburg - Hansa Luneburg domaći253-05-1
8128Rehden - Altona 93 domaći740-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8160Saarbrucken - Aalen domaći241-02-0
8176Tsg Balingen - Elversberg gosti71-22-4
8177Tus Rot Weiss Koblenz - Pirmasens gosti150-21-3
8461Mainz Am - Bahlinger Sc domaći670-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8206Aachen - Schalke Am gosti480-00-1
8207Borussia Dortmund Amateurs - Sv Lippstadt 08 domaći141-11-2
8208Fortuna Dusseldorf Am - Bergisch Gladbach domaći42-03-0
8209Sportfreunde Lotte - Borussia Monchengladbach Am gosti450-14-2
8210Sv Rodinghausen - Wattenscheid domaći211-12-2
8211Tus Haltern - Bonner gosti780-01-2
8212Wuppertaler - Sc Verl gosti40-42-5

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8262Fc Phonix Lubeck - Inter Turkspor Kiel domaći470-05-0
8263Husumer - Sc Weiche Flensburg 08 Ii VVV-VV-V
8264Kropp - Eckernforder VVV-VV-V
8265Lubeck Amateurs - Sv Frisia 03 domaći202-14-2
8267Psv Union Neumunster - Sv Preussen 09 Reinfeld gosti210-31-3
8268Tsb Flensburg - Sv Eutin 08 domaći332-13-2
8269Oldenburger Sv - Sv Todesfelde domaći123-04-3

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8589Plaza Amador - Alianza - - 0-00-0
8590Tauro - Af Sporting San Miguelito domaći900-01-0
8591San Francisco - Costa Del Este Fc gosti360-11-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7790Union Comercio - Alianza Universidad De Huanuco domaći101-01-0
7791Ayacucho Fc - Deportivo Municipal domaći700-02-0
7792Carlos Mannucci - Sport Huancayo gosti190-23-3
7793Universitario De Deportes - Sporting Cristal - - 0-00-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6656Radomiak Radom - Bielsko Biala gosti220-11-3
6657Gks Belchatow - Olimpia Grudziadz domaći780-01-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8024Gryf Wejherowo - Ks Legionovia Legionowo domaći101-01-2
8025Katowice - Elana Torun domaći262-02-0
8026Resovia Rzeszow - Lech Ii Poznan gosti100-23-2
8027Bytovia Bytow - Stal Rzeszow gosti91-13-2
8028Ks Polkowice - Stalowa Wola domaći192-03-0
8029Widzew Lodz - Pogon Siedlce domaći74-07-3

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2396Mks Kaczkan Huragan Morag - Mlks Znicz Biala Piska domaći91-21-3
2397Ks Ursus Warszawa - Sokol Aleksandrow Lodzki gosti330-10-2
2398Ks Wasilkow - Olimpia Zambrow gosti710-01-2
2438Rks Radomsko - Concordia Elblag domaći660-02-1
2533Unia Skierniewice - Sokol Ostroda gosti40-20-6
2581Polonia Warszawa - Swit Nowy Dwor gosti360-10-1
2633Unia Janikowo - Kp Starogard Gdansk gosti230-10-3
2634Baltyk Koszalin - Mieszko Gniezno gosti150-11-4
2695Oks Swit Skolwin Szczecin - Gwardia Koszalin domaći750-01-0
2709Polonia Sroda Wielkopolska - Grom Nowy Staw domaći401-04-1
2712Sokol Kleczew - Jarota Jaroci gosti200-11-2
2713Chemik Police - Kks 1925 Kalisz gosti60-20-3
2769Baltyk Gdynia - Gornik Konin domaći391-03-4
2922Jutrzenka Giebultow - Podhale Nowy Targ - - 0-00-0
2928Hutnik Krakow - Hetman Zamosc domaći441-02-0
2929Pulawy - Orleta Radzyn Podlaski - - 0-00-0
2931Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin domaći151-11-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8032Chaves - Estoril domaći570-02-0
8033Leixoes - Casa Pia domaći411-01-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3632Francuska U20 - Svedska U20 domaći441-01-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1076Ripensia Timisoara - Dacia Mioveni gosti160-40-5

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6661Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - Farul Constanta domaći101-12-1
6662Metaloglobus Bucuresti - Afc Turris Oltul Turnu Magurele domaći650-01-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7764Spartak 2 Moscow - Torpedo Moscow domaći351-02-3
7765Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad - - 0-00-0
7766Yenisey - Torpedo Armavir gosti30-11-1
7767Khimki - Mordovia Saransk domaći62-04-0
7768Krasnodar 2 - Ska Khabarovsk gosti380-12-2
7769Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod domaći61-12-1
7770Shinnik Yaroslavl - Chayka Peschanokopskoye domaći261-02-3
7771Tekstilshchik - Luch Vladivostock gosti92-34-3
7772Avangard Kursk - Chertanovo Moscow gosti320-10-1
7773Neftekhimik Nizhnekamsk - Fakel Worenesch domaći71-01-0

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2990Kaluga - Sokol Saratov domaći61-11-1
2994Dynamo Bryansk - Fc Zorkij Krasnogorsk gosti550-02-1
3001Metallurg Lipetsk - Rotor Volgograd Ii domaći490-02-1
3026Zvezda Ryazan - Kvant Obninsk gosti441-12-2
3055Salyut Energia Belgorod - Ararat Moscow domaći302-03-0
3056Saturn - Khimik Arsenal Tula domaći51-12-2

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8639Fc Chita - Sakhalin Sakhalinsk domaći62-23-3

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2939Biolog Novokubansk - Spartak Nalchik domaći111-02-0
2940Dinamo Stavropol - Mashuk Kmv - - 0-00-0
2945Fc Inter Cherkessk - Volgar gosti470-00-3
2946Sc Makhachkala - Anzhi Makhachkala domaći700-01-0
2947Ska Rostov - Legion Dynamo gosti330-11-1
2949Urozhay Krasnodar - Fc Alania Vladikavkaz domaći71-11-4

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2962Fk Kolomna - Leningradets gosti240-13-2
2963Veles - Fk Dolgoprudny domaći72-13-1
2964Zenit St Petersburg Ii - Znamya Truda domaći381-03-0
2965Zvezda St Petersburg - Fc Murom gosti261-21-4
2966Rodina Moscow - Fk Olimp Khimki gosti381-12-2
2967Luki Energiya V.Luki - Fc Kazanka Moscow domaći21-11-2

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6886Orlando Pride - Reign Fc domaći241-22-2
6934Utah Royals Fc - Houston Dash domaći32-02-1
6935Portland Thorns Fc - Washington Spirit - - 0-00-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3440Louisville City Fc - Swope Park Rangers gosti73-38-3
3454Tampa Bay Rowdies - Indy Eleven domaći451-01-1
3478Memphis 901 Fc - Charlotte Independence gosti390-11-2
3608Nashville Sc - North Carolina Fc domaći321-02-0
3609Tulsa Roughnecks Fc - New Mexico United domaći101-02-1
3611Saint Louis Fc - Pittsburgh Riverhounds gosti880-00-1
3612Tacoma Defiance - Colorado Springs Switchbacks Fc - - 0-02-0
3613Fresno Fc - La Galaxy Ii domaći221-12-2
3616Las Vegas Lights - Reno 1868 Fc gosti350-10-2
3617Phoenix Rising Fc - Real Monarchs Slc gosti740-01-2
3623Sacramento Republic Fc - Orange County Sc domaći61-22-3
8477Ottawa Fury Fc - Bethlehem Steel Fc domaći401-01-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8014Ballymena - Crusaders gosti480-01-1
8015Cliftonville - Larne domaći870-01-0
8016Coleraine - Warrenpoint domaći232-03-0
8017Dungannon - Linfield gosti60-41-4
8018Glentoran - Carrick Rangers gosti181-13-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3109Bardejov - Tatran Liptovsky gosti120-11-3
3110Dubnica - Kosice gosti460-00-1
3111Msk Zilina B - Mfk Skalica gosti42-14-2
3112Slovan Bratislava 2 - Fk Puchov domaći412-02-0

ŠKOTSKA CHALLENGE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7291Airdrie United - Elgin gosti880-00-2
7292Arbroath - Clyde gosti90-10-2
7293Inverness Caledonian Thistle - Alloa domaći421-03-0
7294Raith - Glenavon domaći152-13-1
7295Wrexham - St Mirren U21 domaći460-04-1
7296Partick Thistle - Connahs Quay Nomads domaći341-02-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2714Girona - Elche gosti50-10-2
2715Almeria - Lugo - - 0-00-0
2716Sporting Gijon - Alcorcon gosti190-31-3
2717Extremadura - Ponferradina domaći141-01-1
2719Malaga - Cadiz gosti320-11-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8036Real Madrid Castilla - Pontevedra domaći62-02-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8046Athletic Bilbao B - Amorebieta gosti330-23-3
8047Real Union De Irun - Real Valladolid B domaći61-02-1
8048Unionistas De Salamanca Cf - Tudelano gosti630-01-1
8049Sd Leioa - Cd Calahorra gosti22-33-3
8050Logrones - Arenas Club De Getxo domaći241-04-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8055Barcelona B - Orihuela domaći113-03-0
8056Llagostera - Sabadell gosti860-00-1
8057Valencia B - Gimnastic gosti121-11-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8065Club Recreativo Granada - Atletico Sanluqueno domaći810-01-0
8066Sevilla Atletico - Talavera domaći161-11-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7384Tolosa Cf - Portugalete gosti250-10-3
7385Scd Durango - Santutxu Fc - - 0-00-0
7398Sd Balmaseda Fc - Real Sociedad C domaći341-02-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1779Lindome Gif - Varnamo domaći92-05-1
1780Torns If - Trollhattan - - 0-00-0
1781Assyriska Turabdin Ik - Landskrona gosti250-12-2
1783Eskilsminne If - Skovde domaći490-02-0
1785Lunds - Oskarshamn domaći21-13-1
1787Utsiktens - Ljungskile - - 0-00-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1796Nykoping - Sylvia domaći193-03-0
1799Rynninge - Sollentuna United gosti101-21-3
1801Karlstad Bk - Sandvikens domaći600-02-0

ŠVEDSKA 4. LIGA OSTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2232Rappe Goif - Nassjo domaći770-01-0
2267Almeboda Linneryd - Asarums If Fk domaći311-12-2
2270Berga - Husqvarna domaći321-13-1
2279Dalstorps If - Hassleholms If domaći391-03-0
2280Ifk Hassleholm - Raslatts domaći620-03-0
2305Nosaby If - Ifo Bromolla gosti70-11-1
2368Osterlen Ff - Fk Karlskrona gosti30-22-4

ŠVEDSKA 4. LIGA VASTRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7377Angelholms - Hittarps Ik domaći820-02-1
7378Bk Olympic - Halmia domaći102-25-3
7379Ifk Malmo - Ullareds Ik domaći244-04-2
7380Ksf Prespa Birlik - Rosengard gosti151-13-2
7381Onsala - Assyriska Bk domaći251-01-1
7382Qviding - Eslovs domaći33-06-0
7383Vinbergs If - Stafsinge If domaći121-12-1

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2932Al Ahli Uae - Al Dhafra gosti320-10-2

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8462Svedska U21 - Island U21 domaći222-05-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8473Ca Boston River - Progreso VVV-VV-V
8474Danubio - Fenix VVV-VV-V
8475Plaza Colonia - Nacional De Football VVV-VV-V

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5304Carabobo - Caracas gosti540-00-2
5305Estudiantes De Caracas - Estudiantes De Merida gosti90-50-6
5427Lala Fc - Trujillanos gosti630-01-1
5428Portuguesa - Zulia Fc - - 0-00-0

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1287Aberystwyth - Uwic Cardiff domaći131-02-2
1288Bala Town - Carmarthen domaći132-12-1
1290Barry Town - Penybont VVV-VV-V
1295The New Saints - Airbus domaći134-06-2

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1236Kk Primorska - Partizan Beograd 68-56
1237Mornar - Igokea Laktasi 92-78

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7907Ca San Lorenzo De Almagro - Gimnasia De Comodoro 80-72
7909Quimsa Santiogo Del Estero - Ia Central Cordoba 89-72

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3066South East Melbourne Phoenix - Brisbane Bullets 113-93

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2973Perth Lynx - Sydney Uni Flames 79-62
2975Canberra Capitals - Adelaide Lightning 90-83

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2980Oberwart Gunners - Wbc Kraftwerk Wels 84-73

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6964Aalstar - Dexia Mons Hainaut 68-69
6965Telindus Oostende - Excelsior Brussels 74-62

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2981Minas Tenis Clube - Flamengo 85-93
2982Unifacisa - Rio Claro Basquete 101-86

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2983Bk Pardubice - Basket Brno 91-65
2984Bk Decin - Bk Opava 63-87
2985Bk Olomoucko - Usk Prague 90-77

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8416Phoenix Pulse Fuel Masters - Northport Batang Pier 70-80
8418Tnt Katropa - Meralco Bolts 116-113

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7114Kataja Joensuu - Pyrinto Tampere 88-73
7115Lapuan Korikobrat - Kauhajoen Karhu 81-96
7116Salon Vilpas Vikings - Lahti Basketball 89-84

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7526Chalon Sur Saone - Champ. Chalons Reims 75-83
7527Cholet - Boulazac Basket 94-90
7528Limoges - As Monaco 66-86
7529Pau Orthez - Le Portel 64-57
7530Strasbourg - Paris Levallois 81-97
7531Nanterre - Le Mans 98-79

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6253Ifaistos Limnou - Aek Athens 72-68
6258Iraklis - Ago Rethymnon 74-56
6259Kolossos - Gs Lavriou 73-74
6277Peristeri - Panionios 95-69
6280Ao Ionikos Nikaias - Paok 83-66

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8406Alkar Sinj - Zabok 76-73
8409Split Co - Kk Skrljevo 97-78
8410Kk Hermes Analitica - Sonik Puntamika 77-88

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5587Pistoia - Virtus Roma 67-81

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2986Orzinuovi - Forli 67-84
2987Treviglio - Rieti 66-52

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6868Hapoel Beer Sheva - Maccabi Rishon 69-75
6869Hapoel Tel Aviv - Hapoel Jerusalem 72-90

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7119Kyoto Hannarizu - Toyama Grouses 91-90
8631Shiga Lake Stars - Tochigi Brex 90-96
8632Aisin Seahorses Mikawa - Chiba Jets 78-82
8633Kyoto Hannarizu - Toyama Grouses 90-84
8634Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - San En Neo Phoenix 75-65
8635Osaka Evessa - Ryukyu Golden Kings Okinawa 75-75 / 90-85

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6976Gunma Crane Thunders - Aomori Watts 78-73
6978Fukushima Fire Bonds - Tokyo Excellence V-V
6979Hiroshima Dragonflies - Fighting Eagles Nagoya 69-67
6980Nishinomiya Storks - Ibaraki Robots 74-62
6981Shinshu Brave Warriors - Kagawa Five Arrows V-V

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7634Bc Dzukija Alytus - Lietuvos Rytas Vilnius 54-92

LITVA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7633Juventus Utena - Prienai 65-76

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6993Angeles De Puebla Bc - Panteras De Aguascalientes 86-106
6994Santos De San Luis - Bc Laguneros Comarca 102-76
6995Dorados De Cihuahua - Correcaminos Uat Victoria 73-65
6996Huracanes De Tampico - Lenadores De Durango 91-87
6997Soles De Mexicali - Abejas De Leon 94-81
6998Plateros De Fresnillo - Mineros De Zacatecas 80-77

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8646Portland Trail Blazers - Phoenix Suns 118-134

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6999Apollo Amsterdam - Feyenoord Basketbal Rotterdam 61-70
7000Basketball Academie Limburg - Den Helder Suns 72-81
7001Lasaulec Aris Leeuwarden - Zorg Leiden 66-77

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7391Ewe Baskets Oldenburg - Enbw Ludwigsburg 83-78
7392Bayern Munich - Phantoms Braunschweig 75-62
7393Telekom Baskets Bonn - Crailsheim Merlins 82-114

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1248Spojnia Stargard - Wroclawek 82-95
1249Trefel Sopot - Starogard Gdanski 81-81 / 95-91
1250Rosa Radom - Stal Ostrow Wielkopolski 80-74

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8419Basket Poznan - Znicz Basket Pruszkow 69-78
8421Ptg Sokol Lancut - Ks Pogon Prudnik 101-92
8427Gks Tychy - Kolobrzeg 86-83
8428Stk Czarni Slupsk - Ks Ksiezak Lowicz 81-78
8429Wkk Wroclaw - Miasto Szkla Krosno 64-65
8430Gornik Walbrzych - Kks Pro Basket Kutno 77-60

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2988Vitoria Sport Clube - Sc Lusitania 68-69
2989Cp Esgueira - Cab Madeira 82-85

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1218Bc Steaua Bucuresti - Csm Csu Oradea 85-83
1259Bc Timisoara - Bcmu Pitesti 71-84

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7322Cb Miraflores - Ucam Murcia 92-82
7323Real Betis Energia Plus - Tecnyconta Zaragoza 69-71
7324Iberostar Tenerife - Rio Natura Monbus 90-78
7325Unicaja Malaga - Divina Seguros Joventut 77-65

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7002Cb Granada - Marin Peixegalego 83-56
7003Oviedo Bc - Club Ourense Baloncesto Sad 81-84

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8450Alvik Bbk - A3 Basket 65-67
8451Ik Eos - Uppsala Basket 81-81 / 96-85
8452Sodertalje Bbk - Visby Ladies 90-45
8459Hogsbo Basket - Wetterbygden Sparks 82-70

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7005Bbc Lausanne - Lugano Tigers 76-68
7006Benetton Fribourg - Bbc Monthey 88-71
7007Swiss Central Basket - Bbc Nyon 68-86

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7105Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyespor 82-87
7106Gaziantep Basketbol - Tofas Bursa 69-81
7107Galatasaray Sk - Besiktas Istanbul 74-65
7108Turk Telekom - Fenerbahce Ulker 59-75

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7628Bc Astana - Lokomotiv Kuban 90-88
7629Kalev - Uniks Kazan 85-63

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5220Charlotte Checkers - Bridgeport Sound Tigers 1-12-4
5249Belleville Senators - Binghamton Devils 0-24-4
5254Cleveland Monsters - Syracuse Crunch 0-11-2
5255Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds 1-13-1
5256Milwaukee Admirals - Laval Rocket 1-24-2
5257Rockford Icehogs - Grand Rapids Griffins 1-12-4
5258Lehigh Valley Phantoms - Hershey Bears 2-23-3
5259Providence Bruins - Rochester Americans 0-13-2
5260Wilkes Barre Scranton Penguins - Utica Comets 0-23-3
5261San Antonio Rampage - Chicago Wolves 0-01-1
5299Ontario Reign - Tucson Roadrunners 0-22-8
5302Stockton Heat - San Diego Gulls 1-15-3

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3119Jesenice - Ritten Sport 1-04-4
3123Red Bull Hockey Juniors - Feldkirch 2-12-2
3124Ehc Bregenzerwald - Steel Wings Linz 3-07-2
3136Ek Zeller Eisbaren - Wsv Sterzing Vipiteno Broncos 2-25-3
3137Val Pusteria - Ec Kac Ii 3-08-0
3140Asiago - Hk Sz Olimpija 1-03-4
3145Fassa - Lustenau 1-03-2

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8159Anyang Halla - Daemyung Killer Whales 0-21-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6627Hc Shakhtyor Soligorsk - Metallurg Zhlobin 1-11-6
6639Hk Lida - Yunost Minsk 0-20-4
6650Hk Mogilev - Neman Grodno 0-42-10
6652Hc Dinamo Molodechno - Hk Gomel 0-12-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1554Olomouc - Kometa Brno 0-01-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6870Hc Banik Sokolov - Dukla Jihlava 0-34-5
6871Hc Havirov Panthers - Ceske Budejovice 1-22-5
6879Hc Rt Torax Poruba - Stadion Litomerice 0-20-6
6880Hk Jestrabi Prostejov - Slavia Prague 3-04-1
6881Kadan - Slovan Ustecti Lvi 0-22-5
6882Horacky Fk Trebic - Benatky Nad Jizerou 0-02-3
6883Vhk Vsetin - Chomutov 2-15-2
6884Hc Frydek Mistek - Hc Zubr Prerov 1-01-1

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5142Guildford Flames - Nottingham Panthers 0-16-2
5143Manchester Storm - Coventry Blaze 0-10-2
5146Fife Flyers - Sheffield Steelers 0-23-10

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3146Assat - Saipa 0-10-3
3147Hifk - Tps 0-12-1
3148Hpk - Sport 1-02-1
3149Ilves - Jukurit 2-15-1
3150Kalpa - Lukko 3-14-2
3151Pelicans - Kookoo 0-21-5
3158Karpat - Tappara 0-12-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5065Hokki - Hermes 1-34-7
5133Kettera - Sapko 2-15-2
5134Keupa Ht - K Vantaa 0-21-2
5135Tuto - Roki 1-11-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7479Bordeaux Ghc - Angers 0-02-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7026Erie Otters - Guelph Storm 0-11-4
7027Flint Firebirds - Peterborough Petes 1-16-2
7028Niagara Icedogs - North Bay Battalion 1-32-8
7029Saginaw Spirit - London Knights 0-16-3
7030Windsor Spitfires - Sarnia Sting 2-18-5
7031Barrie Colts - Kingston Frontenacs 2-06-4
7032Owen Sound Attack - Marie Greyhounds 0-04-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7033Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen 0-26-4
7086Prince Albert Raiders - Moose Jaw Warriors 3-18-4
7087Regina Pats - Vancouver Giants 0-12-4
7104Saskatoon Blades - Lethbridge Hurricanes 0-02-1
7109Swift Current Broncos - Winnipeg Ice 5-15-5
7111Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels 3-19-1
7112Kelowna Rockets - Kamloops Blazers 0-12-5
7113Spokane Chiefs - Victoria Royals 1-06-1
7162Tri City Americans - Prince George Cougars 0-04-2

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3068Hk Dinaburga Daugapils - Hk Prizma 3-16-3
3069Hk Zemgale Llu - Hk Mogo 0-31-7
3071Hc Kurbads - Hk Olimp Riga 1-02-2

LATVIJA 1. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3072Hk Liepaja - Hs Riga 1-08-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3074Cs Progym Gheorgheni - Ferencvaros Esmtk 1-02-4
3075Hsc Csikszereda - Schiller Vasas Hc 4-18-3
3107Hokiklub Budapest - Corona Brasov 1-05-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7517Vancouver Canucks - Philadelphia Flyers 1-02-2
7518Vegas Golden Knights - Calgary Flames 1-06-2
8281New York Rangers - Edmonton Oilers 1-01-4
8282Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 0-04-2
8283Los Angeles Kings - Nashville Predators 2-17-4
8284Boston Bruins - New Jersey Devils 2-03-0
8285Carolina Hurricanes - Columbus Blue Jackets 1-12-3
8286Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets 2-02-2
8287Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs 1-12-5
8288Montreal Canadiens - St Louis Blues 2-16-3
8289New York Islanders - Florida Panthers 0-12-2
8290Dallas Stars - Washington Capitals 0-11-4
8291Minnesota Wild - Pittsburgh Penguins 0-14-7
8292Colorado Avalanche - Arizona Coyotes 0-02-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8201Gruner Ishockey - Narvik Ishockeyklubb 1-13-3
8202Lillehammer - Storhamar 0-23-6
8203Sparta Sarpsborg - Stjernen 0-16-1
8204Stavanger - Manglerud Star 0-04-0
8205Valerenga - Frisk Asker 1-03-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8200Ringerike - Nidaros Hockey 0-01-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8213Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok 0-22-2
8214Avangard Omsk - Dinamo Riga 1-14-1
8215Spartak Moscow - Amur Khabarovsk 0-01-1
8216Dynamo Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 0-26-3
8217Severstal Cherepovets - M Magnitogorsk 0-11-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8228Ermak Angarsk - Dizel Penza 1-21-5
8229Hc Rostov - Toros Neftekamsk 1-23-6
8230Buran Voronezh - Neftjanik Almetjevsk 0-01-1
8231Hc Tambov - Izhstal Izhevsk 0-13-1
8232Hk Ryazan - Zauralye Kurgan 0-02-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7493Amurskie Tigry U20 - Sahalinskie Akuly 1-22-4

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8243Djurgardens If - Malmo 0-04-0
8244Frolunda - Lulea 2-14-1
8245Orebro - Oskarshamn 0-13-2
8246Vaxjo - Rogle 0-11-3
8247Hv 71 - Farjestads 1-03-4
8248Leksand - Linkopings 2-32-5
8249Skelleftea - Brynas 2-04-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7494Bofors - Mora 2-14-1
7495Vastervik - Timra 1-02-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8250Ambri - Rapperswil 1-04-2
8251Bern - Davos 2-13-3
8252Biel - Servette 2-16-3
8253Lugano - Fr. Gotteron 1-21-4
8254Scl Tigers - Lausanne 0-01-3
8255Zsc Lions - Zug 1-03-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8256Hc Biasca - Visp 1-23-7
8257Ehc Winterthur - Langenthal 0-22-5
8258Sierre - Gck Lions 0-10-3
8259Ev Zug Academy - Kloten 0-22-4
8260Ajoie - Olten 1-14-3
8261Thurgau - Chaux De Fonds 0-01-0

ATP MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1082I.Ivashka - A.Dubrivnyy 11-177-52-61-2
1083M.Janvier - R.Molleker 10-166-41-61-2
1084E.Gerasimov - E.Benchetrit 12-36-06-32-0
1085E.Karlovskiy - F.Horansky 9-166-43-61-2
1089L.Rosol - R.Safiullin 12-76-36-42-0
1090R.Marcora - N.Milojevic 6-123-63-60-2
1094D.Dzumhur - A.Vatutin 12-76-46-32-0
1100M.Basic - S.Ofner 15-166-76-31-2

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7356S.Tsitsipas - D.Medvedev 11-146-75-70-2
8300M.Berrettini - A.Zverev 7-123-64-60-2

ATP SHANGHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6946M.Pavic B.Soares - L.Kubot M.Melo 12-66-46-22-0

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6947D.Baughman B.Holt - A.Goransson S.Verbeek 9-136-73-60-2
6948D.King P.Polansky - H.Hach Verdugo D.Novikov 18-142-66-42-1

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1533M.Bourgue - J.Sinner 17-166-44-62-1
1535J.Vesely - M.Ymer 5-123-62-60-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8460J.O Mara K.Skupski - R.Jebavy I.Zelenay 12-66-36-32-0

CHALLENGER SANTO DOMINGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1537J.Varillas - T.Monteiro 12-66-46-22-0
1538F.Coria - H.Dellien 12-56-26-32-0

CHALLENGER SANTO DOMINGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6950A.Behar G.Escobar - F.Bagnis F.Mena 19-176-43-62-1
6951M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - O.Luz L.D.Martinez 18-217-53-61-2

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8328C.Gauff - A.Petkovic 12-86-46-42-0
8472E.Alexandrova - J.Ostapenko 17-156-16-71-2

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7361C.Gauff C.Mcnally - B.Haas X.Knoll 21-196-76-11-2

WTA LUKSEMBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1159D.Jakupovic - J.Ponchet 5-122-63-60-2
1160Y.Bonaventure - Q.Lemoine 12-36-16-22-0
1161E.Mandlik - C.Paquet 5-123-62-60-2
1165L.Paar - K.Piter 6-122-64-60-2
1166S.Wagner - E.Ruse 9-187-62-61-2
1167M.Niculescu - A.Hesse 13-107-66-42-0
1168V.Muntean - E.Silva 12-165-76-31-2
1170C.Coppola - L.Pattinama Kerkhove 5-122-63-60-2
1171S.Voegele - E.Molinaro 12-46-16-32-0
1186D.Papamichail - M.Kostyuk 7-124-63-60-2
1187T.Golovin - K.Juvan 4-123-61-60-2
1191N.Stojanovic - P.Ozgen 12-56-26-32-0
1193R.Hogenkamp - A.Lottner 7-132-65-70-2
1194K.Hobgarski - V.Lepchenko 12-182-67-61-2

WTA MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1215B.Eraydin - V.Gracheva 9-140-66-21-2
1216P.Kudermetova - O.Selekhmeteva 13-77-56-22-0
8463J.Fett - D.Jurak 12-66-46-22-0
8464K.Kanepi - V.Koval 12-06-06-02-0
8465V.Ivakhnenko - A.Kalinina 13-163-66-41-2
8466K.Flipkens - A.Gasanova 12-36-16-22-0
8467G.Dabrowski - J.Cristian 13-57-56-02-0
8468J.Cepelova - A.Bogdan 13-131-66-42-1
8469J.Paolini - G.Gatto Monticone 6-122-64-60-2
8527O.Govortsova - T.Martincova 5-122-63-60-2
8528K.Rakhimova - L.Samsonova 12-154-66-31-2
8529V.Diatchenko - I.Shinikova 3-121-62-60-2
8530B.Mattek Sands - V.Flink 5-122-63-60-2
8531O.Danilovic - S.Lansere 15-103-66-42-1
8532N.Kichenok - A.Zakharova 8-124-64-60-2
8547E.Kostova - V.Grammatikopoulou 7-123-64-60-2

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6952R.Peterson - H.Watson 12-86-46-42-0

WTA TIANJIN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8564N.Hibino M.Kato - S.Aoyama E.Shibahara 8-133-65-70-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5902Ferlach - Barnbach Koflach 18-17
5932Sg Westwien - Aon Fivers 25-29

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
5947Hranice - Plzen 29-33
5951Shc Malomerice - Karvina 19-33
6143Dukla Prague - Frydek Mistek 38-22
6144Kralovo Pole Brno - Koprivnice 22-28
6145Jicin - Zubri 24-32

CHALLENGE KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
4159Kauno Azuolas Ktu Kaunas - Hc Tallinn 26-24
4167Tenax Dobele - Dudelange 28-24
4175Viktor Stavropol - Cassano Magnago 33-24

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7908Ribe Esbjerg Hh - Bjerringbro Silkeborg 30-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6158Eh Aalborg - Randers 26-27

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7309Hoj Elitehandbold - Skive 27-28
7310Tms Ringsted - Odder Handbold 33-22

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
7321Skjern - Alpha Hard 25-26
7326Csurgoi - Dobrogea Sud 19-21
7327Oif Arendal - Fh Hafnarfjardar 28-27
7339Thun - Achilles Bocholt 19-25
7340Olympiacos Sfp - Scm Politehnica Timisoara 29-26
7341Ademar Leon - Vojvodina Novi Sad 30-23
7342Porec - Pays Aix Uch 20-26
7343Umf Selfoss - Malmo 29-31

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1221Corona Brasov - Akaba Berbera 35-30

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7313Drumso Dicken - Bk 46 29-27

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3831Bourg De Peage - Toulon Saint Cyr 26-26
3836Merignac - Paris 92 23-32

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1761Doukas - Paok 27-27
1769Ionikos - Feakas Kerkiras 24-21
1771Diomidis Argous - Aris Nikaias 24-19
1772Gs Drama 86 - Aesx Pylaias 30-26

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3647Varazdin - Rkhm Dubrovnik 33-26
3648Umag - Mrk Sesvete 21-24
3651Vinkovci - Gorica 28-32

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7318Umf Stjarnan - Hk Kopavogs 26-22
7320Valur - Haukar Hafnarfjordur 24-25

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
1798Medvedi - Dinamo Bucharest 20-30
1887Vardar Skopje - Kiel 20-31
1888Kielce - Montpellier 27-29
1897Tatran Presov - Savehof 23-28
1898Brest - Motor Zaporoshye 33-31
1899Sporting Clube - Bidasoa 30-30
1900Barcelona Borges - Elverum 33-24

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1953Spr Lublin - Team Esbjerg 22-28
1954Brest Bretagne Handball - Oltchim Rm Valcea 37-24

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7915Gyongyosi - Eger Sbs 32-24
7916Mezokovesdi - Komloi 31-27

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3878Dunaferr - Mosonmagyarovari Kcse 27-20

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7344St Hallvard - Haslum Hk 30-28

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
3870Hsg Bensheim Auerbach - Frisch Auf Goppingen 37-33
3872Ketsch - Bad Wildungen 30-27

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7314Aue - Hc Elbflorenz 2006 30-24
7315Lubbecke - Huttenberg 25-20
7316Coburg - Ferndorf 29-24
7317Eisenach - Bad Schwartau 26-23

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2187Mks Kalisz - Spr Tarnow 33-28
2192Wybrzeze Gdansk - Opole 26-34

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7345Fc Gaia - Maia Ismai 31-26
7346Belenenses - Benfica 26-30
7347Madeira Sad - Abc 25-23
7348Aguas Santas Milaneza - Aa Avanca 31-27
7349Sp C Horta - Boa Hora Fc 21-22

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2266Potaissa Turda - Steaua Bucuresti 23-22

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7350Dunarea Braila - Sc Municipal Craiova 24-19
7351Hcm Slobozia - Cs Gloria 2018 Bistrita 24-26
7352Cs Minaur Baia Mare - Zalau 24-16

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2923Cangas - Bm Nava 23-23
2925Recoletas Atletico Valladolid - Ximenez Puente 29-26
2926Bm Huesca - Helvetia Anaitasuna 30-26

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2920Ifk Ystad - If Hallby 28-24

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2942Heid - Skara Hf 25-32
2943Skovde Hf - Vasterasirsta Hf 18-26

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2840Kungalvs Hk - Bodens Bk 38-22

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5037Sokol - Gigasport Ried Innkreis 0-10-20-3
5042Wesser Graz - Hypo Niederoesterreich 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3795Fatra Zlin - Odolena Voda 0-10-20-3
3804Usti Nad Labem - Vk Karlovarsko 0-10-20-3
3806Brno - Ostrava 0-11-13-1
3810Ceske Budejovice - Pribram 1-02-03-0
3826Praha - Dukla Liberec 1-02-03-1

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8351Pvk Olymp Praha - Prostejov 1-02-03-0
8355Vk Dukla Liberec - Volejbal Brno 1-01-11-3
8356Kralovo Pole Brno - Tj Ostrava 0-10-20-3
8357Volejbal Prerov - Tj Sokol Sternberk 1-02-03-1

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5046Bk Marienlyst - Hvidovre Vk 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5049Aarhus Volleyball - Gentofte Volley 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8358Etta - Valepa 0-10-21-3
8359Savo Volley - Loimu 0-10-23-2

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8360Cannes - Toulouse 1-01-13-1
8361Chaumont 52 - Tours 1-02-03-0
8362Narbonne - Ajaccio 1-02-03-0
8363Paris - Nantes 1-01-12-3

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5052Mo Mougins Vb - Vbc Chamalieres 1-01-11-3
5053Mulhouse - Racing Club 1-02-03-0
5054Sf Paris Saint Cloud - Rocheville Le Cannet 0-10-20-3
5061Vandoeuvre Nancy Volley Ball - Pays D Aix Venelles Volley Ball 0-11-13-2
5062Volley Ball Nantes - Volley Club Marcq Baroeul 1-02-03-0

HRVATSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5045Ok Zadar - Ok Kitro Varazdin 1-01-13-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5047Conegliano - Monza 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8384Club Italia - Sassuolo 0-11-12-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8371Netzhoppers - Scc Berlin 1-01-11-3
8372Giesen Hildesheim - Wwk Volleys Herrsching 0-11-11-3
8373Svg Luneburg - Tv Buhl 1-02-03-1
8374Friedrichshafen - Vc Eltmann 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1292Gcb Centrostal Bydgoszcz - Budowlani Lodz 1-01-12-3
1293Lks Commercecon Lodz - Energa Mks Kalisz 1-02-03-0
1294Wisla Warszawa - Impel Gwardia Wroclaw 0-10-21-3

RUSIJA 1. LIGA PLAY OUT (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7636Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk - Dinamo Kazan 1-01-13-2

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8396Fenerbahce - Turk Hava Yollari 1-02-03-2
8397Vakifbank Gunes Sigorta - Aydin B.Sehir Bld. 1-02-03-1

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
2770Pvk Jadran Carine - Havk Mladost Zagreb 6-15
2771Vk Primorac Kotor - Vk Budva 11-7
2772Vk Jadran Split - Vk Partizan Belgrade 18-11
2839Sabac - Jug Dubrovnik 7-15

ENGLESKA SUPER LIGA PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
1301St Helens - Salford City Reds 23-6

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1283Mont De Marsan - Montauban 51-13

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1491Namibija - Kanada V-V
1496Sad - Tonga 19-31
1574Engleska - Francuska V-V
1575Irska - Samoa 47-5

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
1392Bayonne - Montpellier 28-24
1396Toulouse - Castres 36-15
1397La Rochelle - Brive 41-17
1398Lyon Olympique - Pau 27-8
1400Racing Metro 92 - Agen 27-27

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1595Northland - Otago 40-10
1596Canterbury - North Harbour 31-25

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
1299Southern Kings - Ulster 17-42
1302Glasgow Warriors - Cardiff Blues 17-13
1377Neath Swansea Ospreys - Benneton Treviso 24-20

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
6945Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 4-1

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1545Houston Astros - New York Yankees 0-7
2938St Louis Cardinals - Washington Nationals 1-3

HRVATSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7505Mnk Alumnus - Futsal Dinamo 2-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3710Santa Coloma - Inter Movistar 2-5
3711Cartagena Fc - Parrulo Ferrol 2-2
7500Fc Garcia - Inter Fs V-V
7501Futsal Cartagena - O Parrulo Fs 2-2

VN JAPAN - DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
3242R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
3243L.Hamilton - V.Bottas 0-1
3249N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
3251D.Kvyat - P.Gasly 0-1
3252S.Perez - L.Stroll 1-0
3253K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
3269G.Russell - R.Kubica 1-0
3304C.Sainz - L.Norris 1-0
3313M.Verstappen - A.Albon 0-1
3314S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN JAPAN - KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
1910A.Albon - A.Albon 1-0
1911V.Bottas - V.Bottas 1-0
1912P.Gasly - P.Gasly 1-0
1913A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
1914R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
1915L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
1916N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
1917R.Kubica - R.Kubica 1-0
1919D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
1920C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
2746K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
2763L.Norris - L.Norris 1-0
2838S.Perez - S.Perez 1-0
2841K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
2842D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
2859G.Russell - G.Russell 1-0
2882C.Sainz - C.Sainz 1-0
2894L.Stroll - L.Stroll 1-0
2898M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
2913S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN JAPAN - POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
2306R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
2307L.Hamilton - V.Bottas 0-1
2309N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
2310D.Kvyat - P.Gasly 0-1
2320S.Perez - L.Stroll 0-1
2321K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
2322G.Russell - R.Kubica 1-0
2325C.Sainz - L.Norris 1-0
2326M.Verstappen - A.Albon 1-0
2328S.Vettel - C.Leclerc 1-0

IL LOMBARDIA 2019 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8329A.Yates - D.Gaudu 0-1
8330A.Valverde - M.Woods 1-0
8331B.Mollema - T.Wellens 1-0
8332D.Martin - P.Latour 0-1
8333D.Formolo - J.E.Chaves 1-0
8334D.Ulissi - S.Higuita 1-0
8335E.M.Nicolau - W.Kelderman 1-0
8336G.Brambilla - R.Molard 0-1
8337G.Ciccone - T.Benoot 1-0
8338I.Izaguirre - R.Majka 0-1
8339J.Haig - M.Nieve 1-0
8340J.Hindley - C.Hamilton 1-0
8341J.Fuglsang - V.Nibali 1-0
8342P.Roglic - E.Bernal 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 158133344
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 3058596376
arrow BC British Colombia BC49 6/49 2731374047
arrow BE Belgija 6/45 689144044
arrow BL Belgija Keno 20/70 5791012172123293335404249515657636670
arrow CA Kanada 6/49 131625323341
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 6783034
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 111152224
arrow CL Colorado 6/42 101729333536
arrow DA Multi-Daily A 6/99 52040618095
arrow DB Multi-Daily B 6/99 163339467887
arrow DC Multi-Daily C 6/99 22639579193
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 513152223252629353842485455565961646566
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1271013161920212324404748505357585964
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 217213536
arrow FK Finska Keno D 20/70 510121423273435364041424445465057596468
arrow FL Florida 6/53 92534374046
arrow FQ Finska Keno V 20/70 56111520242731333542474852535455586364
arrow FR Francuska 5/49 1012162737
arrow FT Finska Keno T 20/70 89111318192024253032343644475162656668
arrow GE Njemačka 6/49 42336424445
arrow GO Njemačka Keno 20/70 710111214192223242938414348505153545764
arrow GR Grčka 6/49 101535364248
arrow HU Mađarska 5/90 929567082
arrow IL Illinois 6/52 143037384445
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 81623293034
arrow IR Irska 6/47 12327334244
arrow IT Italija 6/90 53340457990
arrow LD Latvija Keno D 20/62 35689111516242830313241444647525762
arrow LE Latvija Keno E 20/62 136712142224283335364144464856586061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2671618192032353740414243495054555862
arrow LU Louisiana 6/40 132329303436
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 245103442
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 89141725
arrow MI Michigan Classic 6/47 61011263444
arrow MS Missouri 6/44 71523242531
arrow NP New York Pick 10 20/80 245912132329333437525660637071767980
arrow NY New York 6/59 131527304651
arrow OH Ohio Classic 6/49 61222232931
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 32122253038
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 4571014252627293438465153587274757678
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 216192536374347485052545658636567687577
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 212202224
arrow PO Poljska 6/49 4915252633
arrow QU Quebec 6/49 11223263849
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 81324253448
arrow SB Španjolska Bono 6/49 4511222841
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 82026274748
arrow SW Švicarska 6/42 41116192531
arrow TE Texas 6/54 31115294449
arrow TU Turska Sayisal 6/49 5621273746
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 232730364042
arrow UW SAD Powerball 5/69 1229345365
arrow WA Washington 6/49 32326343748
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 318192230
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 102023294243
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 79132128293032424345495153566670717680