Ponedjeljak 14.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3151Barys Astana - Admiral Vladivostok - - 0-00-1
3158Avtodor Saratov - Khimki - - 0-00-1
3210Ceska U21 - Skotska U21 - - 0-00-0
3223Bugarska - Engleska - - 0-40-6
3235Litva - Srbija - - 0-01-2
3236Moldavija - Albanija - - 0-30-4
3237D.Evans - B.Tomic - - 0-01-0
3238G.Pella - P.Gojowczyk - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2937Agropecuario Argentino - Platense gosti20-20-2
3185Atletico De Rafaela - Instituto Cordoba gosti171-23-2
3197Quilmes - San Martin Tucuman gosti101-21-4

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5312San Telmo - Ca Colegiales - - 0-00-0
5499Ca Talleres De Remedios - Club Atletico Acassuso - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2124Real Pilar Fc - Ferrocarril Midland domaći12-22-2
5925Csd San Martin - Berazategui gosti41-12-2
5928Deportivo Espanol - Cdm Leandro N. Alem domaći271-01-0

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5951Centro Espanol - Deportivo Muniz - - 0-00-0
6109Yupanqui - Csyd Liniers gosti330-10-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1216Atletico Go - Ponte Preta - - 0-00-0
1217Guarani Sp - Botafogo Sp gosti750-00-2
1218Sport Recife - Cuiaba domaći131-02-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2946Rangers De Talca - Deportes Magallanes domaći560-01-1

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1495Crystal Palace U23 - Watford U23 gosti300-10-2
1496Ipswich U23 - Cardiff U23 domaći312-03-1
1499Bolton U23 - Crewe U23 gosti230-21-4
1500Sheffield United U23 - Nottingham Forest U23 gosti610-01-1
1502Wigan U23 - Burnley U23 gosti61-11-1

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3846Bugarska - Engleska gosti70-40-6
3848Francuska - Turska domaći760-01-1
3849Island - Andorra domaći381-02-0
3851Kosovo - Crna Gora domaći102-02-0
3867Litva - Srbija gosti480-01-2
3868Moldavija - Albanija gosti220-30-4
3869Ukrajina - Portugal domaći62-02-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1604Jk Tallinna Kalev U21 - Rakvere Tarvas gosti710-00-1

EUROPA UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6521Moldavija U19 - Latvija U19 gosti10-30-6
6526Litva U19 - Rumunjska U19 domaći540-01-0
6537Srbija U19 - Spanjolska U19 gosti70-20-4

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2625Pontedera - Pistoiese domaći161-12-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1158Atletico Huila - Atletico Bucaramanga domaći91-11-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7918Bogota Fc - Tigres Fc gosti200-10-3
7919Boyaca Chico - Atletico Fc domaći311-02-0
7920Club Cortulua - Valledupar Fc domaći164-06-0
7921Deportes Pereira - Boca Juniors De Cali domaći161-01-0
7922Fortaleza Fc - Barranquilla Fc gosti111-12-1
7923Itagui Leones Fc - Orsomarso Sc domaći132-02-0
7924Llaneros - Deportes Quindio gosti130-10-1
7925Real Cartagena - Cd Real San Andres gosti351-23-3

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1307Ceska - Sjeverna Irska gosti90-32-3
1308Egipat - Bocvana domaći740-01-0
1309Venezuela - Trinidad-Tobago domaći112-02-0
3249Ruanda - Tanzanija - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8179Fsv Frankfurt - Homburg gosti230-20-3

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8023Real Garcilaso - Cesar Vallejo domaći291-02-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1695Poljska U20 - Nizozemska U20 gosti140-21-2

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3578Suriname - Saint Vincent And The Grenadines gosti680-00-1
3592Gvajana - Antigua I Barbuda domaći12-05-1

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8795Oddevold - Tvaakers gosti560-01-2

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2928Ceska U21 - Skotska U21 - - 0-00-0
2929Finska U21 - Danska U21 gosti120-10-1
2931Armenija U21 - Italija U21 gosti200-10-1
2932Rumunjska U21 - Sjeverna Irska U21 domaći480-03-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2906Zadar - Krka 77-85

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3032Boca Juniors - Gimnasia De Comodoro 74-74 / 99-94
3066Comunicaciones - La Union Formosa 93-77

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2184Illawarra Hawks - Cairns Taipans 89-88

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3074Basquete Cearense - Rio Claro Basquete 87-90
3113Minas Tenis Clube - Botafogo 84-85

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1402Kataja Joensuu - Korihait Uusikaupunki 95-77

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3287Mulhouse Pfastatt - Gravelines Dunkerque 66-99

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3149Ironi Naharia - Ironi Ness Ziona 71-79
3150Maccabi Tel Aviv - Hapoel Eilat 102-86

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3115Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder 107-70
3118Phoenix Suns - Denver Nuggets 102-107
3531Miami Heat - Atlanta Hawks 120-87
3535Memphis Grizzlies - Charlotte Hornets 99-120
3541Utah Jazz - Sacramento Kings 115-128
3577Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 104-98

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7400Bayern Munich - Telekom Baskets Bonn 84-85

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1396Cs Dinamo Bucuresti - U Bt Cluj Napoca 90-100

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6859Avtodor Saratov - Khimki 84-101

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1119Rockford Icehogs - Laval Rocket 1-01-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2920Hc Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno 1-12-4

BJELORUSIJA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1123Hc Aviator Baranovichi - Hc Bobruisk 5-16-4
1125Hk Brest - Hc Lokomotiv Orsha 0-20-3
1128Khimik Ska - Bjelorusija U20 1-01-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7473Fehervari Titanok - Debreceni Egyetem Ac 0-10-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5062Boston Bruins - Anaheim Ducks 1-04-2
5065New Jersey Devils - Florida Panthers 2-14-6
5069New York Islanders - St Louis Blues 0-12-2
5079Ottawa Senators - Minnesota Wild 0-00-2
5133Buffalo Sabres - Dallas Stars 0-04-0
5134Washington Capitals - Colorado Avalanche 0-43-6
5135Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers 0-03-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8223Barys Astana - Admiral Vladivostok 0-00-0
8224Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga 0-13-4
8225Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 0-13-1
8226Neftekhimik - Sibir Novosibirsk 0-01-1
8227Dynamo Moscow - M Magnitogorsk 1-26-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2185Ermak Angarsk - Lada Togliatti 0-00-2
2186Sokol Krasnoyarsk - Dizel Penza 1-24-3
2187Bars Kazan - Zauralye Kurgan 2-07-1
2192Hc Tambov - Neftjanik Almetjevsk 2-15-2
2205Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 2-12-3
2206Hk Ryazan - Gornyak Uchaly 0-01-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2208Omskie Yastreby U20 - Altai U20 0-11-1
2230Mamonty Yugry U20 - Avto U20 0-02-5
2232Sputnik Almetievsk U20 - Sarmaty Orenburg U20 0-11-1
2238Tyumenskiy Legion U20 - S. Barsy Astana U20 0-21-6
2266Chaika U20 - Stalnye Lisy U20 0-22-3
2267Org Junior - Riga U20 0-10-6

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8723G.Pella - P.Gojowczyk 18-175-76-42-1
8725L.Sonego - J.Tsonga 7-123-64-60-2

ATP ANTWERP KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1115K.Majchrzak - J.Munar Clar 13-77-66-12-0
1116N.Gombos - Y.Maden 11-151-66-31-2
1117M.Copil - A.Hoang 12-46-16-32-0
1118G.Barrere - P.Lorenzi 12-56-16-42-0

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000P.Cuevas M.Gonzalez - A.Bovy S.Darcis 14-117-67-52-0

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1021L.Rosol - J.Londero 19-166-77-62-1
1029A.Mannarino - D.Dzumhur 13-67-66-02-0
8569C.Garin - A.Seppi 18-176-36-71-2

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1020A.Bedene N.Jarry - E.Donskoy A.Rublev 19-172-67-62-1
8712M.Kecmanovic N.Zimonjic - A.Bublik M.Kukushkin 4-122-62-60-2
8713N.Cacic D.Lajovic - M.Daniell P.Oswald 16-196-34-61-2

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8672D.Evans - B.Tomic 13-136-41-62-1
8674J.Tipsarevic - C.Moutet 12-66-26-42-0
8680S.Travaglia - R.Opelka 17-157-54-62-1

ATP STOCKHOLM KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060A.Popyrin - Y.Sugita 13-111-66-22-1
1061T.Paul - L.Renard 12-76-46-32-0
1062C.Stebe - O.Otte 16-116-44-62-1
1063G.Mager - D.Novak 6-131-65-70-2

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1032L.Bambridge B.Mclachlan - W.Koolhof F.Martin 10-136-74-60-2

CHALENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1079H.Grenier - G.Blancaneaux 7-123-64-60-2
1081I.Marchenko - T.Machac V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7161J.Sels - E.Hoyt 13-107-66-42-0
7173L.Miedler - R.Ortega Olmedo 13-107-66-42-0
7174B.Van De Zandschulp - L.Vanni 16-176-76-41-2
7175J.Forejtek - L.Wessels 12-36-16-22-0
7176C.Ilkel - R.Bonadio 12-56-36-22-0
7177J.Haerteis - M.Neuchrist 12-86-46-42-0
7185B.Hassan - A.Arnaboldi V-V6-2V-VV-V
7186U.Ignatik - A.Pellegrino 19-176-76-42-1
7187M.Huesler - V.Safranek 13-97-66-32-0

CHALLENGER ISMANING KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1083M.Rosenkranz - V.Sachko 13-97-66-32-0

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1084L.Glasspool - M.Redlicki 14-117-57-62-0
1086N.Mejia - T.Bellucci 16-104-66-12-1
1087A.Celikbilek - R.Quiroz 6-124-62-60-2
1088J.Draper - R.Peniston 11-145-76-70-2
1092M.Redlicki - F.Peliwo 14-106-22-62-1
1093S.Bangoura - E.King 19-176-77-62-1
1095A.Ritschard - A.Cozbinov 13-97-56-42-0
1096J.Aragone - L.Lokoli 14-117-67-52-0
1097V.Pospisil - M.Mmoh 12-56-36-22-0
1098S.Kozlov - E.Song 12-76-46-32-0

CHALLENGER LAS VEGAS KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113D.Novikov - R.Roelofse 12-76-36-42-0

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8730A.Vukic - C.Eubanks 8-135-73-60-2
8731C.Tseng - Z.Zhang 14-164-66-41-2
8732D.Wu - Y.He 13-97-66-32-0
8733G.Oliveira - S.Doumbia V-VV-VV-VV-V
8738J.Nam - S.Sekiguchi 12-26-16-12-0
8739M.Safwat - D.Yevseyev 5-130-65-70-2
8743Y.Watanuki - Y.Bai V-VV-VV-VV-V

WTA LUKSEMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1094D.Allertova - M.Minella 20-196-77-62-1
1159J.Teichmann - M.Gasparyan 15-156-26-71-2
1160Kr Pliskova - A.Bolsova Zadoinov 13-86-27-62-0
1166S.Rogers - T.Maria 13-133-66-11-2
1167V.Kuzmova - K.Volynets 19-146-77-62-1

WTA LUKSEMBURG KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1064M.Niculescu - E.Ruse 12-26-16-12-0
1065Y.Bonaventure - C.Paquet 13-146-15-71-2
1070S.Voegele - M.Kostyuk V-VV-VV-VV-V
1071A.Lottner - R.Voracova 13-87-66-22-0

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7931A.Potapova - A.Kalinskaya 10-150-66-31-2
7932A.Sevastova - A.Sasnovich 13-66-17-52-0
8019S.Kuznetsova - K.Muchova 5-122-63-60-2

WTA MOSKVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1073I.Shinikova - J.Cepelova 9-135-74-60-2
1074K.Kanepi - T.Martincova 12-56-26-32-0
1077G.Gatto Monticone - V.Gracheva 4-121-63-60-2
1078K.Flipkens - G.Dabrowski 12-56-16-42-0

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6149Fredericia Hk - Nordsjaelland 33-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6202Nykobing F. - Silkeborg 25-26

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4394Fram - Ir Reykjavik 29-28

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3632Kove - Tiikerit 1-01-12-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1121Wovo Rovaniemi - Lp Salo 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1120Mks E Leclerc Radomka Radom - Bielsko Biala 0-11-11-3

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3207Sad - Egipat 0-11-13-1
3209Poljska - Iran 1-02-03-0
3211Tunis - Rusija 0-10-20-3
3212Italija - Brazil 0-10-20-3
3795Tunis - Australija 0-10-20-3
3804Japan - Brazil 0-11-11-3

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1589Washington Nationals - St Louis Cardinals 8-1

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
4933(-4.5)Green Bay Packers - Detroit Lions 23-22

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 1012141520272829313738424855565860656668
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1213162224
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 34122529
arrow DA Multi-Daily A 6/99 162238404449
arrow DB Multi-Daily B 6/99 11326508592
arrow DC Multi-Daily C 6/99 535567697282
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 14152021262829313336374143445354586070
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1011192223252728343840414849555960636669
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 517273132
arrow FK Finska Keno D 20/70 24111315181921232431343941444952616670
arrow FQ Finska Keno V 20/70 146716182324253235363739435658616369
arrow FR Francuska 5/49 616182448
arrow FT Finska Keno T 20/70 124816182022242834383941434749515968
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1261013141820283639424653565960616263
arrow IL Illinois 6/52 22328335051
arrow LD Latvija Keno D 20/62 14101316181921263847495354555659606162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 312131726293538394445475152545557586061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 710121619202324313233344041444652556162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 25193839
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 183042434849
arrow NP New York Pick 10 20/80 28192628303347485456586162636869707278
arrow OH Ohio Classic 6/49 121314243546
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 31018204147
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 234714151618192327313640424448657879
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 29131718192426304348495862636568707578
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 24232429
arrow SB Španjolska Bono 6/49 102134384548
arrow SI Singapur 6/49 4514252645
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1819243132
arrow WA Washington 6/49 61114193144
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 148918
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2781322263335383940444562636468727480