Petak 18.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9057Ademar Leon - Naturhouse La Rioja - - 0-01-0
9058Galatasaray - Sivasspor - - 2-03-2
9059Troyes - Le Mans - - 1-12-1
9060Mega Bemax - Zadar - - 0-01-0
9061Royal Excel Mouscron - Club Brugge - - 0-10-1
9062Olympiakos Piraeus - Zenit Saint Petersburg - - 0-01-1
9067Cadiz - Las Palmas - - 1-02-0
9068Cova Piedade - Benfica - - 0-10-4
9069A.Murray - M.Copil - - 0-01-0
9070K.Flipkens - B.Bencic - - 0-00-1

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6541Arsenal Sarandi - River Plate domaći102-03-3
6608Boca Juniors - Racing Club gosti270-10-1

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1077Fc Aragats Ashtarak - Fc Urartu 2 domaći162-03-2
1078Fc Ararat Armenia 2 - Fc Pyunik Yerevan 2 domaći322-03-0
1086Fc Lokomotiv Yerevan - Fc Shirak Gyumri 2 domaći212-12-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2939Melbourne Victory - Western Sydney Wanderers Fc gosti540-01-2
2940Western United Fc - Perth Glory domaći490-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7008Amstetten - Sv Lafnitz domaći510-01-1
7009Austrija Klagenfurt - Horn domaći510-02-0
7010Austria Vienna Ii - Wacker Innsbruck gosti31-11-2
7011Bw Linz - Floridsdorfer Ac domaći231-02-3
7012Vorwarts Steyr - Austria Lustenau domaći312-13-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9775Fc Wels - Sc Weiz domaći91-11-5
9776Sturm Graz Ii - Atsv Stadl Paura domaći84-06-0
9777Tus Bad Gleichenberg - Kalsdorf gosti23-13-1
9778Uv Vocklamarkt - Gleisdorf 1919 domaći222-02-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9768Neusiedl - Sv Stripfing domaći41-02-0
9769Rapid Vienna Ii - Sc Team Wiener Linien domaći181-11-1
9770Asv Drassburg - Ask Ebreichsdorf - - 0-00-0
9771Fc Marchfeld Donauauen - Bruck Leitha domaći770-01-0
9772Traiskirchen Fcm - Mattersburg Ii domaći172-12-4

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1455Royal Excel Mouscron - Club Brugge gosti400-10-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3480Westerlo - Lokeren domaći122-02-0

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1122Bolivar - Guabira domaći33-17-2
1308Nacional Potosi - San Jose Oruro domaći111-11-1
1309Oriente Petrolero - Always Ready gosti271-11-1
2445Wilstermann - Real Potosi domaći361-03-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7392Fk Sarajevo - Nk Celik Zenica domaći610-02-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7332Criciuma - Crb gosti760-00-1
7333Vitoria Ba - Londrina Pr gosti770-00-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7163Fc Vitosha Bistrica - Cherno More Varna gosti540-00-2
7164Dunav Ruse - Veliko Tarnovo gosti700-00-2

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2985Vitkovice - Dukla Prague gosti370-20-3
2986Usti Nad Labem - Chrudim domaći680-02-0
2988Brno - Slovan Varnsdorf domaći303-04-1

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9671Barnechea - Deportes Temuco domaći710-01-0

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9785Asil Lysis - Ayia Napa VVV-VV-V

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4967Aalborg - Odense domaći141-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7394Viborg - Fremad Amager domaći133-05-0
7395Hvidovre - Vendsyssel Ff gosti70-11-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2199Al Ittihad Al Sakandary - Wadi Degla gosti151-11-1
2200Ismaily - Haras El Hodood gosti830-00-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1099Olmedo - Universidad Catolica - - 0-00-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5895Cardiff - Sheffield Wednesday gosti190-11-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3071Lincoln City - Shrewsbury - - 0-00-0
3072Tranmere - Southend gosti90-11-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9148Middlesbrough U23 - Reading U23 domaći101-02-1
9149Norwich U23 - West Brom U23 gosti360-12-4
9150Chelsea U23 - Arsenal U23 domaći162-13-1
9151Derby U23 - Everton U23 gosti231-14-1
9152Tottenham U23 - Leicester City U23 gosti540-00-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3697Flora Tallinn Ii - Jk Tallinna Kalev U21 domaći281-02-0

FINSKA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1991Kaapo - Ilves 2 gosti220-10-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3880Nice - Paris St Germain gosti150-21-4

FRANCUSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6570Amiens - Metz - - - -
6572Bordeaux - Reims - - - -
6573Dijon - Brest - - - -
6574Lille - St Etienne - - - -
6575Lyon - Marseille - - - -
6576Nantes - Strasbourg - - - -
6577Nice - Montpellier - - - -
6578Toulouse - Angers Sco - - - -

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7521Ajaccio - Nancy - - 0-00-0
7522Caen - Valenciennes - - 0-00-0
7523Chateauroux - Paris Fc gosti130-10-1
7524Clermont Foot - Rodez Af gosti760-00-1
7525Fc Chambly Oise - Sochaux - - 0-00-0
7532Grenoble - Orleans - - 0-00-0
7545Niort - Guingamp - - 0-00-0
7556Troyes - Le Mans domaći71-12-1

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3244Avranches - Sporting De Toulon domaći311-02-1
3248Boulogne Sur Mer - Us Quevillaise Rouen Metropole domaći151-02-0
3250Cholet - Lyon Duchere domaći72-03-0
3284Concarneau - Fc Bourg Peronnas gosti900-00-1
3285Creteil - Dunkerque gosti10-10-1
3446Fc Bastia Borgo - Red Star Fc 93 gosti200-10-1
3610Le Puy Foot 43 Auvergne - As Beziers - - 0-00-0
3624Stade Lavallois - Pau gosti900-00-1
3625Villefranche - Ajaccio Gfco domaći101-02-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2950Gorica - Dinamo Zagreb gosti250-22-4

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7563Hrvatski Dragovoljac - Hnk Hajduk Ii domaći500-01-0
7586Nk Sesvete - Nk Dugopolje gosti850-00-1
7590Medjimurje - Nk Croatia Zmijavci - - 0-00-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9086Lamongan - Psis Semarang gosti930-00-1
9087Pss Sleman - Persepar Kalteng Putra domaći111-01-0
9088Barito Putera - Perseru Badak Lampung Fc domaći92-04-1
9091Pusamania Borneo - Putra Samarinda domaći351-06-0
9092Bandung - Surabaya domaći312-04-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7642Cork City - Dundalk domaći441-01-0
7643St Patrick S - Bohemians - - 0-00-0
7644Ucd - Shamrock Rovers gosti140-20-3
7645Finn Harps - Waterford domaći61-01-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1318Cittadella - Cosenza domaći21-01-3

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1312Pescara U19 - Juventus U19 gosti72-13-1
1402Lazio U19 - Atalanta U19 gosti420-10-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2610Bnei Sakhnin - Hapoel Ramat Gan domaći500-02-0
2611Hapoel Akko - Hapoel Bney Lod domaći710-03-0
2614Hapoel Um El Fahem - Maccabi Achi Nazareth domaći351-03-1
2615Sc Kfar Qasem - Hapoel Afula domaći81-01-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8578Consadole Sapporo - Cerezo Osaka gosti60-10-1
8579Matsumoto Yamaga - Kashima Antlers domaći91-01-1
8580Urawa Red Diamonds - Oita Trinita gosti900-00-1
8581Vissel Kobe - Fc Tokyo - 6-A0-31-3
8582Gamba Osaka - Kawasaki Frontale domaći51-02-2
8583Nagoya Grampus - Vegalta Sendai gosti70-10-2
8586Shimizu S Pulse - Sanfrecce Hiroshima domaći311-01-2
8587Yokohama Marinos - Shonan Bellmare domaći391-03-1
8588Jubilo Iwata - Sagan Tosu gosti121-12-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9645Avispa Fukuoka - Albirex Niigata domaći91-02-1
9646Kyoto Ps - Yokohama Fc domaći22-03-0
9647Tokyo Verdy - Kofu domaći82-02-1

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9078Changwon City - Gangneung City gosti680-00-1
9079Gimhae City - Daejeon Hydro gosti720-01-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2947Shenzhen Fc - Guangzhou Evergrande gosti151-22-3
9277Tianjin Quanjian - Wuhan Zall domaći172-03-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1941Envigado - La Equidad - - 0-00-0
1942Atletico Bucaramanga - Jaguares D. Cordoba domaći273-04-0

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9075Yarmouk - Al Nasr gosti310-22-2
9076Al Shabab Kuwait - Al Arabi Kw domaći740-01-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7640Mosta - St Lucia Fc domaći890-01-0
7641Senglea Athletic - Sliema Wanderers domaći640-02-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7504Puebla - Atlas gosti850-00-1
7505Santos Laguna - Tijuana domaći333-04-1
7506Veracruz - Tigres gosti30-31-3

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9072Cf Potros Uaem - Cafetaleros De Tapachula gosti160-12-3

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3806Cambuur - Fc Oss domaći102-05-1
3810Den Bosch - Roda - - 0-00-0
3826Dordrecht - Helmond gosti660-01-2
3831Eindhoven - Nac Breda domaći510-02-2
3836Go Ahead Eagles - Volendam domaći241-03-0
3870Jong Az Alkmaar - Jong Ajax domaći172-13-2
3872Jong Utrecht - De Graafschap domaći321-02-2
3878Maastricht - Excelsior - - 0-00-0
3927Nec Nijmegen - Jong Psv Eindhoven domaći630-01-0
3928Telstar - Almere domaći11-01-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4308Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen domaći42-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6424Bayern Munich - Borussia Dortmund - - - -
6425Hoffenheim - Wolfsburg - - - -
6428Rb Leipzig - Bayer Leverkusen - - - -
6430Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt - - - -
6445Paderborn - Union Berlin - - - -
6455Schalke - Werder Bremen - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6134Aue - Nurnberg gosti510-04-3
6135Greuther Furth - Dynamo Dresden domaći72-02-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5625Duisburg - Kaiserslautern domaći112-03-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9143Ingolstadt Am - Ismaning domaći101-01-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9093Eltersdorf - Djk Gebenbach domaći261-04-0

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9135Hamm United Fc - Tsv Sasel 1925 domaći510-01-1
9136Tus Osdorf 1907 - Usc Paloma gosti590-01-1
9137Fc Suderelbe 1949 - Bramfelder Sv gosti180-13-2
9138Hamburger Sv Iii - Wandsbeker Tsv Concordia 1881 domaći222-24-3

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9133Askania Bernburg - Eilenburg domaći92-12-3
9134Fsv 63 Luckenwalde - 1. Fc Merseburg domaći113-18-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9131Engers - Kaiserslautern Am gosti820-00-2
9132Hertha Wiesbach - Elversberg Ii domaći181-12-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9094Memmingen - Buchbach gosti720-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9104Drochtersen Assel - Werder Bremen Am domaći660-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9107Rw Erfurt - Bischofswerdaer Fv 1908 domaći412-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9122Sc Verl - Aachen - - 0-00-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9569Saham - Al Arouba gosti280-12-1
9570Al Nassr Fc - Fanja gosti261-13-2
9571Al Seeb - Bahla Club domaći321-02-2
9572Al Rustaq - Oman Fc gosti900-00-1
9573Muscat - Mirbat Sc gosti212-13-2
9574Sohar - Al Nahda domaći730-01-0
9575Dhofar - Al Suwaiq domaći142-04-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1198Nacional Par - General Diaz - - 0-00-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2618Escuela Municipal Deportivo Binacional - Alianza Universidad De Huanuco domaći480-07-0
2619Alianza Lima - Carlos Mannucci domaći82-12-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1671Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin gosti60-10-1
1672Wisla Krakow - Piast Gliwice gosti250-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4151Chrobry Glogow - Chojnice domaći421-01-0
4154Puszcza Niepolomice - Gks Tychy domaći142-02-1
4155Wigry Suwalki - Odra Opole domaći81-01-0
4156Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz gosti51-15-1
4157Miedz Legnica - Stomil Olsztyn gosti252-14-1

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3759Cova Piedade - Benfica gosti450-10-4

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9666Estoril U23 - Aves U23 domaći22-02-0
9667Belenenses U23 - Fc Famalicao domaći411-02-1
9668Feirense U23 - Maritimo U23 gosti131-12-2
9669Guimaraes U23 - Leixoes Sc domaći281-01-1
9670Rio Ave U23 - Portimonense U23 gosti271-12-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5866Fc Hermanstadt - Cs Voluntari - - 0-00-0
5869Dinamo Bucharest - Gaz Metan Medias domaći211-02-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5759Akhmat Grozny - Lokomotiv Moscow gosti230-10-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2658Luch Vladivostock - Yenisey gosti900-00-1
2666Ska Khabarovsk - Tom Tomsk domaći51-11-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4298Veles - Pskov 747 domaći332-06-0
4597Fc Kazanka Moscow - Rodina Moscow domaći33-05-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4600Rio Grande Valley Fc - Portland Timbers Ii domaći152-12-1
4627Phoenix Rising Fc - Okc Energy Fc domaći212-03-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9042Al Adalh Fc - Al Fateh gosti40-43-5
9043Al Hilal - Damac Fc domaći221-03-0
9044Al Ahli Jeddah - Al Taawoun gosti92-13-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2693Al Khaleej Saihat Fc - Al Qadisiyah gosti50-31-3
2695Al Batin - Al Tai domaći351-02-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9045Larne - Glentoran domaći41-22-3

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9010Fk Poprad - Ruzomberok 2 domaći650-02-0
9011Sport Podbrezova - Fk Puchov domaći12-25-2
9012Mfk Skalica - Samorin domaći31-03-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7647Cukaricki Belgrade - Vojvodina Novi Sad - - 0-00-0
7659Crvena Zvezda - Fk Rad domaći62-03-1

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9019Bonnyrigg Rose - Buckie Thistle domaći540-02-0
9020Edinburgh City - Banks O Dee domaći232-13-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5686Granada Cf - Osasuna domaći381-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6529Athletic Bilbao - Villarreal - - - -
6530Barcelona - Real Madrid - - - -
6531Real Betis - Espanyol - - - -
6532Granada Cf - Mallorca - - - -
6533Leganes - Levante - - - -
6534Osasuna - Real Valladolid - - - -
6535Real Sociedad - Eibar - - - -
6536Valencia - Sevilla - - - -

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1748Cadiz - Las Palmas domaći271-02-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5426Athletic Fc - Sundsvall domaći680-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5566Frej - Halmstad gosti90-30-3

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7660Aarau - Lausanne gosti30-31-3

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5313Galatasaray - Sivasspor domaći212-03-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7661Akhisar Bld Spor - Eskisehirspor domaći321-02-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9004Al Dhafra - Ajman Club domaći860-01-0
9005Al Ittihad Kalba - Fujairah Fc domaći650-01-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8006Shakhtar Donetsk - Kolos Kovalivka domaći55-06-0

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9566Fk Kokand 1912 - Qizilqum domaći291-11-2
9567Bunyodkor - Olmaliq gosti290-20-2
9568Metallurg Bekabad - Sogdiyona Jizzax gosti370-10-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8018Newi Cefn Druids - Caernarfon Town gosti300-13-1
8019Carmarthen - Aberystwyth - - 0-00-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9008Cibona Zagreb - Fmp 63-81
9009Mega Bemax - Zadar 98-74

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9853Argentino Junin - Ferro Carril Oeste 91-89
9854Ca Platense - Club Deportivo Hispano Americano 77-86
9855Penarol Mar Del Plata - Ca San Lorenzo De Almagro 89-90

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1056Sydney Kings - New Zealand Breakers 96-91
1057Perth Wildcats - Cairns Taipans 76-99
1058Adelaide 36ers - Brisbane Bullets 104-98

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4598Sydney Uni Flames - Southside Flyers 72-85
7404Townsville Fire - Adelaide Lightning 68-86

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7405Lukoil Levski - Tundja Yambol 92-62

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7416Apoel Nicosia - Omonia Bc 82-74

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8628Olympiakos Piraeus - Zenit Saint Petersburg 64-64 / 68-77
8629Barcelona - Alba Berlin 103-84
8630Valencia Basket - Anadolu Efes Istanbul 78-83

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4650Korikouvot Kouvola - Lapuan Korikobrat 96-81
5597Ktp Kotka - Pyrinto Tampere 104-96

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5619Champ. Chalons Reims - Nanterre 98-91
5620Gravelines Dunkerque - Chalon Sur Saone 63-64
5667Le Portel - Roanne 79-69

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5600Bc Gries Oberhoffen - Aix Maurienne Savoie Basket 80-62
5607Ja Vichy Clermont - Rouen 73-68
6120Lille Metropole - Antibes Sharks 62-58
6129Saint Quentin - Hermine Nantes Basket 70-77

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7530Ir Reykjavik - Valur Reykjavik 99-90
7531Keflavik - Umfn Njardvik 88-84

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6844Orzinuovi - Montegranaro 74-73

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9893Tochigi Brex - Aisin Seahorses Mikawa 92-86
9894Toyota Alvark Tokyo - Kyoto Hannarizu 93-100
9895Yokohama B Corsairs - Shimane Susanoo Magic 64-74

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9103Anyang Kgc - Mobis Phoebus 76-77

NBA PREDSEZONAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9840Philadelphia 76ers - Washington Wizards 93-112
9841Brooklyn Nets - Toronto Raptors 107-123
9842Miami Heat - Houston Rockets 133-144
9843New York Knicks - New Orleans Pelicans 116-117
9844San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 104-91
9845Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 124-103

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1064Rasta Vechta - Bbc Bayreuth 84-83

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6537Bv Chemnitz 99 - Walter Tigers Tubingen 85-72

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1396Starogard Gdanski - Gtk Gliwice 70-89
1403Trefel Sopot - Spojnia Stargard 68-64

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1070Bcmu Pitesti - U Bt Cluj Napoca 79-79 / 83-85
1074Csu Atlassib Sibiu - Bc Steaua Bucuresti 84-80
1076Csm Csu Oradea - Cs Dinamo Bucuresti 94-74
6855Csm Focsani - Csm Targu Jiu 76-59

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1481Belleville Senators - Hershey Bears 1-11-5
1604Utica Comets - Charlotte Checkers 3-08-2
1668Lehigh Valley Phantoms - Binghamton Devils 3-04-1
1694Rochester Americans - Cleveland Monsters 0-03-3
1695Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds 0-01-0
1714Laval Rocket - Providence Bruins 2-13-2
1721Manitoba Moose - Iowa Wild 1-14-6
1730Milwaukee Admirals - Colorado Eagles 0-12-2
1749Rockford Icehogs - Chicago Wolves 3-03-2
1751Texas Stars - Grand Rapids Griffins 0-13-3
1852Tucson Roadrunners - San Antonio Rampage 0-03-3
1940San Diego Gulls - Stockton Heat 0-11-5

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1491Graz 99ers - Black Wings Linz 3-04-0
1494Kac - Vsv 0-01-0
1495Red Bull Salzburg - Sapa Fehervar 2-02-3
1496Vienna Capitals - Innsbruck 2-16-1
1499Bolzano - Orli Znojmo 3-09-0

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1218Hk Lida - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-10-3
1278Neman Grodno - Hc Dinamo Molodechno 0-15-3

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1500Karlovy Vary - Mlada Boleslav 1-05-3
1502Vitkovice - Litvinov 0-02-0
1503Olomouc - Mountfield Hk 0-10-2
1505Pardubice - Trinec 0-05-2

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1508Herning - Herlev 1-15-5
1512Odense - Frederikshavn 1-03-3
1513Rungsted - Aalborg 0-13-1
1514Sonderjyske - Esbjerg 0-02-0

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1580Pelicans - Saipa 0-10-3
1582Sport - Tps 1-35-5
1583Tappara - Hpk 0-01-1
7375Kalpa - Ilves 1-01-2
7376Lukko - Assat 1-04-0

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1584Briancon - Bordeaux Ghc 2-14-6
1587Grenoble - Nice Aigles 1-03-2
1588Rouen - Amiens 1-02-3
1590Scorpions De Mulhouse - Chamonix Mont Blanc Pionieers 1-03-2
1591Anglet Hormadi Elite - Angers 0-20-5

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1595Hokiklub Budapest - Cs Progym Gheorgheni 0-11-4
1596Ujpest Budapest - Dab Docler 1-01-3
1602Debreceni Egyetem Ac - Schiller Vasas Hc 2-05-2
1603Fehervari Titanok - Hsc Csikszereda 2-13-6

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1923Florida Panthers - Colorado Avalanche 3-14-4
1924Pittsburgh Penguins - Dallas Stars 0-04-2
1925Washington Capitals - New York Rangers 2-15-2
1926Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets 1-02-2
1927Edmonton Oilers - Detroit Red Wings 0-02-1
1930Anaheim Ducks - Carolina Hurricanes 2-04-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7360Storhamar - Narvik Ishockeyklubb 2-05-0

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7368Adler Mannheim - Augsburger Panthers 3-28-3
7369Deg Metro Stars - Eisbaren Berlin 1-04-0
7370Iserlohn Roosters - Erc Ingolstadt 0-20-3
7371Kolner Haie - Schwenninger 0-02-1
7372Krefeld Pinguine - Grizzly Adams Wolfsburg 0-12-3
7373Thomas Sabo Ice Tigers - Bremerhaven Pinguins 2-06-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6153Esv Kaufbeuren - Lausitzer Fuchse 0-11-3
6154Kassel Huskies - Bayreuth Tigers 1-13-2
6155Landshut Cannibals - Crimmitschau 0-14-4
6156Lowen Frankfurt - Bietigheim Steelers 1-16-1
6177Wolfe Freiburg - Bad Tolz 1-05-3
6183Heilbronner Falken - Dresdner Eislowen 0-03-2
6184Revensburg Towerstars - Bad Nauheim 0-12-3

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9228Zaglebie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 1-02-2
9229Unia Oswiecim - Jasterzebie 0-11-1
9230Stoczniowiec Gdansk - Torun 0-12-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1646Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk 1-21-3
1649Sochi - Sibir Novosibirsk 0-21-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6633Sokol Krasnoyarsk - Csk Vvs Samara 1-02-3
6634Molot Perm - Nomad Nur Sultan 1-17-1
6639Izhstal Izhevsk - Saryarka 1-02-2
6644Bars Kazan - Yuzhny Ural Orsk 1-01-4
6645Hk Torpedo Gorkii - Gornyak Uchaly 0-00-2
6646Dizel Penza - Hk Dynamo Tver 2-05-2
6650Hk Ryazan - Chelyabinsk 0-11-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6601Chaika U20 - Belye Medvedi U20 0-03-3
6610Omskie Yastreby U20 - S. Barsy Astana U20 1-05-2
6611Irbis Kazan U20 - Stalnye Lisy U20 0-01-0
6613Krasnaya Armiya U20 - Dinamo St Petersburg U20 0-04-2
6627Tyumenskiy Legion U20 - Altai U20 0-00-4
6743Mamonty Yugry U20 - Tolpar U20 0-10-1
6744Sputnik Almetievsk U20 - Ladja Togliatti U20 1-05-2
6745Reaktor Nizhnekamsk U20 - Sarmaty Orenburg U20 3-13-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1747Dukla Michalovce - Mac Ujbuda 1-14-1
1750Poprad - Trencin 1-02-2
1756Zvolen - Nitra 0-04-0
1757Nove Zamky - Detva 2-03-0
7391Liptovsky Mikulas - Kosice 0-02-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7296Almtuna Is - Tingsryd 1-15-2
7309Bofors - Vasteras 0-13-4
7310Hc Vita Hasten - Kristianstad 0-02-2
7313Sodertalje - Bjorkloven 0-21-6
7314Vastervik - Karlskrona Hk 1-05-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3770Bern - Lugano 1-22-5
3771Davos - Biel 2-05-2
3782Fr. Gotteron - Zsc Lions 0-22-4
3788Scl Tigers - Ambri 1-23-3
3789Servette - Lausanne 1-02-1
3792Zug - Rapperswil 1-32-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3731Chaux De Fonds - Langenthal 0-10-4
3737Kloten - Thurgau 0-14-3
3738Olten - Ehc Winterthur 3-06-3
3740Gck Lions - Ajoie 1-14-4
3751Sierre - Hc Biasca 1-13-1

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1001S.Wawrinka - G.Simon 18-126-36-72-1
1004J.Sinner - F.Tiafoe 15-136-43-62-1
1016A.Murray - M.Copil 18-146-36-72-1
1017G.Pella - U.Humbert 15-177-54-61-2

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1000K.Krawietz A.Mies - S.Arends D.Pel 12-76-46-32-0
8562P.Lorenzi J.Sinner - P.Cuevas M.Gonzalez 12-66-36-32-0

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1002A.Mannarino - D.Lajovic 13-77-66-12-0
1003A.Seppi - K.Khachanov 15-123-66-32-1
1063M.Cilic - J.Chardy 17-166-44-62-1
1065N.Milojevic - A.Rublev 5-122-63-60-2

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1019M.Daniell P.Oswald - S.Bolelli A.Molteni 8-124-64-60-2
1020T.Fabbiano A.Seppi - M.Demoliner M.Middelkoop 8-133-65-70-2

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1018F.Krajinovic - Y.Nishioka 12-76-36-42-0
1022P.Carreno Busta - S.Querrey 16-114-66-12-1
1029D.Shapovalov - C.Stebe 12-36-06-32-0
1030J.Tipsarevic - Y.Sugita 14-172-66-41-2

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1014M.Pavic B.Soares - R.Albot R.Lindstedt 12-66-36-32-0
1021Rojer J J H.Tecau - A.Goransson N.Lammons 13-87-66-22-0

CHALENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1166J.Vesely - A.Menendez Maceiras 13-87-66-22-0
1167D.Masur - M.Cressy 7-123-64-60-2
1196J.Lenz - J.Haerteis V-V6-1V-VV-V
1197T.Gabashvili - L.Lacko 15-177-54-61-2

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1120S.Kozlov - J.Duckworth 5-122-63-60-2
1121V.Pospisil - T.Daniel 12-56-46-12-0
1165S.Johnson - E.Escobedo 17-194-67-61-2
9838C.O Connell - M.Giron 17-187-63-62-1

CHALLENGER LAS VEGAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9829J.Withrow D.Young - N.Pasha M.Schnur 9-136-73-60-2
9830R.Gonzales R.Roelofse - E.King H.Reese 19-126-23-62-1

CHALLENGER NINGBOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9001F.Ferreira Silva - Y.Uchiyama 7-135-72-60-2

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1116A.Davidovich Fokina E.Lopez Perez - Z.Li G.Oliveira 9-134-65-70-2
1119J.S.Nam Song M K - A.Bolt M.Reid 14-196-34-61-2
9839Z.Li G.Oliveira - A.Harris M.Polmans 7-124-63-60-2

WTA LUKSEMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090M.Gasparyan - A.Blinkova V-V3-6V-VV-V
1093J.Ostapenko - A.Lottner 12-26-16-12-0
1094M.Puig - J.Goerges 11-136-12-61-2
2923L.Siegemund - E.Rybakina 4-120-64-60-2

WTA LUKSEMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1088H.Carter L.Stefani - K.Christian A.Guarachi 19-204-66-31-2
1089Pliskova Kr R.Voracova - C.Gauff C.Mcnally 6-122-64-60-2

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1053K.Flipkens - B.Bencic 7-136-71-60-2
1054K.Muchova - E.Alexandrova 12-76-36-42-0
1097K.Mladenovic - K.Bertens 14-116-42-62-1
1098V.Kudermetova - A.Pavlyuchenkova 11-146-75-70-2

WTA MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095S.Aoyama E.Shibahara - G.Dabrowski K.Siniakova 13-67-56-12-0
1096Babos T. Mladenovic K. - K.Flipkens B.Mattek Sands 9-134-65-70-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9034Alpha Hard - Ulz Schwaz 26-27
9035Linz - Bregenz 26-31

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9039Skanderborg - Lemvig 24-19
9040Kif Kolding - Ribe Esbjerg Hh 28-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9037Silkeborg - Tvis Holstebro 26-26
9038Skanderborg - Nykobing F. 20-25

MAĐARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9073Komloi - Oroshazi 28-23

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9074Mosonmagyarovari Kcse - Mtk Budapest 24-23

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9041Huttenberg - Aue 25-26

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
8625Kaustik Vuor - Sgau Saratov 33-33

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9638Dinamo Volgograd - Lada Togliati 24-28
9639Agu Adiif - Ksk Luch Moscow 29-22

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6673Ademar Leon - Naturhouse La Rioja 34-31

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9077Aula Valladolid - Helvetia Bm 34-25

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2201If Hallby - Ov Helsingborg 30-28
2202Onnereds Hk - Skovde 31-21
2203Ystads If - Hk Varberg 35-24

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2204Aranas - Rimbo Hk 27-21
2205Bodens Bk - Rp Linkoping 20-36
2206Hammarby - Skanela If 32-25

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9664Hameenlinna - Puijo Wolley 1-01-13-2
9665Lp Vampula - Polkky Kuusamo 1-01-11-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2002Cannes - Tours 1-01-13-2
2065Nice - Arago De Sete 1-01-11-3
2076Tourcoing - Toulouse 1-02-03-0
2077Nantes - Stade Poitevin Poitiers 0-11-13-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2238Pays D Aix Venelles Volley Ball - Beziers Volley 1-01-11-3
2486Rocheville Le Cannet - Saint Raphael Var Volley Ball 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA PLAY OFF ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2078Incheon Korean Air Jumbos - Suwon Kepco 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3730Vc Eltmann - United Volleys Rhein Main 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8810Mks E Leclerc Radomka Radom - Lks Commercecon Lodz 1-01-11-3
8811Legionovia Legionowo - Chemik Police 1-02-02-3

RUMUNJSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8816Cs Arcada Galati - Scmu Craiova 1-02-03-0

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2369Vk Prievidza - Sport Kosice 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2721Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Ankara Ptt 1-01-11-3

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
9558Olympiakos Piraeus - Sintez Kazan 10-8
9559Jadran Carine - Szolnoki Vizilabda Sc 12-14
9560Vk Jadran Split - Spandau 04 Berlin 12-12
9561Jug Dubrovnik - Cn Barceloneta 15-13

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
9679Biarritz - As Beziers Herault 30-20
9680Colomiers Rugby - Valence Romans Drome 33-6
9681Perpignan - Mont De Marsan 44-17
9682Rouen Normandy - Us Carcassonne 30-27
9792Soyaux Angouleme - Stade Aurillacois 37-11
9793Montauban - Rugby Club Vannes 17-13

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
1847Tasman - Auckland 18-9
1848Hawkes Bay - Otago 31-31
1849Wellington - Canterbury 30-19

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
3719Levante Ud Fs - Futsal Cartagena 0-3
3720Peniscola Fs - Cordoba Cf Futsal 5-0
3721Fs Valdepenas - Fs Garcia 2-2

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 414151719242729313536395051566061626870
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 110243038
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 19121628
arrow CO Connecticut 6/44 92728293344
arrow DA Multi-Daily A 6/99 122739424677
arrow DB Multi-Daily B 6/99 92134354392
arrow DC Multi-Daily C 6/99 282961656689
arrow EM Euro Millions 5/50 818224142
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 35152425262930343537404346475361646668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 111202126273132333540425051525361636570
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 622263435
arrow FK Finska Keno D 20/70 48202428313334394446474849515760616970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 124910111718232630333644454752536266
arrow FT Finska Keno T 20/70 1281725333440434447495356606163676869
arrow GO Njemačka Keno 20/70 37192024272931323839424450596062636467
arrow LD Latvija Keno D 20/62 710131417232425262734364146474849535557
arrow LE Latvija Keno E 20/62 12456161718212224323436374250515459
arrow LM Latvija Keno M 20/62 29121516192021232425313239444849555657
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 911162531
arrow NP New York Pick 10 20/80 210161719213133373942444647525455677177
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1691213162124303234364654596769737576
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 46131921283639414243525457636667697678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 510111423
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1612141635
arrow TK Tennessee Cash 5/35 78131819
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1858606567
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 59151629
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 37121619212226313644454850515266727374