Utorak 22.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3074Club Brugge - Paris St Germain - - 0-10-5
3112Tottenham - Crvena Zvezda - - 3-05-0
3113Manchester City - Atalanta - - 2-15-1
3115Juventus - Lokomotiv Moscow - - 0-12-1
3118West Brom - Barnsley - - 0-22-2
3140Toronto Raptors - New Orleans Pelicans - - 0-01-1
3141Ska St Petersburg - Neftekhimik - - 0-12-2
3142M.Keys - S.Zheng - - 0-00-1
3143H.Chung - M.Raonic - - 0-01-0

ARMENIJA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8497Dilijan Fc - Fc Alashkert 2 gosti380-20-7
8498Fc Ani - Fc Torpedo Yerevan gosti200-11-2
8499Fc Shirak Gyumri 2 - Fc Ararat Yerevan 2 domaći141-01-1
8501Lernayin Artsakh Fc - Fc Ararat Armenia 2 gosti250-21-2
8502Fc Urartu 2 - Fc Bkma Yerevan gosti540-01-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8553Sc Weiz - Wac A gosti30-11-1
8554Wsc Hertha - Sturm Graz Ii domaći292-05-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8550Rapid Vienna Ii - Fc Marchfeld Donauauen gosti150-22-3

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2602Al Hilal - Al Sadd domaći132-32-4

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8566Fluminense Rj U20 - Flamengo Rj U20 gosti570-00-3

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8658Sigma Olomouc U19 - Slovacko U19 domaći81-04-0
8659Budejovice U19 - Brno U19 gosti50-20-3

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2117Frem - B93 Kopenhagen gosti770-00-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1764Aswan Fc - Enppi domaći311-01-0
1765Wadi Degla - Misr Lel Makasa domaći12-02-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3526Birmingham - Blackburn domaći311-01-0
3527Millwall - Cardiff gosti121-12-2
3531Preston - Leeds domaći740-01-1
3601Qpr - Reading domaći291-12-2
3602Sheffield Wednesday - Stoke domaći431-01-0
3603Swansea - Brentford gosti300-20-3
3606West Brom - Barnsley gosti180-22-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4448Blackpool - Wycombe gosti80-11-1
4449Bristol Rovers - Bolton gosti160-10-2
4450Burton Albion - Afc Wimbledon domaći311-01-0
4452Portsmouth - Lincoln City domaći281-01-0
4453Rochdale - Milton Keynes Dons domaći31-02-0
4479Shrewsbury - Gillingham gosti430-11-1
4488Southend - Doncaster domaći111-21-7
4489Sunderland - Tranmere domaći243-05-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4691Bradford - Port Vale gosti181-11-2
4693Cambridge United - Grimsby - - 0-00-0
4695Carlisle - Northampton gosti510-00-2
4696Cheltenham - Macclesfield domaći451-03-0
4700Crewe - Colchester - - 0-00-0
4701Mansfield - Salford gosti480-01-2
4704Morecambe - Forest Green gosti750-00-2
4705Newport County - Crawley Town gosti360-11-1
4707Oldham - Walsall domaći550-02-0
4708Plymouth - Leyton Orient domaći144-04-0
4709Scunthorpe - Exeter domaći242-13-1
4710Swindon - Stevenage domaći900-01-0

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4426Kidderminster - Farsley Celtic domaći201-02-0
4427Southport - Hereford domaći101-13-2

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Bowers Pitsea Fc - Haringey Borough V-VV-VV-VV-V
1368Enfield - Afc Hornchurch domaći61-11-1
1369Folkestone Invicta - East Thurrock domaći151-04-1
1370Horsham - Cray Wanderers domaći351-11-1
1371Margate - Merstham domaći231-02-1
1372Wingate Finchley - Bishop S Stortford gosti111-21-2
1373Worthing - Carshalton Athletic domaći271-01-1

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1377Barwell - Bromsgrove Rovers gosti150-11-3
1378Hednesford - Redditch domaći42-04-0
1380Kings Langley - Leiston domaći261-11-2
1392Needham Market Fc - Peterborough Sports Fc domaći401-02-1
1393Rushden - Banbury United domaći62-12-1
1394St Ives Town - Royston Town gosti470-00-4
1395Stratford Town Fc - Tamworth domaći61-11-3

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1396Hartley Wintney - Chesham United gosti70-01-2
1397Gosport Borough - Beaconsfield Town - - 0-00-0
1398Harrow Borough - Metropolitan Police domaći61-11-2
1399Hendon - Walton Casuals domaći42-02-0
1400Merthyr Town - Salisbury domaći31-01-1
1401Weston Super Mare - Tiverton domaći31-23-2
1402Wimbourne - Dorchester gosti260-12-1

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8642Shakhtar Donetsk U19 - Dinamo Zagreb U19 domaći500-01-1
8643Atletico Madrid U19 - Bayer Leverkusen U19 domaći760-02-0
8644Galatasaray U19 - Real Madrid U19 gosti890-00-1
8645Juventus U19 - Lokomotiv Moscow U19 gosti280-11-2
8646Club Brugge U19 - Psg U19 domaći251-02-0
8647Man City U19 - Atalanta U19 domaći121-11-3
8648Olympiacos U19 - Bayern Munich U19 gosti350-10-4
8649Tottenham U19 - Crvena Zvezda U19 domaći33-19-2

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8754Barito Putera - Psis Semarang domaći231-02-0
8755Pusamania Borneo - Persepar Kalteng Putra domaći252-02-0
8756Putra Samarinda - Perseru Badak Lampung Fc domaći91-03-0

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8761Arman Gohar Sirjan - Sepidrood Rasht Sc domaći281-02-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1780Derry City - St Patrick S domaći530-01-3

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2608Boca Juniors - River Plate domaći800-01-0

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9110Daejeon Hydro - Changwon City domaći162-04-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1655Chippa United - Bloemfontein Celtic domaći780-01-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8594Deportes Quindio - Deportes Pereira gosti580-00-2

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9626Atletico Madrid - Bayer Leverkusen domaći780-01-0
9627Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb domaći161-12-2
9628Club Brugge - Paris St Germain gosti70-10-5
9629Galatasaray - Real Madrid gosti180-10-1
9630Juventus - Lokomotiv Moscow gosti300-12-1
9631Manchester City - Atalanta gosti282-15-1
9632Olympiakos Piraeus - Bayern Munich domaći231-12-3
9633Tottenham - Crvena Zvezda domaći93-05-0

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9002Ittihad Tanger - Hassania Agadir - - 0-00-0

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8830Veracruz - Alebrijes De Oaxaca Fc domaći331-01-0
8831Correcaminos Uat - Santos Laguna gosti130-40-4
8832Dorados De Sinaloa - Necaxa gosti111-12-1
8833Tijuana - Cd Mineros De Zacatecas domaći411-02-0

NIZOZEMSKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9003Jong De Graafschap - Jong Sc Heerenveen gosti10-31-3
9005Jong Fc Eindhoven - Jong Nec Nijmegen gosti141-31-7
9013Jong Fortuna Sittard - Jong Nac Breda gosti170-20-4

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8712Sc Hessen Dreieich - Waldgirmes domaći222-13-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1777Werder Bremen Am - Hannover Am domaći81-02-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1779Viktoria Berlin - Meuselwitz - - 0-00-0

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9043Oman Fc - Fanja gosti440-11-2
9044Mirbat Sc - Saham gosti390-11-1
9045Al Arouba - Al Nassr Fc gosti330-11-2
9046Al Suwaiq - Al Seeb domaći171-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4173Jastrzebie - Wigry Suwalki domaći351-01-0

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1761Gasogi United - Police Fc Rwanda - - 0-00-0
9145Marines Fc Gisenyi - Apr Fc gosti211-11-2
9146Rayon Sports Fc - Bugesera Fc domaći570-02-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9161Al Jeel - Jeddah Club gosti300-21-2
9162Al Shoulla Fc - Al Batin - - 0-00-0
9163Al Mujazzal Fc - Al Ansar Fc gosti810-00-1
9164Al Tai - Najran Sc gosti500-00-2
9165Hetten Fc - Al Khaleej Saihat Fc gosti700-01-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4161Linfield - Warrenpoint domaći93-07-0

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1781Nk Celje - Kalcer Radomlje domaći231-01-1

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9232Annan Athletic - Brechin VVV-VV-V

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5591Orgryte - Degerfors gosti190-11-1

ŠVICARSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9475Bavois - Fc Koniz domaći191-11-3

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9036Kk Rogaska - Kk Dynamic 71-67

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5043Bk Decin - Vrijednosnice Osijek 98-83

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8757Gimnasia De Comodoro - Penarol Mar Del Plata 78-64

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8758Flamengo - Ca Paulistano Sp 78-75
8759Rio Claro Basquete - Minas Tenis Clube 89-90
8760Sao Paulo Fc - Mogi Das Cruzes 80-83

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1753Asp Promitheas - Virtus Bologna 78-69
1754Maccabi Rishon - Morabanc Andorra 67-86
1755Partizan Beograd - Lokomotiv Kuban 80-71
1756Venezia - Limoges 93-85

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9093Botafogo - Salta Basket 65-73
9094Bb De San Andr S - Club Nacional 64-77

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5000Hermine Nantes Basket - Chalon Sur Saone 70-60

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9777Eurobasket Roma - Tortona 71-76

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5525Mobis Phoebus - Lg Sakers 62-57

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5312Besiktas Istanbul - Tecnyconta Zaragoza 73-74
5361Falco Kc Szombathely - Paok 76-66
5362Cez Nymburk - Gaziantep Basketbol 65-65 / 74-72
5389Mornar - Iberostar Tenerife 74-81
5427Polski Cukier Torun - Strasbourg 97-81
5428Telindus Oostende - Hapoel Unet Holon 101-86
5440Pau Orthez - Rasta Vechta 75-90
5498Brindisi - Telekom Baskets Bonn 76-75
5499San Pablo Burgos - Wroclawek 110-78

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9095Capitanes Ciudad De Mexico - Santos De San Luis 80-78

NBA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3194Toronto Raptors - New Orleans Pelicans 117-117 / 130-122
3196Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers 112-102

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1172Gtk Gliwice - Spojnia Stargard 84-84 / 93-97
3188Gtk Gliwice - Spojnia Stargard 84-84 / 93-97

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8596Bridgeport Sound Tigers - Providence Bruins 0-10-4

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6459Black Wings Linz - Graz 99ers 0-05-0

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3220Kladno - Kometa Brno 2-02-3
6662Mountfield Hk - Trinec 0-00-0

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3221Aalborg - Herning 0-04-1
3222Esbjerg - Rungsted 0-01-2
3223Herlev - Odense 2-03-3
3225Roedovre - Sonderjyske 0-21-2

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10081Red Deer Rebels - Lethbridge Hurricanes 0-13-4
10082Prince George Cougars - Swift Current Broncos 0-12-7
10083Seattle Thunderbirds - Prince Albert Raiders 1-03-1
10084Tri City Americans - Brandon Wheat Kings 1-32-10

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8519Hk Prizma - Hs Riga 1-35-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8620Boston Bruins - Toronto Maple Leafs 1-04-2
8621Buffalo Sabres - San Jose Sharks 0-23-3
8622Florida Panthers - Pittsburgh Penguins 0-04-2
8623New York Rangers - Arizona Coyotes 0-12-2
8624Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 1-02-5
8625Minnesota Wild - Edmonton Oilers 3-03-0
8626Nashville Predators - Anaheim Ducks 2-06-1
8627Winnipeg Jets - Los Angeles Kings 1-12-3
8628Chicago Blackhawks - Vegas Golden Knights 1-01-1
8631Calgary Flames - Washington Capitals 0-03-5

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6782Manglerud Star - Storhamar 0-02-2

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6667Landshut Cannibals - Lausitzer Fuchse 2-07-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6803Gks Tychy - Katowice 0-02-1
6804Unia Oswiecim - Stoczniowiec Gdansk 0-13-4
6805Zaglebie Sosnowiec - Torun 0-15-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6811Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk 0-04-1
6812Salavat Ufa - Avangard Omsk 0-11-1
6816Jokerit - Spartak Moscow 1-02-3
6817Dinamo Minsk - Barys Astana 0-01-1
6818Ska St Petersburg - Neftekhimik 0-12-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7121Krs Peking - Ermak Angarsk 1-11-3
7122Org - Sokol Krasnoyarsk 0-01-3
7123Gornyak Uchaly - Zauralye Kurgan 1-14-2
7124Molot Perm - M Novokuznetsk 0-01-1
7125Toros Neftekamsk - Saryarka 1-03-0
7126Csk Vvs Samara - Hk Dynamo Tver 1-02-1
7127Izhstal Izhevsk - Kazzinc Torpedo 0-01-3
7128Lada Togliatti - Ska Neva 1-13-4
7129Hk Torpedo Gorkii - Chelyabinsk 0-11-1
7130Neftjanik Almetjevsk - Nomad Nur Sultan 0-11-1
7131Dizel Penza - Hk Dinamo St Petersburg 1-11-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7119Altai U20 - Irbis Kazan U20 0-14-5
7120S. Barsy Astana U20 - Chaika U20 0-12-3

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7163Kosice - Nove Zamky 1-12-2
7164Detva - Banska Bystrica 1-21-5
7172Dvtk Jegesmedvek - Mac Ujbuda 1-14-1
7173Nitra - Dukla Michalovce 1-06-2
7174Poprad - Zvolen 0-13-4
7175Slovan Bratislava - Liptovsky Mikulas 0-22-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7176Skelleftea - Lulea 0-12-3

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3243Ambri - Bern 1-32-5
3249Fr. Gotteron - Scl Tigers 0-00-1
3252Lausanne - Zug 1-02-1
3253Rapperswil - Biel 0-25-3
3287Zsc Lions - Servette 0-02-0

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8588Visp - Kloten 0-20-4
8589Ehc Winterthur - Gck Lions 1-03-1
8590Hc Biasca - Olten 1-32-3
8591Langenthal - Ev Zug Academy 2-05-0
8592Thurgau - Sierre 0-03-1

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1097C.Garin - R.Opelka 12-146-76-70-2
1099J.Londero - R.Gasquet 7-131-66-70-2
1118R.Albot - D.Lajovic 14-132-66-32-1
1119S.Tsitsipas - A.Ramos Vinolas 13-96-37-62-0
1120T.Fritz - A.Zverev 13-107-66-42-0
2610M.Copil - R.Bautista Agut 9-134-65-70-2
6498A.Popyrin - F.Fognini 6-122-64-60-2

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3032N.Mektic F.Skugor - Rojer J J H.Tecau 15-223-67-61-2
3033L.Margaroli Struff J L - I.Dodig F.Polasek 11-146-75-70-2
3055C.Garin B.Paire - R.Klaasen M.Venus 6-123-63-60-2

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1165D.Thiem - J.Tsonga 13-106-47-62-0
1166F.Lopez - G.Simon 7-124-63-60-2
1167H.Chung - M.Raonic 13-96-47-52-0
1218N.Basilashvili - F.Verdasco 9-166-42-61-2
6506G.Pella - A.Bedene 8-124-64-60-2
6507J.Sinner - P.Kohlschreiber 12-76-36-42-0

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3066A.Molteni D.S.Schwartzman - D.Inglot A.Krajicek 22-156-76-32-1
3068Herbert P H N.Mahut - G.Dimitrov F.Lopez 12-56-16-42-0
3075K.Khachanov A.Rublev - R.Ram J.Salisbury 10-134-66-70-2

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1202C.Taberner - B.Bonzi 16-187-62-62-1
1203H.Gaston - C.Lestienne 13-87-66-22-0
1204P.Kotov - M.Guinard 12-86-46-42-0
1205T.Lamasine - V.Durasovic 12-153-66-31-2
7441I.Marchenko - L.Klein 12-66-46-22-0
7442M.Viola - M.Hamou 12-76-46-32-0
7443E.Karlovskiy - E.Couacaud 12-66-26-42-0
8160B.Kavcic - A.Hoang 9-146-21-61-2
8176H.Grenier - Y.Maden 13-107-66-42-0
8467M.Bourgue - C.Moutet 3-122-61-60-2
8468E.Benchetrit - J.Munar Clar 6-123-63-60-2
9014E.Donskoy - T.Gabashvili 13-97-56-42-0

CHALLENGER BREST PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1095D.Molchanov A.Vasilevski - C.Denolly A.Muller 14-127-67-62-0
1102J.Erlich L.Harris - R.Arneodo H.Nys 14-117-67-52-0

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1560C.Ilkel - J.Haerteis 13-67-56-12-0
1566J.Lenz - D.Altmaier V-VV-VV-VV-V
1587R.Marcora - C.Stebe V-V3-6V-VV-V
3151G.Mager - J.Choinski 12-86-46-42-0
3152J.Sels - N.Guttau 13-87-66-22-0
3153M.Cressy - K.Zuk 16-137-63-62-1
3154O.Torski - B.Van De Zandschulp 4-121-63-60-2
3155V.Ursu - D.Altmaier 6-131-65-70-2
3158T.Kamke J.Reister - A.Menendez Maceiras S.Stakhovsky 17-206-43-61-2
7451G.Moroni - F.Gaio 3-121-62-60-2
7452A.Celikbilek - T.Robredo 16-86-24-62-1
8178F.Horansky - A.Pellegrino 17-134-67-62-1
8471K.Skupski Smith J P - A.Golubev A.Nedovyesov 13-106-47-62-0
8472K.Drzewiecki S.Walkow - S.Arends D.Pel 28-275-77-62-1
8473S.Darcis - V.Troicki 15-176-46-71-2

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1262A.Huertas Del Pino Cordova - T.Etcheverry 5-122-63-60-2
1263G.Clezar - J.Panta Herreros 12-56-26-32-0
8179F.Coria - F.Cerundolo 13-97-56-42-0

CHALLENGER LIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1138M.A.Reyes Varela F.Romboli - J.Domingues L.Giustino 23-186-77-62-1

CHALLENGER LIUZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1141A.Goransson C.Rungkat - F.Sun H.Wu 12-56-36-22-0
1145D.Lee G.Oliveira - Y.Bai Y.Chung 6-124-62-60-2
1146H.Wang L.Xiao - J.S.Nam Song M K 5-122-63-60-2
1168N.Barrientos Z.Li - X.Gao A.Wang 17-212-66-41-2
1170S.Doumbia F.Reboul - T.Matsui V.Vardhan 9-133-66-70-2

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2977A.Harris - L.Gerch 12-56-26-32-0
2980B.Mousley - T.Ito 7-124-63-60-2
2981D.Sweeny - M.Purcell 7-135-72-60-2
2982Y.Uchiyama - L.Castelnuovo 12-66-46-22-0

CHALLENGER TRARALGON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4262A.Bolt M.Reid - H.Moriya Y.Watanuki 19-166-33-62-1
4293C.Puttergill B.Walkin - R.Gonzales A.Vukic 19-176-43-62-1
4297J.Clarke J.Grills - Ratiwatana Sa Ratiwatana So 16-203-66-41-2
4298L.Castelnuovo H.Heliovaara - A.Harris A.Santillan 8-124-64-60-2
4310M.T.Barrios Vera A.Tabilo - E.King M.Polmans 20-207-63-62-1
4314T.Fancutt B.Mousley - M.Banes H.Bourchier 19-153-66-42-1

WTA ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10098Duan Y Y Z.Yang - X.Wang L.Zhu 19-173-66-32-1
1771K.Bertens - D.Vekic 13-87-66-22-0
1772M.Keys - S.Zheng 6-124-62-60-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7177Tvis Holstebro - Skanderborg 26-23
7185Aarhus United - Silkeborg 27-29

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9105Zvezda Zvenigorod - Rostov Don 23-36

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7631Incheon Korean Air Jumbos - Daejeon Bluefangs 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7632Gs Caltex Seoul Kixx Vt - Incheon Pink Spiders 1-02-03-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9172Haok Mladost - Ibb Polonia London 1-02-03-0

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8551Vk Up Olomouc - Khimik Yuzhny 1-01-12-3

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
3108Yomiuri Giants - Fukuoka Softbank Hawks 2-6

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
3109Houston Astros - Washington Nationals 4-5

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 14162728303342
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1617324384
arrow BL Belgija Keno 20/70 3491319202732333536444654576163646669
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1823242729
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 612141823
arrow CO Connecticut 6/44 3813183739
arrow DA Multi-Daily A 6/99 253162869098
arrow DB Multi-Daily B 6/99 92231425991
arrow DC Multi-Daily C 6/99 384869718898
arrow EM Euro Millions 5/50 25323347
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 12458141523263738405154565861626668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 710121316182026273334445052545963656769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 416171934
arrow FK Finska Keno D 20/70 3581112152021262829303236394248496066
arrow FQ Finska Keno V 20/70 247818243031343741444748515456586065
arrow FT Finska Keno T 20/70 1561015232528384043464749505758646970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 6791218253132344248505253586566676869
arrow HO Hong Kong 6/49 1611314147
arrow IT Italija 6/90 92840777981
arrow LD Latvija Keno D 20/62 2457891018192027282931354144465659
arrow LE Latvija Keno E 20/62 24579101416172027303437404248495156
arrow LM Latvija Keno M 20/62 6791012193031323637383943474950525962
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 79153335
arrow NP New York Pick 10 20/80 1114242627303640444546545758616772767779
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 178911202834384042434750535468727476
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 68161719222733354041424553555861697177
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 15111826
arrow PO Poljska 6/49 72834404547
arrow SB Španjolska Bono 6/49 61429454649
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 511142325
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1011121322
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 512131416182425272944455257586269707680