Srijeda 23.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9476Guangzhou Evergrande - Urawa Red Diamonds - - 0-00-1
9477Rb Leipzig - Zenit St Petersburg - - 0-12-1
9478M Magnitogorsk - Ak Bars Kazan - - 0-00-0
9558Fulham - Luton - - 1-23-2
9559Benfica - Lyon - - 1-02-1
9560Genk - Liverpool - - 0-11-4
9561Nk Zadar - Nk Osijek - - 0-20-3
9562M.Fucsovics - K.Khachanov - - V-VV-V
9563Utah Jazz - Oklahoma City Thunder - - 0-01-0

ALŽIR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8489Mlila - Us Biskra domaći173-03-0
8490Mc Alger - Na Hussein Dey domaći451-03-0
8491Usm Alger - Bordj Bou Arreridj domaći820-03-0
8492Es Setif - Aso Chlef gosti180-10-1
8493Mc Oran - Paradou Ac gosti800-00-1
8494Usm Bel Abbes - Belouizdad gosti190-10-1
8495Ca Constantine - Js Kabylie domaći480-03-1
8496Js Saoura - Nc Magra domaći252-03-0

AUSTRALIJA FFA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3191Adelaide - Melbourne City domaći251-04-0

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2607Guangzhou Evergrande - Urawa Red Diamonds gosti500-00-1

BAHREIN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10608Al Ahli Sc Manama - Busaiteen V-VV-VV-VV-V
10609East Riffa - Al Najma Manama V-VV-VV-VV-V
10610Al Hidd - Al Muharraq V-VV-VV-VV-V

BOLIVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10287Guabira - The Strongest V-VV-VV-VV-V
10288Aurora - Nacional Potosi V-VV-VV-VV-V
10289Blooming - Royal Pari Sion V-VV-VV-VV-V

BRAZIL COPA VERDENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11365Cuiaba - Goias gosti81-12-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10350Sport Recife - Parana Clube Pr gosti740-02-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11378Atletico Mineiro U20 - Vasco De Gama U20 domaći650-01-0
11379Sao Paulo U20 - Corinthians U20 gosti430-11-1
11452Palmeiras U20 - Botafogo Sp U20 domaći650-01-0

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8660Hradec Kralove U19 - Banik Ostrava U19 gosti71-11-2

CRNA GORA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10775Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja domaći101-02-1
10776Iskra Danilovgrad - Grbalj Radanovici domaći112-14-1
10777Titograd - Bokelj Kotor domaći700-02-1
10778Zeta Golubovci - Ibar Rozaje domaći182-03-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8664El Gounah - Al Ahly V-VV-VV-VV-V

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10497Manta Fc - Ca Porteno domaći91-01-0
10498Cds Santa Rita - Liga De Loja VVV-VV-V
10499Cd Independiente Juniors - Ldu Portoviejo domaći151-12-1
10500Cda Santo Domingo - Gualaceo Sc domaći181-02-0

EKVADOR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8661Ldu Quito - Emelec domaći510-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3647Bristol City - Charlton gosti650-02-1
3648Derby - Wigan domaći900-01-0
3651Fulham - Luton domaći161-03-2
3654Huddersfield - Middlesbrough - - 0-00-0
3707Nottingham Forest - Hull gosti380-11-2

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4500Coventry - Fleetwood gosti90-12-1
4505Ipswich - Rotherham gosti110-10-2
4506Peterborough - Accrington Stanley domaći550-04-0

ENGLESKA RYMAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1374Kingstonian - Bognor Regis Town gosti470-00-1
1375Lewes - Corinthian Casuals domaći870-01-0

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1403Taunton Town - Truro City domaći141-02-0

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10532Crewe U23 - Sheffield United U23 domaći74-05-1

ESTONIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10337Levadia Tallinn - Nomme Kalju domaći620-01-2
11438Maardu Esteve - Flora Tallinn gosti270-20-7
11439Tallinna Kalev - Pohja Tallinna Jk Volta Ii domaći94-07-0

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10338Ajax U19 - Chelsea U19 gosti20-10-1
10339Genk U19 - Liverpool U19 gosti230-10-2
10340Lille U19 - Valencia U19 domaći211-01-0
10341Rb Leipzig U19 - Zenit U19 domaći31-01-1
10342Slavia Prague U19 - Barcelona U19 gosti480-00-4
10343Salzburg U19 - Napoli U19 gosti72-17-2
10344Benfica U19 - Lyon U19 gosti91-11-2
10345Inter U19 - Borussia Dortmund U19 gosti82-14-1
10544Zriniski Mostar U19 - Mtk Budapest domaći241-02-0
10545Korona Kielce U19 - Real Zaragoza domaći271-11-4
10546Fci Levadia Tallinn - Ia Akranes gosti10-61-C
10547Brodarac U19 - Rennes Stade Fc - - 0-00-0
10548Ludogorets Razgrad U19 - Slovan Bratislava U19 domaći311-01-0
10549Paok U19 - Bohemians Dublin U19 domaći500-01-0
10550Sheriff Tiraspol U19 - Shkendija Tirane domaći321-01-0
10551Maccabi Petah Tikva U19 - Fc Astana U19 domaći162-04-0
10552Midtjylland U19 - Elfsborg U19 domaći820-01-0
10553Rangers - Young Boys U19 gosti281-22-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10346Hjk Helsinki - Lahti domaći322-02-2
10347Mariehamn - Hifk - - 0-00-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10533Deportivo Malacateco - Csd Municipal gosti111-12-2
10534Deportivo Iztapa - Xelaju domaći71-03-1
10535Deportivo Mixco - Antigua Gfc gosti130-10-3
10536Deportivo Sanarate - Deportivo Guastatoya gosti440-10-1

HRVATSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10290Nk Zadar - Nk Osijek gosti280-20-3
10892Nk Zadar - Nk Osijek gosti280-20-3

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10541Lamongan - Surabaya domaći620-01-0
10542Bhayangkara Fc - Bandung - - 0-00-0

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10562Malavan Bandar Anzali Fc - Esteghlal Khuzestan Fc gosti510-01-2
8762Gol Reyhan Alborz - Khosheh Talaei domaći231-02-1
8777Sanat Mes Kerman Fc - Fajr Sepasi Fc gosti90-10-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10795Fiorentina U19 - Pescara U19 gosti12-23-3

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4331Olbia - Albinoleffe domaći361-01-1
4332As Giana Erminio - Pergolettese gosti220-11-1
4336Carrarese - Como domaći630-02-0
4337Lecco - Juventus U23 gosti540-01-1
4338Pontedera - Pro Patria domaći321-02-1
4339Renate - Novara gosti420-11-1
4340Alessandria - Pistoiese domaći141-01-1
4341Monza - Ac Gozzano domaći760-01-0
4343Pro Vercelli - Arezzo gosti330-11-1
4344Siena - Us Pianese domaći51-02-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4768Cesena - Sud Tirol gosti770-00-1
4779Gubbio - Imolese Calcio domaći11-01-1
4781Virtus Vecomp Verona - Ravenna domaći62-03-0
4793Padova - Sambenedettese domaći810-02-0
4794Reggio Audace Fc - Rimini domaći82-22-2
4970Salo - Piacenza - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5044Virtus Francavilla Calcio - Teramo gosti210-10-2
5048Paganese - Vibonese gosti220-12-2
5050Potenza - Cavese - - 0-00-0
5051Rende - Sicula Leonzio domaći122-02-0
5084Ternana - Avellino gosti330-10-1
5115Bari - Catanzaro domaći131-02-0
5131Casertana - Monopoli domaći480-02-1
5143Catania - As Bisceglie domaći441-01-1
5146Reggina - Picerno gosti322-14-1
5148Rieti - Viterbese domaći183-14-2

JAPAN CARSKI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1466Kashima Antlers - Honda Fc domaći650-01-0
1468Sagan Tosu - Shimizu S Pulse gosti150-10-1
1471V Varen Nagasaki - Kofu domaći92-12-1
1480Vissel Kobe - Oita Trinita domaći560-01-0

JUŽNA AMERIKA COPA LIBERTADORESNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2609Flamengo - Gremio domaći421-05-0

JUŽNA KOREJA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9111Gangneung City - Busan Tc gosti230-32-3
9112Mokpo City - Incheon Korail domaći141-02-2
9113Gimhae City - Cheonan City gosti300-10-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9453Mamelodi Sundowns - Highlands Park domaći900-01-0

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10444Avion Fc Du Nkam - Colombe Fc gosti100-20-2
10445Tonnerre Kalara Club - Sportive De Douala gosti70-10-1
10446Bamboutos Fc De Mbouda - As Fortuna - - 0-00-0
10447Dragon Fc Yaounde - Ums De Loum domaći850-01-0
10448Stade Renard - Canon Sportife Yaounde domaći61-03-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10451Atletico Nacional - Envigado domaći201-01-1
10452Millionarios - Independiente Santa Fe gosti151-32-4

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8595Tigres Fc - Club Cortulua domaći221-01-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10348Fk Jelgava - Riga Fc - - 0-00-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2147Ajax - Chelsea gosti860-00-1
2150Rb Leipzig - Zenit St Petersburg gosti250-12-1
2151Benfica - Lyon domaći41-02-1
2164Genk - Liverpool gosti20-11-4
2165Inter - Borussia Dortmund domaći221-02-0
2166Lille - Valencia gosti630-01-1
2168Salzburg - Napoli gosti171-12-3
2169Slavia Prague - Barcelona gosti30-11-2

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9651Mouloudia Club Of Oujda - Wydad Casablanca gosti161-11-1

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10733Tas Tihad Casablanca - Ittihad Khemisset gosti10-14-2
10734Moghreb Tetouan - Rapide Oued Zem domaći173-04-1

MEKSIKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8834Universidad Guadalajara - Monterrey gosti80-21-2
8835Cimarrones De Sonora Fc - Puebla gosti540-01-1
8836Zacatepec - Pachuca gosti640-00-3

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10254Art Municipal Jalapa - Cd Ocotal gosti790-00-1
11433Cd Walter Ferretti - Diriangen Fc gosti131-21-3
11434Real Esteli - Managua Fc domaći271-02-1

NJEMAČKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8680Hertha Berlin U19 - Union Berlin U19 domaći550-01-1

NJEMAČKA HESSENLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8713Fernwald - Turk Gucu Friedberg domaći63-25-2

NJEMAČKA OBERLIGA MITTELRHEINNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8718Blau Weiss Friesdorf - Wesseling Urfeld domaći261-11-3
8719Fortuna Koln Ii - Viktoria Arnoldsweiler domaći193-03-4
8720Sv Breinig - Sv Deutz 05 domaći161-22-2

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10406Borussia Dortmund Amateurs - Aachen gosti10-20-3

OMAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9047Al Rustaq - Sohar domaći61-01-2
9048Bahla Club - Muscat gosti290-12-1
9049Al Nahda - Dhofar - - 0-00-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9693Lechia Tomaszow Mazowiecki - Legia Ii Warszawa gosti520-00-1

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10884Etincelles - As Kigali - - 0-00-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9117Tom Tomsk - Mordovia Saransk domaći740-02-0
9118Spartak 2 Moscow - Fakel Worenesch domaći55-17-2
9119Yenisey - Avangard Kursk gosti40-11-1
9120Krasnodar 2 - Nizhny Novgorod gosti51-22-2
9121Neftekhimik Nizhnekamsk - Ska Khabarovsk domaći231-12-2
9122Rotor Volgograd - Luch Vladivostock domaći72-02-0
9123Khimki - Torpedo Armavir domaći900-01-0
9124Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad gosti280-10-2
9125Chertanovo Moscow - Tekstilshchik domaći860-01-0
9126Torpedo Moscow - Chayka Peschanokopskoye domaći161-02-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3161New York City Fc - Toronto Fc gosti470-01-2
3162Seattle Sounders - Real Salt Lake domaći640-02-0

SAD USLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10270North Carolina Fc - Birmingham Legion Fc domaći191-12-3
10271Ottawa Fury Fc - Charleston gosti271-11-1
10272Austin Bold Fc - La Galaxy Ii domaći91-02-0
10273Sacramento Republic Fc - New Mexico United gosti11-12-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9167Al Thoqbah Club - Al Taqadom Fc domaći412-02-0
9168Al Kawkab - Al Jabalain Fc gosti620-00-2
9169Al Bukayriyah Fc - Al Nojoom Fc domaći15-17-1
9170Al Ain Fc - Al Nahda Fc Ksa domaći301-06-1
9171Ohod Saudi Fc - Al Qadisiyah - - 0-00-0

SINGAPUR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9294Albirex Niigata - Brunei Dpmm gosti120-10-1
9295Balestier Khalsa - Warriors Fc - - 0-00-0
9296Houngang United - Geylang United gosti750-00-2
9297Tampines Rovers - Home United domaći670-03-0

SJ. MAKEDONIJA 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10656Akademija Pandev - Makedonija Gp domaći352-04-0
10657Fc Struga Trim Lum - Renova domaći540-01-0
10658Shkupi - Rabotnicki Skopje domaći361-02-0
10659Skendija Tetovo - Sileks Kratovo domaći311-03-0
10660Vardar Skopje - Fk Borec domaći31-02-0

SJEVERNA IRSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9652Glenavon - Newry City Afc domaći460-02-3

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9292Fk Graficar Beograd - Radnicki gosti790-00-2
9293Fk Trajal Krusevac - Fk Zlatibor Cajetina domaći311-01-2

SRBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9285Indija - Proleter Novi Sad domaći202-02-1
9290Radniki Nis - Ofk Backa Palanka domaći740-02-0
9291Mladost Lucani - Fk Tsc Backa Topola domaći311-01-1

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10673Alliance Fc - Ruvu Shooting domaći201-01-0
10674Coastal Union Fc - Singida United - - 0-00-0
10675Namungo Fc - Mtibwa Sugar Fc domaći401-01-0
10676Ndanda Fc - Lipuli Fc gosti430-11-1
10677Polisi Tanzania Fc - Mwadui Fc domaći460-01-0
10678Tanzania Prisons - Biashara United Mara - - 0-00-0
10679Simba Sc - Azam Fc domaći490-01-0

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10613As Soliman - Club S Hammam Lif domaći650-01-2
10614Club A Bizertin - Cs Sfaxien domaći191-01-2
10615Kairouanaise - Stade Tunisien gosti10-10-1
10616Manastir - Cs Chebba domaći490-02-0

VENEZUELA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11002Metropolitanos Fc - Caracas - - 0-00-0
11003Monagas - Dep. La Guaira domaći480-01-0
11004Academia Puerto Cabello - Zulia Fc domaći211-02-0
11005Zamora - Carabobo gosti330-12-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10247B. Binh Duong - Clb Bd Thanh Hoa gosti420-11-1
10248Hai Phong Fc - Tp Ho Chi Minh gosti11-21-2
10249Hoang Anh Gia Lai - K. Khanh Hoa domaći272-04-1
10250Quang Nam Fc - Song Lam Nghe An gosti271-12-2
10251Sai Gon Fc - Nam Dinh Fc domaći322-04-1
10252Than Quang Ninh - Hanoi T And T domaći251-14-2
10253Viettel Fc - Shb Da Nang gosti111-25-3

ABA LIGA 2KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10688Kk Sloboda Dita Tuzla - Split Co 84-73
10689Kk Lovcen Cetinje - Helios 61-61 / 81-77
10690Kk Mzt Skopje - Borac Cacak 76-69
10691Okk Spars Sarajevo - Kk Sutjeska Niksic 68-85
10692Siroki - Okk Novi Pazar 79-71

ALPE ADRIA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9720Kk Sencur Kranj - Bk Opava 84-84 / 98-100

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11366Ca San Lorenzo De Almagro - Boca Juniors 70-79
11367Ferro Carril Oeste - Argentino Junin 90-70
11368Ia Central Cordoba - Ciclista Olimpico De La Banda 97-93

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11369New Zealand Breakers - Illawarra Hawks 103-72

BALKAN LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9721Kb Peja - Bc Rahoveci 77-54

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11370Ec Pinheiros - Bauru Basket Sp 76-68

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10415Team Fog Naestved - Copenhagen Basketball 103-64

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1757Uniks Kazan - Divina Seguros Joventut 86-74
1759As Monaco - Ratiopharm Ulm 82-65
1760Tofas Bursa - Lietuvos Rytas Vilnius 91-81
8561Galatasaray Sk - Buducnost Podgorica 76-76 / 84-83
8562Trento - Asseco Prokom Gdynia 80-91
8563Brescia - Darussafaka 35-61
8564Ewe Baskets Oldenburg - Unicaja Malaga 91-78
8565Kk Cedevita Olimpija - Nanterre 87-93

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10697Ogm Ormanspor - Ccc Polkowice 82-82 / 89-85
10698Scp Ruzomberok - Hatay Bsb 65-85
10699Acs Sepsi Sic - Galatasaray 78-62
10700Kp Brno - Botas Sk 63-88
10701Peac Pecs - Basket Landes 62-75
10702Lulea Bbk - Artego Bydgoszcz 62-72
10703Ae Sedis Basquet - Dvtk Miskolc 94-72
10704Gernika Kesb - Uni Gyor 77-41
10705Roche Vendee Basket Club - Flammes Carolo Basket 58-80
10706Liege Panthers - Elfic Fribourg 55-59

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9725Ummc Jekaterinburg - Nadezhda Orenburg 89-67
9726Cukurova Basketbol - Venezia 86-81
9768Arka Gdynia - Basket Lattes Montpellier 73-77
9769Dynamo Kursk - Schio 70-65
9770Mithra Castors Braine - Ttt Riga 76-71
9771Tango Bourges Basket - Usk Praha 64-93

EUROPA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10717Minsk 2006 - Lukoil Levski 81-68
10718Balkan Botevgrad - Enisey Krasnoyarsk 82-80
10719Csm Csu Oradea - Csu Atlassib Sibiu 80-80 / 92-86
10720Inter Bratislava - Pecsi Vsk 88-87
10721Keravnos - Landstede Basketball Zwolle 88-85
10722Kyiv Basket - Bc Dnipro 95-88
10723Ventspils - Bbc Bayreuth 95-77
10724Bakken Bears - Fortress Lami Ved Kormend 81-87
10725Benfica - Zorg Leiden 88-88 / 103-99
10726Kapfenberg Bulls - Ironi Ness Ziona 75-82
10727Kb Prishtina - Apoel Nicosia 93-74
10728Benetton Fribourg - Bahcesehir Koleji 60-76
10729Legia Warszawa - Kataja Joensuu 86-55
10730Balgacom Spirou Charleroi - Pinar Karsiyaka 81-76

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11394Club Nacional - Botafogo 57-73
11437Salta Basket - Bb De San Andr S 88-61

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9789Blackwater Elite - Rain Or Shine 82-99
9790San Miguel Beermen - Northport Batang Pier 119-127

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10416Helsinki Seagulls If - Bc Nokia 102-83
10417Kaarinan Ura Basket - Lahti Basketball 102-98
10418Korihait Uusikaupunki - Ktp Kotka 71-106
10419Lapuan Korikobrat - Salon Vilpas Vikings 90-84
10420Pyrinto Tampere - Kauhajoen Karhu 86-73

ISLAND 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9707Haukar - Breidablik 64-62
9708Skallagrimur - Kr Reykjavik 68-83
9709Umf Grindavik - Snaefell 63-66
9710Valur Reykjavik - Keflavik 82-51

ITALIJA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10731Psa Sant Antimo - Virtus Arechi Salerno 84-71

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9779Aisin Seahorses Mikawa - Toyama Grouses 82-66
9780Akita Northern Happinets - Chiba Jets 77-96
9781Kyoto Hannarizu - Shimane Susanoo Magic 75-78
9782Levanga Hokkaido - Toyota Alvark Tokyo 63-78
9783Osaka Evessa - Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya 73-79
9784Sun Rockers Shibuya - Tochigi Brex 81-91
9786Yokohama B Corsairs - Niigata Albirex Bb 71-71 / 91-85
9787Shiga Lake Stars - Ryukyu Golden Kings Okinawa 76-78
9788Brave Thunders Kanagawa - San En Neo Phoenix 94-87

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9791Wonju Dongbu Priory - Goyang Orions 95-100

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10732Ok Savingbank Ok Shoot W - Kb Stars W 64-77

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9086Neptunas Klaipeda - Dijon 75-89
9087Hapoel Jerusalem - Aek Athens 85-78
9088Turk Telekom - Sassari 64-56
9091Icl Manresa - Bc Lietkabelis 76-70
9722Antwerp - Banvitspor 93-90
9723Brose Baskets Bamberg - Nizhnyi Novogrod 58-73
9724Peristeri - Vef Riga 91-83

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10422Charlotte Hornets - Chicago Bulls 126-125
10423Indiana Pacers - Detroit Pistons 110-119
10424Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 94-85
10425Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves 115-115 / 126-127
10426Miami Heat - Memphis Grizzlies 120-101
10427Philadelphia 76ers - Boston Celtics 107-93
10428Dallas Mavericks - Washington Wizards 108-100
10429San Antonio Spurs - New York Knicks 120-111
10430Utah Jazz - Oklahoma City Thunder 100-95
10431Phoenix Suns - Sacramento Kings 124-95
10432Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 100-108

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9804Bk 04 Ac Lb Snv - Bk Levicki Patrioti 66-72
9805Bk Zilina - Bkm Lucenec 85-85 / 91-90
9806Mbk Handlova - Bc Prievidza 84-90

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10421Kk Primorska - Kd Hopsi Polzela 91-77

AHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8597Chicago Wolves - Texas Stars 3-13-2
8598Belleville Senators - Laval Rocket 2-03-2
8599Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals 1-03-0
8600Binghamton Devils - Wilkes Barre Scranton Penguins 2-04-1
8601Rochester Americans - Hershey Bears 0-05-1
8602Bakersfield Condors - Ontario Reign 1-01-2

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10736Ehc Bregenzerwald - Asiago 1-23-4
10737Ek Zeller Eisbaren - Ritten Sport 0-03-2

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8526Hk Gomel - Yunost Minsk 1-23-3

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6666Sparta Prague - Karlovy Vary 0-15-1

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8529Ceske Budejovice - Kadan 2-15-2
8530Chomutov - Hk Jestrabi Prostejov 0-13-1
8531Dukla Jihlava - Slovan Ustecti Lvi 1-02-1
8532Vhk Vsetin - Hc Havirov Panthers 1-03-1
8547Hc Rt Torax Poruba - Hc Banik Sokolov 1-07-0
8548Hc Zubr Prerov - Horacky Fk Trebic 1-13-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3235Jukurit - Jyp 0-12-5
3236Kalpa - Hpk 0-01-1
3237Karpat - Pelicans 2-05-3
3238Lukko - Kookoo 0-11-3
3239Saipa - Hifk 3-06-4
3242Tappara - Sport 2-12-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10735K Vantaa - Hermes 0-00-3

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11587Portland Winter Hawks - Prince Albert Raiders 2-04-3
11588Prince George Cougars - Kelowna Rockets 1-22-4
11589Spokane Chiefs - Brandon Wheat Kings 2-07-1

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8632Ottawa Senators - Detroit Red Wings 1-05-2
8633Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins 1-03-2

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10738Furuset - Tonsberg Og Omegn Ihk 1-15-6
10739Lorenskog - Hasle Loren Ishockey 1-06-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10742Cracovia - Kadra Pzhl U23 2-06-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8570Amur Khabarovsk - Sochi 1-02-1
8571Admiral Vladivostok - Dynamo Moscow 0-11-4
8572M Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 0-00-0
8573Dinamo Riga - Traktor Chelyabinsk 0-02-0

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8778Rubin Tyumen - Hk Ryazan 0-02-2
8779Humo Tashkent - Buran Voronezh 2-16-2
8780Khimik Voskresensk - Hc Tambov 0-10-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10787Altai U20 - Irbis Kazan U20 1-24-4
10788S. Barsy Astana U20 - Chaika U20 3-05-3
10789Avto U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 0-12-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8574Bjorkloven - Timra 1-13-1
8575Bofors - Karlskrona Hk 1-05-1
8576Hc Vita Hasten - Vasteras 0-00-1
8577Kristianstad - Almtuna Is 0-02-2
8578Tingsryd - Modo 0-20-4
8579Vastervik - Mora 0-12-2

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8593Ajoie - Chaux De Fonds 2-28-5

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10097R.Federer - R.Albot 12-36-06-32-0
10349A.De Minaur - T.Fritz 12-66-36-32-0
1098D.Goffin - M.Cilic 12-86-46-42-0
1116L.Djere - F.Krajinovic 5-121-64-60-2
1117P.Cuevas - S.Wawrinka 7-123-64-60-2
2606F.Tiafoe - D.Evans 12-66-46-22-0
6499R.Berankis - P.Andujar Alba 12-26-16-12-0
8464H.Laaksonen - J.Struff 7-123-64-60-2

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3056K.Krawietz A.Mies - J.Chardy F.Martin 10-136-74-60-2
3065M.Granollers H.Zeballos - R.Gasquet E.Roger Vasselin 13-106-47-62-0

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1147A.Rublev - F.Auger Aliassime V-VV-VV-VV-V
1155D.Novak - G.Monfils 14-156-25-71-2
1198M.Kukushkin - B.Coric 12-86-46-42-0
1254P.Carreno Busta - D.Shapovalov 13-86-37-52-0
1267S.Querrey - A.Mannarino 12-76-36-42-0
8465M.Berrettini - G.Dimitrov 14-127-67-62-0
8466M.Fucsovics - K.Khachanov V-V3-66-4V-V

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3067H.Kontinen J.Peers - M.Pavic B.Soares V-VV-VV-VV-V
3106M.Daniell P.Oswald - S.Gille J.Vliegen 21-184-67-52-1
3107O.Marach J.Melzer - R.Bopanna D.Shapovalov 8-136-72-60-2

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10364C.Taberner - R.Carballes Baena 8-187-60-61-2
10365N.Gombos - V.Durasovic 16-124-66-22-1
10366T.Fabbiano - I.Marchenko 8-124-64-60-2
10367L.Harris - H.Gaston 14-117-67-52-0
10368G.Garcia Lopez - P.Kotov 15-136-43-62-1
10369M.Viola - J.Vesely 3-121-62-60-2
7444N.Serdarusic - Y.Sugita 16-136-13-62-1
7445U.Humbert - M.Janvier 12-56-46-12-0
8177P.Lorenzi - Z.Kolar 9-133-66-70-2
8469Q.Halys - C.Denolly 12-156-33-61-2

CHALLENGER BREST PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10867A.Vavassori D.Vega Hernandez - G.Blancaneaux I.Marchenko 13-106-47-62-0
1101H.Grenier M.Janvier - B.Bonzi A.Hoang 3-122-61-60-2
1103M.Gengel Z.Kolar - N.Lammons N.Monroe 12-76-36-42-0
1121T.Brkic A.Pavic - E.Benchetrit M.Guinard 8-124-64-60-2

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10371B.Van De Zandschulp - T.Griekspoor - 6-0V-VV-V
10372R.Bemelmans - E.Ymer 16-197-66-71-2
10373O.Otte - B.Zapata Miralles 4-122-62-60-2
10374R.Haase - J.Sels 16-197-66-71-2
10375N.Milojevic - T.Kamke 12-156-33-61-2
10376S.Napolitano - P.Martinez 14-117-67-52-0
10377D.Altmaier - F.Baldi 12-66-26-42-0
10378S.Caruso - D.Masur 15-152-66-32-1
10379M.Cressy - S.Stakhovsky 12-146-76-70-2
10380R.Molleker - C.Ilkel 13-156-76-21-2
10521C.Stebe - A.Giannessi 12-56-26-32-0
10538V.Troicki N.Zimonjic - P.Martinez B.Zapata Miralles 12-66-36-32-0
3156A.Begemann F.Mergea - R.Junaid P.Raja 17-194-66-31-2

CHALLENGER HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3157L.Wessels M.Zverev - M.Basic N.Milojevic V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10392C.Ugo Carabelli - A.Martin 13-96-37-62-0
10393J.Varillas - G.Clezar 13-77-56-22-0
10394M.Cecchinato - T.Seyboth Wild 10-136-74-60-2
10395R.Quiroz - A.Collarini 7-124-63-60-2
10522F.Bagnis - A.Gonzalez 12-66-36-32-0
10523R.Matos - L.Giustino V-V6-3V-VV-V
10524J.Domingues - T.Etcheverry 5-123-62-60-2

CHALLENGER LIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1122A.Huertas Del Pino Cordova C.Huertas Del Pino - M.Cuevas J.P.Ficovich 12-66-26-42-0
1123A.Merino R.Olivo - O.Luz R.Matos V-VV-VV-VV-V
1125D.Hidalgo R.Quiroz - N.Alvarez D.E.Galan 22-267-63-61-2
1128J.Hernandez Fernandez M.Viella Martinez - S.Galdos L.Mayer 5-123-62-60-2
1129J.Menezes F.Zeballos - A.Behar G.Escobar 8-124-64-60-2
1137L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla 24-224-67-52-1
1139P.Sousa M.Vervoort - F.Bagnis F.Mena 5-123-62-60-2

CHALLENGER LIUZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10872C.Eubanks - B.Gojo 11-146-75-70-2
10873J.Cui - J.Jung 9-135-74-60-2
10874P.Gunneswaran - T.Wu V-VV-VV-VV-V
10875D.Istomin - S.Diez 17-124-67-62-1
10876F.Ferreira Silva - D.Petrovic 12-146-76-70-2
10877R.Safiullin - A.Davidovich Fokina 6-123-63-60-2
10878K.Kravchuk - Y.Shimizu V-V7-54-6V-V
10879M.Jaziri - Z.Li 6-124-62-60-2

CHALLENGER LIUZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1145D.Lee G.Oliveira - Y.Bai Y.Chung 6-124-62-60-2
1168N.Barrientos Z.Li - X.Gao A.Wang 17-212-66-41-2
1170S.Doumbia F.Reboul - T.Matsui V.Vardhan 9-133-66-70-2

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11301B.Mott - M.Purcell 15-164-66-31-2
11302H.Moriya - J.Clarke 12-86-46-42-0
11303S.Mukund - A.Tabilo 7-124-63-60-2
11304A.Harris - A.Santillan V-V3-67-5V-V
11305M.Polmans - M.Barrios Vera 13-87-66-22-0
11306Y.Watanuki - J.Duckworth 6-123-63-60-2
11307H.Bourchier - T.Ito 13-164-66-41-2
11308Y.Uchiyama - S.Sekiguchi 16-156-43-62-1

CHALLENGER TRARALGON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10885B.Klein S.Puodziunas - Ratiwatana Sa Ratiwatana So 17-141-66-22-1
10886A.Bolt M.Reid - C.Puttergill B.Walkin 8-124-64-60-2
10887M.Purcell L.Saville - A.Harris A.Santillan V-VV-VV-VV-V

WTA ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10292S.Kenin - A.Riske 12-86-46-42-0
10336E.Mertens - M.Sakkari 15-96-23-62-1

WTA ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11418L.Kichenok A.Klepac - O.Kalashnikova S.Kenin 19-192-66-42-1

WTA ZUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10291D.Vekic - D.Yastremska 8-136-72-60-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9106Team Esbjerg - Randers 25-19
9107Copenhagen Haandbold - Ajax Copenhagen 29-20
9108Eh Aalborg - Herning Ikast 29-35
9109Nykobing F. - Odense 22-30

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10158Dhg Odense - Roskilde 21-24

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10159Energa Koszalin - Ruch Chorzow 30-22
10160Kpr Gminy Kobierzyce - Spr Lublin 21-22
10161Piotrcovia - Spr Jks Jaroslaw 25-21
10162Zaglebie Lubin - Start Elblag 24-23

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
10539Hrvatska - Njemacka 25-26
10540Argentina - Rusija 24-22

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
10743Hc Spartak Moscow - Zarja Kaspija 24-30

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
9114Cipar - Grcka 18-31
9115Izrael - Finska 33-32

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9231Cb Salud Tenerife - Akaba Berbera 23-39

ŠPANJOLSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
10163Bm Zamora - Puerto Sagunto 34-24

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9229H65 Hoor - Lugi 27-21

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9116Kungalvs Hk - Torslanda Hk 19-31

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10744Wesser Graz - Posojilnica Aich Dob 0-11-11-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9173Akaa Volley - Hurrikaani Loimaa 0-11-11-3
9174Loimu - Kove 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10146Civitanova - Sora 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10145San Casciano - Novara 1-02-02-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10156Suwon Kepco - Woori Card Wibee 0-11-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10157Daejeon Kgc - Suwon Hyundai 1-01-11-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJE (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8552Vasas Budapest - Partizani Tirana 1-02-03-0
8555Mladost Brcko - Sl Benfica - - 0-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10140Alpenvolleys Haching - Scc Berlin 0-11-12-3
10141Netzhoppers - Vc Eltmann 1-01-13-1
10142Svg Luneburg - Friedrichshafen 1-01-11-3
10143Rottenburg - Wwk Volleys Herrsching 1-02-02-3
10144United Volleys Rhein Main - Tv Buhl 1-02-03-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10745Wiesbaden - Potsdam 1-02-02-3
10746Dresdner - Aachen 1-01-12-3
10747Schweriner - Swe Volley Team 1-01-13-1
10748Munster - Suhl 1-02-03-0
10749Nawaro Straubing - Stuttgart 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10153Mks E Leclerc Radomka Radom - Chemik Police 0-10-20-3
10154Lks Commercecon Lodz - Budowlani Lodz 1-01-11-3

POLJSKA SUPERKUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3710Kedzierzyn Kozle - Politechnika Warszawska 1-02-03-1

ITALIJA 1. LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
10526Ortigia - Teli Mar 12-6
10527Roma Nuoto - Sm Verona 5-16
10528Brixia Leonessa - Savona 14-8
10529Florentia - Sc Quinto 7-6
10530Cc Napoli - Ss Lazio 7-8
10531Pallanuoto Trieste - Posillipo 11-5

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
10517Vk Budva - Crvena Zvezda Belgrade 11-13
10518Vk Mornar Bs - Pvk Jadran Carine 7-16
10519Vk Partizan Belgrade - Vk Primorac Kotor 10-12

JAPANBASEBALL

Br. Susret Kraj
10433Yomiuri Giants - Fukuoka Softbank Hawks 3-4

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
10543Houston Astros - Washington Nationals 3-12

SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
10644Slovacka - Crna Gora 5-0
10645Kazahstan - Albanija 4-0
10646Rusija - Svedska 7-3
10647Srbija - Svicarska 7-0
10648Azerbaijan - Moldavija 3-1
10649Rumunjska - Nizozemska 1-1
10650Hrvatska - Bosna I Hercegovina 4-0
10651Francuska - Belgija 5-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 2923313439
arrow AU Austrija 6/45 6813323945
arrow BC British Colombia BC49 6/49 81325304248
arrow BE Belgija 6/45 101424262831
arrow BL Belgija Keno 20/70 213192628313436384245465060616263646870
arrow CA Kanada 6/49 111324284046
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 410183138
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 321232529
arrow CL Colorado 6/42 6914303138
arrow DA Multi-Daily A 6/99 91470748097
arrow DB Multi-Daily B 6/99 111833408087
arrow DC Multi-Daily C 6/99 73943687073
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 3491314152022232932334247585961636667
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 123715192729343640424445575862636668
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 913163334
arrow FK Finska Keno D 20/70 468911171920262831323537475258596470
arrow FL Florida 6/53 21519293036
arrow FQ Finska Keno V 20/70 257816192122242527353640424855586070
arrow FR Francuska 5/49 3133404449
arrow FT Finska Keno T 20/70 3491219262729323337414849505255616269
arrow GE Njemačka 6/49 1716192631
arrow GO Njemačka Keno 20/70 167911142021344041464849515254565964
arrow GR Grčka 6/49 91113172127
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 3617323438
arrow IR Irska 6/47 132732363839
arrow LD Latvija Keno D 20/62 38111525262730313239414244484955565761
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2591217182631333436414850535455586062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 237810111521282932374046485256575961
arrow LU Louisiana 6/40 131420212340
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 121625303237
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 4583035
arrow MI Michigan Classic 6/47 31116232641
arrow MS Missouri 6/44 2810133943
arrow NP New York Pick 10 20/80 37101415182425272831343847565768727480
arrow NY New York 6/59 71012404958
arrow OH Ohio Classic 6/49 21115303244
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 31219414648
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 49112022262932334547505456606872787980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 36101117222331344149506163646668717678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1391527
arrow QU Quebec 6/49 2827314749
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 91115162046
arrow SB Španjolska Bono 6/49 146172341
arrow SK Slovačka 5/35 312161723
arrow SL Slovenija 7/39 1141718242839
arrow SW Švicarska 6/42 31719232631
arrow TE Texas 6/54 4511354450
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1922273135
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 52930395358
arrow UW SAD Powerball 5/69 512506169
arrow VK Viking Lotto 6/48 161822243032
arrow WA Washington 6/49 31226333944
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 816253031
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 12135434546
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 136811151618222629354243505769747780