Četvrtak 24.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11442Cska Moscow - Jokerit - - 0-00-3
11443Cska Moscow - Ferencvaros - - 0-00-1
11444Slovan Bratislava - Wolves - - 1-01-2
11445Young Boys - Feyenoord - - 2-02-0
11446Arsenal - Vitoria Guimaraes - - 1-23-2
11447Eintracht Frankfurt - Standard Liege - - 1-02-1
11448Psv Eindhoven - Lask - - 0-00-0
11449Sporting Lisbon - Rosenborg - - 0-01-0
11450Crvena Zvezda Beograd - Barcelona - - 0-00-1
11451D.Thiem - F.Verdasco - - 0-01-0

ARGENTINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11586Almagro - San Martin Tucuman gosti780-00-1

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12095Agsu - Fk Sumgayit 2 domaći23-03-0
12096Pfk Zaqatala - Ganca domaći152-03-0
12097Sabah 2 - Keshla Fk 2 domaći271-11-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11724Crb - Botafogo Sp domaći700-01-0
11960Coritiba Pr - Operario Pr - - 0-00-0

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11976Chernomorets Pomorie - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa gosti30-22-3
11977Hebar Pazardzhik - Pirin Blagoevgrad gosti171-31-3
11978Spartak Pleven - Fk Septemvri Sofia gosti560-00-2
11979Pfc Montana - Strumska Slava domaći660-02-0
11980Botev Galabovo - Chernomorets Balchik domaći162-02-1

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13073Olimpia Cd - Deportivo Saprissa domaći241-02-0
13074Alianza - Cd Motagua gosti41-11-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10477Naestved - Viborg domaći211-01-3
10478Fredericia - Hb Koge gosti580-02-2

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12211Fci Levadia Tallinn U21 - Rakvere Tarvas domaći93-04-0

EUROPA UEFA LIGA MLADIHNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12322Fc Honka - Sogndal gosti171-11-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8923Az Alkmaar - Fc Astana domaći392-06-0
8924Basaksehir - Wolfsberger Ac domaći780-01-0
8925Besiktas - Braga gosti380-11-2
8926Cska Moscow - Ferencvaros gosti860-00-1
8929Gent - Wolfsburg gosti31-22-2
8931Ludogorets - Espanyol gosti130-10-1
8932Partizan Belgrade - Manchester Utd gosti430-10-1
8934Porto - Rangers domaći361-11-1
8935Qarabag - Apoel Nicosia domaći131-22-2
8936Roma - Borussia Monchengladbach domaći321-01-1
8937Slovan Bratislava - Wolves domaći111-01-2
8938St Etienne - Olexandria domaći81-11-1
8939Young Boys - Feyenoord domaći142-02-0
8940Arsenal - Vitoria Guimaraes gosti81-23-2
8947Celtic - Lazio gosti400-12-1
8948Dinamo Kiev - Fc Copenhagen gosti20-11-1
8949Eintracht Frankfurt - Standard Liege domaći281-02-1
8950Getafe - Basel gosti180-10-1
8951Malmo - Lugano domaći132-02-1
8953Psv Eindhoven - Lask - - 0-00-0
8954Rennes - Cfr Cluj gosti90-10-1
8955Sevilla - F91 Dudelange domaći480-03-0
8961Sporting Lisbon - Rosenborg domaći700-01-0
8962Trabzonspor - Fk Krasnodar gosti490-00-2

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11399Tps - Kpv - - 0-00-0

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10537Kerala Blasters Fc - Mumbai City Fc gosti820-00-1

INDONEZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12321Pss Sleman - Jakarta - - 0-00-0

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12276Ghasghaei Shiraz - Niroye Zamini Tehran domaći151-01-1
12277Rayka Babol Fc - Elmo Adab Tabriz gosti530-01-2
12278Aluminium Arak - Mes Rafsanjan Fc gosti250-12-2
12279Damash Gilan Fc - Baderan Tehran domaći470-02-0
12280Sorkhpooshan Pakdasht Fc - Navad Urmia Fc - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4997Carpi - Modena gosti530-00-1
4998Fano - Vis Pesaro gosti120-10-2
4999Fermana - Triestina gosti100-10-3

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11200Hapoel Um El Fahem - Hapoel Katamon Jerusalem Fc gosti720-00-1

KAMERUN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10449Eding Sport Fc - Fovu De Baham domaći490-01-0
10450Feutcheu Fc - Apejes De Mfou domaći101-11-2

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11176Al Wakra - Al Khor - - 0-00-0
11177Umm Salal - Katar gosti130-10-5

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10453Atletico Huila - Independiente Medellin gosti350-10-1
10454Depotivo Pasto - Rionegro Aguilas gosti52-23-3
10455La Equidad - Jaguares D. Cordoba domaći321-02-0
10456U. M. Santa Marta - Atletico Bucaramanga domaći191-01-2
10457Alianza Petrolera - Atletico Junior - - 0-00-0
10458Deportivo Cali - Once Caldas domaći121-12-1
10459Deportes Tolima - Boyaca Patriotas gosti101-12-1

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10620Real Cartagena - Boyaca Chico gosti280-10-1
10621Fortaleza Fc - Bogota Fc gosti180-13-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10565Al Tadhamon - Yarmouk domaći291-02-1
10566Al Arabi Kw - Al Sahel domaći451-01-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11224El Zamalek - Generation Foot domaći191-01-0

MAROKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11187Raja Casablanca - Raja Beni Mellal domaći201-02-0

MAROKO KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11423Difaa El Jadida - Chabab Atlas Khenifra domaći451-03-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13182Atlante - Club Celaya gosti200-12-1

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12283Portimonense U23 - Belenenses U23 domaći32-13-4

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3163Atlanta United Fc - Philadelphia Union domaći101-02-0
3164Los Angeles Fc - Los Angeles Galaxy domaći162-15-3

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10740Al Ittifaq - Al Adalh Fc domaći700-01-0
10741Al Shabab Ksa - Al Wehda domaći640-02-0

SLOVENIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9304Domzale - Mura gosti181-13-2

TANZANIJA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12311Mbeya City Fc - Kagera Sugar gosti181-31-4

TUNIS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10617Es Metlaoui - Club Afrique gosti790-00-2
10618Esperance Sportive De Tunis - Us Ben Guerdane domaći63-04-1
10619Us Tataouine - Es Sahel gosti870-00-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10988Ajman Club - Al Wahda domaći102-12-4
10989Hatta Sc - Sharjah domaći192-02-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11726Atletico River Plate - Nacional De Football domaći82-13-1
11727Cerro - Fenix domaći870-01-0
11728Plaza Colonia - Progreso gosti690-00-1

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12670Bahia Basket - Penarol Mar Del Plata 84-83
12671Estudiantes De Concordia - Comunicaciones 82-85

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12674Pato Basquete - Minas Tenis Clube 62-80
12675Mogi Das Cruzes - Sc Corinthians Paulista 85-79

EUROKUP (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
12061Kayseri Basketbol - A3 Basket 68-65
12062Besiktas Istanbul - Mba Moscow 81-96
12063Elizur Ramla - Azs Gorzow 71-70
12064Tsmoki Minsk Minsk - Bc Enisey Krasnoyarsk 68-70
12065Herner - Ksc Szekszard 59-70
12066Kbf Prishtina - Spartak Moscow Region 63-126
12067Bbc Sint Katelijne Waver - Stars Keltern 63-53
12068Bc Namur Capitale - Vbw Cekk Cegled 61-68
12069Valencia Bc - Olympiakos Pireaus 77-66
12070Olivais Coimbra - Avenida 45-106

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3150Crvena Zvezda Beograd - Barcelona 65-73
9567Zenit Saint Petersburg - Panathinaikos 79-89
9568Anadolu Efes Istanbul - Real Madrid 76-60
9569Maccabi Tel Aviv - Valencia Basket 76-63
9570Bayern Munich - Khimki 74-87

EUROLIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11435Sopron Basket - Fenerbahce Sk 62-60
11436Lyon Asvel - Uni Girona Cb 89-67

FIBA LIGA SUDAMERICANAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12853Club Nacional - Salta Basket 57-63

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11375Haukar - Fjolnir 99-75
11376Kr Reykjavik - Thor Porlakshofn 78-75
11377Valur Reykjavik - Umf Tindastoll 81-81 / 95-92

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12071Anyang Kgc - Jeonju Kcc Egis 82-84

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
12072Woori Bank Wibee W - Keb Hanabank W 75-49

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12856Aguacateros De Michoacan - Panteras De Aguascalientes 93-90
12857Angeles De Puebla Bc - Santos De San Luis 80-92
12858Abejas De Leon - Capitanes Ciudad De Mexico 84-101
12859Huracanes De Tampico - Mineros De Zacatecas 83-83 / 110-112
12860Dorados De Cihuahua - Bc Laguneros Comarca 83-74
12861Soles De Mexicali - Libertadores De Queretaro 102-83

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11952Detroit Pistons - Atlanta Hawks 100-117
11953Houston Rockets - Milwaukee Bucks 111-117
11954Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 122-141

NIZOZEMSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12073Apollo Amsterdam - Lasaulec Aris Leeuwarden 80-68

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12862Asker Aliens - Ammerud Basket 84-75

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11951Starogard Gdanski - Slask Wroclaw 82-99
3190Starogard Gdanski - Slask Wroclaw 82-99

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11413Kfum Umea - Kfum Nassjo 84-83

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12343Jesenice - Cortina 0-13-3
12344Steel Wings Linz - Hc Gherdeina 2-02-4
12345Red Bull Hockey Juniors - Lustenau 1-12-4
12346Ec Kac Ii - Wsv Sterzing Vipiteno Broncos 0-03-1
12347Feldkirch - Ec Die Adler Kitzbuhel 3-16-3
12348Val Pusteria - Hk Sz Olimpija 0-02-2

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11601East Hokkaido Cranes - Daemyung Killer Whales 1-14-2
11602Tohoku Free Blades - Anyang Halla 1-02-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8527Neman Grodno - Metallurg Zhlobin 0-06-1
8528Hc Shakhtyor Soligorsk - Hc Dinamo Molodechno 1-01-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8549Slavia Prague - Benatky Nad Jizerou 0-13-2

KANADA MAJOR JUNIOR LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12327Cape Breton Screaming Eagles - Victoriaville Tigres 1-34-3
12328Moncton Wildcats - Sherbrooke Phoenix 0-03-3
12329Armada Blainville Boisbriand - Charlottetown Islanders 2-05-3
12330Rouyn Noranda Huskies - Acadie Bathurst Titans 1-15-3

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12323Peterborough Petes - Sarnia Sting 1-32-4
12324Windsor Spitfires - Marie Greyhounds 2-36-4
12325Barrie Colts - Owen Sound Attack 2-13-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11603Debreceni Egyetem Ac - Schiller Vasas Hc 2-28-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11672Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes 1-33-3
11673Montreal Canadiens - San Jose Sharks 1-12-4
11674New York Islanders - Arizona Coyotes 1-14-2
11675New York Rangers - Buffalo Sabres 3-06-2
11676Nashville Predators - Minnesota Wild 0-04-0
11677St Louis Blues - Los Angeles Kings 1-15-2
11678Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers 0-11-4
11679Dallas Stars - Anaheim Ducks 2-02-1
11680Calgary Flames - Florida Panthers 1-05-5
11681Edmonton Oilers - Washington Capitals 1-03-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11645Stavanger - Gruner Ishockey 4-06-4
11646Lillehammer - Stjernen 1-24-4
11647Narvik Ishockeyklubb - Valerenga 1-16-3
11648Sparta Sarpsborg - Frisk Asker 1-03-1

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10090Iserlohn Roosters - Krefeld Pinguine 0-12-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10808Salavat Ufa - Vityaz Podolsk 1-01-1
10809Severstal Cherepovets - Neftekhimik 0-01-1
10810Torpedo Nn - Spartak Moscow 1-01-3
10811Cska Moscow - Jokerit 0-00-3
10812Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 0-02-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11649Tsen Tou Jilin City - Ermak Angarsk 1-03-3
11650Krs Peking - Sokol Krasnoyarsk 2-33-6
11651Yuzhny Ural Orsk - Zauralye Kurgan 0-11-5
11652Toros Neftekamsk - M Novokuznetsk 2-02-1
11653Csk Vvs Samara - Ska Neva 0-04-2
11654Lada Togliatti - Hk Dinamo St Petersburg 1-03-3
11655Neftjanik Almetjevsk - Kazzinc Torpedo 0-03-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11659Tolpar U20 - Sputnik Almetievsk U20 2-03-2
11660Stalnye Lisy U20 - Mamonty Yugry U20 0-11-2
11661Avto U20 - Reaktor Nizhnekamsk U20 0-11-4

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10856Malmo - Oskarshamn 0-03-1
10857Brynas - Rogle 0-01-1
10858Djurgardens If - Frolunda 0-12-2
10859Hv 71 - Vaxjo 1-04-1
10860Leksand - Orebro 1-13-5
10861Linkopings - Farjestads 2-03-3

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10520R.Gasquet - R.Bautista Agut 11-162-66-41-2
11731D.Goffin - R.Opelka 18-207-66-71-2
11732S.Tsitsipas - R.Berankis 18-136-76-22-1
11733F.Tiafoe - S.Wawrinka 14-163-66-31-2
11734F.Krajinovic - F.Fognini 12-66-26-42-0

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10502J.Murray N.Skupski - Rojer J J H.Tecau 11-146-75-70-2
11729M.Granollers H.Zeballos - S.Gonzalez Qureshi A U H 24-256-12-61-2
11730J.Chardy F.Martin - T.H.Fritz R.Opelka 8-124-64-60-2

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10351A.Bedene - G.Simon 15-116-23-62-1
10352D.Thiem - F.Verdasco 15-113-66-32-1
11736D.Schwartzman - S.Querrey 19-176-76-42-1
11737P.Carreno Busta - M.Kukushkin 18-126-76-42-1
11738H.Chung - A.Rublev 6-124-62-60-2
11739J.Sinner - G.Monfils 9-133-66-70-2

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10503Herbert P H N.Mahut - A.Molteni D.S.Schwartzman 12-56-36-22-0
10504L.Bambridge B.Mclachlan - R.Ram J.Salisbury 9-135-74-60-2
11735L.Kubot M.Melo - R.Bopanna D.Shapovalov 12-46-06-42-0
11956M.Daniell P.Oswald - H.Kontinen J.Peers 14-127-67-62-0

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10370E.Donskoy - H.Grenier 15-126-33-62-1
11968N.Gombos - J.Munar Clar 13-97-66-32-0
11969G.Garcia Lopez - R.Carballes Baena 11-145-76-70-2
11970Z.Kolar - A.Hoang 8-132-66-70-2
11971L.Harris - J.Vesely 13-76-17-62-0
11972I.Marchenko - N.Serdarusic 13-106-47-62-0
11973U.Humbert - E.Karlovskiy 13-107-66-42-0
11974C.Denolly - C.Moutet 15-142-67-52-1

CHALLENGER BREST PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11740E.Benchetrit M.Guinard - M.Gengel Z.Kolar 9-136-73-60-2
11741R.Jebavy I.Zelenay - Q.Gueydan M.Moysan 12-56-36-22-0
11957D.Added A.Olivetti - H.Gaston A.Reymond 12-56-26-32-0
11958A.Vavassori D.Vega Hernandez - J.Erlich L.Harris 13-97-66-32-0
11959D.Molchanov A.Vasilevski - B.Bonzi A.Hoang 12-46-26-22-0

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11981F.Horansky - E.Ymer 10-145-75-70-2
11982G.Mager - B.Van De Zandschulp 5-123-62-60-2
11983S.Caruso - S.Napolitano 15-137-52-62-1
11984J.Sels - D.Altmaier 10-134-66-70-2
11985A.Celikbilek - S.Stakhovsky 13-87-66-22-0
11986C.Ilkel - F.Gaio 6-123-63-60-2
11987B.Zapata Miralles - V.Troicki 13-96-37-62-0
11988T.Kamke - C.Stebe 5-123-62-60-2

CHALLENGER HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12789J.Cerretani M.Cressy - N.Cacic A.Sancic 12-76-46-32-0
12790A.Menendez Maceiras S.Stakhovsky - K.Drzewiecki S.Walkow 13-106-47-62-0
12791R.Junaid P.Raja - V.Troicki N.Zimonjic 10-134-66-70-2

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12001D.Galan - C.Ugo Carabelli 13-86-37-52-0
12002T.Seyboth Wild - A.Collarini 18-96-16-72-1
12003F.Coria - M.Vilella Martinez 12-36-26-12-0
12004F.Bagnis - R.Matos 12-56-36-22-0
12005T.Etcheverry - J.Ficovich 6-122-64-60-2
12006J.Menezes - L.Mayer 13-146-41-62-1
12007T.Monteiro - Y.Hanfmann 14-141-66-32-1
12008J.Varillas - O.Luz 14-127-67-62-0

CHALLENGER LIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12792A.Huertas Del Pino Cordova C.Huertas Del Pino - A.Behar G.Escobar 8-124-64-60-2
12793M.A.Reyes Varela F.Romboli - N.Alvarez D.E.Galan 13-106-47-62-0
12794L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - F.Bagnis F.Mena 20-124-66-32-1
12795G.Clezar P.Sakamoto - S.Galdos L.Mayer 22-176-26-72-1

CHALLENGER LIUZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11991T.Matsui V.Vardhan - C.Eubanks K.Uchida 24-196-26-72-1
11992X.Gao A.Wang - J.S.Nam Song M K 7-124-63-60-2

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12804M.Purcell - T.Ito 6-135-71-60-2
12805M.Polmans - A.Tabilo 13-66-17-52-0
12806Y.Uchiyama - H.Moriya V-V3-6V-VV-V
12807A.Harris - J.Duckworth 12-66-36-32-0

CHALLENGER TRARALGON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12802B.Klein S.Puodziunas - T.Fancutt B.Mousley 12-86-46-42-0
12803M.Purcell L.Saville - C.Puttergill B.Walkin 12-66-26-42-0

WTA ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11780K.Bertens - D.Yastremska 12-76-46-32-0
11781A.Riske - K.Muchova 13-156-22-61-2
11782M.Keys - P.Martic 12-76-36-42-0
12784D.Jurak A.Rosolska - X.Wang L.Zhu 15-186-23-61-2

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
12029Norveska - Spanjolska 27-28
12030Danska - Francuska 27-31

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9230Ik Savehof - Skara Hf 24-18

ČEŠKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12092Volejbal Brno - Tj Sokol Sternberk 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12034Karelian Hurmos - Savo Volley 1-01-11-3
12035Team Lakkapaa - Etta 1-01-12-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12094Puijo Wolley - Nurmon Jymy 0-10-20-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10147Perugia - Milano 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12098Kb Insurance Stars - Cheonan Skywalkers 0-11-12-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11725Giesen Hildesheim - Evivo Duren 1-01-13-1

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13103Habo - Falkenberg 0-10-20-3
13104Sollentuna Vk - Sodertalje 1-02-03-0

UNION MITRE 10 KUP PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
12117Bay Of Plenty - Hawkes Bay 12-7

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
9147(-15.5)Minnesota Vikings - Washington Redskins 19-9

SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
12284Moldavija - Slovacka 4-7
12285Nizozemska - Kazahstan 0-5
12286Belgija - Srbija 1-2
12287Bosna I Hercegovina - Rusija 2-4
12288Madjarska - Engleska 3-0
12289Spanjolska - Finska 4-1
12290Ukrajina - Kosovo 7-1
12291Rumunjska - Albanija 3-1
12772Azerbaijan - Crna Gora 3-2
12773Ceska - Njemacka 3-0
12774Hrvatska - Svedska 3-1
12775Francuska - Svicarska 3-1
12776Sj. Makedonija - Slovenija 1-6
12777Poljska - Gruzija 2-3
12778Italija - Bjelorusija 3-3
12779Portugal - Latvija 4-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 416455071
arrow BL Belgija Keno 20/70 216192027293237383943444550515355576063
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 211133041
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 23172028
arrow DA Multi-Daily A 6/99 71737476883
arrow DB Multi-Daily B 6/99 436685899197
arrow DC Multi-Daily C 6/99 283439517190
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 1261320212223303141464749565862636970
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 256916171923242831323638424344455763
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 35112229
arrow FK Finska Keno D 20/70 812161929313435364041424450515657586568
arrow FQ Finska Keno V 20/70 2361314151621242535363841454751556067
arrow FT Finska Keno T 20/70 1213171920212327333639455051535465666770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 815171820222332343843475058606466676869
arrow HO Hong Kong 6/49 71016232734
arrow IL Illinois 6/52 31928354850
arrow IT Italija 6/90 185153578287
arrow LD Latvija Keno D 20/62 136710121517192325303233394751596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1581314162425262930313345495254596061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1281516192629363738414245474850525761
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1424253639
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 72026274147
arrow NP New York Pick 10 20/80 1231417202131353942566263697072757879
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 410141617212330334042474953546064777980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 46101214293132333641454647535660727380
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1011131528
arrow PO Poljska 6/49 81723263234
arrow RO Rumunjska 6/49 62026272849
arrow SB Španjolska Bono 6/49 23891242
arrow SI Singapur 6/49 142425294344
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 51319383942
arrow TS Turska Super 6/54 1411151731
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 14141921
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 478911172123253031353641515560626365