Nedjelja 13.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7562Erlangen - Rhein Neckar Lowen - - 0-01-1
7564Excelsior - Dordrecht - - 0-13-2
7565Braga - Maritimo - - 2-02-1
7566Sochi - Cska Moscow - - 0-00-1
7567Aab Handbold - Pick Szeged - - 0-00-1
7568Huesca - Racing Santander - - 0-01-1
7569Barcelona - Valencia Basket - - 0-01-0
7570Crvena Zvezda Beograd - Buducnost Podgorica - - 0-00-1
7575Poljska - Sj. Makedonija - - 0-02-0
7576Bjelorusija - Nizozemska - - 0-21-2

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1191Guillermo Brown - Nueva Chicago domaći121-02-0
1193All Boys - Cd Santamarina Tandil domaći281-11-1
1196Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Gimnasia Jujuy domaći261-02-0
1197Ca Alvarado - Estudiantes Rio Cuarto domaći193-13-2
1198San Martin San Juan - Independiente Rivadavia domaći203-03-1
2936Mitre Santiago Del Estero - Deportivo Moron domaći421-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1205Almirante Brown - Ca San Miguel domaći540-03-0
1206Deportivo Armenio - Csd Flandria domaći860-01-1

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2113Canuelas Fc - Argentino De Merlo gosti130-12-1
2114Excursionistas - Cs Dock Sud gosti80-20-3
2117Ituzaingo - El Porvenir domaći361-01-0
2118Lujan - Ca Central Cordoba Rosario - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2138Juventud Unida San Miguel - Defensores De Cambaceres gosti640-01-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1022Perth Glory - Brisbane domaći341-01-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2446Lokeren - St Gilloise gosti350-11-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1533Atletico Linense - Ec Sao Bernardo Sp gosti30-22-3
1535Comercial Sp - Xv De Piracicaba - - 0-00-0
1540Santo Andre - Mirassol Sp domaći451-02-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7816Atletico Pr - Flamengo gosti450-10-2
7817Ceara - Avai domaći900-01-0
7818Internacional - Santos - - 0-00-0
7819Vasco Da Gama - Fortaleza domaći680-01-0
7820Sao Paulo Sp - Corinthians domaći660-01-0
7821Atletico Mg - Gremio gosti341-21-4
7822Chapecoense Sc - Cruzeiro gosti40-11-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1232Admira Praha - Fk Pribram B gosti30-12-1
1234Fc Hradec Kralove B - Fk Chlumec Nc domaći231-01-1
1239Fk Dukla Praha B - Fk Jablonec B gosti390-10-1
1256Sk Slavia Praha B - Fk Mas Taborsko domaći151-02-1
1257Sokol Brozany - Usti N Orlici gosti240-10-1
1258Zapy - Liberec U21 domaći480-02-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1285Banik Ostrava B - Hlucin gosti650-00-1
1286Fc Velke Mezirici - Slavia Kromeriz domaći31-13-1
1289Unex Unicov - Znojmo domaći131-03-1
1291Fc Fastav Zlin B - Rosice gosti270-10-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7899O Higgins - Universidad De Concepcion gosti61-21-2

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7512Santiago Wanderers - Cobreloa gosti73-15-1
7513Deportes Valdivia - Nublense domaći72-12-3
7514Union San Felipe - Cd Santa Cruz domaći730-03-0
7515Deportes Temuco - Deportes La Serena domaći820-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2534Vendsyssel Ff - Naestved gosti560-01-1

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7336Avarta - Vanlose gosti180-10-3
7337Ringkobing - Aarhus Fremad domaći341-01-3
7338Ab Gladsaxe - Jammerbugt Fc gosti630-00-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4383Coventry - Tranmere gosti830-00-1

ENGLESKA SUPERLIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1524Liverpool Lfc - Bristol City Women gosti160-11-1
1525Tottenham Hotspur - Manchester Utd gosti130-10-3
1528Brighton Hove Albion Lfc - West Ham United Lfc gosti240-11-3
1529Reading Lfc - Everton Lfc domaći72-23-2
1530Chelsea Lfc - Arsenal Lfc gosti80-12-1

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1495Skotska - San Marino domaći123-06-0
1503Kazahstan - Belgija gosti210-10-2
1505Bjelorusija - Nizozemska gosti320-21-2
1507Cipar - Rusija gosti90-20-5
1508Madjarska - Azerbaijan domaći101-01-0
1513Poljska - Sj. Makedonija domaći740-02-0
1514Slovenija - Austrija gosti210-10-1
1515Wales - Hrvatska gosti91-11-1
7110Estonija - Njemacka gosti510-00-3

GRČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1250Ao Trikala 1963 - Ask Olympiakos domaći241-01-1
1259Diagoras Rodou - Thesprotos domaći271-04-1
1260Egaleo - Pae Ialyssos Rhodes domaći381-01-0
1262Ionikos Nikaias - Ofi Crete gosti330-10-1
1263Niki Volou - Kalamata domaći530-01-1
1264Veria Nps - Po Triglias domaći21-02-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2182Juventus Fc - Cf Florentia domaći181-13-1
2183Inter Milan - Ac Milan gosti350-11-3

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2592Carrarese - Pergolettese domaći81-03-0
2593Lecco - Us Pianese gosti71-31-3
2607Olbia - Pro Patria gosti220-10-1
2614Alessandria - Como domaći151-01-1
2615As Giana Erminio - Novara domaći202-02-1
2618Monza - Albinoleffe domaći690-01-0
2619Renate - Ac Gozzano domaći53-03-0
2621Siena - Arezzo gosti620-01-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2639Cesena - Sambenedettese gosti240-21-3
2640Fano - Rimini - - 0-00-0
2644Gubbio - Carpi gosti311-11-2
2647Reggio Audace Fc - Triestina domaći351-13-1
2648Salo - Sud Tirol domaći361-01-0
2656Virtus Vecomp Verona - Vis Pesaro domaći52-03-1
2657Fc Arzignano Valchiampo - Modena domaći431-01-1
2658Fermana - Imolese Calcio gosti880-00-1
2666Piacenza - Vicenza gosti150-12-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2678Catania - Picerno domaći470-01-0
2681Potenza - Teramo domaći900-01-0
2682Rende - Cavese gosti810-00-1
2683Bari - Ternana domaći600-02-0
2684Casertana - Sicula Leonzio gosti51-11-1
2685Paganese - Avellino gosti150-13-1
2688Rieti - Monopoli gosti600-00-1
2689Virtus Francavilla Calcio - Vibonese domaći153-06-2
2690Viterbese - As Bisceglie domaći570-01-0

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6936Ac Bastia 1924 - Ponsacco domaći490-01-0
6937Atletico Porto Santelpidio - Campobasso domaći311-02-1
6938Calcio Montebelluna 1919 - Asd Villafranca Veronese - - 0-00-0
6939Nocerina - Gelbison domaći850-01-0
6940Sangiovannese - Foligno domaći281-01-0
6941Scandicci - Pomezia domaći331-02-0
6942Tamai - Asd Cartigliano gosti71-22-2
6943Tuttocuoio - Asd San Donato Tavarnelle domaći201-01-1

JAMAJKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8344Dunbeholden Fc - Humble Lions Fc - - 0-00-0
8345Portmore United - Uwi Fc gosti12-12-1
8352Vere United Fc - Tivoli Gardens domaći161-01-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6598Kashiwa Reysol - Mito Hollyhock domaći152-22-3
6601Montedio Yamagata - Fc Gifu domaći91-02-0
6604Machida Zelvia - Kagoshima United - - 0-00-0
6605Kofu - Tochigi Sc gosti80-11-1

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8471Kashima Antlers - Kawasaki Frontale - - 0-00-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5044Beijing Renhe - Chongqing Lifan gosti191-31-4

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1144La Equidad - Once Caldas domaći480-01-1
1145U. M. Santa Marta - Envigado domaći710-01-0
1146Atletico Nacional - Rionegro Aguilas domaći351-01-0
1147Jaguares D. Cordoba - Independiente Medellin gosti100-10-1
1155Cucuta Deportivo - Boyaca Patriotas domaći91-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6523Cartagines - Perez Zeledon gosti260-12-2

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5149Cf Potros Uaem - Unam Pumas - - 0-00-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1203Brazil - Nigerija gosti350-11-1
1301Etiopija - Uganda gosti190-10-1
7928Kenija - Mozambik gosti690-00-1

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1899Argentina - Ekvador domaći203-06-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1274Volendam - Den Bosch domaći251-01-1
1278Almere - Go Ahead Eagles domaći680-01-1
1279Excelsior - Dordrecht gosti270-13-2

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1608Spjelkavik - Rommen gosti330-11-1
1609Krakeroy - Herd gosti340-11-1
1664Fk Lyn - Tonsberg domaći192-12-2
1748Mandalskameratene - Flint gosti220-23-3

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1582Bryne - Nardo domaći730-01-0
1583Stordals Blink - Fredrikstad domaći271-02-3
1584Vidar - Levanger domaći231-01-3
1587Hodd - Egersund gosti50-10-2
1588Brattvaag - Sola domaći115-36-4
1602Senja - Fram Larvik domaći261-02-0
1603Elverum - Alta domaći211-22-2
1604Mjolner - Sotra Sk gosti81-13-2

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7810Fcr 2001 Duisburg - Bayer 04 Leverkusen gosti72-12-1
7811Jena - Essen Schonebeck gosti360-11-7
7812Sc Sand - Frankfurt domaći271-03-0
7906Turbine Potsdam - Sc Frieburg gosti40-34-5

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6949Jahn Regensburg Ii - 1865 Dachau domaći82-13-2

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6944Ammerthal - Seligenporten domaći182-02-1

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1230Schwachhausen - Union 60 Bremen domaći31-02-0
1231Bsc Hastedt - Esc Geestemunde gosti190-22-4
1236Sc Borgfeld - Sfl Bremerhaven domaći31-11-3

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7558Sv Neuhof - Bad Vilbel gosti131-23-2
7559Sv Rot Weiss Walldorf - Sc Hessen Dreieich gosti450-11-4
7560Vfb Ginsheim 1916 - Fernwald domaći480-03-1
7561Fc Eddersheim - Tus Dietkirchen - - 0-00-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7608Usc Paloma - Hamburger Sv Iii domaći142-12-2
7609Buchholz - Union Tornesch domaći52-15-3
7610Sv Rugenbergen - Barmbek Uhlenhorst domaći201-02-3
7611Tsv Sasel 1925 - Tus Dassendorf 1948 gosti680-00-1
7613Wandsbeker Tsv Concordia 1881 - Curslack Neuengamme domaći282-02-0

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
77801. Fc Duren - Fortuna Koln Ii gosti21-13-1
7781Wegberg Beeck - Blau Weiss Friesdorf domaći171-03-0
7782Spvg Frechen 20 - Viktoria Arnoldsweiler domaći610-02-0
7783Wesseling Urfeld - Hennef 05 gosti90-11-1
7784Fc Pesch - Sv 1914 Eilendorf domaći52-05-0
7785Siegburger Sv 04 - Borussia Freialdenhoven gosti51-12-1
7786Sv Deutz 05 - Fc Hurth gosti450-10-1
7787Vfl Vichttal - Sv Breinig gosti350-10-1

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7759Bocholt - Schwarz Weiss Essen gosti380-11-1
7760Cronenberger - Vfb 03 Hilden domaći231-12-2
7761Sf Niederwenigern - Tvd Velbert 1870 gosti360-10-2
7762Spvg Schonnebeck 1910 - Sc Union Nettetal domaći152-03-1
7763Straelen - Kleve domaći83-03-1
7774Turu Dusseldorf - 1.Fc Monheim gosti670-00-2
7775Tus 64 Bosinghoven - Ratinger gosti202-12-4

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7671Eintracht Northeim - Sv Atlas Delmenhorst gosti270-20-6
7754Arminia Hannover - Braunschweig domaći900-01-0
7755Heeslinger Sc - Gifhorn - - 0-00-0
7756Mtv Wolfenbuttel - Mtv Eintracht Celle domaći171-01-3
7757Sc Spelle Venhaus - Vfl Oldenburg gosti94-15-2
7758Tb Uphusen - Fc Hagen Uthlede gosti282-13-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7809Elversberg Ii - Pfeddersheim gosti190-30-4

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
75781. Fc Kaan Marienborn - Sc Preussen Munster Ii gosti260-12-2
7582Gutersloh - Sv Schermbeck - - 0-00-0
7584Rsv Meinerzhagen - Hammer Spvgg domaći141-02-0
7585Sc Wiedenbruck 2000 - Holzwickeder Sc domaći221-14-2
7587Tsg Sprockhovel - Siegen domaći151-03-0
7588Tus Ennepetal - Sc Paderborn 07 Ii domaći121-03-1
7589Tus Erndtebruck - Rot Weiss Ahlen gosti80-11-4
7591Westfalia Rhynern - Eintracht Rheine gosti900-00-1
7592Asc 09 Dortmund - Westfalia Herne gosti140-21-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1223Vfb Oldenburg - Jeddeloh domaći81-02-0
8129Eintracht Norderstedt - Lubeck gosti360-21-2
8130Holstein Kiel Amateurs - Havelse - - 0-00-0
8131Hannoverscher Sc - Heider domaći251-11-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8178Fc Giessen - Ulm gosti490-00-3

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7577Sv Eichede - Tsv Bordesholm gosti80-21-3

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8592Cd Universitario - Atletico Chiriqui domaći40-31-3
8593Arabe Unido - Ca Independiente De La Chorrera domaći181-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8020Pirata Fc - Sport Boys domaći251-01-1
8021Deportivo San Martin - Alianza Lima domaći211-12-3
8022Fbc Melgar - Escuela Municipal Deportivo Binacional domaći530-01-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6242Los Caimanes - Atletico Grau gosti100-32-5
6249Alianza Atletico - Juan Aurich domaći72-03-1
6253Comerciantes Unidos - Santos Fc Ica domaći570-03-0
6258Cultural Santa Rosa - Deportivo Coopsol domaći352-02-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8030Olimpia Elblag - Gornik Leczna domaći431-01-1
8031Blekitni Stargard S. - Skra Czestochowa domaći311-03-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8034Cova Piedade - Sporting Farense gosti310-20-2
8035Vilafranquense - Oliveirense domaći112-03-2

PORTUGAL LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6659Penafiel - Pacos Ferreira domaći171-01-2
6660Braga - Maritimo domaći112-02-1

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4642Sportul Snagov - U Cluj gosti800-01-1
6663Fk Csikszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Tg.Jiu domaći272-02-2
6664Petrolul Ploiesti - Daco Getica Bucuresti domaći32-03-0

RUSIJA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8640Zenit Irkutsk - Fk Novosibirsk domaći22-02-0

RUSIJA 3. LIGA URALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8616Fc Ufa 2 - Ural 2 gosti310-11-2
8617Tyumen - Chelyabinsk - - 0-00-0
8618Fc Zvezda Perm - Lada Universitet domaći31-21-3
8619Kamaz - Zenit Izhevsk - - 0-00-0
8620Lada Togliatti - Akron Tolyatti gosti171-11-3

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3627Charleston - Loudoun United Fc domaći61-11-2
6509Okc Energy Fc - Rio Grande Valley Fc gosti700-00-2

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3113Petrzalka - Banska Bystrica gosti360-20-2
3115Samorin - Fk Poprad gosti760-00-1
3118Slavoj Trebisov - Kfc Komarno gosti142-13-1

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7007Kostarika - Curacao - - 0-00-0
7019Honduras - Martinique - - 1-01-0
7044Grenada - French Guyana domaći670-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2720Mirandes - Fuenlabrada domaći91-02-1
2721Numancia - Real Zaragoza gosti810-00-1
2722Albacete - Real Oviedo domaći321-01-2
2724Huesca - Racing Santander gosti680-01-1
2725Las Palmas - Deportivo La Coruna domaći152-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8037Getafe B - Ss Reyes gosti590-00-2
8038Atletico Baleares - Sporting Gijon B domaći281-02-0
8039Atletico Madrid B - Fc Coruxo domaći162-03-0
8040Celta Vigo B - Cf Rayo Majadahonda gosti670-00-1
8041Las Rozas Cf - Up Langreo - - 0-00-0
8042Marino Luanco - Scr Pena Deportiva domaći630-01-0
8043Melilla - Las Palmas B gosti490-00-1
8044Real Oviedo B - Racing Ferrol gosti820-00-1
8045Ud Ibiza Eivissa - Internacional De Madrid Boadilla domaći680-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8051Burgos - Osasuna B gosti140-13-2
8052Izarra - Cultural Leonesa gosti900-00-1
8053Guijuelo - Salamanca Cf Uds gosti201-21-2
8054Real Sociedad B - Deportivo Alaves B domaći520-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8058Cd Ebro - Levante B domaći91-03-1
8059Fc Andorra - Hercules domaći52-02-1
8060Lleida - Prat domaći62-02-0
8061Olot - Espanyol B gosti430-11-1
8062Cf La Nucia - Badalona gosti70-11-1
8063Ud Cornella - Villarreal B gosti410-11-2
8064Castellon - Sd Ejea domaći151-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8067Cf Cadiz B - San Fernando domaći690-01-0
8068Real Murcia - Merida domaći181-01-0
8069Algeciras - Cordoba gosti70-12-2
8070Badajoz - Cp Villarrobledo domaći221-23-2
8071Marbella - Cartagena - - 0-00-0
8072Rec De Huelva - Rb Linense domaći321-01-1
8073Yeclano Deportivo - Ucam Murcia domaći431-02-1
8074Villarrubia Cf - Don Benito gosti440-10-1

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7399Cd Ariznabarra - Jd Somorrostro gosti360-11-2
8647Rc Deportivo Fabril - Ud Somozas gosti560-01-1
8648Racing Club Villalbes - Cd Choco domaći900-01-0
8649Ud Ourense - Compostela domaći580-01-0
8650Ud Paiosaco - Arosa Sc gosti20-30-4
8651Cd Vallobin - Club Siero - - 0-00-0
8652Caudal Deportivo - Cd Colunga domaći610-04-0
8653Uc Ceares - Real Avilies domaći52-12-3
8654Cd Santurtzi Ke - Cd Vitoria gosti320-10-2
8655Sd Gernika Club - Cd Basconia gosti900-00-1
8656Sestao River - Pasaia Ke domaći900-01-0
8657Ce Europa - Santfeliuenc Fc domaći42-04-0
8658Ce Manresa - Cf Pobla De Mafumet domaći21-22-2
8659San Cristobal Cp - Igualada Cf domaći232-03-1
8660Cf Peralada - Fc Vilafranca domaći880-01-0
8661Ec Granollers - Fc Cerdanyola Del Valles gosti61-12-2
8662Ue Vilassar De Mar - Figueres domaći560-01-1
8663Sant Andreu - Ue Castelldefels domaći720-01-1
8664Terrassa - Ue Sants domaći480-02-0
8665Fc J. Espanol De San Vicente - Club Deportivo Eldense domaći142-02-1
8666Paterna Cf - Atletico Saguntino - - 0-00-0
8667Cd Roda - Recambios Colon Cd gosti490-01-1
8668Crevillente Deportivo - Silla Cf domaći51-01-0
8669Olimpic De Xativa - Alzira gosti140-10-1
8670Vilamarxant Cf - Atzeneta Ue gosti900-00-2
8681Ad Alcorcon B - Ed Moratalaz domaći63-03-0
8682Ad Torrejon Cf - Leganes B gosti360-10-2
8706Alcala - Alcobendas Sport gosti70-11-1
8707Cd San Fernando De Henares - Cf Pozuelo De Alarcon gosti250-11-2
8708Parla - Cd Mostoles domaći21-22-2
8709Sad Villaverde San Andres - Dav Santa Ana gosti160-12-3
8710Atletico De Pinto - Flat Earth Fc - - 0-00-0
8711Navalcarnero - Ad Union Adarve gosti151-23-2
8717Jupiter Leones - La Baneza Cf - - 0-00-0
8718Cd Becerril - Ud Santa Marta domaći890-01-0
8719Real Burgos - Cd Cristo Atletico gosti880-00-1
8720Gimnastica Segoviana - Arandina domaći381-01-3
8744Atletico Malagueno - Cd Loja gosti271-12-2
8745Cd Huetor Vega - Linares gosti111-43-4
8746Velez Cf - Cd Melilla domaći92-14-1
8747Club Polideportivo Almeria - Cd El Ejido 2012 domaći121-31-4
8748Cd Huetor Tajar - Jaen gosti300-12-2
8749El Palo - Almeria B domaći291-12-1
8750Real Betis B - Ceuta - - 0-00-0
8751Cd Utrera - Coria Cf gosti160-11-1
8752Cordoba Cf B - Conil Cf gosti11-11-2
8753San Roque - Ca Antoniano domaći91-21-2
8754Los Barrios - Xerez Deportivo Fc domaći111-02-0
8755Xerez - Cd Ciudad De Lucena gosti180-10-2
8756Salerm Puente Genil Fc - Rota Cd domaći451-05-1
8757Atletico Union Guimar - Ud Gran Tarajal domaći520-02-3
8758Ca Tacoronte - Cf Panaderia Pulido domaći202-05-0
8759Santa Brigida - Cd Buzanada domaći291-01-2
8760Real Murcia B - Sfc Minerva domaći351-01-1
8761Ed Churra - Lorca Deportiva gosti110-11-1
8762Fc Cartagena Ii - Ucam Murcia Ii gosti700-01-1
8777Deportiva Minera - Olimpico Totana domaći800-01-0
8778Extremadura Ud B - Cacereno gosti171-11-1
8779Jerez De Los Caballeros - Cpvo Valdivia domaći271-14-1
8780Villanovense - Cd Coria - - 0-00-0
8781Ucd Burlades - Pena Sport gosti300-22-2
8782Cd Corellano - Pamplona gosti181-21-3
8783Ud Logrones B - Casalarreina Cf domaći530-01-0
8784Cdfc La Calzada - Cp Calasancio gosti610-01-2
8785Ad San Juan De Mozarrifar - Illueca Cf domaći730-01-1
8786Cd Valdefierro - Real Zaragoza Da domaći81-23-3
8787Villanueva Cf - Sd Borja gosti151-22-3
8788Cf Calamocha - Cuarte Cd gosti870-00-1
8789Utebo Fc - Ca Monzon domaći870-01-0
8790Cd Azuqueca - Cd Torrijos domaći181-13-2
8791Cd Madridejos - Cd Pedroneras domaći790-01-0
8792Conquense - La Roda domaći121-01-0
8793Toledo - Almansa domaći232-05-0

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8796Vaxjo Dff - Kif Orebro gosti11-12-1
8798Vittsjo - Kristianstads Dff domaći800-02-0
8799Fc Rosengard - Linkopings gosti441-13-3
8800Eskilstuna United Dff - Bunkeflo domaći620-01-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8794Kristianstad - Atvidaberg gosti141-21-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2917Tegs - Forward domaći361-03-0
2918Carlstad United - Umea domaći281-02-1
2919Karlslunds - Bodens gosti31-12-5
2921Vasalunds If - Fc Linkoping City gosti500-00-3

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA GOTALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1924Ifk Aamaal - Savedalens If gosti122-24-2
1925Ijk Uddevalla - Vanersborgs Fk domaći363-05-2
1926Nordvarmland Ff - Ifk Tidaholm - - 0-00-0
1927Stenungsunds - Grebbestads If domaći291-03-0
1930Vargarda Ik - Orebro Syrianska Bk gosti91-32-6

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRA SVEALANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1668Enkoping Sk - Ifk Stocksund gosti230-13-3
1694Gamla Upsala - Sundbyberg Ik gosti43-16-2
1695Karlbergs Bk - Lidingo domaći143-15-4
1696Kungsangens If - Kvarnsvedens gosti171-21-4
1707Skiljebo - Hudiksvalls domaći301-01-2
1714Valbo - Gute gosti370-11-2

ŠVEDSKA 4. LIGA NORRLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1611Anundsjo - Ostersunds gosti730-00-2
1635Gottne If - Taftea Ik domaći22-02-1
1636Ifk Umea - Sandviks Ik domaći411-01-1
1637Kramfors Alliansen - Friska Viljor domaći880-01-0
1646Pitea - Skelleftea gosti70-20-2
1647Umea Fc Akademi - Timra gosti20-31-4
1649Ytterhogdals Ik 1921 - Lulea domaći680-01-0

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1551Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Elazigspor gosti332-15-1
1552Gumushane - Manisa Buyuksehir Belediyespor gosti840-00-1
1553Hekimoglu Trabzon - Zonguldakspor gosti290-11-4
1554Ankara Demirspor - Belediye Vanspor domaći850-02-0
1555Karabukspor - Tuzlaspor gosti660-00-2
1575Nigde Anadolu Fk - Kirsehir Belediye Spor gosti160-11-3
1576Bandirmaspor - Sakaryaspor domaći441-03-0
1577Utas Usakspor A.S - Eyupspor domaći91-02-0
1578Kahramanmaras - Idare Genclik domaći401-01-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8801Obolon Brovar Kiev - Fc Balkany Zorya domaći152-03-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6145Zamora - Metropolitanos Fc domaći371-03-0
8802Atletico Venezuela - Monagas domaći302-02-1
8803Dep. La Guaira - Academia Puerto Cabello domaći141-12-2
8804Deportivo Lara - Tachira domaći131-01-0
8805Llaneros - Aragua domaći161-01-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1240Kk Cedevita Olimpija - Cibona Zagreb 79-70
1241Crvena Zvezda Beograd - Buducnost Podgorica 81-89

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6238Ferro Carril Oeste - Club Deportivo Hispano Americano 72-62
6239San Martin Corrientes - Regatas Corrientes 79-91

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6953Arkadia Traiskirchen - Ubsc Graz 92-82
6954Bk Dukes Klosterneuburg - Kapfenberg Bulls 70-60
6955Ubc St Polten - Swans Gmunden 74-85

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6966Tundja Yambol - Bc Beroe Sz 82-93

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6969Novy Jicin - Bcm Orli Prostejov 78-87
6974Bk Breda Weinstein Opava B - Bc Vysocina 75-62
6975Bk Snakes Ostrava - Zlin 72-84

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6967Apop Paphos - Proteas Eka Ael 78-73
6968Omonia Bc - Keravnos 76-84

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2481Liepajas Lauvas - Valga Korvpallikool 90-77
2482Latvijas Universitate - Tartu Rock 65-59

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8637Alaska Aces - Rain Or Shine 78-71
8638San Miguel Beermen - Barangay Ginebra 124-129

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6846Dijon - Asvel Lyon Villeurbanne 70-79

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8621Hermine Nantes Basket - Bc Souffelweyersheim 77-71

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6281Gs Ermis Agias Larisas - Aris 92-78
6303Panathinaikos - Asp Promitheas 99-68

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5588Sassari - Trieste 59-65
5589Venezia - Cantu 76-46
5590Milano - Brindisi 89-92
5668Brescia - Trento 92-66
5683Reggio Emilia - Cremona 85-71
5684Pesaro - Virtus Bologna 79-94
5857Bologna - Treviso 77-69

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2445Udinese - Verona 81-95
2452Caserta - Roseto 92-92 / 112-113
2453Montegranaro - Caselpusterlengo 76-78
2454Ravenna - Ferrara 72-67
2458San Severo - Imola 84-82
2716Biella - Agrigento 92-82
2717Casale Monferrato - Eurobasket Roma 81-80
2719Mantova - Urania Milano 69-71
2728Scafati - Trapani 101-92
2912Capo D Orlando - Torino 64-74
2914Tortona - Bergamo 84-69
2916Napoli Basket - Latina 80-85

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7191Aisin Seahorses Mikawa - Chiba Jets 84-107
7192Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - San En Neo Phoenix 88-74
7193Niigata Albirex Bb - Brave Thunders Kanagawa 67-70
8636Niigata Albirex Bb - Brave Thunders Kanagawa 62-71

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6982Yamagata Wyverns - Earthfriends Tokyo Z 55-64

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1202Busan Kt Sonicboom - Incheon Elephants 66-76
1204Mobis Phoebus - Seoul Thunders 70-71

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6990Nevezis - Siauliai 85-98
6991Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 73-80
6992Bc Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes 75-62

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3033Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 118-72
3055Los Angeles Clippers - Melbourne United 118-100
3056San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans 114-123
3065Orlando Magic - Philadelphia 76ers 94-126
3067Toronto Raptors - Chicago Bulls 91-105
3068Washington Wizards - Milwaukee Bucks 108-115

NIZOZEMSKA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2483Landstede Basketball Zwolle - Groningen 77-70

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7394Bg Gottingen - Rasta Vechta 72-77
7395Mitteldeutscher Bc - Brose Baskets Bamberg 88-88 / 96-99
7396Bbc Bayreuth - S.Oliver Baskets Wurzburg 79-88

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1199Tbb Trier - Phoenix Hagen 81-85
1200Usc Heidelberg - Eisbaren Bremerhaven 75-77

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1252Slask Wroclaw - Wilki Morskie Szczecin 73-83
1253Wikana Start Lublin - Mks Dabrowa Gornicza 91-80
1254Asseco Prokom Gdynia - Gtk Gliwice 78-87
1255Legia Warszawa - Astoria Bydgoszcz 69-71

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1392Scm Universitatea Craiova - Csu Atlassib Sibiu 75-74

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1242Real Madrid - Montakit Fuenlabrada 89-64
1243Herbalife Gran Canaria - Morabanc Andorra 80-67
1245Bilbao Basket - Baskonia 79-75
1246Barcelona - Valencia Basket 97-94
1247Estudiantes - Icl Manresa 87-79

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8641Cd Zamarat - Araski Aes 54-54 / 63-65
8642Ae Sedis Basquet - Avenida 37-73
8643Embutidos Pajariel Bembibre Pdm - Gernika Kesb 60-75
8644Uni Girona Cb - Porta Xi Ensino 66-58
8645Valencia Bc - Campus Promete 76-32

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2467Gipuzkoa Basket - Cb Penas Huesca 68-64
2475Leyma Basquet Coruna - Cb Almansa 58-58 / 75-71

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1019Bursaspor Durmazlar - Pinar Karsiyaka 77-85
5440Banvitspor - Anadolu Efes Istanbul 84-66
7626Buyukcekmece Basketbol - Ogm Ormanspor 64-84

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6856Cska Moscow - Minsk 2006 114-81
6857Parma Permsky Kray - Enisersk 88-90
6858Zenit Saint Petersburg - Nizhnyi Novogrod 69-76

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3932Hartford Wolf Pack - Rochester Americans 0-02-2
3933Providence Bruins - Springfield Thunderbirds 0-12-5
4113San Jose Barracuda - Bakersfield Condors 0-04-3
4114Hershey Bears - Wilkes Barre Scranton Penguins 2-05-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1224Cortina - Hc Gherdeina 1-05-2
1225Feldkirch - Steel Wings Linz 3-08-2
1226Asiago - Lustenau 0-07-3

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7021Dornbirn - Kac 1-41-6
7022Innsbruck - Red Bull Salzburg 2-12-8
7023Orli Znojmo - Black Wings Linz 1-23-3
7024Sapa Fehervar - Bolzano 1-33-4
7025Vsv - Graz 99ers 1-04-0

BJELORUSIJA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1212Hk Brest - Hc Bobruisk 0-11-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7167Mlada Boleslav - Vitkovice 1-25-3
7168Mountfield Hk - Karlovy Vary 0-11-3
7169Plzen - Pardubice 2-25-3
7170Kometa Brno - Liberec 1-17-4
7171Litvinov - Zlin 0-15-1

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2485Dundee Stars - Sheffield Steelers 1-13-6
2486Coventry Blaze - Cardiff Devils 0-01-2
2493Glasgow Clan - Belfast Giants 0-03-1
2494Fife Flyers - Nottingham Panthers 2-04-1

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7242Amiens - Chamonix Mont Blanc Pionieers 2-15-2
7243Scorpions De Mulhouse - Gap 1-12-2

KANADA OHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4167Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 2-22-4

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4352Edmonton Oil Kings - Portland Winter Hawks 1-01-1
4368Regina Pats - Lethbridge Hurricanes 2-34-5

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7411Dab Docler - Corona Brasov 0-11-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2762Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins 1-12-7
2767Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights 1-22-5
2768San Jose Sharks - Calgary Flames 2-03-1

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1237Ringerike - Nidaros Hockey 0-04-4
1248Furuset - Gjovik Mammuts 0-01-3
1249Comet - Tonsberg Og Omegn Ihk 3-17-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7290Ehc Munchen - Iserlohn Roosters 1-15-2
7312Grizzly Adams Wolfsburg - Bremerhaven Pinguins 0-12-5
7319Straubing Tigers - Adler Mannheim 0-03-1
7353Erc Ingolstadt - Eisbaren Berlin 1-02-4
7357Schwenninger - Deg Metro Stars 1-12-2
7390Krefeld Pinguine - Kolner Haie 1-32-3
7403Augsburger Panthers - Thomas Sabo Ice Tigers 0-05-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1213Bayreuth Tigers - Dresdner Eislowen 1-13-3
1214Crimmitschau - Bietigheim Steelers 0-01-1
1215Lausitzer Fuchse - Bad Nauheim 0-01-2
1216Bad Tolz - Landshut Cannibals 3-15-5
1218Heilbronner Falken - Revensburg Towerstars 2-05-2
1221Kassel Huskies - Esv Kaufbeuren 2-27-3
1222Wolfe Freiburg - Lowen Frankfurt 2-13-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7485Stoczniowiec Gdansk - Jasterzebie 1-11-2
7489Unia Oswiecim - Podhale Nowy Targ 0-11-1
7490Zaglebie Sosnowiec - Katowice 1-12-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8218Red Star Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl 0-13-6
8219Jokerit - Salavat Ufa 0-12-2
8220Sochi - Cska Moscow 0-00-2
8221Torpedo Nn - Ska St Petersburg 1-21-4
8222Vityaz Podolsk - Dinamo Minsk 0-03-0

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7497Chelyabinsk - Tsen Tou Jilin City 2-14-2
7498M Novokuznetsk - Kazzinc Torpedo 2-16-3
7499Yugra - Csk Vvs Samara 0-02-1
7506Hk Dinamo St Petersburg - Zvezda Moscow 1-02-1
7507Hk Dynamo Tver - Humo Tashkent 2-23-3
7508Ska Neva - Khimik Voskresensk 1-02-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7496Irbis Kazan U20 - Belye Medvedi U20 2-04-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8233Dvtk Jegesmedvek - Trencin 0-32-4
8234Nitra - Banska Bystrica 0-01-2
8235Mac Ujbuda - Liptovsky Mikulas 1-06-0
8236Poprad - Nove Zamky 0-01-0
8237Dukla Michalovce - Zvolen 0-22-5
8238Detva - Slovan Bratislava 0-22-4

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7516Lausanne - Lugano 0-05-2

ATP ANTWERP KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9133K.Majchrzak - S.Stakhovsky 12-66-36-32-0
9134M.Trungelliti - J.Munar Clar 7-123-64-60-2
9135K.Edmund - N.Gombos 14-184-67-61-2
9136Y.Maden - S.Caruso 12-66-26-42-0
9137C.Taberner - A.Hoang 10-152-66-31-2
9138M.Copil - R.Bemelmans 12-86-46-42-0
9139A.Bovy - P.Lorenzi 12-187-61-61-2
9140G.Barrere - P.Martinez 12-46-06-42-0

ATP MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8565E.Gerasimov - R.Molleker 16-126-34-62-1
8566A.Dubrivnyy - F.Horansky 13-96-47-52-0
9154L.Rosol - N.Milojevic 19-157-56-72-1
9155D.Dzumhur - S.Ofner 12-46-26-22-0

ATP SHANGHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7927D.Medvedev - A.Zverev 12-56-46-12-0

ATP STOCKHOLM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9141A.Popyrin - T.Kamke 14-117-57-62-0
9142L.Renard - E.Gulbis V-V7-5V-VV-V
9143E.Couacaud - Y.Sugita 6-122-64-60-2
9144T.Robredo - O.Otte 7-160-66-41-2
9145T.Paul - M.Eriksson 12-26-16-12-0
9146V.Troicki - D.Novak 6-135-71-60-2
9147H.Chung - C.Stebe 12-156-33-61-2

CHALLENGER FAIRFIELDTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1227S.Johnson - C.O Connell 8-124-64-60-2

CHALLENGER FAIRFIELD PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2692A.Goransson S.Verbeek - D.King P.Polansky 20-214-66-31-2

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIFTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1170M.Ymer - M.Bourgue 12-56-16-42-0

CHALLENGER MOUILLERON LE CAPTIF PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1168S.Arends D.Pel - J.O Mara K.Skupski 5-121-64-60-2

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8729A.Santillan - Z.Li 12-66-26-42-0
8730A.Vukic - C.Eubanks 8-135-73-60-2
8731C.Tseng - Z.Zhang 14-164-66-41-2
8732D.Wu - Y.He 13-97-66-32-0
8733G.Oliveira - S.Doumbia V-VV-VV-VV-V
8734H.Moriya - T.Wu 13-131-66-32-1
8736I.Nedelko - M.Purcell 5-123-62-60-2
8737J.Cui - F.Ferreira Silva 3-122-61-60-2
8738J.Nam - S.Sekiguchi 12-26-16-12-0
8739M.Safwat - D.Yevseyev 5-130-65-70-2
8740S.Imai - F.Sun 8-124-64-60-2
8741T.Yang - X.Gao 13-86-27-62-0
8742Y.Li - B.Gojo 11-183-67-61-2
8743Y.Watanuki - Y.Bai V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER SANTO DOMINGOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2949J.Varillas - F.Coria 14-116-32-62-1

CHALLENGER SANTO DOMINGO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2698O.Luz L.D.Martinez - A.Behar G.Escobar 21-247-64-61-2

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8615C.Gauff - J.Ostapenko 13-116-31-62-1

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9156B.Krejcikova K.Siniakova - B.Haas X.Knoll 12-76-46-32-0

WTA LUKSEMBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9158Y.Bonaventure - J.Ponchet 17-124-66-12-1
9159E.Ruse - B.Schoofs 12-66-26-42-0
9160M.Niculescu - E.Silva 15-103-66-22-1
9161M.Kostyuk - K.Juvan 12-46-06-42-0
9162S.Voegele - L.Pattinama Kerkhove 17-146-24-62-1
9163N.Stojanovic - A.Lottner 10-126-04-61-2

WTA MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8353J.Fett - T.Martincova 4-122-62-60-2
8354K.Flipkens - L.Samsonova 13-97-56-42-0
8562K.Kanepi - A.Kalinina V-VV-VV-VV-V
8563P.Kudermetova - V.Gracheva 6-124-62-60-2
9164I.Shinikova - O.Danilovic 14-126-42-62-1
9165A.Zakharova - J.Cepelova 7-124-63-60-2
9166G.Gatto Monticone - V.Grammatikopoulou 18-166-35-72-1
9167G.Dabrowski - V.Flink 12-76-36-42-0

WTA TIANJINTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6952R.Peterson - H.Watson 12-86-46-42-0

CHALLENGE KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2571Hc Tallinn - Kauno Azuolas Ktu Kaunas 28-30
2572Cassano Magnago - Viktor Stavropol 26-26
2573Hbc Bascharage - Alingsas 31-36
2574Hc Vogosca Poljine Hills - Vhc Sviesa Vilnius 31-25
2575Rk Dinamo Pancevo - Bern 28-25
2577Branik Maribor - H71 31-24

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6147Mors Thy Handbold - Kif Kolding 28-32

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7311Hc Midtjylland - Ajax Kobenhavn 28-29

EHF KUP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
1512Ska Minsk - Rd Riko Ribnica 28-23
1516Ztr Zaporozhye - Hc Butel Skopje 29-24
1521Rk Gorenje Valenje - Metaloplastika 32-29

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1541Thuringer - Byasen Elite 29-25
1542Buxtehuder Sv - Astrakhan 25-30
1543Zvezda Zvenigorod - Skuru 29-22
1544A.C. Paok - Zork Jagodina 25-23
1546Besancon - Fredrikstad 29-27
1548Zaglebie Lubin - Storhamar 22-38

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2162Bjelovar - Dubrava 24-29

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
1901Veszprem - Porto Vitalis 38-28
1902Gog - Wisla Plock 28-27
1903Aab Handbold - Pick Szeged 28-35
1942Paris Handball - Celje Pivovarna Lasko 27-18
1944Rk Eurofarm Rabotnik - Riihimaen Cocks 31-30

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1955Ftc - Metz Handball 28-34
1956Ik Savehof - Krim Mercator 21-25
1957Bbm Bietigheim - Buducnost T Mobile 23-30
1958Podravka - Vag Handball 25-24
1959Dhk Banik Most - Gyori Audi Eto 21-46

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7788Runar - Bsk Nif 24-23

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7794Gjerpen - Molde Hk 18-31
7807Oppsal If - Aker Topphaandball 22-21

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7178Erlangen - Rhein Neckar Lowen 29-29
7179Frisch Auf Goppingen - De Ludwigshafen 29-21
7180Fuchse Berlin - Bergischer 27-24
7181Hannover Burgdorf - Magdeburg 31-28
7182Minden - Flensburg Handewitt 23-27
7183Wetzlar - Melsungen 26-31

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2199Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 29-25
2200Chrobry Glogow - Stal Mielec 26-23

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2941Redbergslids - Ystads If 21-25

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2944Lugi - Onnereds Hk 26-25

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2870Aik Stockholm - Karra 29-21
2871Rp Linkoping - Hammarby 29-28
2878Skanela If - Aranas 26-26
2893Alstermo If - Torslanda Hk 21-25
2911Lindesberg - Hif Karlskrona 26-24

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7808St Gallen - Suhr Aarau 30-29

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5043Raiffeisen Arbesbach - Klagenfurt 0-11-13-1

BALTIČKA LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2922Biolars Jelgava - Taltech 1-02-03-2
2923Parnu Vk - Saaremaa 0-10-20-3
2925Rtu Robezsardze - Vc Tartu 0-10-20-3

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2163Nordenskov Uif - Ishoj Volley 1-02-03-0
2170Vk Vestsjaelland - Aalborg Hik 1-02-03-0
2173Amager Vk - Middelfart Vk 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7635Akaa Volley - Tiikerit 1-01-13-2

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2177Nurmon Jymy - Lp Vampula 0-11-11-3
2178Oriveden Orivesi - Liigaploki 1-01-11-3
2179Polkky Kuusamo - Lp Salo 1-01-13-1

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3148Famila Chieri - Perugia Volley 1-02-03-1
5048Bergamo - Filottrano 1-02-03-0
5050Brescia - Volalto Caserta 2.0 1-01-13-1
5051Cuneo Granda Volley - Novara 1-01-11-3
5894San Casciano - Busto Arsizio 1-01-13-2
9168Casalmaggiore - Scandicci 0-11-12-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8385Barricalla Collegno - Givova Baronissi 1-02-03-0

ITALIJA 2. LIGA DOIGRAVANJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8386Battistelli Sg Marignano - Cda Talmassons 1-02-03-1
8387Cmc Olimpia Ravenna - Trentino 0-11-12-3
8388Cutrofiano Volley - Eurospin Ford Sara Pinerolo 0-10-20-3
8389Exacer Montale - Vc Martignacco 0-11-13-2
8390Helvia Recina Macerata - Sigel Marsala 1-02-03-1
8391Sorella Ramonda Ipag - Lpm Bam Mondovi 1-01-13-1
8392Soverato - Olbia 1-02-03-0
8393Volley Group Roma - Futura Volley Giovani Busto Arsizio 1-02-03-0

NIZOZEMSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2180Apollo 8 - Team Eurosped 1-01-11-3
2181Peelpush Meijel - Sliedrecht Sport 1-01-11-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8375Alpenvolleys Haching - Rottenburg 1-02-03-1

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7637Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Minchanka Minsk 1-02-03-0

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3648Sad - Rusija 1-02-03-0
3651Poljska - Kanada 1-02-03-0
3710Argentina - Egipat 0-11-13-1
3711Italija - Iran 0-10-23-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7776Cajasol Juvasa Voley - May Deco Voleibol Logrono 0-10-21-3
7777Ibsa Cv Cco 7 Palmas - Cv Haris 0-10-22-3
7778Cvb Barcelona - Haro Rioja Voley 0-10-20-3

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2933Sollentuna Vk - Gislaved 1-01-13-1
2934Engelholm - Hylte 1-02-03-2
2935Svedala - Varnamo Fk 1-02-02-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7779Nilufer Belediye Bursa - Galatasaray 1-01-11-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
1284Valence Romans Drome - Biarritz 26-35

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1499Wales - Urugvaj 35-13
1500Japan - Skotska 28-21

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
1401Stade Francais - Toulon 33-30
1402Begles Bordeaux - Clermont 42-15

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1580Houston Astros - New York Yankees 3-2

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
4804(+1.5)Tampa Bay Buccaneers - Carolina Panthers 26-37
4805(-11.5)Baltimore Ravens - Cincinnati Bengals 23-17
4806(-2.5)Cleveland Browns - Seattle Seahawks 28-32
4807(-1.5)Jacksonville - New Orleans Saints 6-13
4808(-4.5)Kansas City Chiefs - Houston Texans 24-31
4809(+3.5)Miami Dolphins - Washington Redskins 16-17
4810(-2.5)Minnesota Vikings - Philadelphia Eagles 38-20
4811(+1.5)Arizona Cardinals - Atlanta Falcons 34-33
4827(-4.5)Los Angeles Rams - San Francisco 49ers 7-20
4844(-2.5)Denver Broncos - Tennessee Titans 16-0
4848(+8.5)New York Jets - Dallas Cowboys 24-22
4932(-6.5)Los Angeles Chargers - Pittsburgh Steelers 17-24

LIGA PRVAKAFUTSAL

Br. Susret Kraj
1590Luxol St Andrews - Imperial Wet 2-2
1591Sparta Prague - Rekord Bielsko Biala 4-1

PARIS TOURS 2019 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
8517T.Dupont - B.Coquard 1-0
8518S.Dewulf - P.Allegaert V-V
8519O.Naesen - J.Keukeleire V-V
8520N.Politt - N.Terpstra V-V
8521J.Wallays - A.Kron V-V
8522A.Demare - C.Laporte V-V
8523A.Stokbro - B.Planckaert 1-0
8525T.Van Asbroeck - A.Capiot 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 91417232632
arrow BL Belgija Keno 20/70 38121719252627293336373942475455576668
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 810161821
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 67182132
arrow DA Multi-Daily A 6/99 194854576374
arrow DB Multi-Daily B 6/99 202361637589
arrow DC Multi-Daily C 6/99 152033697495
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1217192125272829333642454650525357646769
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1281213182224293341424450515556576066
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 911232627
arrow FK Finska Keno D 20/70 2341113172026283032384041434547566165
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1481415172324253041445054575859636770
arrow FT Finska Keno T 20/70 1016233036404143444649525657596162636467
arrow GO Njemačka Keno 20/70 210141516192123252728384050525657606265
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 21013303745
arrow HO Hong Kong 6/49 101627293742
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2681318232733343738404143454647485356
arrow LE Latvija Keno E 20/62 124911202327283136424344474950516062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 38101113141724272829373847495052536062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 212171925
arrow NP New York Pick 10 20/80 37101215172126283743505758606870717475
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 26112527304043545763656869707374767778
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 2471417222930343940425051525863707677
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 24232628
arrow RO Rumunjska 6/49 12332354244
arrow SK Slovačka 5/35 513152830
arrow SL Slovenija 7/39 3152229313236
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 57151620
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 212152629343741444648495659626465676871