Srijeda 16.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6521Barys Astana - Dinamo Riga - - 0-03-3
6526Buducnost Podgorica - Asseco Prokom Gdynia - - 0-00-1
6537Gremio - Bahia Ba - - 0-00-1
6598Fortaleza - Flamengo - - 0-01-2
6601M.Doi - J.Goerges - - 0-00-1
6760G.Simon - J.Tsonga - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4131Barracas Central - Ca Temperley gosti310-10-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1211Club Atletico Fenix - Comunicaciones gosti90-20-3

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6699Colon - Ca Estudiantes gosti42-12-2
7498Ca Central Cordoba Se - Estudiantes domaći740-01-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8001Ec Sao Bernardo Sp - Comercial Sp domaći550-02-0
8002Santo Andre - Sao Caetano gosti101-21-2
8003Atletico Linense - Xv De Piracicaba domaći391-03-1
8783Mirassol Sp - Ferroviaria domaći251-02-2

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7648Csa Al - Atletico Mg domaći341-02-2
7649Gremio - Bahia Ba gosti900-00-1
7651Fortaleza - Flamengo domaći610-01-2
7652Cruzeiro - Sao Paulo Sp domaći580-01-0
7653Palmeiras - Chapecoense Sc domaći900-01-0
7654Goias - Corinthians gosti111-12-2
7655Vasco Da Gama - Botafogo domaći82-12-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6744Atletico Mineiro U20 - Coritiba U20 domaći620-03-0
6745Atletico Pr U20 - Sport Recife U20 domaći152-04-1
6752Chapecoense U20 - Vitoria U20 domaći61-12-3
6753Corinthians U20 - Botafogo U20 domaći261-03-0
6754Cruzeiro U20 - Vasco De Gama U20 domaći142-12-1
6755Flamengo Rj U20 - Sao Paulo U20 gosti61-12-2
6756Gremio U20 - Fluminense Rj U20 gosti390-13-4
6757Internacional Rs U20 - America Mg U20 gosti61-12-1
6758Palmeiras U20 - Bahia U20 domaći470-02-0
6759Santos U20 - Ponte Preta U20 domaći112-02-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7903Union La Calera - Universidad Catolica domaći480-01-0
7904Colo Colo - Huachipato domaći61-02-2

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1602Farnborough - Wimbourne domaći52-02-1
1603Tiverton - Yate Town gosti170-10-2

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6860Real De Minas - Cd Marathon gosti330-10-1
8431Lobos Upnfm - Cd Vida gosti211-12-2
8432Olimpia Cd - Cd Honduras Progreso domaći253-04-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8004Jakarta - Semen Padang domaći161-01-2
8005Psm Makassar - Arema Cronus domaći53-16-2

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1115Deportes Tolima - Deportivo Cali gosti330-11-1
1116Independiente Medellin - Depotivo Pasto domaći183-13-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3152Cartagines - Deportivo Saprissa gosti80-21-2
3153Guadalupe Fc - Herediano gosti760-01-1
3154Perez Zeledon - Adr Jicaral gosti550-01-1
4150Ad Municipal Grecia - Santos Dg gosti450-13-1

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1113Fortuna Hjorring - Lyon gosti170-30-4
6842Brondby - Glasgow City Lfc gosti10-10-2
7661Biik Kazygurt - Bayern Munich gosti230-30-5
7662Brondby - Glasgow City Lfc gosti10-10-2
7663Slavia Prague - Arsenal Lfc gosti240-32-5
7664Manchester City Lfc - Atletico Madrid domaći131-01-1
7665Breidablik - Paris Saint Germain gosti100-30-4

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8017Managua Fc - Chinandega Fc domaći253-03-3

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3737Sc Hessen Dreieich - Hessen Kassel gosti200-12-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3738Staaken - Sc Tasmania 1900 Berlin gosti110-22-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2693Bayern Alzenau - Freiburg Am domaći780-01-0

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8012Academia Cantolao - Sport Huancayo - - 0-00-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2870Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - Fc Arges domaći41-02-1
2871Dacia Mioveni - Sportul Snagov domaći580-02-1
2878Daco Getica Bucuresti - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc gosti150-10-1
2882Farul Constanta - U Cluj gosti52-13-2
2893Politehnica Timisoara - Metaloglobus Bucuresti domaći321-11-1
2894Concordia Chiajna - Fc Dunarea Calarasi domaći810-01-0
2898Pandurii Tg.Jiu - Ripensia Timisoara - - 0-00-0
2911Scolar Resita - Gloria Buzau domaći281-02-1
2912Rapid Bucharest - Petrolul Ploiesti domaći790-01-0
2913Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Uta Arad - - 0-01-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Birmingham Legion Fc - New York Red Bulls Ii domaći101-02-1
1218New Mexico United - Tacoma Defiance gosti71-11-1
1279Real Monarchs Slc - Austin Bold Fc domaći51-12-2
8015Indy Eleven - Swope Park Rangers domaći560-02-1
8016Charleston - Memphis 901 Fc domaći301-02-0

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1499Aluminij - Koper domaći730-01-0
1500Nk Nafta - Rudar Velenje domaći490-02-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1714Fuenlabrada - Real Zaragoza domaći351-02-1

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1118Salamanca Cf Uds - Cd Mostoles gosti81-13-2
1119Compostela - Fc Coruxo gosti750-01-1
1120Real Murcia - Talavera domaći291-01-0
1122Scd Durango - Izarra gosti201-21-4

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4174Ca Boston River - Progreso domaći460-01-1
4176Cerro Largo - Juventud Piedras domaći460-02-0
4177Cerro - Atletico River Plate domaći152-13-2
4178Danubio - Fenix domaći540-01-1
4183Plaza Colonia - Nacional De Football gosti140-10-2

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1197Carabobo - Estudiantes De Merida - - 0-00-0
1198Metropolitanos Fc - Estudiantes De Caracas gosti400-10-1
1207Zulia Fc - Deportivo Lara - - 0-00-0
1208Mineros De Guayana - Dep. La Guaira gosti80-30-3
1210Monagas - Angostura Fc gosti281-21-2
1216Academia Puerto Cabello - Trujillanos domaći131-12-2
8445Zamora - Tachira gosti390-11-2

WALES 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1092Buckley - Guilsfield Athletic VVV-VV-V
1093Conwy United - Corwen gosti110-21-3

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5608Borac Cacak - Okk Spars Sarajevo 96-62
5619Helios - Okk Novi Pazar 95-86
5620Kk Sutjeska Niksic - Kk Sloboda Dita Tuzla 73-70
5667Siroki - Kk Dynamic 83-79

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5704Bk Dukes Klosterneuburg - Bk Pardubice 67-80
5714Ubsc Graz - Bk Decin 74-94

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6120Obras Sanitarias - Club Deportivo Hispano Americano 74-69
6129Estudiantes De Concordia - La Union Formosa 69-88

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8261Unifacisa - Pato Basquete 76-60
8262Universo Brasilia - Botafogo 78-63

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5871Ttu Kk - Kk Parnu 94-83
5878Valmiera - Bk Ogre 68-114
5883Tartu Rock - Kalev 71-94

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3289Lokomotiv Kuban - Limoges 86-75
3290Maccabi Rishon - As Monaco 77-72
3300Ratiopharm Ulm - Asp Promitheas 67-70
3305Trento - Ewe Baskets Oldenburg 91-81
3318Buducnost Podgorica - Asseco Prokom Gdynia 59-62
3387Brescia - Kk Cedevita Olimpija 78-71
3389Divina Seguros Joventut - Darussafaka 85-82
3609Nanterre - Uniks Kazan 92-94

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5902Olympiakos Pireaus - Bc Namur Capitale 70-41
5925Uni Gyor - Olivais Coimbra 76-62
5928Ccc Polkowice - Kayseri Basketbol 59-64

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7640Dynamo Kursk - Lyon Asvel 79-64
7641Ttt Riga - Usk Praha 66-73
7642Venezia - Tango Bourges Basket 73-63
7643Mithra Castors Braine - Ummc Jekaterinburg 79-87
7644Fenerbahce Sk - Uni Girona Cb 86-82

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8302Cd Colegio Los Leones De Quilpue - Ec Pinheiros Sp 78-93
8303Club Malvin - Ciclista Olimpico De La Banda 62-75

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3616Helsinki Seagulls If - Ktp Kotka 76-75
3617Pyrinto Tampere - Lahti Basketball 98-98 / 115-104
3632Salon Vilpas Vikings - Kauhajoen Karhu 82-68

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5597Keflavik - Breidablik 89-56
5600Kr Reykjavik - Valur Reykjavik 74-76
5607Umf Grindavik - Haukar 56-100

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5932Rieti - Napoli Basket 79-62

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7247Aisin Seahorses Mikawa - Niigata Albirex Bb 93-74
7248Akita Northern Happinets - Toyota Alvark Tokyo 65-60
7249Chiba Jets - Tochigi Brex 69-76
7251Osaka Evessa - Kyoto Hannarizu 59-90
7254San En Neo Phoenix - Yokohama B Corsairs 71-80
7285Shimane Susanoo Magic - Shiga Lake Stars 61-78
7286Sun Rockers Shibuya - Levanga Hokkaido 83-76
7287Brave Thunders Kanagawa - Toyama Grouses 69-73
7288Ryukyu Golden Kings Okinawa - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 83-73

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7192Aomori Watts - Fukushima Fire Bonds 74-91
7193Earthfriends Tokyo Z - Nishinomiya Storks 72-68
7229Ehime Orange Vikings - Bambitious Nara 74-64
7230Fighting Eagles Nagoya - Tokyo Excellence 96-62
7232Hiroshima Dragonflies - Rizing Fukuoka Bb 88-82
7235Kagawa Five Arrows - Kumamoto Vorters 79-71
7236Koshigaya Alphas - Shinshu Brave Warriors 63-92
7237Sendai 89ers - Gunma Crane Thunders 63-71
7246Ibaraki Robots - Yamagata Wyverns 87-86

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7645Lg Sakers - Goyang Orions 74-61

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6984Banvitspor - Hapoel Jerusalem 69-73
6985Aek Athens - Pau Orthez 102-82
6986Cez Nymburk - Brose Baskets Bamberg 91-71
7007Dijon - Falco Kc Szombathely 87-68
7019Telekom Baskets Bonn - Tecnyconta Zaragoza 85-71
7044Icl Manresa - Polski Cukier Torun 85-81
7045San Pablo Burgos - Antwerp 90-76
7046Sassari - Bc Lietkabelis 79-78

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4598Charlotte Hornets - Detroit Pistons 110-116
4599Houston Rockets - San Antonio Spurs 114-128
4600New York Knicks - Atlanta Hawks 96-100
4627Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies 119-124
4642Utah Jazz - Portland Trail Blazers 118-126
4649Sacramento Kings - Melbourne United 124-110
4650Los Angeles Lakers - Golden State Warriors 126-93

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5936Ks Ksiezak Lowicz - Znicz Basket Pruszkow 104-90
5947Ks Pogon Prudnik - Gks Tychy 81-78
5952Basket Poznan - Jamalex Polonia 1912 Leszno 104-101
5953Kolobrzeg - Stk Czarni Slupsk 58-80

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6109Inter Bratislava - Mbk Komarno 95-77

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7646Boras - Jamtland 94-79

AHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7059Laval Rocket - Providence Bruins 4-04-4
7060Toronto Marlies - Hershey Bears 2-14-3
7061Utica Comets - Syracuse Crunch 2-26-2
7062Wilkes Barre Scranton Penguins - Binghamton Devils 1-25-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1308Metallurg Zhlobin - Hk Mogilev 0-14-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3666Benatky Nad Jizerou - Kadan 0-12-2
3667Ceske Budejovice - Hc Banik Sokolov 1-14-1
3668Chomutov - Hc Frydek Mistek 2-26-4
3669Dukla Jihlava - Hk Jestrabi Prostejov 1-04-1
3670Stadion Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 2-06-3
3671Hc Zubr Prerov - Hc Havirov Panthers 1-04-2
3690Slavia Prague - Horacky Fk Trebic 1-03-1

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6156Sheffield Steelers - Fife Flyers 1-04-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1508Jukurit - Sport 3-06-1
1512Saipa - Jyp 1-02-1

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1503Iisalmen Peli Karhut - Hermes 1-22-5
1505Keupa Ht - Tuto 1-03-2

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7377Marie Greyhounds - Saginaw Spirit 0-13-3

KANADA WHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8448Everett Silvertips - Brandon Wheat Kings 0-13-2
8449Kelowna Rockets - Swift Current Broncos 0-12-2

LIGA PRVAKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8196Mountfield Hk - Graz 99ers 1-07-1
8197Tappara - Frisk Asker 1-27-3
8198Liberec - Augsburger Panthers 2-12-3
8199Ambri - Banska Bystrica 1-04-3

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4287Columbus Blue Jackets - Dallas Stars 2-13-2
4292Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche 1-12-2
4293Washington Capitals - Toronto Maple Leafs 1-24-3
4297Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers 2-16-3
4298Anaheim Ducks - Buffalo Sabres 1-25-2
4597San Jose Sharks - Carolina Hurricanes 3-15-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6150Comet - Tonsberg Og Omegn Ihk 3-012-0
6152Gjovik Mammuts - Furuset 1-06-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1309Naprzod Janov - Kadra Pzhl U23 2-22-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3692Barys Astana - Dinamo Riga 0-03-3
3697Dynamo Moscow - Cska Moscow 1-01-2
3707Sochi - M Magnitogorsk 1-23-3
3708Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk 0-01-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3710Ermak Angarsk - Csk Vvs Samara 0-14-3
3711Sokol Krasnoyarsk - Lada Togliatti 1-03-1
3712Molot Perm - Saryarka 0-01-2
3718Izhstal Izhevsk - Nomad Nur Sultan 1-02-3
3719Bars Kazan - Gornyak Uchaly 0-01-0
3720Hc Tambov - Toros Neftekamsk 0-01-2
3721Hk Torpedo Gorkii - Zauralye Kurgan 0-01-1
3722Hk Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 0-01-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1507Sibirskie Snaipery U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-03-3
1513Krasnaya Armiya U20 - Dinamo St Petersburg U20 0-02-0
1514Reaktor Nizhnekamsk U20 - Ladja Togliatti U20 2-22-3
1515Almaz U20 - Riga U20 0-04-0
1516Mhk Dynamo U20 - Krylia Sovetov U20 3-15-1
1521Mytishchinskie Atlanty U20 - Ska Varyagi U20 1-04-1
1524Ska 1946 U20 - Amurskie Tigry U20 0-05-1

SLOVACKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6153Skalica - Hk Levice 1-12-5
6154Nova Ves - Hc Topolcany 3-26-3
6155Mhk Martin - Hk Trnava 4-06-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1538Karlskrona Hk - Tingsryd 0-20-4
1540Modo - Hc Vita Hasten 3-05-1
1541Mora - Aik 1-02-2
1542Sodertalje - Bofors 1-03-4
1543Timra - Almtuna Is 1-02-0
1544Vasteras - Kristianstad 2-06-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4218Langenthal - Ehc Winterthur 0-04-3

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1054G.Pella - S.Kwon 14-107-57-52-0
1055G.Simon - J.Tsonga 13-96-47-52-0
3789S.Wawrinka - F.Lopez Diaz Guerra 19-176-76-42-1
6700F.Tiafoe - Y.Maden 13-97-66-32-0
8726P.Cuevas - H.Dellien 12-76-46-32-0

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001D.Molchanov A.Vasilevski - R.Ram J.Salisbury 9-135-74-60-2
1002F.Nielsen T.Puetz - S.Gille J.Vliegen 16-203-66-41-2
1003G.Pella D.S.Schwartzman - J.Erlich A.Sitak 19-187-52-62-1
1004K.Krawietz A.Mies - R.Bemelmans K.Coppejans 12-76-36-42-0
1044O.Marach J.Melzer - P.Lorenzi J.Sinner 4-123-61-60-2

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1031E.Gerasimov - T.Fabbiano 12-76-36-42-0
1059L.Rosol - D.Lajovic 14-184-67-61-2
1064P.Kohlschreiber - K.Khachanov 15-166-33-61-2
3771A.Mannarino - M.Kukushkin 13-87-66-22-0
3782A.Seppi - R.Carballes Baena 17-115-76-12-1
8568A.Kachmazov - A.Avidzba 8-161-66-41-2

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1058A.Bublik M.Kukushkin - M.Daniell P.Oswald 5-135-70-60-2
1082S.Danilov R.Safiullin - S.Bolelli A.Molteni 6-135-71-60-2
3788T.Fabbiano A.Seppi - A.Bedene N.Jarry 12-76-46-32-0
8716R.Jebavy I.Zelenay - J.Murray N.Skupski 19-146-43-62-1

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1071Y.Nishioka - T.Fritz 13-97-56-42-0
1073S.Querrey - G.Dimitrov 19-166-76-32-1
1074D.Evans - F.Krajinovic 14-155-76-21-2
8675M.Ymer - J.Sousa 13-97-56-42-0

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1033A.Goransson N.Lammons - P.Andujar G.Granollers Pujol 12-56-26-32-0
1034E.Ymer M.Ymer - R.Albot R.Lindstedt 7-136-71-60-2
1035H.Kontinen E.Roger Vasselin - T.H.Fritz R.Opelka 12-86-46-42-0
1037M.Pavic B.Soares - J.O Mara K.Skupski 13-106-47-62-0

CHALENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1102M.Bachinger - J.Lenz V-VV-VV-VV-V
1580A.Menendez Maceiras - B.Hassan 12-66-26-42-0
1604G.Blancaneaux - F.Baldi 10-166-43-61-2
1649J.Haerteis - R.Haase 19-176-46-72-1
1653J.Vesely - L.Miedler 18-146-46-72-1
1655L.Lacko - V.Sachko 15-147-52-62-1
1656M.Cressy - U.Ignatik 15-126-33-62-1

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3867D.Altmaier - C.Lestienne 8-133-65-70-2
3868J.Ward - Y.Hanfmann 9-136-73-60-2
3869T.Lamasine - Z.Kolar 9-134-65-70-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053S.Martos Gornes R.Ortega Olmedo - H.Heliovaara I.Marchenko 9-133-66-70-2
1146J.Cerretani M.Cressy - D.Altmaier J.Haerteis 12-56-36-22-0
1147Q.Halys T.Lamasine - A.Begemann F.Mergea 20-174-66-32-1
6177K.Lemstra S.Lemstra - T.Gabashvili P.Kotov 23-206-77-62-1

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1125K.King - M.Giron 7-124-63-60-2
1128L.Broady - M.Krueger 6-124-62-60-2
1145R.Smith - J.Duckworth 8-124-64-60-2
1158D.Young - G.Escobar 11-146-75-70-2
1160J.Sock - M.Pervolarakis V-V6-7V-VV-V
1165N.Kuhn - E.Escobedo 13-166-76-31-2
1746S.Johnson - J.Aragone V-VV-VV-VV-V
1747A.Ritschard - A.Tabilo V-V6-2V-VV-V
1749D.King - R.Peniston 14-187-64-61-2
1750N.Mejia - C.O Connell 5-123-62-60-2
1751P.Polansky - V.Pospisil 3-121-62-60-2

CHALLENGER LAS VEGAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1166M.Arevalo Gonzalez M.A.Reyes Varela - R.Gonzales R.Roelofse 18-206-44-61-2
1167M.Krueger B.Rola - T.Daniel J.P.Fruttero 13-77-56-22-0
1196R.Cid Subervi D.Popko - G.Escobar R.Quiroz 16-186-23-61-2
6178A.Kobelt J.Sauer - S.Kozlov J.Vance 7-123-64-60-2
6182E.King H.Reese - A.Cozbinov E.Song 20-183-67-52-1

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3848A.Santillan - H.Moriya 14-187-63-61-2
3849P.Gunneswaran - T.Yang 13-97-66-32-0
6843A.Davidovich Fokina - D.Petrovic 12-76-46-32-0
6844E.Lopez Perez - Y.Uchiyama 9-136-73-60-2
6845S.Diez - C.Eubanks 14-117-67-52-0
6847B.Gojo - Z.Zhang 18-126-36-72-1
6848J.Nam - B.Klahn 12-146-76-70-2
6849T.Ito - F.Ferreira Silva 10-134-66-70-2

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1200Gong M X Z.Zhang - J.S.Nam Song M K 19-237-63-61-2
1240J.Jung C.Rungkat - Z.Li G.Oliveira 16-196-76-21-2
1250M.Purcell A.Santillan - Hsieh C P Yang T H 18-162-66-32-1
1254P.Gunneswaran V.Vardhan - A.Davidovich Fokina E.Lopez Perez 7-136-71-60-2
1278T.Matsui G.Soeda - S.Diez F.Reboul 5-123-62-60-2
3851A.Harris M.Polmans - X.Gao F.Sun 22-196-46-72-1
8277J.S.Nam Song M K - S.Diez F.Reboul 13-67-66-02-0

WTA LUKSEMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1081D.Allertova - E.Rybakina 3-122-61-60-2
1083M.Niculescu - M.Gasparyan 7-132-65-70-2
1085V.Kuzmova - L.Siegemund 5-122-63-60-2
1089C.Gauff - A.Blinkova 4-124-60-60-2
1090C.Mcnally - J.Ostapenko 11-145-76-70-2
1161M.Doi - J.Goerges 11-177-51-61-2

WTA LUKSEMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1052L.Pattinama Kerkhove B.Schoofs - A.Hesse C.Paquet 13-87-56-32-0
6975A.Blinkova M.Kato - S.Fichman Y.Sizikova 19-182-67-52-1
6976E.Molinaro K.Piter - M.Gasparyan M.Niculescu V-VV-VV-VV-V
6978X.Knoll M.Minella - N.Broady E.Silva 12-86-46-42-0

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095P.Hercog - B.Bencic 13-136-13-61-2
1096D.Yastremska - K.Flipkens 12-153-66-31-2
1100D.Vekic - K.Muchova 6-124-62-60-2
3933A.Kalinskaya - E.Alexandrova 2-121-61-60-2

WTA MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6955Babos T. Mladenovic K. - N.Kichenok R.Olaru 13-96-37-62-0
6956K.Flipkens B.Mattek Sands - O.Danilovic A.Tomljanovic 22-136-76-02-1
6957N.Dzalamidze L.Marozava - G.Dabrowski K.Siniakova 15-196-33-61-2
6967S.Aoyama E.Shibahara - A.Charaeva S.Lansere 12-46-16-32-0
6968V.Kudermetova K.Srebotnik - E.Alexandrova A.Sasnovich 13-97-66-32-0

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
4284Karvina - Dukla Prague 29-28

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4351Aab Handbold - Fredericia Hk 29-24
7257Gog - Sonderjyske 24-30

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4285Randers - Copenhagen Haandbold 22-30
4286Horsens Hk - Odense 22-37
4289Viborg Hk - Team Esbjerg 24-39

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4352Chambery - Chartres Metropole Handball 30-20
4355Hbc Nantes - Toulouse 26-34
4356Istres - Montpellier 25-25
4357Ivry - Paris Handball 24-30
4358Tremblay - Creteil 23-21
4368Pays Aix Uch - Saint Raphael 25-27

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4290Besancon - Cjf Fleury Les Aubrais 28-28
4291Chambray Touraine - Metz Handball 22-34
4344Nantes Atlantique Hb - Brest Bretagne Handball 28-28
4349Ogc Nice Handball - Joan Of Arc Dijon Handball 34-26

GRČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
1760Aeropos Edessas - Aek Athens 22-27

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4741Umf Selfoss - Ka Akureyri 36-34
4743Fh Hafnarfjardar - Fjolnir 28-27

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4716Pick Szeged - Balatonfuredi 41-22

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4717Dvsc - Dunaferr 24-24
4718Gyori Audi Eto - Erd Hc 39-28

MOL LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4744Iuventa Michalovce - Slavia Prague 26-26

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4767Byasen Elite - Gjerpen 28-14
4768Storhamar - Fana Haandball Elite 26-27
4781Fredrikstad - Tertnes 34-34
4785Molde Hk - Vag Handball 24-33

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4369Frisch Auf Goppingen - Tus Metzingen 25-31
4394Thuringer - Buxtehuder Sv 36-21

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4791Opole - Kwidzyn 29-25
4795Powen Zabrze - Zaglebie Lubin 38-27
4803Spr Tarnow - Piotrkowiann 23-22
4804Mks Kalisz - Wisla Plock 23-26
4805Pogon Szczecin - Chrobry Glogow 27-19
4806Stal Mielec - Azoty Pulawy 25-27

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6184Benfica - Vitoria Fc 33-25
6190Boa Hora Fc - Porto Vitalis 29-33
6191Sporting Clube - Belenenses 31-21

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7647Steaua Bucuresti - Dinamo Bucharest 27-26

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
6491Ugntu Vnzm - Zarja Kaspija 25-27
6492Medvedi - Skif 30-28

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6493Astrakhan - Lada Togliati 26-27

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6183Hc Spartak Moscow - Metaloplastika 36-32

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4148Bidasoa - Bm Huesca 30-27

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
6494Alcobendas - Helvetia Anaitasuna 22-32
6495Bm Alarcos Ciudad Real - Bm Sinfin 30-33
6496Unio Esportiva Sarria - Cangas 28-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7659Malmo - Savehof 28-24
7660Redbergslids - Lugi 24-28

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6130Hypo Niederoesterreich - Raiffeisen Arbesbach 0-10-20-3
6131Posojilnica Aich Dob - Vbc Weiz 1-01-13-1

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1312Euphony Asse Lennik - Vc Haasrode Leuven 1-02-03-0
1396Noliko Maaseik - Vbc Waremme 1-02-03-0
1402Volley Gent - Knack Roselaere 0-10-21-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7693Etta - Savo Volley 0-10-22-3
7694Loimu - Hurrikaani Loimaa 0-10-20-3
7703Nurmon Jymy - Lp Kangasala 0-10-20-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7709Rennes - Paris 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7710Brescia - Conegliano 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7711Daejeon Bluefangs - Ansan Rush Cash 1-01-11-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1802Jedinstvo Brcko - Partizani Tirana 0-11-12-3

NIZOZEMSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6133Advisie X2f Sss - Zvh Volleybal 0-11-12-3
6136Sliedrecht Sport - Vocasa Volleybal Nijmegen 1-02-03-0
6137Ab Groningen Lycurgus - Taurus Volleybal 1-02-03-0
6138Langhenkel Orion Doetinchem - Piet Zoomers 1-02-03-1
6139Fast Ds 1 - Peelpush Meijel 0-11-13-2
6143Alterno Apeldoorn - Apollo 8 0-10-21-3
6144Team Eurosped - Zwolle Volleyball 1-01-13-1
6146Vc Sneek - Sliedrecht Sport 0-10-21-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3723Rottenburg - Svg Luneburg 0-11-12-3
3730Vc Eltmann - United Volleys Rhein Main 0-11-11-3
3731Tv Buhl - Friedrichshafen 1-01-11-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6148Vk Spartak Ujs Komarno - Tj Spartak Myjava 0-11-12-3

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6132Calcit Kamnik - Ok Maribor 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1495Galatasaray - Ankara Karayollari 1-02-03-0
1496Eczacibasi Istanbul - Nilufer Belediye Bursa 1-01-13-1
1502Besiktas - Fenerbahce 0-10-20-3

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
4266New York Yankees - Houston Astros V-V

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 3536384143
arrow AU Austrija 6/45 3425364045
arrow BC British Colombia BC49 6/49 71215252627
arrow BE Belgija 6/45 2613343845
arrow BL Belgija Keno 20/70 412151924282930323840414445525455596265
arrow CA Kanada 6/49 249244445
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 413233839
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 816212431
arrow CL Colorado 6/42 71415242527
arrow DA Multi-Daily A 6/99 32439436267
arrow DB Multi-Daily B 6/99 272866819498
arrow DC Multi-Daily C 6/99 314565689597
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 18111820212324283136373852565759646970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 48101116192122242945505152545859616264
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1113222832
arrow FK Finska Keno D 20/70 113222428313738424448525356575859626364
arrow FL Florida 6/53 102527414648
arrow FQ Finska Keno V 20/70 126810192124333438394044475357586167
arrow FR Francuska 5/49 518193035
arrow FT Finska Keno T 20/70 267910142425273233353839495354576066
arrow GE Njemačka 6/49 5912173138
arrow GO Njemačka Keno 20/70 313161719202124323440434446535556636768
arrow GR Grčka 6/49 112628324045
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 121821253242
arrow IR Irska 6/47 71417233045
arrow LD Latvija Keno D 20/62 13678152125293236384044454849525760
arrow LE Latvija Keno E 20/62 35789202225262728293236374252565859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 126912172426273133343943444648495659
arrow LU Louisiana 6/40 91016212932
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 51320213340
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 16233132
arrow MI Michigan Classic 6/47 101727283747
arrow MS Missouri 6/44 4823273941
arrow NP New York Pick 10 20/80 1381625263334374350525861636467697178
arrow NY New York 6/59 279114054
arrow OH Ohio Classic 6/49 22730323840
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 2323303747
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 56121314172124283033353749555871757780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 411121421282934394043495054565966747580
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2571426
arrow QU Quebec 6/49 4611184249
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 7820212533
arrow SB Španjolska Bono 6/49 389252739
arrow SK Slovačka 5/35 511242933
arrow SL Slovenija 7/39 12151824343539
arrow SW Švicarska 6/42 7912164042
arrow TE Texas 6/54 121525394649
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1419222430
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 4518294047
arrow UW SAD Powerball 5/69 15256367
arrow VK Viking Lotto 6/48 101619363739
arrow WA Washington 6/49 2914313945
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1419272831
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 71322293143
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 312141521293743454651535456576264657778