Četvrtak 17.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7361Neftekhimik - Ska St Petersburg - - 0-02-1
7362Zalgiris Kaunas - Real Madrid - - 0-01-0
7363Maccabi Tel Aviv - Crvena Zvezda Beograd - - 0-01-0
7364Santos - Ceara - - 0-12-1
7365G.Monfils - J.Sinner - - 0-00-1
7366E.Svitolina - V.Kudermetova - - 0-00-1

ALŽIR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1041Mc Saida - Usm El Harrach domaći530-01-0
1042Jsm Bejaia - As Khroub - - 0-00-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7656Avai - Internacional gosti220-10-2
7657Santos - Ceara gosti180-12-1
7658Fluminense - Atletico Pr domaći41-11-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3288Botafogo Sp - Atletico Go - - 0-00-0
3304Cuiaba - Guarani Sp domaći32-02-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6850Universidad De Chile - Municipal Iquique domaći31-12-1
7905Everton De Vina - Curico Unido domaći680-02-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6851Fc Masr - El Gounah - - 0-00-0
6853Enppi - El Entag El Harby gosti540-00-1
6854Misr Lel Makasa - Al Masry domaći860-01-0
6855Al Assiouty Sport - Smouha - - 0-00-0

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2486Wigan U23 - Coventry U23 gosti400-10-3

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3692Tammeka Tartu Ii - Elva domaći620-01-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8434Real Cd Espana - Cd Real Sociedad domaći122-03-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6861Hapoel Ashkelon - Hapoel Katamon Jerusalem Fc gosti110-21-2
6862Ir Rishon Lezion - Beitar Tel Aviv Ramla domaći141-12-3
6863Maccabi Pet Tikva - Ir Ramat Hasharon domaći12-14-3

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2112Universidad De Costa Rica - Deportiva Alajuelense gosti630-00-3

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Fc Barcelona - Wfc Minsk domaći64-05-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9071Dorados De Sinaloa - Atlante VVV-VV-V

PERU KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8013Atletico Grau - Deportivo Coopsol domaći101-14-1

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3592Alverca - Sporting Lisbon domaći101-02-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2690Najran Sc - Al Bukayriyah Fc domaći211-01-1

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1121San Fernando - Rb Linense gosti260-10-1
1123Tudelano - Cd Calahorra domaći810-01-0
2722Castellon - Fc J. Espanol De San Vicente domaći600-02-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4184Liverpool Montevideo - Rampla Juniors domaći760-01-0
4185Racing Club Montevideo - Penarol domaći81-13-3
4186Montevideo Wanderers - Defensor Sporting domaći162-02-0
6130Liverpool Montevideo - Rampla Juniors domaći750-01-0

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8446Caracas - Yaracuy Fc domaći900-01-1

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5928Boca Juniors - Bahia Basket 74-54
5932Cd Libertad Sunchales - Quimsa Santiogo Del Estero 74-95
5936Comunicaciones - Regatas Corrientes 90-89

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2100Southside Flyers - Perth Lynx 86-86 / 97-93

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6131Ca Paulistano Sp - Mogi Das Cruzes 94-105

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3708Horsens Ic - Svendborg Rabbits 78-59
3710Team Fog Naestved - Vaerlose 98-76

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1991Botas Sk - Elizur Ramla 91-64
1999Hatay Bsb - Tsmoki Minsk Minsk 79-71
2000Spartak Moscow Region - Besiktas Istanbul 80-71
2002Azs Gorzow - Kp Brno 93-57
2065Vbw Cekk Cegled - Valencia Bc 51-77
2076A3 Basket - Ogm Ormanspor 65-109
2077Elfic Fribourg - Roche Vendee Basket Club 73-60
2078Artego Bydgoszcz - Acs Sepsi Sic 72-67

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8622Cska Moscow - Khimki 99-86
8623Zalgiris Kaunas - Real Madrid 86-73
8624Fenerbahce Ulker - Baskonia 87-80
8625Maccabi Tel Aviv - Crvena Zvezda Beograd 67-67 / 84-69
8626Bayern Munich - Asvel Lyon Villeurbanne 104-63
8627Panathinaikos - Milano 78-79

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
3711Schio - Arka Gdynia 51-47
8280Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg 53-69

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5902Cd Colegio Los Leones De Quilpue - Club Malvin 76-84
5925Ciclista Olimpico De La Banda - Ec Pinheiros Sp 82-78

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7509Fjolnir - Kr Reykjavik 80-99
7526Haukar - Umf Grindavik 97-93
7527Thor Porlakshofn - Thor Ak Akureyri 85-81
7528Umf Tindastoll - Stjarnan 93-81

ITALY SERIE BKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1254Basket Monfalcone - Basket Lecco 80-66
1278Lions Basket Bisceglie - Talos Ruvo Di Puglia 94-77

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8307Busan Kt Sonicboom - Jeonju Kcc Egis 85-79

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7600Correcaminos Uat Victoria - Huracanes De Tampico 85-100
7601Bc Laguneros Comarca - Plateros De Fresnillo 77-78
7602Abejas De Leon - Aguacateros De Michoacan 65-91
7603Mineros De Zacatecas - Dorados De Cihuahua 79-68
7604Panteras De Aguascalientes - Soles De Mexicali 77-87
7605Santos De San Luis - Astros Jalisco 97-87

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7612Orlando Magic - Miami Heat 98-107
7617Chicago Bulls - Atlanta Hawks 111-93
7618Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves 118-96
7619Denver Nuggets - Portland Trail Blazers 110-104
7620Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks 87-102

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8364Zielona Gora - Legia Warszawa 103-64
8365Wilki Morskie Szczecin - Wikana Start Lublin 90-81

UKRAJINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1481Bc Mykolaiv - Kharkivski Sokoly 74-73

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3718Steel Wings Linz - Val Pusteria 1-12-6
3719Red Bull Hockey Juniors - Cortina 1-11-6
3720Ec Die Adler Kitzbuhel - Jesenice 0-23-3
3721Ec Kac Ii - Vienna Capitals Silver 2-03-1
3722Wsv Sterzing Vipiteno Broncos - Fassa 0-02-1
3723Hc Gherdeina - Ehc Bregenzerwald 3-16-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8447Hc Aviator Baranovichi - Hk Brest 0-00-2

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3691Hc Rt Torax Poruba - Vhk Vsetin 2-13-1
3712Slovan Ustecti Lvi - Benatky Nad Jizerou 0-13-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7374Hifk - Karpat 2-23-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7352Niagara Icedogs - Erie Otters 1-13-7
7354Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs 0-14-3
7380Windsor Spitfires - Flint Firebirds 1-27-5
7381Barrie Colts - Sarnia Sting 1-11-5

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1867Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 1-13-3
1886Montreal Canadiens - Minnesota Wild 3-04-0
1887New Jersey Devils - New York Rangers 1-15-2
1888St Louis Blues - Vancouver Canucks 1-03-3
1895Winnipeg Jets - New York Islanders 1-01-3
1896Calgary Flames - Detroit Red Wings 1-05-1
1917Arizona Coyotes - Nashville Predators 2-05-2
1919Vegas Golden Knights - Ottawa Senators 2-12-2
1920Los Angeles Kings - Buffalo Sabres 0-20-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7358Manglerud Star - Lillehammer 1-23-5
7359Sparta Sarpsborg - Gruner Ishockey 1-05-0

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7367Straubing Tigers - Ehc Munchen 1-05-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6495Gks Tychy - Kadra Pzhl U23 4-114-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6864Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets 0-01-0
6865Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl 1-03-3
6885Ak Bars Kazan - Jokerit 2-03-3
6963Neftekhimik - Ska St Petersburg 0-02-1
6969Dinamo Minsk - Torpedo Nn 0-30-6
6974Vityaz Podolsk - Traktor Chelyabinsk 1-03-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8066Org - Yugra 0-01-1
8067Zvezda Moscow - Hc Rostov 1-11-1
8068Hk Dinamo St Petersburg - Humo Tashkent 0-11-1
8450Krs Peking - Rubin Tyumen 0-11-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1668Sibirskie Snaipery U20 - Kuznetskie Medvedi U20 0-05-0
1694Loko Yaroslavl U20 - Org Junior 2-07-0
1695Almaz U20 - Riga U20 0-21-4
1714Mhk Dynamo U20 - Krylia Sovetov U20 0-23-2
1721Mytishchinskie Atlanty U20 - Ska Varyagi U20 0-21-4
1730Ska 1946 U20 - Amurskie Tigry U20 1-06-0
8069Irbis Kazan U20 - Stalnye Lisy U20 0-02-2
8070Spartak Moscow U20 - Vityaz U20 0-02-0
8071Chaika U20 - Belye Medvedi U20 1-24-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6988Brynas - Oskarshamn 1-04-1
7020Djurgardens If - Skelleftea 1-11-3
7043Farjestads - Rogle 3-05-3
7055Frolunda - Vaxjo 0-15-5
7056Linkopings - Orebro 1-02-5
7057Lulea - Leksand 1-14-3
7058Malmo - Hv 71 0-33-3

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1060G.Monfils - J.Sinner 5-123-62-60-2
1062M.Copil - D.Schwartzman 18-176-45-72-1
1063U.Humbert - D.Goffin 12-46-36-12-0
8259F.Tiafoe - J.Struff 12-76-36-42-0
8260P.Cuevas - A.Murray 7-124-63-60-2

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8560S.Gonzalez Qureshi A U H - S.Gille J.Vliegen 6-124-62-60-2
8561G.Pella D.S.Schwartzman - R.Ram J.Salisbury V-VV-VV-VV-V

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1065J.Chardy - M.Kecmanovic 12-76-36-42-0
1070M.Cilic - I.Karlovic 13-76-17-62-0
6819N.Milojevic - A.Avidzba 13-57-56-02-0
6826E.Gerasimov - A.Rublev 15-196-77-61-2

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1046M.Demoliner M.Middelkoop - R.Arneodo H.Nys 13-96-37-62-0
8563S.Bolelli A.Molteni - R.Jebavy I.Zelenay 23-176-77-62-1

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1017M.Ymer - C.Stebe 6-130-66-70-2
1061F.Fognini - J.Tipsarevic 2-121-61-60-2
1076D.Shapovalov - A.Popyrin 13-106-47-62-0
1077P.Carreno Busta - G.Mager 13-96-37-62-0
1078Y.Sugita - S.Travaglia 13-107-66-42-0

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1004H.Kontinen E.Roger Vasselin - I.Dodig F.Polasek 14-117-67-52-0
1040Rojer J J H.Tecau - N.Monroe S.Querrey 13-87-56-32-0
1051D.Inglot A.Krajicek - W.Koolhof F.Martin 12-146-76-70-2

CHALENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
6841L.Vanni - D.Masur 8-133-65-70-2

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019M.Cressy - Y.Hanfmann 16-134-66-42-1
1021L.Lacko - F.Baldi 12-56-16-42-0
1022T.Gabashvili - M.Huesler 17-146-34-62-1
1029J.Lenz - C.Lestienne 13-107-66-42-0
8740Z.Kolar - J.Haerteis 12-146-76-70-2
8741A.Menendez Maceiras - Q.Halys 17-183-67-62-1
8742J.Vesely - S.Napolitano 18-146-76-42-1

CHALLENGER ISMANING GERMANY DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9002S.Clayton E.Hoyt - J.Cerretani M.Cressy 19-237-66-71-2

CHALLENGER ISMANING PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9003T.Griekspoor B.Van De Zandschulp - G.Blancaneaux M.Neuchrist 12-66-36-32-0

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1030D.Popko - J.Duckworth 7-123-64-60-2
1031G.Escobar - T.Daniel 6-123-63-60-2
1032S.Kozlov - A.Ritschard 17-125-76-42-1
1033V.Pospisil - M.Krueger 12-56-46-12-0
1034E.Escobedo - E.Gomez 16-147-53-62-1
1035M.Pervolarakis - M.Giron 6-130-66-70-2
1036R.Peniston - C.O Connell 12-173-67-51-2
1037S.Johnson - M.Redlicki 12-86-46-42-0

CHALLENGER LAS VEGAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9006E.King H.Reese - M.Krueger B.Rola 20-114-66-32-1
9007J.Withrow D.Young - G.Escobar R.Quiroz 12-56-26-32-0

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3849P.Gunneswaran - T.Yang 13-97-66-32-0
8998A.Davidovich Fokina - B.Gojo 18-136-76-22-1
8999P.Gunneswaran - S.Diez 7-123-64-60-2
9000H.Moriya - B.Klahn 11-176-40-61-2

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
8277J.S.Nam Song M K - S.Diez F.Reboul 13-67-66-02-0
8278A.Bolt M.Reid - Y.He D.Wu 12-66-46-22-0
8279A.Harris M.Polmans - M.Purcell A.Santillan 13-86-27-62-0

WTA LUKSEMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1043E.Mertens - J.Ostapenko 10-166-42-61-2
1044S.Cirstea - J.Goerges 14-166-44-61-2
1087A.Lottner - A.Petkovic V-V6-1V-VV-V
1088M.Puig - Kr Pliskova 17-187-63-62-1
8276T.Maria - A.Blinkova 1-120-61-60-2

WTA LUKSEMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1039A.Blinkova M.Kato - C.Gauff C.Mcnally 8-124-64-60-2
8736H.Carter L.Stefani - E.Molinaro K.Piter 12-36-06-32-0
8737X.Knoll M.Minella - K.Christian A.Guarachi 8-132-66-70-2
8738Pliskova Kr R.Voracova - L.Pattinama Kerkhove B.Schoofs 12-56-16-42-0

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1097A.Sevastova - K.Mladenovic 14-165-76-31-2
1098E.Svitolina - V.Kudermetova 13-142-66-11-2
1099V.Gracheva - A.Pavlyuchenkova 13-177-54-61-2
4113K.Kanepi - K.Bertens 14-176-43-61-2

WTA MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1045A.Kalinskaya Y.Putintseva - G.Dabrowski K.Siniakova 4-123-61-60-2
1052K.Flipkens B.Mattek Sands - V.Kudermetova K.Srebotnik 12-36-16-22-0
8739S.Aoyama E.Shibahara - D.Jurak A.Rosolska 22-146-26-72-1

AUSTRIJA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9036Voslauer Hc - St Polten 25-18

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8203Dunkerque - Nimes 16-25

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8204Flensburg Handewitt - De Ludwigshafen 29-26
8205Leipzig - Lemgo 34-32
8206Magdeburg - Tvb 1898 Stuttgart 33-28
8207Melsungen - Erlangen 28-27
8208Wetzlar - Kiel 26-30
8631Hannover Burgdorf - Rhein Neckar Lowen 29-29

RUMUNJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8209Ahc Dunarea Calarasi 2014 - Hc Vaslui 27-22
8210Baia Mare - Potaissa Turda 27-36
8211Csm Resita - Csm Focsani 2007 25-24
8212Hc Buzau - Dobrogea Sud 20-25
8213Stiinta Municipal Bacau - Csm Fagaras 31-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8500Guif - Ifk Ystad 18-30

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8214Onnereds Hk - Skuru 21-29
8215Skara Hf - Skovde Hf 22-24

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8435Brno - Kladno 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8436Tj Sokol Frydek Mistek - Kralovo Pole Brno 0-10-22-3
8438Tj Ostrava - Volejbal Prerov 0-11-13-1
8439Vk Dukla Liberec - Vk Up Olomouc 0-10-20-3
8440Volejbal Brno - Prostejov 1-01-13-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8442Team Lakkapaa - Savo Volley 0-10-20-3
8443Valepa - Kove 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8441Cheonan Skywalkers - Woori Card Wibee 1-01-12-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3732Evivo Duren - Netzhoppers 0-11-13-1
3734Wwk Volleys Herrsching - Alpenvolleys Haching 1-02-02-3

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1846Bay Of Plenty - Manawatu 64-3

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
1055New York Yankees - Houston Astros 3-8

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 428396982
arrow BL Belgija Keno 20/70 134710121319212241434445515659626669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1821223841
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1315202930
arrow DA Multi-Daily A 6/99 123254556264
arrow DB Multi-Daily B 6/99 356505869
arrow DC Multi-Daily C 6/99 121352598093
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 5791013151625272830343940414446506162
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 13567101214313336444548495561636670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1561620
arrow FK Finska Keno D 20/70 12356101113182025333638545760636669
arrow FQ Finska Keno V 20/70 124718212225293135364143444855565864
arrow FT Finska Keno T 20/70 59151920283234353641454748515256575861
arrow GO Njemačka Keno 20/70 213192028293334373839434446495161646569
arrow HO Hong Kong 6/49 141819214547
arrow IL Illinois 6/52 11821293139
arrow IT Italija 6/90 102933556572
arrow LD Latvija Keno D 20/62 411161921232425313537383941465153546162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1011142223242526272931333541424354555762
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1351217212729363738394145464749535961
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 624293439
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 242931424748
arrow NP New York Pick 10 20/80 358913203031414447485158596265687277
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 14111415202122232832383940434466697679
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 89101213202223373841444758636468727380
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1791118
arrow PO Poljska 6/49 234111718
arrow RO Rumunjska 6/49 5615214145
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3821273145
arrow SI Singapur 6/49 23537424347
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 21628363843
arrow TS Turska Super 6/54 5811202324
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1516172631
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1681012131617232531363741485253556872