Utorak 15.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4597Finska - Armenija - - 1-03-0
4598Bosna I Hercegovina U21 - Njemacka U21 - - 0-10-2
4599Farski Otoci - Malta - - 0-01-0
4600Engleska U21 - Austrija U21 - - 4-05-1
4627Virtus Bologna - Morabanc Andorra - - 0-01-0
4642Unicaja Malaga - Galatasaray Sk - - 0-01-0
4649Gruzija U19 - Hrvatska U19 - - 2-02-0
4650A.Bublik - A.Rublev - - 0-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3198Defensores De Belgrano - Almagro gosti650-01-1
4114Chacarita Juniors - Deportivo Riestra gosti640-01-1
6987Tigre - Club Villa Dalmine domaći670-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1207Ca Defensores Unidos - Argentino De Quilmes domaći570-02-0
1208Cd Uai Urquiza - Villa San Carlos - - 0-11-4
1209Sacachispas Fc - Justo Jose De Urquiza gosti100-11-1
1210Tristan Suarez - Los Andes gosti480-01-1
2270Test 1 - Test 2 VVV-VV-V

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2124Real Pilar Fc - Ferrocarril Midland domaći12-22-2
3269Deportivo Merlo - Cscd Laferrere gosti540-00-1
7004Victoriano Arenas - General Lamadrid gosti840-00-1

ARGENTINA PRIMERA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2138Juventud Unida San Miguel - Defensores De Cambaceres gosti640-01-1
2140Ca Atlas - Central Ballester domaći510-02-1
2156Deportivo Paraguayo - Claypole domaći251-01-2
2157Puerto Nuevo - Cs Barracas domaći451-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1219Criciuma - Vitoria Ba domaći331-01-1
1220Londrina Pr - Figueirense - - 0-00-0
1221Parana Clube Pr - Brasil De Pelotas domaći11-01-0
1222America Mineiro - Vila Nova domaći640-02-0
1223Crb - Operario Pr - - 0-00-0
1224Bragantino Sp - Oeste Sp domaći560-02-2
1225Sao Bento - Coritiba Pr gosti20-21-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7900Cobresal - Palestino gosti240-13-2
7901Union Espanola - Coquimbo Unido gosti61-13-1
7902Antofagasta - Audax Italiano domaći840-01-0

ENGLESKA EVO-STIK PREMIERSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1403Fc United Of Manchester - Basford United domaći81-11-3
1412Gainsborough - Buxton - - 0-00-0
1451Lancaster - Radcliffe Borough domaći391-01-0
1453Matlock Town - Warrington domaći401-01-2
1480Morpeth Town - Atherton Collieries Afc domaći91-03-0
1481Scarborough Athletic - Hyde United domaći51-01-0
1491Stalybridge - Stafford Rangers gosti60-20-3
1494Witton Albion - Ashton United domaći920-01-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3069Carlisle - Blackpool gosti251-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3147Wrexham - Chesterfield gosti320-10-1

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1313Folkestone Invicta - Cheshunt Fc domaći231-24-2
1314Merstham - Cray Wanderers domaći41-11-2

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3740Peterborough Sports Fc - Nuneaton gosti51-12-1
3751Royston Town - Hitchin gosti270-11-1
3759Rushall Olympic - Barwell gosti410-10-1
3770Tamworth - Rushden domaći372-03-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1582Beaconsfield Town - Hartley Wintney gosti470-01-2
1583Blackfield Langley - Weston Super Mare gosti51-12-1
1584Chesham United - Harrow Borough domaći680-01-1
1587Dorchester - Merthyr Town - - 0-00-0
1588Hayes Yeading United - Hendon gosti181-13-2
1590Metropolitan Police - Swindon Supermarine domaći142-12-3
1591Salisbury - Taunton Town domaći451-02-1
1595Truro City - Poole Town gosti160-33-3
1596Walton Casuals - Gosport Borough gosti690-01-1

EP 2020 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1579Lihtenstajn - Italija gosti20-10-5
1592Finska - Armenija domaći311-03-0
1593Farski Otoci - Malta domaći710-01-0
1594Gibraltar - Gruzija gosti100-22-3
1599Grcka - Bosna I Hercegovina domaći301-12-1
1605Izrael - Latvija domaći163-13-1
1650Rumunjska - Norveska domaći620-01-1
1651Svedska - Spanjolska domaći500-01-1
1652Svicarska - Irska domaći161-02-0

EUROPA UEFA U19 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3003Norveska U19 - Ceska U19 domaći600-01-1
7478San Marino U19 - Azerbajdzan U19 gosti220-10-2
7482Gruzija U19 - Hrvatska U19 domaći82-02-0
7484Kazahstan U19 - Madarska U19 gosti200-30-5
7485Andora U19 - Bjelorusija U19 gosti250-10-2
7489Skotska U19 - Njemacka U19 domaći441-01-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3647Yokohama Fc - Kanazawa domaći221-13-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4136San Carlos - Limon domaći91-12-2

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4146Fk Riteriai - Suduva domaći391-01-2

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1666Cile - Gvineja gosti380-13-2
1667Maroko - Gabon gosti221-12-3
1695Bolivija - Haiti - - 2-13-1
1806Alzir - Kolumbija domaći152-03-0
3251Peru - Urugvaj domaći341-01-1
7929Danska - Luksemburg domaći132-04-0

PRIJATELJSKE UTAKMICE U20NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1752Portugal U20 - Italija U20 gosti130-33-4

PRIJATELJSKE UTAKMICE U21NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1866Slovenija U21 - Madarska U21 domaći580-01-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8014El Paso Locomotive Fc - Portland Timbers Ii domaći42-14-1

SP KVALIFIKACIJE AFCNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1608Sjeverna Koreja - Juzna Koreja - - 0-00-0
1609Indonezija - Vijetnam gosti260-11-3
1611Tajland - Uae domaći261-12-1
3882Mongolija - Kirgistan gosti140-21-2
3883Kambodza - Irak gosti220-20-4
3884Singapur - Uzbekistan gosti151-11-3
3885Filipini - Kina - - 0-00-0
4116Tadzikistan - Japan gosti530-00-3
4117Palestina - Saudijska Arabija - - 0-00-0
4118Indija - Banglades gosti420-11-1
4122Sri Lanka - Libanon gosti150-20-3
4125Bahrein - Iran domaći650-01-0
4127Katar - Oman domaći31-02-1

SREDNJA I SJEVERNA AMERIKA CONCACAF LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1668Kanada - Sad domaći630-02-0
1694Meksiko - Panama domaći281-13-1
3598St Lucia - El Salvador gosti680-00-2
3623Us Virgin Islands - Barbados gosti170-10-4
4258Aruba - Jamajka gosti70-40-6
4268Dominikanska Republika - Montserrat - - 0-00-0
4269Cayman Islands - Saint Martin domaći750-01-0
4271Anguilla - Puerto Rico gosti390-22-3

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3140Latvija U21 - Bugarska U21 - - 0-00-0
3141Bosna I Hercegovina U21 - Njemacka U21 gosti290-10-2
3142Poljska U21 - Srbija U21 domaći790-01-0
3143Estonija U21 - Rusija U21 gosti260-20-5
3144Norveska U21 - Nizozemska U21 gosti300-10-4
3145Izrael U21 - Farski Otoci U21 domaći71-03-1
3148Luksemburg U21 - Svedska U21 gosti220-30-3
3152Belgija U21 - Moldavija U21 domaći92-14-1
3153Engleska U21 - Austrija U21 domaći124-05-1
3154Slovacka U21 - Francuska U21 gosti31-43-5
3526Crna Gora U21 - Spanjolska U21 gosti340-10-2
3527Albanija U21 - Kosovo U21 domaći760-02-1
7490Cipar U21 - Bjelorusija U21 domaći371-01-1
7493Sj.Makedonija U21 - Kazahstan U21 domaći201-01-1
7496Island U21 - Irska U21 domaći291-01-0
7497Azerbajdzan U21 - Svicarska U21 gosti330-10-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3252Connahs Quay Nomads - Caernarfon Town domaći71-14-2

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3611Kk Mzt Skopje - Kk Rogaska 74-54

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2181Ca Platense - Ferro Carril Oeste 74-78
2184Ca San Lorenzo De Almagro - Bahia Basket 101-75
2185Cd Libertad Sunchales - Atenas Cordoba 74-79

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3612Ca Paulistano Sp - Sao Jose Dos Campos 93-75
3613Sc Corinthians Paulista - Sao Paulo Fc 84-97

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1635Lietuvos Rytas Vilnius - Partizan Beograd 61-66
1636Venezia - Tofas Bursa 76-65
1637Virtus Bologna - Morabanc Andorra 87-72
1646Unicaja Malaga - Galatasaray Sk 88-83

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3253Lapuan Korikobrat - Bc Nokia 80-81

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3288Antibes Sharks - Roanne 69-72
3304Asc Denain Voltaire Ph - Bc Gries Oberhoffen 83-55
3313Bc Souffelweyersheim - Sluc Nancy 56-76
3314Caen Basket Calvados - Vitre Aurore 60-65
3440Provence Basket - Saint Chamond 83-60
3454Union Tarbes Lourdes Pyrenees Basket - Orleans Loiret 48-90
3478Rouen - Cholet 69-69 / 74-83

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4287Dubrava - Cibona Zagreb 78-113

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1897Gaziantep Basketbol - Peristeri 64-70
1898Neptunas Klaipeda - Brindisi 81-71
1904Vef Riga - Mornar 80-74
1905Paok - Besiktas Istanbul 60-69
1906Hapoel Unet Holon - Turk Telekom 79-82
1908Rasta Vechta - Wroclawek 89-76
1921Strasbourg - Telindus Oostende 77-64
7057Iberostar Tenerife - Nizhnyi Novogrod 81-67

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1664Fuerza Regia - Correcaminos Uat Victoria 86-78

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2186Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 95-118
2187Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves 111-119
2192Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 106-86

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7397Alba Berlin - Skyliners Frankfurt 87-53

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2177Norrkoping - Lf Basket 85-91
2279Bkfum Umea - Djurgarden Basket 95-85
2280Koping Stars - Wetterbygden Stars 82-96
2281Norrkoping - Lf Basket 85-91
2284Sodertelje - Kfum Nassjo 94-68
6824Kfum Umea - Djurgarden Basket 95-85
6825Koping Stars - Wetterbygden Stars 82-96
6834Sodertelje - Kfum Nassjo 94-68

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2206Stockton Heat - Bakersfield Condors 0-42-6

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1513Oji Eagles - Hk Sakhalin 2-06-2

BJELORUSIJA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3648Hc Aviator Baranovichi - Hc Lokomotiv Orsha 0-10-5
3651Hk Vitebsk - Bjelorusija U20 0-13-5
3654Khimik Ska - Bjelorusija U18 1-03-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1505Sparta Prague - Litvinov 1-34-4

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7172Aalborg - Frederikshavn 1-14-2
7240Esbjerg - Odense 1-13-3
7241Roedovre - Herning 0-03-0

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1507Tps - Kookoo 1-11-4

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7244Chamonix Mont Blanc Pionieers - Bordeaux Ghc 1-01-1
7250Amiens - Scorpions De Mulhouse 1-05-3
7253Angers - Briancon 1-04-0
7255Anglet Hormadi Elite - Nice Aigles 1-03-2

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4253Moose Jaw Warriors - Lethbridge Hurricanes 0-20-6
4255Kamloops Blazers - Swift Current Broncos 1-04-0

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8180Plzen - Zug 0-01-1
8181Farjestads - Ehc Munchen 0-13-1
8182Karpat - Skelleftea 2-14-4
8183Lulea - Belfast Giants 1-04-0
8184Yunost Minsk - Pelicans 0-12-2
8185Adler Mannheim - Djurgardens If 2-02-1
8186Grenoble - Bern 1-11-3
8187Rungsted - Hpk 1-03-1
8188Biel - Kac 1-04-2
8189Lausanne - Trinec 2-15-3
8190Cardiff Devils - Frolunda 0-12-9
8195Vienna Capitals - Gks Tychy 2-15-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7477Dab Docler - Hokiklub Budapest 2-14-2

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3155Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning 1-11-3
3156Toronto Maple Leafs - Minnesota Wild 0-14-2
3157Winnipeg Jets - Arizona Coyotes 1-12-4
3178Calgary Flames - Philadelphia Flyers 1-03-1
3179Vancouver Canucks - Detroit Red Wings 1-15-1
3183Vegas Golden Knights - Nashville Predators 2-12-5
3184Los Angeles Kings - Carolina Hurricanes 0-00-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1514Stjernen - Valerenga 1-14-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1763Zaglebie Sosnowiec - Cracovia 0-02-2
7492Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim 0-11-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1515Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 1-02-1
1516Red Star Kunlun - Severstal Cherepovets 0-01-1
1521Avangard Omsk - Ska St Petersburg 1-23-2
1524Vityaz Podolsk - Salavat Ufa 0-01-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1525Org - Rubin Tyumen 0-01-3
1528Ska Neva - Humo Tashkent 1-03-3
1529Hk Dinamo St Petersburg - Khimik Voskresensk 1-05-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1766Mamonty Yugry U20 - Avto U20 1-12-4
1767Sputnik Almetievsk U20 - Sarmaty Orenburg U20 2-13-2
1768Tyumenskiy Legion U20 - S. Barsy Astana U20 1-12-2
1769Chaika U20 - Stalnye Lisy U20 2-13-4
4292Irbis Kazan U20 - Belye Medvedi U20 1-02-1
4293Spartak Moscow U20 - Vityaz U20 1-14-3
4297Reaktor Nizhnekamsk U20 - Ladja Togliatti U20 1-13-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1537Bjorkloven - Vastervik 1-23-3

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1530Fr. Gotteron - Davos 1-04-2
1533Rapperswil - Lugano 0-01-1
1535Zsc Lions - Scl Tigers 0-04-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4201Chaux De Fonds - Thurgau 0-00-1
4204Kloten - Ev Zug Academy 0-02-2
4214Olten - Ajoie 0-24-7
4215Visp - Hc Biasca 5-06-2
4216Gck Lions - Sierre 1-14-3

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6697G.Barrere - J.Struff 3-122-61-60-2
6698F.Delbonis - M.Copil 10-134-66-70-2
6699K.Majchrzak - J.Sinner 6-124-62-60-2
8721A.Murray - K.Coppejans 13-106-47-62-0
8722F.Lopez Diaz Guerra - C.Norrie 13-107-66-42-0
8724G.Simon - S.Darcis 12-36-16-22-0
8727S.Kwon - R.Gasquet 13-131-66-32-1
8728U.Humbert - J.Kovalik 13-96-47-52-0

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014O.Marach J.Melzer - F.Lopez J.Munar V-VV-VV-VV-V
1016S.Gonzalez Qureshi A U H - L.Sonego A.Vavassori 14-117-57-62-0
1017S.W.Kwon C.Norrie - S.Arends D.Pel 2-122-60-60-2

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1030A.Dubrivnyy - M.Kecmanovic 6-131-65-70-2
8567A.Bublik - A.Rublev 11-151-66-31-2
8570E.Donskoy - M.Kukushkin 7-124-63-60-2
8571I.Karlovic - A.Bedene 19-176-46-72-1
8572J.Chardy - N.Jarry 12-66-46-22-0
8573P.Kohlschreiber - P.Herbert 13-96-37-62-0
8574R.Carballes Baena - R.Berankis 16-116-24-62-1

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1076M.Demoliner M.Middelkoop - C.Garin Smith J P 12-86-46-42-0
8714N.Mektic F.Skugor - T.Fabbiano A.Seppi 16-182-66-21-2
8715R.Arneodo H.Nys - R.Berankis J.I.Londero 12-56-36-22-0

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6487S.Querrey - D.Novak 13-107-66-42-0
6505T.Paul - P.Andujar Alba V-VV-VV-VV-V
6506B.Schnur - C.Stebe 9-152-66-31-2
6507O.Otte - A.Popyrin 12-146-76-70-2
6511E.Ymer - Y.Sugita 8-136-72-60-2
8671B.Schnur - F.Verdasco V-VV-VV-VV-V
8673F.Krajinovic - C.Ruud 13-86-37-52-0
8676P.Carreno Busta - J.Millman 12-76-46-32-0
8679R.Albot - Y.Nishioka 11-156-34-61-2

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1036H.Podlipnik Castillo Weissborn T S - I.Dodig F.Polasek 4-122-62-60-2
1039R.Bopanna D.Sharan - D.Inglot A.Krajicek 10-136-74-60-2

CHALENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1279J.Ward - P.Kotov 14-117-67-52-0
1307M.Rosenkranz - Z.Kolar 8-124-64-60-2
1308D.Altmaier - J.Choinski 17-164-66-42-1
1312M.Huesler - A.Nedovyesov 12-86-46-42-0
1396L.Klein - J.Lenz 7-124-63-60-2
1402R.Ramanathan - T.Gabashvili 9-133-66-70-2
1495T.Griekspoor - L.Vanni 10-134-66-70-2
1496J.Sels - D.Masur 15-177-54-61-2
1502C.Ilkel - Q.Halys 17-197-64-61-2
1503J.Forejtek - S.Napolitano 6-135-71-60-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1123R.Junaid P.Raja - S.Clayton E.Hoyt 17-216-46-71-2
1125G.Blancaneaux M.Neuchrist - A.Golubev A.Nedovyesov 21-174-67-62-1
1128R.Ramanathan D.Vega Hernandez - T.Griekspoor B.Van De Zandschulp 11-146-75-70-2
1145J.Lenz D.Masur - K.Drzewiecki S.Walkow 8-124-64-60-2

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1099C.Altamirano - K.King 8-133-65-70-2
1101G.Escobar - S.Korda 18-106-76-12-1
1102L.Broady - R.Cid Subervi 15-156-32-62-1
1112R.Smith - M.Arevalo Gonzalez 16-116-24-62-1
1710D.Popko - R.Quiroz 12-36-36-02-0
1721M.Redlicki - J.Wolf 13-86-37-52-0
1730B.Rola - S.Kozlov 7-124-63-60-2
1731L.Glasspool - E.Gomez 12-182-67-61-2
1733S.Bangoura - T.Daniel 10-134-66-70-2
3877D.Novikov - E.Escobedo 7-123-64-60-2
3879M.Pervolarakis - A.Kobelt 12-46-16-32-0

CHALLENGER LAS VEGAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1155A.Lawson M.Redlicki - D.King P.Polansky 21-226-76-41-2
1159J.Withrow D.Young - H.Hach Verdugo D.Novikov 13-97-66-32-0
3932N.Pasha M.Schnur - R.Galloway R.Maytin 20-154-66-42-1

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1753T.Yang - D.Istomin 15-113-66-32-1
1755A.Davidovich Fokina - F.Sun 18-136-76-22-1
1756J.Jung - A.Santillan 18-207-66-71-2
1757A.Harris - J.Nam 8-133-65-70-2
1759C.Eubanks - G.Soeda 14-117-57-62-0
1761D.Wu - Y.Uchiyama 3-122-61-60-2
1762F.Ferreira Silva - M.Jaziri 13-107-66-42-0
3792E.Lopez Perez - N.Barrientos 12-76-46-32-0
3795Z.Zhang - A.Bolt 12-86-46-42-0
3804Y.Chung - D.Petrovic 6-123-63-60-2
3828Y.Watanuki - B.Klahn 12-187-62-61-2
3846T.Ito - K.Uchida 15-133-66-32-1

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1198A.Wang H.Wu - Y.He D.Wu 16-215-76-41-2
1200Gong M X Z.Zhang - J.S.Nam Song M K 19-237-63-61-2
1240J.Jung C.Rungkat - Z.Li G.Oliveira 16-196-76-21-2
1250M.Purcell A.Santillan - Hsieh C P Yang T H 18-162-66-32-1
1254P.Gunneswaran V.Vardhan - A.Davidovich Fokina E.Lopez Perez 7-136-71-60-2
1278T.Matsui G.Soeda - S.Diez F.Reboul 5-123-62-60-2

WTA LUKSEMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1085A.Petkovic - C.Giorgi 12-140-66-42-1
1100E.Mertens - K.Kozlova V-VV-VV-VV-V
1103F.Ferro - M.Puig 1-121-60-60-2
1120A.Lottner - T.Korpatsch 16-114-66-32-1
1121E.Mertens - S.Voegele V-V0-6V-VV-V
1165P.Parmentier - S.Cirstea 7-123-64-60-2
6608L.Siegemund - M.Kostyuk 17-134-67-52-1
6609A.Van Uytvanck - M.Niculescu V-VV-VV-VV-V
6612C.Paquet - E.Rybakina 8-132-66-70-2
6613E.Mertens - Y.Bonaventure V-VV-VV-VV-V

WTA LUKSEMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6969C.Gauff C.Mcnally - M.Doi M.Ninomiya 22-156-36-72-1
6974Pliskova Kr R.Voracova - F.Ferro J.Teichmann 12-46-26-22-0

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6693T.Babos - K.Kanepi 4-121-63-60-2
6694J.Cepelova - E.Alexandrova 5-121-64-60-2
6695K.Flipkens - N.Vikhlyantseva 12-56-36-22-0
6696V.Gracheva - A.Tomljanovic 12-56-36-22-0
7930A.Pavlyuchenkova - M.Sakkari 17-115-76-12-1
7933D.Yastremska - D.Kasatkina 12-56-16-42-0
7934K.Mladenovic - Y.Putintseva 15-126-43-62-1
7935O.Jabeur - V.Kudermetova 6-123-63-60-2
7961P.Hercog - K.Siniakova 12-66-46-22-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4298Krems - Alpha Hard 19-23

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1776Herning Ikast - Aarhus United 23-19

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3627Zamet Rijeka - Porec 23-18

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4651Ibv Vestmannaeyjar - Afturelding 23-24

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1781Veszprem - Gyongyosi 34-27

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1783Szent Istvan Se - Ftc 26-45

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4652Kielce - Wybrzeze Gdansk 38-24

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4654Spr Lublin - Spr Jks Jaroslaw 30-25

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1117Oltchim Rm Valcea - Rapid Bucharest 26-18
1118Corona Brasov - U Cluj 33-30
1119Csm Bucuresti - Dunarea Braila 33-26

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4147Barcelona Borges - Puerto Sagunto 46-25

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
4143Handbol Bordils - Bm Benidorm 24-32
4144Cisne Colegio Los Sauces - Ximenez Puente 21-28
4145Sd Atletico Novas - Bm Nava 29-23

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3242Kristianstad - Skovde 18-23
3243Hk Varberg - Guif 29-28

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5894Kadetten - Winterthur 32-29

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3601Arago De Sete - Chaumont 52 0-10-23-2
3602Ajaccio - Tourcoing 0-10-20-3
3603Nantes - Cannes 0-10-20-3
3606Stade Poitevin Poitiers - Nice 0-11-13-1
3607Toulouse - Montpellier 1-02-03-0
3608Tours - Narbonne 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4739Kb Insurance Stars - Suwon Kepco 0-10-23-2

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1799Khimik Yuzhny - Mladost Zagreb 1-02-03-0
1801Vasas Budapest - Luka Bar 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1796Scc Berlin - Giesen Hildesheim 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1805Krasnodar - Yenisey Krasnoyarsk 1-01-13-1

SVJETSKI KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3221Argentina - Australija 1-02-03-0
3239Japan - Kanada 0-11-13-2

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1807Ankara Ptt - Vakifbank Gunes Sigorta 0-10-20-3
1808Turk Hava Yollari - Yesilyurt 0-11-12-3
1809Aydin B.Sehir Bld. - Beylikduzu Voleybol Ihtisas 1-02-03-0

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1056New York Yankees - Houston Astros 1-4
1057Washington Nationals - St Louis Cardinals 7-4

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 5132022253242
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 711233662
arrow BL Belgija Keno 20/70 69111518232732333542455253565761626567
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 710343640
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 710141619
arrow CO Connecticut 6/44 2315162242
arrow DA Multi-Daily A 6/99 283236425253
arrow DB Multi-Daily B 6/99 93238518992
arrow DC Multi-Daily C 6/99 25458717995
arrow EM Euro Millions 5/50 328313234
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1291012131621343536373940444950526970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 39151819212932353639405157606264656770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 3672629
arrow FK Finska Keno D 20/70 78121319222627303240454647495357616668
arrow FQ Finska Keno V 20/70 56131416192325263436383941424344525460
arrow FT Finska Keno T 20/70 59111522232937424445465255576364686970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1271315162229324042455256575960626467
arrow IT Italija 6/90 53845545965
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1251316212327313639404142434446515860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1291319242627313335384143464850545960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 12379111415162123303540434447485161
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1019242529
arrow NP New York Pick 10 20/80 810112223282931363750515355566167727580
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1581112192022272836394546485964687076
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 38101113152223343538394143606367717475
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1322272930
arrow PO Poljska 6/49 61415203337
arrow SB Španjolska Bono 6/49 131921363842
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 412143570
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 210121420
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 3461137384041434446484953556769707180