Petak 25.10.2019.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13163Jablonec - Fk Teplice - - 2-04-1
13164Esbjerg Fb - Midtjylland - - 0-01-2
13165Twente - Emmen - - 3-04-1
13166Eupen - Anderlecht - - 0-00-0
13167Mainz - Fc Koln - - 1-13-1
13168Baskonia - Olympiakos Piraeus - - 0-01-0
13169Svedska - Island - - 0-00-1
13170Boston Celtics - Toronto Raptors - - 0-01-0
13171D.Thiem - P.Carreno Busta - - V-VV-V

ARGENTINA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2191Independiente - Lanus gosti450-10-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13488Fc Yerevan - Fc Shirak Gyumri gosti130-31-4
13489Fc Ararat Armenia - Fc Noah domaći451-03-1
13490Banants - Alashkert domaći141-12-4

AUSTRALIJA A LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8503Brisbane - Melbourne Victory gosti190-10-1
8504Newcastle Jets - Adelaide domaći371-01-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8508Amstetten - Bw Linz domaći172-02-2
8509Austria Lustenau - Kapfenberg gosti250-23-2
8511Grazer Ak - Fc Liefering domaći361-01-1
8512Sv Lafnitz - Vorwarts Steyr domaći760-01-1
8513Wacker Innsbruck - Ried domaći92-22-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12089Atsv Wolfsburg - Usv Weindorf St. Anna Am Aigen gosti190-11-1
12090Gleisdorf 1919 - Wac A domaći31-22-4
12091Kalsdorf - Deutschlandsberger Sc gosti330-11-1
1604Sc Weiz - Sturm Graz Ii domaći41-02-3

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12078Bruck Leitha - Asv Drassburg - - 0-00-0
12079Mattersburg Ii - Neusiedl domaći600-03-0
12080Ask Ebreichsdorf - Fc Mauerwerk gosti450-11-1
12081Wiener Neustadt - Sv Leobendorf domaći24-06-1
12082Wiener Sportklub - Rapid Vienna Ii gosti480-00-4

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14065Sabayil 2 - Qarabag Lokbatan domaći71-05-0
14066Fk Qarabag 2 - Moik Baku domaći281-14-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1315Eupen - Anderlecht - - 0-00-0

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14071Genk - Rsc Anderlecht domaći101-11-1

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8556Oud Heverlee - Westerlo domaći232-12-1

BELGIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14068Antwerp U21 - Kfco Beerschot Wilrijk - - 0-00-0
14069Club Brugge U21 - Kaa Gent U21 domaći261-23-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12854Neman Grodno - Fc Minsk domaći51-01-0

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13504Nk Celik Zenica - Velez Mostar gosti510-00-2

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11961Atletico Go - America Mineiro domaći212-02-2
11962Londrina Pr - Oeste Sp gosti550-00-2
11963Bragantino Sp - Vila Nova gosti242-13-1

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8650Jablonec - Fk Teplice domaći152-04-1

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8634Vysocina Jihlava - Pardubice domaći33-03-2

ČEŠKA MSFL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14072Slavia Kromeriz - Sigma Olomouc B - - 0-00-0

ČEŠKA U19 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14073Fk Pribram U19 - Sigma Olomouc U19 gosti51-42-5

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10075Omonia Nicosia - Olympiakos Nicosia domaći470-01-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1264Esbjerg Fb - Midtjylland domaći560-01-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10479Fremad Amager - Hvidovre gosti30-10-2
10480Kolding - Vendsyssel Ff domaći131-01-2
10481Skive - Vejle - - 0-00-0

DANSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10485Fc Helsingor - Fa 2000 domaći104-04-0

DANSKA 3. LIGA SKUPINA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12130Herlev - Tarnby domaći570-02-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12147Aucas - Guayaquil City Fc domaći273-04-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3301Southampton - Leicester gosti100-50-9

ENGLESKA PREMIER LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6337Bournemouth - Southampton - - - -

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13235Fulham U23 - Sunderland U23 domaći92-04-0
13236Leicester City U23 - Southampton U23 domaći281-03-0
13237Man Utd U23 - Stoke U23 domaći61-13-1
13238Norwich U23 - West Ham U23 gosti170-31-4

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14081Watford U23 - Colchester U23 gosti121-13-1

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14089Flora Tallinn Ii - Tammeka Tartu Ii gosti220-15-1

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3846Nantes - Monaco gosti220-10-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10277Auxerre - Grenoble gosti170-10-1
10278Guingamp - Clermont Foot gosti220-21-2
10279Le Mans - Niort domaći490-01-0
10280Nancy - Lens - - 0-00-0
10281Orleans - Chateauroux domaći401-01-1
10282Paris Fc - Caen gosti290-12-4
10283Rodez Af - Fc Chambly Oise domaći301-02-0
10284Sochaux - Ajaccio gosti410-10-2

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6628Cd Honduras Progreso - Real De Minas domaći740-01-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8609Nk Varazdin - Inter Zapresic gosti300-10-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12108Nk Dubrava - Medjimurje domaći231-01-2

INDIJA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12275Atk - Hyderabad Fc domaći253-05-0

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12874Machine Sazi Tabriz - Naft Masjed Soleyman Fc - - 0-00-0
12875Foolad Mobarake Sepahan - Saipa - - 0-00-0
12876Peykan - Zobahan domaći281-02-1
12877Shahin Bushehr Fc - Perspolis gosti60-30-5
12878Foolad Khuzestan Fc - Fc Nassaji Mazandaran domaći870-01-0
12879Sanat Naft Abadan Fc - Tractor Sazi Tabriz Fc domaći201-02-1
12880Esteghlal Tehran - Pars Jonoubi Jam domaći282-02-0

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12894Bohemians - Sligo gosti310-12-1
12896Dundalk - St Patrick S domaći222-04-0
12897Shamrock Rovers - Cork City domaći172-03-0
12898Waterford - Ucd domaći232-14-2

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13509Drogheda - Cabinteely Fc domaći351-05-1

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4962Verona - Sassuolo gosti500-00-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9135Ascoli - Virtus Entella domaći52-12-1

ITALIJA SERIE A DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6311Bologna - Sassuolo - - - -

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11993Beitar Tel Aviv Ramla - Bnei Sakhnin gosti221-11-1
11994Hapoel Afula - Hapoel Akko - - 0-00-0
11995Hapoel Ashkelon - Maccabi Pet Tikva gosti190-10-3
11996Hapoel Bney Lod - Hap Nazareth Illit gosti310-31-4
11997Hapoel Petach Tikva - Ir Rishon Lezion gosti291-11-2
11998Ir Ramat Hasharon - Sc Kfar Qasem domaći91-01-1
11999Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Ramat Gan domaći381-01-1

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8781Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale domaći101-12-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13172Pohang Steelers - Daegu Fc - - 0-00-0

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6770Fc Anyang - Ansan Greeners - - - -
6771Seoul E Land Fc - Daejeon Citizen - - - -

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10951Supersport United - Black Leopards domaći331-12-2
9454Cape Town City Fc - Maritzburg United gosti450-10-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12036Cape Umoya United Fc - Royal Eagles domaći550-01-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1193Al Shahaniya - Al Sailiya Sc - - 0-00-0
1194Al Arabi - Al Rayyan domaći401-11-2

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10564Kaisar Kyzylorda - Atyrau gosti390-10-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8580Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua domaći171-01-0

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6281Changchun Yatai - Zhejiang Greentown gosti51-11-1
6284Guizhou Hengfeng - Nei Mongul Zhongyou domaći451-02-1
6285Liaoning Whowin - Meizhou Hakka gosti31-12-3
6286Nantong Zhiyun - Beijing Konggu - - 0-00-0
6290Sichuan Longfor Fc - Shijazhuang Ever Bright domaći241-22-3

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10460Cucuta Deportivo - America De Cali domaći33-03-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1002Al Qadsia - Al Kuwait Sc domaći51-01-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13533Floriana - Senglea Athletic domaći32-05-0
13534Sliema Wanderers - Mosta gosti880-00-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8943Morelia - Santos Laguna domaći162-12-2
8944Atlas - Necaxa gosti730-00-2
8945Tijuana - Veracruz domaći560-02-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6673Alebrijes De Oaxaca Fc - Cd Mineros De Zacatecas - - 0-11-1

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1043Atlas - Necaxa gosti12-14-2
1044Monarcas Morelia - Santos Laguna U20 domaći780-01-0
1045Tijuana U20 - Veracruz Tiburones Rojos - - - -

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1059Csf Speranta Nisporeni - Fc Dinamo Auto gosti520-01-1
1060Fc Petrocub - Fc Codru Lozova domaći111-01-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9564Twente - Emmen domaći243-04-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9621Almere - Eindhoven domaći191-03-1
9622De Graafschap - Dordrecht domaći232-05-0
9623Excelsior - Jong Ajax gosti80-11-3
9624Fc Oss - Jong Psv Eindhoven domaći71-01-0
9625Go Ahead Eagles - Den Bosch - - 0-00-0
9634Helmond - Telstar gosti130-31-4
9635Jong Utrecht - Cambuur domaći610-01-1
9636Nec Nijmegen - Maastricht domaći780-02-0
9637Roda - Nac Breda domaći102-14-2
9638Volendam - Jong Az Alkmaar gosti241-13-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4735Mainz - Fc Koln gosti141-13-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13292Turbine Potsdam - Bayer 04 Leverkusen domaći251-01-0

NJEMAČKA 1. LIGA DUEL 2019/2020NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6424Bayern Munich - Borussia Dortmund - - - -
6425Hoffenheim - Wolfsburg - - - -
6428Rb Leipzig - Bayer Leverkusen - - - -
6430Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt - - - -
6445Paderborn - Union Berlin - - - -
6455Schalke - Werder Bremen - - - -

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8667Darmstadt - Aue domaći870-01-0
8668Holstein Kiel - Bochum domaći91-12-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10396Viktoria Koln - Magdeburg domaći91-11-1

NJEMAČKA BAYERNLIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13285Tsv 1880 Wasserburg - Hankofen Hailing domaći31-01-0

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14091Nottingen - Sv Oberachern domaći32-12-3

NJEMAČKA OBERLIGA HAMBURGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14093Bramfelder Sv - Niendorfer gosti450-21-4
14094Viktoria Hamburg - Hamm United Fc domaći451-03-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14095Sv Victoria Seelow - Torgelower Greif gosti291-21-3
14096Tennis Borussia Berlin - Charlottenburger Fc Hertha 06 domaći232-05-0

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14097Eilenburg - Fc International Leipzig domaći71-01-1

NJEMAČKA OL RHEINLAND PFALZ SAARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14098Hassia Bingen - Engers gosti90-10-2

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14099Sc Wiedenbruck 2000 - Eintracht Rheine - - 0-00-0
14100Tsg Sprockhovel - Westfalia Herne gosti220-10-3
14101Westfalia Rhynern - Sc Paderborn 07 Ii domaći122-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14103Augsberg Am - Memmingen domaći352-03-0
14104Buchbach - Tsv 1860 Rosenheim domaći91-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14112Hamburg Am - Altona 93 domaći72-03-0
14113Havelse - Wolfsburg Am gosti102-33-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14126Bischofswerdaer Fv 1908 - Lokomotive Leipzig gosti330-10-3
14127Viktoria Berlin - Berlin Ak 07 gosti172-14-2
14128Wacker Nordhausen - Optik Rathenow domaći32-04-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14141Fsv Frankfurt - Tsv Steinbach 1921 domaći321-02-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12055Sol De America - Sportivo Luqueno domaći42-02-2
12056Nacional Par - River Plate Asuncion gosti350-11-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9092Real Garcilaso - Deportivo Municipal domaći421-01-0

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9096Cracovia Krakow - Pogon Szczecin domaći580-02-0
9097Lech Poznan - Zaglebie Lubin gosti230-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10750Stomil Olsztyn - Puszcza Niepolomice - - 0-00-0
10751Sandecja Nowy Sacz - Wigry Suwalki domaći740-01-0
10752Gks Belchatow - Miedz Legnica domaći660-01-1

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9711Bytovia Bytow - Garbarnia Krakow domaći211-02-1
9712Znicz Pruszkow - Ks Polkowice gosti310-32-4

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1063Baltyk Gdynia - Baltyk Koszalin - - 0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9006Pacos Ferreira - Rio Ave - - 0-00-0

PORTUGAL MLADINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1174Rio Ave U23 - Leixoes U23 domaći451-01-1

RUANDA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1225Espoir Fc - Musanze domaći331-02-1
1226Kiyovu Sports - Gicumbi Fc domaći890-01-0
1227Police Fc Rwanda - Heroes Fc domaći441-02-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8263Acs Sepsi - Cs Voluntari - - 0-00-0

RUMUNJSKA 2. LIGA SERIA 1NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8271Pandurii Tg.Jiu - U Cluj gosti170-10-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9127Rubin Kazan - Ural Ekaterinburg - - 0-00-0

RUSIJA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1218Fk Tambov U21 - Ufa U21 domaći293-17-1
1219Rostov U21 - Fc Sochi U21 gosti221-22-3

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12043Al Fayha - Al Fateh gosti200-13-1
12044Damac Fc - Al Raed gosti530-00-1

SJEVERNA IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13185Glentoran - Ballymena gosti450-13-1

SLOVENIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1230Koper - Jadran Dekani domaći341-04-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13543Napredak - Vozdovac gosti620-01-1

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12306Zemun - Metalac Milanovac gosti141-12-2

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4154Ayr United - Dundee gosti161-21-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6142Villarreal - Alaves domaći131-04-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9305Albacete - Cadiz domaći900-01-0

ŠPANJOLSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1241Ce Esporles - Cd Platges De Calvia gosti840-00-1
1242Ud Tenerife Sur Ibarra - Cd Marino gosti810-00-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9792Frej - Norrby domaći900-01-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13556Grasshoppers - Vaduz domaći121-13-3

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9814Caykur Rizespor - Ankaragucu domaći281-02-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1236Boluspor - Kecioerengucu domaći132-03-1

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12031Baniyas - Al Khaleej Khor Fakkan domaći510-01-1
12032Fujairah Fc - Al Ain domaći391-11-7
12033Al Nasr Dubai - Al Ahli Uae domaći610-01-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13570Ca Boston River - Defensor Sporting gosti111-11-4
13571Danubio - Penarol gosti540-00-2
13572Racing Club Montevideo - Rampla Juniors domaći331-03-1
13573Montevideo Wanderers - Juventud Piedras domaći421-03-0
13574Cerro Largo - Liverpool Montevideo gosti450-11-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10707Aberystwyth - Connahs Quay Nomads gosti380-11-1
10708Newtown - Uwic Cardiff domaći700-01-0
10709The New Saints - Bala Town domaći560-01-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12855Zadar - Cibona Zagreb 78-82

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12825Boca Juniors - Ca San Lorenzo De Almagro V-V
6267Obras Sanitarias - Ferro Carril Oeste 67-82
6268Club Deportivo Hispano Americano - Argentino Junin 81-62
6276Atenas Cordoba - Ciclista Olimpico De La Banda 84-86
6277Cd Libertad Sunchales - Ia Central Cordoba 64-81
6280Regatas Corrientes - San Martin Corrientes 88-71

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12053Adelaide 36ers - Cairns Taipans 101-97
12054Perth Wildcats - South East Melbourne Phoenix 110-79
12826Melbourne United - New Zealand Breakers 104-98

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
12828Melbourne Boomers - Canberra Capitals 107-72
14079Southside Flyers - Bendigo Spirit 85-77

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13293Limburg United - Telindus Oostende 78-75

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2441Franca Bc Sp - Unifacisa 86-75
2445Flamengo - Sao Paulo Fc 95-102

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12735Sokol Hradec Kralove - Bk Pardubice 68-89

ČEŠKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13623Basketbal Olomouc - Sa Brno 87-83
13624Lokomotiva Plzen - Basket Kosire 79-77
13625Sokol Pisek - Baketball Polabi 111-88
13626Sokol Vysehrad - Liberec 63-65
13627Sokol Prazsky - Basket Jindrichuv Hradec 65-96
13628Bcm Orli Prostejov - Bk Breda Weinstein Opava B 76-86

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12738Svendborg Rabbits - Bakken Bears 73-102

ENGLESKA BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2427Glasgow Rocks - Cheshire Phoenix 72-74
2438Sheffield Sharks - Newcastle Eagles 93-69

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13305Rsk Rakvere Tarvas - Valmiera 95-89

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9571Zalgiris Kaunas - Asvel Lyon Villeurbanne 70-56
9572Alba Berlin - Cska Moscow 66-82
9573Milano - Fenerbahce Ulker 87-74
9574Baskonia - Olympiakos Piraeus 82-66

FILIPINI PBA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13477Columbian Dyip - Phoenix Pulse Fuel Masters 106-104
13478Nlex Road Warriors - Tnt Katropa 126-113

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13294Ktp Kotka - Kaarinan Ura Basket 100-72
13435Bc Nokia - Pyrinto Tampere 91-97

FRANCUSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13299Aix Maurienne Savoie Basket - Ja Vichy Clermont 79-80
13300Asc Denain Voltaire Ph - Ujap Quimper 29 71-76
13301Bc Gries Oberhoffen - Ada Blois Basket 41 78-77
13302Alm Evreux Basket - Poitiers 102-69
13303Antibes Sharks - Saint Chamond 80-70
13304Rouen - Saint Quentin 80-77
14088Hermine Nantes Basket - Sluc Nancy 81-78

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14082Gkk Sibenik - Kk Skrljevo 82-70

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12851Umf Grindavik - Umfn Njardvik 78-66
12852Stjarnan - Keflavik 91-103
13674Thor Ak Akureyri - Ir Reykjavik 75-85

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2976Kyoto Hannarizu - Niigata Albirex Bb 60-68
2977Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya - Yokohama B Corsairs 83-72
2978Osaka Evessa - Levanga Hokkaido 82-77
2979Toyota Alvark Tokyo - Aisin Seahorses Mikawa 92-84

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13675Tokyo Excellence - Earthfriends Tokyo Z 80-68

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13353Wonju Dongbu Priory - Mobis Phoebus 77-63
3312Goyang Orions - Jeonju Kcc Egis 69-74

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
13354Shinhan S Birds W - Samsung Blueminx W 66-73

MEKSIKO 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2985Fuerza Regia - Lenadores De Durango 85-80

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14052Boston Celtics - Toronto Raptors 112-106
14053Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves 99-121
14054Brooklyn Nets - New York Knicks 113-109
14055Memphis Grizzlies - Chicago Bulls 102-110
14056New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks 116-123
14057Oklahoma City Thunder - Washington Wizards 85-97
14058Denver Nuggets - Phoenix Suns 95-95 / 108-107
14059Sacramento Kings - Portland Trail Blazers 112-122
14060Los Angeles Lakers - Utah Jazz 95-86

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11400Polski Cukier Torun - Mks Dabrowa Gornicza 100-64
13310Stal Ostrow Wielkopolski - Wilki Morskie Szczecin 71-96

RUMUNJSKA 1. LIGA PLAY OUTKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3932Csm Targu Jiu - Abc Athletic Constanta 57-66

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13355Blancos De Rueda Valladolid - Leche Rio Breogan 94-82
13356Lucentum Alicante - Club Ourense Baloncesto Sad 85-58
13357Caceres Patrimonio De La Humanidad - Iberojet Palma 62-68
13358Cb Penas Huesca - Marin Peixegalego 93-71
13359Chocolates Trapa Palencia - Caprabo Lleida 89-87

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12872Boras - Norrkoping 82-76
12873Wetterbygden Stars - Djurgarden Basket 107-86
2541Lf Basket - Sodertelje 75-82

AHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13065Bridgeport Sound Tigers - Springfield Thunderbirds 2-24-7
13066Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms 1-12-2
13067Utica Comets - Binghamton Devils 2-05-1
13068Wilkes Barre Scranton Penguins - San Antonio Rampage 3-13-5
13069Hartford Wolf Pack - Laval Rocket 0-01-1
13070Milwaukee Admirals - Texas Stars 1-01-1
13071San Diego Gulls - Ontario Reign 0-12-6
13072Tucson Roadrunners - Iowa Wild 2-13-1
13486Colorado Eagles - San Jose Barracuda 2-04-2
13487Stockton Heat - Bakersfield Condors 1-02-2
4592Cleveland Monsters - Rockford Icehogs 4-17-1
4597Grand Rapids Griffins - Manitoba Moose 0-04-1

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1064Fassa - Vienna Capitals Silver 0-03-2

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9807Graz 99ers - Sapa Fehervar 1-13-6
9808Innsbruck - Vsv 3-07-3
9811Kac - Orli Znojmo 2-14-3
9812Red Bull Salzburg - Bolzano 1-11-1
9813Vienna Capitals - Black Wings Linz 2-14-2

AZIJSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1061East Hokkaido Cranes - Daemyung Killer Whales 1-02-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12960Hc Aviator Baranovichi - Hk Vitebsk 1-04-0
12961Hc Bobruisk - Bjelorusija U20 0-20-3
12962Hc Lokomotiv Orsha - Bjelorusija U18 1-06-1
12963Pinskie Jastreby - Khimik Ska 0-02-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11590Vitkovice - Mountfield Hk 2-22-2
11591Zlin - Mlada Boleslav 2-04-0
11592Kladno - Litvinov 1-02-2
11593Kometa Brno - Pardubice 3-05-1
11594Liberec - Karlovy Vary 0-10-4
11595Olomouc - Sparta Prague 0-00-4

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11597Roedovre - Aalborg 0-02-0
11598Herning - Odense 2-07-0
11599Rungsted - Frederikshavn 0-15-2
11600Sonderjyske - Herlev 1-15-5

ENGLESKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1042Belfast Giants - Dundee Stars 3-17-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12331Jyp - Hifk 1-21-4
12332Karpat - Kalpa 2-07-1
12333Lukko - Tps 0-11-1
12334Pelicans - Assat 0-52-6
12335Tappara - Ilves 0-01-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1046Hokki - Iisalmen Peli Karhut 1-44-6
1051Jokipojat - K Vantaa 0-13-3
1052Keupa Ht - Sapko 1-33-7
1053Tuto - Kettera 1-04-4

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10085Grenoble - Angers 0-24-4
10086Rouen - Chamonix Mont Blanc Pionieers 1-02-1
10087Scorpions De Mulhouse - Briancon 0-18-1
10088Anglet Hormadi Elite - Bordeaux Ghc 3-13-2
10089Gap - Nice Aigles 1-05-0

KANADA MAJOR JUNIOR LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4566Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 0-14-4
4567Quebec Remparts - Drummondville Voltigeurs 0-21-4
4568Val Dor Foreurs - Acadie Bathurst Titans 4-010-0
4569Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 0-02-1

KANADA OHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4358Flint Firebirds - Sudbury Wolves 3-05-2
4368Kingston Frontenacs - Sarnia Sting 0-24-7
4369Mississauga Steelheads - Oshawa Generals 1-13-4
4382Niagara Icedogs - Hamilton Bulldogs 1-05-3
4383Ottawa 67s - Kitchener Rangers 0-24-3
4384Guelph Storm - North Bay Battalion 2-19-3
4386London Knights - Saginaw Spirit 2-15-1

KANADA WHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1016Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers 1-04-2
1017Lethbridge Hurricanes - Brandon Wheat Kings 2-05-2
1018Moose Jaw Warriors - Calgary Hitmen 0-22-4
1019Red Deer Rebels - Seattle Thunderbirds 1-14-4
1020Saskatoon Blades - Winnipeg Ice 1-28-3
1021Spokane Chiefs - Portland Winter Hawks 1-23-6
1022Tri City Americans - Prince Albert Raiders 0-02-2
1029Victoria Royals - Kamloops Blazers 1-01-2
1031Vancouver Giants - Everett Silvertips 2-12-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1056Corona Brasov - Cs Progym Gheorgheni 2-02-1
13676Hsc Csikszereda - Hokiklub Budapest 1-010-2
13677Dab Docler - Ujpest Budapest 0-01-1
13678Ferencvaros Esmtk - Fehervari Titanok 2-15-4

NHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11682Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche 1-21-6
13019New Jersey Devils - Arizona Coyotes 2-13-5
13020Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks 0-14-1
13021Detroit Red Wings - Buffalo Sabres 0-00-2
13022Ottawa Senators - New York Islanders 1-22-4
13023Vancouver Canucks - Washington Capitals 2-15-5

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13679Haugesund - Tonsberg Og Omegn Ihk 1-03-3

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10091Grizzly Adams Wolfsburg - Thomas Sabo Ice Tigers 1-02-4
10092Adler Mannheim - Straubing Tigers 2-14-3
10093Augsburger Panthers - Schwenninger 2-03-2
10094Bremerhaven Pinguins - Deg Metro Stars 0-20-6
10095Ehc Munchen - Kolner Haie 0-03-1
10096Erc Ingolstadt - Eisbaren Berlin 1-21-4

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12336Bad Tolz - Bayreuth Tigers 2-15-4
12337Esv Kaufbeuren - Revensburg Towerstars 1-02-4
12338Landshut Cannibals - Dresdner Eislowen 2-14-7
12339Lowen Frankfurt - Kassel Huskies 0-16-3
12340Wolfe Freiburg - Lausitzer Fuchse 0-02-2
12341Bietigheim Steelers - Bad Nauheim 0-10-2
12342Crimmitschau - Heilbronner Falken 0-02-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13483Podhale Nowy Targ - Gks Tychy 0-04-1
13484Katowice - Cracovia 0-02-2
13485Stoczniowiec Gdansk - Zaglebie Sosnowiec 1-04-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12349Admiral Vladivostok - Sochi 0-11-3
12350Avtomobilist Yekaterinburg - M Magnitogorsk 0-10-3
12351Avangard Omsk - Red Star Kunlun 0-00-3
12352Dinamo Minsk - Dinamo Riga 1-11-2
1237Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 0-10-3
1239Avangard Omsk - Red Star Kunlun 0-00-3
1240Dinamo Minsk - Dinamo Riga 1-11-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11656Rubin Tyumen - Bars Kazan 1-11-1
11657Yugra - Hk Ryazan 1-03-1
11658Humo Tashkent - Hc Tambov 1-13-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1196Stalnye Lisy U20 - Mamonty Yugry U20 2-04-2
1198Amurskie Tigry U20 - Almaz U20 0-00-1
1199Sahalinskie Akuly - Mhk Dynamo U20 1-01-4
1200Taifun U20 - Ska 1946 U20 0-21-4
12992Kuznetskie Medvedi U20 - Omskie Yastreby U20 1-33-6
12993Sibirskie Snaipery U20 - Tyumenskiy Legion U20 0-13-3
12994Tolpar U20 - Sputnik Almetievsk U20 5-16-5
12995Krylia Sovetov U20 - Loko Yaroslavl U20 0-11-3

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11662Liptovsky Mikulas - Nitra 0-01-1
11663Dukla Michalovce - Dvtk Jegesmedvek 1-02-2
11664Trencin - Kosice 0-03-3
11665Zvolen - Detva 1-21-5
11666Nove Zamky - Slovan Bratislava 0-11-5
11667Mac Ujbuda - Poprad 2-27-3

SLOVACKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1220Dubnica - Hk Trnava 2-15-4
1221Hc Topolcany - Skalica 0-12-2
1222Povazska Bystrica - Mhk Martin 1-22-8
1223Zilina - Hk Levice 1-03-0
1224Hc Bratislava - Nova Ves 2-06-0

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12353Almtuna Is - Hc Vita Hasten 1-14-4
12354Karlskrona Hk - Aik 2-22-2
12355Modo - Bofors 2-24-3
12356Mora - Bjorkloven 0-31-6
12357Sodertalje - Vastervik 2-04-1
12358Timra - Kristianstad 1-02-3

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11668Biel - Bern 2-13-2
11669Davos - Fr. Gotteron 1-13-1
11670Lausanne - Zsc Lions 0-21-3
11671Servette - Ambri 1-13-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12996Chaux De Fonds - Hc Biasca 3-27-3
12997Ev Zug Academy - Ajoie 0-11-4
12998Kloten - Langenthal 2-15-1
12999Gck Lions - Olten 0-02-2
13000Sierre - Visp 1-16-2
13001Thurgau - Ehc Winterthur 3-08-0

ATP BASEL TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11955J.Struff - A.De Minaur 10-134-66-70-2
13739R.Opelka - R.Bautista Agut 15-126-33-62-1
14022S.Tsitsipas - F.Krajinovic 15-143-66-42-1

ATP BASEL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10501I.Dodig F.Polasek - R.Klaasen M.Venus 13-107-66-42-0

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13861M.Berrettini - A.Rublev 14-117-57-62-0
13862D.Schwartzman - K.Khachanov 13-87-66-22-0
13863D.Thiem - P.Carreno Busta V-VV-VV-VV-V
14025A.Bedene - G.Monfils 6-135-71-60-2

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14023R.Ram J.Salisbury - M.Daniell P.Oswald 19-166-43-62-1

CHALLENGER BRESTTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14027E.Donskoy - R.Carballes Baena 13-107-66-42-0
14028I.Marchenko - N.Gombos 6-124-62-60-2
14029L.Harris - C.Denolly 13-96-37-62-0
14030U.Humbert - A.Hoang 17-156-44-62-1

CHALLENGER BREST PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13422R.Jebavy I.Zelenay - D.Added A.Olivetti 20-153-67-52-1
14026M.Gengel Z.Kolar - A.Vavassori D.Vega Hernandez 10-134-66-70-2

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14031B.Zapata Miralles - A.Celikbilek 13-107-66-42-0
14032D.Altmaier - E.Ymer 15-176-43-61-2
14033S.Caruso - F.Gaio 12-56-36-22-0
14034B.Van De Zandschulp - C.Stebe 13-76-27-52-0

CHALLENGER HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2475K.Skupski Smith J P - A.Celikbilek C.Ilkel 13-76-27-52-0

CHALLENGER LIMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
14035F.Bagnis - D.Galan 12-66-46-22-0
14036F.Coria - J.Menezes 15-136-43-62-1
2494T.Monteiro - J.Ficovich 13-87-56-32-0
2504T.Seyboth Wild - J.Varillas 10-145-75-70-2

CHALLENGER LIMA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2480M.A.Reyes Varela F.Romboli - L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves 12-196-31-61-2
2481G.Clezar P.Sakamoto - A.Behar G.Escobar 4-123-61-60-2

CHALLENGER LIUZHOUTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2527D.Istomin - D.Petrovic V-VV-VV-VV-V
2528B.Gojo - A.Davidovich Fokina 4-122-62-60-2

CHALLENGER LIUZHOU PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12796J.S.Nam Song M K - Y.Bai Y.Chung 12-76-36-42-0
12797M.Elgin D.Istomin - T.Matsui V.Vardhan 19-176-43-62-1

CHALLENGER TRARALGONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2529H.Moriya - M.Polmans 15-187-52-61-2
2532A.Harris - T.Ito 18-184-67-62-1

WTA ZHUHAITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12361P.Martic - S.Zheng 12-76-46-32-0
12362A.Sabalenka - E.Mertens 16-156-43-62-1
13421S.Kenin - K.Muchova 13-164-66-41-2

WTA ZHUHAI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2720L.Kichenok A.Klepac - X.Jiang Q.Tang 18-162-66-42-1

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13280Odense - Tvis Holstebro 37-22
13281Silkeborg - Eh Aalborg 29-28

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12359Ringkobing - Bjerringbro Fh 23-23

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13286Joan Of Arc Dijon Handball - Brest Bretagne Hb 27-19
13287Toulon Saint Cyr - Merignac 25-23

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13288Dunaferr - Gyori Audi Eto 21-34
13289Ftc - Mosonmagyarovari Kcse 30-20
13290Kisvarda - Bekescsaba 32-26
13291Holding - Szent Istvan Se 29-26

PRIJATELJSKE UTAKMICERUKOMET

Br. Susret Kraj
14061Slovenija - Nizozemska 29-29
14062Svedska - Island 26-27
14063Svicarska - Ceska 35-25
5255Austrija - Srbija 32-30
5256Sj. Makedonija - Gruzija 25-21
5257Poljska - Rusija 19-30
5258Argentina - Spanjolska 25-29

SP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
12360Estonija - Turska 29-33

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
12375Heid - Onnereds Hk 18-27

BUGARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13075Arda Kardzhali - Pirin Razlog 0-10-20-3

BULGARIA SUPER LEAGUE WOMENODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2194Slavia Su Sofia - Cska Sofia 1-02-02-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13493Hameenlinna - Lp Salo 0-10-20-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13077Arago De Sete - Nantes 0-11-12-3
13078Toulouse - Narbonne 1-02-03-1
13079Tours - Tourcoing 1-02-03-0

JAPAN 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6137Arrows - Osaka Blazers Sakai 0-11-13-2
6138Wolfdogs Nagoya - Sunbirds 0-10-20-3
6139Vc Nagano Tridents - Panthers 0-10-20-3
6140Oita Miyoshi Weisse Adler - Thunders 0-10-20-3
6141Stings - Fc Tokyo 1-02-03-0

JAPAN 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6143Saitama - Kurobe Aqua Fairies 1-02-03-0
6144Airybees - Himeji Victorina Vc 1-02-03-0
6145Arrows - Queenseis 1-01-11-3
6146Rivale - Red Rockets 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13498Ansan Rush Cash - Incheon Korean Air Jumbos 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10155Bielsko Biala - Legionovia Legionowo 0-10-22-3

SREDNJOEUROPSKA LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2340Raiffeisen Arbesbach - Ach Bled 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13499Galatasaray - Fenerbahce 0-11-13-1

TRIGLAV LIGAVATERPOLO

Br. Susret Kraj
1001Jadran Split - Mladost Zagreb 9-13

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
10555Bath - Exeter Chiefs 13-10

OCEANIJA KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
12107Australija - Novi Zeland 26-4

UNION ITM KUP PLAY OFFRAGBI

Br. Susret Kraj
12116Tasman - Wellington 31-14

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
12109Munster - Neath Swansea Ospreys 28-12
12110Ulster - Cardiff Blues 23-14

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
12101Washington Nationals - Houston Astros 1-4

SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
1003Bjelorusija - Madjarska 2-0
1004Italija - Engleska 4-1
1777Gruzija - Spanjolska 2-3
1779Sj. Makedonija - Kosovo 5-7
1780Latvija - Ceska 1-7
1781Poljska - Finska 1-2
1783Slovenija - Ukrajina 2-2
1785Portugal - Njemacka 5-0

VN MEKSIKO 1. SLOBODAN TRENING DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8805R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
8806L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8812N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
8814S.Perez - L.Stroll 0-1
8815K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
8817G.Russell - R.Kubica 1-0
8818C.Sainz - L.Norris 1-0
8820M.Verstappen - A.Albon 1-0
8821S.Vettel - C.Leclerc 0-1

VN MEKSIKO DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8971R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
8972L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8973N.Hulkenberg - D.Ricciardo 0-1
8975S.Perez - L.Stroll 1-0
8976K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
8977G.Russell - R.Kubica 1-0
8978C.Sainz - L.Norris 1-0
8979M.Verstappen - A.Albon 0-1
8991S.Vettel - C.Leclerc 1-0

VN MEKSIKO KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
5663A.Albon - A.Albon 1-0
5665V.Bottas - V.Bottas 1-0
5667P.Gasly - P.Gasly 1-0
5668A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
5676R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
5683L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
5684N.Hulkenberg - N.Hulkenberg 1-0
5686R.Kubica - R.Kubica 1-0
5688D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
5689C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
5699K.Magnussen - K.Magnussen 1-0
5700L.Norris - L.Norris 0-1
5701S.Perez - S.Perez 1-0
5702K.Raikkonen - K.Raikkonen 0-1
5711D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
5712G.Russell - G.Russell 1-0
5713C.Sainz - C.Sainz 1-0
5716L.Stroll - L.Stroll 1-0
5729M.Verstappen - M.Verstappen 1-0
5758S.Vettel - S.Vettel 1-0

VN MEKSIKO POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
8898R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
8901L.Hamilton - V.Bottas 1-0
8902N.Hulkenberg - D.Ricciardo 1-0
8905S.Perez - L.Stroll 1-0
8906K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
8913G.Russell - R.Kubica 1-0
8914C.Sainz - L.Norris 1-0
8915M.Verstappen - A.Albon 1-0
8916S.Vettel - C.Leclerc 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 89111217182127303639404143444750626368
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 321303133
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 211162728
arrow CO Connecticut 6/44 42130313438
arrow DA Multi-Daily A 6/99 21122293858
arrow DB Multi-Daily B 6/99 93858747993
arrow DC Multi-Daily C 6/99 183847647379
arrow EM Euro Millions 5/50 3437394050
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 2352021303336424950515456606263646566
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1471215172122232729324446475054566364
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 210172528
arrow FK Finska Keno D 20/70 1415172021242527293237404244465253545762
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1892028293132354041454649545864676869
arrow FT Finska Keno T 20/70 214161722233132343538444951535561656769
arrow GO Njemačka Keno 20/70 1281012131517212629343640505254596270
arrow LD Latvija Keno D 20/62 28101822232528373841424850525357585962
arrow LE Latvija Keno E 20/62 468920223132353940454748525456586061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 312151821222325313341424448515254576162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 123832
arrow NP New York Pick 10 20/80 510111215252931323536394856576163687380
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 6892123283540434951526165667073747779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 59111420263037434551535758606364687280
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 515182427
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3516232930
arrow TK Tennessee Cash 5/35 67182135
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1624255260
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1011141617
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 68101719202326374043454651525373757678