Ponedjeljak 21.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3792Kalev - Zenit Saint Petersburg - - 0-01-0
3795Cska Moscow - Torpedo Nn - - 2-05-2
3804Midtjylland - Randers Fc - - 0-02-1
3806Bodo Glimt - Mjondalen - - 0-00-0
3810Lens - Auxerre - - 0-00-0
3826Frosinone - Livorno - - 0-01-0
3828G.Dimitrov - D.Dzumhur - - 0-01-0
3831D.Schwartzman - P.Herbert - - 0-01-0

ARGENTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6697Ca Central Cordoba Se - Estudiantes gosti680-00-1
6698Colon - Godoy Cruz domaći242-12-1

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3887Deportivo Riestra - Ca Brown De Adrogue domaći441-01-0

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1496Comunicaciones - Almirante Brown gosti330-10-1
1500Justo Jose De Urquiza - Tristan Suarez gosti170-10-3
4166Villa San Carlos - Club Atletico Fenix - - 0-00-0

ARGENTINA PRIMERA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1092Argentino De Merlo - Sportivo Italiano domaći490-02-0
1093Cdm Leandro N. Alem - Canuelas Fc gosti860-00-1
1094Cs Dock Sud - Victoriano Arenas domaći352-02-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1239Gandzasar Kapan - Fc Ararat Armenia domaći81-02-1

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1171Sevan Fc - Fc Aragats Ashtarak domaći840-01-0

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3718Rsc Anderlecht U21 - St. Truiden U21 domaći22-14-1
3722Heverlee Leuven U21 - Y.R. Kv Mechelen U21 gosti31-24-3
4138As Eupen U21 - Sporting Lokeren U21 gosti530-02-1
4139Royal Charleroi U21 - Kv Oostende U21 domaći580-01-1
4143Royal Excel Mouscron U21 - Zulte Waregem U21 gosti680-00-2
4144Waasland Beveren U21 - Lommel Sk domaći451-06-0
4145Cercle Brugge U21 - Antwerp U21 gosti61-33-3
4146Kv Kortrijk U21 - Ksv Roeselare domaći61-12-1
4147Royal Excelsior Virton - Kvc Westerlo U21 gosti150-11-3
4148Kfco Beerschot Wilrijk - Union Saint Gilloise gosti200-10-3

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9824Gorodeya - Zvezda Minsk domaći231-01-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1543Bahia Ba - Ceara domaći760-01-2
1544Botafogo - Csa Al domaći161-02-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1733Tsarsko Selo Sofia - Botev Vratsa domaći281-03-0
1746Beroe Stara Zagora - Slavia Sofia gosti500-01-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9837Universidad De Concepcion - Union La Calera VVV-VV-V

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2984Ael Limassol - Aek Larnaca gosti700-01-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5001Midtjylland - Randers Fc gosti540-02-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1313El Entag El Harby - Al Assiouty Sport gosti400-22-3
1314Al Masry - Fc Masr domaći92-02-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3312Sheffield United - Arsenal domaći301-01-0

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1376Hitchin - Coalville Town domaći41-01-0

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1327A Villa U23 - Fulham U23 domaći830-01-0
1328Stoke U23 - West Ham U23 gosti70-20-4
1347Sunderland U23 - Newcastle U23 gosti70-10-2
1352Swansea U23 - Man Utd U23 domaći61-21-4
1353Southampton U23 - Blackburn U23 gosti10-31-3

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1354Colchester U23 - Cardiff U23 gosti670-00-2
1355Coventry U23 - Watford U23 domaći161-01-1
1356Crystal Palace U23 - Charlton U23 domaći231-11-2
1360Millwall U23 - Bristol City U23 domaći670-03-0
1361Qpr U23 - Ipswich U23 gosti370-11-1
1364Sheffield Wednesday U23 - Bolton U23 gosti150-22-4
1365Burnley U23 - Barnsley U23 gosti70-12-1
1366Nottingham Forest U23 - Wigan U23 domaći411-01-0

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7499Lens - Auxerre - - 0-00-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1412Fc Nassaji Mazandaran - Tractor Sazi Tabriz Fc gosti520-00-4
1451Gol Gohar Sirjan Fc - Foolad Mobarake Sepahan gosti270-10-2
1453Saipa - Esteghlal Tehran gosti90-10-4
1455Zobahan - Shahr Khodro Fc gosti430-10-1
1464Naft Masjed Soleyman Fc - Shahin Bushehr Fc domaći740-01-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5666Brescia - Fiorentina - - 0-00-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1348Frosinone - Livorno domaći880-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2422Modena - Fermana domaći480-01-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1016Hap Raanana - Hapoel Haifa - - 0-00-0
1017Ashdod - Maccabi Tel Aviv gosti710-00-1
1018Maccabi Haifa - Bnei Yehuda domaći690-01-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1243Boyaca Chico - Fortaleza Fc domaći301-11-1
1245Bogota Fc - Real Cartagena gosti240-11-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1463Deportivo Saprissa - Limon domaći282-06-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6153Hibernians - Hamrun Spartans gosti221-21-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6541Jong Ajax - Jong Utrecht domaći152-04-0
6551Jong Az Alkmaar - Nec Nijmegen gosti650-00-2
6596Jong Psv Eindhoven - Eindhoven domaći411-02-1
6598Nac Breda - De Graafschap gosti10-21-2

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1481Jong Feyenoord - Jong Twente domaći101-13-2
1491Jong Herecles - Jong Groningen gosti121-22-3
1494Jong Rkc Waalwijk - Fc Den Bosch domaći161-02-0
1495Vvv Venlo - Jong Dordrecht Fc domaći282-04-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1670Bodo Glimt - Mjondalen - - 0-00-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1185Arminia Bielefeld - Hamburg gosti140-11-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5636Meppen - Viktoria Koln domaći111-01-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9102Schweinfurt - Turkgucu Ataspor Munchen gosti420-11-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1217Deportivo Santani - Deportivo Capiata gosti451-11-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2639Sport Huancayo - Fbc Melgar gosti160-11-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1708Rakow Czestochowa - Slask Wroclaw domaći900-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5882Poli Iasi - Fc Botosani gosti440-10-3

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9166Fc Arges - Farul Constanta domaći121-02-2

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1692Kolubara Lazarevac - Fk Zarkovo - - 0-00-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5541Gotenborg - Djurgarden gosti700-00-1
5565Orebro - Elfsborg gosti141-12-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5410Konyaspor - Yeni Malatyaspor gosti40-10-2

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9004Karagumruk - Osmanlispor Fk domaći431-02-0

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1649Club Deportivo Hispano Americano - Obras Sanitarias 86-96

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3119Illawarra Hawks - Adelaide 36ers 92-98

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1731Ec Pinheiros - Franca Bc Sp 87-96
1747Sc Corinthians Paulista - Bauru Basket Sp 88-71

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3121Bc Nokia - Salon Vilpas Vikings 73-83

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3120Zadar - Dubrava 121-82

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4159Torino - Treviglio 84-86

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3185Maccabi Ashdod - Hapoel Tel Aviv 83-76

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1309Earthfriends Tokyo Z - Shinshu Brave Warriors 46-50

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1312Samsung Blueminx W - Woori Bank Wibee W 68-62

RUMUNJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3192Bc Timisoara - Scm Universitatea Craiova 84-73

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3193Kfum Nassjo - Boras 81-89

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1022Anadolu Efes Istanbul - Buyukcekmece Basketbol 109-69

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1054Kalev - Zenit Saint Petersburg 84-80

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6780Nikko Kobe Ice Bucks - Anyang Halla 1-22-5
6781Oji Eagles - Daemyung Killer Whales 2-26-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1656Bjelorusija U18 - Pinskie Jastreby 2-22-6
1657Bjelorusija U20 - Hk Brest 1-03-0
1658Hc Bobruisk - Khimik Ska 0-03-4
1659Hc Lokomotiv Orsha - Hk Vitebsk 4-010-0
1801Hk Gomel - Yunost Minsk 1-25-4

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1809Horacky Fk Trebic - Ceske Budejovice 0-31-5
1847Stadion Litomerice - Benatky Nad Jizerou 1-04-2
1848Hc Banik Sokolov - Chomutov 1-04-2
1849Hk Jestrabi Prostejov - Hc Zubr Prerov 0-00-3
1852Kadan - Dukla Jihlava 0-02-1
1895Slovan Ustecti Lvi - Slavia Prague 1-32-4
1896Hc Frydek Mistek - Vhk Vsetin 2-05-2
1897Hc Havirov Panthers - Hc Rt Torax Poruba 1-03-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1666Schiller Vasas Hc - Hsc Csikszereda 0-02-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6511Philadelphia Flyers - Vegas Golden Knights 1-06-2
6524Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets 2-23-3
6537St Louis Blues - Colorado Avalanche 1-13-1
6538Dallas Stars - Ottawa Senators 1-02-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2453Amur Khabarovsk - Dynamo Moscow 0-11-5
2454Red Star Kunlun - Sochi 2-13-2
2458Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 0-21-6
2467Cska Moscow - Torpedo Nn 2-05-2
2475Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk 0-01-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2978Tsen Tou Jilin City - Yugra 0-00-1
2979Humo Tashkent - Hc Rostov 0-02-1
2989Khimik Voskresensk - Buran Voronezh 0-02-2
2990Zvezda Moscow - Hc Tambov 0-11-1

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1096B.Paire - H.Laaksonen 8-133-65-70-2
1100J.Struff - M.Kecmanovic 12-66-46-22-0
6184R.Federer - P.Gojowczyk 12-36-26-12-0
6497A.De Minaur - H.Dellien 13-66-17-52-0

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1089D.Lajovic A.Ramos Vinolas - S.Gonzalez Qureshi A U H 7-123-64-60-2
3002J.Murray N.Skupski - S.Ehrat Huesler M A 13-87-56-32-0
3003W.Koolhof S.Tsitsipas - T.H.Fritz R.Opelka 7-123-64-60-2

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1158D.Schwartzman - P.Herbert 12-86-46-42-0
1166F.Lopez - G.Simon 7-124-63-60-2
1196H.Hurkacz - K.Khachanov 10-134-66-70-2
1197M.Berrettini - K.Edmund 15-133-66-32-1
1254P.Carreno Busta - D.Shapovalov 13-86-37-52-0
6500M.Fucsovics - L.Sonego 12-86-46-42-0
6505G.Dimitrov - D.Dzumhur 13-86-37-52-0

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1090S.Ofner Weissborn T S - L.Bambridge B.Mclachlan 6-122-64-60-2
3103L.Kubot M.Melo - M.Gonzalez G.Pella 12-56-26-32-0

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1173N.Serdarusic - G.Blancaneaux 13-87-56-32-0
1174R.Roumane - E.Karlovskiy 11-145-76-70-2
1186A.Reymond - M.Janvier 3-122-61-60-2
1187Z.Kolar - J.Ward 13-87-66-22-0
1191A.Muller - B.Kavcic 12-146-76-70-2
1193M.Trungelliti - H.Grenier 5-122-63-60-2
1194E.Benchetrit - A.Karatsev 13-86-37-52-0
1199C.Denolly - P.Cachin 12-36-16-22-0
2918D.Added - M.Bourgue 9-133-66-70-2

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1241M.Welte - J.Choinski 3-123-60-60-2
1242D.Masur - L.Wessels 12-66-26-42-0
1502A.Menendez Maceiras - S.Napolitano 7-123-64-60-2
1503A.Molcan - T.Robredo 6-135-71-60-2
1507A.Nedovyesov - T.Kamke 6-124-62-60-2
1558B.Zapata Miralles - M.Zverev 15-162-67-62-1
1567J.Smith - R.Bemelmans 9-135-74-60-2
1578M.Basic - S.Darcis 14-173-66-41-2
1579M.Neuchrist - A.Pellegrino 10-134-66-70-2
1588V.Kopriva - G.Moroni 14-166-76-31-2

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1246F.Cerundolo - U.Blanch 12-46-26-22-0
1247G.Escobar - M.Echazu V-VV-VV-VV-V
1248M.Chazal - R.Quiroz 7-123-64-60-2
1249O.Roca Batalla - T.Seyboth Wild 7-124-63-60-2
1252D.Galan - D.Hidalgo 16-156-33-62-1
1253I.Cervantes Huegun - F.Meligeni Rodrigues Alves 16-134-66-32-1
1255M.Cuevas - R.Olivo 12-76-36-42-0
1256C.Lindell - O.Luz 6-122-64-60-2
1257J.Hernandez Fernandez - P.Sakamoto 12-195-77-61-2
1258P.Krstin - G.Villanueva 12-36-36-02-0
1259J.Ficovich - A.Velotti 13-87-56-32-0
1260N.Alvarez - O.Gutierrez 6-123-63-60-2

CHALLENGER LIUZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2983M.Sabanov - Y.Li 12-56-36-22-0
2985T.Matsui - H.Wu 16-114-66-12-1
2986B.Gojo - Y.Bai 13-67-66-02-0
2987D.Lee - J.Cui 6-122-64-60-2
2988R.Safiullin - D.Kalenichenko 13-97-56-42-0
3026S.Rawat - Z.Li 5-122-63-60-2
3069M.Jaziri - Y.He 12-16-16-02-0
3071K.Sultanov - T.Wu 4-121-63-60-2
3072P.Gunneswaran - N.Barrientos 12-36-26-12-0
4198G.Oliveira - K.Kravchuk 4-122-62-60-2
4200J.Nam - K.Uchida 13-96-37-62-0

CHALLENGER LIUZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1140A.Davidovich Fokina E.Lopez Perez - M.Elgin D.Istomin 5-123-62-60-2
1141A.Goransson C.Rungkat - F.Sun H.Wu 12-56-36-22-0
1144C.Eubanks K.Uchida - S.Diez M.Safwat 13-107-66-42-0
1145D.Lee G.Oliveira - Y.Bai Y.Chung 6-124-62-60-2
1146H.Wang L.Xiao - J.S.Nam Song M K 5-122-63-60-2
1159I.Sabanov M.Sabanov - J.Nedunchezhiyan A.Shamasdin 12-76-46-32-0
1168N.Barrientos Z.Li - X.Gao A.Wang 17-212-66-41-2
1170S.Doumbia F.Reboul - T.Matsui V.Vardhan 9-133-66-70-2

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2963B.Walkin - B.Mott 8-124-64-60-2
2964C.Green - J.Clarke 6-122-64-60-2
2965J.Ibrahim - E.King 6-124-62-60-2
2966L.Saville - A.Tabilo 17-205-77-61-2
2970Y.Watanuki - T.Schoolkate 12-66-46-22-0
2971N.Hardt - A.Santillan 3-121-62-60-2
2973S.Mukund - S.Fanselow 13-97-66-32-0
2975H.Bourchier - T.Fancutt 12-66-36-32-0
2976M.Barrios Vera - A.Vukic 15-106-13-62-1
4400A.Addison - H.Heliovaara 3-123-60-60-2
4403M.Banes - A.Musialek 16-116-34-62-1
7446D.Kelly - S.Sekiguchi 16-154-66-21-2

CHALLENGER TRARALGON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4262A.Bolt M.Reid - H.Moriya Y.Watanuki 19-166-33-62-1
4293C.Puttergill B.Walkin - R.Gonzales A.Vukic 19-176-43-62-1
4297J.Clarke J.Grills - Ratiwatana Sa Ratiwatana So 16-203-66-41-2
4298L.Castelnuovo H.Heliovaara - A.Harris A.Santillan 8-124-64-60-2
4308M.Purcell L.Saville - A.Taylor J.Taylor 12-46-36-12-0
4310M.T.Barrios Vera A.Tabilo - E.King M.Polmans 20-207-63-62-1
4314T.Fancutt B.Mousley - M.Banes H.Bourchier 19-153-66-42-1
4316T.Schoolkate D.Sweeny - B.Klein S.Puodziunas 5-122-63-60-2

WTA ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1770A.Sabalenka - M.Sakkari 12-76-36-42-0

WTA ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1762O.Kalashnikova S.Kenin - X.Jiang Q.Tang 15-202-66-41-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1635Viborg Hk - Horsens Hk 30-25

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7545Ostrava - Ceske Budejovice 1-02-03-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 6781516212223252729324041444546536770
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 48182230
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 27212326
arrow DA Multi-Daily A 6/99 33236387885
arrow DB Multi-Daily B 6/99 114251688489
arrow DC Multi-Daily C 6/99 4930416187
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 78131518212428293337404142435156616469
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1381020212224303235414245485862636468
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 514182633
arrow FK Finska Keno D 20/70 123912141727282935454652575861636470
arrow FQ Finska Keno V 20/70 813181920212427293039445054586264666769
arrow FR Francuska 5/49 313404248
arrow FT Finska Keno T 20/70 611122124252627282935363945515358606470
arrow GO Njemačka Keno 20/70 910121319202122263241444749505153576066
arrow IL Illinois 6/52 41215212645
arrow LD Latvija Keno D 20/62 110171924272837383940424345464851535860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 48101517181920213136374042434450515760
arrow LM Latvija Keno M 20/62 210151624272831323637383940415354555760
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 910132836
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 349133348
arrow NP New York Pick 10 20/80 2671624343638394041434551575861666779
arrow OH Ohio Classic 6/49 22335384149
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 41718414347
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 35111314151626282932354345535659646579
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 89101419232533394344525556626769707479
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 47192026
arrow SB Španjolska Bono 6/49 81213253640
arrow SI Singapur 6/49 51328384748
arrow TK Tennessee Cash 5/35 517222527
arrow WA Washington 6/49 21719233139
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 89121924
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 29171829353745525355576368697073777879