Nedjelja 20.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9036Hearts - Rangers - - 1-11-1
9037Inter Zapresic - Nk Osijek - - 2-13-3
9038Feyenoord - Heracles - - 1-01-1
9039Aab Handbold - Flensburg Handewitt - - 0-01-0
9040Monaco - Rennes - - 1-13-2
9041Anderlecht - St Truiden - - 2-04-1
9042Valencia Basket - Unicaja Malaga - - 0-00-1
9043Milan - Lecce - - 1-02-2
9044Sevilla - Levante - - 0-01-0
9045A.Rublev - A.Mannarino - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6693Aldosivi - Defensa Y Justicia domaći251-01-0
6694Gimnasia Lp - Union De Santa Fe gosti790-00-1
6695Huracan - San Lorenzo domaći261-02-0
6696Rosario - Velez Sarsfield gosti810-00-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1060Guillermo Brown - Mitre Santiago Del Estero gosti840-00-1
1061Atletico Atlanta - San Martin San Juan domaći172-03-1
1062Almagro - Quilmes gosti520-02-1
1063Instituto Cordoba - All Boys gosti101-11-1
1070Independiente Rivadavia - Agropecuario Argentino domaći331-11-1
1071Club Villa Dalmine - Defensores De Belgrano - - 0-00-0
3001Sarmiento - Tigre domaći441-01-1

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1128Csd Flandria - San Telmo gosti400-11-1
1145Ca San Miguel - Sacachispas Fc gosti380-11-1
1146Los Andes - Deportivo Armenio gosti101-21-2

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5690Cscd Laferrere - Lujan domaći510-01-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5932Alashkert - Fc Lori gosti550-00-1
5936Pyunik Yerevan - Banants gosti80-21-2

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2945Sydney - Wellington domaći171-02-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1372St Polten - Austria Vienna gosti50-12-2
1373Wsg Wattens - Hartberg gosti610-00-1
1374Rapid Vienna - Wolfsberger Ac domaći311-01-1

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1129Kapfenberg - Grazer Ak domaći500-02-0

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1034Neftchi - Zira Fk domaći271-03-0
1035Sabayil - Sumgayit gosti470-00-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1466Mechelen - Royal Antwerp gosti192-13-1
1468Anderlecht - St Truiden domaći52-04-1
1471Cercle Brugge - Charleroi gosti50-30-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3502Lommel - Oud Heverlee gosti740-00-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9821Torpedo Zhodino - Isloch gosti380-11-3
9822Fk Dnyapro Mogilev - Shakhtar Soligorsk domaći810-02-0
9823Dinamo Brest - Fc Slutsk gosti140-13-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7905Siroki Brijeg - Sloboda Tuzla domaći351-02-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1521Atletico Mg - Santos domaći22-02-0
1524Internacional - Vasco Da Gama gosti530-00-1
1538Sao Paulo Sp - Avai domaći520-01-0
1540Flamengo - Fluminense domaći41-02-0
1541Atletico Pr - Palmeiras domaći71-11-1
1542Chapecoense Sc - Goias domaći232-02-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7342Brasil De Pelotas - Sport Recife - - 0-00-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1731Lokomotiv Plovdiv - Cska Sofia domaći161-01-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5307Bohemians 1905 - Sfc Opava domaći630-01-0
5308Mfk Karvina - Slovacko gosti250-10-2
5309Viktoria Plzen - Banik Ostrava domaći500-03-0
5310Fk Teplice - Sparta Prague gosti680-01-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3026Vlasim - Hradec Kralove gosti530-00-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9917Sigma Olomouc B - Fc Velke Mezirici gosti370-10-1
9918Slovacko B - Fk Apos Blansko gosti70-21-3
9919Viktoria Otrokovice - Slavia Kromeriz gosti112-12-3

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9833Universidad Catolica - Colo Colo VVV-VV-V
9834Municipal Iquique - Huachipato VVV-VV-V
9835Coquimbo Unido - O Higgins VVV-VV-V
9836Curico Unido - Antofagasta VVV-VV-V

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2980En Paralimniou - Nea Salamina Famagusta gosti380-10-1
2981Anorthosis Famagusta - Omonia Nicosia - - 0-00-0
2983Olympiakos Nicosia - Pafos domaći770-01-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4970Horsens - Hobro domaći560-01-0
4997Aarhus Gf - Silkeborg gosti262-23-4
4998Sonderjyske - Fc Nordsjaelland gosti91-11-4
4999Fc Copenhagen - Esbjerg Fb domaći211-03-1
5000Lyngby - Brondby If gosti380-10-3

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7399Naestved - Skive domaći231-01-0
7403Hb Koge - Fc Roskilde domaći121-02-1
7411Nykobing Fc - Fredericia gosti140-20-5

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2156Holbaek B I - Fc Helsingor gosti630-01-2
2192Ringkobing - Dalum gosti51-21-3
2194Thisted - Ab Gladsaxe domaći241-31-4

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1103Cd America De Quito - Fuerza Amarilla Sc VVV-VV-V
1112Ldu Quito - Delfin Sc gosti630-01-1
1113Barcelona Sc - Emelec gosti120-20-3

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3311Manchester Utd - Liverpool domaći361-01-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7503Wigan - Nottingham Forest domaći351-01-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3112Accrington Stanley - Ipswich domaći172-02-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8446Tartu Jk Tammeka - Viljandi Tulevik domaći371-01-3
8562Nomme Kalju - Flora Tallinn gosti680-02-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1464Hjk Helsinki - Honka domaći151-03-1
1481Kuopion Palloseura - Jypk domaći272-03-0
1491Tips Vantaa - Aaland United gosti90-10-1

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9795Eif - Ac Oulu gosti51-22-2
9796Fc Haka - Mypa domaći52-02-1
9797Jaro - Ac Kajaani domaći192-03-0
9798Tps - Musa - - 0-00-0
9799Tpv - Kooteepee domaći311-01-0

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3918Bordeaux - St Etienne gosti900-00-1
3925Monaco - Rennes domaći31-13-2
3926Marseille - Strasbourg domaći31-02-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5711Xanthi - Aris gosti30-10-1
5712Panionios - Asteras Tripolis gosti440-10-1
5713Paok - Lamia domaći23-03-0
5716Aek Athens - Volos Nps gosti241-13-2
5729Atromitos Athens - Panathinaikos gosti430-10-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1721Csd Comunicaciones - Csd Municipal gosti870-00-1
1730Antigua Gfc - Deportivo Iztapa domaći242-02-0
1747Santa Lucia Cotzumalguapa Fc - Coban Imperial domaći22-22-3
1748Deportivo Guastatoya - Deportivo Mixco domaći52-03-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2953Inter Zapresic - Nk Osijek gosti272-13-3
2954Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split - - 0-00-0

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7598Bijelo Brdo - Sibenik gosti380-10-1
7599Gnk Dinamo Zagreb Ii - Kustosija domaći900-01-0

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1033Semen Padang - Madura United gosti230-11-2
1036Jayapura - Arema Cronus domaći342-02-2
1037Psm Makassar - Jakarta gosti850-00-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5618Sassuolo - Inter gosti21-33-4
5621Cagliari - Spal 2013 domaći91-02-0
5622Sampdoria - Roma - - 0-00-0
5662Udinese - Torino domaći421-01-0
5663Parma - Genoa domaći383-05-1
5665Milan - Lecce domaći201-02-2

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1327Chievo - Ascoli domaći141-02-0
1328Pisa - Crotone domaći301-01-1
1347Empoli - Cremonese domaći221-01-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1750Torino U19 - Cagliari U19 domaći480-01-3
1751Fiorentina U19 - Chievo U19 gosti211-11-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3655Ac Gozzano - Olbia - - 0-00-0
3656Como - Pontedera domaći510-02-0
3658Novara - Carrarese domaći72-02-1
3659Pergolettese - Siena gosti870-00-1
3660Pistoiese - As Giana Erminio gosti530-01-1
3664Albinoleffe - Lecco domaći31-02-0
3665Juventus U23 - Renate gosti80-12-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2396Imolese Calcio - Salo gosti810-00-1
2397Rimini - Cesena gosti281-11-1
2398Triestina - Padova domaći451-02-0
2401Carpi - Fano domaći690-02-0
2411Vicenza - Reggio Audace Fc domaći401-01-0
2412Vis Pesaro - Piacenza domaći750-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2423As Bisceglie - Ternana gosti250-10-1
2426Avellino - Bari domaći91-02-2
2438Monopoli - Reggina gosti271-11-2
2482Vibonese - Catania domaći42-05-0
2504Catanzaro - Potenza gosti380-10-2
2505Cavese - Casertana - - 0-00-0

ITALIJA SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9809Scanzorosciate - Inveruno domaći451-02-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9655Fagiano Okayama - V Varen Nagasaki domaći132-02-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1752Daegu Fc - Ulsan Hyundai gosti230-11-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2681Richards Bay Fc - Real Kings Fc domaći51-11-2
2682Ts Galaxy Fc - Jdr Stars gosti210-11-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2739Highlands Park - Black Leopards - - 0-00-0
2741Mamelodi Sundowns - Amazulu domaći451-05-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7354Umm Salal - Al Duhail Sc gosti640-00-1
7360Al Arabi - Al Gharrafa gosti510-00-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1269Tianjin Taida - Beijing Renhe domaći590-01-0
1270Henan Jianye - Chongqing Lifan domaći560-01-0
1273Jiangsu Suning - Hebei China Fortune domaći183-04-1
1274Shanghai Shenhua - Dalian Yifang gosti12-12-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1952Rionegro Aguilas - Deportivo Cali gosti171-21-4
1953Independiente Santa Fe - U. M. Santa Marta domaći600-02-0
1954Independiente Medellin - Alianza Petrolera domaći101-02-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1451Universidad De Costa Rica - Perez Zeledon domaći191-11-1
1455Ad Municipal Grecia - Cartagines gosti790-00-1
1458Adr Jicaral - Guadalupe Fc domaći251-02-0
1462Santos Dg - Deportiva Alajuelense gosti710-00-2
1463Deportivo Saprissa - Limon domaći282-06-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8027Spartaks - Fs Metta Lu gosti150-12-2
8028Fk Liepaja - Valmiera domaći141-12-3

LITVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1757Vmfd Zalgiris - Suduva gosti21-21-3

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6134Gudja United - Valletta gosti210-10-1
6135Tarxien Rainbows - Balzan Youths gosti220-11-3

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8579Far Rabat - Rapide Oued Zem domaći720-02-0
8580Cr Khemis Zemamra - Olympic Safi domaći291-01-1
8625Khouribga - Fus Rabat gosti150-11-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7512Unam Pumas - Leon domaći331-11-2
7516San Luis - Queretaro gosti250-2V-V
7517Monterrey - Chivas domaći131-11-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1774Atletico San Luis - Queretaro gosti730-01-2

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1052Cd Ocotal - Real Madriz gosti101-11-1
1055Chinandega Fc - Cd Walter Ferretti domaći850-01-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1569Fc Zwolle - Den Haag gosti81-13-1
1570Emmen - Fortuna Sittard gosti160-12-1
1571Groningen - Sparta Rotterdam domaći850-02-0
1572Feyenoord - Heracles domaći141-01-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1659Molde - Haugesund domaći371-13-1
1660Ranheim - Odd Bk domaći92-14-1
1661Stromsgodset - Lillestrom domaći460-01-1
1665Viking - Tromso domaći261-02-1
1669Sarpsborg - Brann gosti140-11-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6143Nest Sotra - Sandnes Ulf domaći500-03-0
6144Strommen - Raufoss domaći132-02-1
6146Sandefjord - Notodden domaći560-03-0
6178Skeid - Ullensakerkisa domaći171-01-2
6182Sogndal - Jerv domaći82-04-0
6495Start - Kfum Oslo - - 0-00-0
6496Tromsdalen - Aalesund gosti230-10-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4340Fc Koln - Paderborn domaći81-03-0
4341Hoffenheim - Schalke domaći710-02-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1172Bochum - Karlsruher gosti83-23-3
1173Hannover - Osnabruck - - 0-00-0
1174Stuttgart - Holstein Kiel gosti550-00-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5634Zwickau - Bayern Munich Am domaći451-03-0
5635Cz Jena - Wurzburger Kickers gosti690-01-1

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9034Energie Cottbus U19 - Magdeburg U19 gosti91-31-4
9035Hannover 96 U19 - Werder Bremen U19 gosti101-42-5
9051Borussia Dortmund U19 - Schalke U19 gosti70-20-4
9052Fortuna Dusseldorf U19 - Oberhausen U19 domaći411-02-1
9055Preussen Munster U19 - Duisburg U19 domaći580-01-1
9056Wuppertaler U19 - Arminia Bielefeld U19 domaći112-13-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14941860 Munich Am - Jahn Regensburg Ii domaći243-03-2
9079Schwabmunchen - Tsv Nordling gosti270-10-1
9086Tsv Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg 1972 domaći301-12-3

NJEMAČKA BAYERNLIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9057Don Bosco Bamberg - Atsv 1898 Erlangen domaći232-02-2

NJEMAČKA BREMENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9087Esc Geestemunde - Brinkumer domaći91-01-4
9088Sv Hemelingen - Schwachhausen domaći431-04-0
9091Union 60 Bremen - Bremer Sv gosti60-21-3
9092Leher Ts - Bsc Hastedt gosti590-03-1
9093Sfl Bremerhaven - Blumenthaler domaći211-15-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9104Baunatal - Sg Barockstadt Fulda Lehnerz gosti500-01-1
9107Bad Vilbel - Rw Hadamar domaći102-12-3

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
91321. Fc Rielasingen Arlen - Pforzheim gosti170-30-6

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9133Tus Dassendorf 1948 - Viktoria Hamburg domaći154-04-2
9134Barmbek Uhlenhorst - Meiendorfer domaći41-15-1
9135Niendorfer - Fc Teutonia Ottensen 1905 gosti390-10-2
9136Union Tornesch - Sv Rugenbergen gosti90-11-2

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1689Borussia Freialdenhoven - Spvg Frechen 20 gosti650-02-1
1690Fc Hurth - Siegburger Sv 04 gosti330-10-2
1694Hennef 05 - Fc Pesch domaći92-22-2
1695Sv 1914 Eilendorf - Vfl Vichttal domaći590-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
16551.Fc Monheim - Sc Velbert domaći183-13-1
1656Kleve - Cronenberger gosti131-13-1
1657Kray - Bocholt gosti810-00-2
1658Ratinger - Turu Dusseldorf gosti200-20-4
1664Schwarz Weiss Essen - Sportfrunde Baumberg domaći23-05-2
1667Velbert - Sf Niederwenigern domaći222-12-1
1668Vfb 03 Hilden - Tus 64 Bosinghoven gosti82-14-2
1688Sc Union Nettetal - Straelen domaći470-02-5

NJEMAČKA OBERLIGA NIEDERSACHSENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9148Braunschweig - Vfv Hildesheim domaći81-01-1
9149Egestorf Langreder - Tb Uphusen gosti160-12-1
9150Fc Hagen Uthlede - Mtv Wolfenbuttel domaći162-03-0
9151Gifhorn - Hsc Tundern domaći181-03-2
9152Tus Bersenbruck - Sc Spelle Venhaus gosti32-24-2
9228Vfl Oldenburg - Eintracht Northeim domaći144-06-4

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1593Neustrelitz - Tennis Borussia Berlin domaći451-01-0
15941. Fc Lok Stendal - Greifswalder VVV-VV-V
1599Brandenburger Sud 05 - Sc Tasmania 1900 Berlin gosti190-30-4
1604Charlottenburger Fc Hertha 06 - Sv Victoria Seelow domaći61-02-1
1605Staaken - Fc Strausberg domaći580-04-0

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9561Rochling Volklingen - Wormatia Worms domaći550-02-1
9566Sv Gonsenheim - Sportfreunde Eisbachtaler gosti62-14-2

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9664Hammer Spvgg - Tus Erndtebruck gosti770-00-2
9665Sc Paderborn 07 Ii - Rot Weiss Ahlen gosti271-11-2
9666Sc Preussen Munster Ii - Sc Wiedenbruck 2000 gosti200-10-1
9667Siegen - Rsv Meinerzhagen domaći142-12-2
9668Sv Schermbeck - Tsg Sprockhovel domaći102-03-0
9669Tus Ennepetal - Westfalia Rhynern gosti200-11-1
9670Westfalia Herne - Gutersloh domaći550-03-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2994Arabe Unido - Cd Universitario domaći372-02-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1210Cerro Porteno - Sportivo San Lorenzo domaći570-02-0
1216Sportivo Luqueno - Club Guarani Asuncion domaći900-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2629Sporting Cristal - Pirata Fc domaći361-04-0
2630Deportivo Municipal - Utc De Cajamarca - - 0-00-0
2638Cesar Vallejo - Universitario De Deportes - - 0-00-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1805Atletico Grau - Union Huaral domaći101-04-0
1806Juan Aurich - Los Caimanes domaći42-13-1
1807Santos Fc Ica - Alianza Atletico domaći770-01-1
1808Cd Sport Loreto - Cienciano gosti220-20-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1692Arka Gdynia - Lechia Gdansk gosti510-02-2
1693Gornik Zabrze - Lks Lodz gosti500-01-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2184Lech Ii Poznan - Znicz Pruszkow gosti670-00-1
2187Pogon Siedlce - Gornik Leczna domaći42-03-4

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2065Slask Wroclaw Ii - Kluczbork domaći720-01-0

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2200Aguias Moradal - Setubal gosti20-40-5
2202Ac Marinhense - Fatima domaći111-01-0
2203Casa Pia - Vizela gosti200-11-3
2204Cd Mafra - Fafe - - 0-00-0
2205Co Do Montijo - Anadia gosti870-00-1
2206Fc Arouca - Merelinense domaći650-01-0
2208Lusitania Lourosa - Famalicao gosti700-01-1
2230Oliveirense - Santa Clara gosti280-10-3
2232Pedras Salgadas - Rd Agueda domaći670-01-0
2233Sportivo De Loures - Castelo Branco gosti241-12-2
2235Varzim - Estoril domaći700-01-0
2238Vitoria Sernache - Sertanense - - 0-00-0
2310Chaves - Boavista - - 0-00-0
2311Valadares Gaia Fc - Cfc Cf Canelas 2010 - - 0-00-0
2319Beira Mar - Maritimo domaći161-02-2
2320Leixoes - Praiense gosti81-14-2

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5879Fc Clinceni - Viitorul Constanta - - 0-00-0
5880Acs Sepsi - Astra Giurgiu domaći141-22-3
5881Chindia Targoviste - Fcsb domaći131-11-2

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9163Ripensia Timisoara - Daco Getica Bucuresti gosti122-17-2
9164Uta Arad - Politehnica Timisoara domaći490-01-0
9165U Cluj - Dacia Mioveni gosti50-12-2

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5793Orenburg - Kryliya Sovetov gosti180-10-1
5807Fc Ufa - Cska Moscow gosti260-11-1
5808Arsenal Tula - Pfc Sochi gosti61-11-1
5863Dynamo Moscow - Fk Krasnodar domaći31-11-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7296Philadelphia Union - New York Red Bull gosti61-33-3
7309Minnesota United - Los Angeles Galaxy gosti710-01-2

SAD NSL (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3892North Carolina Courage - Reign Fc domaći890-01-1
3897Chicago - Portland Thorns Fc domaći81-01-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2325Birmingham Legion Fc - Pittsburgh Riverhounds gosti900-00-1

SALVADOR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2967Jocoro Fc - Municipal Limeno gosti410-11-2
2968Once Municipal - Cd Aguila gosti820-00-1
2969Cd Fas - Independiente Fc gosti52-13-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2782Abha Club - Al Fayha domaći101-01-1
2783Al Faisaly Ksa - Al Hazem domaći590-01-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5676As Trencin - Senica gosti271-12-3
5702Dac 1904 - Zlate Moravce domaći131-02-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4222Nk Tabor Sezana - Maribor domaći71-14-1
4226Aluminij - Nk Bravo domaći242-05-1

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5758Hearts - Rangers domaći61-11-1

ŠKOTSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9033Stirling University Fc - Linlithgow gosti500-00-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5696Alaves - Celta Vigo domaći500-02-0
5699Real Sociedad - Real Betis gosti122-13-1
5700Espanyol - Villarreal gosti170-10-1
5701Athletic Bilbao - Real Valladolid domaći331-01-1
5847Sevilla - Levante domaći860-01-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1903Fuenlabrada - Albacete gosti590-00-1
1910Deportivo La Coruna - Malaga gosti420-10-2
1911Real Oviedo - Girona domaći82-14-2
1912Tenerife - Racing Santander domaći132-13-3
2763Real Zaragoza - Mirandes gosti220-11-2

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2771Cf Rayo Majadahonda - Melilla gosti91-22-2
2772Internacional De Madrid Boadilla - Scr Pena Deportiva gosti280-11-1
2838Las Palmas B - Las Rozas Cf domaći720-01-0
2839Sporting Gijon B - Real Oviedo B gosti120-10-1
2841Ss Reyes - Celta Vigo B gosti210-20-3
2842Ud Ibiza Eivissa - Atletico Baleares gosti560-00-1
2859Pontevedra - Getafe B gosti12-32-3
2870Racing Ferrol - Atletico Madrid B domaći221-01-1
2871Up Langreo - Marino Luanco domaći61-01-1
2878Fc Coruxo - Real Madrid Castilla gosti70-11-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2912Tudelano - Guijuelo gosti610-01-1
2913Cd Calahorra - Barakaldo domaći311-03-3
2914Club Haro Deportivo - Real Sociedad B domaći222-02-0
2915Salamanca Cf Uds - Izarra domaći500-01-1
2916Cultural Leonesa - Sd Leioa domaći171-02-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IIINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2927Gimnastic - Cf La Nucia domaći52-12-1
2930Prat - Castellon gosti350-10-1
2933Sd Ejea - Valencia B domaći22-02-0
2934Badalona - Olot - - 0-00-0
2935Sabadell - Espanyol B domaći271-03-1
2938Hercules - Cd Ebro domaći460-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGA SKUPINA IVNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2956Cp Villarrobledo - Sevilla Atletico gosti111-13-2
2957Ucam Murcia - Badajoz domaći900-01-0
2958Rb Linense - Club Recreativo Granada gosti11-11-1
2959Atletico Sanluqueno - Villarrubia Cf domaći490-01-2
2960Cartagena - Cordoba domaći281-02-0
2961Don Benito - Real Murcia domaći71-12-1
2962Marbella - Rec De Huelva domaći41-02-1
2963Merida - Yeclano Deportivo gosti271-22-2
2964San Fernando - Algeciras domaći152-02-0
2965Talavera - Cf Cadiz B gosti400-10-2

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9005Rc Deportivo Fabril - Rapido De Bouzas domaći600-02-1

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5498Falkenberg - Aik Stockholm gosti130-21-5
5525Hammarby - Malmo domaći151-02-0
5537Norrkoping - Kalmar domaći500-01-0

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5581Ik Brage - Jonkopings Sodra domaći221-03-1
5585Norrby - Trelleborgs Ff domaći152-04-0

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2612Landskrona - Eskilsminne If domaći441-02-0
2614Trollhattan - Kristianstad gosti550-01-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2592Bodens - Karlstad Bk gosti560-04-2
2593Sollentuna United - Tegs domaći61-11-2
2601Umea - Rynninge domaći141-13-1

ŠVEDSKA 4. LIGA PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9810Ytterhogdals Ik 1921 - Karlbergs Bk gosti20-22-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4387Lugano - Zurich - - 0-00-0
4390Luzern - Sion gosti190-13-1
4392Servette - St Gallen gosti70-11-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5361Kayserispor - Kasimpasa gosti60-11-1
5362Alanyaspor - Caykur Rizespor domaći162-05-2
5389Denizlispor - Fenerbahce gosti390-11-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1991Kecioerengucu - Balikesirspor domaći451-01-0
1999Boluspor - Giresunspor domaći550-02-0
9000Adanaspor - Istanbulspor gosti380-12-2
9001Altinordu Fk - Altay Izmir gosti480-00-3

TURSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Idare Genclik - Ergene Velimese Spor domaći710-02-1
2369Kastamonuspor - Utas Usakspor A.S domaći41-04-1
2370Bandirmaspor - Nigde Anadolu Fk domaći61-14-1
2373Inegolspor - Samsunspor gosti660-00-1
2390Kirklarelispor - Anadolu Selcukluspot gosti410-10-3
2395Afjet Afyonspor - Bugsasspor domaći181-02-0
2427Sakaryaspor - Etimesgut Belediyespor - - 0-00-0
2493Sanliurfa Karakopru Belediye Spor - Tokatspor domaći421-01-1
2494Erzin Spor As - Catalcaspor - - 0-00-0
2524Ci Group Buca - Kizilcabolukspor domaći371-01-0
2533Ofspor - Payasspor domaći241-02-1
2534Derince Belediyespor - Fethiyespor gosti280-10-1
2581Bayrampasa - Somaspor domaći850-01-0
2590Golcukspor - Nevsehir Belediye Spor domaći950-01-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8009Illichivec Mariupol - Sc Dnipro 1 domaći820-01-0
8010Dinamo Kiev - Olexandria domaći321-01-0
8011Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava domaći670-02-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1866Atletico River Plate - Cerro Largo domaći353-03-2
1867Defensor Sporting - Racing Club Montevideo domaći271-04-0
1886Juventud Piedras - Liverpool Montevideo - - 0-00-0
1887Rampla Juniors - Montevideo Wanderers domaći211-01-1
1888Penarol - Ca Boston River domaći600-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8629Estudiantes De Merida - Carabobo domaći12-12-1
8630Trujillanos - Dep. La Guaira domaći161-01-1
8810Zulia Fc - Lala Fc gosti300-10-1
8811Caracas - Portuguesa domaći431-03-1
8816Mineros De Guayana - Atletico Venezuela domaći530-01-0
8998Tachira - Zamora gosti301-11-1
8999Academia Puerto Cabello - Llaneros domaći202-04-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9575Krka - Crvena Zvezda Beograd 79-77
9638Buducnost Podgorica - Kk Primorska 80-83

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3110Bahia Basket - Ca San Lorenzo De Almagro 85-109
3111Quimsa Santiogo Del Estero - Ciclista Olimpico De La Banda 102-75
3114Gimnasia De Comodoro - Boca Juniors 83-75
3117La Union Formosa - San Martin Corrientes 88-70

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1040Swans Gmunden - Bk Dukes Klosterneuburg 59-64
1041Ubsc Graz - Basketclubs Vienna 83-77

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1714Proteas Eka Ael - Intercollege Engomis 83-79

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1749Magnolia Hotshots - Barangay Ginebra 83-105

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9558Kauhajoen Karhu - Helsinki Seagulls If 93-100

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5894Asvel Lyon Villeurbanne - Pau Orthez 76-68

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1159Gs Lavriou - Ifaistos Limnou 66-61

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8369Cremona - Milano 82-78
8370Virtus Roma - Bologna 79-65
8371Cantu - Trento 78-72
8372Reggio Emilia - Pistoia 84-72
8373Brindisi - Pesaro 108-99

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9679Andros Basket Palermo - Torino 77-70
9680Battipaglia - Techedge Broni 57-66
9681Sesto San Giovanni - San Martino Lupari 65-73
9682Venezia - Bk Rosa Empoli 89-70
9768Schio - Ragusa 52-70

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9769Rieti - Tortona 71-67
9770Agrigento - Scafati 77-67
9771Biella - Latina 78-78 / 95-93
9772Caselpusterlengo - Caserta 68-90
9775Ferrara - Mantova 83-74
9777Forli - San Severo 89-78
9778Napoli Basket - Casale Monferrato 74-94
9792Roseto - Imola 82-66
9793Trapani - Capo D Orlando 59-67

ITALY SERIE BKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3295Rinascita Basket Rimini - Jesi 84-85

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9639Ironi Ness Ziona - Maccabi Tel Aviv 68-91

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1064Bc Dzukija Alytus - Juventus Utena V-V
1065Lietuvos Rytas Vilnius - Zalgiris Kaunas 70-88

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1043Tromso Storm - Centrum Tigers Oslo 84-84 / 105-103
1044Fyllingen Bk - Nidaros Jets 93-69
1755Kongsberg Miners - Froya Ambassadors 99-74
1756Ammerud Basket - Gimle Bk 100-87

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1081Enbw Ludwigsburg - Ratiopharm Ulm 106-75
1082Phantoms Braunschweig - Mitteldeutscher Bc 102-88
1083S.Oliver Baskets Wurzburg - Alba Berlin 82-110
1084Ewe Baskets Oldenburg - Bayern Munich 83-90

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9559Rostock Seawolves - Schalke 04 70-74
9560Eisbaren Bremerhaven - Post Sudstadt Karlsruhe 87-58

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1453Astoria Bydgoszcz - Wroclawek 103-106
1480Polski Cukier Torun - Rosa Radom 86-53

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8802Icl Manresa - Iberostar Tenerife 61-81
8803Baskonia - Real Betis Energia Plus 84-73
8804Montakit Fuenlabrada - Ucam Murcia 75-74
8805Valencia Basket - Unicaja Malaga 63-79
8806Barcelona - Herbalife Gran Canaria 89-75

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1039Club Ourense Baloncesto Sad - Chocolates Trapa Palencia 72-81
1754Iberojet Palma - Blancos De Rueda Valladolid 73-73 / 87-80

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1000A3 Basket - Norrkoping Dolphins 58-71
1014Mark Basket - Ik Eos 49-58

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1019Fenerbahce Ulker - Bahcesehir Koleji 74-60
1020Ogm Ormanspor - Bursaspor Durmazlar 81-82
1021Darussafaka - Gaziantep Basketbol 76-58

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1051Khimki - Bc Astana 73-56
1053Zielona Gora - Cska Moscow 64-104

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1758Chicago Wolves - Milwaukee Admirals 0-22-2
1763Toronto Marlies - Cleveland Monsters 2-25-5

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2308Cortina - Fassa 1-01-1
2309Lustenau - Ek Zeller Eisbaren 2-25-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1775Innsbruck - Graz 99ers 1-14-1
1776Orli Znojmo - Red Bull Salzburg 0-22-4
1780Sapa Fehervar - Vienna Capitals 1-03-1
1781Vsv - Dornbirn 2-05-0
1783Black Wings Linz - Kac 1-22-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1796Hk Lida - Hc Dinamo Molodechno 1-23-3
1799Neman Grodno - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-22-3

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1919Karlovy Vary - Vitkovice 2-14-1
1920Mlada Boleslav - Kladno 0-16-3
1923Sparta Prague - Pardubice 1-01-1
1924Mountfield Hk - Zlin 1-15-6
1925Trinec - Liberec 1-05-2
1926Litvinov - Olomouc 0-03-4

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2188Belfast Giants - Manchester Storm 0-03-1
2189Nottingham Panthers - Cardiff Devils 1-13-5
2190Sheffield Steelers - Dundee Stars 3-04-2
2191Glasgow Clan - Coventry Blaze 4-26-8
2199Guildford Flames - Fife Flyers 1-01-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9973Amiens - Grenoble 1-03-3
9974Angers - Rouen 2-04-2
9975Bordeaux Ghc - Scorpions De Mulhouse 0-11-1
9976Briancon - Gap 0-11-5
9977Chamonix Mont Blanc Pionieers - Anglet Hormadi Elite 2-06-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3197Guelph Storm - Sudbury Wolves 1-02-4
3198Ottawa 67s - Hamilton Bulldogs 1-14-4
3199Marie Greyhounds - North Bay Battalion 2-111-2
3207Sarnia Sting - Kingston Frontenacs 3-17-4
3208Oshawa Generals - Peterborough Petes 0-11-2

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3209Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers 1-36-3
3210Vancouver Giants - Victoria Royals 0-21-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2321Debreceni Egyetem Ac - Hokiklub Budapest 1-12-2
2322Ujpest Budapest - Hsc Csikszereda 0-12-5

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2786New York Rangers - Vancouver Canucks 0-32-3
2787Minnesota Wild - Montreal Canadiens 1-04-3
2789Chicago Blackhawks - Washington Capitals 0-13-5
2790Winnipeg Jets - Edmonton Oilers 0-00-0
2840Anaheim Ducks - Calgary Flames 0-01-2

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3740Narvik Ishockeyklubb - Stjernen 0-03-1
3751Frisk Asker - Manglerud Star 0-12-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2326Haugesund - Gjovik Mammuts 3-15-3
2328Furuset - Tonsberg Og Omegn Ihk 2-16-5
2330Nidaros Hockey - Comet 1-03-4

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2248Ehc Munchen - Krefeld Pinguine 0-12-1
2249Kolner Haie - Deg Metro Stars 0-04-1
2260Erc Ingolstadt - Straubing Tigers 1-02-3
2264Grizzly Adams Wolfsburg - Iserlohn Roosters 1-02-2
2266Schwenninger - Adler Mannheim 4-16-1
2267Augsburger Panthers - Bremerhaven Pinguins 0-10-4
2279Eisbaren Berlin - Thomas Sabo Ice Tigers 1-16-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2280Bayreuth Tigers - Landshut Cannibals 0-03-2
2281Bietigheim Steelers - Esv Kaufbeuren 1-23-2
2284Crimmitschau - Lowen Frankfurt 2-12-2
2293Dresdner Eislowen - Revensburg Towerstars 0-13-6
2305Lausitzer Fuchse - Heilbronner Falken 1-02-1
2306Bad Nauheim - Wolfe Freiburg 1-04-3
2307Bad Tolz - Kassel Huskies 2-05-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2331Torun - Unia Oswiecim 1-11-4
2332Jasterzebie - Zaglebie Sosnowiec 1-07-0
2354Cracovia - Gks Tychy 2-32-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2445M Magnitogorsk - Avangard Omsk 2-03-0
2446Ska St Petersburg - Spartak Moscow 1-22-3
2452Dinamo Riga - Neftekhimik 0-11-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2550Hk Torpedo Gorkii - Yuzhny Ural Orsk 2-02-1
2553Molot Perm - Kazzinc Torpedo 1-01-1
2564Toros Neftekamsk - Nomad Nur Sultan 0-10-2
2565Izhstal Izhevsk - M Novokuznetsk 0-10-2
2566Lada Togliatti - Hk Dynamo Tver 1-04-0
2567Bars Kazan - Chelyabinsk 1-05-0
2568Dizel Penza - Ska Neva 1-13-3
2570Neftjanik Almetjevsk - Saryarka 0-02-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5704Taifun U20 - Sahalinskie Akuly 0-03-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1759Banska Bystrica - Poprad 2-04-1
1760Liptovsky Mikulas - Dukla Michalovce 0-00-0
1761Mac Ujbuda - Nitra 0-20-7
1762Slovan Bratislava - Kosice 0-01-1
1802Trencin - Detva 1-23-6
1850Zvolen - Dvtk Jegesmedvek 2-02-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1772Vasteras - Tingsryd 1-04-5
1773Almtuna Is - Bjorkloven 0-01-0

ŠVICARSKA KUPHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1764Langenthal - Bern 1-31-6
1765Biel - Ambri 1-23-3
1766Davos - Lugano 0-11-1
1767Zsc Lions - Servette 1-13-3
1768Olten - Scl Tigers 1-13-5
1769Rapperswil - Fr. Gotteron 2-04-2
1770Ajoie - Lausanne 0-03-3
1771Visp - Zug 0-21-4

ATP ANTWERPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095S.Wawrinka - A.Murray 14-156-34-61-2

ATP ANTWERP PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1059K.Krawietz A.Mies - R.Ram J.Salisbury 13-97-66-32-0

ATP BEČ KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9094A.Bublik - D.Dzumhur 10-153-66-31-2
9103C.Norrie - P.Kohlschreiber 6-123-63-60-2

ATP MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1121A.Rublev - A.Mannarino 12-46-46-02-0

ATP STOCKHOLMTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1125D.Shapovalov - F.Krajinovic 12-86-46-42-0

ATP STOCKHOLM PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1122M.Pavic B.Soares - H.Kontinen E.Roger Vasselin 6-124-62-60-2

CHALLENGER ISMANINGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1589M.Cressy - L.Lacko 3-123-60-60-2

CHALLENGER LAS VEGASTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1590J.Duckworth - V.Pospisil 15-195-77-61-2

CHALLENGER LAS VEGAS PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9122R.Gonzales R.Roelofse - N.Pasha M.Schnur 18-172-66-32-1

CHALLENGER LIUZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4167F.Reboul - Y.He 7-123-64-60-2
4168X.Gao - S.Rawat 8-124-64-60-2
4169B.Gojo - T.Van Rijthoven 12-46-16-32-0
4170D.Yevseyev - Y.Mo 12-36-36-02-0
4172R.Tokuda - J.Cui 14-177-54-61-2
4175Z.Xia - R.Noguchi 2-122-60-60-2
4184D.Kalenichenko - Y.Takahashi 12-46-26-22-0
4186N.Barrientos - F.Sun 16-166-43-62-1
4188Y.Shimizu - I.Nedelko V-V6-0V-VV-V
4195K.Sultanov - A.Wang 12-26-26-02-0
4196M.Ochi - S.Doumbia V-VV-VV-VV-V
4197Y.Chung - T.Niki 13-86-27-62-0

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4333J.Corbett - C.Green 11-145-76-70-2
4334B.Klein - S.Fanselow 5-124-61-60-2
4335D.Kelly - J.Grills 18-166-35-72-1
4345N.Hardt - W.Ma 13-96-47-52-0
4346A.Crnokrak - L.Saville 6-122-64-60-2
4348M.Barrios Vera - G.Brymer 12-66-36-32-0
4350P.Niklas Salminen - T.Schoolkate 19-196-77-51-2
4382D.Sweeny - A.Zakharov 12-66-36-32-0
4384M.Rosenkranz - T.Fancutt 9-135-74-60-2
4395W.Trongcharoenchaikul - L.Castelnuovo 9-133-66-70-2
4396L.Gerch - V.Orlov V-VV-VV-VV-V
4398M.Romios - B.Mousley 8-132-66-70-2

WTA LUKSEMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1268J.Ostapenko - J.Goerges 12-56-46-12-0

WTA MOSKVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1403A.Pavlyuchenkova - B.Bencic 8-156-31-61-2

WTA MOSKVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1402K.Flipkens B.Mattek Sands - S.Aoyama E.Shibahara 3-122-61-60-2

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2611Frydek Mistek - Tj Sokol Nove Veseli 24-25

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2932Skive - Hc Odense Herrer 35-29
2936Otterup - Tonder 34-27

EHF KUP KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2944Byasen Elite - Thuringer 24-29
2946Storhamar - Zaglebie Lubin 27-20

INTERNATIONAL EHF CUP WOMENRUKOMET

Br. Susret Kraj
2940Fredrikstad - Besancon 29-31
2941Ogc Nice Handball - Iuventa Michalovce 25-23
2942Sc Municipal Craiova - Tertnes 20-33

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
6773Bidasoa - Savehof 39-23
6774Gog - Kadetten 35-30
6777Wisla Plock - Dinamo Bucharest 26-26
6778Aab Handbold - Flensburg Handewitt 31-28
6779Celje Pivovarna Lasko - Elverum 32-25
6780Riihimaen Cocks - Sporting Clube 25-23
6781Rk Eurofarm Rabotnik - Tatran Presov 23-24
6782Zagreb Ppd - Pick Szeged 21-26

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6833Vag Handball - Metz Handball 38-38
6840Dhk Banik Most - Ik Savehof 25-25

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5620Bsk Nif - St Hallvard 34-30
5625Follo - Runar 25-25
5667Haslum Hk - Naerbo 27-27
5686Oif Arendal - Halden Topphandball 32-22

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2918Sola - Oppsal If 24-31
2919Aker Topphaandball - Follo Hk Damer 28-28

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2884Sandejford - Charlottenlund Sk 35-32
2885Stavanger - Viking Tif 39-30
2893Fjellhammer - Lfh09 36-26
2894Kristiansand - Sk Falk 24-28
2898Sandnes Hk - Bodoe Hk 37-26

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2615Balingen Weilstetten - Fuchse Berlin 31-30
2618Erlangen - Magdeburg 27-32
2619Nordhorn Lingen - Minden 25-26

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2695Bad Schwartau - Tusem Essen 21-26
2721Asv Hamm - Djk Rimpar Wolfe 27-21
2737Hc Elbflorenz 2006 - Coburg 28-32

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
2777Taganrog Sfedu - St Petersburg 23-28
2781Hc Spartak Moscow - Viktor Stavropol 26-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3836Ximenez Puente - Granollers 26-32

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2774Amicitia Zurich - Bern 27-25
2775Kriens - Suhr Aarau 22-20

BALTIČKA LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2911Selver Tallinn - Biolars Jelgava 0-10-23-2

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7532Pribram - Fatra Zlin 1-02-03-0

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2872Nordenskov Uif - Vk Vestsjaelland 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2875Kove - Akaa Volley 1-01-11-3
2882Tiikerit - Etta 0-11-13-1

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9934Civitanova - Gas Sales Piacenza 1-02-03-0
9935Latina - Perugia 0-11-12-3
9936Modena - Padova 1-02-03-0
9937Ravenna - Trentino 0-10-20-3
9938Verona - Sora 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9940Busto Arsizio - Famila Chieri 1-02-03-0
9941Filottrano - Conegliano 0-10-20-3
9942Monza - Bergamo 0-11-13-1
9943Novara - Brescia 0-11-12-3
9944Perugia Volley - Casalmaggiore 0-11-11-3
9945Volalto Caserta 2.0 - San Casciano 1-01-11-3

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
1591Futura Volley Giovani Busto Arsizio - Givova Baronissi 1-02-03-0
1595Cda Talmassons - Exacer Montale 1-01-13-1
1596Cutrofiano Volley - Club Italia 0-11-12-3
1602Eurospin Ford Sara Pinerolo - Battistelli Sg Marignano 0-10-22-3
1603Lpm Bam Mondovi - Volley Group Roma 1-02-03-0
1646Sigel Marsala - Cmc Olimpia Ravenna 0-10-20-3
1649Sorella Ramonda Ipag - Helvia Recina Macerata 0-10-20-3
1671Trentino - Barricalla Collegno 1-02-03-0
1672Vc Martignacco - Olbia 1-02-03-0
2920Sassuolo - Soverato 0-11-13-2

ITALIJA 2. LIGA ZA PLASMANODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2917New Mater - Brescia 1-02-03-2
9947Cantu - Reggio Emilia 0-11-11-3
9948Kemas Lamipel Santa Croce - Castellana Grotte 1-02-03-0
9949Olimpia Bergamo - Rinascita Lagonegro 0-11-13-1
9950Ortona - Mondovi 1-02-03-1
9951Siena - Peimar Vbc Calci Pi 0-10-23-2

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8814Budowlani Lodz - Energa Mks Kalisz 1-02-03-0
8815Impel Gwardia Wroclaw - Developres Rzeszow 0-10-20-3

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2924Sodertalje - Habo 1-02-03-1
2925Falkenberg - Lunds 1-02-03-0

ŠVICARSKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2926Amriswil - Traktor Basel 1-02-03-0
2928Lausanne - Vbc Lutry Lavaux 1-02-03-0
2929Burgerstein Volley Jona - Tv Schonenwerd 0-10-21-3
2931Seat Volley Nafels - Volley Top Luzern 0-10-21-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7620Vakifbank Gunes Sigorta - Turk Hava Yollari 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
9794Fc Grenoble Rugby - Uson Nevers 46-21

SVJETSKI KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
7135Wales - Francuska 20-19
7160Japan - Juznoafricka Republika 3-26

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
7391Clermont - Lyon Olympique 24-15

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 123182634
arrow BL Belgija Keno 20/70 310131415212228293132334344455057636769
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1325272936
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 811121326
arrow DA Multi-Daily A 6/99 263049647589
arrow DB Multi-Daily B 6/99 535661637581
arrow DC Multi-Daily C 6/99 182028415152
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3891219212426293536374345465153575861
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1461315161920323334374044464952566569
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 614222730
arrow FK Finska Keno D 20/70 256910112124343738525354565758596567
arrow FQ Finska Keno V 20/70 46172729353739414246525354636567686970
arrow FT Finska Keno T 20/70 126911131620212223293147515760666768
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2561415192122273841434446505255566061
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 1811142542
arrow LD Latvija Keno D 20/62 126811121320313440434648495153545561
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2391314262829333536394142434751525859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4891011121318222426272930334445515355
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 79162432
arrow NP New York Pick 10 20/80 110151819202324252628303233535660647072
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 48161923273444464951525358596264667177
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 312131521293032343840606268707274777879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1351929
arrow RO Rumunjska 6/49 71832364749
arrow SK Slovačka 5/35 3891417
arrow SL Slovenija 7/39 191117222833
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 519262730
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 136812141923283031343542445859616675