Subota 19.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1014Ftc - Podravka - - 0-01-0
1016Rb Leipzig - Wolfsburg - - 0-01-1
1018Tottenham - Watford - - 0-11-1
1019Chelsea - Newcastle - - 0-01-0
1020Sturm Graz - Salzburg - - 1-01-1
1021Montpellier - Kiel - - 0-00-1
1022Lyon - Dijon - - 0-00-0
1029Crystal Palace - Manchester City - - 0-20-2
1030Juventus - Bologna - - 1-12-1
1031A.Murray - U.Humbert - - 0-01-0

AFRIKA KUP NACIJA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7647Uganda - Burundi domaći51-03-0
7656Zambija - Eswatini domaći41-02-2
7657Ruanda - Etiopija gosti720-01-1
7658Nigerija - Togo domaći91-02-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6609Banfield - Atletico Tucuman gosti111-11-2
6612Independiente - Argentinos Jrs gosti860-00-1
6654Atletico Patronato Parana - Newell S gosti190-11-3
6655Talleres - Lanus gosti31-22-4

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1000Nueva Chicago - Ca Alvarado gosti90-10-1
1001Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano domaći710-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6537Club Atletico Acassuso - Cd Uai Urquiza gosti400-22-2
6601Argentino De Quilmes - Ca Talleres De Remedios gosti271-11-1
6610Ca Colegiales - Ca Defensores Unidos gosti460-01-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5928Fc Shirak Gyumri - Ararat domaći231-02-1

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2942Central Coast - Newcastle Jets domaći41-01-1
2943Melbourne City - Adelaide domaći242-02-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1369Altach - Admira Wacker gosti110-31-4
1370Lask - Mattersburg gosti63-27-2
1371Sturm Graz - Salzburg domaći171-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7013Fc Liefering - Ried gosti600-00-1
7014Dornbirn - Fc Juniors Oo gosti71-12-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9779Wac A - Sv Ried Ii gosti171-12-1
9780Union Gurten - Wsc Hertha gosti60-10-1
9781Allerheiligen - Atsv Wolfsburg domaći142-04-3
9782Usv Weindorf St. Anna Am Aigen - Deutschlandsberger Sc - - 0-00-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9773Wiener Viktoria - Wiener Sportklub domaći271-03-2
9774Sv Leobendorf - Admira Wacker Ii gosti710-00-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1032Gabala - Qarabag domaći31-11-1
1033Keshla - Sabah domaći161-01-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1458Standard Liege - Genk domaći840-01-0
1462Kortrijk - Zulte Waregem domaći151-02-0
1463Oostende - Eupen gosti12-12-3
1464Gent - Waasland domaći181-02-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3481Roeselare - St Gilloise domaći510-03-0
3482Kfco Beerschot Wilrijk - Virton domaći182-12-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9818Slavia Mozyr - Neman Grodno gosti690-00-1
9819Bate Borisov - Fc Gomel gosti280-11-1
9820Dinamo Minsk - Fc Vitebsk gosti260-10-2

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1125The Strongest - Aurora gosti181-12-2
1313Sport Boys - Blooming domaći62-22-3
1314Royal Pari Sion - Club Destroyers gosti450-11-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9825Fk Tuzla City - Radnik Bijeljina gosti750-00-3
9826Fk Zvijezda 09 - Borac Banja Luka gosti350-10-2
9827Velez Mostar - Zrinjski Mostar domaći860-01-0
9828Zeljeznicar - Fk Mladost Doboj Kakanj gosti380-12-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1515Fortaleza - Gremio gosti102-12-1
1516Corinthians - Cruzeiro domaći341-11-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7334Oeste Sp - America Mineiro gosti760-00-1
7335Ponte Preta - Bragantino Sp domaći610-01-1
7339Vila Nova - Coritiba Pr domaći102-02-2
7340Operario Pr - Sao Bento gosti171-12-1
7341Parana Clube Pr - Figueirense gosti80-10-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7165Botev Plovdiv - Ludogorets gosti70-10-1
7166Levski Sofia - Fk Arda Kurdzhali domaći700-02-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5102Slovan Liberec - Jablonec gosti440-12-2
5103Sigma Olomouc - Budejovice gosti190-11-3
5130Zlin - Mlada Boleslav gosti260-10-2
5218Slavia Prague - Pribram gosti300-13-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2989Banik Sokolov - Lisen domaći411-01-2
2990Pardubice - Trinec domaći201-01-0
2994Vysehrad - Vysocina Jihlava domaći470-01-1
30011.Sk Prostejov - Viktoria Zizkov domaći261-02-1

ČEŠKA CFL 3. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9672Fk Pribram B - Loko Vltavin gosti650-00-1
9673Benesov - Fc Viktoria Plzen B gosti22-23-2
9674Fk Jablonec B - Zivanice domaći72-13-2
9675Sk Motorlet Praha - Admira Praha domaći261-01-0
9676Stechovice - Sk Slavia Praha B domaći41-11-3
9677Tj Slovan Velvary - Sokol Brozany domaći830-01-0
9678Usti N Orlici - Fc Hradec Kralove B domaći750-01-0

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9913Fc Odra Petrkovice - Banik Ostrava B gosti270-10-1
9914Fotbal F M - Vyskov domaći361-01-0
9915Hlucin - Fc Fastav Zlin B domaći102-03-0
9916Uhersky Brod - Unex Unicov domaći520-02-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9831Palestino - Union Espanola VVV-VV-V
9832Audax Italiano - Cobresal VVV-VV-V

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2978Apoel Nicosia - Doxa Katokopias domaći201-02-0
2979Ethnikos Achnas - Apollon Limassol domaći870-01-0

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7396Vejle - Kolding domaći23-03-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2113Vanlose - Slagelse gosti440-12-1
2114Fa 2000 - Avarta domaći281-01-0
2118Hillerod - Bronshoj gosti230-11-1
2140Skovshoved - Hik Hellerup VVV-VV-V
2188Aarhus Fremad - Vejgaard Bk domaći242-03-0
2189Brabrand - Middelfart domaći261-02-0
2190Jammerbugt Fc - Sydvest domaći23-04-0
2191Naesby - Vejlby Skovbakken Aarhus domaći550-01-0

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3782Viby - Kjellerup gosti121-22-2
3788Norresundby - Lyseng domaći500-02-4
3789Vri - Holstebro gosti131-21-2
3792Djursland - Skjold If Saeby domaći431-03-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1100Independiente Del Valle - Aucas domaći361-04-0
1101Guayaquil City Fc - El Nacional gosti900-00-1
1102Macara - Deportivo Cuenca gosti310-11-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3295Everton - West Ham domaći171-02-0
3301Aston Villa - Brighton gosti211-12-1
3303Bournemouth - Norwich - - 0-00-0
3306Chelsea - Newcastle domaći730-01-0
3307Leicester - Burnley gosti261-12-1
3308Tottenham - Watford gosti60-11-1
3309Wolves - Southampton gosti530-01-1
3310Crystal Palace - Manchester City gosti390-20-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5897Blackburn - Huddersfield gosti132-12-2
5901Barnsley - Swansea gosti670-01-1
5903Brentford - Millwall gosti450-13-2
5906Charlton - Derby domaći61-03-0
5907Hull - Qpr domaći291-12-3
5910Leeds - Birmingham domaći650-01-0
5946Luton - Bristol City domaći560-03-0
5955Middlesbrough - West Brom gosti820-00-1
6110Reading - Preston domaći900-01-0
6116Stoke - Fulham domaći161-02-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3075Afc Wimbledon - Portsmouth domaći900-01-0
3103Bolton - Rochdale domaći560-01-3
3106Doncaster - Bristol Rovers domaći391-02-0
3107Fleetwood - Burton Albion domaći381-14-1
3108Gillingham - Peterborough gosti400-11-2
3109Milton Keynes Dons - Coventry - - 0-00-0
3110Rotherham - Oxford United gosti231-11-2
3111Wycombe - Sunderland domaći291-01-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3114Bradford - Crawley Town domaći181-02-1
3117Cambridge United - Exeter domaći381-04-0
3119Colchester - Morecambe gosti660-00-1
3120Crewe - Swindon gosti370-13-1
3121Forest Green - Mansfield domaći301-02-2
3122Grimsby - Leyton Orient gosti110-20-4
3123Newport County - Scunthorpe domaći451-02-1
3124Northampton - Salford domaći351-02-0
3136Oldham - Macclesfield gosti860-00-1
3137Plymouth - Carlisle domaći221-02-0
3139Port Vale - Stevenage domaći81-11-1
3146Walsall - Cheltenham gosti350-11-2

ENGLESKA FA KUP KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2235Hayes Yeading United - Poole Town gosti670-01-1
2248Hednesford - Boston Utd gosti380-10-1
2249Maidenhead United - Wealdstone gosti510-01-1
2260Maidstone United - Kings Langley domaći540-04-1
2264Nantwich Town - Kings Lynn domaći391-01-0
2266Notts County - Belper Town gosti111-12-1
2267Oxford City - Margate domaći122-02-1
2306Royston Town - Maldon Tiptree gosti210-21-3
2307Southport - Altrincham gosti420-11-3
2320Sutton United - Billericay Town domaći81-01-1
2321Tamworth - Darlington gosti90-20-3
2322Torquay - Boreham Wood domaći252-03-2
2325Welling - Eastleigh - - 0-00-0
2326Weymouth - Dover Athletic domaći780-01-2
2328Whitby Town - Stourbridge gosti760-01-1
2354Whyteleafe - Chippenham gosti360-20-3
2365York - Stockport domaći272-02-0
7518Potters Bar Town - Barnet gosti160-11-1
7519Barrow - Solihull Moors gosti520-00-1
7520Bowers Pitsea Fc - Chichester City Fc gosti160-21-2
7529Bromley - Aldershot domaći73-14-3
7558Carshalton Athletic - Dagenham Redbridge domaći500-02-1
7559Chesterfield - Wrexham domaći101-01-1
7560Chorley - Spennymoor domaći451-02-0
7561Dartford - Kingstonian gosti91-32-3
7562Ebbsfleet United - Woking domaći301-01-1
7564Fylde - Peterborough Sports Fc domaći271-06-1
7565Gateshead - Colne domaći261-05-0
7566Halifax - Harrogate Town gosti80-11-2
7567Haringey Borough - Yeovil VVV-VV-V
7568Hartlepool - Brackley Town domaći620-01-0
7569Havant Waterlooville - Dulwich Hamlet gosti101-21-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2481Concord Rangers - Hungerford Town gosti490-00-2
2483St Albans - Bath City gosti250-10-1
2485Tonbridge - Chelmsford City domaći151-01-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2373Alfreton Town - Farsley Celtic domaći11-32-4
2390Blyth Spartans - Chester gosti22-22-2
2395Gloucester - Bradford Park Avenue domaći500-01-0
2427Telford - Guiseley domaći211-04-1

ENGLESKA NORTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2446Ashton United - Gainsborough domaći441-03-1
2452Atherton Collieries Afc - Fc United Of Manchester domaći52-22-3
2453Bamber Bridge - Scarborough Athletic gosti41-11-2
2454Buxton - Witton Albion domaći620-02-0
2458Hyde United - Morpeth Town gosti900-01-1
2467Mickleover Sports - Lancaster gosti260-21-3
2475Radcliffe Borough - Matlock Town domaći480-01-0
2480South Shields - Grantham domaći161-01-1

ENGLESKA PREMIER LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6337Bournemouth - Southampton - - - -
6339Chelsea - Manchester Utd - - - -
6341Everton - Wolverhampton - - - -
6353Liverpool - Manchester City - - - -
6354Sheffield United - Norwich City - - - -

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2493Alvechurch - St Ives Town domaći361-01-0
2494Banbury United - Biggleswade Town gosti141-13-2
2528Bromsgrove Rovers - Nuneaton domaći131-11-3
2529Leiston - Hitchin domaći143-13-1
2534Lowestoft Town - Needham Market Fc gosti420-10-2
2541Redditch - Barwell gosti310-10-1
2548Rushall Olympic - Rushden gosti181-11-1

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2549Beaconsfield Town - Merthyr Town - - 0-00-0
2571Blackfield Langley - Hartley Wintney - - 0-00-0
2572Chesham United - Wimbourne domaći840-01-0
2573Dorchester - Yate Town domaći252-02-0
2575Farnborough - Gosport Borough gosti570-00-1
2577Metropolitan Police - Weston Super Mare gosti660-02-1
2590Salisbury - Harrow Borough domaći11-13-1
2592Tiverton - Swindon Supermarine domaći570-02-0
2593Truro City - Hendon domaći52-02-1
2601Walton Casuals - Taunton Town gosti291-31-5

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9153Man City U23 - Brighton U23 gosti660-00-1

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Levadia Tallinn - Fc Kuressaare domaći361-02-1
1088Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev domaći490-02-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1055Rakvere Tarvas - Legion Tallinn gosti140-20-4
1056Parnu Jk Vaprus - Welco Elekter domaći33-03-0

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9921Hifk - Rops domaći211-02-0
9922Honka - Mariehamn domaći211-03-0
9923Ilves - Hjk Helsinki gosti30-12-1
9924Inter Turku - Kups gosti510-00-2
9925Kpv - Vps gosti181-12-3
9926Seinajoen Jk - Lahti - - 0-00-0

FINSKA 3. LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9906Japs - Mp Mikkeli domaći141-01-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3881Lyon - Dijon - - 0-00-0
3887Angers Sco - Brest gosti670-00-1
3888Metz - Nantes domaći860-01-0
3891Nimes Olympique - Amiens domaći411-01-1
3892Reims - Montpellier domaći21-01-0
3897Toulouse - Lille domaći580-02-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7557Le Havre - Lorient gosti11-22-2

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5705Olympiakos Piraeus - Ofi Crete domaći111-12-1
5708Panetolikos - Larissa gosti281-12-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2951Nk Varazdin - Istra 1961 domaći870-01-0
2952Slaven Belupo - Rijeka domaći141-01-2

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7595Orijent - Rudes domaći72-02-0
7596Cibalia - Nk Osijek Ii gosti520-00-2
7597Solin - Nk Dubrava gosti580-00-2

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7646Sligo - Derry City domaći131-21-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5500Lazio - Atalanta gosti230-33-3
5570Napoli - Verona domaći371-02-0
5617Juventus - Bologna domaći191-12-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1319Juve Stabia - Pordenone Calcio domaći84-14-2
1322Pescara - Spezia domaći231-01-2
1324Venezia - Salernitana domaći421-01-0
1325Virtus Entella - Trapani domaći411-01-1
1326Benevento - Perugia domaći201-01-0

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -
6312Fiorentina - Sampdoria - - - -
6313Genoa - Cagliari - - - -
6314Inter - Napoli - - - -
6315Lecce - Hellas Verona - - - -
6318Milan - Atalanta - - - -
6319Parma - Udinese - - - -
6320Roma - Lazio - - - -
6321Spal 2013 - Brescia - - - -

ITALIJA SERIE B DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6210Venezia - Entella - - - -
6212Pescara - Cremonese - - - -
6214Livorno - Cosenza - - - -
6216Frosinone - Chievo - - - -
6217Empoli - Benevento - - - -
6218Crotone - Cittadella - - - -
6219Ascoli - Salernitana - - - -

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2293Pro Patria - Pro Vercelli domaći211-01-1
2305Us Pianese - Monza domaći500-01-1
2308Arezzo - Alessandria gosti440-11-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2311Sud Tirol - Gubbio domaći81-03-0
2319Ravenna - Fc Arzignano Valchiampo gosti171-11-2
2330Sambenedettese - Virtus Vecomp Verona gosti71-11-2

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2331Picerno - Virtus Francavilla Calcio - - 0-00-0
2332Viterbese - Rende domaći51-16-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9080Hapoel Tel Aviv - Hap Kfar Saba gosti300-12-1
9083Hapoel Beer Sheva - Kiryat Shmona domaći431-02-1
9084Hapoel Hadera - Maccabi Netanya domaći470-01-0
9085Sectzya Nes Ziona - Beitar Jerusalem gosti140-20-4

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9648Omiya Ardija - Tokushima Vortis gosti191-22-3
9649Kagoshima United - Renofa Yamaguchi - - 0-00-0
9650Fc Gifu - Ehime Fc domaći650-02-0
9651Kanazawa - Montedio Yamagata domaći900-01-0
9652Mito Hollyhock - Machida Zelvia domaći31-11-1
9653Tochigi Sc - Ryukyu gosti790-00-2
9654Jef United - Kashiwa Reysol gosti190-20-3

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7313Al Rayyan - Katar domaći94-05-0
7314Al Sailiya Sc - Al Wakra domaći271-13-1
7352Al Ahli Doha Sc - Al Shahaniya gosti32-12-2

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1318Atyrau - Zhetysu Taldykorgan gosti110-30-3
1396Irtysh Pavlodar - Kaisar Kyzylorda domaći371-02-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1267Guangzhou R F Fc - Shandong Luneng gosti210-21-3
1268Beijing Guoan - Shanghai Sipg gosti490-00-2

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9907Nei Mongul Zhongyou - Shanghai Shenxin domaći72-03-1
9908Liaoning Whowin - Meizhou Meixian Techand gosti300-21-3
9909Meizhou Hakka - Heilongjiang Lava Spring gosti320-21-2
9910Shijazhuang Ever Bright - Guizhou Hengfeng gosti170-12-1
9911Sichuan Longfor Fc - Xinjiang Tianshan Leopard gosti311-14-2
9912Zhejiang Greentown - Nantong Zhiyun gosti240-21-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1944Boyaca Patriotas - Depotivo Pasto domaći620-01-0
1945Once Caldas - Atletico Huila domaći261-01-1
1946America De Cali - Atletico Nacional domaći431-02-1
1950Deportes Tolima - Cucuta Deportivo gosti251-12-1
1951Atletico Junior - Millionarios domaći600-01-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8025Ventspils - Riga Fc gosti70-12-1
8026Rigas Skola - Bfc Daugavpils domaći231-02-0

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1747Fk Riteriai - Spyris Kaunas - - 0-00-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6130Sirens Fc - Floriana domaći431-01-4
6131Birkirkara - Gzira United gosti80-11-3

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7911Debreceni - Diosgyor domaći81-02-1
7912Kaposvar - Varda gosti340-10-2
7913Mezokovesd Zsory - Fehervar - - 0-00-0
7914Puskas Akademia - Paksi Se gosti192-14-2
7917Zalaegerszeg - Honved gosti770-00-1
7926Ferencvaros - Ujpest domaći231-01-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7508Cruz Azul - Morelia gosti161-12-3
7510Pachuca - Fc Juarez gosti470-00-1
7511Necaxa - America Mexico gosti670-02-2

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1558Az Alkmaar - Heerenveen gosti71-32-4
1560Rkc Waalwijk - Ajax gosti460-01-2
1566Twente - Willem gosti60-10-1
1567Utrecht - Psv Eindhoven domaći490-03-0
1568Vvv Venlo - Vitesse gosti290-30-4

NORVEŠKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3872Herd - Lorenskog - - 0-00-0
3878Nordstrand - Krakeroy gosti660-00-1
3880Rommen - Eidsvold gosti150-11-2
3927Mjonden 2 - Halsen If domaći114-05-0
3928Valerenga 2 - Orn Horten domaći171-01-1
5759Bryne 2 - Viking 2 gosti161-42-7
5866Donn - Storm Bk domaći132-03-0
5869Flekkeroy - Mandalskameratene domaći123-07-0
5895Flint - Vindbjart gosti480-00-3
5902Madla - Staal gosti21-14-1
5925Vardeneset - Brodd domaći401-01-1
9625Drobak Frogn - Fk Lyn gosti650-00-1
9634Frigg - Ready domaći331-01-4
9635Grei - Lokomotiv Oslo domaći451-01-0
9636Tonsberg - Norild domaći153-06-0
9637Ullern - Follo gosti490-00-2

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1657Kristiansund - Rosenborg gosti211-12-2
1658Valerenga - Stabaek gosti60-20-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6138Kongsvinger - Ham Kam domaći401-02-1

NORVEŠKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6598Arendal - Vidar domaći81-01-0
6699Byasen - Hodd domaći690-01-1
6819Egersund - Stordals Blink domaći81-12-3
6826Fredrikstad - Kvik Halden domaći560-02-0
6841Levanger - Bryne gosti350-11-1
6842Nardo - Brattvaag - - 0-00-0
6843Sola - Moss domaći530-03-0
6847Alta - Grorud gosti210-22-3
6848Asane - Mjolner domaći31-03-0
6849Asker - Floro domaći202-02-0
6851Baerum - Senja domaći550-01-3
6853Fram Larvik - Kjelsas gosti260-11-1
6854Oppsal - Elverum gosti93-14-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4310Augsburg - Bayern Munich domaći11-12-2
4314Fortuna Dusseldorf - Mainz domaći820-01-0
4316Rb Leipzig - Wolfsburg domaći540-01-1
4333Union Berlin - Freiburg domaći11-02-0
4334Werder Bremen - Hertha Berlin domaći71-01-1
4335Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach domaći580-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6140Jahn Regensburg - Sandhausen domaći580-01-0
6141St Pauli - Darmstadt gosti800-00-1
6142Wehen - Heidenheim - - 0-00-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
56261860 Munich - Uerdingen gosti820-00-1
5627E. Braunschweig - Unterhaching - - 0-00-0
5629Ingolstadt - Chemnitzer domaći361-01-1
5631Magdeburg - Hansa Rostock gosti330-10-1
5632Preussen Munster - Sonnenhof Grossaspach domaći171-01-1
5633Waldhof Mannheim - Hallescher gosti450-20-4

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
97031865 Dachau - Tsv 1882 Landsberg gosti250-10-1
9704Kottern - Sv Pullach domaći23-14-1
9705Fc Deisenhofen - Tsv 1880 Wasserburg domaći72-02-1
9706Fc Pipinsried - Sv Donaustauf domaći12-24-3
9707Hankofen Hailing - Sv Kirchanschoring - - 0-00-0

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9708Bts Neustadt - Aumund Vegesack domaći62-03-3
9709Werder Bremen 3 - Sc Borgfeld gosti670-01-2

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9710Hessen Kassel - Viktoria Griesheim domaći42-06-0
9711Fernwald - Fc Eddersheim gosti680-00-1
9712Sc Hessen Dreieich - Sv Neuhof domaći142-03-0
9713Turk Gucu Friedberg - Vfb Ginsheim 1916 gosti51-11-1
9714Tus Dietkirchen - Sv Steinbach 1920 domaći172-02-1
9715Waldgirmes - Eintracht Stadtallendorf domaći91-01-1

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9716Reutlingen - Sv Sandhausen Ii domaći451-03-1
9717Tsv Ilshofen - Spfr. Dorfmerkingen gosti200-20-3
9718Linx - Freiburger Fc gosti470-01-2
9719Neckarsulm - Fv Ravensburg domaći441-11-2
9720Nottingen - 1. Goppinger Sv gosti270-10-1
9721Stuttgart Amateurs - Fsv 08 Bissingen gosti330-12-2
9722Sv Oberachern - Sgv Freiberg gosti840-00-1
9723Villingen - Stuttgart Kickers domaći171-02-1

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9892Curslack Neuengamme - Buchholz gosti311-24-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9904Tvd Velbert 1870 - Spvg Schonnebeck 1910 gosti50-11-2

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9724Arminia Hannover - Ulm Wolfsburg gosti510-00-1
9725Mtv Eintracht Celle - Kickers Emden gosti211-11-3
9726Sv Atlas Delmenhorst - Heeslinger Sc domaći83-04-2

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9888Blau Weiss Berlin - Msv Pampow domaći201-02-0
9889Ludwigsfelder - Fc Hertha 03 Z. gosti290-20-3
9890Torgelower Greif - Hansa Rostock Ii gosti151-22-4

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9885Vfb 1921 Krieschow - Fsv Martinroda domaći33-05-0
98861919 Grimma - Plauen gosti80-21-2
9887Vfl Halle 96 - Union Sandersdorf gosti250-12-2

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9871Tsv Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen domaći82-04-1
9872Fv Diefflen - Eintracht Trier domaći670-02-0
9873Mechtersheim - Hassia Bingen domaći161-03-2
9874Pfeddersheim - Fc Karbach gosti221-12-3
9875Tus Koblenz - Fv Dudenhofen gosti120-21-5

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9095Burghausen - Aubstadt gosti610-00-2
9096Heimstetten - Bayreuth gosti150-10-3
9097Schalding Heining - Nurnberg Am gosti220-10-3
9098Tsv 1860 Rosenheim - Greuther Furth Am gosti520-00-2
9099Tsv Rain Lach - Eichstatt gosti40-20-3
9100Vfr Garching - Augsberg Am gosti130-10-2
9101Viktoria Aschaffenburg - Illertissen domaći251-03-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9105Hannover Am - Eintracht Norderstedt gosti890-00-1
9106Jeddeloh - Hamburg Am gosti220-11-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9108Altglienicke - Germania Halberstadt domaći32-14-1
9109Auerbach - Wacker Nordhausen gosti83-15-2
9110Lichtenberg 47 - Viktoria Berlin gosti440-11-1
9111Meuselwitz - Berlin Ak 07 gosti180-21-4
9112Optik Rathenow - Bfc Dynamo gosti62-12-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9113Aalen - Bayern Alzenau domaći640-01-0
9114Bahlinger Sc - Saarbrucken gosti82-33-4
9115Elversberg - Astoria Walldorf gosti241-13-1
9116Freiburg Am - Fc Giessen domaći173-13-1
9117Homburg - Tsg Balingen domaći142-04-2
9118Offenbacher Kickers - Mainz Am domaći311-01-3
9119Pirmasens - Fsv Frankfurt - - 0-00-0
9120Tsv Steinbach 1921 - Tus Rot Weiss Koblenz gosti161-11-1
9121Ulm - Hoffenheim Am domaći92-03-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9123Bergisch Gladbach - Rw Essen gosti60-11-2
9124Fortuna Koln - Sportfreunde Lotte domaći11-02-0
9125Rw Oberhausen - Sv Rodinghausen domaći51-01-0
9126Schalke Am - Tus Haltern gosti450-11-2
9127Sv Lippstadt 08 - Vfb Homberg domaći231-12-2
9128Wattenscheid - Fortuna Dusseldorf Am domaći161-03-0
9129Bonner - Borussia Dortmund Amateurs domaći401-01-1
9130Borussia Monchengladbach Am - Wuppertaler domaći72-04-1

NJEMAČKA SCHLESWIG HOLSTEIN LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9858Kropp - Lubeck Amateurs domaći192-13-4
9859Sv Eutin 08 - Oldenburger Sv gosti360-11-1
9860Inter Turkspor Kiel - Sv Eichede domaći221-02-0
9861Sc Weiche Flensburg 08 Ii - Tsb Flensburg VVV-VV-V

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1207Club Libertad - Sol De America domaći900-01-0
1208River Plate Asuncion - Olimpia gosti440-10-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2621Ayacucho Fc - Union Comercio gosti750-01-1
2627Academia Cantolao - Real Garcilaso domaći361-01-2
2628Sport Boys - Deportivo San Martin - - 0-00-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1688Korona Kielce - Wisla Plock gosti220-10-1
1689Legia Warsaw - Lech Poznan gosti550-02-1
1690Jagiellonia - Cracovia Krakow gosti91-13-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4158Olimpia Grudziadz - Radomiak Radom domaći382-02-2
4161Warta Poznan - Zaglebie Sosnowiec gosti280-12-3
4166Bielsko Biala - Jastrzebie gosti380-10-2
4167Lks Nieciecza - Gks Belchatow domaći11-02-1

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9988Clube Condeixa - Rio Ave gosti750-00-1
9989Sintra Football - Vitoria Guimaraes domaći690-01-1
9990Ac Viseu - Real Sporte domaći103-03-1
9991Amora Fc - Sanjoanense gosti670-00-1
9992Espinho - Vilafranquense gosti380-12-1
9993Fabril Barreiro - Moreirense gosti240-11-3
9994Louletano - Pacos Ferreira gosti201-11-1
9995Pevidem Sc - Belenenses gosti440-10-2
9996Penafiel - Gil Vicente gosti360-10-2
9997Feirense - Tondela domaći32-03-0
9998Sporting Farense - Aves domaći143-05-2
9999Academica - Portimonense domaći520-02-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5870Cfr Cluj - Universitatea Craiova domaći700-02-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9158Fc Dunarea Calarasi - Afc Turris Oltul Turnu Magurele domaći33-03-2
9159Gloria Buzau - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - - 0-00-0
9160Metaloglobus Bucuresti - Scolar Resita domaći900-01-0
9161Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna domaći600-03-0
9162Fk Csikszereda Miercurea Ciuc - Rapid Bucharest domaći800-01-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5760Tambov - Ural Ekaterinburg domaći610-01-2
5761Spartak Moscow - Rubin Kazan - - 0-00-0
5792Zenit St Petersburg - Rostov domaći143-06-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2676Avangard Kursk - Tekstilshchik gosti80-12-1
2678Mordovia Saransk - Krasnodar 2 gosti270-10-3
2681Nizhny Novgorod - Khimki domaći530-01-0
2682Chayka Peschanokopskoye - Spartak 2 Moscow gosti221-12-1
2683Fakel Worenesch - Shinnik Yaroslavl gosti220-10-4
2684Torpedo Armavir - Rotor Volgograd - - 0-00-0
2685Baltika Kaliningrad - Neftekhimik Nizhnekamsk domaći720-01-0
3707Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow gosti850-00-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2611Rotor Volgograd Ii - Dynamo Bryansk gosti60-10-3
2614Fc Zorkij Krasnogorsk - Ararat Moscow domaći122-14-2
2615Khimik Arsenal Tula - Zvezda Ryazan gosti190-14-2
2693Sokol Saratov - Salyut Energia Belgorod domaći151-12-1
2695Kvant Obninsk - Kaluga gosti670-00-4
2721Fc Strogino Moscow - Metallurg Lipetsk gosti130-10-2

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7011Atlanta United Fc - New England Revolution domaći700-01-0
7012Seattle Sounders - Dallas Burns domaći182-13-3
7163Toronto Fc - Washington Dc United domaći321-01-1
7164Real Salt Lake - Portland Timbers domaći281-02-1

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4642Real Monarchs Slc - Sacramento Republic Fc domaći451-03-0
4649Tulsa Roughnecks Fc - Reno 1868 Fc gosti150-20-3

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9846Al Shabab Ksa - Al Ittifaq domaći261-02-1
9847Al Raed - Al Nasr gosti190-10-2
9848Al Wehda - Al Ittihad Ksa domaći331-01-0

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9046Carrick Rangers - Dungannon domaći271-01-0
9047Crusaders - Coleraine gosti170-10-2
9048Institute - Cliftonville gosti80-10-3
9049Linfield - Ballymena domaći352-02-1
9050Warrenpoint - Glenavon gosti520-01-3

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5669Nitra - Ruzomberok gosti380-11-2
5670Sered - Trnava domaći71-02-1
5673Slovan Bratislava - Pohronie Ziar domaći401-02-1
5675Zilina - Zemplin Michalovce domaći241-11-1

SLOVAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9013Banska Bystrica - Slavoj Trebisov domaći92-04-0
9014Dubnica - Petrzalka gosti40-13-2
9015Kfc Komarno - Bardejov domaći850-01-0
9016Kosice - Slovan Bratislava 2 domaći381-03-0
9017Tatran Liptovsky - Msk Zilina B domaći122-02-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4188Mura - Triglav gosti70-12-2
4200Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje domaći44-06-0
4221Nk Celje - Domzale gosti211-12-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9811Mladost Lucani - Partizan Belgrade domaći770-01-0
9812Javor Ivanjica - Fk Tsc Backa Topola gosti111-23-2
9813Proleter Novi Sad - Fk Radnik Surdulica gosti132-12-1
9814Radniki Nis - Napredak domaći63-04-1
9815Spartak Subotica - Indija domaći22-03-0
9816Vozdovac - Macva Sabac domaći271-02-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5730Celtic - Ross County domaći41-06-0
5731Hamilton - Hibernian gosti220-11-1
5732Kilmarnock - Livingston domaći391-02-1
5736Motherwell - Aberdeen gosti150-10-3
5757St Mirren - St Johnstone domaći371-02-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4115Arbroath - Morton domaći740-01-0
4137Dundee - Partick Thistle domaći251-01-3
4138Dunfermline - Ayr United domaći281-13-2
4139Inverness Caledonian Thistle - Alloa gosti60-12-2
4159Queen Of The South - Dundee United domaći182-04-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4175Airdrie United - Montrose domaći31-21-3
4345Clyde - Raith gosti110-22-2
4346East Fife - Forfar domaći81-01-0
4348Falkirk - Peterhead domaći132-04-0
4350Stranraer - Dumbarton - - 0-00-0

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9021Auchinleck Talbot - Cove Rangers domaći880-01-0
9022Penicuik Athletic Fc - Stenhousemuir VVV-VV-V
9023Annan Athletic - Brechin domaći282-02-2
9024Clachnacuddin - Brora Rangers gosti170-40-7
9025Cowdenbeath - Broxburn Athletic domaći740-01-1
9026East Kilbride - Gretna 2008 domaći52-13-1
9027Elgin - Berwick domaći41-13-1
9028Formartine Utd - Gala Fairydean gosti380-12-2
9029Lochee United - Bsc Glasgow Fc domaći381-01-1
9030Rothes Fc - Inverurie Locos gosti230-21-3
9031Spartans - Queen S Park gosti330-20-2
9032Stirling Albion - Strathspey Thistle domaći82-02-0
9033Stirling University Fc - Linlithgow gosti500-00-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5687Eibar - Barcelona gosti130-10-3
5688Atletico Madrid - Valencia domaći361-01-1
5689Getafe - Leganes domaći640-02-0
5690Mallorca - Real Madrid domaći71-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1758Alcorcon - Almeria domaći101-02-2
1899Ponferradina - Numancia domaći301-01-1
1900Elche - Sporting Gijon gosti270-10-1
1901Lugo - Huesca domaći92-03-2
1902Extremadura - Rayo Vallecano gosti110-10-3

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2882Real Union De Irun - Athletic Bilbao B gosti300-10-1
2893Amorebieta - Logrones gosti430-10-1
2894Osasuna B - Unionistas De Salamanca Cf domaći780-02-0
2898Real Valladolid B - Deportivo Alaves B domaći580-01-0
2911Arenas Club De Getxo - Burgos gosti250-10-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2924Llagostera - Barcelona B domaći401-01-1
2925Levante B - Ud Cornella domaći182-13-1
2926Villarreal B - Lleida gosti81-21-3

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5496Helsingborg - Bk Hacken gosti110-10-2
5497Ostersunds - Sirius domaći750-02-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5569Gais - Varberg gosti850-00-1
5571Brommapojkarna - Dalkurd gosti280-12-1
5580Vasteras - Mjallby domaći221-02-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1052Tvaakers - Lunds domaći332-02-2
1060Ljungskile - Oddevold domaći312-02-1
1061Oskarshamn - Torns If domaći192-02-1
1062Atvidaberg - Lindome Gif - - 0-00-0

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4382Basel - Thun domaći500-03-1
4384Young Boys - Neuchatel Xamax domaći331-04-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9804Chiasso - Kriens gosti70-10-1
9805Stade Ls Ouchy - Wil gosti180-20-3
9806Winterthur - Vaduz domaći121-01-0
9807Schaffhausen - Grasshoppers domaći41-11-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5314Antalyaspor - Genclerbirligi gosti10-50-6
5318Basaksehir - Goztepe domaći141-02-1
5320Trabzonspor - Gaziantep Bb domaći92-04-1
5328Ankaragucu - Besiktas - - 0-00-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9801Hatayspor - Adana Demirspor gosti20-12-1
9802Bursaspor - Umraniyespor gosti90-12-1
9803Menemen Belediyespor - Buyuksehir Belediye Erzurumspor - - 0-00-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9787Al Ahli Uae - Baniyas domaći382-02-0
9788Al Ain - Hatta Sc domaći421-02-1
9789Al Khaleej Khor Fakkan - Al Jazeera Uae gosti180-21-3
9790Al Wahda - Al Nasr Dubai domaći371-01-3
9791Al Wasl - Sharjah gosti240-31-5

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8007Karpaty Lviv - Fk Lviv - - 0-00-0
8008Zorya Lugansk - Desna Chernigov gosti170-12-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1808Fenix - Plaza Colonia gosti640-00-2
1809Progreso - Danubio gosti450-12-1
1846Nacional De Football - Cerro domaći51-02-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8628Monagas - Estudiantes De Caracas gosti140-10-1
9786Aragua - Deportivo Lara domaći42-12-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8020Airbus - Newtown domaći61-02-0
8021Bala Town - Barry Town domaći191-11-1
8022Penybont - The New Saints gosti71-22-3
8024Uwic Cardiff - Connahs Quay Nomads gosti940-00-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9783Mornar - Partizan Beograd 65-76
9784Igokea Laktasi - Kk Cedevita Olimpija 71-71 / 90-95

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9137Ia Central Cordoba - Atenas Cordoba 81-69
9138Estudiantes De Concordia - Regatas Corrientes 81-88

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1059South East Melbourne Phoenix - Illawarra Hawks 106-102
9143Melbourne United - Perth Wildcats 93-95
9865New Zealand Breakers - Sydney Kings 66-76

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4599Melbourne Boomers - Bendigo Spirit 74-70
9229Canberra Capitals - Townsville Fire 67-65
9277Bendigo Spirit - Perth Lynx 91-79

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1036Kapfenberg Bulls - Arkadia Traiskirchen 75-65
1037Vienna D.C. Timberwolves - Oberwart Gunners 79-79 / 90-92
1039Wbc Kraftwerk Wels - Ubc St Polten 87-88

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1896Bk Pardubice - Bk Olomoucko 63-83
1897Qanto Svitavy - Basket Brno 94-73
1917Usk Prague - Sokol Hradec Kralove 82-74
1919Bc Kolin - Nh Ostrava 82-89
1920Bk Opava - Usti Nad Labem 94-70

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1042Keravnos - Apop Paphos 94-52

ENGLESKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8006Surrey Scorchers - London City Royals 82-84
8018Bristol Flyers - London Lions 97-94

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1074Liepajas Lauvas - Bk Ogre 91-109
1076Bk Jurmala - Latvijas Universitate 91-53
1077Kk Rapla - Ttu Kk 86-69
1078Vef Riga - Rsk Rakvere Tarvas 80-69
1085Ventspils - Tallinna Kalev Tlu 97-61

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9931Kataja Joensuu - Kaarinan Ura Basket 97-72
9932Lahti Basketball - Korihait Uusikaupunki 106-73

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5704Boulazac Basket - As Monaco 74-70
5714Le Mans - Limoges 102-84
5871Orleans Loiret - Dijon 65-85
5878Strasbourg - Cholet 75-80
5883Paris Levallois - Bourg 88-78

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9866Ada Blois Basket 41 - Provence Basket 87-87 / 101-98
9867Bc Souffelweyersheim - Saint Chamond 81-59
9868Poitiers - Asc Denain Voltaire Ph 71-86
9869Sluc Nancy - Alm Evreux Basket 82-75
9870Ujap Quimper 29 - Paris Basketball 71-68

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1128Aris - Ao Ionikos Nikaias 72-77
1145Asp Promitheas - Kolossos 81-80
1146Gs Ermis Agias Larisas - Iraklis 74-87
1147Panionios - Ago Rethymnon 70-67
1155Aek Athens - Peristeri 79-79 / 90-91
1158Paok - Panathinaikos 88-104

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1166Cibona Zagreb - Split Co 96-66
1167Vrijednosnice Osijek - Sonik Puntamika 86-86 / 102-95
1196Kk Gorica - Kk Hermes Analitica 85-66
1197Kk Skrljevo - Alkar Sinj 87-74
1218Zabok - Gkk Sibenik 72-72 / 74-83

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8366Virtus Bologna - Varese 87-80
8367Trieste - Brescia 76-74
8368Treviso - Venezia 90-79

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9856Virtus Pallacanestro Bologna - Vigarano 73-65
9857Asd Basket Costa - Lucca 73-97

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9862Bergamo - Eurobasket Roma 77-71
9863Urania Milano - Udinese 68-71
9864Verona - Ravenna 84-63

IZRAEL 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8019Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 62-54
8434Hapoel Galil Gilboa - Hapoel Unet Holon 83-83 / 95-88
8437Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia 85-55

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9896Chiba Jets - Brave Thunders Kanagawa 73-83
9897Niigata Albirex Bb - Levanga Hokkaido 78-68
9898San En Neo Phoenix - Sun Rockers Shibuya 72-87
9899Shiga Lake Stars - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 83-67
9900Toyama Grouses - Osaka Evessa 76-81
9901Ryukyu Golden Kings Okinawa - Akita Northern Happinets 69-87

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1750Goyang Orions - Seoul Sk Knights 78-87
1756Lg Sakers - Busan Kt Sonicboom 79-76

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1757Keb Hanabank W - Ok Savingbank Ok Shoot W 82-78

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1057Pieno Zvaigzdes - Prienai 63-71
1063Nevezis - Neptunas Klaipeda 75-68

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1071Brose Baskets Bamberg - Giessen 46ers 93-81
1073Skyliners Frankfurt - Hamburg Towers 71-71 / 83-78
1079Crailsheim Merlins - Bg Gottingen 83-57

NJEMAČKA 2. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9927Phoenix Hagen - Ehingen Urspringschule 77-83
9928Science City Jena - Usc Heidelberg 68-88
9929Giants Leverkusen - Artland Dragons 93-88
9930Wobmoebel Baskets Paderborn - Vfl Kirchheim Knights 82-87

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1412Slask Wroclaw - Asseco Prokom Gdynia 83-85
1451Mks Dabrowa Gornicza - Stal Ostrow Wielkopolski 88-82

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7394Csm Galati - Cso Voluntari V-V

RUMUNJSKA 1. LIGA PLAY OUTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7392Abc Athletic Constanta - Csm Miercurea Ciuc 68-58

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8798Morabanc Andorra - Cb Miraflores 87-74
8799Tecnyconta Zaragoza - Bilbao Basket 84-61
8800Divina Seguros Joventut - Estudiantes 78-76
8801Rio Natura Monbus - Real Madrid 76-83

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6611Cb Almansa - Tau Castello 67-85
6613Leche Rio Breogan - Lucentum Alicante 87-84
6627Marin Peixegalego - Gipuzkoa Basket 64-76

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7371Jamtland - Sodertelje 98-85

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7404Basket Club Boncourt - Sam Basket Massagno 94-92
7405Bbc Monthey - Starwings Basket 86-71
7416Vevey Riviera Basket - Swiss Central Basket 97-80
7521Ensa Union Neuchatel - Bbc Lausanne 84-57

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9849Afyon Belediyespor - Galatasaray Sk 67-68
9850Pinar Karsiyaka - Itu Bk 105-67
9851Tofas Bursa - Turk Telekom 81-72
9852Besiktas Istanbul - Banvitspor 97-82

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1043Enisey Krasnoyarsk - Avtodor Saratov 85-78
1045Lokomotiv Kuban - Uniks Kazan 86-77
1046Nizhnyi Novogrod - Minsk 2006 82-77

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6673Toronto Marlies - Cleveland Monsters 0-02-0
6743San Jose Barracuda - Ontario Reign 1-32-5

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1279Hk Gomel - Hk Mogilev 0-04-1
9946Metallurg Zhlobin - Yunost Minsk 0-01-1
9952Bjelorusija U18 - Hk Brest 1-13-4
9953Bjelorusija U20 - Pinskie Jastreby 0-10-2
9954Hc Bobruisk - Hk Vitebsk 1-23-2
9955Hc Lokomotiv Orsha - Khimik Ska 1-03-2

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1507Kometa Brno - Plzen 1-13-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6633Hc Banik Sokolov - Hc Zubr Prerov 1-03-3
6634Hc Havirov Panthers - Chomutov 0-02-3
6639Hk Jestrabi Prostejov - Ceske Budejovice 0-20-5
6644Kadan - Slavia Prague 0-22-5
6645Horacky Fk Trebic - Dukla Jihlava 1-02-4
6646Vhk Vsetin - Stadion Litomerice 1-04-2
6650Hc Frydek Mistek - Hc Rt Torax Poruba 2-05-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1455Hpk - Jukurit 0-04-3
1491Jyp - Kalpa 2-05-0
1494Kookoo - Karpat 0-00-1
1495Saipa - Tappara 1-11-4
1496Assat - Hifk 0-21-3
1499Ilves - Lukko 0-02-2
1500Tps - Pelicans 0-00-1

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3710Heki - Tuto 1-32-10
3719Iisalmen Peli Karhut - Roki 3-03-2
3720Jokipojat - Koovee 0-17-4
3721K Vantaa - Hokki 1-14-5
3730Hermes - Kettera 1-22-5

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1502New Jersey Devils - Vancouver Canucks 1-01-0
1503St Louis Blues - Montreal Canadiens 1-12-5
1505Arizona Coyotes - Ottawa Senators 2-05-2
1508Columbus Blue Jackets - New York Islanders 1-22-2
1512Philadelphia Flyers - Dallas Stars 1-21-4
1513Pittsburgh Penguins - Vegas Golden Knights 0-00-3
1514Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche 1-12-6
1580Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 2-13-3
1582Nashville Predators - Florida Panthers 0-02-2
1583Los Angeles Kings - Calgary Flames 1-04-1
1584San Jose Sharks - Buffalo Sabres 1-13-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3731Gruner Ishockey - Lillehammer 1-01-3
3737Valerenga - Sparta Sarpsborg 2-15-2
3738Storhamar - Stavanger 0-11-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1653Admiral Vladivostok - Severstal Cherepovets 1-15-3
1655Red Star Kunlun - Dynamo Moscow 1-11-2
1656Salavat Ufa - Ak Bars Kazan 0-03-1
1664Cska Moscow - Traktor Chelyabinsk 0-03-0
1667Jokerit - Torpedo Nn 2-13-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2917Krs Peking - Yugra 1-11-4
2918Tsen Tou Jilin City - Rubin Tyumen 0-12-3
2919Khimik Voskresensk - Hc Rostov 1-03-1
2921Zvezda Moscow - Buran Voronezh 2-02-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2077Omskie Yastreby U20 - S. Barsy Astana U20 2-14-2
2078Tyumenskiy Legion U20 - Altai U20 0-18-3
2112Reaktor Nizhnekamsk U20 - Sarmaty Orenburg U20 0-13-2
2187Ska 1946 U20 - Krylia Sovetov U20 1-04-2
2199Sputnik Almetievsk U20 - Ladja Togliatti U20 1-14-2
2200Mamonty Yugry U20 - Tolpar U20 0-10-3
2201Taifun U20 - Sahalinskie Akuly 0-13-4

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2939Farjestads - Lulea 0-02-3
2941Frolunda - Malmo 1-04-1
2944Leksand - Djurgardens If 0-20-4
2947Rogle - Skelleftea 1-03-0
2948Orebro - Hv 71 0-21-3
2950Oskarshamn - Linkopings V-VV-V
2955Vaxjo - Brynas 1-14-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7315Aik - Modo 0-40-5
7316Mora - Timra 0-11-2

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1086A.Murray - U.Humbert 16-133-67-52-1
9891J.Sinner - S.Wawrinka 5-123-62-60-2

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9800S.Gille J.Vliegen - R.Ram J.Salisbury 15-227-64-61-2
9920K.Krawietz A.Mies - P.Lorenzi J.Sinner 13-66-17-52-0

ATP BASEL KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2203C.Ruud - K.Coppejans 12-76-36-42-0
2204R.Berankis - H.Nys 15-93-66-12-1
2205J.Sousa - A.Popyrin 5-121-64-60-2
2206P.Gojowczyk - I.Karlovic 12-66-26-42-0
2232L.Rosol - G.Barrere 5-122-63-60-2
2238M.Huesler - S.Kwon 12-166-43-61-2
2369S.Ehrat - H.Dellien 16-156-76-21-2
2486Y.Nishioka - A.Balazs 12-56-36-22-0

ATP BEČ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3527D.Dzumhur - N.Jarry 12-86-46-42-0
3531S.Ofner - P.Kohlschreiber 9-134-65-70-2
3601I.Ivashka - F.Delbonis 15-176-76-41-2
3602L.Miedler - S.Travaglia 10-136-74-60-2
3603A.Bedene - J.Kovalik 12-66-26-42-0
3606M.Fucsovics - E.Gerasimov 12-56-46-12-0

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1254A.Rublev - M.Cilic 13-97-56-42-0
9902A.Mannarino - A.Seppi 12-76-36-42-0

ATP MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089M.Demoliner M.Middelkoop - S.Bolelli A.Molteni 12-36-16-22-0

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2002F.Krajinovic - P.Carreno Busta 16-124-66-32-1
2065Y.Sugita - D.Shapovalov 7-135-72-60-2

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9808Rojer J J H.Tecau - M.Pavic B.Soares 7-132-65-70-2

ATP VIENNA AUSTRIA QUALIFYINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3480A.Bublik - K.Majchrzak 13-107-66-42-0
3526C.Norrie - A.Erler 12-66-46-22-0

CHALENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3759L.Lacko - J.Lenz 16-156-33-62-1

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3770C.O Connell - V.Pospisil 7-124-63-60-2
3771E.Escobedo - J.Duckworth 10-134-66-70-2

CHALLENGER NINGBO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9131A.Bolt M.Reid - A.Harris M.Polmans 1-120-61-60-2

WTA LUKSEMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1312C.Gauff C.Mcnally - K.Christian A.Guarachi 12-46-26-22-0

WTA LUXEMBOURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1278E.Rybakina - J.Goerges 7-123-64-60-2
9903J.Ostapenko - A.Blinkova 15-113-66-32-1

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1403A.Pavlyuchenkova - K.Muchova 18-126-46-72-1
9905B.Bencic - K.Mladenovic 12-76-36-42-0

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6745Barnbach Koflach - Krems 19-28
6844Ferlach - Aon Fivers 26-25
6850Graz - Sg Westwien 29-24

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
6855Lovosice - Hranice 27-29
7008Koprivnice - Shc Malomerice 35-23
7009Zubri - Kralovo Pole Brno 32-24
7010Plzen - Jicin 34-23

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4298Aarhus Gf - Tvis Holstebro 25-29
4308Nordsjaelland - Mors Thy Handbold 24-30
4597Bjerringbro Silkeborg - Skjern 26-27

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7310Ajax Copenhagen - Eh Aalborg 21-24

EHF KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4151Krasnodar - H65 Hoor 33-27
4154Astrakhan - Buxtehuder Sv 23-15
4155Akaba Berbera - Corona Brasov 33-32
4156Lviv - Cs Magura Cisnadiei 19-14
4157Tertnes - Sc Municipal Craiova 24-26
4184Hc Gomel - Herning Ikast 25-21
4186Hypo No - Vaci 23-30
4293Zork Jagodina - A.C. Paok 26-19
4297Quintus - Nantes Atlantique Hb 21-30

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6744Dubrava - Vinkovci 33-23

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
6762Porto Vitalis - Motor Zaporoshye 35-35
6763Brest - Kielce 27-31
6766Montpellier - Kiel 30-33
6767Veszprem - Vardar Skopje 39-30
6768Kristianstad - Medvedi 36-28
6772Barcelona Borges - Paris Handball 36-32

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6827Team Esbjerg - Rostov Don 31-26
6828Ftc - Podravka 37-31
6829Bbm Bietigheim - Brest Bretagne Handball 32-35
6830Csm Bucuresti - Spr Lublin 35-19
6831Buducnost T Mobile - Oltchim Rm Valcea 23-19
6832Krim Mercator - Gyori Audi Eto 21-33

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5619Fyllingen - Kolstad Handball 22-29

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7659Bad Wildungen - Hsg Bensheim Auerbach 28-33
7660Mainz - Blomberg Lippe 18-23
7661Neckarsulmer Sport Union - Borussia Dortmund 26-39

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1587Zalau - Hcm Slobozia 30-21
1588Cs Gloria 2018 Bistrita - Csm Slatina 23-22
1590Scm Gloria Buzau - Cs Minaur Baia Mare 29-23

SEHA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3870Nexe Nasice - Vojvodina Novi Sad 32-24

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3806Bm Benidorm - Bm Guadalajara 25-24
3810Bm Sinfin - Cangas 24-21
3826Encantada - Bm Nava 26-23
3831Helvetia Anaitasuna - Recoletas Atletico Valladolid 36-31

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7369Alingsas - Malmo 23-26

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7370Gt Soder - Heid 22-20

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2208Karra - Alstermo If 23-28
2230Hif Karlskrona - Kungalvs Hk 28-29
2233Torslanda Hk - Lindesberg 32-29

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7364Tv Endingen - St Gallen 23-39
7368Basel - Thun 23-31

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2309Linz - Post Schwechat 0-11-13-1
2310Atsc Klagenfurt - Wesser Graz 0-11-11-3

AUSTRIJA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7522Posojilnica Aich Dob - Sokol 1-02-03-0
7523Vbc Weiz - Klagenfurt 1-02-02-3

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6154Tectum Achel - Noliko Maaseik 0-10-20-3

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9987Dunav Ruse - Arda Kardzhali 1-01-13-1

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7524Dukla Liberec - Black Volley Beskydy 1-02-03-0
7525Odolena Voda - Usti Nad Labem 1-01-11-3
7530Vk Karlovarsko - Praha 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7556Prostejov - Tj Sokol Sternberk 1-02-03-0
7563Pvk Olymp Praha - Tj Ostrava 0-11-11-3
7586Vk Up Olomouc - Volejbal Brno 0-10-23-2
7590Kralovo Pole Brno - Vk Dukla Liberec 1-01-11-3
7600Volejbal Prerov - Tj Sokol Frydek Mistek 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7601Lp Salo - Puijo Wolley 1-02-03-0
7602Oriveden Orivesi - Polkky Kuusamo 0-10-21-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9970Chaumont 52 - Ajaccio 0-10-20-3
9971Montpellier - Paris 1-02-03-1
9972Narbonne - Rennes 1-01-11-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9933Vero Volley - Milano 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9939Scandicci - Cuneo Granda Volley 0-10-21-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8812Gcb Centrostal Bydgoszcz - Wisla Warszawa 1-02-03-0
8813Farmutil Pila - Bielsko Biala 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6155Dinamo Metar Chelyabinsk - Yenisey Krasnoyarsk 0-10-22-3
6156Dynamo Moscow - Uralochka Ntmk Ekaterinburg 0-10-21-3
6177Minchanka Minsk - Zarechie Odintsovo 1-02-03-0
6183Proton Saratov - L. St Petersburg 0-11-13-1
6184Lokomotiv Kaliningrad Region - Dinamo Kazan 0-10-22-3

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2370Slavia Svidnik - Bystrina Spu Nitra 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7640Cv Almoradi - Conectabalear Cv Manacor 1-01-11-3
7641Palma Portol - Ube Lilla Grau 1-02-03-0
7642Santanderina - Cv Melilla 0-11-13-1
7643Cai Teruel - Emeve 1-02-03-0
7644Unicaja Almeria - Gran Canaria 0-11-13-2
7645Rio Duero - Ibiza 1-02-03-0

ŠVICARSKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7603Tv Schonenwerd - Lausanne 1-02-03-1
7604Volley Top Luzern - Amriswil 0-10-20-3
7605Traktor Basel - Burgerstein Volley Jona 0-11-12-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7618Nilufer Belediye Bursa - Aydin B.Sehir Bld. 0-10-20-3
7619Besiktas - Galatasaray 0-10-21-3

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
4650Posillipo - Rn Florentia 10-10
4967An Brescia - Cc Napoli 14-4
5313Bpm Sport Management - Cc Ortigia 8-11
5426Rn Savona - Teli Mar 14-13
5566Sc Quinto - Roma Nuoto 8-8
5597Ss Lazio - Rari Nantes Salerno 11-14

LIGA PRVAKAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
9562Ftc Budapest - Cn Marseille 13-7
9563Mladost Zagreb - Dinamo Tbilisi 21-11
9564Osc Budapest - Waspo Hannover 19-10
9565Pro Recco - Terrassa 15-5

NATIONAL RUGBY CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
7395Canberra Vikings - Fijian Drua 28-27

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
7133Engleska - Australija 40-16
7134Novi Zeland - Irska 46-14

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
7372Montpellier - Toulouse 33-22
7373Agen - Stade Francais 27-14
7375Brive - Begles Bordeaux 30-9
7376Pau - Castres 37-24
7380Toulon - Bayonne 20-9
7381La Rochelle - Racing Metro 92 12-6

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 152223283233
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2334758688
arrow BC British Colombia BC49 6/49 32228294146
arrow BE Belgija 6/45 31324303334
arrow BL Belgija Keno 20/70 4671315192327303840454851556163676869
arrow CA Kanada 6/49 21628474849
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 115213339
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 78101224
arrow CL Colorado 6/42 91121232632
arrow DA Multi-Daily A 6/99 364370788199
arrow DB Multi-Daily B 6/99 22325273574
arrow DC Multi-Daily C 6/99 92529539293
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1381215192227283132374143516061626570
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1619202427283033363738404249505254566067
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 918293233
arrow FK Finska Keno D 20/70 18121416182237404146515556596162676970
arrow FL Florida 6/53 53540424348
arrow FQ Finska Keno V 20/70 268913171824252627334042474854586067
arrow FR Francuska 5/49 2324313236
arrow FT Finska Keno T 20/70 257918202134404546475156576062636970
arrow GE Njemačka 6/49 4711333839
arrow GO Njemačka Keno 20/70 46111315192124262732374042484950566265
arrow GR Grčka 6/49 135151935
arrow HO Hong Kong 6/49 1619224244
arrow HU Mađarska 5/90 214243654
arrow IL Illinois 6/52 21430415052
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 2718323940
arrow IR Irska 6/47 5818192834
arrow IT Italija 6/90 153075767779
arrow LD Latvija Keno D 20/62 511172023283031343536383941454951525860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 5781315172022293335374045464953555860
arrow LM Latvija Keno M 20/62 68111317192226293338394551545557586061
arrow LU Louisiana 6/40 21216232936
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 41819222447
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 118343637
arrow MI Michigan Classic 6/47 41221243945
arrow MS Missouri 6/44 141519304044
arrow NP New York Pick 10 20/80 13567353638425153596263697175767778
arrow NY New York 6/59 61521375559
arrow OH Ohio Classic 6/49 142040434447
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 41325323339
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 18102326353638394243535559626871757880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 678911303135404852555961636667697879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 910172930
arrow PO Poljska 6/49 1311123549
arrow QU Quebec 6/49 51617203639
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 81727384852
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41225263642
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 31017263949
arrow SW Švicarska 6/42 91518283740
arrow TE Texas 6/54 192941465051
arrow TU Turska Sayisal 6/49 4610182235
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 81517313352
arrow UW SAD Powerball 5/69 1427295965
arrow WA Washington 6/49 171836384244
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1115192627
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 8912364748
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 79101221222635414345485254576364667077